Jacob Rotschild: Pomocou pandemických opatrení trénujeme vašu poslušnosť


Print Friendly, PDF & Email

Jacob Rotschild: Pomocou pandemických opatrení trénujeme vašu poslušnosť

(Henry Makow, henrymakow.com) – Covid nedáva žiadny zmysel. V tom je ten zmysel. Trénujú nás, aby sme dodržiavali podvodné, iracionálne, nemorálne a samodeštrukčné nariadenia.

Poďme sa teraz pozrieť, ako sa k tejto téme vyjadril predstaviteľ jednej z najbohatších a najzákernejších parazitických rodín na tejto planéte, Jacob Rotschild.

Slová z konskej papule

Pre Nový svetový poriadok (NWO) sme potrebovali omnoho hlbšiu a trvácnejšiu poslušnosť.

Naším najväčším víťazstvom, o akom naše štruktúry mohli kedy snívať bolo, keď si drvivá väčšina populácie nechala do seba vstreknúť substanciu, ktorú by každá slobodná a uvažujúca osoba odmietla.

Navyše, keď ani nevedeli, čo tá substancia v skutočnosti je a len slepo dôverovali svojej vláde a médiám!

Plošný očkovací program nielen otvára dvere ku kontrole ľudského správania prostredníctvom génovej modifikácie, ale, čo je pre súčasnú operáciu dôležitejšie, vytvára psychologickú kontrolu správania za pomoci vakcín.

Bez ohľadu na to, či sú pre zdolanie vírusu vakcíny potrebné alebo nie, či dokonca pre mnohých ľudí škodlivé, predstavujú jednotnú a zosúladenú psychologickú zbraň, aká bola kedy vyvinutá na kontrolu ľudského správania.

A samozrejme, rúška sú na vírus totálne zbytočné. Tu však ide poslušnosť a konformitu voči našim príkazom. Preto je kľúčové, aby každý podliehal jednotným nariadeniam vlády.

Liečba osteoporózy

Ide o nainštalovanie zmyslu jednoty, konformity, poslušnosti a najdôležitejšie, rovnosti.

Je dôležité, aby boli medzi ľudí nainštalované pocity konformity a podriadenosti, ktoré potom vytvoria pocity rovnosti a dôvery. Tie sú pre väčšinu ľudí natoľko osobné a vnútorné, že práve ony rozhodujú o tom, čo ľudia nechajú vniknúť do svojho tela, ako je napríklad sex či náboženské rituály.

Uvedené veci sú asociované s ich mysľami a presvedčením, ktorého sa v každom prípade už vzdali, či už dobrovoľne alebo násilím. Tým násilím, ktoré dnes vidíte, ako ho vykonávajú mnohé vlády všade po svete.

Záver

J. Edgar Hoover raz k otázke satanizmu povedal nasledovné:

„Jednotlivec je konfrontovaný konšpiráciou tak monštruóznou, že jej existencii nedokáže uveriť. Naše mysle si neuvedomujú diabla, ktorý bol do nich implantovaný.

Naša myseľ potom odmieta dokonca aj predstavu, že ľudské bytosti by mohli zastávať filozofiu, ktorá ničí všetko, čo je dobré a slušné.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Veru ovečky poslúchajú, pekne poslušne idú pre vakcínu…a ešte pekne poslušne podpíšu papier, že berú na seba zodpovednosť ak by sa im niečo stalo…

 2. Ander Kixa
 3. Nechce sa mi veriť, žeby člen tejto najbohatšej rodiny na svete (nie jednej z najbohatších) toto otvorene povedal. Rothschildovci boli vždy známi svojou uzavretosťou a iba ťahali (ťahajú) za nitky svojich bábok. Pokiaľ mi je známe, ani sa nikdy politicky neangažovali (na rozdiel od Rockefellerovcov).

  • Toto je ich najväčšia akcia za posledné storočia, tak možno nevydržali a preto si pustili jazyk na špacír.

   A to, že sú uzavretí? No to ste nevideli FB stránku jedného z nich, ktorý každý deň zverejní niekoľko statusov, v ktorých sa chvastá, čo nové si v daný deň kúpil – veľkú výletnú loď, 5 poschodovú súkromnú jachtu, nové Ferrari (už 350. auto v stajni), atď, atď. Teraz nevieme ten profil narýchlo nájsť, ale keď ho nájdeme, tak ho sem doplníme.

  • Vseobecne ano,ale su aj vynimky,alebo sa uz citia tak v kontrole,ze im to vobec nevadi,vsak 500 Trillion,nie je malo,OUCH

   • He – 3 nuly rozdiel – 5 Bilions US nie je 5 miliárd „Babišovych“, ale 5 triliárd „neviem koho“.

  • aj keď to vyhlásia, časť ľudí im to nebude veriť budú to považovať za blud… ničomu, čo nabúrava ich matrix a eliminuje ich strach,nebudú veriť!!! a to títo veľmí dobre vedia a anoi sa zo svojimi zámermi netaja!!!

 4. Pokolra veluk

  „Plošný očkovací program nielen otvára dvere ku kontrole ľudského správania prostredníctvom génovej modifikácie“
  Hroza! Toto je v kovid vakcínach! https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/ Tento proces sa riadi pomocou “inštrukcií” vysielaných napr. 5G mobilnými sieťami. Keď si “covid vakcínu” dáte vpichnúť, svoje telo si tým otvoríte genetickému inžinierstvu vykonateľnému nadiaľku (!) – bez toho aby ste si to všimli, smart grafén vo vašom tele môže prijímať “inštrukcie” a hocikedy prepísať DNA vašich buniek ľubovoľným spôsobom.

