Krvné banky neočkovaných? Spoznajte rastúce hnutie za čisté krvné transfúzie


Print Friendly, PDF & Email

Krvné banky neočkovaných? Spoznajte rastúce hnutie za čisté krvné transfúzie

(Ethan Huff, Natural News) Švajčiarsky naturopat George Della Pietra spustil novú službu „Bezpečné darcovstvo krvi“ na poskytovanie čistej, neočkovanej krvi pacientom, ktorí potrebujú transfúziu.

Keďže všeobecný prísun krvi je teraz kontaminovaný „plne zaočkovanou“ chemickou krvou s vysokým obsahom hrotových proteínov, dopyt po čistej krvi prudko stúpa. Pietra to zjavne považoval za skvelú príležitosť poskytnúť čistú krv, ktorá je teraz žiadanejšia než kedykoľvek predtým.

Pietra nazýva masovú očkovaciu kampaň proti Covid-19 „zločinom storočia“. Je presvedčený, že mRNA vakcíny proti covidu „kontaminujú“ krv a ničia imunitný systém.

Ak neočkovaná osoba dostane transfúziu krvi obsahujúcu hrotové proteíny a čokoľvek iné, čo sa nachádza v týchto fľaštičkách, môže sa tiež kontaminovať. Z uvedeného dôvodu prišiel so službou SafeBlood Donation (Bezpečná krvná transfúzia).

Globálnymi korporáciami kontrolované médiá sa Pietrovi vysmievajú a obviňujú ho z pseudovedy. Faktom však zostáva, že čistá krv je čoraz žiadanejšia, pretože pokazené veci nikto nechce.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď bol americký Červený kríž prichytený pri miešaní očkovanej s neočkovanou krvou?)

„Dostávam stovky e-mailov, ktoré sa ma pýtajú: Máte k dispozícii krv, pretože o tri týždne ma čaká operácia?“ cituje Pietra.

„Chceme byť platformou pre ľudí, ktorí chcú mať slobodnú voľbu darcov krvi. Či už si myslia, že existuje skutočná konšpiračná teória ako nastáva Nový svetový poriadok, alebo či jednoducho z akéhokoľvek dôvodu hovoria, že nechcú krv od zaočkovaných“.

Stáva sa čistá, neočkovaná krv horúcou luxusnou komoditou?

V ére po masovom kovidovom očkovaní ​​je čistá, neočkovaná krv považovaná za niečo špeciálne. Keďže sa zdá, že neočkovaní sú v menšine (na Západe, u nás našťastie nie), tak relatívna vzácnosť tejto čistej, nezaočkovanej krvi jej potenciálne dáva vyššiu cenu.

Na všetkých sociálnych médiách sa ako huby po daždi začínajú objavovať takzvaní „čistokrvní“ tvrdiac, že neočkovaná krv stojí veľa peňazí.

Prírodná liečba osteoartritídy

To isté platí pre spermie od neočkovaných mužov, o ktorých niektorí hovoria, že by sa mohli stať „ďalším bitcoinom“.

Je možno choré uvažovať o tom všetkom v peňažnom vyjadrení. Taká je však povaha kapitalistického sveta, kde sa musí speňažiť každý posledný detail ľudského života, aby sa naplnila neukojiteľná chamtivosť sveta, ktorý sa úplne zbláznil.

V súčasnosti má SafeBlood Donation členov v najmenej 16 krajinách, ktorých cieľom je založiť krvné banky, ktoré svojim členom poskytujú neočkovanú plazmu. Plánom je tiež tlačiť na viac nemocníc a zdravotníckych úradov, aby umožnili „riadené darovanie“ špecificky nezaočkovanej krvi v tradičných centrách darcovstva krvi (transfúznych staniciach).

„Lekárske úrady povoľujú priame darcovstvo len v špecifických situáciách, keď je to z lekárskeho hľadiska nevyhnutné, ako napríklad získanie vzácnej krvnej skupiny, ale odmietajú rastúce žiadosti o „neočkovanú“ krv z etických a zdravotných dôvodov,“ uviedlo jedno médium.

