Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Švajčiarsko nariadilo okamžité zastavenie podávania covidových vakcín: „Robia viac škody než úžitku!“


Print Friendly, PDF & Email

Švajčiarsko nariadilo okamžité zastavenie podávania covidových vakcín: „Robia viac škody než úžitku!“

(Baxter Dmitrij, Newspunch) Švajčiarsko nariadilo okamžité zastavenie očkovania proti Covid-19 a zároveň stiahlo všetky odporúčania pre podávanie covidových vakcín.

Lekári môžu odteraz podávať kontroverzné vakcíny len vo výnimočných prípadoch a za špecifických podmienok, no budú niesť riziko zodpovednosti za prípadné škody spôsobené očkovaním.

Podľa odporúčania vydaného švajčiarskym Federálnym úradom pre verejné zdravie (BAG) a Federálnou komisiou pre otázky očkovania (EKIF) dňa 3. apríla 2023, ktoré je dostupné na tejto webovej stránke, je aktuálna situácia nasledovná:

„FOPH a EKIF v zásade nebudú formulovať odporúčanie na očkovanie proti Covid-19 na obdobie jar/leto 2023 z dôvodu očakávanej nízkej cirkulácie vírusu a vysokej úrovne imunity v populácii.

Očkovanie bude možné len v individuálnych a ojedinelých prípadoch – a to u obzvlášť rizikových osôb starších ako 16 rokov, ak to ošetrujúci lekár v danej epidemiologickej situácii a individuálnom prípade považuje za medicínsky indikované, vyžaduje sa prechodne zvýšená ochrana pred závažným priebehom ochorenia a posledná očkovacia dávka bola podaná najmenej pred 6 mesiacmi.“

Neexistuje však žiadne špecifické odporúčanie na očkovanie ani pre ohrozené osoby.

Odporúčania úradu BAG by sa mohli zmeniť, ak by došlo k novej vlne prepuknutia choroby. V dokumente sa ale uvádza, že očkovanie osobám mladším ako 65 rokov sa už neodporúča ani za takýchto okolností.

Pomer prínosov a rizík hovorí jasne proti očkovaniu

V komentároch k časti „Nežiaduce účinky očkovania“ sa deklaruje, že podľa švajčiarskej vlády neexistuje žiadny priaznivý pomer rizík a prínosov v prospech očkovania.

Podľa súčasného stavu vedomostí je riziko závažných následkov pri odporúčanom očkovaní vyššie ako riziko komplikácií z ochorenia Covid-19, pred ktorým má očkovanie chrániť.

Možné riziká preto prevyšujú prínos podaného očkovania.

Zbohom vysoký krvný tlak

V prípade platného neodporúčania to v podstate znamená, že už neexistuje pozitívny pomer prínosov a rizík očkovania proti covidu.

Vláda vycúvala zo zodpovednosti za následky očkovania a presunula ju na lekárov

Nové odporúčania majú vplyv aj na právnu zodpovednosť. Dokument BAG hovorí o stratégii očkovania proti covidu nasledovné:

„Odškodnenie zo strany federálnej vlády poškodeným osobám za následky spôsobené očkovaním možno zvážiť len v prípade, ak bolo očkovanie oficiálne odporúčané alebo nariadené.“

Federálna vláda však do procesu odškodnenia vstúpi iba v tom prípade, ak škodu nekryl výrobca vakcíny, zdravotník aplikujúci vakcínu alebo poisťovňa.

Osoba, ktorá očkuje – teda vo všeobecnosti lekár – môže byť braná na zodpovednosť, ak poruší svoje lekárske povinnosti. V tejto súvislosti sa poukazuje na to, že pre očkovanie proti covidu platia rovnaké pravidlá týkajúce sa informovaného súhlasu pacienta ako pre všetky ostatné očkovania.

Pravdepodobne len veľmi málo lekárov informovalo svojich pacientov o všetkých rizikách, vedľajších účinkoch a obmedzenej účinnosti očkovania proti Covid-19.

Pre lekárov je čoraz ťažšie odôvodniť potrebu očkovania v dôsledku zmenených odporúčaní uvedených v dokumente úradu BAG týkajúcich sa otázok právnej zodpovednosti:

„Ak váš ošetrujúci lekár pri výbere alebo indikácii vakcíny vychádza z odporúčaní očkovania úradu BAG, mal by preukázať, že dodržal uznávané pravidlá lekárskej a farmaceutickej vedy, a teda dodržal povinnosť starostlivosti podľa zákona o liekoch.“

Záver

Portál Weltwoche uvádza, že odteraz budú švajčiarski lekári priamo zodpovední za úmrtia a poškodenia spôsobené očkovaním – čo znamená, že ich ochota očkovať sa pravdepodobne výrazne zníži.

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: Newspunch, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vědci provádějí pozdní fázi klinických zkoušek nového druhu vakcíny proti COVID-19: vakcíny pěstované v rostlinách.
  Vakcínu vyvinula kanadská biofarmaceutická společnost Medicago a společnost GlaxoSmithKline. Na místech v USA, včetně San Diega, probíhá v současné době nábor dobrovolníků do třetí fáze studie, do které se zapojí 30 000 osob.

  Vakcína ve dvou dávkách využívá k tréninku imunitního systému částice vypěstované v rostlinách, které věrně napodobují tvar koronaviru.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/covid-vakcina-pestovana-v-rostlinach-je-v-zaverecne-fazi-testovani/

  • A kam sa podelo konské sérum? Alebo už majú ľudia alergiu na všetky koniny?

   K článku – „v zásade nebudú formulovať odporúčanie na očkovanie proti Covid-19 na obdobie jar/leto 2023 z dôvodu očakávanej nízkej cirkulácie vírusu a vysokej úrovne imunity v populácii“ – Takže to je, alebo nie je o vakcínach?! A kde a kto v Švajci zabezpečuje lekárom pravdivé informácie o zložení a rizikách „vakcín“?!
   A lekár má byť za blbca? Ja som myslel, že za blbca tu má byť vždy PACIENT! A dokonca aj zdravý človek!

   „FOPH a EKIF v zásade nebudú formulovať odporúčanie“ – ale je snáď rozdiel medzi odporúčaním a profesionálnym „prečo“, t. j. exaktnými informáciami!

   Nepoznám situ, ale Švajc nie je členom EU, takže neplatí precedens v EU vyvinenia sa pharma spoločností za negatívne účinky týchto patokov! A že by si toto pharma spoločnosti v Švajci nezabezpečili? Ony tam nemajú nastrkané peniaze? Nielen do vakcín.

   Investičný fond Billa Gatesa investuje do švajčiarskej cleantech Bloom Biorenewables
   https://www.ggba-switzerland.ch/bill-gates-investment-fund-invests-in-swiss-cleantech-bloom-biorenewables/

   • Oficiálne úrady nemôžu priamo povedať, že vakcíny sťahujú, lebo sú nebezpečné alebo smrteľné. To by nastala v zhypnotizovanej a nevedomej verejnosti panika. Musia to nejako zaobaliť a zaobalili to práve tým „neočakávaním novej vlny a vysokej miery imunity v populácii“.

    • holistický prístup

     Stále je to o udržiavaní LŽI, PODVODU, KLAMSTVA o živých, množiacich sa, voľne šíriteľných VÍRUSOCH“.

   • No a ten neexistujúci „pomer prínosov a rizík v prospech očkovania“ síce tiež spomenú, ale až niekde na strane 25 vo vydanej správe.

   • Lekár nemá být za blbca, ale za „obětního beránka“, který následky COVIDvakcín „odnese“ místo vládních potentátů, kteří nařizovali restrikce, nucené očkování.

    • A hlavně nemají žádnou magickou ochranu,jako ti potentáti nahoře .Takže i lidská zloba leccos zmůže.Pak stačí pocit viny a neštěstí je na světě.

     • Mnoho zmůže hlavně lidská bezohlednost, chamtivost, tam pak jdou často bokem i přísahy a svědomí. Ti nahoře rozhodí mezi národ jen semena zla a to musí mít živnou půdu a podmínky v jednotlivých lidech aby naklíčilo.

 2. úžitok – pre nepriateľov
  škoda – pre obete
  — nič nové, ďalší zbytočný článok —

 3. Mimo tému – nie len pre Pohodu – odporúčam pozrieť si aspoň tieto 3 časti seriálu Apkalypsa.
  Pokiaľ človek už vie, že existuje akýsi koncept Rádu Lebka a kosti 322 /prof.Antony Sutton – interwiev/ – t. j., že vymysleli dve globálne tézy, ktoré majú proti sebe globálne bojovať – ktorá bude v produkcii úspešnejšia, ktorá zvíťazí /žiadna nezvíťazí – víťaz je ten, kto tento duálny systém ovláda a profituje z tohto zápasu/, resp. že dôjde k SYNTÉZE – že tieto dva globálne totalitné systémy nahradí jediný v záujme „svetového mieru“, t. j., že pre masy sú postavené 2 „ideálne“ systémy – „slobodný“ kapitalizmus /reprezentovaný nacionálnym socializmom/ a vs. „sociálne spravodlivý“ = „koloniálne nezávislý“ komunizmus /reprezentovaný internacionálnym socializmom/ – pre obe strany más sú to však však totálne exploatovatibilné, zideologizované otrokárske totalitné systémy „bez oddychu v mene čohosi“!

  Je neskutočné pozorovať, ako v krajinách so strategickým významom prebiehala vojna a vlastne prebieha neustále zápas – kto túto krajinu bude ovládať!
  Ak mala krajina chvíľu kľud od kolonistov – museli ju ovládnuť komunisti. A zase na striedačku kolonisti, a tak donekonečna. A potoky krvi a neustála bieda vojakov a civilov bojujúcich „za slobodu kolonialistov“ a za „spravodlivú nezávislosť a komunizmus“ – a každú túto tézu mal vždy uchopenú nejaký vodca! A mrite za to!

  Absolútne nič sa nezmenilo! tieto dve tézy v neustálom konflikte sú „geniálnym“ nápadom illuminátov – perpetum mobile neustálej exploatácie, neustálej genocídy! A „nedajbože“ nebudete chcieť proti sebe válčiť – máme tu pre vás NWO!!!

  Teraz inak – otázka – ak komunisti plánovali vpád do západnej Európy a nastolenie KONCEPTU – tézy – komunizmu vojenskou cestou – ešte v 80-tych rokoch – a ak je rozviedčik generál Pavel – český prezident – súčasťou tohto programu – je, či nie je možné, že jeho úlohou je práve útokom proti Rusku vyprovokovať komunistickú inváziu – Ruska ako baranidla a Číny ako hegemóna tejto tézy – inváziu neokomunizmu do Európy?!

  No lebo v tom seriáli neustále reve do popredia hegemonia Číny a Ruska a hegemónia USA – a ich neustály zástupný konflikt ako stret týchto téz! Internacionálny socializmus nezanikol zrušením Varšavskej zmluvy! A nastupuje nová forma nacionálneho socializmu – reimportovaná z USA!
  Podľa Pjakina – Čína sa stáva svetovým centrom koncentrácie riadenia! V Číne sa v zmysle produktivity osvedčil „kapitalstický komunizmus“ – čo je fakticky výsledná syntéza týchto dvoch téz! A osvedčuje sa totalitarizmus NWO! A v Číne prebehla najmasovejšia genocída 20. storočia – za Maa a pomocou maoizmu inde prišlo v priebehu pár rokov o život 80 miliónov ľudí!

