Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Sledujú nás: Medzinárodný systém klasifikácie chorôb na príkaz WHO pridal diagnózu pre neočkovaných


Print Friendly, PDF & Email

Sledujú nás: Medzinárodný systém klasifikácie chorôb na príkaz WHO pridal diagnózu pre neočkovaných

(Ethan Huff, Natural News) V súčasnosti neexistuje žiadny spoľahlivý spôsob, ako celosvetovo zistiť, kto bol „zaočkovaný“ proti covidu a kto bol dostatočne inteligentný a odvážny, aby povedal nie experimentálnym látkam na modifikáciu génov.

To sa však čoskoro zmení, pretože systém Medzinárodnej klasifikácie chorôb (ICD) dostáva úplne nový lekársky kód pre neočkovaných.

So súhlasom Spojených štátov amerických implementuje Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nový digitálny diagnostický kód v podobe šarlátového písmena pre čistokrvných ľudí, ktorí sú zjavnou hrozbou pre establišment.

Po jeho zavedení dostanú zdravotné záznamy neočkovanej osoby kód „žltej hviezdy na hrudi“, ktorý označí, že daný človek odmietla hrotové proteíny, grafén a akékoľvek iné toxíny, ktoré sú vo fľaštičkách „vakcín“.

Väčšina ľudí pozná medzinárodné kódy v kontexte účtovania za lekársku starostlivosť. Tento kód „neočkovaných“ je však skôr nástrojom na vytváranie značiek, ktorý umožní establišmentu vedieť, kto má ešte čistú DNA na obraz Boží, na rozdiel od poškodenej DNA zmenenej na obraz spoločností Pfizer a Moderna.

„Tento systém medzinárodnej klasifikácie chorôb bol pôvodne vytvorený po Druhej svetovej vojne za účelom sledovania diagnózy závažných ochorení v rámci populácie,“ vysvetľuje stránka Technocracy.news.

„Avšak v priebehu rokov došlo k 11 hlavným revíziám a s každou revíziou sa údaje zbierané o každom jednotlivcovi stali presnejšími a komplexnejšími.“ (Súvisiace: Pred covidom sa WHO zaoberala tajným výskumom biologických zbraní.)

Kódovanie ICD prerástlo do monštra pre elektronickú ťažbu dát

Podľa webovej stránky WHO je teraz možné nakódovať približne 1,6 milióna rôznych klinických zdravotných stavov. A pokiaľ lekári a iní zdravotnícki pracovníci tieto kódy nepoužijú, riskujú, že im poisťovne poskytnuté služby nepreplatia.

Inými slovami, ide o povinný systém, ktorý netoleruje nedodržiavanie pravidiel. Z toho sa však teraz stáva hrozba pre neočkovaných, ktorí môžu čeliť možnej diskriminácii pri hľadaní služieb zdravotnej starostlivosti.

„Až do schválenia zákona o dostupnej starostlivosti v USA (známy ako Obamacare) Kongresom v roku 2012, bol systém ICD relatívne neškodný. Po roku 2012 sa však „naozaj rozrástol na elektronické monštrum pre dolovanie údajov,“ odhaľuje Technocracy.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Digitalizácia zdravotných záznamov bola plne implementovaná aktualizáciou na ICD-10 po dvoch oneskoreniach v roku 2016. Odvtedy bol doslova vytvorený číselný kód pre takmer každú diagnózu, na ktorú si spomeniete, a aj pre niektoré, na ktoré by ste nikdy nepomysleli.“

Od októbra 2022 je kód Z28.310 realitou. Znamená, že pacient nie je zaočkovaný, čo umožňuje zdravotníckym pracovníkom kdekoľvek vidieť informácie, ktoré boli dovtedy dôverné.

„Toto je kód, ktorý váš lekár zadá do počítačového systému, ku ktorému majú prístup štátne a súkromné zdravotné poisťovne, a ktorý ich bude informovať o vašom covidovom očkovacom statuse,“ vysvetľuje ďalej Technocracy.news.

„Sú to medzinárodne uznávané kódy pre veľmi špecifické zdravotné stavy na účely poistenia a štátnej evidencie. Sú dostupné po celom svete, teda aj keď ste v zahraničí a máte nejaký zdravotný problém, ktorý je potrebné liečiť.“

Majte na pamäti, že ak lekár odmietne zadať tento kód spolu s účtom za ošetrenie poisťovni, hrozí, že nebude preplatený. Inými slovami, neinformovanie štátu o pacientovom covidovom očkovacom statuse bude odteraz pre zdravotníckych pracovníkov zabijakom ich kariéry.

Záver

Podľa Dr. Zeva Zelenku sa toto všetko využíva na zavedenie nového medicínsko-priemyselno-biomedicínskeho komplexu, ktorého cieľom bude, aby na každého mali v systéme vždy „aktuálne informácie“ o jeho očkovaniach.

Bude sa to používať aj ako „vstupná brána k transhumanizmu“, keďže v nadchádzajúcich rokoch sa na trh dostane čoraz viac látok modifikujúcich ľudskú DNA, ktoré sa nesprávne označujú ako „vakcíny“.

Ďalšie súvisiace novinky nájdete na stránke Technocrats.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nemecko dle Versajske dohody a po 1946 umluv nesmi mit prezbrojeni
  Zadne tanky zbrane NATO NA VYCHOD COZ BUDE NUKLEARNI HOLOKAUST

 2. Tu jednoznačne už používajú akronym COVID – nie Covid! Treba sa niekoho spýtať – prečo zrazu tie kapitálky!

  https://www.aapc.com › codes › icd-10-codes › Z28.310
  ICD-10-CM Code for Unvaccinated for COVID-19 Z28.310 – AAPC
  ICD-10 code Z28.310 for Unvaccinated for COVID-19 is a medical classification as listed by WHO under the range – Factors influencing health status and contact with health services . Subscribe to Codify by AAPC and get the code details in a flash. Request a Demo 14 Day Free Trial Buy Now Official Long Descriptor Unvaccinated for COVID-19 Z28.3
  ———————————
  Rozhodol som sa, že moju lekárku nenavštívim, nech by čo bolo. Len predpis liekov – skôr pomôcok – takto nebude poznať môj status. Uvidíme, či to časom neodmietne. Zrejme majú v „kovid pasovej“ evidencii bordel – možno by teraz len stačilo povedať, že som bol 2 x a tretí nepôjdem. Ja viem, že lož má krátke nohy – ale veď oni nás klamú neustále – a teraz ide o všetko. Aký status majú tí, ktorých systém sa ani nepokúsil takto zapichnúť? Lebo nejaký špeci status mať musia – aby ich systém neprenasledoval! Pátrači pátrajte!

  • kvakcína je sloboda

   tiež ma to napadlo nepovedať obvoďákovi, že nie som opichaná, veď sa očkovalo pomaly ajna verejných hajzloch, takže obvoďák nemôže vedieť či som, alebo nie som so „žltou hviezdou“ označená

   • No – veď boli mobilné opichávačly v obciach, tak čo. Mám staručkú Nokiu – tá netuší, čo je to QR kód – a aj keby som mal CP – nepotreboval som ho na cestovanie – po 9 mesicoch by mi vypršal, takže do riti s nimi! Sme vo vojne a vo vojne je dovolené všetko – lesť, klamstvo, kamufláž atď. Oni voči nám používajú všetko možné! Keď nevyjebeš so systémom – systém vyjebe z tebou! Ja som nesfalšoval žiadnu verejnú listinu, tak čo. Ja môžem uviesť do lekárskej správy to, čo uznám za vhodné V MÔJ PROSPECH! Keď nejde o život – ide o hovno. Teraz ide o život! Nebol som u obvodnej 5-6 rokov – cez covid podvod ani raz.

    • kvakcína je sloboda

     moja obvoďáčka je odo mňa cca 200 km, čo som sa presťahovala inam v 2011, tak som u nej nebola, liečim sa tým, čo ponúka príroda

  • C ertificate
   O f
   V accinated
   ID
   1 – A – Artificial – Umělá
   9 – I – Intelligenc – Inteligence
   https://kresadlo.com/moje-osobni-tecky-za-covidem/

   • nenanhráva azbuku

    RF sa chystá na kapituláciu za 3 mesiace:
    https://www.youtube.com/watch?v=IICADJ3oipA

    • kvakcína je sloboda

     keď to hovoria na okrajinskom kanále, tak to bude asi pravda!!!!
     :DDDDD

     • nenanhráva azbuku

      Taká istá je aj ruská propaganda, že vyhrajú blitzkrieg a podobne.
      V skutočnosti umierajú ľudia na oboch stranách zákopov Donbasu. Na fronte ktorá sa nehýbe rok. Rusko aj Ukrajinu riadia tí istí.
      V tom videu sú odhalené plány.

    • V Rusku ziju vlastenci a zmetci. O kapitulaciu Ruska usiluju zmetci, nie vlastenci. Len debilovi sa moze zdat ze vsetci su zmetci kolaborujuci so zapadom a ze cela svo je a „aj tak“ len hrou.
     Slepy nevidi svetlo, vidi vsade len tmu.

 3. Jsem hrdý na „kód“ Z28.310 🙂 A mezitím..
  =MŮJ POHLED NA AKTUÁLNÍ DĚNÍ:=

  A opět, již potřetí, byla Německem oficiálně zahájena světová válka. Německý ministr zahraničí dnes prohlásil, že jsme ve válce s Ruskem!
  Zajímalo by mě, kolik lidí chápe, co to znamená.

  Vojenští experti tvrdí, že některým slíbeným zbraním bude trvat téměř tři roky, než na okrajinu dorazí.
  Je to znamení toho, jak dlouho Západ doufá, že tato válka potrvá?!

