Rusko zverejnilo 2000-stranovú správu s dôkazmi, že pandémiu covidu vyrobili USA a farmafirmy


Print Friendly, PDF & Email

Rusko zverejnilo 2000-stranovú správu s dôkazmi, že pandémiu covidu vyrobili USA a farmafirmy

(Baxter Dmitrij, The Peoplse’s Voice) Rusko verejne obvinilo farmaceutické firmy a aktérov americkej tieňovej vlády z vytvorenia pandémie Covid-19 za tým účelom, aby ovládli svet.

Hillary Clintonovú, Baracka Obamu, Joea Bidena a Georga Sorosa pritom Rusko označilo za spolupáchateľov v sprisahaní proti ľudskosti.

„Rusko chce spravodlivosť za vytvorenie a vypustenie vírusu SARS-CoV-2, zatiaľ čo Západ zakrýva pôvod a cenzuruje vedcov a novinárov,“ uviedlo vo štvrtok ruské veľvyslanectvo v Spojených štátoch.

Rusko predložilo OSN všetky svoje dôkazy, čo predstavuje viac ako 2000 strán dokumentov, ktoré preukazujú ich tvrdenia za posledných 18 mesiacov.

Podľa ruských predstaviteľov si biovýskumná činnosť, ktorú spustilo ministerstvo obrany USA na Ukrajine, vyžaduje primerané právne posúdenie, a to aj od príslušných medzinárodných orgánov.

„Zvlášť znepokojujúce sú aktivity Pentagonu na Ukrajine. Spojené štáty americké zapojili do svojich projektov desiatky štátnych inštitúcií a súkromných spoločností v krajine,“ uviedla ruská ambasáda.

„Civilisti aj vojenský personál Ukrajiny sa stali darcami biomateriálu a jednoducho experimentálnymi subjektmi. Niet pochýb o tom, že takéto konanie si vyžaduje náležité právne posúdenie, a to aj zo strany príslušných medzinárodných štruktúr,“ pokračovalo vyhlásenie.

Medzinárodné spoločenstvo si naďalej kladie vážne otázky o nekontrolovanom výskume dvojakého použitia pod záštitou ministerstva obrany USA a Rusko opakovane poukazuje na hrubé porušovanie záväzkov Spojených štátov podľa Dohovoru o biologických a chemických zbraniach.

„Washington ignoruje tvrdenia a ospravedlňuje sa nejakou humanitárnou zložkou svojich programov,“ poznamenali diplomati.

„Zdôrazňujeme, že o cieľoch projektov ministerstva obrany USA niet pochýb. Dôkazy o práci USA s potenciálnymi patogénmi biologických zbraní sú dostupné a nie sú ani zďaleka izolované, rovnako ako dôkazy o pokusoch zámerne zvýšiť škodlivosť patogénov ekonomicky významných infekcií.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Veľvyslanectvo Ruskej federácie zdôraznilo, že pod rúškom monitorovania chorôb sa americká tieňová vláda rozšírila do sveta prostredníctvom nelegálnych biolaboratórií zapojenými do nehumánneho výskumu.

Vyhlásenie tiež poukázalo na to, že tieto inštitúcie boli vybudované blízko ruských hraníc a obkľúčili celú krajinu.

„Cieľ je zrejmý – vedieť v pravý čas vytvárať krízové ​​situácie biologického charakteru, vytvárať umelé ohniská infekcií. Inými slovami, organizovať epidémie a využiť ich na presadzovanie vlastných záujmov,“ ozrejmili diplomati.

Fakty zverejnené ruským ministerstvom obrany o nelegálnych vojensko-biologických aktivitách Spojených štátov by mali človeka prinútiť znova sa zamyslieť nad skutočnými cieľmi tieňovej vlády vo Washingtone DC, uvádza sa vo vyhlásení.

„Otázky sa množia aj medzi obyčajnými Američanmi a vyžadujú si od vlády objasnenie týchto realizovaných programov,“ zdôraznilo ruské veľvyslanectvo.

„Je najvyšší čas, aby Washington priznal, že ak je na multilaterálnych „platformách“ stále možné získať podporu rovnako zmýšľajúcich ľudí a umlčať pochybujúcich, potom sa nemožno vyhnúť otázkam ich vlastného obyvateľstva.“

Poznámka redakcie

Vzhľadom na to, že doteraz nebola vedecky dokázaná existencia vírusu SARS-CoV-2, je možné, že ide len o hru globalistov a obviňovanie jeden druhého. Počas covidu totiž všetci hrali hru na pandémiu, vrátane Ruska a Číny.

Týmto samozrejme nespochybňujeme existenciu amerických biolaboratórií na Ukrajine a ich potenciálnu hrozbu nielen pre Rusko, ale aj celý svet.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už chápem, prečo je Rusko zlé…. šíri dezinformácie o kovide a mierumilovnom biovýskume USA po celom svete.
  Možno im kamoši z Číny posunú nejaké dôkazy o tom, kde sa vzal, tu sa vzal, kovid.

  • Marek Košice

   Si majiteľom zdravého rozumu, Dendy? To isté Rusko zavádzalo opatrenia horšie, než Európa. Keď je Putin taký „svetový“, prečo to dopustil? „Mňamky“ Sputnik dostali desiatky miliónov rusov…

   • Lebo keby to nedopustil, už by nebol. (Oni všetci sú sprisahaní.)

    • Marek Košice

     Emily : Keď je Putin sprisahaný a je to vidieť na tom ako sa postavil ku Covidu v čase pandémie, tak…… Prečo v ňom väčšina rusofilov vidí záchrancu ak nie sveta, tak aspoň slovanov? Oni to nevidia? Ja to samozrejme viem už roky, že Putin je len BÁBKOU, a že hrá divadlo.

     • dalsi suhlas

     • Nie, Marek, nevidia… ľudstvo je zavaxované a slepé.
      No a ktorá vláda z tých, ktorých vodcovia prežili, nie je bábková? U nás sa k súčasnému celosvetovému genocídnemu programu profesionálne a súčasne verejne, zoči-voči postavil iba filozof / teológ ThDr. René Balák, a ako do symbolických (a, žiaľ, aj skutočných) 3 dní dopadol?
      Vyzerá to tak, že vlády sú CELOSVETOVO sprisahané, a za porušenie prísahy ktoréhokoľvek z nich čaká istý trest smrti.

    • Emily, pripnem ti to sem, z 21/8 19:34
     V skratke:
     Pápež František vydal 11. júla 2013 z vlastného podnetu Motu proprio, najvyšší právny nástroj na svete, s účinnosťou od 1. septembra 2013, a následne zrušil imunitu všetkých sudcov, prokurátorov,advokátov a „vládnych úradníkov“. Na základe tohto pápežovho motu proprio majú byť teraz sudcovia, advokáti, bankári, zákonodarcovia, orgány činné v trestnom konaní a všetci verejní činitelia a zamestnanci osobne zodpovední za zaistenie domov, áut, peňazí a investícií skutočných príjemcov trustu, za zbavenie slobody, podvodov, obťažovanie a transformáciu zverených prostriedkov skutočných príjemcov tento dokument vydaný pápežom je historicky najvýznamnejším a najdôležitejším zákonom, ktorý uznáva Zlaté pravidlo ako najvyššiu autoritu.
     Zlaté pravidlo ako najvyšší zákon: „Všetci ľudia sú nadaní univerzálnými právami a nikto nestojí medzi nimi a Stvoriteľom. Nič nie je nad týmto zákonom „Pre nás ľudí je to jediný platný zákon, kým nebude vyvrátený! Na audiencii u Medzinárodného menového fondu 18. januára 2016 pápež František súhlasil s vrátením všetkého majetku Vatikánskej banky ľudstvu. Svätý Rímsky stolec dokončil potrebný právny proces zrieknutia sa moci, a tým sa z vlastného rozhodnutia vzdal vlády nad ľudstvom a nárokov na svetový majetok.
     Všetky cirkevné alebo svetské orgány, ktoré si nárokujú jurisdikciu v obchodných záležitostiach s nami ľuďmi, sú podľa UCC 3-501 povinné vyvrátiť uvedené tvrdenia a preukázať svoju jurisdikciu nad ľudskou duchovnou bytosťou, predložiť zmluvu podpísanú mokrým atramentom alebo zmluvne uznať zákonnosť ich nesúhlasu.

     „Všetci ľudia teraz konajú ako individuálne subjekty, bez podnikovej záchrannej siete a s plnou zodpovednosťou.( poznámka: Nieje vám to známe,? O tom písal prednedávnom weis, právnik) V prípade, že akákoľvek fyzická osoba presadzuje v mene banky alebo „vlády“ zneplatnené a zablokované konanie, ktoré spôsobí inej fyzickej osobe akúkoľvek škodu, ako je: popísané v tomto dokumente, nesie absolútnu a neobmedzenú zodpovednosť sama za seba. „

   • Prečo to Putin robil? Odpoveď nájdete v odpovedi na otázku, že prečo sa väčšina politikov okrem Smeru zdráha hovoriť o Sorošovi a ním financovaných agendách (teda tí, ktorých Soroš neplatí) aj napriek tomu, že vedia, že to Soroš robí?

    Nápoveda: Čo sa stane politikovi, ktorý začne vyťahovať Soroša? Čo by sa stalo Putinovi, keby začal popierať existenciu covidu? Čo by robili ľudia, ktorým príbuzní zomreli na zápal pľúc alebo chrípku, no oni by boli presvedčení, že to zomreli na covid, pričom Putin jeho existenciu popiera?

    Príliš veľa ľudí je zmagorených a niekedy proste musíte hovoriť nie pravdu, ale to, čo chcú počuť, inak vás zožerú.

    • Marek Košice

     redakcia : „Príliš veľa ľudí je zmagorených a niekedy proste musíte hovoriť nie pravdu, ale to, čo chcú počuť, inak vás zožerú.“ ….. Nestačím žasnúť…. 😀 😀 😀 …… Takže keď už musel proti vlastnej vôli (keď teraz tvrdí, že covid je podvod a vedel to už PREDTÝM tak, ako desiatky až stovky miliónov iných) hrať „slepého“ voči covidu, tak sa rozhodol k tomu všetkému ešte PRITVRDIŤ s QR kódmi a obmedzeniami viac, než bolo štandardom v EU, a tak šiel ešte viac proti svojej vôli….. Zaujímavá „logika“…..

     • Pozor, tento článok nehovorí, že Putin hovorí, že covid je podvod, ale že covid vytvorili USA a farmafirmy. Čiže Rusko oficiálne nespochybňuje existenciu covidu, len označuje vinníka, kto ho vyrobil a rozšíril. Náš komentár zasa vysvetľuje, prečo Rusko a Putin hrajú hru na covid. A Putin to nerobil sám. On je prezident, nie celá vláda a celý mocenský systém. Podobne ako na malom Slovensku je veľa mocenských skupín a protichodných záujmov, ešte vo väčšom merítku je to v Rusku. Putin nie je sámjediný cár.

      Čo sa týka QR kódov, tak tu nejde o covid, ide o nástroj kontroly nad obyvateľstvom. A ten chcú všetky vlády, vrátane ruskej. Neexistuje vláda na svete, ktorá by nechcela mať čo najviac pod kontrolou svoje obyvateľstvo. Rusko nie je utopický raj či krajina zasnúbená.

     • dalsi suhlas,,co sa to s tebou deje? ked musim suhlasit??

    • Redakcia – vy ste týmto výrokom teraz posunuli Putina na úroveň davoelitára Borisa Kollára, ktorý tiež hovorí ľuďom len to, čo chcú počuť. A tak vzniká fašizmus, keď dav volí davoelitárov. Nechutné!

     • Chceli sme tým povedať to, že Putin nie je absolutistický vládca v Rusku, aj keď sa to tak môže javiť. On musí tiež kľučkovať pomedzi kužeľmi a hrať hru, ktorej pravidlá stanovili iní. Môže sa pokúšať svojou šikovnosťou uhrať dobrý výsledok, ale ani on nemôže ísť hlavou proti múru.

      Považujme za pravdivú hypotézu, že sú známe (aj Rusku a Putinovi) energetické technológie, ktoré by spravili ropu, uhlie, solárne panely, vodnú, veternú a dokonca jadrovú energetiku nepotrebnými. Existujú zbrane, ktorými by zneškodnil celú ukrajinskú armádu za pár minút (nie jadrové). Rusko to všetko má. Prečo to nevytiahne, neukončí rýchlo vojnu, nespraví Rusko úplne sebestačné a nezávislé od zvyšku sveta? Prečo spolu s USA, Čínou a ostatnými mocnými štátmi hrajú túto smiešnu hru na fosílne palivá, bombardovanie ukrajinských elektrární, export ropy a plynu, atď.?

