Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dr. Cowan: Dôkaz, ktorý predkladajú o existencii vírusu, je podvod


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Cowan: Dôkaz, ktorý predkladajú o existencii vírusu, je podvod

(Rhoda Wilson, Daily Expose„Keď som študovala medicínu, vadilo mi, že sa okolo nej točí obrovské množstvo peňazí. Ľuďom nemusí záležať na tom, či vírusy existujú alebo nie, len chcú vedieť pravdu. Ak však predávate vakcíny, potom na existencii vírusov záleží až príliš,“ uviedla Dr. Lee Merrittová v interview s Dr. Tomom Cowanom.

Mnohé zdravotnícke organizácie po celom svete tvrdia, že prítomnosť vírusov je možné zistiť tým istým spôsobom, ako vedci nachádzajú v laboratóriách takzvané exozómy.

Exozómy majú priemer od 30 do 150 nanometrov. Ide o najmenšie známe mimobunkové útvary, ktoré prenášajú rôzny materiál dovnútra aj von z buniek.

„Exozómy dokážeme izolovať. Majú rovnakú veľkosť, morfológiu a genetický materiál,“ hovorí Dr. Cowan.

Ďalej vysvetľuje, že exozómy sa získavajú z chorých ľudí a následne podstupujú proces macerácie (namáčania, vylúhovania), filtrovania a ultra-centrifugácie. Vedci dokonca vedia ukázať morfológiu tohto materiálu a popísať jeho genóm.

Avšak pre vírusy nebol do dnešného dňa rovnaký proces vykonaný.

Dr. Cowan a jeho kolegovia vykonali dôkladne vyšetrovanie, pýtali sa oficiálnych miest všade vo svete, vrátane amerického Národného inštitútu zdravia (NHI), Centra pre kontrolu ochorení (CDC) aj virológov z laboratórií ako sú tie na Yalskej univerzite a vo Wuhanskom inštitúte virológie, či videli častice vírusov v tekutinách chorých ľudí.

„A vravia nám: ‘Nie, dôkazy nemáme‘,“ uvádza Dr. Cowan.

Tiež sa dotazovali virológov, či vírus SARS-CoV-2 bol úspešne izolovaný a sekvenovaný.

„Keď sme sa ich pýtali, či našli vírus SARS-CoV-2 v telesných tekutinách akejkoľvek osoby, ktorá bola označená za chorú na Covid-19, odpovedali nám, že nie. Ak sme sa ich spýtali, že prečo nie, povedali, že tam nebolo dostatok vírusov, aby ich bolo možné nájsť,“ spomína si Dr. Cowan.

Taktiež zaslal žiadosť na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám vláde, aby mu sprístupnili vedecké štúdie, ktoré popisujú izoláciu, purifikáciu (vyčistenie) a charakteristiku akéhokoľvek variantu vírusu SARS-CoV-2 z akéhokoľvek človeka s takzvaným ochorením Covid-19.

Žiadne štúdie mu poskytnuté neboli.

Stop Candida

Dr. Cowan sa domnieva, že absencia dát o SARS-CoV-2 vyvoláva otázniky o tom, či aj ostatné vírusy, ktoré údajne spôsobujú choroby ako zika, ebola či dokonca AIDS (HIV), sú reálne.

Rozhovor Dr. Merrittovej a Dr. Cowana si môžete pozrieť (v angličtine) v nasledovnom videu (trvanie: 49 minút):

Mýtus nákazy choroboplodnými zárodkami

Vo svojej knihe The Contagion Myth (Mýtus nákazy) sa Dr. Cowan pomerne obšírne zaoberá environmentálnymi, elektrickými a chemickými príčinami pandémií.

Pomerne presvedčivo dokazuje, že na popísanie príčin rôznych pandémií vôbec nepotrebujete nejaký „zabijacký vírus“, nakoľko existuje množstvo iných zjavných faktorov a príčin, ktoré mohli vyvolať v ľuďoch ochorenia.