  Tanky však nestačí, okrajina, která svou válku prohrává, nyní chce válečné lodě, ponorky a letadla.
  A dostanou je!

  Je to skvělý způsob, jak zabíjet a mrzačit dále lidi a snížit počet obyvatel na světě. Až začnou bomby skutečně létat, budou ONI v bezpečí ve svých podzemních bunkrech a na svých dobře vybavených super-jachtách.

  Věci jdou rychle kupředu..

  Mainstreamová média vám nic z toho co tady čtete, neřeknou. To, co se děje, zakrývají banalitami. ČT/SEZNAM… a zbytek propagandistické mašinérie vám neřekne, že okrajina nyní posílá do války šestnáctileté a staré muže. Neřeknou vám, že gangy shromažďují potravu pro děla. Neřeknou vám, že okrajinští vojáci, nevycvičení pro válku, dezertovali. A po celou dobu je na okrajině ničena infrastruktura.

  Západ umožňuje záměrné ničení okrajiny, protože existuje skrytá agenda a idioti na, kteří mávají nebo nosí okrajinské vlajky, jsou součástí genocidy. NATO samozřejmě ví, že okrajina prohrává, myslím si, že chtějí válku udržet co nejdéle – aby bylo co nejvíce mrtvých. Proto Západ dodává bomby, náboje a tanky – a brzy bude dodávat letadla, válečné lodě a ponorky…

  Nyní, když okrajina válku prohrála, chtějí USA, Británie a EU na Rusko dál tlačit, jak jen to půjde.
  A chtějí třetí světovou válku, aby mohli (nejen) Rusy vyhladit…

 4. Vyjadrenie ľudí – zrejme rôznych tých – LGBTQ skupín, slniečkárov, libdartov a takej tej – rozumovo povrchnej – takmer až infantilnej časti občanov tzv. Západnej kultúry, ide zvalovať veškerú vinu za vedľajšie účinky očkovania a za to, že sa dali vôbec – napichať – na ľudí prezieravých, opatrných, tomuto systému – nedôverčivých, proste na na ľudí – neopichaných.

  Čítaj článok, ktorý je síce prevzatý zo stránky IQfy, ale dokážem si predstaviť takéto patologické myslenie u očkovancoch i – v „tejto krajine“.
  Teraz nie – že „Lebo Fico“, ale „Lebo – neočkovaní!“.

  Satira alebo to niekto myslí vážne:
  „Prečo neočkovaní neurobili viac, aby nás varovali?“
  „V čase, keď sa svet snaží vyrovnať s ničivými následkami pandémie COVID-19, sa stále vynára otázka, prečo neočkovaní neurobili viac pre to, aby nás varovali pred možným nebezpečenstvom injekčného očkovania.
  Zatiaľ čo občania s dobrými úmyslami sa postavili do radu, urobili správnu vec a dali sa zaočkovať proti COVID19 – teraz sa zdá, že spôsobia viac škody ako úžitku – ich neočkovaní priatelia stáli bokom a nechali ich urobiť to. Niektorí z nich povedali príliš málo. Niektorí nepovedali vôbec nič.
  Aj keď vedeli to, čo my nie. Na ich rukách je teraz naša krv.

  To sú silné slová. Neočkovaní však mali prístup k dôležitým informáciám o možných vedľajších účinkoch vakcín. Vedeli o rizikách závažných alergických reakcií, krvných zrazenín a iných vážnych zdravotných komplikácií. Vedeli, že vakcíny nás neimunizujú. Vedeli, že nie sú účinné a že môžu spôsobiť viac škody ako úžitku.
  Toto všetko vedeli, ale namiesto toho, aby nás varovali, rozhodli sa o neočkovaní mlčať. Rozhodli sa pozerať inam a nehovoriť nahlas o potenciálnych nebezpečenstvách vakcín. Nechali milióny dobrých ľudí, ktorí urobili správnu vec (v tom čase), padnúť na smrť a choroby a mnohí antivaxeri sa dokonca na internete škodoradostne vyjadrovali, že ich hod mincou bol správnou stávkou. Tí diabolskejší dokonca vyzývali ľudí, s ktorými nesúhlasia, aby sa „dali nabiť“.
  Stalo sa to až príliš jasné. Mlčanie neočkovaných bolo nebezpečné, sociopatické a nezodpovedné rozhodnutie, ktoré malo vážne dôsledky pre tých z nás, ktorí sa dali zaočkovať.
  A mlčanie je koniec koncov súhlas.
  Je načase, aby neočkovaní prevzali zodpovednosť za svoje konanie a spolu s nami ostatnými hľadali riešenie tejto krízy. Nemôžeme si dovoliť, aby ich sebectvo a nečinnosť naďalej poškodzovali naše komunity. Je načase, aby sa neočkovaní vzchopili a urobili správnu vec.
  Neočkovaní by podľa všetkých morálnych kritérií mali urobiť viac, aby upozornili na možné riziká – aby nám pomohli robiť informované rozhodnutia o našom zdraví. A teraz nás musia požiadať o odpustenie.
  A my im ho, ruku na srdce, môžeme dať. Pretože sme dobrí ľudia. Tie injekcie sme si dali, pretože to bolo správne – alebo, že by to tak nebolo.“

  P.S. Môže to byť kľudne fakt, že i takto zhypnotizovaní opichanci – rozmýšľajú. Preniesť – Zodpovednosť – za svoje katastrofálne konanie – na iných. Veď je to také easy.
  A celkom to korešponduje s dnešným článkom, kde neopichaných potrebujú identifikovať a odsúdiť , lebo … (spáchali hrdelný zločin).
  Ale – radšej by som bola, keby tento článok zostal v intenciách – víkendovej satiry, humoru, vtipu..

  https://www.hlavnespravy.sk/satira-alebo-to-niekto-mysli-vazne-preco-neockovani-neurobili-viac-aby-nas-varovali/3026822

  • Podla mna ked je opichanec nielen idiot ale aj zmetek tak aj ked vie ze za jeho problemy nemozu neopichani – tak si na neopichanych vyleje bez hanby zlost – ak bude mat prilezitost.

   • Veď tí, čo upozorňovali a poukazovali, boli démonizovaní…Podľa nich to boli hoaxeri, antivaxeri, dezoláti, ktorých treba všetkých – „exportovať“ – do Afriky a do Afganistanu – to sú slová poslanca SaS Cmoreja.

    https://uploads.disquscdn.com/images/5e02b286101ee0109a29a9251733e3dafe75b4bbf0f7d4d607c4aa0adc3afe7e.png

    https://uploads.disquscdn.com/images/76573141eaaeb80f03f53c0777f3bd866a900471ba01387ee486353b0d02e88e.jpg

    • Mě dokonce posílali k psychiatrovi, když jsem se zmínil, že se očkovat nenechám….
     a když jsem upozorňoval někoho na vedlejší účinky, různá rizika – nebyl zájem a koukali na mě jak na „chovance ústavu ….“

     • Presne! Nielen tí „nezodpovední“, ktorí sa nechceli dať očkovať, ale aj mnohí lekári varovali…ale ako keby hrach na stenu hádzal 🙁 tak teraz nie nevinia iných, ak budú mať, či majú problémy!

    • Zabudli ste ,že chceli vytvorit koncentráky pre neočkovaných.

     • Nezabudli sme, neočkovaní měli být zavíráni do USA FEMA campů…a donucováni, aby si tu vakcínku nechali dát….před 2-3 roky jsem to četl na nějakých webech.

     • kvakcína je sloboda

      myslím, že tie koncentráky, ktoré vybudovali a v súčasnosti sú asi prázdne, určite použijú na niečo iné – predsa by nevyhadzovali kopu prachov len preto, aby tieto tábory chátrali; takže – nechajme sa prekvapkať

     • Vladimír

      Každý USA FEMA camp má vo výbave aj 2 gilotíny a niektoré sú plné plastových rakví, každá buď pre 4 osoby alebo hlavy? Odhalil to bývalý guvernér Ventura.

     • koncentračné tábory CoViD

      Tábor na Lešti mal byť jedným z koncetrákov. Pred začatím vojny na Ukrajine nás delili už len mesiace do transportov.

     • koncentračné tábory CoViD

      Do koncentrákov nás nenahnali, pretože nás chcú nahnať do vojny.

  • Ja som sa snazila vysvetlovat ludom o com su vakciny a prisla som o zopar znamych.Teraz je tolko informaci a ludia hovori,ale to nie je mozne,aby nas kantrili.

   • mobilizácia

    Veľa ľudí klame. Jedno si myslia a druhé hovoria. Chceli ti ublížiť klamstvom.

   • kvakcína je sloboda

    ak majú v sebe 3 dávky, tak je jasné, že budú negovať všetky informácie – zo strachu, že skočia ako mnohí pred nimi;
    taký lasica – bol na nejakej akcii, možno aj na podporu cvočkovania, zaspieval pesničku „ja som optimista“ klesol k podlahe a už ho neprebrali

  • Ti sociopatičtí dementi měli stejnou možnost dostat se k informacím jako neočkovaní, jelikož byly veřejně dostupné na internetu. Navíc zlost by si měli spíš vybíjet na těch zdravotnících, kteří je neinformovali o vedlejších účincích, ač měli tuto povinnost. Ten článek bude výplod institucí,aby přehodily horký brambor odpovědnosti za zatracené životy na neočkované.

