Americký FDA povolil lekárom predpisovať ivermektín proti Covid-19. Prečo až teraz?


Print Friendly, PDF & Email

Americká FDA povolila lekárom predpisovať ivermektín proti Covid-19. Prečo až teraz?

(Ethan Huff, Natural News) Nastal vzácny zlom. Americký regulačný Úrad pre lieky a potraviny (FDA) zmenil svoj predchádzajúci postoj a náhle vyhlásil, že odteraz je v poriadku, aby lekári v Spojených štátoch predpisovali ivermektín ako liek pacientom trpiacim na Covid-19.

Ashley Cheung Honold, právnik ministerstva spravodlivosti (DoJ) zastupujúci FDA, počas predkladania ústnych argumentov na pojednávaní na americkom odvolacom súde pre 5. obvod 8. augusta 2023 oznámil, že FDA teraz už „explicitne uznáva, že lekári majú právomoc predpisovať ivermektín na liečbu covidu.“

Ide o absolútny zvrat vzhľadm na to, čo všetko robil úrad FDA počas „pandémie“ – nielenže zakázal predpisovanie ivermektínu na covid, ale aj prenasledoval lekárov, ktorí sa odvážili vzoprieť sa zákazu tejto skorumpovanej federálnej agentúry.

V jednom momente FDA dokonca zosmiešňoval verejnosť za to, že verí v ivermektín, pričom nepravdivo tvrdil, že je to len „konská pasta“ pre kone a hospodárske zvieratá.

FDA zrejme počas scamdémie zabudol – možno to bola covidová mozgová hmla – že úrad schválil ivermektín na humánne použitie už v 90. rokoch 20. storočia.

„Nie ste kôň,“ napísal FDA na Twitteri 21. augusta 2021, keď sa X ešte volalo Twitter. „Nie ste ani krava. Vážne, všetci, prestaňte s tým ivermektínom.“

FDA už nikto neverí. Tento úrad je naozaj zlý vtip

Prípad predložili súdom traja na sebe nezávislí lekári, ktorí tvrdia, že FDA nezákonne zasahoval do výkonu ich lekárskeho povolania len preto, že niektorí ich pacienti mali prospech z predpísania bezpečného a účinného generického lieku invermektínu.

V roku 2022 federálny sudca zamietol pôvodný prípad, čo podnietilo žalobcov, aby sa odvolali.

„Základná otázka v tomto prípade je jasná,“ povedal odvolaciemu súdu Jared Kelson, ktorý zastupuje lekárov.

„Po tom, čo FDA schváli humánny liek na použitie, má právomoc zasahovať do toho, ako sa liek používa vo vzťahu lekár-pacient? Odpoveď je nie.“

Okrem zosmiešňujúceho tweetu z roku 2021 FDA neskôr klamal verejnosti aj tým, že nepravdivo tvrdil, že ivermektín „nie je autorizovaný na liečbu Covid-19“, aj keď užívanie liekov mimo označenia je bežné u všetkých druhov iných schválených liekov.

„FDA urobil tieto vyhlásenia v reakcii na viaceré správy o ľuďoch hospitalizovaných po samoliečbe ivermektínom určeným pre kone, ktorý bolo možné zakúpiť vo voľnom predaji bez lekárskeho predpisu,“ pokúsil sa Honold brániť FDA.

Liečba osteoporózy

Honold sa ďalej pokúsil prepísať históriu tvrdením, že FDA nikdy nepožadoval, aby niekto niečo robil alebo nerobil, pokiaľ ide o užívanie ivermektínu na covid – pamätajte však, že ivermektín je v USA dostupný iba na lekársky predpis.

Na Slovensku podobne invermektín náhle zmizol z lekární. Aj keď ministerstvo zdravotníctva tvrdilo, že zakúpilo 5000 dávok, tie sa nedali nikde zohnať, dokonca ani v nemocniciach, kde lekári odmietali pacientom nasadiť ivermektín aj po ich výzvach.

„A čo vtedy, keď FDA vyhlásilo… Vážne, všetci, prestaňte s tým ivermektínom?“ spýtala sa obvodná sudkyňa Jennifer Walker Elrodová, ktorá sa vrátila k Honoldovým smiešnym tvrdeniam o obhajobe voči FDA.