  • Presne tak,o tejto technológii uz Hovoril Dr.Pierre Gilbert in 1995-google it: pierregilbertin1995 is in French and english

  • Pavelkovych Milan

   Kedy začneme tie kurvy likvidovať? Rotchildovci, obamovci, Clintonovci, Zuckerberg, Fauci, Klaus Schwab, Bezos, Gates, sereš…?

  • Satanisti a iluminati potrebuju pobit miliony oviec na oltari Lucifera. Vsetky vlady a prezidenti na planete su v tomto plane zapojene! Nove krizy a plandemie a vojny maju pripravene na 100 rokov dopredu!

 5. https://deutschlandkurier.de/2021/12/fuehrender-us-epidemiologe-corona-ist-von-der-politik-erzeugte-pandemie-der-angst/

  Covid-19 je především „pandemie strachu“, kterou zinscenovali politici a úřady . To neříká jen tak někdo – to říká uznávaný americký epidemiolog Harvey Risch z ctihodné Yale University v americkém státě Connecticut.

  Na rozdíl od německých „wirrologů“, jako jsou Lauterbach a Drosten, má Risch skutečné odborné znalosti (více než 300 recenzovaných odborných publikací). V rozhovoru pro americké vydání „Epoch Times“ uvedl: Corona byla primárně inscenována politikou a autoritami. Americký vědec doslova: „Celkově bych řekl, že jsme měli pandemii strachu. A strach zasáhl téměř každého, zatímco infekce zasáhla poměrně málo.“ Risch vědomě mluví v minulosti – protože pro něj už Corona není pandemie, ale endemita, tedy infekční onemocnění, které se vyskytuje na prostorově omezeném území.

  Pro profesora z Yale také není pochyb o tom, že skutečná pandemie Covid 19 byla velmi selektivní a velmi předvídatelná. Mladí, zdraví lidé nebyli postiženi téměř – riziko hrozilo pouze u starých, dříve nemocných lidí. Přesto byli lidé vyděšení – a všichni!

  • oprava Endemie.

  • Strach má veľké oči. Ľudia hrabu a okrem iného sa boja že si to svoje bohatstvo nežijú. Obrovská dráma aj tragikomédia zároveň. Veď čo povedať ak sa takmer sto ročný človek bojí že chytí covid a umrie. Vraví sa že mladý môže a starý musí. A predsa sa boja. Majú zlé svedomie? Boja sa svojej predstavy raja alebo skôr pekla? Boja sa tak veľmi až sú schopní ubit neockovaneho a to napriek tomu že práve oni môžu byť vironosicom. Vraj sa dôsledky očkovania malých detí a tehotných žien prejavia o 5 rokov. Svoje deti by som očkovať za takýchto podmienok nedal. Asi sa naozaj pripravuje zlatá miliarda.

 6. Chcete zavřít miliony občanů?
  Nyní se ale nabízí otázka, jak si politici a jejich ochotní následovníci konkrétně představují řešení problémů prostřednictvím povinného očkování? a dalších 10 otázek kolem očkování
  Hledá se obětní beránek pro vlastní selhání?
  Jak vnímáte rezoluci Rady Evropy č. 2361 ze dne 27. ledna 2021?
  Porušení povinného očkování je trvalým přestupkem. Jak často by se měla pokuta ukládat?
  zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován, kvůli možným zdravotním rizikům nebo se nechtěl nechat očkovat;

  To je výrazem základních evropských hodnot, zejména těch, které se týkají lékařské etiky a práva. Tyto již neplatí?

  Nezaplacení pokut bude mít za následek uvěznění. Kolik nových vězeňských míst by mělo vzniknout?

  Plánuje se internace ve speciálních táborech pro dobudování dalších požadovaných vězeňských kapacit?

  Plánuje se vymáhání v případě opakovaného nerespektování povinného očkování? Nebo bude pokuta pokračovat donekonečna?

  Jaká opatření jsou přijata, aby se škody způsobené vakcínou jednoduše a nebyrokraticky nahradily?
  Jaká bude náhrada za obvyklá poškození (trombóza, myokarditida, perikarditida, obrna atd.)? Budou daně jako v pojišťovnictví?

  Jaké je odškodnění pozůstalých v případě smrti?
  a další otázky, které je potřeba dokola klást a nedat pokoJ
  -viz zde

  ZDROJ https://www.achgut.com/artikel/zieht_euch_warm_an_10_unbotmaessige_fragen_zur_impfpflicht

  • Chcete zavřít miliony občanů? a JAK?

   • Ako? Postuňe. V Austráliji odchitávajú ľuďí bez kovidpasow a odvlečú ich do koncentrákow. Koncentráki sú po celom sveťe.

  • Pokutami a vysokými daňami nám plánujú „vyvlastniť“ majetok! Je to typické DNA chazarské výpalníctvo! Ich problém spočíva v tom, že zatiaľ čo ich celosvetová mafia je kozmopolitne rozptýlená /pôvodne Rusmi rozprášená/ po svete – my sme tu pohromade. Akurát my nemáme hlavy pohromade. Všetko je to o organizovanosti. Preto nás neustále – z ich strany jednotne – rozvracajú. Lebo Slovák chce len pokoj. Oni – pomstu. A ovládať, drancovať. Nedáš ranu – dostaneš ju.
   https://ulozto.net/file/cxpTGorwrVJC/chazarsky-vplyv-na-nas-vsetkych-mp4#

   • Maroš, myslím, že partizanština čoskoro začne a bude dusno…

   • Existuje výborný faktografický materiál – myslím ako historiografické zhrnutie o podstate Chazarov – lepšie ako vo Wikipédii. Autorka je zrejme nosatá – otázka na koho strane je – možno to hrá na obe – v každom prípade – ak vedomosti znamenajú moc – ona tie vedomosti dodáva. A možno ide o typickú schizofréniu a typickú snahu vyniknúť. Je to ako otvorená knižnica rabína – o Golemovi, ktorý sa postavil proti svojim. ???