  Odpoprúčam dobre vnímať aj určité tam vyjadrené myšlienky! Seriál Apokalypsa podľa mňa – na pozadí historických udalostí a vojen a povstaní po WW2 – predikuje možnosť, mechanizmus a príčinu tej novej WW3 – lebo stret týchto 2 globálnych téz pokračuje NEUSTÁLE!!! A víťazom bude opäť ten, kto tieto vojny riadi na oboch stranách!

  Apokalypsa- Válka světů (02) – Dokument NGC (2020) – PREMIÉRA 11.02.2020.mp4
  https://ulozto.net/file/d2eCcnlOANnI/apokalypsa-valka-svetu-02-dokument-ngc-2020-premiera-11-02-2020-mp4#!ZGOxZQR2AzMvAJSyZTMyLmVmZwuzA0yhGxS5nTgZqR12Imp2BD==
  Apokalypsa- Válka světů (03) – Dokument NGC (2020) – PREMIÉRA 18.02.2020.mp4
  https://ulozto.net/file/dgTKxK856gML/apokalypsa-valka-svetu-03-dokument-ngc-2020-premiera-18-02-2020-mp4#!ZGL3AGR2ZzL3BGH1ZwMxMQqxAJH5L0kAMmMbA3c1HKMGGzZkZj==
  Apokalypsa- Válka Světů (04) – Dokument NGC (2020) – PREMIÉRA 25.02.2020.mp4
  https://ulozto.net/file/p1USoDECPk4o/apokalypsa-valka-svetu-04-dokument-ngc-2020-premiera-25-02-2020-mp4#!ZGEuBGR1LwZ0AGEvLmIuLmR1AzVjomEeHTgeZRW+K2p0BQp4
  ———————–
  Tých sérií je 6 – všetky stoja za to, aj keď je z toho materiálu cítiť určitá zaujatosť – treba si to prefiltovať. No a samozrejme – o pozadí tohto celého a benefitoch pre koho – ani muk! Toho Suttona a kto je za okultným riadením globálnych procesov si konečne naštudujte – inak vám to nikdy nezapne! A budete zomierať ako kusy mäsa!

 4. VIDEO: Christine Lagarde jako šéfka Evropské centrální banky prozradila ruským imitátorům Vovan a Lexus děsivý plán na zavedení digitálního Eura již na podzim tohoto roku a padla dokonce i zmínka o možnosti, že nebudou povoleny už ani drobné hotovostní transakce okolo 300 až 400 EUR! V minulosti je prý zneužívali teroristé v Paříži v roce 2013! Už je jasné, proč Vít Rakušan spustil v České republice rušení poboček České pošty, brzy už nebude výplata důchodů v hotovosti možná nikde v Evropě, bezhotovostní budoucnost je skoro tady!
  https://aeronet.news/video-christine-lagarde-jako-sefka-evropske-centralni-banky-prozradila-ruskym-imitatorum-vovan-a-lexus-desivy-plan-na-zavedeni-digitalniho-eura-jiz-na-podzim-tohoto-roku-a-padla-dokonce-i-zminka/

  • Pozor! K tejto agende sa hlási zmrd PELLEGRÍNI! Tak ho nezabudnite voliť! A keďže v hre je aj koalícia Fico-Pellegríni – výsledkom bude koaličná dohoda – aj o tomto – zvlášť ak sa Fico hlasí k EU socialistickej internacionále – a to sú všetko neomarxisti, ktorí nám tu zavádzajú NWO!

   • „5) Digitálne meny „mimo dosahu a kontroly“ centrálnych bánk predstavujú výhľadovo riziko pre stabilitu cien. Skoky v hodnote takýchto mien by mohli naštrbiť cenotvorbu a citeľne ochromiť schopnosti centrálnych bánk starať sa o cenovú stabilitu. Vlastná digitálna mena nám môže v budúcnosti pomôcť zlepšiť účinnosť menovej politiky a tým efektívnejšie pomáhať ľuďom.“
    Poznámka – akurát NBS už nie je národná a kontrolu má mať Euróṕska centrálna banka!
    A tá bude zavádzať „spravodlivé ceny“ v slovenskej kolónii – ty podvodnícke hovädo z NBS!
    https://nbs.sk/aktuality/chceme-ci-potrebujeme-digitalnu-menu/

    https://www.mirri.gov.sk › aktuality › informatizacia › slovensko-ma-digitalnu-koaliciu › index.html
    Slovensko má Digitálnu koalíciu | Ministerstvo investícií, regionálneho …
    Digitálna koalícia (DK), ktorej predsedom predstavenstva je vicepremiér Peter Pellegrini, spája partnerov zo štátneho, súkromného, neziskového a akademického sektora v úsilí pripraviť Slovákov všetkých vekových kategórií na prácu a život v nastupujúcej digitálnej ekonomike.

   • Znám dost lidí, kteří do „digitální finančního koncentráku“ vstoupí zcela dobrovolně – pro pohodlí cokoliv!
    Kdysi jsem poslouchal pjakina (mnoho let nazpátek) a odpovídal na dotaz jak je to s financováním terorizmu – informačně to bylo velmi zajímavé, hlavně ta část, že se tyto platby provádí bezhotovostně!

    • Podla oficialnych informacii sa zacat postupne zavadzat digitalna mena v EU v druhej polovici 2024… ale podla vyjadreni tejto mumie velmi zrychluju, nieco sa deje! Kedze BRIKS planuje v auguste zverejnit nejaku dolezitu info, tak typujem, ze koniec dolara, kt stiahne euro zacne uz koncom leta a mozno aj preto to zrychlenie a znizenie hranice hotovostnych platieb, kt nasledne zrusia a zakazi !

  • To divadlo jim nebaštím. Včera jsem přemýšlela nad tím že to prozrazení šéfky banky bylo plánované,domluvené .O všem co chystají informují lidi předem.

   • He!
    1/ Tí, čo to zbaštia – myslím bežných ľudí – začnú si vyberať!
    2/ Zmrdi to označia ako run na banky – a to použijú na legitmizáciu „opatrení“ – zmrazenie ako digi peňazí.
    3/ Potom je tu tretia skupina – tí urobia „run“ tým spôsobom, že peniaze prevedú ľavou zadnou „tak ako sa má“ – na Kajmanské ostrovy!
    4/ Ostatní budú okradnutí!!!

 5. Strach má človek vtedy, keď neverí. Iným – ani sebe nie. A neverí si, ak sa nepozná. Netušíme, aké úžasné možnosti sú v každom z nás. Objavíme ich vtedy, keď sa dostaneme do krajnej situácie a sme prekvapení, čo dokážeme. V krajnej situácii spoznávame sami seba najlepšie. V krajnej situácii sa naplno prejaví to, čo v nás za bežných okolností iba drieme. Láska! Človek všetky pozitívne činy vykonal z lásky k blížnemu, napĺňajúc jednu z najkrajších myšlienok, ktoré posúvajú Svet k lepšiemu.
  Strach prekonáme len vtedy, keď máme nádej, že sa stav, v ktorom sa nachádzame, zlepší. Nádej však máme len vtedy, keď sa nebojíme. Kto sa bojí – neverí. A tak sú Viera, Nádej a Láska tri základné predpoklady na prekonanie strachu. Bez nich nemá náš Život – Zmysel.
  A tiež bez nich nemá Zmysel ani naša Smrť, ktorá je rovnakou súčasťou Života, ako je Strach – súčasťou Odvahy. Kto miluje, verí a dúfa – sa Nebojí!

  • Strach prekonáme len vtedy, keď máme nádej, že sa stav, v ktorom sa nachádzame, zlepší.
   ***
   Aby se stav zlepšil je potřebné, aby každý jednotlivec přiložil ruku k dílu a nečekal, že to někdo vyřeší za něj. Pokud čeká na nějakého- vůdce, spasitele,… , který to vyřeší za něj, po čase se ocitne v obdobném svinčíku jako se před tím nacházel….

  • Replika z „Posolsvo od protinožcov“ /Aborigéni/ –
   „Buď máš vieru – alebo máš strach! Oboje naraz mať nie je možné!“
   ???
   A čo náboženstvo – „viera“ v boha – ktorá je založené na strachu z toho /boha/, v „čo“ veríš?!!

   O tom je židovstvo, o tom je židokresťanstvo, o tom je islám! Totalitná svetonázorová žido SCHIZOFRÉNIA!

   Ja Verím Bohu, Boha Miľujem, SOM BEZ STRACHU Z BOHA!!! A čo s tým spravíš?!

 6. Psychpaticki zlocinci vsak neskoncili a maju u riti vsetkych ludi! https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/covid-vakcina-pestovana-v-rostlinach-je-v-zaverecne-fazi-testovani/
  Digitalnu menu pripravuje 90% svetovych vlad a coskoro ju zavedie aj Rusko, otazka znie, ako budu koncipovane, ich casova zivotnost a ci uplne neodstrania hotovost. EU je uplna bazina, takze tu ocakavam tvrdu totalitu, ale fakt tvrdu !

 7. …presne tak, aj Ježiš povedal : ,,Dokonalá láska vyháńa strach“….

 8. Polské zprávy uvedly, že opozice chce, aby Poláci jedli červy.
  Návrh zákona vyžaduje, aby výrobci označovali obaly nápisem: „Pozor, tento potravinářský produkt obsahuje hmyzí proteiny“.

  „Pokud chce Rafal Trzaskowski jíst mazurek (polský velikonoční koláč) ze sušeného hmyzu, pak by měl mít tu možnost,“ řekl Kowalski. „Většina z nás preferuje normální polské jídlo, polské maso a polské mléčné výrobky.“
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/jiz-treti-zeme-eu-pripravuje-protihmyzi-zakony/

 9. svatoslav butora

  Vzniká otázka – taká obyčajná a ľudská – pri všetkých tých kolosálnych nezmysloch, ktoré na svet a do sveta vypustili kolosálni Svetovládni Idioti: Čo má zmysel?
  Aký zmysel má mať politika národov a krajín a štátov a tých, ktorí sa tvária ako „vládcovia“ aby sa národy a krajiny a štáty cítili a pracovali s pocitom bezpečia??

  Odpoveď sa ponúka sama: Opustiť politiku globalizácie a svetovlády a opustiť koncepcie Svetovládnych Idiotov a obnoviť fungovanie ľudských spoločenstiev na princípe samostatnosti a maximálnej možnej hospodárskej nezávislosti na Svetovládnych Idiotoch v centrách sparchantelých entít USA a spol. a tzv.EU a spol. a WHO a WEF a MMF a zdegenerovanej OSN. Musíme obnoviť ako ľudstvo a národy stratenú Olympijskú Myšlienku dokázať si sadnúť k riešeniu problémov ako jedna ľudská rodina ku rokovacím diplomatickým stolom bez SS-dozorcov, ktorí ľudstvu pripravili „pohostenie“ z biologických zbraní a obchodných zbraní a nenávisti a bez armádnych svetovládnych „čiašníkov“, ktorí udržujú diplomatické úsmevy a „dobrú náladu“ Svetovládnych Idiotov z anglosaského rybníka, ktorý už s úsmevom vyžral zdroje Sveta Západu v ich sfére vplyvu, a teraz by radi vyžrali zdroje Sveta Východu. Koloniálna a nacistická/fašistická podstata Ovládateľov Sveta Západu už dávno stratila masku demokracie. Nie je možné si s nimi sadnúť „k jednému stolu“ ako s bratmi a sestrami, keď okrem ich „Moci“ žiadnu ľudskú myšlienku v sebe nemajú.

