„Noví Normálni“ sa zaoberajú otázkou, čo urobiť s „nezaočkovanými“


Print Friendly, PDF & Email

„Noví Normálni“ sa zaoberajú otázkou, čo urobiť s „nezaočkovanými“

(CJ Hopkins, off-guardian.org) – Takže, Noví Normálni rozoberajú otázku Nezaočkovaných. Čo s nami majú urobiť? Nie, nie s tými, ktorí ešte „očkovaní“ neboli. S nami. S „Covidiotmi“. „Popieračmi covidu“. „Popieračmi vedy“. „Popieračmi reality“. Tými, ktorí sa odmietajú dať zaočkovať vôbec.

V Novej normálnej spoločnosti pre nás niet miesta. Noví Normálni to vedia a vieme to aj my. Pre nich sme podozrivý, nepriateľský kmeň ľudí. Nezdieľame ich ideologické presvedčenia. Nevykonávame ich vernostné rituály, alebo tak robíme len zdráhavo, lebo nás k tomu nútia.

Vyžívame sa v tajomných „konšpiračných teóriách“,  ako sú „veda spred marca 2020“, „prirodzená kolektívna imunita“, „populácii prispôsobené miery smrtnosti“, „Švédsko“, „Florida“ a v ďalších bludoch.

Nedôverujú nám. Sme medzi nimi cudzincami. Majú podozrenie, že sa im cítime nadradení.

Sú presvedčení, že proti nim konšpirujeme, že ich chceme oklamať, zmiasť, podviesť, zmeniť ich kultúru, zneužiť ich deti, kontaminovať ich vzácne telesné tekutiny a dopustiť sa bohvieakých ďalších hrôz.

A tak diskutujú o potrebe našej segregácie, ako a kedy nás segregovať, aby pred nami ochránili spoločnosť. V ich očiach nie sme nič iné ako zločinci, či, ešte horšie, pliaga, mor.

Povedané niečími slovami (nespomínam si celkom, čími): „Zbaviť sa Neočkovaných nie je otázka ideológie. Je to otázka čistoty.“ Alebo nejako podobne. (Ten citát musím dohľadať a overiť si ho. Možno som ho vytrhol z kontextu.)

V Izraeli, Estónsku, Dánsku, Nemecku, USA a ďalších krajinách Nového Normálu už s procesom segregácie začali.

V ďalších krajinách je to len otázka času. Svetové ekonomické fórum (WEF), Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), Európska únia a ďalšie nadnárodné entity pomáhajú ten nový systém segregácie organizovať.

Podľa slov Svetového ekonomického fóra: „Budeme sa potrebovať zharmonizovať podľa nejakého normatívneho orgánu, ako je WHO, aby sa zaistilo, že to bude etické.“

Príklady novodobého apartheidu z Nemecka a USA

V Nemecku nám vláda zvažuje zakázať pracovať mimo nášho domova. Už nám zakázali lietať komerčnými aerolinkami. (Naďalej môžeme využívať vlaky, ak sa obliekame ako Noví Normálni.)

V dedine Potsdam, hneď pri ceste z Wannsee (na ktorej meno si možno spomínate z hodín dejepisu 20. storočia), nám zakázali vstupovať do obchodov a reštaurácií. (Nie som si istý, či ešte môžeme používať chodníky, alebo máme chodiť priekopami.)

V Sasku nám zakázali navštevovať školy.

V Berliner Ensemble (divadle, ktoré založili Bertold Brecht a Helene Weigelová, celoživotní odporcovia totality a fašizmu) nám zakázali navštevovať predstavenia Nového Normálna.

V USA nám zakazujú univerzity. Našim deťom zakazujú chodiť do verejných škôl.

V New Yorku nový „Excelsior Pass“ umožní Novým Normálnym navštevovať kultúrne a športové podujatia (a nakoniec byť stálymi zákazníkmi barov a reštaurácií), so zaručenou istotou, že Nezaočkovaným bude vstup zakázaný, alebo budú segregovaní v sekcii „Len pre nezaočkovaných“.

Minulý víkend bol s veľkými fanfárami spustený systém pasov, navrhnutý spoločnosťou IBM, ktorá, ak sa dá držať histórie, je v navrhovaní takých systémov dosť dobrá, keďže navrhovala systém evidencie väzňov v nacistických koncentračných táboroch (OK, technicky to bola Deutsche Hollerith Maschinen Gesellschaft, nemecký nacistický pomocník IBM).

A toto je len úplný začiatok.

Izrael ako model pre budúcnosť?

Modelom pre budúcnosť, ktorý istým chorým, fašistickým spôsobom dáva zmysel, je izraelský „Zelený pas“. Keď už štátom s apartheidom ste, tak čo toho apartheidu trochu pridať? Toto je náhľad na to, ako to vyzerá…

OK, viem, čo si Noví Normálni myslia. Myslia si, že opäť „zavádzam“ ľudí. Že preháňam. Že toto v skutočnosti nie je segregácia a rozhodne nič také ako „medicínsky apartheid“.

Napokon (ako mi prísne pripomenú Noví Normálni), nikto nás nenúti dať sa „zaočkovať“. Ak sa tak rozhodneme neurobiť, alebo sa nemôžeme dať zo zdravotných dôvodov, stačí nám len podrobiť sa „testu“.

Veď viete, tomu testu, pri ktorom vám hlboko do nosových dutín vrazia dvadsaťcentimetrovú špajdľu – dvadsaťštyri hodín predtým, ako budeme chcieť ísť von na večeru, alebo navštíviť divadlo či nejaké športové podujatie, ísť do múzea, na univerzitu alebo vziať naše deti do školy, či na ihrisko.

No a výsledky našich testov nám poslúžia ako naše „očkovacie pasy“!

