Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Nemecká vláda tvrdí, že vyšetrovanie covidových vakcín by bolo „nebezpečné pre demokraciu“


Print Friendly, PDF & Email

Nemecká vláda tvrdí, že vyšetrovanie covidových vakcín by bolo „nebezpečné pre demokraciu“

(Baxter Dmitry, Newspunch) Vyšetrovanie reakcie vlády na covidový debakel by bolo „nebezpečné pre demokraciu“, tvrdí poradkyňa nemeckej vlády pre etiku Alena Buyxová, ktorá počas pandémie podporovala lockdowny, povinné rúška a očkovanie.

Mnohí si všimli, že najvýrečnejší predstavitelia štátu zodpovední za brutálne pandemické obmedzenia zrazu nechcú hovoriť o udalostiach posledných rokov a želajú si, aby narastajúci škandál zmizol.

Liberálne spravodajské médiá dokonca žiadajú o „pandemickú amnestiu“, ktorá by zbavila vlády, farmaceutické firmy (výrobcov vakcín) a médiá hlavného prúdu akýchkoľvek právnych následkov vyplývajúcich z ich činov.

Obrovské rozmery dosiahli nielen ekonomické škody a škody na duševnom zdraví, ale aj straty na životoch v dôsledku ich opatrení, najmä vakcín. Nadmerná úmrtnosť po spustení masového očkovania raketovo vzrástla.

Nie je preto prekvapujúce, že tí, ktorí sú zodpovední za propagáciu a uzákonenie katastrofálnych pandemických opatrení, sa teraz správajú ako opití vodiči, ktorí sa na druhý deň zobudili a uvedomili si, že sa stalo niečo hrozné. Dúfajú, že si ich nikto nevšimne a nebude ich brať na zodpovednosť.

Správa zo stránky NoTricksZone uvádza:

„Jedným z príkladov je Alena Buyxová, predsedníčka Nemeckej etickej rady, ktorá slúžila na poskytnutie potrebného morálneho krytia vždy, keď nemecká vláda uvalila kruté lockdowny a experimentálne očkovanie proti vôli mnohých ľudí.

Buyxová bola otvoreným propagátorom masového očkovania a reštriktívnych opatrení.“

Vyšetrovanie je vraj „nebezpečné pre demokraciu“. Štátni predstavitelia sú na smrť vystrašení zo zodpovednosti

V rozhovore pre nemecké liberálne noviny Die Zeit Buyxová povedala, že:

„Potreba vyšetrovania je pochopiteľná, ale je neuveriteľne toxická. Má hlboký vplyv na polarizáciu spoločnosti. A je to nebezpečné pre demokraciu.“

Teraz, keď štatistické údaje odhaľujú najväčší lekársky debakel/podvod všetkých čias, poprední ľudia ako Buyxová sú očividne vystrašení z vyšetrovania a riadneho procesu.

„Podľa Buyxovej je nepriateľom demokracie každý, kto požaduje zásadné prehodnotenie a preskúmanie pandemických opatrení. Teda každý, kto požaduje osobné a v prípade potreby trestnoprávne dôsledky,“ komentuje nemecký portál Pleiteticker.de.

Toto je úroveň etiky, ktorú dnes vidíme v Nemecku. A nielen tam, ale v podstate každej západnej krajine, ktorá počas pandémie uvalila na svojich obyvateľov drakonické opatrenia.

Liečba osteoporózy

Spomeňte si, ako bývalá komunistická „Nemecká demokratická republika“, alias východné Nemecko, tvrdilo to isté o svojej falošnej demokracii a akejkoľvek politickej opozícii.

Reakcie ľudí na postoj nemeckej vlády

Pod článkom na stránke Newspanch.com sa k uvedenej správe vyjadrilo niekoľko čitateľov.