  • Ja som snáď v 20, možno aj v 30 príspevkoch písal, že vakcíny menia DNA. Stal som sa vyvrheľom, konšpirátorom a ktovie kým ešte. Doslova ma vysmiali a časť rodiny sa so mnou prestala baviť.
   Ak to zhrniem – Boh stvoril Človeka (aj podľa Biblie), nie ľudí. Človekov je na tejto planéte max do 15%, ostatní sú ľudia, prevažne kríženci so zástupcami iných rás z Vesmíru. Všetci majú ale ľudskú podobu. Pôvodní Človekovia boli všetci Árijcami, bielokožcami.
   Boh stvoril Človeka na svoj obraz, dal mu slobodnú vôľu, schopnosť tvoriť a najmä – vdýchol mu Dušu. Iní ľudia dušu nemajú. Zámerom cudzích civilizácií bolo získať Dušu, pretože tá je nesmrteľná, rovnako ako Boh a teda i Človek. Zánik všetkých predchádzajúcich civilizácií na Zemi spôsobili práve cudzinci v snahe zmocniť sa Duše a jej tajomstva a sily. Ale Človek prežil všetky katastrofy.
   Teraz ide znova o likvidáciu Človeka a hlavne získanie tajomstva Duše. Preto aj tie laboratóriá, Adrenochrom a iné pokusy najmä na deťoch, ktoré majú najslabšiu vlastnú ochranu, ale najsilnejšie Duše. Adrenochrom obsahuje čiastočky Duše a preto aj omladzuje. „Vedci“ skúmajú, ako sa dostať k celej Duši a preniesť ju, lebo len čiastočky nestačia. Hľadá sa zdroj.
   Vakcinácia spôsobuje zmenu DNA. Lenže Duša potrebuje svoju DNA, inak sa nedokáže v tele udržať a uniká. Z Človeka sa stáva smrteľná troska, u ľudí sa nič nemení. Veľmi veľa Človekov bez toho, aby o tom vedeli že prečo, sa odmietlo vakcinovať. Nejaký vnútorný pocit blížiaceho sa Zla, pocit nebezpečia. Ale zástupcovia tých cudzích rás sa tú Dušu stále pokúšajú získať, lebo chcú získať nesmrteľnosť. Už vedia regenerovať telo, ale to je málo. Stále sú smrteľní a telo sa nedá regenerovať večne.
   Ako vieme, árijci boli Slovania. Preto ten večný boj Západu proti Východu. Veď ak nemám ja, nebudeš mať ani ty!
   Z pohľadu Stvoriteľa Človek bol a je experimentom. Je to najvyššia rasa vo Vesmíre. Len sa potrebuje ešte veľa učiť, kým sa v ňom prebudia schopnosti Boha Stvoriteľa. A musí prejsť všemožnými príkoriami, aby sa stal odolným, ale najmä uvážlivým Stvoriteľom. Lebo tam smeruje cesta vývoja Človeka. Preto aj Stvoriteľ pripúšťa tie útoky iných rás na Človeka, aby sa Človek zdokonalil na najvyššiu možnú mieru a stal sa všeznalým a odolným voči najrôznejším situáciám. Inak by v budúcnosti nedokázal stvoriť a vládnuť stvorenému bez nepriaznivých dopadov.
   Svetu vládnu v súčasnosti Démoni v ľudskej podobe. Vieme o tom, lebo aj terajšie zriadenie sa nazýva Démo-n-kracia. Pre Človeka je to len ďalšia vyučovacia hodina, po ktorej prichádza skúška. A skúšobné obdobie sa práve začalo. Zo smrteľných ľudí sa nikdy Stvoritelia stať nemôžu. Z Človekov áno. Len musia prejsť najrozličnejšími skúškami a tiež nie všetci to zvládnu. Základnou a stálou skúškou je neprísť o Dušu, lebo tam pre jedinca končí všetko. Preto aj kdejaké rozprávky spomínajú čertov, vodníkov, škriatkov a iné bytosti, ktoré sa snažia zmocniť sa Duše Človeka. Svojim spôsobom sú pravdivé a varovné. Len nie každý Človek vždy počúva. Vakcinácia potom patrí k tým modernejším a širokopásmovým spôsobom získania Duše. A Démoni sa potom snažia tie uvoľnené a stratené Duše, ktoré sa tu ešte istý čas potulujú, uloviť pre seba. To síce Stvoriteľ zrejme nedopustí, ale každého strateného Človeka, ktorý skúškou neprešiel, je škoda.
   Za posledných 20 rokov sme prišli skoro o 3% Človekov, najviac práve kvôli vakcínam. V súčasnej dobe je počet Človekov na Zemi zhruba okolo 12%, pričom väčšina ich je medzi Slovanmi, ktorí majú ešte čistú krv i DNA. A Slovensko tiež patrí k premiantom. Aj preto Rusi, kde je najväčšia skupina, nepripustia zničenie Slovenska a jeho ľudu. Démoni sa prejavujú a prezrádzajú všade, aj u nás. A my musíme len vydržať a nedať sa zlomiť.

   • Nieco na tom Slovensku bude.
    Myslim, ze na Slovensku je najvysia koncentracia duchovne zrelych na pocet obyvatelov a taktiez najvyssi pocet temnych akehokolvek druhu a sily na pocet obyvatelov. Vobec by som sa nedivil keby nadchadzajuci vyvoj na Slovensku bol akymsi etalonom pre cely svet. Zapad bude po nas chciet „nas celych“ a uvidime ci sa preberieme a nedame, skryte parametre na to mame…

 5. mariankosmac

  Zvláštne je že niektorí ľudia boli proti očkovaniu a vraveli že je to svinstvo, ale napriek tomu si išli scela dobrovoľne pre dve včeličky. Vraveli že tie dve si teda dajú ale tretiu už ani za boha /niektorí si možno dali aj tretiu, to neviem/. To proste nepochopím. A to sú takí ľudia ktorí inak odmietajú chodiť k doktorom, pretože im nechcú robiť pokusných králikov, niektorí sa boja i Paralenu lebo vraj je škodlivý. Ako keby boli ovládaní fakt nejakou MK Ultra technikou. A ešte sú schopní sa sťažovať na neočkovaných že neurobili viac aby ich varovali.

  A zajtra pôjdu MK Ultra ovečky pekne voliť deGENERÁta Pávka. A potom sa budú sťažovať keď ich bude mobilizovať.

  • 1/ Přesvědčili je bílé pláště (takových případů znám hodně)
   2/ Přesvědčili je MSM, za pomocí podprahových dat
   3/ MK-ULTRA a spol.
   4/ v okolí zemřeli na COVIDa jeho známí, sousedi, rodinní příslušníci, kolegové,….
   5/ přesvědčili je v práci kolegové, nadřízení (taky znám několik takových)
   *****
   Znám jednoho co říká, že léky neléčí, přesto má tři včeličky v sobě, protože co kdyby ten COVIDeček zaútočil i na něj, přitom celou dobu COvidovou přežil s obyčejným acylpirýnem, který bral jako prevenci; a pohyboval se mezi pozitivně testovanýma na COVID.

   • Toto nechápem,som iba obyčajný človek,žiadny vedátor,ale používam mozok a viem čítat a počúvat,takže neviem ako by ma mal niekto presvedčit takými nezmyslami akými tu uvádzate.To fakt nechápem.

    • U bílých plášťů je to jednoduché: apelují na zdravotní stav pacienta, že kdyby se nenechal ovakcínkovat a dostal by COVIDeček, tak vzhledem k jeho diagnozám a anamnéze by měl velmi těžký průběh…a po delším takovém to nátlaku povolí; ale závisí na psychické odolnosti a znalostech problematiky COVIDvakcín a svého zdravotního stavu u každého člověka…
     Jinak řečeno, přesvědčit se nechá ten, který důvěřuje býlím plášťům, moc se nezajímá o zdravotní problémy, které má a problematiku COVIDvakcín mu sdělí MSM..
     *****
     V práci je to jednodušší, tam je nátlak od vedoucích na podřízené! A pokud sám nadřízený je oočkovaný, tak ti řekne:“Já očkovaný/á jsem a problémy nemám!“; Další přesvědčovací metoda:“ Jste ve vedoucí funkci a musíte jít příkladem!“ A zase je to o psychické odolnosti a znalostech svého zdraví a očkovacích látkách.

     • A přesně proto jsem odešel v období histerie ze dvou zaměstnání, řekl jsem jim NE a nenosil žádné masky, nikdy nebyl na PCR podvodu atd..

    • Malo pozerate media hlavneho prudu! Malo! Zabezpecte si aj satelitne programy aby vam docvaklo o aky podvo ide – v akom rozsahu. Lebo ak by ste pozerali mejnstrim poriadne tak by ste zistili, ze kovit sa „necakane“ rozsiril po celej planete v extremne kratkom case. Doslova za par dni a tyzdnov bol rozsireny nielen v zaludnenych oblastiach ale aj na dalekej sibiri, aljasce, juznej afrike, severu kanady – v absolutne odrezanych oblastiach planety kde zijje vzdy len par dobrodruhov. Je mozne aby tak v kratkom case sa rozsirila nejaka nemoc po celej planete ked v minulosti sa to nikdy nestalo? A naviac – vobec nenastal skutocny chaos – reakcia na celoplanetarne nebezpecenstvo! Nastal len organizovany celosvetovy nezakonny teror a to v extremne kratkom case. Ved ak by neznama nemoc zacala likvidovat celu planetu – jej populaciu tak by nastal skutocny chaos a nikto z bohatych by nevystrcil z domov ci z krytov ani prst. Nikto by nevedel co sa skutocne deje a ako sa to bude vyvijat. Ale bolo to opacne – vsetci pohlavari uz hned vedeli co sa deje a co maju robilt! A vsetci po celej planete zacali frcat ku podivu podla rovnakych instrukcii a zacali spolupracovat bez akychkolvek nezhod – a to je je divne – ved v dnesnom svete sa nevedia dohodnut takmer na nicom ale na kovit tyranii sa zhodli hned. To boli vsetci bez reptania rovnakeho nazoru!
     Aj ked divadlo c19 stalo giganticke usilie a financie – tak cez to vsetko – ze sa malo jednat o virus ohrozujuci celu planetu tak tie „opatrenia‘ boli skutocne lacne a priehladne divadielko, na ktore mozu skocit len najnaivnejsi.
     Dokazy o viruse ci grafene vo vakcinach ja nepotrebujem, mne stacilo vidiet co sa okolo medialneho virusu zacalo diat.
     Vedci ciernu dieru tiez nevidia ale jej existenciu potvrdzuju pozorovatelne a meratelne fyzikalne deje a ukazy, ktore svojou existencou cierna diera vo svojom okoli sposobuje.

