Bill Gates varuje svet, aby sa pripravil na „človekom spôsobenú pandémiu“ brutálnejšiu ako covid


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates varuje svet, aby sa pripravil na „človekom spôsobenú pandémiu“ brutálnejšiu ako covid

(Baxter Dmitry, Newspunch) Známy zloduch, globalistický miliardár a pandemický prorok Bill Gates varoval svet, že ďalšia pandémia bude pravdepodobne vytvorená človekom a bude oveľa brutálnejšia ako covid.

Samozvaný globálny zdravotnícky cár povedal poslucháčom v Lowy Institute v austrálskom Sydney, že svet musí veľmi pozorne počúvať jeho rady a do bodky dodržiavať jeho pokyny, inak dôjde k ekonomickému krvácaniu v takom rozsahu, aký tu ešte nebol.

„Porovnajte ekonomické náklady na prípravu na ďalšiu pandémiu s nákladmi na túto a pripravte sa na ekonomickú stratu vyše 10 biliónov amerických dolárov,“ povedal.

„Pri covidovej pandémii sme boli hlúpi, lebo sme nemali pripravené vhodné nástroje, prax a globálnu kapacitu na to, aby sme pohotovo zareagovali tak, ako to robíme pri požiaroch alebo zemetraseniach.“

Bill Gates chváli brutálne pandemické opatrenia v Austrálii

Gates ocenil austrálsku brutálnu autoritatívnu politiku vrátane tvrdo vymáhaných povinných rúšok a najdlhších lockdownov na svete.

„Niektoré z vecí, ktoré pri Austrálii vynikajú, sú, že Austrália a ďalších sedem krajín vykonali skorú diagnostiku (testovanie) na úrovni populácie hneď v úvode pandémie a rýchlo zaviedli karanténne opatrenia,“ povedal.

„Tým dosiahli, že v prvom roku, keď ešte neexistovali žiadne vakcíny, udržiavali nízku úroveň infekcie.“

Bill Gates taktiež ocenil vzostup Číny ako dobrú vec pre „svetový poriadok“ a vyhlásil, že na zvládnutie budúcich pandémií je potrebný stabilný medzinárodný poriadok založený na vzájomnej politickej vôli.

„Jedna vec, ktorá stále visí na vlásku, je, či budeme mať globálnu, národnú aj regionálnu kapacitu na zavádzanie opatrení. To znamená, že keď príde ďalšia hrozba infekčnej choroby, budeme konať tak, aby sa to nerozšírilo globálne,“ povedal Gates.

„Musíme robiť každých päť rokov komplexné cvičenie pripravenosti na pandémiu na úrovni krajín aj regiónov. K tomu potrebujete globálnu skupinu, ktorá bude každého hodnotiť.“

Ako sme už skôr písali aj na našej stránke, Bill Gates rovnako vyhlásil, že nová pandémia bude smrtelnejšia než covid a bude zabíjať hlavne deti a mladých ľudí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Video o tom si môžete pozrieť tu (v angličtine):

Bill Gates lamentuje, že Afrika ostala nezaočkovaná

Gates tiež poukázal na príklad Afriky ako regiónu, ktorý nedostal svoj spravodlivý podiel vakcín proti Covid-19, a zaviazal sa zabezpečiť, že v budúcnosti budú zaočkovaní.

„Trhový kapitalizmus zlyhal pri pohľade na niektoré potreby tých najchudobnejších. Ich hlas na trhu bol veľmi malý,“ uviedol Gates.

„Môžete doslova zachrániť životy za 1 000 amerických dolárov. Nie je veľa iných vecí, ktoré sú rovnako naplňujúce.“

Čo však Gates už nespomenul je, že Afrika mala najnižší počet prípadov Covid-19 na svete napriek tomu, že celý kontinent zostal takmer úplne nezaočkovaný. (Poznámka redakcie: Nie je to dôkaz, že vakcíny oslabujú imunitu a nákazu skôr šíria, ako jej predchádzajú?)

Gates ďalej hovorí, že vzostup Číny je dobrý pre svetový poriadok. Povedal, že politika USA a vlastne aj politika Austrálie voči Číne si vyžaduje zmierlivejší a kooperatívnejší politický prístup pri riešení veľkých problémov, akými sú klimatické zmeny.

„Vidím vzostup Číny ako obrovskú výhru pre svet… Súčasná mentalita USA voči Číne, ktorá je Čínou opätovaná, je akousi mentalitou stratiť-prehrať. A to je zlé.“

Bill Gates sa nedávno stretol s austrálskym premiérom Anthonym Albanesem v Kirribilli House v Sydney, aby prediskutovali klimatické zmeny, zdravie a energetické výzvy.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mne ten gejc pripada ako nejaky hybrid. Tak ako keby som prisiel na vrakovisko a poskladal z desiatich vrakov jeden – jedno auto. Vyzearalo by to sice ako auto ale vyzeralo by to strasne – jednotlive „segmenty“ tvare Gejca su k sebe opticky/esteticky/pomerovo nekompaktibilne – tak ako u vacsiny anglosasov. A ked sa usmieva/skeri a su mu vidiet zuby tak vyzera jak Critters. A u americanov ani ani nehovorim. Neplati to u vsetkych.
  Niektore americanky su krasne v tvari od oci alebo od nosa hore a usta, pery, zuby a bradu maju ako nejaka kobyla. Absolutne nesudim vnutro ich podla vzhladu ale tie proporcie anglosaskych tvari viditelne naznacuju ze s nimi – anglosasmi niekto nieco urobil.

