Testovači korona vakcíny hlásia extrémnu vyčerpanosť. Jednému triaška zlomila zub


Print Friendly, PDF & Email

(Natural News) Pripravte sa na smrtiace injekcie na zníženie populácie, spôsobujúce ťažké neurologické poškodenie a lobotómiu (odstránenie mozgu) každému, kto je natoľko hlúpy, aby sa nimi dal zaočkovať.

Ešte aj mainstreamový mediálny zdroj CNBC.com v súčasnosti uvádza, že testy vakcín, vyvíjaných spoločnosťami Moderna a Pfizer, spôsobujú u pokusných subjektov extrémne nežiadúce vedľajšie účinky.

„Vysoká teplota, bolesti tela, bolesti hlavy a vyčerpanosť sú len niektoré zo symptómov, ktoré podľa svojich slov pociťovali účastníci testov vakcíny na koronavírus od spoločností Moderna a Pfizer,“ uvádza CNBC.

Luke Hutchinson sa uprostred noci zobudil s triaškou a horúčkou po prijatí druhého očkovania proti COVID-19 v očkovacom teste spoločnosti Moderna. Podobne sa zobudil s triaškou ďalší účastník očkovacieho testu vakcíny od spoločnosti Pfizer.

Po prijatí druhej dávky sa triasol tak silno, že sa mu dokonca zlomil zub.

Vysoká teplota, bolesti tela, silné bolesti hlavy a vyčerpanosť po očkovaní sú len niektoré z udávaných symptómov piatich účastníkov dvoch hlavných testov vakcíny na koronavírus.

CNBC ďalej vysvetľuje, že účastníci štúdie potom vyhlásili, že všetka tá bolesť „za to stála“. Stála za čo? Za pandémiu, ktorá už skončila u ľudí mladších ako 70 rokov?

Toto všetko sú symptómy neurologického poškodenia dejúceho sa v reálnom čase

Uvádzame podrobnejší opis vedľajších účinkov, ktoré udávajú účastníci testovania naklonení vede a očkovaniu:

Po prijatí prvého očkovania 18. augusta povedal, že sa cítil byť niekoľko dní trochu chorý sa mal mierne zvýšenú teplotu.

Druhé očkovanie dostal na klinike 15. septembra. Povedal, že o osem hodín neskôr zostal pripútaný k posteli s teplotou nad 38,3°C, triaškou, zimomriavkami, pulzujúcou bolesťou hlavy a dýchavičnosťou.

O bolesti v ruke, do ktorej ho očkovali, povedal, že mal pocit, akoby mal na pleci husacie vajce. Tej noci takmer nespal, do záznamu dal, že jeho teplota bola 5 hodín vyššia než 38 stupňov.

Hutchinson povedal, že po 12 hodinách sa cítil opäť normálne a vrátila sa mu energia.

Na základe podpísaného dlhého formulára informovaného súhlasu si bol Hutchinson vedomý toho, že môže pociťovať symptómy. Napriek tomu ho však zaskočila ich sila a trvanie.

16. septembra na Tweeteri napísal, že zažíval „úplne rovnaké príznaky ako pri COVID-e.

Možno o takýchto vakcínach hovoriť ako o bezpečných?

Pripadá vám to ako „bezpečná“ vakcína, ktorá má byť podávaná stovkám miliónov ľudí? Úplne rovnaké príznaky ako pri COVID-e?

Čo však CNBC, pravdaže, nehovorí je, že všetky tieto symptómy – extrémna vyčerpanosť, pretrvajúce bolesti hlavy a silný tras – sú známky neurologického poškodenia, dejúceho sa v reálnom čase.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Sú to očividné známky toho, že prebieha istý druh vakcínovej lobotómie (poškodenia mozgu), spôsobujúcej účastníkom testov (ktorí už možno mozog poškodený mali, keď sa na tieto lekárske experimenty dobrovoľne prihlásili) trvalé, dlhodobé neurologické poškodenie.

Fascinujúce tiež je, ako CNBC vysvetľuje, že niektorí ľudia sú natoľko hlúpi, že sa dobrovoľne prihlásia za pokusné morčatá na tieto šialené lekárske experimenty:

44-ročný bioinformatik Hutchinson z Utahu povedal, že do tretej fázy testu spoločnosti Moderna sa prihlásil preto, lebo je zdravý, fyzicky fit a veľmi dôveruje vakcínam.

Konkrétne chcel podporiť snahu spoločnosti Moderna, lebo ho zaujal jej prístup, založený na RNA.

Podľa CNBC sa Luke Hutchinson „na testovanie vakcíny na koronavíru prihlásil preto, lebo podporuje vedu“. Je to takmer veselé, keby to nebolo také tragické.

