Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Britské Ministerstvo zdravotníctva potvrdilo, že nemá dôkaz existencie SARS-CoV-2


Print Friendly, PDF & Email

Gemma O’Doherty je írska investigatívna novinárka, ktorá sa podujala vyšetriť podozrivé okolnosti okolo údajného „nového koronavírusu SARS-CoV-2“.

V spolupráci s jedným britským občanom poslali žiadosť Ministerstvu zdravotníctva (Department of Health) na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám, aby ministerstvo poskytlo dokumenty preukazujúce existenciu tohto vírusu.

Šokujúca odpoveď Ministerstva zdravotníctva

Po podaní žiadosti neskôr ministerstvo odpovedalo na žiadosť o informácie listom.

V ňom uviedlo, že ministerstvo nedisponuje žiadnymi dokumentami, ktoré by potvrdzovali izoláciu údajného vírusu SARS-CoV-2. Inými slovami, uvedený vírus oficiálne neexistuje.

O podobnom prípade z USA sme nedávno publikovali článok.

Píšeme v ňom o tom, ako v jednom z dokumentoch amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC), ktoré vlastní najväčšie biologické laboratória na svete, sa na strane 39 uvádza, že rovnako nedisponujú žiadnymi vzorkami nového koronavírusu.

Video o odhaleniach novinárky Gemmy O’Doherty si môžete pozrieť tu (v angličtine):

Čo vlastne testujú PCR a antigénové testy?

Tak ako nám, aj vám sa teraz určite natíska otázka:

Ak neexistuje žiadny dôkaz existencie vírusu SARS-CoV-2 ani jeho vzorky, čo potom vlastne testujú PCR a antigénové testy?

Ako sme už v našich predošlých článkoch písali, uvedené testy testujú krátke sekvencie génov (cca 200 až 300 z celkového genómu 30000), o ktorých sa vedci domnievajú, že pochádzajú z údajného vírusu SARS-CoV-2.

Áno domnievajú, pretože jeho génom nemajú z izolovaného vírusu, ale umelo vygenerovaný počítačovým modelom.

Keď totiž vedci pôvodne hľadali vírus u ľudí so zápalom pľúc v čínskom Wuhane, tak neizolovali samotný vírus.

Namiesto toho vo vzorkách tkanív hľadali známe génové sekvencie iných vírusov. No a z toho, čo našli, potom za pomoci počítačového modelu vytvorili genóm údajného nového kronavírusu.

Správne by sa to malo robiť tak, že najprv izolujú vírus a následne z neho sekventujú genóm. Keďže však vírus nikdy neizolovali, tak jeho genóm si takto umelo za pomoci počítača vygenerovali.

V čo je problém?

No v tom, že génové sekvencie nájdené vo vzorkách pacientov vôbec nemusia pochádzať z koronavírusu SARS-CoV-2, ale z iných vírusov, baktérií, plesní či dokonca sa môžu nachádzať aj v ľudských génoch.

Nová štúdia potvrdzuje, že „nový“ koronavírus vôbec nie je nový

Uvedené zistenia potvrdzuje aj nedávna štúdia z Talianska, ktorá zistila, že to, čo dnes považujeme za „nový koronavírus“ vôbec nie je nový, ale je tu s nami zrejme už veľmi dlho.

Išlo o štúdiu na vyše 959 talianskych pacientoch s rakovinou pľúc, ktorým boli v období od septembra 2019 do marca 2020 odobraté vzorky krvi. Keď teraz vedci otestovali tieto vzorky krvi, zistili, že napríklad už v septembri 2019 bolo okolo 10% vzoriek pozitívnych na protilátky na údajný COVID-19.

Liečba osteoporózy

Ako je to ale možné? Veď predsa podľa oficiálnych vyjadrení „nový koronavírus“ bol prvýkrát objavený u čínskeho pacienta niekedy v strede novembra 2019 po tom, čo sa nakazil od netopiera na trhu so živými zvieratami?

Možné je to tak, že tento údajne nový respiračný vírus tu s nami nie je od novembra 2019 a nepohádza z Číny, ale je tu s nami už pomerne dlho.

Ak v septembri 2019 už malo protilátky na vírus SARS-CoV-2 zhruba 10% ľudí v Taliansku, tak to musel v populácii kolovať už veľmi dávno!