My ich len predložíme príslušnému úradníkovi Covidovej poslušnosti a (samozrejme, za predpokladu, že výsledky budú negatívne) bude nám dovolená účasť v Novej normálnej spoločnosti rovnako, ako keby sme „zaočkovaní“ boli.

Hlavný zmysel toho všetkého je tupá poslušnosť

Tak či onak, či už „vakcína“ alebo „test“, úradníci Nového Normálneho budú spokojní, lebo testy a pasy sú v skutočnosti len divadelné rekvizity. Hlavným zmyslom je preukázať tupú poslušnosť.

Aj keď beriete Nových Normálnych za slovo, aj keď máte menej ako 65 rokov a ste v relatívne dobrom zdraví, dať sa zaočkovať je viac-menej zbytočné, je to len verejný prejav poslušnosti a viery v oficiálny naratív ochorenia Covid-19 (základného kameňa ideológie Nového normálu).

Stop Candida

Ešte aj vysokí kňazi ich „Vedy“ priznávajú, že vás to nechráni pred šírením tej „pliagy“.

A PCR testy prakticky nemajú zmysel, ako dokonca konečne priznala aj WHO. (Pozitívny PCR test môžete dostať aj u papáje… ak to ale urobíte, možno by ste mali dať pozor, komu to poviete.)

Na rozdiel od „vakcíny a samotných „testov“, vynútené rozhodovanie sa medzi nimi nie je vôbec nezmyselné. Nie je žiadna náhoda, že obe alternatívy znamenajú násilné vniknutie do našich tiel, doslova ich penetráciu. V skutočnosti nezáleží na tom, čo je vo „vakcínach“, alebo aké budú „výsledky“ „testov“.

Ten rituál je demonštráciou moci, moci Nových Normálnych (t.j.  novej tváre globálneho kapitalizmu) ovládať naše telá, dominovať im, znesvätiť ich psychicky a fyzicky.

No vôbec sa nevzrušujte, moji priatelia „konšpirační teoretici“. Ešte som neprešiel celý ich zoznam. Bill Gates nesedí spolu s Klausom Schwabom, nepopíjajú adenochróm na jachte Georgea Sorosa, vymýšľajúc spôsoby, ako znásilniť nosy ľudí.

Táto záležitosť je zabudovaná do štruktúry systému. Je to štandardná črta totalitných spoločností, kultov, cirkví, svojpomocných skupín a… nuž, ľudskej spoločnosti celkovo.

Opakovanie nejakého rituálu je základom všetkých siekt

Nútenie opakovať nejakú fyzickú činnosť, ktorá dáva zmysel len v rámci nejakej konkrétnej  ideológie, v nás tú ideológiu zhmotňuje.

Ide o základnú techniku socializácie. Toho, ako socializujeme naše deti. Ako vykonávame sobáše či krsty. Ako meníme mladých mužov a ženy na vojakov. To, ako sa herci učia svoje výstupy a texty. Dôvod, prečo nacisti  konali všetky tie zhromaždenia. Prečo naše „demokracie“ konajú voľby.

Je to tiež základná obradná mágia… ale to je téma pre iný stĺpček.

Problémom v tejto chvíli je otázka Nezaočkovaných a verejné rituály konané k tomu, aby sa ideológia Nového Normálneho stala „realitou“ a čo robiť s tými z nás, ktorí na tých rituáloch odmietajú participovať, ktorí sa odmietajú zriecť „starej normálnej“ reality a konvertovať na Nový Normalizmus, aby sme mohli fungovať v spoločnosti bez toho, aby nás segregovali, kriminalizovali, či „diagnostikovali“ ako „ sociopatov“, či s inou psychickou poruchou.

Pre nás „konšpiračných teoretikov a popieračov reality“ pred touto dilemou niet vyhnutia. Toto nie je Európa tridsiatych rokov minulého storočia. Nie je kam emigrovať…

No dobre, zatiaľ je, do niektorých štátov USA (Texas, Florida, Južná Dakota a zopár ďalších štátov, zvyčajne s republikánskym guvernérom), v ktorých prebiehajú vzbury a do ďalších takých oáz „starého normálneho“. Ako dlho ale myslíte, že to vydrží?

Oni už rozbiehajú „zmutované varianty“ a len Boh vie, čo sa stane, keď sa prejavia dlhodobé účinky „vakcín“.

Čo s tým? Ako sa brániť?

Nie, pre väčšinu nás obyvateľov globálnej kapitalistickej ríše to vyzerá tak, že tu Nové Normálne zostane. A tak, ak nie sme pripravení stať sa Novými Normálnymi, budeme sa musieť postaviť a bojovať. Bude to dosť škaredé a osobné, ale nedá sa tomu nijako vyhnúť.

Vzhľadom na to, že mnohí Noví Normálni sú naši priatelia a kolegovia, či dokonca členovia našich rodín, je lákavé veriť, že „prídu k rozumu“, že „toto všetko je len prehnaná hysterická reakcia“ a že „všetko sa čoskoro vráti do normálu“.

Tým by sme sa však dopustili kolosálnej chyby… celkom možno aj fatálnej.

Totalitné hnutia, keď dosiahnu túto etapu, sa jednoducho samé nezastavia. Pokým im nečelí nejaký vážny odpor, pokračujú k svojim plným vyjadreniam, transformujúc nakoniec celé spoločnosti na monštruózne obrazy seba samých.

Malý priestor, kedy má taký odpor šancu uspieť, je v začiatkoch. Ten priestor je ešte otvorený, no rýchlo sa zatvára.

Neviem vám povedať, ako vzdorovať najlepšie, ale toľko viem, že to začína jasným videním vecí a ich nazývaním – a tiež ľudí – presne tým, čím sú.

Nerobme rovnaké chyby, aké robili v celej histórii iné menšiny v konfrontácii s novou totalitnou ideológiou. Viďte Nových Normálnych takých, akí sú, možno nie hlboko vo svojich srdciach, ale čoho sa kolektívne stali súčasťou, pretože tú moc má teraz hnutie, nie jednotlivci, ktorými zvykli byť.