  • “ Musíme obnoviť ako ľudstvo a národy stratenú Olympijskú Myšlienku “ – si robíš srandu? 1/ Olympus – ako vrch plný nás bohov? 2/ Olympíjske hry ako prezentáciu bojaschopnosti jednotlivých gréckych miest, čo pri fiasku prinášalo riziko ich vojenského prepadnutia? Olymíjsky víťaz v konkrétnej „zbraňovej“ kategórii mohol byť LEN JEDEN! DRUHÝ – BOL DOMA V PRDELI! DAV HO OBVYKLE ZLYNČOVAL, PRETOŽE SVOJÍM „NEVÍŤAZSTVOM“ POTENCIÁLNE POVZBUDIL KONKURENČNÉ MESTO K ÚTOKU! Čiže žiadne!!! – „Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa!“ Hovno! Išlo vždy len o víťazstvo – „atómovú bombu“ tej doby!
   Novodobé olympíjske hry sú len dobre naplánovaný biznis – a politikum mediálnej prezentácie víťazstva zdrojového zázemia vojny tej ktorej krajiny!

   Záhrada volá, končím dennú dikusiu.

  • Tohle je apel spíš na otroky – obyčejné užitečné idioty který udržují tenhle systém v chodu.

 10. Ředitelka pohřebního ústavu a balzamovačka Laura Jeffery nedávno svědčila na National Citizens Inquiry v Torontu v Ontariu, kde vrhla světlo na znepokojující jev, který pozorovala od zavedení experimentálních vakcín Covid.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/sokujici-odhaleni-spinava-krev-a-paraziticke-masy-vlaken-u-ockovanych-pacientu-s-covidem-video/

  • Harald Kautz-vella přece povídal něco o mimozemských parazitech v injekcích Ale normální paraziti se snaží žít co nejdéle v jakési symbioze s jedincem Že by opravdu The last of us ?

  • Proto třeba ten nedostatek Ivermectinu .

 11. Israismael

  Ľudia zmeňte prekurzor !!!
  Vy sledujete všetci len politické machinacie vo svete, ale prekvapí vás niečo iné !!..človek sa bude musieť naučiť tomu, čo bude vládnuť už o pár rokov a nebude to ľudská ruka ,či mi verite alebo nie …a malo by sa už prestať upodozrievanie v zmysle že som žid či moslim alebo podobné mozgové vymysli kohosi,keď raz aj ten zarytý sluha pána tohto sveta, zistí že som dával len rady a nie náboženské struktury slova .. …vy nehľadajte nízke oblasti politiky ,pozemských vládcov a pod …lebo nenájdete to čo bude najviac potrebné o malú chvíľu.´⁠◔⁠‿⁠ゝ⁠◔⁠`⁠)⁠━⁠☞
  Upozorňujem všetkých pajtasov ktorí sa budú chcieť osopovat že zas píšem o náboženstvach a zidovinach a pod..
  Nikdy som nepísal ani o náboženstvach a ani o zidovinach…To je len kohosi popleteni nazor ,že tak píše o mne …Kto mi rozumie ten to iste vie o čom to je !!

  • Israismael

   Náboženstva sveta , podľa mojej definície …ale nech si to každý povie sám zo seba = súhrn ľudských tradícií zaobalene do viacerých foriem svetskych cirkví,snažiac sa vyrozumiet Bohu v Slove …Nikdy nemôžu byť ale voditkom k Najvyššiemu, lebo každé náboženstvo sa potýka s nedokonalym výkladom Božieho Slova a navyše mnohokrát falošným lebo to slovo poprekrucali ľudia a aj temno samotné !!
   Existuje len jedno vodítko ..Priame SLOVO ,Najvyššieho prinesené a prenesené na Zem,keďže samotný prvý syn boží pred 2tis rokmi to nespisoval čo hovoril ,tak prišiel druhý syn boží podobne ako prvý opäť v ľudskom tele ,a ten to SLOVO spísal ..Žiadne pochybnosti pán .. má ich hneď v tejto sekunde len čo to precital…Druhy syn prišiel presne tak na zem ako aj prvý ..narodil sa žene …nech sa už s tým zmieri ten čo ma nenávidí tu na tejto stránke ,prípadne ešte zopár jedincov, že je to tak …a že existujú ľudia s takýmto vysokým poznaním !!!.Nedostane sa to veľa ľuďom ..Kriste pane to nie je vyvysovanie sa z mojej strany ,ale pomoc…Keby som mal jednať takým štýlom odplaty ako jedna ten pán tu ,tak dokážem také štipľavé slová že by to tento web fórum skrutlo naopak a už by ma dávno vyhodili s takým slovníkom podobným tomu človeku .. ale nejdem sa ani znižovať ani oplácať lebo ako sa do hory zvolá tak sa z nej ozýva !!..nezmysli plodia len nezmysli,nevraživosť plodí ďalšiu nevraživosť …

   • Israismael – na jednom mierovom pochode som malej skupine ľudí vysvetľoval, že ak sa zlo usádza v nejakej záujmovej zóne tak ide najprv po všetkom čo ho môže najviac ohrozovať – ide po všetkom najvyvinutejšom, prirodzenom, pravdivom, najčistejšom – tak ako kedysi bol terčom temna Židovský národ. To, že ten národ potom zlyhal a stal sa nástrojom temna to ešte neznamená, že pravda o Židoch začína ich „temnou“ históriou – ich zlyhaním – ich zneužitím . A práve to nám chcú kazisveti dnešnej doby nahovoriť – zahádzať kopou špiny tú kopu špiny ktorú si Židia svojim zlyhaním nahádzali na seba. Lenže pod tým všetkým – pod tou hromadou dvojvrstvej špiny sa nachádza skrytá pravda o Židoch, ktorú jak kedysi Zakulisné temno tak aj dnešní trabanti – fanatickí kritici Židov potrebujú skryť.
    Tí v zákulisí to vedia čo urobili zo Židmi a tí tu na Zemi – užitoční idioti – hrobári – smetiari odkázaní na ich obmedzený rozum – tí pochovávajú Pravdu pod čo najväčšou vrstvou manipulácií. Lenže oni nevidia, že ich vidíme, že usilovne vylievajú vaničku špinavej vody kvôli tomu aby z nej vyliali hlavne to dieťa –
    skutočnú duchovnú pravdu.

    A tak to robia úplne so všetkým pravdivým keďže to nejde zničiť a ani dokonale zakryť –
    kriticky poukazujú na každú obeť temna, že ju treba eliminovať – vymazať z vedomia ľudstva. Ale nerobia to z lásky k Pravde ale kvôli tomu aby zakryli jej skutočnú pôvodnú identitu a úlohu jej určenú Bohom. Berú ľuďom nielen nádej ale hlavne túžbu po poznaní – jak keby všetko čo je v područí temna alebo je zamaskované/prekrútené temnom nemalo pôvodnú prirodzenú existenciu, poslanie, význam.

    Dosť som bol bol prekvapený, že niektorí ľudia poznali Posolstvo Grálu a dvaja zo nich chápali čo som hovoril.
    Niektorí sa zaoberali KSB a zároveň Posolstvom a bola to vcelku dobrá debata. Každopádne väčšina uznala, že zlo nemôže bojovať tak že by vytvorilo vlastný koncept a to čo je naušlachtilejšie a prirodzené by ponechalo na pokoji – viditeľným.

 12. Kdysi měli lidi blíž k sobě i k přírodě měli k ní úctu .Tohle všechno se děje protože jsme zodpovědnost za svůj život odevzdali někomu jinému a žijeme ve lži.
  Je to na zamyšlení.
  Pohanské nikoliv křesťanské Velikonoce. : https://petrharazim.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=188489

  • Presne tak.

   Maros je jeden z mnohych prikladov.

   Prijal benefity internetu, bank, obchodov, mobilnych telefonov, aut a podobne. Podriadil sa a podriadeny buduje novu spolocnost, s vymozenostami, ktore neriadi, nespravuje, nevlastni, ale chce si ich majitelov podriadit.

   Na Slovensku selektuje, vidi slovensky narod, slovenskych sionistov, ale nie Slovakov, ale v Izraeli vidi pausalnych zidov, to uz nie je zidovsly narod a izraelski sionisti. On nerozumie, ze ti elitni zidia maju tituly, ktore podliehaju vyssim zriadeniam a ze ich tituly nie su najpremiovejsie. Ale pre toho jednoducheho kompilata je to postacujuce nenavidiet narod, ktory mu bol podhodeny tou mrkvou.

   • Když proti němu něco máte vybavte si to přímo s ním jako chlap, né prostřednictvím mého příspěvku. Je to jen váš názor nic víc. Maroš má přehled a na svůj názor má důvod a právo stejně jako mnoho jiných lidí .
    Zní to od Vás jako výsměch všem tady .Mnoho těch „benefitů “ bylo lidem postupně vnuceno a jen si nalhávají že jim zlepšili život ,opak je pravdou. Obírají je o čas a soukromí .Stejně tak nám bude nanucován život bez hotovosti, mletý chrousti a digitální identita. Ale kdo má rozum využije ten internet na poslední zbírání užitečných informací / zahrdaničení ,chov, byliny atď./ Kdysi lidi mocipáni ovládali a využívali kvůli neznalosti ,neuměli číst,psát. Dnes už nikdo nemůže říct -nevěděl jsem ,může jen říct, byl jsem líný si to zjistit a dát věci dohromady.

    • Israismael

     To predsa človek študuje a ja napr poznám tu spätnú agendu globalistov a čo chystajú už niekoľko rokov dozadu a vie to človek čo chystajú na nás… alebo nás podceňujete ,že som slepí ,že to nevidím ja alebo aj ini???..ale keď nerozpustite hmlu a necháte temno účinkovať bez svetla ,tak vás aj nás všetkých zožerie to temno lebo mu nechávate neznalosťou ako pracuje voľnú ruku !!..Chápete má magda čo myslím..?? Keď sa ľudia nedajú na cestu k vyšším hodnotám tak do pár rokov je koniec ..môžete robiť čokoľvek…bez pomoci z Najvyššieho sa neroztopí ťa ukrutne temnota vo svete a tie obrovské mračná temna nezmiznú ale zmizneme mi ako ľudia .
     A ešte raz ja nikdy nepíšem o náboženstvach ..toto čo X krát som písal je iné poznanie …vy to len neprijmate niektorí preto ,lebo máte egá tak naštrbene že si myslíte že je niekto nad vasim rozumom , a vôbec nepozorujete že to nie je reč môjho ega ku vám ,ale je to reč môjho ducha …ku vám .ľudského ducha ..nie iného preboha !

