Austrálska vláda zorganizovala masový satanský rituál obetovania detí


Print Friendly, PDF & Email

Austrálska vláda zorganizovala masový satanský rituál obetovania detí

(Mike Adams, Natural News) – Minister zdravotníctva a lekárskeho výskumu austrálskeho štátu Nový Južný Wales Brad Hazzard v auguste 2021 oznámil, že je naplánovaná hromadná očkovacia kampaň, počas ktorej sa pod policajným dozorom a bez prístupu rodičov podrobí očkovaniu 24 000 detí.

Hromadné očkovanie sa uskutočnilo v Qudos Bank Arena (tu je odkaz na podcast s videom, v ktorom to oznamuje).

Oznámenie o očkovaní detí vyvolalo veľa otázok

Prečo do arény nepustia rodičov? Načo policajný dozor?

A čo viac, prečo by vôbec mali očkovať deti, ktoré majú prakticky nulové riziko úmrtia na covid a tak nemôžu mať z očkovania žiadny „prínos“, aj keby fungovalo.

Odpoveď môže byť znepokojujúcejšia, než si predstavujete. Ukazuje sa, že Qudos Bank Arena sa veľa rokov využívala ako satanský chrám, kde sa konali predstavenia luciferského „umenia“, velebiaceho Satana a znesväcujúce Boha.

V objekte vystupovalo za tie roky veľa satanských rockových skupín, rozpútavajúcich vlny diabolskej energie, keď diabolské davy oslavovali Satana.

Jedna z rockových skupín, ktorá tam hrali, sa volá Slipknot a k jej piesňam patria „Diabol a ja“, „Čakaj a krvácaj“ a „Neblahorečený“.

14-sekundovú upútavku na ich vystúpenie v Qudos Bank Arena môžete vidieť v tomto videu na YouTube, keďže YouTube nezakazuje videá s uctievaním Satana, zato však zakazuje prístup každému, kto vraví pravdu o vakcínach.

Prikladáme niekoľko snímok obrazovky z toho videa. Táto pieseň odznela v Qudos Bank Arena.

Všimli ste si tam tú čelenku „hrotového proteínu“?

Video tiež zobrazuje scény kanibalizmu, kde členovia kapely žujú krvavé kusy pahýľov amputovaných ľudských paží a rúk, čo je niečo, čo sa deje práve teraz v dôsledku krvných zrazenín, spôsobených vakcínami proti covidu:

Liečba osteoporózy

Ľudia,  ktorí sa dávajú očkovať proti covidu, sa zúčastňujú na celosvetovom rituáli kultu smrti, ktorý je v hudobnom videu skupiny líčený aj ako scéna „samovražedného bombového atentátnika“:

Toto je vyobrazenie hrotového proteínu v satanskej rituálnej scéne z rovnakého videa:

Video uvádza aj scény sebamrzačenia, kde si človek trhá mäso z tváre a presne to v tele robí biologická zbraň zvaná hrotový proteín, keď napáda kardiovaskulárny systém.

Diabolské sily vedeli o pandémii roky dopredu

Udivujúce je, že sa toto video objavilo roky pred epidémiou Covid-19, čo demonštruje, ako dobre boli diabolské sily informované o tomto útoku na ľudskú spoločnosť celé roky predtým, ako sa uskutočnil.

V auguste napochodovalo do arény, kde sa konala táto satanská pobožnosť, 24 000 austrálskych detí. Očkujú ich dehumanizujúcimi, tkanivá ničiacimi biologickými zbraňami hrotového proteínu, pričom nesmú byť prítomní žiadni rodičia.

Toto očividne nie je iniciatíva verejného zdravotníctva: ide o vykonávanie rituálu obetovania detí na celonárodnej úrovni.

Každý rodič, ktorý obetuje svoje dieťa smrtiacemu kultu hrotového proteínu, nielenže odsudzuje svoje dieťa k utrpeniu a smrti, ale tiež podpisuje zmluvu s Diablom, ktorá je viazaná obetovaním vlastného dieťaťa, čo je v rituálnych satanských pobožnostiach bežná prax.

Všetky podrobnosti – so šokujúcimi videami a zábermi – máme v dnešnom znepokojujúcom podcaste „Situation Update“:

Brighteon.com/44c1d780-8c1e-43f6-b602-347440e9de8a

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Viac ako hrozné.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-10-01-covid-deaths-new-south-wales-vaccinated.html
  6 Out of 7 new COVID-19 deaths in New South Wales were VACCINATED
  6 zo 7 nových úmrtí na COVID-19 v Novom Južnom Walese bolo OČKOVANÝCH

  New South Wales government still pushing residents to get vaccinated
  Vláda Nového Južného Walesu stále tlačí na obyvateľov, aby sa nechali očkovať

 3. https://cz24.news/expert-imunolog-prof-mudr-jaroslav-michalek-ukonceme-ihned-noseni-rousek-zpusobuji-rozsahle-skody/
  EXPERT, IMUNOLOG PROF. MUDR. JAROSLAV MICHÁLEK: UKONČEME IHNED NOŠENÍ ROUŠEK! ZPŮSOBUJÍ ROZSÁHLÉ ŠKODY!

  Věřím, že převáží zdravý rozum a brzy dojde k odstranění roušek z našeho běžného života.

