Bill Gates a úrady USA pretláčajú náplasťové vakcíny zasielané ľuďom poštou priamo domov


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates a úrady USA pretláčajú náplasťové vakcíny zasielané ľuďom poštou priamo domov

(Ethan Huff, Natural News) Aby viac ľudí prijalo jeho chemické patoky, miliardársky eugenik Bill Gates v spolupráci so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a americkým Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) pracuje na novej technológii podávania vakcín pomocou mikroihličkových náplastí.

Tieto náplasťové vakcíny sa majú posielať ľuďom poštou a doma si ich potom sami aplikujú nalepením náplasti na kožu.

Dozvedeli sme sa, že do týchto náplastí môže byť implementovaná aj technológia génovej terapie mRNA.

Zjavným cieľom je neustále vstrekovať ľuďom do tela chemikálie génovej terapie, ktoré časom zmenia ich telesné funkcie a imunitný systém. Zdá sa, že ide o nejaký druh agendy Humanity 2.0 zahŕňajúcej transhumanizmus a iné záludnosti.

Nič z toho nie je o zdraví, len aby bolo jasné. Billa Gatesa zaujímajú len dve veci: zarábanie peňazí a genocída. Ak na jeho nový nápad s mikroihličkovými nalepovacími vakcínami zasielanými prostredníctvom pošty skočí dostatočný počet ľudí, tak to posunie jeho agendu míľovými krokmi dopredu.

(Súvisiace: Bill Gates v súčasnosti testuje novú mikroihličkovú očkovaciu „náplasť“ pre dojčatá a bábätká.)

Očkovacie náplasti určené priamo spotrebiteľom znamenajú pre farmaceutický priemysel viac peňazí

V súčasnosti jediným spôsobom, ako sa dať zaočkovať, je navštíviť lekársku ordináciu alebo miestnu lekáreň (očkovanie v lekárni je v zahraničí bežné, u nás čoskoro). Spotrebiteľ si nemôže len tak vybrať vakcínu z regálu a podať si ju priamo – musí to urobiť niekto iný a podpísať to.

Nová technológia toto všetko obchádza. Cieľom je predávať mikroihličkové náplasťové vakcíny priamo spotrebiteľom, čo im umožní objednať si ich online a nechať doručiť poštou.

Globalistické organizácie Gavi, Vaccine Alliance, WHO, Bill & Melinda Gates Foundation a rôzne ďalšie – všetky presadzujú túto technológiu, pretože to umožní ich vakcínam dostať sa aj do tých „najvzdialenejších a najodľahlejších miest“ po celom svete.

Dosiahnutím takéhoto geografického pokrytia budú môcť Bill Gates a jeho kumpáni zarobiť oveľa viac peňazí a zároveň zabiť milióny ďalších ľudí. Toto masová depopulácia v kombinácii s konsolidáciou bohatstva v rukách elity bude splneným globalistickým snom.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Preto globalisti nazývajú túto novú technológiu „prelomovou“ a „meničom hry“.

Nakoniec už ani nebudú existovať žiadne ďalšie tradičné injekčné vakcíny. Ak sa očkovacie náplasti stanú normou a začlenia do hlavného prúdu, potom sa ľudia na celom svete budú podľa ľubovôle „zapichovať“ prostredníctvom pošty.

„Či už je vakcína podávaná ihlou alebo náplasťou, VMAP je biologický produkt, ktorý atypicky manipuluje s imunitným systémom tak, aby vyvolal silné zápalové reakcie, ktoré môžu viesť k poškodeniu zdravia alebo smrti u tých, ktorým je aplikovaný,“ varuje pred touto technológiou spoluzakladateľka a prezidentka Národného centra pre informácie o vakcínach (NVIC) Barbara Loe Fisherová.

„Ak sa pozriete lekársku literatúru popisujúcu mikroihličkové náplasti s vakcínami, uvidíte veľa humbuku o tom, aké sú bezbolestné a o koľko jednoduchšie bude pre vakcinačných lekárov nalepiť náplasť na pokožku dieťaťa namiesto použitia ihly. Náplasti tak môžu znížiť váhavosť alebo odmietanie očkovania.“

Fisherová pokračovala vo vyhlásení pre portál The Defender a vysvetlila, že je nesprávne, keď globalisti tvrdia, že ľudia „váhajú“ s vakcínou skôr kvôli spôsobu podávania než kvôli samotnému produktu, ktorý nechcú.

„Nikdy to nebolo o tom, ako sa vakcíny podávajú,“ hovorí Fisherová. „Vždy to bolo o nedostatku dôkazov preukazujúcich bezpečnosť vakcín.“

Záver

Brian Hooker, PhD, PE, hlavný riaditeľ pre vedu a výskum v organizácii Children’s Health Defense (Ochrana zdravia detí), dodal, že nazvať ich „očkovacími náplasťami“ je klamlivé v tom, že mnohí ľudia si ich budú mylne mýliť s nikotínovými náplasťami, aké používajú fajčiari.

Zrejme je to aj zámer globalistov, pretože ľudia si s náplasťami nespájajú žiadne riziko pre zdravie alebo život.