     • Běžte s tou sektou a strašením někam , ty bludy a tlachání se nedají číst. Moudra si nechte pro sebe nemám o ně zájem.

    • To je fakt a nie moj nazor. Baron nie je zidovsky titul. Aristokracia ma svoju hierarchiu a zidovski baroni nedosahuju rank, ako si tu vy predstavujete. To, ze maju brutalnu moc, neznamena, ze je to moc absolutna.

     Preto je Maros bez prehladu a ja reagoval na Vas trefny prispevok.

     Okrem toho vam bude nanutena ucast na prerozdelovani zdrojov, pretoze je ludi vela a vycerpanie nerastneho bohatstva je fenomen, ktory sa ludstvom plizi ako mor.

     Ludia sa sami nevzdaju rozmnozovania a spasajuce kobylky musia regulovat len ine kobylky.

     Nic vam vnutene nebolo, Vesmir je obrovsky a lud je len na zaciatku technologickych objavov, ako sa dostat hlbsie do Vesmiru.

     Hierarchiu maju aj mravce, aj tulene, vsetci bojuju o svoj priestor a tak ju maju aj ludia. Ibaze je clovek najmocnejsi predator, ktory ma nepriatela iba ineho cloveka.

     V preklade, bezny proletariat neprispievajuci k pokroku.

     To je drsna realita, ktoru si clovek nevie pripustit.

     • Mravenci a tuleně a všechno v přírodě navzájem spolupracuje , nazabíjejí ,neničí ve velkém svůj vlastní druh aby měli víc místa, pohodlí ,bohatství, byznys .I vůdce smečky v přírodě dodržuje pravidla jinak dostane šanci jiný ,korupce není možná , volby jsou nesfalšované. Když loví jen tolik kolik potřebují aby přežili nezneužívají ostatní zvířata, nemučí je pro potěšení .To dokážou jen určitý degenerovaní psychopati mezi lidmi který si hrají díky penězům a moci na Bohy . Podívejme se kdo ničí v skutečnosti naši planetu. Tohle je drsná realita : http://dokumentarni.tv/penize-ekonomika/korporace-the-corporation

     • A kto kupuje od korporacii produkty?

      Odpoved: Ekonomicka trieda disponujuca len svojou pracovnou silou. Kto nuti tuto triedu kupovat vyrobky?

      Kto nuti tuto triedu sa zadlzovat? Ak sa zadlzite, poziciate si prostriedky, ale urok musite vyprodukovat nadhodnotou. Ako vytvorite nadhodnotu? Vytvorite pracu, spotrebu, zacnete tazit na novych miestach, vyrabat, tvorit, predavat. NIkto z tychto beznych ludi nechce drzat cierneho petra v ruke a zbankrotovat. Tak ako zastavite cely proces na planete?

      Viete, ak by sa moc dostala do ruk beznych ludi, myslite si, ze su lepsi manazeri, schopnejsi myslitelia? Behom par chvil, by sa moc znova prerozdelila rovnakym sposobom, ako bola prerozdelena predtym. S prirodzenostou nevybabrete a stale sa o to clovek pokusa.

      Aj ludia spolupracuju, bez spoluprace nevytvorite technologie. Aj zvierata spolupracuju, mravce na zhanani si koristi, tvorbe hniezda. A aj tak sa tie mravce medzi koloniami vrazdia, aj tak tie levy vyvrazduju svojich konkurentov, aj tak zebry mlatia svojimi kopytami ine zebry, aby sa mohli rozmnozovat.

      A co taky lachtan? Videli ste snad mnohokrat v dokumentarnych filmoch, ze len kvoli rozmnozovaniu zabije bez lutosti svoj druh, ineho, menej dominatneho samca.

      Viete, ked spominate A, spomente aj B, aj C, aj D.

      Zivot si svoju cestu vybral na zaciatku, ako sa zacal na planete tvorit. Skoro kazdy jedinec na tejto planete si vybera emocionalne lahku cestu, prirodzenu jeho vlastnostiam. Ludstvo sa vyvinulo bez odporu do podoby, proti podobe ktorej bojujete. Neda sa ist proti prirodzenosti druhu.

      Viete co mozete urobit? Spomalit nevyhnutne. Ale ani to spomaleine nevyhnutneho nebude trvat vecne. A to Vam pisem s prirodzenym respktom k Vam ako osobe.

     • Pevně věřím že se to zrychlí a tenhle systém padne čím dřív tím líp , je konec. Banky půjčují fiktivní peníze které nemají,úrok je jen třešnička ,na užere se spekulacemi bohatne lehce , už dospekulovali . Farmakomafie vyrábí budoucí pacienty ,všechno propojený přes jídlo a chemii v něm přes zkorumpované vlády.Mají to dobře přespekulované i lhaním přes media. Je dobré poslouchat intuici ,být bokem a učit se .Kdo nutí kupovat výrobky ? Žeby ten kdo do nich dává kurvítka a do roka se pokazí protože karteli se domluvili ? Tak znova : https://www.youtube.com/watch?v=YAeNjD4Ce9M

     • Na druhej strane, pozickami sa zrychlil ekonomicky rast. Ako by ste vyvijali, pripadne produkovali, ak by ste nemali kapital? Kapital mala vzdy len burzoazia, tym padom by clovek z bezneho prostredia bol len nevolnikom, aj keby mal akykolvek dobry napad, pretoze kym by ste si zabezpecili akytaky prijem vymennym obchodom, prebehol by Vam zivot. Ak mate myslienky, mozete ich realizovat, mozete pozickou platit ludi, rozvijat obchod, rozvijat svoj zivot a prispiet do spolocnosti. Vyvinut technologie, urychlit procesy, vyprodukovat rychlejsie. Musite pochopit, ze tymto nastrojom sa spolocnost rozvinula exponencialne behom par rokov, pricom predtym taketo moznosti nemala. Takze znova, mame tu A, ale aj B.

      Kto vyrobil kurvitka? Dosiahnutie isteho stropu spotreby a zabranenie rozpadu ekonomiky sveta v takej rychlosti, aku by sme zazit nechceli. Aby ekonomika rotovala, podporila sa spotreba kurvitkami. Myslite si, ze ludia, ktori maju deti, satia ich, zivia ich, platia im skoly, pracuju v korporaciach, maju zaujem, aby tie podniky skrachovali a svetova produkcia sa zastavila?

      Co by ste docielili? Este vacsi chaos v spolocnosti, napatie a nespokojnost, agresivitu a socialne nepokoje. Co ak by nejaky nespokojny obcan nahodou natrafil na Vasich blizkych a v amoku im ublizil? Pochopte, ze akcie maju svoje reakcie.

      Nikto vas nenuti si kupovat pracku, mozete ist prat do potoka alebo rieky. Vyrobit si vlastnu pracku a prat vlastnymi schopnostami. Napriklad zo studne tahat vodu a na kamenoch vyprat svoje veci. Jedine, ze ich nemate a ste nutena vyuzivat schopnosti inych a sice, pouzivat vynalezy.

      Pochopte, Vy pristupujete na podmienky. Tak si tu pracku nekupte. Preco stale ocakavate, ze Vase problemy budu riesit ini ludia? To, ze nemate Vy vyprate, nie je nikoho ineho problem, len Vas.

      Ci myslite, ze kazdy clovek moze pracovat vo vyskume? Co by robilo tych 20% populacie, keby spotrebny tovar, tym myslim aj lieky, by sa opakovane nepredavali? Kde by ste zamestnali tie 100vky milionov ludi, ktori pracuju bud priamo v oblasti alebo v suboblasti pharmy?

     • Zabúdate na dve veci: 1) Že kapitál nemusí vlastniť len súkromný kapitalista, ale kľudne aj štát (štátna banka). 2) Že ak spotreba predbehne zdrojové a regeneračné schopnosti planéty, tak skôr či neskôr dôjde ku kolapsu. Kapitalizmus vo svojej čistej podobe nie je zlý systém, lebo do veľkej miery kopíruje prirodzený poriadok. Môže ale dlhodobo fungovať len vtedy, ak sa zabezpečí dokonalá konkurencia, teda zabráni sa vzniku oligopolom a monopolom, lebo tieto formy už zo svojej podstaty nie sú efektívne a spôsobia deštrukciu kapitalizmu. A dnešný kapitalizmus presne tam dospel. A ešte jeden predpoklad na to, aby kapitalizmus fungoval – žiadne záchrany bánk ani nikoho iného. Ak má nejaký subjekt skrachovať, tak musí skrachovať. To je prirodzený očistný proces. Ak sa tak nestane, neskôr padne celý systém.

     • redakcia, isteze. Ved o tom pisem, spotreba sa uz za hranicne a regeneracne schopnosti planety dostala. Zaroven, v systeme je enormne mnozstvo meny a ak by ste nechali padnut vsetky chore institucie, zabezpecili by ste ozdravenie systemu v plnej miere takym sposobom, ktory popisujete? Zhodili by ste nielen system, ale na ekonomiku naviazanych aj mnoho milionov ludi s hypotekami. To je len jeden priklad za vsetky.

      A co prirastok populacie? Ako chcete zabezpecit zdroje pre cloveka, ak ma planeta kazdorocny prirastok populacie? Neustale budu vacsie naroky na ukojenie potrieb obyvatelstva.

      Oligopol je znova len a len prirodzenost vyberu sily istej casti populacie. Nemozete docielit rovnaku moc vsetkym, to tak proste nebude fungovat.

      Preto s Vami suhlasim, ze skor, ci neskor dojde ku kolapsu, comu sa da zabranit prerozdelovanim bohatstva planety.

      Zabudate na jednu dolezitu vec, dobrych ludi je na planete ako safranu, pre nich sa neoplati budovat svet. A mozete so mnou akokolvek nesuhlasit, ale ak by ste spravodlivy svet vybudovali, ti dobri by ho neudrzali, pretoze tych ziadostivych je mnohonasobne viac a system by sa dostal do starych kolaji.

      Tak ako pisem, ludstvo sa vyvinulo najprirodzenejsim sposbom, ako dokazalo.

