Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Regulačné úrady schválili vakcíny na omicron bez jediného testu na ľuďoch


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Lekári a médiá spochybňujú americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) v súvislosti s jeho nedávnym rozhodnutím schváliť úplne nové „bivalentné“ posilňovacie dávky vakcín proti Covid-19, ktoré neboli nikdy testované na ľuďoch.

To isté sa týka aj Európskej liekovej agentúry (EMA), ktorá pred pár týždňami vydala rovnaké rozhodnutie.

Argumentom je, že nové injekcie sa líšia od starších tak málo, že nemusia podstúpiť žiadne klinické skúšky na ľuďoch. Toto je argument regulačných úradov po tom, čo opečiatkovali najnovšie vakcíny nadsvetelnou rýchlosťou.

Komisár FDA Robert Califf a riaditeľ Centra pre hodnotenie a výskum biologických látok Peter Marks uviedli, že federálna agentúra použila rovnaký proces na schvaľovanie nových posilňovacích dávok, ktorý používa na schvaľovanie nových každoročných očkovaní proti chrípke.

„Toto je otázka číslo jedna, ktorú si ľudia kladú,“ povedal Califf na tlačovej konferencii.

Marks k tomu dodal, že FDA má „rozsiahle skúsenosti z minulosti so zmenami vírusového kmeňa, ktoré sa uskutočnili bez klinických údajov, len na základe dostupných podkladov“.

(Súvisiace: Vlastné interné údaje spoločnosti Moderna ukazujú, že vakcíny nie sú účinné proti variantu omikron.)

Nezávislým médiám bolo počas virtuálnej tlačovej konferencie FDA zakázané klásť otázky

Dvojica usporiadala virtuálnu tlačovú konferenciu, na ktorej prediskutovala túto záležitosť. Interaktívny kanál Zoom umožnil médiám – teda len niektorým médiám – klásť otázky.

Portál Just the News hovorí, že dostal prístup iba k jednosmernej verzii streamu na YouTube, ktorú bolo možné iba sledovať a neumožňovalo klásť otázky.

Wake Forest University (WFU) v Severnej Karolíne medzitým dokonca ani len nečakala na priamy prenos – alebo na schválenie vakcíny úradom FDA – predtým, ako ju začala nariaďovať svojim študentom.

Inštitúcia so sídlom vo Winstone-Salem, ktorá je súčasťou farmaceutického regiónu „Trojuholník“ v strednej časti Severnej Karolíny, tvrdí, že svoje rozhodnutie nariadiť úplne nové posilňovacie dávky takmer mesiac pred ich skutočným schválením bolo prijaté „na posilnenie kolektívnej imunity našej komunity“.

Liečba osteoporózy

Vakcína testovaná iba na 8 myšiach!

Študenti a učitelia, ktorí nedávno dostali prvú posilňovaciu dávku vakcíny, sú spolu so všetkými ostatnými nútení opäť si vyhrnúť rukávy pre vakcínu, ktorá bola testovaná len na ôsmich myšiach, na základe čoho jej FDA dala zelenú.

Podľa tejto skutočne malej štúdie na zvieratách vakcína proti omikronu od spoločnosti Pfizer „vygenerovala 2,6-násobné zvýšenie hladín neutralizačných protilátok“ v porovnaní s doterajšou vakcínou spoločnosti.

Nedefinovaná „laboratórna práca“ na vakcíny Moderny údajne ukázala osemnásobný nárast rovnakých hladín neutralizačných protilátok.

Vedúca amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) Rochelle Walensky oznámila, že dôvodom takého rýchleho schválenia vakcíny bez pokusov na ľuďoch je to, že federálna vláda už na takéto veci jednoducho nemá čas čakať.

„Budeme používať to, čo by som považovala za potenciálne zastaranú vakcínu,“ povedala s odkazom na súčasné posilňovacie dávky, o ktorých sa hovorí, že sú neúčinné proti najnovšej podvariante omikronu.

