Taliansko zavádza dystopický systém sociálnych kreditov. Poslušní budú odmeňovaní


Print Friendly, PDF & Email

Taliansko zavádza dystopický systém sociálnych kreditov. Poslušní budú odmeňovaní

(Rhody Wilson, Daily Expose) Dňa 28. marca 2022 Matteo Lepore, primátor mesta Bologna, a Massimo Bugani, člen rady pre digitálnu agendu a občianske využitie údajov, oznámili digitálny inovačný plán mesta na roky 2022-2024.

„Začneme s pilotným projektom pre mesto. V jeho centre bude poctivý občan, teda ten, kto napríklad dobre separuje odpad, neplytvá energiu, využíva MHD, nedostáva pokuty alebo aktívne používa mestskú kartu. Samospráva potom ľuďom pridelí skóre v rámci systému odmien s ekonomickými výhodami pre jednotlivých používateľov.“

Čína ako vzor pre tyraniu a kontrolu obyvateľstva

Sociálne kreditné skóre sa už používa na rôznych miestach po celom svete, no nikde tak intenzívne ako v komunistickom pekle, ktorým je Čína.

Dystopický systém sociálnych kreditov funguje podobne ako tradičné bankové kreditné skóre, avšak, ako už názov napovedá, jeho skóre nemá veľa spoločného s finančnými vyhliadkami človeka alebo jeho schopnosťou splácať dlhy.

Sociálne skóre je jedine o tom, ako je človek poslušný voči režimu a ako akceptuje oficiálny naratív prezentovaný vládou.

Tam, kde sa tento dystopický nátlakový nástroj používa v autoritárskej diktatúre, ako napríklad v Číne, neexistuje nič také ako individuálne práva alebo sloboda prejavu.

Vlády v celom západnom svete skúmajú používanie tohto nástroja, najmä v dôsledku „pandémie“ Covid-19. Tá dokázala, že vlády môžu v kríze získať takmer neobmedzenú moc a pripraviť pôdu pre ďalšiu fázu „Veľkého resetu“ – plánu Svetového ekonomického fóra v zmysle hesla “Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný.“

Taliansko bude prvou krajinou so systémom sociálnych kreditov

Taliansko bude prvé v EÚ a na Západe, ktoré zavedie vládou sponzorovaný systém sociálnych kreditov.

Urobí tak prostredníctvom zavedenia svojho nového programu založeného na odmenách, ktorého cieľom je zmeniť správanie ľudí ohľadne zmeny klímy pridelením skóre na základe dodržiavania pravidiel.

Pilotný program programu sa začne na jeseň 2022 v Bologni.

Podľa miestnych novín Bologna Today budú občania dodržiavajúci pravidlá radikálnej klimatickej agendy a prejavujúci „správne správanie“, ako je napríklad správna recyklácia alebo používanie verejnej dopravy, odmenení kryptomenou a zľavami u miestnych predajcov.

Účastníci dostanú „inteligentnú občiansku peňaženku“, kde budú môcť získať prístup k svojim odmenám. Čím vyššie skóre (korelujúce s dobrými zmenami správania) dosiahnu, tým širší bude ich prístup výhodám.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spočiatku bude zápis do skóre sociálneho kreditu nepovinný, existujú však oprávnené obavy, že program sa v budúcnosti stane povinným, podobne ako dystopický očkovací pas (covid pas), ktorý sa nedávno stal základom každodenného života v Európskej únii.

Varovania europoslancov

Viacerí europoslanci varovali, že tieto kontrolné opatrenia sa pripravovali už minulý rok.

Na tretej tlačovej konferencii, ktorá sa konala 24. novembra 2021 v Európskom parlamente v Štrasburgu, štyria europoslanci vysvetlili, prečo zelený certifikát (covid pas) porušuje základné ľudské práva, ako aj ďalšie súvisiace témy.