Nevie, že vakcína sa nestará o vedu, ale len o zisky, čo znamená zrýchlene uvádzať na trh nebezpečné vakcíny využitím experimentov na ľuďoch, ktoré pritom nejakých ľudí nepochybne zabijú.

Pochybujem, že Hutchinson bude mať z tohto všetkého dobrý pocit, keď sa mu začne rozpadať nervový systém. Každému však, čo mu patrí…

Ľudí, ktorí si myslia, že vakcíny majú korene vo „vede“, čaká veľmi kruté prebudenie.

 „Vede naklonení“ účastníci testov na vakcíny možno vedľajšie účinky taja, aby chránili vakcínové spoločnosti

Tiež je jasné, že účastníkov týchto pokusov teraz využívajú ako bábky oddelenia pre styk s verejnosťou vakcinačného priemyslu a to je úplne nová, nebezpečná zdravotná propaganda, akú sme ešte nevideli.

Keď účastníci vstupujú do testov s „provakcinačným“ oslavným postojom, budú náročnosť vedľajších účinkov pravdepodobne bagatelizovať, čo spôsobuje, že výrobca vakcíny nesprávne posúdi skutočné nepriaznivé prípady súvisiace s vakcínou.

Utajovaním vedľajších účinkov vakcíny tieto „provedecké“ ľudské pokusné morčatá vlastne testy manipulujú.

Týmto spôsobom umožňujú výrobcom vakcín získať súhlas FDA na nebezpečné, toxické vakcíny, ktoré môžu ďalej poškodiť či zabiť ďaleko viac ľudí než samotná pandémia.

Záver

V istom bode musíme všetci povedať: „Keď chcú títo ľudia spáchať samovraždu vakcínou, tak im to dovoľme“, pretože nemôžete povedať nič, čo by ich zastavilo.

Keď chcú obetovať vlastné životy v mene „vedy“, je to ich slobodná vôľa.

Napokon, niekto musí byť medzi prvými priekopníkmi, ktorí sa dajú zaočkovať smrtiacimi injekciami. Prečo nedovoliť ľuďom, nech sa vyberú sami a získajú Darwinovu cenu za svoju „provedeckú“ hlúposť?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ked ta nezabije convid tak ta dorazi vakcina. A smitec!

 2. Bolo by načim rozobrať aj hypochondriu – ako „príznakovosť“ Covid 19. Sú ľudia, ktorí vo svojej duchovnej nevyspelosti neustále sledujú „svoj telesný vývoj“, takže ak podliehajú strachu – „určite každý sopel znamená Covid 19“ – čo spustí celú psychosomatickú príznakovosť – veď je dobre popísaná v médiách – koniec koncov si preto jeden muž z južného Slovenska strelil v panike do hlavy. Odbočím.

  Ako 9-10-ročné decko som veľmi rád čítal rôzne lekárske články, o chorobách, o mikrobiológii. A veruže – tiež som si myslel, že „toto mám“! Bežná vec u psychiatrov – hypochondria je u nich choroba z povolania – berú drogy, ktoré si sami predpisujú, páchajú najviac samovrážd medzi lekármi. A Covid 19 je PSY OP!

  „Existujú dva hlavné spúšťače poruchy. Jedným je, keď sa objaví nové nebezpečenstvo, napríklad COVID-19.

  „Keď niekto číta o novej chorobe, môže si položiť otázku: Mám ju?“ Ale pre človeka s chorobnou úzkosťou sa cíti nútený zapojiť sa, “uviedol Prudovski. „Druhým spúšťačom sú smernice pre prevenciu. Pokyny sú zjavne rozumné a potrebné, ale pre človeka, ktorý trpí nutkaním, iba posilňuje tieto nutkanie a posadnutosť preháňaním vecí, aby sa chránil. ““
  https://www.healthing.ca/diseases-and-conditions/coronavirus/hypochondria-in-the-age-of-covid-19

  • Milý pán Maroš, prečítala som článok o úzkosti. Lenže psychiatri nepovedia pravdu chorému (veď by stratili klienta), že napr. črevo a mozog sú spojené blúdivým nervom, že 80 až 90 percent sérotoninu sa tvorí v črevách. Vôbec na každú chorobu by sme mali mať v poriadku črevnú flóru, mikrobiotu, nemať priepustné črevo (leaky gut) atď.

   • Milá Jean, veľa našich lekárov tieto poznatky ani nemá… niekedy mám z nich pocit, akoby ich úlohou bolo len liečiť, a nie vyliečiť.