  • Rúška sú tiež satansky rituál, tak ako celá vláda postupne zavádza satanizmus všade.
   Pri exorcizme vakcinovaného sa diabol priznal, že koluje vo všetkých žilách a preto tento človek je jeho

 4. https://www.banned.video/watch?id=61574b0be29da32752476ea3
  Dr. Shows Horrifying Images Of Magnified COVID Vaccines
  Lekárka ukazuje desivé obrázky zväčšených COVID vakcín

 5. https://www.infowars.com/posts/the-battle-for-humanitys-future-is-now-friday-live/
  Friday Live: Biden’s Globalist Agenda Is Failing; Prepare For False Flags
  Piatok naživo: Bidenova globalistická agenda zlyháva; Pripravte sa na útoky pod falošnou vlajkou

 6. to z ktorého hororu sú tie obrázky? (tipujem španielsky, tie sú NAJ)
  a článok je fakt či fikcia?

 7. Jak prožít poslední dny před zhroucením Světového řádu aneb Zákon času od Nestora_Titulky_CZ.avi
  https://rutube.ru/video/a337be28035ec122bff7bae5c7494716/

 8. https://www.vaccinedeaths.com/2021-09-30-covid19-vaccines-may-cause-organ-damage.html
  COVID-19 vaccines may cause organ damage; pathologists ask for autopsies to investigate inoculation programs
  Vakcíny proti COVIDU-19 môžu spôsobiť poškodenie orgánov; patológovia žiadajú pitvy pre vyšetrenie očkovacích programov

  After thousands of people died following inoculation with COVID-19 vaccines, a pathologist finally asks: Where are the autopsies to investigate organ damage caused by the spike protein?
  Potom, čo po očkovaní proti COVID-19 zomreli tisíce ľudí, sa patológ konečne pýta: Kde sú pitvy na vyšetrenie poškodenia orgánov spôsobeného hrotovým proteínom?

 9. Dobre.
  1/ Námestie SNP v Blave má kapacitu cca 30 tisíc – keď je plné.
  2/ 24 tisíc vystrašených detí by sa tam zmestilo tiež. Organizovane. Na koncert. Určite nie, ako vyplašené klokany v ohrade.
  Deti sú deti. A aj medzi nimi sú nespratníci – preto musia učky toľko kričať. Vojaci by ich mlátili pažbami?
  3/ Neviem si predstaviť armádu vlastného štátu, ako ženie deti do koncentráku – to je popretie samých seba. Keby tí vojaci boli Japonci v Nankingu 1937 – nepoviem.
  4/ Neviem si predstaviť, ako 48 tisíc rodičov a príbuzných tomuto prizerá.
  5/ Viem si predstaviť, ako sa pokúšajú vyvliecť deti z domu, ale o tom už vie celá komunita, a ak ich vyvlečú takto 5 – naserú tých, ktorí majú kvôli prepadom doma zbrane.
  6/ Toto celé – článok – je akési satanistické programovanie – Owertonovo okno – zvykajte si. Na tom podkaste mi zamrzol počítač, takže neviem. Nereálne.
  7/ Kvôli 2 mŕtvym – Kuciak a Kušnírová /K-K – klan a korporácia, a „Míľnik, ktorý sme vraždou Kuciaka dosiahli“ – Matovič/ – mala padnúť vláda. Dnes je tých zbytočných mŕtvych 13.000. Takže ku.vy satanské – zaočkujte naše deti, a keď zomrie prvé – ZABIJEME VÁS!

  Mike Adams mal trefný blog o globálnom fenoméne samovrážd /vakcínami/. OK. Ale toto mi začína pripomínať manipuláciu 911. Odbočím. Skutočne existuje thriler z roku 1996, ktorého názov si už nepamätám, a tam odznela replika zhruba, že „Keď zomrie pri teroristickom čine 25 ľudí, tak to s Amerikou nepohne. Ale keď zomrie 3 tisíc ľudí, tak to postaví na nohy celý národ. “ Predikcia 911 – v Dvojičkách najprv zomrelo „6 tisíc“ /“ako v Srebrenici“- lož – doviezli tam mŕtvoly/ – potom to upresnili na 3 tisíc – ako v tom filme z roku 1996. Podprahovka. 24 je známe číslo. 24 hodín.

  Teda – ak Mike Adams „siahol na 24 tisíc detí“ – tak zrejme ide o prehnané číslo, ktoré má postaviť ľudí na odpor. Je to manipulácia – reaktívna psychológia – otázka – či to nie je taký austrálsky „Zifčák z roku 1989“.
  Smeruje k občianskej vojne v Austrálii?

  Redakcia – toto na nás neskúšajte! Ak by takáto udalosť prebehla – bolo by o tom oveľa viac informácií. Podľa mňa je to cielená kompromitácia alternatívy. Toto si učite nestiahnem a určite nepošlem ďalej.

  • Plne s vami súhlasím.

  • Táto akcia naozaj prebehla. Tie deti tam neboli proti vôli rodičov, rodičia ich tam sami doniesli. V 5 miliónovom Sydney sa poľahko nájde 24000 (48000) rodičov, ktorí sú sprostí a s niečím takým súhlasili. Na internete sa objavili zábery pár detí, ako počas toho očkovania odpadli. Tvrdilo sa, že 2 deti zomreli. Fack-checkeri to potom vyvracali a tvrdili, že žiadne dieťa nezomrelo. Akcia však prebehla.

   Tu je oficiálne ohlásenie tejto akcie vládou Nového Južného Walesu:

   https://www.bitchute.com/video/UcQLBuTKVX55/

   Tu je video, ktoré tvrdí o úmrtiach:

   https://www.bitchute.com/video/xaOm2uhe8tP8/

   Tu je video z kolapsu dieťaťa:

   https://www.bitchute.com/video/WY10ZMkK5Rfa/

   • Je to tak,mam to potvrdene aj z inych zdrojov,i ked pre nas je to nieco neskutocne,hrozne,Janko

    • Bohužiaľ aj ja som to čítala.

