Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Viac než 400 štúdií dokazuje, že lockdowny či rúška skrátka nefungujú


Print Friendly, PDF & Email

Viac než 400 štúdií dokazuje, že lockdowny či rúška skrátka nefungujú

(Rhoda Willson, dailyexpose.uk) – Svetoví zdravotnícki lídri a politici sa vytrvalo upínajú k myšlienke, že lockdowny, povinné rúška či zatváranie škôl sú jediným bezpečným spôsobom zvládania covidu.

V skutočnosti však dôkazy z viac ako 400 vedeckých štúdií ukazujú presný opak, a to, že všetky spomínané opatrenia jednoducho nefungujú.

Brownstone inštitút zhromaždil dôkazy

The Brownstone inštitút pre sociálny a ekonomický rozvoj je nezisková organizácia založená v máji 2021.

Jej víziou je spoločnosť, ktorá kladie najvyššiu hodnotu na slobodné interakcie medzi jednotlivcami a skupinami a zároveň presadzuje minimalizovanie násilia a nátlaku, vrátane tých, ktoré vyvíjajú štátne autority.

Motívom jej založenia bola globálna kríza vytvorená nariadeniami reagujúcimi na pandémiu ochorenia Covid-19.

Ako uvádzajú na svojej stránke:

„Obrovské množstvo dôkazov (komparatívnych vedeckých štúdií, vysoko kvalitných dôkazov a správ relevantných pre túto analýzu) ukazuje, že lockdowny, vládne nariadenia, povinné rúška či uzatváranie škôl a prevádzok zlyhali v deklarovanom cieli znížiť prenos infekcie a počty úmrtí.

Tieto reštriktívne opatrenia boli nielen neefektívne, ale priam devastačne zlyhali a spôsobili nesmierne škody hlavne u chudobnejších a zraniteľných členov spoločnosti“.

Ďalej hovoria o tom, ako uzatváranie spoločnosti a reštrikcie boli absolútne prehnané a aké nedozerné škody spôsobili, hlavne:

Zbohom vysoký krvný tlak

 • na deťoch
 • v nediagnostikovaní iných závažných ochorení, ktoré vyústia do predčasných úmrtí v nasledujúcich rokoch
 • pri duševných ochoreniach ako sú depresia a úzkosť
 • pri samovraždách mladých ľudí
 • pri predávkovaniach liekmi a samovraždách v dôsledku pandemických reštrikcií
 • ohľadne neznesiteľnej izolácie kvôli lockdownom
 • pri domácom násilí a psychologickom poškodení detí
 • ohľadne devastačných škôd na malé podniky a stratu zamestnania
 • pri masívnych počtoch úmrtí vyplývajúcich z lockdownov, ktoré sa dotýkajú žien a menšín

Po bližšom sa prizretí dôkazom The Brownstome inštitút jasne hovorí, že :

„Pandémia covidu bola rozdúchavaná politikou a je dôkazom monumentálneho zlyhania vládnych opatrení.

Už na samotnom počiatku pandémie bolo jasné, že špeciálne konzília a zdravotnícki „experti“ nebrali ohľad na vedecké dôkazy a dáta, dokonca ich ani len nemali naštudované; nerozumeli tomu a ani sa nesnažili získavať odborné podklady; boli slepí voči skutočnej vede, hoci sa na ňu neraz odvolávali; často sa riadili vlastnými predsudkami, aroganciou a egom a zostávali zakuklení v akademickej nedbanlivosti a lenivosti.

Je jasné, že ich opatrenia nesledovali ciele v oblasti verejného zdravia. Celé to bolo od prvého dňa len o politike.“

Zoznam 404 štúdií potvrdzujúcich neefektívnosť pandemických opatrení

The Brownstone inštitút vypracoval zoznam 404 vedeckých štúdií, správ, diskusií a dôkazov o tom, že lockdowny, povinné rúška či uzatváranie škôl boli nielen neúčinné, ale spôsobovali viac škôd než úžitku.

Konkrétne počty sú:

 • 162 štúdií o neúčinnosti lockdownov
 • 75 štúdií o neúčinnosti uzatvárania škôl
 • 97 štúdií o neúčinnosti rúšok
 • 9 štúdii o neúčinnosti povinnosti nosenia rúšok
 • 61 štúdií o škodlivosti rúšok

Celý zoznam štúdií nájdete na tomto odkaze.

Stop Candida

Autor: Rhoda Willson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.

  https://cz24.news/pozdrav-ctenarum-od-sefredaktora-cz24-news-par-slov-k-soucasne-situaci-a-prani-k-vanocum/
  POZDRAV ČTENÁŘŮM OD ŠÉFREDAKTORA CZ24.NEWS. PÁR SLOV K SOUČASNÉ SITUACI A PŘÁNÍ K VÁNOCŮM

  Odborníci odhadují, že během 3-5 let nepřežije až 80-90% lidí po aplikaci covid MRNA injekcí a zbytek bude mít velice vážné zdravotní problémy, budou hendikepováni.

