Za 9 mesiacov roku 2021 vzrástli úmrtia pilotov oproti roku 2020 o 1700%


Print Friendly, PDF & Email

Za 9 mesiacov roku 2021 vzrástli úmrtia pilotov oproti roku 2020 o 1700%

(tapnewswire.com) – Americký magazín pre pilotov pravidelne prináša oznam na štýl „parte“ o úmrtiach svojich kolegov. Tento rok stránka, na ktorej sa uvedené informácie uverejňujú, vyzerá doslova šokujúco!

Ukázalo sa, že za prvých 9 mesiacov roka 2021 narástol počet úmrtí pilotov oproti predošlému roku o neuveriteľných 1700%, čiže na 18-násobok!

Čo môže byť príčinou tohto dramatického nárastu úmrtí?

V rámci odvetvia piloti tvrdia, že úmrtia sú v dôsledku vakcín proti ochoreniu Covid-19, ktoré spôsobujú krvné zrazeniny vedúce k mozgovým mŕtviciam a srdcovým infarktom.

Piloti sú totiž v dnešnej dobe doslova nútení očkovať sa proti Covid-19 pod vyhrážkami a hrozbami straty zamestnania.

Poďme sa teraz pozrieť na počty úmrtí pilotov v tomto a predošlých rokoch.

2019: 1 úmrtie

2020: 6 úmrtí

2021: 109 úmrtí (len do septembra)

Kto by potreboval názorný dôkaz, tak tuto si môžete pozrieť odfotenú stránku z časopisu pre pilotov:

Liečba osteoporózy

Záver

Piloti sú jedni z najzdravších zamestnancov na planéte. Musia dodržiavať prísny režim týkajúci sa životosprávy a ich zdravotný stav je dôkladne monitorovaný pravidelnými lekárskymi prehliadkami.

Ak títo ľudia začali po zavedení očkovania hromadne umierať, aký musí byť skutočný, no médiami a vládami starostlivo utajovaný stav medzi ostatnou populáciou?

Čoskoro, keď dôjde k plnému prevaleniu pravdy, budeme zrejme svedkami celoplanetárnej očkovacej katastrofy.

Po článku o hromadnom umieraní športovcov je toto je ďalší dôkaz o smrteľnej povahe vakcín a genocídnom charaktere vlád, ktoré tieto toxické vakcíny ľuďom nanucujú.

Dokonca, dnes už títo zločinci otvorene hovoria o povinnom očkovaní. Tu už nepomôžu slová, petície či protesty, nutné sú činy. Ľudstvo sa musí okamžite vzbúriť, inak ho teroristi okupujúci vládne posty v takmer každej krajine na svete vykynožia.

Toto je boj o naše prežitie. Preto sa konečne začnime tomu adekvátne aj správať!

Aktualizácia 16.12.2021

Organizácia ALPA vydávajúca časopis sa k uvedenému vyjadrila v tom zmysle, že údaje za roky 2019 a 2020 nie sú kompletné a že v týchto rokoch zomrelo viac pilotov. Neuviedla však žiadne konkrétne čísla. Podľa nášho názoru je to len chabá snaha o „damage control“, teda o zmiernenie škôd spôsobených uniknutou informáciou.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Každý článok, ktorý napíšete, podložený faktami by som na vašom mieste posielal každému poslancovi NR SR domov, každému !!! A rovnako by to malo robiť aj http://www.cz24.news ! A ešte by som ich aj vylepoval po okolí, kde bývajú ! Nech aj príbuzní vedia, čím sa živia ich najbližší – podporou zabíjania nevinných !!! Čo vy na to???

 2. V USA sa schvaľuje zákon, že sa budú ľudia očkovať każdý mesiac. Je to otvorená vojna.

 3. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Piloti vďaka „zdravej, overenej, depopulačnej vakcínočky“ odleteli do večnosti.

  • Peter Zajíček

   Peter Švec slovenký pilot tiež náhle zomrel.Kto o tom niečo vie?

   • Naď!

   • Peter Švec bol náš rodinný priateľ, buď mu zem ľahká,
    Zomrel na“ kovid“.
    Nemal lieky, ani liečbu.
    Ale: moja konšpiračná teorie znie, zrejme mu niekto “ pomohol“, lebo!
    Peter bol jedným, ak nie jediným možným vodcom näšho národa von z tohto marazmu!
    Hovorí sa aj o tom, že bol zrejme útok aj na Dr.Baláka, zrejme Peter bol podobne napadnutý.
    A navyše Peter bol velmi silná osobnosť, dokázal sa popasovať s 2 ťažkými chorobami a znovu lietať, ale bohužiaľ s touto chorobou boj nevyhral!
    Bohužiaľ žijeme v dobe, keď sci-fi z filmov sa stávajú skutočnosťou.
    RIP Peter.