Za takéto faktory považuje napríklad:

 • elektrifikáciu (elektromagnetické žiarenie, wifi, 3G/4G/5G, televízne vysielače, vysokonapäťové vedenia a podobne)
 • radiáciu
 • plyny (metán, ktorý môže byť skutočnou príčinou malárie)
 • otravu chemikáliami (napríklad DDT, ktoré môže byť skutočnou príčinou detskej obrny)
 • ploštice alebo iný parazitický posteľný hmyz (ktoré môžu byť skutočnou príčinou pravých kiahní)
 • a mnohé ďalšie

V podstate, čo sa snažia autori povedať, je, že takzvaná „nákaza“ môže byť vysvetlená komunitnou alebo masovou otravou na nejakom území.

Nákaza sa týka každého jednotlivca vystaveného tomu istému toxínu (prípadne nutričnému nedostatku), ktorý vyvolá dané ochorenie.

Keď sa objaví určitá príčina (napríklad všetci na danom území sú vystavení elektromagnetickému poľu, toxickým plynom alebo toxickým chemikáliám, prípade majú všetci zlú hygienu), tak sa následne zjaví choroba, ktorá sa u všetkých prejavuje rovnakými príznakmi.

Takže vôbec nemusí človek niečo „šíriť“ alebo „chytiť“ od druhého, teda minimálne nie na fyzickej úrovni v zmysle vírusu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Veď presne toto!Ja som napísal x laboratóriám nech podajú dôkaz o existencii vírusu ako aj dôkaz že on ho spôsobuje- covid 19 a všetci sa len vyhovárali.Čiže klamstvo jak vyšité.Ono je pravdou že tu je nový typ ochorenia ale nikto zaťial presne a definitívne nezistil čo to spôsobuje no ja si myslím že to bude chemtrails presne určený alebo hrotové proteíny.

  • z nosenia spinavych handier na papuliach,nedostatku kyslika a zvysenie vdychovania CO2,chripky su rozne a ludia maju oslabeny immunny system a z vaxxom,uplne zniceny

  • mariankosmac

   Tiež mám podozrenie, že je tu nějaký nový typ ochorenia. Pretože ešte tesne pred začatím pandémie niektorí ľudia mali divnú, dosť drsnú chrípku. Mali pri tom myslím i problémy s očami ale už si presne nepamätám. Takže to mohol byť jedine ten chemtrails presne určený (aj keď neviem ako by to ,,určili“ že to dostane len niekto), alebo také niečo. Neviem či sa niekedy dobádame k pravde.

  • Najnovšie výskumy argentínských vedcov: Lingam je vlastne Tesla Coil. To nevymyslíš.
   https://youtu.be/pMQfFl__6sA

 2. Ecomectin

  pozeral som cele video na bitchute, stoji to za to. prakticky tam dokazal ze cela virologia je ciste sarlatanstvo.

  • Rado Suchy

   A presne tak to je! Virologia je jeden velky podvod, virusy sa nesiria vzduchom z tvora na tvora, ci stykom sliznic, virusy su vyrabane nasimi telami ako nastroje pre regeneraciu tkaniv bujnenych, atrofovanych alebo v zapalovom procese. Dr Hamer a jeho nasledovatelia, napr. Dr. Lanka o tom podali dokazy, viac info v tematike Germanska nova medicina. Kazdy jeden segment v spolocnosti je nastaveny tak, aby spolocenstvo clovekov degenerovalo na fyzickej a psychickej urovni, od potravinarskeho priemyslu(najnovsie toxicky repkovy olej uplne v celom spektre potravin od konzumnych retazcov az po bio vegan produkty) az po stavebny segment(napr.radioaktivne ziarenie zo sadrovych materialov vyrabanych chcemicky z popolcekov radioaktivnej uralskej rudy..)… nehovoriac o sposobe liecenia farma liekmi…Sedliacky rozum, navrat k prirode a zodpovednost sameho za seba, to je cesta ako sa vymanit z dogiem nesucich sa v spolocnosti.