Jim Camp povedal:

„Vlády a právne systémy neurobia nič pre to, aby postavili masových vrahov pred spravodlivosť. Na to bude potrebná revolúcia.“

Na to mu ďalší čitateľ odpovedal:

„Každý systém je skorumpovaný. Musíme ho vypáliť do tla a začať odznova!“

Reakcia iného čitateľa na to bola:

„Naši vojaci a policajti si všímajú, že ich kolegov zabíja „syndróm náhleho úmrtia“. Je pravda, že IQ u oboch týchto skupín počas desaťročí utrpelo, no nie sú úplne hlúpi. Zatiaľ. Tí so stále dostatočným intelektom môžu byť tí, ktorí hodia topánku do stroja. Naši policajti a vojaci mieria svoje zbrane na zlých ľudí. Nemala by byť ich prioritou masoví vrahovia?“

Ďalší komentujúci uviedol:

„Nebezpečné. Všetka pravda o tom, ako sú oni a iní psychopati spolupáchateľmi zavedenia týchto smrteľných vakcín na ľudí, vyjde na povrch.“

No a napokon to celé zaklincoval komentátor, ktorý napísal:

„Slobodní ľudia sveta, odpustíte im vraždu vás a celej vašej rodiny v mene podvodnej „vedy“? Alebo sa budete snažiť o pomstu? Ak chcete pomstu, tak nečakajte od vlády, že čestne vyšetria samých seba. Namiesto toho ich zaočkujte povinnou vakcínou s obsahom olova!“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Vojákům, kteří v této výbušné bezpečnostní době dospějí k závěru, že nechtějí střílet a zabíjet nebo zraňovat jiné lidi, musí být nabídnuta snadná cesta z armády,“ řekl RND Michael Schulze von Glaßer, politický ředitel Německé mírové společnosti.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/stale-vice-nemcu-odmita-vojenskou-sluzbu-po-vypuknuti-valky-na-ukrajine/

  • pokiaľ sa tí vrahovia nepotrestajú – budú vraždiť ďalej !!!

   • múdro, iba trest smrti. A nie že sú na smrť… Tú mať budú. Vietor vanie z Vatikánu.

   • A kto ich potrestá?
    Všetko majú v rukách médiá, peniaze, politikov aj súdnictvo. Rusko sa postavilo a všetky peniaze západu idú proti nemu. Rusko ťažko bojuje na Ukrajine ako Spartakus proti celému Rímu. Nechcú prehrať ale za Ukrajinu zaplatia veľkú cenu v ľudských životoch a v nákladoch a ešte väčšiu cenu zaplatíme my všetci preto že nám bolo jedno kto nám vládne len aby sme mohli nakupovať do plných košov v supermarketoch zožneme za svoju lahostajnosť potoky krvy keď nás napokon mobilizujú a pošlú na ruskú frontu
    https://aragonit11.blogspot.com/2022/12/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html

 2. A preto chcú vyvolať tretiu svetovú vojny tie satanské slobodomurárske hyeny, aby tú všetkú špinu čo vytvorili „upratali“ !!! Čas sa im strašne veľmi kráti !!! Všetko krásne už dávno do seba zapadá https://cz24.news/p-paul-kramer-treti-fatimske-tajemstvi-svetova-valka-zacne-konfliktem-mezi-ruskem-a-kyjevem-pokud-moskva-v-ohrozeni-pouzije-atomova-torpeda-vyvolavajici-tsunami-velke-casti-zeme-budou-podle-pror/
  Obávam sa, že inej cesty už niet… dolár padá a padne stiahnutím EURO, USA strácajú pôdu pod nohami, k tomu aféra covidu a očkovania, Ukrajina – jednoducho strácajú prehľad nad svojimi klamstvami a kontrolu nad všetkým… a vtedy sú schopní urobiť kardinálnu blbosť… následkom čoho ich Rusi nadobro upracú, žiaľ aj s nevinnými Američanmi (všade žijú aj dobrí a normálni ľudia) !

