Ak sa konflikt na Ukrajine skoro neskončí, celý svet bude hladovať


Print Friendly, PDF & Email

Ak sa konflikt na Ukrajine skoro neskončí, celý svet bude hladovať

(Ethan Huff, Natural News) Ruský oligarcha vlastniaci fabriky na výrobu hnojív Andrej Melničenko varuje, že ak sa konflikt na Ukrajine čoskoro neskončí, tak svet čaká vážna potravinová kríza.

„Udalosti na Ukrajine sú skutočne tragické,“ komentoval Melničenko pre portál MSN prostredníctvom svojho hovorcu.

„Súrne potrebujeme mier. Ako Rus podľa občianstva, Bielorus podľa miesta narodenia a Ukrajinec krvou, cítim veľkú bolesť a nechce sa mi veriť, keď vidím bratovražednú vojnu, v ktorej umierajú ľudia.“

Melničenko hovorí, že jednou z „obetí“ vojny bude poľnohospodárstvo a potraviny, nakoľko Rusko a Ukrajina spolu dodávajú kľúčové komponenty pre globálny potravinársky reťazec.

Hádzaním celej viny na vojnu a nespomenúc, že rastúce ceny a inflácia sú aj priamym dôsledkom korupcie na Wall Street a politiky centrálnych bánk v bezbrehom tlačení nových peňazí, sa v podstate pridal na stranu korporátnych médií, ktoré tiež celú vinu zvaľujú na vojnu.

Melničenko ako zakladateľ najväčších firiem na produkciu hnojív a uhlia EuroChem a SUEK patrí medzi tých Rusov, na ktorých boli uvalené sankcie Západu pre vojnu na Ukrajine. Aby mohol pokračovať v zarábaní peňazí, tak pochopiteľne potrebuje, aby vojna skončila.

O koľko viac vzrastú ceny než sa dostaneme na bod zlomu?

Inflačné tlaky boli silné už počas pandémie a od invázie na Ukrajinu sa ešte viac zosilnili. To umožnilo médiám hlavného prúdu celkom zvaliť vinu na vojnu dúfajúc, že ľudia zabudnú na pandémiu.

Dnešná situácia je však následkom aj finančného kolapsu z roku 2008, ktorý nebol nikdy riadne vyriešený a tiež následkom 100 ročného súkromného vlastníctva centrálnych bánk.

Hovoria nám, že by sme všetci mali viniť iba Putina za prudko rastúce ceny palív, plynu, potravín, za problémy v dodávateľských reťazcoch a teraz aj za zastavené ruské exporty hnojív kvôli západným sankciám na Rusko.

Skutočnosť je však komplikovanejšia, ide o súbeh viacerých nepriaznivých faktorov, nielen vojny.

Ceny pšenice a kukurice pokračujú v raste, podobne ako ceny hnojív. Rusko vraj zodpovedá za 13% svetovej produkcie draslíka, fosforu a dusíka, čo sú 3 kľúčové poľnohospodárske vstupy potrebné pre intenzívne poľnohospodárstvo.

Liečba osteoporózy

„Poľnohospodárska produkcia silne závisí na zemnom plyne, ktorého cena v poslednom období kvôli konfliktu na Ukrajine tiež výrazne narástla,“ uvádza MSN.

Kým USA sú v produkcii pšenice na druhom mieste, hneď za Ruskom, ani to nemusí Amerike stačiť vykompenzovať stratu ruského exportu. Nedávno ruské Ministerstvo obchodu a hospodárstva požiadalo o zastavenie všetkého exportu hnojív, ako sme o tom pred časom informovali.

„Toto teraz povedie k ešte väčšej inflácii v Európe a pravdepodobne aj k nedostatku potravín v najchudobnejších krajinách sveta,“ varuje Melničenko.

Po zavedení sankcií Melničenko rezignoval na svoje pozície ako člen predstavenstva a hlavný akcionár oboch korporátnych gigantov EuroChem a SUEK. EuroChem patrí k 5 najväčším producentom hnojív na svete.

Ako jeden komentujúci pod článkom na portáli Natural News poznamenal, v apríli 2022 by sa mali exporty hnojív z Ruska obnoviť. Lenže dovtedy bude Rusko zrejme kompletne odpojené od SWIFT-u, čo platby ešte viac predĺži.