 4. Santa Claus je již zatčen v Německu kvůli údajnému porušené covid opatření, před očima dětí…
  https://www.freiewelt.net/nachricht/weihnachtsmann-in-stralsund-von-polizei-verhaftet-10087357/ a odveden v poutech

 5. https://otevrisvoumysl.cz/nove-dokumenty-od-pfizeru-odhaluji-vetsi-skodlivost-jejich-vakciny-nez-se-nam-tvrdilo/
  Nové dokumenty od Pfizeru odhalují větší škodlivost jejich vakcíny, než se nám tvrdilo

  Ve zkratce…
  Díky právní žalobě organizace PHMPT byl Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) donucen zveřejnit údaje ze studie covid vakcíny společnosti Pfizer. Přestože bylo zveřejněno pouhých 12 tisíc z přibližně 451 tisíc stran, již tyto dokumenty odhalují dříve nezveřejněná hlášená poškození a úmrtí.

 6. Pacienti s HIV berou terapeutické látky, antivirotika a jednotlivé dávky se opakují v horizontu 4 až 6 měsíců. Takže, co to znamená? Shoda čistě náhodná? Tak to záleží na tom, jestli věříte na náhody.

  více zde
  https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/pacienti-s-hiv-berou-terapeuticke-latky-antivirotika-a-jednotlive-davky-se-opakuji-v-horizontu-4-az-6-mesicu-takze-co-to-znamena-shoda-ciste-nahodna-tak-to-zalezi-na-tom-jestli-verite-na-nahody/

 7. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/12/8958-vola-vam-fauci.htm
  Volá vám Fauci

  Pokud Senát bude následovat Sněmovnu reprezentantů a schválí zákon o modernizaci imunizační infrastruktury (HR 550), mohou se Američané, kteří z nějakého důvodu nedostali doporučený počet kovidových vakcín, těšit na telefonát přibližně v tomto znění: „Tady je Anthony Fauci. Podle státních záznamů jste ještě nedostali svou měsíční posilovací vakcínu proti covidu. Dokud neprokážete, že dodržujete očkovací protokoly, bude vám zneplatněn očkovací pas, v důsledku čehož ztratíte právo pracovat, vykonávat bohoslužby a navštěvovat rodinu.“

  Podle hlavní předkladatelky návrhu zákona, Ann Kuster, zástupkyně New Hampshire, návrh HR 550 „posílí a urychlí naše celostátní zavádění očkování“ tím, že „zlepší a rozšíří sdílení informací mezi státními a federálními vládami, jakož i veřejnými a soukromými poskytovateli zdravotní péče.“ Podle prohlášení poslankyně Kusterové umožní HR 550 vládě „…připomínat pacientům, kdy mají být očkováni doporučenou vakcínou“. Je samozřejmé, že tato pravomoc pravděpodobně také umožní vládě trestat ty, kteří odmítnou splnit povinnost očkování.

 8. Autor „vakcíny“ Pfizer asi nechce být součástí vlastního experimentu s manipulací
  Autor mRNA „vakcíny“ Pfizer se nenechal očkovat:…))))
  Přece není sebevrah….

  https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/autor-vakciny-pfizer-asi-nechce-byt-soucasti-vlastniho-experimentu-s-manipulaci-dna-ockovaneho/

 9. Na https://childrenshealthdefense.org/ pribudli nové články o tejto dobrej, zdravej, depopulačnej vakcíne.

 10. Nemyslím si, že taký istý pomer úmrtí je aj u bežnej populácie. Piloti sú vystavení väčšiemu žiareniu a keďže spike protein potlačuje opravu DNA až o 90% (podľa výzkumu publikovanom v časopise Viruses), tak to dáva jasnú koreláciu prečo práve piloti.

  • Zmeny DNA v dôsledku žiarenia by sa nestihli prejaviť tak rýchlo. Skôr to budú krvné zrazeniny, ktoré sa v lietadlách vyskytujú častejšie. Ak by aj pomer úmrtí u pilotov bol vyšší ako u bežnej populácie (u nej sa úmrtia ľahšie zataja), tak bežná populácia má v sebe v podstate časovanú bombu, ktorá sa skôr či neskôr prejaví. Podobne aj športovci umierajú na infarkty skôr, keďže oni majú vyššiu fyzickú záťaž. A športovci sú tiež viac na očiach.

   • ďakujem za odpoveď

   • Otázka – kedy spustíme ofenzívu na zastavenie metodického vraždenia remdesivirom na Slovensku – lebo to je kľúč k odôvodneniu vraždenia vakcínami – alebo je to pre vás paralelný svet?!

    Ja mám svoj koncept smerom k Žilinkovi, ale aj cez policajtov – ale od spodu!

    Redakcia – ak sa tomuto chcete vyhnúť – povedzte to rovno!

    • A čo akože máme urobiť?

     • ??? Hromadné podania pred občianskou vojnou vám nehovoria nič?!

      „A čo akože máme urobiť?“ – AHOJ!!!

     • A ako vám pomôžu podania? Pôjdete sa lišiakovi sťažovať, že vám líška vykántrila kurín? Čo tým dosiahnete? Akurát vás lišiak vysmeje.

     • Marek Košice

      Poklonkovať kráľovi Marošovi (irónia…ktorú používam len vzácne)

     • Marek z Košíc – k tebe sa fakticky nemôžem vyjadriť, lebo si zjavne pod ochranou redakcie – 40-tnik s voňavými gulami – zaves si ich na stromček pre sýkorky.

