Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Popredný onkológ poukazuje na nárast výskytu rakoviny u ľudí očkovaných proti covidu


Print Friendly, PDF & Email

Popredný onkológ poukazuje na nárast výskytu rakoviny u ľudí očkovaných proti covidu

(Olivia Cook, Natural News) Popredný onkológ vo Veľkej Británii nedávno odhalil, že prípady rakoviny priam „explodovali“ medzi tými pacientmi, ktorí boli zaočkovaní proti Covid-19.

Dr. Angus Dalgleish, profesor onkológie na St. George’s University of London, urobil toto odhalenie prostredníctvom listu uverejneného v British Medical Journal (BMJ).

„Ako praktizujúci onkológ vidím u ľudí s predtým stabilným ochorením, že rakovina začne rýchlo napredovať po tom, čo boli prinútení dať si posilňovaciu dávku. Zvyčajne preto, aby mohli cestovať,“ napísal v korešpondencii adresovanej šéfredaktorovi BMJ Dr. Kamranovi Abbasimu.

„Dokonca aj v rámci mojich osobných kontaktov vidím po preočkovaniach karcinogénne ochorenia na báze B-buniek,“ napísal Dalgleish. „Popisujú, že sa niekoľko dní až týždňov po posilňovacej dávke výrazne necítili dobre.“

(Súvisiace: Ako onkológ vidím, že ľudom stabilná rakovina rýchlo postupuje po tom, čo boli nútení dať si posilňovaciu dávku.)

Onkológ ďalej povedal, že u jedného jeho známeho sa vyvinula leukémia a u dvoch kolegov v práci sa po podaní posilňujúcich dávok vyvinul non-Hodgkinov lymfóm. Starý Dalgleishov priateľ, ktorému diagnostikovali viaceré metastázy zo vzácnej poruchy B-buniek, dostal silné bolesti kostí. Mal pocit, že má „dlhý covid“, no bola to rakovina.

Lekár obhajuje svoje pozorovania tvrdením, že zodpovedajú vzoru vrodenej imunitnej supresie počas niekoľkých týždňov po očkovaní mRNA vakcínami, ktorá bola pozorovaný na celom svete.

Okrem toho tvrdí, že má dostatok skúseností v tejto oblasti na to, aby vedel, že to nie sú náhodné prípady, ako to mnohí naznačujú, a to najmä preto, že rovnaký vzor vidíme aj v Nemecku, Austrálii a Spojených štátoch amerických.

„Všetci títo pacienti mali doteraz melanóm alebo rakovinu B-buniek, ktoré sú veľmi náchylné na stav imunitného systému. To bolo ešte pred správami o supresii rakovinu potláčajúcich génov vyvolanej mRNA vakcínami v laboratórnych experimentoch.“

Lekár objasňuje, ako vakcíny COVID-19 mohli spustiť jeho rakovinu

Snáď najjasnejším príkladom toho, ako vakcíny Covid-19 spúšťajú rakovinu, je prípad Dr. Michela Goldmana, 67-ročného imunológa.

Mal podozrenie, že covidová vakcína Pfizer, ktorú dostal, spôsobila zrýchlenie jeho angioimunoblastického T-bunkového lymfómu (AITL).

Liečba osteoporózy

Goldman dostal svoju druhú dávku vakcíny Pfizer 22. septembra 2021, na čo poukázal ako na spúšťač rakoviny. Potom sa ponáhľal, aby dostal posilňovaciu dávku, pretože mal začať s kúrou chemoterapie na jeho AITL. Ale po posilňovacej dávke Goldmanovo CT vyšetrenie ukázalo pochmúrne zistenia.

Len pár dní po posilňovacej dávke jeho AITL progresovala tak rýchlo, že onedlho sa všade v jeho tele objavili metastázy.

Serge Goldman, Michelov brat a rádiológ, povedal, že počiatočné CT vyšetrenie bolo „znepokojujúce“, pretože ukázalo asymetrický zhluk rakovinových uzlín okolo Michelovho ľavého podpazušia, kde boli aplikované prvé dve dávky vakcíny.

Následné CT vyšetrenie po posilňovacej dávke ukázalo, že asymetria rakoviny sa zmenila, s rakovinovými výrastkami okolo Michelovho pravého podpazušia, kde dostal tretiu injekciu vakcíny.