    • Teraz inak.
     Z penzie som ochotný mirnix dirnix prispieť 20 – 30 eur na nákup toho najviac namakaného zariadenia Spooky2, cca za 3 tisíc USD, čo je zhruba to čo v eurách. Čiže by nás stačilo 100-150 ľuďí. Stroj by sa potom umiestnil u dôveryhodného lekára so vzťahom k alternatívnej liečbe. Najlepšie u mladšiho dôchodcu, ktorý sa už nemusí báť existenčných problémov. O tom potom.

     Teda otázka na Janka – vieš zistiť podmienky vývozu z USA? Osobne to navrhujem adresovať spoľahlivému človeku v Maďarsku a potom to jednoducho preniesť po častiach na Slovensko.

     Teda – ak redakcia je schopná POTICHU!!! – len cez mailové adresy urobiť zbierku – poďme na to! Keď potichu – tak žiadne reakcie – mimo Janka tu – len info cez mail. Teda – kto chce prispieť – avizujte to redakcii cez mail. Bude to chcieť zvlášť účet, aby bolo jasné, že nejde o prípevok na chod webu. Názov účtu navrhujem po nedávnom zosnulom „René ja a Rudolf“ – to bol vtip. Čiže aby to nebolo o tom, čo systém sem nedovolí doviezť ako ivermektín. Stratégia musí byť.

   • Koľko hlupákov sa našlo na Slovensku čo nechalo zaočkovať seba a deti?

   • OK – a prečo ste to hneď nezazdrojovali?

 10. https://cz24.news/vyse-52-tisic-lekarov-a-vedcov-podpisalo-rimsku-deklaraciu-ktora-deklaruje-oficialnu-politiku-zaobchadzania-s-koronavirusom-ako-mozny-zlocin-proti-ludskosti/
  VYŠE 5,2 TISÍC LEKÁROV A VEDCOV PODPÍSALO RÍMSKU DEKLARÁCIU, KTORÁ DEKLARUJE OFICIÁLNU POLITIKU ZAOBCHÁDZANIA S KORONAVÍRUSOM AKO MOŽNÝ ZLOČIN PROTI ĽUDSKOSTI

  Viac ako 5,2 tisíc lekárov a vedcov podpísalo Rímsku deklaráciu, ktorá deklaruje oficiálnu politiku zaobchádzania s koronavírusom ako možný zločin proti ľudskosti.

  Rímska deklarácia bola vypracovaná na svetovom summite o koronavíruse, ktorý sa konal v Ríme od 12. do 14. septembra. Tiež to tam bolo prvýkrát oznámené a boli pod deklaráciu vložené prvé podpisy. Odvtedy je vyhlásenie možné elektronicky podpisovať na webovej stránke.

  Medzi organizátormi summitu boli menovaní lekári a právnici z USA, Kanady, krajín EÚ, Latinskej Ameriky, ale aj Indie a Južnej Afriky, ktorí v niektorých krajinách praktizujú neuznané a dokonca aj zakázané liečebné protokoly.

  • Každé očkovanie, dobrovoľné aj násilné, proti jednej alebo inej vymyslenej chorobe, je zločin. Doktori to nepriznajú, podvod zvaný medicína ich živí.

 11. https://cz24.news/vyhrazky-a-natlak-na-rodicov-a-ziakov-na-prekrytie-dychacich-ciest-na-podstupenie-testovania-a-ockovania-vzory-trestnych-oznameni-na-riaditelov-skol-zamestnavatelov-riaditelov-nemocnic-lekarov-a/
  Vyhrážky a NÁTLAK na rodičov a žiakov na prekrytie dýchacích ciest, na podstúpenie testovania a očkovania: VZORY TRESTNÝCH OZNÁMENÍ NA RIADITEĽOV ŠKÔL, ZAMESTNÁVATEĽOV, RIADITEĽOV NEMOCNÍC, LEKÁROV A INÝCH

  Autor: JUDr. Adriana Krajníková

 12. Katarína

  Tento čas konca dejín nám bol oznámený tromi neznámymi entitami už v roku 2004. Ale nikto mi neuveril. Nikto.

  • Ja uz tuna burcujem ludi aspon 20 rokov a je to to iste, ani teraz este neveria,ze sa buduje Transhumanist Globalism,cauko

   • Milý Janko, v poslednom videu David Icke na banned.video zase presne všetko vysvetlil čo s nami robia „elity“ a čo s nami plánujú urobiť.
    Ak sa zemeguľa nevzbúri je koniec života na zemeguli, tí čo nezomrú vďaka tejto vakcíne budú prepojení s technikou budú transhuman

    • Jean, nemaj také čierne myšlienky.
     Transformácia sa začala, nie všetci to vydržia, lebo im to fyzické telo nedovolí…

     • Bude bobo? Pich pich?!
      Men/Army transformed into pigs – YouTube
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=eBNY1zgt6q4
      About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators …

     • …sa chystáš v noci ku mne???
      Oknom či dverami?… mňa to už Maroš nembolí, panna som bola len raz 😀

 13. Konečně nějaké dobré zprávy z Austrálie. Státní policisté se pod tlakem vzpírají.

  https://summit.news/2021/09/28/australian-police-commissioner-refuses-to-enforce-vaccine-passport-mandate/

  Australský policejní komisař odmítl vymáhat povinné očkovací pasy.

  • Musím ťa pochváliť…a skús vyhľadávať viac takýchto pozit.info 🙂 dá to viac práce ale potrebujeme Svetlo !!

 14. “ Rozhodnutiu Mikasovho úradu čiastočne zrušiť mučenie a odmedzovanie detí slobodne dýchať prostredníctvom šialeného a nezmyselného nariadanie o prekrytí dýchacích ciest predchádzala narastajúca nespokojnosť rodičov, ako aj množiace sa trestné oznámenia na pedagógov a riaditeľov škôl.

