Lekár námorníctva USA hlási 937% nárast zlyhaní srdca medzi pilotmi helikópter a lietadiel po covidovom očkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Lekár námorníctva USA hlási 937% nárast zlyhaní srdca medzi pilotmi helikópter a lietadiel po covidovom očkovaní

(Belle Carter, Natural News) Poručík námornej lekárskej služby Ted Macie, ktorý je dôstojníkom americkej armády v aktívnej službe a náborovým zdravotníckym pracovníkom, odhalil koncom novembra hrozivé štatistiky medzi aktívnymi letcami približne rok po povinnom očkovaní proti covidu.

V porovnaní s päťročným priemerom nastal u nich v roku 2022 masový nárast srdcových ochorení.

„Pozerám sa na päťročný priemer a porovnávam ho s rokom 2022. A to ide len o pilotov lietadiel a vrtuľníkov,“ vymenováva Macie rôzne choroby súvisiace so srdcom a ich zodpovedajúci percentuálny nárast.

„Najšokujúcejšie sú prípady srdcového zlyhania, ktoré vzrástli o neuveriteľných 973%. Prípady kardiomyopatie a myokarditídy sa vyšplhali o 152% a 151%. Systémové srdcové choroby zaznamenali 69% nárast a pľúcne srdcové choroby 62%.

Je tiež hlásený 36% nárast hypertenzných ochorení (vysoký krvný tlak), ako aj 63% iných foriem srdcových ochorení.“

(Súvisiace: Covidové vakcíny tvoria hrotové proteíny v srdcových bunkách, čo spôsobuje nepravidelné srdcové kontrakcie a úplnú kardiomyopatiu, zistili výskumníci.)

Video armádneho lekára si môžete (v angličtine) pozrieť tu:

V nedávnej epizóde „Keep the Republic“ (Udržte republiku) s Danielom Bobinskim, kde bolo zverejnené video oznamovateľa, moderátor vyzval každého, kto vie, čo by mohlo spôsobovať alarmujúci nárast vážnych zdravotných stavov, ktoré sa náhle objavili u vojenských letcov, aby prehovoril.

„Prosím… v každom prípade… povedzte to niekomu. V stávke môže byť naša národná bezpečnosť!“ naliehal.

Oponenti očkovania však už dlho vysvetľujú a ukazujú dôkazy, že toto všetko spôsobujú experimentálne „vakcíny“. V skutočnosti, Macieho manželka, Mara Macieová, opakovane poukazuje na „nerozumné“ konanie vlády USA pri zaobchádzaní s vojenskými jednotkami počas pandémie Covidu-19.

Tvrdí tiež, že už teraz je vo vedení armády vysoká nedôvera a požaduje vyvodenie zodpovednosti ako „jedinú odpoveď“. Macieová v súčasnosti kandiduje za floridský 5. kongresový obvod do Snemovne reprezentantov USA.

„Možno ste videli nedávny príspevok mojej manželky a ja by som ho chcel podrobnejšie rozviesť a uviesť vám príklad, prečo nestačí znovu zamestnať prepustených vojakov (krotí sa odmietli očkovať), spätné vyplatenie miezd a ospravedlnenie,“ povedal Macie vo svojom videu z 27. novembra 2023.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Nedávna správa nasledovala po odhalení portálu Gateway Pundit v júli 2023, ktorý citoval uniknutú vojenskú štúdiu priznávajúcu nárast prípadov myokarditídy o najmenej 151% po očkovaní v americkej armáde.

Gilbert Cisneros Jr., námestník ministra obrany pre personál a pripravenosť, potvrdil tento nárast a pripomenul 275 prípadov myokarditídy v roku 2021, čo je výrazný nárast v porovnaní s ročným priemerom pozorovaným od roku 2016 do roku 2020.

Mara Macieová: Štátni predstavitelia, ktorí zaviedli povinné očkovanie proti Covidu-19, musia byť potrestaní

Senátor za štát Missouri Eric Schmitt, ktorý je momentálne hlboko zapojený do prebiehajúcich vojen (Ukrajina, Izrael), je znepokojený nízkou účasťou v nábore pre armádu a vyzýva na opätovné prijatie predtým prepustených vojakov s „plným platom, hodnosťou a ospravedlnením“.