Uvedenú tlačovú konferenciu europoslancov si môžete pozrieť na nasledovnom videu:

Počas tejto tlačovej konferencie rumunský europoslanec Cristian Terhes povedal:

„Je jasné, že práve teraz sme svedkami činofikácie Európy, pretože vidíme, čo sa práve teraz deje v Číne so sociálnym kreditným skóre – kde vláda monitoruje a dohliada na všetkých ľudí od začiatku do konca. Všetko, čo robia, všade, kam kráčajú, proste všetko riadia a všetko sledujú. Toto je príklad tyranie.

Keď o vás vláda vie všetko – kam idete, čo ste robili, keď ste tam boli, kam vstupujete – je to tyranský systém. A videli sme, ako sa tento systém práve teraz pod vedením Ursuly von der Leyenovej pomaly, ale isto zavádza v Európskej únii.

Zelený certifikát (covid pas) bol len prvým krokom. V parlamente sa práve rokuje o niekoľkých ďalších návrhoch, ako je napríklad definícia európskej peňaženky alebo európskej karty sociálneho zabezpečenia.

Všetky tieto veci vytvárajú kontrolný systém, ktorý bude monitorovať, dohliadať a podmieňovať práva všetkých európskych občanov.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Rhody Wilson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Najviac kreditov bude za lobotómiu?

 2. Nejako sa vytratila demokracia… ako sa vlastne po novom nazývajú štáty, v ktorých starostovia, poslanci a prezidenti zavádzajú štátny teror?
  A budú si ich ešte ľudia voliť, alebo ich občanom pridelí volebný systém Dominion?
  Alebo nebodaj občania Bologne prahli po tomto systéme a tlačili na primátora, aby to zaviedol?
  Čo sa to do pekla deje? Ľudia sa odovzdali drzým a panovačným nímandom?
  Alebo naozaj prijali ponuku – vy sa o nič nestarajte, my sa o vás postaráme?
  Médiá a sociálne siete totálne zmenili myslenie ľudí?
  Prišlo k nevyhnutnému? Kolaps pohodlnej civilizácie?
  Calhounov Myší raj v praxi? Kedy to zomrela posledná myš? Po 600 dňoch? Snáď mala aspoň 1000 kreditov.

 3. mariankosmac

  To ja ani neseparujem odpad alebo len občas. Akurát dnes som pozeral že nám na kontajnerovom stojisku pribudli nejaké nové smetiaky vraj zber kuchynského bioodpadu. Tak keď ide človek so smetím aby to mal poctivo rozdelené na 5 igelitiek – normálny odpad, sklo, papier, plasty a bioodpad. Covid teror nahradí Ekoteror.

  • A aj tak to všetko spolu vynesú na tú istú skládku! 🙂

   • Tuna v CA. mam az 3 Kontajnery,ale tie Kur,vy to aj tak davaju na to iste smetisko,kedze nemaju tolko ludi aby to mohol niekto triedit, V Arizone mam len jeden Kontajner a smeti zbieraju az 2 krat tyzdenne,tiez nosile strlne zbrane uplne otvorene,vasade

  • Velmi ekologicke,ked rano namiesto jedneho smetiarskeho auta pridu po sebe kvoli štyrom stojacim kontajnerom tri smetiarske auta.

   • A miera vytriedenosti musí byť aspoň 40%, aby to mohli označiť „ako“.

    Myslím, že triedenie odpadu je prvý sociálny experiment, ako manipulovať s ľuďmi, aby si zvykli na manipuláciu. Potom to zvládne aj debilná Grétka. Tiež netriedim – vynášam horko-ťažko raz za mesiac a to by som doma obchádzal smeti pol roka.

    • Všetka manipulácia začína našou logikou – stačí to správne „vysvetliť“. Na pravde a podstate zámeru potom nezáleží. Voľakedy „nikto“ netvoril odpad – aj to hovno bolo zlato. Dnes je to kriminalizujúci odpad – hriech a hriešnikmi sa už dá manipulovať. A preto vás treba sledovať cez čipy! Ste zločinci!