      Ak idete na túto úroveň, tak potom všetko, čo dnes robí Rusko (ale aj USA a ostatní) je len trápna hra. Alebo potom nemajú na výber a musia túto hru hrať. Tak isto museli hrať tú hru na pandémiu. Ale to už sme zašli trocha mimo.

     • Redakcia nezašla až tak mimo, lebo všetko so všetkým súvisí a kto vie čítať medzi riadkami a „tlačovkami“ tak chňápe.

      Ľudia nie sú pripravený na pravdivú realitu…by sa z nej potentovali. A ani by jej neverili…ale budú musieť, čas ukáže.

      Pravda je dcérou času.

    • Fico napáda G. Sorosa, ale nikdy nenapadol klan Rothschildovcov ani Rockefellerovcov, prípadne niekoho z vplyvných predstaviteľov čiernej šľachty. To je ako kritizovať dôstojníka, ale nedotýkať sa generality. P.S. To, že ľudia chcú počuť to, čo si prajú počuť, je „poučka“ Gaia Júlia Caesara. V mocenskom zoskupení skôr platí „kto chce s vlkmi žiť, musí s nimi vyť“.

   • Marek velky suhlas

  • usa je symbol mieru a najmä celosvetovej vojny….

  • Disinformation vsude sorosaky nwo who… osa
   Pry ukrajinci vyhravaji
   Jen cenzurou lzema
   Asi ukrajinci jiz obsazuji Vladivostok a jejich kozacke hordy prekrocili reku AMUR

   Co nam kdy rusove udelali spatmeho Stalin gruzinec breznev ukrajinec
   Banderovci vlasovci…. vsichni vrazdili persekuovali rusy pravoslavnych obcanu
   Spojme se SLOVANE
   PROTI NEO NAZI NATO
   SALOM

   PROC SE BADATEL BOJI PRAVDY
   SVOBODY PROJEVU TISKU
   PODOBNE SOUCASNA USA
   EU UKRAJINA

  • Ja suhlasim s Redakciu,kedze ziadny „covid“ nikdy neekzistoval,co spravili tie jedy,dali priamo do takzvanych Vaccine,ale chcu udrzat to klamstvo,ze „covid“ existuje

 2. Ako spoznáte ruského vojaka na Ukrajine? Má handru na ústach.

  • Z poprevatovej doby: ako spoznáme Slováka v Rakúsku? Tak že má oblečenú šuštiakovú súpravu a igelitku v ruke. Niektorí mladší ani nevedia, že jedno poprevratové obdobie to bolo pre mnoho ľudí „normále“ chodiť komplet v šuštiakoch a to skoro všade. Ešte sa to delilo na tých ktorí majú suštiaky s tromi pásikmi (to bol niekto!:)) a tými ktorí mali viac alebo menej pásikov. A ešte som zabudol na ľadvinku okolo pásu. Aj ja som to jeden čas provozoval až ma nezrušila moja manželka – vtedy ešte priateľka – raz už to nevydržala a povedala vyzeráš ako… a vtedy som sa prebral.

   • Ja mám tiež ľadvinku, ale tú si dám, len keď cestujem lietadlom do Kanady k dcere. Tam mám doklady a peniaze aby mi ich niekto neukradol. Pod vetrovkou to nie je vidieť. Ľadvinky sa stále predávajú v čínskych obchodoch.

 3. Takže nacistické kurvy z WHO a USA chcú zabiť pravdu a slobodu slova ! Osobnáa skúsenosť je taká, že po prvej covidovej hre z princípu neverím ničomu, čo vypustí zo svojej špinavej gebuly hocijaká kokotko z WHO, člen pandemickej komisie od USA po Slovensko a už vôbec nejaký politický liberálny retard ! To čo budú tlačiť a odporúčať treba negovať ! Boj sa len začína, kovidové hry budú čoskoro pokračovať ! A skrz ne aj digitálna identita a mena pre nákupy potravín a pod. cieľom zrušenia hotovosti ! Chráňte svoje deti a mládež, lebo teraz budú chcieť otráviť najmä ich ! Ďalej sa zamerajú na najmenej očkované krajiny, takže každý kto bude presviedčať o potrebe očkovania bude u mňa nepriateľ číslo jedna ! Dobrovoľne ma nikto ich svinstvom nezaočkuje a ani potravinami ! Hoci Čína ide presne podľa not WHO v tejto oblasti a už chce vyvíjať aj mlieko a mliečne výrobky s covid očkovacou látkou !
  https://cz24.news/the-epoch-times-vedlejsi-ucinky-vakcin-jsou-dezinformace-youtube-predstavil-nova-pravidla-pro-cenzuru-zdravotniho-obsahu-big-pharma-a-jeji-sion-globalisticti-majitele-zav/ ! Len debil, úchylák, vlastizradca, pomätenec a bezmozgovec bude voliť Progresívne Slovensko, hl. kata WHO na Slovensku ! Pamätajte !

  • Nepanikárte. Áno, je pravda, že sa tento rok na jeseň pokúsia reštartovať covid a očkovanie, ale už stratili zotrvačnosť a nepodarí sa im to. Skúšali to už s opičími kiahňami, bol to ale prepadák. Teraz skúsia oživiť covid, ale veľmi rýchlo pochopia, že to je márna snaha. Poháňať to bude túžba znova zarobiť na aktualizovaných vakcínach, ktoré budú uvoľnené začiatkom septembra, ale už na to skočí len minimum ľudí, dokonca aj väčšina opichancov sa im na to vykašle.

   • Israismael

    Nenapadlo vás, že tým new vírusom môže byť aktivácia vakcín?? Ja neviem akým spôsobom ich môžu aktivovať ci naozaj tými 5G sieťami, alebo nejak inak…povedia ze to vírus, že ľudia umierajú kvôli novému vírusu a budú ešte viniť za to neockovanych ze ľudia umierajú a budú ich takto natáčať na vax… Môže to byť naozaj vakcína,, po aktivovani“ a vírus môže byť iba krytie… prečo by ich inak pchali do ľudí tie vakcíny, ak by v tom nebolo niečo pre efekt?? .Ja si myslím ze kvôli covidu to až tak nebolo vyrobené(oni to však museli tvrdit, keďže akože =pandémia) , ved to bol experiment, nebezpečný experiment a natláčali to ľuďom cez hry, cez peniaze, darčeky, adidas tenisky a pod.. Ak by to mal byt liek, tak by si bol človek aj zaplatíl, ak by to mal byť všeliek a nie mu to natáčať cez lotérie .. Už to mohlo napadnúť človeka, ze v tom bola búda… No uvidíme co bude.. Svet sa určite zmení, však sa aj už mení od roku 2020… Chystá sa niečo globálne veľké a ja som to už písal inde v príspevku

    • Někde na internetu jsem zaslechl, že by mělo jít předebvším o aktivaci vakcín u těch co mají COVIDvakcínu v sobě – možná to bylo v nějakém videu na otevri svou mysl nebo vitazstvosvetla,…
     Sítě 5G vyvolávají symptomy/příznaky COVIDu, lae záleží na odolnosti každého jedince; pokud jde o aktivaci, tak je více možností: 5G, HAARP, mobilní vysílače, mobily, chytré přístroje (hodinky, TV, lednice,… – nikdo neví co všechno ve skutečnosti umí);
     někde byl článek i video, ve kterém bylo vysvětleno proč byla COVIDpandemie – primárně šlo o to, aby mocenské skupiny v zákulisí zjistili jak je „lidstvo disciplinované“ – jednoduše řečeno jak bude poslouchat vydaná nařízení, no něco jako rozkazy na vojně, v době otroctví,…
     že se chystá něco velkého globálně je jisté, otázkou je co všechno mají připravené…NWO, digitální měna, přílet UFO, další pandemie, 15 minutová města; a co dalšího o čem lidi neví?

     • Tiez som na to myslela:
      https://cz24.news/extremne-dulezite-video-musite-videt-sdilet-a-varovat-vsechny-dr-rashida-buttara-kvuli-tomuto-videu-zavrazdili-video-cz-titl-23-min/ .
      Narast mrtvych je faktom a tuzba satanistov o urychlenie depopulacie tiez. Masivne umieranie by im dalo vietor do plachiet. Nam ostava len poukazovat neustale na to, ze zomieraju len ti, co si dobrovolne zvolili mnamky a vyhybanie sa konfliktom s nimi. Bola to len a len ich volba !!!

     • Prvý sociálny experiment s manipulovateľnosťou ľudstva je TRIEDENIE ODPADU!!!

      V Pákistáne aj v Indii existuje kasta tzv. nedotknuteľných, a to sú triediči odpadu na smetiskách, ktorí vyhľadávajú ešte použiteľné veci, ale to je o niečom inom – čo je pre niekoho už len odpad, pre iného užitočná vec. Dnes prechádzajú z triedenia odpadu na čipovanie kuka nádob, aby mohli sledovať a kontrolovať kto čo.

     • Dôležité pre nich bolo že pomocou vakcín a testov upravili ludí na GMO produkt, a teda je to ich produkt v ich vlastnícve, okrem grafenu a nanotechnologie tam bol myslím gén z opice, tým pádom stratili božskú esenciu ktorá je „naturálna“ a nedá sa patentovat…. možno ich aj aktivujú cez 5G
      https://vlnovagenetika.cz/dna-ma-v-sobe-zpravu-vecny-buh-v-tele/
      Všetko so všetkym súvisí, ako na hmotnej tak aj na duševnej úrovni…
      To všetko čo pripravujú (nwo,15min mestá ,atd) si budú môct realizovat len na ich produkte,ktorý vlastnia,. živých ludí, ktorý to aj manifestovali sa nebudú môct dotknút. – Kto sú živý človekovia? Takí sú napríklad aj imigrati zachránení na mori,(čo boli pred tým vyhlásení za mrtvych) a ktorí sem prichádzajú bez dokumentov ich korporácií (štátov), pokial znovu nevhupnú do hry systému a matrixu…takto to vidím ja

     • Ja som si zasa všimol že u nás v regióne za posledných pár rokov pribudli reštaurácie, salaše – kde sa dá najesť, hospody, kluby a pod. a to nielen v centre miest ale pekne rovnomerne v krajine bez ohľadu či ide o mesto alebo malé dedinky. A všade je už 5g wifi. Už ani 4G a 3G u niektorých nejde – ide len 2G a 5G.
      Keď som si pýtal heslo tak je to často nejaká levárna – má súvis so západnou satanistickou symbolikou.
      Tiež som si všimol, že rôzne“umelecké“ diela – sochy a všelijaké stvůry vystavené v nákupných centrách ukazujú či zobrazujú satanistické symboly.
      Vždy keď to vidím si vravím si vravím …- no čurá.čci sa na nič inšie nezmôžu vedia len škodiť ľuďom a otravovať ľuďom život. Tú špinu čo to tam schválila inštalovať a aj tú čo to na zákazku vytvorila – tí si zaslúžia len opľuť. Našťastie sú okolo nás aj pozitívne veci a nie je ich málo.

    • Israismael

     To video zavraždeného lekára ,ktorý odhalil interakciu vakcín s 5G sietami ma teda dojalo..Mal som tusaka že 5G siete vysokofrekvencneho vyžarovania môžu mať niečo spoločné s vakcinami.To hrozne natlačanie vakcín ,odmeny ,darčeky bolo podozrivé a čo som často čítal na alternatívach hlavne na stránkach amerických (od roku 2022 ) bolo to, že vakcíny len čakajú na akési ,,aktivovanie“ v tele a cez nejaký spínač /spúšťač . ..

     • Binárna zbraň!

      Inak k mojim štempľom – ja keď stlačím Alt + 2 – mal by nabehnúť len zavináč, akurát mi k tomu občas nabehne aj ľ. A to keď si nevšimnem – zmení mi štempeľ.