Bill Gates a jeho kumpáni doslova žijú pre očkovanie. Viac informácií o tejto téme sa dozviete na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Propaganda Agendy 2030 ci Great reset vymyvanim mozgov uz zacala nie len v oblasti digitalnej meny, ale aj 15 minutovych miest!
  S epidémiou samoty môžu pomôcť 15-minútové mestá | TREND
  https://www.trend.sk/spravy/svet-trapi-epidemia-samoty-pomoct-mohli-15-minutove-mesta-priatelstva?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=suhrn_sprav&itm_area=denny_suhrn_sprav&itm_position=6

  • 2019 nabizeli $50 kazdemu kdo se necha vakcinovat.
   Ubohost cela rodina byla v rade

   Nyni jen v NYC za 2023 jiz zemrelych pres 1500
   Ti kteri se rano neprobudili ano lide v produktivnim veku
   Kolik je tech nehlasenych

 2. hľadač pravdy

  K téme ,,náplasťové vakcíny” som tu už uviedol viacero rozsiahlejších príspevkov. Pre zopakovanie (?) tu na tri z nich opäť odkážem, kto chce si to môže (znova) prečítať alebo aj nemusí…. Uvediem ich podľa dátumu od posledne zverejneného:

  A.) ,,V súčasnosti neexistuje žiadny spoľahlivý spôsob, ako celosvetovo zistiť, kto bol „zaočkovaný“ proti covidu a kto bol dostatočne inteligentný a odvážny, aby povedal nie experimentálnym látkam na modifikáciu génov.”

  => Preto najvyšší slobodomurár Blair v Davose pred pár dňami uviedol:

  ,,že na monitorovanie vakcín je potrebná globálna „digitálna infraštruktúra“, keďže podľa jeho predpovedí bude svet v nasledujúcich rokoch vystavený „nespočetnému množstvu“ nových vakcín”.

  Preto satanisti už majú pripravené riešenie na problém, ktorý sami vyvolali!! [28.1.2023].
  https://www.badatel.net/sleduju-nas-medzinarodny-system-klasifikacie-chorob-na-prikaz-who-pridal-diagnozu-pre-neockovanych/#comment-171525

  B.) ,,DIABOLSKÍ SLUŽOBNÍCI SA NEZASTAVIA… Blair: V najbližších rokoch bude svetu predstavený celý rad nových vakcín” (strojový preklad). [26.1.2023].
  https://www.badatel.net/bill-gates-varuje-svet-aby-sa-pripravil-na-clovekom-sposobenu-pandemiu-brutalnejsiu-ako-covid/#comment-171248

  C.) Slobodomurár Bill Gates a ďalší lóžoví bratia za oponou nezaháľajú!! [11.4.2022].
  https://www.badatel.net/covid-xe-len-dalsi-dementny-variant-ktorym-vas-chcu-vystrasit-do-ockovania/#comment-132798
  ——————————————————————————————————–
  Myslím, že najlepšie zhrnuté je to v prvom bode (A.), a najnázornejšie, najľahšie pochopiteľné snáď pre každého v jeho 3. bode, čiže => A.) / 3.)

  • ono se „očkovalo“ i přes PCR testy a antigentesty do nosu. Jak bylo již na alternativních webech uvedeno, že byly na PCR testech nalezeny látky, které tam vůbec neměly co dělat…. Aby tyto látky dostaly do těla, byly potřeba dva aspekty:
   1/ narvat testovací špejli do nejhloub do nosu, až k Hematoencefalické bariéře, kdy došlo ke krvácení z nosu, bolestem hlavy,…
   2/ u antigenních testů šlo o zastrčení co nejhlouběji a otočení vlevo nebo vpravo (přesně si nepamatuju) a to minimálně pětkrát. Číslo pět nebylo zvoleno náhodně, číslo pět znamená číslo člověka.

   • hľadač pravdy

    Číslom človeka je číslo ,,6″, pretože Boh stvoril človeka na svoj obraz v šiesty deň.

    Preto je aj napísané:

    ,,17 a nikto nemohol ani kupovať ani predávať, ak nemal znak, totiž meno šelmy alebo číslo jej mena. 18 V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech vypočíta (význam) čísla tej šelmy, lebo je to ČÍSLO ČLOVEKA! A jeho číslo je šesťsto šesťdesiatšesť.“ (Zj 13, 17-18).
    ————————————————————————————————-
    Preto aj:

    ,,Číselná řada „666“ je sama o sobě bezelstná a neškodná jako kterákoli jiná.
    Symbolický význam dostala teprve tím, že si ji Satan a jeho synagoga vyvolili za svou „poznávací značku“. Přesněji řečeno, za znamení nadcházejícího světovládce ze Satanovy milosti, za znamení Antikrista. Každopádně to tak bylo už před více než 1 900 lety předpovězeno v poslední knize Bible, v Apokalypse čili Zjevení sv. Jana. Ve 13. kapitole je symbolicky zobrazen Antikrist jako hrůzná „šelma“. Svoji brutální vladařskou moc, jíž je podroben celý svět, odvozuje tato „šelma“ od „draka“, tj. Satana. K upevnění svého panství pak nutí Antikrist všechny lidi, aby nosili na pravé ruce nebo na čele „jeho“ číslo jako znamení. A tím je právě číslo 666.
    Když se nyní náhle všude kolem nás soustavně objevuje přesně toto číslo, je třeba vážně počítat s brzkým nástupem „šelmy“, tj. satanistického světovládce.