„Mnohé družstvá v USA v 90-tych rokoch minulého storočia zbankrotovali kvôli vládnym subvenciám, trhovým manipuláciám, konsolidácii výroby mäsa a obalov, reguláciám životného prostredia a výrobe hnojív“ dodal ďalší komentujúci, aby objasnil, ako došlo k úpadku amerického poľnohospodárskeho sektora.

Záver

Čo sa týka úpadku roľníckych družstiev v bývalom Československu, tak ten bol spôsobený hlavne politickými tlakmi na ničenie našej niekdajšej potravinovej sebestačnosti a otvorenie trhu pre nekvalitné potravinárske výrobky zo Západu.

Každopádne, čakajú nás veľmi pohnuté časy. Ľudia by sa preto mali čím skôr začať zaoberať, ako si zabezpečia dostatok cenovo dostupných potravín. Jedným takým osvedčeným spôsobom je obnoviť pestovanie vlastných plodín.

Nastane opätovný rozkvet záhradkárstva a domáceho chovateľstva, ako tomu bolo kedysi? Nakoniec, prechod od globálnej k lokálnej produkcii potravín môže byť pozitívom.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Len aby včely boli, lebo nebude úroda ani na záhradke a v sade.

 2. Jaroslav Vladimirovic

  Ty vcelky byvaji diky 5G GMO nizsi frekvence vlnam snad v nejake depresi ktere je mili pry maji vetsi uhyn a mensi vynosy.
  Hodne medu fo USA se dovazelo ze Sibire nic z GMO DDT, podobne jako predrazeny 4x Manuko N Zelan
  CINsKY MA zasvineny odpady …

 3. Proc cely svet ma trpet a byt v risku pro 2 silenci krvavrho imperialism Covid Vakcinaci WHO depopulace emigracema ….Sataniste.
  nelegalne se dostali k moci ,,,majdany. ,,
  Zelenskyyyiy nezil ani pry na Ukrajine Joe Biden 8x valecnik s kobercovymi nalety na civilisty. jeho syn Hunter preplaceny dosazeny hejsek do Ukrajinskych korporaci snad zlolocinci od Jugoslavie az Libye

  Chceme Trump , ktery jediny v USA nebyvolal valecny konflikt

  Obama Trump Orban Vladimirovic ONI se pratelsky dohodnou pro nase dobro a svet bude opet v prosperite nadejich pokroku…

  UKRAJINSTI vojaci meli hakenkrize swastika vytetovane na Tele.

  Pry za ,,za Bidena pobytu kvetl obchod s nahrabnimi lidskymi organy vcetne ubohych sirotku

  Psmztijete si jak Vlasovci Banderovci Polaci radili za 2.
  Svetove valky. Jejich vital take k zidovstvu.
  KDO CHCE Zfepopulovay a xotrovit Euro Asijskoi rasu VAS ….
  Tak STUDUJTE a starejte se o svoji budoucnost ekonomiku deti bezpecnost zdravi vyxivu pevnou rodinu ..
  KRISTA
  JAk vime tAK po srpnu 1968 nastal prumyslovy rozvoj.
  VLADIMIROVICI SVATY
  Vzkrisit opet CSR primysl, zemedelstvi moralku.
  At VSZ patri opet narodu ne kapitalistickym vekslakum .
  Navrat bohatstvi a praci lidu.
  Kolik vas pride o obzivu prosperity. Zdravi az ziboty kvili Ukrajine Bidena
  HUNTRS.

  ,VITEJME. VAS SLABNA ZZ Z Z Z
  A TO JA NE S BUDOU NAS MILIONY ZzzzzzX Z

 4. Maroš
  13/03/2022 at 22:48

  „V nedávnej – ale už minulosti bol môjim snom – monolitický dom z liateho betónu“

  Základy urob ako železobetónovú dosku na štrkovom lôžku. Nosné steny môžu byť kdekoľvek, daj ich aj do vnútra a prepoj aby bol dom pevný. Pod steny daj penosklo a terpapier, steny zašaluj šrubovacím debnením a zalej z betónovou pumpou. Na strop tiež železobetónová strecha alebo panely, podlahový polystyrén, jazierková kaučuková fólia z jedného kusu a dunajský štrk. Je to lacné a kvalitné. Obliny nepotrebuješ, môžeš trochu zraziť izoláciu na rohoch. Treba aj protitornádové okná, ktoré majú hrubé vonkajšie sklo ako na hokeji.

