Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Skutočnou hrozbou sú očkovaní: Pre nich by mali platiť lockdowny, rúška a karantény


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Naturalnews.com) – Niektorí ľudia sú natoľko nevedomí, že sa dali zaočkovať vakcínou, ktorá v ich telách môže podľa niektorých expertov urýchliť tvorbu silne nákazlivých superkmeňov. Dalo by sa povedať, že títo ľudia sa, obrazne povedané, stali chodiacimi biologickými časovanými bombami, a preto sú hrozbou pre spoločnosť.

Globalisti to vedia a v súlade so svojimi cieľmi globálnej depopulácie vydávajú tým najnebezpečnejším a najnákazlivejším ľuďom takzvané „očkovacie pasy“, aby sa mohli voľne pohybovať v spoločnosti a široko-ďaleko šíriť svoje vírusy superkmeňov. Toto všetko je zrejme zámerné.

Pravda o tom, kto je pre svoje okolie bezpečný a kto nie

Najbezpečnejší ľudia sú tí, ktorí majú silný imunitný systém a už vytvorené protilátky proti koronavírusu, bez potreby akéhokoľvek lekárskeho zásahu. Toto sa dá u väčšiny ľudí veľmi ľahko dosiahnuť pomocou vitamínu D, zinku, výživy, pokojného spánku a vyhýbaním sa toxickým jedlám a liekom.

Lenže celý „vedecký“ priemysel odmieta uznať akúkoľvek rolu vrodenej imunity a protilátky, ktoré si vytvárajú sami jednotlivci, podľa neho neslúžia vôbec žiadnemu účelu.

Nemôžete, napríklad, dostať „protilátkový pas“ na základe preukázania sa svojou vrodenou imunitou, a to dokonca ani vtedy, keď ste vďaka vášmu Bohom danému imunitnému systému už patogén porazili.

Súčasná „veda“ – ak sa ju tak vôbec opovážime nazvať – chce, aby ste verili, že nemáte vôbec žiadny imunitný systém, a že aby vaše telo fungovalo, musí byť napadnuté mRNA vakcínami.

Dokonca aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nedávno zmenila definíciu kolektívnej imunity, odkiaľ vymazala zmienky na jej získanie prekonaním choroby a nechala tam len imunitu získanú vakcínami.

Toto je obrovská, nebezpečná lož a opakujú ju takmer všetky médiá, lekárske časopisy a zdravotnícke „autority“ na celom svete (z ktorých väčšina, samozrejme, pracuje pre globálnych fašistov, aby zničili štáty a ich obyvateľstvo vo forme, ako ich dnes poznáme).

Ak majú byť pre niekoho požadované lockdowny, karantény a rúška, tak sú to zaočkovaní!

Pre spoločnosť sú najnebezpečnejší práve zaočkovaní ľudia a tí budú s najväčšou pravdepodobnosťou infikovať iných superkmeňmi, ktoré už prejavujú úplnú imunitu proti jestvujúcim vakcínam.

Povedané inak, vakcíny sa už do veľkej miery predviedli ako zastarané.

Len vrodený ľudský imunitný systém dokáže zvládať rýchle mutácie a porážať ich za niekoľko hodín, namiesto vyše desaťmesačného čakania na to, kedy očkovací priemysel príde s ďalšou „injekciou proti kovidu“.

Očkovací priemysel bude tieto varianty a zmutované kmene naháňať naveky, presne rovnako, ako keď antibiotiká „naháňajú“ superbacily v nemocničnom prostredí. Lenže dnes je pre očkovací priemysel, resp. priemysel biologických zbraní, továrňou na superkmene celý svet a, popravde, v hre je tu niečo oveľa zlovestnejšie.

V posledných týždňoch sa ku hrozbe liahnutia superkmeňov v telách očkovaných ľudí navyše pridala ďalšia potenciálna hrozba. Ide o takzvaný „shedding“, teda vypúšťanie zatiaľ neznámych látok (zrejme hrotových proteínov) z očkovaných ľudí na neočkovaných. To má u neočkovaných spôsobovať rôzne zdravotné problémy.

Viac sme o tom písali v článku o tom, ako niektorí lekári vystríhajú neočkovaných, aby sa nepribližovali k očkovaným.

Jedna súkromná škola na Floride nedávno dokonca rozposlala svojim učiteľom list, že ak sa dajú zaočkovať proti COVID-19, tak potom ich nebude môcť ďalej zamestnávať.

Stop Candida

Vo svojom stanovisku sa odvolávala práve na potenciálnu možnosť šírenia látok z očkovaných na neočkovaných. (zdroj)

Sprisahanie globálnych zločincov a možná genocída

Ukazuje sa, že Fauci, americký Národný ústav zdravia (NHI) a ďalšie skorumpované inštitúcie v skutočnosti vo vytváraní smrtiacej biologickej zbrane, ktorá vymaže ľudstvo, neuspeli.

Zbraň, ktorú zostrojili – SARS-CoV-2 – bola určená len k presvedčeniu miliárd ľudí, aby sa dali zaočkovať vakcínami, ktoré ich telá zmenia na „továrne na výrobu biologických zbraní“, aby potom vývoj mutácií mohol pokračovať globálne.

Týmto spôsobom bol centralizovaný očkovací vojenský komplex biologických zbraní schopný „decentralizovať“ svoj program vývoja týchto zbraní a to tak, že vypustil do divočiny relatívne mierny kmeň a po ňom prišiel s vakcínou na zrýchlenie adaptácií superkmeňov.

Následkom toho je teraz každá ľudská bytosť, ktorá sa dala zaočkovať, takpovediac chodiacou továrňou na biologické zbrane, potenciálne chrliac vírusové superkmene a za pomoci svojich očkovacích pasov ich „šíriac“ po celej spoločnosti.

Tým, ako teraz výletné lode, športové arény, letecké linky, univerzity a iné organizácie ohlasujú politiku „vstupu len pre zaočkovaných“, ktorým dovolia vrátiť sa k bežným aktivitám, vytvárajú podmienky „dokonalej búrky“ pre šírenie ďalšieho globálneho vražedného vírusového kmeňa. Ten bude výsledkom náhodných mutácií u zaočkovanej osoby, nie zámerného inžinierstva v genetickom laboratóriu.

Zdá sa, že skutočným medicínskym zámerom vakcíny je vyhladiť menej smrtiace kmene a zabezpečiť tlaky na adaptáciu vírusu, ktorá urýchli tvorbu smrtiacejších kmeňov.

Toto všetko bolo naplánované. Vedeli, že dokonalú zbraň nedokážu zostrojiť v laboratóriu. Potrebovali do práce zapojiť ľudské bytosti ako chodiace laboratórne experimenty. A presne to vakcína dosiahla.

Byť v blízkosti zaočkovaných ľudí môže byť nebezpečné

Takže každý, kto chce prežiť vlnu vražedného „superkmeňa“, ktorý možno práve teraz mutuje niekde v telách zaočkovaných, si musí uvedomiť, že držať sa bokom od zaočkovaných ľudí dokáže byť otázkou života a smrti.

Najnebezpečnejší sú zaočkovaní, ktorí majú najväčší prístup do spoločnosti. Vo svojom sebectve a vedeckej nevedomosti pomáhajú tieto biologické zbrane ochotných dobrovoľníkov páchať ten najväčší zločin proti ľudstvu, aký sa dá vôbec predstaviť.

Ide o zločin globálnej pohromy, poháňanej decentralizovaným, zrýchleným, adaptívnym genetickým tvarovaním, spoliehajúc sa na miliardy dobrovoľníkov, ochotných slúžiť ako mutačné laboratóriá.

Rozsah tohto globálneho medicínskeho experimentu na živých ľudských subjektoch možno prekoná aj celý nacistický režim.

Samozrejme, keď príde ďalšia smrtiaca vlna, médiá budú falošne viniť tých nezaočkovaných. A to aj napriek tomu, že nezaočkovaným v čoraz väčšej miere nedovoľujú nikam chodiť.