Video o tomto odhalení talianskej štúdie si môžete pozrieť tu:

Preto začať robiť nejaké pandemické opatrenia a lockdowny zamerané na „sploštenie krivky“ v marci roku 2020 sa v tomto novom svetle už javí ako úplne komické a nezmyselné. Ide o obrovský, zločinný podvod!

Zhrnutie

Ako sa ukazuje, celá táto pandémia sa zvrháva na gigantickú celoplanetárnu frašku. Vírus, ktorý nazývame SARS-CoV-2, pravdepodobne vôbec neexistuje.

Respiračné ochorenie COVID-19, ktoré má tento vírus na svedomí, je pravdepodobne len obyčajný zápal pľúc a spôsobovať ho môžu niektoré zo stoviek respiračných vírusov, ktoré sú s ľudstvom už odnepamäti.

To len teraz sa na jeden (alebo viacero) z týchto vírusov vlády zamerali a rozpútali masovú hystériu.

Pri úvodnej analýze vzoriek čínskych pacientov začiatkom roka 2020 objavili časti z týchto vírusov za pomoci počítačového modelu a následne vyfabrikovali maginárny vírus SARS-CoV-2.

No a zvyšok už je história, ktorú poznáte…

Lockdowny, masové testovanie, karantény, zatvorené školy, reštaurácie a iné podniky, devastácia ekonomiky, obmedzovanie ľudských práv, teror obyvateľstva, obmedzovanie bežnej zdravotnej starostlivosti, príprava na masové očkovanie, atď.

Ako z toho von?

Je najvyšší čas ukončiť celé toto šialenstvo, kým ešte nie je úplne neskoro. Kým nás úplne nezdecimujú.

Vlády sveta sú však hluché a slepé. Zdá sa, akoby im tento stav vyhovoval, pretože si môžu upevňovať moc a zavádzať novodobú totalitu. Existujú dokonca podozrenia, že vlády za týmto podvodom samé stoja.

Čo s tým?

Tu už pomôžu jedine občianske protesty a aktívny odpor proti tyranskej vláde. Nedávno 17. november ukázal, že ľudia už toho všetkého majú naozaj dosť. Tento tlak verejnosti však nesmie zoslabnúť, naopak, musí sa vystupňovať.

Už túto sobotu 28.11.2020 o 15:00 hodine sa organizujú ďalšie protesty na námestiach mnohých slovenských miest – Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Prešov, Trnava, Martin, Piešťany, Topoľčany, Michalovce, Poprad, Bardejov, Lučenec, Žarnovica, Prievidza, Ružomberok či Spišská Nová Ves.

Mnohé ďalšie mestá sa určite pridajú tiež. Keď naši volení zástupcovia zošaleli, musíme sa proti teroru postaviť my občania. Inak nás ten ich teror čoskoro pohltí.

Preto cez víkend určite príďte na námestie vášho mesta povedať diktatúre svoje rázne „Nie!“

Stop Candida

Zdroje: bitchute.com, odysee.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marian Kročan

  04.marca 2020
  Známy ruský lekár infekčných chorôb Vladimír Nikiforov povedal, „že Číňania nám neposkytli živý vírus, iba dali sekvenciu genómu uvedenú na papieri, ale nie je to celkom to, čo je potrebné na nájdenie liečby. Prečo to potom skrývajú? Možno nemajú nič a situácia by potom bola úplne fiktívna?“, uviedol profesor.

  http://www.netky.sk/clanok/koronavirus-moze-to-byt-falosna-epidemia

  • Marián,neviem aký efekt má tie tvoje filozofické úvahy,ale preber sa z nejakých úplne nepodstatných úvah!!!!!…..otvor si oči a pozri sa aká je realita!!! Takže nepíš voloviny,ale poď do ulíc a nakopať ten diktatorský systém!!!!!

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležité článku. Na weboch mercola.com naturalnews.com nabehli ďalšie „hororové“ články na túto tému.
  Neskôr nimi „prejdem“, ako sa ide robiť naša depopulacia vakcínou, ďalšie uberanie práv, non stop sledovanie…
  Ako to Rockefellerovci vysnívali tak sa to zavádza. A my ovečky poslúchame.

 3. Definitiva

  Neexistencia vírusu SARS CoV 2 je kardinálnym dôkazom o podvode. Ak neexistuje vírus, pôvodca nákazy. tak neexistuje ani ním vyvolané ochorenie a neexistujúce ochorenia nemôže mať klinické príznaky.

