Hotová diktatúra: Nemecká vláda šikanuje 8 prominentných kritikov pandemických opatrení


Print Friendly, PDF & Email

Hotová diktatúra: Nemecká vláda šikanuje 8 prominentných kritikov pandemických opatrení

(TLB, thelibertybeacon.com) – Ak si niekto myslí, že svojvôľa a zastrašovanie už dosiahli svoj vrchol, napriek tomu, že žijeme pod takzvanou „vládou zákona“, tak nedávno (29. júna 2021), mu bolo dokázané, že sa mýli (pozri článok z apríla 2021 „Merkelovej režim prehľadáva byt sudcu!“)

Nateraz je známe, že došlo k ôsmim domovým prehliadkam u sudcov, právnikov, profesorov a kandidátov na členstvo v Bundestagu z kritického hnutia občanov „Die Basis“ (´Báza´).

Nespravodlivý režim útočí na domy a byty všetkých kritikov – a zároveň sa opovažuje poukazovať na krajiny ako sú Rusko, Bielorusko či Maďarsko.

Komentár Williho Hubera

Čo bude ďalej?

Občania, ktorí rešpektujú vládu zákona a mnoho desaťročí spokojne platili dane, aby mohli žiť v bezpečnej demokracii, sú úplne šokovaní.

Je otázne, či taká miera zastrašovanie existovala počas socializmu v Nemeckej demokratickej republike. Človek sa skôr ocitá v najtemnejších hollywoodskych produkciách o Hitlerovej ére.

Skutočnosť, že štát prepadáva sudcov, právnikov a univerzitných profesorov na základe ich vnímavých a dobre podložených rozsudkov a že kradne všetko, čo nie je priklincované, sa zatiaľ diala len v krajinách ovládaných brutálnou vojenskou juntou – alebo v diktatúrach socialistického typu.

Teraz napochodovali do budov vážených a pokojamilovných kritikov koronavírusových opatrení ozbrojené a obrnené jednotky Merkelovej režimu, akoby išlo o nebezpečných zločincov.

Na podnet úradu verejného žalobcu v durínskom Erfurte, ktorému vládnu nástupcovia Jednotnej socialistickej strany Nemecka, vtrhli policajné jednotky do bytov a kancelárií nasledovných ľudí:

 • sudcu Christiana Dettmara (weimarského sudcu)
 • sudcu Matthiasa Guerickeho (weimarského sudcu)
 • prof. Ulrike Kämmererovej (odhadkyne/ odbornej znalkyne / poprednej kandidátke hnutia Die Basis)
 • prof. Christiana Kuhbandnera (odborného súdneho znalca)
 • prof. Ines Kappsteinovej (odhadkyne, súdnej znalkyne)
 • Ulricha Masutha (kandidáta DieBasis do Bundestagu)
 • právneho poradcu pre deti (súdneho znalca)

Ukradnutý originál súdneho spisu

Poverení agenti systému ukradli aj originál súdneho spisu, nachádzajúci sa v poštovej schránke advokáta.

Spravodajský portál 2020news.de, ktorý o udalostiach rozsiahlo informoval, sa obáva, že systém chce taký dôležitý dôkaz zničiť. So sudcom Dettmarom to bola už druhá domová prehliadka, týždne predtým, ako boli vyplienené aj priestory lídra strany AfD Höckeho.

Postup šokujúco pripomína Hitlerove útoky, vykonávané v čase,  keď sa dostal k moci, aby dal zabaviť dokumenty zo svojho detstva a mladosti.

Prehliadky sú údajne úplne nezákonné

Podľa neformálnych zdrojov nie je na prehliadky dokonca ani písomný príkaz. Zasvätení hovoria o „úplne nezákonnom verbálnom príkaze“.

Je úplne nejasné, z akého „trestného činu“ systém v skutočnosti sudcu a ostatné osoby obviňuje – okrem ich nesúhlasu s pandemickými obmedzeniami.

Zbohom vysoký krvný tlak

Vo svojom odbornom posudku vydal sudca Dettmar dobre podložené rozhodnutie zakázať koronové opatrenia, ako sú dodržiavanie sociálneho odstupu a testy pre deti, aby sa zabránilo ďalšiemu ohrozovaniu starostlivosti o dieťa.

Verdikt bol sprvu ignorovaný, no teraz štát proti sudcom a expertom zasahuje plnou silou.

Prehliadka kvôli „určeniu, či dvaja ľudia poznajú jeden druhého“

V prípade prehliadky u kandidáta na členstvo v Bundestagu Ulricha Masutha bol udaný dôvod, že chcú zistiť, či pani prehľadávaného domu pozná sudcu Christiana Dettmara.