    Zjevení sv. Jana uvádí, že 666 je „číslem jeho jména“, přesněji číslem (resp. jménem) člověka. Avšak jméno Antikrista ještě neznáme, protože až do této chvíle nevystoupil veřejně. Sledujeme jen, že všeobecný politický vývoj stále rychleji a viditelně nezadržitelně spěje k jedné jediné světové vládě. Vidíme také jasně, že tato světová vláda může být pouze a výhradně protikřesťanská, která si však současně dělá nárok na označení za křesťanskou. „Šelma“, tj. Antikrist, je dokonce tak neuvěřitelně troufalá, že se vydává za znovu přicházejícího „Krista“.“ atď.

    Johannes Rothkranz v r.1996.

    • Galaxia andromeda

     Čislo cloveka je 777 pridete na to

     • hľadač pravdy

      Galaxia andromeda,
      ďakujem za reakciu – aspoň ma to nakoplo z dostupných zdrojov si niečo k tomu pozrieť, a vidím, že s vetou:

      ,,Číslom človeka je číslo ,,6″, pretože Boh stvoril človeka na svoj obraz v šiesty deň.”

      som bol úplne, ale úplne vedľa!! Tak sa teraz opravím a uvediem to na pravú mieru, ako sa vravieva. Najprv uvediem katolícky výklad niektorých čísiel uvedených v Apokalypse, potom vysvetlenie pojmu ,,číslo človeka” a na záver odcitujem celý odstavec, plus uvediem zdroje.
      =================================================
      ,,Zjevení svatého Jana jest tedy řetěz symbolů a symbolických obrazů. Vzhledem k tomuto symbolickému rázu celé knihy svatý Jeroným praví, že v knize Zjevení je takřka tolik tajemství, kolik slov. čtenář Zjevení nesmí ani okamžik zapomenout, že má před sebou symboly.” (*)

      7 – symbolické číslo plnosti, celku (,,sedem hláv” šelmy vystupujúcich z mora národov – to znamená panovníkov Cirkvi nepriateľských, symbolickým číslom plnosti sú označení všetci panovníci Cirkvi nepriateľskí).
      3,5 roka – symbolicky znamená opak úplnosti/dočasnosť/nejaký čas
      12 – je symbolické číslo pre Cirkvev.
      6 – polovica dvanástky, znamená opak – satanovu proticirkev.
      666 – trojnásobná číslica ,,6”, symbolizuje vyvrcholenie moci pekla a jeho proticirkvi na zemi v dobe vystúpenia najmocnejšieho nástroja Satanovho – Antikrista. Trojnásobná ,,6” naznačuje tiež, že Antikrist sa bude vyhlasovať za boha (3 – symbolické číslo Trojjediného Boha).
      144 000 – neznamená tento počet, ale všetkých vyvolených, symbolicky počítané násobkom čísla 12, ktoré symbolizuje Cirkev v plnom počte všetkých oslávených, lebo 12 je symbolickým číslom Cirkvi.
      ——————————————————————————————
      ,,Proč je nám řečeno, že číslo 666 „je číslo člověka“?

      V Bibli jsou pouze dvě pasáže, které se zmiňují o číslu 666: jedna je v knize Zjevení, kapitola 13 (Nový Zákon) a pak pasáž ze Starého Zákona.
      Tato pasáž ze Starého Zákona je v 1. knize královské, kapitola 10, a je to JEDINÉ místo v Písmu kromě Zjevení, které se k číslu 666 vztahuje.
      V této pasáži královna ze Sáby navštěvuje krále Šalomouna a odhaluje všechno bohatství i obchodní, ekonomický a finanční systém ustanovený Šalomounem.

      (ďalej je citácia 1Kr 10, 13-27).

      Všimněte si místa, které ukazuje na váhu zlata, kterou Šalamoun ročně dostával. Bylo to 666 talentů zlata! V tomto úryvku se tedy číslo šelmy vztahuje k člověku: ke králi Šalamounovi.

      A nyní se podívejme, co číslo 666 představuje:

      Ve výše uvedeném úryvku můžeme vidět, že 666 je spojeno s bohatstvím a finanční, ekonomickou a obchodní silou, které Šalamoun dosáhl.
      Jinými slovy, číslo 666 je finanční, ekonomický a obchodní systém a znamení šelmy bylo určeno k tomu, aby „nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jedině ten, kdo má znamení nebo jméno té šelmy nebo číslo jejího jména.“.

      Toto je tedy důvod, proč má šelma číslo 666: protože buduje finanční, hospodářský a obchodní systém bohatství!”

      Zdroj:
      https://www.spolocnostsbm.com/clanky/clanky/7.-duchovni-nebezpeci-cipu—–na-biblickem-zaklade.html
      ——————————————————————————————
      Zj. 13, 18.
      Co obsahuje číslo 666.

      „Kdo má rozum, sečti číslo šelmy, neboť jest to číslo člověka, a číslo jeho jest šest set šedesát šest“. „Dvanáct“ jest symbolické číslo Církve. Číslo „šest“ polovička „dvanácti“ znamená opak – satanovu proticírkev. Trojnásobná číslice „šest“ symbolisuje vyvrcholení moci pekla a jeho proticírkve na zemi v době vystoupení nejmocnějšího nástroje satanova „Antikrista“ před koncem světa. Trojnásobná „šestka“ naznačuje také, že
      Antikrist se bude činit bohem (trojka symbolické číslo Boží Bytosti).