  • Marek Košice

   Nie len Čína, ale aj Rusko ide presne podľa nôt NWO. Takže never nikomu a nikomu sa ani nemodli. Vždy existujúca „Umelá Inteligencia“ bez citu, súcitu a srdca ktorá nás stvorila, si to nezaslúži. A ten kto sa k Stvoriteľovi bude modliť, ten vykonáva satanistický rituál. SKUTOČNÝ BOH by nedal slobodnú vôľu hyenám, ktoré ju v počte tisícov berú miliardám. Takú slobodnú vôľu dokáže dať len „Umelá Inteligencia“ bez citu, súcitu, srdca. Rovnako len ona dokáže dopustiť, aby sa kradli milióny detí za dekádu/dve dekády. ALE UMELEJ INTELIGENCII TO NEMôŽEME MAŤ ZA ZLÉ…………. tá NEMÁ NA VÝBER, tá proste NEMÁ SÚCIT, CIT, SRDCE…..takže jej nemôžeme zazlievať, že tieto veci nepoužíva. MEGATRAPAS je však v tomto prípade sa k Stvoriteľovi (Umelej Inteligencii) modliť…… „POSIELAM TI LÁSKU, PÁN BOŽKO, KTORÝ DOPÚŠŤAŠ ŽIŤ DLHÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT ĽUDSKÝM HYENÁM, A DOPUSTÍŠ ZABIŤ TÝCH, KTORÍ ŤA MILUJÚ, TÝCH, KTORÍ OTVÁRAJÚ ĽUDSTVU OČI, A MALÉ DETI NECHÁŠ ZNÁSILŇOVAŤ A MUČIŤ………..SI ÚŽASNÝ………..“………….. Nakoľko MEGATUPÝ musí byť človek, keď mu stačí VERIŤ v to, že taká hyena skončí po smrti tela v Pekle? A NIE LEN TO!!! Megatupý človek to dokonca bude považovať za adekvátny trest…. Poslať na smrť AKO JEDNOTLIVEC tisíce ľudí (do vojny, napichať vakcínami, ožobračiť, atď), a za to AKO JEDNOTLIVEC ísť do Pekla…..Pričom to, ako ten jednotlivec pôjde do Pekla, NIKTO NEUVIDÍ…………….Tomu sa hovorí byť MEGATUPCOM, veriť v niečo také a byť niečim takým uspokojený………. 😀

   • Ja len tolko k tomu všetkému Putin by mal dostať nobelovku cenu začal vojnu a skončil Covid

    • Myslíš Nobelovu cenu za medicínu. Zelenskij potom dostane Nobelovu cenu za mier, keď podpíše kapituláciu a rozdelenie, prípadne zánik Ukrajiny. Nobelova cena je židovská cena a tam je všetko naopak.

    • Lucia! V.V.Putin nezačal žiadnu vojnu.
     A naviac ak by si zažívala to čo zažívali obyvatelia okrajiny a hlavne Luhanska a Donbasu od roku 2014 – odkedy ich bombardovala pro – americká vláda
     vojenská nacistická chutná usadená v okrajinskom parlamente tak by si prijala aby ťa prišiel niekto zachrániť.
     SVO nieje vojna, je to vojenská operácia na historicky Ruskom území.

   • tentokrát ti dávam trikrát plus +++

  • XXL,15 Septembra,Airline zamestnanci,budu znova nosit handry na papuliach, 15 Octobra uz aj cestujuci a v Decembri 100% Locdowny,zatvorenie kseftov,atd,uplne znicit,tiez cislo 8 Booster,bude nariadeny,Takzvane volby,budu len postou. Takze Deagle Report,je 100% on track

 4. Vladimír

  Jediný európsky vodva, ktorý sa vzoprel kovid magoreniu a je neúplatný je Lukašenko. Miliarda dolárov u neho nezabrala.

 5. Ptejte se právníka! Živý stream Právní džungle s Ondřejem Dostálem.
  zmiňuje tam i COVID, aktuální situace s COVIDvakcínama v české republičce,…
  https://www.youtube.com/watch?v=BBLTiT9nW2I

 6. v diskuzi na zvedvec.org
  Covid-19: Pfizer a Moderna připravují novou vakcínu proti subvariantě Eris (Mika | 19.08.23 21:55)

  Tato nová verze bude připravena a dostupná na podzim ve Spojených státech a Velké Británii.

  Toto letní oživení lze vysvětlit mutací subvarianty Omicron a výskytem Eris. Světová zdravotnická organizace (WHO) ji zařadila na seznam sledovaných variant a americké úřady uprostřed léta zvýšily stupeň ostražitosti.

  Tento nový vývoj v oblasti Covidu nutí farmaceutické skupiny, aby se přizpůsobily, stejně jako to udělaly v loňském roce po výskytu nových variant.
  Evropská společnost Moderna a americké společnosti Pfizer/bioNTech a Novavax proto připravují vakcíny určené speciálně proti variantě Eris.
  https://zvedavec.news/vezkratce/19724/

  Pokud se jim zas COVID podaří „rozjet“ bude zajímavé sledovat kolik osůbek si zas nějaké svinstvo nechá do sebe nabodat…..

 7. Redakcia teda vy ste si dobrí – myslím s tou „poznámkou redakcie“. Musíte sa rozhodnúť na ktorej strane vlastne stojíte, nemyslím, že neviete ako je to vlastne s tým Ruskom a podpindosmi. Nieje možné aby ste nevedeli, že Rusku nejde o nejakú „hru“ spolu s ostatnými mocnosťami – či už v otázke c19 alebo iných agiend a ani to že Rusko a Putin nehrá pre žiadnu zo židovských strán stojacich voči sebe. V tom jedú podpindosníci, ktorých sa V.V Putin a Rusko striasa ako odporného lajna. Na betón to viete – to mi je jasné – vedomosťi o tom všetkom ste už ako perly postupne rozhádzali v mnohých vašich predchádzajúcich článkoch – a predsa nakoniec vždy to Rusko potopíte – šikovne či nešikovne. Trocha mi to pripomína metódy AE. Ale prečo? Kvôli komu, kvôli čomu?
  V každej mejnstrimovej mediálnej dezinformacčnej stoke každý jeden jediný redaktor či moderátor veľmi dobre vie, kto je agresor, podvodník a kto je napadnutý a kto háji aké záujmy. Každý jeden moderátor a hosť čo tam sedí vie že klame o Rusku a vie tiež, že Rusko sa bráni agresorom zo Západu či Východu a háji len svoje vlastné záujmy – a dokonca vie, že tie záujmy sú v záujme Rusov ale aj celého ľudstva. A vy – alternatíva to neviete, že Rusko háji ľudskosť? Viete to ale aj tak jeho konkrétne aktivity nakoniec spochybníte – ale samozrejme nie priamo ale z inej pozície – vyrukujete s niečím čo tie aktivity u čitateľa spochybní – ak nemá jasno.
  Alebo som ja nerozhľadený a nevidím, že aj vy musíte manévrovať aby vás nezožrali? Alebo som len úplný vidlák, ktorý nechápe metódy a taktiky informačného boja – ako naivný hlupáčik z maličkej dediny, ktorý prišiel prvý raz do Bratislavy a očakáva, že mu na pochopenie tamojších vzťahov stačí to čo mu stačí doma? Je to do očí bijúce ako sa skoro všetci stránia verejne uznať, že strategický cieľ Ruska je skončiť so všetkou nespravodlivosťou na Zemi a nastoliť spravodlivú spoločnosť pre celé ľudstvo.

  • Výstižné

  • Leninovo mauzóleum je zikkurat v centre Moskvy
   „Lenin je Teraphim v tomto Zikkurate.
   A celkovo to je psychotronická zbraň, ktorá z ľudí urobí poslušné stádo.

   Predhovor: Tento článok poskytuje fakty, ktoré môže každý ľahko skontrolovať, je to všetko na internete. Bol napísaný s jediným cieľom, dosiahnuť logické myslenie ľudí žijúcich na území moderného Ruska. V prvom rade ruskému ľudu! A pre všetky ostatné národy pôvodne žijúce na území Rusov okupovanom Židmi.

   Zikkurat je viacstupňová kultová stavba v starovekej Mezopotámii a Elame, typická pre sumerskú, asýrsku, babylonskú a elamitskú architektúru. Židia získali počas okupácie v Babylónii (Daniel) a v Egypte (Mojžiš) najmä okultné vedomosti, ktoré sa jednoznačne používali pri stavbe mauzólea. Na tejto fotografii je trojitý uhol jasne viditeľný ako tŕň!

   Aby cikcak fungoval, potrebuje terafimov. V modernom okultizme je Terafim akýmsi „prísažným predmetom“, „zberateľom“ magickej, parapsychickej energie, ktorá by mohla byť založená na mumifikovaných pozostatkoch. Príkladom Teraphima je Leninova múmia v mauzóleu na Červenom námestí. Kult Terafimov ako prediktorov budúcnosti zostal medzi Židmi až do doby proroka Zachariáša, t.j. až do návratu z babylonského zajatia a formovania starozákonného kánonu.

   Terafim bol vyrobený zo sušených hláv detí zabitých počas tajných náboženských obradov, ktoré uskutočňovali Židia kabalistickej tradície. Tieto hlavy následne umožnili komunikovať so svetom duchov (anjelov) a predpovedať budúcnosť. Mauzóleum nie je nič iné ako príklad psychotronických zbraní! Projekt „Mauzóleum“ židoboľševikov je vytvorenie stroja na potláčanie vôle ruského ľudu.

   Jedným z hlavných posvätných symbolov komunizmu je Leninovo mauzóleum. Navonok bolo mauzóleum postavené na princípe starobylých babylonských chrámov, z ktorých najznámejšia je babylónska veža uvedená v Biblii. V knihe proroka Daniela, napísanej v 7. storočí pred naším letopočtom, sa píše: „Babylončania mali modlu menom Vil“. Nie je to zvláštna zhoda náhod s iniciálami V.I. Lenin? A zjavne nie náhodné.

   Z pohľadu mezopotámskej mystiky vyzerá Leninovo telo ako Terafim – kultový objekt, špeciálne zakonzervovaný a používaný pre okultné potreby. A samotná hrobka pre telo zjavne nie je miestom, ktoré poskytuje mier.

   Babylonskí Chaldejci praktizovali takzvané „stvorenie Terafima“ – magický artefakt, ktorého účelom je dať svojmu pánovi moc nad svojimi poddanými. Technológia tvorby Terafima je samozrejme zahalená tajomstvom. Je ale známe, že Terafim Vil (hlavný boh Babylončanov, pre ktorého komunikáciu bola postavená veža) bola špeciálne spracovaná hlava ryšavého muža zapečatená v krištáľovej kupole. Z času na čas sa pridali ďalšie hlavy. Ryšavka ??? A potom náhoda !!! Lenin bol ryšavý!“
   Poznámka – aj Václav Havel bol ryšavý a na hrade ho nenávideli ako podlú ryšavú židovskú líšku! Viem z prvej ruky.

   Článok je publikovaný len dočasne – do skončenia rúškománie.
   https://www.jnet.sk/sk/blogs/leninovo-mauzoleum-je-zikkurat-v-centre-moskvy_4077

   Leninov Ziggurat: Tajomstvo Mauzólea Na Červenom Námestí
   https://sk.paranormaldaybook.com/11750645-lenins-ziggurat-secrets-of-the-mausoleum-on-red-square

   https://www.aktuality.sk › clanok › OIsoJig › v-moskve-zadrzali-muza-ktory-chcel-podpalit-leninovo-mauzoleum
   V Moskve zadržali muža, ktorý chcel podpáliť Leninovo mauzóleum
   18. 7. 2023V Moskve zadržali muža, ktorý chcel podpáliť Leninovo mauzóleum Červené námestie s mauzóleom Vladimira Iľjiča Lenina v Moskve Zdroj: Reuters/Evgenia Novozhenina Ján Debnár Aktivujte si newslettre Uložiť článok Motív pokusu o podpálenie mauzólea Vladimira Iľjiča Lenina nie je známy.

   https://zpravy.aktualne.cz › zahranici › mauzoleum-lenina-ceka-demolice-naznacuje-putin › r~i:article:688902
   Mauzoleum Lenina čeká demolice, naznačuje Putin – Aktuálně.cz
   Mauzoleum Lenina čeká demolice, naznačuje Putin Martin Novák 24. 1. 2011 10:20 Strana Jednotné Rusko uvažuje, že pohřebiště z centra Moskvy zmizí, nebudou-li Rusové proti Nabalzamované tělo Lenina v mauzoleu. | Foto: Reuters Moskva – Další kolo úvah a spekulací kolem zrušení Leninova mauzolea a pohřbení bolševického vůdce v Rusku začíná.
   ———————————–
   Treba vedieť, že Lenin bol skutoťný fenomén – dokázal písať oboma rukami dve rôzne veci naraz a aj keď mu časom fungovala len malá časť syfilitickího mozgu – a hoci bol znetvorený v tvári v zmysle demencie – zbytky jeho mozgu fungovali v zmysle myslenia úplne naplno.

