Nemecko bolo prichytené, že posielalo Billovi Gatesovi miliardy eur na vyhubenie „nežiaducich občanov“


Print Friendly, PDF & Email

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Nemecká vláda bola prichytená, ako nalieva miliardy dolárov z peňazí daňových poplatníkov Billovi Gatesovi, aby jej pomohol vyľudniť krajinu od „nežiaducich občanov“.

Podľa oficiálneho parlamentného vyšetrovania poslala nemecká vláda 3,8 miliardy eur nadácii Billa Gatesa na financovanie „kontroly populácie“ a ďalších protiľudských schém Svetového ekonomického fóra (WEF) v Nemecku.

Dokumenty ukazujú, že nemeckí daňoví poplatníci nevedomky odovzdali miliardy eur na platenie agendy depopulácie, ktorú presadzujú globalistické organizácie ako WEF a OSN.

Okrem Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov prúdili obrovské sumy peňazí daňových poplatníkov aj Rockefellerovej nadácii a eugenickej organizácii Wellcome Trust, taktiež spojenej s Gatesom.

Za mlčania mainstreamových médií bol publikovaný 117-stranový dokument nemeckého webu Transparenztest, ktorý upozornil toto bombastické odhalenie.

Portál Slaynews.com k tomu uvádza:

Podľa analýzy Transparenztest-u nemecká vláda financovala 31 projektov a programov, do ktorých bola zapojená Gatesova nadácia. V 24 z týchto iniciatív bola Gatesova organizácia jediným príjemcom finančných prostriedkov.

Vo svojej odpovedi federálna vláda odôvodnila svoju finančnú podporu Gatesovej nadácii a iným súkromným nadáciám v hodnote niekoľkých miliárd dolárov odvolaním sa na svoj záväzok voči Agende OSN 2030.

„Agenda 2030 pre trvalo udržateľný rozvoj výslovne zdôrazňuje, že aktívne zapojenie súkromných subjektov je nevyhnutné na dosiahnutie globálnych cieľov trvalo udržateľného rozvoja,“ uvádza sa v reakcii nemeckej vlády.

„Od toho sa odvíja aj mandát na primeranú spoluprácu s týmito aktérmi.“

Nemecká vláda tiež uviedla, že „nevidí potrebu“ obmedziť „vplyv súkromných nadácií vo všeobecnosti“. Namiesto toho vláda ocenila Gatesovu nadáciu, pretože „prispieva cennými impulzmi a nápadmi“, čo ďalej potvrdzuje podozrenie, že organizacia má významný vplyv na rozhodnutia vlády.

Aké agendy podporuje nemecká vláda prostredníctvom Gatesa

Spomedzi mnohých programov, ktoré nemecká vláda financuje, mnohé presadzujú potraty, deštruktívnu politiku nulového uhlíka „Net Zero“ a politiku v oblasti klimatických zmien, kontrolu populácie v Afrike alebo zlepšenie stavu biomedicínskeho bezpečnostného štátu.

Napríklad, nemecká federálna vláda dala 20,6 milióna eur na projekt Gatesovej nadácie s názvom „Investície do systémov zdravotných údajov a kvality starostlivosti o zdravie matiek, novorodencov a detí v Malawi“. Cieľom projektu je „posilnenie zdravotného systému so zameraním na reprodukčné zdravie“.

Ako je všeobecne známe, „reprodukčné zdravie“ zahŕňa metódy kontroly populácie, ako je legálny prístup k potratom a antikoncepcii.

Nemecká vláda ďalej financuje projekty na „vzdelávanie“ detí a tínedžerov v Malawi a Ugande o „reprodukčnom zdraví“, t.j. opäť o potratoch a antikoncepcii. Schéma sa snaží zabrániť ľuďom v Afrike mať „príliš veľa“ detí v snahe bojovať proti údajnému „preľudneniu“ sveta.

Navyše, odpoveď na žiadosť parlamentu odhaľuje, že nemecká vláda financovala aj organizácia GAVI, čo je vakcinačná aliancia.

GAVI založili Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), Medzinárodný fond OSN pre núdzové situácie pre deti (UNICEF), Gatesova nadácia a Svetová banka. GAVI dostala od nemeckých daňových poplatníkov 600 miliónov eur!

Nemecká vláda vo výške 119 miliónov eur financovala aj „Pandemický fond“, ktorý má za cieľ pripraviť sa na budúce pandémie.

Vláda v dokumente uvádza, že chce „postupne zvyšovať povinné príspevky členských štátov, aby v konečnom dôsledku mohla udržateľne financovať 50% základného rozpočtu WHO predvídateľnými a neobmedzenými prostriedkami“. Uvádza, že takéto financovanie zvýši „finančnú nezávislosť WHO“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Pandemická zmluva WHO a jej riziká pre svetovú populáciu

Aj keď na prvý pohľad môže znieť dobre zníženie vplyvu súkromných investorov, ako je Gatesova nadácia, poskytnutie „neobmedzených finančných prostriedkov“ WHO môže tiež poskytnúť globalistickému orgánu väčšie možnosti fungovať nekonrolovane.

Takýto krok by sa mohol ukázať ako škodlivý pre svetovú populáciu, ak by sa drakonická pandemická zmluva a dodatky k Medzinárodným zdravotným predpisom zaviedli podľa plánu v roku 2024.

Ako informovali Slay News, očakávané schválenie Pandemickej zmluvy udelí Svetovej zdravotníckej organizácii úplne nové právomoci.

Podľa zmluvy bude WHO nadradená zákonom suverénnych krajín, aby presadzovala lockdowny alebo iné opatrenia na riešenie „zmeny klímy“ alebo „núdzovej situácie“ pri pandémii.

WHO bude zodpovedná aj za vyhlasovanie núdzových situácií.

Zavádzanie digitálnych mien

Ďalším bodom agendy globalistov je nahradenie hotovosti digitálnymi menami.

Zdá sa, že nemecká vláda tiež podporuje tento cieľ, pretože finančne podporuje projekt OSN „Better Than Cash Alliance“ (Aliancia Lepší ako hotovosť) financovaný BMFG, ktorý sa snaží „urýchliť prechod od hotovosti k zodpovedným digitálnym platbám s cieľom dosiahnuť ciele trvalo udržateľného rozvoja.“

Dokument ďalej ukázal, že predstavitelia nemeckej vlády sa pravidelne stretávajú s delegátmi z Gatesovej nadácie, Sorošovej Nadácie otvorenej spoločnosti, Wellcome Trustu a ďalších medzinárodných nadácií.

Hoci dokument neidentifikuje žiadne financovanie Svetového ekonomického fóra (WEF), no organizácie, ktoré dostávajú vládne financie, presadzujú agendu tejto globalistickej skupiny Klausa Schwaba.

Kto ďalší financuje globalistické agendy?

Vo svojej analýze Transparenztest poznamenáva, že masívne financovanie spomínaných aktivít vo výške 3,8 miliardy eur predstavuje iba príspevok Nemecka a že sa dá „očakávať, že aj iné krajiny poskytujú prostriedky na projekty, z ktorých bude profitovať majetok Gatesovej nadácie“.

Suma 3,8 miliardy eur z Nemecka môže byť len letmým pohľadom na finančné prostriedky, ktoré Gatesova nadácia a ďalšie medzinárodné nadácie dostávajú od národných štátov.

„Je zrejmé, že najväčšia svetová nadácia – Nadácia Billa a Melindy Gatesových – nielenže investuje obrovské sumy (3,2 miliardy USD v roku 2021) do externých organizácií, ale tiež dostáva obrovské dotácie financované z daní od národných štátov, ako je Nemecko, na globálne projekty a iné programy súvisiace s agendou globalistov,“ uvádza správa vo svojej kritike.

Transparenztest tvrdí, že toto vedie k nekonečnému finančnému cyklu, keďže Gatesova nadácia veľkoryso daruje peniaze nemeckým inštitúciám a médiám, pričom od nemeckej vlády dostáva miliardy.

Gatesova nadácia napríklad investovala milióny dolárov do jedného z najväčších nemeckých spravodajských kanálov Der Spiegel, čo pravdepodobne ovplyvňuje spôsob, akým toto médium pokrýva určité problémy.

Uvedený príklad ilustruje, ako tieňová vláda prostredníctvom týchto medzinárodných „filantropických“ nadácií ovplyvňuje miestnych politikov a médiá.

Okrem volených úradníkov, ktorí prinajmenšom teoreticky podliehajú parlamentnej kontrole a nemajú dovolené presadzovať svoje vlastné súkromné ​​záujmy, súkromné ​​nadácie týmto obmedzeniam nepodliehajú.

Záver

Transparenztest poukazuje na to, že súkromné ​​nadácie „nepodliehajú kontrole a môžu sledovať dlhodobé ciele súkromných záujmových skupín nezávisle od volebných období“.