Urobiť len túto vec sa však Mare Macieovej nepáči, pretože by to bolo nespravodlivé voči tým vojakom, ktorí trpia kvôli protiústavnému povinnému očkovaniu. Hovorí, že okrem toho musia byť zodpovední politickí lídri vyšetrovaný Kongresom.

„Každý jeden vojenský dôstojník ktorý bol informovaný o rizikách vakcín a bol upozornený na protizákonnosť povinného očkovania a napriek tomu nič neurobil, by mal byť vyšetrovaný. Musíme odstrániť zo služby všetkých, ktorí uprednostnili svoju kariéru nad duševnú a fyzickú bezpečnosť vojakov a ich rodín,“ povedala.

Macieová ďalej poukázala na to, že spôsob, ako sa s tisíckami vojakov zaobchádzalo s „neúctou“ a vyhodili ich z armády kvôli „tyranii,“ spôsobilo, že teraz úplne chýba dôvera nielen medzi nedobrovoľne prepustenými.

Dôvera chýba aj medzi tými, ktorí odišli dobrovoľne (vrátane tých, ktorí sa len hanbili odísť do dôchodku), tými, ktorí bojovali zvnútra a bolo im stopnuté povýšenie, tými, ktorí sa nechceli zaočkovať, ale boli donútení a ich rodinnými príslušníkmi, ktorým tvrdili, že duševné a fyzické zdravie komunity je pre armádne vedenie dôležité.

Sľúbila, že ak bude zvolená do Kongresu, bude viesť vyšetrovanie a stíhať tých, ktorí porušili svoju vojenskú prísahu. Títo ľudia vymenili česť za svoj osobný prospech. „Spravodlivosť musí zvíťaziť,“ uviedla.

Jej manžel súhlasí. Na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) zverejnil status, že on, jeho manželka Mara a tisíce ďalších sa nezastavia, kým sa vinníci nebudú zodpovedať.

„Je to JEDINÝ spôsob, ako opraviť loď. Účinky z očkovania ešte len začínajú a jednoducho ich prehliadať je medvedia služba nám aj krajine,“ povedal.

Záver

Medzitým nedávne informácie zverejnené americkou armádou odhalili, že plne zaočkovaných proti Covidu-19 je 97% amerických vojakov v aktívnej službe, 90% členov Národnej gardy a 91% príslušníkov rezerv americkej armády.

(Poznámka redakcie: Takže by sa dalo povedať, že americká armáda je na tom momentálne bledo, priam až nebojaschopná).

Pozrite si stránku PharmaceuticalFraud.com, kde nájdete ďalšie novinky o nebezpečných vakcínach od skorumpovaného farmaceutického priemyslu.

Liečba osteoporózy

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  „….“Reset je proces, který provádějí ve tvých zemích (nám známy svet, a teda nie ten, ktorý sa nachádza ZA kruhovou Antarktídou, pozn. Marek Košice), aby zničili každého člověka. Ponechávají nejraději pouze novorozené děti, aby znovu osídlili tyto země a pak s nimi prováděli neustále ten stejný proces. Reset je podle našich informací prováděn vždy tehdy, když se něco vymkne jejich kontrole a takových startovacích faktorů může být celá řada. Nepochybujte o tom, že i poznání o jiných utajovaných zemích může vést k resetům, které mohou být způsobeny škůdci, povodněmi, požáry, morem, pandemiemi, válkami, střelami nebo kosmickými bombami, které nazývají asteroidy, nebo to může být všechno dohromady, nezáleží na tom, co použijí, ale na tom, jak děsivý to nakonec bude mít dopad na lidstvo. Fakt, že my jsme před tím vším utekli, je pro ně dostatečným důvodem k hrozbě vůči nám, nechtějí ani nás nechat svobodně dýchat, rozumíš mi, Williame?“….“

  Dáva to totálny zmysel………. Nie ako bludy o dobrotivom všemohúcom Bohu, ktorý svoju dobrotivosť a všemohúcnosť VôBEC neprejavuje……..

  Citované z : https://celostnivzdelavani.cz/pribeh-williama-morrise-cast-7

  • Marek, (dnes – zámerne nie, ako – Mareček) – zrejme kvôli inej téme. A či si to prečítaš, alebo nie – je v podstate tomuto Vesmíru –Jedno. Pretože – tam to už odišlo..