  • Jana Nejedlíková

   To je desivá predstava, dúfam, že k tomu nedôjde. Viete si to predstaviť? To by bola skutočná katastrofa. To nie je len o tom, že nedostanem nejaké nepodstatné služby typu reštaurácie. Preživšie ľudstvo by sa asi vrátilo späť o niekoľko storočí. Zrútilo by sa všetko- zdravotníctvo, školstvo, kultúra, veda, priemysel, výroba elektriny, zásobovanie potravinami, rôzne internetové systémy…? Asi by došlo k veľmi veľkej strate know-how… síce by postupy a vedomosti niekde asi zostali evidované, ale bolo by extrémne málo ľudí, ktorí by to reálne dokázali používať…

   • A načo Vám bude internet a to Vaše know-how, ak sa len spolovice naplnia predpovede vedcov???? Patríte aj Vy do civilizácie otrokov, internet a kmow how vyvyšujete nad život…..

    • Marek Košice

     Lea : radšej nežiť, než od rána do večera makať, aby som mohol v miernom podnebnom pásme žiť v chatrči bez elektriny a teplej vody z vodovodu….. O čom by bol taký život? PRESNE TOTO (!!!) BY BOLO OTROCTVO….

   • V spisoch Elity,je napisane,ze sa vrati obycajne ludstvo do roku 1750,pred industrialnu revoluciu

   • ak by sa tak stalo, iniciatori by neprežili, ani jeden, svet by sa vyselektoval, ale návrat naspäť… s tým nesúhlasím, zbytok popukácie by sa vedel odraziť, pretože hytrí sa neočkujú…!!!

  • zuza podhorna

   Toto by mala byt buducnost pre tych co poreziju tuto plandemiu:
   https://cz24.news/david-icke-o-cipovani-lidi-a-novem-svetovem-radu-nwo/

   • Zuzka uz nedavno FDA povolila tie Cipy,vo Svedsku to uz bezi,zo zaciatku sa to bude Oveckam lubit,ale????????

 2. „V budúcnosti odstránime dušu pomocou medicíny. Pod zámienkou „zdravia“ bude zavedená vakcína, ktorou bude ľudské telo ošetrené čo najskôr po narodení, aby sa v človeku nemohla rozvinúť myšlienka existencie duše a ducha.“ Rudolf Steiner

  lockdown je rozhodnutie vlády a oni vedia, že je zbytočný čo sa týka nákazy … ide o zruinovanie ekonomiky

 3. O účinkoch vakcíny po energetickej stránke nášho tela ako aj počas intímneho kontaktu (aj s náčrtmi):

  Pri práci s mojimi „prebudenými“ očkovanými klientmi som zistila, že vakcína neovplyvňuje len naše fyzické a energetické telo, ale že zahŕňa aj iné úrovne, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné a môžu sa začať prejavovať až neskôr, takže ich ľahko prehliadneme.

  Čo všetko môže vakcína ovplyvniť?
  – Ovplyvňovanie fyzického tela – to je oblasť, na ktorej pracujú mnohí povolanejší ľudia, a myslím si, že ešte ani zďaleka nevieme, čo všetko sa môže časom prejaviť vo fyzickom tele.
  – preladenie energetického systému – z toho, čo som doteraz zistila, možno usúdiť, že vo väčšine prípadov sa po vakcíne výrazne zmení nastavenie energetického systému – dôjde k zablokovaniu (čiastočnému alebo úplnému) energetických centier, najmä tých v hornej časti tela, vďaka čomu sme schopní chápať duchovný rozmer nášho života, vnímať iné skutočnosti a slobodne vyjadrovať svoje názory.

  K uzavretiu dochádza postupne a s každou ďalšou dávkou vakcíny je silnejšie. Postupne môžeme dosiahnuť stav úplného odpojenia od našej duchovnej podstaty. V tomto stave zabúdame na všetko, čo sme doteraz poznali, a sme schopní vnímať a chápať len svet hmoty, ktorý je sprostredkovaný zmyslami nášho tela.
  Pre tých, ktorí nemali prístup k týmto energiám a informáciám ani pred očkovaním, sa v tomto smere nič nezmení. Ak však energetický systém v hornej časti tela už bol funkčný, jeho zablokovanie má významný vplyv na kvalitu ďalšieho života.