Medicínsky systém sa bráni rozlišovaniu očkovanej a neočkovanej krvi

Dôvod, prečo sa SafeBlood Donation stretáva s určitými ťažkosťami, je ten, že „oficiálne“ zdroje, vrátane amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), všetky trvajú na tom, že medzi očkovanou a neočkovanou krvou nie je žiadny rozdiel.

Dá sa očakávať, že súčasný medicínsky systém nebude akceptovať to, o čo sa SafeBlood Donation a jeho členovia snažia. Preto nevyhnutným výsledkom tohto hnutia bude vytvorenie úplne novej infraštruktúry darcovstva krvi, kde je povolená iba čistá krv.

„Nikdy som nevidel takú krv,“ hovorí Pietra o anomáliách, ktoré si všimol pri vyšetrovaní krvi plne zaočkovaných darcov, čo ho podnietilo vytvoriť jeho organizáciu SafeBlood Donation.

„Úprimne povedané, toto bol hlavný dôvod, prečo som toto celé začal, pretože keď som to videl, bol som tak zdesený.“

Najnovšie správy o boji za čistú krv v postkovidovej vakcinačnej ére nájdete na stránke Plague.info.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  a uz je to tu…

 2. Nedam. Nejsem blbej. Ještě by ji vycucli všechnu při současné lékařské ééétice.

 3. Marek Košice

  Mimo tému…………
  DVAJA členovia kráľovských rodín sa rozhodli odísť z kráľovských rodín (stratiť titul „princezná, princ“, pokiaľ viem)…..
  O jednom vieme, je to princ Harry……Odišiel s poločernoškou….
  Najnovšie 51 ročná nórska princezná sa tak isto rozhodla opustiť svoju kráľovskú rodinu, a, div sa svete…………S ČERNOCHOM……….

  A ja sa pýtam………JE TOTO VYKONŠTRUOVANÉ ZÁMERNE??? V novodobej histórii je koľko takých prípadov, že člen kráľovskej rodiny sa rozhodol opustiť „kráľovský systém“ a žiť úplne mimo a bez titulu? Ja viem len o týchto dvoch… (ale môže ich byť viac, kľudne ma opravte)…
  A v oboch prípadoch s černochom (poločernoška, černoch)…… Nejde mi to do hlavy……toto proste NEMôŽE byť náhoda….Má to byť nejaká podprahová informácia pre ľudstvo? ……… Podľa mňa NEMôŽE byť, pretože ak by bola, bolo by to už brutálne silné kafé……. Ale…je to proste veľmi divné….

  • mariankosmac

   Neviem, možno len náhoda. Kardashianka sa zase s poločernochom rozišla.
   https://m.topky.sk/cl/100314/2419911/Dalsi-ROZCHOD-u-Kardashianiek–Spravili-to-potichu–Este-minuly-mesiac-

   Byť princom/ princeznou je zastaralé, byť s černochom je asi viac cool.

  • Marek – Láska nemyslí. Láska cíti. A nie je len farboslepá, ale je aj vekoslepá, aj…všetkoslepá.
   Emmanuel Macron sa oženil so ženou o štvrť storočia od seba staršou – so svojou bývalou učiteľkou. Zabuchol sa do nej ešte na základke…potom bol donútený nadlho sa od nej odpútať – lenže Láska nepozná čas ani vekový rozdiel. Nezlomila im ju ani dlhočizná odlúčenosť. A keď im už nikto nestál v ceste, zosobášili sa a žijú spolu dodnes.

   • MOTHERFUCKER! Oidipov komplex! Dvaja psychopati sa dali dokopy po tom, čo im „nikto nestál v ceste“! Poznám pár – 20-ročný začal žiť s pomaly s 50-ročnou! A existuje aj sexuálna úchylka – gerontofília! 20-roční znásiľňujú 80-ročné babky! Lebo majú nad nimi pocit moci – urobiť ich šťastnými.