  Hranica medzi psychopatom a zdravou mysľou je postavená na dôkazoch, faktoch a používaní mozgu na princípe logiky a faktov a na odmietnutí všetkého ostatného.
  Myslenie v kategórii „verím, myslím si, pravdepodobne, bolo by to možné“ a iných pseudo vedeckých metód je stavom psychopatickej mysle. Viera v biblické náboženstvá vylučuje fakty a dôkazy, myseľ odmieta nové poznanie, vzdelanie. Tento stav mysle sa začína navodzovať krstom batoliat, ktoré nevedia, nepoznajú svet, nevedia sa rozhodnúť, nemajú na výber, je to teror a otroctvo, rozvoj slobodného ducha je zastavený. Vatikánska katolícka cirkev od r.325 surovo potláčala všetky iné formy náboženstva, viedla vojny, teror, milióny mŕtvych v mene kresťanstva.
  Píšem to preto, lebo v človeku je min. 2000 rokov zablokované myslenie na základe faktov, udalostí, dôkazov, človek bol 2000 rokov selektovaný na duševné otroctvo, prijímanie dogmy a nezmyslov ako životnej normy.

  1. Minule som písal o 5000 ročnej svetovláde sociálnych parazitov na základe ich sociálno parazitickej ideológie. Toto je fakt doložený množstvom archeologických nálezov, písomností a udalostí, ktoré cyklicky vždy spejú ku nadvláde elít nad davom otrokov a to až po dnešok! Vid. DVTR, KSB, http://leva-net.webnode.cz.
  Pjakin konštatuje, že Západ je priateľský k Rusku len vtedy, ak je v núdzi a potrebuje pomoc. V konečnom dôsledku sa Západ vždy vrátil k politike nenávisti a likvidácie Ruska. Západ je dedičom sociálno parazitickej ideológie, dnešnej otrokárskej svetovlády.

  2. Biblické cirkvi min. 2000 rokov slúžia svetovláde ako nástroj na ovládnutie ľudstva. Cirkevné udalosti svedčia o tom, že vždy, od svojho vzniku, bola vatikánska cirkev podriadená svetskej moci. Čiže cirkev slúži sociálne parazitickým elitám.
  Vznik náboženstva vid: Viktor Timura, Dávnoveká Európa.

  3. Dnešný postoj ľudí ku korona je typickou slepou vierou bez dôkazov, vierou v neexistujúce ochorenie a strachom zo smrti. Cirkev v minulosti predávala odpustky, odpustenie hriechov, kupovali si ich zo strachu o život králi a šľachta, boli a sú to dodnes len blbci.
  Dnes ľudia namiesto odpustkov dostanú Covid test a vakcínu v nádeji, že neochorejú a nezomrú.

  4. Politici a ich pseudo odborné komisie nám doteraz nedali žiadne dôkazy o o existencii Covid ochorenia, neexistuje metodika o vykazovaní údajov, o pitevných dôkazoch úmrtia, totálny medzištátny bordel, mätenie mysle.
  Ľudia sa nedožadujú dôkazov, slepo veria, aj neveriaci v Boha.

  Ak ste nepochopili súvislosti,. tak si dovolím spojiť body 1 až 4 ako jeden logický a na seba nadväzujúci reťazec udalostí. A pridám bod 5.

  5. Čínsky prezident oficiálne požaduje celosvetové trasovanie ľudí, centrálnu databázu všetkých 7,5 mld. ľudí na svete. Dôvodom pre dobrovoľnosť ľudí je ochrana pred neexistujúcim Covid ochorením.

  Už sa vám otvorili oči? NWO, globálne otroctvo a Covid!

  Ľudia veria, ľudia sa podriadia. V Číne tento systém fašistického apartejdu už funguje, na základe dobrovoľnosti. Bez zeleného QR kódu vás nepustia ani do dopravy, ani do obchodu.

  https://aeronet.cz/news/cinsky-prezident-vyzval-k-zavedeni-mezinarodniho-trasovaciho-qr-systemu-v-mobilnich-telefonech-pro-cestujici-na-celem-svete-ktery-by-umoznoval-vyuzivat-big-data-nasbirana-pomoci-modulu-a-sensoru/

  Čina je vodcom v globalizácii, určuje podmienky pre svet. Dianie na Slovensku je v priamej súvislosti so záujmom Xi Jinpinga. Vďaka dejinne najtupšej a najpredajnejšej vláde na Slovensku v celých našich dejinách sme sa stali predmetom rýchleho zavedenia globalistického NWO.