  • Objektívne

   Zasvätený človek, odborník na semitskú otázku by mal vedieť aj o proroctvách, ktoré sú opísané v Tóre. Píše sa tam, že bude ešte posledná vojna odohrávajúca sa na blízkom východe a povedie ju krajina na „severe“, čo nemusí nutne znamenať na sever od Izraela. Súčasťou tých proroctiev je postavenie nového chrámu v Izraeli. Myslím, že až keď uvidíme výstavbu, tak až potom pôjde do tuhého. Zatiaľ sa v Izraeli len otvorila otázka výstavby chrámu. Žiadny strach, Boh je nám naklonený, spraví poriadok so všetkými, ktorí nejdú s Bohom. To by ale mohlo znamenať aj 80 % populácie, ktorá je na strane satana.

   • Vie aj o tomto a ver mi, že sa na to podľa mojich informácií veľmi pilne pracuje. Tu starší článok: https://alianciazanedelu.sk/archiv/3406

    • Objektívne

     Ďakujem za odkaz. Je vidieť, že takmer nikto nevie vo co go. Chrámová hora totiž nie je v Jeruzaleme. Jeruzalemskému chrámu sa zvyklo hovoriť aj „Herodesov chrám“. Chrámový komplex prebudovaný kráľom Herodesom, zaberal celú planinu na vrchu hory Moriah a táto hora nieje v Jeruzaleme. Bolo to úmyselne preznačené. Je ale možné, že budú postavené dva chrámy.

 3. Kovidofašisti sa sami neodsúdia. Tisíce ľudí zomreli a tisíce zomierajú. Zodpovedný si zaslúzia trest najvyšší, a to je trest smrti.
  Bez revolúcie tu spravodlivosť nezvíťazí.
  Minimálne dva Poseidony sú umiestnené v mori pri brehoch uSSa.
  Takže ak to nepôjde umiernenejšie, tak potom príde tsunami.

 4. obranca pravdy

  Ešte k tej mobilizácii…

  Odopretie brannej povinnosti z dôvodu svedomia vám k ničomu neprospeje.
  Na front vás pošlú aj tak, ibaže bez zbrane. Zabíjať nechcete, tak vám pridelia alternatívnu službu, ktorá môže zahŕňať:
  – odmínovanie území
  – zbieranie ranených a mŕtvych
  – vozenie zásob do centra bojov
  – zdravotnícka služba vrátane ošetrovanie postrelených v prvej línii.

  Pravdepodobnosť smrti nie že rovnako veľká ako v reálnom boji, ale dokonca aj vyššia, pretože ak sa ocitnete v šlamastike, zbraň mať pri sebe nebudete.

  Jediné riešenie ako sa vyhnúť vojne je vybaviť si modrú knižku.

  • Lenže odvody sa dnes nerobia, takže ani modrú knižku si neviete dopredu zaobstarať. Lekárskej prehliadke budete podrobený až pri mobilizácii a vtedy dostať modrú knižku bude oveľa ťažšie. Dostanú ju len invalidi na vozíku. Všetci ostatní, čo majú 2 ruky, 2 nohy a chodia, budú odvedení. Treba riešiť príčiny, nie následky. Jediný spôsob ako sa vyhnúť vojne, je zvrhnúť fašistickú vládu a ideálne zrušiť mobilizačnú povinnosť ako takú. Podporíme politickú stranu, ktorá niečo také bude chcieť presadiť (vieme, asi žiadna).

  • Zmyslov podania „vyhlásenia o odopretí mimoriadnej služby“ je viacero. Byť preradený z vojenskej do alternatívnej služby je druhoradý. Hlavný význam je, že ak to spraví veľa mužov, vyšle sa tým silný signál štátu, že obyvatelia nesúhlasia s vojnou. Vedenie štátu si potom dobre rozmyslí, či sa pustí do mobilizácie a bude riskovať vzburu. Čiže ide viac o symbolický význam ako reálny spôsob vyhnúť sa odvedeniu, nakoľko zákony o mobilizácii môžu v prípade potreby stále zmeniť. Čo nemôžu zmeniť, je postoj národa.