    • Ten, kto vymyslel PET fľaše je jeden z najväčších zločincov planéty!
     1/ Extrémne zvýšil spotrebu umelých nápojov.
     2/ Prostredníctvom PET fliaš do ľudí prenikajú jedy.
     3/ A aj keď by sa z nich dalo urobiť palivo – už obsahuje ftaláty!

     Absolútna záťaž planéty a ľudstva! Namiesto toho, aby množili baktérie na likvidáciu PET – vyrábajú biologické zbrane hromadného ničenia! PET je najzákernejšia zbraň proti životu na planéte!

 4. Mimo téma:
  Uzavření Šanghaje Čínou je samozřejmě vymyšlené, ALE!!
  Strategický cíl těchto výluk je dvojí:
  1) Eliminovat politické disidenty jejich vyhladověním, i kdyby to mělo znamenat vyhladovění celé budovy nevinných lidí najednou..
  !!2) Narušit dodavatelský řetězec dílů a materiálů do západních zemí, poškodit jejich ekonomiku a omezit jejich schopnost vyrábět munici a zbraňové systémy (které jsou posílány na Ukrajinu k boji proti Rusku).

  Tímto jednáním Čína způsobuje celé globální ekonomice infarkt a není jasné, zda pacient přežije…

  Příklad za všechny: Společnost Raytheon nyní tvrdí, že do roku 2023 nebude moci vyrábět žádné rakety Stinger, a plány na aktualizovaný design střely Stinger se dokonce nezačnou vyrábět dříve než v roce 2027!!
  https://strangesounds.org/2022/04/no-new-production-of-stinger-missiles-until-2023-while-u-s-supplies-are-shrinking.html

  A mimojiné to znamená, že Amerika se nemůže bránit invazi vedené Čínou atd.

  Mezitím Mezinárodní energetická agentura vyzývá ke “klimatickým výlukám”, aby se snížila spotřeba fosilních paliv, a zřejmě si uvědomila, že vzhledem k tomu, že kovidové výluky nevyhubily dostatek lidí ani nezničily ekonomiku požadovanou mírou krveprolití, potřebuje zcela novou záminku pro další výluky..
  https://neonnettle.com/features/1968-top-global-agency-demands-lockdowns-to-reduce-oil-use

 5. No – to ma trápi, pretože po dnešnom Dni narcisov neviem ako odovzdať farmakomafii svojich 20 eur tak, aby farmakomafiu neodrbali všetci, čo si zobli z tých 20 eur!

  • Pošli ich do prdele, a za 20 eur sa poriadne najedz.

   • Samozrejme som im nedal ani cent – ide o to, čo s tým a deťmi oni robia! Jebať na rakovinu!

    • Narcisovia neliečia rakovinu, iba sa na nej priživujú. Každý kto má rozum pozná B17.

     • hmm,ano alebo Marhulove kvostky,rozbit a jest tie semena,ja ich mam z Turecka. Tuna uz davno zakazali liek,co je podstatou B-17-tiez zakazany

     • Viac rastlín má jadierka s B17. Dosť veľa ho majú marhuľové chuťovo trpké jadierka. Pri jedení treba dať pozor na predávkovanie. Žalúdočná kyselina rozkladá časť B17 na kyanid. Tak do 10 jadierok naraz.

    • Potom nedajbože dostaneš rakovinu a budeš potrebovať pomoc, tak lekár nech ti povie že jebat na teba. Rakovina nie je sranda. Mám za sebou 26 dávok chemoterapie, 4 operácie. Tak viem veľmi dobre co je rakovina. A to mám to šťastie, že mám takú „ľahšiu“ rakovinu.

     • Už máš ťažkú rakovinu, s dobou dožitia pár rokov. Lebo si zničil imunitný systém plošnou chemoterapiou. Cielená chemoterapia je B17, zabíja len rakovinové bunky.