Zdá sa, že skutočným cieľom je dostať čo najviac týchto „šmakulád“ do pliec ľudí pred novembrovými doplňovacími voľbami do amerického Kongresu. Epidemiológ Vinay Prasad z Kalifornskej univerzity v San Franciscu to potvrdil vo svojom twíte, keď napísal:

„Walensky hovorí, že nemôžeme čakať na údaje z ľudských klinických skúšok, musíme sa spoliehať na myši… Toto nemôžu rozhodnúť politickí kandidáti… Ak máte voľby v novembri, tesne pred voľbami by ste schválili čokoľvek, čo by mohlo znížiť počet nových prípadov covidu. Kto sa stará o bezpečnosť a závažné vedľajšie účinky? FDA musí byť odstrihnutá od rozhodovania.“

Záver

Riaditeľ Výboru pre korovavírusovú krízu Jim Clyburn (DS.C.), osoba zodpovedná za úspešný nátlak na FDA, aby znížila svoje štandardy pre covidové vakcíny podávané deťom, vydal tento týždeň vyhlásenie, v ktorom oslavuje rýchle schválenie novej posilňovacej vakcíny na omikron zo strany FDA.

Najnovšie správy o covidových vakcínach nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak 8 myší to istí. A jak test dopadol?

 2. O nič iné nejde, len podrobiť ľudstvo ešte väčšej kontrole a obmedziť počet obyvateľov na Zemi. Čiže genocída!

 3. Hrdinové nastupte na na ajn, cwaj, dray a booster je nutný. Spíchávačům 🙂 Opyčye? a brutální seriál tydýtů s modlami apartheidu zisků přes mrtvoly big pharmy. Tééééď !!, dobrovolně povinně nebo absolut total exploatace s psovody stupňů psů „himlhergot lockdownistů.
  https://www.youtube.com/watch?v=7NVsapnJpwc 🙂

  • Magdalena

   Ja bych to tak nebrala.Kolik lidí se nechává roky obelhávat a nechá do svých dětí píchat povinně toxíny proti nemocem které vymizeli zlepšenou životní úrovní ,kanalizací,pitnou/?/ vodou?Dokonce jsou o účinku přesvědčení.Pohání ji strach z nemocí který nám všem roky vtloukali do hlavy přes masmédia ,vědce ,lékaře. Povinná vakcinace dětí slouží na výrobu budoucích zákazníků big farm. Proto si budoucí lékaře vychovává a dotuje jejich školy sama. Úkolem lékaře je co nejdéle udržovat zákazníka nemocného , ne ho léčit. Každý z nás má z dětství napíchaných několik vakcín-toxínů které po letech dělají zdravotní potíže ale nespájíme je s toxíny podané injekčně v dětství.“ Rychleji člověka obelžete než přesvěčíte že byl obelhán.“ M. Twain

   • zatial nikto

    Tak,mame tu nielen falosnych politikov,duchovnych,medialnych zapredancov,ekonomov(zlodejov a podvodnikov) ale aj vedcov.Rozsah podvodu je monumentalny.

 4. kvakcína je sloboda

  stará šmakuláda prelepená novou etiketou – tak načo robiť testy, keď výsledok je jasný

  • kvakcína je sloboda

   tak, ako sa prebalí nepredaná čokoládová figúrka veľkonočného zajačika prebalí ku vianociam na mikuláša/satana klausa

 5. svatoslav butora

  Stav vecí verejných:
  . Daj mi tvoje prachy a mlč… povedal inteligentný zlodej svojej obeti.
  . Daj mi svoj hlas a mlč……… povedal pán herec B.Polívka v humoristickom vystúpení
  na adresu „mocných a múdrych“…
  . Daj mi svoje telo a mlč……. povedali svojim obetiam neinteligentní politici
  a neinteligentní vedci.