    Tu je faktické logo – „Babylonský elixír bytí
    Babylonská spolková činnost roku 5 779 etc.“ – čiže podľa židovského kalendára.

    Super článok o Chazaroch – úvodníkom autorky koncipovaný „ako tvrdenia antisemitov“ – akurát, že Chazari nie sú semiti. Odporúčam. Prirovnal by som to k rozoberaniu Protokolov Sionu a zároveň tvrdeniu, že to nie je pravda. „Toto dieťa-vrah nie je moje – hoci som ho vychoval!“ – s typickým chucpe.

    Chazarský mýtus ve službách imperiální politiky
    „Dezinformační média orientovaná na podporu ruského vlivu čas od času oživují tzv. chazarskou teorii, která se propagandistům stává projekčním plátnem radikálního dějinného dualismu, v němž hraje roli hypotetické židovské spiknutí ohrožující idealizované ruské slovanstvo.“

    A tu to začína!
    „Pro některé křesťany může být emocionálním problémem fakt, že pohrdaní Židé jsou potomci tvůrců biblických knih, které církev uznává jako část křesťanského kánonu, že jsou dokonce možná pokrevně spojení s apoštoly a s Ježíšem. Zatímco teologicky lze tento problém sprovodit ze světa substituční teologií, která veškerá požehnání daná biblickému Izraeli Hospodinem snímá z vyvoleného lidu ve chvíli, kdy se Židé před Pilátem zřekli Krista, a převádí je na křesťany, pro stoupence spíše rasového antisemitismu je přijatelné řešení, které totéž provádí v etnické rovině. Tedy je nutné dokázat, že dnešní Židé nejsou nikterak geneticky, etnicky, rasově a vůbec jakkoliv biologicky spříznění s biblickými Židy. Takovým vítaným „důkazem“ se roku 1976 stala publikace Arthura Koestlera (1905-1983) Třináctý kmen, Chazarská říše a její dědictví.1

    Sám autor, sekulární a levicově smýšlející židovský spisovatel původem z Maďarska napsal řadu významnějších literárních děl, nicméně do obecného povědomí vstoupil svou kontroverzní tezí o chazarském původu evropských Židů. Koestler vycházel ze sporých historických pramenů o Chazarech, kočovném kmeni spřízněném snad s Turky a Mongoly. V polovině 6. století se tyto kmeny začaly usazovat v oblasti mezi Černým a Kaspickým mořem. V roce 740 vládci Chazarů, chazarská nobilita a snad i poměrně velký počet prostých lidí, přijali judaismus, podle všeho z pragmatických důvodů, totiž z touhy po nezávislosti na křesťanských či islámských vládcích mocných sousedních říší. Chazarská konverze k judaismu však nikdy nebyla bezpochybně doložená historickým bádáním. Dějiny Chazarů znamenaly jednak intenzivní obchodní činnost a jednak dobývání nových oblastí a neustálý zápas s mocnými sousedy.“ – POKRAČOVANIE…
    „https://babylonrevue.cz/chazarsky-mytus-ve-sluzbach-imperialni-politiky/

  • A prečo to má byť stále a zas vyjednávanie o peniazoch?! Akože peniazmi sa vybaví genocída?! Zdravie a život v prdeli – ale za peniaze?! „Všetko a všetkých si kúpime!“

   • Souhlas, tady jde spíše, ale o to je otravovat a předkládat nedořešené a zkusit je v tom omotat. Nedat jim taky pokoj. Osobně jsem i jako nedárce orgánů v evidenci, protože tomuto systému jako celku opravdu nevěřím. A s dotazam jako, co kdyby to potřebovalo tvojě dítě, těm se směju, takový lidé moc koukají na usa filmy.

   • jenom okrajově: v Německu páskují očka, náramek, jsou výdejná místa, kde onáramkují dle osvědčení o 2G-to je něco jako očko a test negat a zkontrolují doklady k tomu , následně při odchodu, protože mají tvoji identitu ověřenou, máš povinnost se jít odpáskovat, a musíš to mát na ruce. Tak mají vstup do některých nákupních center a podobně. Nově uvažují o tom co už veřejně zkouší a dělá hacker ve Švédsku čip mezi palec a ukazovák, který v současnosti načte data z mobilu a a Švéd to má ve vývoji jak to aplikovat přes načítací brány. Němci o tom horlivě uvažují taky, viz jejich denní tisk, jenže musí dořešit ochranu osobních dat nějakou legislativou. Nicméně prozatím zvažují rozdávat místo náramku možná něco jako je na oblečení v obchodech, kde spustíš alarm, pokud zboží odneseš bez placení , takový ten knoflík , tak uvažují prozatím o této alternatíve přes brány , než dořeší čipy mezi palec a ukazovák pro očka v první vlně.

  • „Smart cities“ budu concentracne tabory.v uSA je asi 30 tisic Guillotines,a bude sa vyrabat a Biosludge,(vlastne uz sa vyraba,na UCLA,atd.)ako podla „filmu“ Soylent Green

  • 10 otázek na očkování, proč?
   Když chcete porazit nepřítele, musíte být inteligentnější než on. Ale když jste blbý, nezbývá než umořit ho vaší blbostí …otravovat ho

 7. https://www.naturalblaze.com/2021/12/despite-mass-censorship-rfk-jr-s-book-on-faucis-corruption-is-1-best-seller-on-amazon-ny-times-wall-st-journal.html
  Despite Mass Censorship, RFK Jr.’S Book On Fauci’s Corruption Is #1 Best Seller On Amazon, NY Times, Wall St. Journal
  Napriek masovej cenzúre je kniha RFK Jr. o Fauciho korupcii #1 najpredávanejším na Amazone, NY Times, Wall St. Journal

  With his extraordinary new book, The Real Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health, RFK, Jr. has made it very clear that he will not allow Orwell’s 1984 totalitarian boot to stamp on his face.
  Svojou mimoriadnou novou knihou The Real Fauci (Skutočný Fauci): Bill Gates, Big Pharma (farmaceutický priemysel), and the Global War on Democracy and Public Health, RFK, Jr. (a celosvetová vojna prostredníctvom demokracie a verejného zdravia) dal veľmi jasne najavo, že nedovolí, aby mu do tváre dupla Orwellova totalitná čižma z roku 1984.