„Toto vyhlásenie nie je príkaz? Keby ste dávali v škole na hodine angličtiny pozor, povedali by ste, že áno, bol to príkaz.“

Sudkyňa logikou vyvrátila tvrdenia FDA

Sudkyňa Elrodová si skutočne zaslúži pochvalu za to, že použila logiku na dekonštrukciu falošných Honoldových argumentov a tvrdení, ktoré zjavne u nej neprešli.

FDA priamo zasahoval do praxe amerických lekárov a ich zákonného práva vykonávať medicínu tak, ako to najlepšie považujú za vhodné. Tento skorumpovaný federálny úrad sa preto musí zodpovedať za svoje zločiny proti ľudskosti.

Na Slovensku to boli ministri zdravotníctva, ktorí vydávali lekárom usmernenia k liečbe pacientov s covidom a tiež sa musia zo svojich zločinov zodpovedať.

Honold na smiech odpovedal sudkyni Elrodovej, že keď FDA vydal tieto priame príkazy, boli to „len vtipy“ a údajne ich nebolo treba brať vážne.

„V niektorom kontexte by sa tieto slová dali vykladať ako príkaz,“ pokúsil sa ďalej povedať Honold.

„Ale v tomto kontexte, kde FDA jednoducho použila tieto slová v podobe vtipného tweetu, ktorý bol pripojený k odkazu na informačný článok, tieto vyhlásenia nedosiahli úroveň príkazu.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Damage Control! Ľudia chcú nejaké výsledky a uspokoja sa s nejakým riešením v zmysle „Už sa na tom pracuje.“ No a potom nastúpi „humanizmus a tolerancia“ a odpúšťanie!

  Tých, ktorých sa to netýka, to budú mať v pi.i na lehátku, a tí poškodení si nepomôžu!

 2. Problém u odčervovadel je ,že mohou vymlátit vše.Ať dobré či špatné.
  Pan Staněk ale doporučuje Caniverm pro psy.
  Zde jsou mimo jiné i některé zajímavé rady .
  https://voda235.webnode.cz/mvdr-josef-stanek/

  • David agios vladirovic

   Chlapci meli 3 tydenni lyzarske soustredeni zavody kliniky v cilskem corralco sopecna hora s termalnima laznich
   Coz nejlepsi prevence s pobyty az 4000m vysek to je superventilator
   Podobne hyperbaric oxygen therapy sanatorium ve Starem smokovci super
   Voda 8pH colloidni nano striebro

  • Ivernektin urceny ludom patri k liekom s najmensimi vedl. ucinkami. Pisalo o tom kopa lekarov z celeho sveta a za tie roky co sa pouziva je o tom kopa vedeckych studii! Problem je ten, ze je lacny a uz licencia na jeho vyrobu davno vyprsala, co farmakomafia nemoze absolutne stravit !

 3. David agios vladirovic

  Naucte se spravne hluboce dychat simulate hyperventilaci
  Pro dlouhovekost a zdravi

  • Marek Košice

   Dríst… Pozri sa na Wim Hofa…. Vyzerá na svoj vek + ako alkoholik k tomu. A je zjavne padnutý na hlavu. Áno, má schopnosti ako 99,9% iných ľudí nie, ale prečo starne rovnako rýchlo? Plus to jeho telo jasne dokazkuje, že nie je zdravé… Vyzerá ako radový stavbár na dôchodku…

   • Sudruh Marek,vsak David nic nehovori o Wim Hofa,len o dychani,nuz a dokaz to co Wim hofa dokazal,aj po financnej stranke??

   • Galaxia andromeda

    Človeče telo tu nie nato aby mladlo ale aby starlo co ma vinhof vyzerat ako 20 rocni??? Ste povrchny a velmi Vy vidite do jeho vnutra a vidite do vnutra 30 rocneho alkoholika??? To si naozaj neuvedomujete ze tie kteatury co chcu vyzerat mlado pouzivaju plastiky botoxy kremy transplantacie vlasov farbenie a ine sialenosti v ratane transplantacii vnutornych organov?Nevidite ste slepy.

  • ano treba dychat,ked nas globalni vrahovia zabiju,tak uz dychat nebudeme a namiesto aby sme my zrali cervy(Hmyz),tak nas budu zrat oni

 4. Bolo by zaujímavé dať na komplexný rozbor a v úplne každom smere porovnať povolený ivermektín s tým ešte nedávno zakazovaným .

