Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Podľa novej správy WEF až 98% centrálnych bánk chce odstrániť hotovosť a zaviesť digitálnu CBDC menu


Print Friendly, PDF & Email

Podľa novej správy WEF až 98% centrálnych bánk chce odstrániť hotovosť a zaviesť digitálnu CBDC menu

(Rhoda Wilsonová, Natural News) Svetové ekonomické fórum (WEF) vydalo 16. apríla 2024 správu, podľa ktorej až 98 percent svetových centrálnych bánk súhlasí s implementáciou bezhotovostnej spoločnosti odstránením fyzickej hotovosti a prechodom na digitálnu menu centrálnej banky (CBDC).

„Napriek takmer nulovému pokrytiu v mainstreamových médiách sa táto zásadná zmena v spôsobe vykonávania transakcií, ktorá má ukončiť koncepciu súkromia a anonymity, plánuje už desiatky rokov,“ píše Leo Hohmann.

Éra fyzickej hotovosti sa blíži k svojmu koncu a s ním má prísť aj koniec anonymity, ako sme ju poznali doteraz.

Svetové ekonomické fórum tvrdí, že 98 percent svetových centrálnych bánk súhlasi s realizáciou dlho tohto očakávaného sna globalistov o zavedení bezhotovostnej spoločnosti.

Väčšina centrálnych bánk, ako napríklad federálny rezervný systém USA (FED) alebo Európska centránka banka (ECB), sú polo-vládne inštitúcie v súkromnom vlastníctve miliardárskych bankárov.

A WEF nie je prvý, čo odhalil plány globalistickej elity, ktorá sa roky pripravuje na odstránenie nekrytých papierových mien. Táto najnovšia správa však naznačuje, že ich veľký plán sa momentálne nachádza veľmi blízko k realizácii. Možno sa len čaká na udalosť, ktorá to celé odštartuje – udalosť typu takzvanej „čiernej labute“ (vojna, prírodná katastrofa, finančný krach a podobne).

Ako informoval portál Slay News, toto najnovšie odhalenie bolo urobené v novej bielej knihe od WEF, ktorá deklaruje, že národy na celom svete budú čoskoro „nútené“ prijať digitálnu menu centrálnej banky (CBDC) namiesto tradičných peňazí.

V správe s názvom „Modernizácia finančných trhov s veľkoobchodnou digitálnou menou centrálnej banky“ WEF tvrdí, že CBDC meny nahradia všetky ostatné formy peňazí, aby slúžili ako jednotný globálny systém digitálnej meny.

Zmysel by to dávalo v situácii, že keď skolabuje americký „petrodolár“ a všetky ostatné naň naviazané nekryté meny (euro, japonský jen, švajčiarsky frank atď.) padnú hneď za ním ako domino.

Naznačuje sa to už mnoho rokov, pričom možno najjasnejší náznak pochádza od ekonómky Dr. Pippy Malmgrenovej z marca 2022, keď vystúpila na Summite svetových vlád a povedala:

„Poviem to odvážne, chystáme sa opustiť tradičný systém peňazí a účtovníctva a zaviesť nový. A to nové účtovníctvo je to, čo nazývame blockchain. Znamená digitálny. Znamená to mať takmer dokonalý záznam o každej jednej transakcii, ktorá sa uskutoční v ekonomike, čo nám poskytne oveľa väčšiu prehľadnosť o tom, čo sa deje.“

Digitálna hotovosť vôbec nie je hotovosť. Nie je len digitálna, ale aj programovateľná, čo znamená, že nejaká vyššia autorita ju môže zapínať a vypínať alebo ju naprogramovať tak, aby sa dala použiť len v určitých obchodoch alebo pre určité tovary a služby, no už nie pre iné (napríklad nie pre alkohol, „dezinformačné“ časopisy, atď.).

Zbohom vysoký krvný tlak

V správe WEF sa uvádza:

„Peniaze centrálnej banky (CeBM) su ideálne pre systémovo dôležité transakcie napriek vzniku alternatívnych platobných nástrojov. Veľkoobchodná digitálna mena centrálnej banky (wCBDC) je formou CeBM, ktorá by mohla odomknúť nové ekonomické modely a integračné body, ktoré dnes nie sú možné.“

Správa sa zameriava na proklamovaný cieľ zefektívnenia cezhraničných transakcií, ale ide o oveľa viac.

Podľa WEF sa centrálne banky pripravujú na nasadenie rôznych foriem CBDC špeciálne navrhnutých na použitie rôznymi inštitúciami z rôznych dôvodov.

Veľkoobchodné CBDC budú využívať banky, vlády a nadnárodné korporácie. Maloobchodné CBDC budú vyhradené pre širokú verejnosť.

Správa WEF tiež potvrdzuje to, čo sme už vedeli – že konverzia na tento nový digitálny systém bude znamenať, že všetky fyzické aktíva budú nakoniec „tokenizované“ v schéme, ktorá má priniesť viac miliardových ziskov elitám z Wall Street (písali sme o tom podrobnejšie v tomto článku).

Tokenizácia aktív zahŕňa vytváranie digitálnych tokenov reprezentujúcich základné aktíva, ako sú nehnuteľnosti, akcie, digitálne umenie, duševné vlastníctvo a dokonca aj hotovosť.

Tokenizácia je kľúčovým prípadom použitia blockchainu, pričom niektoré odhady poukazujú na 4 až 5 biliónov (4 000 až 5 000 miliárd) dolárov v tokenizovaných cenných papieroch na technológii distribuovanej účtovnej knihy do roku 2030.

Neznie to ako zábava? Sme si istí, že naši milovaní politici nás pred týmito príšerami ochránia, že?

O autorovi

Leo Hohmann je skúsený investigatívny reportér a autor, ktorého kniha „Stealth Invasion“ (Neviditeľná invázia) strávila väčšinu roku 2017 medzi 10 najlepšími knihami o imigrácii na Amazone.

Strávil desaťročia výskumom a písaním o vzdelávaní, imigrácii, zločine, politike a náboženstve. Publikuje články na stránke Substack s názvom „Leo’s Newsletter“.

Stop Candida

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  NEUJDEME TOMU……… Hotovosť bude zrušená. Čo s tým? … No…nič. Len to prežiť bez smútku, beznádeje, atď… … TO JE FRAJERINA, prežiť to bez smútku a beznádeje. SO SATANOM TREBA VYJ*BAŤ……. Modlitbami k Stvoriteľovi ho len posilníte. KEBY TO TAK NEBOLO, TAK TIE MILIÓNY KRESŤANOV (ale aj prívržencov iných náboženstiev) svojimi modlitbami svet spravili krajším. OPAK JE PRAVDOU, svet krajší nie je. DUŠA NIKDY NEBOLA ZOTROČENÁ TAK AKO TERAZ…………A orgazmovanie DOPOMÁHA zotročeniu duše a ducha. PRETO je tak propagovaný mainstreamom. PRETO je p*rno zadarmo.

  • Slovensko s fanfárami prijalo euro, takže o prijatí digitálneho eura rozhodne ECB. NBS je prakticky len bezvýznamnou pobočkou ECB.