  • Vitaj v klube!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,klub mŕtvol,či klub idiotov,či klub otrokovrobošov,či klub zadĺžencov a zbabelcov,,,,toto sú presne postavičky,ktoré vypestovala táto nová slovenská spoločnosť-počítačová doba,v mladosti ste ohlupli pri ps-kách,neskôr na vš a teraz vám drbe z digitálu a prebytku hojnosti,kde sa nedelíte primerane si svojím okolím k rovnováhe,,,,patríte do jaskíň,alebo do ohňa.

    • provokater

     kovidbaron a kde patríš ty, potajme chlastáš slivovicu a máčaš nohy v delíriu, kurva, to ti dáva silu, začni už…akcia…podaj si Igorka…

 5. Ruský oligarcha Andrej Melničenko pomáha fašistom z Ukrajiny. Šíri poplašné správy. Na územiach oslobodenými rusmi sa pestovať bude, momentálne štvrtina Ukrajiny.

  • Akurát to nebudú voziť k nám ale inde…
   A kto by sa im čudoval?

   My nie sme závislí od ich ropy, plynu, obila, hnojív…
   My sme sebestační.
   My sme hrdinovia!
   My sa nebojíme!
   Máme Euro!
   Máme starostlivú vládu čo príjma zákony ako na bežiacom páse a prezidenta Zuzu Bambino, ktorá je guru medzinárodnej politiky.
   Máme Korčoka, ktorý vyjedná to, čo nik okrem neho!
   Máme Naďa, ktorý síce videl samopal len na obrázku, ale ide (nie on, vlaste my všetci) do vojny s Ruskom.
   Ja sa nebojím!
   Spolieham sa na našich volených zástupcov – odborníkov, informovanú elitu, expertov! Počas kovidu ukázali, ako vedia vládnuť! Keď bude chcieť Putin použiť jadrové zbrane tak mu pošlú ultimátum, že ak zaútočí, už mu nepošleme žiadne paltby v eurách ani dolároch!
   A zverejnia na Mete povolenie, že kto chce, ho môže ísť zabiť!
   Putin, tras sa! Načo ti bude tvoje obilie, plyn a ropa, hnojivá, oceľ a nikel… keď nebudeš mať čím platiť Západu za hamburgery a ajfóny? Za papierový nábytok Ikea a elektrické autíčka s dojazdom 600 km? V lete bez klímy a v zime bez kúrenia… inak je to bohužiaľ menej…
   Načo ti bude tvoje ovocie a zelenina keď nebudeš mať mikrovlnky a tablety?
   Putin, Putin, ty jeden šibal!
   Prečo si tak ROVNAKO nasral celý svet, všetci kričia ako jeden! Ani pionieri tak organizovane neslávili prvý máj, ako “štáty sveta” jednotne odsudzujú NEVYPROVOKOVANÚ agresiu! Slovo nevyprovokovanú sme museli z propagandistických dôvodov vsunúť pred každú zmienku o Ruskej “agresii”, lebo niektorí si mysleli že bola nebodaj vyprovokovaná! Ale teraz už vieme, že nie! Putin to urobil z čírej nudy a svojvôle, nevedel že budú nasledovať tvrdé sankcie a možno s toho bude WW3… on je taký hlupák! Bože, a ja som myslel, že je štátnik!

   • Len doplníme – Zuza Bambino Jaternica 😀

   • Odsudzujú Rusko a sankcie zaviedli len západné štáty. Na počet obyvateľov väčšina sveta proti Rusku žiadne sankcie nezaviedla. To len u nás sa to tak javí, že „celý svet“ je jednotný proti Putinovi.

   • Tak hladomor je cieľ našich politikov. Nesúvisí to s vojnou na Ukrajine. Slovensko môže byť sebestačné v potravinách, ale ktosi to nechce.

   • Používaj úvodzovky – pretože nás monitorujú aj ruskí spravodajci, ktorí vyhodnocujú nálady u nás – čo je životne dôležité pre nás!

    Ďalšia vec – satanisti vykonali sociálny experiment s podvodom Covid-19, v ktorom si overili, že lož na globálnej úrovnu funguje! Tak prečo to neskúsiť znovu! S hocičím! Takže nič neskončilo!

    Letničiar vyzýva – využite leto na vakcináciu!
    Zasraná sekta! Oni si nedajú pokoj!