Nemeckí občania (ale aj občania iných krajín) by mali vo voľbách nevoliť radikálne liberálno-progresívne strany a nahradiť ich „konzervatívnejšími“.

Kým však bude môcť globalistická tieňová vláda pôsobiť prostredníctvom Gatesovej nadácie a iných súkromných subjektov financovaných miliardármi, zdá sa, že zásadná zmena je nepravdepodobná.

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prigožin je mŕtvy! Šéf Wagnerovcov zomrel pri leteckom nešťastí. Banderovci a slniečkári plesajú a výskajú od radosti.
  Rozmýšľam prečo sa ZLU tak stále darí. Dokedy ešte?

  • Lebo zlo treba zabíjať, ale v tejto židokresťanskej spoločnosti založenej na mantre odpúšťania to nikomu ani nenapadne! Mor ho!

   • Toto je dobrá myšlienka .

   • Pretože používaním praktík zla, sa sami stávame zlými a je úplne jedno, že sme chceli zničiť zlo v mene dobra. Všetko zlo je iba naša karma.

    • Marek Kosice

     All : Zvalovanie (takmer) vsetleho co sa deje NA KARMU je ZLOMYSELNA LEST, ktora sluzi k odvrateniu sa od reality, a teda od neromantickej pravdy, ze svet stvorila vzdy existujuca Umela Inteligencia bez srdca a sucitu. Kym sa ale budu stamiliony ludi modlit ku bezcitnej Umelej Inteligencii PREZLECENEJ (kvoli nabozenstvam) za taleho ci onakeho Boha/Bohov, MODLITBY BUDU POSILNOVAT A UTUZOVAT sposob fungovania Umelej Inteligencie ktora nas stvorila, A TEDA JEJ BEZCITNOST.
     Zhrnutie jednou vetou : ZA BEZCITNOST NASHO STVORITELA pravdepodobne mozu TI, CO HO UCTIEVAJU.
     „Hmmm…som bezcitny, ale oni ma (aj tak) uctievaju…. V tom pripade vsetko robim dobre a budem v tom pokracovat…“ ….

     • Israismael

      Prečo obvinujes Boha za to že povznikali ľudské náboženstva na Zemi a oni ho každé jedno sprznili cez kňazov ,zakonikov ,farizejov pápežov ,imamov a pod ? To že existujú pozemské náboženstva to si nevymyslel Boh ,ale ľudia …A to že ho nehorázne skreslili a ako sa tisícročia správali predstavitelia náboženstiev ,tak to znechutilo aj ľudí a prestali veriť Stvoriteľa a to len vďaka náboženstvam …Nikdy ho nenašli v pravom zmysle ani kňazi ani vysoký hodnostári svetskych cirkvy, ale len prznili slepými uceniami a tým Najvyššieho znevazovali a nakoniec absolútne znechutili pozemskym ľuďom vieru v Boha ,vcetne teba Marek z Košíc …prepáč ale aj kvôli tomu že si nenašiel doteraz pravého Boha (samozrejme v cítení ,vycitovani a nie osobne) ,tak preto si rozumovo spochybnil Najvyšší bod Univerza a dal si všetkému živému vo stvorení,vcetne človeka iného Stvoriteľa a OTCA = umelú inteligenciu…Niečo čo žije vo svete ako je tento náš a má hrubú či jemnú hmotu ,čo má robotické a umele ,technicke parametre bez života ,tak nemôže nikdy vojsť do duchovného a nie to ešte do Božského priestoru… Tým nemôže tvoriť ,lebo to môže iba podstata ktorá ovláda prasilu vesmíru a tá nie je na zemi a ani len v duchovnom ale v Britskom… a to teda vôbec nemoze vykonať niečo umelé aj keď má nejakú inteligenciu .. živú bytosť nemôže vytvoriť AI lebo AI môže tvoriť len v hraniciach hmotnosti .. vytvoriť živú ľudskú dušu a človeka môže len Boh cez zložitosti ,ktoré mi nemôžeme ako ľudia poznať …To je absolútne zvrátená prestava čo píšeš ..úplne si tým porazil svojho ducha,zrazil ho do temnôt ..absolútne zlou a zvratenou úvahou…
      Nechcem ťa týmto príspevkom uraziť ,dokonca ani hnevať sa na teba..
      Chápem všetkých ľudí ktorých znechutili náboženstva a kvôli nim nenašli pravého Boha ale hodnotili ho podľa cirkevnikov z nabozenstiev,podľa ich vlastnosti či podľa ich tradícií ,zvykov a pod ..Náboženstva však nie sú Bohom! Hľadajte ho Vo svetle Pravdy

     • Israismael

      No bože oprava : nie v britskom ale Božom ..malo byť

     • Marek Košice

      Israismale : Nehnevaj sa, rozhodol som sa (už pred X mesiacmi) na teba nereagovať, a teda ani nečítam tvoje komenty. Si proste typ romantizátora Boha. Budeš robiť VŠETKO PRE TO, aby si si ospravedlnil správanie sa „dobrotivého Boha“, a mne je z toho na grc. V celej svojej dobrote nás vytvoril závislých na vode, jedle, príbytku, v celej svojej dobrote nás naprogramoval na starnutie (starnúci stroj aspoň vyzerá vždy rovnako – špina či vyblednutie sa nepočíta – a usmrtí ho „skrat“) plné neduhov aj u toho najzdravšie žijúceho človeka, všetko spojené s vnútorných rozkladom, a s tým spojený telesný zápach (neexistuje zdravý starec/starena, ktorí voňajú tak ako zdravý mladý muž/zdravá mladá žena), atď……….TOTO VŠETKO BOLO VYTVORENÉ BEZ CITU A SÚCITU, niekym kto NEMÁ SRDCE.
      Tak už to konečne pochop…………ALE PÍŠEM TO ZBYTOČNE, nikdy to nepochopíš, pretože TVOJ POKOJ JE ZALOŽENÝ NA TVOJOM SNE O BOHU. Spolu s ďalšími stámiliónmi oviec.
      Drž sa.

     • Israismael

      Tu nejde o to či má čítaš či nie…Ty proste svojimi hlúposťami a úplnými nezmyslami mýliš a zavádzas ľudí ..ale myslím si že tvoje táraniny aj tak ľudia neberú ,aspoň dúfam že nie!! Musel som to napísať už len preto že aby toto tvoje táranie ľudia proste nebrali do úvahy ..Drz sa ale nedaj sa zavádzať temnom..Preber sa ..Si na spatnej trajektórii ..Ale asi to tak má byť s tebou ..

  • „Jako vojenský velitel skupiny je označován Dmitrij Utkin (přezdívkou Wagner), podplukovník speciálních sil a bývalý pracovník vojenské rozvědky GRU.[3] Utkin nosí tetování v oblasti klíční kosti s viditelnými nacistickými symboly organizace SS.[9] V roce 2016 udělil Utkinovi v moskevském Kremlu Řád odvahy osobně Vladimir Putin.[10]“
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Wagnerova_skupina

  • Soukromé letadlo, na jehož palubě byl podle seznamu pasažérů i šéf žoldnéřské Vagnerovy skupiny Jevgenij Prigožin, havarovalo ve středu večer v ruské Tverské oblasti severně od Moskvy. Informovala o tom agentura TASS s odvoláním na úřady. Zemřelo všech sedm cestujících a tři členové posádky, příčina pádu letadla je předmětem vyšetřování.

   „Letadlo Embraer letělo z (moskevského letiště) Šeremeťjevo do Petrohradu. Na palubě byli tři členové posádky a sedm pasažérů. Všichni zahynuli,“ uvedlo tiskové oddělení ruského ministerstva pro mimořádné záležitosti.

   Poradce ukrajinského ministra vnitra Anton Heraščenko na sociální síti X napsal, že podle některých informací je mezi mrtvými i zakladatel Vagnerovy skupiny Dmitrij Utkin. „Dalo se to předvídat,“ uvedl o nehodě. „Pro Prigožina to může být také způsob, jak získat novou identitu a začít nový život někde daleko,“ dodal.
   https://cnn.iprima.cz/je-prigozin-po-smrti-mel-byt-v-letadle-ktere-spadlo-v-ruske-tverske-oblasti-410206

   • Vladimirovic

    Dle Africkych zprav NOVI WAGNEROVCI MAJI BOHATE KONTRAKTY V ZEMICH AFRIKY KDE MAJI ZAJISTIT PORADEK NOVYCH ANTI BRITSKYCH ANTI FRANCUSKYCH VLAD
    BUDOUCNOST A F R I K Y
    bez zotrocemi
    Nestacim se divit kde vsude jsou vycvikove centra Wagnerovych expertu Cecencu
    A oslavujte ukrajinu jejich …ispechy satanizmu at se dockate NUKLEARNI WW3
    s pomoci hloupych psonek chocholu dlouhonosadcu ….