Bratia Goldmanovci a ich kolegovia potom zaznamenali svoje pozorovania v správe prípadovej štúdie, ktorá bola publikovaná 25. novembra 2021 v medicínskom časopise Frontiers in Medicine.

Dokument opísal Michelove skúsenosti s mRNA vakcínou Pfizer proti Covid-19 a vyzval vedeckú komunitu, aby zistila, či sa podobné zistenia vyskytli aj u iných pacientov s diagnostikovanou AITL.

Dr. Michel Goldman uviedol, že neľutuje, že zverejnil svoj prípad. „Stále som presvedčený, že to bola správna vec,“ povedal pre portál Defender.

Záver

Na stránke VaccineDamage.news nájdete viac podobných príbehov o poškodeniach zdravia vakcínami proti Covid-19, ktoré urýchľujú priebeh rakoviny.

Tiež si môžete pozrieť rozhovor Dr. Michela Goldmana pre portál The Highwire o tom, ako vakcíny proti Covid-19 spustili jeho rakovinu:

Stop Candida

Autor: Olivia Cook, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prajem krásny večer všetkým čitaťelom bádaťela.Som mladým včelárom zo Západného Slovenska a predávam svoj vlastný včelí med a v ponuke mám na predaj Repkový 1kg-5,5 eura,Slnečnicový med 1kg-5,5 eura.Pri väčších množstvách robím aj rozvoz.Info o dopyt a ostatné môžeťe na adrese [email protected]

  • zatial nikto

   Mas vakciny,ktore produkuju med.Great success.

   • Med obsahuje elektrolyty. Čistý cukor žerú len mravce.

   • Chces nás učiť angličtinu? Na to si kurzy a školy. Dnes už možno mizerné, ale su

    • zatial nikto

     Ucit ani nie-skor oducit-ale kedze aj oducenie je mozno urcita forma ucenia,tak ani to nie,to som si len spomenul na istu frazu z isteho filmu.

   • zatial nikto nemám.Vakcíny sú presvedčivý prostriedok na ludí ako vyvolat strach z choroby a farmaceutický priemysel je Mafia ktorá si vakcínami zabezpečuje budúcich pacientov a zákazníkov.

    • mariankosmac

     Včely sú tiež vakcíny! Niekde som to videl ako ľudia pichali do seba včelie žihadlá v rámci akejsi liečby. Len alergik by mal smolíka.

  • mariankosmac

   Med je chemicky to isté ako cukor. Patrí medzi kyselinotvorné potraviny. Takže to že med je liek je len povera ktorú rozšírili včelári. Len snáď repkový med obsahuje protirakovinové účinky, tak to sa hodí!

   V poslednom čase mám pocit že v mainstrem médiách je nejako viac článkov o rakovine – tak žeby nás už podprahovo pripravovali?

   • Repkový med obsahuje „protirakovinovú“ látku s obchodným menom Roundup. Polia s repkou sa samozrejme nestriekajú presne vtedy keď tam lietajú včely, a striekanie polí je samozrejme hoax.

    • zatial nikto

     Ten Roundup je inac vystizny nazov.Ibaze sa nejedna o Roundup (zhromazdenie na exterminaciu) hmyzu,ako chcu tymto nazvom zrejme evokovat ,ale o roundup ludi

    • Ohovárame Čínu, ale videla som dokument o čínskom včelárovi, ktorý viezol včely zbierať peľ na repkové pole. Mal na to 2týždne. Bol s pestovateľom repky dohodnutý, že striekať pole budú až potom, ak s včielkami odíde. V ČR sa zasa, myslím noblis tilia dohodli, že hospodári pokosia lúky, až po zbere liečivých bylín. Všetko záleží len nás. Nepotrebujeme zbrane, najsilnejšou zbraňou sme my sami.