     • Achnaton-presne ako pises-VSADE! za kratky cas.je tu niekto ,,colombo,,?preco! a globalne a vsetci su ,,poslusni,,ja za seba neverim,zeby to bola technicka zalezitost-ovladania mysle.organizacne to vyslo a ti co to organizuju maju moznost z tychto skusenosti zdokonalovat sa.
      slovo zhypnotizovni.da sa zhypnotizovat cela planeta?

    • Milan-,,to nechapem,,som obycajny clovek-tvoj mozok nemusi chapat,ale chape tvoja dusa ,preto nie si bezdusa bytost ako ti na ktorych tu je poukazovane.nie je na tom nic zvlastne! do zivota prichadzame s urcitou vybavou a je jedno do akeho prostredia preto dusa urcuje smer a nie mozok,ktorym smerom kracame ako reagujeme.nie je podstatne ,ti ktori sa rozhodli pre vakcinu v prvom momente a potom to akoze olutovali-skutok sa stal.rozhodujuci moment je vzdy prvopociatny.ta satira od ajsi presne v akej iluzii tu zijeme.to nie je satira,tak vyzera skutocnost.nikoho netreba lutovat.este mame dlhu neprebadanu cestu do konca na ktorej budeme skusani.namaste

   • mariankosmac

    6/ Báli sa že ich nepustia do obchodu atď. (jeden čas to tak bolo že na obchodoch boli vylepené papiere že kto tam smie vliezť a kto nie. Takže nezaočkovaní mohli ísť napr. do Lidlu, ale nemohli ísť do obchodu s elektrom ani kníhkupectva Panta Rhei a ďalších. A to bolo zavedené v čase Vianoc teda zrovna asi jedinom čase v roku keď ľudia do kníhkupectiev atď chodia).

    • 7/ Chcem isť na dovolenku do zahraničia,….
     8/ Chcem isť na kulturnu akciu, divadlo, kino, koncert,….
     9ú a lze pokračovat dále…..

    • Mna sa zasa raz bali ze som nejaky kovidovy kontrolor lebo som mal na ciernej bunde na chrbte maly napis Control a pod tym este nejake slova v anglictine. Je to softshelova bunda zo sekacu od nejakej firmy a vyzera trocha ako policajna bunda. Ked som v ramci nakupneho centra chodil z obchodu do obchodu a presviedcal ich aby ma pustili aj bez testu ci jedu v zilach tak sa ku mne spravali az nadmieru uctivio – mysleli si ze som nejaky kovitkontrolor a ich loajalitu ku kovidfasizmu iba skusam.
     V ramci obchodneho centra si museli telefonovat ze sa tam niekto pohybuje kto dava na dodrziavanie „opatreni“ pozor lebo nez som vosiel do jedneho obchodu tak z neho jedna predavacka vybehla, obzerala sa okolo a potom zaliezla spat do obchodu. Mne to ze si mysleli ze som nejaky kovitkontrolor povedala na druhy den az moja znama – kamaratka tej predavacky co vybehla. Reku – sedlac skoci na vsetko – ale zas v tej dobe nikto nevedel co moze prist a kto koho moze natriet a tak boli predavaci v tom obchodnom centre obozretni. A potom ze sedlac sa neorganizuje sama, staci trocha ohrozenia ich € a uz vedia co maju robit.

   • U nás celkem očkovaní umírají, ko v t tomhle měsíci do bylo snad každý týden co mrtvý. Ale ti očko, co znám jsou v pohodě.

 6. „Ako keby boli ovládaní fakt nejakou MK Ultra technikou“

 7. Pozdravujem všetkých čitaťelov bádatela.Ak máťe záujem o kúpu medu z mojej vlastnej včelnice tak v ponuke mám repkový a slnečnicový med.Cena za 1kg je 5,5 eura.Pri väčších množstvách robím aj rozvoz.Každé dalši informácie a objednávky posielajte na adresu [email protected]

  • Kto ti kontroluje vcely na parazity?

   • bilogická zbraň

    Lieky proti roztočom včiel obsahujú volbachiu. Je to baktéria spôsobujúca homosexualitu. Dobrú chuť.

    • Лаитаз Откин

     Povedal by som ze asi naozaj nieco vzduchom alebo inak poletuje,lebo sa naozaj velmi zhomosexualnieva.
     LGBT temy este aj v spanku cloveka otravuju.

   • V medu paraziti nebývají a pokud chcete užívat podmět,tak už jen z důvodu použité chemie všude možně nedopuručuji.Aspoň ne vnitřně.

   • Paraziti v mede neprežijú. Je to prirodzené antibiotikum.

   • kvakcína je sloboda

    ak je v úli chorá alebo uhynutá včela, tak ju tie ostatné obalia látkou, ktorú nazývame propolis a tým izolujú možnú nákazu,
    to, že hynú včely je tým, že poľnohospodári používajú priveľa jedov na svoje plodiny

  • Sursum Corda!

   – Vedeli ste, že… v mede sú živé enzýmy?
   – Vedeli ste, že… tieto enzýmy odumierajú v kontakte s kovom a med sa stáva toxickým?
   – Vedeli ste, že… v úli je10 až 80 000 včiel?
   – Vedeli ste, že… Med obsahuje látku, ktorá pomáha ľudskému mozgu lepšie fungovať?
   – Vedeli ste, že… med je JEDINÁ potrava na svete, ktorá sama dokáže udržať ľudský život?
   – Vedeli ste, že… Včely zachránili ľudí v Afrike pred hladom?
   – Vedeli ste, že… Stačí jedna čajová lyžička medu na udržanie života človeka 24 hodín?
   – Vedeli ste, že… Propolis vyrobený včelami je najsilnejším prírodným ANTIBIOTIKOM?
   – Vedeli ste, že… na získanie 1gr včelieho jedu, potrebujete žihadlá vyše 10 000 včiel?
   – Vedeli ste, že… med NEMÁ dátum expirácie?
   – Vedeli ste, že… med bol prvý tovar na svete… ako platidlo?
   – Vedeli ste, že… na získanie 1 kg medu potrebujete nektár z viac ako 1 000 000 kvetov?
   – Vedeli ste, že… Prvé mince na svete mala na sebe nakreslená včela?
   – Vedeli ste, že… med sa konzumuje s plástom medu?
   – Vedeli ste, že… včelí med je najzdravšia potrava na svete?
   – Vedeli ste, že… Kráľovský dom vo Veľkej Británii konzumuje rumunský med?
   – Vedeli ste, že… telá veľkých cisárov sveta boli pochované v zlatých truhlách a potom natreté medom, aby nezhnili?
   – Vedeli ste, že… včely sú JEDINÝ hmyz, ktorý vyrába potravu pre ľudí?
   – Vedeli ste, že… Názov „MEDOVNÍK“ vychádza z toho, že mladí manželia po svadbe konzumovali med a hydromel na plodnosť?
   – Vedeli ste, že… jediný med, ktorý si môžu vychutnať alergici na včelie produkty je manna med?
   Včela žije menej ako 40 dní, navštívi minimálne 1000 kvetov a vyprodukuje menej ako lyžičku medu, no pre ňu je to celý jej život.
   Ďakujeme, VČELY !!!!!!

   • Doporučuji si udělat zásoby medu.Nezkazí se a dodá energii.Sice léčivá energie z včel z něho časem vyprchá,ale dá se zas nabít umístěním u úlu.
    https://www.vcelarenihrou.cz/vceli-zareni

   • Ďakujeme včely

   • Ano, vela z toho co si napisal viem.A preto som sa pytala ci ti ten tvoj skutocnx poklad aj niekto kontroluje. Len nejaky ………. si moze mysliet, ze podozrievam, ze v mede mozu byt parazity 🙄
    Ludia sme halt rozni….

   • Sursum Corda

    Skvelé….a svetlé….a sladké ako med…

    A čo tak poďakovať aj Vode, žitku, vzduchu, zemi, prasiatkam, kravkám, sliepkam za vajcia, rybám, stromom za plody, pekárom, mäsiarom, poľnohospodárom, predavačkám…atď…atď….slnku, STVOTITEĽOVI za to všetko…

    https://www.youtube.com/watch?v=W-GfjYleff4

    A môžeme to robiť každý deň a X krát a potom sa to tu inak rozsvieti…alebo aj nie, je to len a len na každom z Nás…

    Robte druhému to, čo chcete ,aby aj on to robil Vám….

    Chceme lepší svet…tak môžme začať…a keď to dopadne nejak inak…ASPOŇ SOM SA POKÚSIL…

    To sú tie motýlie krídla…

    https://www.youtube.com/watch?v=r1AjT0Z7Qe4

   • Sursum Corda normálne ste ma dojali,klobúk dole a vdaka aj vám aj ostatným že mi držíte stránku a zastávate sa ma.Ešte raz vdaka🤗🤗🤗

   • Áno z duše ďakujeme, hlboká poklona

  • Včelí peľ – nepredávaš?

 8. Priatelia, susedia, krajania.

  Treba si položiť základnú otázku a keď budete hľadať odpovede, tak Vám budú veci jasnejšie a jasnejšie…že sa až rozsvietiť môžete…a budete čo ?

