OSN vyzýva na dekriminalizáciu všetkých sexuálnych aktivít, vrátane pedofílie


Print Friendly, PDF & Email

OSN vyzýva na dekriminalizáciu všetkých sexuálnych aktivít, vrátane pedofílie

(Ethan Huff, Natural News) Nová správa vypracovaná Medzinárodným výborom právnikov (ICJ), Agentúrou OSN pre AIDS (UNAIDS) a Úradom vysokého komisára pre ľudské práva OSN (OHCHR) vyzýva na dekriminalizáciu nielen všetkých foriem užívania drog, ale aj všetkých prejavov sexuality, vrátane pedofílie.

Správa vydaná na Medzinárodný deň žien uvádza, že jej cieľom je usmerniť „aplikáciu medzinárodného práva v oblasti ľudských práv na trestné právo“.

Odvoláva sa na „princípy 8. marca“, ktoré vyzývajú na dekriminalizáciu všetkých trestných činov súvisiacich so „sexom, užívaním drog, HIV, sexuálnym a reprodukčným zdravím, bezdomovectvom a chudobou“.

Aj keď je vojna proti drogám určite metlou na ľudstvo, spájať ju so sexuálnym oslobodením vo forme zjavného zneužívania detí je jednoducho nechutné, obzvlášť ak sa tak deje z úrovne Organizácie spojených národov.

„Trestné právo patrí medzi najprísnejšie nástroje, ktoré má štát k dispozícii na vykonávanie kontroly nad jednotlivcami. Ako také by malo byť krajným opatrením, avšak celosvetovo rastie trend nadmernej kriminalizácie,“ povedal v tlačovej správe Ian Seiderman, riaditeľ pre právo a politiku v ICJ.

„Musíme uznať, že tieto zákony nielen porušujú ľudské práva, ale aj samotné základné princípy trestného práva.“

(Súvisiace: Falošný prezident Joe Biden je pedofil.)

Nechajte deti na pokoji!

Veľká časť správy obsahuje veci, ktoré by mnohí ľudia považovali za rozumné a súcitné. Jedným z príkladov je navrhované zvrátenie vojny proti drogám vyhlásenej bývalým americkým prezidentom Richardom Nixonom.

Čiastočná dekrimilizácia drog by totiž umožnila ľuďom, ktorí užívajú drogy, získať pomoc a rehabilitáciu namiesto záznamu v registri trestov.

Avšak práve sex medzi dospelými a neplnoletými je súčasťou návrhu OSN, ktorý z celej tejto dekriminalizačnej schémy robí trójskeho koňa pre legalizovanie sexuálneho zneužívania detí – a to nemožno nechať prejsť bez povšimnutia!

„Pokiaľ ide o presadzovanie trestného práva, akýkoľvek stanovený minimálny vek súhlasu so sexom sa musí uplatňovať nediskriminačným spôsobom,“ uvádza sa v návrhu OSN.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Uplatňovanie trestov nesmie byť spojené s pohlavím/rodom účastníkov alebo vekom súhlasu so sobášom. Okrem toho, sexuálne správanie zahŕňajúce osoby, ktoré nedosahujú minimálnu vekovú hranicu pre súhlas so sexom, môže byť konsenzuálne.

V tejto súvislosti by výkon trestného práva mal odrážať práva a spôsobilosť osôb mladších ako 18 rokov rozhodovať o konsenzuálnom sexuálnom správaní a ich právo byť vypočutý vo veciach, ktoré sa ich týkajú.“

Správa k udeľovaniu súhlasu deťmi k sexuálnej aktivite ďalej pokračuje:

„V súlade s ich rozvíjajúcimi sa schopnosťami a progresívnou autonómiou by sa osoby mladšie ako 18 rokov mali zúčastňovať na rozhodnutiach, ktoré sa ich týkajú, s náležitým ohľadom na ich vek, vyspelosť a najlepší záujem a s osobitnou pozornosťou na záruky nediskriminácie.“

Napriek pekne znejúcim rečiam faktom ostáva, že dieťa nie je schopné skutočne súhlasiť so sexuálnou aktivitou s dospelým. Neplnoleté dieťa je nevinné a nie je úplne vyformované alebo vyvinuté (či už fyzicky alebo psychicky), a preto nie je schopné urobiť takéto rozhodnutie rovnakým spôsobom ako dospelý.

Deti si zaslúžia zachovať svoju nevinnosť čo najdlhšie! OSN je zamorená typmi zvrhlíkov, ktorí chcú legalizovať takéto zlo, aby si splnili svoje perverzné túžby.

To je dôvod, prečo požadujú zrušenie všetkých trestných zákonov týkajúcich sa sexuálnych aktivít, vrátane zákonov týkajúcich sa sexuálnych predátorov, ktorí páchajú takéto zločiny na nevinných, t.j. obchodníkov so sexom, kupliarov a zneužívateľov detí.

Záver

„Snahy o dekriminalizáciu pedofílie slúžia aj potratovému priemyslu, ktorý pomáha obchodníkom s ľuďmi a zneužívateľom detí tým, aby sa nenahlasovali podozrenia zo zneužívania a po vykonaní potratov sa obete vrátili do rúk páchateľom,“ varuje organizácia Live Action.

„Dekriminalizácia všetkých sexuálnych aktivít, sexuálnych zločinov voči neplnoletým a potratov by len dvojnásobne vyhovovala obchodníkom s ľuďmi a zneužívateľom, o ktorých je známe, že používajú potraty ako prostriedok na zakrytie svojich zločinov,“ dodala organizácia.

Ďalšie súvisiace články o tejto téme nájdete na stránke Evil.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A vraj žiadny satanizmus vraj nie je ! Zrazu chcú všetci zvrhlí „demokrati“ zrušiť roky vytrubované a tlačené ľudské práva vyplývajúce z božích zákonov (desatoro) spolu s ochrannou úlohou štátu, rodiny, tradičných hodnôt a hajde poďme sa hrať slobodomurársky zvrhlo na bohov a všetko devastačné podporovať ! Rozklad a hniloba všetkého ICH cieľ ! Z narcistických kráľov, miliardárov, bankérov sú zrazu prívrženci anarchie ! Dobro došli…

  • Marek Košice

   Satanizmom je nie len to čo popisuješ, ale satanizmom je aj učenie o tom, že hriešnika čaká po smrti tela PEKLO. …….. JE TAK JEDNODUCHÉ potrestať niekoho kto už vlastne neexistuje (duša bez konkrétneho tela a konkrétneho rozumu je úplne inou „bytosťou“, než bol človek, v ktorom žila), TAM, KDE TOMU NEMôŽE BYŤ NIKTO SVEDKOM…. 😀 😀 😀 ……….. Kedy už ľudia konečne pochopia, že tento koncept „Peklo po smrti pre všetkých hriešnikov“ je VÝTVOR SATANA (resp. satanskej časti Stvoriteľa)….. Povedané moderným jazykom – je to HOAX.
   Ako keby Peklo nebolo toto tu čo žijeme : Od rána do večera sa starať o to, aby telu bolo „aspoň ako-tak dobre“……k tomu denný stres (u niekoho menší, u niekoho väčší), „trable“ vo vzťahoch, STARNUTIE TELA so všetkými tými neduhmi….. V mnohých prípadoch zakúšanie hladu a smädu, zimy, umierania na neukojenie týchto potrieb………. VEĎ TOTO JE PEKLO, VY POMäTENCI…….. Existuje len Peklo a Nebo. Nebo je život bez tela (a teda samotná duša bez telesných obmedzení, TAM HORE), Peklo je život v tele (ZEM JE NIžŠIE NEŽ NEBO – a teda je peklom, je to „TAM DOLE“)…….Samozrejme to Peklo môže mať mnoho odtieňov. ALE v Pekle sa NIKTO nevyhne starnutiu aj s jeho neduhmi (zhoršovanie výkonu fyzického, psychického, duševného, strata atraktivity vizuálnej a bohužiaľ aj zmyslovej – kto starý vzrušujúco vonia a chutí?), strate blízkych zapríčinenej ich smrťou (veľké utrpenie…niekedy SMRTEĽNÉ aj pre trúchliaceho)……….a mohol by som pokračovať a pokračovať………….A VY, KRESŤANIA, SA BOJÍTE, ŽE KEĎ NIEČO „POKAZÍTE“ TU NA ZEMI, TAK PôJDETE DO PEKLA……….. 😀 😀 😀 ……….