Absurdná fraška, pretože v ústavnom štáte sa musí vždy zvažovať primeranosť. Stačilo by sa len opýtať, ale to sa nestalo.

V zmienenom byte použitím štátneho násilia ukradli sluhovia štátu deväť kusov technického zariadenia, pričom svedkom bola len Masuthova manželka.

Je závažné, keď režim vtrhne do súkromných priestorov opozičných politikov počas obdobia volebnej kampane a okradne ich. Nie iba preto, aby ich kompletne špehoval, ale aj preto, aby im sťažil ich politickú prácu.

Okrem toho je tu aj psychologický efekt, ktorý má zastrašiť obete a zrejme aj ďalších odporcov režimu.

Nemecko (ale ani Slovensko) už nemá právo odsudzovať porušovanie ľudských práv niekde inde

Keď oficiálne Nemecko poukazuje na údajné porušovanie ľudských práv v iných krajinách, kde je potláčaná, či dokonca väznená opozícia, človek sa pri pohľade na ľudí, ktorí sa v tom angažujú, môže len smutne zasmiať.

Škaredá grimasa ach-takých-tolerantných „dobrých“ je veľmi zrejmá. Všetci títo politici nemajú nič spoločné s vládou zákona a ľudskými právami, najmä nie vtedy, keď sú pri moci.

Nemecko týmto činom v desivej postupnosti opäť potvrdilo, že demokracia a vláda zákona sú mŕtve.

Táto krajina zlyháva v početných ohľadoch – a najhoršie na tom je, že veľa jej obyvateľov si to ešte nevšimlo, alebo to súhlasne akceptovalo.

Záver

Mimochodom – v roku 2020 „Die Linke“ ocenili strelca od Berlínskeho múra Petra Göringa, strážneho, ktorý zastrelil 14-ročného chlapca, túžiaceho uniknúť diktatúre NDR.

Podľa dnešného režimu tento muž „odviedol príkladnú prácu“.

Možno by sa už dalo uhádnuť, kam smeruje cesta v tomto novom Nemecku (a aj v celej Európe). Ktovie, čoskoro už možno tomuto režimu nebude stačiť prehľadávanie domov a bytov svojich oponentov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: TLB, Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Polizei je spravne nemecky, jedna se o „ilustracni obrazek“? Dekuji za info

 2. Tento článok pojednávajúci o zastrašovacom manévri merkelbandy spred mnohých mesiacov – nás má zastrašiť? Redakcia – šetríte čas „antirostas“ dverevykopávaciemu komandu?

  He! Nech len skúsia vtrhnúť – namiesto psa chovám čupakabru!
  https://i.pinimg.com/736x/fa/c8/cd/fac8cd0b060908312f6332b221af879b–peer-gynt-mythical-creatures.jpg

 3. Dosť blbá štatistika z Austrálie:
  25. júla 2021 Nový Južný Wales v Austrálii hlásil 141 ľudí nakazených v nemocnici.
  Z toho 43 prípadov na JIS-ke sú všetky okrem jedného zaočkované dvomi dávkami a jeden má jednu dávku.
  Z toho 18 prípadov si vyžaduje pľúcnu ventiláciu.
  NSW Australia Covid Hospital Cases 25July21
  Video tu https://www.bitchute.com/video/Yvuza2szHRqB/?fbclid=IwAR36-0rq3i8NnvvsMVWNIxvHOT18g7HQfKJQdYb-3nhH8-gHVFfWldNNbFc

  a tu je video Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA: Musíme zastavit očkovací kampaň:
  „Ale dle mého pohledu vláda zamlžuje to, co se tu děje. Nechci znít alarmisticky, ale zdá se, že se začíná projevovat nejhorší možný scénář. A tím je, že vakcína ve slábnoucí fázi způsobuje, že virus se množí efektivněji než bez vakcíny, což je definice protilátkově závislého zesílení.“
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-robert-malone-vynalezce-mrna-musime-zastavit-ockovaci-kampan/

 4. Ďalej stojí za vypočutie aby ste pochopili do akej „pavúčej“ siete sme sa zamotali.