   • Jednoznačne. V mojom okolí už vidí nárast rakoviny, a to rýchly. Čím viac dávok, tým je to agresívnejšia rakovina a s metastázami. Ak nepríde zástava srdca, tak rakovina isto. Len sa potvrdzuje, že bolo viac sérii s rôznym zložením… nechceli byť okatí, aby všetci zomierali na rovnakú diagnózu. Hajzli ! Zase sa potvrdzuje konšpirácia: https://cz24.news/ako-dlho-budu-zit-ludia-zaockovani-vakcinami-proti-covid-19-vedci-od-zaockovania-po-koniec-cyklu-smrt-je-to-maximalne-desat-rokov/

   • Med má prirodzené antibiotické a regeneračné účinky hlavne vďaka propolisu, ktorý obsahuje. Určite to nie je „len cukor“. Cukor (obchodný názov – nie chemická skupina látok) je umelý chemický koncentrát sacharózy. Cukry (chemická skupina látok) v mede patria skôr do skupiny fruktóz (ovocných cukrov). Fruktóza je oveľa „šetrnejšia“ k pečeni ako umelý koncentrát sacharózy, preto sa podáva aj pacientom pri žĺtačke. Trošku sa dovzdelajte, keď už chcete robiť konečné verdikty tohoto typu.

    • áno, med od včeličiek z čistého prostredia (v pravidelnom malom množstve) je skutočný liek.
     …len toho čistého prostredia každým dňom ubúda…žiaľ. Napriek tomu je potrebné med pred cukrom uprednostniť.
     Cukor je cielene vyrábaný toxín na poškodzovanie zdravia človeka.

    • Fruktóza sa ukladá v pečeni ako tzv. stukovatenie pečene! Mal si na mysli glukózu! No – ale na tom záleží – kto tu aké pičoviny rozširuje!

   • zatial nikto

    Mozno aj vymyslia ako to cele este zhorsit-vakcinou proti rakovine.
    Inak som narazil na zaujimavu informaciu,ze nadory by sa vyberat nemali,ak priamo neohrozuju zivot-nador je skor priznak choroby nez povod podla tohto konceptu.

    • Ono tá rakovina má zaťažiť tak sociálny systém, ako aj celú rodinu /ekonomiku/ a psychiku /rodiny/! To je niečo ako multi morbus a great reset. V podstate ako na bojisku – jeden zranený zamestná troch ďalších! Preto je rakovina biologická aj ekonomická zbran číslo 1! Momentálne chcú vylágrovať ľuďom úspory cez energie – rakovina vylágruje úspory na 100%. V USA na tom končia celé rodiny – žiaden dôchodok, len dlžoby! Treba predať dom!

    • 👍👍👍
     stopercentná pravda, zatiaľ nikto,
     nádor je varovný signál, aby sme sa konečne uvedomili a odstránili príčinu jeho vzniku (v opačnom prípade nám po jeho vyoperovaní vyrastie ďalší)

     • zatial nikto

      Tak tak,mimozemstania sa na temu rakoviny takto vyjadrili-ze je potrebne na jej vyliecenie drasticka zmena stylu zivota ktoru si vacsina pozemstanov nemoze dovolit-napriklad odcestovat,nastahovat sa do domu pri plazi atd.Jednoducho robit a zit tak ako clovek naozaj (vedome alebo podvedome) chce.
      Okrem zivotneho stylu pouzivaju prirodnu liecbu-rastlinnu a este med-pody-to su take sci-fi pody- „rakve“ na regeneraciu na baze dna.

 2. Vir tak,jak ho uvádí systém je podvod století,nikdo ho neizoloval a nečistil. Jedná se pouze o fragmenty-zbytky ze starých,poškozených buněk,shluky ne zcela rozložených aminokyselin. Zanesené,ucpané tělo tyto zbytky nedokáže uplně rozložit na základní stavební částečky aminokyselin. Důležitá je homeostáza = rovováha v organismu,kdy se stará buňka zcela rozloží na základní částečkky-cihličky aminokyselin a z nich pak opět vzniknou nové řetězce aminokyselin a zcela nová,zdravá buňka. Už i nachlazení zpomaluje látkovou výměnu, a i systém odbourání starých buněk a vytvoření nových,zdravých,plně funkčních.Taky strach a stres ucpává tělo těmito zbytky,fragmenty buněk,..už i tak přecpaného těla chemií ze stravy ,vzduchu..poničené přírody. Tělo pak zoufale volá,křičí na lidský mozek,volá o pomoc,že potřebuje rychle nové,nové a zdravé,plně funkční buňky,ale má stále jen mnoho nerozložených fragmentů ze starých ,vadných a vysloužilých buněk a spolu se stravou přichází i další nevhodné látky,co celý proces ještě více brzdí a zhoršuje. V rámci zachování života organismu pak tělo v mezibuněčné tekutině ( mezibuněčném matrixu) použije na stavbu nových buněk i tento zcela nevhodný materiál-tyto shluky-fragmenty , nezcela rozložených buněk.Dojde k chybě až mnoha chybám v DNA, ,,Základu pro vznik rakoviny“. Šílení vědci navíc tyto fragmenty z nemocných a starých buněk se snaží ještě více ničit,přidávají dokonce další chemii,upravené řetězce aminokyselin a další a další svinstva. Této směsi jedů říkají dnes ,,Vakcína “ a píchají to přímo do organismu lidí. Jsme na vrcholu destrukce pomocí ,,Neviditelné ruky trhu“, oligarchů a falešných bohů.Už i planeta se bouří,katastrofy na Zemi přibývají a varuje tak lidstvo,že může být znovu smeteno vodou a ohněm. Ještě ale rozhoduje i propojené vědomí lidí dobrých a moudrých,skutečných potomků světlých předků,našich bohů,oni a my spolu s Tvůrcem života věčného.

