Bill Gates vyzýva západné štáty, aby sa vzdali suverenity v prospech WHO


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates vyzýva západné štáty, aby sa vzdali suverenity v prospech WHO

(Baxter Dmitrij, Newspunch) Objavili sa správy, z ktorých by každému vlastencovi prebehol mráz po chrbte. Bill Gates vyzýva svetových lídrov, aby sa vzdali suverenity svojich národov v prospech „globálneho zboru pre zdravotníctvo“ menom Svetová zdravotnícká organizácia (WHO).

Globalistická elita je čoraz arogantnejšia a teraz už nahlas hovorí aj veci, o ktorých sa doposiaľ len šepkalo. Zatiaľ čo kedysi boli takéto reči možné len v nejakej tmavej a zadymenej zadnej miestnosti, Gates dnes už zdieľa svoju víziu odstránenia suverenity štátov priamo na stránkach The New York Times.

Bill Gates deklaruje svoju podporu Globálnej pandemickej zmluve WHO a tvrdí, že WHO by sa mala považovať za globálny „hasičský zbor pre pandémie“ , ktorý sa zmocňuje kontroly nad národmi na globálnej úrovni počas zdravotných núdzových situácií.

Kedysi by tieto názory, vyjadrené verejne, viedli k nasadeniu pút za vlastizradu.

Zmluva WHO v podstate chce zaviesť nikým nevolený globálny autoritársky režim, ktorého protokoly majú byť nadradené miestnym zákonom. K tomu má dôjsť v momente, keď táto agentúra OSN vyhlási zdravotnú pohotovosť.

Všetkých 194 členských krajín WHO je pripravených hlasovať o dodatkoch a dokončiť novú pandemickú zmluvu do mája 2024 .

Dohoda poskytne WHO, úzko prepojenej s Komunistickou stranou Číny, konečnú kontrolu nad opatreniami počas pandémie, ako sú lockdowny, cenzúra, rúškovaniee, očkovanie a verejný dohľad.

Nie je žiadnym prekvapením, že americký prezident Joe Biden (a s ním určite aj naše vládne bábky) verejne potvrdil záväzok americkej vlády k prijatiu dohody. To by nemalo byť žiadnym prekvapením, ak vezmeme do úvahy značné finančné prepojenia jeho rodiny s Číňanmi, ktoré by v inej ére – opäť – dostali verejného činiteľa za mreže pre vlastizradu.

Pár faktov o Billovi Gatesovi

Spomaľme sa na chvíľu a vyhláskujme pár faktov čo najjasnejšie.

Bill Gates je jednym z hlavných darcov Svetovej zdravotníckej organizácie popri vládach USA a Číny. Keď Trump prerušil financovanie WHO, bol dokonca jej najväčším darcom.

A ten istý Bill Gates požaduje, aby WHO mala právo zrušiť suverenitu národov, kedykoľvek sa rozhodnú vyhlásiť pandémiu. A nezabudnite, je to ten istý Bill Gates, ktorý zohral vedúcu úlohu pri financovaní výskumu netopierieho koronavírusu vo Wu-chane, ktorý takmer určite spôsobil pandémiu covidu.

Toto je nehanebné, holé uchopenie moci Gatesom a globalistickými elitami. Nesmieme im dovoliť uspieť.

Zhodou okolností prichádza Gatesovo obnažené uchopenie moci v rovnakom čase, keď ďalšia z jeho katastrofálnych vakcín (proti obrne) spôsobuje zmätok v rozvojovom svete.

Africký národ Burundi bol práve donútený vyhlásiť národnú pohotovosť, pretože živá orálna vakcína vyvinutá Gatesovou nadáciou vyvolala v krajine prepuknutie detskej obrny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Všetci vieme o Gatesovej temnej histórii v Afrike a Indii, keď úmyselne sterilizoval mladé ženy liekmi na potrat. Katastrofa s orálnou vakcínou v Burundi je novou kapitolou v Gatesovej histórii zla a odohráva sa práve teraz.

Zdravotnícki úradníci hlásia, že deti zostali paralyzované vírusom získaným z vakcíny a škandál sa rozrástol do takej miery, že WHO bola dokonca nútená vo vyhlásení priznať, že Gates spôsobil v Afrike národnú núdzovú  situáciu.

Mysleli by ste si, že ide o zaujímavý príbeh – ale mainstreamové médiá sú úplne v hrsti svätého Billa a neodvážili by sa informovať o správe, že suverénny národ vyhlásil výnimočný stav kvôli katastrofálnym účinkom experimentálnej Gatesovej vakcíny.

Ako je to možné?

Môže to mať dočinenia s tým, že Gates každý rok míňa stovky miliónov dolárov na vyplácanie darov mainstreamovým médiám a overovačom faktov, z ktorých si robí hlásne trúby propagandy pre elitu?

Vyšetrovanie nezávislej agentúry MintPress uvádza, že Nadácia Billa a Melindy Gatesových rozdelila 319 miliónov dolárov vo forme viac ako 30 000 individuálnych grantov médiám a kontrolórom faktov.

Príjemcovia Gatesových financií sú hlavné spravodajské stanice, vrátane CNN, NBC, The Atlantic, The Financial Times, BBC a ďalšie. Žiadne z týchto médií neposkytuje svojmu publiku žiadne upozornenia, že si ich kúpil a zaplatil Bill Gates.

Najväčším príjemcom bola americká verejnoprávna rozhlasová stanica NPR, ktorá prijala obrovské finančné prostriedky vo výške 24 miliónov dolárov. Nasleduje britský denník The Guardian s takmer 13 miliónmi dolárov.

Nie je prekvapením, že Gates dostáva bezplatný vstup do korporátnych médií, ktoré financuje. Spoluzakladateľ Microsoftu, ktorý je vo všeobecnosti prezentovaný ako láskavý blbeček, čo chce zachrániť svet bol denníkom The Guardian dokonca neironicky pokrstený na „Svätého Billa“.

V Afrike ho však momentálne nevolajú Svätý Bill. Oplakávajú svoje mŕtve a ochrnuté deti a nadávajú mu.

Záver

Bill Gates má opäť krv na svojich rukách. A opäť mu to umožnili médiá hlavného prúdu, ktoré sú bez chrbtice.

