Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vakcínová genocída napreduje: Nadmerná úmrtnosť na celom svete vzrástla už o 40%


Print Friendly, PDF & Email

Vakcínová genocída napreduje: Nadmerná úmrtnosť na celom svete vzrástla už o 40%

(Ethan Huff, Natural News) Matematik Igor Chudov vykonal hodnotenie dvoch úplne odlišných súborov údajov zahŕňajúcich desiatky alebo dokonca stovky miliónov ľudí.

Na základe toho dospel k záveru, že relatívne riziko úmrtia pre ľudí, ktorí sa dali „zaočkovať“ proti ochoreniu Covid-19, je o 40% vyššia ako u neočkovaných.

Chudov hovorí, že v krajinách po celom svete, kde sa masovo očkovalo proti kovidu, je v súčasnosti nadmerná úmrtnosť extrémne vysoká.

Je to niečo, o čom mnohí z nás už nejaký čas vedia, no bolo to podložené spleťou údajov tu a tam – nie dosť na to, aby to niektorých presvedčilo. Inými slovami, že v skutočnosti dochádza k masovému vyľudňovaniu.

Chudov to vyriešil vykonaním rozsiahlej analýzy mnohých súborov údajov, aby vedecky dokázal, že covidové vakcíny zabíjajú veľké množstvo ľudí, a to aj napriek tomu, že sú stále označované ako bezpečná „ochrana“ pred koronavírusom.

(Súvisiace: Čím viac dávok vakcín proti covidu človek dostane, tým väčšia je jeho šanca, že zomrie.)

„Mnohé krajiny dnes zažívajú vysokú nadmernú úmrtnosť,“ píše Chudov.

„Existujú určité náznaky, že nadmerná úmrtnosť súvisí s programom očkovania proti covidu… Rôzne krajiny majú veľmi rozdielne miery zaočkovanosti medzi populáciou a ich štatistiky úmrtnosti sú k dispozícii.

Vo Veľkej Británii je populácia rozdelená do 5 deprivačných skupín s rôznymi úrovňami očkovania, pričom je tiež známa ich nadmerná úmrtnosť… Analyzoval som nadmernú úmrtnosť podľa krajín, ako aj nadmernú úmrtnosť vo Veľkej Británii podľa deprivačnej skupiny.“

Masová očkovacia kampaň spôsobila väčšiu nadmernú úmrtnosť, nie menšiu

Chudov poukazuje na dva rôzne články. Prvý prezentuje nadmernú úmrtnosť podľa krajiny a druhý, ktorý ju prezentuje pomocou deprivačnej skupiny vo Veľkej Británii.

Je prekvapujúce, že analýzy oboch týchto úplne odlišných súborov údajov prinášajú úplne rovnaké výsledky. Ak vás zaujímajú podrobnejšie detaily, môžete sa bližšie pozrieť na matematickú metodiku, ktorú Chudov použil na jeho stránke na Substacku.

Jednou z vecí, ktoré Chudov odhalil, je „efekt ťahania vpred“ v priesečníku Y jeho grafu lineárnej regresie.

Stručne povedané, efekt ťahania vpred ukazuje, že ak by takzvané „vakcíny“ boli skutočne účinné pri potláčaní plandémie, potom by po ich zavedení došlo k zápornej nadmernej úmrtnosti. V skutočnosti sa stal presný opak .

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Smutným výsledkom prvých dvoch rokov pandémie kovidu je, že kovid zabil ľudí s komorbiditami, veľmi starých ľudí a tak ďalej,“ vysvetľuje Chudov.

„Ak by k pandémii nedošlo, úmrtnosť by bola každý rok rovnaká. Covid však spôsobil nešťastné predčasné úmrtie ľudí, ktorí mali zomrieť až v najbližších rokoch.“

Takže, ak by sa pandémia zastavila a vakcíny neovplyvňovali úmrtnosť, očakávali by sme zápornú (nižšiu) nadmernú úmrtnosť – jednoducho preto, že ľudia, ktorí mali zomrieť v roku 2022, zomreli už v roku 2020 alebo 2021.“

Záporný úsek Y ukazuje tento ťahový efekt, diskutovaný detail od Etického skeptika.

Je síce pravda, že práca Chudova je „extrémne špekulatívna“, no slúži ako skutočný podnet na zamyslenie – najmä preto, že je založená na dvoch úplne odlišných a nesúvisiacich súboroch údajov, ktoré ho priviedli k presne tým istým záverom.