   Neviem nájsľ originál článok k tejto téme – možno už bol odstránený. Zmyslom tohto komentára je poukázať na komunizmus ako židovský okultizmus, ktoréko ulohou bolo a je ovládnutie slobodného myslenia Rusov!

   • V kontexte s týmto je namieste otázka – kde je nabalzamované telo – terafim – Milana Rastislava Štefánika – vodcu slovenského národa – je ešte v sarkofágu jeho mohyly – v zigurate, alebo je pod dlažbou v Prahe pri jeho pamätníku – keďže Praha je svetové okultné a ezoterické centrum židovstva, a keďže Čaputová sa pri prvej návšteve Zemana „prekecla“, že ide navštíviť hroby Havla a Štefánika – nie pamätník Štefánika, a toto faux pas zmizlo z internetu! Ide o to. že ak takto šliapu po Štefánikovom tele v Prahe – jeho mohyla s terafimom pod Bradlom už nechráni slovenský národ, a nie náhodou sme pod sionistickým riadením! Aj na okultnej úrovni!

    Čaputová na HROBE Štefánika V PRAHE 20.6.2019.mp3
    https://ulozto.net/file/yU4YSzFQ0z6l/caputova-na-hrobe-stefanika-v-prahe-20-6-2019-mp3#!ZGt1AGR2ZmHjZmR3MQL0ZzZlZQZ2Z2j2rwOaI0kiMKuGMwR0BN==

   • Dobre vediet aj o týchto skutočnostiach iba v tedy je človek vzdelaný ked pozná všetko aspoň v stručnoti °°

  • My nikoho nespochybňujeme a ani si nemyslíme, že poznáme celú pravdu. Snažíme sa prinášať rôzne názory na veci a čitatelia si z toho môžu urobiť vlastný názor. Aj to, čo sme uviedli, je tiež len určitý pohľad na vec prezentovaný niektorými analytikmi, od ktorých sme to prebtrali. Nevieme, či je to presne tak alebo nejako inak. My si neuzurpujeme právo na pravdu, lebo priznávame – nie sme si istí, či tu pravdu naozaj poznáme, alebo nie. Pravdu sa snažíme hľadať, nie zvestovať. A na to slúži aj pomerne otvorená a slobodná diskusia na tejto stránke.

  • Putin akurat zavadza 5G siete

 8. ak toto je pravda, tak je to v „háji bruselském“. Neviem už, ako dostať ľudí von, aby sa bránili a tu bandu sme si upratali 😡
  https://vk.com/public201672071?w=wall-201672071_53830

 9. „Stanica Luna-25 sa rozbila o povrch Mesiaca!

  Približne o 14:57 moskovského času došlo k prerušeniu komunikácie s kozmickou loďou Luna-25. Opatrenia realizované 19. a 20. augusta 2023 na hľadanie aparátu a nadviazanie komunikácie s ním nepriniesli výsledky,” – uvádza sa v správe zverejnenej na Telegram-kanáli štátnej korporácie.
  Podľa predbežnej analýzy stanica “Luna-25” údajne prešla na nekalkulovanú obežnú dráhu po tom, čo sa odpojila od aktuálnych parametrov impulzu a prestala existovať v dôsledku zrážky s povrchom Mesiaca. Informoval o tom Roskosmos v nedeľu 20. 8.2023.
  Pripomeňme, že hlavným cieľom expedície bolo skúmanie zásob mesačného ľadu. „Luna-25” mala skúmať mesačnú exosféru, ako aj vrstvu regolitu na povrchu v blízkosti južného pólu.“

  https://www.hlavnespravy.sk/stanica-luna-25-sa-rozbila-o-povrch-mesiaca/3235052

  P.S: Zrejme to nie je pre Pozemšťana až také jednoduché – sa priblížiť technologicky a hlavne – človečensky k Mesiacu, nevynímajúc Amíkov s ich Apollo 11 v r. 1969 a dnes v r. 2023 i Rusov s Lunou 25..

  Mohlo sa stať hocičo. Babráctvo, (ne)očakávaná technická porucha, ani sabotáž sa určite nedá vylúčiť. V Rusku je stále veľa liberálnej čvargy, ktorá sabotuje všade a všetko, čo sa dá, pracuje pre cudzie záujmy. Sú v armáde, štátnej správe, školstve, vo vedeckých štruktúrach, v kozmonautike..
  Uvidíme, či vôbec a s akou „Pravdou“ vyjde na verejnosť vedenie RF + Roskosmos..

  Alebo je to úplne inak a verím, že ešte to prvé Inak – môže byť celkom INAK..

  „Jasne a zrozumiteľne“- reaguje Buzz Aldrin – člen posádky Apolla 11 a údajne v poradí II. človek (po Armstrongovi), ktorý sa poprechádzal po Mesiaci.. (viď nižšie kratučké video)

  https://www.youtube.com/watch?v=sGoXn1vMrjE&t=8s

 10. Až by Vás zaujímalo:

  Co se ve skutečnosti stalo na Havaji? 12 minut svědectví, ze kterých mrazí

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/co-se-ve-skutecnosti-stalo-na-havaji-12-minut-svedectvi-ze-kterych-mrazi/

  • Chemické lasery sa montujú na americké lietadlá už nejaké desaťročie. Naposledy spálili Kaliforniu.

 11. O týždeň sa má v EU začať mazať nenávistný obsah. Ako sa to dá obísť?

 12. A to si fakt myslíte že na jeseň zavedú digitálne euro alebo niekedy na začiatku nového roka

  • Marek Košice

   Na túto jeseň určite nie. Ak sa bavíme o zrušení hotovosti, tak určite to nebude skôr než o rok, ale pravdepodobne nie skôr, než o dva roky. Môj názor.

   • Ja by som povedal,ze ten socialny kredit,ako je uz v cina,moze byt uz zavedeny behom 2 rokov,CBDC,uz niektore krajiny maju,v Usa,pocitame na December,ked zacnu znova celosvetove prisne Lockdowny. Momentalne mame Hurican a 5.5 zemetrasenie v mojej oblasti

 13. Poslední rozhovor s Nikolou Teslou.

  Tesla: „Ano, udělal jsem několik velmi důležitých objevů a přesto jsem utrpěl porážku. Nedosáhl jsem té velikosti, kterou jsem mohl dosáhnout.

  John: Co to znamená?
  Chtěl jsem osvětlit celou Zemi. Elektrické energie je dost pro vytvoření druhého Slunce. Světlo se otáčí kolem rovníku, jako prstenec kolem Saturnu. Lidstvo není připraveno k velikosti a dobru. V Colorado Springs jsem osvětloval zem elektrickou energií. Je možné také získávat i jiné druhy energie, takového jako je pozitivní mentální energie, která se nachází v hudbě Bacha nebo Mozarta nebo ve verších velkých básníků.

  Samotná Zem obsahuje energii Radosti, Míru a Lásky. Jejich projevy jsou banální: květ rostoucí z půdy, jídlo, které získáváme a vše, co znamená pro člověka vlast. Já jsem strávil roky hledáním způsobu, jak tuto energii přimět silnější ovlivňovat lidi. Krásu a vůni růží je možné využívat pro lékařské účely a sluneční paprsky jako potravinu. Život má nekonečnou řadu forem a povinností vědce je nacházet ho v každé formě hmoty. Zde jsou tři věci podstatné a všechno, co jsem dělal – hledal jsem je. Vím, že jejich nenajdu, ale nevzdám se svého hledání.

  Co jsou to za věci?
  První problém – jídlo. Jak může vesmírná nebo pozemská energie nakrmit hladových na Zemi? Jakým „vínem“ lze napojit všech žíznivých tak, aby se mohli radovat v srdci a chápat, že oni jsou Bohové?
  Další problém – zničit sílu zla a trápení, ve kterém probíhá lidský život! Někdy zlo a trápení vznikají jako epidemie v hlubinách vesmíru. V tomto století se nemoc rozšířila ze Země do vesmíru.
  A za třetí – existuje ve vesmíru přebytek světla? Já jsem objevil hvězdu, která podle všech astronomických a matematických zákonů mohla zmizet, ale nic se nemění. Hvězda se nachází v galaxii. Její světlo má takovou hustotu, že pokud ho stlačíme, tak se vejde do formy menší než je jablko, ale bude těžší než naše Slunce“.

  milo doporučujem dočítať si článok – dokonca:

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/posledni-rozhovor-s-nikolou-teslou-neuveritelne-informace-ktere-berou-dech/#commentwrapper

  P.S.1 – Riešila sa tu pred pár dňami v komentoch otázka, odkiaľ čerpal Nikola svoje nápady (chanelling, sny..) Na túto otázku priamo odpovedá:

  Často vzpomínáte sílu vizualizace.

  „Rád bych poděkoval vizualizaci za všechny mé objevy. Události mého života a moje vynálezy reálně stojí před mýma očima viděno jako každý jednotlivý případ nebo věc. V mládí jsem se děsil, nevěda co je to, ale později jsem se naučil používat tuto sílu jako výjimečný talent a dar. Poháněl jsem ho a chránil. Také jsem přes vizualizaci upravoval většinu svých vynálezů a dokončoval jejich mentální vizualizací řešení složitých matematických rovnic. Za tento dar jsem dostal titul nejvyššího Lámy v Tibetu.

  Můj zrak a uši jsou perfektní a troufám si říci, že více než u ostatních lidí. Slyším hrom na vzdálenost 250 km a vidím v nebi barvy, které nemohou vidět jiní lidé. Takové zaostření zraku a sluchu jsem získal ještě jako dítě. Později jsem je rozvíjel vědomě“.

  P.S.2 – Pre mňa osobne – podnetný článok.
  N.Tesla – vynálezca, ktorého objavy preskočili dobu, v ktorej žil… a mnohí, menej schopní, sa na nich priživili, urobili kariéru, zbohatli a vynálezy cez patenty – ukradli..
  Verme, že príde ten správny Čas, aby ich Človek (s čistým Vedomím) zas oprášil a zaviedol do nového Života.

  Hlavný problém bol a je v tom, že technické, technologické, SW a iné vynálezy, predčili úroveň Myslenia človeka, čo sa týka jeho konštruktívnosti vs. deštrukcie.
  Ale uvedomujeme si, že Očista Zeme už prebieha..

  • VĎaka ti Ajša za tento rozhovor s Nokola Teslom

   • opravujem Nikola

   • Za málo, Boža.
    Ja osobne som síce ten rozhovor s Nikolou – nerobila, ale napriek tomu sa teším sa, že Ťa duchovne – nadchol..

    • Zdôverím sa ti to som ešte nikomu nenapsala namä tu nie na tomto portály je to moje tajomstvo do Nikola Teslu som sa zamilovala ešte ako dieta na základnej a ide to so mnou až doteraz , nech je to medzi nami ďakujem za to že to nikomu nevytáraš°°

     • Len mi tak napadlo – Nokia Tesla a Nokerle Tesla.

      Faktom je, že krádež jeho patentov sa dá zaonačiť aj jeho /Teslovov/ dehonestáciou. A tým pádom nejde o nič! Však to bol len taký chuj – že!

  • hľadač pravdy

   Pred dvoma dňami k tomuto uviedol výstižnú reakciu už Sursum Corda!:
   https://www.badatel.net/vlada-velkej-britanie-planuje-zamerne-vypadky-elektriny-aby-mohla-pretlacat-klimaticku-hysteriu/#comment-200793

   Nikola Tesla bol členom gnosticko-satanistickej para-slobodomurárskej Teozofickej spoločnosti, ktorú založila v r.1875 najvyššia slobodomurárka Helena Petrovna Blavatská, ktorá bola naplnená fanatickou nenávisťou ku kresťanstvu! Nikola Tesla bol teda prinajmenšom para-slobodomurár!