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,najivkoši-a pestovať si budete tri paradajky,dve uhorečky,čili papričku a jednu sviňku na balkóne,,,,alebo budete pobehovať po záhradkách po nočných a pod oblakmi patriacimi nato eliťákom,ktorí na vás budú z hora kukať ako na mravce či bodky a postriekajú vás ako burinu a pohádžu na vás drobné chrobáky a larvy všežrúty,,,,že prajem dobrú chuť,alebo si radšej nechajte vyoperovať žalúdky-hlavne tlustoriť doberman a tu iné ovečky,,,,len sa mi posmievajte a rozdávajte ukrajincom-veď ono vás to prejde a JA vám to potom pripomeniem.

  • A čo navrhujete vy? Všetko ste skritizovali, no nič konštruktívne neponúkli.

   • Konštruktívne – treba mu postavť múr nárekov – nech si na ňom konečne rozjebe hlavu! Zatiaľ to vyzerá tak, že tu pobehuje bez hlavy.

    Na Infovojne prebieha rozhovor s človekom z Handlovej – asi v hypnóze – opakuje to, čo tvrdil pred 10 dňami – čo vylučuje, že by sa situácia za ten čas nezmenila. Dotyčný tvrdí, že ruská invázia urobila z ukrajinských antinacistov – protiruských nacistov, čo je taká hovadina, akože z francúzskeho odboja sa stali nacisti preto, že sa spojenci vylodili v Normandii! A ide nie o priame svedectvo, ale sprostredkované informácie od nejakých svokrovcov – sa divím, že to Infovojna vôbec berie – názory Slováka na opis situ tam. Odznievajú doslova tie isté vety čo predtým. Konceptuálny idiot – „chýbala trpezlivosť „- 8 rokov!
    Počas vpádu Nemecka cez WW2 Ukrajinci vítali Nemcov ako osloboditeľov – situ sa opakuje – Ukrajina je protiruský zlepenec.

    • Lichtner „nechápe“ – prečo Rusi obsadili aj sever Ukrajiny. No pretože Poliaci boli v Moskve v roku 1612. Poľsko je najväčší vojnový štváč! V Poľsku sa stretávajú dva globálne mocenské koncepty – biela a červená! Keby vtrhlo Poľsko do Ukrajiny a chcelo by „historicky“ zabrať Ľvov – máme tu WW3. Ale Lichtner nechápe! Nedá sa to počúvať!

     • Miroslav Čižmár

      Lichtner je idiot, ale v jednom má pravdu. Nemusíš ho počúvať.

     • Ja nechápem, prečo ešte neobsadili Poľsko, Slovensko, Čechy, Maďarsko a Rumunsko… nie neobsadili, ale „nevyčistili“.
      Od našich volených zradcov. My na to zjavne nemáme dosť sily ani mentalitu.
      Zrušia referendum – nič sa nedeje.
      Zavolajú (počas mieru) cudziu armádu – nič sa nedeje.
      Tolerujú/zavádzajú cenzúru – nič sa nedeje.
      (zrazu nejdú alterantívne weby, ale provládne idú…)
      Mávajú tu povinnou účasťou na experimentálnom očkovaní – nič sa nedeje…
      Sme národ vazalov. Tak nás Maďari za 1000 rokov vychovali.
      Takí sme zostali.
      Nič sme si nikdy sami nevybojovali.
      Nemáme štátnikov ale lúzrov.
      Nemáme kádre. Asi ich nechceme, keď si ich nevieme vychovať.

     • Prečo by mali obetovať životy svojich vojakov za nás? Od nacistov sa budeme musieť očistiť sami. Slováci sa asi prebudia, až keď im bude doma zima a nebudú mať čo do úst.

      A ako zvykne hovoriť Maroš – „Nedajte sa zmiasť, Slováci sú najbrutálnejší národ. Síce im dlho trvá, kým sa preberú, ale keď sa konečne preberú, tak tu budú krvavé jatky.“ Ospravedlňujeme sa Marošovi, ak sme to náhodou neparafrázovali celkom presne, význam je ale jasný.

     • Miroslav Čižmár

      Za prudérnosťou sa skrýva sadizmus. Sme až takí prudérni ako američania, keď vyvraždili indiánov? Alebo ako angličania, keď kolonizovali pol sveta? Nie, my nie sme prudérni. Nie je v nás sadizmus, ale skôr masochizmus.