   • Celkovo toxické prostredie – eugenika prostredia – ONI tomu hovoria vznešene – enviromentalistika. Mentalistika prostredia vytváraná psychopatmi a teroristami. Odbočím.

    Prebehla diskusia v médiách, vrátane alternatívy – že „príčina“ diviakov v meste – v Bratislava. A poďho do poľovníkov, poďho „do príčin premnoženia zveri“! Doboha! Zakáž ľuďom vychádzať od 20,000 do 5,00 – a budeš mať v meste dinosaury!

  • ano velkeho stupna,vrazedne sarlatanstvo

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,največším vírusom tu na tejto planéte je človek-netvor,v duchu náboženskej ziskuchtivosti parazituje na tejto planéte a všetkému iba škodí dokonca aj sám sebe,lebo človek je nečistý zvierací klon predátora s obmedzeným myslením a neuvedomovaním si dôsledkov svojho správania,ktoré sa nikdy nezmení,lebo toho nieje sám schopný v sebe vytvoriť,,,,je akýmsi šťastím,že napriek akémusi technickému a vedeckému pokroku ste si nedokázali poradiť s dlhovekosťou a stárnutím,každý z vás nosí pre sebe vec,ktorá má na svedomí toto vaše utrpenie a aj tak sa toho nedokážete vzdať (moderné mobily internet automobily s počítačmi digitálny signál,,,,)nakupujete si horúčkovito moderné výrobky,ktoré vám škodia a aj napriek tomu v tom pokračujete.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,šarlatánstvom bol aj vznik ľudstva ako aj samotné rituálne množenie-kde ľudia z temnoty kradnú duše z bezstarostného spánku a vťahujú ich do tohoto sveta temnoty aby sa tu nakazili a zatratili,kde všetko iba páchne hnije v zime mrazivo v lete horúčavy vlhko striedajú suchoty,,,,ľudstvo je iba smečka geňochodov a všadebolov,vy nemáte dušu a česť-vy máte iba potreby slabosti a bezhraničné nutkania,veď už len samotný akt množenia a násilného vtiahnutia nevinných sem je satanistický bezcitný počin hodný zavrhnutia!,stačí že sa hociktorý človek či niekto z vás priblíži ku korytu a už plieni ako zver,,,,včade iba parazitujete a nútite okolie sa vám podrobovať,,,,oni tam hore čo tu ospravedlňujú svoje predošlé pochybenia-nemajú právo sa teraz zviditeľňovať ako niekto,kto je dobrý a píše o nejakej pravde,veď to tak mali urobyť už skôr ak sú práve oni tými lepšími!,roky tu bohatli na vede a parazitovali na spoločenstve,,,,

 5. Biden proposal vyvoje covid vakcinace rocne $35 millionu se Sorosaky na vyvoj vakcin pres who pres zakaz president B Obama a D J Trump

  Biden jiz rozpoutal pres 8 valek
  nekolik nelegalnich terroristickych prevratu s vyvrazdovanim, humanity bombardovani zadob vody Jugoslavie Libya az Syrie komunikace sokol nemocnice deti zen starcu, pouzivani pouzivani nelegalnich zbrani z vyhoreleho Uranu

  V Jugoslavie Iraku Afganistanu se rodi postizene deformovane z ozareni deti

  VLADIMIROVIC PUTIN chronic sve narody pred Pfizerem depopulaci, vrazdeni, vykrsddnim okupaci zapadem pred teroristickych bandama silencov ukrajinskych kievskych nationalists, okupantu a vrazd jak zname a byli Vlasovci, Banderovci, pak Nikita Chruscev a nam znamy Csr invade ukrajinec 1968 Breznev.