Sú to však práve tí zaočkovaní, ktorí predstavujú smrteľné riziko pre seba i iných, čo je dôvod, prečo hovorím, že sú súčasťou „kultu očkovacej samovraždy“. Vidíte to už v médiách: superkmene sa už začínajú objavovať a súčasný zoznam vakcín bude pravdepodobne ešte tohto roku úplne zastaraný.

Spoločnosť Pfizer už dokonca ohlásila svoj plán zarábať na každoročných očkovaniach proti korone, keďže mutácie a kmene zapadajú do nekonečného modelu stálych zákazníkov, to všetko urýchlené úvodnou vakcínou (zámerne).

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobrý deň,
  chcem sa podeliť o moju osobnú skúsenosť po kontakte so zaočkovaným.
  Podal som si ruku s chlapom, o ktorom som nevedel,že je očkovaný. Na druhý deň ma boleli kolená a lýtka, celková slabosť nôh. Očkovaný sa priznal o dva dni. Kedže chovám kozy, reakcia sa vyskytla aj u nich, v máji dostali ruju. U kozy,ktorú nedojím sa to nevyskytlo. O dva dni som bol znovu v styku s očkovaným a skúsil som pohladiť aj túto kozu, na druhý deň večer dostala ruju aj ona. Čítal som správy o ženách, ktoré mali neobvyklú menštruáciu po kontakte s očkovanými, zatiaľ som nikde nenašiel, či to niekto pozoroval aj u zvierat.

  • Zolo… to je vážna vec,!! mal by si to nahlásiť na šukl ako nežiadúce účinky. A pýtať od štátu kozie odškodné. Porozmýšľaj.
   Lebo zahynie ti farma, keď sa tie kozy začnú bozkávať alebo si podávať kopyta.

  • Zolo – keďže chováš kozy – mal by si mať dobrý imunitný systém, pretože dobytok chovaný v exteriéri je všeobecne plný spriaznených mikroorganizmov a je zdrojom našej prirodzenej imunizácie. Odporúča sa hladkať ich po čumáku – nechať si olizovať ruky a tie si zbytočne zakaždým neumývať. Ústredným mikroorganizmom pre posilnenie našej imunity je Bacillus subtilis, ktorý provokuje imunitný systém k tvorbe interferónu. Na jeho báze v ZSSR v 80-tych rokoch sovieti vyvinuli vojenské probiotikum a antidotum proti biologickým zbraniam HN. Po rozpade ZSSR unikli tieto tajné formulky a špeciálne kmene receptúry – dnes to Rusi vyrábajú pre civilné použitie bez utajených kmeňov pod názvom VETOM. VETOM 2 obsahuje mikroorganizmy proti plesniam – konkrétne aj proti antraxu – sneti slezinnej – čo by ťa mohlo ako chovateľa zaujímať tiež. VETOM 2 osídľuje hrubé črevo – užíva sa 10 dní po 2 tobolky ako prvý. VETOM 1 je protibakteriálny a protivírusový – osídľuje tenké črevo a užíva sa ako posledný – detto 10 dní po dve. Distribútor mi to odporučil prirodzene rozcumlať v ústach. Môžem potvrdiť, že sa mi s tým podarilo zvládnuť jesenné-predzimné záchvaty norovírusu, súvisiace aj s príchodom depresíveho sychravého zimného obdobia. Celkovo VETOM pôsobí aj protirakovinovo – chráni nielen hrubé črevo, a keď tieto baktérie osídlia aj slepé črevo – čo je tiež významný orgán imunitného systému – človek má na tých 90% vyhraté. Samozrejme – systémové antibiotiká to dokážu zlikvidovať. Celú kultúru treba udržiavať probiotickými potravinami. Počas lockdownov bol problém zohnať to u starých distribútorov – ale medzičasom pribudli noví. Cena za jedno balenie Vetomu jedného typu je okolo 20 eur – 50 toboliek – teda pre dve osoby dosť, resp pre jednu osobu na rok na opakovanú rekultiváciu – hlavne pred chrípkovým obdobím – ale aj ako preventívum pred plánovanými cestami do zahraničia. Tých cca 50 eur na dobierku V1 a V2 ozaj stojí za to – zvlášť v dnešnej dobe. Ja som svoje 2/3 poslal dvom príbuzným, keď to tu začínalo /80 a 55/ a celý rok majú pokoj – vôbec neboli chorí. V Afrike tým ruskí vojaci v Rhodézii úspešne zvládli bojový antrax použitý na potlačenie povstalcov. Pre zaujímavosť – ako prví s tým prišli Nemci počas tankového ťaženia v severnej Afrike, kde ich decimovala sračková dyzentéria a fakticky mali ohrozenú bojaschopnosť – údajne mali tanky plné výkalov a posraných vojakov. Potom si všimli, že miestnym Arabom to nič nerobilo a odpozorovali, že domorodci zvyknú občas zjesť trochu ťavieho hovna. Takže to dali svojím vedcom a Nemci začali tento probiotický výskum, ktorý neskôr prevzali aj sovieti a vieme, že v 80-tych rokoch bol plánovaný vpád tankových vojsk do Západnej Európy a násilné nastolenie komunizmu – čo by pre tankové vojsko určite nebola hygienická pohoda bez týchto probiotík.

   Ešte späť k tým kozám. Bacillus subtilis sa prirodzene – ako kvasinky na viniči – vyskytuje na trávach rodu psiarka /psárka/ – čo súčasné korporátne poľnohospodárstvo považuje za úporné buriny a ničia ich kde môžu, pričom práve tieto trávy sú zdrojom imunity všetkých divo žijúcich zvierat – aj dravcov – šelmy ich požierajú ako liek, teda – odporúčam ti rekognoskovať pastviny, či ich tam máš, a ak nie – pokús sa dostať ich tam z okolia – do sadu som si takto z chotára priniesol rozmanité trávy. Na hnojarine nás ich učili rozpoznať najjednoduchším spôsobom – keď ohneš klások napr. timotejky lúčnej alebo podobnej trávy – neurobia sa chvostíky, ako sa urobia u psiarky lúčnej. Pozor – nepliesť si ju s psicou!

   https://www.vetom.sk/
   https://www.vetomcz.cz/blog
   https://duckduckgo.com/?q=VETOM+SK&atb=v262-1&ia=web

   https://botany.cz/cs/alopecurus-pratensis/
   https://www.syngenta.sk/buriny/psiarka-lucna

   Ešte poznámka – v prípade krajnej núdze – dá sa vyrobiť aj domáci „vetom“ – ak nájdete porast psiarky. Bacillus subtilis sa nachádza v spodných častiach rastlín. Teda – spodnú polovicu tráv môžete dať vyluhovať v sklenenej nádobe s pitnou vodou na slnku – ako tzv. slnečný čaj /treba vrch zakryť aj kvôli komárom/ a po 2 dňoch výluh zliať a s cukrom z neho za studena urobiť sirup. Ten potom konzumovať ako probiotikum. Vyššia koncentrácia cukru bacillus subt. nelikviduje – zaspóruje. Takýto sirup si môžete urobiť aj z palín – má chuť ako kedysi stará dobrá mňamka u detských lekárov, ktorý sme dostali za to, že sme neplakali.

   • Maroši, to je úžasné, co toho víš. To probiotikum je možná lepší než doporučovaný čaj z jehličí. Imunita začíná ve střevech, takže to bude opravdu účinkovat. Nevíš něco na artrózu? Do nového věku dokulhám, pokud vůbec.

    • chod do kupelov,papkaj turmeric a ine proti zapalove potraviny

     • John, díky. Papám kurkumin, ale do lázní nemohu. Tam by mě testovali. Ale třeba by stačil plivací test. Zeptám se.