  • v podstatě by mělo stačit porovnat příbalové letáky, tam je uvedeno složení léku a účinky. Pokud by byly příbalové letáky identické, tak rozborem by se zjistilo přesné složení jednotlivých složek v daných tabletách ivermektinu. A zbývá najít laboratoř, která by dodané vzorky objektivně prozkoumala…

   • Ivermektin je liek širokospektrálneho použitia ocenený Nobelovou cenou, známy odbornou verejnosťou na celom svete už skoro 50 rokov, vyliečil milióny ľudí bez zdokumentovania jediného poškodenia zdravia, dá sa užívať aj ako prevencia za veľmi výhodnú cenu jedného balenia cca 0,80€ napríklad v Egypte.
    Hlavná príčina jeho náhleho „zatratenia“ – dehonestacie bola jednoducho ukončenie PLANDEMIE ešte pred jej „výrobou“, žiadne LOCKDAWNY, žiadne národné protektoráty, žiadne „testovanie“/ odber DNA, žiadna ekonomická kríza, žiaden nácvik ovládnutia planéty z jedného 🤘 SATANKEHO centra!

    • v době covidové byl ivermektin CDC,.. zakázán! Proč ho nyní povolili?! Je na snadě se ptát, zda má stejné/identické složení jako ten, který byl v době Covidové zakázán. Ono by se mohlo jednat o tzv. generikum – stejná účinná látka, ale jiné složení….

 5. Jednoduchá

  …vďaka za všetky infor. ….

 6. Pre milovnikov netflix:
  https://zemavek.sk/agenda-nielen-netflixu/ !!!

 7. Pokud se tu hovoří o léku a současně se hovoří o jeho vedlejších účincích pak jedno neguje druhé. Pak to není a nemůže být lék, ale jde tu jen a pouze o nekonečnou výrobu pacientů.
  Koloidní stříbro — zlý sen farmaceutických lobby, asi proto je zakázáno jeho vnitřní použití — řeší všechny nežádoucí viry.
  Víc netřeba.

  • Stříbro je ve formě nanočástic a ty se nemusí dostávat z buněk ven.Proto opatrně .

   • Absolútny súhlas, Pohoda.
    Hádam každý výživový doplnok ovplyvňuje TK, hladinu krvného „cukru“, tvorbu a zloženie žalúdočných kyselín – čiže trávenie, plus kvantum ďalších činností nášho organizmu: podobne ako potraviny, no v oveľa vyššej miere. Mali by sme sa preto veľmi dobre poznať, aby sme vedeli, ktorým smerom potrebujeme svoje telo nakopnúť a čo konkrétne mu treba dodať.
    Ani koloidné striebro nie je vhodné pre každého; už len preto nie, že to nie je prirodzená potravina. Ideálnym liekom na všetko je konzumácia prirodzenej, čerstvej, predovšetkým surovej rastlinnej a dôsledne odskúšanej potravy, starostlivo zvolenej podľa nášho metabolického typu a správne skombinovanej: napr. nikdy nejedzme fazuľu (ani zemiaky) spolu s cibuľou, ani cviklu súčasne s rajčiakmi a pod.
    Mne koloidné striebro mimoriadne zaťažovalo trávenie, preto som ho po týždni vyradila. Navždy.

 8. Myslím si, že je možné, že do Ivermektinu, když ho tak „láskyplně“ najednou povolili, nejspíš něco přidali… např. grafen… co vy na to?

  • Grafen to asi ani být nemusí.Někde jsem četla,že požitím není prý tak nebezpečný jako když se stříkne hned do krve.Ale to fakt nemám nijak podložený .
   Bohatě stačí tam přidat nějakou chemikálii nebo zvýšit koncentraci.
   Pokud se u Ivermektin překročí dávkování,tak nemusí být tak neškodný a nebo bude úplně neúčinný .U lidí se zřejmě používá v rozvojových zemích,kde zpravidla délka života je kratší a díky horším hygienickým podmínkám je jeho užití opravdu na místě.
   Na Kobu někdo napsal,že grafen v injekcích podporuje rozvoj Blackgoo.Třeba ty vakcíny obsahují nějaké parazity-entity,kterým odčervovadla vyloženě vadí.
   Všimli jste si názvu nové mutace EG 5.?Copak nám ta zkratka G5asi připomíná.Už se stím nepářou,jízda asi začíná.

Pridajte komentár

*