   • „Podľa novej správy WEF až 98% centrálnych bánk chce odstrániť hotovosť a zaviesť digitálnu CBDC menu“
    1/ Utopickí komunisti hnutia Zeitgeist chcú zrušiť peniaze vôbec.
    2/ Nevidím žiadnu výhodu kvantových PC – leda pre globaistov. Nesara – Gesara? Presúvanie zlata? A ste si istí, že to vaše zlato aj fyzicky existuje?
    3/ Zadržanie ruských aktív 300 mld je o čom?
    4/ Digitalizácia peňazí je prípravou na ich krádež!

  • Pozri Marek – je dosť týpkov, ktorí sa pornu nevyhýbajú a drzo si berú od života čo len chcú a majú toľko by energie, že až. …a dokonca povýšenecky šlapú po iných.
   Oni s tým problém naozaj nemajú, majú rodiny, firmy, prachy, spoločenský život, vysoké funkcie a pod. No a prečo sa im darí podľa ich predstáv napriek tomu, že vo veľkom plytvajú sexuálnou energiou? Pretože okrem zvrhlostí sa zaoberajú aj iným než tým pornom a bordelsmi. Teraz ich však neobhajujem – a naviac viem, že čerpajú energiu len z temných egregorov a od ľudí, ktorých si dokázali nejako pripútať. Sú závislí na Zle a majú záujem na tom aby tento svet bol jedným eldorádom svojvôlí. Ale (!) vedia a úplne sú si toho vedomí, že sa musia nejako hýbať lebo inak by bol s nimi koniec. Musia sa riadne hýbať aj keď len vo svete, ktorý je vytvorený špekuláciami a rozumovými kalkuláciami (len tomu skutočne rozumejú).
   Celkovo sú to jedinci, ktorí sú Svetlu naozajstnými súpermi. No a teraz to hlavné a opak toho čo som písal – je mnoho jedincov, ktorí tak neskutočne špekulujú so svojím sexuálnym pudom – žijú v celibátoch, odmietajú ho, potláčajú prirodzenú potrebu tela, dali sa na Východné duchovné učenia – VZALI SI NIEČO DO HLAVY že sa úplne vyradili zo života. No a potom sa môžu po rokoch spýtať či také hranie sa z nudy stálo zato.

  • To je tvoj plytký a uletený prístup, nechaj si ho pre seba a užívaj si svoj zrejme bezvýznamný život, kým sa dá. Tvoje pseudomoralizovanie tu dávno nikoho nezaujíma, poznáme ťa už dosť dobre ! Dobre?!

 2. holistický prístup

  Odmietam a zakazujem tieto zotročujúce praktiky!

  Odmietam a zakazujem tieto praktiky slovom a písmom!

 3. A tie zvyšné dve percentá, ktoré to nechcú,to sú ktoré banky?Asi Severná Kórea,Afganistan a ešte zopár ďalších? Sú aj také, ktoré sú mimo dosahu Rotschieldovcov ,Wartburgovcov,J.P.Morgan a ďalších…?Možno sa po nejakom čase aj tie dajú „presvedčiť“…

  • ono sa to tak síce hovorí, ale žiadne 2% už neexistujú
   lebo všetky CB sú úplne závislé od globalizácie, od trhov, od burzových výkyvov vytváraných ročildovskými neobmedzenými „peniazmi“ z FEDu
   aj tá kubánska, aj tá severokórejská CB sú závislé

   • Asi to tak naozaj bude….Židácky bankár James Paul Wartburg vo svojom prejave pred Výborom amerického senátu pre zahraničné vzťahy r.1950 prehlásil:“Skôr, či neskôr budeme mať jednu svetovú vládu, či už dohodou,alebo vojnou“. A v súčasnosti vidíme, že sa táto veta začína postupne naplňovať…..

    • Israismael

     Ale len preto to môžu uskutočniť celú tú ich ,,parádu “ v digitálnom globálnom koncentráku pre ľudstvo ,že majú v rukách absolutne najvyššie technokraticke karty ,najmodernejšie výdobytky technológií a AI …Museli na to čakať až do tejto doby, aby to mohli uskutočniť resp pokúsiť sa uskutočniť ,pretože stále to môžu ľudia prekaziť ..Nemohli to uskutočnit skôr,napr pred 10-15 rokmi, i keď plány mali už teda dlhodobejšie ..Museli čakať na vývoj a maximálny vývoj technologických prostriedkov aby nás ako ľudstvo mohli dostať do škripca..A čas dospel ..Je tu !

   • Fico – o odlievaní miliárd z 2. dôch. piliera do USA, kde sa investične zhodnotia a vrátia už ako USA investície sem. Prístup k prasiatku, ktoré jedni kŕmia a správcovia na ňom parazitujú. Digitalizácia peňazí.

    https://www.vub.sk › ludia › jednovubky › druhy-pilier.html
    Druhý pilier: ako funguje a aké má výhody | VÚB banka
    21. 11. 2022Sporiteľ vstupuje do 2. piliera na základe zmluvy o starobnom dôchodkovom sporení, ktorú uzavrie s dôchodkovou správcovskou spoločnosťou (DSS). Aktuálne sa môže občan na Slovensku dohodnúť s niektorou z 5 spoločností a zveriť im svoje úspory na zhodnotenie.

    https://www.trend.sk › spravy › sas-navrhuje-ustavny-zakon-ochranu-druheho-piliera-pre-obavy-vlada-siahne-uspory-ludi
    SaS navrhuje ústavný zákon na ochranu 2. piliera | TREND
    pred 6 dňamiSaS navrhuje ústavný zákon na ochranu druhého piliera pre obavy, že vláda siahne na úspory ľudí. dnes 17:18 Prvý útok vlády na druhý pilier už má podľa SaS Slovensko za sebou. Najnovšie premiér hovorí, že chcú ľuďom zobrať peniaze z druhého piliera na stavbu diaľnic, upozornil Gröhling.

    • Strašia / strašíte !!! Ak SR vydá DLHOPISY, ktoré ponúkne občanom vzájomne výhodným spôsobom (princíp TRHU), toto robia všetci finančníci a žiaden PS, SaS, médiá…, sa proti tomu NEVZPIERAJÚ. Oni to robia z dôvodu „LEBO FICO“, čo je veľmi ÚBOHÉ a škodí to všetkým občanom SR.

     • No s tým Grohlingom a celkovo opozíciou je to presne tak. Akože nech už sa deje čo deje – nech táto vláda chybuje alebo robí správne kroky v záujme stability SR tak opozícia všetko v predstihu prekrúti tak aby ľudia boli popredu „naočkovaní“ klamstvami (ktoré sú koncipované tak aby sa zachytili na slabých stránkach ich povahy). Veď to poznáme z médií ako všetko dokážu podať a ešte ani nič nestalo a už majú prognózy a dopady a … strašenie….A toto nieje len o mainstreame ale aj o niektorých „alternatívnych“ stránkach, ktoré majú účel len strašiť ľudí.

 4. Ešte veríte, že vstup do únie bol ten správny krok?

  • °Pokoj v europe nebude nikdy °

  • Náš vstup do tohto nepodareného spolku bol paradoxne zapríčinený skupinkou nevedomých občanov, ktorí sa do referenda oduševnene hrnuli len preto, aby hlasovali PROTI vstupu do EU. Hučať do nich, nech teda radšej do referenda nejdu vôbec, aby svojou účasťou zbytočne nežiaduco nezdvihli kvorum, bolo prt platné. A práve táto skupinka zapálených, krátkozrakých jednotlivcov spôsobila to, že počet zúčastnených voličov, hoci len o máličko, no predsa len prekročil 50% – čo úplne stačilo to, aby sa referendum stalo platným. Či úspešným? Nech si títo zanietenci dajú odpoveď sami sebe.

