Rozhovor diablovho zástupcu s Klausom Schwabom (ten, čo chce „Veľký reset“)


Print Friendly, PDF & Email

Rozhovor diablovho zástupcu s Klausom Schwabom (ten, čo chce „Veľký reset“)

Diablov zástupca: Ahoj, Klaus. Satan ma požiadal, aby som sa u teba zastavil a porozprával sa s tebou.

Klaus Schwab: Ako sa má?

Diablov zástupca: Veľmi chce, aby sa už konečne spustil ten Veľký reset. Svetový fašizmus. Univerzálny garantovaný príjem naviazaný na skóre spoločenského kreditu.

Klaus Schwab: Pracujeme na tom.

Diablov zástupca: Vie, že so svojimi ľuďmi vo Svetovom ekonomickom fóre robíte všetko, čo je vo vašich silách.

Klaus Schwab: Dúfal som, že máš niečo nové ohľadom môjho apartmánu v Pekle. Stavba prebieha už rok.

Diablov zástupca: Robotníci sú už skoro hotoví, Klaus. Čoskoro ti pošlem fotky. Chcem vyladiť tú virtuálnu krajinu. Pozrieš z ktoréhokoľvek okna a uvidíš Švajčiarske Alpy. Inštalujeme zmeny počasia… bol menší problém s prechodom zo zimy na jar, ale myslím, že sme to opravili.

Klaus Schwab: Dobre.

Diablov zástupca: Mohli by sme sa pozrieť na problém s NBA, Klaus. Hromadia sa správy o otrokoch, vyrábajúcich v Číne tenisky. Hráči NBA podporujú protesty „za sociálnu spravodlivosť“, ale na palubovke nosia tenisky, vyrobené otrokmi. Ak sa tomu začne venovať ESPN…

Klaus Schwab: Nemyslím, že sa to stane. V stávke je priveľa príjmov z reklamy.

Diablov zástupca: Je to chúlostivé, Klaus.

Klaus Schwab: Budúci mesiac sa chystám do Číny. Pohovorím si s Xi Jinpingom.

Diablov zástupca: Skús, či nemôžeš dostať pár minút s Michaelom Jordanom.

Klaus Schwab: Ako pokračuje operácia Peklo na Zemi?

Diablov zástupca: Nuž, Klaus, možno potrebujeme nejakú pomoc od vašich informatikov. Pri súčasných algoritmoch máme problémy s meraním. Storočným plánom je prebudovať Zem tak, aby bola po všetkých stránkach odrazom Pekla. Ako však presne zrátaš progres k tomu cieľu? Sú tam tisícky premenných. Samozrejme, celkovo sa nám darí. Sme však vedci. Chceme byť schopní doložiť do našich správ presné čísla. Satan je na čísla pedant. Má vzdelanie z MIT, z Harvardu.

Klaus Schwab: Mám šikovných ľudí. Priebežne ma informuj. Môžem ti ich požičať. Počuj, robí mi starosti tá vakcína.

Diablov zástupca: Pozorne to sledujeme. Fauci robí stále trápne chyby. Nemá to pod kontrolou. Ego. Každých pár dní protirečí sám sebe. Možno ho musíme postaviť na vedľajšiu koľaj. Dať mu medailu, Nobelovu cenu a pustiť ho k vode. S akými novými vymyslenými vírusmi uvažuješ pre ďalšiu fázu, Klaus?

Klaus Schwab: Uvažujeme o znovuuvedení vírusov Ebola a Zika. Máme už na nich postavené množstvo predošlej propagandy. To krvácanie a symptómy Eboly ľudí na smrť desia. Je to užitočné. Nám stačí len zvýšiť používanie antibiotík a postrekovať organofosfátovými insekticídmi a, voilà, vytvoríme krvácanie. Je to hit.

Diablov zástupca: To je dobre. Lebo rozprávke o „novom covidovom kmeni“ sa veľmi nedarí.  Budú v Amerike zavedené ďalšie lockdowny?

Klaus Schwab: Snažíme sa. Nechcem na jeseň vidieť veľké davy na pretekoch NASCAR a univerzitnom americkom futbale.

Diablov zástupca: Týchto športovcov stále testujte, Klaus. Ak je to potrebné, aj každý deň. Vrazte im tú dlhú špajdľu rovno do mozgov, aby ste získali vzorku pre PCR.

Klaus Schwab: A prečo si vlastne tu? Čo Satan chce?