 3. Veľmi pekne ďakujem za preloženie ďalšieho potrebného článku z naturalnews.com. To isté bolo aj na webe Dr. Mercolu, boli tam aj videa s odborníkmi na vakcíny.
  Len to je strašné, že mnohí ľudia nechcú uveriť čo sa s nami plánuje urobiť.
  Pochopiteľne ako elity sveta tak ani elity Slovenska (naši poprední politici sa nedajú zaočkovať ako už aj teraz nemusia dodržiavať karanténu – lebo pre nich platí výnimka).
  Ale aj to vieme, že nakoľko sa plánuje znížiť počet obyvateľov Slovenska.
  Plánuje sa predlžovať a predlžovať lockdowny (uzavretia) až po príchod vakcíny. A my ovečky budeme mať na výber: buď z nej zomrieme alebo zomrieme od hladu, budeme krivo obvinení, že rozširujeme koronu a nebudeme môcť ani opustiť byt.

 4. „Pokud nebudete dělat, co vláda říká, nebudete mít příjem… a Austrálie už je toho příkladem. Tamní vláda zavedla legislativu, která říká, pokud pobíráte státní podporu… za to si dosaďte bezpodmíněný příjem… a nebudete mít svoje dítě očkované vládně doporučovanými vakcínami, tak přijdete o podporu.

  To je předchůdce bezpodmíněného příjmu. Naprostá kontrola. Ale abyste to zavedli, musíte zničit nezávislý přístup lidí k příjmu a zaměstnání, a o tom jsou ty lock-downy. Proto prof. Neil Ferguson, kterého vlastní a financuje Gates, a Imperial College v Londýně, kterou financuje a vlastní Gates, přišel s počítačovými modely s absurdními odhady úmrtí na covid – 2,2 milionů v Americe a půl milionu v Británii, aby se lock-down opodstatnil, protože lock-down byl zásadní pro tento plán, zničit globální ekonomiku.

  Lidé si to teď začínají uvědomovat. Začínají si uvědomovat, že byli oklamáni, a teď se začínáme spojovat a odporovat tomu. Na světě je přes 7 miliard lidí. Jádro tohoto kultu, co za tím stojí, byste mohli dát do jedné místnosti. Pokud se nepodvolíme vlastnímu zotročení, nemůžeme být zotročeni. Tady teď směřujeme. Uvědomit si, že se musíme přestat podvolovat vlastnímu zotročení.

  Podle mě by podniky a lidé, co tam jsou zaměstnaní, by měli dělat, v souvislosti s lock-downem, je jednoduše odmítnout svůj podnik uzavřít. Já roušku nenosím a ani si na ruce nedávám žádné ty toxické sračky, dezinfekce, nic z toho! Měl jsem dvakrát projev na Trafalgar Square pro 35-45 tisíc lidí, dnes tady je spousta lidí, v podstatě jsem obejmul stovky lidí a nějakým způsobem jsem přežil ten zatracený virus! Protože je to podvod a svět si to začíná uvědomovat. A my jsme právě jen začali.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-david-icke-vzkazuje-lidem-co-musime-udelat-abychom-se-nenechali-zotrocit

  • Riešenie spočíva v tom, že nie štát uzavrie obec, ale obec sa uzavrie pred štátom! Preto sa to volá SAMOSPRÁVA!!!
   Využitie článku 32 Ústavy SR.

  • To čo ide v Austrálii je zúfalé. Politici sa tam nechali riadne podplatiť a ovečky poslúchajú.
   Aj na Novom Zélande ich prime ministerka len poslúcha príkazy Billa Gatesa (vykonávateľa Rockefellerovcov), vykonávateľa depopulácie.

 5. Dnešný článok z naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-09-mandatory-covid-vaccines-are-coming-next.html#
  Voľný preklad:
  Keď môžu ukradnúť voľby a dať Bidena do Bieleho domu, povinné Kovidové vakcíny je čo bude nasledovať.

  Očkovací biznis sa odhaľuje aj na http://www.Vaccines.news

 6. https://www.naturalnews.com/2020-11-09-study-finds-covid19-antibodies-fade-quickly-vaccine-useless.html
  Voľný preklad názvu článku:
  Tretia štúdia odhalila, že Covid-19 protilátky zaniknú (vymiznú) „veľmi, veľmi rýchlo“ takže podanie vakcín je zbytočné.

  • Keď na to prišla Astra Zeneca tak zastavila výrobu vakcíny…ale len na čas.
   Nebolo to tak dávno, a bolo to aj v našich správach, že protilátky vydržia 3 mesiace.