  Rozsvietení – že by osvietení ?

  https://www.youtube.com/watch?v=QkttuCQizRQ

  Včera nám na plote pristál kalendár AE Bohunice s pokynmi, že keby náhodou trtne atómka, že čo robiť okrem paniky…

  Som sa pobavil, otázka je, či budem skôr osvietený z vonka, alebo vnútra…

  • Seneca tak ty si sa pobavil máš štastie, že sa ešte vieš pobavit, lebo keď trtne atomka neviem či budeš mat chuť sa bavit taký rozvsietený ako Seneca v úpale bez zasvetenia bez jodovej tabletky ktorú nevieš kam si ju strčil v panike
   ani ti už nebude nanič tak si ju s chutou zhltni čilkaj

   • Keď trtne atomka, alebo nejaká iná hračka, tak si nestihnem ani ohriať halásle, čo som si dnes vykúzlil pri skvelej muzike od Heinricha Ignaca Franca Bibera. To je ako na Titanicu, niekto bude panikárčiť, niekto chvíľu plávať, ja si vychutnám orchester s dobrým nápojom, alebo skvelým jedlom…a na chvíľu sa z matrixu vymažem a potom sa zase nahrám…

    …a uvidím…a možno aj nie…

    https://www.youtube.com/watch?v=BPuJlgm0Kzs

  • Лаитаз Откин

   Zvnutra uz osvieteny si,chyba ti len zvonku a dobry stat ti to zabezpeci-ved sa stara.
   Poukazuje to na plany vlad oziarit (osvietit) obyvatelov.
   Inac tie atomky su vylucne na ozarovanie,elektrinu vobec nevyrabaju.
   Lenze sa rozhodli ze zakladne ozarovanie „mierovych“ casov nestacilo.Sme s nimi vo vojne nielen od 2001 ale od nepamati.

   • Лаитаз Откин

    Taktiez jadrove zbrane-v podstate neexistuju.Udajne ide o energeticke tajne zbrane s primesou radioaktivnych prvkov.
    Radioaktivne materialy nemaju schopnost vyziarit tolko energie ako sa tvrdi,je tam radiacia,ale nic viac,vodu v kotli to neohreje.

    • Лаитаз Откин

     Chemicke reakcie (vybusniny) schopnost uvolnit energiu maju,to sa popriet neda.
     Ale na sub-atomovej urovni je to ine

    • Jadrové elektrárne sú tiež podvod? 🙂

     Väzbová energia subčastíc v protóne má oveľa väčšiu energiu ako väzba protón-neutrón = jadrová energia.

     Okolo nás je more energie.

     • Hmota je energia. E = m.c^2

     • A možno je Hmota myšlienka-informácia…

      E = i.c^2

     • Лаитаз Откин

      Aby ste neboli prekvapeni.V Matrixe je viac podvodu nez v hmote energie e=mc2

     • Atomová bomba není jaderná elektrárna.Hirošima byla bombardovaná zápalnými bombami obohacenými plutoniem.Na některých dobových záběrech je vidět jak po objevení atom.hřibu už probíhalo plno výbuchů .

     • redakcia: Vzorec E = m.c^2 nevieš prakticky overiť.
      Pri jadrovej reakcii nie je dôvod aby sa strácala hmota. Protóny a neutróny sú ako magnety, len silnejšie.

      Seneca: Myšlienky prechádzajú cez I2C. 🙂

      Pohoda: Videl som bombardovanie Hirošimy. Bol tam jeden výbuch a jeden hríb. A kopa testov Abomb. Máš iné videá?

     • Ten vzorec je overený. Napríklad, že atómová hmotnosť hélia je nižšia ako atómová hmotnosť dvoch atómov vodíka pred fúziou. A rozdiel v hmotnosti je práve energia zodpovedajúca tomuto vzorcu, ktorá sa uvolnila pri fúzii. To isté platí aj pri rozpade napríklad uránu, kde rozdiel medzi hmotnosťou uránu a jeho produktami rozkladu (bárium a kryptón) zodpovedá uvoľnenej energii.

     • Vážil si to ty? Alebo nejaký vedec, ktorému nemožno veriť ani nos medzi očami? Protóny vo vnútri jadra vedci považujú za neutróny, lebo nemôžu „viazať“ elektróny. Protónové číslo prvku je zlý údaj.

     • V princípe, hmota ( kg ) sa nemôže premeniť na energiu ( J ), a naopak. Hmota sa iba viaže pomocou energie a tým sa pre nás stáva viditeľnou. Ako keď nafúkaš balónik. Vzduch si nevyrobil, iba natlakoval. 1 Pa = 1 J/m^3 = m_0/m^3

     • úsmev

      Myšlienka Vedomia všetko Tvorí, ešte aj tie vzorce, ktorými sa snažíme ako tak pochopiť a vysvetliť zatiaľ nepochopiteľné a nevysvetliteľné. Sme

      Sme na úžasnej ceste Poznania…

     • Seneca: Keď je pre teba energia stlačeného plynu úžasné poznanie, tak sa nemáme o čom baviť. Haha. 🙂

   • Лаитаз Откин bodaj by ste mal pravdu. Ale asi si ešte tak nefandím. Sa mi možno trocha už v hlave rozsvietilo. Uvidíme nakoľko…ak sa náhodou rozsvieti aj vonku okolo nás.

    Zopár krát sa to tu už udialo, uvidíme koľko trpezlivosti bude mať s nami matička Gaia. Bola tu triády rokov pred nami a bude aj po nás…z pohľadu lineárneho na čas.

    Z kvantového pohľadu na bez časovosť, je to zase trocha o inom a tam už je to naozaj o dosť iné.

    Je sa na čo tešiť…

    • Лаитаз Откин

     Pokial ste prehliadol Matrix a viete ze nie ste ani telo,ani mysel ale vecne Vedomie,ktore si samo seba bez mysle nemoze priamo uvedomit,tak ste osvieteny a ziadne dalsie osvietenie nie je mozne.Nanajvys nejake prechodne mysticke alebo astralne stavy a projekcie.Vsetko je prechodne,ale vedomie-ci uz prejavene alebo neprejavene-zostava.

    • Лаитаз Откин

     Inac tvoja rovnica e=ic2 sa mi vidi spravnejsia ako e=mc2.
     Energia je vedomie a vedomie je gravitacia.Preto vase vedomie gravitacne pritahuje udalosti.Je potrebne aby sa ludstvo zacalo zaoberat suvislostou medzi vedomim a gravitaciou,bez toho medzihviezdne lety nie su mozne.
     Energia=Vedomie=gravitacia

     • Лаитаз Откин

      V rovine filozofického pochopenia je čo to, nejaká tá prťka pochopená, ak sa to dá takto popísať. Ale v Matrixe AJ prejaviť, to je práve tá sranda, že AKO ?

      Prečo sa rozhodlo Vedomie z neprejaveného do prejaveného…gravitačne priťahovať udalosti…otázka života, vesmíru a vúbec…

      Matrix sa dá prehliadnuť…
      Matrix sa dá pochopiť…
      Matrix sa dá spolu dotvárať…

      …Ale Matrix sa dá aj Tvoriť….

      …žiadna myšlienka nieje moja, je len mnou interpretovaná…je len jednota…VEDOMIE…

    • Cítit silu úsmevu ked je interpretovaná vzájomne spolu jin jang

 9. Súdruhovia politici, nechcete nám niečo vysvetliť?

  Prečo vyrábame elektrickú energiu za 30 € za MWh a povinne ju musíme predávať na burzu a burza nam ju naspät predáva za 950 € za MWh ? To znamená navýšenie ceny o 3 066%.

  • marxizmus - leninizmus

   Koloniálna daň = vývoz kapitálu.

  • Jozef Jozefovič

   Súdruh ako oslovenie je v tomto prípade nevhodné, pretože za súdruhov to bolo lepšie. Treba sa to pýtať neschopnej resp. nekonajúcej vlády. Je možné, sú nejako zaangažovaní na zdražovaní energií. Možno aj preto sa snažia posunúť voľby až na september…

   • marxizmus - leninizmus

    V septembri chcú vojnu, voľby už nebudú, budú tam ďalej.

   • Zaujimave na sudruhoch je to, ze ziadny po klucikovej revolucii nezdrhol.. Alebo aj to nam zatajili? A teraz sa natiska otazka PREČO ?

   • z minulých komunistov sú dnes globalisti, poznám takých viac než dosť

    • – tí najaktívnejší z nich verbálne „zhadzovali“ svoje stranícke knižky už v osemdesiatom deviatom, priamo na preplnených nánestiach

     • Taky Knazko v novembri 89 o sebe v tv vyhlasil – ja som komunista, ale….!
      A vidime aky on bol komunista, on si moze podat ruku s osuskym – bez zahranicneho panicka ich zivot nema zmysel.

     • Náboženstvo je len jednou z viacerých foriem politiky; ide o to, aby vrchnosť mala v područí čo najviac ľudí – a je úplne jedno, akým smerom sú orientovaní (počnúc ideologickým a končiac sexuálnym).

  • V České zemičce nám to vysvětlili tak, že Německo je na tom ekonomicky špatně a musíme jim pomoct, protože „je to naše povinnost“ a taky je to potřebné pro utužení přátelských vztahů…(je potřeba najít video s fialou)….

  • Jeden z mnohých ďalších dôvodov:
   Cez predražené energie – financujeme – vojnu na UA!

 10. Takže pribudla diagnóza ZDRAVÝ?
  A to sa netoleruje!
  Keď bolo viac zdravých ako chorých, bolo efektívne zaviesť kódy chorôb – bolo ich logicky menej. Teraz, keď je menej zdravých ako chorých je zjavne efekívnejšie zaviesť kód pre zdravých.
  Okrem iného ich ľahšie vyhľadajú a „dorazia“.