  • títo svetoví zločinci a vrahovia sa nám normálne smejú,
   tento vrah oficiálne povedal, že do roku 2023 musia znížiť obyvateľstvo o 50 %,
   čo sa im zatiaľ darí !!!

   • Kým nedostane po svojich krvavých pazúroch.

   • Ešte mal povedať kto konkrétne ten vírus vyrobí alebo vyrába. Zdá sa, že to majú všetko naplánované.
    Aj keď slávne Bubu opičie kiahne skončili fiaskom a na fotkách to vyzeralo skôr ako syfilis. No, nie vždy sa všetko podarí.

   • Stačí sa pozrieť na Japonsko. Okolo 85% populácie má viac ako 4 ádvky mňamiek ! Je tam masívny nárast úmrtí a stále stúpa ! Rovnako je to aj v iných tak silno preočkovaných krajinách. Čím viac dávok, tým kratší život ! Preto si myslím, že – opakujem sa, začne masívne vymieranie a hodia to na nový vírus, popri ktorom budú chcieť doočkovať zvyšných, tie úmrtia budú zámienkou – budú nás očierňovať ! Je však možné, že v doteraz nedotkutej Afrike a Južnej Amerike aj niečo vypustia… Takže sa dostávame na ďalší level ich smrtiacej hry ! Pripravte sa a buďte veľmi opatrní ! Veľa šťastia !

    • nemusia to vôbec na nič hodiť, gates už roky oficiálne hovorí, že potrebujú znížiť generáciu minimálne o 50 % do roku 2023, čo sa im vraj aj darí,
     ľudstvo je zdegenerované, nadbytočné, neužitočné a nepotrebné, prežiť nechajú už len 50.000.000 ľudí,
     pozrite si Harrariho – ten to taktiež hovorí na plné ústa, Swab detto, …
     vysmievajú sa ľudstvu, ktoré je také osprostelé, že sa tým ani veľmi nezaoberajú. Biologická vojna – hlavne farmaceutická prebieha už desiatky rokov, 80 % ľudí je dokázateľne zhypnotizovaných, sú zavesení na mobiloch, na int. sieťach, žijú virtuálnymi životmi – kontakt s realitou je im smiešny, …
     už nedokážu rozlíšiť realitu od demagógií – tým už niet pomoci, prešli satanistickými rituálmi – vakcínami, ktorými z mŕtvych detí menia ich genetiku, upravujú GMO, všetci už idú krátkou a ťažkou cestou,
     majú v sebe ťažké kovy, titán, grafén, … cez ktoré ich napoja na G5, G6
     a stávajú sa ovládateľní
     nevedomí sa smejú, neveria – a preto je to ich deštrukčný koniec

     pozrite si zaujímavý film – Napospas osudu

     https://www.youtube.com/watch?v=TL1msJQlYSk

   • Bill asi veľa pil, myslí si, že má veľa sil, no osud mu dá malú ranku, nuž…veď to má na kahanku…zubatá sa už má k činu, a nechce jeho vakcínu…

    • Pokial ma muž chuť na ženske telo ta nevymýšla ako všetko zničiť a preto všetci takýto starci vid Soroš Gates Rotchild atd by už len bojovali a ničili svet lebo sa vyprázdňuju cez hadičky a pampersky majú stále plne odchádzaju tam kde už dávno mali byť pre záchranu tejto planéty nech im je zem ťažká!!!

   • Nechcem byť na Vás zlý, tak to skúsim jemnejšie, ako ma pôvodne napadlo.

    Príklad – každé ráno cestou do školy do Vášho syna úmyselne strčí fagan z dovedľa.
    Nikto si s ním neporadí, jeho rodičia na neho kašlú.
    Jedného dňa ho za to zavrú do polepšovne a aby sa to nik nedozvedel, vypustia do sveta jeho klon. Ten klon, aby nebol v podozrení, rovnako tak každé ráno strčí do Vášho syna.

    Poučenie? Serte už na tie Q bájky!!

   • Objektívne

    Mnoho z nás prebudených pochopilo, že (nielen) tieto bájky sú naschvál podstrčené. Týka sa to aj mimozemšťanov, hnutia Q-Anon, insiderov, exopolitiky, ufo a pod.

 2. kvakcína je sloboda

  kill bill hovorí o sebe ako o človeku?! sú to paraziti!!! a čo sa robí s parazitmi vieme asi všetci, či?

 3. hľadač pravdy

  ,,DIABOLSKÍ SLUŽOBNÍCI SA NEZASTAVIA… Blair: V najbližších rokoch bude svetu predstavený celý rad nových vakcín” (strojový preklad).
  =========================================================
  ,,Poznámka redakcie – Drahí bratia a sestry! Ak si niekto myslí, že táto genocída očkovaním bude pokračovať len na Západe, veľmi sa mýli. V prvom rade a v najtvrdšej podobe ju bude realizovať Putin v Rusku. Veď on sám a všetci jeho chlebodarcovia a iní neľudskí vrahovia, dokonca aj vo vojne s kolektívnym Západom, sa naďalej plazia a plazia pred jeho globálnymi štrukturálnymi jednotkami a v prvom rade pred WHO.