  • zatial nikto

   Pritom Satan sa smeje-dal si mi svoju dusu,preto robis vsetko horeuvedene.
   Pristupil si na pracu za peniaze ktore ma zivia.
   Chodil si do skol kde ta nic nenaucili.
   Prijal si normy spravania bez toho aby si ich analyzoval.
   Suhlasil si ze dom pozemok pitna voda je nedstandard za ktory treba platit.
   Zasoby ropy su v skutocnosti neobmedzene pretoze ropa nevznika z fosilnych paliv ako tvrdia ale pohybom tektonickych dosiek kde sa vplyvom tlaku voda meni na ropu

 6. Celovírusové vakcíny
  Označované aj ako vírusové vakcíny obsahujú celý vírus. Patrí sem napríklad CoronaVac od čínskej firmy Sinovac, ruská KoviVak/CoviVac a BBIBP-CorV a WIBP-CorV od čínskej firmy Sinopharm.

  Tieto vakcíny obsahujú vírus, ktorý bol oslabený, alebo kompletne inaktivovaný. Takto modifikovaný SARS-CoV-2 po vpichnutí nespôsobuje ochorenie, ale zabezpečí imunitnú reakciu. Technológia vývoja a výroby vakcíny s oslabeným vírusom je dávno známa, osvedčená, ale pomerne zdĺhavá.
  Rozhodnutie schváliť úplne nové „bivalentné“ posilňovacie dávky vakcín proti Covid-19, ktoré neboli nikdy testované na ľuďoch, je v podstate trestný čin s ohrozením verejného zdravia .
  Predpokladá sa vakcinácia novými neoverenými klinicky typmi vakcín proti predpokladanej novej zimnej vlne ochorenia na začiatku jesene 2022. To je teda už nie na trestný čin ohrozenia verejného zdravia ale na odsudzovanie trestom smrti

  • Magdalena

   Všechny vakcíny kompetně a jejich výroba jsou tresný čin,vymyšlené na mrzačení lidí. Nebylo dokázáno že jsou účinné jen se to předpokládá-zkorumpovaní vědci zjistili. Zato je dokázáno mnoho poškození tělesných,autoimunitních neurologických a úmrtí dětí /syndrom náhlého umrtí/ krátce po očkování nebo po několika měsících. Očkují se hlavně děti ve vývoji aby se případné poškození očkováním mohlo svalit na dědičnost. Tahle povinnost očkování se musí povinně zrušit ať si nemrzačíme zdravě narozené dětí.

  • Trest smrti je zrušený. Vtedajší manipulátori presne vedeli čo robia a čo plánujú!!!

 7. Magdalena
 8. Bude to dovtedy, pokiaľ sa necháme takto manipulovať a pokiaľ budú farmamafie pri moci… A nielen tie! Dostanú konečne ľudia rozum a nenechajú sa viesť na jatky len preto, že niekto nevie čo od dobroty?!

 9. mariankosmac

  Pripadá mi že s očkovaním to už nejako stíchlo, alebo aspoň utichá. Tak verím že vakcíny sú pasé. A nevyužité vakcíny sa pošlú ako dar kamsi do afriky. Aj keď na afričanoch vraj už Gejc robil pokusy dávnejšie, tak je možné že aj tí afričania to už prekukli a nechcú hajzla v bielom plášti s injekciou ani vidieť.

  • To, že s očkovaním to už nejako stíchlo, môže signalizovať ticho pred búrkou.
   Alebo nevedia, akú návnadu prebudeným ovciam uvariť?