Liečba osteoporózy

Diablov zástupca: Toto je tajná záležitosť, Klaus. Ale potrebuješ to vedieť. Nechaj si to len pre seba.

Klaus Schwab: Pravdaže.

Diablov zástupca: Peklo je preplnené. Je to vážny problém. Ako sme ti už dávno hovorili, ľudia sem prichádzajú preto, lebo CHCÚ. Nie sú posielaní. Vlani sme mali veľký nával. Prešetrovali sme to. Ukázalo sa, že je za tým faktor reinkarnačnej váhavosti. Čoraz menej ľudí sa chce vrátiť na Zem kvôli ďalšiemu životu. A sú vydesení vstupnými požiadavkami do Neba. A tak sa objavujú v Pekle.

Klaus Schwab: Prečo sa tak zdráhajú reinkarnovať?

Diablov zástupca: Dôvodom je narastajúci chaos na Zemi. Významným dôvodom však je, že sa nechcú narodiť ako nemluvňatá a dostať všetky tie detské vakcíny. Vedia, že sú silne poškodzujúce. Kto chce prežiť celý život v nejakom druhu stavu groteskného poškodenia mozgu?

Klaus Schwab: Chápem. Takže, ako môžem pomôcť?

Diablov zástupca: Chceme, aby tvoji ľudia vo Svetovom ekonomickom fóre zaviedli nové globálne náboženstvo. Samozrejme, nie otvorene. Spravte to okľukou. Témou toho náboženstva je však reinkarnácia. Ako návod využite nejakú skomolenú formu hinduizmu. Trvajte  na tom, že reinkarnácia je povinná. Je to cesta k osvieteniu. Ľudia sa musia stále vracať, znova a znova, dokým sa nenaučia všetky lekcie, ktoré im umožnia opustiť ľudskú formu. Chápeš.

Klaus Schwab: Zaujímavé. Vieš, v kombinácii s povinným očkovaním a povinnou reinkarnáciou máme možno niečo naozaj zaujímavé. Dve muchy jednou ranou. Nebudú mať na výber.

Diablov zástupca: V týchto dňoch vyzerajú Brány Pekla ako južná hranica USA. Kopa ľudí sa snaží dostať dnu. Nedokážeme ich vybaviť všetkých. A tak ich, ako prvý krok, posielame na predbežné programovanie.

Klaus Schwab: O aké programovanie ide?

Diablov zástupca: V podstate ide o verejný vzdelávací systém. Po niekoľkých mesiacoch im poklesne IQ v priemere o 20 bodov. Potom ich pridelíme na bezvýznamné kancelárske práce. Toto je však len prechodné riešenie. Potrebujeme viac dozorcov na individuálne zvládanie ľudí. Trikom je zakaždým správne stanoviť pomer medzi rozkošou a bolesťou. Keď to robíme, vieme človeka udržať asi tisíc rokov, než ujde.

Klaus Schwab: Škoda, že nemôžete jednoducho povýšiť Peklo na Nebo a zaviesť ho vo veľkom. To by nám našu prácu veľmi uľahčilo.

Diablov zástupca: Pracujeme na tom, v obmedzenom meradle. Volá sa to Čína.

Klaus Schwab: Pekinský režim pracuje na 20-ročnom pláne dohľadu, v reálnom čase, nad každým štvorcovým centimetrom krajiny. Vnútri aj vonku. Je dosť ambiciózny.

Diablov zástupca: Ich najnovšou inováciou sú roje malých špionážnych dronov zamaskovaných za holubice.

Klaus Schwab: Poverím niekoľko ľudí návrhom plánov na nové svetové náboženstvo. Možno sa nám podarí pridať niekoľko tipov k povinnej reinkarnácii. „Kým si na Zemi, poznaj svoje miesto. Ži život, pre ktorý si určený. Krásne to zapadá do technokratického pohľadu: každému človeku je dané miesto v Systéme, pre dobro všetkých.“ Niečo na ten spôsob.

Diablov zástupca: To sa mi páči, Klaus. „Vedecká“ verzia „zmierenia sa so svojím osudom“.

Klaus Schwab: Nové náboženstvo je bezpečné a účinné.

Diablov zástupca: Cirkev Biológie.

Klaus Schwab: O osude rozhoduje DNA.