 7. Definitiva

  Pjakin, korona vírus sa zmenil na politický Covid. Korona pandémia je agenda demokratov USA na zrušenie Trumpa. Všetci, čo blahoželali Bidenovi, si podpísali rozsudok, aj Zeman a Merkel baba. Všetci, ktorí slúžili štátnej mafii USA s.r.o., Clinton, Bush, Obama, Demokrati, Deep State, NWO, reštart ľudstva, Svetové ekonomické fórum v Davose, WHO, EÚ, Soros, princ Charles…všetci, ktorí zneužívali falošnú pandémiu na dosahovanie vlastných cieľov, budú likvidovaní.

  Slovenska sa týka likvidácia OĽANO, s Matovičom na čele, Kollár so Sulíkom zradili národ a nechali si skákať po hlave od Matoviča, ak by odišli z koalície, tak v nových voľbách by už vo vláde neboli. P-rezidentka USA s.r.o. na Slovensku, /aj Korčok/ ktorá vie hovoriť len to, čo jej napíšu na USA veľvyslanectve.
  Všetci čo pošliapali zákony štátu, terorizovali občanov s falošnou Covid pandémiou nech si balia zubné kefky, v base viac potrebovať nebudú.

  Pjakin sa nemýli a prevyšuje o sto hláv všetkých analitikov.
  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-03-11-2020.html

  Trump voľby vyhral, dôkazy o volebnom podvode, odvolaný minister obrany.
  https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/FloridaRatio.png

  Ťažko sa žije v štáte, kde 3 mil. mentálnych retardov pácha autogenocídu testovaním a následnými krokmi. 3 mil. ľudí nemá národnú hrdosť, nevie sa postaviť zlu, nevie brániť svoju slobodu, odsudzuje vlastné deti do budúceho otroctva splácaním nesplatiteľných dlhov, ktoré korona podvod ešte astronomicky navýši.

  Takýto národ si nezaslúži mať vlastný štát. Naštudujte si procesy v Rusku, boľševikov, boľševizmus, Leninom a Stalinom počnúc a Putinom končiac. Každých sto rokov Západ povstal a chcel zlikvidovať Rusko a Rusov a jedine boľševici vždy znova postavili Rusko na nohy, milióny ich zomreli, aby tí čo prežili mohli pokračovať.

  Na Slovensku neexistuje národná jednota, boľševizmus, túžba po slovanskom princípe bratstvo, rovnosť, sloboda, za rodinu, za národ, za vlasť,
  …a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom, voľ nebyť, ako byť otrokom.
  Slováci budú národom suverénnym, hrdým a slobodným až vtedy, keď sa Mor ho od S. Chalúpku stane slovenskou hymnou a bude zrušená bielo modro červená hitlerovská vlajka. Až väčšina národa precitne z narkózy blahobytu na dlh a biblickej úžery, dlhu a úroku. Až väčšina národa pochopí, že deti sú o bytí a nebytí národa. Až národ pochopí, že má pracovať pre seba, svoju rodinu a nie pre cudziu moc.

  Až národ začne žiť zdravým spôsobom života, ktorý prinavráti telesné a duševné zdravie CIEĽAVEDOME zničené Západnou kultúrou.

  Slovensko je tisíc rokov negatívne šľachtené, zotročované katolíckym kresťanstvom k poslušnosti pánovi, nevzdelanosti. Stádo dodnes nepochopilo, že ich pastier, všetci pápeži sú poslušnými sluhami nevideteľnej svetovlády zločincov pori ľudstvu, ktorí Slovanov, otrokov, likvidujú už tisíc rokov. Slováci nepoznajú svoje pravdivé dejiny, dodnes sa učia dejiny písané Nemcami a Vatikánom. Kto nepozná svoje dejiny,. ten si ich zopakuje, prežije to svoje peklo znova. Nepriateľa pokladá za svoju spásu.

  Matovič je len epizóda o chorom mozgu, na pobavenie. Voliči už 30 rokov si volia vždy horšiu budúcnosť. Náhoda? Vieme, že socializmus a komunizmus sú otrokárskou ideológiou Rothschilda na ovládnutie stáda, že dobrý otrok je taký, ktorý si neuvedomuje svoje otroctvo, dostane plat na prežitie a robenie nových otrokov a ráno z vďaky a s alkoholom v hlave s radosťou nakluše ku pásom do fabriky? /Adam Weishaupt/ Že celý socializmus po Stalinovej smrti bol v réžii Západu?