   • Emily, roky – s dostatočným predstihom bolo Slovákom vysvetlované, že Temní chcú Slovensko vtiahnuť do Eú a NATO. Bolo dosť informácií všade možne, stačilo sa len naladiť na túto tému a človeku sa informácie dostávali v hojnosti. Ľudia si mohli vybrať koho chcú v politike podporiť a ako národ si aj vybrali.
    Je to ohromná sila, ktorá neustále tlačí na náš nesuverenny štát r.89 ale aj tá sila musí brať ohľad na vôľu národa ak ten národ neprijíma vnucované kroky zvonka. Lenže väčšina národa bola smerovaná úplne inam a tak na začiatku 90 tok všetci dobrí, čestní a schopní politici a vedúce osobnosti si mohli ísť akurát tak pískať a nie uvažovať o tom ako presadia svoje vízie pre Slovensko v nadnárodných organizáciách alebo mimo nich.
    Tá ich podpora zdola od ľudí bola mizerná. No ale na druhú stranu sa chybách človek učí …s nielen človek ale aj národ ako celok. Emily, v tej dobe stačilo len viac dobra v ľuďoch, nie politickej gramotnosti a všetko by mohlo byť inak alebo nie tak atomizované ako dnes.
    Ak niekto nerozumie odborným a cudzím výrazom to je jedna vec ale vec druhá je ak niekto nerozumie priamej jednoduchej reči. A takáto jednoduchá reč o nebezpečenstve vstupu Slovenska do EU a NATO znela často ale ľudia to všetko akoby ignorovali – akoby po 89 tom prišla tá skutočná sloboda , akoby im už nič nehrozilo.

    • – no a ešte sa čudujeme, Achnaton, že nás „boh“ SIONU (hrajúci sa na Stvoriteľa) nazval ovcami…
     Verím, že raz sa z nevedomosti prebudí celý svet. No čo všetko sa ešte musí stať, aby tak bolo už čo najskôr?

     • holistický prístup

      Emily,

      sama toho „boha sionu“ výdatne kŕmiš a podporuješ = realizuješ JEHO záujmy(!) – rovnako ako ten, na koho reaguješ.

     • staraj sa radšej o svoj kŕdeľ pseudonymov, pod ktorými tu neustále do druhých rýpeš alebo si z nich robíš „dobrý deň“

     • holistický prístup

      Emily,

      viem, že máš „dobrý deň“, keď sa Ti podarí nakŕmiť svojho „boha sionu“ aj tým, ak na niekoho útočíš a pripisuješ to tým, na ktorých útočíš – praktiky temnoty; ak sa Ti podarí niekoho ohovoriť, hádzať na neho bahno, v ktorom sa topíš, ak …

      S ľúbosťou v srdci holistický prístup.

     • Zmizni navždy z môjho okna, ty Rýpač nenávidiaci množstvo čitateľov Bádateľa. Ak nevieš, čo s časom, tak si zacvič. Alebo si vytvor ešte celý rad ďalších pseudonymov, pod ktorými budeš útočiť na priaznivcov tejto investigatívnej stránky. Ideálne v strednom rode, lebo v mužskom aj ženskom si ich tu už nabúchal dosť. Však, „Boža“? A kde si zabudol „Jednoduchú“? Už dávno sa tu neukázala.
      Odpútaj sa konečne od mojich všeobecných vyjadrení neadresovaných tebe!

     • holistický prístup

      Úbohý otrok sion-boha = EMILY,

      „Zmizni navždy z môjho okna, ty Rýpač nenávidiaci množstvo čitateľov Bádateľa. Ak nevieš, čo s časom, tak si zacvič. Alebo si vytvor ešte celý rad ďalších pseudonymov, pod ktorými
      budeš útočiť na priaznivcov tejto investigatívnej stránky. Ideálne v strednom rode, lebo v mužskom aj ženskom si ich tu už nabúchal dosť. Však, „Boža“? A kde si zabudol „Jednoduchú“? Už dávno sa tu neukázala.
      Odpútaj sa konečne od mojich všeobecných vyjadrení neadresovaných tebe!“

      Vytvor si a spravuj si svoje vlastné stránky venované Tebou tak milovanému a obdivovanému „bohu sionu“ – ručím za to, že ich nikdy ani len náhodou neotvorím. Správaj sa podľa vlastného receptu – mňa osobe len a len rozosmievaš tou svojou paranojou, nenávisťou, ohováračkami, výmyslami chorej mysle a chorého ducha, …, si len a len úbohý úbožiak snažiaci sa o obdiv.

      KONIEC.

     • Nekvačkaj sa na moje komentáre ani na moje reakcie neadresované tebe a budeš mať odo mňa pokoj.

  • Vstup do EÚ bol sfalšovaný, bolo podplatených cca 20 politických strán, aby to presadili. Zapredanci ešte nevymreli a ešte dlho sa im tu na Slovensku bude dariť, voľbami sa to dá čiastočne zmeniť, ak sú kontrolované čestnými ľuďmi.

 5. „Červenú čiaru definitívne prekročili ľudia vydávajúci sa za “alternatívu”, keď tým, ktorí nemajú možnosť zviditeľniť sa v médiách, ponúkli “VIP balíček” šiestich rozhovorov za cenu 3999 eur (!) pre uchádzačov o reprezentáciu Slovenska v Európskom parlamente.“
  https://zemavek.sk/asociacia-nezavislych-medii-odsudzuje-parazitov-diskreditujucich-tzv-alternativu/
  —————–
  Volebný marketing natvrdo! Investícia do európskeho platu.

 6. holistický prístup

  Celý svět je gigantická korporace, zotročující nevědomé lidi

  Téměř všechny země jsou registrované korporace. Všechny nesmyly, nelogičnosti a neekonomičnosti, které jsou zaváděny a skrytě podporovány ve společnosti, začnou dávat hluboký smysl, jakmile zjistíme, že naše země byly celou dobu registrovány jako korporace. A co dělají zapsané korporace? Obchodují s majetkem, včetně obyvatel, na světových akciových burzách. Ale tady to nekončí, registrace společností se rozšiřuje dále do států, provincií, měst a dokonce vlády samotné jsou nebo byly registrovány jako korporace. Celý svět kolem nás a všechno, co je nám drahé, je proměněno na korporátní majetek, aby mohl být vlastněný a kontrolovaný nějakou korporací a nakonec bankéři, kteří si vytisknou peníze, aby vše mohli vlastnit. Závěr je zcela jasný: Vše má být v konečné fázi kontrolováno a vlastněno elitními bankéřskými rodinami, jejichž královské rodokmeny sahají tisíce let zpátky. Toto vše se děje bez naší vědomosti, bez našeho souhlasu. Na tom se podílí elitami dopředu pečlivě vybrané ješitné, hloupé a většinou zkorumpované politické kreatury, o kterých nám drze tvrdí, že jsou voleni lidem. Tito herci, kteří jen naplňují předem připravený scénář a s přihlouplým úsměvem nám pak říkají, že pro nás přece „dělají jen to nejlepší“. Po všech historických zkušenostech z minulosti musí každý trochu vědomý člověk dojít k závěru, že vše kolem nás je jen řízená temná protilidská agenda a realizovaný špatný úmysl.