Globalistická elita považuje väčšinu svetovej populácie bežných ľudí za zbytočných jedákov a bezcenný odpad. Poznáme plány elity. Ak im bude umožnené uspieť, ďalšie na rade budú vaše deti. Preto im musíme zabrániť naplneniu ich plánov!

Viac informácii na túto tému nájdete v priloženom videu (v angličtine) stránky People’s Voice, čiže Hlas ľudu:

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kam ujdeš – Elena Prokopová!
  https://najmama.aktuality.sk/clanok/322240/ockovanie-deti-proti-koronavirusu-na-slovensku-pediatricka-odpoveda-na-najcastejsie-otazky-rodicov/
  —————————————
  V ČR je opichaných vyše 41 tisíc detí! U nás to neviem bežne dohľadať – samý mainstreamový marketing! „Záujem vzrástol“, a percentá, ale počty nikde. Na gov nemám chuť ísť sa vŕtať.

  Gatesovi nasrať a utopiť ho v latríne!

  • Všímáte si toho, jak mainstream vůbec nereaguje na velmi vysokou úmrtnost posledních dvou let? V některých evropských zemích je dokonce na nejvyšší úrovni od 2. světové války.
   Pokud už na tato úmrtí mainstream nakonec zareaguje, pak přichází s mnohdy bizarními příčinami – od klimatu, přes odhazování sněhu, horší stravu, sladidla, vejce až po hraní her.
   Dr. Peter A McCullough nyní přichází s výzvou, podle níž by se měly sloučit databáze úmrtnosti na jedné a proočkovanosti na druhé straně. A to celosvětově, neboť prozatím šlo pouze o lokální srovnání.
   Takové srovnání v rámci Evropy přineslo jasné výsledky, podle nichž byla nejvyšší nadúmrtnost v Německu či na Islandu – tedy v silně proočkovaných zemích – zatímco žádná nadúmrtnost nebyla vykazována pouze v Bulharsku a Rumunsku, tedy v těch evropských zemích, kde většina lidí genové injekce odmítla a nemálo dalších si sehnalo falešné potvrzení.
   Dr. Peter A McCullough však požaduje podobné srovnání v rámci celého světa…
   https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/peter-a-mccullough-zeme-nalehave-potrebuji-sloucit-databaze-zvysujicich-se-umrti-s-databazemi-aplikace-vakcin/

 2. Bude branná povinnosť predzvesťou mobilizácie? – Miroslav Kamenský
  https://www.youtube.com/watch?v=JiXME7N_F8A

 3. Israismael

  O mesiac a pol bude uvedená na svetlo sveta tzv Pandemicka zmluva WHO..Táto zmluva predpokladá ,že štáty sa zbavujú suverenity zdravotnych práv obyvatelstva a všetko riadenie zdravotných globálnych práv bude prechádzať na samotnú WHo a to aj v prípade pandémie a pod .WHo bude mať právo globálne nariadovat napr lockdowny ,jednotlivé príkazy a pod a všetky štáty budú v tomto smere podriadene a budú musieť poslúchať ..
  Pôjde o prvý zreteľný signál globálneho riadenia jednej centrálnej agendy …ďalším krokom nastupujúceho NWO bude zrejme ekonomicka habaďura s nastavením digitálneho systému jednotnej svetovej meny,po rýchlom hospodárskom a ekonomickom krachu (už tento rok )..Dokončenie jednej svetovej vlády urobí OSN a to politickým a vojenským klincom do globálnej truhly ľudí…Koľko času ostáva k nástupu NWO jednej svetovlady??..rok ,dva??…
  Keď sa toto stane ,bude to vláda na krátko ..cca 3a pol roka a potom príde konečne riešenie pre cely svet ..Každý jeden človek bude musieť prejsť bránou Spravodlivosti !..Treba sa konečne vážne zaoberať knihami ,kde sa to všetko predpokladalo a kde sa to píše ,lebo o pár rokov môže byť už všetko pozde!

  • WHO môže riadiť a rozkazovať, len to by ľudia aj museli dodržiavať. Po fiasku s pandémiou si nemyslíme, že ľudia budú len tak dodržiavať nezmysly, ktoré im nariadia. Vymáhať by to musela polícia s armádou. Tých ale nie je dosť veľa na množstvo už prebudených ľudí. Tvrdo by narazili na realitu. Mali šancu pri covide, ale nedotiahli to do konca (kvôli začatiu vojny na Ukrajine). Druhú šancu už mať nebudú.

   • Veľmi pekne napísané, máte pravdu, i keď ja som ešte do nedávna aj váhal, že čo ak im to vyjde, ale ľudia majú už dosť prvej plandémii, aj vakcín, už aj mnohí zaočkovaní ľudia majú určite toho dosť a čoraz menej ľudí sa bude podriaďovať, čiže tiež verím, že elity zlyhajú, už len z pohľadu tých protestov v Izraeli aj Francúzsku, je nás mnoho po svete čo sa odmietame podriadiť. Nech už odštartujú plandémiu, čím skôr začnú tým skôr skončia, a nemusia to tu naťahovať 😀

    • Israismael

     Samozrejme bolo by dobré keby ľudstvo zvíťazilo nad všetkym tým temným svetom, ktorý sa rozmohol v najväčšej možnej miere po roku 2019…Ovšem okrem boja s temnými vládcami tohto sveta ,čaká ľudí ešte aj boj so svojím vnútrom ..To bude azda ešte ten najväčší boj premôcť duchom hrubú hmotu !..Človek nemôže uviaznuť naveky v tejto pozemskej hmote !!existuje iný svet pre ďalšie pokračovanie nášho života ..Ovšem pozor ! Len ludsky duch bude posudzovaný či je spôsobily pre ďalšie pokračovanie bytia.. Telo a hmota nebudú súdené a posudzované !!

     • Marek Košice

      „Ovšem okrem boja s temnými vládcami tohto sveta ,čaká ľudí ešte aj boj so svojím vnútrom ..To bude azda ešte ten najväčší boj premôcť duchom hrubú hmotu !..“ …A čo myslíš, že je závislosť na orgazmovaní, Israismael? To je to SMILSTVO, tá najhrubšia hmota, ktorú si zatiaľ neprekonal (nemám nič ani proti pravidelnej erotike s partnerkou, kde je to o ľúbení, avšak bez orgazmovania). Tak…sa do toho pusti.