  Že korona falošná pandémia je nástroj otrokárov na vyvolanie strachu zo smrti? Podľa podvodníkov zomrelo na Covid niekoľko desiatok ľudí. Ale na civilizačné choroby zomreli desiatky tisíc ľudí, to sa týchto chorôb a smrti nikto nebojí, len neexistujúceho Covidu? Normálny geneticky kódovaný vek dožitia je 90 – 100 rokov, všetci, čo zomreli skôr, boli zabití režimom! Už vám, trom mil. ľudí úplne haraší v bedni? Vaše duchovno je tak neschopné, že pre vás platí: kým neudrieš, tak nepresvedčíš? Som neslušný? Ale veď vy svojou poslušnosťou ohrozujete moju slobodu a môj život, vystavujete ma teroru a za to ja neviem byť slušný. S hlupákom len hlúpo.

  • Slovensko sa hlási k odkazu Cyrila a Metoda. Títo vierozvestci nám priniesali písmo a vieru. Nie som aktívny veriaci, to boli moji rodičia a starí rodičia. Napriek tomu sa hlásim ku koreňom mojich predkov. Preto ma bolí, že dnešní zástanci Slovanstva, ktorí sa obracajú s nádejou k Rusku, nevidia jednu zásadnú vec. Pravoslávne, kresťanské Rusko v konflikte Azerbajžan – Arménsko spravilo mierovou dohodou to, že dnes oslavuje islamistický Azerbajžan na úkor najstaršej kresťanskej civilizácie Arménsku!!! Na genocídu 1,5 milióna kresťanov sa akosi zabúda. Bola to vtedy pomsta Turkov, že Arméni pomáhali slovanským Rusom v bojoch 1. sv. vojny proti Turkom. Rusi budú radšej paktovať s Turkom, než pomáhať a obhajovať tých, čo im kedysi pomáhali! To len na okraj názorov idealistov, veriacich v slovanskú vzájomnosť.

   • magnetická hora

    Súčasné kresťanstvo je ovečkizmus, ktoré potláča pud sebazáchovy. Cyril a Metod asi neexistovali. Kresťanstvo bolo vymyslené pred 100-200 rokmi po porážke antickej civilizácie v jadrovej vojne.

   • Sloveni mali svoje písmo /bukvicu/, svoju históriu a aj svoju vieru.

  • Mam podobny nazor a nepatrim medzi tie spominane 3 mil., ale velmi by ma zaujimalo, odkial beriete tu istotu, ze cela ta mafia vratane DS bude zlikvidovana a tie ich ciele naozaj nedosiahne. Bodaj by to tak bolo, ale v tychto casoch uz clovek tomu prestava verit

  • magnetická hora

   V Poľsku majú ľudia vlastné polia, postavia si dom kde chcú, chovajú a pestujú čo chcú. Slovensko už dávno vyzerá ako po vojne. Veľké vyľudnené oblasti (extravilán) a ľudia závislí na systéme natlačení v obciach alebo mestách. Na Slovensku mať prácu znamená prežiť. Likvidačné pokuty za fungovanie podnikov a zákaz vychádzania naopak likvidujú nezávislú ekonomiku.

 8. Pochybujem, že na synteticky vyrobený vírus dokáže náš organizmus vytvárať vhodné protilátky. To, že ide o vakcínu s laboratórnym mikroorganizmom, je zrejmé už z jeho názvu – hlavne to dvojčíslie na konci pomenovania tohto kvázi vírusu je do očí bijúce.

  • Emily – „Pochybujem, že na synteticky vyrobený vírus dokáže náš organizmus vytvárať vhodné protilátky.“

   V márnej nádeji odbiehaš od podstaty!

   „Pochybujem, že sa nás nesnažia zabiť!“

 9. Prekopírovala som jeden blog:

  Urobí už niekto oficiálne rozbor tých testov, ich nezávadnosť, resp. čím sú napustené? Už tretí týždeň sú nimi testovaní ľudia a ŠUL doteraz neurobil skúšky? Nikoho nezaujíma s čím mu bolo špárané v nose?

  • Milá Jean, rozboru testu by sa museli zúčastniť špičkoví odborníci z každej politickej strany, aby výsledku analýzy dokázalo roztrieštené Slovensko ešte aspoň ako-tak veriť. Aj to by musela byť vzorka presne z tých testov, ktorými bolo nariadené CELOPLOŠNE ich skúšať na občanoch SR ako na prvom (a v takýchto kolosálnych rozmeroch zrejme jedinom) národe na zemeguli.