   • Marek Košice

    *Aj Peklo môže byť veľmi pekné, napríklad, keď sa v Pekle (život v tele) ocitne niekto, kto si vie myslením a konaním (ak nemal tú smolu a nenarodil sa napríklad do nejakej predpotopnej cigánskej osady, alebo do ešte horších podmienok) zabezpečiť život plný radosti, zmysluplnej aktivity, lásky……….ALE AJ TEN ČLOVEK sa stane svedkom umierania blízkych (mamy, otca, súrodenca, alebo priateľov), sám bude starnúť, ZO VZUCHU NEŹIJE, čiže sám proste MUSÍ otročiť na ukojenie telesných potrieb nevyhnutých pre život………. Možno nejaký „superguru“, ktorému nosia jeho učenci k nohám všetko cenné od výmyslu sveta, ten nemusí……..Ale koľko je takých na svete? Pár desiatok z 8 miliárd…… Ale ani taký guru sa nevyhne smrti tela, starnutia, strate atraktivity a zhoršovaniu telesného pachu (a chuti, ak si ešte dopriava sex)….. Samozrejme ak žil a žije veľmi zdravo, bude v starobe voňavejší a chutnejší než ten, kto veľmi zdravo nežil/nežije……….Ale čo z toho………A vlastne – čo to ten „Dobrotivý Boh“ spravil…….. Veď pre človeka je lepšie, keď zomrie v 80-tke, než keby sa mal dožiť 120-tky… 😀 ……Keď má človek 80, ešte „ako-tak“ vyzerá……..Ale keď má 120? Vtedy vyzerá už takmer ako múmia…… Čo je to za život? TAkže pekne zdravo žiť, aby sme boli pekní, voňaví a chutní (to posledné ani nemusíme byť, kto chce sexovať v 80-tke?…) do konca života….A ten koniec života nemusí byť v stovke….NAČO, keď sa tu aj tak reinkarnujeme znova? ….Môj cieľ : Žiť dlhšie ako moja mamka, a teda nezomrieť skôr než ona (pretože myslím na ňu, som ohľaduplný, strata dospelého dieťaťa je vraj väčšia bolesť, než strata rodiča)… ŽIT ZDRAVO AKO RITUÁL…….rituál UCTIEVANIA si tela (lebo lepší nosič tu v Pekle nemáme)…….Ak si ale niekto myslí, že žijem superzdravo preto, pretože sa chcem dožiť 100 či 120 rokov, tak…… je totálne na omyle. Možno by som takú potrebu mal vtedy, keby som žil v HOAXE, že život v tele je len jeden, a po smrti je „ničota“ (čo za idiot človek musí byť, keď si myslí, že môže existovať „ničota“…? Len preto, lebo o nej rozprávali v „Nekonečnom príbehu?“ 😀 …)…. Určite si nechcem privolať nejakú skorú smrť, ale…. netreba až príliš ulpievať na živote. ÁNO, je krásne sa starať o zdravie rôznymi spôsobmi…….. Ale PRE TEN PROCES SAMOTNÝ, nie z dôvodu dožiť sa 100, 120 rokov…. Pretože človek NEMÁ NA VÝBER………..Buď bude žiť zdravo, alebo nezdravo………..Kto je inteligentný, ten nezdravo žiť nebude. A to aj keď telo je len „vozidlom“ pre dušu v Pekle menom „život na Zemi“.

   • Daj sa liečiť na psychiatrií, ty „odborník“ na satanizmus alebo si vypisuj svoje bludy na sektársky stránkach, keď si smrdia encyklopédie a pod. že ťa ešte baví sa tu strápňovať !

   • Viera Kňažeková

    Vôbec nerozumiete kresťanstvu a Božiemu zákonu, tak veľmi sa mýlite a pritum Vaša duša je tiež súčasťou Stvoriteľa a On rozhoduje nie Vaše nemúdre slová. Verím, že Vám odpustí a neprepadnete sa do zla a nenávisti lebo to je čistý Satan.

    • Marek Kosice

     Gogo : nie je na co reagovat…
     Viera : Aha…takze veris, ze tvoj krestansky Boh mi odpusti….Ach boze… 😀 … Preco je tvoj krestansky Boh tak MEGAZVRATENY, ze dovoli surovcom pozabijat miliony ludi, a az potom, PO SMRTI, tych zahijackych surovcov potresta Peklom? 1. Kvoli tomu ze tmich nezastavi hned, sposobi obrovske utrpenie rodinam obeti…. 2. Obete v mnohych pripadoch citili pred smrtou velku bolest (nie kazdy bol zabity gulkou do hlavy) ….. 3. „BOZIE SUDENIE“ V PEKLE NIKTO NIKDY NEUVIDI – DOKAZ NEEXISTUJE…. 4. Si BIOROBOT zenskeho pohlavia bez zdraveho rozumu….Si ako Sebastian, ktory viac veri vypoctom nez pozorovatelnej realite…. Ty viac veris rozpravkam v knihe nez konfronacii so skutocnostou v realnom zivote….

 2. Marek Košice

  Zahrajme si hru na otázky a odpovede. VO VŠETKEJ SERIÓZNOSTI….

  Moja otázka : Čo sa stane s ľudmi typu Heger, Matovič, Čaputová, Makrón, Biden, Gates, Zelensky (zámerne do toho neťahám Putina, niektorí ho totiž máte za hrdinu)? Dostanú trest od Stvoriteľa za to, čo páchajú? Ak áno, aký? Ďakujem za odpoveď.

  PS : Zastrelenie niekoho z nich NIE JE TREST, k*rva…. Veď každý z nich má na svedomí (áno, aj naše slovenské „elity“) množstvo zničených a ukončených životov…….. Takto matematika nefunguje, že „Ty jednotlivec zabiješ tisíc ľudí, potom zabijeme za to všetko teba, a ….všetko je o.k., veď tvoj život mal aj pre nás, ktorí sme ťa vždy nenávideli, hodnotu tisícky životov dobrých ľudí“….

  Takže… Pôjdú do pekla, alebo sa narodia v budúcom živote do hrôzostrašných podmienok? ALEBO SA NESTANE NIČ?
  Normálne sa pýtam…NA VÁŠ NÁZOR.

  • mariankosmac

   Hneď po smrti sa dostanú do predpeklia – očistca kde ich budú trýzniť démoni. Čerstvé mŕtve telo zlého človeka má nízke ochranné vibrácie a priťahuje démonov ako mršina supov. Potom ich duša buď zanikne alebo sa inkarnujú už s čistým štítom možno i do dobrých podmienok, čo nemusí znamenať že nebudú zase šmejdmi a bude sa to celé opakovať.

  • Marek! Zožeň si knihu „Večné zákony“ – 1. a 2. diel od Natálie Makedonovej z r. 1997 a tam to máš polopatisticky podané ako to vlastne je so stavbou – štruktúrou celého Stvorenia a jeho obyvateľmi – vrátane nás ľudí. Hmotný vesmír je len maličkou časťou Stvorenia, ktorá je pre nás ľudí školou života po mnoho pozemských životov ale nieje našim domovom a cieľom. Na „štúdium“ tej knihy nepotrebuješ žiadne vysoké vzdelanie ani analytické myslenie – len ochotu si ju prečítať.
   Z mnohým v knihe nemusíš súhlasiť ale prečítaj ju ako celok až do konca.
   Určite v nej nájdeš odpovede na niektoré tvoje otázky prameniace z potreby tvojho ducha (vnútra) sa prebudiť k životu. Ak ožiješ vo svojom vnútri potom sa ti prenastaví aj myseľ – ona sa podriadi prebudenému duchu – citu. A potom na to aby si vedel zhodnotiť čo je v živote dôležité a čo nie už nebudeš musieť toľko premýšľať, študovať a analyzovať a trápiť sa – povedie ťa cit – duch = ty sám.

  • Sebastian

   Nic sa im nestane, budu zit krasny zivot, v blahobyte a Vy im budete zavidiet s podviazanym pytlikom.

   Na druhej strane, v clanku su pre Vas uvedene dobre spravy, konecne budete moct omocit svojho tetrova.

  • Sebastian

   Joj, ked sa uz hrame hry na otazky a odpovede, skoro som zabudol na vraskavca Marosa.

   Pre neho su v clanku uvedene tiez vyborne spravy, konecne sa nebude musiet skryvat a bude moct legalne oblizovat zadky dazdovkam na zahradke.