     • Rakovinu zabíjajú aj iné prírodné veci. Je strata času to písať.

 6. myslím, že nič nové pod slnkom! už radičová za svojho vládnutia chcela nahradiť rodné čísla inými číslami!!!
  tento teror na nás pripravovali už dávno

 7. Co skutečně znamená „DLOUHÝ KOVID“

  Příspěvek od CZkotas » 29 dub 2022, 11:28
  Na začátku roku 2022 se uvedlo, že celosvětově trpí „dlouhým covidem“ několik milionu lidí – a že to číslo (po)roste. Více jak dvě třetiny (myšleno celosvětově) těchto osob byly údajně rok (nebo déle) v pracovní neschopnosti.
  Zpráva z USA naznačovala, že přibližně 12 milionů Američanů je údajně v pracovní neschopnosti s „dlouhodobým kovidem“.

  Vyznavači kovidu tvrdí, že 12 % těch, kteří kovid prodělali, má příznaky i po 12 týdnech.
  Média ignorovala skutečnost, že největší a nejvýznamnější výzkum dlouhého kovidu, kterého se zúčastnilo 26 000 osob, dospěl k závěru, že dlouhý covid je z velké části psychologický problém.

  Lidé, kteří si vzali volno s plným (i částečným) platem, se nechtěli vrátit zpět do zaměstnání..
  Dlouhý kovid je možná i kombinací hypochondrie a psychické poruchy? Je to mimo jiné i začátek univerzálního příjmu?

  Bylo už xx-krát prokázáno, že nikdy neexistovala pandemie covid, natože nějaká epidemie (ale zase pozor, ten toxický šmejd – Spike protein je velmi reálný a co vytváří „spásné vakcíny“ mimo jiné?..).
  To, co se nazývalo covid-19, byla přeznačená chřipka. A přestože několik lidí po chřipce nějakou dobu trpí duševní a fyzickou únavou, máme nyní globální dlouhodobou pandemii kovid..

  Proč vytvořili falešnou nemoc – „dlouhý kovid“?
  1) Vlády uvítaly nárůst počtu údajných nemocných kovidem, protože to pomáhá vyvolat v lidech strach z přeznačené chřipky – a přijmout očkování, které je nepoctivě propagováno jako prevence.
  2) Vlády vědí, že pokud velká část pracovní síly zůstane doma, narušení a náklady vážně poškodí ekonomiku. To je jeden ze základů velkého resetu!
  3) Falešná dlouhodobá nemoc kovid je vynikající zástěrkou pro zranění způsobená očkováním covid-19!

  Seznam nejčastějších nežádoucích účinků spojených s „očkováním“ proti (idiotismu) kovid se shodou okolností shoduje s nejčastějšími příznaky spojenými s „dlouhým kovidem.“
  Samozřejmě, že každý, kdo se odváží podívat na důkazy – a zpochybnit mýtus o dlouhém kovidu – je odmítnut jako konspirační teoretik a je mu zakázáno sdílet své názory..

  Nejčastější nežádoucí účinky, které jsou údajně spojeny s (toxickými) injekcemi kovid, jsou shodou okolností nejčastějšími příznaky spojenými s dlouhým kovidem, tedy:
  srdeční problémy, mrtvice, poruchy srážlivosti krve, bolesti kloubů, křeče a další neurologické problémy, Bellova obrna, Guillain Barreův syndrom, autoimunitní onemocnění, dýchací problémy, psychické potíže a únava…

  Problémy způsobené dlouhodobým užíváním kovidu jsou naprosto stejné jako problémy způsobené očkováním kovidem!
  „Dlouhý kovid“ je zástěrkou pro vedlejší účinky těchto injekcí.
  Média hlavního proudu samozřejmě o ničem z toho nechtějí diskutovat ani diskutovat. Vlády, poradci, novináři i lékaři se drží stejné linie, protože všichni jsou konspirátoři a všichni jsou součástí spiknutí.
  Každý, kdo se odváží podívat na důkazy – a odhalit pravdu -, bude odmítnut jako zastánce konspiračních teorií a bude mu zakázáno sdílet své názory.