  Od pondelka 4. októbra rúška nebudú povinné pre žiakov základných škôl, špeciálnych ZŠ a žiakov prvých štyroch ročníkov stredných škôl s osemročným vzdelávacím programom.

  Výnimka bude platiť len v triede počas vyučovania. Vyplýva to z vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest.

  Nosenie rúšok bude aj naďalej povinné v interiéri škôl mimo uzavretého kolektívu, teda napríklad na chodbe, v šatni či na toaletách.

  „V prípade detí vo vyšších ročníkoch a v prípade účasti na hromadných podujatiach ostáva nosenie rúšok pre deti povinné,“ spresnil odbor komunikácie ÚVZ. Zmena sa netýka ani stredoškolákov, keďže odborníci predpokladajú, že majú viac kontaktov.“
  https://www.infovojna.sk/article/na-zakladnych-skolach-sa-rusi-pre-ziakov-povinnost-nosit-rusko

 15. Kontrola reality. Je to pravda. VĚTŠINA lidí ve většině zemí, včetně Nového Zélandu, není plně očkována.

  https://media.gab.com/system/media_attachments/files/086/226/318/original/6ffe6cbf13137955.jpg

  Nenechte se zmást. Většina světové populace stále není očkována. Chtějí, abychom si mysleli, že zastánci očkování jsou v přesile, ale není tomu tak. My jsme většina.

 16. …Maroš priznám sa, upokojil ma tvoj príspevok…však ten článok od Bádateľa je úplne hororový, to sa len zle číta, nieže ešte realizuje!…ľudia z tej kapely , kt.sa takto predvádzajú sú podľa mňa ,,mimo“ a neviem, či majú vôbec dákych stálych poslucháčov, celé to je akési divné…a ak aj dáki sú, rozhodne ani tí nie sú normálni!…a presne ako píšeš, žeby až toľko rodičov len tak ,,vydalo“ svoje deti? toto sa ma nechce veriť a ešte z takého množstva….ja som stále za ,,mierov.riešenie“, no v takomto prípade by som ten ,,mier“zrejme odložila bokom…ono iné je súdiť a ,,zabíjať“ niekoho priamo po urč.čase, treba to dokázať a riešiť nasprávnejšie ako sa len dá cestou čo najvhodn.riešení, no v takomto priamom ohrození života by človek reagoval určite inak…nevravím, žeby som bola schopná niekoho ozaj zabiť, no v takejto situácii v tej bezmocnosti a zlosti, keby vám siahali na vaše bezbranné deti, ktovie? rozhodne by som sa len tak neprizerala, to viem naisto:-(….. Milá Jean, vďaka za tieto vzory trest.oznámení, určite si ich odložím, ,,zatiaľ“ ich nepotrebujem…na moj.pracovisku som možno ešte aj s 2 ľuďmi ,,čierna ovca“, všetci sa premiestňujú s rúškami, pritom sú mnohí z nich test. aj očkovaní….pýtam sa, však ste očkovaní? že chránia ostatných:-(…. človek musí aj niečo vydržať, lebo inak všetci ,,spadneme na hromádku“ :-(….a tento najnovší nápad, že v triedach rúška nie a na chodbe stále áno, aj v šk.jedál.? no úplna fraška….verím tomu, že sa bude čoraz viac ľudí prebúdzať a pôjde to k lepšiemu :-)…a ešte mi napadlo, ten príspev.tých 50 eur som nepochopila, komu vlastne ide ? tej p.Krajniakovej? …takúto vec rada podporím, no nie som si istá komu a myslím si, že tá suma by mohla byť aj viac – menej dobrovoľná…..

  • Alenka bohuzial je to pravda,ty asi nezijes na „zapade“ 40 rokov ako ja,ti rodicia dobrovolne tie deti tam doviezli ,podobne sa stalo aj v Kanade,kde do parku doviezli esembaci zmrzlinu a rodicov tam nepustili,zatial co ich stepili. PLan Elity,je masivna depopulacia celeho sveta a vytvorit Transhumanistic Globalism <Janko

  • Ad príspevok 50 eur mi pripomína príspevok 50 eur na Archu – po ktorej sa zľahla zem. Treba vedieť, že Krajníková má zrejme tisíce podnetov – ale ani jeden rozhodnutý právoplatný vyhraný spor! Nula! Nenájdeš žiadne také rozhodnutie na žalobyprotištátu.Takže nemá ani zaplatené trovy. Koho je to problém? „Nikdy neľutuj právnika!“

   Dnes predávajú ľudia v sračkách svoje veci za pár eur aby prežili – pošli to radšej takejto rodine.

 17. Australský soud rozhodl, že povinné očkování porušuje svobodný a informovaný souhlas a proto porušuje zákon.

  Australská poslankyně Tanya Davisová předčítá z rozhodnutí, které právě vynesla komise Fair Work Commission a které prohlašuje, že povinné očkování jako podmínka zaměstnání je v rozporu se zákonem. V rozhodnutí se uvádí, že politici prosazující povinné „očkování“ tak nečiní z důvodu ochrany veřejného zdraví.

  Toto rozhodnutí může mít účinný dopad na ukončení Covid tyranie v Austrálii a doufejme, že bude prvním právním vítězstvím, které zahájí dominový efekt, jenž ukončí tuto noční můru po celém světě.