  • Bible uz neni potreba k vysvetleni Boha, Nebe a Pekla. Vznikla v dobe, kdy, clovek ktery prozil klinickou smrt a presto se pak probral a uzdravil, byl povazovan za zazrak, ci zmrtvychvstani… Ackoli jsme stale jeste s veskerymi vydobytky a znalostmi primitivni stvoreni, od lidi, kteri prozilii klinickou smrt a uzdravili se, diky soucasne medicine a vydobytkum k zachrane zivota jiz vime vic i o Bohu… Cirkvim, a kdejakym nabozenskym spolkum, ktere strasi peklem a vsemocnym Bohem, se nehodi, aby lide ztratili strach z trestajiciho Boha a pekla. Takhle drzi lidi uviry, aby se klaneli a podporovali pozemske „Bohy“ u moci. Lidsvo se vyviji, misto strachu z Boha bychom se uz meli vice zajimat o nove poznatky o smrti a Bohu. Buh na Zemi neprijde udelat poradek za nas, lidi. Proto nam nadelil svobodnou vuli, abychom se zde na Zemi vyvijeli zivot v hmotne lidske schrance. Uz vime hodne o dobru a zlu, mame pozemske trest, ale take volime vladce, kterym davame do rukou obrovskou moc nad narody. Tak vudci mohou rozpoutat valky a nicit zivoty ldobrych lidi, a vlastne cele narody. Nejsme poddani Boha ani pozemskych vladcu, nejsme otroci. Spatne zakony a spatny financni system drzi u moci, ci dostavaji se k moci, ti nejhorsi nejhorsi z lidi, nebo i dobri lide, kteri se nakonec propadnou lacnosti po moci a bohatstvi. Takze ano peklo mame tady na zemi a je soucasti vyvoje lidskeho zivota. Mame tu vse takove jake snasime a menime sami, jako lide… zadne zlocince peklo ani bozi trest neceka. Ale nez se duse zcela oddeli od hmotneho tela, prozije duchovni konfrontaci tela, ktere opousti s ostatnimi tely a prociti, jak svymi rozhodnutimi a ciny na ne zapusobila. A to bude bolet, ne za trest, ale jako pozemskou zkusenost, kterou musime opustit a take si vsechno spachane zlo sami odpustit. Ti je pro dusi proces, kdy si uvedomi, ze je vecna a na Zemi do hmoty se vrati tvorit a rozvijet hmotny zivot. Narodime se znovu a melo by nam tedy zalezet jaky svet tu po sobe zanechame. Nikdo se nevrati k puvodnimu majetku, bohatstvi nebo do chudoby. Narodime se nazi, bez niceho, aa to co ziskame od rodicu a sveta, s tim se budeme znovu vyvijet a pracovat…

   • Viera Kňažeková

    Nie každému je dovolené porozumieť a vniknúť do tajomstva Svätého písma, každý je dokáže porozumieť len toľko na akej duchovnej úrovni sa nachádza, smutné ale tak je to. A je to kniha kníh ktorá je vždy moderná. Bezebuba nemôžete vyháňať Belzebubom. Skutočná múdrosť vyžaduje prevysoké duchovno aj tak sa nedá úplne dosiahnuť lebo je to Boh.

    • Marek Kosice

     Viera : Najväcsi krestania su cigani…aj ti v osadach…. Boha a Jezisa im najdes aj v plynovej rure ci zahadne zobrazeneho na skrini. Im bolo dovolene porozumiet a vniknut do tajomstva Sväteho pisma… Mame sa od nich co ucit, cigani su nasa buducnost, a ti bieli, ktorym cigani nie su vzormi, budu Bohom zatrateni…Amen. (Dalsia ovca z fora, ktora odmieta kriticky mysliet.)

    • Keby v biblii bola prevysoká duchovná múdrosť, už dávno by ju popy zničili/spálili, spolu s knihami, ktoré dnes už neexistujú a že ich bolo dosť. Napríklad len Historiografia Slovanov od Maura Orbiniho obsahuje použitú literatúru, z ktorej 80% dnes neexistuje. Prevysoká duchovná múdrosť je uvedomiť si podstatu klamu s názvom náboženstvo.

   • Marek Kosice

    Napisala si to pekne, Mira.

   • Že by neexistovala skutočná dokonalá Spravodlivosť? To snáď nie!
    Že by masový vrah, pedofil a parazit bol v ďalšom jeho pozemkom živote oslobodený od následkov jeho predchádzajúcich ohavných činov? Ako k tomu prídu tí čistejší a ľudskejší?
    Že by Sila, ktorá stvorila oceány vesmíru (vrátane jeho obyvateľov) a dokonalé Zákony, ktoré to všetko udržujú v chode mohla dopustiť aby nejaký zloduch mohol vstúpiť do ďalšej inkarnácie ako nepopísaný list? Že by krátke obdobie po jeho pozemskej smrti keď sú mu ukázané všetky jeho činy – viny, ktoré na Zemi vykonal, stačili na to aby sa ich zbavil alebo dokonca duchovne dozrel? To by sme sa vôbec nemuseli na Zemi zdržiavať. Vývoj pre človeka je len v hmote na Zemi – v tele. A tiež všetko čo človek natropil musí odžit v tele na Zemi na vlastnej koži. Ten kto znásilňoval malé deti bude neskôr ako dieťa znásilnený alebo to zažije v kruhu svojich blízkych – keďže do rodinného kruhu sa inkarnujú ľudia vo s podobnými negatívnymi sklonmi.
    Ani najmenší nedostatok – zlý skutok nemôže byť človeku odpustený bez toho aby nepochopil čo vykonal – a väčšinou to človek musí zažiť na vlastnej koži lebo ľudia sa nechcú dobrovoľne duchovne vyvíjať. Vývoj – duchovný vývoj dnešného ľudstva ide cestou utrpenia – aj tak sa dá ale nemuselo by to tak byť.
    Nikto Spravodlivosti netečie!
    Naivita v tomto smere nesie človeku veľmi vo trpké ovocie!

    • Marek Košice

     Achnaton : Stačí použiť len trochu viac rozumu, a pochopíš, že karma typu „Zabil si 100/1000 ľudí, a za to ako JEDNOTLIVEC = JEDEN ČLOVEK = JEDNA STOTITNA/TISíCINA počtu obetí pôjdeš do pekla, alebo v budúcom živote budeš trpieť“ je matematicky, logicky a vrámci spravodlivosti …… GIGAZVRÁTENÁ…… Čiže je jedno, či zabiješ jedného, troch, desiatich, alebo milión ľudí, pretože Peklo po smrti tela (na ktoré veria kresťania) bude vždy Peklom, a otrasný život v budúcej inkarnácii bude vždy otrasný. Či ako to bude odstupňované? … Za jednu úmyselnú vraždu (nie v obrane, ale napr. zo zlomyseľnosti) dostane človek v budúcom živote aký trest? Taký, že si v 10-tich rokoch zlomí ruku? 😀 😀 😀 …. Lebo ak by to malo byť odstupňované, a za vraždu by dotyčný zožal v budúcom živote tiež vraždu (jeho samého), čo by zožal ten, kto zabije piatich? Desiatich? Sto? Tisíc? Milión? ……… 5-10-100-1000-1000 000 násobnú vraždu seba samého? …… ČI TU SA ROZDIELY NEROBIA, a ten, kto úmyselne zlomyseľne zabije jedného, dostane rovnaký trest v budúcom živote ako ten, ktorý takým spôsobom zabije tisíc ľudí? …… AKO INAK BY TO PODĽA KARMY MOHLO BYŤ??? LEN TAKTO…. Ak teda karma existuje (a inak ako som opísal fungovať nemôže, ak môže – NAVRHNI, UKÁŽ PRÍKLAD ŽE AKO), potom ju vytvoril PSYCHOPAT, ktorý vlastne podporuje hromadné až „gigahromadné“ vraždy jednotlivca, pretože keď už ten jednotlivec zabil raz, môže zabiť aj milión krát v tom istom živote, trest v budúcom živote (karma) bude predsa rovnaký………. 😀 😀 😀 …………..

     • Kukni tie Večné Zákony od Natálie Makedonovej. Neviem či tá kniha vyšla aj v e-podobe. Sú tam aj obrazové prílohy. Viac ti pomôcť neviem. Každý máme svoje radosti aj starosti a každý sa musí namáhať sám aby pochopil hlbšie – podstatné záležitosti.

  • Musíme byť blízko Apokalypsi ked toto židia a židomurári chcú a tlačia do hláv! Takže skončíme ako Sodoma a Gomora, ako soľ…cez rádioaktivne zbrane….

  • Musíme byť blízko Apokalypsi ked toto židia a židomurári chcú a tlačia do hláv! Takže skončíme ako Sodoma a Gomora, ako soľ…cez rádioaktivne zbrane….Eto vsyo…

 3. tohle snad stačí ??

  https://www.databazeknih.cz/knihy/konec-civilizace-59620

  A.Huxley, Brave New World, 1932

 4. Sebastian

  Marek Košice
  06/04/2023 at 22:15

  Popravde- SER*EM už na všetky stránky, ktoré sa bavia o vakcínach, NWO, covide, zrušeniu hotovosti, zavedeniu eutanázií, vojne a podobne. PREČO? Pretože každý rok môže byť ten posledný ktorý prežijem(E), a nebudem si preto ničiť zdravie denným pripomínaným toho, čo už dávno viem.

  Tentoraz s istotou, lúčim sa s vami, už neťuknem na žiadnu stránku, nebudem čítať nič o tom čo sa deje, čítať ani pozerať, ani počúvať…… STačí, že viem toto : VYHÝBAŤ SA OČKOVANIU, MAŤ NEJAKÉ ZÁSOBY POTRAVÍN, MAŤ VYBRATÉ PENIAZE Z BANKY, NEVERIŤ MAINSTREAMU (a teda ani strašeniu typu „covid“ a podobne)………….A to ….STAČÍ…………

  Zbohom ostávajte.

