Bill Gates: „Vlády musia trestať ľudí za spochybňovanie rúšok a povinného očkovania“


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates: „Vlády musia trestať ľudí za spochybňovanie rúšok a povinného očkovania“

(Lance D. Johnson, Natural News) Bill Gates v nedávnom rozhovore s britským politikom Jeremym Huntom povedal, že vlády na celom svete musia začať trestať ľudí za spochybňovanie rúšok a povinných očkovaní na internete.

Akoby nestačilo, že sa spoločnosti sociálnych sietí vydali cestou čínskej konunistickej strany, zameriavajúc sa na informácie odhaľujúce zločiny proti ľudskosti a dávajúc na čiernu listinu dôležité informácie, ktoré by ľuďom pomohli robiť informované rozhodnutia.

Takže Bill Gates chce nielen umlčať tých, ktorí s ním nesúhlasia, ale tiež obrátiť vlády proti ich vlastným ľuďom, ktorí sa odvážia ozvať proti globálnym agendám Billa Gatesa, systémom sledovania, hospodárskych regulácií, genetického inžinerstva a medicínskych nariadení.

Bill Gates chce imunitu pred verejnou kontrolou, zodpovednosťou a zákonom

Bill Gates neúnavne financoval a propagoval systémy očkovacích pasov na celom svete. Agresívne presadzuje autoritárske lockdowny a obhajuje medicínske nariadenia, ktoré porušujú posvätné práva jednotlivca.

Gates vyjadruje svoju túžbu rutinne očkovať každého muža, ženu a dieťa a obmedziť občianske práva tým, ktorí očkovanie odmietajú.

Ako jeden z najväčších finančných prispievateľov do Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je Bill Gates najvplyvnejšou postavou v iniciatívach verejného zdravotníctva.

Tieto iniciatívy „verejného zdravotníctva“ Billa Gatesa nedodržujú lekársku etiku a porušujú princíp informovaného súhlasu, obmedzujú ľuďom možnosť pohybu a nútia ich podvoliť sa smrtiacim medicínskym experimentom (konkrétne vakcínam na covid).

WHO je entita hlásajúca nekončiacu „pandémiu“, dávajúc vládam neobmedzenú núdzovú moc oberať ľudí o ich práva, zakazovať im pohyb a experimentovať s ich myslením, správaním a fyziológiu.

Na príkaz Billa Gatesa a jeho „filantropickej“ očkovacej aliancie GAVI teraz WHO podporuje zavedenie trvalého medicínskeho policajného štátu, digitálnych očkovacích pasov a ekonomickej Ponziho (pyramídovej) schémy, ktorá velebí globálne elity ako nedotknuteľné.

Dokonca chce, aby boli globalisti imúnnymi nielen voči kritike verejnosti a zodpovednosti, ale v konečnom dôsledku aj voči zákonu.

Bill Gates cíti horúčavu globálneho odporu

Svet sa búri proti takým, ako je Bill Gates a stále väčší počet ľudí sa vymaňuje zo systému finančnej a politickej kontroly zhora, ktorý umožnil ľuďom ako on hrať sa na Boha a bez výčitiek svedomia experimentovať s ľudskými životmi.

Zbohom vysoký krvný tlak

Cítiac horúčavu globálneho odporu teraz Bill Gates žiada vlády trestať ľudí, ktorí na internete protestujú proti rúškam a povinnému očkovaniu. Bolo to zaznamenané v jeho 30-minútovom rozhovore s britským politikom Jeremym Huntom.

V rozhovore Gates hovorí o svojej túžbe riadiť vlády a finančné systémy celého sveta pod záštitou boja proti klimatickým zmenám a prípravy na „ďalšiu pandémiu“.

Pripúšťa, že súčasné vakcíny „prenos“ nákazy nezastavujú. Povedal, že „potrebujeme nový spôsob očkovania“, napríklad „náplastí“ aplikovaných na kožu.

Znepokojený „zdráhavosťou voči noseniu rúšok a očkovaniu“ Gates vyzval vlády, aby „vystúpili“ a potlačili „lživé informácie“ o rúškach a očkovaniach na covid. Ďalej povedal, že cenzúra Facebooku nezachádza dosť ďaleko, že vlády by sa mali angažovať v regulácii toho, čo je dovolené zdieľať na internete.

Gates tiež naznačil, že „o [údajných] divokých konšpiračných teóriách nakoniec rozhodnú vlády: Treba ich overovať? Treba spomaliť ich šírenie? Treba tam pre vyváženie pridávať opačné názory?“

Záver

Gates chce, aby politici plánovali „budúce pandémie“ zavedením programov medicínskeho dohľadu a „hier fiktívneho šírenia choroboplodných zárodkov“, simulujúcich najúčinnejšie spôsoby ovládania ľudí a monitorujúcich ich DNA a riadenia ich genetickej expresie.

Požaduje väčšiu pracovnú skupinu, než je tá, ktorú sám zriadil vo WHO – pracovnú skupinu, ktorá požaduje od všetkých štátov sveta investíciu vo výške desiatok miliárd dolárov.

„Takže by sa dalo povedať, že toto bude priorita,“ povedal s úsmevom, predpovedajúc, že„tie [finančné] alokácie bude treba zabezpečiť budúci rok, vrátane tejto celosvetovej pracovnej pandemickej skupiny.“

Tento zženštilý psychopat ešte neskončil. Čím viac ľudí vzdoruje, tým väčší tlak vyvíja.

Prírodná liečba osteoartritídy

Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Na svete je mnoho zamilovaných. Do nesprávnych ľudí. Billy je milovaný tými, ktorí od neho desiatky rokov rôznou formou dostávajú. Žiaľ len osvietení ľudia nenaletia týmto rafčákom.

 2. Zbiera duše pre diabla.
  Vedia že prehrali, tak si chystajú zásoby jedla (duší) do lochu.

 3. holistický prístup

  – „Myslím, že nepotrebujem šiestu posiľovaciu dávku.“

  „Lekár“ predajca: – Ah, takže ste antivaxxer…

  • To už platí aj u tých, čo po dvoch dávkach skolabovali a odmietajú tretiu. Sú to tiež antivaxeri.

   • Antiwaxery označují lidi co se nedali píchnout ani poprvý ani podruhy😉 a mimochodem ani ničím jiným např tetanem.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,radšej sa idioti zapredajné a po uši zasĺžené ovce bodky nuly a nič zamyslite nad podstatnou vecou-keď je niekto zadĺžený nad rámec svojích možností a to bez rozumu zteraz vy všetci,aby sa aspoň snažil to vyvrátiť keď bol na to ešte ako tak čas-tak potom zadĺženec je majetkom svojho veriteľa,ktorý kemu-obci platil pol života ak nie celý,,,,veď staré múdrosti hovoria aj v bájkách či rozprávkach o výmene duše,či zapredaní života četrovi-či disablovi,,,,a nepouťili ste a nevrali ste nič vážne,iba ste sa ľahostajne viezli vo vláčiku,ktorý ste ani sani nevymysleli,,,,teraz je čas platiť a priznať si sebakriticky idiotizmus a idiotov nový svet nepotrebuje,na už má elita spoľahlivejšiu komunitu-umelá inteligencia,nanotech a robotov,,,,vy babráci! je mi z vás na zvracanie.