Diablov zástupca: Pridajte prísľub geneticky modifikovaných ľudí. „Podrobením sa úprave génov môžete urýchliť svoju cestu k osvieteniu, znížiť počet svojich reinkarnácií.“

Klaus Schwab: Celý rad nových vakcín, ktoré menia DNA.

Diablov zástupca: Brainstorming s tebou je dobrý, Klaus. Pusť sa do toho.

Klaus Schwab: Pozdrav Satana. Povedz, že mu ďakujem za svoj imunitný pas. Teším sa, že budem môcť pravidelne cestovať hore-dolu medzi Peklom a Zemou.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Jon Rappoport, Zdroj: davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Diablov zástupca: Brainstorming s tebou je dobrý, Klaus. Pusť sa do toho.

  Klaus Schwab: Pozdrav Satana. Povedz, že mu ďakujem za svoj imunitný pas. Teším sa, že budem môcť pravidelne cestovať hore-dolu medzi Peklom a Zemou.“

  – veľmi infantilné – teraz ide o to, na ktorej strane autor je – dúfam, že nie na tej našej, lebo Amen Dolores! Trochu mi to pripomína rozhovor dvoch 35-ročných ajťákov v kraťasoch na segway o inferno apkách.
  https://ulozto.net/file/nXZvf7GWMnZz/inferno-2016-cz-dabing-avi#!ZJLlZQR2ZwSuMQp2AwpjBJIyLmuvZacnox1xqSq3LwEiAGVlZD==

 2. Pred 30r. chcel každý do Neba. Tak som chcela do Tepla, že je to tam ako v saune (ktorú zbožňujem) a že tam nebude ako v konzerve so sardinkami.
  Nuž ale ako vidím, časy sa menia, lebo jediné na čo sa dá spoľahnúť je Zmena. Teraz je teda v Teple tlačenka, tak od istého bodu Nula chcem už len Hore. Síce redší vzduch, ale trénujem v Tatrách.
  Ale nie že sa za 10r. všetci zbadáte a budete chcieť ísť so mnou??!! … na to vám covidpasy stačiť nebudú.

  • Dievča moje, v pekle, lebo o tom je reč nebude teplo, nebude tam ani ako v saune, Bude tam satan.diabol a bude tam tma, bude tam strašný rev a preklínanie a nadávky všetkého druhu, horiace jazero nie je celkom akože horiace, bude to páľava z vnútra človeka, ktorá nehasne po celú večnosť… Ten krik budeš počúť, ale nebudeš nikoho vidieť. Radšej hľadaj Pána Krista Jeshua aby Ťa zachránil a voviedol do Jeho Kráľovstva. On nie je ďaleko, iba Ho popros v svojej komôrke! AMEN!

 3. – Víš, jak se jmenuje ďábelský kníže latinsky?
  – Lucifer.
  – Kdysi se tak nazývala také planeta Venuše. Tu je možné vidět až skoro do úplného světla a slovo Lucifer znamená „světlonoš“. Je v tom skrytý význam. Jak jinak bychom si dokázali uvědomit přítomnost světla, kdybychom je neviděli na pozadí temnoty?
  – Vím asi, kam míříš s touhle analogií. Kdybychom nebyli stále něčím ponoukáni a sváděni, nebyli bychom si ani vědomi omezení, která nám způsobuje naše hmotná existence. Luciferova pochodeň nám ale na ně posvítí.
  – Kdyby tu nebylo žádné zlo, na světě by asi byla dost velká nuda, takhle si aspoň můžeme vybrat mezi světlem a tmou.

  • Je skutočne ťažké pochopiť, prečo „mocní“ splietajú „svetlo“ s „tmou“, prečo láskyplného a donekonečna odpúšťajúceho Stvoriteľa-Otca spájajú so samoľúbym, neprestajne sa vyhrážajúcim, trestajúcim a hlava-nehlava zabíjajúcim sion-bohom – preňho desatoro jeho vlastných prikázaní neplatí?? Parádny vzor pre ľudstvo!

   Prečo podobne aj čestného a obetavého Ježiša, ktorý svoj život za Pravdu a Lásku položil, nahradili na tretí deň po jeho umučení podvodníckym šarlatánom – židovským kristom, a na základe čoho si dovoľujú spájať ich do jednoliateho, pritom absolútne nezlučiteľného (!!) celku?

   Prečo nositeľa Svetla (=Pravdy) – Lucifera – splietajú s tmou, resp. s tmárstvom? A kto je v skutočnosti Satan? A diabol?? Sú to homonymá? Synonymá? Alebo antonymá? Majú v tom jasno aspoň tí, ktorí to vmysleli?