  Počas intímneho kontaktu dochádza k silnému prepojeniu a vzájomnému ovplyvňovaniu energií medzi oboma osobami. Myslel som si, že všetko by mohlo byť podobné normálnemu kontaktu, t. j. človek so silným a harmonickým energetickým systémom by nemal byť takýmto kontaktom ovplyvnený.
  Ukazuje sa však, že v tomto prípade je tu oveľa silnejší vplyv, ktorému vo väčšine prípadov nedokážeme odolať.
  https://qanon.sk/ako-vakcina-zmeni-nas-energeticky-status-3-cast/

 4. Rúška (respirátory) sú v prvom rade symbolom podriadenosti voči covidovému, diktátorskému režimu. Majú aký taký význam, keď je niekto chorý, kašle a soplí. Ale nie pri ľuďoch, ktorí žiadne príznaky nemajú. Poznám ľudí, ktorí si rúška (respirátory) vôbec nemenia a dávajú si ich len tam, kde je to nevyhnutné. Ak ide o takú hroznú infekciu, prečo potom nie sú pre rúška špeciálne biologické odpady a často sa nepovšimnuté váľajú po zemi? Mimochodom, už som videl videá, kde policajti zbili, pardon – spacifikovali, ľudí kvôli nenasadeniu rúška, pričom im v tej istej predajni neprekážalo, že sa nedodržiavajú 2 metrové odstupy. Nie je nariadenie ako nariadenie. Dvojmetrový odstup nie je viditeľným symbolom podriadenosti, podobne ako dezinfekcia rúk.

  • presne, ja davam nahubok, iba aby ma pustili do potravin. A mam jedno skoro 2 roky. A je…m na to komplet.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-12-19-covid-vaccines-dont-stop-infection-or-spread.html
  Covid “vaccines” don’t stop infection or spread, so what are they actually good for?
  „Vakcíny“ proti Covidu nezastavia infekciu ani šírenie, tak na čo sú vlastne dobré?

 6. https://www.brighteon.com/d4af6595-88b1-40c7-81fc-97c1cf99121f
  Mike Adams on Covid Shot Depopulation Plan, Manufactured Food Crisis and Planned Collapse of the U.S. Dollar and How to Prepare
  Mike Adams o pláne depopulácie Covid Vakcínami, vyrobenej (vytvorenej) potravinovej kríze a plánovanom kolapse amerického dolára a ako sa pripraviť

 7. …vďaka za výborné inform., a ten rozpis o energ.poli očkov.a neočkovaných ozaj veľmi nápomocný…..

 8. https://www.naturalblaze.com/2021/12/pfizer-pushes-third-vaccine-dose-for-kids-5-and-under.html
  Pfizer Pushes Third Vaccine Dose For Kids 5 And Under
  Pfizer pretláča tretiu dávku vakcíny pre deti do a pod 5 rokov

 9. https://www.infovojna.sk/article/video-ti-co-tlaci-tuhle-covidovou-hysterii-a-tenhle-covidofasismus-moc-dobre-vedi-co-delaji-kdyz-toto-cele-skonci-tak-odmena-kterou-ocekavaji-bude-uplne-jina-tvrdi-v-najnovsom-rozhovore-mudr-sona-pekova
  VIDEO: „Ti, co tlačí tuhle covidovou hysterii a tenhle covidofašismus, moc dobře vědí, co dělají. Když toto celé skončí, tak odměna kterou očekávají bude úplně jiná … ,“ tvrdí v najnovšom rozhovore MUDr. Soňa Peková

  Myslím, že už je to neudržitelné, jenom to chce ještě nějaký čas, jsem v tom optimistická. Oprostit se od strachu, je iracionální. Rok a půl nám ukázal, že je to mírné onemocnění, pokud nejsem hodně starý a polymorbidní, tak se toho nemusím až tak bát. Spoléhat taky na to, že mám nějaké štěstí v životě. 99,7% populace si s tím poradilo, to je zpráva jako hrom. S tím se musí pracovat, toho se musíme držet. Musí to jít zezdola, musí to lidé pochopit, a pochopí. Vidím to pozitivně, že to dopadne dobře.

  • no, ja mám 76, pero mi píše dvakrát denne, 25 kilové vrecko cementu dvíhnem ako malinu, pravdaže som zásadne proti očkovaniu, nebol som chorý počas covidohystérie. Ľutujem tupé mozgy, ale kto chce kam…len čakám na výsledok a viacej verím odborníkom ako hastrošom. Veľa zdravia Vám v Novom roku.

   • Fú – kde sú tie časi, keď sme ako brigádnici museli uniesť na pleciach 2 x 50 kg cementu – inak nás nezobrali na vykládku. Fú – a keď som to vyťahoval a neodbavil sa žene rovno na vlasy, ale len na prsia alebo pupok, tak ma podozrievala z nevery. Boli sme radostní silní otroci. Dnes sa cítim – po úrazoch – slabší, ale slobodnejší – odmietam exploatáciu. Ale zdravie a silu ti prajem – to k chlapovi patrí.