     • Israismael

      Vidieť že si ešte stále nečítal to čo som ti tu na stránke už dvakrát alebo trikrát dával ,pretože ty ten link považuješ za názor človeka ,ktorý si tam hádam kecia o tej Pohlavnej sile a jej zdržanlivosti , ale tentokrát ti skopirujem a dávam sem na túto stránku.Dávam ti Slovo ,ktoré sa zrodilo síce v pozemskom ale nie je obyčajne Slovo a ani ludske slovo, ale SLOVO INKARNOVANEHO IMANUELA ,druhého Božieho syna ,.
      Kniha Vo svetle Pravdy sa tvorila od roku 1921 -29 ,vydaná bola do celého sveta v r 1931 a navazuje na bibliu a navyše ju dopĺňa zrozumiteľne a aj zbavuje všetkého nánosu pokrivenia !

     • Israismael

      Takže Marek Košice …budeš čítať Slovo z Najvyššieho ,z ruky toho Ducha Pravdy ,ktorého avizoval na túto Zem sam Ježiš na konci konečných udalosti ,v ktorých sme a ktoré prichádzajú k dokončeniu svetových udalostí cez Očistu a Súd ..kukni si vygoogli bibliu JAN 16:13 a tam to máš všetko !!!! Kto má prísť a prišiel ako som už avizoval že ako sa to stalo ..Stalo sa to v tichosti v roku 1875
      19. JE POHLAVNA ZDRŽANLIVOSŤ POTREBNÁ ALEBO ODPORUČÍTELNA?
      Keď sa ľudia zbavia omylu o výhodách pohlavnej zdržanlivosti, bude tiež oveľa menej nešťastia.Vynútená zdržanlivosť je prehmat, ktorý sa môže trpko vypomstiť. Zákony v celom stvorení ukazujú predsa dosť zrozumiteľne cestu, kamkoľvek sa tiež pozrieme. Potláčanie je proti prirodzenosti . Všetko protiprirodzené je však vzoprením sa proti prírodným, teda Božím zákonom, čo rovnako ako vo všetkých veciach, aj v tomto, nemôže priniesť žiadne dobré následky. Nie je možné urobiť žiadnu výnimku ani v tomto bode. Len sa človek nesmie nechať ovládať pohlavným hnutím, nesmie sa urobiť otrokom svojich pudov, inak ich vypestuje k veľkej vášni, čím sa prirodzené, zdravé stane chorobnou neresťou.
      Človek má stáť nad tým , co znamená: Nie snáď zdržanlivosť vynucovať, ale s vnútornou, čistou morálkou mať nad tým dohľad, aby sa jemu aj druhým tým nespôsobilo zlo!
      Ak má mnohý človek za to, že zdržanlivosťou môže duchovne prísť vyššie, tak sa mu môže ľahko stať, že tým dosiahne pravý opak. Podľa svojho prispôsobenia bude viac alebo menej stáť v trvalom boji s prirodzeným pudom. Tento boj vyžaduje veľkú časť jeho duchovných síl, drží ich tak v putách, takže sa nemôžu uplatniť iným spôsobom. Tým je bránené voľnému rozvoju duchovnej sily. Taký človek trpí z času na čas tiesnivou ťažkomyseľnosťou, ktorá mu bráni vo vnútornom, radostnom rozmachu.
      Telo je statok zverený Stvoriteľom, ktorému je človek zaviazaný sa o ne starať. Práve tak ako sa nemôže beztrestne zdržiavať žiadosti po jedle, pití, odpočinku a spánku, vyprázdňovaní mechúra a čriev, ako sa nedostatok čerstvého vzduchu a nedostatok pohybu stáva čoskoro nepríjemne citeľným, tak nebude tiež môcť na zdravej túžbe zrelého tela po pohlavnom uplatnení nič vyumelkovať, bez toho, aby si tým spôsobil nejakú škodu.

      Splnenie prirodzenej žiadosti tela môže vnútri človeka, teda rozvoju duchovného, ​​len napomáhať, nikdy brzdiť, inak by ho bol Tvorca doň nevložil. Avšak ako všade, tak aj v tomto škodí každé preháňanie. Musí sa dávať pozor, aby žiadosť nebola len následkom čítania alebo inak spôsobená, umelo živenou fantáziou, zoslabením tela alebo predráždením nervov. Musí ísť skutočne len o požiadavku zdravého tela, ktorá na človeka vôbec neprichádza veľmi často.
      Hmota,telo sexuálne popudy ,pohlavný pud to je čisto živočíšny pud ,telesný ,hmotný stav ..nemá nič s duchovnostou !
      POHLAVNA sila je však duchovná sila a vzniká u ľudí približne v 12 roku života človeka a spaja ľudské telo s ľudským duchom ,resp tvorí most k Duchu človeka !..
      Preto nemýli si Marek pohlavný pud a pohlavnú silu a rozlisuj to láskavo tak ako je to povedané Božím synom Duchom Pravdy Imanuelom (v preklade Boh s nami ) v knihe Posolstva Grálu ..

   • Israismael

    Podľa biblie sa to však podarí ..Máte to v zjavení Jána !!! Ten spis nie je obyčajným ,i keď ide o predikciu kvôli zlyhávaniu ľudí ,ktoré bolo presne predpokladané už od dávnych vekov až do dnešných čias.. Stvoritel poznal ako dopadnú ľudia po páde Lucifera a ako sa rozmôže neprávosť po svete !..Táto situácia ,ak k nej teda dôjde (podľa vás nie ) bude tou poslednou ,ktorá má ešte prebudiť veľké množstvo ľudí …Pre mňa a za mňa by to už nemuselo byť,lebo iste to nebude nič príjemné ! ..Mnoho bude záležat od ľudí ..Ešte stále nie je duchovne prebudené veľké množstvo sveta..

    • Nebudeme svoj život podriaďovať nejakej knihe. Žiadny osud nie je vtesaný do kameňa. Na také veci neveríme.

