Naomi Wolfová: Od spustenia očkovania proti Covid-19 už viac nevidno normálne placenty


Print Friendly, PDF & Email

Naomi Wolfová: Od spustenia očkovania proti Covid-19 už viac nevidno normálne placenty

(Belle Carter, Natural News) Informátorka a renomovaná spisovateľka Naomi Wolfová nedávno odhalila, že od uvedenia vakcín proti Covid-19 na trh už viac nie je vidieť žiadne normálne placenty.

Generálna riaditeľka spoločnosti DailyClout získala informácie od pôrodných asistentiek, s ktorými hovorila. Podľa pôrodných asistentiek sú placenty očkovaných matiek scvrknuté a majú striebornosivú farbu.

Tieto príznaky znamenajú, že placenty nie sú dostatočne veľké na to, aby dokázali zabezpečiť vývin normálneho dieťaťa.

Wolfová sa o svoj rozhovor podelila s kalifornskou zdravotnou sestrou a pôrodnou asistentkou Ellen Jasmerovou, ktorá tieto strieborno-sivé placenty vidí od roku 2022.

„Niektoré z nich sú scvrknuté. Ukázala mi obrázok placenty, ktorá je užšia, kratšia a menšia ako normálna placenta. Normálna, zdravá placenta je tmavofialová alebo gaštanová a trochu hustá. Placenta je domovom pre dieťa na deväť mesiacov,“ povedala Wolfová.

Pôrodná asistentka Jasmerová tiež porozprávala Wolfovej o tom, čo nazvala „covidové hrbole“ alebo kalcifikácie po celej placente. Podľa generálnej riaditeľky DailyClout sú tieto hrbole viditeľné aj voľným okom.

Ben Armstrong z magazínu New American, ktorý vo svojej šou prehral Wolfovej video o abnormálnych placentách, vyjadril šok nad týmito odhaleniami:

„Myslel som si, že povie 40%, ale nie, že žiadne normálne placenty. Sto percent tehotných žien, s ktorými sa stretla, nemalo normálnu placentu.“

Covidové vakcíny sú depopulačným nástrojom

Armstrong poukázal na to, že Wolfovej odhalenie abnormálnych placent len ​​dokazuje, že vakcína proti covidu je biologická zbraň zameraná na vyľudnenie sveta. Hoci globalisti nedokážu zabiť všetky nič netušiace obete samotným očkovaním, vakcíny ľudí aj tak sterilizujú.

„Všetci sme hovorili toto: Jedným zo spôsobov depopulácie sveta je poškodenie reprodukčných schopností ľudí,“ povedal.

Armstrong prerozprával správy o vakcínach proti Covid-19, ktoré dramaticky znižujú počet spermií u mužov a vážne ovplyvňujú reprodukčné orgány žien.

„Áno, ženy otehotnejú. Ale tieto vakcíny im veľmi sťažujú prechod celým tehotenstvom, pretože ich placenty už nie sú po týchto vakcínach normálne.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Armstrong tiež pustil rozhovor so zakladateľom organizácie Children’s Health Defense a najnovším kandidátom na amerického prezidenta Robertom F. Kennedym juniorom, ktorý odsúdil spoluzakladateľa spoločnosti Microsoft Billa Gatesa za zavedenie jeho „vakcín“ proti tetanu v Keni.

(Súvisiace: Bill Gates hovorí, že vakcíny môžu pomôcť znížiť svetovú populáciu)

Podľa Kennedyho juniora „Gates a Svetová zdravotnícka organizácia podali ženám v Keni milión vakcín, ktoré sú navrhnuté tak, aby ich sterilizovali bez ich vedomia a proti ich vôli“.

Moderátorke podcastu a bývalej moderátorke Fox News Megyn Kellyovej povedal:

„Toxoid tetanu je v podstate liek na chemickú kastráciu a Bill Gates ho v Keni podal najmenej miliónu žien. Podobné programy mali aj v Nikarague, Mexiku a na Filipínach.“

Okrem toho Armstrong poukázal na to, že kenskí lekári a kňazi si všimli, že WHO a Gates podávali vakcíny kenským ženám až šesťkrát do roka namiesto raz za 10 rokov.