A predovšetkým skúmajte, kam to všetko smeruje, kam vždy smerovali všetky totalitné hnutia. (Pozrite napr. Milton Mayer, Mysleli si, že sú slobodní: Nemci 1933-45.)

Nie, Nezaočkovaní nie sú Židia a Noví Normálni nemávajú veľkými zástavami so svastikou. No totalita je totalita, bez ohľadu na to, aké goebbelsovské veľké lži, ideológia a oficiálni nepriatelia ju predávajú.

Historický kontext a kostýmy sa menia, no jej nemilosrdná dráha zostáva rovnaká.

Dnes nám Noví Normálni prekladajú „voľbu“: (a) prijať ich ideológiu Nového Normálneho, alebo (b) sociálnu segregáciu. Čo myslíte, že pre nás naplánovali na zajtra?

Poznámka redakcie

Sme presvedčení o tom, že všetky tie opatrenia proti neočkovaným ľuďom sú len dočasná búrka v pohári vody. Snažia sa teraz pomocou nich ľudí vystrašiť, aby sa dali zaočkovať. Aj keď nejaké opatrenia zavedú, nebudú mať dlhé trvanie, pretože neočkovaní sa budú búriť a ten tlak politici a vlády jednoducho neustoja.

Už teraz sa v Londýne (video 1, video 2) a ďalších európskych mestách konajú státisicové (niektorí uvádzajú dokonca miliónové) demonštrácie, len sa o nich z médií hlavného prúdu nedozviete, nakoľko sú tvrdo cenzúrované, aby neinšpirovali ďalších.

Ako povedal jeden múdry človek: „Túto revolúciu neuvidíte v televízii, ale zažijete ju osobne v uliciach miest.“

Pripravujeme článok, v ktorom zosumarizujeme rôzne možnosti odporu proti systému, ktoré máme k dispozícii. Preto nás určite sledujte aj naďalej, prípadne sa prihláste na odoberanie našich článkov emailom prostredníctvom formulára nižšie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: CJ Hopkins, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Taká rada v prípade, keď sa stane náhodou to najhoršie, a budeme donútení nechať sa „zaočkovať proti covidu“……… Robievajte v tom prípade KAŽDÝ DEŇ 15-20 MINÚT DERIVAČNÝ KÚPEĽ, jedzte čo najviac zdravo (patria tam BIO alebo veľmi blízke kvalite bio ŽIVOČÍŠNE tuky – vajíčka, mäso, maslo, surové mliečne produkty – napríklad bryndza…. kvasená zelenina, sardinky vo vlastnej šťave alebo kúpené čerstvé, mechanicky lúpaná pohánka, ryža natural guľatozrná, ovos, špalda…a chlieb pripravený Z ČERSTVO NAMLETEJ celozrnej múky), denne trochu cvičte svaly tela, dávajte si rezké prechádzky, nevybíjajte svoj organizmus častými ejakuláciami (taoizmus, tantra…)……a čo najviac milujte.

  • Nikto nikoho nikdy nemôže očkovať nasilu. Aj keby očkovanie spravili „povinné“, nikto ho do vás nasilu dostať nemôže. Môžu dať pokutu alebo iný trest, no nasilu očkovať nebudú môcť ani vtedy. To by už šlo o priame porušenie Norimberského kódexu.

   Okrem toho, každý človek by mal v takom prípade legálne právo na nutnú obranu, aj fyzickú (či dokonca letálnu), nakoľko následkom vakcíny môže byť aj smrť (anafylaktický šok, krvné zrazeniny a podobne). To znamená, že pred smrteľným nebezpečenstvom máte právo sa brániť tomu zodpovedajúcou intezitou.

   • Tak takúto situ mám v hlave vypálenú ako čip – v prípade buď alebo to bude veľmi „odovzdané“ – teda pokojné, veľmi sústredené, veľmi cielené, veľmi rýchle a smrtiace – tá orúškovaná hlava v zelenom bude mať potom 3 minúty než zhasne, na to, aby si z posledného kyslíku v krvi v mozgu prehrala svoj posratý život. Koniec koncov – aj bývalý režim nás minimálne na vojenčine pripravoval zabíjať. „Buď pripravený – vždy pripravený!“ Nesmiete sa dostať do situ, aby vás pred tým spútali.

   • Ten váš predchádzajúci komentár sa mi páčil viac – prečo robíte toto „letálne-neletálne“ vymieňanie vlastných komentárov za pochodu? Anafylaktický šok teda už nehrozí? Za chvíľu tu budeme mať akože halucky?!

    • Chceli sme, aby ten komentár bol viac vysvetľujúci, ale doplníme to, ak vám to tam chýba.

     • Rozhodné postoje dnes rozhodne chýbajú!

      Teraz späť k frekvenciám – Indonézsky film Gundala 2019 – podľa záveru filmu – mal by mať aj pokračovanie – „keďže sa chystá veľká vojna!“

      Indonézania majú zrejme v štruktúrach WHO svojich rezidentov, pretože ak mal vzniknúť tento film v roku 2019 – musel mať niekto pojem o vakcinačnom podvode a „nákaze“ podstatne skôr. O čom točím. Film je spracovaný ako mysteriózny príbeh z dneška, kde hlavná postava z iného sveta postupne len zisťuje, čo je vlastne zač a na koho je strane. Dosť zdĺhavé, dosť fádne, „okorenené“ bojovými scénami 3. kategórie – zmes kung fu, Batmana a „Blesk“mana – na pozadí sociálneho konfliktu s mafiou a služobníkmi vyšších bytostí – túžiacich po moci. Ale je to tam – vakcinačný podvod, ktorý má novonarodené deti premeniť na ľudí bez morálky – bez „škrupulí“, aby sa stali služobníkmi tej odvrátenej strany. Indonézania to uchopili cez duchovný aspekt – my cez materiálny – my hovoríme o biorobotoch, oni o bezduchých. OK – je to iná kultúra. Ten záver prvého dielu vás posadí – ako hlavný hrdina spätnou frekvenciou – rezonanciou pomocou bleskov zlikviduje všetky zákerné vakcíny naraz. Áno – naraz! ???
      No – keď sa cez ten film prehryziete – pochopíte moje nadšenie práve pre takéto riešenie! Náhody na planéte – ani informačné – neexistujú!