     Napadlo vás, že nie kniha predvída udalosti, ale že možno niekto používa knihu ako inšpiráciu alebo ako plán, podľa ktorého sa riadi a uskutočňuje veci? No a keď tie veci skutočne nastanú, vy poviete: „Vidíte, kniha mala pravdu, správne predpovedala udalosti!“

     • Objektívne

      Nám sa môže zdať, že niekto používa knihu ako inšpiráciu, ale v skutočnosti to môže byť tak, že to, čo je tam napísané chce najvyšší stvoriteľ aby sa dialo. S najväčšou pravdepodobnosťou sa to deje tak, že dá vnuknutie istým osobám, alebo osobe aby svojimi činmi spravila vec, alebo pripravila podhubie pre udalosti, ktoré ON chce aby sa uskutočnili. Môžu to byť pre nás aj nepopulárne udalosti, napríklad vojny. Prečo tak robí by bolo možné pochopiť vtedy, ak by sme vedeli čo je konečným cieľom jeho zámeru. Tí, ktorí sa zaujímajú o historické katastrofické udalosti to vedia, alebo aspoň tušia. Všetko sa deje v cykloch a udalosti sa opakujú. Tóra pozná tento cyklus. Je v nej uvedený ako perióda 12068 rokov. Vyzerá to tak, že existujú aj kratšie cykly v ktorých stvoriteľ upravuje udalosti, tak aby na konci cyklu vyšli tak ako ON chce. Existuje tiež 12068 denný cyklus, čo je takmer presne 33 rokov. Možno nie tak celkom náhodou je najvyšší stupeň slobodomurárstva 33. Každých 33 rokov sa deje v spoločnosti niečo významné. Ak by sme vedeli presný dátum poslednej katastrofickej udalosti mohli by sme to spočítať. To nevieme, ale Tóra obsahuje dátum konca cyklu a ten pripadá na rok 2046. O jeden 33 ročný cyklus s5 je to rok 2013 a to mohlo viesť k niečomu čo vyvrcholilo ako prevrat na Ukrajine a súčasné udalosti.

     • Israismael

      Vážne redakcia ,resp pán či slečna v redakcii?? Chcete aj vy zavádzať ľudí aby prepadli rozkladu ?..dnes má službu v redakcii kto?? …kto to hovorí necnostne??..A kto vám dá život v poznaní ,ak nie určene Slovo z Najvyššieho prinesené na Zem???ako sa dostane na tejto nízkej Zemi ,tak vzdialenej od Svetla k Pravde Božej ,ktorá oslobodí a nezaniknete ako tvor v udalostiach ,ktoré čoskoro prídu na Zem??
      Tu vám dávam úryvok Slova druhého Božieho syna …Pochopte všetci sme nízky ľudia a potrebujeme vyvinutie ducha v Poznaní inak zahynie duch ,neprejde školou
      Tu je ten úryvok z knihy Posolstva Grálu do Imanuela ,pôsobiaceho na Zemi pred vyše 100r:

      *Len Svetlo je život a sila! A kto nechce usilovať ku Svetlu, tomu sa viac nedostane z jeho sily! Hnev všemohúceho Boha vynúti veľkú očistu! Potom spoznáte, že jedine Slovo Posolstvo Grálu vás môže zachrániť a pomôcť vám vo vašej núdzi!

      Nepríde však za vami, ale vy sa musíte snažiť to SLOVO pochopiť! Usilujte sa, namáhajte sa a ponáhľajte sa, aby ste ho ešte v poslednom okamihu nestratili. Potom by ste stáli opustení bez Svetla a bez tepla, bez života a museli by ste v tisícročných bolestiach zahynúť!

      Mám príkaz vám ničoho neuľahčovať, aby ste tým zostali bdelými v duchu! Práve v tom je láska Božia, ktorá vám bude vždy nepochopiteľná, pretože sa málokedy zhoduje s vašim prianím. Láska Božia vám pomáha , ľudia, a preto vám nebude lichotiť. Vy musíte byť teraz vnútení do zákona duchovného pohybu, aby ste mohli zostať žiť a neprepadli rozkladu.
      Splnia sa na vás všetky zasľúbenia! Ale vy ste si vynútili, že pri tom oveľa viac ľudí musí prepadnúť rozkladu. Stalo sa tak len vašou vinou, ktorá pri odhadovaní až neuveriteľného poklesu nemohla byť v dobách zasľúbenia považovaná za možnú. Nad celou zemou sa teraz tiahne múr Svetla. Ľudia jej nedbajú. Keď ju uvidia, vzplanú hnevy a rozbijú si o ňu hlavu. –––

      Všetko je iné, než sa očakávalo. Vaše konanie spôsobilo, že všetko je prísnejšie a tvrdšie. Vy ste si však túto tvrdosť plne zaslúžili! Zdá sa mi za ťažko nechať vtkať čo i len iskričku lásky do osudu, ľudstvom vynúteného, ​​nie sú tejto lásky už hodní! Nech sa teraz plahočia, namáhajú a zápasia o každé slovo, ktorého sa im smú dostať z pokladu, ktorý im bol tak často ponúkaný. Aj v posledných rokoch opäť dokázali, že ho nechcú dbať. Nechceli , v tom je ich najväčšia vina! Musí byť odpykaná až do najmenších dôsledkov!

      Ja však k vám dnes volám: Volám k Vám ako Imanuel

      Nikto potom nebude môcť ku mne, jedine skrze Slovo!!!!!
      ———————————————————————————–
      Len sväté Slovo otvára ľuďom bránu ku mne a KU SVETLU ZIVOTA. Na zemi aj v duchu. Kto chce ku mne prísť, ten musí už niesť Slovo Posolstvo v sebe pevne a verne! To si dnes vezmite so sebou!

      Doznievanie k Posolstvu Grálu od Abdrushina tu overte ➜ http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/doznievanie-od-abdrushina-079.php…neberte všetko ako rozprávky v Knihe ..Boh nepríde k nikomu osobné poučiť čo má robiť ..musí poslať vyslanca na Zem ..jeden pred vyše 2tisic rokmi hovoril Pravdu ale nepísal ..Druhý vo hovoril aj spisoval….

     • Marek Košice

      Israismael, si nejak príliš KAZATEĽSKÝ na to, že smilníš orgazmovaním a ejakulovaním, nemyslíš? … Nevyrývam do teba, ale nastavujem ti tvoju tvár, pretože zjavne nevidíš svoju nedokonalosť AJ v tejto veci.