     • Odpovede pre Sebastiána, aj ja sa rád bavím
      Dám tvoj citát, a ukážem tvoju chybu

      TY: To je fakt a nie moj nazor. Baron nie je zidovsky titul. Aristokracia ma svoju hierarchiu a zidovski baroni nedosahuju rank, ako si tu vy predstavujete. To, ze maju brutalnu moc, neznamena, ze je to moc absolutna.
      Kto je židovský barón? To je úroveň akcionárov FEDu/Ročildi? Alebo aká úroveň to je?
      TY: Okrem toho vam bude nanutena ucast na prerozdelovani zdrojov,
      ČO? Komu bude nanútená účasť na prerozdelovaní zdrojom? Nám, obyčajným goyim?
      TY: Ludia sa sami nevzdaju rozmnozovania a spasajuce kobylky musia regulovat len ine kobylky
      Regulovať kobylky si musíme my sami, ale nemnôže regolovať NÁS nejaký najvyšší parazit s menom ročild (akcionár FEDu), ktorý sa rozhodol hrať boha.
      TY: Nic vam vnutene nebolo, Vesmir je obrovsky a lud je len na zaciatku technologickych objavov, ako sa dostat hlbsie do Vesmiru.
      Nijaká vyspelá vesmírna civilizácia nevpustí do vesmíru takú zver, ako sme my, vychovanci súčasného takzvaného „kapitalistického“ systému
      TY: Hierarchiu maju aj mravce, aj tulene, vsetci bojuju o svoj priestor a tak ju maju aj ludia. Ibaze je clovek najmocnejsi predator, ktory ma nepriatela iba ineho cloveka.
      OK, tak človek je len divý zver z džungle, žerme sa navzájom. Nie sme žiadne inteligentné bytosti, sme len inteligentná zver!
      TY: V preklade, bezny proletariat neprispievajuci k pokroku.
      Tu súhlasím. K pokroku prispievajú 2% ľudstva, ktorí niečo nové objavia, a ďalších 5%, ktorí to niečo objavené implementujú. Ale zároveň tí ktorí implementujú sa väčšinou stanú parazitmi, lebo si prisvoja cudzie objavy

     • Odpovede pre Sebastiána, aj ja sa rád bavím
      Dám tvoj citát, a ukážem tvoju chybu

      TY? A kto kupuje od korporacii produkty? Ekonomicka trieda disponujuca len svojou pracovnou silou. Kto nuti tuto triedu kupovat vyrobky?
      Demagógia. Ak niečo sám robím, tak odmenou za moju prácu dostávam (za „peniaze“) výsledky práce iných ľudí. Tvoje navedenie do situácie je len blábol, nie argument.
      TY: Kto nuti tuto triedu sa zadlzovat? Ak sa zadlzite, poziciate si prostriedky, ale urok musite vyprodukovat nadhodnotou.
      Ich vlastná hlúposť, lebo ich naučili NECHÁPAŤ podstatu parazitizmu tohto systému. Inými slovami. Ojebali im mozgy, urobili z nich blbov, a potom ich využili, aby ich okradli o NIMI vyprodukovanú nadhodnotu. Blábolís, nejdeš do podstaty, manipuluješ ľudí, ktorí nie sú schopní ti odpovedať. Meníš príčinu a následok.
      TY: Ako vytvorite nadhodnotu? Vytvorite pracu, spotrebu, zacnete tazit na novych miestach, vyrabat, tvorit, predavat. NIkto z tychto beznych ludi nechce drzat cierneho petra v ruke a zbankrotovat. Tak ako zastavite cely proces na planete?
      ČO? NIkto z tychto beznych ludi nechce drzat cierneho petra v ruke a zbankrotovat. ČOOO? Aký proces zastaviť? Ohlupovania celej planéty parazitmi, aby paraziti ojebali celú planétu o nadhodnotu? Alebo proces zadlžovania ohlúpnutých goyim? Aký proces???
      TY: Viete, ak by sa moc dostala do ruk beznych ludi, myslite si, ze su lepsi manazeri, schopnejsi myslitelia?
      Nie, bežní ľudia sú rovnako neschopní manažéri ako boli aj socialistickí, aj kapitalistickí, aj všetci dediční majitelia firiem
      TY: Behom par chvil, by sa moc znova prerozdelila rovnakym sposobom, ako bola prerozdelena predtym. S prirodzenostou nevybabrete a stale sa o to clovek pokusa.
      Ááále prd. Urobme skutočnú konkurenciu medzi manažérmi. Dajme im podmienku: čo najvyššia výsledná efektivita pre ľudské spoločnosť, pre ekológiu planéty, pre neničenie zdrojov. Stačí zameniť „efektivitu zisku pra majiteľa“ za efektivitu zisku pre spoločnosť. A manažérmi už nebudú ani dediční paraziti, ani majitelia firiem, ale najschopnejší jedinci z tých 8 miliárd väčšinových hlupákov, nazývaných „ľudstvo“
      TY: Aj ludia spolupracuju, bez spoluprace nevytvorite technologie. Aj zvierata spolupracuju, mravce na zhanani si koristi, tvorbe hniezda. A aj tak sa tie mravce medzi koloniami vrazdia, aj tak tie levy vyvrazduju svojich konkurentov, aj tak zebry mlatia svojimi kopytami ine zebry, aby sa mohli rozmnozovat.A co taky lachtan? Videli ste snad mnohokrat v dokumentarnych filmoch, ze len kvoli rozmnozovaniu zabije bez lutosti svoj druh, ineho, menej dominatneho samca.
      Hej, sme inteligentné vraždiace zvery z džungle, a nie inteligntné bytosti. Ale čo chceš ty podporovať? Podľa tvojich vyjadrení ty podporuješ pokračovanie inteligentných zverov. Ja chcem z „ľudstva“ vychovať inteligentné bytosti. Ak máš systém nastavený na vytváranie inteligentných zverov, tak vo výsledku dostaneš spoločnosť inteligentných zverov.
      TY: Zivot si svoju cestu vybral na zaciatku, ako sa zacal na planete tvorit. Skoro kazdy jedinec na tejto planete si vybera emocionalne lahku cestu, prirodzenu jeho vlastnostiam. Ludstvo sa vyvinulo bez odporu do podoby, proti podobe ktorej bojujete. Neda sa ist proti prirodzenosti druhu.
      Nastav systém vysvetli jeho „výhodnosť“ pre väčšinu členov „spoločnosti“ a budeš mať taký výsledok, ktorý bude vyhovovať väčšine členov spoločnosti. Ale ja som použil slová „vysvetli členom spoločnostiP“. Ak vysvetlíš, budeš mať výsledok, Ak ojebávač mozgy, lebo si parazit, tak zásady spoločnosti NEVYSVETLÍŠ, lebo ako parazit stratíš výhody. Parazit ojebáva spoločnosť, a nevysvetľuje spoločnosti!

     • Odpovede pre Sebastiána, aj ja sa rád bavím
      Dám tvoj citát, a ukážem tvoju chybu

      TY: Na druhej strane, pozickami sa zrychlil ekonomicky rast. Ako by ste vyvijali, pripadne produkovali, ak by ste nemali kapital?
      Banka nemá kapitál, ktorý požičiava! Banka je systémový parazit, ktorý vďaka podvodu s uzákonenou tvorbou „peňazí“ v bankách okráda ľudí o nadhodnotu! Nič viac
      TY: Kto vyrobil kurvitka?
      To je jedno kto vyrobil ale všetci zúčastnení by si zaslúžili obesiť. Za ojeb každého „konzumenta“, ktorý kúpil zámerne pokazený výrobok. Lebo nikto by si nekúpil zakaždým novú pračku, ak by vedel, že je v nej kurvítko. Lebo kurvítkami sa ničia zdroje a vyrába sa nový odpad. Lebo kurvítkami sa ničí ekológia planéty. Obesiť, každého vedome zúčastneného. Nasrať na goyim, ktorí stále muklujú na zbytočných fabrikách pri výrobe zbytočných pračiek s kurvítkami.
      TY: Co by ste docielili?.
      Docielim by som výrobu kvalitných pračiek, ktoré vydržia 20-30 rokov. Docielim by som, že na skládkach odpadu by nebol odpad z pračky každých 3-5 rokov, ale iba raz za 20-30 rokov. Manipuluješ, drístaš ekonomické kraviny. Kapitalizmus zdevastuje planétu na nulu. Aj vďaka kurvítkam
      TY: Nikto vas nenuti si kupovat pracku, mozete ist prat do potoka alebo rieky. Vyrobit si vlastnu pracku a prat vlastnymi schopnostami. Napriklad zo studne tahat vodu a na kamenoch vyprat svoje veci. Jedine, ze ich nemate a ste nutena vyuzivat schopnosti inych a sice, pouzivat vynalezy.
      Pochopte, Vy pristupujete na podmienky. Tak si tu pracku nekupte. Preco stale ocakavate, ze Vase problemy budu riesit ini ludia? To, ze nemate Vy vyprate, nie je nikoho ineho problem, len Vas.
      Slovné bláboly o prde.
      TY: Ci myslite, ze kazdy clovek moze pracovat vo vyskume? Co by robilo tych 20% populacie, keby spotrebny tovar, tym myslim aj lieky, by sa opakovane nepredavali? Kde by ste zamestnali tie 100vky milionov ludi, ktori pracuju bud priamo v oblasti alebo v suboblasti pharmy?
      Čo s ľuďmi? Aaale, no tak. Pre schopných vynálezcov by bol jednodenný pracovný týždeň, pre tých kto viac spoločnosti dáva by bol dvojdenný pracovný týždeň, pre väčšinu obyčajných ľudí by bol 3-4 denný pracovný týždeň. Nie 6 ani 5 denný pracovný týždeň. Výhra pre každého goyim. Prehra pre každého parazita-MAJITEĽA SPOLOČNOSTI, ktorý stratí mocenský nástroj voči goyim.

     • Odpovede pre Sebastiána, aj ja sa rád bavím
      Dám tvoj citát, a ukážem tvoju chybu

      TY: redakcia, isteze. Ved o tom pisem, spotreba sa uz za hranicne a regeneracne schopnosti planety dostala. Zaroven, v systeme je enormne mnozstvo meny a ak by ste nechali padnut vsetky chore institucie, zabezpecili by ste ozdravenie systemu v plnej miere takym sposobom, ktory popisujete? Zhodili by ste nielen system, ale na ekonomiku naviazanych aj mnoho milionov ludi s hypotekami.
      ˇAno, samozrejme by som zhodil všetky choré inštitúcie. Samozrejme by som ozdravil v maximálnej možnej miere ekonomiku. Milióny ľudí s hypotékami by som vyriešil úplne jednoducho, ty tu nedávaš ekonomické parametre, ty tu blábolíš emocionálnym nátlakom.
      TY: A co prirastok populacie? Ako chcete zabezpecit zdroje pre cloveka, ak ma planeta kazdorocny prirastok populacie? Neustale budu vacsie naroky na ukojenie potrieb obyvatelstva.
      Čína mal zákonom 1 dieťa na rodinu. Nebolo to rozumné riešenie, dá sa to podobne ale inak. Takže populačný nárast sa dá v pohode zregulovať na populačné klesanie.
      TY: Oligopol je znova len a len prirodzenost vyberu sily istej casti populacie. Nemozete docielit rovnaku moc vsetkym, to tak proste nebude fungovat.
      Oligopol je ničiteľ spoločnosti a podporovateľ maximálneho parazitizmu pár najvyšších parazitov nad všetkými. Oligopol down, a nikdy viac. To že je oligopol pre parazitov prirodzený, ma netrápi. Ja chcem parazitov eliminovať alebo úplne eliminovať.
      TY: Preto s Vami suhlasim, ze skor, ci neskor dojde ku kolapsu, comu sa da zabranit prerozdelovanim bohatstva planety.
      Paraziti nesúhlasia s prerozdelením bohatstva. Preto máme imigráciu do EU aj USA, preto máme energetickú krízu v EU a následný začiatok onca kapitalizmu v EU, preto je vojna na Ukrajine.
      TY: Zabudate na jednu dolezitu vec, dobrych ludi je na planete ako safranu, pre nich sa neoplati budovat svet. A mozete so mnou akokolvek nesuhlasit, ale ak by ste spravodlivy svet vybudovali, ti dobri by ho neudrzali, pretoze tych ziadostivych je mnohonasobne viac a system by sa dostal do starych kolaji.
      Najvyšší svetoví finančná Paraziti/vlastníci FEDu, majú obrovskú ekonomickú moc. Preto „vychovávajú“ ľudských goyim tak, ako ich „vychovávajú“. Zmeň ideológiu parazitického kapitalizmu na inú, a už nebudú ani všetci chcieť ani nebudú súhlasiť s tým aby ich najvyšší paraziti ročildi okrádali. A toto je pre ročildov problém.
      TY: Tak ako pisem, ludstvo sa vyvinulo najprirodzenejsim sposbom, ako dokazalo.
      Ale prd. Ľudstvo je ojebávané, a určite sa nevyvíja samo, ale je riadené vo svojom vývoji tak, aby najvyšší paraziti mohli ojebať celé ľudstvo.