    A úplne opomínaš program blood lines – dohodnuté sobáše medzi slobodomurárskymi exponentami! Ale romantika sémantika! Podstatou je, že Macron je úchylný manipulovateľný psychopat a preto je vo vláde! Pretože vo vláde nemôže byť nikto normálny – inak by nemohol byť manipulovateľný! Ešte že nemáš príjem Moniky „Flašíkovej“ a nemožeš si vydržiavať džigola. Zajačiky, zajačiky, zajačiky! Snáž sa dostať do EU parlamentu -14 litrov plus istých! Za to si môžeš kúpiť vagón penisov! Láska „nemyslí“ – láska má len NUTKANIE!

    • Priliehavo ťa tá naša Božka pomenovala – šorim – ty naozaj prekrútiš všetko; k jej postrehu hádam už len pridať ešte jedno hlohovské porekadlo: „Hladný kôň len o kukurici sníva.“

     Poznám páry aj obyčajných (inteligentných) ľudí s 20-30 ročným vekovým rozdielom (a veľmi dobre ich poznám!) – a funguje im to. V KAŽDOM smere, nie iba v tom jedinom; ten je iba výslednicou obojstranných vnútorných hodnôt a vzájomnej súhry.
     Láska a vzťahy nie sú len o sexe, Maroš; ten ani zďaleka nie je najpodstatnejší. Čo sa týka Macrona – jeho rodinný príbeh dosť dobre poznám, inak by som ho nevytiahla. V jeho prípade by som sa skôr priklonila k starodávnemu postrehu rozhľadených ľudí: „Zakázaná láska najlepšie chutí.“
     Vrcholový politik, Maroš – tam už (podobne ako vojak vo vojne) robí to, čo robiť musí. A že hlavy štátov sú pod prísahami, to tebe hovoriť asi netreba…aj keď v tomto smere sa Macrona nijako nezastávam – nemusel do vysokej politiky liezť. Čo sa týka mojej reakcie na Marka/Mareka ? – Harry bol takisto poriadne zabuchnutý, inak by toľko neriskoval.

     P.S.: Z GLOBÁLNEHO hľadiska, samozrejme, obsah tvojej reakcie nijako nepopieram.

     • Šorim – hladnému prasaťu sa sníva o kukurici – kôň nie je hlohovský baják – by sa z takého sna zdul a zdochol by. Šorim mi hmlisto pripomína šnúrku z menštruačného tampónu – hádam si Božka včas spomenula.

     • sorry, preklep: šorAm

     • Občas sa presvedč, Maroš, či tvoja neúnavná, zväčša zosmiešňujúca kritika iných čitateľov, je aspoň opodstatnená:

      Rôzne trefné pripomienky, či porekadlá v hlohovskom nárečí sú populárne. Mnohí Hlohovčania a spol. ich používajú na dennej báze. Aké sú podľa nás najlepšie? Zozbierali sme ich s dávkou nadsádzky do jedného špeciálneho prehľadu.

      Výraz v hlohovskom nárečí Preklad do slovenčiny
      De ništ neni ani čert nebere. Kde nič nie je ani čert neberie.
      Hlanní kón len o sene sníva. HLADNÝ KôŇ LEN O KUKURICI SNÍVA
      Lepšá chudá slanina s chlebom jak tlstá bez chleba.l Lepšia chudá slanina s chlebom, ako tučná bez chleba.
      Do sce psa bit palicu si nájde. Kto schce psa byť, palicu si nájde.
      Pri riti v tej ulici. Nikdy a nikde.

      https://hlohovec.dnes24.sk/porekadla-ktore-si-zamilujete-top-10-trefnych-poznatkov-v-hlohovskom-nareci-262500

   • Bubo Bubo

    Lenže to nie je jeho žena ale matka. On je totiž gay.

  • Marek,to je svetovy globalisicky a modny trend,tiez to ma nieco s velkostou pohlavia Cernochov,svinstvo

   • Porno filmy nastavujú tak, že černosi majú akože najväčšie klacky – veľni často im však vysia. Ale najväčšie klacky som vide u bielych – a navyše riadne stoporené. Vzory krásy systematicky upravuje Hollywood – nemusím menovať.

