Vďaka tomuto som eliminovala rakovinu myelómu v 3. štádiu


Print Friendly, PDF & Email

Doplnok z kurkumy úplne eliminoval rakovinu myelómu v 3. štádiu

Už po desaťročia sa zdravotníctvo spolu s pro-ziskovým odvetvím „rakovinového priemyslu“ snažia umlčať každého, kto šíri informácie o tom, že proti rakovine sa dá bojovať aj bylinkami, koreninami alebo superpotravinami.

Jedlo neobsahuje žiadne „liečivo“, tvrdí nečestné zdravotníctvo. Len toxické lieky, ktoré sú schválené FDA (americký Úrad pre potraviny a liečivá), dokážu liečiť rakovinu, trvajú neodbytne na svojom propagandisti.

I napriek tomu však milióny ľudí na celkom svete dokážu úspešne predchádzať, ba dokonca zvrátiť aj pokročilé štádiá rakoviny práve vďaka potravinám, bylinkám a prírodnej medicíne.

Napriek obrovskému úsiliu ignorovať skutočnosť, že existujú prírodné liečivá, ktoré dokážu poraziť rakovinu, lekári zaznamenali prípad ženy, ktorá dokázala poraziť tretie štádium rakoviny len za pomoci korenia kurkumy – superpotraviny bežne prítomnej v karí.

Rakovina takmer úplne vymizla vďaka kurkumínu prítomnom v kurkume

Toto pozoruhodné vymiznutie rakoviny zdokumentoval časopis British Medical Journal. Analýza s názvom „Dlhodobá stabilizácia rakoviny myelómu pomocou kurkumínu“ sa neodváži ani spomenúť slovo „liek“, nakoľko celé zdravotníctvo aj vedecký svet trvajú na tom, že „liek na rakovinu neexistuje“.

Toto falošné presvedčenie samozrejme len „úplnou náhodou“ koreluje s opakovanými ziskami skorumpovaného rakovinového priemyslu.

Podľa dokumentu BMJ (British Medical Journal), ktorého autorom je doktor Abbas Zaidi:

„…sa jedná o pacientku s rakovinou myelómu, ktorá začala v treťom štádiu ochorenia denne užívať kurkumín. Bez akejkoľvek ďalšej liečby myelómu sa stav pacientky stabilizoval a posledných päť rokov vedie život v dobrej kvalite.“

Inými slovami, tejto žene sa užívaním výživového doplnku kurkumín (získava sa z koreňa kurkumy) podarilo eliminovať všetky príznaky rakoviny (kurkumín je najsilnejšia fytochemikália obsiahnutá v kurkume).

Vyliečená žena sa navyše o kurkumíne dozvedela z internetu, veľmi pravdepodobne z Natural news alebo z nejakej podobnej stránky, ktorá sa zaoberá silnými účinkami „protirakovinových“ potravín ako kurkuma.

„Žena, ktorá bez úspechu bojovala s rakovinou krvi už 5 rokov, definitívne skoncovala s chorobou pomocou kurkumy,” oznámil časopis UK Daily Mail. „Dieneke Fergusonová prerušila vyčerpávajúcu liečbu, ktorá nepomáhala rakovinu zastaviť a dnes vedie normálny život.”

Ako je zjavné, Fergusonová podstúpila chemoterapiu, ale čoskoro zistila, aká je pre ľudské telo toxická. Preto sa rozhodla liečbu ukončiť a namiesto toho začala užívať kurkumín.

Po piatich rokoch už po chorobe niet ani stopy, čím prekonala predpokladanú dĺžku života človeka s jej diagnózou. Časopis UK Daily Mail dodáva:

Doktori vravia, že je to prvý záznam prípadu, kedy sa pacient uzdravil užívaním koreniny po prerušení konvenčnej liečby. Rýchlo sa šíriaci myelóm, tri kolá chemoterapie a štyri transplantácie kmeňových buniek rozhodli, že 67-ročná žena začala užívať 8g kurkumínu denne.

Pani Fergusonová, ktorej diagnostikovali chorobu v roku 2007, užívala kurkumín naďalej bez akejkoľvek ďalšej liečby a počet rakovinových buniek v jej tele je dnes zanedbateľný.

Doktori priznávajú, že „iné vysvetlenie neexistuje”… KURKUMÍN zvrátil rakovinové ochorenie

„Pani Fergusonová začala denne užívať 8g kurkumínu v tabletkovej forme. Vyrovná sa to dvom lyžičkám čistého práškového kurkumínu,” uvádzajú na Turmeric.news a dodávajú:

V priebehu 15 mesiacov pani Fergusonová zaznamenala značné zlepšenie celkového zdravia. Nebol to len pocit; onkológovia zistili, že jej krvná plazma dosiahla takmer normálne hodnoty. Za posledných päť rokov sú hodnoty jej krvného obrazu stále v norme.