      V čísle 666 je obsaženo jméno Antikristovo. V tomtéž čísle jsou jako ve zkratce obsaženy celé dějiny církevní: jejich počátek, průběh a konečný výsledek.
      V době svatého Jana se číslice psaly písmenkami z abecedy. Poněvadž svatý Jan napsal Zjevení jazykem řeckým, musíme písmena odpovídající číslicím šest set šedesát šest najít v řecké abecedě.
      „Šest set“ se psávalo řeckou písmenou „ch“. Řecké „ch“ má podobu kříže a je monogramem jména Kristova (řecky Christos).
      „Šedesát“ se psávalo řecky písmenou „ks“, (která má podobu hada s ohonem na zemi, s dvěma závity a hlavou obrácenou vzhůru jako když had rozzuřen útočí).
      „Šest“ se psalo písmenou „s“, nyní užívanou na konci slov. Toto písmeno má podobu hada padajícího hlavou k zemi.
      Symbolika písmen je stručným obsahem církevních dějin. Na počátku, církevních dějin „Kristus“ (kříž), průběh dějin ve znamení ,,útočícího hada-satana“, konec dějin Církve a světa „pád satanův“. Kromě toho písmena číslicemi zastoupená budou souhláskami ve jméně budoucího Antikrista.
      Křesťané té doby ho poznají, bude mít ve jméně souhlásky:
      ch, ks, s. Jeho jméno bude napodobeninou jména Spasitelova „Christos“, ale uprostřed jména bude „ks“.”

      citované podľa, aj (*):
      Čtení z Písma sv. Nového zákona, Zjevení Svatého Jana apoštola, texty zjevení s úvahami a výkladem. Podle překladu Dr. Jana L. Sýkory a Dr. Jana Hejčla. Výkladem a úvahami opatřil Augustin Navrátil, farář v Bílé Lhotě. Vydalo severomor. Nakladatelství společenské knih – tiskárny v Lošticích, 1946.

 3. Takže sa tento jed dostane bez kontroly medzi ľudí a budú sa ním vybavovať účty?

 4. Možno ste to už videli, Ivan Mládek scénka o očkovaní z r.2008.
  https://www.youtube.com/watch?v=8rNa8Yb9MZ8

 5. No ak sa neurazíš, tou ďalšou živočíšnou surovinou by mohol byť červec nopálový, získava sa z neho farbivo karmín sušením (na niektorých šumienkach ale aj cukríkoch píšu že obsahuje karmíny) dáva sa aj do cukríkov, džemov a pod. Nenapíšu že je to E-120 Košenila, kyselina karmínová získaná z hmyzu. Napíšu, obsahuje karmíny………daj si radšej pivo…

  • Ja myslím že želatína – tá ulpieva aj na pohári. Takéto niečo za socíku nemohlo byť. Nakoniec tam budú pridávať hydrogély. Už to prestanem kupovať a budem si vyrábať „šumák“ – soda bikarbóna a cytrodeko. Šumák mal byť vyprošťovák, ale začal som strikovať biele plus minerálka, takže po tomto už nie je taká pípeť ako po čistom víne.

  • A v pive si myslíte, že nie sú žiadne chemické sračky ? Zabudnite. Bio produkty v obchodoch majú limit 8 postrekov. Bio v obchodoch je len ďalší marketingový ťah.

   Jediné Bio je, čo si doma vypestujeme a ničím nepostriekame.

   Môžeme sa hrať a učiť v „matixe“ čo len potrebujeme, na to sme tu.

   Šecko je presne, ništ neni náhoda, na atóm a kvark presne…

 6. NWO-reality

  Počas COVID-u se Gates obrátil na Roberta Langera a jeho kolegy z MIT, aby přišli na
  způsob, jak uchovat vakcinační informace každého jedince. Výsledkem je nová metoda podávání vakcín z j i s t i t e l n á skenerem, tak teď to chce prodat.
  https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218

 7. 2023-07-17 Otázky a odpovědi V. V. Pjakina ze dne 10.07.2023
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-07-17-otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-10-07-2023/
  ——————————
  O zradnom Erdoganovi a Lukašenkovi, Prigožinov manéver mal donútiť Putina podpísať privatizáciu vojensko-priemyselného komplexu = zdraženie zbraní, sabotáž obrany, celkové sabotovanie Putinovho riadenia, situ smeruje stále k prevratu.

  • ale ako hovorí V.V.Pjakin – prevrat sa už v Rusku podpindosníkom uskutočniť nepodarí.
   Jedna vec je podpísaná privatizácia + ich aktivity a druhá vec je budúcnosť, ktorá ešte nebola naplnená.
   A to ako bude naplnená nezávisí len od podpindosníkov – našťastie.

   • Privatizácia vojensko-priemyselného komplexu je koniec Ruska – ako mierotvorcu! Znamená vznik ďalšej oligarchie – smerovanie k fašzmu! Nakoniec to ovládne Dom Sionu a vojny budú kvôli odbytu. Štátne tajomstvo ti niečo hovorí? Kto popraví oligarchu za to, že zradil Rusko a PREDAL technológiu nepriateľovi? V ruštine je predateľ zradca!