  Svetové elity jednoducho len využívajú možnosti a Slovensko je pre nich možnosťou. Vz občania to umožňujete nosením rúšok a testovaním.
  V Rusku, Maďarsku, Poľsku, Bielorusku, Švédsku sa toto nedeje.

  Záver: Nič nového. Svetovláda elít je možná len vďaka tomu, že ju ľudia dobrovoľne prijmú a potvrdia vo voľbách a po nich sa dobrovoľne podriadia všetkým príkazom.

  Každý človek má osud vo vlastných rukách. Ja som zažil stav, že som dobrovoľne končil so životom z dôvodu „neliečiteľnej“ choroby. Dnes odmietam všetkých farmaceutických dílerov, tzv. MUDr., Teším sa vynikajúcemu zdraviu, zdravie si riadim sám, bez dnešnej medicíny, ona zdravie neponúka.
  Chcem tým povedať, že voľ nebyť, ako byť otrokom, je moja životná filozofia, fungujem na základe faktov, dôkazov, vyznávam slobodu ducha, pripúšťam Stvoriteľa, základom morálky a každodenného životného meradla je zmysel existencie ľudstva vo vesmíre aj na Zemi a nie žabo myšie vojny politikov o moc.

  Nemôže ma poraziť žiadne sprisahanie elít proti ľudstvu, toto čo sa deje, je proti vesmírnym zákonom, preto je celé sprisahanie elít proti ľudstvu odsúdené na zánik, je to len otázka času a vyspelosti ľudstva. Ak nebudú ľudia, nebudú ani elity. Zažil som to a viem, že o svojom živote rozhodujem sám, s plnou zodpovednosťou voči ľuďom, deťom a vedomím si sily Stvoriteľa a vesmírnych zákonov. Dnešné elity sú len pozemským, dlhým, 5000 ročným prdom, ktorý smrdí aj Stvoriteľovi. Inteligentný život na Zemi existoval už pred miliónmi rokov. Život na Zemi si treba zaslúžiť.

  Občania, váš život je vo vašich rukách, nenadávajte na žiadnu vládu, lebo to vy, občania a nie vláda. Prestaňte nosiť rúška, testovať sa a plniť nezákonné príkazy vlády a komisie. Covid neexistuje. Covid je krycí názov pre sprisahanie globalistických elít proti ľudstvu.

  • Ako si vyriešil zdravotný stav bez medicíny? Chcem len vedieť akou cestou sa mám uberať. Ináč s tvojím komentárom plne súhlasím.

   • Mirec – svetonázor – najvyššia priorita riadenia všetkého na úrovni ľudstva – myslené ako prejav našej dimenzie. Viera a presvedčenie liečia – viera a presvedčenie aj zabíjajú. Vyber si! Svetonázor duchovný – svetonázor materialistický. Správne – aj aj – horný aj vrchný svet – v našej dimenzii.

    Odbočím – skúste si ozrejmiť najvyšší trest pre sociálneho tvora – exkomunikáciu! Segregáciu! Testovaní – netestovaní, očkovaní – neočkovaní! „Dôvod“! Toto sú „cirkevné“ – sektárske rozhodnutia! Satanistov!

    Odbočím – ani pôst sa nedá zvládnuť bez svetonázoru! To je cesta! Vedieť a veriť!

   • Mirec, pán Definitiva Vám/Ti neodpovedá…tak – iba v skratke – odpoviem ja; mám podobné názory na životný štýl ako on. Aspoň to najzákladnejšie: Postupuj/-te podľa princípu – v jednoduchosti je zdravie aj sila. To znamená, jedz/-te len prvotné potraviny v prirodzenom stave, vylúč/-te polotovary a priemyselne spracované potraviny.
    Zeleninu vždy čerstvú a v surovom stave. Nekombinovať cesnak s cibuľou, ani petržlen so zelerom, ani petržlen so šalátom. Pridať za lyžicu bio octu a olej.
    Oleje – vhodné sú iba za studena lisované (slnečnicový a repkový nie); občas kúpiť krilový olej. Tepelnou úpravou sa oleje zničia a zanášajú cievy.
    Obilniny namočiť, potom prikryté udusiť / uvariť / (len nevyhnutný čas). Quinou je najlepšie konzumovať v surovom naklíčenom stave.
    Bielkoviny: vajcia – najlepšie je konzumovať ich v surovom stave. Mlieko – iba surové kozie. Mäso – ryby: sardinky, ančovičky, slede, makrely, voľne žijúce aljašské lososy. Domáci zajac. NEVYPRÁŽAŤ.
    Ovocie – iba surové, iba 1 druh naraz a vždy len na prázdny žalúdok. Možno ho kombinovať s orechami alebo so semenami. Iný druh ovocia alebo iné jedlo – až po vytrávení ovocia.
    Vylúčiť chlieb a pečivo z predajní, cukor, mäso (okrem domáceho zajaca).
    Vhodné koreniny: denne kurkuma + čierne korenie obsahujúce piperin (vhodné pre každého); iné koreniny si človek volí podľa svojho metabolického typu.
    No a piť iba čistú pramenitú alebo cez noc odstátu vodu, vždy na prázdny žalúdok. Jedlo nezapíjať!!