  • Diagnóza ZDRAVÝ – neexistuje! Nemôže! neexistuje porovnávací etalón zdravej skupiny ľudí! Zámerne! Pretože nesmie existovať východiskvý bod, od ktorého ľudia už prestali byť zdraví – a čoho-koho pôsobením! Farmakomafia nemá záujem na etalóne zdravých ľudí. Existuje len diagnóza PRÁCESCHOPNÝ!

 11. hľadač pravdy

  ,,V súčasnosti neexistuje žiadny spoľahlivý spôsob, ako celosvetovo zistiť, kto bol „zaočkovaný“ proti covidu a kto bol dostatočne inteligentný a odvážny, aby povedal nie experimentálnym látkam na modifikáciu génov.”

  => Preto najvyšší slobodomurár Blair v Davose pred pár dňami uviedol:

  ,,že na monitorovanie vakcín je potrebná globálna „digitálna infraštruktúra“, keďže podľa jeho predpovedí bude svet v nasledujúcich rokoch vystavený „nespočetnému množstvu“ nových vakcín”.

  ,,Potrebujete údaje, musíte vedieť, kto bol očkovaný a kto nie. Niektoré z vakcín, ktoré sa dostanú na trh, budú mať viacero očkovacích látok… takže musíte mať riadnu digitálnu infraštruktúru a väčšina krajín ju nemá”.

  ,,Myslím si, že existuje obrovský impulz pre národnú digitálnu infraštruktúru, digitalizácia v zdravotníctve je jednou z najdôležitejších zmien v hre, musíme pomôcť krajinám vytvoriť národnú digitálnu infraštruktúru, ktorú budú potrebovať s týmito novými vakcínami“.
  https://www.badatel.net/bill-gates-varuje-svet-aby-sa-pripravil-na-clovekom-sposobenu-pandemiu-brutalnejsiu-ako-covid/#comment-171248
  ———————————————————————————————————
  Preto satanisti už majú pripravené riešenie na problém, ktorý sami vyvolali!!

  1.) Jedným z cieľov najvyšších nadnárodných slobodomurárov je úplné elektronické ovládanie všetkých ľudských bytostí pomocou technológie kvantových bodiek – mikročipu novej generácie. Konečným cieľom je jednoznačne protikresťanská svetová diktatúra (nemecký zdroj).
  2.) Zákulisné machinácie najvyššieho slobodomurára Gatesa a super-lóží s technológiou kvantových bodiek (nemecký zdroj).
  3.) Dr. Carrie Madejová varuje pred ,,náplasťami s mikroihlami obsahujúcimi LUCIFERázu”. Ide o technológiu kvantových bodiek, čiže kvantové tetovanie, t.j. mikročip novej generácie (americký zdroj).
  4.) MIT News – ,,Ukladanie lekárskych informácií pod povrchom kože”. Ide opäť o mikroihličky s kvantovými bodmi obsahujúcimi LUCIFERázu, čiže znovu – je to kvantové tetovanie! (americký zdroj).
  5.) Božie delenie ovcí od kozlov! Ďalším krokom je tvar čipu, ktorý bude mať pravdepodobne podobu kvantovej bodky. Toto bude zasvätenie do systému CBDC (programovateľné digitálne meny centrálnych bánk), ktorý sa už blíži. Po inštalácii tohto čipu do tela sa stane autentifikáciou a personalizáciou každého ľudského tela pomocou tejto technológie! (ruský zdroj).
  =========================================================
  1.) Stratégia Covidizmu najvyšších slobodomurárskych super-lóží/pra-lóží v skratke (strojový preklad):

  ,,Našou témou je ovládnutie sveta prostredníctvom slobodomurárskych pra-lóží. Koronavírus Covid Phantom je už dva roky najostrejšou zbraňou „oligarchických“ super-lóží a to v tajnom boji proti ich nepriateľským bratom, ako aj v tajnom boji proti ešte nie úplne podriadenému „svetovému obyvateľstvu“. Ako každá stratégia, aj kovidizmus je rozdelený do série taktických manévrov, z ktorých len niektoré vykonávajú priamo najvyššie postavení slobodomurári.
  Z väčšej časti vykonávatelia taktických pokynov pra-lóží sú členmi „obyčajného“ vysokého a nízkeho slobodomurárstva, ako aj ťažko spočítateľných para-slobodomurárskych organizácií. Keďže týto podriadení slobodomurári a para-slobodomurári nás tu zaujímajú len okrajovo, podrobnosti nie sú vhodné. Stačí načrtnúť všeobecné línie celkovej stratégie a jej taktických manévrov.

  Na prvom mieste je samozrejme konečný cieľ. Tomu predchádzajú rôzne
  priebežné ciele. Konečným cieľom je jednoznačne protikresťanská svetová diktatúra. Medziciele sú menej zrejmé. Dva z nich, a pravdepodobne sú už teraz najdôležitejšie, sa medzitým vykryštalizovali.

  Tým vzdialenejším cieľom je úplné elektronické ovládanie všetkých ľudských bytostí pomocou technológie kvantových bodiek – mikročipu novej generácie.
  Má sa kombinovať a podávať do tela spolu s takzvaným „očkovaním proti kovidu“, pod zámienkou „zdokumentovania“ čo najpraktickejším, najlacnejším a najbezpečnejším spôsobom, ktoré sa nebude dať sfalšovať. Bližším čiastkovým cieľom je pomocou takzvaných „Corona vakcín“ vstrekovať látku oxid grafénový, čo je nanomateriál s jedinečnými fyzikálnymi vlastnosťami, ktorý, ako sa dúfa, alebo dokonca je už otestované, umožní manipulovať s mozgovými vlnami prostredníctvom rádia. Vďaka novej bezdrôtovej technológii 5G by to poskytlo veľmi žiadúcu príležitosť ovládania vzbúrených más a umožnilo dostať ľudí do apatie, rezignácie a zúfalstva takpovediac na jedno stlačenie tlačidla alebo naopak, ak je to potrebné, do aktivizmu, vzbury, šialenstva….”

  Zdroj:
  Superlogen regieren die Welt, Teil 10, Johannes Rothkranz, vydavateľ Verlag Anton A. Schmid, Postfach 22, D – 87467 Durach, Pro Fide Catholica, Printed in Germany 2022, ISBN: 978-3-946271-45-1.
  ———————————————————————————————————
  2.) Zákulisné machinácie najvyššieho slobodomurára Gatesa a pra-lóží s technológiou kvantových bodiek (strojový preklad):

  ,,Na očkovaní Covid-19 Gatesovi a jeho pra-lóžovým bratom záleží tak preto, pretože má byť skôr alebo neskôr spojené s kvantovým tetovaním, t. j. mikročipom novej generácie umiestneným neviditeľne pod kožu, na ktorom:

  a) bude každý človek vybavený vlastným digitálnym identifikačným číslom
  b) bude mať vždy pri sebe všetky svoje finančné aktíva vo forme čisto elektro-nického „kreditu“ po tom, ako sa čoskoro stiahne z obehu všetka hotovosť.”

  ,,Začiatkom leta 2020 sa Bill Gates tajne pokúsi „presvedčiť“ vládu najľudnatejšej krajiny v celej Afrike, aby zo zákona prinútila všetkých Nigérijčanov dať sa zaočkovať proti korone, pričom použije 10 miliónov dolárov „argumentačnej pomoci“. Politická opozícia sa však o tom dozvie, zverejní pokus o podplatenie v parlamente, a tak sa jej podarí dosiahnuť, že povinné očkovanie nebude schválené. Uvidíme, či bude mať Gates väčší úspech v Keni a Malawi, kde sa v apríli 2020 jeho nadácia chystá uskutočniť prvé rozsiahle „poľné testy“ s digitálnym očkovacím certifikátom aplikovaným pod kožu pomocou technológie kvantových bodiek, ktoré si svetová verejnosť zväčša nevšimla.”

  Zdroj:
  Superlogen regieren die Welt, Teil 9, Johannes Rothkranz, vydavateľ Verlag Anton A. Schmid, Durach, Pro Fide Catholica, Printed in Germany 2021, ISBN: 978-3-946271-44-4.
  ———————————————————————————————————
  3.) Dr. Carrie Madejová varuje pred novým spôsobom ,,očkovania”, ktoré obsahuje novú technológiu – náplasť s mikroihlami obsahujúce LUCIFERázu! Ide o technológiu kvantových bodiek, čiže kvantové tetovanie, t.j. mikročip novej generácie. Názorne je to ukázané v tomto videu v čase od: 6min ,5s
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-bitva-o-lidstvo-vakcina-proti-covidu-19/
  ———————————————————————————————————
  4.) MIT News – Massachusetts Institute of Technology

  ,,Ukladanie lekárskych informácií pod povrchom kože” – mikroihličky s kvantovými bodmi obsahujúcimi LUCIFERázu, opäť je to kvantové tetovanie! Správa zverejnená na stránke MIT News, (18.12.2019):
  https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218
  ———————————————————————————————————
  5.) DÔLEŽITÉ! NOVÝ SYSTÉM PRE ZVIERATÁ JE NA CESTE… Čo je to samoskladacia nanotechnológia (VIDEO)(strojový preklad).

  ,,Môj ľud hynie, lebo nemá poznania. Pretože si odmietol poznanie, odmietnem ťa, nebudeš mi slúžiť ako kňaz. Zákon svojho Boha si zabudol, aj ja zabudnem na tvojich synov.” (Ozeáš 4,6).