   Prečo ľudí v bielych plášťoch máme nazývať lekármi, keď namiesto liečenia spôsobujú choroby a neraz priamo smrť?

   Prečo ani farári Pravdu nikdy ľuďom nepovedia? A politici – tí už tobôž nie! Sme pre nich „ovce“. Tupé stádo. Pre jedných, aj druhých.

   Prečo svetu ani dodnes nie je jasné, kto za koho kope?? Odpoveď si musíme dať asi sami.

   „Zmotanou, zmotanou, zmotanou učiním túto Zem“, oznamuje nám boh. To vidíme! Keďže sa mu nepodarilo načisto nám zmútiť rozum jeho „svätou“ knihou kníh, dorazí to možno vakcínou. A prežijúcich vakcinácie – zrejme čipovaním. 666. To sú čísla pozemskej neúplnosti. Úplnosť vyjadruje číslo 7. Nechajme sa prekvapiť. Ak tento teror prežijeme.

 4. No – tak tu si pozrite, ako radikálne nakopali byzantínsky bohoslovci celú štátnu vakcinačnú kampaň do gulí! O tom to je, o tom je copywriting – keď niekto veľmi chce!

  Nucene ockovani 2021 – smrt. V cem je zachrana?
  https://www.svobodny-vysilac.cz/nucene-ockovani-2021-smrt-v-cem-je-zachrana/

  „Sadistickí devianti z vlády lebečne znásilnili “ – lebečné znásilnenie je anatomický-sexuologický newspeak – či? Chápete „marketingové“ – PR dôsledky takéhoto headline?! Už vám „vyšukal niekto mozog z hlavy“? – lebo to je jediný relevantný slangový zvrat s úplne iným významom – vrcholného sexuálneho zážitku. Alebo potom nekrofília – hanobenie mŕtvoly. A úplne v pohode na Najoblúbenejších stránkach o zdraví. ??? Dokedy?
  https://www.timeshighereducation.com/sites/default/files/review-shakespeares-dead-simon-palfrey-emma-smith.jpg

 5. Jednoduchá

  …toto ma veľmi zaujalo, stručne povedané, aká je pravda – pandémia je mediálna, politická, finančná, psycholog,. len nie zdravotná……..

  • Pani či pán, Jednoduchá či Jednoduchý – prečo zrazu tak málo bodiek?? Nejaká diéta? Zvyklo ich bývať tóóóľkoto………………………………………

   • Vieš aký je slovne-fonetický prepis ženského a mužského prdu?

    Keď prdí žena, znie to kvílivo – „Ki-loóóó…………………?“

    Keď prdne muž, znie to rezolútne – „Gram!!!“

    Ergo – Jednoduchá asi prešla na ketodiétu.

 6. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie článku od David Icke. Ja ho počúvam na http://www.banned.video
  Len sa pýtam, kde to naozaj skončí? Skončí to podľa ich plánu? Zatiaľ sa ľudia nepostavili na odpor. Poslúchame ako ovečky.

  • Slováci sú národ, ktorý veľa vydrží. Ale keď sa raz nasrdí, tak je zle. Mocní by si toto mali uvedomiť, pretože môžu nedobre dopadnúť.

   • Však by sa už mali spamätať a vyhnať tých vlastizradcov kamsi !! Lebo ináč dopadneme zle my všetci!!

    • už sme dopadli. Len mi stále nedochádza ,kedy sa to vlastne zmenil Homo Sapiens na Homo Debilius??? Maroš, ty si taký mudroš, komentuj.

     • Výsledok rokov vymývania mozgov mainsteamovými médiami.

     • Je to pomerne jednoduché – zavádzajúce je to „Sapiens“- ani náhodou! Správny názov je Človek spavý – Homo narcolepsius!

      Existuje ruský dokument o výskume mozgu – ten vedec sa v transkripcii volá na S…. Keďže ma Trubka nepustí a už si nepamätám ruský názov pre dohľadanie na ruských stránkach, tak stručne.