   • Vo vyskach 10.000 m je riziko vzniku krvnych zrazenim vyssie aj u zdravych ludi. Ked sa riziko zvysi ockovanim je to nasobok. Napr 1,4 koeficient znamena , ze riziko zrazenin vo vyske je o 40 % vyssie. Koeficient 2 znamena, ze u ockovanych je 2 nasobne( o 100% vyssie). Pravdepodobnost 2 javov sucasne( zaockovany pilot vo vyskach) je sucinom pravdepodobnosti 1,4 x 2 =2,8, cize o 180%. Cisla boli ilustrativne, realita je horsia a v podstate zohladnuje nadmernu umrtnost pilotov.

  • Normalne zomieraju 2 piloty rocne,preto tak malo,lebo musia byt vo vybornej zdravotnej kondícii a prave tento operacny system,co ini volaju vaccina vrazdi sportovcov a ludi v dobrom zdravotnom stave,ako su piloty, v tisicoch

  • Normalne zomieraju 2 piloty rocne,preto tak malo,lebo musia byt vo výbornej zdravotnej kondícii a prave tento operačný systém,co ini volaju vaccine radii sportovcov a ludi v dobrom zdravotnom stave,ako su piloty, v tisicoch

 11. MUDr. Helena Rusnáková (Angiologická ambulancia, Poliklinika ProCare Košice):

  Ako trombóza cestovateľov sa označuje žilová trombóza, ktorá vzniká v súvislosti s absolvovaním cesty na dlhé vzdialenosti. Pri jej vzniku sa okrem faktorov Virchowovej triády u disponovaných jedincov uplatňujú aj špecifické faktory, medzi ktoré patria imobilizácia, znížená vlhkosť vzduchu spojená s dehydratáciou a hypoxia pri poklese atmosférického tlaku vzduchu.

  V súčasnosti je správnejšie používať termín trombóza cestovateľov, a nie názov letecká trombóza alebo syndróm ekonomickej triedy. Riziko spojené leteckou dopravou sa totiž nelíši od rizika cestovania inými prostriedkami na dlhé vzdialenosti v sede, aj keď dlhé cestovanie v stiesnených podmienkach je najviac typické pre let.

  Incidencia žilových trombóz je odhadovaná 0,5 – 4 symptomatických prípadov na 10 000 pasažierov.
  Znížená vlhkosť vzduchu vzniká už po 30 min.letu, keď dochádza k poklesu vlhkosti vzduchu z pôvodných 60% na čerstvom vzduchu na 20% v kabíne lietadla, čo vedie k dehydratácii organizmu, následnej polyglobúlii a zhoršeniu reologických vlastností krvi.

  Štúdia je v pdf na stiahnutie pod názvom Trombóza cestovateľov.

  • No dobre, a doteraz tak neumierali? Piloti. Moc sa mi tomuto obsahu článku nechce veriť, ale ani nepopieram, že by to tak mohlo byť.

   • Normalne zomieraju 2 piloty rocne,preto tak malo,lebo musia byt vo výbornej zdravotnej kondícii a prave tento operačný systém,co ini volaju vaccine radii sportovcov a ludi v dobrom zdravotnom stave,ako su piloty, v tisicoch

   • Normalne zomieraju 2 piloty rocne,preto tak malo,lebo musia byt vo výbornej zdravotnej kondícii a prave tento operačný systém,co ini volaju vaccine radii sportovcov a ludi v dobrom zdravotnom stave,ako su piloty, v tisicoch. A nie doteraz zomierali DVAJA rocne

   • Normalne zomieraju 2 piloty rocne,preto tak malo,lebo musia byt vo výbornej zdravotnej kondícii a prave tento operačný systém,co ini volaju vaccine radii sportovcov a ludi v dobrom zdravotnom stave,ako su piloty, v tisicoch. A nie doteraz zomierali DVAJA rocne

   • Myslím, že podstatou je, že sa pridal ďalší, mega rizikový faktor tvorby krvných zrazenín (očkovanie) k už existujúcemu (trombóza cestovateľov). Podobne ako u športovcov s vyššou fyzickou záťažou. Spájanie rizikových faktorov je recept na katastrofu. Veľmi veľa ľudí má faktor Leiden (porucha zrážanlivosti krvi) a ani o tom nevedia. Tí budú po očko bohužiaľ časovanou bombou…

   • Ten článok je z roku 2012.

 12. Skutočne sledujete vývoj krok po kroku:
  https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/mike-yeadon-byvaly-vedec-spolocnosti-pfizer-poslal-tuto-spravu-blizime-sa-k-faze-5.html ???
  Myslíte si, že povinné očkovanie všetkých nebude tlačiť fašistická vládna koalícia?

 13. svatoslav butora

  Všetko, čo sa zrodilo v lone Sveta Kapitálu v USA je smrad. Všetky zákony odvodené zo Sveta Kapitálu sú smrad. Všetky zmluvy s USA sú smrad. Vláda USA je jeden odporný Svetový Smrad.

  • áno, je. Ale najväčší paradox je, že celý svet miluje Ameriku! Až na zopár výnimiek jej celý svet leží pri nohách, lebo chce a vlastne – aj musí.