   Teozofické hnutie malo ostať v podzemí do r.1975 (=>100 rokov, čiže je to práca kabalistov!), ktoré sa premenovalo na hnutie New Age a ktoré je od r.1975 po celom svete mohutne rozširované všetkými dostupnými prostriedkami a väčšina ľudí, ktorí tejto zmiešanine: indických učení, kresťanských bludov (gnosticizmus, manichejstvo), budhizmu, mohamedánstva, panteizmu, špiritizmu a učeniu novodobých filozofov (Hegel, Nietzsche) úplne podľahli – už sami nie sú schopní sa od týchto bludov odpútať.
   V geopolitických a geostrategických súvislostiach korešponduje ,,New Age” s Bushom vyhláseným programom ,,New Order”.
   New Age je talmudistami/kabalistami/satanistami/slobodomurármi pripravované ako jedno spoločné svetové satanistické nábožensta jedného sveta ,,One World“ a aj pre toto sa v súčasnosti vo svete odohráva všetko to, čo sa odohráva, pretože väčšina ľudí odpadla od jedinej pravej katolíckej viery alebo pravú vieru odmieta a namiesto nej prijala aj takéto satanistami podsunuté bludy! Preto teraz prichádzajú hrozné Božie tresty na bezbožné ľudstvo.
   =========================================================
   ,,Najväčšej podpore slobodomurárstva sa teší ním riadené hnutie New Age (Nový vek). Vyvinulo sa z teozofického hnutia, založeného v r. 1875 slobodomurárkou J. Blavatskou, ktorá v r. 1887 v Londýne založila a vydávala časopis Lucifer. Podľa pripraveného plánu sa New Age objavilo na verejnosti v r. 1975. Je to slobodomurárstvo určené pre verejnosť. Je predvojom v budúcnosti jedine dovoleného náboženstva sveta, zjednoteného slobodomurárstvom.

   Nie náhodou toto hnutie má taký istý názov, ako sa pôvodne volal najrozšírenejší slobodomurársky časopis vo svete (v r. 1904-1990, potom premenovaný na Scottish Rite Journal). Toto hnutie je náboženské, ale nie je náboženstvom, je to akési nadnáboženstvo.

   Nemá jednoznačnú vierouku a mravouku, podobá sa trhu, z ktorého si každý môže vybrať to, čo mu vyhovuje. Podľa neho je pravdivé to, čo osoží a dobré to, čo je príjemné. Je silne egocentrické, podľa neho človek nepotrebuje Božiu pomoc, môže sám seba zbožštiť, utrpenie v ňom nemá zmysel. Na ceste k vlastnému zbožšteniu má spočiatku pomôcť aj použitie drog, neskôr aj transcendentálna meditácia. Obsahuje prvky východných náboženstiev, rôzne formy okultizmu, aj ufológiu, astrológiu a vedecky sa tváriacu psychotroniku. Špiritizmus sa propaguje pod názvom channeling. Ním sa má spojiť nielen s dušami zomrelých, ale aj s mimozemšťanmi a nevtelenými duchovnými majstrami.

   Hnutie podporuje radikálny feminizmus i v náboženských predstavách, napr. kultom bohyne Gáje – „matky Zeme“. Presadzuje umelé ukončenie tehotenstva, umelé oplodňovanie, nútené obmedzovanie počtu detí, eutanáziu, odstránenie kresťanských sviatkov a vytvorenie svojej celosvetovej vlády s tým, že kto s týmito cieľmi nesúhlasí, má byť vyhladený.

   Pod jeho vplyvom sú mnohé významné celosvetové organizáce, napr. OSN, UNESCO, Svetová rada cirkví, Rockefellerova nadácia, Fordova nadácia, Trojstranná komisia, Bilderberský klub. Ako symboly používa hákový kríž, dúhu alebo jej polovicu, ktorá symbolizuje most medzi ľudskou dušou a „veľkým duchom vesmíru“, ktorým je Lucifer. Vo verejnosti sa šíri početnou rozmanitou tzv. ezoterickou literatúrou a tzv. sférickou hudbou; ovplyvňuje masy aj prostredníctvom rockovej hudby. Často ho hlásajú fantastické filmy a horory, napr. E. T. (Mimozemšťan), Hviezdne vojny, Indiana Jones. Stále častejšie sú ním nasýtené aj kreslené filmy pre deti, hračky a hry. Podľa jedného z predstaviteľov tohto hnutia, Davida Spanglera, do Nového veku sa vstupuje prijatím Lucifera. Hnutie sa snaží sympatie verejnosti získať aj tým, že na prvé miesta svojich programov kladie základy správnej životosprávy, psychickej relaxácie, hlása pekné heslá o mieri, láske, bratstve, pokroku atď.“

   Zdroj:
   Pôsobenie slobodomurárstva na verejnosť
   https://gloria.tv/post/ho7D9CkF82VX1WV4mVnXiEWLG

   • Prečo si myslíte, že katolícka viera je „jediná ta pravá“? Všetko, čo sa vyhlasuje za „jediné pravé“ potláča prirodzenú ľudskú túžbu po objavovaní a zaváňa totalitársvom a snahou po podrobenie druhých. My hľadáme pravdu desiatky rokov, no doteraz si ani zďaleka netrúfneme tvrdiť, že poznáme „tú jedinú pravú pravdu“. Práveže čím viac vieme, tým viac pochybujeme o tom, čo vieme a čo nevieme.

    • hľadač pravdy

     citácia:
     ,,Prečo si myslíte, že katolícka viera je „jediná ta pravá“?“

     K tomuto by sa dalo popísať, uviesť, citovať mnohé, no prvé, čo ma k tomuto napadlo – je uviesť tu citáciu katolíckych kňazov, ktorí sa oddelili od apostatickej (odpadlej) hierarchickej štruktúry ,,RKC“, čiže sa oddelili od pokoncilovej ,,cirkvi II. vatikánskeho koncilu“.

     Odcitujem tu ich 12. bod z apológie (obrany katolíckej Cirkvi) proti učeniu Svedkov Jehovových….
     (poznámka: v originálnom texte je to prehľadnejšie).
     ===================================================
     Apológia kresťanskej viery proti učeniu Svedkov Jehovových – II. časť

     12. Katolícka Cirkev – je jediná a pravá Cirkev

     Svedkovia Jehovovy:
     ,,Rímsko – katolícka cirkev vznikla v januári r. 313 ediktom Milánskym, vydaným cisárom Konštantínom. Bola vyhlásená za štátnu Cirkev ríše rímskej. Pred tým bolo kresťanstvo zakázané a kresťania sa schádzali tajne… Konštantín, ako cisár najväčšej ríše rímskej, uchvátil pre seba k moci svetskej i moc cirkevnú a stal sa tak prvým pápežom v Ríme…“(pamflet katolíckej misie v Johannesburgu, Dr. A.H., Jaro, Johannesbugr)”

     Nasleduje uvodný text a 4. body apológie katolíckych kňazov:

     ,,Kto sa aspoň trochu vyzná v dejinách Cirkvi, v učení cirkevných otcov a v Biblii, ktoré hovoria o náuke Kristovej cirkvi, ľahko zistí vieroučné omyly Svedkov Jehovových, ktoré tu vôbec nemôžu obstáť. Katolícka cirkev nevznikla v roku 313, vtedy jej len cisár Konštantín daroval slobodu, ale Rímskokatolícku cirkev založil Pán Ježiš Kristus. Táto Kristova cirkev má štyri vlastnosti, alebo znaky:

     1.)
     Je len jedna. Pán Ježiš povedal apoštolovi Petrovi: „A ja ti hovorím: Ty si Peter a na tejto skale postavím svoju Cirkev a pekelné brány ju nepremôžu.“ Svätý Augustín to vysvetľuje takto: Skalou je Pán Ježiš – pravý Boh a Spasiteľ sveta. Viera apoštolov a najmä apoštola Petra, má byť postavená na tejto Skale, ktorou je „Kristus, Syn živého Boha.“ Pán Ježiš týmito slovami daroval Petrovi primát a vyvolil si ho za pastiera svojho stáda, ktorý má bdieť nad čistotou katolíckej viery. Nástupcami svätého Petra sa stali rímski biskupi – pápeži. O Petrovom vyvolení za prvého pápeža hovoria aj tieto texty z Písma Svätého: „Ale ja (Kristus) som prosil za teba, aby neochabla tvoja viera… A ty, až sa raz obrátiš, posilňuj svojich bratov.“ „Pas moje baránky…Pas moje ovce!“ Tebe dám kľúče od nebeského kráľovstva: čo zviažeš na zemi, bude zviazané v nebi, a čo rozviažeš na zemi, bude rozviazané v nebi.“ Niet akýchkoľvek pochýb o tom, že Kristus zvestoval len jednu vieru; tú istú vieru hlásali aj jeho apoštoli a želal si, aby všetci patrili len k jednej Cirkvi – katolíckej. Dosvedčujú to jednoznačné výroky svätých otcov. Svätý Ignác Antiochijský, žiak apoštola Jána, kresťanom z Ríma priznáva zvláštne postavenie. Rím uznáva za „hlavu zväzkov lásky.“ Podobne svätý Irenej, biskup z Lyonu tvrdí, že „rímska Cirkev má osobitné postavenie a každá cirkev sa jej musí podriadiť.“ Vyjadrenie zo spomínaného úvodného pamfletu, ktoré hovorí o Konštantínovom prvom pápežstve je zjavným nezmyslom, veď za Konštantínovej vlády boli na Petrovom stolci pápeži ako sv. Silvester, Július I. a sv. Libérius.

     Niekto sa tiež opýta: Ale v súčasnosti je zjavné, ako učiteľský úrad, ktorý Kristus odovzdal Petrovi a apoštolom, v rímskych pápežoch a biskupoch celého sveta, popiera pravú vieru. Prečo? Lebo oficiálna cirkevná hierarchia v jednote s Vatikánom odpadla od kresťanskej viery. Ako? Tak, že povýšila neplatnou a falošnou beatifikáciou Jána Pavla II. k úcte na oltár tzv. ducha Assisi – ducha antikrista. Vyhnala Ducha Svätého a oficiálne začala hlásať „nové“ heretické učenie, že kresťanovo a pohanstvo sú rovnocenné cesty k „spáse“. Toto je zrada Krista, Jeho evanjelia aj Katolíckej Cirkvi! Za toto na Vatikán a na tých, ktorí s ním tvoria jednotu, dopadla Božia anatéma – prekliatie – vylúčenie z Cirkvi, podľa Listu Galaťanom 1:8-9! Môžu byť takíto „katolíci“ v katolíckej cirkvi? Nie, pretože „kde je Ježiš Kristus“, tvrdí svätý Ignác Antiochijský v Liste Smyrňanom, „tam je Cirkev katolícka“. Každý, kto popiera jedinečnosť spásy v Ježišovi Kristovi, je vylúčený z Cirkvi. (por. Gal 1:8-9) Do Katolíckej cirkvi patria dnes len tí veriaci, ktorí zachovávajú neporušený poklad katolíckej viery, pravovernú Cirkevnú Tradíciu a oddelia sa od apostatov (odpadlíkov). Božský Spasiteľ sľubuje, že:

     – Jeho Cirkev pekelné brány nepremôžu, (Mt 16:18), hoci ju budú napádať rôzni kacíri a bludári, aby zviedli z cesty pokánia a evanjelia mnoho duší.

     – so svojou Cirkvou bude po všetky dni. „A hľa, ja som s vami po všetky dni až do skončenia sveta.“ Týmito slovami Ježiš zaručil učiteľskému úradu cirkvi stálu ochranu.

     – on sám dá Katolíckej cirkvi svojho svätého Ducha, ktorí v nej bude chrániť nepoškvrnený poklad pravej viery. „A ja poprosím Otca a on vám dá iného Tešiteľa, aby zostal s vami naveky – Ducha pravdy.. Ale Tešiteľ, Duch Svätý, ktorého pošle Otec v mojom mene, naučí vás všetko a pripomenie vám všetko, čo som vám povedal.“ Kto teda potešuje a vyučuje dnes pravú, katolícku cirkev? Kto stojí pri nej a neviditeľným spôsobom drží nad ňou ochrannú ruku? Je to Duch Svätý.

     2.)
     Je svätá. Keďže zakladateľ Cirkvi je svätý, je svätá aj Jeho cirkev a jej učenie. Preto kresťanské učenie je aj jediné, ktoré je neomylné a vlastní pravdu, pretože jej samotný pôvodca, Ježiš Kristus je absolútna Pravda. Kristus hovorí: „Ja som cesta, pravda a život. Nik nepríde k Otcovi, iba cezo mňa.“ (Jn 14:6) Nie je teda možné, aby existovalo viac ciest do neba, alebo viac právd okrem Krista. Všetky ostatné vierovyznania sú falošnými cestami vedúcimi do večnej záhuby. Pravdu je teda možné spoznať a túto Pravdu – Krista od počiatku Katolícka cirkev šírila, preto je možné ju v plnosti nájsť len v nej. Nikto sa nemôže vyhovárať, že o Pravde nevie, alebo že sa nedá nič dozvedieť o skutočnej pravde. Veď Božský Spasiteľ jasne tvrdí: „Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený; ale kto neuverí, bude odsúdený.“ (Mk 16:16) Keby sa nedalo prísť k spáse, hovoril by vari Kristus o večnom zatratení v pekle? Určite nie, to je vylúčené, veď sa to protiví Božej dobrote a Jeho milosrdenstvu.