  • nauc sa pisat, nam je na zvracanie z teba

  • Patrik Kaya

   A ty si v tom case bol kde? Co si ty robil cely ten cas? Hnev je velmi nizka a negativna emocia/frekvencia, cim sme nahnevanejsi, tym sme sprostejsi, hnev nam zatemnuje „vedomie“ a otupuje sebareflexiu, cez tieto emocie/frekvencie sa do pekla dostanes ako prvy ty. Klud a pokoj prinasa inteligenciu. Namaste

 5. Nuž ak vypukne atómová vojna, čo podľa apokalypsy sv. Jána je už neraz potvrdené posolstvami p. Márie a my toho budeme svedkami – je to len otázka času, prvé údery Rusov by okrem strategických cieľov mali smerovať na všetky bunkre fašistických elitných svíň, ako je aj tento Satan ! Oni totižto ťahajú za šnúrky ! Toľko je na svete teroristov, militantných skupín a pod., to sa nemôže nájsť niekto, kto by konečne skoncoval s hnidami ako je tento parazit?

 6. Niečo ku článku:
  https://cz24.news/ruska-ruleta-s-vakcinami-je-jen-otazkou-casu-kdy-na-vas-vyjde-smrtelna-davka-videa/ a https://www.hlavnydennik.sk/2022/01/13/tajne-americke-laboratoria-strednej-azii , a to nevieme, koľko ich majú v samotnej EU ! Fakt šíritelia mieru a pokoja sú títo fašistickí vojnoví štváči !

 7. Omikron už o pár dní OCHROMÍ Slovensko, minister Lengvarský: Chystá KRÍZOVÝ scenár!
  …………Lengvarský (52) pripúšťa, že pri tomto scenári už nebudeme riešiť, či sa niekto nakazí, ale bude potrebné zabezpečiť základné fungovanie krajiny. Pomohlo by skrátenie karantény zo súčasných desať dní na päť či možno aj tri. Isté je zatiaľ len jedno – kratšia izolácia bude len pre zaočkovaných.

  A v Ománe omikron nemajú?
  A očkovaní keď prenášajú vírus, alebo sa tiež nakazia potom tá vakcína má aký zmysel, že vraj ľahší priebeh.

  No však napr. Nvotová, Názlerová atď sú dôkazom niečoho opačného s ťažkým priebehom.
  Ešte dokedy nás obmedzia, aby mohli ľudia vyjadriť verejne názor. V iných krajinách keď sú desaťtisíce na uliciach čo ich zberajú po chodníkoch, lebo taká nákaza? Neviem, že by to takto fungovalo.

  Kto má teda väčší strach verejnosť, alebo vláda?

 8. lada.swen

  Dám 10 korun tomu, kdo předloží autentickou fotku, Gatese s nasazenou rouškou na tváři!
  Přidá někdo víc?

  Děkuji

 9. Krčméry prehlásil, že Gates by mal byť v budúcnosti za svoju „obetavú“ prácu pre „blaho ľudstva“ svätorečený. Pridal by som k nemu aj Bergolia. Hodia sa k sebe.

 10. Na stránke modrého koňa odstránili môj komentár len preto, že som napísala niečo v zmysle, že respirátory boli odjakživa hlúposť. Nemá to zmysel dohadovať sa s fanatickými presadzovačmi „opatrení“.
  Nie som žiaden Einstein, aj keď som mala zopár semestrov chémie a pozerám zloženie vakcíny proti covidu a pýtam sa- čo to k sakru je?? Nie som zástancom žiadnych očkovaní, ale predsa, ak si pozrieme príbalový leták trebárs „klasickej“ vakcíny proti chrípke, vidíme, že obsahuje nejaké kmene vírusu chrípky a povedzme ešte celkom pochopiteľné prídavné látky. Ale pozriem vakcínu proti covidu a opäť sa pýtam- čo sú to preboha za chemické zlúčeniny? Nič také tu nikdy nebolo. Prečo si to tí ľudia pichajú?? Len som sa potrebovala vyrozprávať. Pekný deň všetkým.

  • Váš problém keď chodíte na takú stránku. 😁

   • Občas chodím, keď sa nudím, čo na tom. Ale vidím, že sloboda názorov naozaj neplatí, keď zmažú príspevok.

    • holistický prístup

     Čo to je?!? – NUDA?!? …

     • Miroslav Čižmár

      To je keď nemáš čo robiť a vypisuješ po internete.

     • Miroslav Čižmár

      Nuda je emócia na emočnej škále medzi spokojnosťou a mrzutosťou.

     • holistický prístup

      MČ,

      ďakujem za objasnenie dôvodu TVOJEJ prítomnosti v diskusiách.

     • Miroslav Čižmár

      Keď sa človek nudí, tak spamuje diskusie a dúfa, že si ho niekto neznámy všimne a bude mu venovať pozornosť.

     • Miroslav Čižmár

      Je dokázané, že keď sa človek nudí, tak sa najviac sústredí a podáva majstrovské výkony vo svojej profesii. Preto je vhodné spájať nudu s aktivitou, v ktorej sa chceme zdokonaľovať.

    • holistický prístup

     Hmmm … takže NUDA sťa prostriedok – nástroj – „evolúcie“ – či skôr devolúcie … začínaš ma baviť – ďakujem – v Tvojich diskusných príspevkoch sa tiež občas objaví ten „iný“ (rozširujúci) rozmer, ktorý milujem …

    • vlastimila

     Aj tu sa maze…a tiez bez dovodu. Aspon ja tam ani najmensi dovod nevidim !

    • Angelika: Modrá komína bola vždy vyšinutá stránka.

   • To je správne, že chodí aj na iné stránky. Iba domýšľavý človek dospeje k záveru, že nepotrebuje informácie o tom, čo robí druhá strana. A čo tak zrušiť špionáž? Veď je predsa jedno, čo má v talóne protivník (nepriateľ).

  • uplne zbytocne, vsetci to davno vedia

   • holistický prístup

    Ty sa konečne rozhodni, KTO si – či vlastimila, či zuza, či vlastimila duc-hovná, či vlastimila ostrá, či mnoho iných „nickov“ … všetci dávno vieme, KTO si.

    • holistický prístup

     redakcia,

     skutočne vám vyhovuje, ak jediná „osoba“ každý svoj „príspevok“píše pod ným menom – dokonca aj v rovnakej diskusii?!?

     ďalšie mená v tejto diskusii od jediného trolla:

     ludmila, judith, maria, zuza, … a zrejme ďalšie pribudnú …

 11. …ozaj dobré tipy ,,na svätorečenia“ 🙁 , aj keď tento úkon neuznávam……. ,,čistý a úprimný zámer “ týchto ,,ľudí“ sa začína v plnej sile ukazovať, treba ,,zapnúť“ svoje vedomie- návrh z predch.článku od 1 prísp. a ignorovať celý ,,koronocirkus“….

 12. Zaujímavé je, že redakcia dá pod takýto článok reklamu : Zbohom vysoký krvný tlak „. Ako recesia dobré. 😁 😁 😁

 13. Toho nacistu som Este nevidel s ruskom jeho nazzi deti nie su ockovane a ani on sam nienje ockovany, takze aky si ten nacek vyberie trest ?

 14. …a ešte 1 vec som mala na mysli…pre p.Jean, ste v poriadku? dávno ste sa nám nič nepísala, budem rada, ak sa ozvete :-), zatiaľ pek.deň.

  • Pridávam sa: Pani Jean, chýbate nám !