  Jestliže naše země jsou korporace, pak lidé jsou jejich akciemi a majetkem. Náš rodný list je akciový lístek, potvrzující, že se s námi obchoduje na akciových burzách. Vyzývám vás, abyste si ověřili všechny tyto informace a tak se ujistili o tomto obrovském podvodu na lidech. Je čas se probrat z dlouhodobé hypnózy, hlubokého spánku, velké nevědomosti a sdílet toto se všemi. Celý svět je zotročený těmi, kteří řídí korporace, což jsou elitní chazarsko-židovské bankéřské rodiny. Vaše ignorance, naivita a nezájem zabývat se těmito informacemi umožní prodávat vaše děti do otroctví. Jako majetek a poskoci korporací, otroci systému, stejně jako my, budou za krátkou dobu bez budoucnosti, pokud se proti tomu důrazně nepostavíme, dokud to ještě lze zvrátit. Pouze my můžeme zastavit tento neustále vytvářený a dlouhodobě pokračující řetěz zotročování.

  „Nikdo není více zotročený než ti, kteří věří, že jsou svobodní.“ Goethe

  Nejen naše země jsou registrovány jako korporace, ale rovněž vlády, parlamenty, provincie, státy a také města. Nyní po odstranění závoje podvodu je zřetelně vidět rukopis celosvětové korupce a zločinu, organizovaného skrytou Deep state. Jelikož i vlády jsou registrované jako korporace, tak dochází okamžitě ke změně ve vztahu mezi vládou a jejím lidem. Vláda již není služebníkem lidu, ale s lidmi cíleně manipuluje, za účelem jejího, co největšího profitu. Přesně v tomto duchu probíhá celá falešná corona pandemie, jejímž cílem je očipovat a ovakcínovat většinu lidstva s 30 násobkem vložené investice, jak prozradil Bill Gates, a to bez ohledu na utrpení, mnohá úmrtí a na závažné vedlejší zdravotní účinky, které vakcinace lidem přináší. Korporacím Česká republika, Slovenská republika a ostatním, přece nejde o to, aby lidé byli zdraví, spokojení, aby prosperovali, byli vzdělaní a dobře informovaní, měli dobrou životní perspektivu, ale aby ihned vydělali skrytým elitám a jejich přisluhovačům co nejvíce peněz. Zároveň pomocí vakcinace a skrytého čipování, chtějí upevnit kontrolu nad lidmi a též prosadit eugenické cíle, tedy snížit množství lidí na planetě. Vlády přijímají takové zákony, aby se staly nedotknutelnými ze strany lidu, protože zákony korporací chrání vládu a ne lid. Takže když vláda prohlásí, že je jediným majitelem nějakého průmyslu, znamená to, že se jedná o vlastnictví soukromé korporace, která přináší výhody akcionářům, ale už většinou nepřináší výhody lidem dané země. A tak jsme klamáni neustálým překrucováním slov a platíme přehnané ceny za všechno, na co vláda sáhne, protože musí vytvářet zisky pro korporace. Je jasné, že naše práva jsou hrubě zneuctěna a my všichni jsme byli vmanipulováni do pozice služebníků, aniž bychom si to uvědomili. Nyní ale nastává doba, kdy máme ještě poslední šanci zvrátit tento nechutný a protilidský proces tím, že se probudíme, semkneme a pochopíme, že odhodlaná, informovaná a spolupracující masa vědomých lidí je nepřemožitelná.
  Celý svět je gigantická korporace, zotročující nevědomé lidi

  21.08.2022

  https://www.celostnivzdelavani.cz/cely-svet-je-giganticka-korporace-zotrocujici-nevedome-lidi

  • holistický prístup

   To je pre tých, ktorí si nahovárajú, že práve ICH hlasy niečo zmenia – ktorí si nahovárajú, že paraziti a OTROCI korporácii v kravatách – ide o vzdávanie sa samých seba, ide o SÚHLAS a dohodu s korporáciami – tvoria tak tento svet.

   Riešením je AKTÍVNE ODMIETANIE a ZAKAZOVANIE týchto praktík – slovom a písmom – je úplne jedno, či osamote, či kolektívne – ide o zápis v egregore a jeho posilnenie.

   Prestaňte konečne vyplakávať, nadávať a rozčuľovať sa. Začnite konečne TVORIŤ svet taký, aký má byť podľa vás a nie podľa temných a jej otrokov. Tvorte aj odmietaním temných plánov – ničte ich v jemnohmotnom svete!

   • Objektívne

    Len čo si ja všímam tak, heslo tvoriť je tu snáď dobrých 20 rokov na duchovne orientovaných stránkach a nie je vidieť, že by to niečo zmenilo keď tí uvedomelí duchovní tvoria.

    • holistický prístup

     Spochybňovanie je prvá línia obrany temných – takže vyhodnoť si sám svoj spochybňovací príspevok. Po spochybňovaní nasleduje výsmech, vyhrážky, urážky všetkých druhov, … = nástroje temných …

     • Objektívne

      Nespochybňujem, len žijem v realite. Ty máš pocit, že pred 20 rokmi to bolo horšie a pri napredovaní rokov sa máme čoraz lepšie a lepšie?

     • HP hovorí o tom cielenom mediálnom spochybňovaní – popieraní pravdy.. Detičky sa rady vysmievajú. Mám niečo odžité a zažité, ale pre dedinu som „UFO“ idiot. Lebo im to ešte nepristálo na hlave.

   • HP
    „Tvorte aj odmietaním temných plánov – ničte ich v jemnohmotnom svete!“ – v komfortnej zóne sa o tých cieľoch a plánoch nikto nikdy nič nedozvie, radšej to všetko poprie – „barlička Hoax“, a keby niečo – je tu barlička Mesiáš! A! – „A prečo by nám to robili?!“

    Je veľmi tenká hranica v uvedomení si, čo je práca a učenie a čo už je otroctvo. V minulosti som bol občas otrokom vlastného nápadu – teda aj entuziazmus má svoje hranice – inak skoro vyhoríš. Covid teror bol skúškou mojich osvetárskych schopností – bol to prieskum bojom – s kým sa dá spolčiť vo svojom okolí. Nedá sa spolčiť s každým. A naši nepriatelia sú namakaní už tisíce rokov na našom ovládaní. Treba to prijať ako fakt – a poučiť sa. To dokáže len pár ľudí – ale ani tých zmrdov nie sú tisíce. Vojdú sa do jednej miestnosti.
    Ty spomínaš jemnohmotný svet, a toto vyžaduje svetonázor. Potom môžme likvidovať ich riadiace šruktúry a ich poskokov. Čiže – systém idea – verím, teda vidím, a nie vertikálny systém korporácie /pyramída/ – hovna padajúceho zvrchu – ale hore nepozerám. Otázka – ako sa nestať tým, proti čomu chceš – ideou, horizontálne – bojovať? A čo nás odlišuje, čo by nám dalo výhodu – po tom prebudení z hypnózy? Lebo ONI sú majstri v riadení – o ktorom mi nevieme ani hovno – mimo toho padajúceho. Ups!