Jamie Cavenagh, profesor krvných ochorení v nemocnici London’s Barts Hospital, bol po preskúmaní Fergusonovej prípadu ohúrený. „Keď si prezriete jej záznamy, zistíte, že iné vysvetlenie pre jej uzdravenie neexistuje,” povedal.

Fergusonová hovorí, že doplnok bude užívať aj naďalej. Dopĺňa, že sa cíti šťastná, zdravá a užíva si kvalitný život.

Treba si uvedomiť, že pokiaľ by podstúpila celú chemoterapiu, ožarovanie alebo iné spôsoby konvenčnej liečby rakoviny, kvalita jej života by bola oveľa nižšia.

Počas liečby chemoterapiou prežívala intenzívne bolesti, vypadávanie vlasov, úbytok svalovej hmoty, chronickú únavu, „chemo-mozog“ (zahmlenú myseľ) a množstvo ďalších vedľajších účinkov.

Dnes si však užíva plnohodnotný život bez bolesti, zápalov a rakoviny. A dokázala to len za pomoci koreniny, ktorú si kúpite v takmer akýchkoľvek potravinách.

„Rakovinový priemysel“ urobí všetko pre to, aby ste sa o tomto jednoduchom, ľahko dostupnom prírodnom lieku nikdy nedozvedeli

Ako by sa dalo očakávať, pro-ziskový rakovinový priemysel, ktorý je úplne závislý od toho, aby pacienti s nádorovým ochorením nemali ani potuchy o sile prírodných liečiv, napadne každý náznak prírodnej liečby rakoviny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Každý človek, ktorý jedáva kurkumu alebo užíva kurkumínové doplnky, odopiera rakovinovému priemyslu milióny dolárov, ktoré by ten mohol vysať z utrpenia chorých pacientov.

Rakovinový priemysel pred pacientmi úmyselne utajuje informácie o prírodných liekoch ako vitamín D, kurkumín alebo liečivé huby.

A to všetko preto, lebo poskytnutie týchto informácií by poškodilo finančné záujmy rakovinových kliník, chemoterapeutických liečebných centier a neetických onkologických lekárov, ktorí sú čoraz častejšie považovaní za lekárskych zločincov.

Napríklad doktor Farid Fata, ktorý už desaťročia pracuje vo federálnej väznici, naschvál nesprávne diagnostikoval takmer každému svojmu pacientovi rakovinu, aby mohol profitovať z podávania toxických chemoterapeutických liekov.

Ďalším podobným zločinným lekárom z rakovinového priemyslu je doktor David Gorski, bývalý kolega Farida Fatu. Gorski profituje zo zneužívania černošiek na chirurgické zákroky.

Ponúka im ich ako jedinú možnosť liečby rakoviny a pritom zlomyseľne napáda prírodné liečivá a ľudí, ktorí ich odporúčajú.

Dokor Gorski, podobne ako doktor Fata, bol tiež obvinený zo sprisahania a nahlásený FBI, ale aj napriek tomu ostal v praxi a naďalej hromadí peniaze z mrzačenia nespočetného množstva žien, ktoré by mohli zvrátiť svoje ochorenie, keby mali aspoň nejaké poznatky o prírodných liečivách ako kurkumín.

Rakovinový priemysel – lekárske sprisahanie proti ľudskosti

Rakovinový priemysel vynakladá obrovské úsilie, aby zamedzil pacientom prístup k akýmkoľvek informáciám, ktoré by mohli využiť na prevenciu, liečbu alebo vyliečenie rakoviny bez drahých a vysoko toxických lekárskych zákrokov.

Preto je dokumentácia BMJ liečby rakoviny kurkumínom taká udivujúca: V minulosti by BMJ nikdy ani len netoleroval publikovanie takéhoto vedeckého hodnotenia. Tak čo sa zmenilo?

Pravda je taká, že dôkaz existencie prírodných liečiv rakoviny je taký ohromujúci, že ani BMJ si nemôže dovoliť poprieť tento fakt, pretože by sa zdal byť úplne mimo vedeckej reality.

Verejnosť už prestáva veriť klamstvám rakovinového priemyslu. Pacienti čoraz častejšie odmietajú toxickú liečbu rakoviny ako je chemoterapia a snažia sa bojovať s chorobou vlastnými prostriedkami.

Pri kúpe kurkumínu sa uistite, že bol laboratórne testovaný na olovo a iné ťažké kovy

Koreň kurkumy býva často kontaminovaný olovom. Väčšinou sa pestuje v Indii alebo Číne a je známe, že obe tieto krajiny majú chabé presadzovanie environmentálnych predpisov v oblasti produkcie potravín.