  Preto vás po stýkrát vyzývame, aby ste sa za žiadnych okolností nenechali očkovať. ŽIADNE OČKOVANIE! Nezničte seba a svoje deti. Navyše si týmito jedmi neničte nielen telá, ale ani duše, pretože sliz Putinových chidoginsburgov (?) obsahuje aj zavraždené nemluvňatá.”
  ———————————————————————————————————
  ,,SLUŽOBNÍCI DIABLA SA NEZASTAVIA…
  Blair: V najbližších rokoch bude svetu predstavená „plejáda“ nových vakcín.

  Tony Blair v Davose vyzýva na digitálne sledovanie vakcín pred „novým množstvom injekčných liekov“.

  Bývalý britský premiér Tony Blair uviedol, že na monitorovanie vakcín je potrebná globálna „digitálna infraštruktúra“, keďže podľa jeho predpovedí bude svet v nasledujúcich rokoch vystavený „nespočetnému množstvu“ nových vakcín.”

  (poznámka: veľmi pravdepodobne technológiou kvantových bodiek, čiže kvantovým tetovaním, ktoré obsahuje luciferázu, t.j. mikročipom novej generácie, podrobnejšie napríklad v tomto príspevku: https://www.badatel.net/covid-xe-len-dalsi-dementny-variant-ktorym-vas-chcu-vystrasit-do-ockovania/#comment-132798 ).

  ,,V prejave na výročnom zasadnutí Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose architekt vojny v Iraku a bývalý premiér za Labouristickú stranu Tony Blair uviedol, že hoci čínsky koronavírus v povedomí verejnosti ustúpil, vlády musia pokračovať vo vývoji digitálnych systémov sledovania vakcín vrátane nešpecifikovaných očkovaní proti „najnebezpečnejším chorobám sveta“.

  „Potrebujete údaje, musíte vedieť, kto bol očkovaný a kto nie. Niektoré z vakcín, ktoré sa dostanú na trh, budú mať viacero očkovacích látok… takže musíte mať riadnu digitálnu infraštruktúru a väčšina krajín ju nemá,“ povedal bývalý britský premiér.

  “Myslím si, že existuje obrovský impulz pre národnú digitálnu infraštruktúru, digitalizácia v zdravotníctve je jednou z najdôležitejších zmien v hre, musíme pomôcť krajinám vytvoriť národnú digitálnu infraštruktúru, ktorú budú potrebovať s týmito novými vakcínami,“ dodal a prezradil, že lobuje v krajinách G20, aby prijali tento prístup.

  Blair vyjadril poľutovanie nad tým, že koronavírus je v mocenských sálach zväčša vnímaný ako problém „spätného zrkadla“, ale povedal, že pozornosť by sa mohla udržať tým, že politici budú vedieť, že „budeme mať celý súbor nových vakcín, injekčných liekov, ktoré budú bojovať proti niektorým z najhorších chorôb na svete, ktoré nám dávajú príležitosť urobiť veľké zmeny v globálnom zdravotníctve“.”

  Zdroje:
  https://3rm.info/main/91444-slugi-djavola-ne-ostanovjatsja-bljer-v-blizhajshie-neskolko-let-miru-budet-predstavleno-mnozhestvo-novyh-vakcin.html

  https://www.globalresearch.ca/pure-evil-tony-blair-calls-digital-vaccine-tracking-davos-ahead-new-slew-injectables/5805586
  * * *
  100 Days to Outrace the Next Pandemic / Davos 2023 / World Economic Forum
  ,,100 dní na prekonanie ďalšej pandémie“, panel z WEF, kde bľaboce satanista Blair
  https://www.youtube.com/watch?v=ybrX7gwIMHw
  ———————————————————————————————————
  => Vladimir Putin (*1952), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.
  https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg
  => Anthony ,,Tony” Blair (*1953), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,EDMUND BURKE”, a taktiež najbrutálnejšej a najkrvilačnejšej pra-lóže ,,HATHOR PENTALPHA”.
  => Bill Gates (*1955), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM”.
  => Klaus Schwab (*1938), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží:
  ,,COMPASS STAR-ROSE/ROSA-STELLA VENTORUM” a ,,PAN-EUROPA”.

  • hľadač pravdy

   => komentár z predošlého článku (Objektívne, 26/01/2023 at 19:13):

   ,,Zaujínaý komentár k tomuto článku: https://sdu.sk/BlV

   Bohužel pokud někdo z vás upírá naději k Východu, v Rusku (o Číně nemá cenu ani psát:-)) jede GR také (sledování, kontrola lidí, omezování hotovosti či zavádění digitální měny) a mnohem brutálněji než na Západě!!! Je to proto, že v Rusku je politický systém daleko více totalitní (nebo chcete-li autoritativnější) než na Západě. Zde malá ochutnávka: Moscow Metro launches pay per face recognition: https://sdu.sk/gKPk
   Všimněte si, že všichni protagonisté propagačního videa nosí roušky – symbolika WHO, ze které celý Schwabův reset vychází…”
   ———————————————————————————————————
   => TOTO ČAKÁ ĽUDSTVO… Satanista Schwab o čipovaní a nadchádzajúcich krachoch. (VIDEO)(strojový preklad).