  (Redakcia, nemažte tento komentár, je NA TUTI môj posledný, takže mi takto vzdajte holt)

  Marek z Košíc.
  Odpovedať

  Chlap drzi slovo, ty denno-denne dokazujes, ze si len klamar s vypnutymi semennymi vackami.

  • „Redakcia, nemažte tento komentár, je NA TUTI môj posledný, takže mi takto vzdajte holt“

   ak je naozaj posledný, na tuti, tak ja za seba ďakujem, že už nebudeš „písať“
   len dúfam, že si to nemyslel ako ďalšiu tvoju dezinformáciu, že je to posledný komentár IBA z nicku Sebastian, a nové komentáre budeš dávať z inej IP adresy pod iným nickom

   • Pán jop,

    poukázal som na príspevok Mareka, ktorý bol napísaný pred týždňom.

    Marek je osobou, ktorá má nedostatok zodpovednosti a integrity. Toto správanie by mohlo mať korene v rôznych faktoroch, ktoré by bolo potrebné preskúmať. Určite je nespoľahlivý a nedôveryhodný vzhľadom na to, že nedodržal svoje slovo, nemá kontrolu nad svojím správaním a neplní sľuby.

    Na druhej strane Vy trpíte nedostatkom pozornosti, nedostatočnou gramotnosťou alebo nedostatočným porozumením obsahu textu. Vy máte problém s čítaním a chápaním písomných materiálov.

    Pre identifikáciu Vášho problému Vám odporúčam navštíviť odborníka, napríklad špecialistu na učenie. Ak identifikuje Váš problém, navštívte konkrétne kurzy gramotnosti alebo zlepšite svoju koncentráciu meditáciou. Ak Vám nepomôže ani meditácia, kľudne ma požiadajte, aby som Vám zvýrazňoval texty. Musíte byť trpezlivý, ja Vás podporujem.

    • bolo by od teba veľmi rozumné prestať tu „písať“
     urobil by si dobrý skutok, zlepšila by sa ti karma tvojho života
     a ja by som ti naozaj poďakoval pri tvojom poslednom príspevku
     tvoj intelekt stačí na pochopenie môjho príspevku?
     alebo máš problém pochopiť, čo píšem?

     • Marek Kosice

      Sebastian : Vzdy je väcsi chlap ten ktory ovlada svoju sexualnu energiu no neplni sluby (ALW AKE NEPODSTSTNE SLUBY!), nez ten, ktory ju neovlada, a sluby radsej nedava (lebo ich aj tak nesplni). Samozrejme najplnohodnotnejsi chlap je ten, ktory ovlada svoju sexualnu energiu a zaroven si VELMI DOBRE premysli, co slubi… Ja tym najplnohodnotnejsim chlapom nie som. Ale mozno raz budem.

      Jop : snazil som sa, ale neporozumel som ti…Takze neviem ako zareagovat.

     • pán Marek,

      poukazujete na domnelé „väčšie“ chyby, aby ste zamaskovali „menšie“, čo je jednou z techník odvracania pozornosti, ktorá má za cieľ presunúť pozornosť od Vášho problematického správania a odvrátiť ju na iné témy. Používate techniky manipulácie a nečestnosti.

     • Marek Kosice
      Jop : snazil som sa, ale neporozumel som ti…Takze neviem ako zareagovat.

      Marek Košice: môj príspevok 12.51 nebol tebe, aby si prestal písať.
      To bolo predsa jasne napísané ako odpoveď Sebastiánovi 11.34

    • Marek Kosice

     Jop : fajn. 😉

  • Marek Kosice

   Sebastian : Pozri sa na napichanych kulturistov…. Maju gule male ako lieskove oriesky… Myslis, ze maju menej ejakulatu nez ty? Ci sa im vycaruje v penise pri orgazme? Alebo zeby ho mali uskladneny v prostate? Veru tak, ako vsetci muzi. Odvaz si gule pred ejakulaciou a po nej, retardik. Mimochodom, myslis si ze mas viac testosteronu nez ja? Tazko. Tak nespominaj moje gule. PS : Testoateron sa tvori v guliach. Napichani kulturisti ich maju male, pretoze testosteron dodavaju do tela steroidmi, umelym injekcnym testosteronom…. Vypnute guoe maju ONI. Ja som icj PRAVY OPAK ohladom gul. Ty strapnujuci sa a takmer nic nevediaci NE-VE-DO-MEC.

   • Nič o mne neviete, dali by ste sa charakterizovať ako predsudkový a povrchný. Súdiť niekoho, koho ste nikdy nevideli a nepoznáte, je povrchné a neobjektívne. Ste predpojatý voči určitej skupine ľudí a máte nízku úroveň porozumenia a empatie voči iným ľuďom.

    Skúste mi aj napísať, akú školu-y som vyštudoval, akú mám výšku, váhu a účes- Myslím si, že Vy to zvládnete, na Vás sa dá spoľahnúť. Vy ste veštec.

    • Marek Kosice

     „Nic o mne neviete“… Za to ty sa vyjadrujes, ako keby si o mne vedel vsetko.
     Pises, ze je povrchne sudit niekoho koho nepoznam a koho som nevidel – ALE TY TAK CINIS, za tych par dni co tu si, si odsudil mna a Marosa.

     A este mi aj vykas, ako keby sme si boli cudzi…

     Zacinam nadobudat presvedcenie, ze si bud choromyselny troll, alebo psychicky chory clovek, ktory nevie ze trolluje. Radsej ruky prec od teba…. Inak pises ako A.I. ….. to nie je poklona, ale lutost.

     • Marek Kosice

      Sebastian : Neti, si to ty? Predpokladam ze ano, a nasiel si ma tu z dovodu takeho, ze v diskusiach na Badatelovi spominam aj plochu Zem, ktorej existenciu nedokazes prekusnut. Takze – maj sa, psychopat. Ak NAHODOU nie si Neti (clen jedneho fora), na beci to nic nemeni…Si ako jeho dvojca.

     • My sme si cudzí, neviem prečo ste nadobudli dojem o nejakom fiktívnom bratstve a sesterstve.

      Vy neviete komunikovať, nadávate a rozširujete nenávisť.

      Pán jop má pre zmenu sklon a náchylnosť zakázať prístup do fóra. Človek, ktorý tvrdí, že má záujem budovať spravodlivý svet, selektuje, neznesie oponentúru, iný pohľad na skutočnosť, prípadne prijať ľudí ako celok vo svojej povahe.

      Hovorím Vám, vy tu nie ste o nič lepší, ako ľudia, voči ktorým máte výhrady. Česť výnimkám.

      Maroš mi praje smrť, chce ma zabiť a snaží sa ponižovať okolie.

      Hrám sa aj ja, budem sa hrať, kým ma to bude baviť a jediný, kto má karty v ruke s tým niečo urobiť, je redakcia. Dostanem ban, budem mať ban.

      Ale nič to nemení na veci, že je planéta zdevastovaná a ľudstvo sa samo neuskromní. Bude ju plieniť dokonca, kým sa začne medzi sebou zabíjať. Len najtvrdšie zoskupenia ľudí môžu určovať budúcnosť, tak ako v prírode dominantné zvery určujú životy stáda.

      Inak to nejde.

 5. Že by sa tí zmrdi slobodomurárski úchylácki skutočne pripravovali na nukleárnu vojnu? V tichosti upravujú a oprašujú všetky dotknuté právne predpisy a idú ďalej… začali branným zákonom a mobilizáciou a teraz idú ďalej, viď napr.: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2023/119/ !

 6. Čau Sebik!

  • Dobrý deň madam.

  • „Čau môj šerblík“ – „Čau moja riť!“
   Vy dvaja si teda „sadnete“!
   Ale tak je to odjakživa.

   • holistický prístup

    Ďakujem, Maroš, že tu si – si zdrojom poučenia ale aj zábavy po tých strašných drístoch,ktorých je tu ojojóóój. Ďakujem, že vidíš aj za roh. Ak Ty odídeš, tak prestane dôvod otvoriť tieto stránky.

    Pozn.- tí dvaja sú z jednej stajne a zrejme aj z jednej SS-trollej fabriky – prípadne od jediného počítača.

    – to nie je vnucovanie

   • Marek Košice

    Maroš : 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 …….dostal som záchvat smiechu, toto sa ti podarilo….

    • Sebastian

     prosim vas..

     Vy dvaja ste spodina spolocnosti. Neviete si priznat ani chyby. Ten stary obcan Hans Christian Maros sa ma vcera pokusal zosmiesnit pri odbornej teme.