    Kedysi dávno dávno som bol ako stredoškolák vyslaný na odznak zdatnosti – a to som nebol vtedy práve nadupaný – skončil som ako druhý s 1998 bodmi, prvý mal 1999 z možných 2000 na zlatý odznak – obaja sme boli zo Sokolovne. Mohol som to vyhrať, ale stratil som body preto, že som mal po útoku jedného zakomplexovaného eštebáckeho zmrda v telocvični bojového umenia prasknutý bubienok, bral som antibiotiká, takže pri plávaní som zvolil prsia – a tiež nie technické – a nie kraul. Čo na 50 m urobí aj 2 sekundy. Neľutujem – prioritou bolo zdravie, nie víťazstvo. Svoje som si dokázal. Navyše – bolo to organizované armádou – ako najrýchlejšia cesta k paragánom. Neviem si predstaviť, ako ma niekto kope do riti z lietadla. Nechválim sa, len chcem pripomenúť Sokola a mimoriadnu zdatnosť slovenských a českých brancov a vojakov, na ktorých nemali ani Rusi! Dnes nás tu odrbávajú „holubičím“ národom! My sme Sokoli! 70/80/ tisíc čs. legionárov dokázalo zvrátiť celú boľševickú revolúciu – prioritou bol návrat domov, keďže prebiehal vpád hord Bélu Kohna na Slovensku v roku 1919 – práve kvôli odpútaniu čs. legionárov zo Sibíre.

    Vakcíny, ktoré poškodzujú srdcia mladých mužov – ich vyraďujú ako bojaschopných brancov – tak si to dajte dohromady s tou Čúzou!

 10. https://www.infovojna.sk/article/video-ceska-zdravotna-sestra-konfrontuje-svoje-dlhorocne-skusenosti-v-zdravotnictve-a-realitu-ktoru-vidi-kazdy-den-v-nemocnici-s-politickymi-a-medialnymi-snahami-vyvolavat-v-ludoch-neustale-strach-a-paniku
  VIDEO: Česká zdravotná sestra konfrontuje svoje dlhoročné skúsenosti v zdravotníctve a realitu, ktorú vidí každý deň v nemocnici, s politickými a mediálnymi snahami vyvolávať v ľuďoch neustále strach a paniku

 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/20/unintended-consequences-of-mrna-vaccines.aspx
  Unintended Consequences of mRNA Shots
  Neúmyselné dôsledky mRNA vakcín

  Miscarriages – potraty

  Heart problems such as heart attacks and myopericarditis – problémy so srdcom ako infarkty a zápaly srdcového svalu

  Thrombocytopenia (low platelet count) – Trombocytopénia (nedostatok krvných platničiek)

  Shingles – pásový opar

  Bell’s palsy – ochrnutie tvárového nervu

  A variety of permanent disabilities, many of which involve neurological dysfunction – rôzne druhy trvalých poškodení, mnohé z nich zahrňujú neurologické dysfunkcie (poruchy)

  Seneff suspects that in the next 10 to 15 years, we’ll see a dramatic spike in prion diseases, autoimmune diseases, neurodegenerative diseases at younger ages, and blood disorders such as blood clots, hemorrhaging, stroke and heart failure.
  Seneff má podozrenie, že v nasledujúcich 10 až 15 rokoch uvidíme dramatický nárast priónových chorôb, autoimunitných chorôb, neurodegeneratívnych chorôb v mladšom veku a krvných porúch, ako sú krvné zrazeniny, krvácanie, mŕtvica a srdcové zlyhanie.

  Lung, Heart and Brain Diseases Are Predictable Consequences
  Choroby pľúc, srdca a mozgu sú predvídateľné následky

  The COVID Shots Activate Latent Viruses
  COVID vakcíny aktivujú latentné vírusy

  With all of that in mind, it seems inevitable that, long term, the COVID mass injection campaign will result in an avalanche of a wide range of debilitating chronic illnesses.
  Vzhľadom na to všetko sa zdá byť neodvratné, že z dlhodobého hľadiska bude kampaň hromadných COVID vakcín viesť k lavíne širokého spektra vysiľujúcich chronických ochorení.

 12. https://www.banned.video/watch?id=61bfd1b4045e792b1ff8e1dc
  Vaccine-Enhanced Disease ADMITTED in Confidential Reports
  Ochorenie zosilnené (rozšírené) očkovaním PRIPUSTENÉ v dôverných správach

 13. Pavelkovych Milan

  Ruška sú znakom otroctva a lockdown je test poslušnosti a ovládania ľudí. To je jediný účel.

