Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Kovidová genocída: Škótska nemocnica tajne nariadila neoživovať ľudí nad 45 rokov


Print Friendly, PDF & Email

Kovidová genocída: Škótska nemocnica tajne nariadila neoživovať ľudí nad 45 rokov

Pred časom sa na internete objavilo video, v ktorom novinári odhalili tajný príkaz vydaný škótskou nemocnicou v East Kilbride.

Vedenie nemocnice zvolalo míting lekárov, na ktorom im zadali pokyny. Jeden z príkazov mal znieť, že v prípade kolapsu pacientov sa nemajú pokúšať o ich resuscitáciu (oživovanie) u nikoho, kto má 45 alebo viac rokov.

Za prezradenie tajného nariadenia výpoveď

Nemocnica zároveň lekárom hrozila, že za prezradenie tejto skutočnosti na verejnosti dostanú výpoveď.

Video s vyhláseniami novinárov (v angličtine) môžete nájsť tuto:

Čo sa vlastne v nemocniciach deje? Prečo sa lekárom platených z verejných prostriedkov prikazuje neoživovať pacientov?

Na jar z Veľkej Británie unikli správy, že tieto takzvané DNR (Do Not Resuscitate), teda príkazy neoživovať, sa týkali ľudí nad 75 rokov či dokonca mentálne postihnutých ľudí. Údajne kvôli tomu, aby neskolabovalo zdravotníctvo pod náporom pacientov.

Spomínali sme to aj v jednom našom staršom článku o tom, ako vyrobiť falošnú pandémiu.

Ako sa však ukazuje, veková hranica pre označenie niekoho za „starého“ sa posúva stále viac dole, najnovšie je to dokonca už iba 45 rokov!

O čo ide a kto má z toho všetkého profitovať?

Ide o veľmi nebezpečnú situáciu, pretože tu ide o ľudské osudy, pričom sa ľuďom vedome klame a ich životy sa ohrozujú priamo v nemocniciach.

Zdá sa, že v pozadí tejto pandémie sa odohráva niečo skutočne temné. Pripomína nám to niekdajší nacistický program „Aktion T4“.

Išlo o program v nacistickom Nemecku počas 30-tych rokov 20. storočia zahŕňajúci pokusy na ľuďoch s ťažkým telesným a mentálnym postihnutím.

Prírodná liečba osteoartritídy

Neskôr boli tieto programy rozšírené aj na ďalšie skupiny obyvateľstva a za obeť im padlo celkovo približne 365 tisíc obyvateľov predvojnového Nemecka.

Aj vtedy sa tieto aktivity držali v prísnej tajnosti, pretože nemecké obyvateľstvo by ich nebolo schopné akceptovať, ak by o nich vedelo.

Zhrnutie

Je pandémia nového koronavírusu naozaj o verejnom zdraví alebo ide len o zásterku pre rôzne iné zvrátené tajné agendy? Ukazuje sa, že takáto možnosť je vysoko pravdepodobná.

Oficiálne miesta majú síce plné ústa toho, ako musíme chrániť starých a zraniteľných, preto zavádzajú drakonické obmedzenia pre všetkých obyvateľov bez rozdielu. Nemali by však skôr cielene chrániť práve tieto najzraniteľnejšie skupiny?

V mnohých krajinách práve táto ochrana starých a zraniteľných najviac zlyháva.

Aj počas prvej vlny pandémie dochádzalo k masovým úmrtiam práve starších ľudí. Dialo sa tak ani nie v nemocniciach, ale priamo v domovoch sociálnych služieb.

Týkalo sa to hlavne Talianska, Španielska a Veľkej Británie.

Časom sa však ukázalo, že hlavnou príčinou nebolo ochorenie COVID-19, ale to, že starých ľudí posielali kvôli obmedzovaniu bežnej zdravotnej starostlivosti z nemocníc domov, respektíve do domovov sociálnych služieb.

Nastal však problém, že starostlivosť v týchto domovoch dôchodcov nebola adekvátne zabezpečená – ani po zdravotnej stránke, ani z hľadiska bežnej starostlivosti.

Poznáme prípady, kedy napríklad v Taliansku objavili tieto zariadenia prázdne a bez personálu, ktorý odtiaľ zutekal. Mnohí starčekovia a starenky tam preto zomierali od hladu a na dehydratáciu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. http://www.obchod.kulturblog.sk
  predáva knihu s názvom:
  Falošná pandémia
  Kritika vedcov a lekárov
  za 9,99 EUR

 2. K článku – ale veď 40-roční sú darcovia orgánov!

  „Mnohí starčekovia a starenky tam preto zomierali od hladu a na dehydratáciu.“ – zomierajú aj predtým aj teraz! Je to rotácia „klientov“ – musíte pochopiť „ekonomiku“ klientov hospicov doboha! Je to obchod so smrťou!