      https://ulozto.net/file/AcyGZz9McMch/gundala-2019-cz-dabing-hd-mp4

   • Vazena Redakcia,akoze nie,tuna v Los Angeles vaccinovali vsetkych,co maju down syndrome.alebo su na posteli,ti ludia sa branili a tak ich Chytili a nasilu zaockovali,su na to videa,tiez mojmu znamemu zaklopali esembaci na dvere a ponukli mu ze ho odvezu do nemocnice na vaxx,ale ten znami Rudolf uz bol zavaxovany,ukazal im papiere,tak odisli,pouzivju rozlicne triky a na nejakyNorimbersky,Zenevsky Kod s prepacenym seru ,ti ani len nevedia co to je

    • Pán John, na http://www.banned.video bolo video ako násilne očkujú hendikepovaných ľudí, ako chudáci sa bránia ale nepomohlo. Je mi z tohto celého zle. Takto naoko sa robí depopulácia.
     Tu na Slovensku som videla video ako násilne dôchodcov testovali v domovoch dôchodcov. Kto sa bránil – úplne mu vytočili ruky.

   • Presne tak.Skorej by som zabil ja lekára,ak by ma chcel nasilu očkovat.

  • No moja rada je, bojovat az do posledneho dychu. Spocitaj si, kolko vojakov alebo policajtov je na SR a kolko odporcov ockovania. Ved tato valda a zahranicne taktiez urobili jednu chybu. Obliekli otrokov do rovnosaty, cize otroci si coskoro uvedomia, ze su v prevahe. A povalia vladu. To je ta najhlupejsia chyba vladcov, aku mohli urobit.

   • Snad mas pravdu a bude to s policajtami a vojakmi tak. Sa im cudujem ze uz nedali „na poriadok“ vsetkych vlastizradcov a to aj spat od 89. Ved taka vlastizrada je vazny zlocin a nasi predkovia sa urcite otacaju v hroboch. By mnohych riadne prefackali a nas asi tiez. Budeme sa musiet branit fyzicky ako hovoris do posledneho duchu.

    • Inej alternativy uz nie je, ci je to u vas,alebo tuna v usa,este ze sme tuna ozbrojeni po usi

     • ano je dobre kdyz vsichni sousede take byvali veterani maji odstrelovacky az kulomety prave doma a tak mame klid a nikdo se zatim neodvazi neprovokuje se., dela se vsude jako kdyby nic a my se vsichni veselime bez omezovani… Kez jinde take tak by bylo, my otroci enmsame co9 ztratit jen sve okovy, Internacionala jer xitrkerm nasich dob … a sil Oni se m\nas musi zacit bat a zalest do svych der …. . Je jsem byl doslova vytoceny konaly se oslavnosti Homo Lesbi- PRIDE a uvedomte si policie mela tam zakaz pry snad az do 2025, procesy bez distanci rousek a kupodivu zadne zvyseni COVID pri tech masovych slavnosti tisicu nejsou odnikus hlaseny jak je to teda mozne.
      Znam pripady kdy cklovek spejli mel poruseny organ a byl pak neprijemne nakazen , vite, ze v nekterych nemocnicich NYC se jiz od 2016 delali nasilne drzeni pacientu a zkousky nasilnych PSYCHO silnych drog terroru buzeni kazdou hodinu a zkouseni limitu nekterych jednotlivcu coz je horsi nez v Koncentracnich taborech kde spanek trest byl mozny jen 1x za tyden v max dobe 3.5 hodine ale ty vetsinou Kchazar s PhD i Psychopati s oblibou a s radosti mucili obeti jejich nasili a zahadnych nepodlozenych reportu o zahadnych psycho nemoci, analyz vzniklych z predavkovani nekdy do satvu Zombie rychle pribyvajicich na vaze … sadke jeste neschvalenych PSYCO desytrukcnich leciv ns asi predem odchycovanych policii „pacentu“ … z 5 typu na pacienta a maji za sebou sebranku zkorumpovanych pravniku kchazaru kteri jsou kdykoliv schopni komukoliv znicit zivot rodiny, na zaklade jijich lzi a chorobnych psycho zverstev jako MILLER PhD az po deti lzima vymysly a ti jak vim tak se jednou budou divit a ptat se proc prave my, co jsme my komu udelali, neb hnev lidu v USA jak pozoruji roste exponencialne a vetsiny ma dobre trengy z bojovych her , dostatek munici a odstrelovacske praktiky a tak v nekterych mistech je klid jako kdyby zadna COVID nikdy ani neexistovala Zidovske a privilegovane deti chodi bez omezerni a rousek do skol jezdi masove autobusuy do synagog se chodi zadnimi vchody a vse bez omezovavni a PRIDE slavnosti ano a to pekne amsove nekdy ale velice nechutne ale bez pritomnosti NYPD a jinych slozedk… dokonce s pochodem nekterych politiku!!
      Ano vy pri Madarskych hranicich tak za Orbana je xakoupeno a mozne dostat Rusky SPUTNIKV kdyz by jinak nemohlo byt a treba take v Tunisu Srbsku nebo vylet treba dio Kaliningradu na zaockovani??? Vse mozne a najit cestu a hlavne nenechte si dat Mark of The Beest ,neboli chip Selmy Satanistu!!!