    • K tomu zajacovi – je to koprofág – požierač vlastného trusu, ktorý tak „recykluje“ toxíny už raz vylúčené. V detstve som to „ochutnal“ raz z donútenia – v živote to nedám do huby! To zožeriem radšej mačku. Myslím kvôli prežitiu.

     • Arpad Mery

      Sú dva druhy zvierat v strednej Európe, ktorých mäso neobsahuje /alebo minimálne/ rakovinotvorné látky: králik a koza. Vyber si…

   • Definitiva

    Campbell, Čínska štúdia, dôkazy o tom, že korporácie riadia výživu bez ohľadu na poškodenie zdravia, spôsob myslenia, ako sa zdravo stravovať a prečo. Dokazuje a odhaľuje príčinu civilizačných ochorení, popisuje len ochorenia, v ktorých robil výskum, ale ono to funguje na všetky civilizačné ochorenia.

    Kushi, Makrobiotiukou ke skutečnému zdraví, návod na stravovanie, aké potraviny podľa zdravotného stavu.

    Dôležité je pochopiť koncept makrobiotiky a odmietnuť všetky reklamné a dielčie návody na zdravú výživu. Všetky masmediálne návody na zdravú výživu sú v konečnom dôsledku zahrnuté v makrobiotike.

    Pri dnešnom spôsobe života je najdôležitejšia vláknina v čreve, konzumovať len potraviny s vlákninou, celozrnné obiloviny, strukoviny a nekonečne veľa koreňovej a listovej zeleniny. Ovocie len striedmo.
    Strava musí byť pestrá, denne čím viac druhov potravín, telo si vyberie potrebné živiny. Dnes všetky pekárenské výrobky, nech i je napr. 30 druhov, sú len z bielej pšeničnej múky, to je jeden druh obiloviny.. Pečiem doma, kváskový chlieb. Múka zásadne celozrnná, ražná pšeničná, pšeno, pohánka, jačmenné a ovsené vločky, základom je celozrnná ryža.
    Zelenina 3x denne, surová, dusená v pare, varená, grilovaná, denne miešať všetky dostupné druhy.
    Strukoviny.

    Zásada je: Každé priemyselné spracovanie poškodzuje výživnú hodnotu potravín, odstraňuje vlákninu /biela múka/, vitamíny, minerály /šupky v zelenine a ovocí/, koncentruje bielkoviny a energiu /tuky, oleje, cukry/, všetko to telo k životu nepotrebuje a silne to poškodzuje zdravie.
    Telo normálne funguje bez gramu tuku, oleja a cukru, je schopné si z makrobiotiky vytvoriť potrebné živiny. Kupovať len priemyselne nespracované potraviny, zelenina,strukoviny, alebo min. priemyslom postihnuté, celozrnná múka, obilné vločky.

    Dôležité, nekonzumovať žiadne mlieko a mliečne výrobky, tie sú ťažko stráviteľné, patria len do výživy detí, aj to len prvé mesiace života a zásadne od vlastného druhu!

    Mliečna bielkovina, syry, tvaroh, zapína rakovinové gény, u rakoviny prsníka dokázané, ostatné rakoviny radšej nikto neskúmal.

    Dnes trpíme americkým štýlom života, mlieko, syry, mäso, cukry, tuky, opak je považovaný za príčinu debility národov, čo je nehorázne klamstvo. Som starý chren, fyzicky a duševne aktívny a v takomto stave sa vraj ľudia bez liekov, lekárov a opatery v starone, dožívajú 90 – 100 rokov, potom ti poviem.