     • Dendy – Slovák nemá komplex moci ako žid. O tom to je. Aj súčasná vojna na Ukrajine je vojna chazarských židov proti Rusom – kto toto nepochopí – nepochopí to vôbec. Riadenie na Slovensku je v rukách sionistov. Detto v Maďarsku – hoci tam to vyzerá „národnejšie“.

      Na margo toho môjho susedskáho konfliktu – len mi napadlo – aký je rozdiel medzi Podliakom a Bodliakom. Bodliak je liečivý a nevyženie ťa z domu.

      Zákon času funguje – naši duchovní preto prepísali Matúškove Zastavme ich na Zastavme SA – ale ono to vyžaduje víziu jasného vedomia každého jedného z nás! Treba sa zbaviť tej spasiteľskej-pastierskej židobiblickej mantry! „Nemáme kádre“ – máme, len všetko spí v hypnóze. A kto našich ľudí hypnotizuje?

      Zákon času – iný sused po boosteri druhý infarkt. Opichať sa dal zhypnotizovaný ako geroj – aby chránil rodinu. Ľudia robia úplne opačné veci – lebo sú zhypnotizovaní! Súčasná vláda-sekta hypnotizérov nás zhypnotizovaných presviedča o potrebe spáchať kolektívnu samovraždu! Toto je urgentná záležitosť! Ale naši hrdinovia SPIA!

      Animovaný príbeh o tom, ako si v base typický lombrosovský DNA grázel predstavuje, ako bude ostatných hypnotizovať malým cvrčkom.
      Jungle Jail-2007-CSFD:67%.avi
      https://ulozto.net/file/CVkCGpjL/jungle-jail-2007-csfd-67-avi#!ZGuyAwR2ATHmMzZ3MwZlMJL2ZJH5BHkdpRqEASqHrx9HAmZjMD==

      „Divadlo bylo odpáleno už brzy ráno, ale zprávy o tom se objevily až několik hodin poté. Šlo zřejmě o to, aby se zabránilo včasným záchranným pracím. Každý přeživší totiž představuje pro kyjevský režim nebezpečí. A nepohodlné svědky režim okamžitě likviduje. Jenže zdá se, že někteří přece jen přežili, a nebude tak snadné se jich zbavit. I proto, že náckové z praporu Azov, kteří divadlo před odpálením opustili, se podle dostupných zpráv zbavili uniforem, a snažili se v civilních šatech vmísit mezi obyvatele, kteří se pokoušejí opustit město humanitárními koridory.“
      https://www.infovojna.bz/article/ukrajinska-lez-dalsi-dil-krvaveho-serialu-masakr-tisicovky-rukojmi-v-mariupolu-divadlo-vyhodili-do-povetri-nackove-z-praporu-azov-nyni-prchaji-z-mesta-dalsi-z-rady-operaci-pod-falesnou-vlajkou-umlcet-pravdu-se-nepodari

      Diskusia: Zamestnanci továrne na výrobu X-Box: Hromadná …
      [Prehľadávať doménu aktuality.sk] https://www.aktuality.sk › diskusia › 199812 › zamestnanci-tovarne-na-vyrobu-x-box-hromadna-samovrazda
      Diskusia k článku Tri stovky zamestnancov továrne na výrobu hracej konzoly X-Box v čínskom Wu-chan hrozí svojim zamestnávateľom hromadnou samovraždou. Dôvodom majú byť nevyplatené mzdy.

     • Ľudia sa môžu prebudiť až budeme mať hranicu s Ruskom.

     • Redakcia – existuje ruský dokument, v ktorom mladý historik – zrejme boľševik – obviňuje čechoslovákov z toho, že odporom legionárov predĺžili utrpenie Rusov počas boľševickej revolúcie. A to bolo len 70 – iné zdroje uvádzajú 80 – tisíc legionáro na Sibíri! A Rusov bolo vtedy 140 miliónov!
      Iné svedectvo – počas WW1 na ruskom fronte – čsr. prebehlíci z rakúskej armády vyriešili vojenskú operáciu, do ktorej sa báli ísť Rusi a ruský ataman ich za to vyznamenal. V minulosti Slowenov považovali za plavovlasých diablov – a toto vojenstvo je v nás – preto sme na hraniciach so Západom! Preto nás hypnotizujú ako holubičí národ, preto zlikvidovali brannú povinnosť, odvody, základnú vojenskú službu! My sme slovanskí „GHURKOVIA“!

