Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vedci demonštrujú, ako sa rezonančnými frekvenciami odstraňujú rakovinové bunky


Print Friendly, PDF & Email

Vedci demonštrujú, ako sa rezonančnými frekvenciami odstraňujú rakovinové bunky

Nová liečba rakoviny využíva na rozbíjanie rôznych druhov rakovinových buniek rezonančné frekvencie.

Vo svojej prednáške „Rozbíjanie rakovinových buniek rezonančnou frekvenciou“ na konferencii TEDx Anthony Holland, profesor a riaditeľ hudobnej výchovy na Skidmore College, hovorí obecenstvu, že mal sen.

Tým snom je vidieť budúcnosť, v ktorej už deti nemusia trpieť následkami toxických liekov proti rakovine či liečby ožarovaním. A dnes je so svojím tímom presvedčený, že našli odpoveď.

Čo je to rezonančná frekvencia

Mnohí z nás už zrejme videli alebo počuli o ľuďoch, rozbíjajúcich pohár zvukom svojho hlasu. Tento ohromujúci výkon, vysvetľuje Holland, je spôsobený javom, zvaným rezonančná frekvencia.

Keď sa niekto dotkne skleného pohára, vydáva prirodzenú rezonančnú frekvenciu. Aby človek dosiahol jeho rozbitie, musí zladiť túto rezonančnú frekvenciu pohára s vibráciou svojho hlasu a čoraz viac ho zosilňovať, až kým pohár konečne nepukne.

Berúc do úvahy tento jav si Holland s tímom výskumníkov položili otázku, či by rovnaký účinok dokázali vyvolať v živom mikroorganizme alebo bunke.

Narazili na prácu čínskej vedeckej pracovníčky, Dr. Mae-Wan Hoovej, ktorá vyslovila domnienku, že živé bunky prejavujú veľmi podobné vlastnosti ako tekuté kryštály.

Na základe tohto názoru sa Holland so svojím tímom zamysleli nad tým, či by dokázali ovplyvniť bunku, keby do nej poslali konkrétny elektrický signál, veľmi podobne ako to robíme pri LCD technológii.

Pri prehľadávaní databázy patentov v snahe nájsť zariadenie, ktoré by to dokázalo, narazili na terapeutický prístroj, vyvinutý lekárom Dr. Jamesom Bareom z Nového Mexika.

Zariadenie využíva plazmovú anténu, ktorá zapína a vypína impulzy, čo je, ako vysvetľuje Holland, dôležité, lebo stále pulzovanie elektriny by vytváralo priveľa tepla, a tým by bunku zničilo.

Frekvencie, ktoré ničia rakovinu

Nasledujúcich 15 mesiacov Holland so svojím tímom hľadali presnú frekvenciu, ktorá by presne rozbila živý organizmus. Magické číslo sa napokon objavilo vo forme dvoch vstupov, jednej vysokej a jednej nízkej frekvencie.

Vysoká frekvencia musí byť presne jedenásťnásobne vyššia než tá nízka, čo je v hudbe známe ako jedenásta alikvóta, teda harmonický tón. Pri tejto 11. alikvóte začínajú mikroorganizmy pukať ako krištáľový pohár.

Keď skúšaním tento postup zdokonalili, Holland začal spolupracovať s tímom bádateľov v oblasti rakoviny v snahe zničiť vybrané rakovinové bunky.

Najprv sa zamerali na bunky rakoviny pankreasu, kým konečne nezistili, že tieto bunky sú obzvlášť zraniteľné pri frekvenciách 100 000 – 300 000 Hz (Ide o frekvencie mimo hranice počutia ľudského ucha, keďže to vníma frekvencie v rozpätí 20 – 20000 Hz).

Potom prešli k bunkám leukémie a dokázali ich rozbiť skôr, ako sa mohli deliť.

Ako však vysvetľuje Holland vo svojej prednáške, aby sa z liečby stala uskutočniteľná možnosť pre pacientov s rakovinou, potreboval by viac štatistických údajov.

Aké čísla dosiahli vedci?

Vedci demonštrujú, ako sa rezonančnými frekvenciami odstraňujú rakovinové bunky

Prírodná liečba osteoartritídy

Obr.1: Technológia oscilujúceho pulzného elektrického poľa rozbíja rakovinové bunky ako krištáľový pohár

Technológia oscilujúceho pulzného elektrického poľa (OPEF) rozbíjala vybrané rakovinové bunky doslova ako krištáľový pohár (viď. obrázok 1).

V opakovaných a kontrolovaných experimentoch zabili frekvencie, známe ako technológia oscilujúceho pulzného elektrického poľa (OPEF), v priemere 25 až 40 % buniek leukémie, v niektorých prípadoch až 60 %.

Zákrok navyše až o 65 % spomalil rýchlosť rastu rakovinovej bunky. Išlo o dvojitý úder.