  • holistický prístup

   … aj fialka sa nám stratila …

  • Marek Košice

   Možno dostala rozum a uvedomila si, že je zbytočné aby desiatky minút denne strávila tým, aby tu dávala odkazy, ktoré si prečítajú tí čo tu články čítajú už dlhé mesiace (koľko nových čitateľov tu pribúda? 5 denne?), a zároveň tí, čo vedia o tomto covid podvode veľmi veľa – a z toho dôvodu je vlastne zbytočné, aby nám dávala odkazy na ďalšie články (ktoré sa od seba líšia už pomaly len v tom ako dva hrnce ryžového nákypu, kde v jednom hnci je o štipku cukru viac……)

 15. ..oprava…ste nám nič nepísala…

  • gramaticka chyba !

   • holistický prístup

    TEBE chýba predovšetkým identita – Tvoja dg.: ťažká schýza – … a aj gramatika v Tvojom podaní má obrovské diery … čo „príspevok“ to iné meno a viníš „redakciu“, že si sledovaná, mazaná, …

    • Marek Košice

     Nebude to Alena Repáčová, ktorá je na YT v diskusii pod každým videom na politickú tému? 😀

     • holistický prístup

      Tak to netuším – nesledujem – ale čo príspevok – to iný nick pod jediným e-mailom a len také páchnuce „výprdy“ …

 16. No, injektovaná očkovací látka tzv. „vakcína“, obsahuje nějaké sloučeniny, které jsou při běžné teplotě vysoce nestabilní. Proč? Musí být proto skladovaná při teplotě cca – 70 °C, Proč?
  Pro mne je to něco jako NS (nemrznoucí směs). No, ne,dobrý pokus.

  Je to jako dát si zabodnou malý střep z rozbitého zrcadla Ledové královny od H.Ch. Andersena.
  Akorát, že toto není pohádka co se tu děje, ale boj o přežití. Nicméně jako v oné pohádce Ledová královna, se tu odehrává urputný boj Dobra proti zlu. Proti nejhoršímu druhu zla. Jaké je to to nejhorší zlo? Inu je to Zlo, které se vydává za Dobro. Převléklo se za něj.

  I v Bibli se o tom píše, že na sklonku času, nastane situace, kdy sám satan převlekne a bude se vydávat za Anděla Světla. A Svět bude tímto převlekem oklamán a sveden, proto ho příjme jako Dobro. K čemu sveden? K Dobru? Né, ale ke zlu. Otec Lži, nás jako vede k Dobru, aby nás přivedl ke Zlu, Je to mistr klamu a přetvářky. Zapamatujme si to.

  Opakuji, nejhorší druh Zla je To, které se vydává za Dobro, které se prezentuje jako Dobro! Jak takové maskované zlo za Dobro rozeznat – demaskovat e? To je vskutku ta nejdůležitější otázka dneška. A pro člověka je otázkou života a smrti. Mně pomohla Bible, zvláště 12 – 14 kapitola knihy Zjevení, poslední knihy Bible. „Studujme ji, dokud nám ji teologové neučíní nesruzumitelnou.“ (Robert H. Pierson)

  • no tak to je skutocne napad ! biblia nas zachrani….😀😀😀

  • Každý tyran sa štylizuje do role obete!

  • Áno, napĺňajú sa proroctva z Knihy Zjavenia, 13. kapitola…

   • My, čo poznáme Bibliu a veríme v Pána Ježiša Krista, vieme, kde sa svet nachádza, kam smeruje a aj ako sa to všetko skončí…

  • Zádná bible, za každým svinstvem je špatné svědomí, jaktože bohatí jsou nedotknutelní ať už v kapitalismu, feudalismu, náboženství. Proti otrokářům platí pouze radikální postup.

   • Presneeeee ,,, radikálne ich všetkých označiť a začať naháňať po celom svete a zabíjať na mieste nálezu bez zbytočných otázok…. Jhaaj ak sa ku mne pridá dosť ľudí na to aby takýto radikálny plán bol reálny tak idem smelo do toho … BILL GATES BY BOL V PRVEJ DESIATKE NA ZOZNAME .. SYSTEMATICKY A CIELENE ICH JEDNEHO PO DRUHOM LIKVIDOVAT A NEPOMÔŽE IM NIC …STACI KED SA VELA LUDI SPOJI ZA JEDNYM UCELOM … MOZU ZAVRIEŤ ALEBO ZABIT XY LUDI S JEDNYM CIELOM ALE NIE VSETKYCH POKYM CIEL NEBUDE DOSIAHNUTÝ …TAK UZ SA KONEČNE SPOJME MAME FB WHAT’S APP A VSETKO MOZNE … MOZME SA ZORGANIZOVAŤ A ZACAT KONAT ALEBO DALEJ SEDIET A STAZOVAT SA.

  • provokater

   biblia je výplod koho asi??? Či?

 17. Tento zženštilý psychopat mi je ukradnutý ako aj naša tupá vlada a skorumpovaní lekári.Všetci sa dočkajú spavodlivého trestu.

  • Bill Gates ako dievča v r.1963.png
   https://ulozto.net/file/hxKrdZJkp5Jo/bill-gates-ako-dievca-v-r-1963-png#!ZGp1ZmR2ZmuxAwZ5MQWyBJHjAwqvA29XAKOzJKq+raSYLmtmAj==
   https://c1.staticflickr.com/3/2895/14597225257_812e296620_b.jpg
   —————————————————————-
   Takže máme zdroj genderovej agendy!
   Kríza identity pohlavia alebo priamo hermafroditizmus!
   A nenávisť k ostatným!

   Zažil som vo vodáckom klube hermafrodita – ako tínejdžer si riadne vytrpel výsmech a urážky – a to sa nezabúda. Inak – ten tzv. Peter Insider je – podľa krátkeho záberu – detto. Inak – za genderovou agendou sú práve allien hrmafroditi! Ideálnym vyslancom do kozmu je práve slimák domkár – hermafrodit, ktorý prežije mínus 130 stupňov Celzia!

   • Maroš má dosť chobotin, hľadá na to iný rým, nebude to žiaden šprym, už ho o riadne dojíma, nuž smeruje ro Ríma,,,aleujej

   • Marek Košice

    Maroš, a čo tak trochu zdravého rozumu? Fotka nejakého dievčatka s okuliarmi ktoré teraz môže byť (ako žena, ak ešte žije) rovesníčkou Gatesa, a pre teba je to takmer naisto Gates………..? Lebo to niekto tvrdí………a ty tomu niekomu veríš……. ALE NIKDY SI TO NEOVERÍŠ, lebo na to na rozdiel od výskumov covid genocídnych vakcín neexistujú žiadne dôkazy……..

  • vlastimila

   Bohuzial o tych lekaroch sa nikdy nerozpravalo. Boli to a zda sa ze aj su Bohovia v bielych plastoch…

 18. holistický prístup

  Pmprlíkové divadielko pre maličké detičky pokračuje – démoni a čierni čarodejovia majú na motúzikoch rôznych DE-BILOV – GATESA (žiadne vzdelanie), GRÉTU, PÁPEŽOV, SLOBODOMURÁROV, VLÁDY, PARLAMENTY, P-REZIDENTOV, ORGANIZÁCIE, DOKTOROV, VEDCOV, …, FARÁROV, IMÁNOV, RABÍNOV, GURUOV, … a inú beštiami posadnutú lúzu a detičky sledujú nemo s otvorenými ústočkami a slepo s naširoko otvorenými očičkami toto predstavenie … majú kam zamerať pozornosť – zúria, palčú, trpia, hádajú sa, … – a presne o to ide – zabúdajú KÝM naozaj sú – generujú energiu pre démonov … gratulujem … darí sa VÁM …

 19. holistický prístup

  Lékařské časopisy, ovládané Americkou lékařskou asociací, nevydaly již ani zmínku o Rifeho úspěšné terapii. Proto celé generace studentů promujících na lékařských fakultách neslyšeli ani zmínku o Rifeho revolučních objevech v lékařství.