Mohutný 40-percentný nárast úmrtnosti je však všetko možné, len nie zanedbateľný, varuje Chudov s odvolaním sa na vládnych predstaviteľov a korporátne médiá, ktoré naďalej tvrdia, že úmrtia na covidové vakcíny sú v súčasnosti „zriedkavé“.

Majte tiež na pamäti, že v tomto kontexte 40% nárast úmrtnosti znamená, že „úplne zaočkovaná“ osoba bude teraz žiť podstatne kratšiu dobu, ako by inak žila bez očkovania proti covidu.

„Napríklad, od 40-ročného človeka sa doteraz očakávalo, že bude žiť približne do 80 rokov,“ vysvetľuje Chudov.

„Ak sa úmrtnosť zvýši o 40%, očakáva sa, že ten istý 40-ročný človek bude žiť len do 64 rokov. Toto nie je presný odhad – má to len ukázať, že nadmerná úmrtnosť je vážny problém.“

Záver

Tu si môžete vypočuť rozhovor (v angličtine) Mika Adamsa zo stránky Natural News s pánom Edom Dowdom zo stránky TheyLiedPeopleDied.com (Oni klamali a ľudia zomreli):

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o nebezpečenstvách a neúčinnosti covidového očkovania, navštívte stránku ChemicalViolence.com.

V týchto dňoch tiež práve vyšiel nový dokumentárny film s názvom Died Suddenly (Náhle zomrel), ktorý podrobne rozoberá úmrtia po covidových vakcínach. Stránka otevrisvoumysl.cz k nemu pridala český dabing aj české titulky. Nájdete ho TU.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Válek míří na další očkování. Chce se ubránit chřipce a varuje: Přijde vlna i s covidem
  Ministr zdravotnictví se nechá očkovat proti chřipce ve dvě odpoledne. Podle něj je nyní ideální čas na to se proti tomuto zákeřnému onemocnění naočkovat a zároveň je i čas se případně přeočkovat proti covid-19.

  Válek je nicméně nespokojen s tím, jaká je v ČR proočkovanost, a v posledních vyjádření vyslovil i jisté mrzení nad tím, že lidé již koronavirus nepovažují za hrozbu. „Občanům se může zdát, že covid už není problém. Covid ale je problém, bezesporu je problém chřipka, víme, co dělala na opačné polokouli. K nám se vlna chřipky dostane. Ve druhé polovině listopadu nebo začátkem prosince můžeme očekávat nárůst čísel. Chřipka a covid pravděpodobně půjdou ruku v ruce,“ upozornil v neděli v pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi.
  Podle ministra ale za to nemůže očkovací kampaň, se kterou je on osobně spokojený. „Kampaň je odborníky velmi dobře hodnocená. Měla svůj dopad, a to velmi pozitivní. Od začátku kampaně se nám podařilo naočkovat posilující dávkou téměř čtyři sta tisíc spoluobčanů,“ uvedl také na ČT poté, co jej za slabou kampaň kritizoval lékař Milan Kubek. Válek očekává, že se na nás nyní řítí jak vlna chřipek, tak i covidu.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/729066/valek-miri-na-dalsi-ockovani-chce-se-ubranit-chripce-a-varuje-prijde-vlna-i-s-covidem.html

  • Kým je to čerstvé – pozrite obrázok k článku-videu o Čekanovi – v kancelárii má logo /Algida, Nova/, ktoré v symbolike pedofilnej siete znamená preferovanie malých chlapcov!
   https://www.infovojna.bz/
   VIDEO: Čekanovou odmenou za dobre odvedenú prácu vymývania mozgov Slovákom agresívnou vakcinačnou propagandou je kreslo šéfa správnej rady Sorosovej nadácie. Samozvaný odborník na pandémiu sa počas covid-hystérie verejne tešil, že odporcovia vakcín budú dávaní „dole“ z internetu a z bežného života a nútení chodiť v rúškach a na testy, ktoré jeho firma vyrába a ako psychopat sa im vysmieval
   https://www.infovojna.bz/article/cekan-sefom-spravnej-rady-sorosovej-nadacie

   Z tohto materiálu už zmizli obrázky – pôvodný článok bol na NWOO.org – ten je zrušený.

   https://cz24.news › kam-mizi-vsechny-ztracene-deti-a-mladi-lide
   Kam mizí všechny ztracené děti a mladí lidé? – CZ24.NEWS
   Naya se narodila 12. ledna 1987 a zmizela 4. července 2020 ve věku 33 let. Jezero, ve kterém se údajně utopila má plochu 1.938 mil 2. A teď si představte, že brzy na to prodával internetový obchod s nábytkem Wayfair rohožku, po ní pojmenovanou, jejíž rozměry udávali jako 33″ (její věk) x 19.38″ (plocha jezera).