   ,,Poznámka redakcie. – Drahí bratia a sestry! Klaus Schwab je verejným činiteľom svetovej protikresťanskej vlády, ktorý pripravuje plány neľudí na genocídu svetovej populácie. Z 8 miliárd dnešných obyvateľov planéty plánujú satanisti zabíjať smrteľným očkovaním (väčšinou), hladom, vojnami atď.

   Okrem toho, ako uviedol Schwab, plánuje sa globálna sabotáž, ktorá sa určite uskutoční s cieľom odstaviť všetky energetické systémy pre ľudí: elektrinu, internet atď. Preto musíme pochopiť vážnosť nadchádzajúcich skúšok a pripraviť sa na ne predovšetkým duchovne. Posilni nás, Pane, a daj nám silu a trpezlivosť, aby sme s vďačnosťou a radosťou prijímali všetko, čo nám ako milujúci Stvoriteľ dovolíš. Chváľte Boha za všetko! Amen.”

   Zdroj:
   https://3rm.info/main/91461-k-shvab-o-chipizacii-i-grjaduschih-kollapsah-video.html
   ———————————————————————————————————
   => ,,PUTIN JE SLUŽOBNÍK DIABLA, NEPRIATEĽ KRISTA A RUSKA… Na ceste k pasom DNA a jednotnej genomickej databáze” (strojový preklad).
   =========================================================
   ,,Dekrét ruského antikrista Putina o genetických pasoch pre ruské obyvateľstvo, vydaný ešte v marci 2019, sa začína systematicky realizovať.

   Koncom decembra 2022 bol podpísaný zákon o vytvorení federálnej databázy genetických informácií. Putin predtým poveril vládu a výskumno-vývojové centrum Kurčatovovho inštitútu, aby sa zaoberali týmto projektom. A teraz poslanci vytiahli zo schránky dokument prijatý v prvom čítaní ešte v decembri 2020.

   Už nejde o dobrovoľnosť – rozširuje sa povinné testovanie DNA na podozrivé osoby a osoby, ktoré boli administratívne zadržané (napríklad za účasť na opozičných zhromaždeniach, a nielen). Dnes bol schválený v druhom čítaní – v podstate tak, ako bol „zakonzervovaný“ dva roky. To znamená, že prakticky všetky predpisy na vytvorenie „genetických profilov populácie“ sú už zavedené.”

   a tak ďalej atď.

   Zdroj:
   https://3rm.info/main/91452-putin-sluga-djavola-vrag-hrista-i-rossii-na-puti-k-dnk-pasportam.html
   ———————————————————————————————————
   K čomu sú potrebné najvýkonnejšie počítače? Napríklad k tomuto….

   => sledovací systém kamier – sledovanie, dohľad, kontrola, ID,…, krátke video, 2min,57s:
   https://www.tiktok.com/@mp491411/video/7166234048510184710

   • mariankosmac

    Tie opatrenia v Moskovskom metre sú kvôli povstalcom z Kaukazu keďže ruské metro bývalo dejiskom ich teroristických akcií. Takže tu ide skôr o nutnosť než zavádzanie niečoho… Uvidíme čo takého ,,totalitného“ vymyslia ďalej.

   • Máš problémy?

    myslím, že sa bratu mýliš

   • Bez za svabom, odovzdaj mu obcanku, vkladnu knizku a vsetko co mas a popros ho o eutaziu zdrarma, ked vidis, ze vsetko je stratene. Urcite ti vyhovie.
    Ale nespominaj mu v nijakom ohlade V.V.Putina lebo nebude ziadna „milosrdna“ injekcia ale bude ta nicit kousek po kousku.
    Mozno sa tam stretnes aj so samotnou sedou eminenciou beznadeje – s VK.

 4. Na ovlivnění davu budou používat stále stejé ověřené mechanizmy dookola dokud jim budou fungovat nebo dokud se zbytky národa které přežijí neprobudí a přestanou věřit propagandistickým žvástům. https://www.gloria.tv/post/yNSCWZhy32783gpz4Eb8BpfzK

 5. 🙂 Tak pro synonymum „filantrop si již mnozí vytvořili jasnou představu.

 6. Magdalena

  Tohle video je zajímavé cca od 42 minuty kde se člověk /něco jak Krčméry nebo Prymula v ČR/ chvastá na konferenci jak podsunul v Belgicku vakcínu proti prasečí chřipce a ten postup je přesně ten který byl použit i při nedávné plandemii. Je to hnus jak se baví na cizí účet . Psalo se že mnoho lidí mělo po té vakcíně proti prasečí chřipce vážné problémy a lidstvo se stále neumí poučit. https://www.gloria.tv/post/yNSCWZhy32783gpz4Eb8BpfzK

  • O psychopatoch – zvlášť tých inteligentných – je známe, že nemajú strach – ani z následkov svojho konania. Oni poznajú strach až vtedy, keď im niekto pára brucho a napcháva vlastné črevá do huby! Vtedy už je to výslovne biologická reakcia spojená s bolesťou – že ide o život. Teda – takí ako Gates a spol na všetkých úrovniach – sa prirodzene vyškierajú! Gates a spol a ostatní inteligentní psychopati veľmi dobre vedia, že existujú ich oportunisti – hovorí sa tomu potravní oportunisti – hoci nejde o potravu – ale aj pes, ktorý zabije mačku – ju po čase začne žrať. Teda – rozumejú tomu, že by ich mohol niekto zabiť – ale netrápi ich to. Majú na to ochranky – a oni sami sa venujú tomu, čo psychopatov baví – trápiť iných ľudí a smiať sa na tom!