      1/ Človek má 18 zmyslov – nie 5. Otázka – ako provokujeme týchto 13 zmyslov, že o nich nevieme. A pretože ich máme vyradené – sme prispatí – nereagujeme vedome napr. na zmenu magetického pola, tlak a pod.
      2/ Mozog sa vážne vyvíja „z formy plazov“ – objemovo aj štrukturálne cca do 18 rokov. Čo je zaujímavé – od toho času človek stráca aj fyzickú rýchlosť – mozog ako koordinátor naplnil limit. Tínejdžerské obdobie je obdobie vývoja plazov – keď mozog sa stará len o seba /precitivelosť na seba, vzťahovačnosť = súčasť infantility – nedospelosti/.
      3/ Mozog je najlenivejší orgán, ktorý deleguje ostatným orgánom všetko, čo mu umožní dobre jesť a dobre spať. Lenivosť a rochnenie je strategický cieľ mozgu. Všetky orgány fakticky slúžia mozgu, takže je zavádzajúce, že mozog je akýsi koordinátor cieľavedomej činnosti vedomia – hovno – mozog chce jesť /glukózu/ a spať a urobí pre to všetko, aby sa nenamáhal. Mozog je fakticky možné donútiť k činnosti len dráždením, provokovaním – bránením mu v spánku. Viď vypočúvanie trestancov – mozog urobí všetko pre to, aby mal konečne pokoj. Teda.
      4/ POHODLNOSŤ a dostatok jedla je to, čím manipulátori korumpujú mozog a držia ho v prirodzenom útlme. Služby – vrátane politických, plné nákupné vozíky. Strach a chaos je vlastne stav čiastočného prebudenia a potreby sa upratať a potom jesť a spať. Teda.
      5/ Výraz „prebudení ľudia“ zodpovedá len stavu nepokoja a hladu pred ďalším plánovaným šlofíkom. A prispatý naozaj vyzerá a aj je ako priblblý. Človek fakticky používa mozog na myslenie len v stave tvorivého nepokoja pri snívaní o stave spánku. A preto nedám pokoj prispatej redakcii pokiaľ nebudem mať pokoj ja. Preto ponocujem, lebo niekto iný – zločinecká vláda a hromadné úklady parazitov o naše životy mi nedovolia spať. Inak by som sa na to samozrejme vysral, lebo môj mozog je rovnaký pecival a darmožráč ako každého. Asi tak.

      Otázka – prečo Psycho zaspával väčšinu plačoviek po nástupe do funkcie? Lebo jeho spavý mozog bol silnejší ako jeho vôľa – jesť mal čo – takže len spať – aké jednoduché. Teraz už nezaspáva – nečíta síce zmluvy, inak by zaspal – ale nezaspáva, pretože je pod tlakom ohrozenia – ako tí, ktorých ohrozil, zničil a ďalej ohrozuje – a tí mu to v nepokojných mozgových vlnách vysielajú do gebule. Keď ti na chrbát dýcha nasraný tiger – nezaspíš ani keby si bol kapitán Korkorán.

      Len pripomeniem – keď deti nepotrebujú jesť – nepotrebujú ani spať – lebo mozog sa chce výnimočne hrať. Preto hovorím – treba zmrdov začať vešať zo zábavy!

   • Kedy sa Slovaci nasrdili? 🙂 Dufam ze tomu tak este nebolo, ato prave preto, lebo BY bolo velmi zle, a dufam ze raz sa nasrdime, a BUDE zle pre vlastizradcov.

  • kedysi som mal frajerku Lucku a volal som ju Luci. Keď sa ma opýtala, aké to bolo, jasne že Lucifer

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-03-genocide-in-the-us-continues-covid-injections-deaths.html
  GENOCIDE in the U.S. continues: 3,848 DEATHS and 118,902 injuries following COVID injections – Children now being reported as dying
  GENOCÍDA v Amerike pokračuje: 3 848 ÚMRTÍ a 118 902 poranení po COVID vakcínach – Je hlásené, že deti teraz umierajú

 8. https://www.naturalnews.com/2021-05-03-residents-vaccinated-kentucky-nursing-home-positive-covid19.html
  Almost every fully vaccinated resident at a Kentucky nursing home tested positive for Covid-19
  Skoro každý plne zaočkovaní obyvateľ domova dôchodcov v Kentucky je teraz testovaný ako pozitívny na Covid-19

 9. https://www.naturalnews.com/2021-05-03-extermination-machine-unmasked-vaccinated-people-are-making-healthy-people-sick.html
  EXTERMINATION machine unmasked: Why vaccinated people are making HEALTHY people sick, Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon

  Rýchly preklad: Zaočkovaní rozširujú infekcie, spike protein je biozbraň, odhaľuje to aj dokument od Pfizeru