     Nerozumie problematike a guugli ako o zivot, len aby nasiel akuklvek zmienku na internete, ktoru by mohol pouzil na zhodenie oponenta. On nema mozog, detto ani Vy. Pretoze rozumny tvor si hlada fakty k teme.. Navod znie, spomeniem Enderleina, tak si kupim knihu ENderleina a zozbieram fakty. Vy nic neviete, hned tu chrlite tie vase konspiracie a vo svojej obmedzenosti si este pysne myslite, ako ste prechytracili ostatnych. Pritom nechapete elementarny fakt, ze ste dvaja nepotrebni muzi. na ktorych nikomu nezalezi. Ste lahostajni kazdemu cloveku na Zemi.

     Podviazany pytlik Marek, aj Vy si precitajte o cyklogenetike, teme, ktoru ste nikdy nepoculi a nikdy sa k nej nedostali, pretoze som si dal tu namahu prelozit materialy, ked tu trepete o vakcinacii a jej ucinkoch, ktore neviete zdovodnit, iba si znova guglite webstranky, ktre vas magneticky pritahuju, pretoze ste dvaja veriaci, ktori nezbieraju fakty. Zbierat fakty znamena posudzovat kazdu stranu mince, alternativu, maistream, odborne posudky, nasledne ich aplikovat do praxe, aby ste prisli k vysledkom. Ale vy dvaja ste velmi uzko zamerani jednym smerom, ktory mate este priskrteny hranicami vlastneho IQ, ktore mate asi take vysoke, ako bezne chodiace maso po ulici.

     Namiesto priznania si svojej chyby, tu trepete neustale tie vase nazory dvoch dezolatov.

     Najlepsia je cierna slachta od Hansa Christiana Marosa – kodove oznacenie Plocha draha alfa alfa. A ktora slachta je biela? Kazdy v zriadeni robi to, co sa vyzaduje, cize tie „cierne“ veci.. len niekto to robi intuitivne, niekto vedome. Dvaja jadrovi fyzici, jeden, ktory nevie vyvratit ani jeden fakt o Mesiaci a druhy, random tukac myslienok, ktore si skompiloval na gugli.. Maros ma fan klub 120 ludi, inteligenciou vysvihnutych do jeho vysin, ci skor vrana k vrane sada?

     Keby si ty aspon zdielal oficialne weby a programy think tankov, tak by si vedel, co sa deje. Maros, este pred mesiacom si zil v iluzii, ze je Rusko a pre teba velkoknaz Putin, zachranca sveta.. Co ty tu chces niekoho poucat? KEd roky rokuce klames a vyvijas sa v priebehu asu sposobom, ktory si upravujes , tvaris sa, ze sa nic nedeje, stale si mal pravdu a pritom si jeden magor, ktory sa vyhraza na internete cudziemu cloveku, ktoreho ani nepozna. Ako ty mozes vediet, co by sa stalo, keby som bol na Vasej zahradke? Ty uz vies dopredu analyzovat cloveka, s ktorym si pises? Jeho status, okolie, vysku, vahu, schopnosti? Verte mi pan Maros, ze aj na Slovensku je neskutocne vela inteligentnych ludi, ktori velmi dobre vedia, ako sa veci maju, ale nemaju inu moznost, pretoze su skuseni a dbre vedia, ze by Slovensko neexistovalo, keby sa veci diali inym sposobom, ako sa deju. Len to Vy vo svojej obmedzenej prilbe neunesiete.

     Marek a Vy, zarobte si par penazi a kupte letenku do Kanady, uvidite, ze preletite nad Gronskom, z Kanady na Havaj, z Havaja do Azie, cez Rusko naspat na Slovensko. Na to nemusite byt ani nadany, co Vy nie ste, aby ste pochopili, ze letite nad gulou.. A po dalsie, kd letite do Kanady nad Gronskom, letite preto, pretoze je to najkratsia cesta. Vid globus. TO uz aj poslednemu dezolatovi musi docvaknut, len Vy si precitate vety, zacnete sa smiat a ani sa nezamyslite na ich vyznamom.

     To je tu vidno, ze k odbornym clankom sa nevyjadrujete, ste len bulvarni internetovi vestci ala Novy Cas, len klebetite a jedno uctive slovo neviete nikomu napisat. Vy ste dvaja nepotrebni panaci, ktori nic nezmozu. Vy ste take dve zebry, v zadku ktorych su zakusnute levy a tie vase vylevy su len intuitivne volania o pomoc, lebo viete, ze ste prehrali na plnej ciare, satani dvaja. A Marek, spravajte sa k zenam slusne, ktore Vas slusne oslovia s opacnym nazorom k tomu Vasmu.

     Zasluzite si dostat poriadnu nakladacku na nufak za neuctu k ludom.

     A to video o Mesaici a jeho fazach budete vyvracat Vy. Mna nezaujimaju Vase nazory, ak chcete niekoho opravit v tvrdeniach, chytte sa nosnej myslienky, ktorej ten clovek veri a exaktne tie myslienky vyargumentujte.

     V tomto pripade si otvorte to video, ma priblizne 16 minut, v ktorych chrli fakty jeden za druhym, kazdych 10 sekund ho zastavte, kazdych 10 sekund vysvetlite v com sa myli a az potom sa s Vami bude niekto bavit, ale ja to nebudem, pretoze tema pochej Zeme je pre mna temou rovnakou, ako ked mi budete tvrdit, ze ste tulen, pretoze agenda LGBTI sa taketo chovanie snazi obhajit.

     Vy ste pre mna neschopny muz, ktory si nevie zadovazit vlastnu rodinu, postarat sa o nu a Maros je pre mna len chory stary clovek, ktory je neustale excitovany, preziva caste tantrum z dovodu sebazamorovania, pretoze kazdy clovek so zdravou biochemiou travenia ma stabilnu povahu, aj v pripade, ak je horlivym clovekom. Ale co tu predvadza ten stary zivocich je neucta a vrchol vrcholov k zenam, k muzom, ku kazdemu, kto si dovoli spochybnit jeho nazor.

     A to ste vy dvaja, nepotrebni prizivnici, vyzieraci planety.

     • holistický prístup

      Sú aj iné „Knihy“ ako tie, ktorými kŕmili a kŕmia TEBA – len málokto dokáže vyberať (selektovať) – oddeľovať zrnká pravdy od lží – a Ty si k nim nikdy nepatril. Reaguješ na Maroša presne podľa programov do Teba vložených – Ty nie si človek.

      Koniec.

 7. svatoslav butora

  … a čo robia pre lepší svet ľudí kariérni diplomati v OSN? Majú sa kde hrať na služobníkov Sveta Ľudí? Dosahujú diplomatické úspechy v organizácii, ktorá sa sparchantila a ktorú vedie zločinec Guterres, ktorý organizoval genocídu medzi obyvateľmi pohraničných oblastí Etiópie a Eritrey …

 8. Dnes je zbierka narcisov… Nedal som ani cent už x-tý rok ! Prečo? Nuž keď mi nebudú strhávať zdravotné poistenie a rozkrádať ho, keď nebudú lekári korumpovaní a cez predražené tendre, tunelovať zdravotný systém a následne privatizovať či pretransformávať nemocnice na akciovky aj so zariadeniami zo zbierok, vtedy budem prispievať ! Inak nedám ani cent ! Štát nerobí nič, lekári nerobia nič, politici nerobia nič, len z nás všetci ťahajú peniaze a potom sa ešte máme skladať? Zapomeňte ! Načo je potom štát a tie všetky odvody? Však to je výsmech všetkým ľuďom do očí, tie úbohé zbierky !

  • Mám iné dôvody prečo tiež nie – a dnes zážitok – o tom neskôr /učky sú neskutočne SYSTÉMOVO jebnuté/, lebo musím kosiť.

 9. Redakcia, v článku nie je uvedené, ako sa stavia OSN k sexuálnym aktivitám v islamských krajinách a islamských komunitách na Západe. Je všeobecne známe, že deklarácia OSN o ľudských právach sa plne nevzťahuje na islamizované teritória. Aj preto mohla Saudská Arábia byť predsedajúcou krajinou OSN ohľadne ľudských práv. Čo myslíte, ako by zareagovala naša prezidentka a naša vláda na útoky voči LGBTIQ komunite, ak by sa udiali v moslimskej štvrti? Hypoteticky, môžeme takú štvrť mať onedlho aj u nás na Slovensku. Najmä ak SR nakoniec prijme kvóty EÚ o povinnom prerozdeľovaní migrantov.

 10. CZ „vláda“ pořádá okresní přebory v packání a jednotlivý resorty mezi sebou uzavřely sázky, kdo půjde rychleji do kopru. A za odměnu si za cizí prachy lítají na zahraniční rekreace na Taiwan nebo do Asie..
  A Henry Kissinger (Avraham ben Alazar) – teď v květnu mu bude 100 let. Po celé dlouhé dekády je vysokou figurou v hierarchii organizovaného mocenského Židovstva. Je také od 80. let 20. století hlavou výhradně židovského zednářského řádu B’nai B’rith (Synové smlouvy, hebrejsky: בני ברית). Stejně jako je členem mnoha dalších židovsko-zednářských organizací. Je také v Komisi 300.