     • Israismael

      Prečítaj si už raz konečne to vo som skóroval lebo ty si nebol schopný nájsť link z knihy čo som ti už dvakrát dával tu ..ty len moc kecias podľa svojho spôsobu a necitas Slovo od Božieho Syna ..Ty mne ideš dávať kázne keď ma ani nepoznáš čo ja robím a pod .či žijem podľa spôsobov ľudí ako si to ty predstavuješ že sa smilni a honí Beko s prepáčením deň čo deň a a aj 5x ..však máš ty také predstavy ..že? Si blbec ..ale si blbec ,ale aj v tom čomu veríš a už si konečne prečistí mozog,prečítaj čo som ti dal sem na stránku …alebo máš
      3 či nebodaj 4davky pfeizeru ???lebo potom ja neviemrwco nechápeš ! Sto nie je moje slovo čo som skopíroval vyššie hore !

     • Israismael

      Sorry za chyby ale už som z teba fakt vytočeny ..Čo ja nezvyknem ..ale pre pravdu nie je možné cusat ,byť ticho a byť v kľude keď sa ta pravda hrubo kriví..

    • Objektívne
     02/04/2023 at 7:33 – běž se lééčit!

     • Israismael

      Aby ste sa nemusela ísť liečiť vy o chvíľu Pavlína ,pretože tie udalosti prídu tak silné na svet a pre nevercov a zufalcov v pozemskom tele totálne katastrofálne, že už potom ani liečba nepomôže ..vám sa zdá táto doba prirodzená od roku 2020??..nič nepozorujete ? Vy stále spite sladko a bezstarostne .. Tak len spinkajte vo vašom duchu naďalej a aj vám podobní ľudia !!!!..ťažké bude prebudenie vnútorné ale aj vonkajšie a veľmi veľmi bolestive…Si myslíte že donekonečna sa dáva čas človeku??..práveže konci ten čas …práve sme na časovej osi konca ..už len pár rokov aby sa človek prebudil..Zem pôjde ďalej svojim krížením aj bez človeka ..Netýka sa to len vás ale každého z osem miliárd !!

     • Israismael

      *oprava :kruženim
      Zem pôjde ďalej svojim kruženim vo vesmíre

     • Objektívne

      Uvedené pochádza zo 40 ročného výskumu geológa a archeológa, ktorý ako prvý po 2600 rokoch prišiel na to, kde sa náchádza skutočná hora Sinaj a našiel všetky oltáre s presným umiestnením/smerovaním, rozmermi aké Mojžiš uviedol. Je dôležité čítať hrubé knihy. Robíte tak, alebo vám stačia jednostránkové výťahy, alebo čítate dokonca len nadpisy? Možno dúfate, že niekto niečo urobí za vás ako napríklad Q-Anon, Biele klobúky, mimozemšťania atp. Ak ste čítala Bibliu n-tý krát, tak ste si určite všimla, že Boh nie je len dobrý, ale aj zlý. Viete vysvetliť prečo?

      Izajáš 34:8-10:
      Lebo Pán má deň pomsty… a jeho potoky sa premenia na smolu a jeho prach na síru a jeho krajina sa zmení na horiacu smolu. Neuhasí noc ani deň, jeho dym bude stúpať naveky;

     • Mojzis je len dalsie pomenovanie pre jeden z troch vyznamov, slnko, slnecna energia alebo svetlo.. Mojzis nikdy nezil a nic neuviedol.

      Vy tu vsetci machrujete a neviete nic.

     • Objektívne

      @Sebastian:
      S tým by som nesúhlasil, ale nemám s tým problém ak máte iný názor.

     • Zemeguľa nechodí po kružnici. Zemohruška chodí po špirále.

     • Silvia okaliova

      Objektivne ma super pravdepodobne information o slnec nych cykloch

    • Sebastian

     Jedná sa o alegorické spísanie hviezdnych konštelácií a podľa nich vytvorené predpovede, biblickým jazykom. Ale pre vás je to Lucifer a prebudenosť, pre iných len negatívna zložka kolektívnej osobnosti človeka. Pokiaľ sú generačné planéty v opozícii, budu neustále vytvárať svojimi energiami tlak na ľudí. Čo je človek? Hlavne voda, ktorá podlieha týmto vplyvom, rovnako ako odliv a príliv v mori. Určite sa nespoliehajte na prebudenie. Energie sa uvoľnia dávno po našich životoch. Dej je daný a nikto z nás s tým nič neurobí. To by ste museli zmeniť obežné dráhy planét, aby sa sily presmerovali.

     Korporácie si pomenia podmienky spôsobom vyžadovaným a spoločnosť sa adaptuje. Zbytočne si vybíjate energiu na falošných útechách.

     • Israismael

      Prečo by Mojžiš nežil ?? Len preto, že si starý zákon veľmi zle vysvetľuju ľudia a že temno zaviedlo hlúposť ?? No lebo hlúposťou je určite ta skutočnosť, aby nejaky 80 ročný starký behal po púšti 40 rokov a ako 120 ročný zomrel…Keď aj vezmeme do úvahy , že v tom čase sa ľudia bežne dozivali vyše stovky ,ale predsa len ten pochod púšťou do zasľúbenej zemi iste netrval z Egypta 40 rokov,ako to formuluju cirkevné tupoty ..

     • Israismael

      Cirkevné tupoty hlavne tie z katolíckeho náboženstva vplietli do biblie toľko slepých nábojov v božom Slove , že dnes sa ľudstvo nevie z toho vymotať a spamätovat.Preto má dnes ľudstvo problém aby obstálo v boji o ducha aby neskoncilo väčšinove zatratenim….na telo sa vykašľať ,to nepodlieha súdu,navyše konci v zemi alebo spálením !!.Ale práve preto prišiel na Zem Duch Pravdy ,Syn Človeka ,Imanuel Abdrushin,ktorého zaslúbil Ježiš pred svojím ukrižovaním, aby
      to On všetko objasnil v 900 strankovom spise,aby sa zachránil duch v tele a nie telo !! .Ako môže prísť Boží syn na Zem ?..no len a iba inkarnacne ,zrodením ako každý človek ..iný postup neexistuje lebo to je zákon prírody tejto Zeme a boží zákon a neporuší ho ani Božské zrodenie !..Veru nikdy nie !!všetky slepé Pravdy preto rozmotal Abdrushin Imanuel ,tak ako sa majú dnes učiť a aby mal človek možnosť záchrany v poslednú chvíľu pred očistou a súdom !
      Môžem to ešte inak vysvetliť pre pochopenie?? Či???…alebo beriete to ako tému na rozprávku??.. rozhodne sa mi nechce byť za blbca ,verte ..

     • Nehovorím o biblii. Nezil, lebo je to ucenie z encyklopédií hermetizmu, s tym nepohnete ani dolava, ani doprava.