    Otázka – čo má byť ústrednou ideou? Sloboda? Ponúkajú nám demokraciu. Sloboda? Ponúkajú nám liberalizmus. Sloboda? ponúkajú nám drogy a demoralizáciu. Sloboda? Ponúkajú nám povaľačstvo. Sloboda? Ponúkajú nám bezbrehosť, nezodpovednosť. Skrátim.

    HARMÓNIA – rešpekt, súcit, radosť, tvorivosť /ako schopnosť spájať/. Odbočím – prečo sa nás neustále snažia emocionálne rozhádzať? Lebo my sme poskakujúce svetlo a oni sú len protivná kolomaž! Mám zažité – sú desiví! Bude treba veľa odvahy a odhodlania!

    • holistický prístup

     Maroš,

     správne – harmónia, tvorivosť, krása, ľúbosť, …, radosť zo života – premeniť súženie na súžitie, …
     Je to na na dlhšie pojednanie. Sám vidíš, akými prostriedkami temní bránia svoje egregory (siete, enegretické polia, matrice) – akonáhle zbadajú niekoho, kto vidí, kto počuje, kto je vysoko nad nimi – na koho nikdy nedosiahnu.

     Slobodu máme v sebe.

     • „slobodu máme v sebe“ – ďalší blud a rúhanie v jednom!

      To je taký blud ako keby som napísal, že Pravdu máme v sebe.
      Slobodne žiť a žiť v Pravde (podľa Pravdy) – to áno ale že Pravda a Sloboda sú súčasťou našej najhlbšej podstaty tak to je omyl. No a tento omyl je príčinou existencie expanzie Temna na Zemi – každý si robí čo chce – myslí si, že v sebe – vo svojej podstate nesie zároveň Zákon, ktorý mu umožňuje tvoriť.
      Ten Zákon mu síce umožňuje tvoriť ale nieje súčasťou podstaty a dokonca je NAD NÍM, ČIŽE JE OD NEHO (ČLOVEKA) NEZÁVISLÝ A TO TIEŽ ZNAMENÁ, ŽE MU ČLOVEK VŽDY PODLIEHA BEZ OHĽADU NA TO ČI SA MU TO PÁČI ALEBO NIE.
      MYSLIAC SI A KONAJÚC PODĽA TOHO, ŽE; SÁM ČLOVEK VO SVOJEJ PODSTATE NESIE TO NAJVYŠŠIE – TAK SA CHOVAJÚ LEN PARAZITII IGNORUJÚCI ZÁKON PRETOŽE JEDNAJÚ AKOBY BOLI ZÁKONOM ONI SAMI. A Z TIEŽ TOHO PRAMENÍ INDIVIDUALIZMUS KEDŽE SA KAŽDÝ PARAZIT CHOVÁ AKO ABSOLÚTNE NEZÁVISLÝ PÁN BOH.
      KONEČNOM DÔSLEDKU NEHLADÁ TEDA UNIVERZÁLNU PRAVDU ALE LEN TO AKO SA DOSTAŤ NA MIESTO TÝCH, KTORÝCH KRITIZUJE A OZNAČUJE ZA PARAZITOV.
      KONIECKONCOV, ČÍM BY BOL BEZ TÝCH NÍM „KRITIZOVANÝCH“ PARAZITOV? VEDEL BY AKO VYTVORIŤ NIE LEPŠÍ ALE SKUTOČNE SPRAVODLIVÝ SVET – ODRAZ DUCHOVNÉHO SVETA NA ZEMI?
      NIE! KONSL BY ZASA LEN PODĽA SVOJVÔLE, MYSLIAC SI NAĎALEJ, ŽE JE SÁM VEČNÝM DOKONALÝM ZÁKONOM.

     • holistický prístup

      Achnaton,

      popieranie, zosmiešňovanie, vyhrážanie, prekrúcanie, útoky, … = zbrane temných! Sám si sa zaradil do stáda bezvedomých (medzi dobytok) ovládaného temnými a slúžiaceho temným.

   • Ďakujem ti za tento komentár, akurát že biorobotom, NPC, STS, zbytočne niečo vysvetľovať, písať…oni sú hlboko napojení na systém a na konci časov ho budú dokonca chrániť a biť sa zaň celým telom…a pre objektivne: ezo sfera a duchovné stránky rôznych YouTube-rov influencerov skús hádať na koho stranu patria z 99% a aj to jedno% nakoniec ku ním otočí, keďže chce byť videné a prežit….kto ich vytvoril? – sekty,naboženstva, spolky, mudrcov,vedcov,…. atď…. pekný deň a prosím naozaj si tvorte svoju realitu takú akú chcete v pritomnom okamihu .

    • Presne tak! Tvorme si konštruktívnymi myšlienkami -Tu a Teraz – vlastnú Prítomnosť, ako i svoju reálnu Budúcnosť.

     P.S:1 – Preto sme dnes – v krásnom počasí – v rámci rodiny – čistili Zetorom a paprkárom – roľu, ktorá bola z titulu poveternostne teplých zimných mesiacov už „burinou“ zvegetovaná, zajtra a – „štýlovo“ na 1. mája – strojovo riadkujeme a sadíme hlavne – zemiaky..

     P.S: 2 – Keď sa ma september 2024 opýta, čo som robila v máji ´24, budem schopná mu – „vyorávačkou“ – reagovať.

     P.S:3 – Ovocné stromy, v t.č. nemám ešte celkom jasno, koľko z nich posledné aprílové mrazy – prežilo.. (hlavne – jablone, hrušky, slivky..)

     Pozn.: V Duchu prosím Vyššie Sily, aby to nebolo celkom – fatálne..

     Vďaka za porozumenie!

     • Údajne v ČR je to s vymrznutím ovocných stromov katastrofálne /SVCS/.

    • Objektívne

     Viem ako je to myslené, ale naznačím o čo ide. Na planéte je 100% bytostí, ktoré si každú sekundu tvoria vlastnú realitu. Bankári, politici, satanisti, spolkári, egoisti, násilnici, pedofili, psychopati… Pre každého jednotlivca je to ich konštruktívna realita tu a teraz. Nezaujíma ich ako tvoria iný. Pre nich je podstatné ich vlastné tvorenie reality tak ato to majú radi.

     • holistický prístup

      Objektívne,

      ale isteže sa zaujímajú – preto vytvárajú egregory – sami dokážu len a len ničiť, podvádzať, kradnúť, vraždiť – nikdy nie tvoriť – práve cez egregory bytosti so živatmou kŕmia temné egregory a tým napĺňajú ich plány – nečinnosťou a odsúhlasením napr. aj účasťou vo „voľbách“ a pod. – tie napĺňaš aj Ty – v podstate ich spochybňovaním, ktoré voláš realitou, brániš, ochraňuješ, … Odmietaš ich odmietať, zakazovať im takéto praktiky, rušiť vedome ich plány a zámery – napĺňaš sa hnevom, zlosťou, beznádejou, … strachmi, … – to sú veľmi nízke energie = voda na ich mlyn, ktorými melú tých, ktorí ich živia = spasú ICH.