 14. https://www.hlavnespravy.sk/osudna-vakcina-od-astryzenecy-roman-53-po-nej-kompletne-ochrnul-a-skoncil-na-aro-dnes-je-z-neho-invalid/2797536
  Osudná vakcína od AstryZenecy – Roman (53) po nej kompletne ochrnul a skončil na ARO. Dnes je z neho invalid

  Zdravý a pohľadný chlap v najlepších rokoch, aktívny športovec – taký bol do apríla roku 2021 Roman Hudec (53) z Lietavskej Lúčky pri Žiline. Život mu radikálne zmenila jediná jedna dávka vakcíny – kompletne po nej ochrnul a skončil na ARO. Diagnóza: Guillain – Barrého syndróm. Toto je Romanov príbeh

 15. zuza podhorna
 16. Presne error 404…..význam nenájdený… Aby človek platil pokuty, keď si nechráni zdravie…. Tak toto už od marca 2020 zaváňalo podvodom
  Ľudia držme spolu a odveďme bankárov a štátnych posluhovačov na šibenice
  Oni sú iba paraziti
  Príjemné a nerušene Vianoce a sudržnejší rok 2022
  My to vyhráme 👍🍀🍀🍀🍀

 17. https://cz24.news/obrovske-masy-demonstrantu-v-centru-bruselu-pripojili-se-i-zdravotnici/
  Obrovské masy demonstrantů v centru Bruselu, připojili se i zdravotníci

 18. zdroj https://dfens-cz.com/inkoustovi-zoldaci-aneb-bojkot-tisku-v-roce-1941/
  cituji z něho: Myslím, že je to zajímavý a bohužel zapomenutý příběh (podobně jako shodně pojatý bojkot tramvajové dopravy), který odhaluje Achillovu patu mediokracie a také vysvětluje, proč se na školách neučí moderní dějiny a místo toho se pořád mlátí starověká a středověká sláma.

  Připadá mi to jako hezká inspirace pro dnešní dny. Třeba takové Seznam Zprávy jsou zdrojem skutečně úděsné covidové propagandy, která si v ničem nezavdá s protektorátní novinářskou prostitucí. Lipold, Čaban, Stránký, Čermák, jeden jak druhý jsou prototypy novinářské demagogie a aktivismu, a všichni si myslí, že na ně není páka, podobně jako ti protektorátní pisálci.

  • vlastimila

   Preco to citas??!

   • Protože kdyby ne, tak bych nepoznala paralelu s tím co je ve v článku uvedeno jako obdoba , ale to je potřeba pročíst celé zde https://dfens-cz.com/inkoustovi-zoldaci-aneb-bojkot-tisku-v-roce-1941/ a tím že to pak vice poznám s čím to konfiguruje v souvislostech , tak mám jasněji co jsou to za diktátorské komanda ty očkovací propagátoři na netu.

    • Tam je dôležitá vsuvka, že bojkot novín zvýšil počúvanosť rozhlasu. Treba vedieť, že mienkotvorné sú len 2 médiá – rozhlas a televízia. Tie majú schopnosť hypnotizovať. Ďalší aspekt – prirodzná zvedavosť – zvlášť v dramatickej siuácii – čo okupácia je. Nechcete vedieť, čo na vás chystá okupačná – vakcinačná mašinéria?

     Čiže – spoločnosť bojkotom novín rozdelili na zvedavcov – čo režim, a zvedavcov čo odboj – analogicky dnešná alternatíva. No a všetko ostatné je frekvenčný monitoring.

     Veď mohli zaviesť režim „covid pasov“ – preukazovanie odberu tlače – za komančov povinný odber normalizačnej tlače na stredných školách! Smena, Mladá fronta. Ale podla mňa vtedy išlo o posun obyvateľstva smerom k mienkotvorným médiám – TV mali Nemci tuším od roku 1936 – aj keď bola technologicky väčšine nedostupná – mali ju kľúčoví ľudia – teda vplyvní, a to v procesoch riadenia na tú dobu stačilo.

     Jzeja – správny prístup – treba odkrývať vrstvy a analógie. Znalosť histórie = 2. priorita. Narážka v článku na Zlatý špendlík nosatého Landu je narážka, ako si pripevniť terč na chrbát.