 2. Pokolra veluk

  Cieľom je radikálna depopulácia: napr. LGBT agenda nie je o právach homosexuálov, homoaktivisti sú iba užitočnými idiotmi používanými na propagáciu homoagendy za účelom rozbit rodiny a tým brzdit porodnost a rast populácie. Pred pár dňami takmer vypukla Tretia svetová – za účelom radikálnej depopulácie, okrem iného … Vakcíny majú za úlohu tiež depopulovať, napr. výrazne znižovať počet porodov, stabilne zvyšovať úmrtnost medzi chronicky chorými, starými ľudmi a pod. A na tých, čo toto peklo na konci prežijú, má čakať útlak a otroctvo, vo forme brutálneho technofeudalizmu dosiahnutého digitalizáciou a začipovaním ľudí cez vakcíny. Zaočkovaní sú začipovaní https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/ Žijeme v šialenej dobe. Celé dopadne zle. Prorokuje sa o tom už tisícročia, a takmer všetky proroctvá hovoria o konci súčasnej satanskej-neobabylónskej civilizácie. Takto nejak bude vyzerať „koniec“, ale …
  https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/ Na konci čaká depopulácia, a to stopercentná aj na tých, čo toto šialenstvo vymysleli: na súčasných svetových lídrov. Viď Knihu Henócha alebo Bibliu.

  • Israismael

   Posledné slovo na tejto planéte bude mať ,,Božia ruka“ ..očistí sa všetko do poslednej ,,molekuly „od temného svinstva a bude to čoskoro ..čoskoro preto aby sa nepodarilo tým špinavým temným elitám zničiť ľudstvo tohto sveta !..dostane sa aj tým ,ktorí sú s nimi spojení a aj všetkým ľuďom ktorí používajú temnú energiu na svoje prevrátené hodnoty v životoch .. Nebude to trvať dlho keď sa to stane ..Nebudú si prisvojovat všetku moc tohto sveta pani všemožni,ktorí si myslia že sú nikým nepostihnutelni . A ľudia ,ktorí sa dali zviesť na ich cesty dostanú rany tiež ..Všetky takéto zvratene plány budú ukončené až príde presná hodina.. zasiahne Najvyššia moc a každý jeden človek to spozná ,uvidí aj pocíti…preto ešte je pár rokov pred nami keď sa človek môže a musí prebudiť zo svojho spánku ,aby zachránil svoju dušu..ale veľa času už neostáva..Vidíte to podľa udalosti vo Svete.

   • Objektívne

    Ako si myslíš, že sa to stane?

