Ľudia, pozor: Šialení vedci zistili, že DNA možno ovládať elektrickými signálmi z nositeľných zariadení


Print Friendly, PDF & Email

Ľudia, pozor: Šialení vedci zistili, že DNA možno ovládať elektrickými signálmi z nositeľných zariadení

(Ethan Huff, Natural News) Nová štúdia zistila, že ľudskú DNA možno ovládať elektronicky prostredníctvom nositeľných zariadení, ktoré dokážu naprogramovať gény na vykonávanie určitých medicínskych zásahov.

Výskumníci úspešne prikázali ľudským bunkám u jedného účastníka testu, aby produkovali viac inzulínu. Urobili to tak, že vyslali elektrické signály cez „elektrogenetické“ rozhranie naprogramované na aktiváciu cielených génov.

Vedci tvrdia, že pomocou rovnakej metódy jedného dňa bude možné pomocou elektriny na priamu kontrolu ľudskej DNA vykonávať terapeutické zásahy všetkého druhu pre širokú škálu zdravotných problémov, vrátane cukrovky.

Medicínske náramky alebo „medicínske nositeľné zariadenia“, ako ich nazývajú, sú už v dnešnej dobe pomerne v móde. Zahŕňajú veci ako fitness monitory, biosenzory, monitory krvného tlaku či prenosné elektrokardiografické zariadenia.

Nazývajú ich „inteligentné nositeľné zariadenia“, pretože, ako bolo preukázané v nedávnych experimentoch, tieto zariadenia dokážu byť naprogramované tak, aby stimulovali telo k tvorbe liekov na základe príkazu, bez potreby zásahu reálneho lekára.

(Súvisiace: Keď už hovoríme o DNA, vedeli ste, že „vakcíny“ proti Covid-19 obsahujú DNA zelenej opice?)

Nosili by ste okolo členka alebo zápästia zariadenie, ktoré elektronicky riadi vašu DNA?

Tím vedený Jinbo Huangom, molekulárnym biológom z ETH v Zürichu, vytvoril batériou napájané rozhranie známe ako „technológia regulácie aktivovaná jednosmerným prúdom (DC)“ alebo DART, ktorá spúšťa špecifické génové reakcie pomocou elektrického prúdu.

Podľa Huanga a jeho kolegov predstavuje zariadenie DART „skok vpred predstavujúci chýbajúci článok, ktorý umožní nositeľným zariadeniam ovládať gény v nie tak vzdialenej budúcnosti“, pričom ich štúdia bola nedávno publikovaná v recenzovanom časopise Nature.

„Elektronické a biologické systémy fungujú radikálne odlišnými spôsobmi a sú do značnej miery nekompatibilné kvôli nedostatku funkčného komunikačného rozhrania,“ vysvetľuje štúdia.

„Zatiaľ čo biologické systémy sú analógové, programované genetikou, aktualizované pomaly evolúciou a riadené iónmi prúdiacimi cez izolované membrány, elektronické systémy sú digitálne, programované pomocou ľahko aktualizovateľného softvéru a riadené elektrónmi prúdiacimi cez izolované drôty.“

Stop Candida

Štúdia ďalej vysvetľuje, že chýbajúcim článkom na ceste k úplnej kompatibilite a interoperabilite elektronického a biologicko-genetického sveta sú elektrogénne rozhrania, ktoré by umožnili elektronickým zariadeniam kontrolovať génovú expresiu.

Z tohto dôvodu tím pracoval na vytvorení priameho spojenia medzi „analógovou“ DNA ľudského tela, čo je prirodzená, Bohom daná biologická abeceda riadiaca životné cykly všetkých organizmov na planéte a elektronickými systémami, ktoré sa používajú vo svete digitálnych technológií.

Tá istá výskumná skupina publikovala v roku 2020 ďalšiu štúdiu, ktorá ukazuje, že je skutočne možné elektricky aktivovať gény a DNA. Táto najnovšia štúdia stavia na predošlom výskume s novým, upraveným a jednoduchším dizajnom technológie, ktorá implantuje ľudské pankreatické bunky do myší s diabetom 1. typu.

„Výskumníci potom použili elektricky stimulujúce akupunktúrne ihly na zapnutie presných génov podieľajúcich sa na regulácii dávok inzulínu, teda hormónu, ktorý je nevyhnutný pri liečbe cukrovky,“ uvádza o výskume v magazíne Vice.

„V dôsledku toho sa koncentrácie glukózy v krvi modelových myší vrátili na normálnu úroveň.“

Huang a jeho kolegovia sú presvedčení, že to, čo vytvorili a teraz zdokonaľujú, vytvára pôdu pre „elektricky riadenú génovú expresiu založenú na nositeľnom zariadení s potenciálom prepojiť lekárske zásahy s internetom tela alebo internetom vecí“.