  • Oprava – zdanlivý štylizačný nezmysel bol zdanlivý – oni stále zomierajú – v prítomnom čase! ZOMIERAJÚ OD HLADU A DEHYDRATÁCIE! Kto nepríde dohliadnuť na svojich starých do hospicu – tak ich takto zlikvidujú! Takže si nemyslite, že vám niekto poskytuje „kvalitné“ služby za starostlivosť o psa – keď naňho nepôjdete ani raz za čas pozrieť!

  • do bodky a do pismena,Obamov priatel jasne povedal.ze ludia nad 45 rokov,by uz nemali dostat ziadnu zdravotnu starostlivost,dokonca o tom napisal knihu

  • Aj V Košiciach sa takéto prípady stali

 3. !!! Dnešný článok na aeronet.cz. O tom, že testy, ktoré majú byť použité na plošné testovanie nie sú schválené na Slovensku, ani nikde vo svete !!! (A nejakí ľudia z Bardejova mali po testovaní zdravotné problémy).

  • Ali!
   „V rámci experimentálneho programu vznikla skupinka zmutovaných rakov, ktoré sú schopné klonovať sa. Tento reprodukčne schopný živočíšny druh si podmanil jeden z cintorínov v Belgicku a začína vážne ohrozovať tamojšiu biodiverzitu.
   https://noizz.aktuality.sk/enviro/zmutovane-raky-zamorili-belgicky-cintorin/2f8hqec?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

   Ja stále tvrdím, že treba zabiť ich zmutované ženy, uškrtiť ich zmutované deti a zvyšok zabiť lopatou!

   • pan Maroš, vaše názory si cenim, avšak ste velmi vulgarny a agresivny, čo značne znižuje vierohodnosť vašich komentarov… možno zato nemôžete a pričinou je vaša schizofrenia…ale to čo ludia potrebuju teraz počuť rozhodne nie je nenavisť a agresivita spojena s vulgarnosťou. dakujem za pochopenie

    • alkynka – my vojaci – aj vo výslužbe – musíme byť agresívni! Inak to nefunguje! Už som to tu ty slniečkárska trúba vysvetľoval – my Slováci sme to najagresívnejšie jadro Slovanov! Preto sme prví na rane – potom budú druhí Rusi!

     Ja rozhodne schizofréniou netrpím! Moja osobnosť je konzistentná! Vy sekta židáci ste DNA schizofrenici – a preto ovládate ako periféria moci Globálneho prediktora – ako jeho psi – tento svet! Rozdeľ a panuj! Každá pravdoláskarská slniečkárka je schizfrenička!

     • Presne tak Maroš! Budú nás vraždiť, ale my budeme vybľakovať, najmä slušne! To na sprostých platí! Viď. akcia: Postavme sa z slušné Slovensko!
      Myslím si, že sa už kľudne môžeme posadiť!

  • To, že tieto testy neboli schválené Státnym ústavom pre kontrolu liečiv, by malo byť legitímnym dôvodom ich odmietnuť. Veď za ne nikto nenesie zodpovednosť, ani za škody, ktoré môžu spôsobiť. !!!

   • Alžbeta – to to som ako prvé dal ako bývalý technik BOZP – zákon o zhode č. 56/2018 vo vzťahu k neznámym testom – e-mailom do rúk JUDr. Krajníkovej – detto redakcii Infovojna.sk! Je to prosto tá istá banda!

    „Lebo tváriť sa hlúpy je 100 krát výhodnejšie ako raz sa tváriť múdry!“ Fuj!

  • tie testy su castou vacciny

 4. „COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky onemocnění Covid-19 a důrazně upozorňuje, že testy neumí potvrdit nebo vyloučit onemocnění, slouží jenom pro klinickou referenci! Výrobce upozorňuje, že nejde o diagnostický přípravek k určení onemocnění, ale pouze o referenční nástroj pro určení rodin virů SARS všech druhů, testovací sada totiž označuje pozitivně i lidi s kmenem SARS-Urbani z roku 2003, kterým může být světová populace již dávno promořena!
  https://aeronet.cz/news/covid-1984-pribalovy-letak-antigennich-testu-se-kterymi-se-celoplosne-testuje-na-slovensku-obsahuje-zarazejici-nesrovnalost-jihokorejsky-vyrobce-sd-biosensor-totiz-v-letaku-upozornuje-ze-testy/
  Čiže tu si prosím uvedomte tú židácku irelevantnosť JUDr.Krajníkovej – ktorá nerieši meritus veci! A dostala to včas! Tiež otázka na Norberta Lichtnera z Invovojna.sk – keďže stále zdôrazňuješ, že nie si debil! Ja viem, že ty nie si debil – ty si len hajzel!

  • Uplne suhlasim so vsetkym Lichtner -zidak,Vlk v Barankovem obleku a ti su najhorsi,lebo ludia si myslia ze je opozicia,co je podvod

   • Jack – Lichtner sem prišiel podľa vlastného doznania z Nového Zélandu /dcéry študovali vo Viedni/ – čo je podľa V.V.Pjakina -Zéland – sídlo hlaváčov Globálneho prediktora. GP riadi svet tzv. neštrukturovanýým spôsobom – pomocou informáciií. Všimni si, ako sa Lichtner bráni témam nadnárodného riadena! Všetko na Infovojne sa točí len o domácich sračkách – bez súvislostí.