    • Israismael

     Nie je to tak jednoduché napísať to tu do pár riadkov lebo to je vysvetlenie na desiatky,či stovky strán aby to človek pochopil …takže skúsim stručne ….
     Stalo sa už dvakrát že bolo prinesené ľudstvu Slovo ,ktoré malo vykúpiť ľudstvo z biedy,ktorú si samo ,,vyrobilo“ počas tisícročí bytia ..prvý krát bolo Slovo od Boha na Zemi v osobe Ježiša,bolo hovorené v podobenstvach kvôli tomu aby to nerozpoznalo temno , bolo bez spísania samotným hovorcom a bolo aj ťažké na pochopenie samotnými učeníkmi a ľuďmi tej doby …samozrejme tým pádom nebolo ani správne pochopené ,navyše to Slovo bolo poslané na kríž a vieme ako to dopadlo pred 2tis rokmi.Nastala hrozna karma ľudstva ,ktorá sa tiahne podnes a cochvilu prídu spätne účinky karmy a to nielen za zabitie Božieho syna Krista ale aj za celé ľudské pôsobenie ľudstva na tejto planéte Zem …
     .ako tomu bolo pred 2tis rokmi ,tak tomu bolo aj po druhý krát pred vyše 160 rokmi ,že ľudia zlyhali ,keďže v osobe Ducha Pravdy(narodeného na Zem v roku 1875),ktorého tesne pred koncovými časmi, v ktorých ako ľudia žijeme , prisľúbil sám Ježiš keď hovoril učeníkom :,,že KED PRIDE ON DUCH PRAVDY TESNE PRED KONCOM SVETOVYCH DEJIN ,TAK ON VAS UVEDIE DO KAZDEJ PRAVDY A MA VAS POUCIT O VSETKOM O SUDE ,O SPRAVODLIVOSTI AJ O TOM ZE TEMNO MA BYT ODSUDENE NA ZANIK ,no a opäť nespoznali Božiu Pravdu a to tentokrát už aj spísanu aby nedošlo k omylom a prekruteniam v jednom veľkom 900 strankovom knižnom diele Posolstva ,ktoré nikdy nerozporuje Slovo biblie ,ale ju dopĺňa a vyjasnuje o všetky Pravdy ,ktoré prekrútili cirkvy tohto sveta a tým ľudstvu znemožnili obstáť v Sude ,ktorý prichádza !!!..Ľudia nespoznali božích poslov ..lebo pre neznalosť zákonov božích si myslia že božské musí prísť azda ako kráľ ozdobený zlatom a na zlatom ufo rovno dospelý a hotový zo zlatou hviezdou či korunou a ani ich nenapadne že aj božské musí na základe zákona v hmote (prírodných zákonov),prísť len tak že sa musí narodiť tak isto ako každý iný človek a to až po predchádzajúcom plodeni…Ak by to bolo inak potom aj Ježiš mohol prísť či spadnúť z neba rovno hotový a dospelý ..ale zákon nemôže porusit ani samotné božské zrodenie,keď ,,prichádza “ na túto pozemsku hrubohmotnu Zem..Nenapadlo vás prečo sa asi neprejavili mimozemské bytosti za celý ten čas pozemskosti?..Veľa veci je sfalsovanych padlymi anjelmi ,napr že žijú medzi nami sedivaci či v davnoveku nibiruani cez planétu Nibiru a pod ..nik hotový sem nepríde na zem ,iba čiste zrodenim či reinkarnacne,pretože iný spôsob zákona ho nevpustí cez ochranný plášť Zeme . člo-vek je tu poslaný na túto Zem za účelom vývinu jeho ducha (osobnosti)a telo mu slúži len ako obal,ktorý je oživený duchom ..inak by pozemské telo nemohlo vôbec existovať bez ducha .Taký je zákon a tak je to dané od Boha .
     Ja viem že človek by rád vedieť čo sa bude diať a ako čo sa stane v tej Veľkej očiste ,ktorá čoskoro príde na každého človeka žijúceho na tejto Zemi a aj na Druhom svete žijúcich ,keďže ľudia po smrti žijú ďalej a aj ich sa dotkne konečný Súd .. a aj to je omyl keď si človek myslí že smrťou všetko končí
     Konečný účinok bude teraz trvalo biť na celé ľudstvo..žitie človeka je jeden veľký kolobeh a všetko čo je teraz na Zemi to znamená každý jeden človek dokončuje svoj kolobeh bytia(to však nie je len tento posledný pozemský zivot ,ale zahrňuje všetky životy a kto je dnes na Zemi je tzv STARA DUSA!)
     Nejdem strašiť ľudí tým čo má prísť ..ale budú to očistné lúče Svetla a všetko čo sa nebude zachvievat vo vôli Božej bude vylúčené z tohto života ..Je iste že tomu sa nevyhne nik a bude to úplne a zreteľne viditeľné v dejoch v prírode a v dejoch na ľudskej úrovni …Človek sa musí veľmi ale veľmi zmeniť ak chce uspieť v konečnom Súde ..O Tom všetko sa píše v diele Ducha Pravdy ..a kto hľadá nájde lebo tam je vpísané Živé Slovo ..tým nájde aj poslednú možnosť záchrany ! Poslednú !

 3. „„Smutným výsledkom prvých dvoch rokov pandémie kovidu je, že kovid zabil ľudí s komorbiditami, veľmi starých ľudí a tak ďalej,“ vysvetľuje Chudov.

  „Ak by k pandémii nedošlo, úmrtnosť by bola každý rok rovnaká. Covid však spôsobil nešťastné predčasné úmrtie ľudí, ktorí mali zomrieť až v najbližších rokoch.““ – redaxia – to má byť ako čo?! Podsúvate – udržiavate status covidu?!

  Jáj – vy ste len prebrali článok! Jedného dňa preberiete niečo, čo vám odtrhne zadok! A strčia vám šnorchel do krku na JISke!

  Čisto súkromne – žiadnemu psovi – ani vlastnému – neverím!