„Zatiaľ čo my sme na overenie konceptu skúmali produkciu inzulínu riadenú DART, malo by byť jednoduché spojiť DART s in situ (reálne v tele, nie v skúmavke) výrobou a dávkovaním širokého spektra biofarmaceutík,“ uzatvára ich práca.

„Veríme, že jednoduché elektrogenetické rozhrania, ako je DART, ktoré funkčne prepájajú analógové biologické systémy s digitálnymi elektronickými zariadeniami, sú veľkým prísľubom pre rôzne budúce génové a bunkové terapie.“

Záver

Horúčkovité snahy šialených vedcov o vytvorenie robotickej ekonomiky sa zrýchľuje. Viac sa dozviete na stránke Transhumanism.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. U mňa nehrozí – nech idú do pi.e!

 2. V tomto přehledu z 8/8 2023 je zmiňováno ministerstvo zdravotnictví SR, jak se snaží vyvléct ze zodpovědnosti z COVID teroru
  https://vitazstvosvetla.org/spravy-08-08-2023/

  • Supersatanisti ultraliberalove depopulace jiz zacinaji roznaset nove typy COVID23
   ze specielnich doz vypustenych
   Na 3.5 hodinovem filmu Openheimer v precpanych kinech
   Nebojte se jiz NA JO BYLA A JSOU PRIPRAVENY SCHVALENY NOVE VAKCINACE
   Odvsech Montesano Basf
   PFIZER Moderna……
   Johnson and Johnson se nezucasnuje neb ma miliardove soudy …..z predeslych lecov…..

 3. Dnes sme už na THz aplikáciách a pomaly sa začnú používať energetické štíty ako napr. v StarWars. Takže áno, ku príkladu i Jardo Chvátal o tom bežne píše na matrix-2001.cz

 4. David agios vladirovic

  Podivejte se na Bozi milost Spravedlnost Cele uzemi Ruske federave od znovuziskaneho Krymu po 1984 pres vse Irkutsk az po Vladivostok vsude prijne letni teploty kol 24 C
  Nocni prijne ochlazeni jak se slusi na Leto Jake ma byt
  Podivejte se na meteorological mapu Kam jet na dovolenku
  Vyhnouti se Satanistickych horucav pelelnych

  Mate tam pekne parky sportoviste prekrasnou urnanistikou vyskovymi mrakodrapy I skanzeny
  Ja byl v SSSR 7x plus 1x 2016 na zbidacene bezdetne mladych muzu Zapadni Ukrajine mimo uzemi Ruske poradkove sily proti korupci bordelu bidy …
  Presented se Sami vychodnari

 5. To je taká „úroveň“ vedy, ako keď človek dostane po papuli a zareaguje. Bunky dostali elektrošok a zareagovali.

 6. Israismael

  Čiže prebieha pokus globalistov a technokratov o ovládnutie ľudstva..
  Ľudia si mysleli donedávna ze ich agendy sú iba konšpiracie, a ze to nemôže byť pravda.. Politici sveta sa stretávajú každoročne u schwaba v Davose a ľudia to brali a ešte aj berú ako svetové stretnutie, ktoré je normálnou schôdzkou svetových politikov na pôde WEF.. A popritom tam sa preberajú veci ako zotrocit ľudstvo, a to všetko pod ruškom ekonomiky a peňazí, že ako zlepšiť život ľudstva.. PEKNE SVINSTVO TO WEF!!!!

  Od svetového ekonomického fóra v rámci ich Great Reset totiž pochádza aj často opakovaná mantra o tom, že do roku 2030 „nebudeš nič vlastniť. Ale budeš šťastný.“ Alebo: „nevlastním nič, ale svet nikdy nebol lepší“. Znie to lákavo, že? Ved sľubujú spravodlivosť pre všetkých, konečne si vraj budeme všetci naozaj rovní. Lenže to bude tak, že my nebudeme vlastniť nič, pretože všetko budú vlastniť ONi. Vrátane nás samých. Tešít sa na globalistami propagovaný globálny „socák=rovnosť pre vsetkych“ z ktorého ale tentoraz už nebude kam,, emigrovať“, tak na to sa môže tešiť ozaj len obalamuteny a do pasce globálu chyteny človek… Žiadny „západ“ nebude existovať.. Resp áno bude.. ale len pre takých co budu ,, vyvolení“(pápež-globalista a liberál František , napr aj Macron, Schwab, Caputova a pod)