 10. Toto video sa oplatí vypočuť, resp. prečítať preklad:
  https://www.otevrisvoumysl.cz/david-icke-kam-smerujeme-co-se-deje/

 11. Jednoduchá

  Pre p.Maroša – myslím si, že mnoho ľudí ,,napĺňa úzkosť“ už pri sledovaní správ z TV – a mimor.tá časť o korone , na TV s titulk.a nepríj.zvukom :_(((….lepšie by bolo vôbec nesledovať, no koľkí dôchodc.majú doma net? …a koľkí ho aj ovládajú?…..a koľkí ,,nedôchodc“.majú doma net? ……a koľkí nedôchodc.tieto správy z netu aj pozerajú?….na všetky otázky vieme jasne odpovedať, dobré je sledovať aj aj, no nedať sa ,,stiahnúť“ nespráv.infor.na TV obrazovke, TO JE VEĽMI DOLEŽITÉ ! takto predídeme aj negat.mysleniu kvôli súčas.,,koronakríze“……Výbor.príspevok ! :-)……
  Pre p.Definitívu – výbor.zhrnutie, klobúk dolu ! :-)…..toto by malo byť vytlačené v denn.tlači a zverejnené v kaž.TV stanici !!!………kiežby sme to tak viacerí mohli čítať, hádam by sme sa viac vedeli uvedomiť !…….
  Pre p.Jean – opäť veľa výbor.príspevkov, ĎAKUJEME ! :-)……čo sa týka tej 90 dňov.karantény, verím tomu, že to neprejde, lebo mi to pripadá už ozaj ako výmysel od chorého človeka !!! to akože máme sedieť stále doma, až do jari, kým nepríde ,,ZÁCHRANA v podobe VAKCÍNY“ ??? :-(((….to už by všetci vo vláde rozum potratili ???….., vrátane ,,p.“ Z:Č., kt.by s tým mohla ako 1.niečo urobiť !!!…….
  pre p.Emily – tí lekári sú rôzni, no stále verím, že prevažujú tí ,,lepší“………..
  p.s.moja dovolená končí, zajtra už idem do práce, do tej 1.Nemá kto za mňa spraviť moju robotu, tak som môjmu nadr.navrhla, že podpíšem doklad o moj.zdraví na svoju osob.zodpov. a zajtra prídem. Zatiaľ súhlasil, no upozornil ma, že ľudia aj u nás v rob.sú rôzni…..to viem aj ja sama, tak nech sa potom predo mnou kdesi ,,schovajú“…… :-(….:-):-….verím tomu, že to bude O.K. …….
  Želám všet.slobod.zmýšľ.pekný deň 🙂 ………………

 12. Sledujem bedlivo „Corona Global False Flag“, vďaka za mnohé užitočné odkazy. V podstate mne z dostupných informácií – vstupov vychadzajú idemtické závery. O hĺbke tejto propadandy a jej dosahu ma už na jar presvedčil jeden záber (a to som si z toho predtým robil žarty a nadhodil som, že až keď korona zasiahne domorodé indianske kmene v Amazónii, až vtedy sa začnem obávať), a ten záber bol na amazónske indiánky s rúškami na tvári. A ako stale tvrdím, tento proces – riadiaci algoritmus je priebežne neustale dolaďovaný, a sosbne sa domnievam, ze sú k tomu vyuzivane tzv, superpocitace. Je mozné, skor isté, ze aj s vyuzitim AI…

  • Ten režim genocídy je už pomerne jednoduchší /“keď už raz zabiješ“/ – v nedávnej minulosti prebehol sociálny experiment v Kambodži – keď si na západe vyštudovaný marxista Pol Pot so svojimi Cabal červenými Kmérmi dovolil zlikvidovať skoro polovicu kambodžského národa – myslíte si, že sociopat Matovič toho nie je vnútorne schopný?!

   Memento mori – Kampuchia!
   https://www.bygonely.com/cambodian-genocide/
   https://duckduckgo.com/?q=Pol+Pot+Cambogian+teror+genocide+You+Tube&atb=v236-1&ia=web

   • Isteže je toho schopný, veď sám zas povedal pravdu (musel?) zaobalenú do „prirovnania“.
    Že má (tuším, že použil slovo „máme“, ale to = oni majú) atómovú zbraň. Tuším proti kovidu. Tie jeho testy ktoré potrebuje strkať občanom do hĺbky hlavy aj s prekvapením.

    No on má v prvom rade atómovú zbraň na občanov Slovenska, jeho „rozmary“, s jeho neustálymi dennými početnými ostreľovaniami; dusenia a obmedzovana, trápenia a mučenia národa; na to raz „pôjde“ (umrie a bude mať nevyliečiteľné následky) toľko ľudí, akoby na nich zhodil tú bombu. Jednu do každého kraja, ale postupne, aby chvíľu bolo niekomu „lepšie“ a ten dal pokoj, žiadna plošná revolta sa nedvihne.
    A on ju aj denne hádže, Testovaným to akosi nevadí, akoby sa tak umne prepracovávali k výhodám. Šialený vedec určí jediný správny smer: „pokusná myšička, kde je dobrôtka? A kde dostaneš elektrošok?“ A myšička sa „naučí“, lebo zdanlivo nemá inú možnosť.