  Poznámka redakcie – Drahí bratia a sestry v Kristovi! V dnešnej apokalyptickej dobe je mimoriadne nebezpečné viesť uvoľnený a bezstarostný život a len tak sa nechať unášať prúdom. Mnohí ľudia si myslia, že ak od nás úrady niečo požadujú, je to správne, a my to urobíme, pretože cisárovi patrí to, čo je cisárovo…

  Antikrist však bude aj najvyšším úradníkom, prvou osobou univerzálnej moci. Takže musíme poslúchať jeho príkazy a pokyny? Nie! V žiadnom prípade! Pretože Antikristov nápis bude požiadavkou štátnej moci, ktorá má údajne zabezpečiť poriadok a bezpečnosť. A preto proroctvá hovoria, že v neskorších časoch budú pravoslávni vyhlásení za nepriateľov štátu, pretože odmietajú poslúchať satanskú štátnu moc.

  Toto sa dozvedáme z výkladu – proroctva biskupa Hermogena z roku 1917 o „Zjavení“:

  „V prvých dňoch bola celá podstata v modloslužbe a zákony a autority boli uctievané. Ale v protikresťanských časoch bude moc požadovať uctievanie bez ohľadu na náboženstvo. Tí, ktorí ho uctievali, budú považovaní za nasledovníkov Antikrista. Potom nastane rozdelenie podľa Božej vôle medzi dobrými a zlými: nasledovníkmi Krista a nasledovníkmi Antikrista.

  Pán oddelí ovce od kozlov. Potom bude koexistencia oboch znemožnená. Praví kresťania, ktorí sú verní Pánovi Ježišovi Kristovi, budú zradení a mučení, ale nie pre svoje náboženstvo, ale ako národní zločinci, ktorí nedodržiavajú zákon.

  V čase zrady a v čase vlády Antikrista nebudú praví kresťania znášať občianske povinnosti, pretože pri moci bude sám Satan a Antikrist; sú to krutí nepriatelia nášho Pána Ježiša Krista, preto zákony, ktoré budú vydávať, budú namierené proti Bohu a Cirkvi. A kto ich poslúchne, aj keď nerád, bude ako spolupáchateľ Antikrista a bude zavrhnutý od Boha.

  Poslední kresťania sa nebudú chcieť skloniť pred mocou Satana. Mnohí sa spoja do svojich spoločností a budú žiť oddelene od uctievačov Antikrista. Posledných kresťanov čaká zvláštne a úplné oddelenie od protikresťanskej spoločnosti, aké v dejinách ešte nebolo.

  Praví kresťania posledných čias doslova odmietnu všetky občianske zákony a nebudú uctievať autoritu. Zostane im jedna vnútorná príslušnosť k nebeskej vlasti, budú mať svedka Ježiša Krista, za ktorého prelejú svoju krv.“

  Preto, drahí bratia a sestry v Kristovi, je to Pán, kto nás vyzýva, aby sme videli tvár doby a karhali nevedomých: „Vzhľad neba si teda viete vysvetliť, no znamenia časov už neviete?.“ (Mt 16, 1-4) Dobrovoľná nevedomosť je totiž hriech, ktorý môže viesť k záhube duše, pretože človek prijíma čokoľvek a všetko, dokonca aj to, čo je v súčasnosti už satanskou mocou. Kto má rozum, nech pochopí!

  Základom nového finančného systému je digitálna mena CBDC. Ide o samočinnú nanotechnológiu na vytvorenie siete uhlíkových nanorúrok v ľudskom tele, ktorá by mala byť nakoniec pripojená k internetu tiel.

  Ďalším krokom je tvar čipu, ktorý bude mať pravdepodobne podobu kvantovej bodky. Toto bude zasvätenie do systému CBDC, ktorý sa už blíži. Po inštalácii tohto čipu spolu s vnútorným prekrytím tela sa stane autentifikáciou a personalizáciou každého ľudského tela pomocou tejto technológie.

  Zdroj:
  https://3rm.info/main/91431-novaja-sistema-zverja-na-podhode-chto-takoe-samosbornaja-nanotehnologija-video.html

  Zaujímavý komentár k uvedenému, najprv v pôvodnom znení:

  ,,К сожалению таких невежд хватает в Патриархийной церкви, особенно среди женщин старшего поколения, которые верят не Богу, а попам,которые через вакцинацию ведут их в преисподнюю.”

  strojový preklad:

  ,,Žiaľ, v patriarcháte je veľa takýchto ignorantov, najmä medzi staršími ženami, ktoré neveria Bohu, ale kňazom, ktorí ich vedú cez očkovanie do pekla.”

  ****

  ,,Spôsobuje aj to, že všetci, malí aj veľkí, bohatí aj chudobní, slobodní aj otroci dali si znak na pravú ruku alebo na čelo, a nikto nemohol ani kupovať ani predávať, ak nemal znak, totiž meno šelmy alebo číslo jej mena.” (Zj 13, 16-17)

  • tu by som len dodal – pozor na narušenie, či dokonca zmenu DNA. Každý, kto sa nechá dobrovoľne, či nedobrovoľne začipovať, či inak označiť ako príslušník ľudskej rasy, prijíma aj dobrovoľne vďaka látkam, ktoré sa dostanú do tela, zmenu DNA. Pre ľudí všeobecne to znamená všeobecne nielen ovládateľnosť, ale i zvýšenú smrtnosť. Pre Človekov to ale znamená stratu Duše, zaradenie sa medzi stádo ľudí a stratu nesmrteľnosti, teda stratu všetkého.

 12. A prazska fekalna kaviaren dokonala vyber – vojnovy stvac vychovany najprv komunistami nasledne vymyty v NATO ide na hrad! Mobilizacia a vojnovy stav uz coskoro! Za tupu vacsinu bude trpiet cely narod. Horsie ako tupa Captavka!

  • Treba si položiť a odpovedať na otázku:
   „Kto spočítaval hlasy v prezidentských voľbách v ČR?“ Že je to nejaká spoločnosť zaregistrovaná na Kajmanských ostrovoch?

   Najhoršie na tom je, že ľudia vedia, že boli hacknuté voľby v USA, v Brazílii, v SK, v DE, ale „oni“ vedia, že niet tej sily, ktorá by dovolila – sa spätne k tým volebným hlasom – dostať, ergo – alternatívne ich – prepočítať.

   P.S. Neverím tomu, že by až toľko Čechov bolo žiadostivých narukovať a obetovať život na UA pre americké žido-záujmy. Pretože hlavná agenda Petra-Pavla, ku ktorému sa s radosťou pripojí Zuza Č. – bude – mobilizácia.
   Boh nás ochraňuj!

   • Zde jsou odpovědi:
    1/ Prezidentské volby (senátní i parlamentní) jsou brány přes americký SW Dominition
    2/ Ovlivňování mysli jede na plné obrátky
    Do hry vstoupily systémy, na které jsme upozorňovali přes 10 let. Jsou to systémy na ovládání lidí přes elektromagnetické záření. Přes mobilní telefony, televize a s tím spojená podprahová data, počítačové hry, věže mobilních sítí, antény 5G, podprahová data v hudbě obchodních domů, rádia a všude tam, kde se setkáváte s reprodukcí hudby na veřejnosti. Stalo se to standardem.
    https://tadesco.org/nyni-je-dulezite-pro-vsechny-uvedomeni-babis-versus-pavel/
    *****
    1/ Když jsem se ptal různě lidí, že by volby mohly být v česku zmanipulovány – NEVĚŘÍ
    2/ Stejně tak nejsou ochotni aspoň přiznat možnost mobilizace a odchod na Ukrajinskou frontu!
    Už se ozývají lidi i různé organizace a firmy, že budou požadovat přepočítání voleb prezidenta, protože dle statistické pravděpodobnosti to vypadá na ovlivňování voleb – mluvili o tom lidi pro mě neznámý, ale znalci v oboru. Viz např Karel Janeček a jeho podpisové archy,…
    *****
    DDT má pravdu, že lidi v česku budou rýt hubou v zemi….

  • ta Vaše Zuza, už byla osobně přát jenerálovi; a měla velký potlesk u zúčastněných; aspoň se teď ví že jsou oba ze stejné „stáje“.

   • REKTÁLNA Zuzana! Opäť preukázala, že nie je štátnik!
    1/ Mohla telegramom gratulovať k víťazstvu vo voľbách – nie k prezidentúre! Agent Pávek musí najprv zložiť inaugaračný sľub pred parlamentom! A ktovie – či sa dožije – zomierajú mladší.
    2/ Kunda si zobrala špeciál na svoje náklady? Alebo to zaplatí Kiska? Vie Gréta Thunberg o osobnej uhlíkovej stope tejto rektalistky?
    3/ Kurva – dáma vôbec – lezie nejakému chlapovi do úsmevu – a to ešte pred jeho manželkou?!
    Prečo nepočkala tá kunda na oficiálne pozvanie?! Hrdosť Slovákov nič? Je to kunda je to kunda!

    Má 14 litrov mesačne – nech tú cestu zaplatí zo svojho! Mám v piči potlesk týchto sion liberastov!

    Česká republika je po 34 letech definitivně transformována do neoliberální společnosti pod kontrolou trans-atlantických struktur procesů řízení! Potvrdily to výsledky prezidentských voleb, ve kterých zvítězil bývalý předseda vojenského výboru NATO! Tiskovou mluvčí Hradu bude redaktorka, která pracovala pro Bakalu i Semantic Visions! Pavlovi již pogratuloval i předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský slovy, že to považuje za vítězství lásky a pravdy nad lží a nenávistí! Rychetský tím nepřímo zaútočil na poraženého Babiše!
    „Zuzana Čaputová narychlo přijela do Prahy, aby Pavlovi pogratulovala

    Dále, za vytvořením Petra Pavla jako prezidentského kandidáta hájícího trans-atlantické vazby v ČR je Petr Kolář, bývalý velvyslanec ČR v Rusku a v USA, vyhlášený rusofob. Neziskové vazby lidí okolo Petra Pavla a jejich napojení na americké struktury a zájmy v ČR jsou dokonalou kopií toho, jak se k moci na Slovensku dostala Zuzana Čaputová.