     • Objektívne

      Pre HP:
      No veď preto som spomínal, že za dobu, ktorú to pozorujem, odmietanie o ktorom hovíš nezmenilo absolútne nič. Je ale možné, že na to treba 2000 rokov odmietania.

     • holistický prístup

      V jemnohmotnom svete sme víťazi – záleží aj na takých, ako si Ty, kedy sa to prejaví v JAVI = v tomto „hmotnom svete“.

      Pokiaľ omietaš porozumieť tomu, kým si ovládaný, čomu venuješ pozornosť, …, dovtedy si sám proti sebe.

      Agent temna z matrixu: „Chce to viac Smithov.“ – teda agentov temných.

 7. Na granáty pre Ukrajinu Slováci vyzbierali 2,8 mil. eur.

  Srdcervúci príbeh Štefana s dcérkou: Pol roka žili v stane na ulici! Aby sa mala Saška lepšie, musel sa jej vzdať
  https://www.cas.sk/clanok/2921907/srdcervuci-pribeh-stefana-s-dcerkou-pol-roka-zili-v-stane-na-ulici-aby-sa-mala-saska-lepsie-musel-sa-jej-vzdat/
  ——————
  Toto nie je vojna – na ktorú by sa bolo treba zložiť?

  • Slováci , vy sa skladáte na granáty pre Ukrajinu ? to sa mi asi sníva

   • https://tvnoviny.sk › domace › clanok › 891323-neuveritelne-cislo-zbierka-na-municiu-pre-ukrajinu-sa-blizi-k-trom-milionom-eur
    Neuveriteľné číslo: Zbierka na muníciu pre Ukrajinu sa blíži k trom …
    21. 4. 202421. 4. 2024, 19:07. Zbierka Munícia pre Ukrajinu sa bez pochyby zaradí medzi najväčšie a najúspešnejšie finančné zbierky na Slovensku. Doposiaľ sa spojilo už 46-tisíc ľudí a dokopy darovali 2,8 milióna eur. Peniaze pôjdu na nákup munície pre Ukrajinu, ktorú sa snaží po celom svete zohnať Česko.
    ——————
    Ty si kamoška Čaputovej – „Ja nerozumiem tomuto národu!“

 8. V súčasnosti rezonuje téma II.dôchodkový pilier. Je pravda že najprv mal Fico nechať vysvetliť ministrov ako sa to myslí, pretože progresívci a celá opozícia dostali znovu potravu na vyvolávanie nepokojov a hnanie ľudí do ulíc.
  Kaníkova reforma zaviesť 2.dôchodkový pilier – z povinných zákonom stanovených odvodov 18 percent odvodov, ktoré si platil každý človek na dôchodkové sporenie, odtrhol polovicu -teda 9 percent a zaviedol tzv.II dôchodkový pilier, s vymoženosťami ako napr. dedenie alebo výber nasporených peňazí v hotovosti naraz. K týmto peniazom si sporiteľ nepriplácal ani korunu zo svojho, boli to rozdelené povinné odvody 18 percent. Bolo to dobrovoľné, myslím že pre ľudí nad 40rokov. Tí ktorí sa rozhodli že zostanú v sociálnej poisťovni, tí platili naďalej 18 percent, ale bez toho aby podliehali dedeniu, alebo výberu v hotovosti. Bolo to spravodlivé? Kaník nahral len Dôchodcovým správcovským spoločnostiam, ktoré sa dostali k peniazom od štátu, mali zabezpečený pravidelný mesačný prísunun a mohli si kľudne s peniazmi obchodovať a zhodnocovať úspory na finančných trhoch, o zamestnanie mali postarané, DSS-ky sa nabaľujú na tom. Pritom štát je garantom týchto peňazí ak by sa niečo stalo.
  Ešte musím spomenúť – Pri zakladaní tohto piliera, keď lákali ľudí doň nič sa nehovorilo ani nepísalo o tom že bude fungovať na zaklade investícii do rôznych podielových fondov, či už korunových aj tých narizikovejších – akciových, že to bude takáto forma. Až neskôr ľudia začali dostávať listy a v nich sa ich, ktorí nemali ani šajnu o investovaní……. pýtali aby sa rozhodli akým fondom si chcú peniaze nechať zhodnocovať, zrejme aby sa DSS-ky sa chcú zbaviť zodpovednosti za prípadný krach. Veď niektorí ľudia nevedeli vôbec nič o investovaní, ako si môžu sami vytvoriť nejaké portfólio a vedieť peniaze rozložiť tak, aby znížili riziko strát. No a teraz na to majú v bankách investičných poradcov.
  Ako znela konkrétna zmluva so sporiteľom neviem, píšem len o tom čo sa prezentovalo v médiách. Možno v zmluve to mali niekde poznačené, drobnejšími písmenami, to naozaj neviem. Ale ak by sa v médiách hovorilo o tom že sporiteľ si bude musieť sám riadiť zhodnocovanie úspor a veberať fondy, možno polovica z nich by si to rozmyslela.
  Je pravda že Fico zasiahol už do systému v minulosti, znížil to percento a previedol do soc.poisťovne, teda napr. Ak to znížil vtedy na 6 percent, do soc. poisťovni odviedli poistenci 12 percent, spolu tých 18 percent, nič sa neukradlo. Tiež kritizoval DSS-ky. A ak sa už tvrdilo že je II.pilier súkromný účet, mohli si tam sporitelia doplniť 2 percentá zo svojho, na podobnom princípe fungoval(neviem či ešte je) 3.pilier, ktorý sa mi zdal najspravodlivejší. V ňom si naň prispieval sám sporiteľ a zamestnávateľ. Ano, 3. pilier to sa dá nazvať súkromný sporiaci účet.
  Ale 2. pilier vznikol, píšem ešte raz na základe rozdelenia zákonom stanovených povinných odvodov -18-percent. Kaníkova reforma-o ktorom sa hovorilo aj sociálny……..Všetky banky sú v súkromných rukách, Slov.sporiteľňa v ktorej poriadky robila Ovesna Straka z Erste bank,zrušili sa vkladné knižky, zostali termínované vklady a účty, prehovárajú ľudí na formu investovania….

  Progresívci, SAS a spol. dostali znovu potravu, budú vykrikovať že štát( ktorý je aj garantom úspor do určitej sumy) chce ľudí obrať o peniaze.
  To je môj laický názor, možno niekto vie o tom viac……

  • Peniaze sú v rizikových fondoch alebo v dlhopisoch s malým zhodnotením a vysokou infláciou. To znehodnotí úspory. Z nich sa vypláca dôchodok rozdelením úspor na mnoho rokov, a zas bez kompenzovania inflácie. Prvé dôchodky po 10 rokoch sporenia boli smiešne. Príčetní ľudia sa vrátili do 1. piliera.

 9. prepáčte chyby, má byť vyberať fondy….

 10. K titulke prečo nevoliť progresívcov – zoznam kandidátov.
  https://www.podnikajte.sk/europska-legislativa/volby-do-europarlamentu-2024-zoznam-kandidatov
  ———————
  Kandidátka SNS /aj Smeru/ mi pripomína telocvičňu – preskok cez kozu. Ja teda drať gumy, aby niekto mohol 5 rokov zarábať 14 litrov mesačne /plus výsluhový dôchodok/- a aby ho mohol niekto neznámy nahradiť v SNR – nebudem! To už nie je len sprostý marketing – to je ojeb! S cieľom – nechať sa kúpiť!