  Má na svědomí spousty zločinů!

  Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

  Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

  Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
  https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

 11. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová napsala dopis vedoucím představitelům Polska, Maďarska, Rumunska, Slovenska a Bulharska se souborem návrhů, které podle ní „reagují konkrétně na obavy členských států a zúčastněných stran v první linii, včetně zemědělců, a umožní nám v budoucnu reagovat ještě rychleji“.
  V dopise byly uznány problémy, s nimiž se zemědělci setkali poté, co EU zrušila cla na ukrajinské obilí, aby usnadnila vývoz, když ruská válka na Ukrajině zadusila dodávky tradičními cestami. Uvolnění cel vedlo k nechtěnému nárůstu vývozu a v důsledku toho k nižším cenám, které snížily příjmy zemědělců.

  Návrhy Evropské komise, které měly být dále rozpracovány během jednání později ve středu, vycházejí z původního balíčku podpory ve výši 56,3 milionu eur pro nejvíce postižené zemědělce v zemích první linie s možností druhého balíčku ve výši 100 milionů eur.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/leyenova-navrhla-statum-finance-aby-dale-odebirali-ukrajinske-obili/

 12. Marek Kosice

  Vsetci tu dobre vieme, ze elity chcu, aby sme nemali dobry zdravotny stav. Preto su supermarkety plne hlavne takuch potravin, ktore nam sice umoznia prezit, no nicia nam zdravie tela, ale aj uvazovanie, usudok.

  ALEN UZ MALOKTO Z VAS SI UVEDOMUJE, ze do nasho zdravia je negativne zasahovane aj PROPAGANDOU casteho ejakulovania. Clovek & muz ako jediny samec z rise cicavcov bezostysne okytva svojim ejakulatom, a este si to VO VSETKEJ SVOJEJ SLABOSTI ospravedlnuje MAINSTREAM doporuceniami.

  ALE (!!!) problem je v tom, ze neviete o tejto skutocnosti (RADA NA NEZAPLATENIE, hoci v tejto dobe sa az tak nehodi…privuest dieta na svet do Pekla v plnej parade) : Ak chcete mat CO NAJHUZEVNATEJSIE a nainteligentnejsie dieta, treba ho splodit idealne 3 (a viac) mesiace po poslednej ejakulacii. Ejakulat so spermiami je NEUSTALE V POHYBE, nestraca na kvalite nerjakulovanim, PRAVE NAOPAK. A VEDIA O TOM VSETKY VYCHODNE DUCHOVNE SPOLOCENSTVA (mimo vychosny mainstream). Semeno sa v tele muza NABIJA, cez vsetky cakry. AK ho muz nevyskratuje pri orgazme/ejakulacii. Semeno totiz PUTUJE CHRBTICOU. Skor nez sa tomu budete smiat, nastudujte si to. Chrbtica ma 33 stavcov (vek ukrizovania bajnej postavy Krista, ktory je len podobenstvom tejto skutocnosti). V mozgu mame cast mozgu nazyvanu CLAUSTRUM. Santa Claus je zas PODOBENSTVOM PRUDENIA/PREMIESTNOVANIA SA SEMENA Z PROSTATY DO HLAVY A SPÄT…DOKOLECKA. Preto Santa Claus nechodi dverami ci oknom, ale kominom, ktory dole zacina krbom (prva cakra) a konci vystupom z komina (siedma – korunna cakra). Najprv vojde kominom dolu (7…1), potom odide kominom hore (1…7).
  Na oblickach mame kanaliky veduce do chrbtice. Ak neverite, zucasnite sa pitvy. ALE LEN KED SA PITVA MUZ. Mimo ineho semenniky su prepojene s oblickami. Ak neverite, zacnite si prostrednikom tukat po semennikoch…budete to citit v oblickach…lavy semennik – lava oblicka…Pravy-prava….
  Ak je tu niekto z Kosic kto vidi auru, mozeme sa stretnut. Okolo hlavy mam velku auru, dotycna starsia zena ktora auru vidi (neplatil som jej nic, je to moja znama) mi to s velkym prekvapenim povedala. Vraj sa nepamäta, kedy videla taku velku auru okolo hlavy. No a potom som pidil, pidil, a docital sa, ze jednym z efektov neorgazmovania u muza je velka aura okolo hlavy…. Dotycna nevie doteraz nic o tom ze dodrzujem orgazmovaci celibat… Ale hlupaci mi tu budu tvrdit, ze CHYBUJEM tym, ze neorgazmujem. … Co to znamena? Ze o realite toho viete menej, nez ste presvedceni…

  • To viete, hlupáci si radšej zasúložia, vytvoria rodinu a postarajú sa o ňu.

   Tak ste vznikli aj Vy. Ale kto vie, možno ste vznikli z aury.

   • „To viete, hlupáci si radšej zasúložia, vytvoria rodinu a postarajú sa o ňu. “ – ty kokso! To sú ale debili!

    Teba ty ko.ot zrejme našli ako „vyvoleného“ niekde pred sirotincom! Ty ko.ot! Ty si vlastne taký „Mojžíš“ – židovský schizofrenický zmrd nájdený na brehu Nílu – ktorého ako hnus nechcel zožrať ani krokodíl Ale ujal sa ho faraón – resp. jeho konkubína. Lebo so zmrdmi sa dá robiť všetko! Úplný labúž je vytrieť si s nimi riť – to ste ešte neobjavili zázračnú melamínovú hubku! Do riti!

    • Vy trpíte nedostatkom pozornosti, nedostatočnou gramotnosťou alebo nedostatočným porozumením obsahu textu. Vy máte problém s čítaním a chápaním písomných materiálov.

     Pre identifikáciu Vášho problému Vám odporúčam navštíviť odborníka, napríklad špecialistu na učenie. Ak identifikuje Váš problém, navštívte konkrétne kurzy gramotnosti alebo zlepšite svoju koncentráciu meditáciou. Ak Vám nepomôže ani meditácia, kľudne ma požiadajte, aby som Vám zvýrazňoval texty. Musíte byť trpezlivý, ja Vás podporujem.

     Zvýrazním Vám to. Prečítajte si príspevok Mareka, potom porozumiete irónii v mojej odpovedi.

     Ďalej, prečítajte si môj príspevok o cyklogenetike nižšie. Tlieskajte mi, klaňajte sa mi a bozkávajte mi ruky synak.

     Vyššia liga, ktorej nerozumiete.

     Na druhej strane, ďakujem aj v mene Vašich slabomyseľných fanúšikov, ako obohacujete Vašim rozumom tento portál.

     Vypichol by som perličky. Teória o plochej Zemi, Váš únos mimozemšťanmi, neexistujúce hviezdy, neexistencia atmosféry, akú ju poznáme, alternatívna liečba symptómov rôzneho druhu, ktorá neadresuje podstatu, teória o ultra galaktických reptiliánoch, násilné odmietnutie medzinárodných podmienok, aby ste znemožnili existenciu Slovenskej republiky. Vy ste jednoducho klasik, taký rozhľadený a skúsený stratég, ktorý sa hrá na alternatívneho občana, pričom je rovnako neprispôsobivý okoliu, v ktorom žije. Vy nevytvoríte ani spravodlivú spoločnosť, ani nie ste spravodlivý.

     Zapamätajte si, Vy ste predurčený byť s Vašimi klapkami na očiach len mojim sluhom synak.

     Rád by som sa konečne od Vás dozvedel, koho odporúčate nenávidieť.

     židovské deti, židovských poľnohospodárov, židovských úradníkov, americké deti, ruské deti, alžírske deti, marockých učiteľov, amerických policajtov, slovenských novinárov, slovenských vedcov, slovenské deti. Stále ste nepovedali, koho nenávidieť.

     • „Rád by som sa konečne od Vás dozvedel, koho odporúčate nenávidieť.

      židovské deti, židovských poľnohospodárov, židovských úradníkov, americké deti, ruské deti, alžírske deti, marockých učiteľov, amerických policajtov, slovenských novinárov, slovenských vedcov, slovenské deti. Stále ste nepovedali, koho nenávidieť.“ – treba ti dať zrkadlo ty debil provokatér?!

      Ty si myslíš, ty troll kŕmený na chipsoch a pukancoch, že ja si budem k tebe vytvárať emocionálny vzťah ako k ošípanej?! No dobre!