    • Každý deň zjesť surové 4 púpavové-pampeliškové listy. Ale nezbierať tam, kde venčia psov. Dajú sa pestovať na balkóne – vyžadujú hlbší kvetináč. Treba ich v prírode niekde vykopať ešte mladé a priniesť si. Keď ich budeš vyberať z pôdy – najprv ju premoč a rastlinky potom vlož do mokrého sáčku.
     Zároveň regenerujú pankreas – podpora pri Melitus 2. Artrózu vyživuje cukor – treba prejsť cez 2-dňový pôst na keto /kokosový olej, bravčová masť, maslo, hrozienkový olej/ a potom upraviť späť bez sacharózy a bielej múky /strukoviny/. Tie listy sú dennou dávkou kyseliny listovej – ide vlastne o tmavú zeleninu. Tonikum. Ja mám 4-ku kolena – úplne bez chrupavky, vytvorený pakĺb – odmietam protézu, a po vylúčení cukru a múky nemám žiadne bolesti – pokiaľ nevláčim niečo ťažké. Dlhšie trasy bicyklom.

     Ten Vetom je ozaj terno! Pozri českých distribútorov. Podmienkou jeho dovozu je, že sa nebude uvádzať ako liek – ale je to liek!

     Poznámka k hrozienkovému oleju – v dobrej viere mi príbuzní poslali liter lacného Kaizeru zo supermarketu, kde sa píše „na fritovanie a vyprážanie“ – skoro som spadol z nôh. Ide o rafinovaný hroznový olej zo Španielska, z ktorého bielením hlinkou odstránili všetky vitamíny a antioxidanty a nahradili ich umelým vitamínom E. Celkovo – polynenasýtený tuk sa teplom rozkladá expresne – takže jeho tepelnou úpravou si zásadne poškodíte zdravie! A ešte tam tí debili napísali „chrániť pred teplom a svetlom“ – a na výprážanie! Neskutočné! Keby to nebolo v zelenej fľaši – nepredajú ho. Toto prosím len v studenej kuchyni – šaláty, domáce majonézy. Ako liek /na oči a cievy/ jedine za studena lisovaný hroznový olej, prirodzene zelený a so svojou pachuťou. Odporúčam značku Platan – išli z 11 eur dole na 7,50 eur – objednať si v lekárni.

     Ten Kaizer je presne – podľa agendy Codex Alimentarius – degradovaná potravina!

   • Vďaka Maroš za cenné rady, určite budú prínosom aj pre ostatných.
    Kozy chovám už 8.rok a nič podobné som predtým nepozoroval.
    Dnes som sa rozprával s veterinárkou a tá mi tiež porozprávala zaujímavé „náhody“. Neviem to zatiaľ overiť, ale odporúčam pozrieť nové https://otevrisvoumysl.cz/kompilace-videi-lidi-kterym-magnet-drzi-na-miste-vpichu-po-covid-vakcine/ zaujímavé video,hlavne neoverené porovnanie očkovaní-neočkovaní cca 13:10min.

    • Zolo – už je z teba „cap“! Celú tú záhadu by som vyšetroval pod pojmom TRAKTANTY! Problém spočíva v tom, že traktanty sú akože ľudské „feromóny“ – ale feromóny vylučuje výhradne hmyz, lenže nevedeckí publicisti skrátka prevzali názov feromóny všeobecne, takže prepracovať sa k traktantom na webe bude ťažko – ony sú uvádzané skôr v staršej literatúre, resp. v starších článkoch ešte neuverejnených na webe. Možno v inom jazyku. Podstata – traktanty nie sú hormóny! Feromóny sú hormóny. O čo ide, aby v tom nebol guláš.

     Traktanty sú pachové látky, ktoré hovoria-signalizujú niečo o tzv. génoch kompatibility, alebo inkompatibility.

     Spermia prenikne do vajíčka len v prípade, že bielkoviny na špičke spermie sú kompatibilné s povrchovými bielkovinami vajíčka a to „rozpustí“ svoj obal a spermia môže preniknúť.

     Traktanty sú teda signálne látky, ktoré – zjednodušene – hovoria – títo dvaja sú-budú ideálni biologickí rodičia a navzájom si voňajú /napriek neprijateľnému sociálnemu statusu – postaveniu/ – a môžu splodiť zdravé potomstvo. Traktanty však tiež varujú – vzájomným zápachom – že toto nie je ideálny dvojica na plodenie zdravého potomstva. V živote sme snáď každý zažili – maximálne na prstoch jednej ruky – potenciálnych partnerov, ktorí „voňali“ bez ohľadu na hygienu. A potom záležalo na sociálnom statuse – či len sex, alebo aj rodina. Väčšinou prevládol sociálny status – „manželstvo z rozumu“ – a nekompatibilný pach prekrývaný častým kúpaním a umelými pachmi – voňavkami, dezodorantmi. Choré z pohľadu prírody – OK z pohľadu sociálneho.

     Teda opakujem – nebavme sa o hormónoch, aj keď nevylučujem ani ich pôsobenie na celkovú sexuálnu náklonnosť. Teraz odbočím.

     Je dokázané, že v tzv. prevažne ženských veľkých kolektívoch sa súdružky zladia v menštruácii – v cykle. Otázka – dobre – a čo ich ku tomu vedie? Logicky – vyrovnávajú si tak rovnakú šancu na otehotnenie. Dobre – ale to by musel byť v ich okolí nejaký samec, či? No a obvykle ženám šéfuje nejaký chlap. A ten je z nich samozrejme „natešený“ – ženy na to majú výraz – „Vo vzduchu cíťiť semeno!“ A aj je! Dobre – ale to je vec hormónov – OK nech sú to tie „feromóny“. Dobre – ale toto je záležitosť údajne vnútrodruhová – aj keď samci iných zvierat vycítia napr. ženskú ovuláciu. Odbočím – žena, ktorá má krámy – keď sa dotkne krčka ruže – ruža sa ohne a zvädne. Odbočím – mal som psa a sučku a celé háranie začalo priam v sekunde. Odbočím – mám borievku – asi je to len samec – na tom stromku na jar v sekunde explodujú prášniky a stromček vyzerá ako keby horel – čo sa možno stalo Mojžišovi – sám som mal ten dojem – a neviem to vystihnúť ako pravidlo – proste to príde a je to bleskové. Teraz inak.

     Už som spomínal, že informácia je v hmote, energii, priestore a čase. My sa pozeráme na chemické informácie ako na nejaké molekuly niečoho, šíriace sa priestorom rýchlosťou svetla. Dobre – kvapka krvi a žralok ju ucíti na stovky metrov – ale fyzicky nie je možné, aby sa k nemu dostala nejaká krvinka rýchlejšie ako zvuk. Teda – sme v polohe informácie.

     Otázka – čo je to messenger? No POSOL! Teda – tie vakcíny produkujú informácie – poslov, a my sa bavíme o nejakých spike bielkovinách. Otázka – akú formu musí mať expresný posol? No musí to mať formu frekvencie. Otázka – skúmal niekto frekvenciu človeka pred očkovaním a po? Prečo sa stále bavíme len o hmote? Otázka – Gójim je „zviera“ – teda údajne nie ľudská bytosť, teda tvor s nižšou frekvenciou – povedané rovno – nie duchovnou frekvenciou, ale zemitou a zvieracou – s nízkymi vibráciami. ??? Otázka – čo je ICH cieľom? No dostať nás na čo najnižšiu úroveň! Dokázať nám, že sme zvieratá!

     A ty Zolo – prídeš medzi svoje „slečny“ – a po kontakte s nejakým očkovaným chlapíkom, od ktorého si prevzal informáciu, že je na nižšej vibračnej úrovni po očkovaní – sa tvoje kozičky vytaktujú do spoločnej ruje – aby si ch mohol ako cap obskákať v rovnakom čase – ako boss ženský kolektív. ???