  Ako sa dá dnes a to navyše globálne zabezpečiť, že „ľudia nebudú nič vlastniť“.?
  Zhabu nám domy byty, záhrady, garáž všetko, lebo napr nebudeme stíhať platiť hypotéky (ci sa to už nedeje aj u nás zvyšovanie hypoték??? Úuuf zámer???? ) ak nepomôže vláda (Fico po voľbách?) tak sa nebudú môcť platiť hypotéky a oni celkom legálne tie majetky zhrabnu exekučne… Dialo sa to za Fica celkom bežne, že exekútorov bolo ako hub po daždi od roku 2012, ako by ich nasial.. To bol tiež dôvod, že ma to nahnevalo a volil som zmenu v roku 2020.. Co zas ľutujem a už nikdy viac hlas pre liberalizmus, pretože si človek uvedomil, ze to je vlastne dat hlas satanizmu… a som si uvedomil aj to, ze už asi žiadnemu politikovy hlas nedám , ale radšej si zvolím Boha. pretože pomaly sa začína na stopro plniť všetko to, co je v Zjavení Jana a už iné východisko nevidím iba pomoc Najvyššieho.. Ľudské vlády človeku nikdy nepomôžu v zmysle ako ich človek voli, že čo oni sľubujú .. Nikdy.. Pretože s ľuďmi sa špekuluje a to dokonca na úrovni depopulacie, svinstiev, špekulácií, globálneho koncentráku, digitálneho teroru a pod, Veľkého resetu, Green dealu, atd atď .. Žiadna výnimka neexistuje ani v jednej z krajín a to teda ani u nás… Ale ako som neveril Ficovy pred 2020, z dôvodu môjho osobného kvôli tým exekuciam a exekútorom, že co robili s ľuďmi.,tak dnes mu predsa len verím, že sa zobudil!! Ze vypozoroval temno u nás a aj vo svete a ze Slovensko bude krajinou, kde sa nepodarí globalistom nastoliť ten ich globálny koncentrák podľa agendy 2030..

  • A tak stále dokola. Uvolíte sa raz až na smrť. A presne o to im ide. Už slovo vláda je hrôzostrašné. Napriek tomu všetci potrebujete nejakú vládu. Čo ste nesvoprávni? Naozajstný človek je zodpovedný sám za seba, nepotrebuje pandúra nad sebou, rozhoduje o svojom živote sám.
   No väčšina potrebuje otrokára, lebo byť zodpovedný je také ťažké. Čo už s vami. 30 rokov skúseností na vlastnej koži je vám stále málo, skúšajte ďalej. Možno po voľbách v roku 2326 sa niečo zmení aj keď stále robíte to isté. Skúšajte.
   Majte všetci pekný deň a zdRAvia vám.

   • Israismael

    Juraj ! Zatiaľ je to na tomto svete tak,že vládnu vlády ,lebo je to systém a mi ako ľudia s tým nič neurobíme ani u nás ..Keď by vládla vláda ľudu ,bolo by to iné ,ale zatiaľ nám to systém neumožňuje …

    • Založte niekto stranu nevoličov. Jej program bude nehlasovať za nič. Pri dostatku hlasov nám nebude rozkazovať menšina.

     • Aj tento názor by som zaradila do názorov s hlavou na mieste , má to aj logiku svoju+++

    • Ak budeš čakať donekonečna na to, čo vám tento zločinecký systém umožňuje, zomrieš ako otrok.

    • a v čom by bola iná?slovo vláda je stále len vláda ,nikdy nebude spolupráca,obetavosť,rozmýšľajte,prajem veľa síl a pokory

   • Ty budeš určite Juraj z rodu Jánošíkových ked máš v sebe také názory uvedomelé +++

  • V septembri na SK nás čakajú „voľby“ – v preklade – odovzadie našej slobonej vôle a rozhodovania do rúk iných, ktorí vedia , že svoje sľuby nikdy nesplnia, a nás použijú na základe nášho súhlasu k preneseniu deštruktívnych karmických zákonitostí od seba k nám , svojimi sebeckým a zvráteným temným cieľmi.
   Preto ísť voliť znamená VZDAŤ sa svojej slobodnej vôle a dať svoj súhlas s tým čo zvolení v NAŠOM mene spravia. NEÍSŤ voliť je z duchovného hľadiska úplne to isté – tiež sme im svojou nečinnosťou odovzadli svoj súhlas a slobodnú vôšu, lebo sme neprejavili nič proti zlu a nepostavili sme sa proti – teda v zmysle vyšších zákonov sa to považuje za SÚHLAS .
   Práve tento princíp temnota, paraziti a jej zástupcovia využívajú pri voľbách – VŽDY sa jedná o odvzadanie súhlasu – (ak by voľby mohli niečo zmeniť , už by ich dávno zakázali)
   AKO z TOHO VON ?
   Z duchovného hľadiska sa DÁ vyjadriť odpor – NEodovzadať súhlas , postaviť sa proti temnu, vyjadriť a zabrániť použitiu mojej energie SÚHLASU a tým aj naviazaniu deštruktívnej karmy z ich činov ku mne nasledovným spôsobom :
   Zúčastniť sa volieb, ALE do obálky nedať ŽIADEN volebný lístok, ale svoje vyjadrenie napríklad:
   volebný lístok č. 555

   „Beriem si späť svoju slobodnú vôľu. Nikto mojím menom nemá právo čokoľvek konať!
   Iba ja, živý človek, mám právo konať svojím menom vo svetoch hmotných či nehmotných.
   Odmietam niesť zodpovednosť a následky konania iných bytostí, ktorým som v niektorom zo svojich životov vedome alebo nevedome, či len mlčaním, dovolil, aby v mojom mene konali a odoberám im môj súhlas.
   V súlade s Konmi Stavby Sveta, nech ony samy jedia ovocie svojich činov.