„Navyše, tetanový program bol len pre ženy v plodnom veku,“ dodal moderátor programu. „Robili to takto nápadne a preto ich aj pri zločine napokon prichytili.“

Záver

Na stránke VaccineInjuryNews.com nájdete ďalšie príbehy o vplyve vakcín proti Covid-19 na plodnosť.

Celú epizódu relácie „The Ben Armstrong Show“, kde hovorí o abnormálnych placentách u očkovaných žien, si môžete pozrieť tu:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Belle Carter, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Množství vakcín za celou EU dojednala Lajnová .Na tomhle příkladu vidět že naše vlády jsou jen pajáci který nemají žádné pravomoci ani slovo ,jsou placeni za vykonání rozkazu . Farmaceutická společnost trvá na dodržení smluv které dojednávala i za nás nějaká kráva přes telefon. Osobně si myslím že ty vakcíny použijí v připravované další plandemii a jen se na nich přelepí štítky s odpovídajícím názvem, jed v nich je účinný a “ vyléčí“ každou nemoc až navěky ale hlavně naivitu u všech který si myslí že jim vláda pomáhá .
  https://gloria.tv/post/ZbQSMjADahj73X2gZK7XAT1Z4

  • Celé vysoké školstvo, štátne firmy.
   Aj tie neverejné.
   A samozrejme s celým rozsiahlým komplexom subdodávateľov.

 2. Švýcarsko je naopak další zemí, která hlásí rekordní propad porodnosti, který byl zaznamenán záhy poté, co se začalo s aplikováním genových injekcí. Ovšem v zemi, kde je zhruba stejná proočkovanost jako u nás, to do souvislosti oficiálně nikdo nedává.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/svycarsko-zaznamenalo-nejprudsi-pokles-porodnosti-za-poslednich-100-let-video/

 3. Neviem, porodnost predsa az tak nespadla. Je pokles tak o 10%.Mam viacere ockovane kolegyne co porodili zdrave deti.

  • Daj sa zaočkovať aj ty,tiež možno porodíš zdravé dieťa, veď podľa najnovšej transrodovej módy môžu aj muži rodiť a kojiť.

   • Nebuď zlý, nechaj nádej

    • §Nechaj sebaklam, neoveruj fakty, však si naivná veriaca !
     Prečo žije žaba v studni !?? Lebo má rada vodu ? Nie preto ! Ale preto, že nevie zo studne vyskočiť ! „Spadla“ do nej v dôsledku svojej ružovej naivity ?

  • A zamyslel si sa aj nad genetikou. Napr. deti rodičov sa viac podobajú na svojich starých rodičov a pod. Čiže neplodnosť sa podľa mojej maličkosti prejaví viac na deťoch očkovaných rodičov, samozrejme bude záležať aj od počtov dávok a druhov šarží…

  • Očkované placebem, výhra v loterii.

 4. Tak tomuto sa hovorí narodiť sa v zabudnutej frcgume!
  https://i.insider.com/581890c2dd089533578b47ee?width=1190
  Baby is born within the amniotic sac – Business Insider
  https://www.businessinsider.com/baby-born-amniotic-sac-caul-birth-rare-spain-hospital-membrane-2016-11
  —————————-
  1 : 80.000

 5. Maroš, kde ty na to chodíš? Obdiv

 6. To mi poser prsa!
  „Ukrajinské ozbrojené sily už zrejme začali svoju dlho očakávanú protiofenzívu, uviedol v stredu šéf ruskej žoldnierskej Vagnerovej skupiny Jevgenij Prigožin. Ukrajinci „majú nekonečné množstvo vojakov a munície,“ napísal Prigožin v stredu večer na platforme Telegram.

  „Predpokladám, že sa (ukrajinská) ofenzíva už začala,“ dodal. TASR informuje na základe správy agentúry DPA.