    Strata exekutívnej moci nad vojensko-priemyselným komplexom – Putinovými dekrétnmi? Tak to je podraz väčší od Gorbačova!

    Zelenskij – agent MI6?

    VIDEO: Podle šokující analýzy bývalého zbrojního inspektora OSN Scotta Rittera byl Volodymyr Zelenský naverbován britskou MI6 jako agent a od té chvíle je šéf britské zahraniční rozvědky jeho velícím důstojníkem
    https://www.infovojna.bz/article/video-podle-sokujici-analyzy-byvaleho-zbrojniho-inspektora-osn-scotta-rittera-byl-volodymyr-zelensky-naverbovan-britskou-mi6-jako-agent-a-od-te-chvile-je-sef-britske-zahranicni-rozvedky-jeho-velicim-dstojnikem
    ———————————-
    A ďalšia súvislosť – ZSSR2 – ako môže fungovať kolektívna bezpečnosť, keď vojensko-priemyselný komplex Ruska bude v súkromných rukách? Ja v tomto akte Putina vidím kompletnú sovietizáciu Ruska – ovládnutie Ruska židmi! Áno – „on“ niečo vybudova! Ale aj my sme 40 rokov budovali – aby to skončilo ZHODNOTENÉ v cudzích rukách! O tom sú soviety, o tom sú židoboľševici. O tom je ideologické otrokárstvo! O tom je Wall Street a boľševická revolúcia.

    • Kto nechal vyrásť svojho lóžového /moskovská Pagoda/ brata Prigožina? Putin. Kto „prinútil“ Putina podpísať privatizáciu VPK? Prigožin. ŠVO – nezačala tak náhodou kvôli privatizácii VPK Ruska?

     No lebo znovu sa vráťme k projektu lóže Lebka a kosti 322 – vojny dvoch konceptov – tentoraz nie vojna fašizmu proti komunizmu, ale teraz vojna komunizmu proti fašizmu. A tak dokola – pokiaľ to pôjde.

     • Keď niekomu neveríš – nemôže ťa oje.ať!
      KGB – to sú nadnárodné soviety!

     • Tak toto čo píšeš o Rusku a presne takýmto štýlom to tlačí do hláv ludom Aeronet ale každý normálny človek vie, že Aeronet je jedna špinavá kolaborantská dezinformačná korporátna stoka strčená v globalistickej prdeli tváriaca sa ako alternatíva. Z celkového diania vytrháva len niektoré informácie a skutočnosti a z nich potom vytvorí zdanie reality, ktorú žerú len tí čo nemajú žiadny skutočný nadhlad a najmä ustráchaní ludia.
      Zároveň je tam z každého nadpisu a článku doslova cíťiť ako bezcitne, arogantne, bez hanby, cynicky a vedome klamú ludom. Oni vraj len varujú pred katastrofami. To áno, to určite, oni sú z tých – to by z tých článkov muselo byť poznať ale ani kúsok ludského prístupu tam nieje cíťiť. Celé je to len jedna velká kalkulácia a podsúvanie. Každý titulok článku a článok sám je jasne dokázatelná účelová manipulácia pričom z pohladu redakcie AE sa určite nedopustili žiadnej chyby – to by hned obhajovali – lebo všetko majú podložené. lenže človek to vidí, že to nieje ludský prístup a ani zámer pomocť ludom!!!
      Ako keby tie ich články písali nejaké stroje – čisto účelovo a sú duchovne prázdne, nedávajú človeku žiadnu vnútornú oporu lebo oni ako celok žiadnu pravdu neobsahujú, len sú pozliepané z rôznych faktov a právd – čisto účelovo.
      A presne tak to robíš aj ty. Si robot? Uvedomuješ si, že v Rusku žijú aj ludia – Rusi ktorí sa snažia zbaviť všetkých izmov a chcú pokračovať v budovaní Ruského sveta, ktorý nemá nič spoločné so židmi či neludskými cudzími konceptmi a v danej situácii musia manévrovať aby mali akotakú nádej preklenúť tieto časy? Chápeš, že pojem židobolševizmus je podvod tak ako pojem ukrajina, kedže nemajú žiadny reálny základ? je nutné židobolševikov treba premenovať na diverzantov infiltrovaných medzi bolševikov – ruských vlastencov aby sa tak odhalil a osvetlil základ ruskej spoločnosti – bolševizmus. Babky demokratky tiež neboli demokratky ale len babky – Slovenské ženy, ktorým obratne propagandisti ušili ten posmešný kabát aby tak zakryli a znevážili to posvätné s čím išli do boja proti západným okupantom a ich tedajším pohúnkom v politike SR. A mnohí spiaci slováci v tom nevideli nič len žart, ktorý vznikol len na základe terajšej pol. situácie rovnako ako nedávni dezoláti. Pravda sa nedá zničiť a preto ju manipulátori prekrucujú, zahmlievajú a všemožne zakrývajú a normálny človek sa nepozerá na závoj ale do vnútra.
      Tiež stále prítomné Božie riadenie, z ktorého sa nevymyká absolútne nič, pracuje DOKONALE a to aj s ohladom na slobodnú vôlu každého tvora, ktorý ňou disponuje. Boh nielen vesmir spravuje ale aj operatívne zasahuje ale slepým a zlovolným sú Jeho zásahy na Zemi neviditelné rovnako ako im je neviditelná skutočná ludskosť a spravodlivosť V.V.Putina, ktorú sa temní pisálkovia snažia spochybniť a skryť. Jednoducho Rusko má podporu Zhora a preto bude na Zemi ponechané do jej posledných dní než dojde k násilnej ale prirodzenej celosvetovej očiste planéty. Ludia musia ešte duchovne dozrievať a preto musí byť na Zemi civilizácia ponechaná ale to može byť len vtedy ak bude na nej existovať Rusko – Ruský svet – lebo bez neho by sa civilizácia už dávno zrútila. A GP/židia v tomto udržovaní civilizácie či Ruska nehrajú žiadnu úlohu, niesú chrbticou Ruska a ani civilizácie v žiadnom smere – aj u nich Boh zohladnuje ich slobodnú vôlu – ponecháva ich na Zemi vlastnému osudu aby sa neskôr nemohli vyhovárať, že im bolo Zhora nejako bránené sa slobodne rozhodnúť . On ich nechá zájsť až na koniec ich ciest tak ako každého z nás. Ale aby sme mali ešte nejaký krátky čas na vlastné dozretie tak Boh Ruský svet na Zemi ponechá a nerozvrátia ho ani tri privatizácie.
      Takže absolútne nič nezaručuje, že vám ten štátny prevrat v Rusku vyjde, to sú vaše zbrane a len vám – protiruským sa može zdať, že to bude stačiť ale to je málo! Na zničenie Ruského sveta a toho čo ho udržuje pri živote kludne zabudni! Rusko má podporu lebo je priamo napojené na Zdroj!