  Velikost a rozsah tohoto zločinu je nedozírný a jedná se o největší hromadnou vraždu v historii lidstva. Umřelo již více lidí než v obou světových válkách. Kolik lidí již za celá desetiletí přišlo zbytečně o život a kolik lidí ještě zbytečně zemře?

  V současné době v celém světě, umírá na rakovinu přes 5 000 000 lidí ročně. Jen u nás v ČR, umírá 76 lidí na rakovinu za den, což je za rok více jak 27 000 lidí. Se vzrůstajícím počtem nemocných úměrně stoupají i zisky farmaceutických společností, jež v dnešní době dosahují astronomických částek.

  V jednom období bylo předloženo ke schválení 176 500 léků proti rakovině. Stačilo, když lék vykazoval úspěchy pouze v jedné šestině jednoho procenta, aby mohl být schválen k prodeji. Když pacient umřel na příznaky způsobené léky, léčba byla zaznamenána jako úspěšná, nebo částečně úspěšná, protože pacient nezemřel na rakovinu. Realita byla taková, že léky zabíjeli pacienty dříve než choroba.

  Bylo dosaženo toho, že Rifeho celoživotní práce a objevy byly ignorovány a nikdo o nich nevěděl. Výsledek jeho práce je ignorován, zatímco dál pokračuje utrpení milionů lidí jen proto, aby nějaká malá skupina chamtivých lidí měla obrovské zisky a mohla proudit energie utrpení a smrti směrem k Archontům.

  Naštěstí Rifeho smrt neznamenala konec elektronické léčby. Několik lékařů a vědců zrekonstruovalo jeho frekvenční přístroje a udržela tak naživu jeho myšlenku. Rifeho technologie se stala znovu veřejně známou v roce 1986. Bylo to hlavně díky knize Barryho Lynese s názvem „Rakovinná léčba která fungovala“ (The Cancer Cure That Worked).

  Bohužel tato technologie i v dnešní době není povolena pro lékařské účely a mohou ji používat pouze veterináři na nemoci zvířat. Lékaři, používajícímu tuto metodu, který upadne v nemilost mocných, hrozí ztráta lékařského diplomu. Pokud by dál provozoval lékařskou praxi, dostane se do konfliktu se zákonem a může skončit ve vězení. Do podobných problémů se dostala i vynikající lékařka Dr. Hulda Regehr Clarková a skončila na nějaký čas ve vězení – nikdy však nebyla jakýmkoliv soudem pravomocně odsouzena. Dr. Clarková rozhodně nebyla sama, kdo utrpěl podobnou šikanu. Od dob středověku je zde ale možné spatřit již určitý pokrok – kacíř už není upalován, ale pouze vězněn, pouze někdy zde umírá na „selhání srdce“.

  Pokud si někdo myslí, že žijeme v demokratickém světě, tak je na hlubokém omylu. Každý člověk má právo na šťastný život v míru, pokoji a ve zdraví. Každý člověk by měl myslet na druhé lidi, mít k nim lásku a být ochoten pro ně něco udělat. Myslet na druhé a nejen na sebe, je jedna z nejšlechetnějších vlastností, které může člověk mít. Pokud budou lidé z jakéhokoliv důvodu ožebračováni úzkou skupinou mocných, kteří vládnou tomuto světu a kteří vlastní banky, sdělovací prostředky, klíčové zdroje surovin a energií, bude tomuto světu vládnout duchovní chudoba a svět bude zbídačený a plný nuznosti. Dokud budou umírat miliony lidí ve jménu mocných farmaceutického průmyslu a jiných subjektů, bude tato planeta jen smutným místem k přežívání. Je na odvážných a laskavých lidech a na lidech, kteří mají zájem o druhé, toto vše změnit.

  Snad se to vše brzy změní a tento brilantní vědec bude zařazen mezi největší velikány lékařského výzkumu, kteří přinesli lidstvu to nejcennější – účinný a levný lék se stoprocentní účinností, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

  https://celostnivzdelavani.cz/archonti-nam-zamlcuji-pravdu-od-uspesne-lecby-rakoviny-az-po-uzivani-volne-energie-5-cast

  Čo dodať?!? … tento prístroj rieši takmer všetky poškodenia jedmi, v ktorých doslova plávame – jedy sú dielo temnoty …

  • holistický prístup

   To, čo sa deje, je ďalšie dejstvo beštialít páchaných na človeku, ľudstve, prírode, „Zemi“, … SSATAN žiada viac krvi, viac obetí, viac utrpenia, bolesti, žiaľu, hádok, nenávisti, …

  • holistický prístup

   Zprávy o Rifeho zázracích se smrtelně nemocnými pacienty se dostaly do špatných uší. Co by se stalo, kdyby byl objeven lék na všechny nemoci? Konec farmaceutického průmyslu. Nejprve byl učiněn pokus, od Rifeho koupit jeho vynález. Není těžké uhodnout, jak by jeho vynález skončil. Podobných vynálezů, které by obrovskou měrou přispěly k dobru a prospěchu celého lidstva, leží v trezorech na tisíce. Morris Fishbein byl vyslán jako zástupce AMA (Americké lékařské asociace) s nabídkou, kterou Rife údajně, nemůže odmítnout. Rife však odmítl. Fishbein pochopil, že strategie obvinění by v případě Rifeho selhala. Rife nemohl být zatčen za provozování praxe bez licence. A soud by při smyšleném obvinění musel čelit desítkám svědeckých výpovědí nejlepších lékařských kapacit, s kterými Rife pracoval. A obhajoba by nepochybně použila na obranu nezvratitelné praktické úspěchy při použití jeho léčby.

   To poslední, co by farmaceutický průmysl chtěl, je veřejné líčení s člověkem, který léčí rakovinu se 100 % úspěchem a používá k tomuto léčení jen trošku frekvenční elektřiny. To by u celého národa mohlo vzbudit myšlenku, že nepotřebují léky. A protože Rife strávil celá desetiletí tím, že si vedl pečlivou evidenci svých výzkumů, včetně filmové a fotografické dokumentace, byla potřeba jiná taktika.

   První, co bylo podniknuto, bylo postupné rozkradení psaných záznamů, filmů a fotografii z Rifeho laboratoře. Viník krádeží se nikdy nenašel. Když se Rife snažil obnovit svá chybějící data (v době, kdy nebylo možné udělat fotokopie ani použít počítače), někdo odstranil jeho drahocenné virové mikroskopy. Ještě před tím zničil úmyslně založený požár do základu jeho laboratoř v New Jersey, zrovna v době, kdy se vědci připravovali oznámit potvrzení úspěšnosti Rifeho práce. Další pohroma ale přišela později, když policie nezákonně zabavila zbytek dokumentace z Rifeho padesátiletého výzkumu. (Zde je názorně vidět jak archontský globální systém kontroluje veškerou vědu a tok informací). Potom v roce 1939 pomáhali agenti farmaceutických společností Philipu Hoylandovi ve strojeném procesu proti jeho vlastním společníkům ve firmě Beam Ray Corporation. Tato společnost byla jediná, která tehdy dokázala zhotovit Rifeho přístroje. Společnost byla zruinována náklady na soudní výdaje a dostala se do konkurzu. Co se dělo dále v nemocnicích, kde se s úspěchem zkoušela Rifeho léčba? Lékaři a vědci se samozřejmě snažili bránit Rifeho úspěšný vynález, ale nemohli si dovolit ztrátu dotací a privilegií. Byly vynaloženy velké finanční částky na to, aby ti, kdo znali Rifeho terapii, zapomněli na to, co viděli. Žádná částka nebyla dost vysoká k potlačení této technologie, protože ošetřování „zabíjení“ lidí s rakovinou je skutečně velice výnosný obchod. Například Arthur Kendall, ředitel Northwestern School Medicine, který pracoval s Rifem na léčení rakovinových nádorů, dostal částku 250 000 dolarů a odjel do Mexika. To byla v té době skutečně velká částka peněz. Také Dr. George Dock, jako další prominentní osoba, která spolupracovala s Rifem, byl umlčen enormní částkou peněz a Americká lékařská asociace mu věnovala ty největší pocty.