  Prigožinovo vyhlásenie nebolo potvrdené z iných zdrojov a ruské ministerstvo obrany ho nekomentovalo. Ukrajinský generálny štáb v stredu večer informoval len o pokračujúcich ťažkých bojoch o východoukrajinské mesto “
  REPLAY – „Ukrajinci „majú nekonečné množstvo vojakov a munície,“ “ – ty vole!!!
  https://www.cas.sk/clanok/2795647/je-to-tu-protiofenziva-ukrajincov-sa-podla-prigozina-uz-zacala-sef-vagnerovcov-znie-znepokojene/
  ———————————————–
  No iste – Maďari sa poďakovali Zelenskému za osratý ko.ot – že doma živia milión Ukrajincov – a hneď je mäso do ruského mäsomlýnku!

  Novinári už nemajú problém s tým, čo napíšu! Čo novinár to patologický klamár!
  —————————–
  Momentálne – z ruskej strany – prebieha tzv. obranná vojna, ktorej zmyslom je nalákať nepriateľa do totálneho obkľúčenia – Prigožin sa tvári „slabý“, ale Ukrajinci im na to nemôžu skočiť, pretože naozaj nemajú na ofenzívu aj keby veľmi chceli. Na útok-protiútok treba 3x viac sily ako na obranu – a o tom to celé je! A ten ukr. protiútok je politické – nie vojenské rozhodnutie! To je akože zúfalý skoč do jamy levovej – medvedej – lebo ťa do nej odzadu kopneme do riti!

  • už se k útoku na kreml vyjadřuje i blinken
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americky-ministr-zahranici-blinken-se-vyjadril-k-utoku-na-kreml/

   PS: když se dva perou třetí se směje. Kdopak v tomto případě je ten třetí?
   *****
   rychlá zpráva na hlavnespravy.sk
   Spojené štáty podnikli útok proti vysokopostavenému predstaviteľovi teroristickej siete al-Káida na severozápade Sýrie, uviedlo v stredu Centrálne velenie ozbrojených síl USA.

   • Al-kaida, Taliban, ISIS, všetko sú to pobočky americkej CIA, vytvorené a riadené CIA v rámci dlhoročnej operácie Gladio-B. Tak ako Biden, aj Obama pred voľbami potreboval úspech vo „vojne proti teroru“, tak bol v 2011 zinscenovaný atentát na Bin Ládina, ktorý (mimochodom jeden z najdôležitejších agentov CIA stredného východu) bol už mrtvý od roku 2001, keď umrel v americkej vojenskej nemocnici, kde sa liečil na Marfanov syndróm…

  • s radosťou +++

 7. Všichni bruselští úředníci – včetně europoslanců a eurokomisařů – mají i po ukončení svého mandátu nárok na velmi štědrý důchod. Jeho výše se odvíjí podle toho, na jakém postu daný politik působil a jak dlouho svoji funkci zastával.
  V současné době náklady na důchody pro pohlaváry z EU nyní činí zhruba 2,4 miliardy eur ročně.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/duchodovy-fond-pro-vyslouzile-politiky-z-eu-je-na-pokraji-bankrotu-bruselsti-papalasi-si-chteji-chybejici-penize-vybrat-od-obcanu/

 8. Evropská komise 2. května schválila plán nizozemské vlády, podle něhož by chovatelé hospodářských zvířat v určitých oblastech dostali kompenzaci, pokud by souhlasili s dobrovolným uzavřením svých farem v rámci úsilí Nizozemska o snížení znečištění dusíkem.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/eu-podporila-kontroverzni-plany-na-uzavreni-farem-ve-snaze-snizit-emise-dusiku/
  *****
  měl bych lepší návrh na uzavření…..

 9. Kdo byl v dětském klubu Světového ekonomického fóra? Je to důvod, proč je agenda WEF právě teď tak rozšířená? Ukázalo se, že vaši oblíbení diktátoři jsou absolventy juniorského programu WEF, například Jacinda Ardernová, Justin Trudeau a další. Lze se tomu divit, než že jsme svědky podobných bodů agendy po celém světě, jako je transhumanismus, patnáctiminutová města, konec spalovacích motorů, klimatické lockdowny, digitální měny a odstranění hotovosti? Více ve videu.
  vydáno 4/5/20223 cca 14 minut
  https://otevrisvoumysl.cz/takto-svetove-ekonomicke-forum-klause-schwaba-ovlada-vsechno/

Pridajte komentár

*