 4. Proč Pfizer chtěl 75 let tajit tento dokument. Podívejte se na video s českými titulky. Je to opravdu síla. https://bezpressu.news/videa/prisne-tajny-dokument-pfizeru-unikl-online/

 5. kvakcína je sloboda

  neviem už presne, ale niekedy v roku 2021 v našej dedine takmer denne oznamovali úmrtia niekedy aj troch ľudí a toto trvalo niekoľko týždňov – dodnes ma mrzí, že som tomu nevenovala väčšiu pozornosť a neevidovala tieto úmrtia;
  krátko na to, miestna DSS si dala oznam, že ponúkajú voľné miesta v ich zariadení!!! ide totiž o to, že o umiestnenie v tomto zariadení bol vždy veľký záujem a boli tam dlhé čakacie doby, kým sa nejaké miesto uvoľní!!!
  čo to znamená? že nielen, že sa im uvoľnili obsadené postele, ale minul sa im aj zoznam čakateľov

  • A nemáte vlastný spravodaj? Treba ísť na matriku. informačný zákon. Ide aj o to – čo bolo normálne predtým povedzme 10 rokov dozadu, pretože keď spustia 5G, tak aby obec nerobila štatistiku z posledných rokov „covidových“ – vakcinových. To si píš, že zvýšenú vakcináciu má na krku práve starosta!

   • Dobre vediet o tejto udalosti , pôjdem sa o tom porozprávat so starostom .

    • O akej „udalosti“ hovoríš? Ja hovorím o tom, že absolútna väčšina starostov organizovala vakcinačné „workšopy“! Vakcinačné komandá! Oni to nazývali „vakcína bližšie k občanom“! Pojazdné vakcinačné kiosky – „playstation“! Bola si vtedy v zahraničí? Možno sa pre teba v chladničke na úrade ešte niečo nájde!

     Pozorujem u teba „alenka syndróm“ – chceš sa hrať na mačiatko?

     • Máš to nejako poplatené Maroš vidím to spamätaj sa lebo lebo ja

      do zahraničia nechodim lebo pracujem na OU mám času málo nie som ta čosi ju plettieš so mnou

   • kvakcína je sloboda

    nepotrebujem zoznam z úradu, ak sa situácia zmení, tak pravda vypláva na povrch a ak nie, tak aj tak s tým nič neurobím

    • Kúp si 4 x 25 ks DVD – napál ich a rozdaj v dedine.
     Alebo kúp si plaváky a choď na ryby.
     Alebo tu netrep!

     • kvakcína je sloboda

      o čom točíš?! keď mi dajú tie zoznamy na úrade, čo mám s nimi urobiť?! podať trestné oznámenie?! a čo potom?! ísť na ryby?!

     • kvakcína je sloboda

      a vlastne máš pravdu!!
      som jediná, čo si toho všimla, alebo jediná, čo o tom niečo napísala?! je to vec pozostalých, nie moja

   • Maroš, vo viacerých obciach na Slovensku už niekoľko mesiacov pred nastolením naplánovaného covidmasakru vyšiel v pravidelnom mesačníku oznam, že podľa zákona… z dôvodu „ochrany osobných údajov“ §… blá, blá… obecný / mestský úrad nebude už ďalej pravidelne zverejňovať mená a počty zosobášených, novonarodených, ani počty mŕtvych za každý uplynulý mesiac.
    Ten príkaz šiel z vyššieho levelu ako sú primátorské či starostovské pozície. Vrchnosť už vtedy vedela, že čo-nevidieť tie čísla (zrazu jedni klesajúce, druhé prudko stúpajúce) by otvorili oči aj poslednej ovci.
    Otvorili sa nám aj bez ich pomoci. Aj vďaka nášmu Bádateľovi a zorientovaným prispievateľom / komentátorom.
    Robíme chyby všetci – no a čo? Nie sme dokonalí. Spája nás jedno – to najpodstatnejšie: boj za víťazstvo Pravdy.
    Na jednej strane zbytočné osočovania, na strane druhej zas (aj prenič-zanič) urazenosť až do krvi – takáto forma komunikácie sa nepáči ani mne. Oslabuje našu súdržnosť. A tú teraz potrebujeme.