     Otázka – o čom bola Sodoma? No predsa nielen o homosexualite, ale tam obcovali so zvieratami! Otázka – a keď niekto plánuje niečo svinské s ľuďmi – čím sa inšpiruje? Lebo za „messengermi“ existujú psychopatickí plánovači.

     Čiže – vidím to zložito a teraz ktorú vrstvu budeme odhaľovať? A určite je tam aj vrstva my a zvieratá. Len pripomeniem – v samých začiatkoch korona teroru špekulovali, či sa dajú na odhaľovanie pozitívnych použiť psy. Takže ten zvierací prvok tam je! A nie sú to len legendy, že prví bohovia obcovali a plodili aj so zvieratami a stvorili príšery. Boh vie, čo všetko zvrátené majú tí zmrdi v pláne. Vôbec nepochybujem, že aj znížiť nás na úroveň zvierat – zvieratá stratia voči nám rešpekt – a možno nás budú napádať! Veď existujú indície, že v Zlatej miliarde majú existovať no go oblasti s novo naklonovanými predhistorickými predátormi.

     Takže neodpovedal som – len som to viac otvoril. Konšpiračná teória. Messengery a traktanty. Informačný chaos na úrovni DNA.

     Zolo – a capa máš? Ako reaguje po tom všetkom na teba? Lebo cap nemá problém zozadu zaútočiť a zlomiť ti chrbticu.

     Feromony | Magnetifico.sk
     [Prehľadávať doménu magnetifico.sk] https://www.magnetifico.sk/feromony/kvalitne-feromony/
     Feromóny slúžia ako pomoc pri hľadaní potravy, na vyvolanie alebo stlmenie obranných a poplašných reakcií alebo na prilákanie sexuálneho partnera. Ľudské feromóny (mužské androsteny a ženské estreny) sa uvoľňujú predovšetkým z potu, z pokožky mužov a žien a zachytávame ich pomocou špeciálneho orgánu, ktorý sa nachádza medzi nosom a ústami (tzv. vomeronazálny orgán alebo Jacobsonov orgán).

     „Definice pojmu feromon stále vyvolává značnou kontroverzi.[5] Původní definice od Petera Karlsona a Martina Lüschera hovoří o „substanci, která je sekretována do vnějšího prostředí jedním jedincem a přijata druhým, v kterém vzbuzuje specifickou reakci“.[6] Tato odpověď se ovšem u jedinců stejného druhu značně liší a přiřknout specifickou funkci feromonům není možné.[5] Pokusů o definici je ve vědecké literatuře celá řada. Definice se shodují, že se musí jednat o komunikaci mezi jedince stejného druhu. Dle některých je nutné od feromonů odlišovat „podpisové směsi“,[7] čemuž další definice dávají zcela konkrétní podobu: „feromony nejsou vědomě zachytitelné“.[8] Další definice pak hovoří o splnění požadavku výhodnosti pro oba účastníky.[9]“
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Feromon

     • Niečo na tom bude. Objavujú sa už aj správy, že na zaočkovaných včelárov začínajú byť ich včely agresívne. Príroda vracia úder, keď zacíti nebezpečenstvo.

     • V minulosti – cca 24 rokov dozadu som používal vodu po holení s propolisom. Hoci to nevoňalo nijako výrazne – baby – moja frajerka aj kolegyne za tým šaleli. Lenže lenže – nabehla mi alergia – tváre na sánkach začali vysychať, zčerveneli a začala mi praskať koža. Na alergologickom vyšetrení mi potvrdili alergiu na propolisový KOMPLEX – t. j. aj na látky, ktoré včely kvôli tomu zbierajú – patria tam aj rastlinné silice. Nemohol som jesť med, problém boli aj pomarančové šupy. Ale po nejakých rokoch – možno 10 – sa to samo upravilo. Vtedy som to s tou vodou s propolisom zrejme preháňal. Nepoužívam žiadne dezodoranty – len obyčajnú vodu po holení 378 bez alergénov.

      Človek páchne od strachu, obáv, úzkosti, stresu. Preto sa všetci pred cestou do roboty sprchujú a pančujú.

      Ešte k tým messengerom – keď som mal psov – išiel som raz v silnom vetrisku a nečase peši domov do dediny a psy sa mi ozývali viac ako z 1,5 kilometra – ony boli po vetre – ja proti vetru, takže neexistuje, aby cítili môj pach alebo ma počuli atď. Proste vedeli, že už idem domov.

    • K magnetickým vpichom po očkovaní proti Covid 19 – Matovičovo druhé prerieknutie o nanočipovaní na TA3 – prvé urobil na Facebooku.

     https://ulozto.net/file/kV5fUeFR6dVl/matovicovo-druhe-prerieknutie-o-cipovani-mp4#!ZGt0LmR2AGL0A2H1MwuwMzDmA2LmLzkJMQMVAQO3GHEwszZ5Lj==

  • To mi príde až neuveriteľné

  • Popravde povedané, je zvláštne to, čo píšete, ale niečo podobné mi povedala moja dcéra po stretnutí so zaočkovanou ženou /AstraZeneca/. Môžme špekulovať koľko chceme, čas ukáže ako to vlastne je.

 2. Jose Mourinho

  Tak po novom sa uz nebudeme zdravit ale pytat sa „zaočkovany“? Vyhybam sa osobam ktor su ocajchovane resp.o ktorych viem , ze su a ani nemam v plane to zmenit..a to mali tolko reči ,ze sa nedaju opichat a šup maju to za sebou ovce..a argument „chcem cestovat“ haa haa

 3. Jednoduchá

  …..je to veľmi smutné, ak si niekto váži svoj život ,,na úrovni 1 dovolenky dakde v zahraničí“……ono úplne vyhnúť sa tomu zrejme nedá, keďže nie o všetk. to človek vie……dôležité je podporovať svoju imunitu, aj pobytom na slniečku, tým si zabezpečíme aj dostatok látok na pozitívne zmýšľanie a pokojnú myseľ, nech sa nám v tom darí………………..

 4. Na dovolenkové lode len zaočkovaní.
  A všetci čítajú do mora. Asi začnú aj tam skúmať covid v mori ..retardi.

 5. Redakcia – na pozadí tohto filmu – ak nie ste úplne natvrdlí – môžete pochopiť mimoriadnu dôležitosť toho článku o „frekvenčnom riešení“ súčasnej situ. Odporúčam pozrieť aj 2 krát, nakoľko to pre niekoho môže byť „ťažší“ film pri tej všeobecnej debilizácii. Film je s titulkami, čo je v tomto prípade výhoda kvôli určitým číslam. Vo filme účinkuje ako matematička „Scalyová“ zo seriálu Akty X. Hlavnou postavou je jej „zatúlaný“ študent matematiky Derek – čo je presne moja prezývka v konkrétnom zamestnaní – foneticky „Ďerek“ – v maďarčine „Chlapec“. Zhodou okolností – ako hlavná postava – mám s týmito javmi vlastné skúsenosti už z detstva a aj neskôr, zhodou okolností som „ako Derek“ na matiku v určitom období sral, hoci ma pri rébusoch vždy bavila, zhodou okolností som na vojenčine vyriešil niečo, čo nemalo mať riešenie, a zhodou okolností som opäť vnútorne presvedčený, že tie „frekvencie“ sú kľúčové – ako sa z toho dostať, ako to celé prežiť a pred čím sa varovať. Ak teda natvrdlí nie ste – potom túto informáciu zámerne blokujete. Ale to vás dobehne! Lebo – NIE SME SAMI!
  https://ulozto.net/file/apR5uTIAkF4z/ufo-2018-sci-fi-thriller-brrip-cz-titulky-v-obr-avi#!ZGWwZQR2A2EyBJEwZzL0Zwp5ZGEzZab0Ezg6FIOmqzphMwqzLt==

 6. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Ja naivná, tiež som nemyslela, že až takéhoto zverstva sa na starobu dožijem. Niekedy si už hovorím, lepšie ani nerozmýšľať.
  Ale vidíme, že to ide presne podľa toho ako to Rockefellerová nadácia naplánovala. Robí sa obrovská depopulácia.