   Tak sa staň.“

   Uvedeným spôsobom a ČINOM dávam na vedonie celému stvoreniu, že nesúhlasím, nedávam povolenie a osolobodzujem sa z akejkoľvek karmy spôsobenej zvolenými, ktorá by na mňa dopadla (ne)vykonaním rituálu volieb.
   Toto je návod hlavne pre tých, čo nechcú ísť voliť, lebo si myslia, že to nemá zmysel, alebo že si nemajú z čoho vybrať !!!!!!!!!!!!
   CHOĎTE A ZOBERTE SI SVOJU SLOBONÚ VôĽU SPÄŤ !!!!!

   Otáka je PREČO tých zvolených nič netrestá za ich činy?
   NUŽ PRETO ich nič netrestá , že zodpovednosť (karma) za ich následné činy sa rozdrobila a rozložila na tisíce ich (ne)voličov (ktorí o tom nemajú ani šajnu), ktorí im odovzdali svoj súhlas s ich činmi rituálom volebnej (ne)účasti a tým prevzali a „rozdrobili“ ich ťažkú karmu na tisíce drobných kúskov, ktorá by ich pri dopade len na nich bez spoluúčastníkov rozdrvila. TO JE VLASTNE PRINCÍP A CIEĽ RITUÁLU NAZVANÉHO VOĽBY.

   • Israismael

    To máš Navi ako s marketingom. ..dávam to iba ako príklad ten marketing ,ale sedí to aj na takú karmu jednotlivcov a aj skupín ,resp celého ľudstva …Kto niečo začne v marketingu kde sa točia peniaze ,tak vždy najviac zarobí ten čo je na vrchole …
    Keď ten systém MLM prenesieme obrazne na karmu ,tak najviac sa karma nabalil na tych, čo ju nejakým spôsobom začali ,lebo všetko čo sa nabali na ľudí pod nimi ,tak to všetko spadá v prvom rade na nich na vrchole zla …To je zákon karmy a ten nepustí a je to aj zákon marketingu MLM..

    • Israismael

     V karme teda je spravodlivo potrestaný alebo odmenený každý kazducky človek .Je to tzv Zákon spätného navratenia.. V praxi a v živote človeka to znamena,že čo zasejes ,to aj zožnes, a to viacnásobne viac ako bolo pôvodne zamýšľané ..je to energeticky zákon , neviditeľne pôsobiaci v pozemskosti ,ale fungujúci odkedy je svet svetom ..

     • Israismael, máš pravdu, len tu pri voľbách sa to rozdáva z hora nadol :))) (akési antiMLM) Tu pri rituáli – voľbách ide o jednoznačné zneužitie tohoto zákona (lebo paraziti a temní nie sú hlúpi a dobre ho ovládajú, na rozdiel od väčšiny ľudí, ktorí sú použití ako biele kone) . Pri vedomom či nevedomom súhlase s ich činmi (ne)voličmi (odovzdanie súhlasu volením, či nezúčastnením sa ) túto karmu – následok, rozdrobujú na tisíce iných nevedomých ľudí – spolupáchateľov (neznalosť ani tu neospravedlňuje) , čím ju pre svoju osobu oslabujú a získavajú tým čas, kým karma nezosilnie natoľko, že ich zmietne. Ale to zároveň postihne aj nevedomých (ne)voličov, ktorých sťahujú so sebou – čo je tiež jeden z cieľov temných. Teda karmy sa nezbavujú, ale oslabujú jej účinok na seba- rozdrobením, čím získavajú čas a zároveň naväzujú „svoju“ karmu na nevedomých spolupáchateľov .
      Ak by uchopili moc sami ako diktátor – karmu by znášali sami v plnom rozsahu – čoho sú si vedomí, že by ich to v krátkom čase zmietlo – preto bol zavedený rituál „voľby“. Stačí sa pozrieť okolo ako to dnes je so všetkými ľudmi – na každého sa to valí zľava zprava a nikto nevie prečo ……………

   • Tým že zapíšu tvoj OP, už si účasníkom volebného rituálu a to že tvoj hlas nebude platný, už je prd platné. Odovzdal si svoju slobodnú vôľu. Preto všetci „umelci“ tak lákajú každého, poďte voliť, je jedno koho, len poďte.

    Nie, tvoj OP nesmie byť zapísaný v zozname voličov. Len tak si z toho vonku. Svoju neúčasť môžeš ešte potvrdiť hlasitým vyjadrením doma pre seba (a Ves-Mir). Ale základ je nebyť v zozname „VOL-ičov“.