 14. Ja by som mal otázku na redakciu k poslednej vete článku – ako sa mám začať „adekvátne“ správať? Celkom presne chápem podstate, čo sa tu deje a tiež mi je celkom jasné, že vojna začala. Ale čo mám urobiť? Mám ísť kričať pred parlament? Mám ísť trúbiť autom, ako navrhuje Fico? Čo je „adekvátne“ v tejto chvíli?

  • Tzv. Non-compliance. Nepodriadiť sa. Nedodržiavať ich nezmyselné nariadenia. Naštudovať si svoje práva ( návodov je dosť – Drgonec, Harabín, AK Weiss, Krajníková, Géci…) a používať ich na svoju obranu. Netestovať sa, neočkovať, nenosiť náhubky. Urobiť si zásoby na časy, keď bude treba prečkať najväčší tlak (jedlo, voda, kúrenie). Spájať sa s ľuďmi podobného zmýšľania, tvoriť komunity s čo najväčšou sebestačnosťou. Pripraviť sa psychicky (športovať, meditovať, relaxovať, učiť sa o svojich predkoch, čo museli prekonávať a čo im dávalo silu a vieru ísť ďalej), čím skôr sa venovať zlepšeniu svojho zdravotného stavu očistou, detoxom, odparazitovaním, alternatívnymi spôsobmi liečenia konkrétnych ťažkostí, aby ste nepotrebovali pomoc od systému. Generálny štrajk – informovať, presviedčať o potrebe, zapojiť sa aj k tomu dôjde. Myslieť konštruktívne, tvoriť si v mysli obrazy života a sveta v budúcnosti, akú si želáte pre seba a svojich potomkov. Denne ich udržiavať. Nevenovať pozornosť tomu, čo vo vás vyvoláva negatívne pocity. Posilňujeme tým deštruktívnu energiu, ICH energiu. Nepozerať správy. Tvoriť. Venovať sa tomu, čo vám robí radosť. Nevzdávať sa. Jednoducho to pre väčšinu ľudí znamená vystúpenie zo svojej komfortnej zóny. Ale teda, keď sa už pýtate…😅 Je toho veľa, čo môžete urobiť.

 15. https://www.naturalnews.com/2021-12-15-fully-vaccinated-mom-gives-birth-bleeding-baby.html
  Fully vaccinated mom gives birth to baby bleeding from mouth and nose dies day after, says VAERS report
  Plne zaočkovaná matka porodí dieťa, ktoré krváca z úst a nosa, zomiera deň potom, hovorí správa VAERS

  Bleeding Disorders after Vaccination
  Poruchy krvácania po očkovaní

  Spike protein in breastmilk?
  Spike protein v materskom mlieku?

 16. https://cz24.news/miliardovy-byznys-s-omikronem/
  MILIARDOVÝ BYZNYS S OMIKRONEM

 17. https://cz24.news/komu-covid-slouzi-doktorka-promluvila-o-vakcinach-skryty-smysl/
  Komu covid slouží? Doktorka promluvila o vakcínách. Skrytý smysl

  ČESKO: Epidemie koronaviru, její vznik či to, komu „slouží“, je už nějaký čas hojně diskutované téma. Lékařka Kristina Höschlová se vyjádřila jasně. Podle ní jde o nástroj k nastolení totalitních praktik, uvedla tak ve svém komentáři

 18. https://cz24.news/pfizer-sponzoruje-stranicky-sjezd-nemeckych-vladnich-socialnich-demokratu/
  Pfizer sponzoruje stranický sjezd německých vládních sociálních demokratů

  • Je obzvláště užitečné mít vývojáře vakcín Pfizer jako sponzora strany, ke které nyní patří německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach. Pfizer ví, že co udělá Berlín, zopakují i poslušné protektoráty. A ten náš patří k nejposlušnějším. Například nesmyslné prachové respirátory na žádost Německa poslušně direktivně přikázali jen u nás a v Rakousku. Nikde jinde na světě direktivně tento škodlivý nesmysl nosit nemusí.

   Sponzoring německé vládní strany, která de facto ovládá i další evropské země, tak jistě nebyl nijak náhodný. Pfizer za svůj sponzoring něco očekává. A jistě ne pouze od Němců.

 19. https://www.hlavnespravy.sk/co-vam-liberalne-media-zabudli-povedat-o-odovzdani-nasich-vojenskych-letisk-americanom/2793404
  Čo vám liberálne médiá zabudli povedať o odovzdaní našich vojenských letísk Američanom

  Zobudí sa slovenská verejnosť a zastaví toto svinstvo, kým sa ešte dá?