  RFK, Jr. = Robert F. Kennedy, Jr.

 8. https://cz24.news/covidova-operace-co-uz-vime-s-jistotou/
  COVIDOVÁ OPERACE – CO UŽ VÍME S JISTOTOU

 9. https://cz24.news/nejvetsi-svetovi-zlocinci-uz-nic-neskryvaji-jedou-si-svou-agendu-a-koupeni-lokalni-politici-jim-delaji-bachary/
  Největší světoví zločinci už nic neskrývají. Jedou si svou agendu a koupení lokální politici jim dělají bachary

 10. https://www.infovojna.sk/article/video-byvaly-vicepresident-pfizeru-varuje-svet-vlady-po-celem-svete-vam-lzou-rznymi-zpsoby-ktere-snadno-zjistite-byli-jste-vystaveni-propagande-a-lzim-od-lidi-kteri-jsou-v-tom-velmi-dobre-vyskoleni
  VIDEO: Bývalý vicepresident Pfizeru varuje svět: „Vlády po celém světě vám lžou různymi způsoby, které snadno zjistíte. Byli jste vystaveni propagandě a lžím od lidí, kteří jsou v tom velmi dobře vyškoleni!“

  Dr. Michael Yeadon varuje před nebezpečím vakcín proti Covidu-19. Označil „asymptomatický přenos“ za zcela vymyšlený pojem.

 11. https://www.infovojna.sk/article/video-harabin-o-mimovladkami-skorumpovanej-prezidentke-caputovej-ktora-dviha-zastavu-boja-proti-korupcii
  VIDEO: Harabin o mimovládkami skorumpovanej prezidentke Čaputovej, ktorá dvíha zástavu boja proti korupcii

 12. https://zemavek.sk/v-australii-uz-bez-covid-pasu-nezaplatite-na-pumpe-ani-v-kaviarni/
  V Austrálii už bez covid pasu nezaplatíte na pumpe, ani v kaviarni

 13. https://www.hlavnespravy.sk/najnovsie-pokyny-ema-su-4-vakciny-do-roka-z-hladiska-verejneho-zdravia-ziaduci-interval-pre-booster-sa-skracuje-na-3-mesiace/2787560
  Najnovšie pokyny EMA sú 4 vakcíny do roka: “Z hľadiska verejného zdravia žiaduci interval” pre booster sa skracuje na 3 mesiace!

  Z prehlásenia vyplýva, že ide o potvrdenie, že sa už dávno ráta s tým, že sa bude musieť proti Covid 19 očkovať po dlhé roky, keďže účinnosť vakcín proti Covid 19, ktoré schválila EMA nie je dlhodobá, skôr naopak, a že budú intervaly medzi vakcínami čoraz kratšie.

  • Pretoze vacciny su „operacne systemy a ludske telo je „HARDWARE

  • holistický prístup

   Dlhé roky?!? – tempo, aké sa snažia nasadiť – RÝCHLO a ZBESILO – tak do roka a do dňa … VRAŽDIA BIELEHO ČLOVEKA!!!! – PÁN TEMNÝCH vie, že svojich oddaných psychopatických OTROKOV zlikviduje veeeľmi ľahúčko, pretože sami si nie sú schopní ani zašnurovať topánky … ani uvariť čaj …

 14. Vo víre nátlaku na verejnosť, dať sa zaočkovať vakcínou proti ochoreniu Covid 19, nás zastihla najnovšia “pozitívna” správa, respektíve pokyny, tentokrát od Európskej agentúry pre lieky EMA

  „Údaje, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii, podporujú bezpečné a účinné podanie posilňovacej dávky už po troch mesiacoch od ukončenia základného očkovania, ak by bol takýto krátky interval z hľadiska verejného zdravia žiaduci,“ uviedol šéf pre vakcinačnú stratégiu EMA Marco Cavaleri.

  https://www.hlavnespravy.sk/najnovsie-pokyny-ema-su-4-vakciny-do-roka-z-hladiska-verejneho-zdravia-ziaduci-interval-pre-booster-sa-skracuje-na-3-mesiace/2787560

 15. https://www.youtube.com/watch?v=98gwHhnxLXQ
  Israel rising!
  Izrael vstáva!

 16. https://www.youtube.com/watch?v=-tB8YjH6ct0
  People gather all around Europe to protest anti-covid measures.
  Ľudia sa schádzajú po celej Európe, aby protestovali proti opatreniam proti vírusu COVID.

 17. Austrália je v protikovidovej diktatúre leader. Otázka prečo asi? Má to súvis s Rotschildovcami. Anglicko, aby mohlo vzdorovať Hitlerovi, potrebovalo obrovské finančné prostriedky. Obrátili sa na banku Rotschild s tým, že dajú do zástavy Austráliu, ktorá v tom čase patrila pod Britské domínium. Ešte dodnes V. Británia spláca Rodschildovcom vojnový dlh. Takže Rotschildovci môžu práve v Austrálii beztrestne robiť svoje zvrhlé experimenty.

  • Toto by dávalo smysl!