   https://celostnivzdelavani.cz/archonti-nam-zamlcuji-pravdu-od-uspesne-lecby-rakoviny-az-po-uzivani-volne-energie-4-cast

  • holistický prístup

   Rife pracoval společně s mnoha špičkovými vědci a lékaři té doby, kteří potvrdili či schválili různé oblasti jeho práce. Zde jsou některá jména: E. C. Rosenow (dlouholetý šéf bakteriologické kliniky v Mayo), Arthur Kendall (ředitel Northwestern Medical School), Dr. George Dock (mezinárodně uznávaný lékař), Alvin Foord (slavný patolog), Rufus Klein-Schmidt (prezident USC), R. T. Hamer (ředitel Paradise Valley Sanitarium), Dr. Milbank Johnson (ředitel AMA Southern Kalifornia), Whalen Kortison (hlavní lékař Santa Fe Railway) a celá řada dalších vynikajících odborníků. Rife ignoroval veškeré diskuze a místo toho se soustředil na vylepšení své metody ničení virů. K zabití virů používal stejný princip jako na jejich zviditelnění. Tím principem je rezonance. Zvětšoval sílu jejich přirozené frekvence, na které rezonují, až došlo k jejich deformaci a následnému puknutí. Při tomto procesu absolutně nedocházelo k žádnému poškození okolních tkání. Tento princip může být demonstrován tak, že při použití určité frekvence, můžeme rozbít skleničku na víno. Je tomu tak proto, že sklenice rezonuje na určitém přesném kmitočtu, která se dostane do rezonance. Vše ostatní má jinou frekvenci a proto je zničena pouze sklenice. Existují doslova stovky trilionů rezonančních frekvencí a každá molekula určitého druhu má svojí vlastní frekvenci. Rife pracoval po mnoho let a někdy i 48 hodin bez přestání, než objevil frekvence, které zničí původce například oparů, dětské obrny, míšní meningitidy, tetanusu, chřipky a dalších choroboplodných mikroorganismů.

   V roce 1934 universita v jižní Kalifornii jmenovala zvláštní výzkumný lékařský výbor, který měl sledovat skupinu šestnácti pacientů smrtelně nemocných rakovinou, kterým již tehdejší medicína nedokázala pomoci. Léčba byla prováděna v krajské nemocnici v Pasadeně v Kalifornii. Tým zahrnoval skupinu lékařů a patologů a jejich úkolem bylo zkoumat pacienty a prověřit, zda zůstanou naživu při použití Rifeho přístroje alespoň po dobu 90 dní.

   Po uplynutí 90 dní učinil výbor takovýto závěr: celých 86,5 % pacientů bylo úplně vyléčeno, zbývajících 13,5 % pacientů se plně vyléčilo v průběhu dalších 4 týdnů. To znamenalo, že celkový úspěch Rifeho léčebné technologie byl 100 %.

   Tento „pokus“ byl pečlivě zdokumentován a dopodrobna popsán. Celá léčba spočívala v tom, že pacienti se dostavili třikrát týdně do místnosti, kde byl umístěn Rifeho generátor frekvencí s plazmovou trubicí. Každý pacient byl při jedné návštěvě vystaven tříminutovému působení tohoto generátoru. To bylo celé léčení, žádné pilulky či roztoky, které jsou vznešeně nazývány chemoterapií.

   Dne 20. listopadu 1931 byl pořádán v Pasanedě na majetku Dr. Milbanka Johnsona banket na počest Royala Raymonda Rifeho. Banketu se zůčastnilo 44 nejrespektovanějších lékařských autorit té doby a oslavoval se konec všech nemocí. Ale již v roce 1939 většina z těchto doktorů a vědců, popírala, že by se někdy s Rifem setkala. Co se to stalo, že tolik brilantních lidí, začalo mít paměťovou vadu?

   https://celostnivzdelavani.cz/archonti-nam-zamlcuji-pravdu-od-uspesne-lecby-rakoviny-az-po-uzivani-volne-energie-3-cast

  • holistický prístup

   Raymond Rife nejprve pečlivě identifikoval spektroskopem individuální podpis každého mikroorganismu, potom pomalu otáčel křemenným optickým hranolem, až dosáhl potřebné vlnové délky, která dopadla na zkoumaný mikroorganismus. Tak mohl stanovit příslušnou frekvenci, na které oscilují jednotlivé organizmy. Každá molekula totiž osciluje svojí vlastní frekvencí. Neexistují dvě molekuly, které by měly stejnou frekvenci nebo energetický podpis. Rezonance zesílí vyzařování stejně, jako když se sloučí dvě oceánské vlny.

   Mikroorganismus, který je normálně neviditelný pří denním světle, se najednou rozzáří a stane se viditelným, když je ozářen frekvencí a rezonancí shodnou s jeho vlastním spektroskopickým podpisem.

   Rife byl tak schopen sledovat jinak neviditelné organismy, jak napadají tělesné tkáně a viděl je tak, jak je nemohl vidět nikdo jiný běžným mikroskopem. Více než 75% organismů, které mohl vidět Rife ve svém mikroskopu, jsou viditelné pouze v ultrafialovém světle. Ale ultrafialové světlo lidské oko nevidí. Rife překonal toto omezení tak, že osvětlil mikroorganismus, (obvykle virus nebo bakterii) dvěma různými frekvencemi ultrafialového světla, které rezonovalo s jeho spektrálním podpisem. Tyto dvě vlnové délky vyprodukovaly interferenci, kterou sloučil dohromady. Tato interference již měla takovou vlnovou délku, že již byla v rozsahu spektra, viditelného lidskému oku. Takto udělal Rife mikroorganismy (bakterie a viry) viditelné bez jejich zabití způsobem, které ani dnešní elektronové mikroskopy neumožňují.

   V roce 1930 byl Rife již tak daleko před svými kolegy, že nemohli pochopit, co vlastně dělá. Rife poprvé identifikoval lidské rakovinové viry již v roce 1920. Rife udělal více než 20 000 neúspěšných pokusů s transformací normální buňky do buňky nádorové. Nakonec při pokusech uspěl a ozářený rakovinový vir prošel přes ultra jemný filtr a byl vstříknut do těla laboratorních zvířat. Ze stejné kultury potom Rife následně po sobě vytvořil 400 nádorů na laboratorních zvířatech. Vše bylo pečlivě zaznamenáno, nafoceno a nafilmováno. Rife pojmenoval rakovinný vir Cryptocides primordiales (BX).