  „V této zemi máme svobodný tisk,“
  A smích zněl hlasitě a dlouze.
  Kdy naposledy masmédia, noviny, TV stanice nebo rádio zveřejnily nebo odvysílaly pravdu o vakcínách? Americká CNN Prima či Kyperský Seznam dokonce odmítá pustit do svého vysílání ty, kteří očkování zpochybňují…

 8. Vyborne zhrnute. Presne to som si pomyslela,ked som pocula v rakuskych mediach,ze musia otvarat nove rehabilitacne centra po ,,Long Covid,, Co by si ludia nepomarodovali,hlavne ak taku diagnozu nieje vobec lahke urcit. Musim podotknut,ze mam 60 rokov,neockovana a vraj som dvakrat prekonala Covid..:-) Povedala by som,ze to bolo obycajne prechladnutie..

  • Povedal by som že netreba hrať ich hru.

   • Hlavne treba mat odvahu,hrdost,byt scitany a nenechat so sebou zametat. Pracujem v Rakusku v zdravotnictve..

    • Ako si nenechala so sebou zametať?

     • Třeba tím, že řekneš NE! Řekl jsem a na hodinu mne propustili. Přesto svého rozhodnutí nelituji. To bylo ohledně špejlování. Pak po mém odchodu se většina nechala píchnout a všemožně tlačili na ostatní, aby se nechali taky. Jsem rád, že jsem těmto tlakům unikl, byť mne to stálo skoro všechny úspory.

     • Tiež som to spravil.

      Zaočkovaní a povytieraní majú niečo v sebe čo im bráni myslieť. Predpokladám že je to grafén, ktorý reže všetko, vrátane mozgu (lobotómia). Takí sa rýchlejšie podvolia, lebo nevedia naplánovať obranu. Možno mali mozgy poškodené už predtým (chemická lobotómia).

 9. taliani sa musia vzburit a odignorovat to. Je to ich povinnost

  • Čo je to vzbúriť? Vykrikovať po uliciach? Neísť do práce?

  • Galaxia andromeda

   Prečo si vybrali Taliansko? Kovani fašisti sa nezapru.Preco si vybrali Rakúsko na povinné opichavanie? Bolo to aj v Taliansku. Len otroci nevidia co sa deje.Voľkaju si v korporatnom fašizme a cakaju na svoj koncentrak.Jednu ulohu by mohli splniť makaroni ukázať svetu ako to dopadne ked civilizacie podlahne dystopii a retrdacii

 10. Juraj Porubec

  Niektoré dravé vtáky majú po dve mláďatá. Jedno bojovné,jedno zbabelé. Jedno z nich vždy prežije. Marie Curie nosila rádioaktívne vzorky vo vreckách šiat, ako aj všetci mladí v dnešnej smart dobe. Mne sa testovanie tak zapáčilo, že som s ním prestal až tesne pred veľkonočným týždňom. Ffp3 nosím v autobuse už niekedy len ja sám. Kebyže prepadnem záchvatu očkovacie mu,v tých našich zdravotnickobyrokratickych zmatkochaosoch by som si robil očkovaciu turistiku minimálne do čísla 10. A zabudli sme akosi na eugeniku. Nenazdavam sa ani trochu, že by inteligentnejší ľudia mali byť charakternejsi,dobromyselnejsi, múdrejší,či šťastnejší.