 6. „Nikdy neodpouštějte. Nikdy nezapomeňte. Stále se držte od lživých toxických „vakcín“ co nejdál, jakýkoliv vakcín! A stále trvejte a myslete (posílejte do vesmíru myšlenky) na trest pro ty bastardy, kteří ubližují lidem, chtějte pomstu, chtějte je všechny ne jen uvěznit, ale už zabít (oko za oko..) a žádné odpuštění a zapomenutí“

  TOHLE VŠE JE VEDENO PROTI NÁM VŠEM, STÁLE SE DRŽTE SVÝCH HODNOT A NIKDY NEODPOUŠTĚJTE A HLAVNĚ, NEZAPOMÍNEJTE!
  VEŠKERÁ POLITIKA JE DIVADLO, VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM!

  =Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím!=

 7. Inak povedané, vo februári príde ŠAH a krátko na to MAT Slovensku a nielen !
  https://protiproud.info/politika/6842-spiknuti-z-cerne-skaly-e-armagedon-pokud-lide-zchudnou-a-civilizace-se-zhrouti-pak-budeme-zase-vladnout-podvodna-klimaticka-zaminka-kolik-stal-biden-leyenova-ve-sboru-nacelniku-vynalezu-zkazy-vsichni-to-vedi-a-mlci.htm Všetko tomu nasvedčuje. A ak ani vtedy nevezmú ľudia na vládnych poslancov a ich poskokov, nie len vládu, pozor (!) vidly, tak dobre im tak všetkým !

  • kvakcína je sloboda

   za socíku sa všetok tovar na väčšie vzdialenosti prevážal po železnici, nákladné autá jazdili iba od podniku ku stanici a späť a cesty neboli zničené kamiónmi ako dnes!!!
   dnes sa „opravujú“ cesty prevažne tak, že čiastočne zbrúsia hrby a dajú výstražnú tabuľu!!!

  • kvakcína je sloboda

   to neznamená, že sa mi to, čo nás čaká páči, alebo to schvaľujem, iba som skonštatovala a porovnala stav ciest vtedy a dnes

 8. Mundial Katar 2022 „Katjuscha“
  https://www.infovojna.bz/article/video-majstrovsky-odkaz-z-arabskeho-polostrova-celemu-svetu-zbohom-staremu-svetovemu-poriadku-na-cele-s-velkym-bratom-vo-washingtone
  ———————————–
  Tí Katarci až na turbany vyzerajú ako starí Rusi – tomu sa hovorí Urbi et Urbi ukázať fucker!

 9. Myslíte si, že toto https://www.hlavnespravy.sk/premierova-ziadost-o-pomoc-pre-krajiny-v4-je-hanebnym-spravanim/2975654 sa deje náhodou? Omyl !!!
  Je to presne načasované farmamafiou a ich slovenským poskokom, aby zakryli úmrtia na očkovanie a vinu hodili na platy a iné problémy v zdravotníctve !!! Kurvy !

  • Visolajský je jeden z hlavných vakcinátorov, ktorý presadzoval povinnú vakcináciu! Je to len jeden z ďalších psychopatov. Treba zatvoriť lekárske fakulty – lebo načo! To myslím vážne. Traumatizovaná spoločnosť otrokov ešte neryje rypákmi v zemi – a myslí si, že je v roli pozorovateľa – a pozoruje týchto psychopatov! Tak to treba pozorovať aj ďalej! „Oni sa hádajú mimo mňa!“ Dobre – ja som z tých, ktorý sa na Slovensku nebojí umrieť za ich odrezané hlavy!

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a čo takto-porodnostná genocída prinášania nevinných do tohoto sveta kôli peniazom,výhodám a kôli skrytej záľube sa hrať s nevinnými a bezbrannými hoci aj bez ostiehoostria,,,,a čo takto nadmerná porodnosť,,,,a čo takto oko za oko a zub za zub,,,,a čo takto 6 dospelých a viac za jedno novorodeniatko,,,,a o nejakých 7-8-9 rokov bude obrat v plytvaní s tým s čím sa nemá plytvať,,,,a čo takto už konečne myslieť aj na budúcnosť a nebyť zvieraťom,,,,

 11. BONUS: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/masky-padaji-klaus-schwab-z-wef-prohlasil-ze-cina-je-vzorem/ !
  Masky padajú !!! Schwab obdivuje Čínu, kde zavádza WEF a pracuje jeho syn !!!

 12. Jen idioti se davaji ockovat a tak maji, co chteji. Ted at neskuci!

 13. kvakcína je sloboda

  poprosím redakciu – zmažte všetky moje komentáre k tomuto článku, ďakujem

Pridajte komentár

*