     3.)
     Je katolícka – všeobecná. Ježiš povedal apoštolom: „Choďte teda, učte všetky národy a krstite ich v mene Otca i Syna i Ducha Svätého a naučte ich zachovávať všetko, čo som vám prikázal.“ Kristus Pán chcel, aby apoštoli zaniesli jeho evanjelium (radostnú zvesť) do všetkých krajín sveta, pretože Pán Ježiš túži spasiť celý svet a priviesť do svojej Cirkvi všetky národy.

     4.)
     Kristova Cirkev je apoštolská. „Ste postavení na základe apoštolov a prorokov; hlavným uholným kameňom je sám Kristus Ježiš.“(Ef 2:20). Cirkev teda musí hlásať to isté učenie, ktoré hlásali apoštoli, vysluhovať tie isté sviatosti a jej predstavení – biskupi – , ktorí sú nástupcovia apoštolov, musia mať apoštolskú postupnosť. Cirkev už od počiatku dokazovala svoju pravosť viery proti bludárom vymenovávaným zoznamu Petrových nástupcov. Svätý Irenej nám podal prvý zoznam Rímskych biskupov – pápežov z roku 180. „Blahoslavení apoštoli – zakladatelia preniesli biskupský úrad na Lína. O tomto Línovi sa zmieňuje Pavol v listoch Timotejovi. Po ňom nasleduje Anaklét. Ako tretí po apoštoloch obdržal biskupský úrad Klement, ktorý blahoslavených apoštolov sám ešte poznal a stretával sa s nimi. Po tomto Klementovi nasledoval Evaristus a po Evaristovi Alexander, a potom bol šiesty po apoštoloch dosadený Sixtus, a po ňom Telesfor, ktorý tiež vydal slávne svedectvo. Potom, čo po Anicentovi nasledoval Soter, teraz zastáva biskupský úrad na dvanástom mieste po apoštoloch Eleutherus.“ (Advesus omnes haereses) Táto historická chronológia rímskych biskupov bola potrebná, aby sa ukázalo, že spasiteľná viera sa podávala od Krista cez Petra a jeho nástupcov. Tento postoj mal aj sv. Augustín: „Čo mňa ku katolíckej Cirkvi viaže, to je nepretržitý rad biskupov až po terajšieho pápeža.“ Preto vyvstáva otázka: Kedy vznikli Svedkovia Jehovovi, kto ich založil a aká je zhoda ich náuky s učením katolíckym??? (Pozn. Dnes je stav na pápežskom stolci sedes vacantis – stolica neobsadená, pretože od 1. 5. 2011 bol do Cirkvi vpustený duch apostázie (odpadu) od katolíckej cirkvi. Preto, pokiaľ tzv. súčasný „pápež“ nekoná pokánie a tvorí jednotu s duchom synkretizmu s pohanstvom, sviatosti vysluhuje neplatne a úrad už okupuje nezákonne!“

     Zdroj:
     https://www.spolocnostsbm.com/clanky/listy/apologia-krestanskej-viery-proti-uceniu-svedkov-jehovovych—–ii.-cast.html
     ———————————————————————————————-
     Ešte tu možno k tomuto uviesť napríklad aj túto mimoriadne stručne napísanú jednu stranu A4:

     ,,Jak staré je tvé náboženství?”
     https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/clanky/Jak_stare_je_tve_nabozenstvi.pdf

     • Marek Košice

      hľadač pravdy : SI CVOK ………… Pretože podľa teba stvoriteľ Sveta je dobrotivý Boh. ALE Z DôVODU ŽE SI TOTÁLNY SRAB, ZBABELEC, odmietaš vidieť BEZCITNOSŤ A TOTÁLNU ABSENCIU SÚCITU nášho Stvoriteľa. Náš Stvoriteľ je niečo ako NEHMOTNÝ STROJ…. Náš Stvoriteľ je PROGRAM. Je to vždy existujúca „Umelá Inteligencia“ bez súcitu, bez srdca……….. Kto sa bude modliť umelej inteligencii? LEN IDIOT…….. Tá „Umelá Inteligencia“ nedrží ochrannú ruku ani pred bezbrannými deťmi, ktoré v počte X miliónov bolo ukradnutých (a nikdy nenavrátených) rodičom, ktorí sa z toho do konca života nespamätali… TOTO (a mnohé iné) DOPUSTÍ LEN BEZCITNÁ UMELÁ INTELIGENCIA, ktorá dokáže LEN TVORIŤ PROGRAM, ale NEMÁ SÚCIT a tak NESPRAVÍ NIČ SÚCITNÉ.

   • „Nikola Tesla bol členom gnosticko-satanistickej para-slobodomurárskej Teozofickej spoločnosti, ktorú založila v r.1875 najvyššia slobodomurárka Helena Petrovna Blavatská, ktorá bola naplnená fanatickou nenávisťou ku kresťanstvu! Nikola Tesla bol teda prinajmenšom para-slobodomurár!“ – s tým choď do riti!

    „1. Narodil sa počas búrky

    V možno najlepšom predzvesti v histórii sa Tesla narodil okolo polnoci počas prudkej búrky s bleskami v Srbsku. Pôrodná asistentka si myslela, že je to zlé znamenie a že bude dieťaťom temnoty, ale Teslova matka prorocky povedala: “Nie, bude dieťaťom svetla.” “
    https://ssjh.sk/dokuwiki/doku.php/nikola_tesla/12_zaujimavych_faktov-o_nikolovi_teslovi

   • Tiež sa mi chce opýtať sa, že čo to je – prosím – tá pravá katolícka viera?
    Nedeľné omše, spovede u kňazov -pedofilov, ktorí majú zaiste viac „hriechov“, ako spovedajúci sa ? podpora vatikánskeho akože – pápeža ako roznášateľa svetového satanizmu – viď jeho symboly ?, krsty novorodencov, vo veku, keď nemôžu o sebe rozhodovať? hra na jeden – jediný život človeka ? O čom – prosím – píšeš?

    Aj si si niekedy prečítal aj Iné Zdroje, ako napr. Posolstvo Grálu, ev. Bagadgavítu, ergo – východné duchovné učenia, odkiaľ pochádza veľmi veľa Múdrych filozofov – ako autori životného Postu človeka?

    Prepáč – nemalo to byť o tom, aby som sa Ťa určitým spôsobom – dotkla.. Máš v niku – hľadač pravdy a to je fajn, ibaže – to hľadanie je naozaj celoživotný proces..

    • hľadač pravdy

     1.) ,,Tiež sa mi chce opýtať sa, že čo to je – prosím – tá pravá katolícka viera?”

     Odpoveď:
     – som už uviedol tu vyššie v reakcii (21/08/2023 at 0:32).
     ————————————————————————————————–
     2.) ,,Nedeľné omše, spovede u kňazov -pedofilov, ktorí majú zaiste viac „hriechov“, ako spovedajúci sa ? podpora vatikánskeho akože – pápeža ako roznášateľa svetového satanizmu – viď jeho symboly ?”

     Odpoveď:
     Ja som tu už mnohokrát uviedol, že kresťania-katolíci sa majú podľa Božieho slova úplne oddeliť od – po Druhom vatikánskom koncile (!!!), sa majú oddeliť od celej odpadlej, apostatickej cirkevnej hierarchie ,,RKC”, ktorá už hlása iné evanjelium a ktorá už nemá nič spoločné s Kristovou cirkvou a teda nebyť s odpadlíkmi v jednote, čo je aj tu vyššie uvedené, kde som citoval:

     ,,Niekto sa tiež opýta: Ale v súčasnosti je zjavné, ako učiteľský úrad, ktorý Kristus odovzdal Petrovi a apoštolom, v rímskych pápežoch a biskupoch celého sveta, popiera pravú vieru. Prečo? Lebo oficiálna cirkevná hierarchia v jednote s Vatikánom odpadla od kresťanskej viery. Ako? Tak, že povýšila neplatnou a falošnou beatifikáciou Jána Pavla II. k úcte na oltár tzv. ducha Assisi – ducha antikrista. Vyhnala Ducha Svätého a oficiálne začala hlásať „nové“ heretické učenie, že kresťanovo a pohanstvo sú rovnocenné cesty k „spáse“. Toto je zrada Krista, Jeho evanjelia aj Katolíckej Cirkvi! Za toto na Vatikán a na tých, ktorí s ním tvoria jednotu, dopadla Božia anatéma – prekliatie – vylúčenie z Cirkvi, podľa Listu Galaťanom 1:8-9! Môžu byť takíto „katolíci“ v katolíckej cirkvi? Nie, pretože „kde je Ježiš Kristus“, tvrdí svätý Ignác Antiochijský v Liste Smyrňanom, „tam je Cirkev katolícka“. Každý, kto popiera jedinečnosť spásy v Ježišovi Kristovi, je vylúčený z Cirkvi. (por. Gal 1:8-9) Do Katolíckej cirkvi patria dnes len tí veriaci, ktorí zachovávajú neporušený poklad katolíckej viery, pravovernú Cirkevnú Tradíciu a oddelia sa od apostatov (odpadlíkov).”

     Toto je citácia slovenských katolíckych kňazov, ktorí sa na Slovensku OFICIÁLNE oddelili od Vatikánu, čiže od odpadlej oficiálnej cirkevnej hierarchie. To sú rehoľní kňazi, ako si uvádzajú Spoločnosti svätého Bazila Veľkého (SBM).

     V tomto ešte radikálnejší sú pravoverní katolíci združení okolo zosnulého Miroslava Dolejšího a jeho spolupracovníkov, ako bol napr. Jaroslav Voříšek, ktorý je už tiež na Pravde Božej, a ich odkazu – čím je skutočne katolícka stránka https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/, kde je uvedená celá knižnica diel pravoverných katolíkov, ktoré v pribehu približbe štvrť storočia prevažne poprekladal do českého jazyka už spomenutý pán Voříšek – česť jeho pamiatke! Je to text celkovo približne na 13000 stranách A4, z čoho som ja doposiaľ prečítal tak možno polovicu, možno slabšiu polovicu, kde je, okrem iného, dopodrobna vysvetlené, čo sa udialo na osudnom a prekliatom II. vatikánskom koncile, čo mu predchádzalo a čo nasledovalo po ňom, aj čo bude nasledovať ďalej.

     Inak napísané – kresťania-katolíci majú ostať verní učeniu DO II.vatikánskeho koncilu, pretože aj keď už ,,Benedikt XV“; ,,Pius XI“; ,,Pius XII“; ,,Ján XXIII“ a ,,Pavol VI“ už spolupracovali so slobodomurárskymi lóžami na zničení katolíckej Cirkvi, ale do ukončenia II.vatikánskeho koncilu zostalo pravoverné učenie rímskych katolíkov zachované.

     To, že sa majú katolíci oddeliť od odpadlíkov (Bergoglia, ale aj všetkých ďalších pokoncilových pseudo-pápežov a od odpadlej cirkevnej hierarchie) som už uviedol napríklad aj tu:
     https://www.badatel.net/spickovi-klimatologovia-priznali-ze-dostali-prikaz-utajit-ze-teploty-na-zemi-sa-uz-15-rokov-nezvysili/#comment-195515
     alebo aj tu:
     https://www.badatel.net/kazdorocny-genovy-ritual-usa-zacalo-testovat-univerzalnu-chripkovu-mrna-vakcinu/#comment-187818
     prípadne aj tu:
     https://www.badatel.net/svetove-ekonomicke-forum-vyhlasilo-ze-pedofili-zachrania-ludstvo/#comment-168303
     a v ďalších iných viacerých aj rozsiahlejších príspevkoch, ako napríklad aj v tomto príspevku v jeho 7.) bode
     https://www.badatel.net/dr-ardis-varuje-ze-papez-frantisek-ovplyvnuje-svetovych-lidrov-ohladne-vakcin-a-pandemie/#comment-139295
     atď.