    • Presne tak. A ja, keďže OP už nemám, nemám čo riešiť hry parazitov.

    • holistický prístup

     Zbraslav,

     správne – samotná účasť na podvode s menom „voľby“ je oddanie sa systému = legitimovanie systému = klaňanie sa otrokárovi = súhlas so systémom a s poddanie sa otrokárovi a jeho poskokom.

   • Vše je manipulováno tak, aby to vždy bylo svobodné rozhodnutí. Je to pro vládnoucí nomenklaturu karmická pojistka. Celou situaci nelze brát tak jednoduše, zločin trest. Doporučuji přečíst si Bhagavatgitu – ta ukazuje jiný pohled – nadhled – nad věcí.
    Nečinnost je stejně chybná jako čin očekávající odměnu.
    Je třeba je nenechat se uspat a vždy přemýšlet nad následkem.

    • Neúčasť na volebnom rituále nie je nečinnosť. Je to neúčasť na „ich“ procese. My musíme mať vlastný proces ako zmeniť smerovanie národa. Musíme sa stretávať a vymieňať si riešenia existujúcich problémov. Riešenie ktoré funguje pre mňa môže (ale aj nemusí) fungovať pre malú skupinu. Riešenie pre malú skupinu môže (ale nemusí) fungovať pre väčšiu. Ale po takomto stretnutí každý odíde múdrejší aby nabudúce prišiel s lepším riešením. Je to obdobné ako algoritmus prediktor-korektor. Tak mimochodom fungujú aj globalisti. A my musíme uchopiť riadiace procesy do vlastných rúk a nakopať globalistov konečne do ….

     • Israismael

      Toto bol tvoj veľmi správny komentár Zbraslav ..Ľudia už konečne musia pochopiť že kto riadi tento svet, a aj u nás na Slovensku od 2020 ..Ze toto je smer do pekiel,čiže katastrofický smer ..Aj česi to pochopili ,a podľa prieskumov u nich nedôveruje ich vláde 8 z 10 ľudí a 16.9 .2023 chystajú obrovský protes na Vaclavskom námestí proti vláde s tým že už aj odborové zväzy sa idú pridať ..U nás sa uvidí kam nás posunu ľudia 30 septembra ..

   • holistický prístup

    navi(?!?),

    akoukoľvek aktívnou účasťou v HRE „voľby“ prijímaš HRU satanistov – dobrovoľne vstupuješ do ICH matrice (matrixu) – legalizuješ ICH, uďeľuješ IM právo OTROKÁRA a prijímaš rolu OTROKA – dobrovoľne sa zriekaš slobodnej vôle – odovzdávaš IM ju a dobrovoľne na seba prenášaš zodpovednosť za ICH skutky, …

 7. proste ja

  Teraz bude ich hlavný cieľ vybudovať digitálny koncentrák čo najskôr. Len tak si zabezpečia zotrvanie ich otrockého systému. Ľudia sú už príliš prebudení a klasické totalitné zriadenie by moc dlhé trvanie nemalo. Socializmus vydržal desaťročia len preto, lebo ľuďom aj niečo dával. Globalisti ľuďom chcú zobrať všetko a dať im len teror. Buď tým netvorom vyjde nejaká globálna genocída, alebo digitálny koncentrák….alebo proste definitívne skončili.

 8. Moje žena používá intenzívně mobil a nosí ho stále u sebe.I když jinak žije velmi skromně i co se týče stravy, chytila diabetes,cukrovku.Je mi to divné. Já naopak mobil skoro nepoužívám,jenom když čekám zprávu od zubarky,balík atd.cpu se sladkým a nic,jsem zdravý a to mám 72 roků.Ovládají nás samí parchanti,šílenci.Ale stejně se situace ve světě mění jinak,viz ukrajina nebo afrika a jinde, ty potvory se zničí samy,ale my nakonec zůstaneme.

 9. Dnes na Infovojne – Vlastenecký blok – ani slovo o vystúpení z EU. Jediní, ktorí deklarovali vystúpenie z EU sú Kotlebovci.

  • oldmarxista pamprlik

   a je to tu infovojna su pajzaty

   • Hovorí sa pajchlatí. Vlastenecký blok zjavne „nechápe“, že podmienkou existencie v EU je privatizácia kľúčových odvetví. Títo debili to chcú znovu zoštátniť a ostať v EU „pokiaľ sa nezmení“. Pokiaľ sa nezmení čo – nacistický projekt 4. ríše?

    Médiá teraz Kotlebovcom uberajú hlasy na úkor SNS. Treba dostať do parlamentu Kotlebovcov aj SNS – aby nemohla vzniknúť koalícia Smeru a Hlasu! Lebo Hlas to bude piecť s Progresívcami. Skurvenejší parlament buzerantov si neviem predstaviť!

    • Kotleba sa ukázal ako župan BB.