  • Pane Marek z Košíc, prosim pisala som vam o nazov knihy a autora na Uzemnenie. Prosim napiste mi nazov knihy na email [email protected]. Velmi pekne vam dakujem.

 2. Funguje to natvrdo ako reaktívna psychológia a marketing „Koláč – alebo Bič?!“ – presnejšie ako Pax Romana – „Mier Ríma“ = buď sa podvolíš a prijmeš výhody a podmienky rímsko občianstva – alebo ťa čaká úder mečom!

  Teda – je za tým na 101% Rímsky klub!
  Teda – budú nás križovať pre výstrahu!
  Teda – je to len modernizovaná analógia starého imperiálneho otrokárskeho systému! Teda – vieme pomenovať PROBLÉM! Teda – vieme, že žiadna vlčica svojím mliekom ľudí nevychová. Teda – musíme ten brloh zlikvidovať včas. Inak to bude trvať ďalšie storočia!

  Ešte raz – „kto nechce ísť po lockdowne na dovolenku“ – s čipom?! Kto s hypotékou na krku „nechce mať príjem“ – s čipom?! Ktorý Chazar nevydieral – ktorý Riman nevydieral?!

  Pax Germana!!! – Oko za oko – zub za zub!

  • ja ten prijem ani nepotrebujem. naco mi novy mobil a auto kazdy rok? naco mi je tv? pausal? nove pneumatiky, parkovne, vstupne, a podobne? Zil som a zijem dlhodoo bez tychto blbosti, takze tu nie je kazdy vydieratelny tymto smerom. Ani (o)lajnom.

  • Maros,inej cesty uz nie je,ci je to u Vas,alebo Tuna

 3. Indická vláda nariadila sociálnym médiám, aby odstránili všetok obsah, ktorý sa zmieňuje o „indickom variante“ koronavírusu. Argumentuje tým, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nespojila žiadnu krajinu s variantom B.1.617, informovala v sobotu agentúra AFP.

  Tento variant po prvý raz zistili v Indii vlani a pripisujú mu z veľkej časti ničivú vlnu pandémie COVID-19, ktorá v posledných týždňoch sužuje juhoázijské krajiny. Dostal sa aj do Británie a ďalších najmenej 43 krajín, kde sa preň zaužívalo označenie „indický“.

  Indická vláda v nariadení, ktoré v piatok spoločnostiam sociálnych médií zaslalo ministerstvo informačných technológií, poukázala na citlivosť, s akou vníma obvinenia z nesprávneho postupu pri novej vlne nákazy.

  „Dozvedeli sme sa, že na internete koluje nepravdivé vyhlásenie tvrdiace, že po krajinách sa šíri ‚indický variant‘ koronavírusu. To je úplne NEPRAVDIVÉ,“ píše sa v liste, ktorý získala AFP.

  WHO označila minulý týždeň variant B.1.617 za variant spôsobujúci „celosvetové znepokojenie“. Viacero krajín zakázalo alebo prísne obmedzilo vstup cestujúcich z Indie.

  Mnohí zdravotnícki experti i vlády označujú nové varianty koronavírusu SARS-CoV-2 podľa krajín, v ktorých sa po prvý raz objavili, čo platí o Británii, Brazílii či Juhoafrickej republike, píše AFP. Pripomína, že aj indickí vládni predstavitelia bežne používali výraz „britský variant“, keď sa tento zmutovaný kmeň koronavírusu začal šíriť v Indii.
  zdroj aktuality

  • ziadny covid ani indicky NEEKZISTUJE ,Period. Vsetko to svinstvo ako Liquid Crystals,ktore sa usadia v Mozgu,pomocou injekcie s Magnetizovanym Hydrogelom a za pomoci velmi nizkeho EMF,(5G) budu mozgy ludi pod totalnu kontrolu,to vsetko a ine silne jedy su v tychto programoch/ .Nemozem puzit slovo Vaccina,lebo to neni,ani jedna neobsahuje ten „virus“ Ide im o massivnu depopullaciu a 100 % kontrolu oveciek

 4. Ludia su ako ovce, skuste to a uverite.
  Ak budete vychadzat z obchodu, kde je naplnene obmedzenie poctu osob, nahlas rieknite, „pocitadlo je pokazene, mozete ist“
  A hla, ovce pojdu.
  A este Vam podakuju.
  Priblizne takto nejak posluchaju vladu, a vsetko, co pocuju.

 5. Píšete, že v niektorých mestách sa konajú státisícové ba miliónové demonštrácie proti covidizmu. V ktorých mestách? Keď už na mainstreame o tom niet ani zmienky, zišlo by sa na Bádateľovi uviesť konkrétne mestá a pridať z takejto demonštrácie (demonštrácií) nejaké to video. Možno by to mnohých „nenormálnych“ povzbudilo k spoločenskému odporu.

  • “ Tisíce demonštrantov zostúpili do Londýna na protest proti pretrvávajúcim obmedzeniam britskej vlády v súvislosti s koronavírusmi. Hoci sa krčmy a obchody znovu otvorili, stále platia prísne limity pre zhromaždenia.

   Demonštranti sa v sobotu zhromaždili v hlavnom meste s nápismi „Sloboda sa nedá prerokovať“ a „Žiadne zdravotné pasy“ . Organizátori túto udalosť označili za „najväčšiu pouličnú párty, akú kedy Londýn videl“, a spôsobili , že tisíce účastníkov boli nespokojné s pretrvávajúcimi obmedzeniami zhromažďovania a pohybu a postavili sa proti nejasným plánom vlády zaviesť takzvané „vakcínové pasy“ .