    Civilizačné ochorenia postihujú 30 – 40 % populácie, to percento každoročne výrazne narastá, postihuje už aj deti!!!, spotreba liekov každoročne narastá,
    štatistiky vyliečených neexistujú, lebo bez odstránenia príčiny ochorenia , nezdravá strava, sa choroba nedá liečiť, ľudia prejdú do chronicity a dlhé roky pomaly odumierajú, ako chorý strom.
    Medicína zlyhala, nefunguje!
    Ak ti dá redakcia môj e-mail, môžeš mi napísať.

  • Dokonale vystihnuté!!

   • (reakcia na p. Definitivu)

    • P.S.: Vzhľadom na to, že vkladaním ďalších vyjadrení medzi perfektný komentár pána Definitivu a mojej reakcie naň medzičasom pribudlo množstvo ďalších postrehov – upresňujem:
     „Dokonale vystihnuté!!“ je moja reakcia na p. Definitivu k jeho vyjadreniu z:
     24/11/20 at 8:17

     S ďalším príspevkom p. Definitivu z 25/11/20 at 7:23 teoreticky takisto vo veľkej miere súhlasím, no aplikácia makrobiotického spôsobu stravovania (pre našinca bez zakategorizovania človeka podľa jeho metabolického typu, s desiatkami pospúšťaných diagnóz, a k tomu ešte „kvalita“ našich súčasných, viacmenej importovaných potravín!!) nemusí každému „sadnúť“. Hlavne čo sa týka celozrnnej pšenice (a jej agresívneho lepku) – podľa Davida Perlmuttera, MD môže byť spúšťačom Alzheimera, resp. „tichým zabijakom nášho mozgu“. Množstvo našich ľudí má na pšeničný lepok (gliadin) alergiu a pribúda aj jedincov s celiakiou.

 4. Jakto, že na Webu Ministry od Healt ….. Británie,
  to vypadá jako že tady zabíjí ten ZLEJ NEEXISTUJÍCÍ VIRUS ???
  Co to je ZABORDEL ?!

 5. Ja čo čítam články MUDr. Mercolu – on hovorí že jediná cesta je vzbúriť sa proti tomuto a musíme presvedčiť políciu a vojsko aby sa dali na stranu ľudu.
  Ja tiež hovorím, polícia, vojaci si myslia, že oni so svojimi rodinami nebudú musieť prijať depopulačnú vakcínu, trasovanie, appky v mobile – že oni budú výnimky?
  Toto sme v dokumentoch Rockefellerovcov nečítali.

 6. Toto som prekopírovala:
  Nezabúdajme, že Matovičova vláda objednala 17 miliónov vakcín proti koronavírusu.

 7. Ladislava Pavlasová

  Od samého počátku toho celosvětového šílenství vím, že je to uměle vytvořený humbuk kvůli zvůli pár chorých mozků. Proč si to myslím? Právě kvůli tomu, jak po této „senzaci“ skočili najednou téměř všichni politici a jak začali „jednotné“ problém řešit hadrem na „hubě“ a uzavřením lidí doma. Kromě toho začali likvidovat školství, vzdělanost, kulturu a ekonomiku jednotlivých států. K čemu funkční ekonomika a k čemu vzdělaní a myslící lidé, když s nimi globalisté nepočítají? Před 25 lety jsem globalismus viděla jako konspirační teorii. Jenže plány a jednotlivé kroky globalismu se postupně naplňují. Už pět let mám o lidstvo obavy, zda se s touto hrozbou vypořádá. Bohužel, hrozba likvidace lidí virem je v jejich plánech obsažena také. Je to jejich prostředek ke snížení počtu lidí na Zemi. Konspirační teorie? Kéž by tomu tak bylo. Bůh nás všechny ochraňuj.

 8. Áno, VOICE, vystihli ste to. Naši najvyšší vládni činitelia za pomoci armády a väčšiny lekárov vyhlásili hon na neexistujúci, dodnes neizolovaný koronavírus (má aj svoje vlastné meno) – a s touto zanietenou, no pustošiacou činnosťou dodnes nie a nie prestať. Očividne ich baví neúnavne naháňať vietor, hoc´aj za úplného bezvetria…
  Umelo vygenerovaný vírus samozrejme vylúčiť nemožno; vždy sa nájde partia nadľudí, ktorá sa potrebuje zviditeľniť – čo akým úbohým spôsobom… Devastačné opatrenia a stále nové a nové nariadenia v honbe na anomálny, virtuálny Covid-19 sa menia rýchlosťou hurikánu, len sa akosi vzďaľujú od cieľa.