    • Marek Košice

     Objektívne : Vo veku 33 rokov bol ukrižovaný (prinajmenšom podľa báje) Ježiš, 33 stavcov má chrbtica (od prvej koreňovej, po poslednú korunnú čakru) ….Ehmm…. žeby to poukazovalo na to, že naše telá sú výtvorom Satana? 😉 😀

     • Israismael

      Bože môj ! Teba stvoril Boh Stvoriteľ alebo Satan?? Čo???? ..Naozaj si budem musieť musieť ,že ťa vytvoril satan kvôli tomu ako sa prezentujes stale …ale aj teba stvoril ako duchovne ľudské nevedome semeno dávno pradavno Boh a nie satan..ľudský duch sa vyvíja vyše 3miliony rokov a musí sa vyvinúť na duchovnú osobnosť ,čo sa mu nedarí už toľko rokov lebo úradujú vyššie ale sily ,žiaľ ..ale to je chýba človeka že si nechá brnkat po nose Luciferom ..on nemôže priamo zasahovať iba cez ludsky rozum..A žiadne ľudské terajšie pozemské zrodenie,a ani tvoje cez tvoju matku a aj dnešných ľudia to nie je prve zrodenie do života a ani vytvorenie satanom ,preboha ..Všetko čo vidíš tvorili vyššie sily cez vôľu Boha ,sú to vyššie Bytostne hierarchie …to sa nedá tu opísať do pár viet ..Ale aj to je v knihe Vo svetle Pravdy …

 4. Odtáhněte ho někdo do indie, tam ho zavřou až zčerná. 🙂
  https://pbs.twimg.com/media/EVq_TqoXYAIdOmZ?format=jpg&name=900×900

 5. A nemalo by sa ľudstvo už konečne zbaviť tej povestnej žaby na prameni?!

  • To znamená sebe?Poslouchala jsem na Tapinu o zmizelé civilizaci v Amazonském pralese.Když tam v 15 století dorazili konquistadoři,tak objevili krásná města a milionovou rozvinutou civilizaci.Uměli pomocí dřevěného uhlí zůrodňovat zem,která všechny v pohodě uživila a stavěli nádherné chrámy.Ta civilizace zmizela zřejmě kvůli importovaným nemocem .Zbytek lidí zdivočel a zapomněl na své dovednosti.
   Co když po injekcích ,až se plně projeví jejich pravá funkce také dojde také k takovému pádu civilizace .
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-03-15-ztracena-mesta-v-amazonii-po-stopach-vyspelych-civilizaci-maysti-architekti-matematici-zemedelci/
   https://www.csfd.cz/film/251444-ztracene-mesto-z/prehled/

   • Objektívne

    Ako to bolo (hlavne z časového hladiska) je možné zhliadnuť v dokumentárnej sérii „Ancient apokalypse“
    https://www.netflix.com/sk/title/81211003
    Pod názvom „Starodávne apokalypsy“ je to možné nájsť aj na známom úložisku.

    • Seriál jsem neviděla,ale leccos jsem o těchle věcech četla.Samozřejmě že zjistit,jak to opravdu bylo bude asi problém,ale jen jsem chtěla nadhodit myšlenku,že nemusela přijít zrovna nějaká přírodní či umělá katastrofa a civilizace se může zase vrátit nazpátek.
     Jistě znáte příběhy od Dickense , například Oliver Twist.Tehdy bylo mnoho dětí v ulicích,existovaly obrovské sirotčince,velké jako zámky.Nezdá se mi ,že by tolik dětí jen tak přišlo o rodiče a příbuzné.Prý bylo dost dětí exportováno do Ameriky,kde pracovaly v továrnách.
     Bohatě stačí,aby většina dospělých umřela a vývoj se zpomalí a dějiny se snadno zfalšují.

     • Marek Košice

      Pohoda : Dejiny sú sfalšovávané každú generáciu trochu = za 100 rokov veľmi, za pár storočí je kľudne 95% dejín vymyslených…

     • Objektívne

      Seriál je hlavne o tom, kam sa podela civilizácia, ktorá mala znalosti ako stavať tie úžasné megalitické stavby, ktoré vidíme po celom svete. Tiež o tom, prečo mali potrebu také niečo postaviť. Hneď v úvode sa dozvieme, že my sme civilizácia s amnéziou. Nevieme čo sa stalo v dávnej minulosti a keď už na to niekto prichádza nebudeme mu veriť, budeme ho dehonestovať a zosmiešňovať. Bežná prax mainstreamových archeológov.

     • Pro Objektivně -jednu epizodu jsem si stáhla a kousek poslechla při úklidu.Je tam jasně ukázáno jak archeologové nechtějí toho badatelé vpustit do nějakého chrámu, protože jeho názory se neshodují s oficiálními.
      Pravdu si oficiální archeologie nemůže dovolit,to by se muselo všechno přepsat.Krásné a zajímavé jsou knihy od Radu Cinamara.Dají se stáhnout v angličtině.

  • Silvia okaliova

   Presne tak

 6. Nový průzkum z Ameriky odhaluje, že více než každý čtvrtý si myslí, že zná někoho, kdo zemřel na následky COVID vakcíny. To je kolem 30 milionů lidí jen v Americe. Více ve videu a článku.
  https://otevrisvoumysl.cz/pruzkum-kdo-zemrel-na-nasledky-covid-vakciny/

 7. Herečky Ďuránová a Arató: Stretli sa prvýkrát v živote a hneď sa museli bozkávať! Ako zvládli úlohu lesbičiek?
  „Predtým, ako sa pustili do príprav seriálu Klamstvo, sa osobne nepoznali, pričom hneď na úvod sa museli bozkávať. Zvládli to však ako profesionálky, podobne ako celé nakrúcanie. Alena Ďuránová (41) a Sarah Arató (28) hrajú v novom projekte Markízy lesbický pár a obe by potešilo, keby aj takto prispeli k väčšej v akceptácii vzťahov osôb rovnakého pohlavia našou spoločnosťou.“
  https://www.cas.sk/clanok/2779679/herecky-duranova-a-arato-stretli-sa-prvykrat-v-zivote-a-hned-sa-museli-bozkavat-ako-zvladli-ulohu-lesbiciek/
  ———————————————
  Myslel som, že základný vzťah pohlaví súvisí s plodením detí – a teda, že si zahrajú úlohu mamičiek – predstavte si to sociálne-mediálne inžinierstvo – nie každé dievča by chcelo byť sestričkou lebo nemocnica na okraji mesta /okrajine/ – ale mamičkou! A čo by sme ku.va robili s toľkými deťmi – to by sa potom sociálny systém nezrútil! Takže zahrajú si lesbičky a lá Sex v meste a single bezdetné kundy. Kariéra, dovolenky, promiskuita. Komu je lepšie, že.