   • to je jedno kto

    hmm…

    „Hlavný význam je, že ak to spraví veľa mužov, vyšle sa tým silný signál štátu, že obyvatelia nesúhlasia s vojnou.“
    ludia na slovensku su najviac pro ruski, ked uz to vypusta globsec, tak to asi tak bude. ziadny dalsi / silnejsi signal to uz vyslat nemoze. historicky, na vychodnom fronte za druhej svetovej sa dezertovalo o sto sest. dalej jatky v juhoslavii za prvej svetovej, kde boli postrielani slovaci, tiez hovori jasnou recou (mali toho proste plne zuby). so slovakmi sa proti rusom pocitat fakt velmi neda.

  • Mobilizácia Slovanov proti Rusom vedie vždy k tomu, že mobilizovaní Slovania masovo končia ako bojovníci na druhej strane – v ruskej armáde. Tak to bolo a aj bude…

  • Galaxia andromeda

   Modra knižka Vás akože ochrani pred jadrovym uderom, kinďžalom, zirkonom alebo sarmatom? Pane cogito ergo sum , lebo onak nebudete.

 5. kvakcína je sloboda

  oprášila som dnes svoj videoarchív a našla som zaujímavé video z februára 21 a tu vám dávam link:
  https://otevrisvoumysl.cz/scenar-pandemie-spars-v-letech-2025-2028/

  aby sme nezabudli, aké rôzne scenáre majú pripravené

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,svet čaká už iba panika a vždy nové udalosti ako klince do truhly,na ktoré tu nikto nieje pripravený-takže pozor,,,,kovid pokračuje ďalej a vydrží a znesie všetko-od ohovárania,urýžania,popierania o jestvovani až po údajnú porážku vďaka vede a očkovaniu-fakt tupé a smiešne sa takto povrchne stavia ku tejto udalosti,ktorá zmetie skazený ĺudský svet zo stola,,,,túto planétu okupujú mimozemské etnity a ich ľudský sprisahanci,lebo rozdiel medzi nima a vami je veľký a jednoducho sa elity sveta rozhodli,že podporia masové vymieranie populácie a budú k tomu napomáhať a kamuflovať to,hoci nieje úpná jednota v ich krokoch,ale učia sa na svojích chybách a toto je pre vás všetkých výzva-poučiť sa a jednoducho veci a skutky meniť a obracať,čo vy ale nerobíte,lebo tohoto nieste schopní,,,,veľmi si prajem,aby sem už dopadol veľký kus skaly z vesmíru a aby všetko a všetci čo sa tu nasáčkovali a parazitovali-jednoducho už aby neboli,neexistovali a aby tento priestor už nikdy nikoho nelákal a aby vesmír zabudol na túto planétu a jeho osadenstvo,kde jeden druhému iba škodil a povyšoval sa nad iného z pozície moci smrtelníka a zvrhlíka,,,,

  • vitaj kovid,ja ta len doplnim :Deus (Sci-Fi, 2022) CZ titulky 1080p.mkv, na uloz to

    • 2022 velka britania,steve stone sci-fi ale velmi realne pre tento cas. treba hladat sci-fi na,, uloz to ,,su tam aj dalsie na inu temu, kde ludstvo sa bude musiet zmobilizovat-zjednotit a ak- dokaze technicky pokrok- nie v tejto podobe,ktory zazivame dnes, potom pojde uz len o prezitie tejto civilizacie .po prve,ak existuju ine bytosti,nepriatelske, vediet sa ochranit a v pripade meniaceho sa vesmiru a nasej sustavy, najst sposob ako prezit.to co riesi sucastne ludstvo t.j.jedno kto z tejto planety, to nezodpoveda pokroku,ktoreho sme dosiahli v kratkom case.neviem aky ma zmysel udrziavat zivot v takej forme ako ho vidime dnes.to mnozstvo bytosti obyvajucich tuto planetu treba jednoznacne riesit aj formu sposobu zivota ako funguje dnes.dalej to takto nejde,ale ani sucastna zvolena strategia,ktorej sme svedkami nie je v poriadku.kto vobec je schopny ukazat, navrhnut model,ako by ludstvo mohlo pokracovat dalej, vyvijat sa do momentu,kedy budeme musiet opustit tuto planetu,je to pre nas utopia alebo sci-fi dosiahnut taky stav?ja to v tomto momente nevidim dobre,ze sme schopni sa zomknut. nwo nie je riesenie!intelektualne ani duchovne nie sme vyvinuti,aby nastal taky stav!