  A čo to je ZA BORDEL? No, to by zaujímalo nás všetkých! Vyzerá to ako celosvetová blamáž, aká v histórii ľudstva zrejme nemá obdoby. Už len dúfať, že ten svoj katastrofický scenár nedotiahnu mocní tejto šialenej spoločnosti až do svojho „zdarného“ konca.

  • Určitá analógia procesov prebiehajúcich v dnešnej dobe je zachytená tu – pred 400 rokmi. Samozrejme s odstupom. Všetky „neriešiteľné“ situácie majú svoje riešenie – ale vždy je niečo za niečo. Váš kredit je odhodlanie, plán aj obeta. Bez zľutovania – aj samého nad sebou!
   https://www.freefilm.to/film/1612–utok-kriziakov

   • Ešte porovnanie s podmienkami reštitúcií! Tí – ktorí „nepodpísali“ – teda im násilne odňali, alebo zjavným nátlakom – reštituovať mohli! Tí, ktorí to „podpísali“ – stratili definitívny nárok! Iste – keď vám niekto nátlakom zoberie zdravie – už vám ho nijak nevráti! Ale – pokiaľ sa svojho zdravia zbavíte dobrovoľne – zločinci budú beztrestní!

  • 🙂 ❤️ Emily mám DOBROU ZPRÁVU:
   PŘEDNOSTNĚ BUDOU OČKOVÁNI SMRTÍCÍ VAKCÍNOU NA NEEXISTUJÍCÍ VIRUS, NAŠE MILÉ VLÁDY,
   PARLAMENTY, MEDIÁLNÍ STOKY, GESTAPO ČR SR A VŠECHNY VE ŠPIČKY COVID 5G GENOCIDY,
   KTERÉ SE NÁS TAK USILOVNĚ SNAŽILI ZACHRÁNIT
   PŘED TÍM ZLÝM NEEXISTUJÍCÍM VIREM,
   I PŘES MUČENÍ DĚTÍ, SENIORŮ, I PŘES MRTVOLY MLADÝCH CO SPÁCHALI SEBEVRAŽDU A MRTVOLY VŠECH JEJICH – OBĚTÍ……. ❤️☀️❤️☀️❤️☀️❤️☀️

   • VOICE, obávam sa, že pred očami kamier sebe budú pichať čisté placebo, len aby sme im naleteli…
    …ale my sa už nedáme nachytať! SEBE nech si vstreknú, čo chcú, ale NÁM EXovciam môžu hoci aj zlatý dážď vpichnúť už iba cez naše mŕtvoly…

    Odhaleným klamárom radšej viac neveriť – murín svoju kožu nezmení.

 9. Oplatí sa vypočuť toto video:
  https://www.youtube.com/watch?v=RsNulzc56EI
  Páči sa mi tam veta: Očkovanie je láska k blížnemu.
  Dobrá satira.

  • Milá Jean, tento link – tak to boli najdlhšie tri minúty môjho života… chorý… chorý… chorý svet…
   Radšej smrť, ako žiť v zajatí tých šialencov!

   • Milá Emily, aj ja hovorím, že radšej zomrieť ihneď ako pomalšie od depopulačnej vakcíny proti Covidu.
    Ja čo neustále čítam na naturalnews.com mercola.com naturalblaze.com aké strašné vedľajšie účinky bude mať vakcína proti Covidu-19 a potom keď pustíme naše mienkotvorné média tak tam nám podávajú, že je to bez vedľajších účinkov. Len na „staré kolená“ som nemyslela, že až takýto svet nastane. Miesto lásky, harmónie, pokoja – depopulácia, trasovanie (kontrola každého nášho pohybu), zákaz cestovania bez vakcíny, ak neprijmeme depopulačnú vakcínu možno že nás dajú do koncentračného tábora… Aj dnešný článok na http://www.mercola.com presne všetko vysvetľuje:
    https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/11/24/commonpass.aspx
    A nerozumiem, nikto sa nevzbúri, každému to vyhovuje? Alebo ľudia už majú tak vymyté mozgy? Pravda týmto sa nechcem hrať na „múdru“.

    • Ad “ ja hovorím, že radšej zomrieť ihneď ako pomalšie“ – ABSOLÚTNE NESÚHLASÍM!!!