 3. Blízky cieľ očkovania je uvoľniť byty pre černochov. Kto nechce zomrieť, je nácek, konšpirátor a moskal.

 4. Vlak smrti sa len rozbieha, nárast bude dramatický… kolaps spoločnosti spolu s nedostatkom paliva a drahými energiami nevyhnutný. Great reset nabral rýchlosť!

 5. +
  NĚMĚCKÝM zemědělcům bylo nařízeno SNÍŽIT spotřebu dusíkatých hnojiv, aby vyhověli zeleným tyranům z EU. Během posledního roku se zelené byrokracii EU podařilo téměř zničit energetické vztahy západní Evropy s Ruskem, takže kontinent zoufale potřebuje energetické vstupy, aby udržel svou energetickou síť funkční. Nyní je zásobování Evropy potravinami pod přímým útokem prostřednictvím několika programů, které mají zřejmě za cíl skoncovat s dostupnými potravinami ve stejné době, kdy se elektřina stává nedostupnou pro podniky i domácnosti.
  Původcem zákazu jsou byrokraté EU, kteří vedou válku proti dusíku, základnímu prvku, který tvoří téměř 80 % zemské atmosféry a je rozhodující pro produkci plodin. Poté, co vyhlásili válku uhlíku – stavebnímu prvku biologického života – se globalisté nyní zaměřují na dusík jako na prostředek k záměrnému vyvolání rozsáhlého hladomoru a masové smrti (depopulace)!
  Hnojiva na bázi dusíku produkují potraviny, které živí přibližně 4 miliardy lidí na planetě Zemi (zdroj: OurWorldInData.org). Bez dusíkatých hnojiv by doslova polovina stávající světové populace zemřela hlady. Němečtí zemědělci zatím dostali příkaz snížit používání dusíku o 20 %, ale to je jen první fáze. !!Jako u všech podobných programů bude vláda brzy požadovat další škrty a nebude trvat dlouho a dusíkatá hnojiva budou díky „kultu klimatu“, který nyní řídí politiku, téměř zakázána ve všech zemích EU!!

  A SRÍ LANKA? TA se nedávno pokusila zakázat dovoz dusíkatých hnojiv a tento policejní krok vedl ke katastrofálnímu kolapsu tamního hospodářství, vlády, dopravy, financí a právního státu. Rozšířily se masové vzpoury, zatímco potraviny z farem hnily na polích kvůli nedostatku zásob pohonných hmot a funkčních dopravních prostředků. Dokonce i vlaky byly vyřazeny z provozu.

  A BRITÁNIE: Ve Walesu občané jedí psí žrádlo, které se ohřívá svíčkami! Nedostatek potravin a energie dosahuje alarmujících bodů zvratu, zejména mezi chudými. Jak nyní informuje server WinePressNews.com, lidé ve Walesu doslova jedí krmivo pro domácí mazlíčky a ohřívají si taková jídla svíčkami, protože si nemohou dovolit pořádné jídlo ani elektrické vytápění. Britské rodiny jsou tak bez peněz a zoufalé z nedostatku jídla, že některé z nich začaly jíst místo jídla pro domácí zvířata a ohřívat si ho při svíčkách.

  A NIZOZEMSKÝ STÁT oznámil, že plánuje zabavit asi 3 000 soukromých farem tím, že je donutí prodat svou půdu státu a pak je prostě zavře. Zemědělci a vláda vedou již několik měsíců spor o nové klimatické cíle, které donutí tisíce zemědělců prodat svou půdu stát…Vláda odhaduje, že celkem bude muset kvůli splnění nových klimatických cílů zavřít asi 11 200 farem a dalších 17 600 farem bude muset výrazně snížit stavy hospodářských zvířat!!