      Otázka je – koľko hipsterských buzerantských generácií bude treba, aby z nás túto bojovnícku mentalitu dostali! Zatiaľ zlosť obraciame len proti sebe.

     • Ešte maličkosť – úcta mladých k starým. Voľakedy rodiny produkovali 11 detí ako kanónefuter. Nebolo generácie, ktorá by aktívne nebojovala v nejakj vojne. Teda – aj ten potenciálne drzí mladík si musel uvedomovať, že vždy stojí proti vojnovému veteránovi, ktorý už má skúsenosť so zabíjaním iných ľudí. A tak mal rešpekt.

 7. Jaroslav Vladimirovic

  Vsi. Cholery psonky byly verni Napoleonvi proti Rusku 1816 ….

  v Polsku Kdansku zacala jimi vyprovokovana 2.svetova valka

  Zz Z Z Z ….. I Z

  Pry se ztraci na Ukrajine cetni vysoci svinaci, ze by je brali jiz mimozemstani nebo
  SAMI SATANOVI ANDELE .jiz mezi sebe ..
  A co v USA Kanade koncentraky jiz v provozu.
  Nebo nas nevinne take seniory bezduvodne napada policie pak kdyz si zjisti omyl, kriminalni zmrzaceni daji imjekce brzvedomi udelaji lzive zapisy prohlaseni a proberete se na mentalnim oddeleni nasilne zdrogovani do Zombies muceni vyhrozovani stalemate buzeni bez ofpocinku zakladni piece.
  Kdyz jsem se zacal bait se ,,,spolupacirnty tak mne zamkli do samovazby 2 dokpnce zmizli…
  A pak vyhruzky strasne

  Takovou svobodu chcrte pres NATO USA,EU donekpnecna ne konecne vakcinovani az do predcasneho zkriplovani likvidace
  .
  Seradte se stado hloupych ovci mecte hlucne radosti a necpete se na vsechny se dostane v masokombinate pro vas zrizenem a vysnelych

  Kriminalni hypnosis s vyhruzkama ,,,jestli ti to nestaci co jeste chces ,,,
  Pak vase auta jsou sledovana zastavovana,,,Stop and frisk,,,
  Musite vysednout prohlizen. testovan a prohledavan drogy…
  Nelegalni navstevy parazitnich organizaci akci vse vylhane odepreni zakladni 1. Pomoci leceni pravdy

  Od 2018 jiz mam 18 rekonstrukcnich operaci dalsi jestli je cekam az 5 mesicu a pak odlozeno … po 3. Moxkove mrtvici..
  Mne je nyni povoli…
  Nyni predelavaji implantsace 9 zubu nasledkem policejnich utoku a podobne svinstva.

  Setkal jsem se se spolupacienty z Psycho Elmhurst NYC
  Presbyterian stale vyplaseni bojici se promluvit polozombies tresouci se strachy a nikdo plne jiz nechape proc Nas nevinnych mnozi v pokrocilem veku tsktikou odloz xmanipuluj lzi a doufejme ze brzy zrmre a pripad uzavren…

  Nekteri pry dodtsli dalsi injekce nasilne zdrogovani a nikdo nevi kde jsou ,,, Pry odmitali psycho kecbu tak asi jsou bezdomovci cox se snazili udelat take ze mne jdyz js byl po 3 fny v mucirne odebralibmpbil a nikdo nevedel kde jsem
  A VSECNY TY JEJICH LZI PODVODY. VYHRUZKY…
  OPET NELEGALNI VPAD POLICIE ,,, PRY O MNE MAJI STRACH. ODMITAM KLCIVA. VAKCINACR A POD

  prijdu do nemocnice k kekari a jako zahadou Pry jsem navstevu zrudil
  TOD ZBIDENOVCU gangsterska USS dnes.

  Jen v NYC se postrili a zemre na vakcinace moxna zmixnou take bezdomovci vice nrx cely konflikt na
  Ukrajine.

  DIKY VAM mrl jsem Dane onfekcr Sepsis. Otrsvu krve shroxicima amputated nebyt nano kolojifni stribro a dalsi.