 13. Posledný rok, kŕmia ošípané v Španielsku, Belgicku a Holandsku kŕmia GMO a kontaminovanou pšenicou z Ukrajiny (kt vraj išla do Afriky) a mäso z nich následne predávajú supermarkety za nízke ceny v stredovýchodnej EU ! Bravooo ! Cenou ničia našich chovateľov, keďže predmetná pšenica nepodlieha clám ani zdaneniu, čiže predmetné štáty majú výrazne nižšie náklady (nehovoriac o vyšších dotáciach pre poľnohospodárstvo v rámci EU!). No a teraz sa začalo ešte toto – čo už začína vadiť: https://www.topky.sk/cl/10/2506855/V-Cesku-vypukla-totalna-panika-pre-muku-zo-Slovenska–Znamy-retazec-ju-radsej-stahuje-z-pultov–A-co-my-#disqus_holder . Normálne ako u debilov…

  • Marek Kosice

   To vsetko preto, lebo nas Stvoritel je bezcitny, lahostajny, nevsimavy…. KLUDNE da moc tomu, kto na nu ma vnutornu silu a zaziada si o nu (nejakymi technikami), a to aj ked je to masovy vrah. A v utrapach necha zomriet aj toho najzboznejsieho cloveka, pokial nema dostatocnu vnutornu silu vzdorovat ludskym predatorom. Takze – ako ho nazveme? BohoSatan? Alebo VZDY EXISTUJUCA (a reda nikym neytvirena) UMELA (alebo ak chces, tak BEZCITNA) INTELIGENCIA? Tretia moznost nie je. Ak je, sem s nou. LEN PROSIIIIM…nikto nespominajte dobrotiveho a laskaveho, sucitiaceho Boha. On je maximalne tak v rozpravkach.

   • Nijako ho nemusíte nazývať a ani hľadať nové slová. Volá sa to život. Stvorený Slnkom a jeho energiou vo vzťahu k podmienkam na planéte Zem.

    Prispôsobte sa a prežite život v spokojnosti alebo sa trápte nad nezmyselnými úvahami, kto chce komu dobre a kto komu chce zle.

   • “ lebo nas Stvoritel je bezcitny, lahostajny, nevsimavy“ – a preto zmena reality prebieha na kvantovej úrovni vyslovene emocionálne podmienená – ale Stvoriteľ vtedy chýbal v škole. Kokso!

    Počuj stop-ejakuloš! Ten náš írsky troll Sep začal používať diakritiku – odkedy si prestal používať diakritiku ty?

    • Marek Košice

     Maroš : „“ lebo nas Stvoritel je bezcitny, lahostajny, nevsimavy“ – a preto zmena reality prebieha na kvantovej úrovni vyslovene emocionálne podmienená – ale Stvoriteľ vtedy chýbal v škole. Kokso!“ …… A? To čo som napísal sa s tým nijak „nebije“…… Chceš povedať, že malé dieťa, alebo niekto psychologicky totálne negramotný (a takých sú stámilióny) vie o niečom takom ako funguje energetika kvantovej úrovne? NIE…….. Choď do chudobných/najchudobnejších oblastí sveta a začni im rozprávať o kvantových úrovniach…. Čo to znamená? STOVKY MILIÓNOV ĽUDÍ NEMAJÚ „BUNKY“ NA TO, ABY TO POCHOPILI…… A teda sú dopredu ODSÚDENÍ……… Kým? No predsa našim BEZCITNÝM, ĽAHOSTAJNÝM A NEVŠÍMAVÝM STVORITEĽOM………..Pretože je mu šumafuk, že stovky miliónov ľudí o niečom takom nemá ani páru, a nechá ich zgegnúť v utrpení. Čoho je to dôkazom, ak nie jeho bezcitnosťou, ľahostajnosťou a nevšímavosťou?

     K diakritike : Keď píšem z mobilu, nepoužívam diakritiku, lebo neznášam tú funkciu (vidíš, ani neviem ako sa volá), kde sa text sám opravuje (na mobile sa to volalo dááávno tuším „T9“ či ako), a nemienim písať príspevok pol hodinu……. Keď píšem z počítača, používam diakritiku, nakoľko ovládam prstoklad, a počas písania celého príspevku sa nemusím ani raz pozrieť na klávesnicu. To jediné potrebné som sa na strednej škole naučil… 😀

   • holistický prístup

    Marek z Košíc – alebo skôr len jeho klon – ten pôvodný sa už mnohokrát navždy rozlúčil,

    Ty si určite výtvor toho, o kom tak často siahodlho píšeš – ja nie som zo zdroja, z ktoré si Ty – som vyslanec RODa – teším sa na návrat Domov – moja cesta k sebapoznaniu je na konci – zverenú úlohu plním … snáď mám ešte niečo dokončiť a hajde Domov.

    • A krovie sa chveje!

    • Marek Košice

     holistický prístup : To čo tu predvádzaš je mentálna masturbácia…. Pretože ti napíšem jeden zákon (je mi ľúto, že sa vkuse v tejto veci opakujem, ale ide to inak?) …. Pokiaľ PLNE NEOVLÁDAŠ svoju sexuálnu energiu a máš nutkanie ju pravidelne (raz za čas, určite nie za DLHÝÝÝÝ čas) vyskratovať v druhej čakre, tak na mňa PROSÍM ŤA s duchovnom nechoď. 🙂 …Ak si myslíš, že staroslovieni skratovali svoju sexuálnu energiu masturbáciu či počas sexu do kondómu (alebo inde, ale nechcem tu byť príliš detailný kde všade sa to dá, aby príspevok nebol nevhodný), tak si totálne mimo. Či oni ROBILI CHYBU a boli málo „progresívni“? 😀

     • holistický prístup

      Marečku

      Napíšem to stručne a jasne – strč si tie svoje drísty kam len chceš, verejne „mastrubuješ“ jedine TY!!!! Ty si jediný najvoňavejší, najkrajší, najmúdrejší, s najlepšími guličkami, s najkrajšou aurou, .., stále len TY, TY, TY – narcistický egomaniak!!! Teba je prd do môjho intímneho života – zbytočne provokuješ, keď na to nemáš.

      Rozdiel je diéta a životný štýl!!!!

     • Marek Kosice

      Holisticky pristup : Ja som si svoje „plusy“ vydrel. Nedostal som ich zadarmo. A inak…nerozumiem ti…. Pises gramaticky o.k., ale nezrozumitelne….

     • holistický prístup

      Marečku,

      čo je pre Teba DRINA (násilie, diéta) – pre iných je prirodzenosť (životný štýl, spôsob žitia).

      Je rozdiel MUSIEŤ a chcieť – keď dvaja robia to isté, nie je to to isté, …

 14. Príspevok je pokračovaním predošlých dvoch príspevkov z minulého dňa.

  Cyklogenetika

  V niektorých knihách sa môže používať názov „cyklogenetika“ namiesto „pleomorfizmu“ z dôvodu, že niektorí vedci a lekári vnímajú pleomorfizmus ako jeden z aspektov cyklogenetiky. Cyklogenetika sa zaoberá cyklickými zmenami mikroorganizmov v závislosti od ich životného cyklu, stresových faktorov a vnútorného prostredia. Tento termín sa používa hlavne v alternatívnej medicíne a nie je všeobecne uznaný v rámci vedeckého sveta. Preto sa môže stať, že niektoré knihy používajú jeden názov alebo druhý, ale zväčša ide o synonymá pre rovnaký jav.

  Pleomorfizmus je úžasná schopnosť mikróbov meniť svoj tvar a formu až do bodu, keď vyzerajú a správajú sa úplne inak. Bolo zistené, že baktérie vymieňajú svoju genetiku medzi sebou, inými mikróbmi a dokonca aj s našimi ľudskými bunkami.

  Zdroj: https://www.discoverymedicine.com/Gerald-J-Domingue/2010/09/23/demystifying-pleomorphic-forms-in-persistence-and-expression-of-disease-are-they-bacteria-and-is-peptidoglycan-the-solution/

  V závislosti od prostredia, zdroja potravy a štádia ich životného cyklu sa mikróby môžu stať nepoznateľnými. V mnohých prípadoch mikrobiológia skúmala rôzne formy jedného organizmu, pričom si myslela, že ide o úplne odlišné mikróby. Dobrým príkladom sú L-formy baktérií, ktoré v súčasnosti vzbudzujú veľký záujem v mikrobiológii.

  Zdroj: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19426852/

  Tieto baktérie nemajú látku nazývanú peptidoglykán a preto nemajú pevnú bunkovú stenu. Sú ťažko skúmateľné a môžu sa podobať na chlamýdie, archeá, mykoplazmy, nano-mikróby, hubové spóry, cysty, huby, vírusy, parazity alebo čokoľvek iné. Môžu sa množiť všetkými druhmi neobvyklých spôsobov a môžu mať mnoho rôznych tvarov, foriem a veľkostí. V krvi sa môžu prichytiť na krvné bunky a dokonca žiť v nich, pričom sú stále úplne aktívne.

  Zdroj: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28715646/

  Baktérie bez bunkovej steny (L-formy) boli prvýkrát popísané v roku 1935 v Listerovom inštitúte. Hoci hlavné lekárske zriadenia väčšinou ignorujú koncept pleomorfizmu, mnoho brilantných vedcov a lekárov potvrdilo jeho existenciu a stále ju potvrdzuje.