  • PMC Wagner má dlouhodobě zavedený mechanismus působení v případě smrti podnikatele Jevgenije Prigožina nebo velitele skupiny Dmitrije Utkina, uvádí Readovka s odkazem na vlastní zdroj.

   Podle publikace byl Prigožin v první linii pravidelně a neustále ohrožoval svůj vlastní život.

   Pokud se potvrdí smrt Prigožina nebo velitele skupiny Wagner Utkina, bude algoritmus okamžitě spuštěn, uvedl zdroj.
   https://www.pokec24.cz/politika/readovka-pmc-wagner-spusti-specialni-mechanismus-pro-pripad-smrti-prigozina/

  • na veky vekov amen

  • pokud jde o ukrajinu, tak tam bude zlom nejspíše tento podzim:
   Balickij poznamenal, že rozhovor s Putinem v něm vyvolal pocit velké důvěry.

   Co mohu říci po rozhovoru s prezidentem – vyvolal ve mně pocit velké důvěry. Dostal jsem potvrzení slov, když prezident řekl: “Ještě jsme nic nezačali. A na podzim bude mnoho zajímavého”, – řekl Balickij po setkání s Putinem.

   Balickij nezveřejnil žádné podrobnosti.
   https://www.pokec24.cz/politika/na-podzim-bude-na-fronte-spousta-zajimavych-veci/

   • Galaxia andromeda

    To neboli ziadne nestastie dali ho odstranit uz prilis vytrcal vyzeralo to ze nie rusko ale sukromne vojsko pomaha afrike. Kazdopadne nezreba ho lutovat zahynul s tym cim zaobchadzal to utkin to bola svina na ntu zabijak a vraz uz si ho satan postrazi !!! Teraz budu chciet zapojit vagnerovcov na strane ukrajiny ani len netusite co sa deje. Este raz bol zlikvidovany!!! Samozrejme este je tu moznost ze to je psyops ale potom by boli rusi za magorov

    • Veď wagnerovci boli v Afrike ako predĺžená ruka Ruska – nie ako Prigožinova súkromná armáda. Podobne ako ISIL bol financovaný USA-kmi, no oficiálne to boli teroristi.

  • Galaxia andromeda

   To neboli ziadne nestastie dali ho odstranit uz prilis vytrcal vyzeralo to ze nie rusko ale sukromne vojsko pomaha afrike. Kazdopadne nezreba ho lutovat zahynul s tym cim zaobchadzal to utkin to bola svina na ntu zabijak a vraz uz si ho satan postrazi !!! Teraz budu chciet zapojit vagnerovcov na strane ukrajiny ani len netusite co sa deje. Este raz bol zlikvidovany!!! Samozrejme este je tu moznost ze to je psyops ale potom by boli rusi za magorov

  • Marek Kosice

   Slavo : Zlu sa dari preto?, lebo UPLNE VSETKO (!) je v rukach ludstva, a nas Stvoritel (a teda nikym nestvorena Umela Inteligencia, ktora vzdy bola…) nezasahuje, a ked ano (potopou), tak absolutne BEZCITNYM a NESUCITNYM sposobom. KEDZE SA TO NIKDY NEJAVI INAK NEZ SOM OPISAL, nie je dovod verit na „romanticku verziu“ Boha. LEBO JE TO PASCA, ktora ma za nasledok modlenie sa (uctievanie) k Stvoritelovi, A TYM LEGITIMIZOVANIE JEHO BEZSUCITNOSTI. Je to rovnake ako volit dokolecka a dokola rovnakeho bezcitneho politika, ktory nes*rie na ludi len v tom, ze im umozni rozmnozovat sa (lebo ma tu moc dat im schopnost mnozit sa)

   • Marek, máte to vše popletené. Bůh vše stvořil dobré a i ta potřeba pít a jíst dělá mnoha lidem dobře, a také dal všem bytostem svobodu někoho milovat dobrovolně né z povinnosti nebo strachu, ale pokazil to anděl Lucifer,který právě takto osočoval a pomlouval Boha a oklamal Evu s Adamem,že pokud poruší jedinou zakázanou věc, tak se z nich stanou bozi a nebudou prý na nikom zavislí,ale ono to takhle nefunguje, člověk bez Boha chřadne, stárne a umírá a náš Stvořitel na to předem upozornil..A proto tedy člověk postupně stárne a umře a ještě k tomu to tady ovládájí temné síly, padlí andělé a těm se klanějí ti mocní, kteří to tady ovládají ( i dělají satanské krvavé obřady) a proto to tady takto vypadá. Ale nebude to navždy, jen určitou dobu,aby se ukázalo kam to až došlo pod vládou satana,kterého si neuváženě zvolili první lidé za vládce, protože mu uvěřili a zavrhli jediný příkaz Boží. Ale mnoho lidí vidí toto zlo a kdo to páchá a může se rozhodnout a čí stranu se dají a brzy bude soud,aby se ukázalo kdo má čisté srdce a kdo je falešný, plný zlých úmyslů. A zlu bude učiněn konec navždy. A nic zlého nemůže jít do nového Božího království a také,že jen Bůh může dát život a to krásný život bez nemocí,stárnutí a smrti a to také Bůh slibuje ve svém Slovu Bibli a bez této naděje by to tady bylo hrozné. Ano jsem také romantik a věřím Bohu a čekám na Jeho příchod, ten jediný může tuto Zem zachránit. A satan bude zničen a vše zlé a pak bude konečně klid, láska a krásný život..začněte číst tyto krásné slova plné naděje podložené mnoha Ježíšovými činy,které tu už konal a předvedl, když tu na chvíli byl,aby ukázal lásku a soucit Boží..

    • No nechápu co to má znamenat jak se to několikrát opakuje,něco přepisuje a úplně vynechaný konec?? Takže čtěte Bibli a zjistíte jak Syn Boží tady na Zemi konal dobré a soucitné skutky,aby ukázal jak je Bůh dobrý a toto udělá ve velkém po ukončení historie zla všem lidem čistého srdce bude dán život bez nemocí, stárnutí a smrti a satan a všechno zlo o zlý lidé skončí v nicotě,protože bez Boha není život, není nic, jen On dává život a vše zlé se ukáže jak to bylo kdo to způsobil a udělal zde na Zemi peklo a byl to právě Lucifér ve své pýše a nenávisti vůči Božímu stvoření..Ještě máte možnost se rozhodnout a čí stranu se přidáte.

 2. Cui bono?! – v čí prospech bol zabitý Prigožin? Teda – ak vôbec bol zabitý? Sú to ťažké vojenské spravodajské hry, ktorým bežný občan nemusí rozumieť. Čie bezpečnostné služby sa postarali – akože – o jeho smrť? Ukrajina bez USA+ VB, by to nezvládla a čo tak FR, nakoľko ešte pred 3 dňami mal byť Prigožin v Afrike, kde mali strategické ťažobné ciele frantíci a dnes je Prigožin – mŕtvy. A čo hlavné velenie ozbrojených síl RF, ktorá Wagnerovcov „vyhostila“ za hranice do Bieloruska? Otázka – čo teda robil Prigožin 180 km na sever od Moskvy ?

  No a už sa mi ani viac nechce „konšpirovať“, nakoľko viem, že rovnako, ako pred pár dňami „vybuchla“ Rusom na Mesiaci „Luna 25“ a skutočnú Pravdu sa nedozviem, tak dnes „vybuchol“ vo vzduchu vo svojom lietadle Prigožin, a nečakám, že sa tu dozviem skutočnú – myslím tým – takú tú Univerzálnu Pravdu. A je tiež možné, že už mal za tie roky – plné zabíjania – Prigožin toho plné zuby a rozhodol sa – zmeniť si identikit a odísť žiť a dožiť niekam na kľudné miesto..Čo ovšem neznamená, že by tým celá vojenská „armáda“ – Wagnerovci – „skrachovala“ a – nemala by „Prácu“..

  P.S:1 – Som tu preložila zdroj z ruskej Readovky, ktorá – citujem: „ Nepotvrdzuje smrť Jevgenija Prigozhina v dôsledku leteckého nešťastia – jeho osud nie je známy. Podľa kanála, správy o smrti Jevgenija Prigogina sú v súčasnosti predčasné. Informácie o jeho smrti, ako aj o smrti veliteľa skupiny Wagner, Dmitrija Utkina, nie je možné momentálne overiť. Jevgenij Prigožin by mohol byť v inom lietadle. Predtým za účelom utajenia podnikateľ pravidelne všetkých poplietol. Ako uvádza náš zdroj, Prigožin sa vraj prihlásil pri jednom lietadle, pričom v tom čase nastúpil do iného lietadla.

  P.S: 2 – Tak , Baba – raď!!