  • Otázka moja p Mš. na Teba sabotovanie Putinovho riadenia, situ smeruje stále k prevratu°°

  • Komu sa nechce počúvať videá Pjakina, tu je text: https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/ . Po druhom útoku na Krečenský most si maliar z Kremľa kreslí červenú čiaru.

   • „Přeji si návrat vítězné vlajky nad fašismem. Děkuji.“

    Lebka a kosti 322
    —————————
    V mene boja niečoho proti niečomu funguje pohyb, z ktorého boja dvoch proti sebe profituje tretí. A čo tak poslať do pi.e fašizmus aj komunizmus?! Ale hlavne toho, kto nás – delfínov – rozvracia?!

   • Pjaťkinovi/Putinovi nevonia Lukašenko?

    Mne áno! Ako skoro jediný vystúpil za Kovidu!
    Za koho kope Putin? Kope výborne, to sa musí nechať. Ale kope!

    Takže dobrú noc vám pjaťkinovcom..

 8. Jednoduchá

  …vďaka za inf.,,, prajem všetkým veľa lásky, nech sa nám darí čo najviac…

 9. A k téme akože. Náplaste. A kto si ich nalepí ? Tak ako nebolo skoro nikde na svete povinné očkovanie a ľudia dobrovoľne podpísali a nechali si šmakuládu do tela šupnúť.

  Koho výber ? Keď hovno presrtiekajú, navoňajú, upravia a človek lenivý, hnilý, nevážiaci si vlastného zdravia si nedá ani tú robotu, aby si prečítal zloženie, lebo to tam všetko pekne rozpísali, čo bolo v šmakuláde, vôbec to netajili, tak len pablb im to ešte podpíše !!!

  Ako inak sa má oddeliť homo sapiens od home nesapiens-debilis. Tak sa v hre „matrix“ vymyslí ďalší a ďalší spôsob, ako sa naučiť a pochopiť a posunúť v ďalšej vlastnej evolúcii troška dopredu.

  Stačí sa fakt dobre zamyslieť a podumať, pospájať a zanalyzovať a máte predpokladaný výsledok na základe info a poznania, ktoré ste si dali dokopy, ak ste mali snahu.

  A že je viac výsledkov, a každý má trocha iný ? Uvidíme, že či sme použili správne vstupy, niekto na základe viery, niekto bádania a poznania.

  Údajne by mal byť ten zlatý vek, či čo. No a môže zlatý vek obsahovať pablbov, lenivcov, nenažraných pachravých chrapúňov, pedofilov, politikov, alkoholikov, feťakov, vrahov, otrokárov, ľudí parazitujúcich na práci a systéme, ktorý im to umožnuje športovcom, celebritám a neviem komu ešte. Jednoducho elementy nezlučujúce sa so zlatým vekom. Ako to vytriediť ? Spravodlivo ?

  Potrebuje zlatý vek náboženstvá, pápežov, imánov, dalajlámov, prezidentov, politikov ? Koľko percent zemegule má parametre na niečo také ? Je to všetko troška inak ešte.

  Alebo lusknutím prsta sa všetci zmenia cez noc ?!?!?! Ani náhodou a ani pod vodou.

  Je to o Poznaní…

  …a človek spozná, že zlatý vek, „Kráľovstvo nebeské“ má vo svojom srdci stále prítomé, TU a TERAZ a mohlo by sa prejaviť aj vo vonkajšom, ale to by ho všetci museli žiť tu a teraz. A žijú ho ? Alebo máte pocit že v najbližšej dobe aj začnú ?

  Pri tom všetkom, aké články, informácie a spôsob reakcie ľudí na to sa všade objavuje.