  • hľadač pravdy

   Áno XXL – nakoniec to môže byť aj takto. Na takúto možnosť som upriamoval pozornosť čitateľov už v tomto príspevku:
   https://www.badatel.net/arcibiskup-vigano-obete-vakcin-su-pokladane-na-oltar-molocha/#comment-113609
   , kde o tom rozprával arcibiskup Viganò – opäť to tu odcitujem:

   ,,V civilní sféře musí být odmítnuta jakákoli spolupráce se současným prohlášením o pandemii a klimatické nouzi, která pandemii brzy nahradí.“

   Šelma od Mŕtveho mora chcela podvodne označiť celé ľudstvo, ale keďže tomu odoláva približne polovica alebo aj viac ako polovica celosvetovej populácie – tak sa na to zrejme pôjde ,,po starom“ a otvorene…

 20. https://www.hlavnespravy.sk/od-januara-zacne-aj-retroaktivne-platit-zodpovednost-statu-za-vakcinaciu-lekari-ktori-ockuju-sa-tak-nemusia-obavat-akejkolvek-zodpovednosti-za-vedlajsie-ucinky-uistuje-rezort-zdravotnictva/2793142
  Od januára začne aj retroaktívne platiť zodpovednosť štátu za vakcináciu: “Lekári, ktorí očkujú, sa tak nemusia obávať akejkoľvek zodpovednosti,” uisťuje rezort zdravotníctva

  V rezorte si neodpustili poznámku, že “za nežiaduce účinky ochorenia Covid-19 si nesie zodpovednosť každý sám za seba”.

 21. https://www.hlavnespravy.sk/strana-smer-sd-organizuje-smutocny-sprievod-na-ktorom-sa-rozluci-s-demokraciou-uz-dnes-o-19-00-hod-na-tyrsovom-nabrezi-v-bratislave/2793370
  Strana Smer-SD organizuje smútočný sprievod, na ktorom sa rozlúči s demokraciou. Už dnes o 19.00 hod. na Tyršovom nábreží v Bratislave

  Strana Smer-SD už dlhšie avizuje protest na vyjadrenie nespokojnosti s touto vládou. Keďže máme ale v súčasnosti neustále platné obmedzenie zakazujúce zhromažďovanie väčšieho počtu osôb, zvolili inú, vhodnejšiu formu, a to smútočný sprievod áut spojený s trúbením. Protest sa koná už dnes o 19.00 v Bratislave na Tyršovom nábreží

 22. https://www.armadnymagazin.sk/2021/12/16/kardinal-obvinuje-sorosa-a-gatesa-ze-chcu-zaviest-uplnu-kontrolu-nad-obyvatelstvom/
  Kardinál obviňuje Sorosa a Gatesa, že chcú zaviesť “úplnú kontrolu” nad obyvateľstvom

  Nemecko, 16. decembra 2021 (AM) – Nemecký kardinál Gerhard Ludwig Müller obvinil “finančnú elitu” – menovite Sorosa, Gatesa a Schwaba – z využívania krízy Covid-19 na zavedenie “totálnej kontroly” nad obyvateľstvom.

  Kardinál, ktorého kontaktovala agentúra DPA, potvrdil svoje vyjadrenia a uviedol, že odmieta logiku “automatického zaraďovania tých, ktorí kritizujú “finančnú elitu”, na zlú stranu”. Pri tejto príležitosti opäť kritizoval “nelegitímny vplyv superbohatých elít v rôznych krajinách”.

 23. https://www.hlavnespravy.sk/som-zaockovany-ale-az-o-pat-rokov-zistim-co-to-do-mna-dostali-povedal-pre-hlavne-spravy-sef-zdravotnickych-odborov-szalay/2792686
  „Som zaočkovaný, ale až o päť rokov zistím, čo to do mňa dostali“, povedal pre Hlavné správy šéf zdravotníckych odborov Szalay

  • Prekopírovala som blog pod týmto článkom:
   a zamyslenie…
   VELMI ZAJIMAVE🆘🆘🆘 [Olivia S.]
   ‼️‼️ Očkování a povinné očkování je jen odreagování! K zavedení digitální měny potřebujete QR kódy!
   Celá věc je velmi akutní! ID 2020 není konspirační teorie a je ve startovacích blocích!
   Přemýšleli jste již o tom, proč by měly být děti očkovány, i když v pandemii nehrály vůbec žádnou roli? ABYSTE ZÍSKALI QR KÓD‼️
   V žádném případě nepoužívejte QR kódy!

   Toto téma je potřeba více šířit v kontaktech! Mnoho „probuzených kanálů“ ho vůbec neoslovuje‼️ To také znamená, že mnoho z těchto kanálů bylo založeno tajnou službou, aby odváděla pozornost jinými tématy!
   Nikdo dnes nemusí ztrácet čas posloucháním videa naštvané sestry! Kde byla tato sestra před dvěma lety, kde byla před rokem?!

   Nyní je velmi, velmi důležité odolat odmítnutím QR! Sám Klaus Schwab řekl: když to nestihneme teď, nezvládneme to nikdy!
   ‼️ NEZÚČASTŇUJTE se prosím osobního QR KÓDU! To je teď nejdůležitější!
   Odpor je HNED a nejen na ulici‼️

  • Pan Szalay,
   Nezistite!
   Hovoria, ze vaccinovani maju dva az pat rokov zivota pred sebou!

 24. Matovič otvorene: Ak udrie v plnej sile omikron, treba zaviesť LOCKDOWN pre ľudí nad 60 rokov!
  Ak by na Slovensku udrel v plnej sile variant omikron, treba ochrániť najzraniteľnejších, čiže obmedziť pohyb pre ľudí nad 60 rokov bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú zaočkovaní proti ochoreniu COVID-19. V rozhovore pre TASR to povedal minister financií a líder OĽANO Igor Matovič. Odôvodnil to ochranou zdravia starších ľudí a systému v nemocniciach.