  • Titanik2 Aussstralia je ponorena uz pekne hlboko pod titanikom1. Titanik3 Europa zatial naklonena plava naplnena von der lajnami. Dlho to uz nevydrzi urcite maju pripravene dalsie torpeda! Je to samovrazedna sekta NELUDI ktori riadia tento titanik! Toto nie su ludia!

 18. https://www.banned.video/watch?id=61b420f09da3b216e6f39fbd
  Young Leaders Of Great Reset Doom

  While George Soros has riddled the American Justice system with Open Society funded District Attorney anarchy.

  Klaus Schwab trained and strategically placed the minions of the Great Reset cancer within the policy machine of Democracies world wide.

  The World Economic Forums young global leaders program graduates include among them French President Emmanuel Macron, New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern and U.S. Secretary of Transportation Pete Buttigiege. All of them implementing the directives of the Great Reset over the legislative will of their populace and their respective Constitutional frameworks.

  Klaus Schwabs young global leaders forum’s mission statement reads “The forum Includes more than 1,400 members and alumni of 120 nationalities of civic and business innovators, entrepreneurs, technology pioneers, educators, activists, artists, journalists, and more.

  Klaus Schwab, Founder and Executive Chairman of the World Economic Forum, created the Forum of Young Global Leaders in 2004 to help the world meet increasingly complex and interdependent problems. His vision was to create a proactive multi stakeholder community of the world’s next-generation leaders to inform and influence decision-making and mobilize transformation.”

  Whether anyone asked for it or not. Schwab’s megalomaniacal fourth industrial Revolution nightmarish vision is well underway. Inhabiting positions within Democracies that were once duly elected seats of power. Undermining national sovereignty and the future of individual freedom. A quiet Declaration of War carried out by the infiltration of his forum of young global leaders.

  PS Tu je to pekne povedané a napísané, ja bohužiaľ nemám síl to prekladať – ale viem, že dá sa to pomocou prekladača preložiť.

  • Přikládám překlad pomocí překladače.Kdo to chce pochopit-pochopí, do čeho jsme se dostali.Vypadá to,že odmítači vakcinace budou jediní,kteří budou nositeli zdravého rozumu.Vydržte!
   Překlad:https://www.zakázat.video / sledovat?id=61b420f09da3b216e6f39fbd
   Mladí Lídři Velké Resetové Zkázy

   Zatímco George Soros prolezl americký soudní systém anarchií okresního prokurátora financovanou otevřenou společností.

   Klaus Schwab vycvičil a strategicky umístil přisluhovače velkého resetovacího Raka do politického stroje demokracií po celém světě.

   Absolventi programu World Economic Forums young global leaders jsou mezi nimi francouzský prezident Emmanuel Macron, Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová a americký ministr dopravy Pete Buttigiege. Všichni provádějí směrnice velkého resetu nad legislativní vůlí svého obyvatelstva a jejich příslušných ústavních rámců.

   Poslání Klaus Schwabs young global leaders forum zní: „fórum zahrnuje více než 1,400 členové a absolventi 120 národností občanských a obchodních inovátorů, podnikatelů, průkopníků technologií, pedagogů, aktivistů, umělců, novinářů a dalších.

   Klaus Schwab, Zakladatel a Výkonný Předseda Světového Ekonomického Fóra, vytvořil Fórum Young Global Leaders v roce 2004 na pomoc světě setkat stále složitějších a vzájemně provázaných problémů. Jeho vizí bylo vytvořit proaktivní komunitu více zúčastněných stran světových vůdců nové generace, která bude informovat a ovlivňovat rozhodování a mobilizovat transformaci.”

   Ať už o to někdo požádal nebo ne. Schwabova megalomanská čtvrtá průmyslová revoluce je v plném proudu. Obsazování pozic v demokraciích, které byly kdysi řádně zvolenými mocenskými křesly. Podkopává národní suverenitu a budoucnost svobody jednotlivce. Tiché vyhlášení války provedené infiltrací jeho fóra mladých globálních vůdců.

 19. Celkem bude 8 dávek.
  „Celkem 8 dávek bude. Když se tyto vakcíny testovaly v institutu Billa a Melindy Gatesových na kuřatech, sedmou dávku nepřežilo žádné z nich.

  Již po páté dávce byla kuřata prolezlá záněty a tumory. Již rok a půl vám tvrdím, že vakcína nebude ani jedna, ani dvě, ale celkem osm, a že se budou podávat rychleji a rychleji.

  A vidíte, nyní se mluví již o čtvrté dávce. Ještě nedávno tvrdil Blatný a Bureš, že bude stačit jedna injekce a budete ochráněni od covidu.

  To co tvrdím od začátku, se bod po bodu, krok za krokem plní. Varoval jsem veřejnost a varuji vás i nadále.

  Kdo jste přežili druhou či třetí dávku, na čtvrtou nechoďte, ani na žádnou další. Už tak jste si s nejvyšší pravděpodobností zničili nevratně zdraví.

  Pokud jste se dodnes nenechali očkovat covid „vakcínami“, rozhodně svůj názor neměňte.“

  Pavel Krejčí

  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/celkem-bude-8-davek.html

  • V utajenej zmluve s Pfizerom, ktorej obsah unikol v Albánsku je uvedené, že nespotrebované ampulky, resp. po expirácii, sa musia zaslať späť výrobcovi na ekologickú likvidáciu. Lenže to bude každý štát stáť 3,5- krát viac za každú dávku, než stojí jej nákup. Preto vlády tlačia na čo najväčšiu účasť v tomto experimente.