    Ďakujem za reakciu – žA tom prieskumáci nie sme sami – Boh ťa ochraňuj!

  • Ty chudáčik: takže nám to ukáž, ako sa to rieši. Sám si napísal, že si bývalý vojak, čiže zelená guma. Tvoje drísty zapôsobia akurát tak na debilov ako ty.

 5. Video, aký kriminálnik je Fauci:
  https://banned.video/watch?id=5f9b1dad47581808a872ea5f

  • Ano budu nebezpecni a pojdu pod Guillotine,tuna ich maju 30 tisic,vcetne nahradnych dielov,Klietky,kde je len maly zachod,to aby sme sa mali kde od strachu „dosrat ,tesne predtym odseknutim hlavy,tiez pol Milliona kontajnerov,pre 3-4 osoby,atd.

 6. Dnešný článok na:. CZ24News. :… testy infikované koronavirusom sa objavujú takmer vo všetkých krajinách…!!!

 7. Pripadá mi to sledovanie futbalu v krčme. Samý na slovo vzatý odborník.
  A zaručené správy z vesmíru a priľahlých dedín.

 8. chlapík z davu

  Táto juntovláda hrá akýsi zrýchlený ping-pong s ohýbaním doterajších zákonov, v momente ako ich nezákonné neústavné postupy niekto vzdelane napadne (samozrejme nikde nemedializované v SK, či zahraničných oficiálnych dominantných masovo-komunikačných prostriedkoch ohľadne situácie v SR), do pár dní títo nainštalovanci ohnú ďalšie dovtedy platné vyhlášky, nariadenia, súbory „opatrení“, či až zákony, vydávajúc ich za okamžite právne záväzné.

  K dobrovoľnosti celoplošného „testovania“
  NapísalPeter Weis 28 októbra, 2020
  https://akw.sk/covid-19/k-dobrovolnosti-celoplosneho-testovania/
  =Weis & Partners: Uznesenie Matovičovej vlády o testovaní nie je všeobecne záväzné. Jeho obsahom sa bežný občan riadiť nemusí!

  P.S. Prezidentkou dnes nehlo ani celkom vence naformulované video-naliehanie E. Chmelára… len také vlažné námietky, ktoré budú asi čoskoro agresormi riadne obrechané a znova už absolutisticky aspoň stý raz v rade bez výnimky prehliadnuté, nech prednesie námietky akýkoľvek občan, či autorita, kapacita.
  P.S. . Z opatrnosti každý volajúci po spravodlivosti zo zákopov (lebo mainstream nepustí), pre istotu nenapáda štatisticky vyvolanú aktuálnu oficiálne predostieranú závažnosť situácie, hoci množstvo nielen zahraničných zdrojov uvádza, že ide celosvetovo cca o 10-násobné zveličené „ohrozenie“…

  • Nevylučujem, že niekedy aj najvyšší predstavitelia politickej moci musia počúvať niekoho iného, ako hlas svojho ľudu.

 9. Musíme dúfať, že dr. Fauci, Bill Gates, WHO budú braní na zodpovednosť, za to čo urobili, čo vymysleli a že im nevyjde ich sen, obrovská depopulácia ich vakcínou, aby sme boli prepojení non stop technológiou, non stop sledovaní… Dúfajme, že Európa sa zobudí a nebudeme ako v Číne, kde to už Rockefellerovci zaviedli – Social Credit System, keď nesplníme každý bod čo elity vymyslia ani chlieb si nekúpime…

  • Milá Jean, kto zoberie na zodpovednosť tých, ktorí riadia tento svet? Moc aj všetky zbrane hromadného ničenia majú v rukách oni!

   • Milá pani Emily, ja viem, ja obeť očkovania, len tu vypisujem. Viem angl. a od začiatku sledujem čo bude obsahovať teraz táto depopulačná vakcína proti Covidu, čo s nami urobí…
    Človek už nebude človekom ale transhuman.
    Už nie NWO ale Great Reset sa pripravuje – Veľký reset.
    Napr. na http://www.mercola.com http://www.banned.video atď sa to presne odhaľuje.
    Ale aj to vidím čo skoro každý je podplatiteľní.

 10. Tu by už mali sa zobudit právnici nášho štátu a vypracovať žaloby na všetkých ministrov ktorí konali protiústavné.Ak to neurobia nech sa zamyslia čo chcú ďalej na Slovensku ešte robiť?

 11. chlapík (z.d.)

  Aktuálna pesnička Peter NAGY: Aź budeme čipovaní https://www.youtube.com/watch?v=UwdY_Ol6uF8

 12. Konečne jasné s zrozumiteľné vyjadrenie odborníka
  https://www.youtube.com/watch?v=bokrpot1neg&feature=emb_logo

Pridajte komentár

*