   Herec a kandidát na starostu Laurence Fox, ktorý sľúbil, že sa v prípade zvolenia úplne zbaví obmedzení Covid-19, bol nadšeným účastníkom. Vysielanie videa hordy ľudí, pochodujúce ulicami, on odsúdil že „celkový corruptstream media blackout“ protestu.“
   https://www.rt.com/uk/522032-london-lockdown-protest-march/

   https://www.reuters.com/world/uk/anti-lockdown-protesters-defy-restrictions-central-london-march-2021-04-24/

  • Tu je jedno video z toho protestu v Londýne 15. mája 2021 (doplnili sme odkaz aj do článku): https://www.youtube.com/watch?v=5ACeo4m-yDQ

   Alebo toto video, na ktorom je lepšie vidieť veľkosť davu – trvalo 21 minút, kým celý dav prešiel jedným miestom: https://www.bitchute.com/video/xNTcYEM67At8/

   • Existuje názor, že protesty by sa mali organizovať pred mediálnymi agentúrami a televíziami – nie pred úradmi vlády – toto prebehlo pred BBC /potrí globalistom/ a ani tak to nimi nepohlo. Zrejme to potrebujú rukolapne.

    https://pravyprostor.cz/neomarxisticky-plan-zniceni-civilizace/

    • Sobotné auto protesty sa už konali aj pred Markízou a JOJ-kou. Samozrejme, v ich vysielaní o tom ani zmienka. Ale strach určite pocítili.

     • He – „Markízu si nedáme!“

      Až tam bude stanový tábor a ľudia s roxormi v rukách – okupovaná zóna – potom nech si tam tí profesionálni luhári zavolajú SBS-károv. „Kočnera na nich!“ – to bol vtip.

      Celá TV Markíza je len jedna po.ebaná LICENCIA – televízie „predurčenej na úspech“ – od začiatku mali okolo seba zlikvidovanú konkurenciu – vrátane regionálnych televízií! Niečo o tom viem. Inak je to len nejaká budova, z ktorej by mohol byť nočný podnik, drôty, technika a otroci „úspechu“, ktorí menežujú reklamu, kupujú lacné produkty na ktoré túto reklamu možno zavesiť, prevzaté formáty – žiadne vlastné TV produkty – pretože nové veci – nevyskúšané, sú pre marketingových debilov riziko – musia produkovať zisk – inak ich kopnú do riti, a ešte pár imidžových postavičiek, tzv. „tvárí“ – a všetko ostatné je len póza a navoňaná designovaná ZDOCHLINA! Zabijaci tvorivosti a nápadov – kupujú len „okukané“ veci. V podstate obchodníci s mediálnymi produktami – to sú televízie mainstreamu všeobecne. HYPNOTIZÉRI!

      Laďa – Tak kopni do tý bedny – YouTube
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=o-Zo8lkmEzU
      About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators …

    • provokater

     Maroš, nebuď hroš, najedz sa chleba, pi vodu číru , pritvrdiť treba!!! zničime vírus…

  • Nedavno bolo v Berline,niekolko tisic,ale bolo rozprasene esembakmi,v Anglicku boli vacsie,ale neviem podrobnosti,cau

 6. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Páči sa mi tam obrázok Billa Gatesa. Lenže u nás je stále ešte veľa nezobudených ovečiek.

  A teraz nás dôchodcov idú vyhľadávať v bytoch, aby nás mohli zaštepiť. Dvere bytu musíme mať zamknuté na 2 zámky + retiazka. Nie nadarmo sa naši politici vyjadrili: Mŕtvy dôchodca – dobrý dôchodca

 7. Zaujímavý článok, všetko rozoberá, odhaľuje:
  https://www.naturalblaze.com/2021/05/growing-questions-about-anthony-faucis-role.html
  Growing Questions About Anthony Fauci’s Role
  Rastúce otázky o úlohe (role) Antonyho Fauci

 8. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/23/stephanie-seneff-covid-vaccine.aspx
  COVID Vaccines May Bring Avalanche of Neurological Disease
  COVID vakcíny môžu spustiť lavínu neurologických ochorení

 9. https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/ve-ctrnactistrankovem-dokumentu-s-nazvem-obecny-komentar-c-25-k-pravum-ditete-v-digitalnim-prostredi-se-spojili-v-silenem-vyplodu-stoupenci-digitalni-transformace-sveta-totalniho-dohledu-a-niceni-tradicni-rodiny-s-pedofilni-a-sodomitskou-lobby/

  Ve čtrnáctistránkovém dokumentu s názvem „Obecný komentář č. 25 k právům dítěte v digitálním prostředí“ se spojili v šíleném výplodu stoupenci digitální transformace světa, totálního dohledu a ničení tradiční rodiny s pedofilní a sodomitskou lobby.

 10. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/05/23/cdc-discovers-more-blood-clotting-issues-with-covid-vaccine.aspx
  CDC Discovers More Blood Clotting Issues With COVID Vaccine
  CDC objavila (zistila) že je viac krvných zrazenín po Covid vakcíne

  • Opäť sa chcem poďakovať,za skvelý článok! Tiaz patrím k tým ktorí sa nemienia očkovať svinstvom!!! Len je zarážajúce, ako jednoducho sa dajú ľudia manipulovať, a dovolia si so sebou robiť co im prikažu!!! Tiež neverím,že
   v ústavoch a všade tam kde sú starí ľudia, sa ich pýtajú či sa chcú očkovať, jednoducho ich zaočkuju a neserú sa !!!!Podľahnú každodennej mediálnej očkovacej demagogii!!! Je strašne aká budúcnosť nas čaká, ak sa k tomu nepostavime!!!!