   • Oni ich likvidovať na svoje-NAŠE! náklady nebudú – už ich idú ako nebezpečný odpad rozdať Afričanom! Afrika má 6% vakci a prakticky žiaden „covid“ – kovid majú banány – keď budú veľmi cez PCR chcieť! Afričanov potom prevexlujú do neplodnej umierajúcej Európy.
    Všetko to o peniazoch je len „odôvodnená“ lúpež a výpalné!

    Veď skúška správnosti – aby sme nemuseli Chazarom platiť „za likvidáciu“ nebezpečného odpadu – skúsme ho Afričanom rozdať sami!
    Chazari to nedovolia vyviezť, lebo aj keď „sme“ to kúpili – je to stále majetok Pfizeru – a po génovej manipulácii to bude ich aj v nosičovi tohto bordelu!
    Skús zhltnúť cudzí zlatý prsteň! Alebo kilo kokaínu – koho bude? No – toho kto ho zhabe! Tak zhabme to!

    Odbočím – skúsme to spáliť v spaľovni – zoberú nám spaľovňu?! Veď totalita vychádza z totalitnej absurdity! Tu nehľadajte logiku! Tu sa ide podľa cieľov a predstáv psychopatov! Cieľom je nás zadĺžiť a vyvraždiť – aby ani dediči nemohli prevziať dlh! Takže bez nášho protiútoku sa to nezastaví! Toto je totálna vojna! A vo vojne je dovolené všetko! TAKŽE „S DOVOLENÍM“ – POĎME NA TO!
    Psychopati NIE SÚ nesmrteľní! Oni sami nakoniec siahajú po násilí – tak prečo nie aj my?! Lebo oni nám budú robiť zle – a my im to budeme stále odpúšťať?! O tom je židobiblický projekt! Už sa konečne vyserte z tohto židokresťanstva! Alebo sa idioti nechajte očkovať priamo v kostole!

  • Jirka, US PATENT# 082583A1,publikovany 18,Marca,2021 je patent na 170 Vaccines,mRNA,DNA,atd. 170,ano,kazdy si to moze overit, tiez tam opisulu,aky terror budu na to pouzivat,cau

 20. Ano covid ytvorili politici ale ludia tuto plandemiu udrzuju. Ako? Posluchaju a chodia sa opichavat a stuchat do nosa. Ak by nik neprisiel aj plandemia by skoncila tak rychlo ako zacala.

 21. Už dlhší čas vieme, že naša susedná krajina, Rakúsko, je prvou krajinou v Európe, ktorá uzákonila povinné očkovanie proti covidu. Kto však u našich susedov žije, a naivne si myslí, že keď sa dá zaočkovať, bude mať aký taký pokoj, a vyhne sa aspoň tým najabsurdnejším rozhodnutiam, sa veľmi mýli

  Čerešničkou na torte je ale list rodičom, ktorý dostanú, keď sa v škole, alebo škôlke vyskytla osoba nakazená variantom omikron. Rodičia sú v liste najprv požiadaní, aby svoje dieťa okamžite otestovali PCR testom, a to aj v prípade, že dieťa nemá žiadne príznaky. Pričom musia ísť všetci, tak či tak, do karantény, aj v prípade, keď dieťa otestovali negatívne. Pričom ako bolo spomenuté predtým aj keby boli všetci opätovane testovaní negatívne, karanténa bude trvať 14 dní. To najlepšie, ale len prichádza. V liste boli rodičia inštruovaní, že by mali počas obdobia karantény všetci členovia domácnosti, medzi vlastnými štyrmi stenami, nosiť respirátory FFP2, iba deti vo veku od 6 do 14 rokov môžu namiesto nich nosiť ochranu úst a nosa.

  https://www.hlavnespravy.sk/kvoli-omikronu-zavadza-vieden-nove-karantenne-pravidla-heute-respirator-ffp2-uz-aj-doma/2787754

  • Myslim ze budu v skorej buducnosti im brat deti do ich „karanteny:kde ich budu pichat

  • Podľa mňa v Rakúsku ešte nie povinné očkovanie uzákonené. Zatiaľ to má podporu vládnej väčšiny, ale nie je povinné v zmysle platného zákona. Platnosť ešte môže byť napadnutá na súde.

   • Rakousko má povinné očkování od 1.2.2022

    • Čo je to má? Viete dať info na zákon, ktorým je povinné očkovanie od 1.2.2022 definitívne schválené? V každej krajine zákon musí prejsť schvaľovacím a odvolacím procesom, až potom môže nadobudnúť účinnosť. Ja som zatiaľ nič také nepostrehol. Pokiaľ viem zatiaľ sa na tom zhodla len vládna koalícia, ktorá má väčšinu. O platnom zákone nič neviem.

 22. …ďakujem Portál bádateľovi za veľmi prínosné informácie, ako aj ostat.za ich príspevky…a tiež prestaňte sa ,,navážať do Maroša“….má, aj keď niekedy svojské, no veľmi dobré názory a postrehy, je to od vás úplne neférové, ak si tu takto chcete navzájom ,,pomáhať“, vzájomne medzi sebou….a ešte mi napadlo, ten včer.link Maroš o manž.Jancových a ich vyjadreniam tu už myslím dávala Jean…??Jean“ či ,,Maroš“?…

 23. Alenka suhlas,ja si kazeho vazim,vsak sme vselijaky nie?

 24. zdravím ťa Maroš

 25. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nove-udaje-vakcina-spolecnosti-pfizer-ma-najednou-vice-nez-100-vedlejsich-ucinku/
  Nové údaje: Vakcína společnosti Pfizer má najednou více než 100 vedlejších účinků

  Přestože více než 100 vedlejších účinků vakcíny, které nyní vyšly najevo, může být pro pacienty nebezpečné: mohou způsobit například mrtvici, neurologická onemocnění, autoimunitní selhání, ochrnutí, artritidu, epilepsii, respirační onemocnění nebo selhání jater.