  Staci a reklamy jako,,
  Dite ty jsi hrdina jdes jiz na 3. Vakcinaci jsi prikladem druhym…
  Dite place.. mam obavy o zivoty rodicu odmitaji vakcinace,,,

  Na slsvnostni ukonceni skolniho roku budou Jen povoleni se zucastnit plne zockovani.
  Neni to jiz terror podobny koncentrakum Smrti, vazeni
  Jak je v Pismu a zmeni zakony pandemic jsk a kdykoliv budou chtiy az dosahnout pozadovane vyhynuti lifstva. Pak prijde hlad.
  SVATY VLSDINIROVICI VYSVOBOD NAS OD SATANIZMU ANDELU SMRTI TERRORU.
  Zoacne asi zuctovani se vsema s nima, myslite si ze Kralovska rodina je v bezpeci jiz od zCatku roku ve Skotsku asi jiz ne…

  FIALO a dalsi bandy zachranis se utekem do centralni Afriky Ukrajiny s kalisnikovem a Zelenskyyij na barikadach Kyjova… spol ..

 8. Miroslav Čižmár
 9. Miroslav Čižmár

  1. Vedomie je vonkajšia vrstva psyché, kontakt duše s vonkajším svetom. Myseľ je jeden zo štyroch spôsobov zamerania pozornosti. Ego je schopnosť zamerať pozornosť, ale vedomie je viac než ego. Vedomie je duch tejto doby. Nevedomie je duch hlbiny.
  2. K tomu sa neviem vyjadriť.
  3. Špiritizmus funguje. Je o tom aj zmienka v Biblii, keď kráľ Saul nechal vyvolať Simeona.

  • Špiritizmus samozrejme funguje. Sám som zažil „haluze“ a trvalo roky, než sa to zavrelo. A to som neexperimentoval s pomstou – teda nie so zlým úmyslom – ale stačilo tomu otvoriť dvere – napr. ozaj účinné cigánske zaklínanie na privolanie peňazí. Všetko, čo chceš od „druhej strany“ sa zvrtne na veľký prúser. Absolútne neverí tomu, že to niekto dokáže ovládať! To len dočasne niekto tieto sily vo svoj prospech využije a potom ho to pohltí.

   Naši žreci – ochrancovia – o týchto „veciach“ /vidíš – duch zámeny/ vedia a zároveň sú pripravení sa obetovať – inak to nejde!

  • Snažíte sa tu prejavovať ako znalec,
   avšak Saul nenechal privolať žiadneho Simeona, ale Samuela (Šmu-ela).

   • Miroslav Čižmár

    Áno, pomýlil som sa. Nespomenul som si v rýchlosti na meno. Nie som znalec, mám len vysokú inteligenciu a poznám algoritmus dokonalého výberu.

    • Prudko inteligentný = turbo inteligencia. To ako keď japonský vlak zabudne zastaviť v Tokiu. Vuuuš!
     Telefónne číslo si pamätáš? Alebo máme ti zavolať?
     Algoritmus dokonalého výberu – 6 výherných čísiel v LOTO – to ty to stále vyberáš Ficovi?

     • Miroslav Čižmár

      Je tam toho, pomýlil som si meno. Prišiel som na to aj sám, ale nechal som to tak, aby na to chytraci reagovali.

      Poznám 6 čísel, ktoré sa dajú vsadiť do Lotto. 2,3,5,11,17,41. Všetky sú prvočísla, a keď k nim budeš postupne prirátavať násobky dvojky, tak v poradí daného čísla bude výsledkom druhá mocnina daného čísla.

     • Miroslav Čižmár

      Ak to budeš rátať, tak si všimnete, že všetky priebežné sumy vo výpočtoch až po druhú mocninu pôvodného čísla, sú prvočísla. Podobný výpočet sa s týmito šiestimi číslami dá urobiť aj prirátavaním rastúcej mocniny dvojky, pričom začneš treťou mocninou dvojky. V poradí daného čísla bude výsledkom tretia mocnina daného čísla.

     • Miroslav Čižmár

      Táto šestica čísel je zvláštna týmito matematickými vlastnosťami. Dalo by sa k nim priradiť aj číslo 1 ako singularita, ktorej výpočet je zrútený sám do seba. Jednotka je akoukoľvek mocninou samej seba. Celkovo je teda iba sedem čísel s týmito vlastnosťami.

     • Dúfam, že ti je jasné, že číslo-číslovka 1 nie je prvočíslo – a to je ten najväčší prúser v matematike.