   • 😀

  • mariankosmac

   Okrem toho schádzania a rozchádzania sa bielych s černochmi som si všimol že v médiách sa častejšie píše o rakovine. – A tak ako sú v médiách často spomínaní tí černosi a píšu o nich v dobrom aj zlom – je to program, aby sa nám černosi dostali do hlavy, aby sme ich brali ako bežnú súčasť života a že je normálne že sú dobrí aj zlí. A podobný program budú aj tie články o rakovine – aby sme si zvykli že rakovina je normálna a má ju veľa ľudí. Tak asi očakávajú nárast rakoviny, takisto ako počtu černochov. A takto nás na to ,,nenápadnými“ správami v médiách pripravujú.

  • Západné elity, anglo-americké impérium je z vyššej – Globálnej úrovne odpisované. Plati to aj pre Britskú kráľovskú rodinu.
   Jednoducho ich Globalisti diskreditujú ako sa len dá ale zvonka to vyzerá, že sa diskreditujú sami. Aj Alžbetu zavraždili a nebrali vôbec ohľad na jej poslednú vôľu menovať ako tak schopného následníka ale dosadili tam starého neschpného idiota. Ide o čisto riadený proces likvidácie moci GB/USA trvajúci desaťročia.

  • Susedova tráva je vždy zelenšia (občas černejšia, šikmookejšia, doplň si).

 4. Mimo téma, ale pokud jste ještě neviděli, podívejte se, stojí to za to!
  „Dokument o geoinženýrství a manipulaci s počasím“ -FRANKENSKIES-
  viz: nastub.cz/w/tKZnUHj4KujkKeZtPCM8wR?title=0&warningTitle=0&start=0s

  Zrovna jsem se dodíval, dodám jméno: DAVID KEITH.. Odtud vítr začal nejvíce foukat v posledních letech… A určitě doporučuji alespoň od 40minuty až do konce, otevře oči i největším pokrytcům, co dělají, že to nevidí.

  A nejen Lidl nyní už omezuje počet vajec, která si zákazníci mohou koupit!
  viz: theepochtimes.com/british-supermarkets-start-to-ration-eggs_4869410.html

  A nyní, probíhají ČISTKY NA ZÁKLADĚ VAKCINACE: Bidenův Bílý dům se zaměřuje na chudé a nabízí jim potravinové kredity v hodnotě 20 dolarů pro ty, kteří jsou ochotni podstoupit depopulační injekci, viz:
  dailymail.co.uk/health/article-11439641/White-House-offers-grocery-discounts-boost-lackluster-covid-booster-rates.html

  „Bidenův úplatek: Američané, kteří se v zimě nechají očkovat, dostanou slevu 20 dolarů na nákup potravin… Lidé, kteří se nechají očkovat specifickou vakcínou v obchodech, Safeway, Winn-Dixie nebo Rite Aid, získají tuto zimu slevu až 20 dolarů na nákup. Přichází to v době prudce rostoucí inflační krize, která zvýšila ceny základních potravin pro domácnost. CDC doporučuje, aby bivalentní očkovací látku dostali lidé ve věku od pěti let.“

   • kvakcína je sloboda

    octujem, v našej dedine som asi jediná, preto to nemá taký efekt, ako by som si želala;
    keď sa pri artézskej dám do reči s nejakým čakajúcim, a spomeniem chemtrails, tak mlčí a tvári sa zhovievavo :DDD

    • Ja octujem len búrky a vetrisko – treba sa detoxikovať kurkumou s čiernym korením, prasličkou. Zanedbávam – po 2 rokoch už mám nechuť – skôr som sa nastavil, že tie jedy „neprímam“.

    • Vcelku by ma zaujimalo čo je to za svinstvo, ktoré je občas na autách a pod.
     Vyzerá ako žltý piesok.
     V mééédiách tvrdia, že je vtom piesok zo sahary a keďže to tvrdia na TA3 a pod tak je vysoko pravdepodobné, že to piesok zo sahary nebude.