    • Kukni – už nás tu takto dusili Avari – a už ich niet, resp. „splynuli“.

     Matovoč sa podľa mňa sám bojí vakcinácie – nielen kvôli nežiadúcim účinkom, ale pretože vie, že je to ten najelegantnejší spôsob, ako ho odkrágľovať – pichnúť mu niečo „špeci“. A dať dole ho nemusí chcieť len široká opozícia tu, ale aj nadnárodné riadenia za to, že niečo nesplnil-nestihol, a že je priamo svedkom – poučeným zhora – plánovitého zločinu genocídy. Takže nezáleží – či mu niekto pichne pred médiami vakcínu, alebo fyziologický roztok – niečo mu pichnú.

 13. Inak ani ten Donald Trump nevyzerá ako pevná hrádza proti plánovanej plošnej vakcinácii / a všetkému naplánovanému, s tým spriahnutého
  https://www.infovojna.sk/article/trump-obvinil-farmaceuticky-gigant-pfizer-demokratov-aj-urad-pre-kontrolu-potravin-a-liek-z-uceloveho-odkladania-spravy-o-vakcine-proti-covid-19

  Aj pán Putin vaccinuje (tak existuje či neexistuje zdraviu nebezpečný kovid 19? Teraz niekto povie, že on už v predstihu očkuje voči smrteľnému Kovid-21), kde je tu už nejaký bod, kde sa človek zachytí o skutočných pozemských záchrancov?
  Alebo musíme čakať na iných?

  • biznis je biznis

  • Trumpa po celý čas pozorne sledujem a vidím to tak, že sfalšované počty hlasov vo voľbách boli hlavne kvôli Donaldovmu boju proti vakcinácii…jeho plánovaným prvoradým krokom v prípade víťazstva bolo vyhodiť vakcinátora Fauciho. Mám pocit, že toto je ten najkľúčovejší bod, že hlavne preto Donald voľby „prehral“, hoci počty hlasov preňho svedčia o jeho jasnom víťazstve…
   Potrebujú ho silou-mocou odstaviť. V prípade, že by to kreslo nejakou vzácnou náhodou predsa len získal, šlo by mu zrejme každú chvíľu o krk.
   V našom spravodajstve v tejto, pre svet dôležitej veci akosi stíchli…
   Vidím to tak, chlapík z davu, že rovnako, ako médiá skresľujú priebeh a výsledky amerických volieb, tak budú denno-denne prekrúcať aj všetky Trumpove vyjadrenia. Hrozný svet.

  • Ja to tak vidím, že tá 0.0001 percentná elita, čo ovláda túto zemeguľu, že ešte stále veľmi veľa vecí ovládajú aj v Rusku (ich centrálnu banku, farmaceutický priemysel…) hoci Putin sa snaží od nich „oslobodiť“.

  • ad „Aj pán Putin vaccinuje“ – Rusi sú v situácii, keď musia počítať aj s útokom bio zbraňami hromadného ničenia – za zásterkou globálnej operácie Covid 19 – majú tak Deep State, ako aj globalisti na nich dlhodobo pripravené niečo depopulačné!
   https://kokiho-blog.webnode.cz/news/harvardsky-a-houstonsky-projekt/

 14. Povinná depopulačná vakcína:
  https://gloria.tv/post/JaVqRjKUhcCR1YPacTYfD8bp1

 15. tajomstvo samoliečenia je o vibrácii https://www.badatel.net/tajomstvo-samoliecenia-vsetko-je-len-o-vasej-vibracii/
  tak hluchátka na uši, môžete pri tom čítať, variť, spať … – Pure Solfeggio tone 285Hz
  https://www.youtube.com/watch?v=BgtYVr7-5vQ&ab_channel=Relaxing-MeditationMusic

 16. Denis Rapant

  CNBC ďalej vysvetľuje, že účastníci štúdie potom vyhlásili, že všetka tá bolesť „za to stála“. Stála za čo? Asi za odmenu nie?

 17. načo rečí, odmietnite v každom prípade očkovanie!!!

 18. Dostanete dve fčeličky, dlhodobé účinky nepoznáme
  https://www.youtube.com/watch?v=iZbcOwYtb1M

 19. Obsah článku nepoznám, lebo nepovoľujem cookies – komu to nevadí – s kým je ten kontrakt n vakcíny?
  https://www.aktuality.sk/clanok/839512/krajci-slovensko-ma-zakontrahovanych-2-44-miliona-vakcin-proti-covid-19/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok4&utm_campaign=HP-azet-new

  Keďže nás má byť 2 a pol milióna – aj to sedí.