 26. https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-19-cast-covid-19-vrazdy-pomoci-midazolamu-v-pecovatelskych-domech-2-dil-serie-o-covidu/
  Kabala II (19. část) | COVID-19: Vraždy pomocí midazolamu v pečovatelských domech (2. díl série o covidu)

  Ve zkratce…
  Podvod Covid začal dodržováním rozestupů a obličejovými maskami. Na základě vědeckého podvodu byli lidé vedeni k tomu, aby uvěřili děsivým předpovědím nekompetentních vládních poradců. Miliony lidí měly zemřít, pokud nebudeme poslouchat! A tak… lidé poslechli. Rodiny byly rozděleny, společnosti rozděleny. Vše, co přinášelo radost – zpěv, tanec, objímání, smích – bylo zakázáno. Místo toho planetu ovládl strach a proměnil ji v temné místo. Midazolam a morfium se používaly k záměrné eutanázii mnoha tisíc starších lidí v domovech pro seniory. Je těžké tomu uvěřit? Pak se podívejte na 19. část.

 27. Dakujem vsetkym ktori prispievaju a uverejnuju clanky ku predmetnej veci kontroli a ockovanie . Mam len jeden prispevok ku kazdemu, ale hlavne politikom ktori nutia narod posluchat a plnit ich zbabele rozhodnutia. Toto platilo vzdy a bude platit dalej. HLUPY LUDIA VZDY ROBIA HLUPE ROZHODNUTIE. Doporucujem precitajte si knizku Protokoly Sionickych Mudrcov, Autor: Sergej Nilus. It was translated to many languages. And you will have a pictura where all this things kome from.

 28. https://afinabul.wordpress.com/2021/12/12/vyrobcovia-vakcin-su-imunitni-voci-zodpovednosti/
  VÝROBCOVIA VAKCÍN SÚ IMUNITNÍ VOČI ZODPOVEDNOSTI

  Ak sa farmaceutické spoločnosti zámerne rozhodnú uviesť na trh škodlivé produkty, keď ich možno žalovať, prečo by sme verili akémukoľvek produktu, za ktorý nemajú ŽIADNU zodpovednosť?

  ŠKAREDÁ HISTÓRIA POKUSOV VYROBIŤ VAKCÍNY PROTI KORONAVÍRUSOM

  VAKCÍNY NEZASTAVUJÚ PRENOS ALEBO INFEKCIU

 29. https://www.infowars.com/posts/twitter-will-now-ban-users-that-repeatedly-claim-vaccinated-people-can-spread-covid/
  Twitter will now ban users that repeatedly claim vaccinated people can spread Covid
  Twitter teraz zakáže (zablokuje) používateľov, ktorí opakovane tvrdia, že očkovaní ľudia môžu šíriť Covid

 30. „Farmaceutický průmysl je nejmocnějším průmyslem na planetě. Ti zodpovědní spí v jedné posteli s vládami, korumpují vlády penězi a tímto způsobem pak vydělávají více peněz. Zabíjejí více lidí než války. Nejdřív nám ublíží a pak nás zabijí a to musí přestat.“
  autor —John Virapen bývalý šéf švédské pobočky farmaceutické společnosti Eli Lilly

 31. Von der Leyenová odmítá poskytnout informace o údajných SMS o miliardovém obchodu se společností Pfizer
  Šéf komise na jaře jednal o nákupu vakcín přímo ve zprávách se šéfem Pfizeru, uvedl New York Times. Ale zda zprávy skutečně existují – a co v nich je – úřad EU soustavně odmítá odpovědět. Evropská komise nechce případné dohody mezi Ursulou von der Leyen a farmaceutickým gigantem Pfizer zprůhlednit. Vyplývá to z odpovědi Komise ombudsmance EU Emily O’Reilly, kterou nyní zveřejnil web netzpolitik.org . Konkrétně jde o zprávy, které si prý předseda Evropské komise vyměňoval přímo s generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou, aby uzavřel dohodu o vakcíně. O existenci zprávy v dubnu informoval list The New York Times .

  Dohoda zahrnovala 1,8 miliardy dávek od společnosti Pfizer-BioNTech. Podle zprávy renomovaného amerického deníku byla dohoda za miliardu dolarů za vakcínu dohodnuta letos na jaře , kdy velká většina Evropanů ještě nebyla očkována, prostřednictvím krátkého oficiálního kanálu v hovorech a zprávách přímo mezi Ursulou von der Leyen a Albertem Bourlou. . „Textové zprávy“ tam uvedené mohou znamenat jak SMS, tak zprávy prostřednictvím messengerů, jako je Signal nebo WhatsApp. více ZDROJ https://netzpolitik.org/2021/informationsfreiheit-von-der-leyen-verweigert-auskunft-ueber-angebliche-sms-zu-milliardendeal-mit-pfizer/ ?

 32. Je také třeba se obávat, že jsou to farmaceutické síly, které, jakmile se trh s viry vzpamatuje, zákeřně přivedou mezi lidi nové mutanty, aby donutili bičovanou populaci k každoroční trvalé jehle, jak nedávno oznámil Bill Gates: „Připravujeme se na každoroční očkování!“

  Jak to funguje, lze v menším měřítku vidět u drogových dealerů, akorát práh závislosti nebude u občanů v pocitech , ale z obav z lockdownu.

 33. https://www.extraplus.sk/clanok/blaha-rozostvavat-svet-slo-americanom-vzdy-najlepsie
  BLAHA: ROZOŠTVÁVAŤ SVET ŠLO AMERIČANOM VŽDY NAJLEPŠIE

 34. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/12/an-80yearold-woman-nearly-lost-her-life-after-covid-vax.aspx
  An 80-Year-Old Woman Nearly Lost Her Life After COVID Vax
  80-ročná žena takmer prišla o život po COVID Vakcíne

  In this short video, 80-year-old Maureen DeBoik shows the enormous bruises that cover her body since she had the AstraZeneca COVID vaccine.
  V tomto krátkom videu 80-ročná Maureen DeBoik ukazuje obrovské modriny, ktoré pokrývajú jej telo, odkedy mala vakcínu AstraZeneca COVID.