   Predstavne si radosť pederasa z bezmocnosti dieťaťa. He he – to je sranda prcať kojenca do huby!
   Spomeňte si – ak ste niekedy videli – TV, alebo estrádne vystúpenie hypnotizéra – ako sa publikum rehoce na zhypnotizovanej osobe – čo všetko sa s ňou dá robiť! No – a absolútna väčšina globalizovanej populácie je zhypnotizovaná – aj keď o tom nevie – veď práve! Ľudia chodia zhypnotizovaní do práce, na nákupy, zhypnotizovaní riadia autá, varia jedlo! Zhypnotizovaní sa potom bavia pred telkou, zhypnotizovaní idú spať – alebo sa ešte viac zhypnotizovať chlastom a hypnotickou hudbou do baru!

   Tak bodaj by sa títo psychopati nevyškierali a nemali pocit moci nad takto zhypnotizovanými ľuďmi – ktorí im navyše veria! Byť ja Bill Gates – tak sa rehocem tiež! He . úbožiatka! Môžem si s vami robiť čo chcem!

   Chyba lávky – lebo nikto stále nenosí pri sebe krížový šrobovak, aby mohol využiť možno jednu jedinú životnú príležitosť – vraziť ho prvému psychopatovi vyššieho rangu – do krku, do srdca, do chrbtice, do obličky, do močového mechúra, do oka! A najlepšie všade! Tfuj! Už som tu spomenul – nosiť pri sebe zbraň je nastavenie mysle – nebyť zhypnotizovaná obeť!

 7. Donald Trump

  Odporný,špinavý sionistický globalista,čo si zaslúži ptekliatie a smrť!

 8. A toto s ňou asi súvisí: https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/mike-yeadon-doufam-ze-se-mylim-ale-myslim-ze-tohle-se-stane-video/ ! Bude potom asi občianska vojna, konečne si to vybavíme s vládnymi kurvami !

 9. mobilizácia

  Na Ukrajine prebieha ďalšia vlna mobilizácie. Bezpečnostné zložky lovia doslova každého bez ohľadu na zdravotný stav a vek. Sociálne siete zaplavilo množstvo videí, kde ukazujú, ako chlapi v uniformách chytajú mužov priamo uprostred ulice. Niektorí roznášači povolávacích rozkazov prichádzajú so zdravotníkmi, aby sa ľahšie dostali do pozamykaných obytných budov.

  Kyjevská chunta zaslala oficiálnu výzvu krajinám EÚ so žiadosťou o pomoc pri pátraní, zadržaní a prevoze do vlasti ukrajinských mužov vo „vojenskom veku“, ktorí sa ukrývajú pred mobilizáciou v zahraničí.

  Po odvode naložia ľudí do autobusu. Rodiny ich už nikdy neuvidia. Zomrú za niekoľko dní až týždňov, kým sa dostanú na front, do prvej línie. Potom ich treba nahradiť ďalšími. Odvody sú na dopĺňanie stavu, nie na zväčšovanie armády.

  Vojna sú jatky. To isté je na ruskej strane.

 10. Před několika dny zde byla diskuze ke hmyzu,… jako stravě:

  💢 Velké značky už nějakou dobu v tichosti pašují hmyz do matrixových potravin ❕
  Košenila:
  Označení: CI 75470,
  Potravinářské barvivo: E 120
  Červený pigment ze samic mšic košenily (šupinatého hmyzu rodu Nopal), které byly usmrceny sušením a vařením.
  https://vitazstvosvetla.org/spravy-25-01-2023/

  • No – išiel som na to z pohľadu chemického – všetko sa dá modifikovať – jedna vec je to žrať in natura – druhá to priemyselne spracovať.

   Čo je Chitín? Definícia a použitie
   „Hoci ľudia chitín neprodukujú, má využitie v medicíne a ako výživový doplnok. Môže sa použiť na výrobu biologicky odbúrateľných plastových a chirurgických nití, ako prísada do potravín a pri výrobe papiera.“
   „Príbuznou molekulou je chitosan, ktorý vzniká deacetyláciou chitínu. Chitín je nerozpustný vo vode, zatiaľ čo chitosan je rozpustný. “
   „Rastliny majú viacero imunitných receptorov na chitín a jeho degradačné produkty. Keď sú tieto receptory v rastlinách aktivované, uvoľňujú sa jazmonátové hormóny , ktoré iniciujú imunitnú odpoveď. To je jeden zo spôsobov, ako sa rastliny bránia proti hmyzím škodcom. V poľnohospodárstve sa chitín môže používať na posilnenie obranyschopnosti rastlín proti chorobám a ako hnojivo. “
   „Ľudia a iné cicavce neprodukujú chitín. Majú však enzým nazývaný chitináza, ktorý ju degraduje. Chitináza je prítomná v ľudskej žalúdočnej šťave, takže chitín je stráviteľný. Chitín a jeho degradačné produkty sú vnímané v koži, pľúcach a tráviacom trakte, čím spúšťajú imunitnú odpoveď a potenciálne poskytujú ochranu proti parazitom . Alergie na roztoče a mäkkýše sú často spôsobené alergiou na chitín. “
   „Pretože stimulujú imunitnú odpoveď, chitín a chitosan sa môžu použiť ako adjuvans vakcíny. Chitín môže mať využitie v medicíne ako súčasť obväzov alebo na chirurgické nite. Chitín sa používa pri výrobe papiera ako spevňovač a glejivo. Chitín sa používa ako potravinová prísada na zlepšenie chuti a ako emulgátor. Predáva sa ako doplnok ako protizápalový prostriedok na zníženie cholesterolu, podporu chudnutia a kontrolu krvného tlaku. Chitosan možno použiť na výrobu biologicky odbúrateľných plastov. “
   https://www.greelane.com/sk/science-tech-math/veda/chitin-definition-4774350/