   V mojom komente – zo dňa 19.12.2023 – 19:19 hod. – som písala o mojich pocitoch z filmu: „Diablov advokát“.

   A nižšie, si Ti dovolím dať odkaz na inú krátku cca 2:00 min. ukážku z daného filmu.

   https://www.youtube.com/watch?v=WfR-if7CW0g

   A keď som ju počúvala, okamžite som si spomenula na Mareka z Košíc, ku ktorému tieto slová – obsahovo – s Tvojimi komentami tu, už pomerne dlhý čas – najviac „pasovali“.

   Hovorím len o tom, o čom Ty tu už cca 1 ½ roka točíš – pomerne často a výdatne – o Boho/Satanovi, etc.

   Jeden veľmi múdry človek kedysi povedal: citujem:

   „Lidé si formují svého Boha tak, jak oni sami ho chtějí míti“. Abd-ru-shin

   P.S: To znamená pre Teba, že ak si si vo svojej hlavičke „vyprodukoval, vyrobil, nainštaloval, rozumovo – naprogramoval..“ – BOHA – ako Satana, pre teba osobne – Boha – kkt (a to je – “príšerné!”), prosím – tak takému Bohu –kkt, si ver dnes i zajtra! “ Určite sa Ti tá viera – „osvedčí!“

   A teraz, Mareček, nastavenie presne – Tvojho zrkadla: – z opačnej strany:

   “ TY HLUPÁK NA N-TÚ……… Si nesvojprávny ťulpas, si NIKTOŠ. Obyčajná TUPÁ OVCA, ktorá vo veciach absolútne nehľadá logiku. Si len MECHANICKY A EMOCIONÁLNE VERIACI BIOROBOT, nič viac. Takže by si mal držať papuľku, pretože tvoje „múdra“ sú BLUDY od základov – keďže ty si BLUD od základu. „

   Počúvaš sa – Marek Košice – 16/12/2023 at 14:09

   Ešte stále sa pokúšam o to, či to ešte s Tebou vnútorne pohne, alebo – už neodvrátiteľne patríš tam – odkiaľ sa už len ťažko vracia späť..

   Vďaka za Tvoje pochopenie! A ber to – chcela som pôvodne povedať – konštruktívne, ale lepšie: Ber to – ako len Chceš.. (hlavne bez Nenávisti a s Porozumením!)

   • Marek Košice

    Ajša, Ajša (tentokrát som si to prečítal)… SI TAK NEVEDOMÁ, že až. Kde v mojich príspevkoch vidíš nenávisť? Myslíš, že cítim nenávisť voči Marošovi, Israismaelovi, voči tebe a podobne? … Myslíš, že chcem aby sa niekomu z vás niečo zlé stalo (zlé v zmysle, že by ste z toho nevyšli múdrejší, spokojnejší, atď.)? Ty si stále neuvedomuješ, že moje nadávky, atď, sú adresované vášmu pokryvenému PREMÝŠĽANIU, a nie vám ako bytostiam? …

    Teraz sa vyjadrím k tejto hlúposti : „„Lidé si formují svého Boha tak, jak oni sami ho chtějí míti“. Abd-ru-shin“
    ……Ako si svojho Boha vymodelovali malé deti, ktoré boli posledné dekády v miliónoch ukradnuté, zneužívané, a minimálne v státisícoch zabité? NIJAKO. Rečí typu „doniesli si to z minulého života“ sú ROVNAKÁ SRAČKA, ako „Ľudské hyeny budú potrestané po smrti tela, a teda bez svedkov.“ …

    Ako si svojho Boha vymodelovali tí, ktorí boli silno pobožní, Boha považovali za DOBROTIVÉHO, ale boli znásilnení, zabití, okradnutí o majetok, alebo im vystrieľali rodinu, uniesli/zabili dieťa/deti? DO ZLEJ PODOBY SI HO NEVYMODELOVALI. A predsa sa stalo čo sa stalo….

    TAKŽE SA UŽ KONEČNE SPAMäTAJ, ZAČNI ROZMÝŠĽAŤ, BEZ AKEJKOĽVEK VIERY.