  Tak JAK TO TEDY JE? Nejdříve klimatičtí kultisté tvrdili, že hlavní hrozbou pro planetu Zemi je CO2, ale nyní tvrdí, že planetu ničí potraviny. Proto se systematicky zaměřují na způsoby výroby potravin a zavírají je. Vše se děje záměrně a plánovaným cílem je samozřejmě masový hladomor a kolaps!!

  Zatím není jasné, odkud si klimatičtí sektáři myslí, že budou brát potraviny poté, co budou zemědělské provozy záměrně zastaveny, ale tito byrokraté nejsou známí tím, že by předvídali důsledky svých činů (PĚTIDEMOLICE V ČR). Klimatický kult je v podstatě kultem sebevrahů. Jejich cílem je téměř úplné vyhlazení lidské rasy na planetě Zemi a dusík je prvek, na který se nyní zaměřují, aby se pokusili ospravedlnit svou genocidu ve jménu „klimatické vědy“.

  A nejen to!! Ekonomika (to, co z ní zbylo) bude zničena. Malé podniky a osoby samostatně výdělečně činné budou zničeny. Inflace a jak jsem taky dříve upozorňoval – tak přijde HYPERINFLACE a ta zasáhne všechny..
  I kdby se všem zvedl plat dvakrát tolik, budou platit vyšší daně, potraviny a pohonné hmoty budou stát dvakrát tolik a peníze budou mít jen menší a menší hodnotu. Což je samozřejmě přesně to, co ti političtí srá*či a konspirátoři chtějí. Všichni si pak budou myslet, že vyhráli, když dostanou větší platy. A stávky nebudou potřeba. Má to ovšem háček. Inflace vyletí do nebes. A za tři měsíce budou všichni chtít další zvýšení platů… FINANČNÍ RESET?! = Stále prot někoho dezinformace, stejně jako tomu bylo u ko*kovid podvodu?.. hele, a JAK VYMAZAT VŠECHNY DLUHY ZEMÍ/STÁTŮ?

  A nikdy se nepoučí – FRANICE: Francouzští občané odevzdávají zbraně po tisících, zatímco vláda požaduje odzbrojení lidu (stejně jako dříve např. v Kanadě).

  – Německá vláda nutí zemědělce, aby snížili používání dusíkatých hnojiv na farmách
  – Lidé ve Walesu nyní jedí „psí žrádlo“, protože si nic jiného nemohou dovolit
  – Někteří ohřívají jídlo svíčkami, protože nemají elektřinu
  – Jaké krmivo pro domácí zvířata byste jedli, kdyby to byla vaše poslední zbývající možnost?
  – Vědecká studie neodhalila žádný rozdíl mezi maskami N95 a špičkovými lékařskými maskami!
  – Látkové masky se ukázaly jako v podstatě nepoužitelné
  – Senátor Rand Paul odhaluje Fauciho spoluúčast na masové vraždě 7 milionů lidských bytostí
  – Ředitel sexuální výchovy v plánovaném pedofilním rodičovství tvrdí, že děti se RODÍ jako „sexuální“ od prvního dne života
  – Technologie „neuralink“ Elona Muska způsobila, že si opice ukously prsty
  – Švýcarsko zakáže elektromobily, když je elektrická síť napjatá
  – Prudce rostoucí ceny pohonných hmot mohou tuto zimu zabít více Evropanů než válka na Ukrajině..

  • Vyčerpávající a dík.
   (teda 🙂 zní to masochisticky ale bez informací je to v důsledku morbidnější)
   A naváži že to už zvládá covidapartheid teroru nebo bude nativně podle toho že krysy umírali tedy hned a lidé v prý v přepočtu za 3-5. let /byla tam placeba a spousty různě toxických šarží a někde jim hekři prolomili server big pharmy s procentuálními postiženími a úmrtími po experimentálním roztoku zkoušek „variant šarží vakcín prý do konce roku 2023. Ale citaci a odkaz jsem viděl před dvěmi lety a nemohu sloužit, sorry.
   https://www.youtube.com/watch?v=LQUXuQ6Zd9w
   Zdroj že má big pharma povolené experimenty na lidech do termínu je někde tam.
   https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/videos