     • jop,

      ak ste suhlasili so mnou a nazvali 8 miliard ludi zvermi, vysvetlite im system, zviazete zakonom a zvery Vas bodnu do chrbta. Kludne sa zdujte a vystupujte proti mne s nesuhlasom. Vyskusajte si a ked budete plut krv, ako nejeden vladca, zistite, ze Vas mozog nebol taky bystry, ako si teraz myslite.

      Ziadny izolovany rotcild nie je, takto moc nefunguje, to len Vy vidite rotcilda. Baron je slachticky titul, nizsie postaveny ako vikomt, tak co tu splietate o nejakej moci, ked aj nad vikomtom je kopec princov a kralov? Oni podliehaju rádu. Este aj ten roctild musi dodrziavat etiketu, ked ide na audienciu k radu. Je len par rodin na svete, ktore maju vyhody a ich protokolarne nevyhnutnosti su trosku pozmenene v ramci ich postavenia.
      V ich spolocnostiach pracuju extra bystri manazeri. Sa nepasujte do role, ze by ste vedeli lepsie manazovat a rozhodovat o portfoliu, ako tito ludia.

      Vy si nemusite nic kupit od tychto ludi, nech to neurobia ani druhi a svet ma pokoj od korporacii. Lahke, nie? Takze znova ste problem len vy a vy, vyzierajuce kobylky.

      Na ostatne nedjem reagovat, to su take fantasmagorie bezneho zamestnanca, ktory nema s nicim skusenosti.

   • Israismael

    Sebastian čítam ťa pozorne a máš znalosti a inteligenciu ! .Nerád mám situaciu že hodnotím kohosi ..ale koncepčne v rámci sveta on M -musí vedieť ,a aj vidieť ,že súcastni židia sú tí ktorí riadia takmer všetky oblasti sveta a že to je temno sveta(ale nie všetci ), a že ja proti tomu bojujem a on ma nazve ešte zidomoslimom ,ale len podľa toho že vidí nejaký podobný nick israelu a už cíti nenávisť ale neprávom , lebo to moje isra-ismael nesuvisi s tým čo on nenavidi..Už som to tu stokrát rozoberal význam môjho nicku že nič nemá významovo s Izraelom dnešných dní a keď tak kúsok s tými ktorí kedysi mali byť vyvoleným národom ..to je tak rozdielne ako nebo a dudy !!
    a možno právom aj nenávidí tých židov …vsak ja sa tiež nestotožňujem s terajsim izraelom ako zidmi …veď mnohí sú ozaj zlom ale nebudem preto nenavistny a nenávidieť ..kam sme sa to dostali tou nenávisťou ako to on propaguje ? Keby existovali takí ľudia ako on ,tak svet by už musel kľaknúť na kolená a zničil by sa nenávisťou a totálnou vojnou (ktorá nakoniec aj kvôli tej hrubej nenávisti hrozí )… .ja mu presne nevidím pod klobúk ale on nenavidi snáď aj seba samého ,nielen ľudí vôkol ..

   • holistický prístup

    „Sebastian“,

    si skutočne CHORÝ – zrejme na tajňáša miluješ – sťa „správny“ buzerant z SS-dómu – Maroša a vnucuješ sa mu týmto spôsobom – bež do „zadnej diery“ s tými Tvojimi buzi-drístami – nič iné si do diskusií nikdy nepriniesol okrem toho napádania Maroša – čím si ho podmietil, aby vydal ďalšie dôležité dáta – to je jediný prínos z Tvojej naprogramovaj a platenej !práce.

    Na okraj – ten, kto je skutočne úplne vymletý a naprogramovaný si práve Ty – uvediem príklad:

    aristokrat = ÁRIJEC STO KRÁT – teda absolútne chybne v Tvojom podaní – si sionista

    • Ked budete chory, bude chore Vase dieta, manzelka, pribuzny, tak sa ozvite, ak si nebudete vediet pomoct.

     • holistický prístup

      „Sebastian“

      ak sa nádejáš, že Teba snáď budem niekedy žiadať o pomoc, tak si buď absolútne istý, že sa toho nikdy nedočkáš. Tie Tvoje choré výplody o akomsi „prirodzenom“ prežití silnejšieho a následne … to je odporný hnus.

      Nie sme chorí – sme TRÁVENÍ!!!

      Tzv. „globalizácia“ je cieľ ale je prínosný za nutnej podmienky, že spoločenstvo bude odparazitované a žiť v harmónii sťa jeden celok – jeden organizmus – v Tvojom ponímaní je to prevrátené a žiadaš „globalizáciu“ len a len pre parazitov v zmysle úchylného „talmudu“.

      Koniec diskusie.

     • Zabezpecte harmoniu pre jeden celok a ja Vas podporim.

      Len pisem, co je realita tohto sveta. Ked studenti prijmu bezhotovostne platby, co s tym urobite? Pisem, ze preziju len ti najsilnejsi, vzdy to tak bolo. Co je na tom chore? Ci sa Vam to paci, ci sa Vam to nepaci, je to pravda.

    • Taky si počkám až se to tu vyčistí. Ale odkopal se a takovýchto „návštěvníků “ tu bude stále víc.

     • Sebastian

      Pre vas je ten jazyk zlozity, prilis velke susto pre vase mozgy pozorumiet celku. Vy vidite len seba a kopete nozickami, ak vam ini nedaju lizatko, ktore vam nepatri.

      Magdalena, co Vam brani vytvorit firmu a vyrabat pracky? Stale cakate, ze za vas budu riesit Vase problemy ini. Zverujete zivot lekarom, zverujete osudy politikom..

      Ak by ste boli vyrovnana osoba, namiesto toho zbytocneho prispevku ste mali pod moj novy prispevok o oxide, pod novym clankom, pridat pozitivny komentar s vdakou za uzitocne informacie.

      Vy mate problem rozoznat skutocnu realitu od fikcie a naivity , vk torej tu spolocne zijete, vzajomne sa utvrdzujete v teoriach, ktore sa nedaju aplikovat v praxi.

      Este raz a pomaly.. ak by bol svet dobry, co nie je, ludstvo by uz davno vytvorilo spravodlivy system.

      Vam ostava jedine, vyrovnat sa s tym alebo budte trpki. Viete aky je rozdiel medzi vami a mnou? Som vyrovnany, stastny clovek. Vy stale ocakavate, ze budete zit nejakym zazrakom v rozpravke, ktoru vam vytvoria cudzi ludia. Zapamatajte si, vy sami si tvorite vlastne rozpravky a vyrovnany zivot.

      Magdalena, ak by ste nejakeho tajtrlika ako „holisticky (homosexualny) pristup“ alebo ineho diskutera nechali riadit a srpacovavat financie vo Vasom systeme, coskoro by sa ti ludia odkopali, pretoze s moznostami prichadza aj chut.

      Vacsina z vas je tu aj tak z tlupy prehnitych zmrdov, ktori na sebe nosia falosny zavoj cestnosti.

      Magdalena, ked su raz na spotrebu naviazane osudy 100viek milionov rodin vo svete, Vasou logikou pysnej a krutej pani, ste naznacili, ze by ste ich bez lutosti nechali stratit pracu, len aby Vam isla pracka.

      Vas osud vs. 100vky milionv rodin s detmi.

      Pycha a sebeckost (VY) vs. slachetnost

     • To, že sú na spotrebu naviazané osudy 100 miliónov rodín neznamená, že by sme to mali nechať tak. Tento stav je výsledkom desaťročí budovania systému založeného na nadmernej spotrebe. Samozrejme, nejde to napraviť zo dňa na deň, ale to neznamená, že ľudstvo by sa nemalo snažiť postupnou premenou systému o odklon od nadmernej spotreby.

      Keď sa vám v minulosti pokazila práčka, prišiel opravár, vymenil súčiastku a práčka fungovala ďalej. Dnes vám povedia, že kúpte si novú práčku, lebo chybná súčiastka je (schválne) súčasťou väčšieho bloku, ktorý sa musí vymeniť celý namiesto iba tej malej súčiastky. To potom predraží opravu tak, že sa nevyplatí. Je podľa vás toto normálny stav?

     • redakcia.

      Mate pravdu, nie je to normlany stav.

      Otazka znie, Ak je priblizne 18% HDP USA priamo namodulovanych na pracu v priemysle farmaceutik a jemu pridruzenych odvetvi, co moze zahrnat aj uradnicku pracu v poistovniach, v pripade, ze sa rozpravame iba o zmene tejto jednej skupiny ludi, pracujucich v skupine konzumu, ako im zmenite osudy a zamestnania, aby nemusela byt spotreba zacyklena? A co s tymi ludmi a ich pozickami, ktore su casto nastavene v percentualnom pomere k ich prijimom? Co s ich domami a bytmi? Kde ich zamestnate, ak vytvorite zakony, ktore budu striktne dodrziavat zdravy zivotny styl?

      Okram toho, na hodnotu tohto HDP je ukotveny aj financny priemysel. Hned prichadza na pretras dalsia otazka, co s ludmi, ktori pracuju vo financnych instituciach a strata hodnoty takychto investicii, by znamenalo dalsie masivne prepustanie.

      Nasledne, vyrobite suciastky, ktore vydrzia, co s dalsimi priemyslami? Automobilovy, chemicky a podobone?

      Toto uz nie je sranda. Zaciname sa rozpravat o dimanziach miliardy zamestnancov. Co budu robit tieto masy ludi?

      Co ich deti? Za co si kupia stravu? Co skolstvo? So zmenou systemu, prichadza aj zmena didaktiky vyucby. Zmena myslenia.

      Zmena myslenia narazi na povahu cloveka. Clovek bude mat snahu vytvorit spravodlivy system, ktory ansledne sam rozvrati, pretoze je vacsina ludi amoralnych.

      Ak by boli ludia moralni, nesebecki a neziadostivi, nebola by jedna vojna na svete.

      Redakcia, S Vasimi myslienkami sa da jedine suhlasit, ale narazaju na prirodzenost druhu.