  • HM, otazne je, ako sa obranit, ochranit? Pisu tam, ze
   Hence the extreme importance of immune modulation, pursuing an anti-inflammatory diet, avoiding allergy-enhancing substances in food and medicine, etc.
   Cize , da sa povedat, ze jedina obrana proti tymto supersiritelom je vlatny kvalitny imunitny system? Nic ine mi logicky nevychadza, pretoze nie je mozne, a ani ciastocne, vyhnut sa ockovanym. A nie je ani mozne chodit v maske cely zivot kvoli ockovanym, cize jedine dodrziavat prisnu „protizapalovu“ stravu? Tj, imunita musi byt silnejsia, nez akykolvek virus alebo spik protein.
   Nejake inve navrhy?

 10. https://zemavek.sk/taliani-zadrzali-dvoch-muzov-ktori-zautocili-na-sklad-vakcin-molotovovymi-koktailmi/
  Taliani zadržali dvoch mužov, ktorí zaútočili na sklad vakcín molotovovými koktailmi

  Talianska polícia zatkla dvoch „anti-vaxerov“ v súvislosti s podpaľačským útokom na sklad vakcín proti COVID-19, informovali o tom médiá v sobotu (1.5.2021).

  Krátko pred útokom jeden z útočníkov na Facebook napísal: „Ak chceme zničiť nepriateľa, musíme použiť tú istú zbraň – strach. A ich strach je naša jednota. Neexistujú žiadne ďalšie riešenia,“ informovala agentúra.

  • Skoda ze sa nechali chytit. Skoda, ze pouzili FACEBOOK, do prdky, co nepozeraju kriminalky?

  • „Taliani zadržali dvoch mužov, ktorí zaútočili na sklad vakcín molotovovými koktailmi“ – čo to je za hovadina?! Sklad vakcín – verejne prístupný sklad vakcín – také niečo existuje?

   No – keby zaútočili na NECHRÁNENÚ výrobu vakcín – tak by som sa pýtal. prečo bola nechránená. Aj keď – nejaké inšpekcie odhalili katastrofálne hygienické podmienky práve vo výrobniach vakcín. Sklad vakcín – prosím vás – najprv mi vysvetlite, čo to je. Čo je Facebook pre idiotov, mi vysvetlovať nemusíte.

   Ozaj – kam zmizli aktivisti, ktorí sa pre každú hovadinu privezovali reťazami o niečo?!

   Len okrajovo – EU zdrbala vakcinačné firmy, že nedodávajú tie zazmluvnené miliónové množstvá včas. Ale – keď to niekto zapáli – vieme, prečo nedodal včas.

   Osobne si myslím, že tak, ako je celá vakcinácia vecou marketingu – tak je aj vecou prieskumu trhu aj otázka – dobre – my to vyrobíme – ale kde je záruka, že to vlády vyplatia, keď tieto vlády medzitým zvrhne dav?! A tak treba niečo podpáliť pre získanie času. A donucovania!

   „Skoda ze sa nechali chytit. Skoda, ze pouzili FACEBOOK“ – a ako inak?!

 11. Doobeda som išla električkou a len v angličtine hlásili, že máme mať respirátory. Vôbec nehlásili v slovenčine. Táto abnormalita už nemá hraníc, až takto sa niekde pcháme…

 12. https://www.banned.video/watch?id=60904b86bcf35b0ae0d9af48
  Caller: My Aunt Died Within 3 Days of Taking Moderna Vaccine
  Volajúca: Moja teta zomrela behom troch dní po prijatí Covid vakcíny od Moderny

 13. Přátelé, může mi někdo vysvětlit, proč onemocním, když má můj muž chřipku? Nejde o kovid. Proč většinou onemocním, když viry neexistují?
  Je mi to jasné s 5G, zátěží ze vzduchu a v potravinách.

  • mozno spolupatricnost 🙂

  • To, čo sa nazýva chrípka, je stav, kedy sa telo detoxikuje. Keď má bunka v sebe veľa toxínov, začne sa detoxikovať. Spúšťačom môžu byť samotné toxíny, alebo aj ročné obdobie, stres a podobne.