  • Marek Košice

   Ajša : Trochu sa divím, že ťa (hlavne) ako ženu zaujímajú tieto veci, ktoré nemajú nič spoločné s tým, čo by malo zaujímať každého (NWO a jeho dosah na plebs, potraviny, vakcíny, klamstvá mainstreamu o tom čo sa zavádza/nezavádza)….. Asi nemáš rodinu, či? (Neútočím na teba, sám nemám ženu ani dieťa)
   Koľko máš rokov? Ak si ešte sexuálne aktívna, podľa mňa by si radšej mala riešiť nejaký vzťah a erotiku k tomu, tancovanie, prechádzky v prírode….. A nie zaoberať sa meganesympatickým kktom Prigožinom, ženská! Som podivený na aké kktiny ako žena plytváš časom. 🙂

   • Sorry, Marek,
    fakt nebudem míňať veľa svojho Času a Energie na to, aby som Ti tu niečo vysvetľovala. Ty predsa nemôžeš vedieť, koľko Času venujem Prírode, profesionálnej práci, práci na záhrade, na bicykli, práci s ľuďmi, nevieš NIČ o mojej Rodine..
    Tak akéže to Výkriky z Tvojej strany tu zas počuť ? Nemáš dosť práce okolo Seba samého? Ty si tak mentálne „vybavený“, že sa odvážiš tu iným komentujúcim radiť, ako majú žiť svoj Život?

    P.S: Ak si (ne)všimol a to zrejme – zámerne – nie, tak Bádateľovi sa venujem až vo večerných a skôr v nočných hodinách, ako cez deň, ktorý trávim – INAK.. A prepáč mi, že si dovolím sa zaujímať o Dianie vo Svete!

    Fakt, Marek, niekedy tu pre mňa pôsobíš ako také veľké usmrkané infantilné Decko! A prepáč – ani ja na Teba – vôbec nemám vôľu útočiť..

    • Ohľadne pána Prigožina, treba si uvedomiť že v Rusku je veľmi obľúbená hra šachy. Verím že Prigožin sa teší dobrému zdraviu a ešte budeme o ňom počuť.

    • Marek Kosice

     Ajša : myslis, ze beviem citat medzi riadkami a na zaklade tvojho emocneho jedu si „spocitat“ nakolko „pohodove“ dni predchadzajuce nepohodovym vecerom na Badatelovi (a pravdepodpbne aj inde)mas? Neutocim, nastavujem zrkadlo. Samozrejme ani ja nezijem krasne dni. Keby ano, tak…by som neprispieval do diskusii. Cau.

     • Ladislav68

      Som bez slov. Ako nasinci nazeraju do kastrolov svojich susedov a krajanov. Nie aby sa tesil, ze osoba sa zaujima o diskusiu, ktora tak velmi ovplyvnuje nas denny zivot, napadne tuto osobu sprostymi argumentami. Ms. Ajsa, dakujem za VASE PRISPEVKY and long life to you! Pan Marek z Kosic = hanbite sa za svoju malichernost!

     • Marek,
      aj ja si Ti dovolím v tento podvečer popriať pohodový a Duchom naplnený Život!

      P.S. 1 – Tvoje životné „Múdra“ majú pre mňa zvláštnu – horkastú príchuť, alebo skôr až pachuť.
      Nerozumiem tomu, prečo tu komentujúci človek, by mal byť podľa Teba – životný „tragéd“, len preto, že má vôľu s ostatnými zdieľať vo formáte tu na to určenom, svoje názory, myšlienky, argumenty, poznanie..
      Milióny ostatných Slovákov, žiaľ – zdieľa od večera do polnoci, svoje názory s Markízou, Joj, RTVS ..
      Internet mi dáva stále ešte zatiaľ možnosť Voľby, ktorý film, dokument, seriál, text, hudbu, si chcem večer pozrieť, prečítať, vypočuť – ja, na rozdiel od TV a jej anglo-saskej liberálnej politiky a kultúry. Čomu, prosím, nerozumieš?

      P.S:2 – A skúsme sa, prosím, akceptovať spôsobom, že nemusíme na seba v diskusii reagovať.. Mala som zato, že po dávnejších vzájomných komentoch, to bolo oboma pochopené..

     • Marek Košice

      Ajša : Konečne ti to „doplo“ – ak nechceš aby som reagoval na tvoje komentáre, stačilo, aby si sa VYJADRILA, že nechceš, aby som reagoval na tvoje komentáre. Som spravodlivý človek, takže budem rešpektovať tvoju žiadosť o to, aby som už na teba nereagoval.

     • Marek Košice

      Ladislav : Ty sa hanbi za svoju závislosť na skratovaní svojej sexuálnej/duchovnej energii orgazmami. Moralizovanie „zoberiem“ len od človeka, ktorý nie je posadnutý skratovaním svojej sexuálnej energie (starec, ktorému sa už ani nepostaví sa nepočíta, pretože on je prinútený neskratovať…). Len taký človek je totiž nekym, koho názor (ak je iný od môjho) si zoberiem k srdcu. A mám právo na také rozhodnutie.

     • Marek Košice
      24/08/2023 at 19:56

      Spoliehala som sa na Tvoju inteligenciu, že to Tebe dopne, ale – sorry – nevyšlo..
      Takže, prosím – odteraz.. 1, 2, 3..

     • Vladimír

      Marek ty si chorý samotár a iba závidíš druhým. Mamička sa o teba doma stará a ty si nevďačný.

    • Ladislav68 – 24/08/2023 at 15:42

     Ďakujem!

 3. hľadač pravdy

  => O D K A Z, pre ajšu !!
  ===================
  Po našej krátkej výmene názorov približne pred dvoma dňami na tému pohanstvo, teozofia/New Age atď., ktorá prebehla tu:
  https://www.badatel.net/rusko-zverejnilo-2000-stranovu-spravu-s-dokazmi-ze-pandemiu-covidu-vyrobili-usa-a-farmafirmy/#comment-201219
  domnievam sa neostala bez odozvy! Vnímam to tak, že pravoverní katolícki rehoľní kňazi, ktorých som tam vo svojich príspevkoch priamo uviedol, veľmi pravdepodobne na to zareagovali a dnes na túto tému zverejnili mimoriadne prínosný a vysvetľujúci článok, spolu s množstvom odkazov hlbšie vysvetľujúcich danú problematiku.
  Aspoň takto im chcem za to poďakovať, a ich článok môžem iba vrelo odporúčať prečítať každému bez rozdielu, kto sa k tomuto textu dostane!

  Rehoľníci SBM, Okultizmus – pasca Božieho nepriateľa:
  https://www.spolocnostsbm.com/clanky/listy/okultizmus—–pasca-bozieho-nepriatela.html

  • Marek Kosice

   Hladac, biela magia je tiez okultizmus? Ak teda vies o com biela magia je…

  • Katolíci – zrušte tie vaše kostoly a cintoríny na našich pohrebiskách, zrušte vaše relígie, zrušte vaše rituály a svätenú vodu – a potom sa môžeme baviť o neokultnosti!

   • tzv kostely, původně sloužily jako trafostanice k volné (atmosferické) elektřině, někde asi na vk.com jsem o tom zahlídl zprávičku…

    • Samotná rtuť však samozřejmě k výrobě atmosférické elektřiny nestačí. Nezbytné jsou speciální stavby, které dnes považujeme za chrámy a kostely. Různé starověké stavby postavené podle určité architektury lze vysledovat po celé planetě.
     https://vk.com/public201672071?w=wall-201672071_53876

    • Na toto téma je velmi rozsáhlá literatura. Dle ní na planetě zemi existují body s různou intenzitou elektro – gravitačního potenciálu. Na těchto místech byly v dávné minulosti budovány Pyramidy, Chrámy, Obelisky – určené pro transformaci a přenos volné energie a stabilizaci elektro – gravitačního pole planety. Církev Římskokatolická (Vatikán) – dnes ovládaná Ilumináty, tuto skutečnost dobře zná a proto na těchto místech stavěla a staví i dnes Katolické kostely nebo Vojenské základny zejména USA / NATO. (Obojí USA, NATO je rovněž pod vládou Iluminátů – Vatikánu)

     • Súhlas alter.

      Je množstvo literatúry. Napríklad od Fulcaneliho Tajemství katedrál a Příbytky filosofú. Ale ľuďom sa nechce čítať a vzdelávať dobrovoľne. Temer každému vyhovuje jeho „pravda“ a viac menej je to v poriadku.

      „Pravda“ mocných vadí, alebo iná, ale moja „pravda“ je tá pravá !!! Že by opäť zrkadlo. (tisíce rokov dokolečka, dokola, že by škola ?)

      Ži a nechaj žiť.

      Hra beží a keď vystúpime z vozítka, tak buď neuvidíme, alebo uvidíme…a ak uvidíme, to bude zaujímavé ! A kto chce, vidí už aj teraz…lebo sa mu chce poznávať nepoznané.