 11. Jednoduchá

  …..vďaka za informácie, aj redakcii a čitateľom………Marek z Košíc / toto spojenie mi je trošku povedomé, no neva, troška som odbočila/ rady sú dobré, no to náhodou u mňa neprichádza do úvahy……viem, čo chcem….buď sa nedám, alebo dám zaočkovať ……nič sa totiž nedeje náhodou, ako to tu už bolo spomenuté……… treba sa voči tomu pristaviť a jednoznačne NESÚHLASIŤ…………..áno, ľudí budú chcieť ,,vydierať“, či už kvôli dovol.v zahr., alebo hypotékam, no my by sme im to nemali dovoliť……….treba si určiť tie priority- n.mobil, či nové auto, či n. TV ???toto určite nie sú podstat.veci v živote…………je výborné, že sa tie demonštrácie konajú , no veľmi smutné, že to neuvádzajú aj do TV…..prečo, vieme všetci veľmi dobre…majú strach a ten ,,dokáže veľmi veľa“, teda ak mu to DOVOLÍME………..keď si ametyst spomenula tú Indiu, napadlo mi proti strachu v osob.živote je dobré praktizovať pranajámu – dych.cvičenie pochádz.práve z Indie, alebo tiež pomáha ,,vykresliť si nepriat. v komic.podobe“/ aj tu to už bolo ,,ukázané“ /……………………verím tomu, že sa táto situácia obráti len k lepšiemu pre nás ,,väčš.ľudí“ ……………………………….

 12. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/jan-hnizdil-kafkarna-ceskeho-zdravotnictvi/
  Jan Hnízdil: Kafkárna českého zdravotnictví

  Etické a profesní základy medicíny jsou v troskách. Dalším posunem by mohla být vakcinace pomocí narkotizační pušky. To vše za nečinného přihlížení, nebo dokonce aktivní podpory, medicínských (j)elit…

  • Výstrel z pušky znamená občiansku vojnu! Aj to je v pláne celkovej depopulácie. Pravda je však aj to, že sa treba zbaviť toho degenerovaného hnisu na planéte – tak či tak. Mali by sme teda začať vytláčať tie vredy! Keď začnete raz robiť zoznam a robenie zoznamu = PLÁN – zistíte, ako málo zmrdov gniavi nás a našu krajinu! Ako je to možné – ovce?!
   https://www.infovojna.sk/article/oblubena-bratislavska-restauracia-vystavila-blacklist-krajciho-a-clenov-vlady-neobsluhujeme

   „Novým strašiakom by sa ale podľa nich mohla stať mukormykóza, závažné plesňové ochorenie, ktoré sa medzi ľuďmi začalo zrejme kvôli oslabenej imunite alebo v dôsledku liečby covidu-19 steroidy hojnejšie objavovať.

   Minister pre chemikálie a hnojivá Sadanand Govda v sobotu povedal, že prípadov mukormykózy už lekári registrujú cez 9 000 a že dochádzajú zásoby amfotericínu, ktorým sa infekcie liečia. Ministerstvo zdravotníctva vo štvrtok zvýšený výskyt mukormykózy označilo za epidémiu a nariadilo zdravotníckym zariadeniam, aby zbierali údaje o pacientoch s týmto ochorením. Podľa AP miestne úrady odhadujú, že kvôli mukormykóze už zomrelo najmenej 250 ľudí.

   Mukormykóza, ľudovo nazývaná „čierna pleseň“ podľa toho, že jedným z jej prejavov je sčernanie okolo nosa, je závažné plesňové ochorenie. Pôsobí rozmazané alebo dvojité videnie, bolesť na hrudníku, dýchacie ťažkosti a vykašliavanie krvi, napáda najmä dutiny, pľúca a mozog. Kvôli napadnutiu tkanív v oblasti tváre niekedy ľudia prídu o nos a lekári v niektorých prípadoch musia chirurgicky odstrániť oko, aby infekcii zabránili v tom, aby napadla mozog.“
   https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/588802-online-trumpa-zazalovali-za-termin-cinsky-virus/

   „Do Česka vstúpili americkí vojaci, armádne konvoje prejdú cez Slovensko
   Do konca mája sa cez Slovensko budú presúvať konvoje zahraničných spojeneckých vojsk, plánovaných je až 30 presunov. Vojaci USA už dorazili do Česka.“

   Poznámka – možno si ešte pamätáte, že kade prešli v minulom roku amíci po Slovensku – tam vypukla pandémia! Okrem ich provokatívneho premiestňovania opäť bližšie k Rusku je to zároveň PSY OP defilé okupačnej armády – kto tu ku.v ovláda tento náš priestor!

   „Yenkees go home!“

   https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/588795-do-ceska-vstupili-americki-vojaci-prejdu-aj-cez-slovensko/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

   https://bgr.news-front.info/wp-content/uploads/2016/06/YAnki-m.jpg

 13. Prekopírovala som zaujímavý blog:
  Aj bioterorista Gates sa preriekol a povedal, že doteraz sa mu peniaze vrazené do zabíjanie ľudí vrátili 1 ku 20

 14. Ďalší zaujímavý blog:
  Vakcína = zbraň (hromadného ničenia)

 15. Vedci-technokrati pracujú nad samošíriacimi sa vakcínami
  https://clck.ru/V2LNs
  Prebieha letecká vakcinácia líšok. Vyhýbajte sa návnadám!
  https://clck.ru/V2P7Z

 16. «Xenoboti»: vedci použili kmeňové bunky k vytvoreniu prvých živých robotov
  https://clck.ru/V2PNe
  Nanočastice pomohli dopraviť liek priamo do mozgu
  https://clck.ru/V2PQC
  Čínski vedci predstavili «neurobotov» k dopraveniu liekov priamo do mozgu
  https://clck.ru/V2Nft

 17. https://otevrisvoumysl.cz/sm-102-proc-je-tato-toxicka-latka-v-covid-injekci-od-moderny/
  SM-102: Proč je tato toxická látka v covid injekci od Moderny?
  23 května, 2021

  Ve zkratce…
  Stát Connecticut v USA zveřejnil seznam ingrediencí pro covid injekci od firmy Moderna. Tento seznam potvrzuje, že obsahuje toxickou chemikálii SM-102. Více v článku.