   Chitín a chitosan výroba z húb
   „Ultrazvukom je vysoko efektívna metóda na uvoľnenie chitínu a chitosanu z hubových zdrojov, ako sú huby. Chitín a chitosan sa musia deacetylovať pri spracovaní down-streamom, aby sa získal vysokokvalitný biopolymér. Rozpúšťadle-asistovaná deacetylácia je vysoko účinná, jednoduchá a rýchla technika, ktorá má za následok vysoko kvalitné chitosany s vysokou molekulovou hmotnosťou a vynikajúcou biologickou dostupnosťou. Chitín a Chitosan z húb Jedlé a liečivé huby ako Lentinus edodes (shiitake), Ganoderma lucidum (Lingzhi alebo reishi), Inonotus obliquus (chaga), Agaricus bisporus (gombíkové huby), Hericium erinaceus (levia hriva), Cordyceps sinensis (húsenica huba), Grifola frondosa (slieľa dreva), Trametes versicolor (Coriolus versicolor, Polyporus versicolor, turkeytail) a mnoho ďalších druhov húb sú široko používané ako potrava a na extrakciu bioaktívnych zlúčenín. Tieto huby, ako aj spracovanie zvyškov (hubového odpadu) sa môžu použiť na výrobu chitosanu. Ultrazvukom nielen podporuje uvoľňovanie chitínu zo štruktúry hubovej bunkovej steny, ale tiež poháňa konverziu chition na cenný chitosan prostredníctvom ultrazvukovej depolymerizácie.
   https://www.hielscher.com/sk/chitin-and-chitosan-production-from-mushrooms.htm

   Tiens Chitozan PLUS
   „Onkologické ochorenia, metastázy a intoxikácie. Diabetes, aj závislí na inzulíne. Ochorenia pečene, aj cirhóza. Srdcovo-cievne ochorenia – hypertonické ochorenie, ateroskleróza, infarkt, porážka. Obezita,poruchy tukovej výmeny. Ochorenia žalúdka, zápcha..“
   https://www.bohatstvo-prirody.sk/tiens-chitozan-plus/

   Chitosan štruktúra, získavanie, vlastnosti a čo to slúži
   „Chitosan je zlúčenina, ktorá je dôležitá v poľnohospodárskom priemysle, v medicíne, v kozmetike, vo farmaceutickom priemysle, pri úpravách vody a pri poťahovaní kovov na ortopedické účely. Je antifungálny, antibakteriálny, antioxidant a je dobrým kovovým receptorom, najmä na metalurgických skládkach.“
   https://sk.thpanorama.com/articles/qumica/quitosano-estructura-obtencin-propiedades-y-para-qu-sirve.html
   ———————————————————–
   Takto – vôbec nemám chuť jesť nejaký hmyz, ale hmyz je súčasťou trofických vzťahov – súčasť potravného reťazca a to veľmi významný. V našej prírode ho už ubudlo 75%. Čo žerieš – to si! Ja nie som reptilián! A tí aj tak žerú mäso z nás!
   Iný pohľad – namiesto hubenia hmyzu je tu možnosť ho spracovať na užitočné produkty – vrátane krmiva pre domáce hospodárske zvieratá. Sliepky /aj ryby – namiesto GMO kukurice/ by o tom mohli rozprávať. Takže pozor na vyslovenú averziu voči hmyzu len kvôli nejakému debilovi Schwabovi! Oni už zasahujú do potravného reťazca rastlín – CO2, voda a iné zložky ich potravy. Opakujem- príroda nepozná odpad – len živiny!

   • kvakcína je sloboda

    v Číne jedenie hmyzu je bežná záležitosť, na YT má o tom video aj Pavel Dvořák ml. „Cesty Čínou“
    https://www.youtube.com/watch?v=ki4HAA5Gw0o
    od 5:30

    https://www.youtube.com/watch?v=T1G5CEMAUh8
    toto video je trochu rozvláčné takže tu od 14:00 o hmyze

    • Videl som par videi od P, Dvoraka a musim povedat, ze ma najprv zaujali ale po 5 – 7ks videi mi stacilo. S nim nieje nieco v poriadku. Je to slusnoclovek zatulany v Cine a co tam skutocne robi, to vie len on. A preco tam je? Mam dojem, ze niekto zneuzil jeho pometenost v lepsom pripade naivitu. Ale inak verim, zev info od neho zaujme dost ludi.

     • Videá pre videá a pre propagáciu jeho kníh v česku. Nulová dramaturgia – nulový dramaturgický plán. V podstate mladý človek nedotknutý poznaním ani systematickými vedomosťami, , ktorý nedodáže Čínu nijako – ani tématicky „obsiahnuť“. Ak by takto pracoval pre moju cestovku – už by nepracoval.

   • Pozor na averziu voci GMO !!