  Len ja sám, si môžem dopriať a žiť peklo, alebo raj.

  Je to tak úžasne vymyslené, že sa až rozum zastavuje, že ako ? A keď budete dosť zvedavý a bude snaha, tak na tej ceste k poznaniu, k zdroju, Vám bude dopriané…

  A že to ešte nejaký ten pátek potrvá ? Jak funguje mravec, vrabec, človek, atómy, ako stvoriť zrnko prachu, zeme gulu, alebo dosku, vesmír ? No to ešte chvíľu asi bude, kým až tam…

  Už sme síce ľudia …až ľudi, ale aj iba ľudia…

  A kto je aký, rozhodujeme len my sami našimi myšlienkami a činmi na ceste poznania.

  Všetko má svoj význam, keď tomu človek rozumie…

  Vyberte si čo len chcete, verte, neverte, dumajte, žite ako len chcete…

  Náplaste, dane, bio, nebio, možností nekonečne na výber…kto sa ako rozhodne.

  • Tu nejde o to, kto si tie náplaste nalepí. Ale že budú voľne dostupné. Môžu ti ich niekto nalepiť na ulici keď do teba vrazí. Je to zbraň. To už sa rovno môžu v lekárňach predávať pištole s nábojmi.

 10. Stop fašizmu!

  Najnovšie správy zo Slovenska

  Budaj s Hirmanom už podpísali vytvorenie veterných parkov. 10tisíce veterných turbín zohyzdí slovenskú krajinu až v 60 lokalitách. Ľudia sa búria, ale ako vždy slovný odpor im v ničom nepomôže.
  https://www.hlavnespravy.sk/aku-dalsiu-katastrofu-hirman-s-budajom-obcanom-pripravili-stane-sa-zo-slovenska-obrovska-veterna-plantaz/3203278

  Muža, ktorý sa ubránil medveďovi legálnou zbraňou, už trestne stíhajú a hrozí mu basa:
  https://www.hlavnespravy.sk/muzovi-ktory-sa-branil-pri-utoku-medveda-hrozi-basa-enviropolicia-zacala-vysetrovanie/3203056

  Rudolf Huliak (kandiduje za SNS) v šokujúcom prehlásení o 15minútových mestách, kde budeme nútení žiť a o zámere zlikvidovať vodnú elektráreň Gabčíkovo.
  https://www.youtube.com/watch?v=adrQbZTOTL8

  Medvede majú poslúžiť ako prirodzení strážcovia koncepcie wilderness, aby ľudia na Slovensku sa v budúcnosti neodvážili vychádzať z 15minútových miest (koncentrákov). Na rozdiel od Rakúšana či Nemca, ktorý má v DNA poslúchať fuhrera, Slovák by si robil po svojom. Očkovanie jasne ukázalo, že Slovák má svoju hlavu a aj keď sa neodváži priamo postaviť tyranovi, robí si po svojom. Pre toto budú lesy aj vidiek plné medveďov. Ak ich je dnes 3000, tak do budúcna sa plánuje aj 100 000. Potom už naozaj nikto z miest nevyjde, ani sa poprechádzať niekam ku rieke.

  Rudolf Huliak zároveň informoval aj o zámere vyvlastniť a znárodniť všetky lesy a potom ich odpredať do zahraničia spolu s najcennejšou komoditou 21.storočia – pitnou vodou.
  Slovákom má tiecť pitná voda z kohútikov 2 hodiny týždenne a zvyšok pôjde do zahraničia.
  Viac info v tomto rozhovore:
  https://www.youtube.com/watch?v=HYUsBpUftFw

  Fašizmus pritvrdzuje a nemali by sme sa nechať pomýliť. Podvolenie ich nariadeniam nám neprinesie pokoj a pohodlie, ale naopak ešte viac zosilí totalitu. Cesty späť už niet.

  • 1/ Medvede treba redukovať – ako návnadu použiť Budaja – nie nejakú kozu,
   2/ Veterné elektrárne spôsobujú obrovské vibrácie, ktoré škodia prírode – tieto veci sú známe – zjavne nie eštebákovi.

   Kód Gabčík Kubiš.

  • Ale sú cesty a nie jedna !!! A prekvapivo jednoduché. Veď sa aj udejú a aj sa dejú…A ak by dnes ľudia spoločne začali, do týždňa sa veci veci môžu začať meniť…

   Furera začali počúvať, nie preto, že boli hlúpi. Nemci a hlúpi ? Bol hlad a totálna chudoba a propaganda perfektná. A ešte kaleráby do hlavy, že ste vyvolený národ.

   Čo robia 30 rokov volení zástupcovia, nasľubujú, čo sa len dá a oni sami to zmenia ?
   Na to je treba ľudí čo chápu. Oni sú len platení nejakou loby a keby ste aj chceli vy sami zmeniť, tak Vám to neumožnia, pokiaľ z toho neni choseň pre nich

   Kuknite si národovca, najväčšieho na SK a že ich je vždy pred voľbami a všetci, čo sa pridali, asi majú stratu pamäte.
   https://www.youtube.com/watch?v=SHZnmJz1e3I&t=3s

   A preto, všetko čo sa deje a bude diať je presné a každý bude mať skúsenosť, že tak ako to zažil, tak treba inak, aby to možno inak mohlo dopadnúť.