 7. Ľudia zomierajú v strachu, bolestiach, útrapách pri pohľade na svojich chradnúcich blízkych, ktorí podľahli tlaku zamestnávateľa len preto, aby uživili svoju rodinu, svoje deti, utápajú sa v žiali za najbližšími, ktorí to už majú za sebou… Toto by si mali gangstri odskúšať na vlastnej koži. Ten stav, kedy smrť býva vykúpením.

 8. F tym kolerazom bitunku, co jsem to řekl nebylo to polske? 🙂 próše pána

  Je tam dole v odkazu Zitka postřeh k suprjedům. Přehlídněte můj canc k předvolební prezidentské debatě kandidátů ostud ozvěn zvukaře včera večer na čt, zajímavé je že u trouby předcintátora s vlastním „tlampačem jsem to nepostřehl.

  Agrofertr stát jako „fimra demokra dr t“ ukrajinských rodičů, stejného založení čecha jako „poleno institutu zámečku v práglu nepřišel do dodrbaty čt orwell, segregace. Je možná o stupeň víc nóbles, možná kulturním prostředím a zámečkem ve francii & plebs fouňoví a je otázkou vydělení se z davu póvlu? Což tam s přezíravostí ovšem předváděli floutkovstvím přihlášení se k havliádě vexláctvím kromě kandidáta Bašty, který tam nebyl evidentně zástupcem přezíravé elity póvlu neschopných „trhu. Motýle, od kterých se rubeš vydělil ignorací „pávismem klenotu „dvorečku šlechty?, lůzrovosti. Modrbátor se samozřejmě nezdržel ostentativních postojů že mu pan Bašta nemluví stočením na přání toho co chce slyšet na pojetí odpovědí otázek primitivismem geniality vyvlečení se k souvstažnosti zodpovědnosti typu opakem špatně položené otázky ego představ postoje ale hrané nezaujatosti, a jo gól. No sešlo se tam panoptikům suverénů ad panoptikum výkvětů dokonalostí nad nechápavými jejich šaramantností laskavostí, nehodnými jejich rozměrů „edizonů. Aspentůry amerika first – především, zakrývaně v módu koncepcí anonymizovaných vexláků zdrojových kódů koncepcí strojků procesorů, roboti. Selekce fema lágru. gííííí
  https://m.facebook.com/zuzanamajerova.cz/videos/%EF%B8%8F-česká-vláda-se-chová-jako-banda-totálních-ignorantů-%EF%B8%8Fposlechněte-si-ekonoma-po/493911489394184/?refid=52&_rdr
  Takže s těmi lumeny o stupeň s menší arogancí pana „motýle co se sám vydělil to nepopírají činit?

  https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/videos/81-ve%C4%8Dern%C3%AD%C4%8Dek-1907kolik-pr%C5%AF%C5%A1vih%C5%AF-a-poru%C5%A1en%C3%AD-z%C3%A1kon%C5%AF-je%C5%A1t%C4%9B-vyplave-na-povrch-v-sou/1270993826798301

 9. sergej, ty myslet sebe ze mluvis ceska….

 10. Niečo z Austrálie, kde senátor Gerard Rennick si nevzal servítku pred ústa. Poriadne to natrel covidovým vakcinačným šmejdom. Takých by bolo treba čo najviac:
  https://youtu.be/AUmh-cHxyNA

 11. Dal jsem si práci s grafem, kolem kovid – viz níže (hlášení do systému VAERS včetně úmrtí aj.). Naložte s ním, jak je libo, prostě šiřte! Děkuji, CZkotas
  https://i.postimg.cc/tCq9Kxyp/Tabulka-CZkotas.jpg