  But that’s not all. Black blisters popped up in her mouth, she shakes and she spent 17 days in the hospital with bleeding on the brain and a platelet count of zero. Doctors have given her a high dose of steroids and 20 pills a day to take to combat the issues.
  But that’s not all. Black blisters popped up in her mouth, she shakes and she spent 17 days in the hospital with bleeding on the brain and a platelet count of zero. Doctors have given her a high dose of steroids and 20 pills a day to take to combat the issues.
  Ale to nie je všetko. V ústach jej vyskočili čierne pľuzgiere, triasla sa a 17 dní strávila v nemocnici s krvácaním do mozgu a nulovým počtom krvných doštičiek. Lekári jej na boj proti problémom nasadili vysokú dávku steroidov a 20 tabliet denne.

 35. Demonstranti v Praze chtějí Vojtěcha posadit za mříže, padají sprostá slova i pískot na policisty
  Iniciativa Chcípl Pes dnes na Václavském náměstí pořádá další protestní akci. Účastníkům se nelíbí povinné očkování pro osoby nad 60 let. Iniciativa také nesouhlasí se jmenováním Víta Rakušana na post ministra vnitra a Martina Kupky na post ministra dopravy. Přijeli představitelé hasičů a policistů, uvádí CNN Prima News.
  Součástí demonstrace je podpisování petice. Pod petici proti povinnému očkování se mělo podepsat více než 40 tisíc lidí. Na místě samozřejmě nesměli chybět představitelé policie. Policie se snaží účastníků protestu donutit, aby dodržovali platná protikoronavirová opatření a rozestupy. Rozhněvaný dav, ale výzvy ignoruje, na policisty popiskuje a vykřikuje vulgární nadávky.
  https://cz.sputniknews.com/20211212/demonstranti-v-praze-chteji-vojtecha-posadit-za-mrize-padaji-sprosta-slova-i-piskot-na-policisty–16835796.html

  • Jirko, 40 000 ľudí = „nic- moc“. Na Slovensku nestačilo ani 600 000.

   • oldo, jakákoliv petice v současné době má význam/cenu nula celá nic, je to takový trhací kalendář pro tzv. politiky. Jsou porušována práva, ústavy, mezinárodní smlouvy,…proč by někdo měl přihlížet k peticím, které nemají právní oporu..

   • Posledny Ficov pokus referendum u nas s 600000 podpismi malo pre rezidentku usss fitness cenu asi 1 rolky toaletneho. Chudacik ficko miliony eur islo do vetra mohol mat za to dalsi mensi palac! alebo malu armadu !.

 36. …veľká vďaka za príspevok znovuspolu ….nech by sa nás pripojilo čo najviac, nech by sa už konečne ,,prebudilo“ čo najviac ľudí….je to dobré riešenie, len treba v ňom pokračovať a vytrvať……

 37. provokater

  normálni ľudia všetkých krajin, spojte sa.!!. Debilčekovia už na to nemajú, už sú na ceste do večnosti…

 38. Patrik Vulpis

  Tiež sa neviem dockat

 39. Schválili zákon, ktorý umožňuje očkovať deti bez súhlasu rodičov, SMER-SD nebol proti. Poslanci SMER-SD aj takí „bojovníci“ ako Fico a Blaha sa zdržali hlasovania, čim zákon podporili. Práve vďaka zdržaniu je umožnené odhlasovanie takýchto zákonov.

  https://www.inenoviny.sk/schvalili-zakon-ktory-umoznuje-ockovat-deti-bez-suhlasu-rodicov-smer-sd-nebol-proti/

  • Smeráci sú marxistické prasatá! Byť proti by pre nich znamenalo, že by ich do parlamentu globalisti už nikdy nepustili! Zdržať sa – znamená odkaz globalistom, že keď sa dostanú do parlamentu – nebudú proti! Jedna banda – jeden povraz! Osobne už seriem na práva poslancov. Sú to zradcovia národa! Každý jeden! Týmto preklínam Blahu do posledného kolena! Ak si myslí, že ich uchráni nejakým poslaneckým placebom – ešte existuje Prozreteľnosť! Všetkých zmrdov tam preklínam do posledného kolena! Amen!

   A Lichtner, ktorý dal nedávno Ficovi priestor v Infovojne, bude ďalej miešať hovno s Pellegrínim! Preto sa nemusí báť „vypnutia“! Aj tak na Infovojne robí užitočnú prácu už len David Formánek! Ale ten nesmeruje do nájomnej politiky! Všetci ostatní účinkujúci to hrajú „neutrálne“. Tolerovaná opozícia pod kontrolou nosatých.

   • Odsúhlasiť zákon, ktorý umožňuje očkovať deti bez súhlasu rodičov znamená faktické odbratie rodičovských práv! Už len degenerát nepôjde brániť deti vlastným životom! Ďalšia fáza bude odobratie práva odmietnuť očkovanie u dospelých! Dospelých degenerátov, ktorí sa tomu bitúnku len prizerajú! Úch! Keď zistím, že môj syn nechal opichať vnučku – končím s udržiavaním dedičstva! Bude mi jedno, čo sa so všetkým stane! Ostane mi už len pomsta – až za hrob!

 40. Je to prosím někde dohledatelné, co takto řekl? Oni už se tím totiž ani netají veřejně. Děkuji. Vlasta

Pridajte komentár

*