 10. Došlo emailem!

  V žiadnom prípade nepodpisujte informovaný súhlas.Ide o zdravie a život Vašich detí.
  POZOR, VEĽMI DôLEŽITÉ!!!!
  Čítajte s POROZUMENÍM
  !!!!!Nikto netvrdí, že budú okamžite očkovať experimnentálnou pochybnou ,,vakcínou“,prípadne experimentálnymi,neoverenými medikamentami. Je to napísané v zátvorke, môže AJ! Okrem iného. Nevytvára sa panika, ale informácia, aby boli rodičia obozretný!
  Nebuďte leniví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:
  Pre rodičov školopovinných detí:
  Na školách od 1.9.22 prebieha tzv. pilotný (po lopate: skúšobný) projekt.
  Na vybraných 92 školách budú zdravotní pracovnici, ktorí budú oprávnení podať medikamenty deťom v akejkoľvek podobe.
  To znm. aj injekčne. (To znm. príp.. aj očkovanie)!!!
  Môžu “podávať lieky” IBA AK rodičia podpíšu informatívny súhlas.
  Oni vlastne budú skúmať rodičov, ako sa k tomu postavia.
  Či budú rodičia opäť ticho, alebo budú vyjadrovať nesúhlasy.
  Ak rodičia informatívny súhlas nepodpíšu, príp. vyjadria nesúhlas, nemôžu na deti siahnúť.
  Je to skúška rodičov. Nie detí.
  „Zdravotnícky pracovník v materskej, v základnej a v strednej škole“. V rámci tejto výzvy bolo podporených spolu 92 materských, základných a stredných škôl.
  Zdravotnícki pracovníci budú na školách pôsobiť od 1.9.2022 do 31.8. 2024. Zoznam podporených žiadostí nájdete na: https://www.minedu.sk/data/att/24157.pdf
  Pozrite si, či tam patrí aj Vaša škola. Chráňte deti!!
  POZOR, VEĽMI DôLEŽITÉ!!!!
  Čítajte s POROZUMENÍM
  !!!!!Nikto netvrdí, že budú okamžite očkovať! Je to napísané v zátvorke, môže AJ! Okrem i ného. Nevytvára sa panika, ale informácia, aby boli rodičia obozretný!
  Nebuďte leniví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:
  Pre rodičov školopovinných detí:
  Na školách od 1.9.22 prebieha tzv. pilotný (po lopate: skúšobný) projekt.
  Na vybraných 92 školách budú zdravotní pracovnici, ktorí budú oprávnení podať medikamenty deťom v akejkoľvek podobe.
  To znm. aj injekčne. (To znm. príp.. aj očkovanie)!!!
  Môžu “podávať lieky” IBA AK rodičia podpíšu informatívny súhlas.
  Oni vlastne budú skúmať rodičov, ako sa k tomu postavia.
  Či budú rodičia opäť ticho, alebo budú vyjadrovať nesúhlasy.
  Ak rodičia informatívny súhlas nepodpíšu, príp. vyjadria nesúhlas, nemôžu na deti siahnúť.
  Je to skúška rodičov. Nie detí.
  „Zdravotnícky pracovník v materskej, v základnej a v strednej škole“. V rámci tejto výzvy bolo podporených spolu 92 materských, základných a stredných škôl.
  Zdravotnícki pracovníci budú na školách pôsobiť od 1.9.2022 do 31.8. 2024. Zoznam podporených žiadostí nájdete na: https://www.minedu.sk/data/att/24157.pdf
  Pozrite si, či tam patrí aj Vaša škola. Chráňte deti!!!

  • Já mít školopovinné dítě bych to udělala preventivně a předem bezohledu na to jestli se to školy týká nebo ne.Ideálně udělat jednotné tačivo anebo mail s výslovným zákazem aplikovat mému dítěti jakékoliv očkování,látku,zdravotní úkon který nesouvisí s rychlou záchranou života -úraz a pod. do ukončení povinné školní docházky na dané škole/školce,tečka. A i tak nemáte 100% jistotu v dnešní době že dítěti neublíží. To že na školy umístňují zdravotní pracovníky o něčem vypovídá, nic nedělají jen tak a pro zdraví už vůbec ne.

   • Nesrandujem – u grafika si nakúp tričká á 3 eurá a nechaj si ich potlačiť! Môžeš pridať nejaký grafický šmrnc – aby to bolo pre deti štýlové.

 11. ockovat sa da aj spreiom do nosa alebo hrdla na chripku

  • mariankosmac

   Teraz dosť reklamujú taký sprej do nosa alebo úst, vraj je to celkom dobrá ochrana proti covidu, myslim že sa to volá virostop alebo tak nejak. Tak neviem či je to ok a či to kúpiť, zatim na to serem keď som covid nedostal do teraz.