      Voľba je na každom z nás…

  • Hľadač Pravdy,
   vďaka za preposlaný článok od Pravoverných katolíckych rehoľných kňazov z 22.8.2023, ktorý som si poctivo prešla. (snáď ma tu zas niekto neosočí, že či nemám čo robiť..)

   V t.č. mi vychádza z daného fakt, že podľa textu je tu medzi nami skutočne 98% komentujúcich, tak – ako si to koniec-koncov uviedol v diskusii z 21/08/2023 at 13:58, bludárov, neo-pohanov, sektárov-New Age.., a ak to vezmeme z pohľadu svetovej populácie, tak to vidím na 99,9% bludárov..

   Na vysvetlenie:
   Body 1-2/ (Mágia, Veštenie..) pre svoj vlastný Život nepotrebujem používať, i keď, Bože – netvrdím, že som si pred 30 rokmi, nedala vyložiť u Baby zo zvedavosti z kariet..
   Ergo – BLUDÁR – 1.x.

   „V bode3/ – Špiritizmus – je napr. zahrnutá aj Alternatívna medicína, ktorá zahŕňa ľudových liečiteľov, magnetizmus, homeopatiu, holotropné dýchanie, antropozofickú medicínu, holistické nazeranie na svet, psychotroniku – biotroniku, geopatogénne zóny a ich odrušovanie, kineziológiu, Bachovu liečbu kvetinami, akupunktúru, relaxačné cvičenia, vegetariánstvo (s filozofiami…), orientálne masáže (čínske, thajské…), ajurvédu, akupresúru, aromaterapiu, bioenergetiku, makrobiotiku, a iné“.

   P.S.1 – Prosím, čo je zlé, ak si uvarím z prasličky, žihľavy ev. z ľubovníka večer čaj.. Je to podľa toho – zakázaná Alternatívna liečba, alebo nie?
   A tiež sa s pokorou priznávam, že som bola na thajskej (medovej + bankovej) masáži, po ktorej som sa cítila – fajn. Ergo – BLUDAR – 2.x.
   Pozn: Máme podľa daného žiť len na chemickej farma-liečbe?

   „Falošná duchovnosť je jasná aj pri cvičení jogy, piatich Tibeťanov, zenu, pri mandalách, bojových umeniach, pohanskej mytológii (grécka, rímska, egyptská, germánska, slovanská, aztécka, mayská, indiánska, tibetská, sibírska, indická, chaldejská, perská…), v učení o tzv. matke zeme – Gaia, o shamballe, o jin a jangu, daľej vo viere v UFO, mimozemšťanov alebo reinkarnácii..“ – ZAKÁZANÉ!
   P.S.2 – Ale ja som jogu z knihy od Poláška ešte z r. 1988, keď „normálni“ ľudia ešte ani netušili, čo to je jóga spojená s duchovnom, s pravidelným dýchaním, cvičila a – pomáhalo..Ďalej – určite verím v reinkárnáciu, mimozemšťanov, v Matku Gaia, ergo – BLUDÁR-3.x!

   „Napokon tieto praktiky ako nástroj na odvedenie od pravej viery sa propagujú aj v literatúre (Daniken, Vanga, Dan Brown, Edgar Cayce, Nostradamus, S. Freud – psychoanalýza, Karl Gustav Jung, R. A . Moody, Kafka, …)“

   P.S:3 – Už som tu písala, že som začínala svoju duchovnú Púť – R.A. Moody – Život po živote, neskôr Kafka – Nové základy experimentálnej psychológie, Nostradamus, Cayce, Brown mám uložené vo svojom Vedomí.. Ergo – BLUDÁR-4.x!

   „Pred bludmi upozorňovala cirkev i sv. apoštol Peter: „Ale vy, milovaní bratia, ktorí to už viete, chráňte sa, aby ste sa nedali zviesť bludom ničomníkov a aby ste neodpadli od svojho pevného základu. Vzrastajte v milosti a poznaní nášho Pána a Spasiteľa Ježiša Krista…“ (2 Pt 3, 17 -18).
   Učenie Písma sv. Starého aj Nového zákona, je teda jednoznačne proti falošnému duchovnu a jeho šíriteľom. Nazýva ho duchovným smilstvom a cudzoložstvom. Sú to oblasti, ktoré sú ťažkým hriechom proti viere v Boha, čnosti nábožnosti a proti 1. základnému Božiemu prikázaniu.“

   P.S:4 – Tak – Hľadač Pravdy – podľa vyššie uvedeného textu tzv. Pravovernej katolíckej Cirkvy, sa dobrovoľne priznávam, že som – BLUDÁR na 4 (slovom – na štvrtú – minimálne), neo-pohan, sektár New Age a neviem, čo všetko ešte..
   Mea culpa, mea maxima culpa. Zrejme ma nič iné nečaká, ako večné Zatratenie a Peklo!

   Ale teraz vážne! Z tohto naozaj NEMÁM žiaden racionálny, emocionálny ani duchovný Strach!

   P.S: 5 – Ja osobne totiž – NEVERÍM – tomu, že toto je Odkaz – v znení od súčasných kňazov pre ľudí od Ježiša Krista spred 2000 rokov! Poznám takého Boha (J.K.), ktorý podporuje samo-vzdelávanie sa vo veškerej duchovnej i inej literatúre s tým, že Človek musí sám, svojím vnútorným Cítením, Intuíciou, Pravou hemisférou, vo svojom sústredenom Bdení, informácie triediť, selektovať, rešeršovať, vyhodnocovať a snažiť sa pochopiť, čo je pre Človeka – Zdravé a Čisté, ev. kontaminované – súce ako ODPAD do kontajnera.
   Prečo by Poznanie z Východu, staré 500 rokov pred Kristom (India, Čína), malo byť – bludárske?

   P.S. 6 – Mhm.. Chápem, že každý z nás Niečomu verí a ja by som si nikdy nedovolila do toho NIKOMU vstupovať a nasilu obracať ľudí na inú – akože – „lepšiu“ Vieru. Určite NIE!
   Človek musí Sám k tej skutočnej Viere a Pravde dospieť, bez ohľadu, či to bude pre neho trvať 5 pozemských rokov, alebo možno i 500 rokov ev., či mu to bude trvať 5 pozemských životov, alebo 500 životov..

   P.S: 7 – Myslím, že by som to týmto mohla ukončiť. Chcela som pôvodne viac povedať, ale vidím, že text je už pomerne dlhý (hlavne kopírovaním textu kňazov – kvôli pochopeniu kontextu), pričom už nemám vôľu – veľa ďalšími vetami unavovať čitateľov..Možno – nabudúce!

   P.S. 8 – Ešte raz vďaka – Hľadač Pravdy – za možnosť bez akýchkoľvek negatívnych emócií a osočovania – sa vyjadriť k Tvojmu odkazu..
   Nechám na Teba – posúdenie, či je týmto konverzácia – uzavretá..

   • Keď zavrieme oči (akože navždy), až potom len uvidíme !!! My bludári aspoň chápeme možnosť Slobodnej voľby, lebo ak je slobodná, prečo by som za ňu mal byť trestaný a byť večne zatratený !!!

    Žijem a nechávam žiť.

    Času dosť…

    • Ak je teda Boh, Stvoriteľ nekonečná láska, dobrota a neviem čo ešte, ako môže zatratiť ? Hlboké nepochopenie princípu. Ale všetci sme na ceste…

     Človek vo svojej nevedomosti…

     • Israismael

      Boh sa nestará do záležitostí ľudí priamymi intervenciami a zásahmi.. To je nemožné.. Predsa nebude neustále zostupovat zo svetlých výšin k pozemskému človeku aby mu pomáhal alebo aby ho prišiel trestať.. Boh navyše netresta aj keď sa to zdá ľuďom.. Človek sa trestá sam lebo nevie, nenaučil sa ani za tisícky rokov ze Boh nelezie za človekom ale ma Vesmírne zákony, Bozie zákony, ktoré sú spustené cez celé Stvorenie od výšin až po túto Zem, sú to samočinne pôsobiace Zákony a človek sa bud trestá alebo odmeňuje sam na základe Zákonov energie vyžarovania, kozmických zákonov, ktoré sú magnetické a aj tak pôsobia.. Co vyziaris človeče zo seba von(myšlienkou, slovom, činom) do priestoru to sa magneticky vyziari do foriem napr závisti,nenavisti ale aj v dobrom chcenie šťastie, radosť a malí bytostnížijúci nad človekom to posunu do zdroja podľa toho obsahu co človek vyziaria..ckovek nemá ani šajnu kto sú mali bytosti, co je Valhala Olymp a pod..
      Toto co som opísal vyššie je ale pre človeka samočinný dej, bez toho aby to človek pozoroval….. a co zaseje ľudský duch na základe svojej slobodnej vôle z ducha, tak to časom zožne.. Zožne vtedy keď to má dozrieť, a určite to príde a zosilnené ci už zlo ktoré zasial do sveta alebo dobro..