  Boj o planétu a mysle ľudí s Tomášom Hlaváčom z 29.7.2021
  obsahom tejto časti je:
  – Dejiny epidémií a pandémii
  – laboratória vytvárajúce biologické zbrane
  – vznik a pôvod koronavírusu
  – Rockefellerova nadácia a jej dokument „Scenár technológií a internacionálneho rozvoja budúcnosti“ ako scenár prípravy na Plandémiu
  – Udalosť 201 generálna skúška pripravovanej Plandémie
  – Problém-Reakcia-Riešenie
  – Cenzúra nepohodlných informácíí a informačná korona-propaganda (Fact-checkeri, Google, Facebook, Twitter … )
  – Vakcinácia ako súčasť Plandémie
  – Farmaceutické firmy a vedci v ich službách
  – Dr. Fauci a jeho šokujúce emaily
  – Norimberský Kodex, Žaloby na medzinárodný súd a Norimberské procesy 2
  Big Pharma, médiá, korporácie a ich vlastníci
  – Ľudstvo na križovatke dejín a ďalšia naša budúcnosť na planéte Zem
  https://www.infovojna.sk/prehravac/informacna-vojna-2972021/?m=1

 5. Inak zmýšľajúci občania si musia v demokratickej spoločnosti zvyknúť na protesty, vyhlásil Kovařík. Šeliga ho chce predvolať na výbor, lebo protestovať môžu podľa neho len ľudia so správnym myslením.

  Ja sa pýtam tohoto bastarda Šeligu, že ON je ten aj s Farskou čo mali jedine správne myslenie.? /Nedá sa nepoužiť aj expresívne oslovenie tejto nuly/

  Počas ich protestov lomcovali s bránou a vykrikovali ako zbabelci a dnes je to v rozpore so správnym myslením, keď aj iná časť občanov vyjadruje svoju naozaj oprávnenú nespokojnosť?
  Toto zastupuje občanov v parlamente, toto je tá vzorka z kaviarne keď si mozog oplachoval v alkohole a druhí museli s pokorou rešpektovať obmedzenia? Tento ELEMENT rozpadajúcej sa mini strany bude rozhodovať o tom čo ON môže a mohol iní nie? Toto vyplodila krásna časť Slovenska Orava?

  Nezávidím mu budúcnosť aj keď prebehne do inej strany.

 6. Škandál v prešovskej nemocnici: Muža nechceli pustiť k manželke v kritickom stave, lebo nebol zaočkovaný!

  Tento medicínsky netvor patrí do cely. Dokedy nás budú takýto terorizovať?
  Aký zákon porušil manžel pacientky? A kto tu porušil ústavu? Nehorázne!

  Sme zvedaví ako sa k tomuto postaví generálny prokurátor.

 7. NEočkovaná Matka sa s chorým dieťaťom vybrala k lekárke! Po zaklopani nastalo PEKLO…
  “Od Vás: Dobrý večer .. Dnes sa mi stala taka nemila situácia som matka 4rocneho syna nakoľko mal môj syn vysoké teploty jeden deň som počkala… Na druhý deň sme sa vybrali obvodnej lekárke. Zaklopala som slušne na dvere že môj syn má vysoké teploty a zdurenu uzlinu že sa mi to nepáči… Okamžite zalarmovala že prečo som sa ja neohlasila že prídem!!!!! Ze mame mat PCR test pritom syn s nikým v kontakte nebol! Hneď otázky ci som ja za očkovana!” poukazuje na úvod Matka chorého dieťaťa

  “Ze nech syn počká na chodbe!!!!! Podotýkam syn mal stále vysoké teploty!!!!!!!! Ôk prekusovala som to .. Obliekla si skafander a prišla na chodbu môjho 4 ročného syna ani poriadne nevysetrila!!!!!!ani mu do úst nepozrela nič!!!!!! Ze potom jej mam zavolať keď budem mať PCR test!!! Prišli sme domov syn stále vysoké teploty večer Kramare!!!
  Žiadne testy ani nič podobné iba otázka ci sme s niekym neboli v kontakte hovorím nie ôk pani doktorka milá keď som jej povedala ako sme boli ráno ošetrení v ambulancii neveriacky krútila hlavou co ma toto znamenať! Diagnóza hnisava angína okamžite antibiotika!” Poukazuje zhrozená Matka

  “Chcem sa spýtať na základe čoho lekárka nepodala môjmu synovi ošetrenie!? na zaklade toho ze ja nejšom za očkovana???????? Prosím vás ak môžte uverejnite to toto sa predsa nemôže stavať u deti!!!!! A nemôžme byť predsa rozdelený na dve skupiny ľudí nikdo sa nepýta ci sa nemôžte zaočkovať zo zdravotných dôvodov jednoducho nejší zaockovany tak vypadni kam toto Slovensko speje do záhuby….” zakončila Matka
  “Chcem sa spýtať na základe čoho lekárka nepodala môjmu synovi ošetrenie!? na zaklade toho ze ja nejšom za očkovana???????? Prosím vás ak môžte uverejnite to toto sa predsa nemôže stavať u deti!!!!! A nemôžme byť predsa rozdelený na dve skupiny ľudí nikdo sa nepýta ci sa nemôžte zaočkovať zo zdravotných dôvodov jednoducho nejší zaockovany tak vypadni kam toto Slovensko speje do záhuby….” zakončila Matka

  Kde je Hypokratova prísaha, tu by mali nastúpiť orgány činné v TK, kde je MZ SR?