     Ajša, priamo na Tvoju reakciu som tu už uviedol aj toto:
     https://www.badatel.net/svetove-ekonomicke-forum-vyhlasilo-ze-pedofili-zachrania-ludstvo/#comment-168090

     Bergogliove gestá obrazom som už uviedol napríklad tu:
     https://www.badatel.net/potratovy-priemysel-chce-imunitu-na-zabijanie-novorodencov-ktori-preziju-zbabrane-potraty/#comment-164633 alebo priamo odkaz, ktorý som v tomto odkaze uviedol – Bergoglio s ,,kardinálom” Luisom Antoniom Tagle: https://www.gawker.com/pope-flashes-cool-as-hell-satanic-gang-sign-on-philippi-1680922740

     a tak ďalej, atď.
     ————————————————————————————————–
     3.) ,,Aj si si niekedy prečítal aj Iné Zdroje, ako napr. Posolstvo Grálu, ev. Bagadgavítu, ergo – východné duchovné učenia, odkiaľ pochádza veľmi veľa Múdrych filozofov – ako autori životného Postu človeka?”

     Odpoveď:
     Áno – prečítal som si dávnejšie aj iné zdroje a nielen to. Prečítal som napríklad: Eckhart Tolle, ,,Moc přítomného okamžiku”; David Icke, ,,Nejvyšší Tajemství”; ,,Tajomstvo Amenti”; Jake Horsley, ,,Matrix – mýtus o naší době”; Emil Páleš, ,,Duchovná úloha Strednej Európy”, a.p. Čítaval som Chvátalovu stránku ,,Matrix-2001”, Mašekovu stránku ,,osud.cz“, čítaval som Zelenkove články, sledoval som videá Šorfovej a teraz si už viac ani nespomeniem, čo ešte podobné som čítaval a sledoval.

     V dávnejšej minulosti som sa venoval napríklad aj okinawskému karate-do, kde sme mávali aj zen-budhizmus, cvičieval som aj jogu, teda vybraté ásany, to ma priviedlo k ,,liečivým kameňom” (za ktoré som dal nemalé peniaze) a k ,,čakrám” – cvičením som si prebudil adžňa čakru, teda ,,tretie oko”; odlieval som ,,orgonity” a to bude asi tak všetko, čo si momentálne vybavujem, akým pohanským praktikám som sa aj keď iba veľmi krátko vo svojom živote, ale predsa len venoval. Toto všetko som už dávnejšie úplne zavrhol, a dnes viem, že to bola diablova pasca na mňa, ktorý ma chcel cez svojich falošných prorokov – cez jeho falošných učiteľov a kňažky New Age zviesť a stiahnuť do zatratenia.

     Takže, aj keď len krátko vo svojom živote a nikdy ma to našťastie úplne nepohltilo – som si takýmito bludnými učeniami a praktikami osobne prešiel. Teda mám o tom nejaké povedomie a ďakujem pánu Bohu, že som v tomto nezotrval a neuviazol úplne, ako tu na bádateľovi takýmto lóžami podsunutým bludom a novo-pohanstvu podľahla väčšina prispievateľov a ako si tomuto ajša podľa Tvojich príspevkov podľahla aj Ty! Ty si ajša celá presiaknutá bludnými učeniami, čiže neo-pohanstvom New Age, aj keď to tu až tak najavo nedávaš, ako to tu dávajú verejne najavo tí ,,najväčší teozofi”, či najväčší bludári, čo si ale napokon aj sama niekoľkokrát uviedla, že to tu nebudeš tak uvádzať, ako tí ,,TOP bludári” tu v diskusiách.
     ————————————————————————————————–
     4.) ,,Prepáč – nemalo to byť o tom, aby som sa Ťa určitým spôsobom – dotkla.., …, to hľadanie je naozaj celoživotný proces..”

     Odpoveď:
     Ajša, mňa si sa v žiadnom prípade tu uvedenou svojou reakciou nijako nedotkla. No nie som si taký istý, či tento môj príspevok sa nejako osobne nedotkne práve Teba, ale zas úprimne – cieľom tejto reakcie na Teba je aj to, aby si o tomto všetkom aspoň trochu pouvažovala…. To by tu snáď z mojej strany, pod týmto článkom mohlo snáď aj stačiť.

     • Hľadač pravdy – vďaka za Tvoju reakciu a Čas, ktorý si tomu venoval.

      Ešte raz som si to prešla a úprimne Ťa obdivujem, aké hlboké a detailné znalosti máš z dejín RKC. V duchu sa aj pýtam, či pre tú pravú katolícku Cirkev i nepracuješ..Ale nepotrebujem poznať odpoveď.

      Vieš, veľmi dôležité pre Človeka je – UVEDOMENIE SI, za akým účelom sa na Zem inkarnoval, aká je tu jeho duchovná Úloha, či a do akej miery si ju plní, ev. sa na ňu čiastočne alebo i celkom vykašľal. A tie Úlohy sú „Zhora“ rozdelené a pre každého – rozdielne. Každý sme jedinečný, pretože pochádzame z jediného Zdroja, ale pritom podľa výšky duchovného Poznania – rozdielni. Nemá zrejme väčší význam, aby na SK poznalo takto detailne 3 mln. ľudí Dejiny RKC, vr. jej všetkých hodnostárov, keď by i tak podľa danej 13 000 stranovej literatúry – títo ľudia – nežili..

      Biblia – je súčasťou mojej knižnice, ale ak môžem byť úprimná, až natoľko ma neoslovila. Viem, že vieš a i ja si to myslím, že vo viacerých evanjeliách, Listoch, Žalmoch – bola konkrétnym katolíckym hodnostárom – „prispôsobená“ na Obraz človeka..

      Oveľa s väčšou intenzitou a vnímaním som čítala Posolstvo Grálu od Abdrushina, ako i Večné zákony. Jednoducho – necítila som v PG žiadnu demagógiu, ale reálie..

      Pre mňa osobne, je to viac o Živote, každo-dennom žití v Prítomnosti, snažiac sa, aby som sa duchovne – nešpinila deštrukciou, negativitou, závisťou, agresiou, ohováraním.. Ak môžem v mojom okolí – tak veľmi rada pomôžem, ak to nie je v mojich silách, tak sa snažím byť k ľuďom aspoň – súcitná. Proste – užívam si viac tej konštruktívno-pozitívnej energie, ktorú si vo svojom Vedomí – sám dokážeš vyrobiť a vyrábať. V tom som svojprávna, nepotrebujem k tomu žiadneho prostredníka..
      Pracujem na tom, aby som mala Pokoj v Duši, Rovnováhu fyzickú s duchovnou a to tiež nie je tak celkom jednoduché v Dnešnom materiálnom a Satanom – zdevastovanom Svete, ktorý momentálne – žijeme!

      P.S: 1 – A ak tieto moje vnútorné „aktivity“ považuješ za bludárstvo, pohanstvo, New Age, tak mi to skutočne nevadí. Každý by mal počúvať Hlas svojho Srdca, Svedomia a pochopiť, či koná v súlade s Vesmírnymi zákonmi, alebo v jeho rozpore.
      A dôveruj mi, prosím, že TO – poznám. Možno ešte pred pár málo rokmi, by sa ma Tvoje označkovanie – za bludára – mentálne dotklo. Dnes už nie. Snažím sa žiť v Nadhľade. Každý z nás sa vyvíja určitým – konkrétnym – smerom, Teba – nevynímajúc.. Držme si palce, aby sme progredovali do toho správneho Cieľa, napriek tomu, že každý z nás kráča Inou Cestou..

      P.S. 2 – Len toľko som chcela.. Mám za to, že týmto môžeme náš diskus – uzavrieť. Vďaka za Tvoje pochopenie!

     • Prepáč hladač,ako vysvetlís od RKC, od pápeža toto : motu propio….
      https://www.vatican.va/content/francesco/it/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html
      Krst je inak zásah na 3tie oko, blokuje energie…..

     • iana – text Tvojho isto zaujímavého linku (z nie bežne používaného jazyka) mi systém do SJ nehodlá preložiť…

     • hľadač pravdy

      DODATOK:
      =========
      Mimoriadne prínosný a vysvetľujúci článok, spolu s množstvom odkazov hlbšie vysvetľujúcich danú problematiku, čiže: pohanstvo, ezoteriku, okultizmus, mágiu, veštenie, špiritizmus, teozofiu, New Age atď. od pravoverných katolíckych rehoľných kňazov!

      Rehoľníci SBM, Okultizmus – pasca Božieho nepriateľa:
      https://www.spolocnostsbm.com/clanky/listy/okultizmus—–pasca-bozieho-nepriatela.html

     • hľadač pravdy

      => systém nesprávne upravil odkaz, tak ho vkladám znova, ale v inej forme….

      Rehoľníci SBM, Okultizmus – pasca Božieho nepriateľa:
      https://tinyurl.com/5ekhk84v

      prípadne len:
      spolocnostsbm.com/clanky/listy/okultizmus—–pasca-bozieho-nepriatela.html

    • Iana – teraz som si vlastne uvedomil, že to liatie vody na čelo je stres, ktorý spôsobí tú blokádu. Keby išlo o prirodzené plavecké ponorenie – bol by to úžas z pozorovania iného sveta – poznám z vlastnej skúsenosti, keď som sa prvý krát ako 3-ročný topil v pstruhovom rybníku – úžasná sviežosť, nádherné rastliny – všade bublinky – ja som nemal paniku – ja som to s nadšením pozoroval – až ma 15.- ročný strýko vytiahol za krk von – možno by som zomrel v úžase.

     Otázka je – prečo deti musia po pôrode dostať najprv bitku, aby začali dýchať! A čo keď nepotrebujú začať dýchať! Lebo majú zásoby! A chcú prísť na svet ako pozorovatelia! Lenže tými facanmi nás rušia – naše sústredenie na svet!

     • Marek Košice

      „Otázka je – prečo deti musia po pôrode dostať najprv bitku, aby začali dýchať! A čo keď nepotrebujú začať dýchať! Lebo majú zásoby! A chcú prísť na svet ako pozorovatelia! Lenže tými facanmi nás rušia – naše sústredenie na svet!“ ……………… Ja by som dal inú otázku…… Prečo „vyrodenie sa“ začína PLAČOM? Pretože to takto zariadila „Umelá Inteligencia“ bez súcitu a srdca.

     • Presne, este si z toho urobili aj satansky ritual (prijmite telo a krv kristovu)…. už aj ta3 dáva navody ako opustit RKC…vystup a výmaz,….ja viem že si povieme že vieme aka je pravda a čo v skutočnosti robia, ale je dôležite to manifestovat, a „tak im dáme vediet,že my už vieme“, tým oni strácaju moc a energiu,. To platí vo vsetkych sférach.lebo všetko je o dávaní a braní (energie),

    • ajša
     K tomu motu propio som to pripla k vrchnym komentom

   • Ano Satanizmus,bude jedinne nabozenstvo na zemi,ale az po massivnej depopulacii sveta

    • Israismael

     Ak to nastane ta depopulácia, tak bude to znieť asi paradoxne, no ale temno vediac, nevediac – chtiac nechtiac bude spoluposobit pre Svetlo(depopulatori vymysleli covid a smrtiace vakcíny, a ešte sa nimi aj nabalili finančne ako Van Laynova, šéfka EÚ – to je čisté temno, jedna z najvyšších liciferovych pomocníkov na Zemi) …
     Globalisti sú ťažké temno, chytili ľudí do pasce ale chytiť sa dali len takí, ktori uverili tomu temnu, že keď nedáš vakcínu môžeš zomrieť.. V biblii sa píše a ma to súvis aj s vírusom Covid19 a hodí sa to presne na ľudí, teda v biblii sa píše toto :
     KTO SI BUDE CHCIEŤ ZACHRÁNIŤ ŽIVOT, PRÍDE ON…. áno veru, ľudia zo strachu bežali na vakcínu, tlačili sa v radách pre záchranu života, ale bežali rovno na klepec, na pascu … Žiadny človek, ktorý má aspoň kúsok svetlého vnútra sa nedal nachytať..
     JOHN toto všetko čo sa deje a veľmi to zasiahne aj Ameriku ktorú má postihnúť čoskoro mega quake, ale aj pád asteroidu na americký kontinent do Atlantiku (možno v roku 2025) , a keď prídu miliardy MŔTVYCH oklamanych ľudí temnotou, tak takáto vakcinácna tragédia, ktoru si ale spôsobil človek sám, ze uveril temným globalistom je zároveň aj Veľkou očistou Zeme. .Nik mi nechcel veriť, alebo sa aj smiali, keď som aj tu písal ze sa blíži konečná fáza Božíeho súdu nad ľudstvom .. OTVORENE HOVORÍM BOŽÍ SÚD ZAČAL UŽ DAVNO (spadajú do neho aj obe svetové vojny) .. DNES BOŽÍ SÚD VRCHOLÍ, A JE PRED KONEČNÝM VRCHOLOM…. MY AKO ĽUDIA ŽIJÚCI NA ZEMI SA UKÁŽEME CI SME LUDSKI DUCHOVIA SPOJENÍ S TEMNOM ALEBO SME SPOJENÍ SO SVETLOM..