  Tohle je VELKÉ, patrioti.

  https://gab.com/SonOfEnos/posts/107019580287591858

 18. Ja som zdravý človek .. príroda les pokoj harmónia

 19. To je strašné,ako satan ovládol svet! Ale príde čas kedy títo ľudia budú sa musieť zodpovedať za toto svinstvo,páchané na nevinných deťoch!!! Boh ochraňuj našu vlasť od takýchto zvratenych ľudí! Už aj tak dosť genocídy robí táto fašistická vláda,13-tisic obetí sú toho dôkazom!,Ale všetko len do času! Božie mlyny melú pomaly ale isto!

  • Marek Košice

   13 tisíc obetí na neposkytnutie lekárskej starostlivosti….. Vidím to tak (ak doktori mimo mainstream hovoria pravdu), že Slovensko bude mať možno aj milión obetí……

 20. …aj tak sa mi tomu ,, John John“ nechce veriť…žeby sa z 24 000 rodičov nikto nepristavil? a čo keď aj doniesli tú zmzlinu? by mohli doniesť hračky, knižky a neviem čo ešte od výmyslu sveta, aj tak by som im nedovolila to moje dieťa zobrať ……

  • Určitě by se jich našlo víc. Einstein kdysi pravil : jen Vesmír a lidská blbost jsou nekonečné, jen u toho Vesmíru si nejsem tak jist… A co se těch kapel týče, i takovéhle zrůdy mají své zrůdné posluchače. Za poslední dva roky mi přišlo od přátel pár videí z české „scény“, a to, co jsem viděl a slyšel už nikdy víc. A „posluchačů“ tam měli celkem dost.

   • Marek Košice

    Vieš, Myšodlak….. klesnúť na úroveň satanizmu je tak „pohodlné“ a DETINSKÉ…… A keď na takú úroveň klesnú ženy, tak je mi to vyslovene ĽÚTO……… Dokonca aj PEKNÉ ženy vyznávajú Satana…… TAKÁ ŠKODA, žE ICH TEMNÁ DUŠA BÝVA V TÝCH PEKNÝCH MLADÝCH TELÁCH……… V takých prípadoch mi napadá aké by bolo super z tých tiel ich zhnité duše vytiahnuť von, a vtrepať do nich nejakú „svetlú“ dušu napríklad vozičkárky, alebo veľmi škaredej, ale dobrotivej a rozumnej ženy…..

 21. na blogu advokátskej kancelárie Weis and Partners je petícia

  https://akw.sk/covid-19/peticia-na-podporu-urychleneho-rozhodnutia-trestneho-sudu-v-haagu/

 22. Marek Košice

  Môžem úprimne? Mám otázku…
  Som tu jediný, ktori si možno aj želá, aby tí, ktorí sa dali dobrovoľne „vakcínovať“, stále si za tým stoja, a odporcov „covid vakcín“ označujú za dezolátov, konšpirátorov (a najradšej by nás prinútili sa očkovať), aby títo „pošahaní očkovanci“ už konečne začali v hojnejšom počte umierať?…
  Prečo si to želám? Dôvody :

  1. Títo ľudia sú hlúpe a tupé ovce, ktorým rok a pol nestačil na to, aby otvorili oči vo veci, v ktorej ich otvorila aspoň polovica Slovenska (akurát že z drvivej väčšiny nemajúca odvahu sa búriť)
  2. Títo ľudia sú ako špecifický druh rakovinných buniek tela (ak ľudstvo môžeme prirovnať k ľudskému telu)… Nezabíjajú síce telo priamo (lebo nie oni vydávajú nariadenia, nie oni strieľajú, nie oni vakcinujú), ale nepriamo tým, že kvôli nim sa „priťahuje opasok“ aj nám so zdravým rozumom….
  3. Ak umierať vo veľkom nezačnú a ani sa to neuskutoční (a umrú na starobu), tak sme my neočkovaní (alebo tí, čo sa MUSELI dať zaočkovať aj keď vyslovene nechceli a teraz sa z toho liečia napríklad protokolmi na detox spike proteínu) PREHRALI, a my, so zdravým rozumom, budeme aj naďalej po zbytok života (aj keby sme dožili staroby) označovaní za konšpirátorov, dezolátov….

  A JA SA PÝTAM………..KDE SÚ TÍ MŔTVI Z NOSENIA RÚŠOK??? (jasné, že to neprajem deťom, ani tým, čo tie rúška nosili lebo museli, a NIE PRETO, lebo aj sami chceli a zároveň nadávali na tých, ktorí nenosia)…… NEJAK ICH NEVIDNO!!! …………Kde sú tí mŕtvi z vakcín???? Nejak o nich osobne neviem!!!! …..nepoznám nikoho (pravdou je, že poznám osobne málo ľudí…) kto umrel do pár mesiacov po podania vakcín….. Ani moja mamka (a tá pozná oveľa viac ľudí)…….TAK KDE SÚ???????? BUDEME MI ĽUDIA SO ZDRAVÝM ROZUMOM NAKONIEC NAOZAJ Až DO KONCA ŽIVOTA POVAŽOVANÍ ZA KONŠPIRÁTOROV???? ….. A budeme tu musieť žiť s tými tupými ovcami, ktoré budú ľudstvo „podkopávať“ aj naďalej???

  • Marek Košice

   Sorry za dve „tvrdky“…. neviem ako sa mi podarilo napísať ich….

   • čo zaseješ, zožneš ..pamätaj
    Skús radšej akceptovať ich rozhodnutie, bola to ich voľba, nikto ich pod gilotínu nedal.