  Iný príspevok:
  “Vizitka našich odborníkov, politických lídrov. Presne tí istí ma teraz presviedčajú, že sa mám očkovať. Takto zlyhali, ako ukazuje tabuľka. Iba blbec by im znovu uveril, že teraz už konajú správne… Poukazuje Baránek

  obyvateľov: mŕtvych:
  Slovensko: 5,4 mil obyvateľov 12 430
  Dánsko: 5,8 -„- 2 520
  Nórsko: 5,8 -„- 789

  Kam sme sa to s ľudskosťou posunuli, kam nás doviedli testovaním?
  A ešte sa nájdu lekári,ktorí Vám, alebo Vašim ďeťom odmietnu poskytnúť zdr. starostlivosť.
  To dieťa keby naozaj skolabovalo, tak dáma doktorka v skafandri by mala iste dobrý pocit ako situáciu zvládla. To lekárka na Kramároch klobúk dole, jej česť lekárky ostala nepoškvrnená.

  • mňa udivuje, že keď nás testovali, tak mali skafandre … a keď som videla, ako očkujú v Nemecku na parkovisku pred hypermarketom, tak ..:))) komédia

   • Na čele exekutívy EÚ stojí stúpenec Pfizeru
    /manžel šéfky EU/
    Komentár Vladimíra Prochvatilova z Fondu strategickej kultúry preložila Iveta Machová
    Ukázalo sa, že Ursula van der Leyenová, ktorá nakupuje stovky miliónov dávok vakcín, má manžela Heika, ktorý vedie biotechnologickú spoločnosť Orgenesis špecializujúcu sa na génovú terapiu. Teraz je všetko jasné“ napísal slávny francúzsky ekonóm a podnikateľ François Ducrocq.
    ………….článok pokračuje a zaujímavé info.

    Záver článku:
    Zaujímalo by ma, koľko miliárd eur minie pani von der Leyenová na nákup najnovšej supervakcíny, ktorú vytvorí jej manžel?

    Ale veď to komédia je, ale so smutným koncom a čo k tomu dodať?
    Nevzdať sa práva na slobodu v zmysle Ústavy.

 8. Slávka Tyrkasová

  okamžitě podat na doktorku trestní oznámení!!!!!!!!

 9. Jednoduchá

  …ten príspevok od Gigy Young je ozaj dobrý….
  ,,,čo sa týka tých lekárov, ak ste s nimi nespokojní, že Vás dobre, správne a s patrič.úctou neošetrili, treba podať sťažnosť / pri ošetr.detí a ťažko chor.to platí dvojnásobne/, treba si za svojím stáť…..a treba si stáť aj za svojím názorom ohľ.toho očkov., nechcem, nedám sa a nikto ma nemôže donútiť…..je veľmi smutné, že peniaze nás takto ,,formujú“, to, že sa nimi mnohí dajú ovplyvniť, svedčí to o ich hodnot.rebríčku, a to je tak vlastne aj ,,hodnotenie“ nás ľudí…….presne tak, nesmieme sa vzdať práva na slobodu v zmysle Ústavy….

 10. Dnes som si pozrela oficiálne správy na Markíze. Politici aj média sú z toho už patrične nervózni, nezabrala ani lotéria, nikto sa nehlási na očkovanie, Do lotérie sa hlásia tí, čo už očkovanie mali a nejakí dvaja mladí tam bežali dať sa pichnúť, pre prachy. Politici sú aj nervózni z našej polície, vraj nekonala pri tej demonštrácii a vraj ich treba hnať na zodpovednosť. Ukázali tam nejakých opichancov, ktorí sa sťažovali na demonštrantov. No cítia, že im prihára a zachvacuje ich strach a panika.

 11. Mám dojem, že redakce naletěla. Podle mne jde o něco zcela jiného. Už to, že policie má na zádech napsáno POLICE namísto POLIZEI. Tyto razie byly pravděpodobně konány zcela za jiným účelem a někým úplně jiným. No, uvidíme. Tím ovšem Merklovou neomlouvám. Známe své pappenheimské. Celá koronašaškárna už podle mne a nejen mne brzy skončí. Jen vydržet.

 12. Treba dávať pozor na tie články, niekedy sú to úmyselné podvrhy. Aj Bukovského tak dobehli, že mu podvrhli klamný článok.

 13. jednoduchá

  …verím tomu, že čoraz viac ľudí bude uvedomelejších, preto už ani ,,lotéria“ nezaberá….

Pridajte komentár

*