   Rife byl nenáročný vědec, který se věnoval svým objevům, než pověsti a slávě. Jeho odpor k lékařské politice ho později zanechal v nevýhodě, když ho mocné síly napadly. Vlivem archontských sil a mocných lidí z farmaceutického průmyslu, bylo vyřazeno jeho dílo z lékařských písemností, a proto není divu, že o něm dnes ví minimální počet lidí.

   https://celostnivzdelavani.cz/archonti-nam-zamlcuji-pravdu-od-uspesne-lecby-rakoviny-az-po-uzivani-volne-energie-2-cast

  • holistický prístup

   Jedním příkladem za stovky zamlčených geniálních objevů je celoživotní práce a výzkum, který provedl Royal Raymond Rife, který patří jednoznačně k největším a nejdůležitějším lidem v celé lidské historii, ale přitom je jeho práce stále systematicky skrývána a jeho osoba co nejvíce utajována. Vyvinul frekvenční způsob léčby širokého spektra nemocí virového a bakteriálního původu, včetně rakoviny. Pod dohledem odborné komise složené z nejprestižnějších lékařů a odborníků prokázal do 2 měsíců 100% vyléčení všech 16-ti pacientů v koncovém stádiu rakoviny, kteří mu byli přiděleni touto komisí k vyléčení. Už je to skoro 100 let co lidstvo zná způsob jak léčit rakovinu a většinu nemocí, ale nesmí ho používat, mluvit o něm v odborné veřejnosti. Stovky milióny lidí zbytečně trpěli, trpí a předčasně umírají pro vyšší zájmy špinavého onkologického businessu a farmaceutického průmyslu, Rockefelerově rakovinové lobi a samotným Archontům stojícím v pozadí a participujících na vytvořených nízkofrekvenčních energiích utrpení, strachu a smrti. Jak dlouho si to lidstvo ještě nechá líbit, než přivede k zodpovědnosti všechny zúčatněné?

   Rife byl geniální vědec a mikrobiolog, který vyvinul optický mikroskop, poskytující zvětšení a rozlišení, které nebylo do dnešních dní překonáno. Mikroskop byl schopný přes zvláštní křemennou optiku získat velmi vysoké rozlišení. Jeho mikroskopy předčily teoretické limity obyčejného viditelného světla v mikroskopii. Byl dalším z celé řady géniů, jimž se globální systém snažil všemi možnými nátlakovými prostředky znemožnit předat lidstvu jejich úžasné výzkumy. V tomto případě si globálně mocenský systém dal skutečně záležet, protože jeho jméno bylo vyňato ze všech lékařských a vědeckých vyhledávačů. Jeho práce je totiž natolik převratná, že zavedení jeho výzkumu do praxe by prakticky znamenalo vyléčení všech známých virových a bakteriálních nemocí na planetě včetně rakoviny. V roce 1920 dokončil stavbu prvního virového mikroskopu na světě. V roce 1933 zdokonalil tuto technologii a postavil neuvěřitelně komplexní univerzální mikroskop, který měl téměř 6000 součástí a byl schopný zvětšit na 60 000 násobek normální velikost. S tímto unikátním mikroskopem se Rife stal prvním člověkem na světě, který viděl živé viry, a po dlouhou dobu bylo jeho zařízení jediné, které něco podobného mohlo ukázat. Moderní elektronové mikroskopy okamžitě zabíjejí to, co je zkoumáno a potom můžeme sledovat jen mrtvé zbytky organizmů.

   V Rifeho mikroskopu bylo v reálném čase vidět, jak viry mění formu a množí se, reagují na karcinogenní látky a jak se zdravá buňka mění v buňku rakovinnou.

   https://celostnivzdelavani.cz/archonti-nam-zamlcuji-pravdu-od-uspesne-lecby-rakoviny-az-po-uzivani-volne-energie-1-cast

  • holistický prístup

   To, čo dokázal Royal Raymond Rife so svojim prístrojom, dokázali naši predkovia – celitelia – silou svojej mysle …

   Tento fenomén je popísaný aj v knihe Posolstvo od protinožcov (Marlo Morganová) – to bol dôvod k likvidácii – vyvraždeniu a zotročeniu aborigéncov … to sa deje a dialo po celej „Zemi“ – všade, kde „priniesli cicilizáciu“ – smrť KULTÚRAM – sutanisti a ich otroci.

   Dobré ráno stará mama.

   • holistický prístup

    … toto dokáže aj sila prírody zhmotnená v rôznych rastlinách, kameňoch, …, vode, … – to je dôvod k ZÁKAZOM, príkazom, … – k ich ničeniu.

    • Nech je to pohromade – téma „divide et impera“ – oddelenie spolupráce oboch mozgových hemisfér = strata elektromagnetických schopností človeka, strata vyššieho vedomia a napojenia na Zdroj, strata sily biopola.

     Dá sa to získať späť – budem sa tomu venovať, zatiaľ si naštudujte Solovjeva!

     Alexander Solovjev /transkript Solovyev, Solovev/, Russian Martial Art
     Centrum ruského bojového umenia
     – na úvodnej stránke je vysvetlený princíp boja ako aj princípy morálne.
     http://www.solovevstyle.ab.ru/

     Archív inštruktážnych videí – je ich už okolo 400 – bohužiaľ všetky na You Tube. Sťahujte, archivujte, študujte. Zatiaľ čo bežné úpolové športy a bojové systémy sú postavené na čo najtvrdšej kinetickej protiakcii – princíp Solovjeva je založený na čo najväčšom uvoľnení tela a súčasne čo najväčšom sústredení na silu vedomia a ducha, takže pracuje s „duchovným“ – elektromagnetickým telom a biopolom. Toto sa treba naučiť, pretože sme generácie programovaní používať hlavne telo ako stroj. Príncíp Solovjeva a Kchadožnikova /Systemas Specnaz, plaštúnsky boj/ vedie postupne k najvyššiemu bojovému umeniu – tzv. bezkontaktného boja – len pomocou biopola. Tieto systémy majú zásadnú výhodu – že sa brániť môžu aj fyzicky slabé osoby – starí ľudia, ženy, deti.
     Myslím, že výborný program, ako sa na staré kolená niečo naučiť. Do systému je začlenená aj životospráva a 3 životné piliere – chuť do života, motivácia prečo žiť a svetonázor. Slovanský svetonázor. Až tu sa napĺňa – „Kto do teba kameňom – ty doňho chlebom“ – čo v západnom svete neplatí až je životu nebezpečné – prejaviť slabosť. Veľkorysosť nie je slabosť! A už vôbec nie veľkorysosť Ducha – Zdroja! Kto toto neovláda – musí na kameň reagovať ešte väčším kameňom. Chyba lávky.
     http://www.solovevstyle.ab.ru/index.php?option=com_content&view=category&id=35&Itemid=61

   • Potopa – 13.000 rokov dozadu – židia majú inú historickú predstavu – 12.000-ročný popotopný chrám na území dnešného Turecka v Göbekli Tepe. Čítal som o tom asi v roku 2014. Autori článkov o tomto mieste rôzne uchopujú význam tohoto miesta, ale väčšína autorov naznačuje spoločnú globálnu civilizáciu. Čo je zaujímavé – v chráme je jeden symbol – Aborigéni ho volajú „dvaja sedia spolu“ – je to symbol Jednoty vrchného a spodného sveta – ducha a matérie. V článku je fotografia Aborigéna s týmto symbolom a piktogram na kameni v Göbekli Tepe – sú to dve U proti sebe oddelené čiarou. V článku z roku cca 2014 je spomenutý aj ďaľší symbol – rovnako u Aborigénov ako aj v Göbekli Tepe – oválny „kruh“ s vlnovkami okolo, ktorý podľa Aborigénov predstavuje potopu sveta. Podľa aborigénskej legendy sa Aborigéni snažili duchovnou silou zahnať potopu – a zrejme sa im to podarilo. Teraz inak – nevylučujem ani pôsobenie morfických polí, takže dva úplne rôzne svety – Euroázia a Austrália mohli byť vedomím v minulosti prepojené – čo je iná kapitola dejín ľudstva. Kto má záujem o históriu – odporúčam tento článok!
    Göbekli Tepe Shamans a jejich kosmické symboly
    https://cs.amerisitestorage.com/2556-gbekli-tepe-shamans-and-their-cosmic-symbols–part-i.html
    —————————————–
    Kniha Posolstvo od protinožcov (Marlo Morganová) – je tu v audio – mp3 – strojový hlasový preklad – 19 dielov – pre mňa zaujímavé počúvanie, ak keď mi vadí ten strojový hlas. Aborigéni a Krováci sú pre mňa ľudia s hlbokým vhľadom. Didžeridu a fujara sú frekvenčné vibračné nástroje nielen ako hudobné, ale tranz-meditačné. O tom potom.