  Veď píšu, že OMIKRON nie je až tak nákazlivý, takže každý deň inak.

  Jednoducho mu nevychádza očkovacia loterijná a podplatená akcia s 300-200,- eurami, tak treba spraviť iný donucovací poriadok. Respirácia vakcín má končiť, tak už aj treba konať.
  ONI síce konajú a to , že nesmie byť žiadny protest, zato v iných krajinách bez problémov ,lebo ináč Kolíkovej zákony majú zelenú, odchytia aj záchranárov.
  To čo ONI do volieb mohli, to teraz trestajú a na vine nie je len vírus. Na vine je strach z pravdy.
  Nechápem ako môžu takíto žiť v budúcnosti. Nech dajú takú voľnosť akú mali v opozícii. S pocitom, že čo som mohol vtedy ja,teraz nesmie iný, to nebudú mať jednoduché!!!

 25. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/16/woman-forced-to-take-covid-jab-ends-up-in-a-wheelchair.aspx
  Woman Forced to Take COVID Jab Ends Up in a Wheelchair
  Žena prinútená vziať si COVID vakcínu skončila na invalidnom vozíku

  Jodi’s legs shake in spasms. She needs help doing even the basic of personal tasks, including showering and going to the bathroom.
  Jodi sa nohy trasú v kŕčoch. Potrebuje pomoc pri vykonávaní aj tých základných osobných potrebách vrátane sprchovania a chodenia na toaletu.

 26. https://www.infovojna.sk/article/video-tvrce-a-vynalezce-mrna-technologie-dr-robert-malone-varoval-rodice-aby-nenechali-sve-deti-ockovat-genetickym-roztokem
  VIDEO: Tvůrce a vynálezce mRNA technologie Dr. Robert Malone varoval rodiče, aby nenechali své děti očkovat genetickým roztokem!

  • Dr. Robert Malone vysvětlil, jak vakcína mRNA funguje a narovinu varoval, že dětem hrozí poškození reprodukčních orgánů, poškození srdce, mozku, nervů, cév a především nezvratné změny imunitního systému, který natrvalo přestane fungovat a jedinec se stane do konce života závislým na antivirotikách a vakcínách!

 27. https://www.infovojna.sk/article/video-cenzorka-caputova-by-suhlasila-s-povinnym-vypnutim-internetu-prezidentka-hovori-o-sireni-bludov-dezinformacii-a-devastacnom-vplyve-socialnych-medii
  VIDEO: Cenzorka Čaputová by súhlasila s povinným vypnutím internetu. Prezidentka hovorí o šírení bludov, dezinformácií a devastačnom vplyve sociálnych médií

  „Kým nebude povinné očkovanie, tak by mohlo byť povinné vypnúť internet, mnohým by to zachránilo život.“ Čaputová odpovedala, že jej je takýto citát sympatický a súhlasila by s tým na prvú. Či myslela skutočné vypnutie internetu nie je jasné.

  PS Ale vieme, že politici boli zaočkovaní len placebom.

 28. https://www.banned.video/watch?id=61ba36e0f3b3b420a03f936b
  Top Doctor Tells Joe Rogan That Covid-19 was a Premeditated Attack on Civilization
  Popredný lekár hovorí Joeovi Roganovi, že Covid-19 bol premyslený útok na civilizáciu

 29. https://www.banned.video/watch?id=61bb054a87e0a223e616544c
  New Zealand Jab Victim Speaking Out
  Novozélandská obeť vakcíny prehovorila

  PS Po zaočkovaní sa neprestajne trasie…

 30. Téměř 200 lékařů z celého Rakouska se v otevřeném dopise vyslovilo proti vakcinaci mRNA, která je v současnosti v koronavirové pandemii hojně využívána. Tento postoj je odůvodňován překroucenými fakty, polopravdami nebo jednoduše nepravdivými informacemi. Renomované kliniky se nyní od výroků těchto lékařů jasně distancují.
  ZDROJ
  https://www.krone.at/2582569

  • Cituji dále tentýž zdroj a článek je z data 6.12.2021 10:55 |

   V otevřeném dopise rozeslaném v úterý je čtvrtá korona vlna označována jako „vlna očkovaných“. V nemocnicích a na jednotkách intenzivní péče jsou většinou očkovaní lidé.
   Iniciátorem tohoto dopisu je jistý Univ.-Prof. Dr. Andreas S. z Centra pro veřejné zdraví na Lékařské univerzitě ve Vídni. Lékařská univerzita se od vyjádření lékaře jednoznačně distancuje. Andreas S.
   MedUni mezitím ukončila na základě této jeho aktivity pracovní poměr. Ve čtvrtek rychlostí blesku byl propuštěn, jeho výpověď vstoupí v platnost 1. března 2022.
   Ve výpovědi právně kličkuje a mlží, že důvodem výpovědi nejsou jeho výroky.