    • Trúba hlúpa trollská opäť nechápeš idióm ani kontext mojej poznámky! V Číne v 50-tych rokoch vybili všetky vrabce a malé vtáky, lebo „Ani zrnko nazmar“! Výsledkom bola ekologická katastrofa a hladomor miliónov ľudí /odhadom až 50 mil./ – a potom tam proti následne premnoženému hmyzu nastúpilo Monsanto a DDT! Teda ty trollka podrbaná! 99% ľudí neznáša hmyz už len kvôli tomu ako vyzerá! Pretože 99% ľudí nechápe jeho význam na planéte! Pretože 99,9999999999% ľudí netuší, že biomasa mravcov je množstevne odhadovaná na rovnaké-väčšie množstvo ako biomasa ľudí na planéte – ale tie mravce z nejakého dôvodu nie je vidieť – nevadia! Vadí – niekomu – len to „premnožené“ ľudstvo!

     Ty vadíš – lebo chceš DÔLEŽITO vadiť – ako 4-metrové hovno v podjazde!

 11. Iv Tarabica

  Hyper blázon sa nikdy nespamätá. V hlave sa mu budú preháňať len absurdity jedna väčšia ako druhá v túžbe byť pánom nad životom a smrťou na planéte. Tiež patrí k typu nevzdelancov ako tí naši Slovenský. Tak nech sa poučí z histórie. Nero aj Caligula mali rovnaké vízie a boli rovnakí blázni. Prekonal ich Hitler vo vyvražďovaní ľudstva. Najmä by sa mal poučiť z toho ako skončili.

 12. ČR: “Málo kdo si uvědomuje, že branná povinnost se podle zákona vztahuje na osoby ve věku 15 až 60 let. Budou muset naše děti odhodit tablety či playstationy a jít bránit zájmy amerických válečných jestřábů napojených na globální finanční elity na úkrajinskou frontu?”
  paralelne.cz/2023/01/26/odzbrojena-armada-aneb-jak-jsme-na-tom-v-pripade-mobilizace-povola-vlada-i-patnactilete/

  • Nevíš, jak je to s majiteli českých/ČSFR „modrých knížek“ při vyhlášení mobilizace?

   • Poslechni si to!!! Je tam vše..

    • právě jsem to doposloucha, zmiňoval zákon o mobilizaci, kdo je z mobilizace vyňat – což jse státní sektor; mobilizace od 15 do 49 let, a pak něco ke zdravotní způsobilosti, ale přímo o vlastnících „modrých knížerk“ tam nic nebylo….

     • Máte pravdu – o tomhle tam nepadlo slovo. Dost jsem se tam přesto „doučil“ a i to o obraně, výbavy ČR, atd..
      A hlavně konec mě utvrdil v tom, že na druhé kolo NEJDU. Oba dva jsou podvraťáci a ze stejné stáje 🙁 Burešovi nikdy nezapomenu ten prac. apartheid na očko VS neočko, dušení dětí v maskách a vše kolem. U prvního kola jsem byl – Bašta. To byl jakýsi test, jestli mír anebo válka. Většina chce válku a bordel.
      BUDOUCNOST ČR JE DÁLE NIČENA

     • CZkotas: rozdíl mezi jenerálem a babišem je pouze jeden; babiš by údajně do války s RF vstoupil později než jenerál….

 13. Pre zaujímavosť čítajte hlavne vy očkovaný:

  Zákon 362/2011 v § 29 ods. (14) Všeobecné ustanovenia o klinickom skúšaní
  Informovaný súhlas musí obsahovať:
  a) informácie o klinickom skúšaní a jeho cieľoch,
  b) možný prínos klinického skúšania pre účastníka,
  c) možné riziká a nevýhody vyplývajúce pre účastníka,
  d) poučenie o iných možnostiach liečby,
  e) zabezpečenie dôvernosti osobných údajov,
  f) informáciu o právach účastníka,
  g) informáciu o možnosti kedykoľvek odstúpiť od klinického skúšania a o spôsobe a následkoch jeho prípadného prerušenia.
  A taktiež či nebolo porušené ustanovenie ods. 15,
  (15) Zakazuje sa vykonávať génové terapeutické skúšky smerujúce k zmenám genetickej identity účastníka.

 14. „Nechtějí, abychom dosáhli devíti miliard, a myslím, že se jim to podařilo. Pravdou je, že si myslím, že devíti miliard se svět nedožije. Myslím si, že „očkovali“ dost lidí, poškodili dost lidí, že bude dost lidí, kteří zemřou na vakcínu – na poškození imunitního systému nebo na myokarditidu. Jedno nebo druhé.“

  • Pred potopou žilo vo svete desiatky miliárd ľudí, a Zem ich uživila. V súčastnosti žije 1 miliarda.

   • Před cca 20-25 lety, byl na TV Prima dokument, který informoval o výzkumu, který se zaměřoval na velikost planety Země a počet jejich obyvatel. Bylo zjištěno, že čím více lidí, tím víc se planeta zvětšuje. Bylo zajímavé to, že prvně byl přerušen přítok peněz do výzkumu a následně výzkum ukončen…

   • kvakcína je sloboda

    títo predpotopní ľudia však boli stvorení na kremíkovej báze, nie ako my – my sme na báze uhlíku, aspoň tak predpokladajú istí ľudia, čo sa venujú novým dejinám ľudstva

   • To asi na Zemi nebylo tolik pouští a bylo víc úrodné půdy a lepší klima. A hlavně jiné technologie ,které šetřily životní prostředí.
    Já jsem zase slyšela ,že jakmile počet obyvatel dosáhne deseti miliard,tak už počet lidí neroste.