     • mariankosmac

      Neviem čo je to za žltý prach, trebárs je to naozaj piesok zo Sahary alebo nejaký peľ alebo iné svinstvo, no pripomenulo mi to predpoveď Aloisa Irlmaiera – V Evropě také nepůjde elektřina a z nebe začne padat žlutý prach. „Dopadne v linii od Zlatého města Prahy až nahoru k velké vodě k jedné zátoce. V tomto pásu zemře všechno. Přežije jen ten, kdo se ukryje ve vzduchotěsném prostoru a bude mít vodu a konzervy. Během této tmy zemře více lidí než ve dvou předešlých válkách,“ varuje prorok.
      https://www.dotyk.cz/magazin/3-svetova-valka-proroctvi-30000225.html

     • …z linku ide strach a hrôza…
      Nikdy som neverila na povery, ani na to, že ešte niekedy oprášim starú, kedysi (s odporom) čítanú, ad acta odloženú a doslova prachom zapadnutú bibliu pripomínajúcu akčný horror… no a nedávno som predsa len znova do nej mrkla – ide sa presne podľa plánu samozvaného boha sionu a tento link (vďaka zaň) svojím katastrofickým obsahom – ako puzzle do nej „zapadá“…
      Ten žltý prach by asi nebolo od veci dať posúdiť spoľahlivému Človeku, ktorý sa vyzná v príslušnej oblasti; príp. aj cez dôveryhodné TV médium zverejniť podozrenie z ďalšej formy genocídneho programu na týranie a likvidáciu ľudstva

  • Kočky v 51 minúte som sa dosť zľakla. Inak smutné aj tak.

  • Dnes bola obloha nad Los Angeles,neuveritelne posiata Chemtrails,uplne boli schopni zakryť Slnko (dimming the sky),cely den a na vecer boli tmave oblaky z tych svinstiev

  • mariankosmac

   Na chemtrails moc neverím ale jedna vec mi tak trochu nejde do hlavy, v noci fúkal silný vietor a zároveň bola nad lesom/kopcom hmla, ktorá sa počas veternej noci zosilňovala. Myslel som že vietor a hmla nejdú dohromady, že to svinstvo proste ten vietor rozfúka. Možno že je tam nejaké závetrie za kopcom. Alebo je to fakt nejaká chemická hmla. Ale tiež moja teória o rozfúkaní hmly môže byť chybná.

   • Marek Košice

    Ako môžeš „neveriť“ na chemtrails? Už XY krát som NA VLASTNÉ OČI (často pozerám na oblohu, prakticky každý deň) videl, AKO SI LIETADLO „ZAPLO“ ROZPRAŠOVANIE len pár sekúnd pred tým, ako som sa pozrel na oblohu…čiže „v strede oblohy“ začal CHEMTRAIL, a predtým NIČ…… Lepší dôkaz existencie chemtrails neexistuje……..a videl som ho dvojciferné číslo krát, na vlastné oči….

   • Žiaľ, je to pravda; chemtrailsom sa práškuje obloha už viac ako tri roky; hneď na začiatku tejto originálnej ZHN verejnosť v dôveryhodnom médiu (ktoré neskôr začali blokovať) na tento fakt upozorňoval náš (asi najsčítanejší a najrozhľadenejší) poslanec Ľuboš Blaha; on sa na nič nehrá, je priamy, hovorí, čo si myslí (pritom neosočuje), nezamotáva sa do vlastných viet (ako poniektorí), nepočula som ho trepať nezmysly ani „mlátiť prázdnu slamu“…a nikdy sa nestaval nepriateľsky voči Putinovi. Nevezie sa s prúdom, ale oboma nohami stojí pevne na tom istom mieste.

  • Moje včerejší foto.. (zkopírovat odkaz a otevřít v prohlížeči):
   i.postimg.cc/c4RjkvhR/geo1.jpg
   i.postimg.cc/pLkSx3gy/geo2.jpg

 5. O Tom dom písal už na začiatku očkovania ako to bude s tranfuziami.takto dokážu nakaziť všetkých

 6. …ľudia si čoraz viac budú uvedomovať MNOHO ,,VECÍ“, vrátane rozdielu krvi medzi očkov.a neočk. …inak je to super, ak sa nájdu dvaja ľudia, čo k sebe tú lásku ozaj cítia, vtedy nezáleží na ničom…len je to otázne, kedy to ozaj obaja cítia rovnako, za AKÝCH podmienok, alebo len BEZPODMIENEČNE?….až VTEDY to je super, inak nie…

  • Alenka ten ockovany je uz ako v inom svete a aj keby mali pankharta,75%,by sa narodil mrtvy,ale 100% s vaznymi nasledkami

 7. Tomuto systému ani kapka, stejně by to bylo jen a pouze pro “ vyvolené „, každý normální člověk už má dost toho bordelu co v té OjjjjRo Jůnii vládne a podžtašky jako Fialový hnus by to i v ruksaku nosil na ukradinu.