   • Marek asi viděl film Above Majestic.Je to velice zajímavý a bohužel asi i pravdivý dokument.Pro ty satanisty se opravdu voda v pekle nevaří.Asi neumírají,buď se omladí a nebo se jejich vědomí stáhne do nového klonu.Ve vesmíru jsou bytosti z našeho pohledu zlé i dobré.A taky je všemocný nepotrestá. Jenže my jsme tak nastavený a většina z nás by radši umřela,než by páchala ta svinstva.

  • MzK – ty produkt židovského kultúrneho marxizmu a slobody slova, a internetu – choď už do pi.e – Apage Satanas bazmeg!

   • Marek Košice

    Maroško trapoško cituje podvodníka Zoroslava Kollára. Je to niečo ako Matovič. Nakradol, ale špinu hádže len na iných. Gratulujem ti, Maroško.

  • Maroš,
   mám syna Maroša a som rada, že nie je ako Ty. Teba nesúdim, lebo nesúdim nikoho. Každý musí prejsť svojou cestou poznania. Pre mňa nie je boh ten cirkevný z biblie,
   ja som s mojim stvoriteľom 24 hodín na dráte, komunikujem s ním a verím v energiu
   vyššej moci. Nedá sa predsa uveriť, že človek je len mäso kosti, chémia, … a čo duša a duch, čo radosť, smútok, eufória, … emócie – tie nemáš ?

   • Marek Košice

    Bianka, ako sa prejavuje Božia dobrotivosť? Len prosím nenapíš, že tým, že „dáva život“. Lebo to je vlastne jediné čo robí… A život dáva aj chovateľ brojlerových kurčiat. Umožňuje im páriť sa, kŕmi ich „akože jedlom“……. Ale ten ich vlastne (aj keď majú horšie podmienky ako ľudia) ochraňuje (ľudí nie), jedlo im dáva až „pod zobák“ (my si ho musíme v prírodude buď riskantne a zložito uloviť, alebo kúpiť za peniaze, na ktoré otročíme).

    Kde je božia DOBROTIVOSŤ? … Kde je božia VŠEMOHÚCNOSŤ? Ja ti poviem kde je……………….V KNIHE. Nikde inde.

  • stvoriteľ nám dal slobodnú vôľu – každý sám zodpovedá za svoj život

   • Marek Košice

    „stvoriteľ nám dal slobodnú vôľu – každý sám zodpovedá za svoj život“ – Prečo si prebrala túto hlúposť z tej hlúpej knihy? …

    Ako zodpovedá za svoj život malé dieťa (ktoré ukradnú, znásilnia, zabijú)?
    Koľko ľudí zomrelo POČAS NEHODY (akejkoľvek), ktorú vôbec nezapríčinili? Zrútenie mosta, havária na prechode prechodcov, havária auta do auta (zavinil napr. nadrogovaný vodič iného auta), obeť streľby (zámerná, náhodná), a mohol by som pokračovať a pokračovať a pokračovať….
    Rodina takého človeka (ak ho mali radi) POTOM VEĽMI SMÚTI…. Niektorí členovia sa s tým nebudú musieť vysporiadať do konca života…..
    A ja sa pýtam : TOTO SÚ PREJAVY DOBROTIVOSTI A VŠEMOHÚCNOSTI STVORITEĽA?