  • Tak tak ako veľmi sú ludia hlúpy.Ony vedeli žednes by z vojnou, samopalmy a tankami neobstáli.Preto sa bojuje cez médiá,klam,faloš neoverený vírus resp chemtrails a tak vystrašili ludí že tí v domnení že vyhynie planéta zem sa dali napichat eutanazičnými pomaly zabíjajúcimi satanovými injekciami a tak pracujú na vlastnom zničení.Otázka prečo výrobcovia vakcín neberú žiadnu zodpovednosť za vedlajšie účinky?

 7. https://www.naturalnews.com/2021-05-14-colossal-coverup-of-countless-covid-vaccine-coincidences.html
  A colossal coverup of countless COVID vaccine “coincidences”
  Kolosálne zatajovanie nespočetných COVID vakcín „náhod“

  DOCTOR DEATHS
  Úmrtie lekára

  The wife of a Florida doctor who died 15 days after receiving Pfizer’s COVID-19 vaccine told reporters at USA Today and the Daily Mail that her husband was “perfectly healthy” before he got the vaccine. Heidi Neckelmann said her husband, 56-year-old Dr. Gregory Michael, “sought emergency care three days after the shot because he had dots on his skin that indicated internal bleeding.”
  Tento 56 ročný perfektne zdravý lekár zomrel na pätnásty deň po zaočkovaní Pfizer Covid-19 vakcínou.

 8. Túto web stránku by sme mali čítať:
  https://thetruthaboutvaccines.com/

  Slovensky: Pravda o vakcínach

 9. https://www.naturalnews.com/2021-05-14-fauci-criminally-investigated-biological-weapons-humanity.html
  Why isn’t Fauci being CRIMINALLY investigated for developing biological weapons that have been deployed against humanity?
  Prečo Fauci nie je KRIMINÁLNE vyšetrovaný pre vytvorenie biologických zbraní ktoré boli použité proti ľudstvu?

 10. https://zemavek.sk/lekari-pre-covid-etiku-vakciny-proti-covidu-19-su-zbytocne-neefektivne-a-nebezpecne/
  Lekári pre covid etiku: Vakcíny proti covidu-19 sú zbytočné, neefektívne a nebezpečné

 11. Dnešný článok Dr. Mercolu má „peknučný“ názov:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/15/planet-lockdown.aspx
  Are We Being Set Up for Mass Depopulation?
  Sme pripravení na masovú depopuláciu?

 12. https://tadesco.org/drzte-si-odstup-od-ockovanych-lidi-uvadi-dokument-primo-od-spolecnosti-pfizer/
  Držte si odstup od očkovaných lidí, uvádí dokument přímo od společnosti Pfizer

 13. Pokiaľ je to pravda, tak nacistický psycho Mengele bledne závisťou v hrobe. Títo psychopati z Davosu by mali byť okamžite a bez súcitu popraveni….

 14. https://www.banned.video/watch?id=609f015cffc2502c1a0ddc98
  Doctor: Study Proves Deadly Covid-19 Injections 100% Premeditated
  voľný preklad:
  Lekár: Štúdia dokazuje, že smrteľné Covid-19 vakcíny sú na 100% zámerne tak vyrobené

 15. Prekopírovala som jeden blog:
  Používanie sociálnych médií ako primárny zdroj informácií? To by som musel byť sťatý jak mínomet. Mimochodom – čo sa vraj potichu hovorí a aj deje vo finančnom sektore – vraj zaočkovaných nechcú poisťovne moc poisťovať životnými poisťovacími produktmi a starším zaočkovaným vraj postupne hodlajú rušiť poistky a banky zaočkovaným nehodlajú poskytovať dlhodobejšie pôžičky. Dôvod asi viete. Ostatné dôsledky si domyslite.

 16. Ďalší blog:
  Verim tomu, ze vakciny su smrtonosna zbran. Zdrava cerstva dochodkyna, vitalna, zomrela, osobne som ju poznala, byvala kolegyna, nejaky piatok po vakcinacii, neviem blizsie, ci mala obe davky, ale nahle zomrela po tazkostiach s dychanim. Embolia jak vysita…

 17. Ďalší „pekný“ blog:
  V EÚ letí nový hit… Nedaj sa zaštepiť budeš fit

 18. Je zaujímavé,že pri dnešnej vede a mikroskopom na obrovskom rozlíšení sme dokazali odfotiť sars,ebola atď a nedokázali odfotiť ako vyzerá kovid 19.preco? pýtam sa najlepších odborníkov ,mikas a spol

 19. Jednoduchá

  ….vďaka všetk.za ozaj zaujímavé a prínosné inform., ….Maroš tie prírod.antibiotiká VETOM sa dajú kúpiť aj bežne niekde v obchode s lieč.bylinkami, či sa dajú ,,zohnať“ jedine takto kúpou cez internet ?……………

  • Jedine cez internet – môj spoľahlivý distribútor zo Žiliny už nefunguje, pred rokom a pol mi spomínal, že to vlastne založili najprv cez Prahu, takže sa to pre koronacirkus už sem ani nedostalo. Takže cez nových.

   Otázky a objednávky cez pani, ktorá to má na starosti
   [email protected]

 20. Znevýhodnia nezaočkovaných. Česko opäť zaradilo Slovensko na zoznam rizikových krajín
  Česko zaradilo Slovensko na červený zoznam. Smutnú správu má pre tých, ktorí nie sú zaočkovaní. Budú musieť ostať v karanténe. Oznámil to minister zahraničných vecí ČR.

  Pre nezaočkovaných v ČR budú platiť iné podmienky
  „Pre prichádzajúceho bude platiť potreba negatívneho antigénneho testu, vykonaného max 24 h pred začiatkom cesty. Alebo RT-PCR testu vykonaného najviac 72 hodín pred začatím cesty do ČR. Následne bude musieť osoba ostať v karanténe. Po piatich dňoch znova podstúpiť RT-PCR test,“ informuje portál

  Zaočkovaní nebudú potrebovať test ani nepôjdu do karantény
  Od soboty sa zaočkovaní budú tešiť výhode pri vstupe do ČR. Nebudú potrebovať antigénový test ani nepôjdu do karantény. Stačí očkovanie prvou dávkou vakcíny aspoň 22 dní, píše portál Startitup. Vstupovať do ČR budú môcť po splnení týchto podmienok občania Nemecka, Rakúska, Maďarska, Slovinska, Poľska a Slovenska.
  Slovensko o podmienkach vstupu pre Čechov ešte rokuje
  Rokovanie prebiehalo na stretnutí ministrov zahraničia C5 v Bratislave. Ivan Korčok (SaS) mal byť podľa informácií, ktoré priniesol portál Startitup, zdržanlivejší. Argumentovať a hľadať riešenia, napríklad uznávanie očkovacích certifikátov.

  „Musíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme rozbehli letnú sezónu dovoleniek. Vítame záväzok EÚ, že sa príjme európske riešenie. Dočasne by sme chceli umožniť očkovaným ľudom zo susedných krajín, aby prišli do Česka. Chceme tiež umožniť českým občanom, aby mohli voľne cestovať do týchto krajín,“ cituje Startitup vyjadrenie šéfa českej diplomacie Jakuba Kulhánka (ČSSD).

  Hanba! Slovensko vypadlo z dohody o voľnom cestovaní. Čo robili naši kompetentní?
  Nekŕmte nás odpadom
  pred 14 hodinami
  Od Vás: Hanba neschopnej vláde. Slovensko vypadlo z dohody o voľnom cestovaní. Česko sa dohodlo s Poľskom, Maďarskom, Rakúskom a Nemeckom, že si budú od soboty 15. mája vzájomne uznávať potvrdenia o očkovaní a nebudú vyžadovať od takýchto ľudí karanténu, či test. U nás však každá nemocnica vydala očkovanému iný papier a tak nás partneri k dohode neprizvali. Čo robil Krajčí? Matovič? Nútili nás testovať každý týždeň a nezvládli ani banálne usmernenie aké potvrdenie majú nemocnice vydávať! Hanba!