 19. Propagátor očkování onemocněl covidem
  Zato se noviny hemží zprávami o tom, jak odpůrci očkování umírají na covid. V diskusích mají ti ušlechtilejší z nás zcela nepokrytou radost, že hloupí odpírači umírají. Ponechme stranou, zda je to vůbec pravda nebo obvyklé bláboly zoufalých politruků. Je zvláštní, že ani objektivní a vyvážená média, jak se s oblibou titulují, nepřinesou třeba příběh ubohosti Petra Jandy, který horoval za očkování v domnění, že být loajální k režimu je zase v módě. Nevím proč zde včeličkáři nepoužívají svou obvyklou posměšnou mantru o poslouchání názorů kdejakého nekňuby. Když očkování doporučuje, tak je to v pořádku, rozumět nemusí ničemu. Jak zpívával Kryl – náš cíl se skvěl, jsi proti, tak jsi lempl! Janda si za své servilní posluhování režimu vysloužil sladkou odměnu. Pro nezájem ze strany fanoušků musel zrušit koncertní turné. Prý to je kvůli opatření. A nakonec to nejzábavnější, dostal covid. Ne, že bych někomu přál nemoc, nejsem včeličkář, ale tady karma zapracovala rychle. Jen nechápu, proč média s takovou radostí neinformovala například titulkem „Podporovatel očkování dostal covid“ a třeba uvnitř nenajdeme slova jako, kdybych se neočkoval, tak se mi tohle nestalo. Roušku nosím jako debil a výsledek je, že mě to málem zabilo. To je tak, Péťo, když nemyslíš vlastní hlavou.
  více viz zdroj
  https://dfens-cz.com/vsichni-zemrete-aneb-prejeme-vesele-vanoce/

 20. Řvoucí (Urválek) Jílková: Umírají nám těhotné a děti!
  20.12.2021
  Dovoluji si čtenářstvu předložit krátký neobjektivní souhrn diskuze z pořadu „Máte slovo s M. Jílkovou“ z 9.12.2021.

  https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/rvouci-urvalek-jilkova-umiraji-nam-tehotne-a-deti/

  • „Výber týchto hostí zostáva pre normálne mysliaceho diváka záhadou … “ Teda hostí, ktorí nie sú zástancami očkovania, pričom druhá, očkovacia strana, bola zastúpená univerzitnými profesormi, ktorí sa voči opozícii chovali domýšľavo. Ktovie, ako by to vyznelo, kedy opozíciu tvorili napr. prof. Jiří Beran a dr. Soňa Peková. Samozrejme, za predpokladu, žeby im M. Jílková slovo naozaj dala a neskákala im do reči. Lenže potom by to už nebola očkovacia propaganda …

   • Přesně tak.Bylo to cílené, zesměšnit, vybrat nejslabší články, ty vyprofilovat do popředí, dát jim prostor a dupat na nich.

 21. Zde je zpráva, která by měla uklidnit fanoušky genové injekce. Vždy se říká, že „neočkovaní“ by „očkovaným“ sebrali lůžka intenzivní péče. V tomto případě je však lůžko intenzivní péče obsazeno „očkovanou osobou“. Pokud bychom se na tento případ podívali logikou:..tak má ‚očkovaný člověk‘ nárok na lůžko intenzivní péče. K tomu mu pomáhá „očkování“. Ano?…
  …potřebuje ho očkovanej? když je očkovanej?!

  cituji: Očkovaná hvězda Il Divo Carlosu Marinovi (53), který umírá na Covid poté, co byl v nemocnici v Manchesteru uveden do indukovaného kómatu.
  více zdroj https://www.dailymail.co.uk/news/article-10326623/Carlos-Mar-n-dies-Covid-aged-53-Manchester-hospital-coma.html

 22. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/20/young-girl-unable-to-walk-after-getting-the-jab.aspx
  Young Girl Unable to Walk After Getting the Jab
  Mladé dievča nemôže chodiť po tom, čo dostala vakcínu

  and now she’s in a wheelchair.
  a teraz je na invalidnom vozíku.

  PS Po Pfizer vakcíne

 23. https://www.infovojna.sk/article/video-po-odhaleni-manipulaci-a-falsovani-covidovych-statistik-vysly-do-ulic-hamburku-tisice-lidi
  VIDEO: Po odhalení manipulací a falšování covidových statistik vyšly do ulic Hamburku tisíce lidí

  Kolik lží si ještě budeme muset vyslechnout z úst podplacených politiků a jejich slouhů, stejně jako za manipulace velmi dobře placených médií? Jak je možné, že těm lžím stále tolik lidí věří? To jsou otázky, které napadají mnohé z nás.

 24. holistický prístup

  UK Scientist Reveals Bombshell Data Analysis: Tracks Batches Of Pfizer, Moderna and Janssen, Finds “..Some Batches Are 50 Times Worse Than Others”
  Britský vědec odpaluje bombu, analýzu dat: Sleduje šarže společností Pfizer, Moderna a Janssen a zjišťuje, že „některé šarže jsou 50krát horší než jiné“
  https://celiafarber.substack.com/p/uk-scientist-reveals-bombshell-data
  Dec 18

  Aplikace “How Bad Is My Batch?” umožňuje lidem zadat kód šarže a zjistit, kolik úmrtí, postižení a nemocí spojených s touto šarží. 1 z 200 šarží obsahuje smrtící přísady!

  http://www.howbad.info

  Všechna data pocházejí z VAERS, veřejné databáze více než 700 000 hlášení nežádoucích účinků vakcín Moderna, Pfizer a Janssen Covid 19 v USA. Naším záměrem je prezentovat data VAERS v dostupné a nefalšované podobě, kterou lze snadno ověřit pomocí odkazů níže

  Škodlivost vakcíny je dána písmenky v označení její šarže!!!