 8. DAVID ICKE-Zakázaný Projev 2022.mp4
  https://ulozto.net/file/Nb3GGWbgfvK6/david-icke-zakazany-projev-2022-mp4#!ZGOuLGR2ZGVmLzEvMQHmLJV3AwH5AGMYqzMTH342szuGZQtlLD==
  ——————————————-
  David Icke hovorí o slepom prijímaní fašizmu, o nulovom sebarešpekte, o prijímaní neslobody. Môžem potvrdiť – napriek mojej osvete – ľudia-ofce sami deklarujú, že tomuto nebudú čeliť. Srať na nich! Človeka s otrockým myslením nemožno presvedčiť o jeho boji za slobodu – on ju skrátka NECHCE! Sado-maso! Teória viktímy – týraní si vždy potrebujú nájsť svojho tyrana alebo vraha. Prebieha selekcia a debili s hrôzou zistia, že ich nikto – policajti, vojaci, politici, lekári, vedci, atď. – akože očakávaní „ochrancovia“ – nikdy neochránia – skôr naopak – zotročia ich ešte aj vo vlastnej rodine! „A musíš sa dať oichať – inak ťa vyhodím z domu!“ Tak! To je podstatou prijímania fašizmu /direktívy/ a nacifikácie – sebazotročovania spoločnosti!

 9. zapredana SR

  Naša krv zdravého rozumu, prirodzenej imunity a pudu sebazáchovy bude ešte veľmi vzácna a aj adekvatne cenená. To som sa smial tým ktorý boli po očkovaní, že tu ich krv môžu tak vyliať do kanála, lebo sa im zrazí ešte v odbornom vaku, alebo časom pri aplikácii.

 10. Dr.Jozef Tlamka

  Je to boj na život a na smrť, ale jestvuje kompromisné medicínske riešenie
  cez Einsteinov fenomén stromu života ľudskej bytosti…Jozef

 11. Chcel či radšej nechcel by som vidieť aké kšefty a svinstvá sa na Slovensku od r89 robili s krvou čo nemocnice dostali od darcov krvi.
  Aj ja, idiot som v dobrej viere či skôr v nevedomosti chodil darovať krv. No čo už, už je to tam.
  To čo nemocnice predviedli v posledných dvoch rokoch ako sa chovali k pacientom, ktorým kvôli pár € pomáhali dostať sa na onen svet – tak to ma od nejakého darovania u nich odradilo úplne.
  Ktovie čo by tam so mnou ešte podrobili.

  • Od r.89? A čo také kšefty známych manželov aj s krvnou plazmou za socíku do Rakúska?
   https://www.blesk.cz › clanek › celebrity-svetove-celebrity › 171208 › herec-juraj-kukura-proc-se-jeho-zena-skryva.html
   Herec Juraj Kukura: Proč se jeho žena skrývá? | Blesk.cz
   A potom odišiel s manželkou, lebo tej tu hrozila asi 10 ročná basa nie za emigráciu, ale za čachry s valutami a devízami, nakoľko robila v organizácii,tuším Slovkoncert, ktorá predávala umelcov do zahraničia a niečo sa nielen jej, ale aj ostatným prilepilo na prsty. Takže taká je pravda, ešte žijú totiž pamätníci, či si Táničkin škandál pamätajú.

 12. MoDr Agula

  Americká armáda má slabé miesta. Zásobovanie, sklady, jednotlivé základne.

 13. Práve som si spomenula na tu šnúrku , ta byčia krv mi jupripomenula

Pridajte komentár

*