     Jean – už dlhšie si všímam, ako nás ako včelička zásobuješ všetkými možnými desmi! Pokiaľ človek koná v strachu – nemôže vyprodukovať nejaké tvorivé riešenie. Fakticky nás tu PARALYZUJEŠ! Ľudia tvojho typu sa počas 1. svetovej vojny vrhali pred guľomety – aby to už mali za sebou! Ľudia vydesení rakovinou alebo exekúciou sa vrhajú z okien – aby to už mali za sebou! Zasieraš nášho ducha strachom! Skoč – vypadni – aby si to už mala za sebou! Ja budem veriť do poslednej sekundy svojho života – a na ten si nesiahnem! Šíriš des, paniku, beznádej! A pracuješ na tom ako včelička CIA! PSY OP!

     • Nezabúdajte ! Že duša je NESMRTEĽNÁ : Punktum ! Rodíme sa znova a znova. A každý podľa svojich zásluh. Tí čo sedia v parlamente a tiež tí čo sú členmi vlád toto nevedia a ani tomu neveria. Do politiky sa dostávajú obvykle hlupáci. Nechápem prečo tí múdri váhajú bojovať.

 10. hm.. ok,takže zrušme všetky opatrenia a šírme vírusy ,tentoraz NE- Corona do aleluja! Máme problém s množstvom chorých a umierajúcich na infekčné respiračné ochorenie – a je jedno,ako sa volá – alebo ten problém nemáme? To ma zaujíma oveľa viac,než to,či nejaký covid existuje,alebo nie..

  • Ak by ste čítali naše články, napríklad o rôznych metódach, ako sa navyšujú počty v nemocniciach, tak by ste vedeli, či skutočne máme problém.

   Jeden potvrdený príklad z Čiech: Mnohí pacienti s údajným COVID-19 v Čechách boli bezpríznakový klienti domovov sociálnych služieb, ktorých nemali kam dať, tak ich dali do nemocnice, hoci tam vôbec nepatrili. Takých bolo až 42% zo všetkých pacientov.

   A to je len jeden príklad. V článkoch uvádzame množstvo ďalších príkladov, ako sa manipuluje s číslami pacientov v nemocniciach.

   • Niektoré Vaše články som si so záujmom prečítal a rád si prečítam ďalšie. Závery si z nich, s dovolením, urobím sám..

 11. https://www.naturalnews.com/2020-11-24-sadiq-khan-minorities-get-coronavirus-vaccine-first.html
  Prekladám názov článku:
  Starosta Londýna Sadiq Khan: Menšiny by mali dostať korona vakcínu prvý.
  Ja dodávam – prichádza ku koncu života na tejto zemeguli.

 12. https://www.naturalnews.com/2020-11-23-qantas-airline-covid19-vaccination-mandatory.html
  Austrálska letecká spoločnosť Qantas bude vyžadovať povinne aby každý cestujúci do zahraničia bol zaočkovaný proti Covidu-19.

 13. provokater

  mňa by zaujímalo zloženie a riziko ruskej vakcíny? Vie o tom niekto niečo?

 14. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za ich úžasné príspevky !!! :-)…
  P.Definitíva má tiež skvelý prísp., veľmi sa mi páči tá veta -život si treba zaslúžiť.
  A ja ešte dodávam, že život je ozaj dar, a tak s ním treba aj nakladať – teda VÁŽIŤ si ho. Celé čítaničko je úžasné, no viac úžasné by bolo, keby sa ľudia ozaj PRISTAVILI!…..
  presne ako p.Definitíva povedal – Nie vláda- no MY ĽUDIA to máme vo svojich rukách, tak sa ROZHODNIME, čo urobíme !!!……………….

 15. RONALD HORVATH

  Ako to, že ten vírus začal byť smrteľný až teraz, podľa vyjadrení v článku po tisícich rokoch? Má na to veda odpoveď, alebo ide naozaj o podvrh?

  RONALD

 16. RONALD,
  nepochybujem o tom, že veda v krátkom čase aj na túto otázku nejakú odpoveď zosnuje. No bude mať čo robiť, aby sa nezaplietla do nezmyselných lží ešte viac, ako sa jej to doteraz už viackrát podarilo.
  „Svetlo prišlo na svet, a tma ho nezadržala“ – tento napĺňajúci sa citát je z biblie; ako vidíme, tento je pravdivý. (Tých falošných je v tejto „svätej“ knihe, žiaľ, oveľa viac – dúfajme, že pravda po tisícročia odetá do lži sa od klamstiev už čoskoro celá oddelí…)

Pridajte komentár

*