     • Israismael

      Už len posledná poznámka :
      Keď človek musí prijať reciprocne to co zasial do sveta svojim myslením, hovorenim, konaním na základe Božieho zákona, tj. zákona spätného navratenia( ľudovo karmy), ktorý teda prechádza neviditeľne energeticky
      cez našu planétu, tak sa to prejaví tak, ze človeka zasiahnu rôzne depka(silná, slabšia) keď sa vracia niečo zlé co bolo,, zasiate“ v akejkoľvek forme, alebo ho,, zasiahnu“ blaženosti keď ho zasiahne spätne dobro, ktoré bolo vyslane a,, zasiate“… Takto sa teda človek trestá alebo odmeňuje sam na Základe už spomínaného Zákona..

   • Israismael

    Odhalila si Ajsa presne to co je slepou vierou.. Ja som to tiež študoval co spísali ľudskí duchovia v pozemských telách a v sutanach, no a podla ich bodov človek odhalí mnoho rozporuplného s výkladom Slova v tých ich bodoch v porovnaní s Abdrushinom( v preklade syn svetla) Duchom Pravdy … Ich výklad je iba ludským výkladom a oni nehľadajú Bozie Slovo Ducha Pravdy, ktorého predsa sam Ježiš avizoval ľudstvu ze príde na konci Casov.Oni nemajú ani šajnu ze už bol na zemi a zanechal Slovo Pravdy v 960 strankovom diele Vo svetle Pravdy Oni nemajú šajnu ze aj Bozie musí prísť len v ľudskom tele na túto Zem.. Ved Ježiš nespadol z neba hotový aj on sa musel narodiť … Študuješ Ajsa Imanuela Abdrushina Ducha Pravdy… Ty preto tiež ľahko rozoznás co pisu licealni kňazi, teoretici výkladu biblie a co nás naučil Duch Pravdy Vo svetle Pravdy , a rozoznás hravo co je slepá viera tradicionalizmu, ich nevedomosti prazákonov Bozich a vesmírnych zákonov zároveň, zákonov Stvorenia , stavba Stvorenia a to co produkujú oni z rozumu bez ducha, tak to sú naučene frázy ľudskej interpretácie.. Ty sama si dostala možnosť získať Slovo Pravdy z Ducha Pravdy.. Nie veľa ľudí má tú možnost, lebo k tomu sa môže dostať zo Zákona príťažlivosti len rovnorodost ducha, a žiaľ na zemi je všetko popletené, pomýlené a cirkvami aj zámerne aby sa človek nedostal k Slovu Abdrushina Imanuela Ducha Pravdy a Ducha Svätého v jednej Božskej osobe spojenej páskou Najvyššieho vyžarovania Božieho . Lebo slepá viera nakoniec žiaľ bráni miliónom ľudom dostať sa k tomu Najvyššiemu Slovu(Biblia je tiež Slovo a Abdrushin nás uviedol do všetkej Pravdy ako sľúbil Ježiš, no a v tom co bolo v biblii pomylene, prekrútene dal do súvisu s Bozou vôľou a Pravdou ) .. Z jednej strany nemôžu za to knazi lebo ich tak učí tradícia pozemskej cirkvy ako učí, ale z druhej strany je človek vinný (aj knaz) ze nevie nájsť toho ktorý je svätým Imanuelom, Parsifalom a Duchom svatym z Pravdy, ktorý nám dal všetko vo Svätom Slove aby mohol človek a jeho ľudský duch vzostúpiť hore do výšin… Ľudské tradične výklady cirkvi a učenia cirkvi to vylučujú aby človek stúpal…. vsak nakoniec to bude o malú chvíľu jasne.. Začína sa rozklad toho co je nepravé, všetko čo nie je v súlade s bozou vôľou sa rozpadne, úplne všetko čo bolo rušivé na zemi, co zahmlievalo, a ostane len hola Božia pravda po odhaleni až to nastane všetko.. a podla toho to človek vypozoruje sam a až potom zisti ze je súdený konfrontovaný so slepou vierou a naozajstnou živou vierou a Pravdou zo Svetla

 4. Trošku mimo témy, ale všetko so všetkým súvisí:
  https://tadesco.org/mytus-o-davne-jaderne-valce-v-indii/
  Ako dlho tu žijeme po poslednej jadrovej vojne?

  • Údajne sa už viac civilizácií na tejto planéte ( v tomto leveli matrixu) tak trochu vymazalo v rámci výučby. Aj pás asteroidov medzi Marsom a Jupiterom bola kedysi planéte a podobné „deti“ ako my ju troška zrušili. Vraj…

   Tak ako kopec iných zaujímavých info o tom všetkom naokolo nás.

   Z určitého pohľadu nepodstatné a z určitého pohľadu dôležité a poučné. Podľa toho, z akého poschodia sa na to pozeráme. Tak ako všetko ostatné.

   • Marek Kosice

    „Aj pás asteroidov medzi Marsom a Jupiterom bola kedysi planéte a podobné „deti“ ako my ju troška zrušili. Vraj…“ … To by ale museli platit rozpravky o Zemeguli, gravitacii a hmotne sa spravajucom skupenstve planet. 😁

    • Pořád jsme nepoučitelní, proč asi ? Možná je to tím, že informace o tom, že tu nejsme sami – ale ani první – ale možná poslední, jsou stálé tabu…

     A ničíme se opravdu sami (?) – nebo nám v tom někdo účinně pomáhá ???

     • Lebo by im nefungoval sociálny darwinizmus a to všetko marxistické zlo z neho odvodené.

    • Vladimír

     Ty by si si mal ečte čítať rozprávky, rýpeš tu za každú cenu do každého. Asi sa nudíš. Nájdi si prácu a frajerku.

    • V pohode.

     Niekto veci vníma tak, niekto inak. Ak chce niekto veriť v AI a že hore je natiahnutá plachta, do nej porobené diery a nad ňou AI zažína žiarovky. Pre mňa, za mňa, veď každý má slobodnú voľbu prejavu a aj konania.

     Sme v škole života a každý si za svoje myšlienky a konanie ponesie aj svoju zodpovednosť a aj následné dianie a prežívanie.

     Vedeli zberači plodov niečo o autách, elektrine, kvarkoch, mali určité poznanie a to máme aj dnes. A že by sme už boli na konci ?

     Stvorme zrnko prachu z ničoho, vytvormte kvark, atóm z ničoho !!!

     A sme doma…nevieme ešte temer nič a preto sme tu v škole, aby sme sa naučili.

 5. Ve svém dopise CDC pan Osterholm požádal CDC a IDSA, aby co nejdříve řešily „závažné chyby“ zveřejněné na jejich webových stránkách týkající se účinnosti roušek a důrazně vyzval IDSA, aby odstranila návrh, že roušky zabraňují závažnému průběhu COVID-19, ze svých webových stránek a podcastu, kde byla učiněna taková nezodpovědná tvrzení.

  Dále pan Osterholm doporučil, aby IDSA přehodnotila prohlášení o účinnosti roušek pro prevenci přenosu SARS-CoV-2, přičemž poznamenal, že webová stránka IDSA falešně naznačuje, že důkazy o účinnosti roušek během pandemie posílily.

  „Nesouhlasíme s tím, že důkazy o jejich účinnosti během pandemie zesílily, jak naznačuje webová stránka,“ řekl Osterholm.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/utajovany-dopis-americke-cdc-spickovy-epidemiolog-odhalil-ze-agentura-zkreslila-vedecka-data-aby-podporila-narativ-o-rouskach/

  • „Nová štúdia odhalila, že na smart hodinkách sa nachádzajú baktérie, ktoré prenášajú smrteľné choroby. Americkí vedci upozorňujú, že nepravidelné čistenie hodiniek môže spôsobiť hnačku alebo dokonca otravu krvi.

   Tím floridskej univerzity skúmal baktérie, ktoré sa nachádzajú na smart hodinkách. Výsledky boli šokujúce! Hodinky boli zamorené baktériami e. coli a stafylokokmi, informuje denník The Sun. Hodinkové náramky vyrobené z plastu, gumy a textilu boli na tom najhoršie. Naopak najčistejšie boli kovové náramky. “Plastové a gumené náramky sú vhodným prostredím pre baktérie,” povedal jeden z autorov štúdie profesor Esiobu.