  Na drzovku ignorujú dokument Rady Európy – žiadna diskriminácia neočkovaných, žiadne covid-pasy
  Podvodníci alebo hlupáci? Či oboje? Napriek existencii dokumentu Rady Európy o zákaze diskriminácie pre neočkovaných a o zákaze nútenia k očkovaniu sa tu šermuje akýmisi „covid-pasmi“ pre „lepších a poslušnejších“. ……………..

  • Covid pas je Owertonovo okno – cieľom je „pohodlný Covid“ čip! Blbci, ktorí sa nechajú opichať neskôr nedostanú potvrdenie – len čip! Kedy Chazar nevydieral?!

  • Vraťme se o rok zpátky a podívejme se, co tvrdilo MZ ČR:
   Jedna z dezinformací se zaměřuje na spekulace o povinném očkování a očkovacím pasu. Plánované očkování proti covid-19 je vydávané za povinné pro všechny občany ČR pod hrozbou tvrdých trestů, přestože Ministerstvo zdravotnictví ČR plánuje pouze dobrovolné očkování, které bude navíc pro všechny občany zdarma. V jiné variantě tohoto narativu jsou šířeny dezinformace o takzvaném vakcinačním pasu, podle kterých budou těm, kteří se očkovat nenechají, odebírány základní lidská práva a svobody.
   Může být okatější projev lží, pokrytectví, úskočnosti a zrady?

 21. https://www.banned.video/watch?id=609f153fa6280f2c6e7de86f
  HIGHLIGHTS – Even Those On The Left Don’t Want To Take Fauci’s Experimental Vaccines
  Dokonca ani tí naľavo nechcú vziať Fauciho experimentálne vakcíny

 22. Tak konečne prešiel aj ten 3. komentár – „právnici sa zhodli, že môže“. Tým samozrejme súvislosti pre mňa nekončia – teraz je však menej viac.
  https://samvojakvpoli.sk/sloboda-a-slava/dve-zaloby-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-formalne-prijate-pridajte-sa-vyzva-pre-poskodenych-testovanim/

 23. Prekopírovala som „zaujímavý“ blog:
  Ja sa naopak bojím zaočkovaných. Aj zaočkovanému susedovi som povedala a teraz od seba na 5 metrov. Svokra – zaočkovaná prišla na návštevu. Ja hore na terase – ona dolu na dvore do vnútra nik zaočkovaný.

  • Zaujímavý?!
   Rezonancia blbosti a krutosti – rozvrat rodín ako na drátku. Väčšina zblbnutých sa dala zaočkovať kvôli „slobode“ ale aj kvôli tomu – v dobrej viere – aby nenakazili blízkych. A teraz čo?! Ste idioti?! Lebo potom nevidím rozdiel medzi zaočkovaným ZVIERAŤOM a nezaočkovaným Zvieraťom! Už som tu spomínal, že Slováci nie sú žiaden holubičí národ, ale najkrutejší národ na svete – zvlášť sami voči sebe!

   A tak – v snahe OTVORENE ostrakizovať očkovaných – Badatel prilieva olej do ohňa a veselo pomáha rozvracať rodiny tiež! Otázka – je to konceptuálna nekompetentnosť – alebo zámer?! Riešenie máme – frekvenčné. Existuje technológia – na báze blbých zásuvných modelov! Ale táto redakcia ani zaboha
   tieto informácie N E U V E R E J N Í ! ! !
   A tak sa Badatel stáva tým, proti čomu akože bojuje!

   • Čo má vyššiu prioritu – ochrana zdravia rozumného človeka (neočkovaného) alebo zachovanie vzťahu? Áno, stáva sa, v USA sú už prípady rozvodov kvôli tomuto. Máme sa preto samocenzúrovať? Tu už nemá platiť „padni komu padni“?

    Jeden z liekov sa javí čaj z borovicového ihličia. Info je už von, pripravujeme aj samostatný článok.

    Ten váš článok potrebuje ešte spracovanie, neposlali ste ho v stave schopnom publikácie. Jeho väčšina je v češtine a ešte ako strojový preklad. To musíme ešte preložiť a zeditovať. Všetko si vyžaduje čas.

    • Redakcia
     1/ Neverím vám už ani slovo a momentálne potichu závidím Definitívovi, že s vami nestráca čas. Ja ho tu ešte strácam, pretože viem prečo.
     2/ „ochrana zdravia rozumného človeka (neočkovaného) alebo zachovanie vzťahu?ô, „Tu už nemá platiť „padni komu padni“?“ – STE SOCIOPATI?! No asi áno!
     3/ Kto nie je idiot a veľmi dobre pozná základnú sionistickú agendu – rozvrat rodiny – ten musí vedieť, ktoré šírené informácie vedú k rozvratu rodiny! Čiže vy ste takí idioti, že neviete, čo urobí informácia o nebezpečnosti očkovaných členov rodiny pre ostatných členov rodiny?!
     4/ „Ten váš článok potrebuje ešte spracovanie, neposlali ste ho v stave schopnom publikácie. Jeho väčšina je v češtine a ešte ako strojový preklad. To musíme ešte preložiť a zeditovať. Všetko si vyžaduje čas.“ – ja NIE SOM KUCIAK – VÁŠ UŽITOČNÝ IDIOT!

     Vy ste Slovenský jazyková ústav? Ja nepoznám žiaden český alternatívny web, KTORÉMU IDE O VEC!!! – ktorý by mal problém s uverejnením pôvodného článku v slovenčine! Takže prečo máte vy problém s češtinou v pôvodnom článku o R.R.Rifeovi z webu Celostní vzdelávání?

     Ten „môj“ článok mi pripomína lož Bárdyho o Kuciakovi – „ktorý vlastne ani nevedel písať“ – „on sa vyznal v číslach“. Na posranie – Vagovič povedal jednoznačne, že mu Kuciak dodal v stredu článok vo finálnej podobe. A ups! – ten „Kuciakov“ článok údajne dodal Nicholson ako produkt MI6! Má vám ten článok dodať FSB?

     Информация ФСБ России – fsb.ru
     [Prehľadávať doménu fsb.ru] fsb.ru
     Для получения информации о порядке выезда из Российской Федерации и въезда в Российскую Федерацию российских и иностранных граждан (лиц без гражданства), выдачи пропусков для въезда (прохода) лиц и транспортных …

     Takže si budeme hádzať horúci zemiak? No nebudeme! Trepete tu sprostosti typu „Všetko si vyžaduje čas“. ??? Na rozdiel od vás – mám naštudovaný a natrénovaný časový menežment a na rozdiel od vás mám za sebou kopec redakčných porád. Teda – vy totiž nemáte ŽIADEN TERMÍM NA UVEREJNENIE takéhoto materiálu! Nemáte ho v edičnom pláne!

     Ten materiál siaha nielen k technológiám 5G – ale až k technológiám 6G – ktoré majú likvidovať priamu podstatu ľudskej duše, ktorá má sídlo v tubuloch a mikrotubuloch v mozgu a pôjde o frekvencie na úrovni THz!
     A toto je informácia, na ktorej utajení môžu mať záujem jedine satanisti! ???

     A preto vám vadí tento kompilát, pretože prináša dôležité vedecké súvislosti práce Rifeho s dnešnými frekvenčnými zbraňami DARPA, ktoré majú byť umiestnené v každej obci! R.R.Rife zostrojil pred polstoročím svoje unikátne prístroje doslova na kolene – dnes špeciálna výroba chrlí frekvenčné moduly, z ktorých sa dá poskladať hocičo. Ale! – len nech nikomu opäť – ako Rifemu – nenapadne poskladať niečo na humánne účely! Hanbite sa Badatel!