 31. … takže iniciátor byl po zásluze totalitně odměněn a ti zbývající dr určitě taky budou mít nějaké totalitní odměny. Znáte to z minula, když jsi neměl ten správný názor, tak…

 32. V Mnichově včera demonstrovalo více než 8500 lidí !
  8500 lidí protestuje proti povinnému očkování-RESPECT!

  https://politikstube.com/wahnsinn-muenchen-haben-auf-8-500-menschen-protestieren-gegen-impfzwang/

 33. Akonáhle fašisti schvália povinné očkovanie a ich Čúza z paláca pretlačí vypnutie internetu, bude to treba považovať za signál útoku na parlament a prezidentský palác ! Následne dohľadanie a vybavenie všetkých poslancov NR SR, ktorí za uvedené zahlasujú ! Treba to pokladať za bodku za týmito fašistickými klamlivými zmrdmi !!! Nebojíme sa vás, vy NULY !!!

  • https://www.mojevideo.sk/video/a492/boj_s_neviditelnym_superom.html

   Čúza internet nevypne – to by vypla aj seba.
   Inak – jej volebný spot fičal už 3 mesiace pred volebným obdobím, a v čase vyhlásenia volebného obdobia mal už 3,6 mil. zhliadnutí. Okrem porušenia volebného zákona si Čúza zrejme uvedomuje, že môže ďakovať internetu za zvolenie – takže ho teraz považuje za mocný kontraproduktívny nástroj. Typické pre zmrdov – dvojaké metre. Už sú v pi.i! Treba vydržať – dejú sa veci aj v exopolitike!

   Poďme doraziť tých zmrdov cez remdesivir a minimálne 8 tisíc takto zavraždených Slovákov! Toto pomstí už len sudca Lynch!

 34. Peter Švec bol náš rodinný priateľ, buď mu zem ľahká,
  Zomrel na“ kovid“.
  Nemal lieky, ani liečbu.
  Ale: moja konšpiračná teorie znie, zrejme mu niekto “ pomohol“, lebo!
  Peter bol jedným, ak nie jediným možným vodcom näšho národa von z tohto marazmu!
  Hovorí sa aj o tom, že bol zrejme útok aj na Dr.Baláka, zrejme Peter bol podobne napadnutý.
  A navyše Peter bol velmi silná osobnosť, dokázal sa popasovať s 2 ťažkými chorobami a znovu lietať, ale bohužiaľ s touto chorobou boj nevyhral!
  Bohužiaľ žijeme v dobe, keď sci-fi z filmov sa stávajú skutočnosťou.
  RIP Peter.

  • Čo môže spôsobiť pľúcnu embóliu (Všeobecná prax) | Všetko …
   [Prehľadávať doménu sk.odysseedubienetre.be] https://sk.odysseedubienetre.be › articles › clnica-geral › o-que-pode-causar-embolia-pulmonar.html
   Čo môže spôsobiť pľúcnu embóliu. K pľúcnej embólii dochádza, keď sa tepna, ktorá prenáša krv do pľúc, zablokuje v dôsledku zrážania krvi alebo hromadenia vzduchu, napríklad. Niektoré z problémov, ktoré môžu najčastejšie viesť k pľúcnej embólii, sú: 1. Nedostatok fyzickej aktivity

   Mdlo po cestovaní lietadlom môže naznačovať pľúcnu embóliu …
   [Prehľadávať doménu sk.sciencedc.com] https://sk.sciencedc.com › 94275-121022080659-86
   Mdlo po cestovaní lietadlom môže naznačovať pľúcnu embóliu – Zdravie – Medicína – 2021 „Mdloby môžu byť atypickým príznakom PE, ale mdloby spojené s nedávnou leteckou dopravou sú nebezpečnou kombináciou,“ uviedol vedúci výskumný pracovník Robert Rifenburg, MD, Resurrection Medical Center, Chicago, Illinois.

 35. Každý na tejto stránke bojuje proti covidovej diktatúre a akosi zabúda na pokračujúcu migračnú vlnu a iracionálne presadzovanie zelenej energie. Pokiaľ bude existovať EÚ na čele s EK (prakticky nikým nevoleným, byrokratickým orgánom), ktorá diktuje vládam ba aj EP podobne ako kedysi ÚV komunistickej strany štátnym orgánom, nič podstatné sa nezmení. Covid jasne ukazuje, že EÚ nestojí na tých princípoch, ktoré sú/boli deklarované. Pochybujem, že niekedy aj stála, čo sa vypuklo prejavuje pri tejto „pandémii“. Namiesto slobody nám v záujme nášho dobra (zdravia) núka totalitu (snáď horšiu aká dnes panuje v Číne).

 36. Dr. Bukovský v tomto videu sumarizuje a komentuje udalosti od okamihu, keď v septembri 2021 Cenzúra zrušila jeho kanál.

  ČO sa stalo od septembra DOTERAZ?
  15 decembra, 2021

  video nové!
  https://tv.akv.sk/watch/co-sa-stalo-od-septembra-doteraz?mc_cid=243a62835f&mc_eid=839fd7f8a3

 37. https://otevrisvoumysl.cz/greg-reese-jak-se-formuje-masova-hypnoza-lidi-a-jak-ji-prolomit/
  Greg Reese – Jak se formuje masová hypnóza lidí a jak ji prolomit?

  Ve zkratce…
  Lidstvo je terčem masového psychologického útoku. Mnozí lidé jsou zhypnotizováni mainstreamovými médii. Co můžeme udělat, abychom zvrátili směr, kterým se ubíráme?