Tím tiež zistil úspešný útok na bunky rakoviny vaječníkov. Nakoniec vyskúšali liečbu proti smrtiacej superbaktérii MRSA (meticilín-rezistentnému zlatému stafylokokovi), organizmu, ktorý je rezistentný voči mnohým bežným antibiotikám.

Na MRSA zomierajú každoročne tisíce ľudí, vysvetľuje Holland, a lieky, ktoré sa proti patogénu používajú, sú známe toxickými vedľajšími účinkami.

Neuveriteľné bolo, že frekvenčná terapia odstránila rezistenciu voči antibiotikám a výskumníci dokázali použiť malé množstvo antibiotika na zabitie baktérie.

Holland vyslovuje nádej, že táto liečba jedného dňa odstaví bežné spôsoby liečby, ktoré sú v súčasnosti pacientom k dispozícii. Na konci svojho prejavu opisuje víziu budúcnosti kliník na liečbu rakoviny:

„Som presvedčený, že nemocnie na liečbu detskej rakoviny budú iným miestom. Bude to miesto, kde sa budú deti stretávať, nachádzať si nových priateľov a zrejme ani nebudú vedieť, že sú choré.

Budú si kresliť, vymaľovávať maľovanky, hrať sa s hračkami a vôbec si pritom nebudú uvedomovať, že krásne modré plazmové svetlo nad nimi vyžaruje liečivé, pulzujúce polia, ničiace bunku po bunke, bezbolestne a netoxicky, ich rakovinu. Ďakujem vám.“

Podobný objav Royala Rifa

Stojí tiež za to zmieniť sa o tom, ako v roku 1920 Royal Rife prvýkrát identifikoval vírus ľudskej rakoviny, použijúc k tomu najvýkonnejší mikroskop na svete.

Po tom, čo vírus identifikoval a izoloval, rozhodol sa ho kultivovať v solenej bravčovine. V tom čase išlo o veľmi dobrú metódu kultivácie vírusu. Kultúru potom vzal a injekčne aplikoval 400 potkanom.

Ako sa dalo čakať, u všetkých 400 sa veľmi rýchlo vytvorila rakovina. Zaujímavý obrat nastal pri ďalšom Rifeho kroku.

Neskôr objavil frekvenciu elektromagnetickej energie, ktorá pri vstupe rakovinového vírusu do elektromagnetického poľa spôsobovala jeho úplné vymiznutie.

Skvelý objav viedol Rifeho k vytvoreniu zariadenia, ktoré by sa dalo ladiť na výstupnú frekvenciu, ničiacu rakovinu. U potkanov aj pacientov, ktorí boli v blízkosti tohto zariadenia, potom dokázal rakovinu liečiť. Viac o tom si môžete prečítať TU (v angličtine).

Hollandov prejav na konferencii TEDx si môžete pozrieť vyššie.

Jeho prezentácia je v angličtine a trvá zhruba 17 minút.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Aj Dr. Hulda Clark prístroj Zapper, Rusi prístroj Diacom. Oba aj na domáce liečenie. Máme v rodine dobré výsledky.

  2. Jsem velmi rada, ze jste otiskli tento clanek. Budu rada, kdyz otisknete vice clanku na toto tema.

    Na trhu se prodava hodne ruznych pristroju podle Dr Rife. Dr Rife byl objevitel a prvni clovek, ktery se toto tematikou zbyval.

    Mate nekdo zkusenost, ktery Rife pristroj opravdu funguje nejlepe? Prosim, napiste mi, kdo s tim mate zkusenost.

    Spravny Rifuv pristroj by mel by mit tycinky do rukou a desticky na nohy, frequence od 1HZ az do 1 MG HZ. Dr. Rife zkoumal vsechny choroby a napsal ruzne frequence, ktere ty choroby zahubi. Nikola Tesla rekl, ze pokud chceme myslet na vesmir, je treba myslet na energii, vibrace a frequence. To same plati o zdravi.

    Vse kolem nas vibruje na urcite frequence. Zdravy clovek ma vyssi vibrace a frequence. Nemocny opak. Lide mohou spolu synchronizovat energie…kdyz jsme kolem depresivnich, nemocnych lidi, ovlivni to nasi energii a za chvili jsme taky depresivni a mame nizkou frequency. Zeny, ktere spolu ziji maji menstruaci ve stejnou dobu..Frequence se daji zvysit uzemnenim, pit vodu, voda je vodiva a telo se sklada z vetsiny z vody. Po sprse si namazat telo kremem, je lepe vodive nez telo, co je suche. Poslouchat prijemnou hudbu, klassicke hudba o frequency 432…Mozart, Bach..je nejlepsi na zvyseni nasi frequence. Mineraly jsou dulezite na zvyseni frequence a vodivost v tele. . Dobra nalada zvysuje frequenci. Dr Hulda Clark o frequenciech pslala ve sve knize o vyleceni vsech chorob. Jeji Zapper se prodava a lide s nim vetsinou zabiji parasity, i kdyz nektere jeji pristroje maji velky rozsah frequenci a dr. Clark ma i seznam frequenci na vyleceni ruznych chorob.

Pridajte komentár

*