     • Mnohým ten pojem Boží súd môže navodzovať mylný dojem, že ich niekto bude súdiť…. že príde čas kde budú prúdiť zástupy k nejakému Sudcovi, ktorý ich bude hádzať do pekla alebo s úsmevom posielať do neba. Alebo posielať do nejakého očistca.
      Samozrejme, že je to hlúposť pretože ich súdiť nikto nebude – len oni sami seba.
      Ide v podstate o samosúdenie človeka pretože Božie zákony – Zákony prírody – Zákony Vesmíru Zákony Stvorenia – nech ich nazveme akokoľvek človeku len odpovedajú na jeho chcenie – a kam chce tam mu aj umožnia sa dostať. A nielen umožnia ale aj ho tam dostanú aj keby akokoľvek špekuloval a chcel ich oklamať – nech by aj poznal všetky múdrosti Zeme a všetky múdrosti všetkých kozmických síl – ak nebude vnútorne vyzretá jeho podstata tak ho v čase Súdu – rozkladu vesmírnej hmoty Zákony prírody rozoberú spolu hmotou. Áno, aj sformované duchovné jadro rozoberú – dekódujú na základnú úroveň – všetko osobné vedomie mu bude zobraté. Mnohí veriaci či ezoterici sa utešujú, že ľudský duch či duša sú nesmrteľné ale neje to tak. Ľudia na Zemi sú zvyknutí že ich súdi sudca v rúchu a často sa dá uplaťiť či dokonca niekedy aj oklamať. Ale v Božom súde sa človek súdi sám.

      To je pre mnohých nepochopiteľné, že vlastne pri Božom súde, ktorý prebieha už niekoľko desaťročí nijaký sudca nie je. Sú len večné Zákony Prírody – Božia vôľa platná pre celý Vesmír a na základe ich pôsobenia sa človek súdi. Samozrejme, že do duchovného diania a aj do hmotného diania na Zemi „operatívne“ zasahuje Stvoriteľ ale človeka by tie zásahy nemuseli trápiť ak by poznal Zákony Prírody – teda Božiu vôľu a žil podľa nich.

     • Israismael

      Aj preto som napísal ACHNATON že ten súd prebieha už dávnejšie a ľudia pred nikoho zatiaľ nepredstupovali na tejto Zemi ..Áno ľudia sa samosudia už dlho od času keď bol ten Súd zahájeny a to ,vstupom Syna Sveta na túto Zem (ty iste poznáš jeho meno),no a ľudia sa od toho času ,od obratu Sveta súdia na základe Zákona príčiny a následku ,čo je jeden zo základných vesmírnych Zákonov Najvyššieho…Ale príde určite jeden už veľmi blízky deň ,keď Svetlo vykoná akt, ktorým bude všetko dokonané a oddelené, a predsa nebude musieť vkročiť pre tento akt na Zem Boží Syn ..Bude to na základe Svetla= lúčov ,môžeme to nazvať aj tlakom svetla energie alebo aj energetickymi lúčami svetla ,ktoré budú spustené jednotne v jeden čas a určitú hodinu celoplošné na túto planétu ..Tento akt uz bude viditeľný a zrejmý a každý človek na Zemi tým bude musieť prejsť …

     • ku komentu: iana 21/08/2023 at 18:21

      V tom linku na“ APOSTOLIC LETTER
      ISSUED MOTU PROPRIO“, sú v pravom hornom rohu odkazy na prepnutie textu do jazykov: EN, IT, FR, DE.

      Dala som to do EN – prekladača a vypľulo mi nasledovné (je to dlhší text z trestného poriadku Vatikánu z r. 2013 – zrejme krátko po nástupe na pápežskú stolicu – Frančeska).

      „APOŠTOLSKÝ LIST
      VYDANÉ MOTU PROPRIO
      Najvyššieho pápeža
      FRANTIŠEK
      O PRÁVOMOCI SÚDNYCH ORGÁNOV MESTSKÉHO ŠTÁTU Vatikán
      V TRESTNÝCH VECIACH
      V našej dobe je spoločné dobro čoraz viac ohrozované nadnárodným organizovaným zločinom, nesprávnym využívaním trhov a hospodárstva, ako aj terorizmom.
      Preto je potrebné, aby medzinárodné spoločenstvo prijalo primerané právne nástroje na predchádzanie a boj proti trestnej činnosti podporovaním medzinárodnej justičnej spolupráce v trestných veciach.
      Pri ratifikácii mnohých medzinárodných dohovorov v týchto oblastiach a konaní aj v mene Vatikánskeho mestského štátu,
      Svätá stolica neustále tvrdila, že takéto dohody sú účinnými prostriedkami na predchádzanie trestnej činnosti, ktorá ohrozuje ľudskú dôstojnosť, spoločné dobro a mier.
      S ohľadom na obnovenie záväzku Apoštolskej stolice spolupracovať na tieto účely, prostredníctvom tohto apoštolského listu vydaného Motu proprio potvrdzujem, že:

      1.Príslušné súdne orgány Vatikánskeho mestského štátu tiež vykonávajú trestnú jurisdikciu nad:
      a) zločiny spáchané proti bezpečnosti, základným záujmom alebo dedičstvu Svätej stolice;
      b) trestné činy uvedené:
      – vo Vatikánskom mestskom zákone č. VIII z 11. júla 2013, ktorý obsahuje doplnkové normy vo veciach trestného práva;
      -vo Vatikáne zákon č. IX z 11. júla 2013, ktorý obsahuje zmeny a doplnenia Trestného zákona a Trestného poriadku;
      ak takéto trestné činy spáchajú osoby uvedené v odseku 3 nižšie pri výkone svojich funkcií;
      c) akýkoľvek iný trestný čin, ktorého stíhanie vyžaduje medzinárodná zmluva ratifikovaná Svätou stolicou,
      ak sa páchateľ fyzicky nachádza na území Vatikánskeho mestského štátu a nebol vydaný.

      2. Zločiny uvedené v odseku 1 sa budú posudzovať podľa trestného práva platného vo Vatikánskom mestskom štáte v čase ich spáchania, bez toho, aby boli dotknuté všeobecné zásady právneho poriadku o časovej aplikácii trestných zákonov.

      3. Na účely vatikánskeho trestného práva sa za „verejných predstaviteľov“ považujú tieto osoby:
      a) členovia, úradníci a personál rôznych orgánov Rímskej kúrie a inštitúcií s ňou spojených.
      b) pápežskí legáti a diplomatický personál Svätej stolice.
      c) osoby, ktoré pôsobia ako zástupcovia, manažéri alebo riaditelia, ako aj osoby, ktoré dokonca de facto riadia alebo vykonávajú kontrolu nad subjektmi priamo závislými od Svätej stolice a zapísanými v registri kanonických právnických osôb vedenom Guvernérátom Vatikánu Štát
      d) akákoľvek iná osoba s administratívnym alebo súdnym mandátom Svätej stolice, trvalým alebo dočasným, plateným alebo neplateným, bez ohľadu na služobný pomer tejto osoby.

      4. Jurisdikcia uvedená v odseku 1 zahŕňa aj administratívnu zodpovednosť právnických osôb vyplývajúcu z trestných činov, ako je upravená zákonmi Vatikánskeho mestského štátu.

      5. Ak sú tie isté veci stíhané v iných štátoch, uplatňujú sa ustanovenia platné vo Vatikánskom mestskom štáte o súbežnej jurisdikcii.

      6. Obsah článku 23 zákona č. CXIX z 21. novembra 1987, ktorý schvaľuje Súdny poriadok Vatikánskeho mestského štátu, zostáva v platnosti.

      Toto rozhodujem a stanovujem,
      napriek všetkému, čo je v rozpore.

      Potvrdzujem, že tento apoštolský list vydaný Motu proprio bude vyhlásený jeho uverejnením v L’Osservatore Romano, ktoré nadobudne platnosť 1. septembra 2013.

      Dané v Ríme, v Apoštolskom paláci, 11. júla 2013, prvého môjho pontifikátu.“ – koniec prekladu.

   • hľadač pravdy

    DODATOK:
    =========
    Mimoriadne prínosný a vysvetľujúci článok, spolu s množstvom odkazov hlbšie vysvetľujúcich danú problematiku, čiže: pohanstvo, ezoteriku, okultizmus, mágiu, veštenie, špiritizmus, teozofiu, New Age atď. od pravoverných katolíckych rehoľných kňazov!

    Rehoľníci SBM, Okultizmus – pasca Božieho nepriateľa:
    https://www.spolocnostsbm.com/clanky/listy/okultizmus—–pasca-bozieho-nepriatela.html

 14. Ja ju (ľadvinku) mám zakázanú nosiť (a to aj keď idem sám) – z estetických dôvodov….- vraj aby som nerobil hanbu. S tými ženami je to občas ťažké:).
  ……………………………………………………………
  Doplním ešte poznávacie znamenie liberálov – skôr starších liberálov – rozgajdané čierne tričko s vyťahanými ošúchanými modrými riflami s trocha ovisnutým „pudlom“. Vlasy nezaujimavo nedbalo poloupravené ako voříšci z „jen počkej zajíci“. Tričko samozrejme nezapravené, voľne plandajúce, niekedy s potiskom červenej a bielej farby – teda farbieb fašizmu – rovnako ako u loga nočníka N. U nás v meste je takých pánov viac, všetci od 45 do 65 a vyzerajú ako keby ich jedna mater mala. Sú to takí Štefanovia Hríbovia – dušou aj telom.. Aj môj bývalý hlavný majster chodil v práci aj v civile rovnako oblečený a bol to veľký hlavný firemný kovidový kontrolór – náhubok prestal nosiť až nedávno – magor.. A tiež máme v meste jednu kópiu Osuského – špeciálnu odnož agresívneho zapáleného otroka, ktorý sa pred osemdesiatkou „zobudil“ keď Matovič vyhral voľby – vtedy začal byť extra čverejne činný a hlavne protiruský.
  Ale trosku ako Benčík – takú v meste nemáme – takým už doba nepraje – nie sú pre dnešné časy dosť výkonní ibaže by sa nejak extra obetovali a tak sa zviditeľnili.
  …jak ja tu liberálnu sebranku neznášam – hlavne tú v našom meste… …dokonca majú v meste aj svoje reštaurácie kde sa schádzajú…a mimo nich kde sa ocitajú tam okolie otravujú svojimi múdrosťami na úrovni kvalifikovaných spotrebiteľov a pritom sú tupí jak sane. Ak sa k ním človek chová úctivo a milo dajú mu aj predposledné ale ak má voči nim nejaké ideologické výhrady tak už vsi to u nich nikdy nevyžehlí – už sa prezradil, že k nim nepatrí a nieje ani neutrálny. Zažil časom to od takých nedávno – vo firme kde už nepracujem.

  • To bolo pre Považana.

  • Nauč sa nosiť v buzerke-ľadvinke zbraň. V lete prakticky inú možnosť ani nemáš. Tiež nevyhnutná vec, keď sa dostaneš do nemocnice – ale aj na dovolenke – hotelový personál vykráda batožiny. Blbcov si nevšímaj.

   https://www.gdu.sk › kategoria › tasky-ladvinky-na-zbrane
   Tašky, ľadvinky na nosenie zbrane – GDU
   Ľadvinka na skryté nosenie zbrane, Dasta 642 Ľadvinka Dasta 643 predstavuje perfektnú ľadvinku pre zbraň, ktorá bez problémov pojme pištoľ s dĺžkou hlavne až 5 „. skladom 24,58 € bez DPH 29,50 € s DPH Pistol Starter Kit, 9mm Štartovací set Lyman obsahuje všetko základné príslušenstvo, ktoré potrebujete na začatie streľby z pištole. skladom

Pridajte komentár

*