  Rázsochy sa zamotávajú: Na ministerstve navrhli, aby stámilióny na obnovu presunuli inde! Stopka pre nemocnicu?
  „Ministerstvo financií, ktoré vedie premiér Eduard Heger (46), najnovšie zverejnilo zásadnú pripomienku, ktorou navrhlo, aby sa vypustila požiadavka postaviť Rázsochy a peniaze presmerovali na technické vybavenie iných nemocníc.“
  „Argumentuje aj tým, že Slovensko nemá dostatok zdravotníckeho personálu. „Aj v prípade, že by sa podarilo postaviť hrubú stavbu a následne nájsť niekoľko stoviek miliónov eur na jej dokončenie a vybavenie, stále ostáva problém pracovnej sily aj s prihliadnutím na skutočnosť, že v Bratislave prebieha výstavba súkromnej nemocnice,“ uvádzajú.“
  „Na problémy upozornil predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka. „Eduard Heger ako minister zdravotníctva sľubuje dostavať nemocnicu Rázsochy a Eduard Heger ako minister financií naopak navrhuje vyhodiť nemocnicu Rázsochy z plánu obnovy, lebo ju dostavať nestíhajú,“ skonštatoval.“
  https://www.cas.sk/clanok/2785527/razsochy-sa-zamotavaju-na-ministerstve-navrhli-aby-stamiliony-na-obnovu-presunuli-inde-stopka-pre-nemocnicu/
  ———————————————
  Ten problém sa volá Penta, Penta, Penta! A ich záujem pretiahnuť všetko kvalitné vrátane personálu do ich nemocnice! A ten problém sa volá dočasná nedôveryhodná vláda a ten likvidačný zmrd Heger, Heger, Heger!

  Našťastie – my už prefackaní covid podvodom a bielou mafiou netúžime po nemocničnom lôžku, ani ich starostlivosti, takže nech si pekne tie stá miliónov prevedú do spoločnej ukrajinsko-slovenskej firmy na výrobu munície – čím samozrejme konečne zvýšia zamestnanosť UKRAJINCOV na východe Slovenska.
  No nezabi to!

  • Čo sa čudujete? Každý deň o tom istom.

   Vytvorte si korporáciu a produkujte. Snáď si nemyslíte, že sa o Váš život budú starať cudzie peniaze a energia, ktorá s ňou bola minutá na zabezpečenie blaha šikovných podnikateľov.

   Nikto, tu z diskutujúcich, by nerozdával svoje peniaze cudzím ľudom, prečo to očakávate od inteligentných, schopných predátorov. Peniaze do spoločenského priestoru sa od nepamäti vkladajú len takým spôsobom, ktorý spoločnosť udržiava životaschopnou.

  • Antony C. Sutton – Peníze koupí i toho největšího nepřítele CZ
   https://www.mojevideo.sk/video/2e67b/antony_c_sutton_penize_koupi_i_toho_nejvetsiho_nep_itele_cz.html

   • To je ten problém dnešnej doby, že nie je otázka „či“ sa dá niekto kúpiť, ale iba „za koľko“. Potom majú globalisti vlastniaci tlačiarenské lisy ťažko prekonateľnú výhodu. Kedysi dávno bolo zlato obmedzené. Dnes tlačiarne sú v podstate neobmedzené. Tento problém by dal sčasti vyriešiť odstránením peňazí, niečo na štýl utopického Star Treku. Lenže tam je potom veľmi tenká čiara medzi technokratickou totalitou s CBDC, sociálnym kreditom a digitálnym ID v podaní Kausa Schwaba a utopickým komunizmom v podaní Star Treku.

    • Utopický komunizmus keď tak Zeitgeist.

     Tie peniaze sú vždy istené výberom – guľka, alebo peniaze. Pax romanum – rana mečom, alebo výhody rímskeho občianstva. A korumpovanosť ja veľmi častým cieľom vstupu do politiky. Svoju cenu si každý takýto „stanoví“ úrovňou problémov, ktoré mieni robiť, aby sa ho pokúsili najprv podplatiť, ale aby ho zároveň kvôli tomu nezabili. He – na VŠ som robil problémy miestnej organizácii vybraných papalášskych detí SZM – a šup – zobrali ma medzi seba a pridelili mi referát. A mohol som s nimi chodiť na školenia prepíjať peniaze „na družbu a Vietnamske deti“. Zmrdi. Predtým som bol medzi čtyrmi očami kamarátom varovaný, že ma vyhiodia zo školy, ak si budem takto otvárať papuľu. Mali tam svojich KSČ fanatických funkcionárov medzi docentmi, takže padák na skúške

  • Marek Košice

   „Myslel som, že základný vzťah pohlaví súvisí s plodením detí…“ …. Maroš, to ale platí pre zvieratá… Samozrejme nepodporujem propagandu LGBTI+, ale nemal by si dehonestovať človeka na zviera, nemyslíš? … Hoci väčšina „ľudí“ naozaj sú zvieratami. Akurát že s vyšším IQ, než majú ostatné zvieratá.