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    • Israismael

     MzK ..A kde sú mária ti rodičia tých detí ,čo ich zabijú ,znásilnia,ukradnú?.. To sa len tak dá ukradnúť ,zabiť a znásilniť nejaké dieťa zo sporiadanej rodiny ?. Poriadnej rodine na tejto zemi znásilnia ,vezmú či zabijú dieťa nejaké špinavé padle tvory ? Rozmýšľať ty marnomyselnik…v poriadnych sirotincoch či domovoch pre deti by sa také niečo stalo ,keď by tam pracovali šľachetné výchovatelky a vychovávatelia …Stalo by sa ??? …Nie nestalo by sa..jedine ak by tam pracovali špiny ,ktoré by nemali kúsok človeka ,a za peniaze spravia aj to ,že predaju dieťa sirotu napr na orgány …Za to je zodpovedný Boh ? To aká musí byť napr matka či otec čo to dovolí vo svojom živote takú vec s dieťatkom ? Že nebetycnou nezodpovednosťou by dieťa ukradli ?..nie je to potom taká matka fetacka ,narkomanka a či ozranica, alebo otec ozran ak sa takéto nieco stane ? A to ma byt zodpovedný ten Najvyšší ze sa to tak stane ? To ma zísť z neba z bozskej sféry(mimochodom to by ani nikdy nemohol ) aby sa nepravost a hlavne nezodpovednosť matiek,otcov neudiala na tejto Zemi?.. Prestaň urážať Boha lebo aj ty nám prívodis ľuďom na zemi nešťastie,aj tvoja zákerná energia ..Boh je len jeden v pravom zmysle ..Zakerakov padlých však mnoho!! …Ty si toto neuvedomujes človeče že ti padli ,,zakeraci“ sú tí tvoji ,,bohovia “ ? Nie však Pravy Boh ,ktorý má vesmírne zákony a jediné pozemskost tohto sveta a ľudia tejto planéty ch nedodržuje spolu s tými padlymi ,anjelskymi „zakerakmi ..všade inde , a to vyššie od zeme ,od bytostnych sfér hore ,po duchovné sféry a praduchovne az po bozske na najvyššom poschodí všade vládne poriadok podľa božích zákonov Stvorenia ..jediná sféra hrubohmotnosti ,do ktorej patrí aj planéta Zem na ktorej sa vyvíjame v duchu to nedodržuje ..Preto bude musieť prísť k náprave a práve preto príde ten obávaný Posledný súd nad ľuďmi ,ktorému si sa ty tak z chuti mne vysmieval že kto by ho tak ustanovil taký súd….Vysmievas sa biblii či je stara 2tis rokov a pod ,ona je stará ešte viac..ja však nie som biblista ,viem že sú tam mnohé chyby ..ja mám čistý zdroj a áno ten ,ktorý bol sľúbený pred 2tis rokmi ,ten zdroj ktorý bol prisľúbený nám ľuďom ,že keď príde Duch Pravdy na konci časov v ktorých sme a žijeme ,že ten Zdroj Pravdy uvedie nás do VSETKEJ PRAVDY …DO VŠETKEJ PRAVDY ..ešte raz MzK : DO VSETKEJ PRAVDY …ešte raz a navždy : DO VŠETKEJ PRAVDY

     • Israismael

      Aby si však opäť nebol zurivym MzK tak ťa ukludnim ..máš aj ty svoju pravdu že svetu vládne niečo vyššie ako Boh ale je to temné .,.ale Boh je len jeden absolútne nezávislý od ničoho a nikoho …vsatko ostatné pod ním je na ňom závislé na živote ..všetko čo žije nižšie pod Bozskou ríšou(7 obrovských celkov pod ním ,čiže sfér ,môžme povedať aj o rovnakých oblasti stvorenia ) je ním stvorené ,nazýva sa to Stvorením ,tvorstvom a nikdy nie Bohom ,teda ani Lucifer nemôže byť Boh ani anjeli ani archanjeli dokonca ani prakralovna a pod ale sú to len všetko bohom stvorené tvory viac či menej dokonale ,podľa sfér ktoré obyvajú ..No a my ako ľudia na zemi sme najmenej dokonale tvory lebo sme najďalej od Zdroja ,preto aj najviac chybujeme a aj pochybujeme ..Že máš také názory ako máš to je len z toho že nemáš vedomosti a hľadáš stále okolo a nemôžeš natrafiť na to pravé …

     • Israismael

      *oprava ..malo byť 7 rozľahlých oblasti stvorenia a nie rovnakých ..
      Ospravedlňujem sa za preklep

 2. Mimo témy…..
  Pozerám si zábery z dnešnej demonštrácie, foto-z ulice a čo nevidím, v dave opozičných strán PS, SaS a KDH vytŕča kandidát na prezidenta I. Korčok. Jasné, iste to bude ten pravý kandidát pre celý slovenský národ…….