  • nahanas strach aj ty? preco ziadne info o tisickach ton vyhodenych potravin…hnojiva tolko nie je treba…logicke…vsetkeho jenadprodukcia…vsetkeho…len zdravy ludsky usudok jenedostatkovy tovar…
   p.s. pisal to nenjaky no

   • „pisal to nenjaky no“
    = Zdroj přímo od Mike Adams a to enní žádný „kdo nebo co“!
    naturalnews.com/2022-12-05-engineered-famine-germany-farmers-ordered-to-slash-nitrogen-fertilizer.html

    Tam je vše včetně odkazů na zdroje..

  • Dobre – a čo s tým? Mainstream a vyjebaní „spravodajci“ nepotrebujú pravdu – potrebujú pokyny!

   • Především se musí přestat užívat vše od Facebook, Google, Youtube, Twitter, Apple…atd. = jsou to „jejich nástroje“ zla!

    A dodám sem: Google oznámil spuštění nového propagandistického programu na vymývání mozků s názvem “Info Interventions”, jehož cílem je lépe ovládat myšlení a jednání moderních lidí. Cílem projektu je “naučit” uživatele Googlu, kterým informacím se mají vyhýbat jako “nepravdivým”, a zároveň je vycvičit, aby si všímali a přijímali pouze informace, které Google považuje za “pravdivé”. Pokud budou uživatelé Googlu používáni tak, jak je zamýšleno, budou “imunizováni” proti online “dezinformacím”.

    a toto: Na Googlu a YouTube bude zaveden systém “kontroly faktů” napojený na Sorose, který má potlačit pravdu a katapultovat oficiální LŽI. A dohodím ještě něco, co se děje a na co upozorňuji dělší dobu.. Nedostatek potravin se blíží, jako řešení nám podstrčí hmyzí dobroty..:
    i.postimg.cc/Vvk6Fnsy/cvrccikotas.jpg
    i.postimg.cc/NFC0CFLK/cvrccikotas2.jpg
    i.postimg.cc/7PKbZsXq/cvrccikotas23.jpg

    • zatial nikto

     Ono staci len porovnat programy ako whatsap google s tymi, ktore su menej zname a zaberaju menej pamate.
     Mam sice starsi mobil-2016-ale nesuhlasim s tym aby vo veku 6 rokov uz nezvladal whatsap.Ked som odinstaloval whatsap aj google,tak frcal ok.
     Tak preco je nutne aby google a whatsap spomalovali system ak ine programy-menej zname-skusil som aTor ako chat-to nerobia?
     Zeby boli zaneprazdnene odosielanim nejakych informacii?-Napriklad o majitelovi telefonu?
     Inak mobil som si od roku 2008 nekupil ani nekupim-odmietam korporaciam platit za to aby ma spehovali.Posledne 2 fony mi boli darovane.
     Ak nepride clovek za mobilom,pride mobil za nim!

     • Ja mám „mladý“ mobil Nokia z 2006 – niektoré plasty sa rozpadli, ale funguje. Nokia má super batérie.

     • zatial nikto

      Tiez som uvazoval ze keby som naozaj musel,zaobstaral by som si nejaky nesmartfon-vraj sklapacie sa zase vracaju do mody a znova ich vyrabaju.Videli sa mi sikovne-ale nekupim ak nebudem musiet.
      Su sice tiez rakovinotvorne,ale o nieco sympatickejsie nez mudrefony.
      Najviac pouzitelne z tychto vsetkych hraciek sa mi zdaju pocitace(naozaj sikovne viacucelove hracky) aj ked aj udajne uz procesory od i3 maju zabudovane spehovacie zariadenie,takze ziaden „alternativny“ os asi nepomoze.

     • zatial nikto

      16 rocna elektronika by mala byt povazovana za mladu,pretoze kvalitne navrhnuta elektronika by mala cloveka prezit-najmensiu zivotnost maju kondenzatory hlavne elektrolyticke-daju sa vymenit.Ine suciastky zlyhaju len pri zlom dizajne-prepatie atd.
      Poslednym dovodom predcasnej smrti moze byt nesetrne zaobchadzanie-„urazy“,zly adapter-prepatie

 6. …troška z iného ,,súdka“….aj Vám sa stáva, že mobil Vám zvoní ako na ,,povel“? keď ,,náhodou“zdvihnete, 2.strana pomaly nevie, čo vlastne chce… je to inak ,,zaujím.skúsenosť“…….