    • oldmarxista pamprlik

     no hovno ale do toho vidis.
     no ale co sa da robit ked jedina moznost ako este predlzit tento socialni a zdanlivo demokraticki kapitalizmus je drzat sa zubkami a pazurikmi eu a nato. Lebo potom tu nastane naozajstny kapitalizmus ako v somalsku a to uz obdivovatelia demokracie nebudu spokojny

     • Ja osobne nemám chuť voliť nikoho – ale zrejme budeme musieť prežiť na ohlodaných kostiach. To nie sú politici – to sú naši kostlivci v skriniach! Treba prijať zákon, ktorým sa nebudú môcť takto živiť donekonečna. Vystúpiť z Rady Európy a prijať trest smrti – ktorého sa tak obávajú, aby nemohol byť politicky zneužitý! Lenže práve ich beztrestnosť je politicky zneužívana! Nie je možné nechávať fungovať takýchto zmrdov s obrovským dosahom na spoločnosť! Ak nie zákon – tak komando!

     • Israismael

      Keby ľudia viac rozmýšľali ,tak by prišli na to, prečo si asi každá vláda najmä v Európe zabezpečila vojenské obranné zmluvy s američanmi na 10 rokov ..Veď ak by sa mal aktivovať v prípade vojny clanok 5 ,aj tak by musel každý členský štát NATO nastúpiť na bojisko a to jedno kde by sa to stalo, či na Ukrajine alebo kde ..Prečo asi obranná dohoda medzi USA a Slovenskom ?…Nepočíta sa azda s veľkými vzburami ľudí ,možno aj u nás ,alebo aj po celej Európe ? Nebola azda preto vymyslená ta obranná zmluva ?..Liberáli to vedia ,počítajú s tým,že ľudia budú časom nespokojní ,a myslia si to aj preto lebo údajne chcú vládnuť navždy !! (vid vyhlásenie Matoviča).. A si pište ,ak by došlo k veľkým protestom budú k dispozícii aj americkí vojaci(ak budú pri moci liberáli),aj keď by malo ísť o nezákonny zásah..Ich to dnes žiaľ na našu smolu nezaujíma ,že čo je zákone a čo nie …Máme držať hubu a krok ..Toto je tá liberálna akoze demokracia ..A toto treba zmeniť všetko 30 septembra ..Inak budeme v zajati tych čo chcú vládnuť navždy !

 10. “Výskumníci úspešne prikázali ľudským bunkám u jedného účastníka testu, aby produkovali viac inzulínu.”

  “Vedci tvrdia, že pomocou rovnakej metódy jedného dňa bude možné pomocou elektriny na priamu kontrolu ľudskej DNA vykonávať terapeutické zásahy všetkého druhu pre širokú škálu zdravotných problémov, vrátane cukrovky.“

  Autor článku je vtipálek a nebo neví, že s rozšiřováním bezdrátových technologií od začátku 20. století (tehdy, telegraf, rádio) došlo k narůstání některých nemocí, zejména chřipky, cukrovky a rakoviny. Každou vteřinu našeho života jsou dnes naše buňky vystaveny frekvencím miliardkrát větším než je frekvence našeho těla. Rakovina a cukrovka jsou daněmi za pokrok.

  • Pletieš si pokrok s modernizáciou. Pokrok sa vzťahuje len k spoločenskému – sociálnemu vývinu. My žijeme len v modernizovanom otroctve – onedlho má nastúpiť total control. Už som tu písal, že „elity“ obchodujú s mimozemšťanmi so všetkým, čo vymysleli ľudia, a čo tie „elitné“ ku.vy illumináti ukradli a zatajili. Vyslovene ma serie, keď si zamieňate pojmy! Chýba vám demokracia? Čo vám je.e?! Chýba vám právo vlastniť otrokov?! Tak sa dajte k nejakému olašskému úžerníckemu gangu ktorý obchoduje s bielym mäsom! Ja chcem žiť slobodne – ja nechcem vlastniť otrokov – ja nepotrebujem a nechcem demokraciu! A ešte keď nejaký chuj z Vlasteneckého klubu vykrikuje, že chce priamu demokaciu! Čo to ku.va je! Otrokárstvo riadené židomédiami?!

   Záleží na každom jednom slove – a jeho správnom chápaní! Žijem v prostredí s absolútne pokryvenými pojmami! Dom kultúry nazvú „kultúrny“ dom! Národ sa ovláda rečou – jazykom – pojmami! Preto zastavme SA – nie zastavme ich! Sionisti v rozloženej Matici použili historický originál Matúškovho textu – ktorý vedome okamžite upravili duchovní tohto národa – vediac, že my ako malý národ nemáme byť zaťahovaný do fyzických vojen – ale že musíme bojovať na duchovnej – kvantovej úrovni!

   Ten, kto spieva zastavme ich – teda na hmotnej úrovni – je sionistami /protokolmi/ oklamaný chuj! A taký sa aj nechá – „Čaputovou“ – zatiahnuť do vojny!