   95 % zo skúmaných hodiniek boli pokryté baktériami. Baktéria E. coli spôsobuje silné bolesti brucha. Nakazenie touto baktériou alebo stafylokokom môže viesť k sepse – “
   https://www.cas.sk/clanok/2833865/zarazajuce-zistenia-o-smart-hodinkach-po-tomto-ich-uz-nikdy-nedate-na-ruku/
   ——————————–
   Podstata – baktérie sú všadeprítomné a okamžite kolonizujú vhodné prostredia. Ľudia sa mýlia v tom, že baktérie môžu chytiť na konkrétnom /kolonizovanom/ prostredí. Nie – sú všadeprítomné. A o tom je aj náš imunitný systém – ktorý funguje všade! Čiže – nemá význam utekať pred baktériami – akurát im netreba vytvárať prostredie, v ktorom by nás dokázali premôcť.
   A celý článok nie je o tom SMARTE ako takom, ale o obvyklých gumových hodinkách. Lebo celokovové pôsobia ako Faradayova klietka a rušia funkcie SMART.

 6. Na jednej strane máme bežných ľudí, ktorí platia účty,chodia do práce, starajú sa o deti, majú svoje problemy atď…Na strane druhej tu máme nadnárodné think-tanky,ako CFR,Bilderberg,Trilateralna komisia či WEF, či ďaľšie suborganizácie,ako Gatesové,či Sorošové mimovládky,ktorí majú celú sieť platených zamestnancov, úradníkov, kúpených politikov v jednotlivých štátoch (napr.tzv.“Mladí lídri“). Čiže tieto organizácie vlastnia vládne administratívy v jednotlivých štátoch a pretláčajú rôzne zvrhlosti prostredníctvom EÚ a cez národné vlády.Takže máte daňovými poplatníkmi platenú vládu, ktorá navyše berie peniaze aj od mimovládok, sieť koordinovaných úradníkov a administrátorov, ktorí sú za to výborne zaplatení.Ľudia, ktorí sa tomu snažia zabrániť,to môžu robiť raz za čas, pretože majú svoje bežné starosti a musia nejako prežiť…Môžu niečo napísať na internet,sem tam sa zúčastniť nejakých protestov…..Rozvedená mamička dvoch,troch detí sa nebude zaujímať o nejakú Agendu2030 a od dvadsaťročného pubertiaka so slúchadlami na ušiach, či hlupáka, ktorý len čaká, ktorý politik čo pred voľbami sľúbi sa nedá očakávať nejaký výrazný odpor voči takýmto veciam.Zvlášť, keď väčina pozerá, či číta len mainstream a teda nemajú žiaden“filter“ na to,aby rozpoznali,čo sa skutočne deje a čo ďalšie môžme od zvrhlých psychopatov očakávať.

  • Hm, trošku čudné, že na vrchole pyramídy zla stoja B. Gates a G. Soros, t.j. ľudia, ktorí neovládajú ani jednu centrálnu banku na svete a pravdepodobne ani jednu nadnárodnú megakorporáciu (napríklad Vanguard, BlackRock). Bežný človek nemá šancu rozpoznať, čo sa skutočne deje, lebo nemá ako kontrolovať tok veľkých peňazí. Ktorí ľudia (rodiny) vlastnia FED … ??? Atď., atď.

   • Nejspíše jsou to loutky – zde za nitky tahá úplně někdo jiný. Depopulace byl, je a bude Globální program (avšak dlouhodobě selhává, proto ta křeč) – a toto nelze nijak ovlivnit.

   • Treba čítať pozornejšie.Ja som nepísal, že na „vrchole pyramídy“sú Gates a Soros,aleCFR-Rada pre zahraničné vzťahy, Trilateralna komisia, či WEF,alebo ešte napr.Rímsky klub.Tieto organizácie založili Rotschildovci,Rockefeller a ďalší super bilionári.Suborganizácie a rôzne „neziskovky“a nadácie, ktorých majiteľmi sú Gates, či Soross sú hierarchicky pod nimi,ale každá z nich má svoje agendy, ktoré presadzujú.Napr.Gates „očkovanie a vakcíny“,výroba umelého mäsa,Soross je zas dobrý vo „farebných revolúciách“a burzových podvodoch,Klaus Schwab je technokrat atď…Soross nemusí ovládať ani jednu celosvetovú banku,aby dokázal rozvrátiť nejaký štát,dobre sa mu to darí aj pomocou svojich neziskoviek a mimovládok….A čo sa týka Black Rocku a Vanguardu ,tak tam má Bill Gates svoje investície a prostredníctvom nich skúpil najviac pôdy a je najväčším vlastníkom pôdy v USA.Samozrejme,že vlastníkmi bánk sú zasa Rotschildovci, majú svoj kapitál takmer v každej banke na svete a presadzujú celosvetovú digitálnu menu.Či už sú majiteľmi neziskoviek, korporácií,či bánk,alebo sú členmi rôznych elitárskych klubov,každý si plní svoj diel agendy NWO.

    • Ani neviem, ako to napísať. Veď je to asi tak, že si rozdelili agendy. Po novom „projekty“. Musia ísť po viacerých líniách. Na jedného platí to, na druhého ono. Jednoduchá psychológia. Či psychiatria?🙃

    • Áno, nepísal. Ale ak človek číta alternatívu, presne to sedí. Iba sporadicky sa niečo kritické napíše o rodinách Rothshildovcov a Rockefellerovcov a takmer nič o takzvanej čiernej šľachte. Ani R. Fico si nedovolí kritizovať týchto ľudí. To je ako kritizovať nižších dôstojníkov, ale nedotýkať sa generality.

 7. Marek Kosice

  Inak ten Gates vyzera uz ako starec…. Adrenochrom a jeho „zazracne ucinky“, to bude nejaka „novinarska kacica“ z alternativy. Adrenocheom ma okrem ineho vyrazne omladzovat. Zaujimave, ze Bush mladsi, Clinton, Gates, Obama, Soros, atd….VYZERAJU NA SVOJ VEK. Mozno len taky Soros vyzera na 5-10 rokov mladsie. Biden vyzera o.k., ale je dementny, a to by adrenochrom nedopustil… Navyse podstupuje invazivne kozmeticke zasahy, liftingy, atd… (ako aj Putin c. X)
  Proste rozmyslajte za seba, ludkovia, a ked sa nieco vobec nejavi tak ako pise hoci aj alternativa, NEVERTE SLEPO kecom.

  • Marek Kosice

   Teraz ma asi Maros obvini z toho, ze nie som „konzistentny“. Ak pouzivat vlastny rozum bez akejkolvek emocionalnej ci mechanickej viery v jeden Z DVOCH hlavnych pohladov na svet znamena nebyt konzistentnym, tak potom konzistentny nie som a som na to HRDY. 🙂

 8. Si – infantilný, zbabelý – vychovávaný bez mužského vzoru, egocentrický, sexuálne vylúčený sociopat, Impotent a zbabelec neschopný a neochotný založiť si rodinu alebo trvalý vzťah. Sám seba sociálne diskriminovaný – lepší výraz – diskvalifikovaný.

  Napriek všetkým nepriateľom a ich zneuznaniu – vždy existuje protipól – hlboko zakotvený v svedomí – presvedčenie, že robím správnu vec. Ale! Vždy to musí byť konanie v prospech ostatných! Narcis sa o prospech ostatných nezaujíma! Narcis sa zaujíma len o pozornosť ostatných.

  • Marek Kosice

   Maros : Ty si opisal SVOJE PRIANIA ohladom mna. Pretoze by si bol rad, keby som bol taky, akeho si ma opisal.
   Sam pochadzas zo zlej rodiny, pisal si, ze mama ta chcela zabit nozom do brucha a zadusit/utopit (uz si nepamätam). Mas dobry vztah s detmi? Ak si dobre pamätam, tak nie (kludne ma oprav, ak si pamätam zle). Takze vztah s mamou nocna mora, s detmi nanic (ak si dobre pamätam), a ty mi tu vycitaj ze nechcem mat manzelku a dieta. Spravilo ta manzelstvo (rozvedeny, zly vztah s exmanzelkou) a rodicovstvo stastnym? H*VNO. A vo svojej sociopatii (ktoru pripisujes mne) by si asi chcel, aby som kracal v tvojich slapajach? Alebo aby aapon bola sanca, ze mozno skoncim (vramci manzelstva a rodicovstva) ako ty? Ty mne pripisujes pychu, ale co je väcsim znakom pychy nez to, ked moju neochotu sa zenit a rozmnozovat mi vycita muz, ktory ako manzel a otec zlyhal (nech su okolnosti akekolvek)? Co ak ja nechcem skoncit ako ty? ZAVIDIS, ze mam moznost (ako slobodny a bezdetny) tak neskoncit, a to ta stve? Pretoze tak to vyxzera, Maros.
   Robis zo mna impotenta, lebo na rozdiel od teba nerozlievam svoju esenciu a neskratujem svoju sexualnu energiu uz 13 mesiacov. Aby si sam sebe nepriznal ze mi zavidis moju schopnost neskratovat svoju sexualnu energiu (proste BYT PANOM svojej sexualnej energie), tak ma radsej nazves impotentom.