     5/ „Čo má vyššiu prioritu – ochrana zdravia rozumného človeka “ – to citujete Matoviča pred zajájením korona teroru?!

     Badatel – práve ste sa stali tým, proti čomu ste akože bojovali, a preto vám ani nehrozí trestné stíhanie za „inak hoax šírenie poplašnej správy“! Vy už pracujete pre túto vládu! Apage Satanas!

     • Prečítajte si niektoré komentáre ľudí pod týmto článkom, ktoré potvrdzujú jeho obsah. Otázka teda opäť znie: Ak máte pravdivú informáciu, ktorá môže mať potenciálne aj nepriaznivé dopady (narušenie vzťahov), má sa taká informácia scenzúrovať alebo majú ľudia právo vedieť aj takúto informáciu?

      A okrem iného, tento článok neobsahuje žiadne prevratné novinky. Tieto informácie už na Slovensku publikovalo 90% alternatívnej scény. Útočite takto aj na nich?

     • Maroši, ono to jde zlikvidovat duši 6G?

     • Dušu nejde zlikvidovať, len ju možno oddeliť od tela. Respektíve vytvoriť v tele také podmienky, že sa v ňom neudrží (telo sa stane pre dušu neobývateľné).

     • Celý vtip spočíva v tom, že dušu zlikvidovať ide:
      1/ Veľmi vyspelá duša dokáže eliminovať sama seba /Edgar Cayce/
      2/ Existuje technológia Univerza na likvidáciu totálne zvrátených duší v Centrálnom Slnku /exopolitika – boj o planétu Zem/.
      3/ Čo myslíte o čom je CERN?
      4/ 6G majú práve pracovať s frekvenciami, ktoré majú zlikvidovať tubuly a mikrotubuly, v ktorých je duša inkarnovaná. Je sakra rozdiel postupné odumieranie mozgu a konsolidovaný odchod duše a útok na nosiče, v ktorých sa „častice“ duše nachádzjú organizovane – ako celistvá duchovná bytosť. O tom je moja naliehavosť na ten článok = vedecký výskum v tejto oblasti! Jedná sa aj o frekvenčný zásah – oni tomu hovoria „skúmanie“ – do telomer /na koncoch chromozómov/, ktoré zodpovedajú za opakované delenie buniek – teda starnutie, resp. dĺžku života. A genocída a brakovanie neproduktívnych ani náhodou nie je v pláne – že!

      Úryvok:
      „Ukázalo sa, že v biologických molekulách (proteíny, DNA a RNA) existujú elektromagnetické rezonancie v širokom rozmedzí frekvencií vrátane THz, GHz, MHz a KHz. Tieto rezonancie môžu byť dôležité pre biologickú funkciu makromolekúl a rovnako sa dajú použiť pri vývoji zariadení ako molekulárne počítače /a zbrane! – pozn./. Pretože experimentálne merania makromolekulárnych rezonancií sú včasné a nákladné, sú potrebné výpočtové metódy, ktoré môžu tieto rezonancie spoľahlivo predpovedať.
      Predtým sme použili model rezonančného rozpoznávania (RRM) na predpovedanie elektromagnetických rezonancií v tubulíne a mikrotubuloch. Následne boli tieto predpovede experimentálne potvrdené.“

      REPLAY: „Predtým sme použili model rezonančného rozpoznávania (RRM) na predpovedanie elektromagnetických rezonancií v tubulíne a mikrotubuloch.“
      REPLAY: „elektromagnetických rezonancií v tubulíne a mikrotubuloch.“

      Čiže v sídle duše! Už chápete – kde má duša domov a kam až sa chcú „elektromagnetické rezonancie v širokom rozmedzí frekvencií vrátane THz, GHz, MHz a KHz“ dostať?!

      Badatel MÁ ČAS! Do pekla sa vráti červiou dierou. Asi tak.

     • Zvláštne, že posledných pár vašich komentárov systém zadržuje na moderáciu. Asi to moderné AI cíti útočný tón reči…

     • Inak podľa Davida Icka, oni nechcú dušu zničiť, ale pretrhnúť spojenie duše na „univerzálne pole“, „nekonečné vedomie“ či Boha, nech to už nazveme akokoľvek. Tým pádom uväznia dušu vo fyzickom tele a jeho 5 zmysloch. Niečo na štýl filmu „Konec vodníku v Čechách“, keď tí vodníci uväzňovali duše v tých hrnčekoch na polici. Akurát v tomto prípade bude duša uväznená vo vlastnom tele.

     • „Asi to moderné AI cíti útočný tón reči…“ – to moderné AI má predsa v náplni práce predovšetkým eliminovať potenciálne nebezpečie pre systém – he – vy sa dobre namotávate. Tú vašu úžasné stránku vám designoval kto? AI? 95% grafiky je rovnakých ako http://www.silavedomia.sk

      Tomu sa hovorí webová diverzifikácia. Neútočím – len konštatujem.

     • Väčšina stránok dnes používa dizajnové predlohy, a ak použijú rovnakú, tak dizajnovo vyzerajú podobne.

      Komentáre sú spracovávané modulom, ktorý sčasti beží mimo nášho servera, takže si môže robiť v podstate čo chce. Ak by však bol príliš uletený, dá sa stále deaktivovať (teda zatiaľ sa dá, možno nás časom vymkne).

   • Vedci predložili „dôkaz“ o tom, že po smrti naša duša …
    [Prehľadávať doménu silavedomia.sk] https://silavedomia.sk/vedci-predlozili-dokaz-o-tom-ze-po-smrti-nasa-dusa-nezomiera-ale-sa-vracia-spat-vesmiru/
    Podľa tejto teórie to, čo by sme nazvali „dušou“, sa nachádza v mikrotubulách mozgových buniek. Provokujúci záver, ktorý nám z tejto teórie vyplýva teda znie, že ľudská duša sa nachádza v mikroskopických rúrkach vo vnútri mozgových buniek, ktoré sa nazývajú mikrotubuly.

 24. https://blog.hlavnespravy.sk/26835/minule-leto-covid-vymizol-aj-bez-vakcin-no-mz-sr-im-ide-teraz-robit-reklamu-za-15-miliona/
  Minulé leto Covid vymizol aj bez vakcín, no MZ SR im ide teraz robiť reklamu za 1,5 milióna

  Práve v čase, keď sa ľudia pohoršujú nad miliardou, ktorá išla na povinné testovania, ministerstvo zdravotníctva podpísalo zmluvy na obrovské balíky reklamy, ktoré majú sprostredkovať viac informácií o očkovaní proti Covid. Tu je prehľad médií a peňazí daňovníkov, ktoré dostanú na propagáciu očkovania.

 25. https://www.protiproud.cz/politika/5798-nesvate-valky-billa-gatese-charita-pohanejici-byznys-depopulace-skrze-vakciny-priprava-na-covidovou-kampan-vcetne-umlcovani-kritiku-sledovani-kazdeho-zruseni-hotovosti-a-vypnuti-nepohodlnych-mocnejsi-nez-soros.htm
  Nesvaté války Billa Gatese: Charita pohánějící byznys. Depopulace skrze vakcíny? Příprava na covidovou kampaň – včetně umlčování kritiků. Sledování každého, zrušení hotovosti a vypnutí nepohodlných. Mocnější než Soros

 26. https://zemavek.sk/prvenstvo-v-despotizme-zaviedol-totalitny-novy-normal-v-europe-a-este-sa-tym-chvali/
  Prvenstvo v despotizme? Zaviedol totalitný nový normál v Európe a ešte sa tým chváli

  Igor Matovič so svojou atómovou bombou sa zapíše do histórie ako iniciatívny testovač zavedenia digitálnej totality, ktorá začína Covid pasmi. Už sa ním inšpirovali aj ďalšie krajiny presne podľa plánu budovateľov krajších zajtrajškov pre seba (t. j. svetovú elitu) a veľký reset. Čo všetko nový totalitný normál znamená?