 8. Heilbronn bude brzy příkladem „městského rozvoje budoucnosti,“ kterou globalisté plánují pro celé lidstvo: město v Bádensku-Württembersku bylo vybráno zemskou vládou a majitelem Lidlu a Kauflandu Dieterem Schwarzem, aby se stalo modelovým městem pro umělou inteligenci. Lidé v něm budou prakticky nadbyteční.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/v-nemecku-vznika-prvni-modelove-mesto-pro-umelou-inteligenci/

  • Israismael

   Dúfam že im to tam ľudia rozsekaju na cucky to ich vzorové mesto ,tie ich 15minutove mesta či ako ich chcú nazvať tie zmagorene globalisticke ľudské temné sily …Maďar by povedal marha(⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜
   Ono prečo ja stále píšem o svetlých najvyšších silach a zdôrazňujem ich význam?? ..To preto, aby človek už konečne vyhnal túto temnotu Zeme s pomocou božou preč do rozkladu ,do 2D nízkych planet …..Bez tej získanej Pravdy v Slove,ktoré nám poskytuje Ten hore , však neozije duch ,nezískame ako ľudia Pravdy z vrchu ,a tým nás bude naďalej manipulovat temno ako len ono chce …keby to bolo rok manipulácii, ale už stáročia a stáročia …lebo sme ako ovce pred porážkou ,bez znalosti ,bez ducha a iba s rozumom divého zvierata..Nevidíme,nevnímame dobre ani pozemske deje a nie to ešte tie neviditeľné duchovné ,ktoré sú oveľa dôležitejšie, ale až opustime toto pozemske telo ..Lenže ako si to pripravi človek na zemi ako si ustelie ,tak bude mať tam na druhom brehu!. A že nezáujem čo bude po smrti?? Že kašlem na to ,je to jedno?? ..no neverte …Odkiaľ mám info keď som tam nebol na druhom brehu??..No mám ..a každý môže mať,keď bude veeeeelmi veeeeelmi chcieť ..a ešte raz nie sú to rozprávky …Off na dnes ..možno má máte plné zuby..nevadí !!

   • Jestli jim to lidi rozsekají na cucky velmi pochybuju… nedávno jsem v autobuse sledoval jak kdo platí za jízdné.
    1/ karty vydané dopravním podnikem
    2/ platební karty (VISA,…)
    3/ appka v chytrém mobilu
    4/ hotovost
    jednalo se o školáky a studenty….

    • To pravé prebudenie u ľudí asi nebude len o tom, že sa ľudia dozvedia, že mnohé veci sú léčka a podvod – to nestačí.
     Ak by aj zázrakom v mejnstríme začali odhaľovať úplne všetku skrytú pravdu o všetkom zlom tak by to väčšinu systémových ľudí nezmenilo – iba by sa presunuli na inú koľaj a cestovali rovnakým smerom do stanice s názvom „nevedomie“. Chýba im totiž istá zložka vedomia, ktorá je u prebudených a je neustále prítomná/aktívna ako akýsi nezávislý pozorovateľ, kritik, radca a hodnotiteľ seba a okolia. A tú zložku mnohí aktívnu nemajú – žije sa im ľahšie – priamejšie – na systém len reagujú. A preto aj keby mali všetky informácie o účele 15 min. miest tak niežeby si ich nevedeli dať do súvislostí ale by rebelovali/ničili 15 min. mesto len tak ako to systém predpokladá – zvládol by ich postupnými krokmi dostať do „normálu“. Narobili by mnoho škôd a potom by pozerali jeden na druhého – čo ďalej? Systém by mal s nimi kontakt/kontrolu stále.
     Ten dôvod zničiť to mesto musí vychádzať z vnútra človeka a nie z hlavy – aby systém nemal šajnu o tom aké bude ďalšie rozhodnutie „rebela“.

     • Doplním:
      Prežívame teraz obdobie „pôrodných bolestí“, kedy všetky formy myslenia a činností, ktoré obsahujú v sebe nejakú užitočnú myšlienku, alebo skrytú životnú pevnosť, sú podrobované vážnym skúškam na to, aby získali právo na svoju Existenciu.

      Aké je teda riešenie vzniknutej situácie? Vnútorná realizácia, je kľúčom k vonkajšej realizácii. Je pravdivé aj opačné tvrdenie – podmienky, ktoré nás teraz obklopujú, sú projekciou našich vnútorných možností. Preto ak chceme zmeniť podmienky, musíme predovšetkým zmeniť sami seba. Dosiahnutie vnútorného mieru, pokoja, rovnováhy – to je kľúč k realizácii Harmónie v spoločnosti medzi ľuďmi, medzi človekom a prírodou, medzi Človekom a Kozmom.

      Pre mnohých ľudí, je otázka Duše – Ducha, len akási abstrakcia, alebo nejaký emocionálno-energetický chuchvalec radostí a smútkov, lásky a nenávisti, hnevu, strachu, boja, snáh, náklonnosti, nepriazne, ľahostajnosti, spokojnosti, nádejí, sklamaní, pomsty, hier vášní, ktorá je vo svete životnou drámou. A tento chaos – my pomenúvame svojou Dušou.

      Ale skutočná Duša, ktorú my väčšinou vidíme – cítime veľmi zriedka a ktorú iba malá časť Ľudstva rozvinula v sebe, je nástrojom čistej Lásky, radosti a žiariacej snahy o splynutie a Jednotu so svojím Stvoriteľom.

      Kontrasty súčasného života, sú v mnohom dôsledky zanedbania duchovných zákonov ľudského Bytia. Vonkajší svet môže iba vytvoriť podmienky pre zmeny, ale pravá Zmena, pravý prerod aj tak musí prebiehať v ľudských dušiach. A je to jediná, i keď veľmi komplikovaná Cesta, po ktorej, ak človek kráča, sa stáva – ČLOVEKOM.

     • Marek Košice

      „žiariaca snaha“…. ide ti karta…. Akoby to David Deida písal…Ešte doplň „dávajte dary“ do každej druhej vety…
      Inak čo ty a orgazmovanie? Ak si orgazmy s radosťou dopraješ, a považuješ to za normálne aj u mužov, tak….. si „chytená“ rohatým… 😀

 9. Je možné že príčinou toho všetkého čo sa deje je v prerozdelení svetového bohatsva. Bohatí sa stávajú bohatšími, chudobní chudobnejšími a to ostatné čo sa deje si je ľahko domyslieť……zníženie populácie….jesť umelé mäso, živiť sa hmyzom atď.
  https://www.trend.sk/spravy/najbohatsi-ludia-zbohatli-roku-2020-viac-ako-zvysok-sveta-dohromady

 10. Marek Košice

  Ten adrenochróm Gatesovi nejak nefunguje…. Môj 80 ročný dedko pracujúci celý život na stavbe (hoci vyštudovaný inžinier, ale bol workoholik…) má lepšiu pokožku.

 11. Bill Gaťes je poridne zvrhlý jašter, psychopat a v podstate ľudská troska, chudák…

 12. Ten chlap mal byť za zločin genocídy, plánovaných a dokonaných vrážd… už dávno spolu s tou jeho pipinou popravený. Dúfam, že sa tak čoskoro stane.

Pridajte komentár

*