     • Tieto otázky už čoskoro vyrieši umelá inteligencia, ktorá má podľa odhadov nahradiť až 90% všetkých zamestnaní. Čo s 7,2 miliardami (90% z 8 miliárd) zbytočných ľudí? Riešenie už môžete vidieť posledné 3 roky – depopulácia pomocou covidových vakcín, zničenie ekonomiky lockdownami, pilotné programy na zavedenie univerzálneho príjmu, snahy o zavedenie digitálnych mien CBDC, ktoré dokonajú novodobé digitálne otroctvo.

      Výhody umelej inteligencie samozrejme nebudú požívať všetci, ale len úzka bohatá elita. Snáď si ľudia nemyslia, že im elita sprístupní technológie, ktoré im zvýšia inteligenciu, predĺžia život a zabezpečia nesmrteľný život v blahobyte.

      Nie. Obyčajní ľudia, ktorí prežijú depopuláciu, budú žiť vo fašistickom totalitnom štáte pod neustálym dohľadom, s minimálnou životnou úrovňou a dožívať sa budú len krátkeho veku, aby náhodou ako neproduktívni v dôchodku nespotrebovávali zdroje elity. O to všetko sa postará sociálny kredit a povinné vakcíny, ktoré v prípade odmietnutia zablokujú aj ten minimálny univerzálny príjem a človek potom zomrie od hladu, ak dovtedy nezavedú povinnú eutanáziu pre neposlušných.

      Vývoj za posledné 3 roky je pomerne jasný, kam to všetko smeruje. Podľa nás už v umelej inteligencii dosiahli singularitu, preto spustili tieto procesy. Ak teda tieto procesy neriadi už samotná umelá inteligencia.

     • No vidite, tak sme sa zhodli.

   • Odpovede pre Sebastiána, aj ja sa rád bavím

    Dám tvoj citát, a ukážem tvoju chybu

    TY:
    Maros je jeden z mnohych prikladov.
    Prijal benefity internetu, bank, obchodov, mobilnych telefonov, aut a podobne. Podriadil sa a podriadeny buduje novu spolocnost, s vymozenostami, ktore neriadi, nespravuje, nevlastni, ale chce si ich majitelov podriadit.
    Chybný úsudok: benefity sú výsledok celkovej práce určitej časti ľudskej spoločnosti, čiže všetci ľudia máme akús takús zásluhu/možnosť mať tieto benefity za náš podiel práce v ľudskej spoločnosti.
    ALE majitelia firiem sú paraziti, ktorí vďaka svojej obrovskej ekonomickej a finančnej moci ukradli všetky výsledky práce tých najchytrejších ľudí v ľudskej spoločnosti, čiže okradli všetkých.
    Takže Maroš, ak pracuje, hoci učiteľom, poštárom, šoférom MHD, čiže niečím prospešným pre spoločnosť, nie je parazit. Každý riaditeľ/majiteľ/akcionár takejto nadnárodnej spoločnosti sa stáva riadiacim orgánom nadnárodnej spoločnosti-parazita, ktorý parazituje, na rozdiel od Maroša.
    Parazitov treba odstrániť, ty ich nazývaš Majiteľmi firiem, ja ich jasne označujem tým, čím sú

    Židia však ako národ majú negatívnu karmu, za to čo ako národ robia inému národu. Lebo im to je výhodné, tak škodia inému národu. Takže áno, všetci Židia Izraela ničia životy Palestíncov atď. Genocída. Takže je v určitej dostatočne väčšej miere oprávnené označovať paušálne Židov ako zodpovedných za mnohé škody v určitých oblastiach.

    • Velmi obmedzeny prispevok.

     • Len poznamka. Vy, ak by ste boli uspesny majitel firmy, na spominanej urovni, zili by ste v inej realite, v akej obmedzenej zijete teraz. Vy si snad myslite, ze by Vam bolo dovolene robit nieco ine, ako sa vyzaduje?

      S tymi zidmi si uz dajte pohov, Slovaci su rovnaki cu.ra.ci ako zidia, ako americiania, ako rusi, snad najvacsi cu.ra.ci su arabi. Pokial by ste boli globalne aktivnym clovekom, zmenili by ste nazor. Este raz to napisem, zidia sa poziaraju medzi sebou rovnako, ako sa pozieraju slovaci, americania, arabi, rusi a akykolvek ludsky spolok.

      Presne preto su najvacsie fondy sveta zviazane napriec sebou a inymi fondami rovnakymi ludmi, ktori su v spolku s extrateritorialnym pravnym systemom. Ale tam uz Vasa mysel nedociahne, co?

     • Caligula môže ísť do pi.e! A o tom je celé židovské chucpe – bezhraničná drzosť!

      Mám suseda – susedovho syna – sociálne deprivovaný heroinista liečený alkoholom, narcis a patologická luhár a konfabulátor! „A kto som ja!“ X-krát prekročil Rubikon – oje.al okradol vlastných rodičov, vlastnú rodinu, priateľov! Doslova parazituje na židobiblickom odpúšťaní! Žiaden trest – to tí, ktorí ho vychovali, berú jeho viny dospeláka za svoje! Žiadna otcovská ruka na neho nedopadla – „veď je to náš syn“! Iste ku.va! Hlavne je to váš servisman!

      To CHUCPE sa nedá zhrnúť do jedného slova PÓZA – lebo póza nie je ako póza. Na toto nestačí ani jediné slovo psychopat – sociopat!

      Ale viem jedno čo stačí – ovaliť TO!

     • Dedko Maros a Vam podobni.

      Vy stale nechapete najvacsiu pravdu, ktorej celite. Na mna nemusite ukazovat prstom. Najvacsia pravda je, ze to nie je o mne a ani o vas.. a to je to, co vam brani stat sa velkymi.

      Vy sa llen citite ukrivdeni, riesenia nemate, ste nespokojni, pretoze smer nejde podla vasich predstav a nezijete vyrovnane zivoty.

      Maros, Vy ste chemik, ze?

      Ak je raz ludstvo zlozene z 9 kyslikov a 1 vodika, asi tazko z neho poskladate olovo. A to sa tu vsetci snazite poskladat, s tym rozdielom, ze si neuvedomuejte, ake karty mate v rukach a sice 9 kyslikov a 1 vodik.

     • Sebastian 10.4.23 8:09
      „Tak s cim mate deti pojasene problem?“

      Á!!!!!
      „Sebastian
      11/04/2023 at 15:50
      Dedko Maros a Vam podobni.“

      Tak ku.va – sme tvoje detičky maličké ty nadčlovek, alebo nie! Prosím prosím!

      „Maros, Vy ste chemik, ze?
      Ak je raz ludstvo zlozene z 9 kyslikov a 1 vodika, asi tazko z neho poskladate olovo. A to sa tu vsetci snazite poskladat, s tym rozdielom, ze si neuvedomuejte, ake karty mate v rukach a sice 9 kyslikov a 1 vodik.“

      To, že som chemik – SLNKO SVIETI! ???

      Ľudstvo keď sa skladá z 9 kyslíkov a jedného vodíka – je úplný kreténizmus! definovač ľudstvo ako 1H9O je kreténizmus! Ale nie len preto, že vodík je jednomocný a musel by mať väzbu s 9 x 2 = 18 valenciami tých kyslíkov! A ten ko.ot povie – „Maros, Vy ste chemik, ze?“

      NIE! JA SOM TVOJA SMRŤ!

     • aha, sebastian, pochopil som
      Ty si majiteľ nejakej firmičky, ale to čo čítaš, o budúcnosti, ťa vystrašilo.
      Ty sa pokladáš za „majiteľa firmy“, ale nechápeš, že pre skutočné elity, ktoré ovládajú túto planétu, si taký istý nepotrebný goyi ako všetci „tvoji“ zamestnanci.
      Prídeš o všetko, rovnako ako „tvoji“ zamestnanci.
      Nikto zhora sa ťa nebude pýtať, čo si ty myslíš, len ťa ojebú rovnako ako každého.
      A pritom, ty blábolisto, si zástanca tých, ktorí ťa chcú zničiť, a s tvojou pomocou ťa aj zničia.

      Máš jednoduché videnie bežného kapitalistu, ktorý sa pokladá za elitu a bzude sa zubami nechtami držať všetkých tých kapitalistických „pravidiel“, ktoré teba samého ojebú o každý groš.
      Lebo prišla doba, že najvyšší paraziti idú odstrániť celé, im nepotrebné „ľudstvo“, včítane malých parazitov.
      Lebo pre najvyšších parazitov nie ste potrební. Ste súčasť ročildovi nepotrebného „ľudstva“.
      Predpokladám, že si vakcinovaný, aj s celou rodinou.
      A ak odpovieš, že nie si, tak koľko „tvojich“ zamestnancov si prinútil vakcinovať sa?

     • Pan Maros,

      prirovnanie k chemii je inotaj. Nezhovadujte sa, ved do istej miery dokazete rozlisovat. Sustredte sa a vnimajte informacie vo vetnych skladbach.

      Vy nie ste moja smrt. Klud, lebo Vam vystupi zilka na cele.

      jop,

      Maros to na mna skusal a skusa, vytiahnut informacie o tom, kto som. Nenamahajte sa, nic sa nedozviete.

      Snazim sa vam vsetkym, ktori nenavidia narody, objasnit jednu informaciu.

      Aky je rozdiel medzi priemernym diskutujucim na mainstreame, ktory nenavidi rusky narod len z toho dovodu, pretoze sa rozhodovaci aparat v Rusku dohodol na utoku na Ukrajinu a diskutujucim na alternative, ktory nenavidi zidovsky narod len z toho dovodu, pretoze rozhodovaci aparat Izraela a niektori slachtici povodom izraeliti, spolupracuju na globalnom programe rovnakym sposobom, ako ten rozhodovaci aparat v Rusku?

      Snazim sa vam povedat, aby ste prestali nenavidiet rasy, lebo len spolupracujete na nenavistnom prejave, ktory sa vyzaduje napriec informacnym polom.

     • Sep! V živote – mojom – neexistuje – že by som nenávidel nejaký národ – tak mi to ty podliak nepodsúvaj! Ak narážaš na židovstvo – to nie je národ – to je SEKTA!

      Ja – v poslednom období môjho života – lebo až teraz sa táto emócia vo mne prebudila /dlho dlho som si myslel, že nenávisť mi je cudzia/ – nenávidím podliakov, luhárov, psychopatov, zločincov, vyjebancov, ojebávačov, masových vrahov, kreténov . odpad – takých ako ty! A ty zmrd si akože nad vecou?!
      Ty si taký NAĎ nedotknuteľný „pozorovateľ“ – PROVOKATÉR – TROLL? Vieš, čo dokáže krížový šrobovák v močovom mechúri s psychopatom?

      „vytiahnut informacie o tom, kto som. Nenamahajte sa, nic sa nedozviete“ – my /ja/ sa tu naozaj namáhať nemusíme – ono Sató zariadi…

     • Ja Vam nic nepodsuvam, Vy ste presiaknuty nenavistou k ludom, patriacim pod narod Izraela.

      Vase emocie Vami presakuju vo forme agresivity, ste impulzivny, mate problemy s ovladanim svojich emocii, ked sa citite v situacii, ktora ohrozuje Vasu integritu nazorov.