   • Marek, ide o to, či konkrétny človek iba sám je zodpovedný za to, že je tupý:
    Len čo bábätko po prvý raz uzrie svetlo sveta, fuk mu ho tam vakcínu! Možno ešte predtým, ako dostalo mledzivo (kolostrum) – dokonalú záruku zdravia a imunity – od svojej matky. A kým začal človiečik chodiť do školy, ďalšie trestuhodné vakcíny. Dôsledky? ADHD, dlhodobé pomočovanie, problémy s vyslovovaním „r“ či sikaviek, poruchy trávenia, vnímania i správania, mozgová dysfunkcia, agresivita…neraz aj smrť. No až vďaka dnešku, keď kvôli vidine rýchleho zisku sú poskokovia farmakofiriem schopní vstreknúť do človeka hoci aj rýchlu smrť, sa konečne aspoň polovici ľudstva otvorili oči. Tipujem, že tej polovici, ktorej socialistické povinné očkovania poškodili mozog o čosi menej, ako tie súčasné. Kde teda hľadať skutočného vinníka?
    My ľudia – čo sa týka zdravia a imunity – sme mali smolu asi v tom, že sme sa narodili ľudskej matke, a nie zvieracej… Voľne žijúca zverina je neočkovaná a kŕmi mláďatá vždy čerstvou a správnou potravou. No a tá ľudská mamina? UHT „technológiou“ zdevastovaným kravským mliekom s polročnou „zárukou“ + mŕtvymi a celkovo nevhodnými výrobkami zo supermarketov. Zvieratá pijú čerstvú tečúcu vodu z potoka a dýchajú čerstvý lesný vzduch po celé dni – a my ľudia? Pijeme otravu z PET-fliaš, žerieme prerobené, zdevastované (p)otraviny, dýchame „filtrovaný“ vzduch preháňaný cez zasvinčené filtre, no a pohyb? Nahradili ho lacné autá a pohodlné kreslá…a vďaka zdementneným mozgom nás vodičov hynú pod našimi kolesami chodci aj na červených priechodoch či prechádzajúci cez križovatku na zelenú.
    A nik za to všetko dodnes nenesie žiadnu zodpovednosť!
    P.S.: Marek, videl si už na zemi ležať dva mŕtve vtáky, ktoré sa zrazili? A pohybujú sa inou rýchlosťou, ako človek na motorke či pohodlne sediaci v aute.
    Čo myslíš, Marek, prečo vodcovia ošklbali konope o THC? A prečo je u nás táto – mozog štartujúca zložka – dodnes nedostupná?

    • Marek Košice

     Emily : Ja osobne sa stravujem vyslovene zdravo, k tomu mám každý deň „lačnovku“ (jem len v 7 hodiovom „okne“), robievam si detox, visím dolu hlavou, uzemňujem sa pre zdravie, cvičím svaly tela, robím dychové cvičenia, neplytvám semenom….. Ale aj napriek tomu nevidím inú variantu, než tým tupým ľuďom (ktorí doteraz hejtia neočkovaných) prajem skorú smrť (ideálne BEZ utrpenia samozrejme, nie som sadista)…. Duša aj tak prežije, a elity aspoň dajú pokoj (hoci ich treba „odpraviť“ zo sveta), lebo dosiahnu čo chceli (a ktovie, možno aj to, čo chce príroda? NEVIEM, pýtam sa), a to je zníženie populácie…. Len to tie svine mohli radšej spraviť nanúteným dodržiavaním pravidla „len jedno dieťa na jeden pár“, a vyhly by sme sa vraždám stámiliónov, ak nie miliárd ľudí, ktorí si nechali pichnúť tento jed….

     • Milý Marek Košice, ako sa môžem uzemňovať v byte?
      Tiež sa snažím zdravo stravovať, robím prerušovanú hladovku – veľmi skoro večeriam, cvičím…

    • „Marek, videl si už na zemi ležať dva mŕtve vtáky, ktoré sa zrazili?“
     To si mi teraz pripomenula dokumentárny film ešte za socíku – na gympli – o prírode a technikáliách – ako nejaký vták narazil do vedenia vysokého napätia – a spolužiak to lakonicky okomentoval hláškou – „Asi sa zamyslel!“ – na čo sme vybuchli.

   • Hovorí sa „hrubky“ – tvrdky „halušky“ bývajú v starom spermate – ale však víš.

  • Ander Kixa

   4. sú natoľko drzí, sprostí a bezohľadní že napriek tomu že hovno vedia idú na každé voľby a zvolia našich a svojich katov.
   Nie, nie si jediný

 23. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/krcmery-musel-ze-slovenska-uprchnout-rozzlobeni-lide-na-nej-utoci-kamkoli-prijde/
  Krčmery musel ze Slovenska uprchnout. Rozzlobení lidé na něj útočí, kamkoli přijde

 24. https://cz24.news/sokujici-zabery-chemickeho-praskovani-a-zatemnovani-oblohy-nad-cr-jakmile-se-rozjasni-a-zacne-svitit-slunce-okamzite-vzletaji-dopravni-letadla-a-praskuji-oblohu-takze-slunce-je-nakonec-hlavni-skudc/
  ŠOKUJÍCÍ ZÁBĚRY CHEMICKÉHO PRÁŠKOVÁNÍ A ZATEMŇOVÁNÍ OBLOHY NAD ČR! Jakmile se rozjasní a začne svítit Slunce, okamžitě vzlétají dopravní letadla a práškují oblohu! Takže Slunce je nakonec hlavní škůdce plánů globalistů na nekonečnou pandemii?

  • kde je svetlo, tma mizne
   najväčšia tma je pred úsvitom

  • u nás práškovali včera, a ráno byla krásná chemtrailová mlha, nyní se povedlo sluníčku ji zlikvidovat….

  • A kam sa podelo naše niekdajšie oranžové Slnko? Mám pocit, že z oblohy na nás žiari akási biela agresívna LED guľa.