     • Miroslav Čižmár

      Nie je to prúser, je to tak správne. Prvočísla majú presne dva prirodzené delitele. To je základ deliteľnosti. Keby si jednotku delil na polovicu nekonečne veľa krát, výsledok by konvergoval k nule. To znamená, že nula je nekonečne exponovaná jedna polovica.
      Nula je zároveň nekonečne malá jednotka. Keď jednotku delíš nekonečnom, výsledok je nula.
      Na číselnej osi sa medzi jednotkou a nulou nachádza presne nekonečné množstvo reálnych čísel. Nekonečno je jeden rozmer. Reálne čísla sú body, ktoré sa navzájom dotýkajú a tvoria číselnú os. Keby si zoomoval číselnú os, reálne čísla by sa prestali dotýkať a vzďalovali by sa od seba. Pri nekonečnom zoome by vzdialenosť medzi jednotlivými bodmi bola 1. To znamená, že pri zoomovaní sú rozlíšiteľné aj menšie vzdialenosti než nula. Predstav si mikroskopický vesmír vnútri každej čiernej diery.

     • „Matematika je vrchol abstraktného umenia!“ – Picasso.
      Inak správny chlapík – jeho životopis odporúčam prelúskať. V našom svete existujú 3 základné tvary, z ktorých je možné poskladať všetko – guľa, kocka a kužeľ – a ich priemety. To je základ kubizmu – ktorý má najbližšie k matematike umenia! A k pochopeniu matematicky vyjadrenému priestoru – čo je aj globalistický ojeb so zemeguľou!

     • Miroslav Čižmár
 10. …tie zmeny môžu byť rôzne, nielen na Ukrajine a v celom svete, ale aj vnútorne – v nás samých…

  • Jaroslav Vladimirovic

   Narozeny 1942 co stale sr plssite s Ruskrm
   Stal jsem 21 8 1968 proti tanks 2 dny predtim ve vojenske pohotovostiPrikaz opet jsme byli zapadem zrazeni nemame sance slozme zbrane.

   PA jsme ale zazili nejbourlivejsi roxmach CDR prumyslu Vsz zbrojni prumysl. Zemedelstvi vse kvalita vzdrlani sportu dalnice

   NEJLEPSI ENETGETICKA ,,, ROZVODY SIT NA SVETE DODNES SNAD

   POFPORY ZDRAVE POPULACE vsichni museli pracovst vcetne Romu. Kriminslniku vexklaku
   Zadne vytunelovani.
   D
   Bratislavske viechy fidco Tsktici… zjozo Mefulenka je moje laska. Co vhcete visc… ovedete si prrdstavit dnes s veskerou zmodernizovanou vytoboi
   .. xzany bredomovec zaskodnicka migrace .. nasili vakcinaci terror vykruxky

   TEDY VZKTISME SR SLOVANE

   Z Z Z Z X Z X Z Z

   svaty svaty svet je plny thve Las a zapade jsem videl q. Bezdomovce Sam byl mnohokrate bez prace po ukonceni narocnuch ptojrktu
   Lyxoval jsem health na Plaxico neb jsem nebyl zsdluzen a mel udpory staves chatu mrl primary party kolem
   Sponzoroval prekrasne hlsvne Slovenky

 11. Čo komentár to debil za ním…Hladomor je 3.koňom apokalypsi globalistov( pedofílna “ elita“ Západu) po 911 a Covide…Hladomor skolí viac ludí ako oba ptedošlé kone spolu, a zbytok ĺudských práv bude zlikvidovaný! Nebude vám do smiechu, hlavne tým v Petržalke a panelákoch! A až potom príde 4 kôň apokalypsi,lebo číslo 4= smrť, teda depopulačny Armageddon= WW3! Ani to ste nepostrehli blbci! V 2025 končí Kali-yuga,teda Ohňový vek-OHŇOM! V 2032 plánovali pedofili globalistov Novus Ordo Seclorum,teda NWO ako JWO…A v roku 2033 je Veľký Jubilejný Rok 2.Príchodu Krista, teda Son a Sun…A až potom začne zlatý Kristov vek= Krita-yuga s pár preživšími začínať bude nová civilizácia a Vek Vodnára= Hrnčiara= Stvoriteľa…Teda nový Veľký Precesný Rok= Anno Magnus o 25,920 rokoch….

  • Len sledujte čoraz extrémnejšie počasie a poruchy v klíme…Pád magnetického poľa Zeme…Prepólovanie Zeme je istá vec s globálnymi zemetraseniami a kozmické žiarenie,plus solárne z vás urobí černochov,ak nie uhlie!

Pridajte komentár

*