 7. V Británii v jednom z velkých měst začínají testovat de facto klimatické lockdowny pro tamní obyvatele. Chcete si vyjet autem mimo město vícekrát, než je povoleno? Vláda říká ne. Na jedno auto budete mít povoleno jen 100 cest mimo svůj domov. Cesty budou kontrolovat kamery. Vítejte v blížícím se Orwellovském světě. Více ve videu.
  https://otevrisvoumysl.cz/pouze-100-cest-autem-rocne-mimo-mesto-britanie-planuje-klimaticke-lockdowny/

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,največším problémom tejto nechápavej a do seba zahľadenej generacie a jej nasledovníkov a predchodcov je enormne rýchle a nekontrolované vyčerpávanie zdrojov a ničenie planéty v akejkoľvek oblasti a z akéhokoľvek pohľadu,,,,namiesto sadenia stromov,či šetrenia energií si staviate chýže na dlh ako ďalší žrút energií a betónujete kde sa len dá a staviate nezmysly z cudzích a neznámich zdrojov a zabúdate na zajtrajšok,,,,vy ste pre seba viacej nebezpečnými a nie covid či vakcíny,,,,propagandistické útoky na covid a opíchavanie je iba jednou stranou tej istej rímskej mince,,,,a pritom vaše ego cíti úpadok a pád a zatajuje to pred vaším ja,,,,

 9. Sláva! Je koniec klimatickým zmenám!

  Všetci sme si vydýchli, že je to – za nami. Triasli sme sa strachom, že sme – premnožení. Nikto nevedel, kto je tu – navyše.
  Rôzne ekologicko, trúbologicko, zeleno- ružové katastrofálne plány ako elektro-mobilita, nás prenasledovali ako nočná mora.
  Takmer už hrozilo, že farmári nebudú môcť chovať dobytok a pestovať zeleninu. O mäse sa nám už pomaly mohlo len – snívať. Fabriky, ktoré zamestnávajú a živia milióny ľudí, boli v ohrození. Svietiť sme začali sviečkami.

  Náhle nastal zlom..
  Teraz, keď si naša civilizácia dovolila v púšti postaviť 7 nádherných klimatizovaných štadiónov (zo ziskov nám predávanej ropy), ktoré budú po šampionáte rozobraté, (lebo v Qatare nikto futbal nehráva) a pri výstavbe ktorých zahynuli stovky robotníkov, čo samozrejme všetci dopredu vedeli, pretože vykonávať túto otrockú prácu pri 50-stupňových horúčavách, nejde bez poškodenia, alebo fatálneho zlyhania zdravia.

  A v týchto dňoch si môžu fanúšikovia vychutnať 2-hodinový zážitok náročného zápasu svojich hviezd na klimatizovanom štadióne a popritom vyjadriť svoje rozhorčenie nad nedodržiavaním ľudských práv.

  Svet paradoxov, alebo imbecilov?

  Starosť niektorých západných tímov o (dúhovú) farbu kapitánskej pásky, bola priam – dojemná. A ako – kompenzáciu za uhlíkovú stopu, si každý hráč – povinne – kúpi nové elektrické SUV – pre seba, i manželku, ev. frajerku.
  Šialený svet – sa opäť dobre – baví!
  Nech žije Koloseum!

  • A čo tak začať riešiť Grétkine mongoloidné klimaktérium. No lebo keď jej jebe teraz, neviem čo bude vtedy. Lajnovej jebe teraz a to by mala byť dávno po.

   Inak tie klimakterizované štadióny na púšti sú zrejme poháňané vlastným teplom – tak fungujú absorpčné čpavkové chladničky. Z chladiaceho média – čpavku – sa vyháňajú do chladiaceho systému absorpčné pary média – čpavku, ktorý sa na záver dostane do expanzného priestoru – adiabatické rozpínanie – kde sa skondenzuje a kvapalný čpavok sa vráti do zásobníka. A tak dokola. Je stará známa vec, že klimatizáciu v našom miernom pásme je v zime možné úspešne použiť na ohrev miestnosti – ako tepelné čerpadlo.

 10. …presne tak Ajša, je to svet paradoxov….

Pridajte komentár

*