  DEATH BY ALPHABET – MODERNA BATCH CODES AND ASSOCIATED DEATHS
  SMRT PODLE ABECEDY – MODERNA ŠARŽE A SOUVISEJÍCÍ SMRTNOST
  https://www.bitchute.com/video/OG1NLvZQ4JFu/
  Craig Paardekooper at Kingston University London, December 7th, 2021

  Komentář k videu:

  Stáhl jsem data z databáze VAERS do excelu. Data VAERS jsou dostupná zdarma a jsou veřejně dostupná.

  Rád bych provedl stejnou analýzu s daty pro jiné země, ale nevím o žádných databázích ke stažení podobných VAERS.

  Věděl jsem, že někteří lidé po očkování velmi trpí, zatímco jiní trpí jen mírně. Proto jsem předpokládal, že lidé mohou dostávat různé dávky. Rozhodl jsem se to prozkoumat.

  Seřadil jsem všechny šarže vakcíny Moderna v pořadí podle počtu způsobených úmrtí a jako soubor dat jsem použil data z nejvyšších 180 šarží.

  Jak je ukázáno v mých předchozích videích, šarže Moderna mají uprostřed svého kódu šarže písmeno abecedy – což je buď J, K, L nebo M, nebo A, B, C, D, E, F, G nebo H

  Toto video ukazuje, že

  1. pro různé šarže existují různé rozsahy toxicity.
  2. Tyto rozsahy toxicity se navzájem liší.
  3. Každý z těchto rozsahů toxicity je označen jiným písmenem abecedy
  4. Toxicita lineárně klesá, jak abecední označení stoupá

  Výsledkem je, že dávky mohou způsobit 1x, 2x, 3x, 4x, 5x, 6x nebo 7x počet úmrtí v závislosti na jejich abecedním označení.

  Moderna označila své šarže vakcín v souladu s jejich toxicitou.

  Moderna testovala na americkém lidu dávky s různou smrtelností a sledovala účinky a dělala to systematickým způsobem – pomocí alfanumerického kódování k označení různých experimentálních podmínek.

  Doslova smrt podle abecedy.

  Měl bych dodat, že Pharma snížila počet úmrtí pro skupiny J a K přiřazením dvou kódů šarže pro stejnou šarži, tj. 025J20A a 025J20A-2a a 011J20A a 022J20A – 2a.

  Tímto způsobem účinně snižují počet úmrtí na dávku na polovinu a skrývají hrubé účinky svých nejtoxičtějších experimentů. Když jsou tyto klamy opraveny, pak J a K jsou povýšeny.

  Všem lékařům a sestrám tam venku, kteří aplikují vakcíny, prosím, vezměte na vědomí tato zjištění, když budete podávat injekce. Podívejte se na číslo šarže.

  Pokud skončí na 20A, nevstřikujte jej. Pokud je čtvrtý znak kódu šarže J, K, L nebo M, neaplikujte jej.

  Měli byste si uvědomit, že ačkoli F je méně toxický než E a E méně toxický než D a D méně toxický než C a C méně toxický než B a B méně toxický než A, přesto všechny zabily lidi.

  I podávání té nejslabší dávky lidem – F – i to mnohým ublížilo.

  Je mou povinností vás o těchto zjištěních informovat, abyste se vyhnuli ubližování, mrzačení nebo zabíjení ostatních. Kdybych vám to neřekl, byl bych spoluviníkem každé následující nežádoucí reakce. Teď to víte. Nyní podle toho musíte jednat.

  DALŠÍ INFORMACE: https://t.me/CovidScienceLibrary/379

  BitChute kanál Craig-Paardekooper – Celá série videí na dané téma!!!
  https://www.bitchute.com/Craig-Paardekooper/

 25. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/pfizer-vaha-zda-jit-do-zemi-kde-nemaji-ochranu-pred-odpovednosti/
  Pfizer váhá, zda jít do zemí, kde nemají ochranu před odpovědností

  “Společnost Pfizer váhá, zda jít do některých zemí kvůli otázkám odpovědnosti, nemají žádnou ochranu před odpovědností” – prezident Světové banky David Malpas.

  Jinými slovy, léčivo musí být tak bezpečné, že vám ho společnost Pfizer neposkytne, pokud ji budete chtít žalovat za nežádoucí účinky vakcíny.