  Liberalizmus – imploduje! Doslova ako telka do ktorej hodíte kladivo! Sebadeštruktívny systém! Srať na telku! Všetko je to tu len ilúzia! Vzbura neexistuje – lebo si vyskúšali rúška a vakcíny?! Užitoční idioti?! Jáj – oni nemajú rodiny! Takže nebudú ani proskať – „Mám ženu a 2 deti!“ No a?!

  EU sa rozpadne, pretože vysoká sebadeštruktívna inflácia a Nemecko porušilo zmluvu so ZSSR o podmienkach jeho zjednotenia – takže jedna bombička! No – prídeme o všetky prachy. Taký je plán. No ale aj EU parlament nie je sociálna poisťovňa.

 11. kontroverzný tiktoker

  V tomto som mierny optimista. Keď sa satanisti zmocnili všetkým médií, tak si bežní ľudia založili vlastné. A dnes tu máme infovojnu, slobodný vysielač, zem a vek, hlavné správy, bádateľa, aeronet a tď.
  Ak nám zakážu hotovosť, ľudia postupne prídu s možnosťami vlastnej meny ako všeobecného ekvivalentu. Najskôr to budú asi chabé pokusy, ktoré zakapú, ale postupne sa to vykryštalizuje…lebo ľudia sú vynaliezaví a po covid ére už vo veľkej časti prebudení.

  • holistický prístup

   Vôbec nie bežní ľudia – tieto tzv. „média“ sú vytvorené a ovládané rovnakými „silami“, ktoré ovládajú tzv. „hlavný prúd“ – je to tzv. „kontrolovaná opozícia“, ktorej úlohou je podchytiť a podľa možností aj registrovať tzv. NESPOKOJENCOV = ODPORCOV SYSTÉMU.

 12. kontroverzný tiktoker

  Kým si založíme vlastnú menu, tak máme možnosti kam uložiť to málo, čo máme – zlato, striebro, ale predmety častej potreby-spotreby, ako sú cigarety, slivovica, konzervy. To všetko a mnoho ďalšieho pôjde na dračku ak padne systém.

  • urob si zbroják, kúp si oficiálne zbraň/náboje, lebo môže nastať doba, že bude zbraň už máš, alebo nemáš a si v prdeli

   • Zbroják?!

    • ja nikomu neodporúčam, nenabádam ale ani nebránim kúpiť si čiernu zbraň. Je to prekročenie zákona, ale mňa sa to netýka.
     Ale valná väčšina „ľudí“ si čiernu zbraň nekúpi, a ak máš zbroják, tak zbraň máš.
     Ľahko môže nastať doba, že zrazu tú zbraň budeš nutne potrebovať na ochranu a obranu života a majetku, a ak máš oficiálnu, tak zbraň UŽ máš.
     A v ten moment keď bude „zle“ – už bude neskoro začať robiť zbroják alebo sa snažiť kúpiť čiernu zbraň, lebo bude neskoro na čokoľvek.
     Takže áno, zbroják a oficiálna zbraň majú svoje výhody. Zbroják predsa nikomu nezabráni prekročiť zákon a snažiť sa kúpiť aj čiernu zbraň.
     Plus ďalšia výhoda – ak bude už horšie, tak oficiálnu zbraň môžeš nosiť so sebou a chrániť sa v každom mieste.
     Čiernu zbraň bude mať každý ukrytú, a bude mu hovno platná, ak potrebuje so sebou na ochranu a obranu žvota a zdravia zobrať zbraň – lebo čiernu schovanú nezoberie nikam (lebo ostane schovaná).
     Takže áno, urobte si zbroják, kúpte si oficiálne zbraň a budete mať slobodu ako v USA

 13. „protože cesta Srbska do EU je spojena s uznáním nezávislosti Kosova, což je ortel pro každého srbského politika. Svět se však mění a Srbové by spolu s BRICS mohli žít lépe.

  Srbsko bylo pozváno, aby se zúčastnilo summitu BRICS v roce 2024 v Kazani. Deník Nova politička misao zjistil, že rating Evropské unie klesá, 41,2 procenta dotázaných považuje sbližování s Moskvou a Pekingem a také vstup do BRICS za perspektivnější než do Evropské unie.“

  Články súvisiace s tematikou:
  VIDEO: Súčasná civilizácia vykazuje silné známky rozpadu. Starý svet končí a ľudia v jeho pozadí kopú zo všetkých síl. Rodí sa svet nový s rytmickou symfóniou, v ktorom vládne súhra a my sme jeho spolutvorcovia, tvrdí Jaroslav Dušek v rozhovore o rozpomínaní si na skutočný potenciál ľudských bytostí a autonómnosti každého človeka
  VIDEO: Profesor Staněk poukazuje na viditeľné znaky kolabujúceho systému. Chaos, entropia a nestálosť dynamiky súčasného vývoja, ale aj odpor veľkej časti populácie proti totalitným mocenským chúťkam globalistov strácajúcich svoj vplyv na procesy a udalosti, sú sučasťou dramatickej geopolitickej transformácie na planéte smerujúcej k multipolárnemu usporiadaniu
  Smrť impérií: História nám hovorí, čo bude nasledovať po skončení hegemónie USA
  Elitní britskí ex-diplomati vyzvali zrušiť ministerstvo zahraničných vecí Spojeného kráľovstva a vytvoriť nový rezort pre medzinárodné záležitosti. Súčasné smerovanie rezortu diplomacie je podľa nich elitárske a zakorenené v minulosti. Británia sa podľa nich nemôže spoliehať iba na spojenectvo s USA a EÚ, a mala by namiesto toho nadviazať pragmatické nové partnerstvá s ďalšími štátmi sveta a predovšetkým v Ázii
  VIDEO: „Mnoho lidí ve světě se na nás dívá, na to, co se děje v naší zemi a v našem boji za jejich zájmy. Zlatá miliarda prakticky parazituje na jiných národech už po staletí, 500 let. Rozdírali chudé národy Afriky, vykořisťovali Latinskou Ameriku, vykořisťovali země Asie a na to jim určitě nikdo nezapomněl. Musí si však uvědomit, že ples upírů končí!,“ prohlásil ruský prezident Vladimir Putin
  https://www.infovojna.bz/article/vstup-evropskych-zemi-do-brics-zacina-srbskem-cina-pozve-srbsko-ke-vstupu-do-brics
  ———————
  Takto – treba si uvedomiť, že globalisti a Temní upustili od jednej centrálnej svetovej NWO vlády. Namiesto toho ponúkajú tzv. multipolárny svet – BRICS – čo nebude nič iného, ako svetová vláda rozdelená do okresov – distriktov – čo je to isté, ako keď sa nadnárodná mafia dohodne v nejakom plechovom hangári o rozdelení sféry vplyvu. Takže nerobte si ilúzie!