   • zatial nikto

    Samozrejme ze radsej z opatrnosti nekupit.Ved ked si doteraz s kovidom nemal problem a nemas 90 plus a naponahlo do 4. dimenzie tak to nedava zmysel.
    Mimochodom moja dovera v medicinu zasla tak daleko ze nedoverujem ani vitaminom.
    Najradsej by som sa odpratal na inu planetu,lebo tomu co sa tu da verit je malo

    • …jasné, že aj lekárenské „vitamíny“ viac škodia, ako osožia. Nakombinované sú hala-bala v jednej tabletke a zväčša v anorganických väzbách. Takže v tom lepšom prípade sa navzájom negujú, v tom horšom – a častejšom – dochádza ku kontraindikáciám a k oslabeniu našej imunity.
     Takmer všetky ochorenia spôsobuje naša nevedomosť + slepá dôvera v našich súčasných katov, ktorí sa od tých niekdajších líšia hádam len opačnou farbou plášťa. Všetka česť a úcta ich výnimkám!

    • nauc sa pracovat s kyvadlom!

 12. Panebože! Marketing neodrbete! Moji známi opichanci sa tešia na 4. dávku! Uchechtávajú sa zo mňa, pretože sú plus 300 euro! Mňa stáli 300 euro len DVD – aby sa nenechali opichať! Ja som investoval 300 euro – aby oni nezarobili 300 euro – a aJ tak zarobili!

  • zatial nikto

   Kolaborant systemu povedal ze;
   Po 1 davke je dlzka zostavajuceho zivota max 10 rokov.
   4 davky-to mame 6 rokov zostavajuceho zivota.
   Udajne aj obycajny hematolog moze vidiet zmeny krvi ockovanych.
   300 eur za skratenie zivota na 6 rokov-super ponuka-no nekup to!

 13. Je to vážne vtipné od radosti neviem čo budem robit s tolkým životom asi sa budem musieť vydať .

 14. Najlepší liek na údajný COVID je: cesnak medvedí, cesnak kuchynský, cibuľa kuchynská… Proste to isté ako pri chrípke alebo prechladnutí.

 15. …ďakujem pekne za všetky príspevky a komentáre…o tých zdravot.pracovníkoch v školách som na viac.,,stránkach“ čítala, vrátane na Bádateľovi…zaujímalo by ma,ako to vlastne chcú zdôvodniť pred rodičmi tých detí a žiakov…verím tomu, že väčšina rodičov to NEPODPORÍ…je smutné, že daké dačo idú zavádzať, čo je úplne k ničomu, resp.speje to k rozvratu ľuds.spoloč. ,,, všimla som si, je tam dosť škôl z východu, je tam aj Orava, Žilina, Čadca, Turzovka, na zákl.čoho sa to ,,vyberalo“…. nepríde mi to ako náhodný výber, nemajú dačo spoločné?…ak nie otcovia, aspoń matky by sa mali ,,pristaviť“,,,sú to naše deti, naše ,,pokladíky“…no nielen túto úlohu majú a máme mať my ženy, ale aj tú 2. oveľa dôležit. ….nech v nej vytrváme čo najlepšie…,,dob.noc…

  • Nazývá se to dobrovolný souhlas rodiče/rodičů; stačí, že dítě dojde do školy (to už tak y někde bylo psáno o zahraničí) a tím je vyjádřen souhlas rodičů, že dítě může být testováno, očkováno,….

   ideálně přejít na domácí vyučování…učitelů v důchodu je dostatek…

 16. Váženi už sa konečne spametajte je koniec či už pandemie vyvolanej svetovimi elitami. Takže ľudia rozum do hrsti a už sa nedajte nahovoriť na žiadnu vakcinu lebo po celom svete vo veľkom začali umierať práve zaockovani čim viac očkovani vedšia umrtnost.

 17. Očkovanie už beztak rozdelilo spoločnosť. Jedna cast je naivná, že sú zadarmo chránení štátom. Už sa ani nemusím pýtať, či je dotyčný zaokcovany, poznať to po krátkom rozhovore. Takmer na 99%. A poniektorí to jasne ukazujú do ktorej skupiny patria už len tým, že majú na ksichtoch handry teraz, keď im to nikto nekáže, dokonca aj deti v školách. Táto poslušná – pokusna skupina nám zaistí, že sa bude pokračovať v tejto “hre”.

Pridajte komentár

*