    Marlo-Morganová—2008-Poselství-od-protinožců_01.mp3
    https://ulozto.net/file/0QoEuulG5id7/marlo-morganova-2008-poselstvi-od-protinozcu-01-mp3#!ZGExAQR2AmH2LmMwMzAzLmxjAQDmLwqxnGIunKEjq0cHI2VmZN==

    Marlo-Morganová—2008-Poselství-od-protinožců_19.mp3
    https://ulozto.net/file/0iQE0nkQqFHi/marlo-morganova-2008-poselstvi-od-protinozcu-19-mp3#!ZGN4LmR2ZmpmZGNlLwt1MGVmL2DmZ2yVEaS2JzE1L1MeHQOxAj==
    ———————————————–
    Prečo majú sionisti a Rotschieldovci taký záujem ovládnuť Austráliu?!

 20. Tento omyl prírody stále provokuje svojimi scestnými vyjadreniami svet?! On si myslí že ked má peniaze má aj rozum? Jeho IQ nedokáže spracovať základný fakt, že medzi peniazmi a rozumom neexistuje žiadna korelácia?

  • Zbohatlíci z 90-tych rokov sú presvedčení, že prachy získali rozumom! Čím viac prachov – tým múdrejší zbohatlík! Viď mudrc Boris Kollár! Lebo „múdrosť“ spočíva v tom, ako s každým vieš vy-ebať! Oklamať druhých! Lebo sprostosť a dôverčivosť už naznačuje koreláciu. Detto opichanosť.

  • vlastimila

   Ale medzi obezitou a debilitou je priama umera…

 21. Anna Hudecová

  Súhlasím aj američania sú proti Bílá Gatesa všetci sú proti čítala som to v internete

 22. Veronika L.

  Vážená redakcia, prosím o moderovanie jednotlivých vlákien duskusie. Je tu mizantrop holitický prístup, ktorý znevažuje a hrubo uráža iných diskutujúcich a najmä ženy. Ste zaujimavá stránka ,ale toto je už príliš.Označuje ma ako agenta a pod. má paranoidné správanie.

  • holistický prístup

   … niekto bez identity si založil nový e-mail … ale TI to trvalo … ty troll … ak chceš uvidieť paranoika, tak sa pozri do zrkadla …

  • holistický prístup

   Založ si vlastné stránky a tam si „MODERUJ“ DISKUSIE … sam-sebe-si … si len také bezidentické ČUDO-JUDO … mamíííí – on sa na mňa zle kukol!!!! – žiadam SANKCIE!!!! … vieš, čo o sebe vypovedáš?!?

   • Veronika L.

    Podám na Teba trestné oznámenie a sťažnosť na web.badatel.sk, ktorý nerieši šikanu na internete.Všetky odpovede od holistu má môj právnik. Napriek výzve k admin. vo veci nekoná! Jedine psychiatrická dg. Ťa ospravedlní.

    • holistický prístup

     Tááák … šikanuješ a pritom tvrdíš, že si šikanovaná … krásne predstavenie samej seba – NIK TEBA nenúti sem chodiť spamovať a trollovať … mamííííííí …. SANKCIE!!!!! … TY máš tých psycho-diagnóz zrejme celý nákladný ťažkotonážny vlak … a kto tu koho šikanuje … daj si tabletočky a bež na kute … Zbytočne sa VYHRÁŽAŠ!!!!!

   • Marek Košice

    Nie si ty jednovaječné dvojča Maroša, ktoré sa od neho líši len v tom, že dáva tri bodky medzi „vetami“??? ………… 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

  • Netoleruje agresívne útoky na ostatných diskutujúcich, no označenie za „agenta“ je ešte v medziach našej tolerancie.

   • vlastimila

    Redakcia obcas reaguje ako UI…..alebo nejaky alien!?

    • Marek Košice

     Asi si si nevšimla, že veta na ktorú si reagovala začala slovom „Redakcia“, a nie slovom „Netoleruje“…… Akurát to slovo „Redakcia“ nebolo v texte príspevku, no mohlo ti to dôjsť. Skrátka redakcia nechcela použiť slovo „redakcia“ dva krát. Stačí raz, v „mene“……… Vysvetlím ti to v názornej ukážke…

    • Marek Košice

     je moje meno tu na badatel.net. Tvoje je Vlastimila.

  • Nenicme ,,diskusiu,, aj tu Stačí FB
   Mne to tu vyhovuje, aj keď niekto ide priamejšie Aj tak to tu má väčšiu úroveň ako na ,,fbméte,,
   A keď vás aj urazili … Veď ani nevieme kto ste …A kto sú oni Nech si píše kto chce, čo chce … Ja aj tak tvrdím radšej tu, ako na FB

 23. vlastimila

  Bohuzial o tych lekaroch sa nikdy nerozpravalo. Boli to a zda sa ze aj su Bohovia v bielych plastoch…

 24. vlastimila

  Suhlasim s VeronikouL. su tu aj asrogantni kreteni. Veru tak. Dalej to komentovat je uplne zbytocne. Prajem pekny vikend. Vsetkym okrem tych ktorym to neprajem !

 25. Redakcia, nekomentujem príspevky „holistického prístupu“, ale správne upozornil na skutočnosť, že Mária, vlastimila, zuza, ludmila, judith majú rovnaké logo, teda jedná sa zrejme o jednu a tú istú osobu (pokiaľ nejde o osoby, píšuce z jedného a toho istého zariadenia).

  • A čo teraz???
   Čo ak sú to chlapi v krčme pod jednou wifi? 😀

   • Nuž, tak v tej krčme sedeli dnes akosi pridlho: od 10.15 do 18.30.

    • holistický prístup

     Oldo,

     o 18.30 prešla na ďalší nick … pod tým istým logom … to je skutočne sťa zlý sen … už je z nej „vlastimila“ …

   • holistický prístup

    … a isteže aj z jediného e-mailu … veď si to spočítaj, čo je to za exota – ozaj – vitaj …

  • Čo už, ľudia meniaci si nicky by aspoň mali vedieť, že avatár sa zobrazuje na základe emailu. Potom vyznievajú trápne, ak si myslia, že zmena mena ich zakamufluje.

 26. Ale veď v jednom miešku sú vždy 2 vajcia, či??

 27. Veronika L.

  Redakcia, dávam na vedomie za šikanu na internete ,trestné oznámenie na osobu s nickom holistický prístup.Nakoĺko ste mi zmazali príspevok so sťažnosťou, mám odpovede uložené.Konečne sa tu vyčistí priestor na slušnú diskusiu. Očakávam Vašu reakciu na môj mail.

  • holistický prístup

   Vyššie máš moju reakciu – teším sa na konečné riešenie TEBA … a vyčistí sa to práve od TEBA … s úsmevom

   hp

   Vyhrážanie sa!!!! – to je to niečo úplne nové na týchto stránkach.