      Tpite nizkou empatiou, pravdepodobne sposobenou pocitom viny, pretoze sa snazite vyhrazat sa mi fyzickym ublizenim na zdravi.

      Podla mna ste nachylny trpiet poruchou osobnosti, Vasa nenavist je prikladom antisocialnej poruchy lipnut nenavistne k prislusnikom naroda.

      Pravdepodbne ste prezili par traumatickych zazitkov, ktore ste si spojili s celkom, co ovpyvnilo Vas psychologicky status, na sklonku zivota, ako ste sami poznamenali.

      Takze sa spamatajte.

     • Aby som nezabudol, ak nenavidite luharov, kretenov, odpad, ojebavacov, a podobne, to by ste mali nenavidiet tych 90% ludi na planete.

      Ved ani Vy si nestojite za slovom, uz ste mi niekolkokrat povedali, ze na moje pripsevky nereagujete a so mnou nediskutujete.

      Vase slovo v zivote stoji za prd. Spoliehat sa na Vas, priapdne Vas zamestnat, by bola velka chyba. Jedine Vas zviazat povrazom, aby ste nekradli z firmy statky.

      Pripadne Vam dat volnu ruku a trosku si privyrobit, mat sa dobre, vyuzit Vase vlastnosti zvierata.

      Co poviete? Toto ste Vy, ze?

    • Ty debil!!!
     “ patriacim pod narod Izraela“ – existuje len jeden národ, ktorému „národ Izraela“ – vďaka intervencii Veľkej Británie – a jašterici – zobral domovinu – PALESTÍNU Palestínčanom – ku.va!

     “ vyuzit Vase vlastnosti zvierata.“ – ty židák vydrbaný! Toho sa nedočkáš! No však prídi na Slovensko – kunda Wisterová ti vyfajčí ko.ot! Ale za to sa platí!

     • Este raz a este pomalsie, pretoze nestihate. Maros, klud, sadnite si, relaxujte a zbystrite.

      Rozhodovacie aparaty beru domoviny inym rozhodovacim aparatom.

      Bezni obcania, zidia, rozhoduju zhola o nicom, o rovnakom nic, ako aj Vy. Ste rasista.

     • Vôl už je zabitý – jaternice sa varia. Som rasista! Dýcham, relaxujem – bystrím! A čo nevidím – vietnamskú krevetovú-slížovú polievku! Ale – som rasista! ja chcem len tý naše zemáky – a to by sa ti nepáčilo!

      Nie – nebudeme váš žrať – fuj! Ale – ako hovoria čínski židia-marxisti – dá sa vami vyhnojiť!

     • Sebastian

      S kym s vami?

      S Irmi, ktori pracuju ako pomocna sila v restauraciach? Ci s tymi susedmi alkoholikmi, ktorych ste spomenuli? Ci s detmi beznych zidov? Ci s kym?

      Ved to, ze sa pokusate stale s niecim vybabrat.

      Nedostatok ryb v pobreznych vodach Japonska, Korey, USA, Kanady a mnohych inych statov, sa snazime nahradit zvysenym rybolovom v neutralnych vodach.

      Nedostatok potravin v Egypte a rychly prirastok obyvatelstva, spolu s obmedzenymi zdrojmi pody a vody nahradzame zrychlenou produkciou a tazbou v inych krajinach.

      Magdalena chce funkcnu pracku a vybabrat tym s milionmi rodin vo svete, aby stratilo pracu.

      Nicenie biodiverzity v Amazonskom Pralese a odlesnovanie nahradzame tazbou dreva na Sibiri.

      Indovia vybabrali s odpadkami takym sposobom, ze ich nakladaju na auta a sypu do riek.

      Vsetci chcu zarabat velke peniaze a kupovat si hracky, chodit na dovolenky. Pri tomto tempe prirastku obyvatelstva sa zvysia naroky na tazbu paliv.

      Kolko prikladov potrebujete pocut, pan Maros, a pochopit, ze sami sa s tym nevysporiadate, pretoze ak si pozriete prispevky diskutujucich, Magdaleny, jopa, holistickeho pristupu, dokonca ja Vas, ste prudko neschopny posudzovat priciny a nasledky rozhodnuti, ktorymi prispievate do spolocnosti.

      Tak s cim chcete vybabrat? Napriklad tazbou dreva na Strednom Slovensku tym, ze ho prestaneme tazit pri cestach, aby sa vytazene prazdne plochy stratili z oci a tazili ich mimo zrak obcanov?

      Vacsina ludi je chamtiva a chamtivost samu seba nesputa. Alfa samci a doimnantni jedinci sa stali prirodzenym nastrojom na regulovanie vsetkych problemov, co znaci, ze aj s velkou zodpovednostou prichadzaju benefity.

      A ano, tak ako Vy rozhodujete o zivote dazdovky na Vasej zahrade, hierarchia sa bude musiet vysporiadat so zlozitymi otazkami zivota na planete, aby nebola znicena.

     • „tak ako Vy rozhodujete o zivote dazdovky na Vasej zahrade, hierarchia sa bude musiet vysporiadat so zlozitymi otazkami zivota na planete, aby nebola znicena.“ – ho hó – „globalista“ zachraňuje planétu! Odkopaný – keď musíš, tak musíš! Troll! Tá tvoja sku.vená hierarchia smeruje práve k zničeniu seba, života na planéte a civilizácie!

      Dúfam, že ti ten tvoj írsky mobil drbne do hrnca s vriacou polievkou! Ups – čľups!

     • Sebastian, si zábavný, melieš, letieš, zavádzaš, manipuluješ.
      Ale zároveň pomáhaš miestnym diskutérom, aby sa na tvojej demagógii naučili odporovať presne takýmto manipuláciám a demagógiám.

      neodpovedal si na moje otázky, zopakujem:

      Predpokladám, že si vakcinovaný, aj s celou rodinou.
      A ak odpovieš, že nie si, tak koľko „tvojich“ zamestnancov si prinútil vakcinovať sa?

     • jop,

      uz som Vam odpovedal na vsetky otazky, to, ze v odpovediach vidite manipulacie, nie je moj problem.

      Pochopte, vy nevlastnite veci, ktore chcete srpavovat, vlastnit, uzivat. Vy netazite suroviny, nevlastnite bane, nevlastnite nic. Vy len chcete a nenavidite.

      Zaujimave, ze nespominate Slovakov ako celok, ktory je nutne nenavidiet len z toho dovodu, ze zamestnanci Globsecu na Slovensku su aj Slovaci.

      Vy mate skratka klapky na ociach, nevidite celok, vidite len svoje potreby.

      VYrieste svetovu krizu, zohladnite povahu cloveka a zabezpecte system takym sposobom, aby ta majorita ludi v priebehu casu system nezruinovala a budete mat to, po com tuzite.

      Myslite si, ze o takychto moznostiach svetove spolocenstvo nediskutovalo? Vam sa neda nic vytvorit, co by ste neskor nerozvratili.

     • Maros,

      tak este raz.

      TYch podvodnikov, luharov, kretenov mate vo svojom okoli viac, ako si myslite. Neviem, ci byvate na dedine, ci v meste, tie sebecke, ako ste nazvali ludi?, potkany, behaju a zozieraju samych seba hned vedla Vas. Nemusite ani ukazovat dalej, na ine dediny, na ine mesta.

      Zamyslite sa, kolko ste mali v zivote tych naozajstnych priatelov, ktorym zalezalo viac na Vas, ako na sebe. Ak mate stastie, mate takych kamaratov, tak nerieste svet, budte stastny a prijmite svet v takom lesku, v akom naozaj je.

      Koniec diskusie v tomto vlakne.

     • „Koniec diskusie v tomto vlakne.“

      He hé – pavúčik sa nám mentálne unavil!

      He hé – došli ti šťavy z tej tvojej pavúčej rite? Tak šplhaj hore ku.va!

      He hé! Spoliehaš sa na to, že nebudeme kŕmiť trollov – a spakujeme to! Ani náhodou! My sme tu vlci – a lovíme trollov! A uštveme ich! LEBO SME VOJACI V INFORMAČNOM POLI!

      Jop:
      „zároveň pomáhaš miestnym diskutérom, aby sa na tvojej demagógii naučili odporovať presne takýmto manipuláciám a demagógiám“ – presne tak!

      Ku.va – čo je to to mainstreamové vlákno?! Podhodená sračka, na ktorú máme upriamiť – ako kyvadlo – pozornosť?! Ale ty nie si téma – ty si to zasraté vlákno! No tak fajn! Tak zožer niečo výživné – a vypúšťaj z riti niečo, čo ťa udrží v tomto priestore! Takže pavúčik sekáčik – hajzlový pavúčik – ty nebudeš rozhodovať o tom, kedy skončí táto diskusia – lebo z riti ti už nemá čo tiecť!

      A kam si zaliezol?! Do kaviarne?

 13. +
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_3810.jpg

  “ Cílem vakcín bylo vyzkoušet novou nano technologii v podobě grafenu a vyrobit nové nemocné pacienty. Covid byl test na 4. průmyslovou revoluci kde člověk přijde o práva, nebude mít svobodu a bude kontrolován a odměňován dle toho jak je poslušný. Díky tomu všemu budou moct kontrolovat jaké informace se nám dostávají co si mylsíme a jakýkoliv odpor zneutralizují tím že nám zakážou služby. Zároveň budou kotrnolovat populaci tak aby to bylo ekonomicky výhodné, nebylo nás příliš moc, ani příliš málo a aby jsme se dožili jen produktivního věku. Kapitalismus. Nová podoba otroctví ve jméně neexistujícího viru.“

  • Člověk je tvor vynalézavý takže nic z toho co plánují se nestane . Konec programování, vzbudit a zařídit se podle možností a okolností .Informovaní všichni jsme .Stačí vyjít z naprogramovaných vzorců a dělat věci v životě jinak, shánět potraviny jinak, je tolik možností.

 14. Vše nám s předstihem napsal jeden z nich a úplně přesně popsal opakující se situaci.
  Franz /Anšel/ Kafka : Ó, vy naivní hlupáčci ,kteří křičíte a bouříte se na náměstích. Vy, kteří zdvíháte prápory na barikádách /nebo náměstích/.Zatím co tak činíte už v téže chvíli se formují za vašimi zády celé houfy hamižných hyen, zlodějů a lumpů, kteří vám v blízké budoucnosti budou vládnout a budou se vydávat za nositele a vůdce vaší revoluce.
  Další demonstrace 1. května ?

 15. ..presne tak, Israismael zrejme máš na mysli písané SLOVO 2,SYNOM – Synom Človeka, a to nie je žiadne náboženstvo…

  • Israismael

   Áno presne tak.. Ľudia sa k tomu nemôžu žiaľ dostať len tak ľahko pokiaľ majú inú príťažlivosť rovnorodeho.. To je presne tak ako naladiť frekvencie na prijímačí na určitú hľadanú stanicu, napr Rádio Expres. Takto som to prirovnal.. .. Akoby však bolo krásne keby sa ľudstvo zmenilo a našlo to Slovo 2 Syna.. Hneď by sa menil svet na krajší ..

Pridajte komentár

*