  UKRAJINCI a silenci vcetne dosazeneho cizaka Poroscenko se zadluzili dodavkama zbrani ze stareho zeleza, vakcinovanim Pfizer, Moderna JNJ,

  NOVOROSIJSK Dombas, KRYM Doneck byl nezakonne odtrzen ukrajincem Chroscevem od Ruske federated .
  Nesmith byt anexovany Ukrajinou teroristy

  VLADIMIROVIC chrani svuj narod pred depopulaci NSP, who, bidou utlakem discrimination vakcinovym besnenim, tertorem.
  Zelendky Bidene a vase Covid bandy ofstupte jste nelegalni nezadouci nicitele svych narodu ve sluzbach Kchazarstva, satanistu a pod
  CHAPEJME a peace si internavionalu pisen prace
  UKRAJINA 60 millionu m nyni a pod 30 millionu, pod zapadem nato eu brxo pod 15 milionu zbidacenych nrvolniku tod vas vysledek Zelensky a spol

  ODTAHNETE take z CSR zemi Podkarpadske Rusi dejte nadeji Rusinu pod CSR statni celky. Take roznito zapadem a vytunelovano, vykradeno.

 6. Miroslav Čižmár

  Dôkaz existencie vírusu nemáme. Prečo je potom ruska armáda povinné ockovaná? Príprava na chemicko-biologicku vojnu?

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,veď ani ľudská hlúposť a dementnosť neexistuje,keď ústavy štátoch chránia ľudské ego pred urážaním trestnoprávnymi postihmi toto nerešpektujúcich ako keby to malo byť niečo zreidkavé,lebo ego je vo všeobecnosti nedotknuteľný základ sebavedomia a pritom je každý človek nakazený dementnosťou už od narodenia a postupného vyvíjania-ako naprogramovaný robot na diaľkové ovládanie v spleti neviditeľných lúčov a polí,je to ako keď vám niekto naplánuje život,alebovám hopriamo riadi pod\ľa momentálnych potrieb a sleduje a vycuciava vás bez prestania,,,,

  • Ano pry Joe Biden dal pres 35 milionu pro who na vyvoj Covidu velky kseft vakcinaci Pfiser Moderna JNJ …
   kteremu se vyhnul Vladimirovic vcetne GMO potravin na Rusi

   V roce 1954, unoru Chruscev ukradl k 300 rocnimu vyroci 1654 Ukrajiny jako casti Carskeho Ruska.
   DONETSK, az Krym na 3 rusy tam zilo 1 ukrajinec
   co oprese Ukrajincu vrazdeni za 2. Vlastenevke fasisry Volynskych cechu. Polalu Rusinu a dalsich vcetne strileni partyzanu na Slovensku atd..

   KDYBY nebylo Rude Armady asi by bylo dnes pramala Polaku, Ukrajincu, Zidovstva dle Naci planu
   CCCP Nas nevykradlo po 1968 naopak nastal rozmach CSR.

   KDO TREBA prodal VSZ a dalsi za nizsi cenu nez jejich zasoby a pripravil tisicovky o praci adtd.
   KIJEVSKA Rus byla zakladem Velkeho Slovanstva a Ruske Rise az po Aljasku. Ktera cellar Napoleonovi a dalsim vetrelcum vcetne 1917 napadeni a Franconia Vladivostoku .

   RUSOVE nemaji pres 150 zakladen tisice koncentraku dnes po Sveta jako trrba Joe USA ultraliberalni … democracies lzi cenzur podvodu vlastniho obyvatelstva USA a jeho kolaborantu terroru puce vrazdd nevhodnych vudvu Sveta jako Kadafiho prospesna Libye atd…..

 8. Jozef Ivan Teniak

  židáci … klamú – už 3 tisíc rokov ! PREČO meniť … staré zvyky ???