   • Marek Košice

    Ale zas na druhej strane by si sa mohol trochu schladiť… Berieš si príliš osobne to, čo Veromávlazusľudith píše. Možno má len blbé móresy a inak je to super žena, ktorá sa rada mojká, dá sa na ňu spoľahnúť a tomu správnemu je s radosťou verná. Čo my vieme…….

   • Vidím to takto.
    1/ Vládou organizovaní trolli veľmi často používajú ako nick mená určitých „osobností“ – lebo sami nevedia zadefinovať vlastnú osobnosť, a tak sa skrývajú za osobnosti, ktoré majú načítané. V priebehu trollingu sa však snažia nejako sa vyprofilovať – získať viac autority, a tak menia svoj pseudonym.

    2/ V Čechách vznikla pred rokmi antialternatívna trollská skupina pod vedením homosexuálneho pornoherca Petra Jandu. Neskôr sa prevalilo, že centrum mala „prirodzene“ na VŠ výtvarných umení. Prirodzene preto, pretože systém sa snaží zamestnávať akoýe kreatívcov „umelcov“ – hoci sú blbí ako batoh žihlavy – a hlavne majú čas a „oni sú takí hraví“. Na Slovensku to sú ľudia okolo „gendera“ Godu. tiež „hravý“.

    3/ Takže prihorieva – „umeleckí“ trolli okolo prudko inteligentnej „herečky“, ktorá nepotrebuje vedieť výšku DPH – lebo život gombička – čím nemyslím Gombičku z Nevedka. Čiže – je tu cítiť určitý „rukopis“
    „Veronika Remišová skončila magisterské a doktorandské štúdium v umeleckom odbore divadelné umenie na Vysokej škole múzických umení, kde získala Mgr. art. a ArtD. Absolvovala tiež odbor audiovizuálnej komunikácie na Université de Paris (Panthéon-Sorbonne) v Paríži, kde získala diplom DEA a bruselskú Collège d’Études Interdisciplinaires (titul M.A.).[3] Získala tiež Certifikát z koučingu na univerzite v Cambridge.[7] Pracovala na oddelení prekladov v Európskej komisii v Luxembursku, manažovala európsky program pre mládež a politiky vzdelávania.[8] Po návrate na Slovensko pracovala ako hovorkyňa mestskej časti Bratislava-Staré Mesto[9] a prednášala na Univerzite Komenského v Bratislave.[8]“
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Veronika_Remi%C5%A1ov%C3%A1

    4/ Pokus tu zastrašovať trestným oznámením za „urážku ega“ = trestné oznámenie na publikum, ktoré takúto kundu pískajúcu na vlastnú kundu /narážam na jednu účastníčku Slovensko hľadá talent – možno si pamätáte/ vypískalo namiesto stand up ovation.

    Gabriela si strčila píšťalku do rozkroku: Markíza, to bol …
    [Prehľadávať doménu cas.sk] https://www.cas.sk › clanok › 182917 › gabriela-si-strcila-pistalku-do-rozkroku-markiza-to-bol-hnus
    Gabriela predviedla svoj talent: Do rozkroku si strčila píšťalku a na plejbek zapískala melódiu z rozprávky A je to Tóny boli čisté Hodnotenie porotcu Paľa Haberu pokračovalo v nasadenom vulgárnom trende. „Kde je, sakra, tá píšťalka?“ pýtal sa najprv s nechápavým úsmevom.

    Znovu opakujem – schizofrenický psychopat a tyran sa vždy štylizuje do role obete! A trolling je tyrania! Tie štemple či avatary či ako to voláte – pri rôznych nickoch a rovnakom maili hovoria o tom, že táto osoba ostatných podceňuje, nie je schopná sa kontrolovať, nie je si vedomá následkov – reakcií, nezaujíma ju to – je to psychopat. alebo viac osôb z jedného centra – nazvime to bufet trollov v nejakejumeleckej škole – na ktorú sa nedostane ten, kto nemá liberálne a genderové názory – tak ako za scíku keď niekto nebol v SZM.
    Ďalším znakom je absolútna neznalosť právnych dôsledkov trestného oznámenia na samotného oznamovateľa. Tu šípim snahu – dotlačiť redakciu, aby umožnila prístup k IP a mailovým adresám diskutérov tu – pod stupídnou zámienkou. Tento nick x N je provokatérsky troll – s inteligenciou na úrovni Remišovej. T. j. na úrovni perlorodky – čo z nej nevypáčiš – to z nej nemáš.

    Zásadne nie som za ban za hocijaké názory – ale tuto už o názor nejde! Toto j vojna a tento xN Nick je trójsky kôň! Redakcia?! Čítali ste Tróju od Shliemana? Lebo ja áno keď som mal 9. Zbavte sa jej alebo čo to je kým je čas!

    • Pokiaľ len diskutuje, tak nech diskutuje. Pokiaľ niekto tlačí na pílu až príliš, dostane ban. My ale máme veľa trpezlivosti. Aj vám sme veľa komentárov vymazali, no ban ste nedostali. Ban je až posledná možnosť, keď sa už ináč nedá.

    • vlastimila

     Aha, no to je uzasne. A co tak gramatika? Bez urazok by to neslo??

     • vlastimila
      15/01/2022 at 18:34
      “ co tski sleduju, ze kto a asko bude reagovast.“
      – kúp si chrániče na os pubis! Píšťalka ti veľmi nepomôže.

 28. Čudujem sa, že toho pankarta ešte nikto nenakopal riadne do řiti!

 29. To je znovu zrodený Hitler,ktorý velí znovu zrodeným fašistom.

 30. vlastimila

  Skoda zed sa to tu tak zvrhava, zdalo sa mi, ze by tie diskusie mohli byt zaujimave, ale nie su. Niektori si robia narok na vlastnictvo tohto portalu…nemylim sa ze? Mozno by bolo dobre, nespiclovat ludi a radsek konsdtruktivne mysliet a pisat.
  A este cosi pre redakciu, myslim ze som si pozrela vsetky kategorie, ktore tu mate, ale nenasla som temu fajcenia a drog. Ktovie preco? Nestoji za to o tom pisat, alebo Vas portal financuje prave tabakovy priemysel?!

 31. Alfons Hollerstein

  Nové slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

  https://cekni.to/s/Nezao%C4%8Dkovan%C3%AD/hot

  Mimo Facebook, bez cenzúry a s dôrazom na anonymitu. Radi vás tam uvidíme!

 32. ….Raymond Rife bol výnim.človek s výnimoč.prácou, už ho tu niekto spomínal…tie príspevky o Marle Morganovej vyzerajú byť zaujímavé….tiež ,,zaujímavé“ je ako sa ..koronocirkus začína miešať s logocirkusom“…

 33. …nie nebude…zrejme som sa niekoho dotkla, no nie toto bolo mojím úmyslom…chcela som len 2 veci povedať – tých nových značiek je už akosi ,,príliš“, to preto som to tak nazvala, že ,,logocirkus“, no v poriadku, každý nech sa môže vyjadriť a povedať, čo chce…, a tiež aj to, že p.Jean tu zrejme je s nami, no pod iným logom…keď má chuť, pridá sa pod log.Jean, keď nie, je pod iným….zrejme má na to svoj dôvod, asi tak.

 34. vlastimila

  Podozrievavi psychopati etc. stanovit dg moze len bieloplastec…

 35. Katarina Kostankova

  👍

 36. zapredana SR

Pridajte komentár

*