   Pri detoxikácii začne bunka vypúšťať zo seba nielen toxíny (ktoré sú zodpovedné za príznaky typu nevoľnosť, horúčka, kašeľ a podobne), ale aj takzvané exozómy. Exozómy sú signalizačné častice, ktorými bunka signalizuje ostatným bunkám, aby sa aj ony začali detoxikovať. Exozómy si konvenčná medicína zamieňa za vírusy. Štruktúra exozómov je jadro s RNA, tukový obal a hrotové proteíny na vstup do bunky. Teda presne to isté ako „vírusy“.

   Keď sa tieto exozómy dostanú z tela von, do tela iného človeka, tak bunkám toho druhého človeka odovzdajú rovnakú správu, že sa tiež majú začať detoxikovať. No a ten druhý človek „ochorie“. On však nie je skutočne chorý, len zažíva symptómy detoxikácie (horúčka, kašeľ, potenie – všetko činnosti, ktorými sa telo zbavuje toxínov).

   Ak človek zdravo žije, pravidelne sa detoxikuje, tak „neochorie“, pretože jeho telo nemá čo detoxikovať. Na rôzne „vírusové ochorenia“ najviac „ochorejú“ tí, ktorí majú najviac zhumpľované, čiže toxínmi zanesené telo.

   • Milá redakce, děkuji za vysvětlení. Tohle mne mátlo.
    Vidím, že jsem v nejlepší společnosti.
    Přátelé, čtu Vás všechny a žasnu, co všechno víte

   • Ja osobne týmto veľmi nerozumiem len viem napr. že David Icke vo svojich videách hovorí, že kde sa pustilo 5 G tam sa bunka dusí, uvoľňuje exozome. Podľa neho toto sa stalo vo Wuhang a v Taliansku (zabudla som mesto) tam pustili 5 G, povedalo sa, že majú Covid-19, potom znížili 5 G a zrazu sa ľudia uzdravili.
    Neviem toto hovoril David Icke ak som tomu dobre porozumela.
    Bohužiaľ kde bývam v Bratislave, v Ružinove je pustené 5 G. Bohužiaľ trpím únavou a mám pocit že aj nedostatkom vzduchu (po námahe).

 14. Prekopírovala som jeden „zaujímavý“ blog:
  ….“pichajú ľudí ako zver pred bitúnkom“ na bežiacom páse za prachy=HLAVA/ judášsky groš!!!!!!..je mi z toho nanič…

 15. https://otevrisvoumysl.cz/nastvana-mama-o-experimentovani-na-detech-a-ockovani-deti/
  Naštvaná máma o experimentování na dětech a očkování dětí

  Ve zkratce…
  Naštvaná máma o očkování dětí.

  Vo video je, že ide o genocídu detí.

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dansko-se-zreklo-vakciny-proti-koronaviru-johnson-johnson/
  Dánsko se zřeklo vakcíny proti koronaviru Johnson & Johnson
  Dánské úřady rozhodly, že země vakcínu Johnson & Johnson nepoužije. Uvedlo to ve svém prohlášení tamní ministerstvo zdravotnictví. (Foto: iustrační, reakce po aplikaci vakcíny Johnson & Johnson, Twitter)

 17. Jednoduchá

  ….milá Emily, tu je toľko múdrych ľudí, vrátane Teba, keď porozmýšľaš, možno aj na niečo prídeš……………………

 18. už som o tom písala

 19. USA NATO terrorismus. Kolem hranic Ciny a Ruska se zrizuji nove laboratore na ZMN veskere nove formy. Lek Znicit nuklearnim zarem. Stale likviduji pristup k vode jako nejvevtsi terroriste od Jugoslavie, Lybie, Krymu na co si vzpomenete nejhorsi bandite vsechndob pod WHO a Satanisty !!! zlikvidovali ZHN 130 milionu indianu a 20 miulionu eskymaku. Tem se nesmi verit. Pred moncem 2. svetove nas terorizovali kobercovym bombardovanim… tem svinim ser nesmi verit… WTC 911 2001 byli puvodem ze Sautske Arabie ne z Afgabistanu nebo Iraku kde nebyly zadne ZHN aje vertejnym tajemstvim, ze Osama stale si zije na hranicich s Pakistanem

 20. za poslednich 40 roku jsem nezazil v NYS takovou zimu, lide chodi nascipani jako bez duse, strasne trepou se zimou … To je globalni podvod …

 21. Klausi, ty poskok znetvoreného Sionu, kúp si meter a nožnice a odkáž to aj svojim donorom v Londýne! Začína očista planéty Zem od parazitov! Desatanizacia planéty začala denacifikáciou Okrajiny!

Pridajte komentár

*