   Žiaden pokrok v našej spoločnosti neexistuje! Existuje len modernizácia otroctva! Pod zaklínadlom demokracia! A varujem – prestaňte idioti používať pri tomto slove úvodzovky – čím naznačujete, že vám demokracia ako právo vlastniť výrobný prostriedok – otroka – chýba!

   Ja nebudem voliť toho, kto sa oháňa demokraciou! Prvé, čo vám ňou zoberu – bude sloboda!

 11. Mimo téma, nejhloupější mírová jednání na světě právě probíhají v Saúdské Arábii, kde se na mírový summit s cílem najít řešení konfliktu mezi Ruskem a NATO (pardon, mezi Ruskem a Ukrajinou) sjelo 40 zemí.

  Ať nezapomeňte se podívat na „Fall of the Cabal Part 27: The World Economic Forum – The End of Homo Sapiens“
  = Je to mrazivé shrnutí toho, co pro nás nemocní bastardi z WEF plánují.

  Jen tak na okraj, podvod se změnou klimatu je založen na předpokladech a počítačových modelech. Jsou to přesně ty samé chybné metody, které byly použity k tomu, aby nám řekly, že (falešný) kovid bude globální a zabije miliony lidí a způsobí chaos.
  Takže nám tu asi začíná jakýsi REBOOT STRACHU: „Zdravotní experti“ (a CDC už tvrdí), že případů kovid opět přibývá :))

  • začíná podzim, je na čase zase děsit obyvatelstvo…. ti poslušní a disciplinovaní zase pojedou na vlně COVID,…

 12. Israismael

  Pozrite si ešte jedno video z USA …ako vie zničiť život človeka temnota v USA ,ako rozloží človeka na ľudskú žijúcu mŕtvolu ..video zo včerajšieho rána v Amerike …https://m.youtube.com/watch?v=g43I_mqNlu8
  Toto naozaj nechceme u nás ,..Toto je život v krajine ,,kde padajú pečené holuby rovno do huby „..

 13. Israismael
 14. Israismael

  Takto ničí satan aj mladeho človeka a ľudí v Amerike ..Toto je skutočná pasca ,keď sa človek odkloní od toho, ktorý nám daroval život ..Človek môže mať problém, ale musí ho vedieť aj riešiť ,ale bez pomoci z vyššia ,keď už neexistuje ani jedna svetla nitka ,tak dopadne takto:
  https://m.youtube.com/watch?v=F-cYAxcsnRU

 15. Co když tohle vše souvisí s blížící se planetou Nibiru.Potřebují doplnit zásoby zlata,třeba nějak geneticky zušlechtit otroky,velké množství jich polikvidovat ,aby se předešlo případným problémům .Zbytek se načipuje aby pěkně poslouchal.Oummuamua to byl jen malý předvoj,který měl za úkol zařídit aby tu byl pořádek .Vítejte V Ráji.
  Jak asi v probíhalo tvoření dnešního člověka?Jistě některé nepovedené kusy zničili,aby jim nenarušovali šlechtitelský proces ,vnášením nevhodných genů.

 16. Iba v stručnosti mám vôľu zareagovať na redakčný článok:

  „Technológia nemá etiku, ale Spoločnosť bez etiky a morálky je odsúdená“!

  Exponenciálne technológie často rýchlo prechádzajú od mágie až k toxicite. Ak si myslíme, že závislosť na internete, na hrách, smartfónoch alebo sociálnych sieťach je už teraz veľkým problémom, nie je to ani začiatok. Čoskoro sa hlavne ľudia mladšej a strednej generácie ponoria do technológií, až kým skutočne táto High-tech nevojde do ľudí a to s rozšírenou a virtuálnou realitou, mozgovo-počítačovými a neuronovymi rozhraniami, implantátmi, čipmi atď..

  Neexistujú takmer žiadne limity, čo sa exponenciálnych pokrokov (kvôli otrokom) týka. Preto by užívatelia týchto High-Tech mali pochopiť, ako ich holistickým spôsobom používať a to s oveľa väčším rešpektom k ľudským spôsobom a potrebám.
  Okrem toho, čoraz viac vedeckej práce bude vykonávať AI a i kvôli tomu by mala byť venovaná zvýšená pozornosť rozvoju zručností a schopností, ktoré sú čisto humanoidné. Myslím tým napr. kreativitu, porozumenie, vyjednávanie, spochybňovanie, emócie, intuícia a predstavivosť, budú dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, teda čokoľvek, čo nemožno digitalizovať, automatizovať alebo simulovať, bude mimoriadne veľmi cenné.

  Pretože tí, ktorí financujú, vytvárajú a predávajú tieto technológie, nie sú tými, ktorí by chceli obmedziť svoje zisky a moc, rovnako tak rozsah potenciálnych aplikácií. Výrobcovia sofistikovaných vojenských zariadení, nebudú tými, ktorí sa budú chcieť sústrediť na ľudské šťastie. Tí, ktorí investujú do disruptívnych technológií na generovanie stonásobných výnosov, nebudú investovať do budovania skutočne ľudskej spoločnosti.