   • Je agresívnejšie, lebo sa zvýšil počet slnečných škvŕn a tie chrlia čoraz častejšie erupcie… Tým je viac geomagnetických búrok, ktoré vplývajú na magnetické pole Zeme. A magnetické pole Zeme ovplyvňuje každého živého tvora na planéte.

    • Nuž, globalisti svojimi super výdobytkami „modernej“ vedy a techniky už stihli skántriť hádam všetko, čo sa dalo. To zrejme bolo ich cieľom od počiatku. Iba jeden príklad:
     Bolo v minulosti veľkým problémom napr. vziať cestou do predajne aj prázdne sklené fľaše? A to sme ani nemali vlastné autá a obchody neboli ani zďaleka tak nahusto, ako sú dnes. Asi bolo ekonomickejšie a prosperujúcejšie navyrábať kopu zbytočných a parkovaniu áut zabraňujúcich kontajnerov na separovaný odpad, a vďaka tomu potom pravidelne odvážať kvantá rozbitého skla…kam?
     Tento prezieravý projekt samozrejme vyžadoval aj okamžité nahradenie skla podradným plastom, ktorým je zamorená už hádam celá zemeguľa vrátane morí a oceánov.
     A ako „vedľajší“ účinok tejto nadľudskej prezieravosti – rýchle získavanie množstva pacientov s priotráveným organizmom, živiacich farmabiznis.

 25. https://www.hlavnespravy.sk/dali-sme-sa-s-naivnou-doverou-zavriet-do-zvieracej-kazajky-uz-nas-z-nej-nikdy-nevypustia-priznali-to/2699382
  Dali sme sa s naivnou dôverou zavrieť do zvieracej kazajky. Už nás z nej nikdy nevypustia – priznali to

  Najprv rozpútať dôkladný teror strachu a ľudstvo maximálne vydesiť, potom začať so zastrašovaním a napokon obmedziť slobodu i slobodu prejavu a prevziať absolútnu a trvalú kontrolu.

  Klaus Schwab, zakladateľ a prezident Svetového Hospodárskeho Fóra – miliardár, ktorý patrí do skupiny „mocných“ okolo Gatesa:

  „Mnohí z vás sa pýtajú, kedy sa všetko zas vráti do normality. Krátka odpoveď na to je – Nikdy! Nič z toho, čo pred krízou bolo a bolo zlou normalitou, sa už nikdy viac nevráti, pretože korona pandémia znamená dôležitý bod obratu v našom ďalšom globálnom vývoji.“

 26. Dnešná karikatúra na http://www.hlavnespravy.sk:

  Ak sa očkovaní nemusia testovať, potom je jasné, že noví pozitívne testovaní sú neočkovaní…či?

 27. https://www.infovojna.sk/article/video-na-slovensku-zomrel-stvorrocny-chlapcek-lekarka-male-dieta-odmietla-osetrit-pretoze-jeho-matka-nebola-zaockovana-proti-covid-19
  VIDEO: Na Slovensku zomrel štvorročný chlapček. Lekárka malé dieťa odmietla ošetriť, pretože jeho matka nebola zaočkovaná proti Covid-19

  • Marek Košice

   Do väzenia aj s tou „lekárkou“…. Alebo k múru, a …..

  • Keby v tej cigánskej osade zrazila decko autom – tak ju zlynčujú! Myslím, že túto „nenahraditeľnú“ dôchodkyňu v bielom plášti dobehlo-usvedčilo toto posledné svinstvo v jej profesionálnom živote, lebo neverím, že bolo prvé.

 28. https://otevrisvoumysl.cz/nebyvale-poskozeni-tkani-po-covid-ockovani-shrnuti-2-casti-nemecke-konference/
  Nebývalé poškození tkání po covid očkování – shrnutí 2. části německé konference

  Ve zkratce…
  Dr. Rubyová přináší shrnutí druhé části německé konference odborníků, kde zkoumali tkáně zemřelých lidí po očkování a objevili v nich alarmující věci.

 29. https://www.banned.video/watch?id=615764b5e29da327524d39cc
  The Guilty Will Be Punished!
  Vinníci budú potrestaní!

 30. https://www.banned.video/watch?id=6157a5b973e0882895676a86
  Dr. Zelenko Calls for Bill Gates and Fauci’s Arrest for War Crimes
  Doktor Zelenko požaduje zatknutie Billa Gatesa a Fauciho za vojnové zločiny

  Dr. Vladimir Zelenko of https://zstacklife.com/ joins The Alex Jones Show to call for the arrest of Bill Gates and Anthony Fauci for war crimes including genocide.
  Dr. Vladimir Zelenko z https://zstacklife.com/ sa pripája k šou Alexa Jonesa a žiada zatknutie Billa Gatesa a Anthonyho Fauciho za vojnové zločiny vrátane genocídy.

 31. https://www.protiproud.cz/politika/6054-kdyz-budou-chtit-vypnou-vas-revoluce-v-rukach-financnich-spolecnosti-plany-jsou-dalekosahle-ucinnejsi-nez-cenzura-budou-moci-nakupovat-jen-provereni-extremistou-muze-byt-kdokoli-jiz-brzy-pocitime-sami.htm
  Když budou chtít, vypnou vás: Revoluce v rukách finančních společností. Plány jsou dalekosáhlé. Účinnější než cenzura. Budou moci nakupovat jen prověření? Extrémistou může být kdokoli. Již brzy pocítíme sami

 32. Americká CDC ohlásila že bude volať neočkovaným aby sa dostavili na očkovanie, a tých čo neuposlúchnu budú zvážať do koncentračných táborov: https://aeronet.cz/news/americka-cdc-zahajila-desive-obvolavani-neockovanych-americanu-podle-databaze-neockovanych-osob-aby-se-nechaly-ockovat-anebo-celily-konsekvencim-vzapeti-americke-ministerstvo-zdravotnictvi-vyvesilo/

 33. Na Slovensku zomrel štvorročný chlapček. Lekárka malé dieťa odmietla ošetriť, pretože jeho matka nebola zaočkovaná proti Covid-19
  V Jarovniciach pri Sabinove zomrel štvorročný chlapec. Rodičia majú ťažké srdce na lekárku, ktorá vyžaduje od rodičov, ktorí deti sprevádzajú, aby boli zaočkovaní alebo mali negatívny test.