 18. „Vyvieračka“…

  Advokátska kancelária Weis & Partners ZAKÁZALA vstup do priestorov očkovaným proti COVIDU-19! Dôvod je jednoduchý…
  https://picuscapital.sk/advokatska-kancelaria-weis-partners-zakazala-vstup-do-priestorov-ockovanym-proti-covidu-19-dovod-je-jednoduchy/

  DEŇ ZÚČTOVANIA pre Remišovú? Zúfalá ministerka spravila krok, ktorý nikto nečakal…
  https://picuscapital.sk/den-zuctovania-pre-remisovu-zufala-ministerka-spravila-krok-ktory-nikto-necakal/

  Novinár Daňo šokuje: “Ozval sa mi Branislav Zurian! Na moju adresu mi doručili USB s nahrávkami…”
  Poznámka – doručil kto? Synovia Zmluvy?
  https://picuscapital.sk/novinar-dano-sokuje-ozval-sa-mi-branislav-zurian-na-moju-adresu-mi-dorucili-usb-s-nahravkami/

  Situácia je vážna: Hrozí Zurianovi rovnaký osud ako Lúčanskému? Fico vytiahol dôkaz, ktorý hovorí za všetko
  https://picuscapital.sk/situacia-je-vazna-hrozi-zurianovi-rovnaky-osud-ako-lucanskemu-fico-vytiahol-dokaz-ktory-hovori-za-vsetko/

  AKO ZLIKVIDOVAŤ VÍRUSOVÉ SPIKE (HROTOVÉ) PROTEÍNY A NÁSLEDKY GENOCÍDNYCH MRNA VAKCÍN?! EXISTENČNÉ-ELIMINAČNÉ FREKVENCIE A DNA BIOREZONANČNÉ FREKVENČNÉ ZBRANE
  https://cz24.news/ako-zlikvidovat-virusove-spike-hrotove-proteiny-a-nasledky-genocidnych-mrna-vakcin-existencne-eliminacne-frekvencie-a-dna-biorezonancne-frekvencne-zbrane/

  VIDEO: Záhadná smrt vynálezce PCR testu a největšího kritika dr. Fauciho
  23.05.2021 | 12:29
  Zesnulý Dr. Kary Mullis, vynálezce PCR testu, svůj celý život poukazoval na zkorumpovanost Anthony Fauciho a farmaceutického průmyslu.
  „Greg Reese: Dr. Kary Mullis byl držitelem Nobelovy ceny za svůj vynález polymerázové řetězové reakce, PCR. PCR je analytická metoda a nebyla navržena, aby testovala přítomnost virus. Mullis vysvětluje proč.

  K. Mullis: Pokud PCR uděláte dobře, můžete najít téměř cokoliv v kýmkoliv. Začnete pak věřit v tu buddhistickou myšlenku, že vše je obsaženo ve všem. Pokud dokážete zvětšit jedinou molekulu na pod-obraz, který dokážete měřit, což PCR dokáže, pak je velmi málo molekul, kdy v těle nemáte aspoň jednu. To lze považovat za zneužití… tvrdit, že je to významné.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-zahadna-smrt-vynalezce-pcr-testu-a-nejvetsiho-kritika-dr-fauciho

 19. https://zemavek.sk/dr-yeadon-svet-je-nebezpecne-teritorium-kde-media-a-big-pharma-siria-o-covide-19-rovnaku-propagandu-a-vymyvaju-mozgy-masam/
  Dr. Yeadon: Svet je nebezpečné teritórium kde médiá a Big Pharma šíria o COVIDe-19 rovnakú propagandu a vymývajú mozgy masám

  • Spoločnosti ako Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson už dostávajú súhlas od amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a Európskej liekovej agentúry (EMA) vyrábať miliardy následných injekcií, ktoré budú tiež schválené na núdzové použitie a posúvané populáciám stálych laboratórnych potkanov sveta.

 20. Jednoduchá

  ….vďaka ametyst ….tú knihu už mám vytlačenú, práve odtiaľto, myslím že si to tu dal ty Maroš…….. sú to ozaj prínosné informácie o liečbe rakoviny a in.chorôb pomocou rezonančnej frekvencie…..o tom tu bol aj minule článok, je to úžasná metóda no na škodu nás všetkých sa tak nepoužíva, ako by sa mala….akí sme niekt.ľudia! tí kt.niečo objavia pre zdravie a dobro druhých sú napokon ,,odstránení“ tými, kt.chcú tých ľudí liečiť inak, ,,obohacovaním sa“ …….veľmi smutné…….no stále platí -,,čo človek vysiela, to sa mu raz vráti“…………………..

 21. Milá redakcia.Tvrdíte,že Noví Normálni nemávajú veľkými zástavami so svastikou.A čo tie náhubky ktoré sú ľudia donútený nosiť?To sú omnoho strašnejšie symboly pre pre ľudstvo ako svastické kríže.Rúška sú veľkým symbolom poslušnosti a strachu ľudstva.Je to všetko cielene premyslené svetovými elitami.Vo všetkých komerčných mediach píšu počty zaočkovaných,ale už nepíšu koľko ích umiera po zaočkovaní proti kovidu …

  • To je pravda. Rúška sú nástrojom poníženia a deštrukcie sebaúcty. Keď človek stratí sebaúctu, stáva sa z neho poslušný otrok. Rúška sú teda takým masovým nácvikom novodobých otrokov.

   • Pravda,bol som so ženou na otvorenej tržnici-má iba stechu nad stolami,bolo tam asi 120 ludí,iba traja sme nemali na hube handru,ja so ženou a jedna predávajúca penzistka,inak všetci.Čo na to povedat ? Smiat sa či plakat,my sme sa smiali,vidiet tolko somárov pokope.

Pridajte komentár

*