  Má sa za to, že fenomén pleomorfizmu bol prvýkrát popísaný geniálnym francúzskym biológom Antoineom Bechampom (1816-1908), ktorý identifikoval mikroskopické objekty vo všetkých zdravých tvoroch. Nazval ich mikrozymami a pozoroval, že sa podieľajú na tvorbe normálnych, zdravých tkanív; boli neškodné, kým bolo telo zdravé a dobre fungovalo. Avšak, keď sa prostredie v tele zmenilo kvôli zlým výživovým návykom, toxicity alebo traumatickým udalostiam, tieto mikrozymy sa premenili na vírusy, baktérie, prvoky alebo huby a začali ničiť telo. Na základe svojho výskumu Bechamp dospel k záveru, že mikróby nevyvolávajú choroby. Ich funkciou je skôr demontovať telo s nezdravým metabolizmom.

  Zdroj: https://www.amazon.com/Blood-Its-Third-Anatomical-Element/dp/B08YDNLSY8

  Tento veľmi dôležitý objav sa úplne protiví teórii o zárodkoch, ktorá ovláda naše myslenie už viac ako sto rokov. Teória o zárodkoch tvrdí, že mikróby k nám prichádzajú zvonku a bezdôvodne nás napádajú. Namiesto toho Bechamp zistil, že väčšina mikróbov k nám neprichádza zvonku, ale žijú v našich telách celý náš život v neškodnom stave, plnia pre nás užitočné funkcie.

  Vysoko uznávaný nemecký lekár, patológ a vedec Rudolf Virchow (1821-1902) súhlasil s Bechampom. Vyhlásil, že mikróby používajú infikované orgány ako habitat. Keby som mohol žiť svoj život znova, venoval by som sa dokazovaniu, že mikróby hľadajú svoj prirodzený habitat: choré tkanivo, namiesto toho, aby boli príčinou chorého tkaniva.

  Koncept pleomorfizmu bol ďalej rozvíjaný brilantným nemeckým vedcom Günterom Enderleinom (1872-1968). Vytvoril slovo pleomorfný z gréckeho „mnoho foriem“. Pozoroval, ako sa mikróby môžu meniť na mnoho rôznych foriem v závislosti na zmenách v ich prostredí a ako neškodné mikróby môžu prejsť na patogénne.

  Zdroj: https://www.amazon.com/Hidden-Killers-Revolutionary-Discoveries-Professor/dp/B000WFE3M4

  Zdroj: https://www.amazon.com/Bakterien-Cyclogenie-German-G%C3%BCnther-Enderlein/dp/3111098583

  Svojím výskumom potvrdil teóriu Bechampa, že infekcie vznikajú vnútri tela. Nazval Bechampove mikrozymy „protity“ a tvrdil, že sú bežnou súčasťou každej bunky a tkaniva v ľudskom tele. Pokiaľ telo udržiava zdravý metabolizmus, sú neškodné. Ale keď telo ochorie, vyvíjajú sa do vírusov, baktérií a nakoniec do húb a ničia telo. Záverom dospel k tomu, že huby sú vrcholom evolúcie protitov do patogénnych mikróbov.

  Ďalší významný nemecký lekár a výskumník Wilhelm Reich (1897-1957) sa na pleomorfizmus pozeral z iného uhla. Objevil „biony“, ktoré sa zdajú byť Bechampovými mikrozmami a Enderleinovými protitmi. Pozoroval, ako sa s meniacim sa prostredím tieto biony menia na améby a baktérie. Biony sa môžu formovať z organického materiálu na neorganický.

  Zdroj: https://www.amazon.com/Bion-Experiments-Origins-Life/dp/0374514461

  Mnoho ďalších vedcov a lekárov potvrdilo to, čo objavili Bechamp, Enderlein a Reich. Medzi nimi sú Bruno Haefeli, Royal Raymond Rife, Virginia Livingston-Wheeler, Eleanor Alexander-Jackson, Lida Mattman, Irene Corey Diller, Ludwik Gross, Gaston Naessens, Kurt Oldbrich, Bernhard Muschlien a iní.

  Zdroj: https://www.amazon.com/Handbook-Frequency-Therapy-Holistic-Health/dp/0981807518

  Ale poďme hlbšie!

  Nové výskumy o ľudskom tele hovoria o holobióme a hologenóme: plnej kolekcii ľudských a mikrobiálnych buniek, tvoriacej jeden ekosystém s miešanou genetikou.

  Zdroj: https://microbiomejournal.biomedcentral.com/articles/10.1186/s40168-018-0457-9

  Veľké percento ľudských génov je teraz považovaných za mikrobiálneho pôvodu. Napríklad, väčšina našich génov je považovaná za baktériového alebo vírusového pôvodu. Okrem toho, mikróby žijúce v našom tele vymieňajú genetický materiál s našimi bunkami a umožňujú nám genetické zmeny v prostredí.

  Preto som názoru, že je každý irelevantný okrem výskumníkov, tvorcov a vedcov, ktorí sa podieľali na vývoji vakcíny a len oni môžu vedieť, či a čo spôsobujú a spôsobia spomenuté vakcíny v priebehu času. Ako ovplyvnia a či vôbec dlhodobo zmenia gén človeka, preto všetky alternatívne články sú len teóriami a nepodloženými úvahami do času, kým niekto dokáže relevantným výskumom potvrdiť, aké zmeny spike protein v géne človeka aktivuje, vyvoláva a vyvolal.

 15. Otázka pre „neutralistov“!

  „Proč má Švýcarsko 374142 bunkrů (a pravděpodobně i více) a kolik jich vede do CERNu? (Foto: Rumble)

  Johnny Harris se vydal do Švýcarska na lov bunkrů, což plánoval a snil o tom už několik let. Výsledkem nebyl jen divoký výlet po horách. Bylo to odhalení něčeho mnohem hlubšího: příběhu této zvláštní země a ceny a výhod volby neutrality. Více ve videu níže.“
  https://spolok-archa.info/preco-ma-svajciarsko-374-tisic-bunkrov-a-kolko-z-nich-vedie-do-cernu/
  —————————————–
  Jedna z mnohých odpovedí je, že Švajc je jeden veľký trezor vatikánskeho a rotschieldovského zlata, a po skúsenostiach s hľadaním nacistického židom a iným olúpeného zlata – no skúste hľadať, v ktorej švajčiarskej diere to zlato je! Nejako mi „ušlo“ vybavenie bunkrov pre civilné úkryty – ale veď Švajčiari ako neutrálny štát sa predsa nemajú čoho obávať – či? Alebo je to zároveň prestupný bod /Chec point/ podzemnej civilizácie Agarta /Agharta/ – alebo priamo reptiliánov – CERN vortex?

  • Ešte iná možnosť – keďže existuje tajná zločinecká organizácia prepojená s Čiernou šľachtou – Swiss Octagon – aj ich udergroundové pôsobenie má logické únikové scenáre. Obyčajný blbý chrčok či hraboš má jednak kopu únikových ciest von z nory /pred hadmi, lasicami/, jednak kopu únikových ciest z povrchu zeme do nory /pred dravými vtákmi a inými predátormi/. Čiže – prečo za cenu „bezpečnosti Švajčiarska“ si nevybudovať únikové cesty v každom mieste pobytu členov týchto „vládcov nášho sveta“ v Švajci. A neviem, kde by sa chceli zahrabávať – do studní – v Podunajkej nížine. Logicky preto Slovensko nemôže byť neutrálnou krajinou – neutralita neslúži národu – ani ostatným národom, ale „elitám“ – a tie to majú x-násobne poistené.

  • Marek Košice

   “ Alebo je to zároveň prestupný bod /Chec point/ podzemnej civilizácie Agarta /Agharta/ – alebo priamo reptiliánov – CERN vortex?“…. Úplne vylúčené to nie je. My plochozemci vieme, že možné je už skutočne takmer všetko…. Aj to, čo vyzerá ako totálne sci-fi.

   • Správne Checkpoint, ale v skratke OK – v zmysle modus operandi – ten styčný bod civilizácií tu musí existovať. Ten underground má ako pojem viacero reálnych významov. Na Slovensku keď tak hĺbime hailochy/hailoky – vínne sklípky. Samozrejme za iným účelom. Samozrejme – permoníci-škriatkovia = vyslanci podzemnej civiizácie – sa objavia. Beriem to ako fakt aj na základe svedectva môjho VŠ kamaráta – ktorý nemá v hlave nasraté. Prosto zažil.

 16. mariankosmac

  ,,Sexuálna výchova“ po novom so živými modelmi? Aby si decká zvykli na holého chlapa = teda i úchyláka.

  https://m.topky.sk/cl/13/2504767/Verejnost-je-poburena–Muzi-ukazali-studentom-svoje-penisy–skolacka–14–musela-odvratit-zrak-

  • „je dôležité ukázať mladým ľuďom, ako vyzerá ľudské telo“ – no iste – keď ho nemáš doma! A preto každá škola by mala mať veľký mrazák alebo bazén s formaldehydom dopi.e!

Pridajte komentár

*