 15. kvakcína je sloboda

  spomenula som si, že Putin vyzýval všetkých Rusov žijúcich v zahraničí, aby sa vrátili domov – mohlo to byť okolo roku 2018 +- ale nie som celkom istá tým rokom;
  prosba hlavne na redakciu – možno ste o tom v tom čase tiež uverejnili nejaký článok, vedeli by ste to vydolovať odniekiaľ – z archívu a hodiť mi to sem do komentárov?!
  ďakujem

 16. Budeme trestáni za pravdu? Takhle to bude vypadat když bude chtít někdo veřejně říct pravdu a fakta .Bude trestán ,propírán ,pokutován ,zveřejní se jméno /to nedělají ani u vrahů/ a nikde ho nezaměstnají pokud vůbec zůstane na svobodě. Když se přitvrdí nikdo s takhle označeným člověkem nepromluví kvůli strachu .Veřejný kádrový posudek jako za komunistů a pak že odešli, nebo že za komančů to bylo jiné. Pod článkem diskutuje propagandou zmanipulovaná tupá masa .Nechtějí aby taková učitelka učila jejich děti /Kdyby byl učitel pedofil nebo příslušník LBGT a učil děti zvrácenostem by tolerovali spíš /. https://www.novinky.cz/clanek/krimi-ucitelka-obvinena-kvuli-popirani-valky-na-ukrajine-40421214#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 17. A potom sa bude sám prechádzať po tichej vyľudnenej aleji…
  Ale nie, on len straší… aby bol zaujímavý. On je od malička narcis… musel by veriť tým svojim vakcínam, a to určite neverí. Vírus, ktorý by ho zabil nevypustí. Budú robiť bububu, médiá vyrobia “virual reality show”, mrtvoly v priekopách, bagre zasýpajú hromadné hroby…. ako keď natáčajú nejaké sci-fi. Ovšem budú nás ničiť ekonomicky. Na to majú prostriedky. Našich volených “zástupcov”, ktorých z nejakého neznámeho dôvodu poslúchame až na smrť, použijú k tomu, aby nás zdrali z kože. A my si zvilíme nových, lepších. A potom znova.
  Že by sme konečne pochopili silu referenda sa nedá povedať. Chápeme len poslušnosť voči psychopatom.

  • Výsledok referenda určí „vrchnosť“.

  • „Vírus“ na nosatých nefunguje. Pusť si Pekovú od 40tej minúty:
   https://www.youtube.com/watch?v=7P2zMG918gQ

   • Zbraslav – je to „trochu“ inak! Peková je virotologická kunda zapletená svojím biznisom s PCR testami a patentovou zmluvou ku „coronavírusu“ s ameríckými CDC – majiteľmi patentu /nevyhnutnou podľa dok. Plandemic 2 – Dr.Judy Mikowits/ do celého tohto podvodu od samého začiatku – vysvetlím neskôr – teraz nemám čas. Na konci dokumentu dole – Dr.Lee Merrittová „len na okraj“ spomenie, že Chazari a Fíni /budúce židovské rasové „bielidlo“/ nedostávali mRNA!
    Aj podľa izraelského dokumentu Vaxtestimonies – postihnutí tam sú len Chassidi – čo je taký malý izraelský interný holokaust 2 – zameraný na semitských židov! Lebo v Izraeli ich je 30% /Chazarov 70%/ a tzv ortodoxní zjavne patria medzi vnútorných oportunistov – ich demonštrácie sú častejšie ako demonštrácie a vzbury Palestínčanov.

    https://odysee.com › @otevrisvoumysl:7 › dr-lee-merrittova-o-otazce-neplodnosti-z-covid-vakcin-a-geneticky-zamerenych-latkach:e
    Dr. Lee Merrittová: O otázce neplodnosti z covid vakcín a geneticky …
    Dr. Lee Merrittová mluví o otázce možné neplodnosti způsobenou covid vakcínami a o realitě geneticky a rasově zaměřených látek (biologických zbraní), které se používaly ve 20. století v Africe. Zejmén…

    • Nieje všetko zlato čo sa bliští bola by som naletela Pekovej na jej sladké reči nebyt toho že som si prečtala tvoj koment o nej Maroš dik …

 18. Mimo témy, ale možno aj nie celkom mimo…
  Pred tromi dňami som sa tu na portáli zmienila, že mi v posledných dňoch denno-denne hapruje svetlo – úplne bez „pravidiel“, každú chvíľu inak, striedavo v rôznych miestnostiach aj v rôznych zásuvkách.. Keď som zúfalo sem napísala, bola živá už iba jediná zásuvka, vďaka ktorej mi ide počítač…inak by som bola úplne odstrihnutá od zvyšku sveta…
  Po zverejnení tejto nežiaduco flexibilnej záhady tu – na tomto ostrosledovanom investigatívnom portáli – akoby uťal: svietia všetky žiarovky, živé sú aj všetky zásuvky, do poslednej, 24 hodín denne…

 19. Každý kto sa kedy hral na Boha,špatne dopadol a vždy padol.

Pridajte komentár

*