 27. Jednoduchá

  Ďakujem Maroš za infor., určite tej pani napíšem, tiež aj za kopec infor.ohľadom zdravia, máš to dobre ,,preštudované“ a čo je hlavné, vieš to využiť v praxi.
  Ďakujem aj Kvetke za zaujímavú príručku.
  Ešte k tej duši…..naša duša, naše vlast.,,Ja“ nezomiera…..po našej smrti sa ,,vďaka našim skutkom, myšlienk.a slovám“dostáva na urč.energ.úroveň…..podľa toho,na akom ,,duchovnom stupni“ sa ocitneme, vraciame sa späť na Zem, môžem byť opäť žena, ale aj muž, aby som si svojimi skutkami ,,odčinila svoju karmu“ a mohla sa pridať k tým viac ,,prebudeným“, samozrejme, môže nastať aj opak, preto je tak dôležité, dávať si pozor na to, ako myslím, konám a hovorím……každý z nás môže mať viac životov, podľa toho, ako sa ,,snaží“…..avšak toto Cirkev od urč.času odmieta, jej sa to jednoducho ,,nehodí do scenáru“…..preto by sa mal človek riadiť podľa Ježišov.slov ,,Miluj svojho blížneho, ako seba samého“……určite, iné je hovoriť a iné konať, no treba sa snažiť a aj po zlyhaní ,,chybu opraviť“………………………

 28. Jednoduchá

  …p.s. duša je ,,nehmotná“, dušu nemožno ani vážiť, nemožno ju ani merať,
  no možno ju a aj aj ňou ,,CÍTIŤ“………………………………………….

 29. Marie Vyhnánková

  Přesně toto se tento týden stalo mně i manželovi, byl na masáži hodinu a já jsem seděla na židli celou tu dobu. S masérem jsem si dvakrát podala ruku. Druhý den neskutečné bolesti v kyčlích , kolenou a kotnících. Manžel také, on to připisuje té masáži a cvičení (ale v březnu to neměl). Ke konci té hodiny řekl pan masér, že byl před měsícem očkovaný.

 30. Jednoduchá

  ……….Maroš máš ozaj veľké vedomosti zo všet.smerov, bolo by zaujímavé vedieť, kde si vlastne chodil do školy………….k tej objednávke, spomínal si, že si to objednával cez spoľ.distribútora zo Ziliny, tak zrejme bývaš v Žilinskom kraji, tak možno by sa to dalo objednať priamo ,,cez Teba“, či?……. teší ma, že prispievaš svojimi príspevkami, rada Ťa čítam, veľmi mi pripomínaš 1 človeka, kt.sa tu občas ,,ukáže“………………………………………………a ešte nechcime, aby nám očkovanie rozvrátilo rodiny, uvažujme triezvo………………………………..

  • Milá jednoduchá, souhlasím. Maroš má opravdu obdivuhodné znalosti. Když jsem četla tadesco zpětně, tak tam měl taky zajímavé příspěvky. Teď ho čtu tady na Batelu.
   Jinak duši přenechám osudu, snad to dopadne lépe, než myslíme. Jsem optimista, takže i strašidelné články tu čtu s nadhledem. Celostní vzdělávání jsem četla jako první, než jsem našla tadesco. Nevím, jestli u Vás na Slovensku vychází Meduňka, ten časopis má taky dobré články.

  • Nie som zo Žiliny a ten človek tam cez Vetom nefunguje – na Vetom.ru bol ako oficiálny distribútor. Je to normálny tovar – treba ho vyúčtovať. Dováža sa aj cez Ukrajinu. Potom záleží, kto je platcom DPH. Originál výrobok z Ruska. Nie farmárske prebytky. V ničom takom nepodnikám.

 31. Jednoduchá

  ….k tej duši by som ešte povedala toľko, v siln.zdrav.tela sa duša ,,rada zdržiava“, ona sa odútava od zničeného, chorobou či vekom oslab.tela, vtedy už človek ako sa hovorí nevníma všetko tak ako by mal, a stáva sa aj opak, od ľudia príliš zamerar.na majetok sa duša ťažko ,,odpútava“, takíto ľudia majú ,,ťažké umieranie“………………….dá sa povedať, že druhom vyžarovania sa dajú vysvetliť mnohé deje, ktoré nastanú….takto podobne funguje aj takz.,,chémia“ medzi ľuďmi, niekto si veľmi ,,voniaô, to znamená že ich telo vydáva pach impon.druhému človeku, a vôbec nie je rozh., či sa ten človek umýval pred 1 dňom alebo 3, /samozrejme, keď človek chodí medzi ľudí, potí sa, tak je vhodné umyť sa tak ako treba./Ja osobne preferujem čo najmenej drog., mydlo na obyč.umytie rúk, šampón a far.na vlasy, občas jedn.tel.sprey, to je celá moja drog. …..a tú znač.mi občas deti kúpia, to je dove mydlo a 1 voń.z Avonu…..je pravda, že najlepšie je mať prirodz.vôńu, no pri svoj..dňoch použijem trošku voňavky………………….,,aj pri čit.prostr.sa dajú využiť prostr.na báze prír. ako je soľ, ocot a podob………….tá prirodzenosť je daná od prírody a mali by sme ju rešpektovať…………………………..

 32. Jednoduchá

  Áno Kvetka, Maroš má úžasné znalosti, to je pravda!……..samozrejme, vychádza aj u nás, to som však nevedela, dozvedela som sa to z tohto Portála, poradila mi ho p.Jean alebo Maroš, fakt už neviem presne….to číslo bolo dosť venované práve tráveniu, kúpila som si ho, a je fakt super !……………………………………..

 33. Ano Jednoducha Kvetka… Maroš je proste chodiaca encyklopédia…alebo ujo google??

 34. Jednoduchá

  …Maroš keďže si to takto vysvetľuješ po svojom, nemôžem za to……. iba som len skonštatovala, že máš vedomosti……čo sa týka ,,fanyniek“ tie ty nepotrebuješ, a tie teda ani nemusíš spomínať, inak si to pochopil……si totiž veľmi pohotový, na všetko máš jasnú odpoveď…..a teba manipulovať? kdeže! to ty nie si ten typ, ty veľmi dobre vieš, prečo a ako máš čo urobiť, psychol.máš v malíčku….. ……a pýtala som sa, či si zo Žil.kraja, nie zo Žiliny……….k tým včelám, môj už nebohý otec zvykol hovorievať, že pokiaľ včely existujú, je možný život na Zemi, akonáhle by začali ,,odchádzať“, život zanikne, oni sú dôležitými ukazovateľkami………………………..

 35. Jednoduchá

  ……verím tomu, že to tie ,,včielky“ ako im hovorieval môj otec prežijú…………………………………………………………….

 36. Jednoduchá

  p.s. ….. ešte niečo Maroš, už som si istá, aké je tvoje pravé meno,
  aj to odkiaľ vlastne si…………………………………………….

 37. Chcem sa podeliť o skúsenosť ja neočkovaná s očkovaným zhruba v polovici februára bol očkovaný. Dnes 17.5.2021 cca 9,30 sme sa stretli po dlhšej dobe keď sme si dali na ústa pusu. Asi po troch minútach som mala pocit štípania až poprhlenia pier ako keby pŕhľavou čo aj pretrváva už pár hodín.Momentálne je 18,40 čiže 9 hodín po kontakte a ešte aj cítim zatŕpnutý konček jazyka. Zatiaľ sa len delím o skúsenosť idem si dať detoxikačný čaj pre moje upokojenie. Dávajte si ľudia pozor, ďakujem !

 38. S. N. Lazarev Korona virus – co se bude dít dal? Co dělat během karantény?

Pridajte komentár

*