 3. Oprava, z včerajšej demonštrácie 19.12.2023.

 4. Staršia správa… tak teraz niečo aktuálne: https://cz24.news/francouzsky-general-gomart-ruska-tajna-sluzba-svr-uz-na-putinuv-rozkaz-zahajila-proces-konecne-eliminace-zelenskeho-valka-je-ztracena-pokud-zapad-nezmobilizuje/ . Vynechajúc to, čo sa týka Ukrajiny a vojny zo záveru vyplýva, že v roku 2024 nás zasiahne brutálna ekonomická kríza a ostáva nám veriť, aby ju zase nejakí psychopatickí debili neotočili na svetovú vojnu tak, ako to urobil psychopat Hitler či sa to snaží urobiť psychopat Zelenský ! Keďže NATO a USA nemá dostatok vojakov (vrátane zdravých) a ani munície, pristúpili by k použitiu strategických zbraní, tzn. atomovú vojnu !

 5. A ešte niečo pre liberálnych debilov, resp. dezolátov čo si myslia, že všetku múdrosť sveta zožrarli !
  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/soud-rozhodl-neni-dukaz-o-tom-ze-virus-sars-cov-2-realne-existuje/

  • Marek Košice

   …..a ja sa ťa spýtam, naivka Draslík………….. Myslíš, že „tí čo riadia svet“ budú rešpektovať verdikt tohto súdu? ……… Myslíš, že verdikt tohto súdu sa vo výsledku postará o to, aby vakcinovaní boli odškodnení? Myslíš, že veridkt tohto súdu pošle do väzenia desiatky, stovky, tisíce tých, ktorí sa na vakcinácii podielali?….

   Odpoveď je jednoduchá : NIE.

   Takže verdikt tohto súdu má hodnotu NULA CELÁ NULA.
   Ukáž verdikt tohto súdu slepým ovciam, a tie nad tým len mávnu rukou. PRETOŽE KÝM TO NEBUDE NA MARKÍZE, RTVS, TA3, JOJ-ke, Aktuality eská, denník N a podobne, tak………….TAK TO BUDÚ POVAŽOVAŤ ZA HOAX.

   • A ja ti odpovedám košická naivka, že môj odkaz bol pre dezolátov a liberálov z našej gubernie, ktorým aspoň troška ešte funguje mozog. Absolútne som neriešil a neriešim tých psychopatov čo riadia tento svet či zatýkanie spolupáchateľov a vrahov. Len sa zabávam a teším, že sa aj takýto sudca ešte našiel, s guľami ! A to je vše. :o)))
    A ešte bonus z inej várky na rok 2024 pre zainteresovaných:
    https://kryptomagazin.sk/v-roku-2024-bude-na-trhoch-dominovat-toto-aktivum/

 6. + Honzík z Jihomoravského kraje ochrnul po druhé dávce hexavakcíny na polovinu tvářičky. Pomozte chlapci ochrnutému po očkování získat odškodnění od státu:
  https://llp.cz/blog/pomozte-chlapci-ochrnutemu-po-ockovani-ziskat-odskodneni-od-statu/

  + Malá ukázka, 15sekund záznam, sionistického zla, tedy izraele, nejpodlejšího útočníka a vraha v dějinách…:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4677.mp4
  = ..bez komentáře, + Gaza se stává „dětským hřbitovem“, počet mrtvých civilistů dosáhl přesáhl 12 000 (z toho 40% dětí – viz video výše)…
  + PŘIPOMÍNÁM!!
  “Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto nežidovských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo.” …
  (Protokoly sionských mudrců 15, 12)

  Z Talmudu:
  Baba Necia 114,6: „Židé jsou lidské bytosti, ale národy celého světa nejsou lidští tvorové, ale zvířata.“
  Midrasch Talpioth 225: „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“
  Talmud IV/3/54b: „Majetek gójů je jako majetek bez pána, a každý (Žid), který se jej zmocní, se stává jeho vlastníkem.“
  Zohar II, 4b: „Porodnost Nežidů musí být masivně potlačována.“
  Zohar I, 168a: „Židé se vždy musí snažit oklamat Nežidy.“
  Erubin 43b: „V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů.“
  Yebamoth 98a : “Všechny nežidovské děti jsou zvířata.”
  Sanhedrin 59a: „Zavraždit gojíma je jako zabít divoké zvíře.“
  Abodah Zara 26b: „Nejlepší z Nežidů musí být zabiti.“
  Sanhedrin 59a: „Gój, který strká nos do Zákona (Talmud) je vinen smrtí.“
  Hilkkoth Akum X1: „S gojímem neměj slitování.“
  Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348: „Všechen majetek ostatních národů patří židovskému národu, který je proto oprávněn se ho zmocnit bez jakýchkoli ohledů.“
  Simeon Haddarsen, fol. 56-D: „Až přijde Mesiáš, každý Žid bude mít 2800 otroků.“
  Nidrasch Talpioth, p. 225-L: „Jehova vytvořil Nežidy v lidské podobě, protože Židům by neměla sloužit zvířata. Nežid je proto zvíře v lidské podobě a je odsouzený sloužit Židovi neustále.“,