  Peter mal totiž astmatický záchvat, doma skolaboval……
  „Polícia začala v danej veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenie,“

  Polícia by mala prešetriť aj Prokopovú, hysterickú covid maniačku s nezdravou úvahou k deťom. Nič by sa takýmto darovať nemalo, lebo obhajovala uvedenú lekárku. Vraj odborníčka, ďakujeme pekne za takýchto odborníkov.
  To čo tu máme za lekárov,ktorí nevedia čo je Hypokratova prísaha.

 34. Ludia nemajte čierne pred očami.Svine idú v čerta,zanedlho to sami uvidíte.Bude inak,pracuje sa na tom.Nikto sa za svoje zločiny nikam neschová,každý ho vydá spravodlivosti.Treba vydržat a verit v dobro.

 35. …Maroš vďaka za radu, a inak ten šrobovák som aj ja minule doma potrebovala, našťastie star.syn to ,,vyriešil“ za mňa :-)…čo sa týka tých pocitov ,,Marek“- je úplne v poriadku, že to takto cítiš- každý má právo byť občas smutný, občas nahnevaný, občas vystrašený, či znechutený….emócie sú súčasťou nášho života a ten tiež nie je len rovný, bez občasných zákrut, či kopčekov…no nemalo by to byť stále a práve táto súčasná situácia dáva každému veľa zabrať / je to už dosť dlho/ a zvlášť zle pôsobí na vnímavých ľuďí,, ktorých mimoriadne týmto oberá o energiu a chuť do života…možno práve aj ty patríš k takýmto ľuďom a práve toto riešenie, kt.si tu spomenul ti napadá teraz ako mimoriadne vhodné….vidieť, že dodržiavaš zdrav.štýl ako treba, určite v tom pokračuj a tiež je dobré, ak sa môžeš o svojich pocitoch niekomu ozaj dôveryhodnému zdôveriť- teda vyrozprávať…určite si treba udržiavať dobré vzťahy a tiež je veľmi vhodné chodiť veľa do prírody….a to ,,okno“ začínam realizovať už aj ja, to je u mňa novinka………je hrozné, že existujú takéto ,,lekárky“…už sama od seba by mala odísť a vzdať sa toho …no či už urobí to, lebo ono, život chlapčekovi nikto nevráti, ale trebalo by ju za to zažalovať aj za tento skutok a aj na výstrahu podobne ,,múdr.lekárkam“….a ten Gates je mŕtvy ozaj, či je to len fikcia?…aj keď to ešte bude cesta so ,,zákrutami a kopčekami“, stále verím, že to pôjde čoraz k lepšiemu……

  • “ našťastie star.syn to ,,vyriešil“ za mňa :-)“ – šrobovák krížový – treba nosiť v kabelke pre strýčka „Príhodu“, keď syn nebude nablízku.
   Má mnoho výhod. „Dobre sa s ním čistia boty od blata“.

   V boji zblízka je „neviditeľný“ – a „v aréne“ nezanecháva kaluže krvi. V kabelke by ho mala žena nosiť rúčkou dopredu, aby mohla v prípade napadnutia odzadu len bodnúť. Bolesť je šokujúca – špica trhá na rozdiel od noža tkanivo, ktoré kladie odpor. Výborné páčidlo – odporúčam kratší, ale hrubší, ktorý sa len tak nezohne.

   Veni vidi vici!
   https://i.ytimg.com/vi/e1IFaVXzGLM/maxresdefault.jpg

 36. …a ešte nevedno koľko takýchto zaočkov.ľudí je na Slovensku, v mojom okolí to pozorujem, že dosť :-(…Emily veľmi pekne si to pre ,,Mareka“ napísala…

 37. Už ste ako naša vláda… tiež tu len naháňate strach.

 38. …tak to je ozaj podar.obrázok Maroš :-)…priznám sa, kedysi som chodievala z 1 práce po 22- hod.domov, tak som niečo podobné mala v taške, pre istotu…teraz chodím skôr, tak už ho nenosím….

  • Najviac prepadnútí, lúpeží a násilných trestných činov sa štatisticky odohrá okolo 14. hodiny. Taký feťák nemá toľko šancí získať peniaze po 22. – keď sú vyľudnené ulice.

   Križák sa zíde aj pri vybavovaní „na úradoch“ – opraviť im „vypínače“.

   Práca od 14,00 do 22,00 je systémový boľševický zabijak času – taký človek potom nepotrebuje toľko zarábať, aby si užil príjem.

 39. Sak ale toto su fotky z klipu Devil in I od skupiny Slipknot, klip je starý niekoľko rokov, toto nieje obrad ale klip metalovej kapely ktorá spieva celé roky.

 40. …aha, ja som sa na to pozerala inak, že je vtedy menej spozorovaný…zrejme si tú ,,vecičku“ hodím späť do tašky, pre istotu :-(…:-)…táto ,,poobed.“ šichta je ozaj náročná, už som na to prišla aj ja…

Pridajte komentár

*