 12. Skusi mi niekto vysvetlit preco sa tu riesi ako sa vyhnut povinnosti ist bojovat?! S tou istou energiou sa da dosiahnut viac.Celkom Urcite…

 13. Nanovaxíny má v sebe napichané aj armáda, takže spravovať mozog vojakov cez vopred pripravené, už otestované 5G siete by pre týchto vrahov nemal byť problém. Pôjdu tam a „vďaka“ sérii šmakulád (nevedome, pod vplyvom diaľkového ovládača + vpichnutej 5G-drogy) budú robiť to, čo im ich boh Sionu zavelí. Už len dúfať, že Stvoriteľ menom Otec vyjde so svojho úzadia a ich naplánovanému masakru včas zabráni.
  My Pozemšťania proti duševne chorým a ťažko ozbrojeným psychopatom nezmôže nič; bolo by to ako prakom na Goliáša – a to zvláštne, čo sa vtedy udialo, by sa mohlo zopakovať, lebo inak sme stratení…
  Len pripomeniem, že tomuto dávno naplánovanému koncu súčasného celosvetového morbídneho systému sa vyjadruje biblia prostredníctvom proroka Ezechiela.

 14. Tabulku dam na papir a ukazu ji v nejblizsi dobe memu obvodakovi. Udelam mu radost – on totiz miluje ksefty s kovidem a nenavidi Rusy a taky lidi co by chteli zdravotni peci zdarma – tak jak fungovala pred r. 89. V dobe podvodu c19 se z nej vyklubal kovidfasista jako vino. Zmetek jeden….

 15. K vakcinácii, depopulácii, atď. sa vyjadrovať nebudem. V podstate má Kovidkarbón pravdu. Až na tých mimozenšťanov, o ktorých pochybujem. Najnebezpečnejším vírusom pre planétu Zem je ČLOVEK a za celú dobu svojej existencie to aj neraz dokázal. Takže už chýba iba tá termonukleárna apokaypsa (Armagedon), z ktorej sa naša chorá planéta snáď spamätá, ale človek sotva.

  • Лаитаз Откин

   Kowidbalkon pozera cez vsevidiace oko a vsevidiace oko by mimonov malo vidiet.
   Jeho styl (apokalypticky sci fi horor) je trocha problem ale tak lepsie ako citat ine one.

  • Perfektne vystihnuté.

  • „Najnebezpečnejším vírusom pre planétu Zem je ČLOVEK…“

   Ale to je práve ideológia zvrátenej „temnotou vyživovanej“ filozofie Friedrich Nietzsche-ho, nie? Kto ste pane?

 16. Treba ich potrestat a najvyzsimy trestami svina jedna hnusna ze sa nehanbi pani jedna skareda, prof. Alena Buyx by mala vratit titul svina, velmi dobra by bolo povinne zaockovanie tych co to prikazovali !! pred kamerami a nazivo, aj nas prof. bol z jednych prvy co sa chvalili ze vakcina je sloboda ano uz je tam do hrobu…. a nik sa neodvazi napisat povedat s kompetetnych z Vlady a Min. Zdravotnictva ze to bolo vakcinou, a vsetky televizie v SVK by mali byt potrestani vcetne redaktorov co vykrikovali ake je vakcina bezpecna, tych by som tiez zaradil do programu povinneho ockovania…potrestat a nie davat este im vyhody v televizii aky su oni super… svine !! Mlady zomieraju ved je to vrazda umyselna vrazda a schvalovanie vrazd vo verej televizii. !!

 17. ján Kolník

  Pre „demokraciu“ by tiež bolo nebezpečné skutočné a dôkladné vyšetrenie a zverejnenie výsledkov takéhoto vyšetrenia: „únosu“ Michala Kováča mladšieho, vraždy Róberta Remiáša, vraždy Jána Duckého, „napadnutia“ Hedvigy Malinovej, vraždy Daniela Tupého a na koniec možno aj tej vraždy dvoch homosexuálov a zabitie tretej náhodnej obete na Zámockej ulici v Bratislave.

Pridajte komentár

*