  “Malý židovský národ si troufá stavět na odiv nesmiřitelnou nenávist vůči všem národům, vždy pověrčivý, vždy chtivý zmocnit se lstí majetku jiného, pokorný v neštěstí, zpupný v úspěchu. Židé jsou nejhorší ničemové, jací kdy špinili povrch této Země.”
  (Voltaire)

  • Na tu debilní hexavakcínu se chystá moje vnučka.Matka patří mezi ty „normální“,takže doktorům věří.Zkusím použít homeopatika,která se dávají proti následkům očkování. Snad se nic nestane nebo to odnesu já za ty homeopatika.
   Malýmu Honzíkovi něco pošlu,ale dle mě by mu mohla zabrat reflexní masáž a obklady na játra a ledviny.Teplé,že zelí,tvaroh s cibulí apod.Snažit se to svinstvo nějak z něho dostat.

   • Matka je s prominutím pí*ča!! Sám mám dvě děti, od jejich tří let jsme se naprosto zhrozili, že mají oba dva vlastně 25 dávek dětských (povinných) zasran*ých satanských „vakcín“ a to je pár let zpět, ten satanský očko kalendář se už určitě hezky mezitím rotrostl a myslím si, že dnešní tří leté děti už budou mít cca ke 30 jednotlivých dávek 🙁 stačí se podívat do té zkur*vené falešné „očkovací“ knížečky, dvou-tří kombinace, xx dávek a přeočkování (pardon otrava) atd.atd. :((( chraňte sebe a své děti, nenechávejte sobě a jim ubližovat!!! Řekněte prostě NE!!!!!

    • Máte naprostou pravdu.Můj bratranec před více jak 40lety dostal v půl roce očko a deset let se z čilého normálního miminka stala hadrová panenka schopná akorát jíst a vyměšovat.V jeho deseti letech to utrpení skončilo.Opravdu s tím nic neudělám a nezbývá než se modlit . Když vidím ten úsměv toho nevinného tvorečka,tak bych řvala .Taky hodně vyblinkává mlíčko své očko maminky .Divné ,co?

   • Aj ja som sa venovala homeopaticej liečbe….veľmi som na to doplatila …nie je taká nevinná, ako sa tvári…

 7. Nepřítel je oslaben. Jen tak dál.

 8. Presne ako predpovedal GaťeS: https://necenzurovanapravda.cz/2023/12/lekar-predpovida-globalni-utok-bude-to-vetsi-nez-covid-video/ a aby si niekto nenamýšľal, ani súčasná vláda nezaostáva v tom, čo začali dve predošlé (globálny imunizačný – očkovací plán): https://www.cas.sk/clanok/2879771/pozrite-sa-co-schvalila-vlada-tyka-sa-to-infekcnych-ochoreni/ ! Takže roky 2024/2025 budú zase šialené, nejde pritom len o finančnú globálnu krízu !

 9. Nákupy vakcín proti COVID-19 v EU svědčí o organizovaném zločinném spolčení mezi Big Pharma a Big Government

  https://aktax.cz/nakupy-vakcin-proti-covid-19-v-eu-svedci-o-organizovanem-zlocinnem-spolceni-mezi-big-pharma-a-big-government/

 10. Lavrov obvinil „zahraniční síly“ ze sabotáže příměří v Gaze

  https://aktax.cz/lavrov-obvinil-zahranicni-sily-ze-sabotaze-primeri-v-gaze/

 11. Zločinci , kteří nutili lidem šmejd-vakcíny proti covidu by měli jít všichni před soud a vyfasovat 10-15 let za chystanou genocidu lidstva na Zemi….

Pridajte komentár

*