  Záver: Takže, ak ešte dnes máme akú-takú slobodu Myslenia, pýtajme sa, kde a na akom mieste sa v tomto rozhodovacom procese nachádzajú užívatelia týchto technológií ?
  Klaďme si otázku, či táto technológia poskytuje príliš veľké privilégia sebe, alebo iným algoritmom, botom a strojom? Budú užívatelia v pokušení odmietnuť svoje vlastné mentálne kompetencie? Budú povzbudzovaní, aby za nás rôzne SW hľadali a nahrádzali naše vlastné myšlienky (napr. AI–GPT) ? Bude nám táto technológia slúžiť, alebo bude slúžiť sama sebe, ev. jej výrobcovi a viac si od nás bude brať, ako nám dávať?! Otázok je veľa, odpovede – takmer žiadne..

  P.S: I keby som bola o dosť neskorší ročník narodenia, tak som si istá, že by som mobil nepoužívala tak intenzívne, ako súčasná stredná a mladšia generácia, ktorá sa bez neho už ani nevysere, idú 4 mladí do reštiky a tam čumia do „debilov“ – namiesto vlastnej z očí-do očí komunikácie, určite by som nebežala po hrádzi napojená sluchátkami v ušiach na mobil, neplatila by som „múdrymi“ hodinkami v obchodoch, nemala by som nainštalovaných 100 rôznych apiek v mobile (vr. napr. menštruačnej apky..), ktoré mi kradnú čas z toho môjho reálneho Života, atď ..
  Áno – viem. Nerozumiem im, som predsa iná (a podľa nich – hlúpejšia) generácia..

  • Áno. To si ty a ja. A možno ešte pár málo ďalších. Tak poďme meniť svet. Žartujem trochu. Naozaj môžeme meniť len svoj „malý“ svet okolo seba. Ale len osobným príkladom.
   Takže sláva nám.
   Dnešným „dezolátom“.

  • „My“ stále riešime technológiu, ale neriešime filozofiu! Vesmír už nerieši tehnológiu – tá je dávno vymyslená – Vesmír rieši filozofiu!

   A preto stále budem zdôrazňovať – Zastavme SA Bratia!

   • „– Vesmír rieši filozofiu!“
    doplním: – a duchovný vývoj človeka!

    • A keď to všetko pospájate a podumáte, tak pochopíte, ako je všetko geniálne vymyslené a HRA je DOKONALÁ !!!

     „Šeci raz pójdeme tam“ a potom to je o trochu zaujímavejšie a jasnejšie a potom „naspäť“ do požehnanej žumpy, peklíčka sem na zemičku…a výuka a hra beží ďalej…

    • Israismael

     Áno AJSA, vývoj človeka, ale presnejsie ľudského ducha v človeku samom.. Ten softvare človeka, teda ľudský DUCH , vlastné živé JA – Ty-On – Ona, musí byť výkonný, a nie slabucky ako keď začali prvé počítače, kde boli ešte len málo vyvinuté softvare.. Dnes mal byť človek už absolútne výkony softvare,poznajúci zákony Najvyššieho (vesmírne), zákony prírody, karmy, poznajúci seba samého ze nie telo a vonkajší výzor je to hlavne ale živý ľudský duch je to, co bude súdené ako výkonné alebo slabé a zlyhajúce…. Ale On človek je dnes len odvar, bezduchy slabucky softvare .. To som len prirovnal pravdaže.. Ale sedí to….
     Keď je niečo slabé tak musí automaticky zahynút až vyhynúť… To je zákon aj v PRÍRODE.. Nič nie je náhoda, všetko je nejakým spôsobom riadené vyššími silami, alebo teda prírodou, ci vesmírom, ci energiou.. Ale v konečnom dôsledku všetko to spomínané vyššie, ci prírodné, ci vesmírne, alebo aj energetické je zhrnuté v jednom jedinom slove: BOH, jeho sila a Zákony vesmíru, jeho Vola… Jeho moc..

 17. Jednoduchá

  …vdaka za všetky inf. … na fb písali, že zomrela šikovná ml.žienka Dianka z fitshakera, vie o tom niekto niečo viac?….

 18. David agios vladirovic

  Bratia blahoprejem RUSOM
  DNES LETI RUSKA VYPRAVA ROBOTU 25 NA MESIC
  PRISTAT MA POBLIZE JIZNIHO POLU
  POPRVE OD 1976 PAMATUJETE

  RUSOVE S MIROVOU CINNOSTI ZATIMCO IMPperialiste NATO
  VRAZDI COVID DEPOPULACIE
  POSKOZENE DEFORMOBANE DETI SKRZE BIG PHARMA

Pridajte komentár

*