Práve pre vysoký obsah olova nariadilo minulý rok FDA  celonárodné stiahnutie viacerých značiek predávajúcich kurkumu z trhu.

Ako jeden z popredných svetových vedcov v oblasti skúmania ťažkých kovov v potravinách a potravinových doplnkoch, otestoval Mike Adams tisícky produktov na prítomnosť olova a ďalších ťažkých kovov a zistil, že výsledky pri kurkume a iných koreňových koreninách sú pravidelne alarmujúce.

(Jeho popredná vedecká publikácia má názov Food Forensics a dokumentuje výsledky testovania prítomnosti ťažkých kovov v 800 potravinách, koreninách, krmivách pre zvieratá a ďalších.)

Preto teraz upozorňuje každého na obsah olova v kurkume a jej produktoch. „Pokiaľ sa chystáte kúpiť si kurkumu alebo výrobky z nej, dbajte, aby boli testované na olovo pomocou prístrojov hmotnostnej spektrometrie.“

Zhrnutie? Áno – kurkuma má potenciál pri liečbe rakoviny. Má obrovskú silu a dokonca aj British Medical Journal zdokumentoval prípad úplnej eliminácie rakoviny myelómu len užívaním kurkumínu.

Ak sa však rozhodnete konzumovať kurkumu denne, určite dbajte na to, aby bola testovaná, inak sa budete kŕmiť olovom.

Do ranného smoothie si pridajte každý deň kopcovitú lyžičku laboratórne testovaného práškového kurkumínu. Chutí fantasticky!

Kurkuma je silným liekom na artritídu a ďalšie zápalové ochorenia

Nemyslite si, že kurkuma pomáha len pri liečbe rakoviny. Toto výnimočné liečivé korenie dokáže pomôcť pri množstve vážnych zdravotných problémov. Ako sa uvádza na Turmeric.news:

Ďalšie ochorenia, pre ktoré môže byť kurkumín prínosom, sú infekcie, demencia, depresie a ochorenia srdca. V roku 2016 časopis Journal of Medicinal Food vyzdvihol jeho potenciál pri liečbe artritídy a doktori pochvaľovali aj jeho protizápalové účinky.

Nedávny výskum potvrdil, že môže pomôcť zničiť neuroblastómové nádorové bunky, čo sa ukazuje ako sľubná cesta pri liečbe najbežnejšieho typu rakoviny u dojčiat.

Onedlho by mala vyjsť ďalšia štúdia, ktorá by mala preukázať pozitívne účinky kurkumínu pri liečbe rakoviny hrubého čreva.

Preto užívajte kurkumu každý deň. Môže trvať desaťročia, kým veda zachytí všetky liečivé vlastnosti tohto korenia (a superpotraviny). Načo však čakať? Môžete si užívať všetky výhody plynúce z jej užívania – aj keď ich ešte veda nepomenovala – a môžete začať už dnes!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. terezkaterka

  Už mi len povedzte, ako zistím, či bola kurkuma testovaná na obsah olova.

  • Výrobca, ktorý ju testoval, to určite s radosťou uvednie na obale. Prípadne sa ho môžete priamo opýtať.

   • Dajte mi typ na takúto kurkumu, značku alebo predajcu. Dostupná Sonnentor – bio pravdepodobne
    tento test nemá. Ďakujem

    • My neodporúčame konkrétne výrobky, pretože nechceme robiť reklamu jednotlivým výrobcom.

     • Neviete v tomto pripade nič odporučiť, pretože pre kurkumu nie je stanovený maximálny obsah olova, kto by ho teda testoval, že? potom je cely tento prispevok irelevantný

     • my nerobíme laboratórne rozbory výrobkov

 2. A samozrejme k davke kurkumy aj cierne korenie alebo extrakt z cierneho korenia piperin, napr. Bioperine. Vyrazne tak pomaha vstrebavaniu kurkuminu dok to;e.

 3. Gratulujem a držím palce. Obrat v zdravotníctve je väčší ako v zbrojnom priemysle. Užitoční hlupáci sa do vás určite pustia. Ešte keby napísali pod komentáre kto ich platí.

 4. ak chcem preventívne zaradiť kurkumu do jedálnička- koľko a kde ju mám zamiešať? Vie niekto?

  • Jozef Tlamka

   Odpoveď pre LEKA……….nejde o jedálniček , ale existuje systémová intervenčná kvantová
   apiterapia, ale je to na dlhšiu reč……Jozef

 5. Jozef Tlamka

  Kurkuma je len katalyzátor inhibície resp. terapie rakoviny….vo Vašom článku chýba systémová podstata tejto choroby……
  Ide principiálne o celkový filozofický názor na život, zdravie a smrť človeka….možno sa oboznámte s
  Einsteinovými a Saturnovými vesmírnymi kódmi
  podstaty života človeka…….

Pridajte komentár

*