  • Galaxia andromeda

   Prečo si vybrali Taliansko? Kovani fašisti sa nezapru.Preco si vybrali Rakúsko na povinné opichavanie? Bolo to aj v Taliansku. Len otroci nevidia co sa deje.Voľkaju si v korporatnom fašizme a cakaju na svoj koncentrak.Jednu ulohu by mohli splniť makaroni ukázať svetu ako to dopadne ked civilizacie podlahne dystopii a retrdacii

 11. Kurvy satanistické to spúšťajú všade a čo najrýchlejšie ako sa len dá: https://necenzurovanapravda.cz/2022/04/velky-reset-v-nigerii-vsem-kdo-odmitli-digitalni-identitu-vypnuli-mobily/ !
  Primitív Makaron ide príkladom: https://necenzurovanapravda.cz/2022/04/dva-dny-po-macronove-zvoleni-s-plnou-silou-k-velkemu-resetu-francie-zacina-s-digitalnim-id/ !
  Som zvedavý, kedy začnú slovenské fašistické svine s týmto naplno !!!

 12. helena...zelaná

  tak tento příspěvek jsem ani nechtěla dočíst, to je horor, co se na nás valí, zlatí komunisti, doufám, že se nakonec taková opatření přece ještě promyslí a změní v únosnou míru k normálnímu životu zde na celé zemi……

 13. No to je horor, to hádam nie?! Aby ľudia triedili odpad a boli za to odmenení? Však to sa hneď vytvorí grupa závislivých vulgárnych nímandov, ktorí sa nevedia správať a začnú zbrojiť proti kultivovaným ľuďom. To nie je o nejakej slepej poslušnosti, sociálny kredit je nástroj na odstránenie kriminality, ale chápem, že je zneužiteľný, ale to je predsa všetko… Ja som za spravodlivý sociálny kredit, ktorý pokiaľ bude len odmeňovať poctivých občanov, a strpčovať život asociálom a vagabundom, tak do toho!

  • Triedenie odpadu je len začiatok. Taká návnada, aby na to ľudí nachytali a zvykli si na to. Typická salámová metóda. Neskôr pribudnú ďalšie povinnosti a zároveň okrem odmien pridajú aj tresty. Hodí sa na to pekné slovenské príslovie: „Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.“

   • hľadač pravdy

    Ten ,,začiatok“ a ,,návnada“ neprebieha už aj u nás? Čo poviete na toto?

    citácie z článku:

    ,,Taliansko bude prvé v EÚ a na Západe, ktoré zavedie vládou sponzorovaný systém sociálnych kreditov.

    Urobí tak prostredníctvom zavedenia svojho nového programu založeného na odmenách, ktorého cieľom je zmeniť správanie ľudí ohľadne zmeny klímy pridelením skóre na základe dodržiavania pravidiel.“

    ,,Účastníci dostanú „inteligentnú občiansku peňaženku“, kde budú môcť získať prístup k svojim odmenám.“

    Porovnajme si to s týmto, čo už u nás je:

    ,,Peňaženku zdravia“, ktorá je súčasťou mobilnej aplikácie VšZP a tiež ePobočky si môžete stiahnuť a aktivovať už teraz!

    Kto si zavedie ,,peňaženku zdravia“ bude môcť za istých podmienok využívať benefity až do výšky 800 €!

    Okrem toho od 01.07.2022 VšZP ruší na pobočkách platby v hotovosti!!!

    • Treba ignorovať všetky takéto programy bonusov – my nemáme aktivovanú žiadnu e-pobočku zdravotnej poisťovne, nemáme bonusové programy k platobným kartám, bonusové karty do Kauflandu, Tesca a podobne, aj keď stále všetci s ich kartami otravujú. Čím menej o vás druhí vedia, tým lepšie 🙂

   • Dobre, ale tak skúste vymyslieť alternatívu ako inak efektívne odstrániť kriminalitu, lebo jej stále pribúda

    • Netriedenie odpadov je kriminalita? Systém sociálnych kreditov nemá nič spoločné s kriminalitou. Alebo si myslíte, že zlodeji prestanú kradnúť a vrahovia vraždiť, lebo im to zníži sociálne skóre?

     • Kedysi to boli druhotné suroviny. Platilo sa za ne. Niektorým ľuďom sa oplatilo zbierať papier, železo, olovo. Privyrobili si.

Pridajte komentár

*