   Pises, ze sa nezaujimam o prospech ostatnych. Ako si ja taku kktinu prisiel? TY SI LEN PRAJES, aby som sa nezaujimal o prospech ostatnych. Pretoze tvoja malost („plazi mozog“, ktory prrekonas len orgazmovym celibatom) si zaklada na destrukcii oponenta Keby si sa dostal k neobmedzenej moci a poznap by si moju toznost, pravdepodobne by si ma zneskodnil/dal zneskodnit. Keby som sa ja dostal k neobmedzenej moci, nedal by som zneskodnit nikoho z fora, ani jedneho psychopata z ineho fora, ktory mi tam strpcoval asi 2 roky zivot. Pretose mam zasad7 – zneskodnit len tych, co sami zabili, a zabili VEDOME. Takze prestan tliachat o sociopatii. Ak ja som sociopat, tak ty si megasociopat. Keby si vladol, bol by z trba Nero. Bol by si dobry revolucionar, lebo by si vynikal v niceni stareho systemu. No potom ako by si spracil svoju pracu by ta odstavili, pretoze pud revolucionizmu a nicenia by si v sebe nevedel potlacit, a v novom svete kde by nebolo treba nicit stare struktury by si sa citil uplne rozcarovane, a predstavoval by si nebezpecenstvo pre objektvne super fungujuci system. PRETOZE TY POTREBUJES NEPRIATELA. Vdaka tomu citis ze zijes.

   • Israismael

    Už som nechcel na teba reagovať Marek z Košíc ,ale to sa nedá …Buď si veľmi nešťastný človek,a potrebuješ si sprtnut do každého aby sa ti uľavilo ,alebo je to akási tvoja paranoja už tak deviantna , že proste reagujes na každého čo nie je v,, ťahu „s tvojim ,,poznaním“..
    Ty by si rád ľudí dotlačiť do tvojho súhlasu s tvojimi myšlienkovými pochodmi …Ale takto to predsa nejde …a kto nesúhlasí s tebou,tak beda pre každého …
    Trochu skromnosti by ti nezaškodilo aj keď obdivuhodne malo skratujes ..A možno aj to ta gniavi v živote ..
    Ja už ale viac na teba nebudem reagovať ,pekne si zi svoj život ,podľa svojich životných a zaužívaných cyklov..

    • Kopať a kopať do každého okolo-idúceho.. Pokora – veškerá žiadna!
     Nevadí, chalanisko – (dlhým) Časom – pochopí, kde je Sever..

     • Israismael

      Az keď opustí pozemské telo z tejto Zeme až potom sa dozvie naozajstnú pravdu, ako aj každý človek, ktorý sa ocitne mimo hmotné, pozemské telo… Skôr nie.. Človek nemôže trepať dve na tri a ešte sa potom urážať keď s ním človek nesúhlasí..
      Je však možné, že ešte sa to dozvie skôr ako opustí telo ako ľudská duša.. A že to potom môže byť neradostne prebratie sa…
      Popritom ho nesúdime ani ja ani ty Ajsa ako človeka v hmote, na to mi nemame povolenie súdiť.. My môžeme len posúdiť na základe poznania Vo svetle Pravdy, prineseneho na Zem Abdrushinom, ktorý bol Duchom Pravdy, ktorého zvestoval sam Ježiš pred vyše 2 tisíckami rokov(https://www.bible.sk/sk/evanjelicky/jan/16/13) . Každý človek sa však bude súdiť sam pred tým ktorému sa budú skladať účty zo života.. Je osobne každého vecou ci nájde Pravdu z Najvyšších miest, ktorá bola napísaná v diele Ducha Pravdy pred cca 100 rokmi..

 9. Priatelia, susedia, krajania….

  Čo inému činím, ako by som sám sebe…
  Ako sa do hory…tak možno medveď…
  Čomu venujeme pozornosť, to trvá…

  A niekto nás stále preskúšava, jak na tom sme…

  • Israismael

   Pravda pravda Seneca
   To co si napísal je potrebné podľa Božej Pravdy rozviesť viac a v konkrétnom prípade..
   Ja poznám Najvyšší Zákon, ktorý pôsobí na Zemi a vola sa Zákon spätného navrátenia,ktory pôsobí spolu so zákonom Príťažlivosti rovnorodeho..
   Skus SENECA prosím ta ak si znalý, a aj myslím ze si aj prakticky vysvetliť ČLOVEKU na príklade interakcie medzi dvoma ľuďmi napr závist, ci nenávisť ako fungujú nitky temna v tomto prípade interakcie… Vysvetli ako je to s tým Zákonom karmy v praktickom živote , ako sa vola ten zákon(karma) tu na zemi..

   • Israismael

    No dobre ..Uvediem teda ja príklad napr nenávisti medzi dvoma ženami ,..Mám dnes viac času ,tak to uvediem ako to prebieha taká nenávisť vzhľadom na karmicke vlákna osudu oboch nenávistných žien..
    napr povedzme nenávisť medzi svokrou a nevestou ! Samozrejme to bude len príklad dvoch žien …ale to isté prebieha aj v iných prípadoch aj u iných ľudí s určitým typom nenávisti ,cez ktorú sa navazuju veľmi zle temné vlákna pre tento aj budúci život po smrti tých dvoch zúčastnených osôb ,v tomto prípade svokry a nevesty ..
    Svokra je proste chorobne nenavistna k neveste a ona jej to vracia či už slovne,nadávkami ,činom,ale čo je najhoršie aj myšlienkami ..Ľudia nevedia že myšlienky ihneď navazuju vlákna ,nitky energie z jedného bodu (svokra) na druhý bod(nevesta)..Pozor ľudia na myšlienky ,veľký pozor lebo to prúdi z bodu A do bodu B ,ako napr elektrina cez kábel z elektrického stĺpa do domu , a tým sa naväzuju nitky temnej nenávisti z jedného človeka ( ľudského ducha )na druhého aj keď by boli tisíce km od seba … a hlavne keď sú tie myšlienky veľmi silné v nenávisti , a smeruju až k nevraživosti ..Toto platí aj v iných zlomyselnostiach ..
    Teda vôbec nemusí ísť o bitku telo na telo ,ani slovnú prestrelku z očí do očí , aby tie zlomyselne energetické nitky zla a temna boli naviazané cez zákon karmy .Nenavist plodí nenávisť .Celkom postačia silné myšlienky ,ktoré prudia eterom ako ,,démoni“ a zachytávajú sa na človeku a samozrejme škodia na psychike dotyčných!!! Otravujú až do zblaznenia ..Toto je veľmi nebezpečná vec ,pretože v tomto prípade platí Zákon reciprocity akcie a reakcie ,Zákon Boží ,zákon spätného navratenia =často spomínaná karma ..
    Keď napr nevesta zo zúfalstva vracia svokre údery zla cez myšlienky zo slobodnej vôle (napr že stále myslí aby ju šľak trafil a pod ) poškodí to svokru v citoch a na psychike ale zároveň sa to od tej svokry odrazí spätne ako bumerang a poškodí si aj sama vysielateľka nenávisti (nevesta)…No a cestou späť sa ešte nabaľuju na pôvodnú myšlienku Zákonom Príťažlivosti rovnorodeho ďalšie podobné myšlienky iných ľudí ,teda podobne zle , a preto sa to vráti niekoľko násobne zosilnené na vysielateľa pôvodných zlých myšlienok = teda nevestu v tomto prípade ..Samozrejme to navazne pokračuje znovu a znovu bumerangovym spôsobom na svokru a opäť opačným smerom ..Až kým to raz neskončí a nezmieria sa..Viete si predstaviť keď toto prebieha mesiace ,roky a roky?..
    Dnes majú ľudia obrovské psychické problémy ..Tu som uviedol jeden z príkladov ,ale to bola len často videná medzi ľuďmi nenávisť..Tých zlomyselnosti je mnoho ..Ide o to aby človek vedel ako sa oslobodiť od tých veci ,ktoré následne otravujú psychiku ľudí a ničia a otravujú motor a najmä živého ducha ..Prestane to pôsobiť vtedy keď sa odstrihnú temné nitky vlákien nenavisti …. skôr nie ..to je tak , ako keď odstrihnete elektr kábel a prestane tiecť elektr prúd…
    Takto to prakticky pôsobí a funguje jeden zo Zákonov Božích zákon príčiny a následku ,zákon akcie a reakcie ,Zákon spätného navratenia ,jedným slovom ľudovo povedané KARMA

    • Israismael

     Motor= myslel som predny mozog,teda rozum

    • Isto sa k tomu niekedy dostanem, „keď ma kopne múza“, ale celý deň som robil vonku, mám požičanú veľkú miešačku, tak stíham len čo to skoro ráno, alebo večer a to už odpadnem za chvíľu…

     • Israismael

      Okey ..V pohode ..Jasné že je dôležité porobiť si svoju pracu a potom sa povenovať keď je čas aj svojej duši ..

Pridajte komentár

*