 9. V 1962 65 na vojne v prvosledaku jsem byli ockovani Cccp kombinaci proti biological zapadnCH i infekci ….

  Nikdy jsem nechytl zadnou infekci az SEPSIS nakazen v NYC nemocnicich Presbyteramian a Elmhurst Psycho mucirnach, zdrogovani vse pod vedenim kchazari Aaron Ruben, prikrafacu Cz komunity Kutilku a spol dalsich stok a parazitu USA

  TESTOVALI na nas nasilne psycho drogy Nas nevinnych here nez Mangele Naci nedali nice nam utiseni bolesti zraneni.
  NEPATRI JIM DLE NORIMBERSKYM ZAKONUM TAKE TRESTY OBESENIM ,,, KDYZ SE TAK USA A EU OHANI O LIDSKYCH PRAVECH OCHRANE
  ZATIMCO VRAZDI JIM NEPOHODLNE VSUDE KAM SE NACHAZI JICH ZOLDACI SMRTI UTRPENI BIDY

  JAPREZIL OD 11 1O44 AZ 5 1945 RAF USAF KOBERCOVE BOMBARDOVANI OFSTRELOVANI Lighting MUSTANGAMA kdyz byla jiz slyset delostrelce Rude Armady Osvoboditelky EU z nacisticke tyranie a zrad zapadu Teheran. Jalta

  ku

  1. Pomoc a zapisu vsech Nas masove zranenyma NY policaetama.
  Free prohlasili ze na ku ku se zadne .. freely Nas zdrogovane nasilne, bez spanku min 41 dnu do stavi Zombie a ti kdo se nepodali tak byli dodatecne napadano a ,,prelecovani,,,

  Nedavno se MI 5 policajti, 2 policajrtky a sanital vecer vloupali do byti chteli nasilne oddest.

  Varoval ksem
  . Jsem veteran ostrodtrelrc vycviceny v operacich v tyli nrpritele.
  Tentokrate na mne nepfite. NEsahejte name ahnete, neb se navzajem Sami.Nasledovalo obtezovani socialek pry ofmitsm leceni a vzkconace ,,
  Policajti vy se Sami zlkvidujete omluvili sr a odesli…
  Pristi den jsem navstivil Policajty kde ofmiyli Dat vse do zapisu.
  OPet Jen podvody a lzi… bezne v dnesnim ,,,Svonodndm Sveta covif ,,
  Veskery terror v USA ,vse pod ochranoiu kchazarskych pravniku zkorimpovanych krys vcetne …
  Kam budou parazite teroru utikat. t kdy je. nikfo nechce vcetnr r Izraele. lnerijme. Nikdo ,, V Kazachstane a jinde vsrvhny terroristy postrileli a je poker. Prosperity a budoucnost.
  My pobrfime

  BYLY MI ofcizeny veskere osobni dokumenty Mobil, leky z EU, kyslikove lahvicky
  Byl jsem bezduvodne po priletu z EU mucen vyslecen v okovech v proponent cele po 2 dny bez spanku vody jidla v JFK NY USA veznicich a tahali Nas v okovech po kchazaru rizenych soudech lzi podvodu falesnych reportu pak zakaz 3.5 roku vyjezdu lekarske chirufie rodiny …
  V 2021 open v Coma otrsvy krve porazkach pridel jsem o 7 zubu znicdnych Otaoku rozbiyych policajtech… infekci z nemocnic NYC…

  ZALUJI ZALUJI BOHU AT TRBA COVID S NIMA ZAMAVA A NAS VYSVOBODI Z TERORU ,,,

  Nedali nikomu rodine zpravy rodine Jako by jsme jiz neexistovali.

  Tod UDA dnes a toto, Bidenuv, poroschenko terror chcete pres EU. NATO otroci, bitva jiz vsplala, dee se na pochod

  KROME Svycarskych a pod zpravach vse je v USA EU cenzurovano.
  Tod zakernost plna lzi a podvodu Sorosaku. BIDENOVCU a jdjich teroristivkuch band

  Na vyhruzku jsem se jiz zvykl. Mam pres 150 vaznych zraneni policajty.
  Vloni po 3 stroke mrtvicich zotavujici se v Bratislsvr …Aquaparku Moravia v Pasohlavkach.
  Do USA jsme se vratili mimo NY vse OK

  PRIJELI domu, nekdo byl u Nas a xnicil cele nase povitacove centrum, nahtady velke
  ..VARIJEME PRED USA EU TEROREM NA NEVINNE

Pridajte komentár

*