 26. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americka-komise-doporucuje-injekce-spolecnosti-jj-po-umrti-na-srazeniny-vyrazeny-z-pouzivani/
  Americká komise doporučuje, aby byly injekce společnosti J&J po úmrtí na sraženiny vyřazeny z používání

  Panel amerických odborníků jednomyslně doporučil vakcíny covid-19 společností Pfizer a Moderna namísto vakcín společnosti Johnson & Johnson, které byly spojeny se smrtelnými vedlejšími účinky.

 27. KLAMANIE, MANIPULOVANIE A STRAŠENIE ZRADNEJ VLÁDY, KÚOENÝCH MÉDII A LEKÁROV ĎALEJ POKRAČUJE: https://www.inenoviny.sk/znova-pokracuje-manipulacia-s-poctami-ockovanych-a-pozitivnych/ !
  ČO SÚ TO LEN ZA HYENY, PRE KTORÉ ĽUDSKÝ ŽIVOT NIČ NEZNAMENÁ, LEN ZLATÉ ŤEĽA !!!

 28. https://www.hlavnespravy.sk/vianocne-darceky-od-vlady-a-aky-bude-novorocny-povinne-ockovanie/2797792
  Vianočné darčeky od vlády. A aký bude novoročný? Povinné očkovanie?

 29. https://www.hlavnespravy.sk/bude-mozne-obist-povinnost-ockovania-vykonny-riaditel-pfizeru-uz-existuje-sposob-zistit-ci-si-clovek-dal-svoju-davku-lieciva-alebo-nie/2798132
  Bude vôbec možné obísť povinnosť očkovania? Výkonný riaditeľ Pfizeru: Už existuje spôsob zistiť, či si človek dal svoju dávku liečiva alebo nie

  Našli vedci spôsob, ako “klepnúť” po prstoch lekárom, ktorí sú ochotní vydávať falošné potvrdenia o očkovaní a pacientom, ktorí sa k takémuto kroku uchýlia?

  Internetom sa šíri video s výkonným riaditeľom Pfizeru Altertom Bourlom z jeho vystúpenia na Svetovom ekonomickom fóre pod gesciou Klausa Schwaba v roku 2018, teda eštepred vypuknutím pandémie. Tam v rámci sekcie “Transformovanie zdravia v štvrtej priemyselnej revolúcii” vysvetľoval možnosti technických inovácií, ktoré zasiahnu liečbu ľudí budúcnosti. Idú z neho zimomriavky.

 30. https://www.infowars.com/posts/26-year-old-dies-after-one-dose-of-pfizer-vaccine/
  26-Year-old Dies After One Dose of Pfizer Vaccine
  26-ročný chlapec zomrel po jednej dávke vakcíny Pfizer

 31. https://cz24.news/rousky-nikde-grog-tece-proudem-levne-vsechno-byli-jsme-na-trzich-v-polsku/
  Roušky nikde, grog teče proudem. Levné všechno. Byli jsme na trzích v Polsku

 32. co to je neustále za články, studie, úvahy a hádání… pořád se chodí kolem té nahé pravdy… jestli je rouška vhodná se diskutuje už víc jak rok! není to jedno? jestli 4 studie nebo 4 tisíce? Politikům a ministrům zdravotnictví je to „šuma fuk“ Jedna komise doporučuje to a to, jiný lékař dokazuje ono a tamto. Absolutně jedno. Jenom odvádění pozornosti od problému. Politici a ministři ví sakra dobře jaká je situace. Ale nejsou konfrontováni od poddaných otázkami na tělo – jakému Deepstate, potažmo Bigfarma slouží, kolik za to berou, kdo je jejich nadřízený z „elit“ a jaké mají rozkazy, atd. Otázku musí politici jeden jako druhý odpovědět, a sice proč aktivně souhlasí s instalací fašismu ve vlastním státě, v EU, ve světě…atd.

  • V podstate máte pravdu. Tento článok má hlavne slúžiť na to, že sme si tu odložili odkazy na dôkazy, ktoré budú neskôr v súdnych procesoch použité proti covidovým fašistom.

 33. ….tie príspevky..,,smrť podľa abecedy“ mi prídu ako z horor.filmu a pritom je to skutočná realita… no mnohí z nás si pred ňou neskutočne zatvárajú oči, a to je tiež skutočná a veľmi smutná realita….prezidentka sa predviedla ,,skvele“- úplne jasne ukazuje ,,kam smeruje“…zdá sa, že dátum 10.1. bude veľmi rozhodujúci….ak nenaplní výzvu od ,,SMEVTOMSPOLU“ , mala by byť odveta, ten dorovoľ.lockdawn, či ako sa to javí vám ostat. ?…..

Pridajte komentár

*