 14. Viktor Orbán: Liberální světový řád musí být zničen

  https://aktax.cz/viktor-orban-liberalni-svetovy-rad-musi-byt-znicen/

 15. Pokiaľ chceme zabrániť digitálnej mene (CBDC), nesmieme do Európskeho parlamentu voliť liberálov-progresívcov. Inú možnosť občan nemá. Otázne je, či v prípade volebného víťazstva antiprogresívcov (ideálne v celoeurópskom meradle) to aspoň dočasne neprijatiu digitálneho eura pomôže. Digitálne euro je krycí manéver krádeže našich peňazí a následne aj vyvlastnenia majetku.

  • Lenže zmrdi sa nebudú srať s tým, či tam budú nejakí liberáli či progresívci – pritlačia tých, ktorí tam práve budú! Tam nie je iná ako neomarxistická banda! Subjektivita suverénného riadenia SR neexistuje! Budú sa pozerať pod autá! Bavíme sa o nadnárodnom organizovanom zločine!

   Ale Schwab je vraj ozaj v prdeli – žije, ale hotový.

   • Nebude Šváb, bude nejaký iný Hara(ki)ri.. To je fuck!

    P.S: 1 – Všetky SK-politické strany (okrem jednej), kandidujúce do EP, sú v EÚ strčení v plnej hĺbke jej zadnice.

    Pozn.: Vybavuje si tu niekto, že by sa niektorý z politikov vyjadroval napr. proti digitálnej mene, proti Green dealu (Pozn.: Fico ide prerábať automobilky v SK z fosílnych na elektro-mobily, pričom už dnes je jasné, že celé EM sú jeden veľký energeticko-finančný oyeb).

    Jednoducho, tí ľudia (akože euro-poslanci) tam idú za svojimi privátnymi „potrebami“ a to hlavne – zarobiť si a dôchodkovo sa zabezpečiť.

    Pozn.: Áno, určite – najväčšie ZLO, je stádo Šimečkovcov, pretože tí už otvorene a bez hanby likvidujú doma i v EÚ – Slovensko, ale ani tí „ostatní“ nezabránia plneniu pokynov od samotného Satana.

    P.S:2 – Jediná strana (Pozn.: ovšem – nevoliteľná) má aspoň na svojom bilborde heslo pre (dnes ešte nezrelého) Slováka, aby si uvedomil, čo má s EÚ – vykonať..(viď odkaz nižšie).

    https://www.topky.sk/gl/1003469/3695505/Prerazili-dno—Kotlebovci-vytiahli-vulgarne-billboardy–O-lukrativne-posty-v-Bruseli-bojuju-kampanou-proti-EU

    P.S. 3 – Napriek vyššie popísanému, zastávam názor, že perspektíva tejto vnútorne prehnitej faši-EÚ, nemá svetlú budúcnosť.

    • No – najväčšia filozofická dišputa by mala byť o tzv. kapitalizácii! Lenže tí zmrdi ušili búdu v tzv. expirácii peňazí – t. j. po 3 mesiacoch máš peniaze v pi.i! Čiže ani neušetríš! Napr. na drevo, bicykel a pod. Budeme ich vypaľovať a basta! A budeme si svietiť ich hnusným židotukom!

 16. BRICS je rovnaký výmysel židáckych bankárov,ako aj CBDC.Keď len uvážime, že „vodcovia“štátov tohoto zoskupenia sa chodia spovedať Schwabovi do Davosu,tak si môžeme predstaviť o čom ten budúci multipolárny BRICKS WORLD bude… Toľko sa tiež píše o úpadku „Západnej civilizácie“, že si mnohí jednoduchší a naivní myslia, že nás na“ Východe“sa to nedotkne…. Tí, ktorí kormidlujú tento svet ho nerozdeľujú na svetové strany.Pre týchto židákov, miliardárov,psychopatov,pedofilov a ich sluhov-politikov existujú iba oni sami a ten nepotrebný zvyšok, ktorého sa treba zbaviť všetkými prostriedkami a je jedno,či sme na Západe,či na Východe….

  • Israismael

   Pokiaľ chodí každý rok do Davosu takmer celý svet za technokratom Schwabom ,tak naozaj je asi minimálna nádej ,že sa neuskutoční veľký reset ,že nepríde krach globálneho hospodárstva ,zničenie hotovosti a že nenastúpi CBDS digitálna mena (euro tokeny na digitálnom účte)..Už koncom tohto roka alebo začiatkom buduceho to zrejme zavedú ..Ako nahle padne petrolodar ,a nastúpi ekonomická a hospodárska kríza tak dôjde k resetu a hneď na to skončia papierové peniaze a mince a nastupia eurodigital tokeny s digitalnym účtom ..

 17. Objektívne

  Dočasne? No možno sa to pozdrží o pol roka. To by sme museli znárodniť banky aby sme sa tomu vyhli. Je niečo také reálne?

  • Objektívne

   To bolo pre Oldo:

   • NBS je údajne národná, ale ako som uviedol v mojom prvom príspevku hore, je len nevýznamnou pobočkou ECB. Znárodnený by musel byť (podľa mňa) predovšetkým americký FED. Inými slovami, ako naznačuješ, nie je to reálne.

    • znárodniť potrebuješ reálny výrobný sektor
     finančný sektor v celej svojej škále od bánk cez fondy, investorov, finančné skupiny, nadnárodné spoločnosti ako také – toto treba zlikvidovať, nepotrebuješ ich, sú to škodcovia a nepriatelia miliárd goyim (náš)

    • Spomíname si, keď Fico vyvíjal iniciatívu – stiahnúť slovenské Zlato z London City – domov.

     Už si presne nepamätám, v ktorom roku to bolo a či bol na čele NBS – Ódor, alebo Kažimír , pričom – aké obrovské liberálne cunami, sa proti tejto iniciatíve zdvihlo.

     V t.č. je pri moci, mohol by sa znovu o to pokúsiť (pozn.: i keď si nevytváram žiadne ilúzie, že by akcia – „únos slovenského zlata do NBS“ – od anglo-sasa, mala byť pre SR – úspešná..)

     P.S: Píšem o tom preto, lebo – čítaj nižšie:

     „Africké a blízko-východné krajiny začali v posledných mesiacoch repatriovať svoje zlaté rezervy zo Spojených štátov v dôsledku rastúcich obáv o stabilitu americkej ekonomiky (pozn.: UK nie je ekonomicky na tom o nič lepšie, ako USA..)

     Ide o Nigériu, Južnú Afriku, Ghanu, Senegal, Kamerun, Alžírsko, Egypt a Saudskú Arábiu.

     Tento trend znamená významnú zmenu v globálnej hospodárskej dynamike a podčiarkuje rastúcu skepsu krajín voči tradičnému statusu bezpečného prístavu amerického dolára a amerických finančných inštitúcií,” píše Houston Post“.

     Odkaz:

     https://www.hlavnespravy.sk/globalna-vzbura-proti-amerike-prve-krajiny-sa-rozhodli-pre-razne-kroky-kto-sa-k-nim-prida/3478532

  • holistický prístup

   „Svet“ je jediná megastavba (korporácia) a Ty navrhuješ, aby sa jedna „kancelária“ vzbúrila a začala diktovať stolu v druhej „kancelárii“, ovládanej tými, ktorí ovládajú „svet“.

   Dívaš sa na „svet“ príliš z blízka. Čím bližšie stojíš – tým menej vidíš. Ak chceš širší záber, potrebuješ sa vzdialiť = dostať sa nad to, čo pozoruješ.

Pridajte komentár

*