   Dokedy si budú ľudia živiť a platiť svojich vlastných parazitov a otrokárov a pritom vyplakávať a čakať, že to niekto za nich vyrieši…no nech sa páči, sa načakajú…do súdneho dňa a ešte aj dlhšie…

   • to je jedno kto

    „Dokedy si budú ľudia živiť a platiť svojich vlastných parazitov a otrokárov a pritom vyplakávať a čakať, že to niekto za nich vyrieši…no nech sa páči, sa načakajú…do súdneho dňa a ešte aj dlhšie…“

    uz si niekedy nezaplatil napr. firemne dane? vies co sa potom vobec deje?

    • Garantujem Vám, že sa začnú diať veci, že prestanete platiť firemné dane a aj firmu zavriete !

     • to je jedno kto

      co je toto za odpoved. najskor hovoris, ze je potrebne akoby dopredu neplatit a tym polozit parazitov. teraz ze sa zacnu diat veci, teda az potom ked nieco rupne, tak uz nezaplatit. ako, proste o hovne kamarat.

   • Súhlasím.Zatiaľ sa u nás nič také zlé nedeje, v supermarketoch je toho stále relatívne dosť, ešte nemusíme povinne jesť červy a chrobáky, neohrozujú nás tlupy džihádistov,ako vo Francúzsku,Nemecku,či Taliansku,nevyvlastňujú násilne farmárov,ako v Holandsku,Covid skončil… Lenže všetko len dočasu… Veľkú väčšinu Slovákov nič nezaujíma,lebo zatiaľ nie sú priamo konfrontovaní s tým,čo sa už začína diať v západnej časti EÚ..Nevedia čo sú plány Agendy 2030, Veľký Reset,čo za podvratné organizácie sú WEF,či WHO a čo na nás chystajú… Lenže príde to aj na Slovensko a potom veľa ľudí zistí, že všetci politici na nich kašlú a nech prežijú,ako chcú a ešte lepšie, keď čím viac ľudí skape,lebo presne to zapadá do plánov globalistických psychopatov a nimi kúpených parazitických politikov po celom svete.Kým u nás ľudia nebudú žrať polievku z bodliakov a suchej trávy,ako na Ukrajine počas Veľkého hladomoru,tak nepochopia nič.

    • Pán Jozef nanešťastie ste to vystihol. Len hlad a núdza po čase ľudí naučí opäť si vážiť chlieb Náš každodenný – Boží dar. Na chvíľu. A potom znova opäť do kolečka dokola.

  • Ak nepotečie voda,čo na to povedia splachovacie záchody ? To si všetci postavia kadibudky ? To je nezmysel realizovať.

 11. Kokso – ja už sa neviem dostať na Proton!

  • Píše Ti tam tento text?
   „Human Verification
   To fight spam and abuse, please verify you are human.
   Complete the puzzle by dragging the puzzle piece to the correct position“.

   Pozn.:
   Po zadaní Tvojho mena + hesla, sa Ti tam ukáže stránka s Puzzle, z ktorých jedna časť je presunutá vyššie – nad úroveň obrázku, a túto časť musíš myšou presunúť tam, kam patrí – na prázdne miesto v rámci Puzzle.
   Potom Ťa Protón pustí ďalej do e-mailovej schránky.

   A keď sa odhlásiť a následne znovu prihlásiš, tak už tie Puzzle tam nie sú. Proste niečo podobné, ako keď na niektorú stránku musíš zadať konkrétne písmená v kombinácii s číselnou radou – z dôvodu, či nie si robot..

   P.S: Snáď som to vysvetlila k pochopeniu, som tiež chvíľu nad tým rozmýšľala..

   • „To fight spam and abuse, please verify you are human.“

    Na jednu stránku ma pustí – na druhú nie!

    No nie – som reptilián!

   • Áno – už som na to prišiel. že tam treba prilepiť kus puzzle. Ale už ma to serie, že s tým vyšli. Ide o to, že jeden mail mám OK obchodný a druhý už registrujú ako spamový – hoci spamový nie je,

  • No ja mám mrkvosoft store a to je lahůdka nepustí mne ani na vlastní účet s energiemi. 🙂

 12. Dnes večer – u mňa – tak trochu nostalgicky, pričom sa nebránim ani takýmto chvíľkam, pretože i tie sú vzácne..

  Počúvam Robbi Williamsa, ktorý zhrňuje problém našej doby:
  „Ide o vnútornú prázdnotu, ktorou sa súčasný človek vyznačuje. Vzniká tým, že sú ľudia vychovávaní a vedení k povrchnosti, čím sa vzdiaľujú od svojej Duše a strácajú tak spojenie s Vesmírom. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa naša spoločnosť neustále točí v bludnom kruhu a nemôže sa z neho dostať.“
  „There´s a hole in my soul, you can see it in my face, it´s a real big place..“ – „Mám v duši dieru a ako vidíš na mojej tvári, tá diera je obrovská..“

  Robbie Williams – Angels

  https://www.youtube.com/watch?v=xhZU9uX_iTY

  P.S. 22.7.2023 začína celosvetové turné so svojimi 25-ročnými hitmi, počnúc Rakúskom, cez UK, Singapur, Nový Zéland, Austrália, končiac okolo 1.12.2023. Nech sa mu darí!

Pridajte komentár

*