  • Násilí lidi neprobudí z hypnózy, pouze jich více do hypnózy dostane. Říkat pravdu se stalo revolučním činem. Říkat pravdu všem, které potkáte, zachrání lidstvo. Takže v tom pokračujte. Můžete si své povinné očkování strčit do zadnice. Můžete si své povinné očkování strčit do zadnice. Můžete si své povinné očkování, své povinné očkování, své povinné očkování strčit do zadnice.

 38. https://aeronet.cz/news/uz-to-leze-ven-mutace-omikron-je-uplne-novy-virus-z-laboratore-ktery-obsahuje-vsechny-neposkozene-varianty-mutaci-jako-ve-vykladni-skrini-rusky-akademik-prisel-s-vybusnym-objevem/
  Už to leze ven! Mutace Omikron je úplně nový virus z laboratoře, který obsahuje všechny nepoškozené varianty mutací jako ve výkladní skříni! Ruský akademik přišel s výbušným objevem krátce poté, co se ukázalo, že mutace Omikron vznikla v těle imunosupresované osoby trpící syndromem selhání imunity stejně jako u pacientů s virem HIV, uvedla agentura RIA Novosti! Aeronet měl už zase pravdu! A omluví se Manipulátoři za diskreditaci Dr. Roberta Maloneho? Proč mu Wikipedia ukradla autorství a kredit za objev mRNA technologie a přiřkla ho naopak viceprezidentce BioNTechu a propagátorce vaxu?

  Ruský akademik a profesor Pjotr Čumakov totiž odpálil při rozhovoru na Rádiu Rusko [1]. Virus má naprosto neuvěřitelnou a umělou konstrukci, tzv. planární podobu, která se vyučuje na ruských vysokých školách v oboru rekombinantních virů. Je to umělý konstrukt, objekt, který nemůže pocházet z přirozeného mutačního procesu v přírodě.

  Ruský akademik to odpálil naplno: Omikron je umělý virus!

  A potom uvidíme, co na to politici a jejich kamarádi na telefonu ve farmaceutických firmách a distribučních skladech. Budou lidi odchytávat na ulici, kontrolovat pasy, neočkovaným budou vyhrožovat, buď jehla teď a hned tady na místě, anebo zatčení, obvinění z terorismu, z šíření nakažlivé nemoci, basa, kriminál a tam povinná vakcinace tak jako tak! Pouze na to upozorňuji v předstihu, nic víc.

 39. https://www.infowars.com/posts/just-15-people-with-omicron-are-being-treated-in-uk-hospitals/
  Just 15 People With Omicron Are Being Treated in UK Hospitals
  V britských nemocniciach sa lieči len 15 ľudí s Omikronom

 40. https://www.infowars.com/posts/health-minister-says-hospitalisations-deaths-in-south-africa-remain-low/
  Health Minister Says Hospitalisations & Deaths in South Africa “Remain Low”
  Minister zdravotníctva hovorí, že hospitalizácie a úmrtia v Južnej Afrike „zostávajú nízke“

 41. https://www.infovojna.sk/article/video-mudr-michal-pijak-v-infovojne-za-vyssie-umrtia-na-covid-moze-neodbornost-lekari-nemaju-daleko-k-tomu-aby-zabijali-pacientov
  VIDEO: MUDr. Michal Piják v InfoVojne: „Za vyššie úmrtia na COVID môže neodbornosť. Lekári, nemajú ďaleko k tomu, aby zabíjali pacientov!“

  Špecialista na internú medicínu, hepatológiu, reumatológiu, imunológiu a alergológiu MUDr. Michal Piják ležiaci s koronavírusom na bratislavských Kramároch hovoril v InfoVojne o šokujúcom spôsobe súčasného liečenia a diagnostikovania pacientov.

 42. Smeráci idú zachraňovať záchranárov? Boli to práve Smeráci, ktorí novelizovali Trestný zákon tak, aby zdravotníci, lekári nemohli štrajkovať.
  Včerajšie divadlo o zatýkaní záchranárov, Majerského, ktorý otvorene podporoval Kolíkovú, tomu asi žiaden rozumný človek neuverí.
  https://www.inenoviny.sk/zatknuti-zachranari-a-divadlo-babiek-sucasnej-vlady-a-kolikovej/

  • Smerácka vláda v réžii L. Žitňanskej zaviedla náhubkový zákon (Rostas, Sheila) a Kolíková za asistencie tej istej Žitňaskej ho ide sprísňovať. Teraz sa čudujú, keď im nadránom NAKA vykopne dvere a odvedie ich v putách. Fica dnes len zadržali …

 43. https://www.protiproud.cz/politika/6190-obeti-podvodu-uz-vam-to-konecne-doslo-vsechny-vas-chteji-ovladat-je-cas-na-dalsi-davku-iluze-o-nove-vlade-expert-promluvil-pravda-dozrava-cim-dal-rychleji-vzpamatujte-se.htm
  Oběti podvodu: Už vám to konečně došlo? Všechny vás chtějí ovládat. Je čas na další dávku. Iluze o nové vládě? Expert promluvil. Pravda dozrává čím dál rychleji. Vzpamatujte se

 44. Aký je priemerný vek pilotov ktorí zomreli?

Pridajte komentár

*