 20. Zas to sedí presne podľa plánov zverejňovaných na „konšpiračných stránkach“ – zaujímavé, ako sú tí textoví konšpirátori natvrdlí, a vlády napokon presne postupujú podľa ich predpovedí.
  Čo mám na mysli? – DOBROVOĽNOSŤ, akú tu už poznáme, ako ju na nás odskúšali s dodatočnými retroaktívne prihadzovanými trestami a odoberaniami práv a slobôd. A keď sa niekomu nepáči nesúlad s právom, tak si postupne zmenia všetky zákony (denne ich už nejaký ten piatok chrlia ako „rotačky“ nové el. peniaze v EU) vrátane ústavy.
  Covid pasy a aj označenia bezprávnych občanov.

  “ Ďalej vysvetľuje, že povinné očkovanie by sa nemalo propagovať ako povinné. Namiesto toho by mali byť tí, ktorí odmietajú vakcíny, prísne trestaní, ako spôsob vynucovania príkazu bez toho, aby bol príkaz vôbec vyhlásený.

  –„Príkazy štátu by nemali byť stavané ako povinné očkovanie (absolútne požiadavky); trest by malo privodiť skôr neuposlúchnutie,“ uvádza časopis.
  „Zdôraznil, že vakcíny budú zadarmo, bez doplatkov, nebudú povinné a na dobrovoľnej báze. — https://www.badatel.net/posluchni-lebo-inak-medicinsky-zurnal-chce-prisne-trestat-odmietacov-covid-vakciny/

  Slovensko má zakontrahovaných 2,44 milióna dávok vakcín proti novému koronavírusu. V stredu to uviedol minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽANO). Zdôraznil, že vakcíny budú zadarmo, bez doplatkov, nebudú povinné a na dobrovoľnej báze.

  Poukázal na to, že vakcína, ktorú ohlásil koncern Pfizer, má úspešné klinické testovanie za sebou, s 90-percentnou účinnosťou. Slovensko má vakcínu vyjednanú cez Európsku úniu. „Hneď, ako vakcína bude k dispozícii v Európskej únii, tak aj Slovensko spolu s ostatnými krajinami dostane alikvotnú čiastku tak, ako je to dohodnuté v prerozdeľovacom mechanizme. Chcem ubezpečiť občanov Slovenska, že SR má takto zakontrahovaných viac ako 17 miliónov vakcín od šiestich rôznych výrobcov,“ komentoval.

  Krajčí tiež uviedol, že podľa toho, ako budú jednotlivé vakcíny k dispozícii, tak bude môcť Slovensko čerpať alikvotné čiastky. Pokiaľ ich už nebude potrebovať, tak ich bude dávať do tzv. bazáru. Vysvetlil, že každá krajina má zakontrahovaných viac dávok, ako potrebuje. Keď sa rozhodne, že ich nepotrebuje, môže si ich iná krajina z tohto miesta prevziať. To, ako sa bude očkovanie realizovať, je podľa šéfa rezortu súčasťou pandemického plánu. „…

  Ako to majú naplánované pre tých bez nebezpečných vakcín prijatých do ich tiel?
  To tu už tiež odznelo z mnohých článkov aj v odkazoch.

  A tu je asi tiež jeden bez testu (už si myslel, že vyhral slobodu a nový život niekde ďaleko od tyranie, tak čo by sa nechal ovčiť, podrobiť, pokoriť):
  „Slovák, ktorý vyhral 58 miliónov, si svoju výhru ešte neprevzal. O týždeň mu prepadne. Slovák, ktorý podal svoj tiket v Košickom kraji, tak možno ešte stále premýšľa nad tým, čo s toľkými peniazmi urobí. Mal by sa však poponáhľať. Na vyzdvihnutie výhry je totiž stanovená lehota 35 dní a tá uplynie 19. novembra.“

  Aké prekvapenie, že sa nevie v týchto mrzutých časoch dostať z druhého konca republiky do Bratislavy!
  A tých 35 dní, to bude tiež špecialita SR Tiposu, v zahraničí nebývajú lehoty na prevzatie výhier tak ultimatívne krátkodobo osekané.
  Okrem toho, nečudoval by som sa, ak by mu štátni mamonári dali podmienku podeliť sa s nimi nejakým dielom, napríklad najväčší kruto Vlad lakomec by mu bol schopný benevolentne ponechať nejakých 5%.

Pridajte komentár

*