    Američané nyní budou kontrolovat v ČR naprosto veškeré procesy řízení, úplně stejně jako na Slovensku. Američané mají pod kontrolou českou vládu, stejně jako na Slovensku. A potvrdila to i nečekaná blesková návštěva Zuzany Čaputové ve volebním štábu Petra Pavla v Praze, kde mu gratulovala k vítězství. Utužování neoliberálního svazku mezi ČR a SK ve jménu americké války na Ukrajině právě začalo. Američané teď velí!“
    https://aeronet.news/ceska-republika-je-po-34-letech-definitivne-transformovana-do-neoliberalni-spolecnosti-pod-kontrolou-trans-atlantickych-struktur-procesu-rizeni-potvrdily-to-vysledky-prezidentskych-voleb/

    Čo znamenajú liberasti pre rozvrat krajiny – o tom Grigorij Klimov zo zdrojov pred 100 rokmi!
    Grigorij Klimov – prekliati progresívci liberasti.mp4
    https://ulozto.net/file/TZNmAatFnIXC/grigorij-klimov-prekliati-progresivci-liberasti-mp4#!ZGIuMGR2AwAuZwWzATAuZQIyAwt2ARALFJ5UpUECMxAFAzV1ZN==

 13. František

  Vážení diskutujúci.
  To,že všetko zlo sveta pochádza z USA je Vám už známe dávno.A ako proti tomu zlu bojujete?Komentármi na tomto portáli,v debatách v krčmách,v školách,v práci a pod?Skúste začať spájať ľudí s rovnakým zmýšlaním,vytvárať spoločné skupiny,ktoré sa budú navzájom informovať a stretávať a tak rozrastať,že postupne presvedčíme tú mlčiacu väčšinu,kde je pravda a ako ju presadzivať a brániť.Potom pri najbližších voľbách nedáme šancu všetkým silám,ktoré tu vládnu prostredníctvom kúpených a zapredaných NESLOVÁKOCH a ich zahraničných sponzorov a maiteľov.Títo sú za Judášsky groš schopní zaprieť nie len nos medzi očami,ale aj svojich nejbližších,len aby sa nabalili akýmkoľvek majetkom a výhodami.Je nesmierne dôležité vysvetlovať,hlavne dorastajúcej mládeži,o čo sa tu teraz bojuje a nedať sa ohlupovať všetkými tzv.VERENOPRÁVNYMI MÉDIAMI,platenými práve tými sponzormi svetového ZLA(USA).Vy starší,stretávajte sa a vysvetľujte mladým pravdu o falošnej sile peňazí,propagandy a klamstiev,ktorými ich kŕmia v školách,rôznych inštitúciach a hlavne vo všetkých masovokomunokačných prostriedkoch.Naučte ich používať vlastný rozum a skúsenosti nás starších,ktorí sme to už prežili a nedáme sa ľahko oklamať.Zbavte ich konzumného spôsobu života,ktorý vládne v celom kapitalistickom systéme a učí ľudí ku vzájomnej konfrontácii a odcudzeniu.Želám Vám k tejto novej obrod ceste veľa trpezlivosti a ak treba aj vlasnej obete svojich materiálnych strát.Lebo život nie je o matriálnych statkoch,ale o vzťahoch.Nič si z majetku do hrobu nikto nezoberie,ale spomienky v našich srdciach po dobrých a statočných ľuďoch pretrvajô dlhé generácie.

 14. Prijali úlohy obrany štátu pre Vojnový stav❗ Evidencia občanov a majetku k hospodárskej mobilizácii.
  https://www.youtube.com/watch?v=54BwlQCfTns&t=249s

  Orgány státní správy na Slovensku a v Německu začaly dostávat směrnice k zajištění provedení mobilizačních vyhlášek pro případ vypuknutí přímé válečné konfrontace mezi NATO a Ruskou federací! Slováci na nic nečekají a začali na vojenské správy zasílat prohlášení o odepření služby se zbraní v ruce proti Rusku z důvodu osobního přesvědčení! Politici lidem lžou, když tvrdí, že posíláním zbraní a tanků na Ukrajinu nic zemím EU nehrozí, protože všechny orgány státních správ v zemích EU začínají dostávat směrnice k zajištění mobilizačních odvodů a k opravám válkou zničené dopravní infrastruktury!
  https://aeronet.news/organy-statni-spravy-na-slovensku-a-v-nemecku-zacaly-dostavat-smernice-k-zajisteni-provedeni-mobilizacnich-vyhlasek-pro-pripad-vypuknuti-prime-valecne-konfrontace-mezi-nato-a-ruskou-federaci/

  • „Rekapitulácia“
   „22.júna 1941 napadlo Nemecko, Sovietsky zväz. Do útoku proti ZSSR vstúpili aj Slovenské jednotky. Medzi prvými Slovenskými jednotkami, ktoré viedli útok bola Slovenská Rýchla Skupina. Účasť Slovenskej armády v útoku proti ZSSR bola výsledok politickej hry medzi Nemeckým vyslancom na Slovensku, Ludinom a Vojtechom Tukom. Ich cieľom bolo presvedčiť, prezidenta Tisa a generála Čatloša o možnej korekcii hranice s Maďarskom. Ak by sa Slovenské jednotky zapojili do útoku až po Maďarských jednotkách, bola by možnosť korigovania hraníc stratená.

   24.júna 1941 sa zapojili Slovenské jednotky do postupu proti Sovietskemu zväzu ako súčasť 17.Nemeckej armády. Táto bola súčasť armádnej skupiny JUH. Medzi prvými jednotkami bola Slovenská Rýchla Skupina. 26.júna 1941 obsadila Rýchla Skupina dedinu Wojtková. Tu sa stala cieľom Sovietskeho delostreleckého prepadu, no našťastie skupina neutrpela veľké straty. 27.júna 1941 mali Slovenské jednotky za úlohu zaistiť možný útok od rieky San na Molotovovej línii. Jej úlohou bolo obsadiť alebo zabezpečiť Sovietske bunkre pri dedinke Zaluž. Z trinástich bunkrov sa jednotkám podarilo 9 bunkrov zničiť a 4 obsadiť. Posledný bunker na úseku ktorý mala na starosti Slovenská Rýchla Skupina bol obsadený 4.júla 1941.

   V júli 1941 sa na územie Ukrajiny presunula 1. a 2. pešia divízia, delostrelecký pluk 11 a 12, ženijný prápor, spojovací prápor, tanková rota a rota obrnených automobilov. 7.júla 1941 došlo k zlúčeniu Slovenskej Rýchlej Skupiny a 11.delostreleckého pluku, spolu s jednotkami 1. a 2. pešej divízie. Týmto zlúčením vznikla Rýchla Brigáda. Veliteľom RB bol plk.gšt Rudolf Pilfousek. Jej výzbroj tvorilo 47 tankov, 4900 vojakov a dôstojníkov. 22.júla 1941 zaútočila RB na Lipovec, ktorý bránila 44.horská strelecká divízia s približne 7500 mužmi. V poobedných hodinách prenikli jednotky RB do mestečka a 44. horská divízia sa stiahla. O 17:15 začali jednotky stiahnutej 44.horskej streleckej divízie protiútok a Slovenským jednotkám hroziacim porážka sa z Lipovca začali sťahovať k obci Ščaslivá 2 km východne od Lipovca. V Lipovci ale zostalo obkľúčených približne 250 mužov s obrnenou technikou. Tím sa však podarilo vo večerných hodinách prebojovať k ustúpeným jednotkám Rýchlej Brigády.

   23.júla 1941 zaútočila RB na Lipovec. Útok zahájilo delostrelecké ostreľovanie Lipovca. Nakoniec bol Lipovec v poobedných hodinách dobitý. Pri útoku na Lipovec prišla Rýchla Brigáda o 75 mužov, 167 bolo zranených a do Sovietskeho zajatia padlo 19 vojakov. Brigáda prišla o 6 tankov a 25 vozidiel.

   Po útoku na Lipovec boli zostávajúce jednotky na fronte prerozdelené. Celkovo bolo v prvých dňoch na východnom fronte 50 689 mužov. Rýchla brigáda bola po Lipovci posilnení mužmi a vojenským materiálom. Vznikla tak Rýchla Divízia. Zo zvyškov mužstva bola vytvorená Zaisťovacia Divízia.“ – pokračovanie…
   http://kvhgolianbb.sk/activities/agricultural-seeds/

 15. s tým by som bola totožná PS

 16. Ďakujeme včely

 17. Som náhodou na Nete narazila na to, že na Slovensku – má vzniknúť ďalších – 6 politických strán. Už ich bude aj 160 – hádam. Ide o:
  – Hnilé jablko,
  – už n-tá Alternatíva pre SK,
  – Maďarská regionálna strana,
  – Prosperita a Rozvoj občanov (Pozn: takých tu už máme 58),
  – Dobrý deň Slovensko! (Pozn.: možno za 2 mesiace – vznikne strana: S Pánom Bohom – Slovensko!)

  Ale ten v poradí – posledný – subjekt, ktorý ma najviac zaujal, teda – zatiaľ len podľa názvu – je strana:

  – NEVAKCINOVANÍ – Sapere aude!

  Aby som tomu porozumela, tak terminus technikus – Sapere aude – prvý krát použil Horatius v I. st. pred našim letopočtom vo svojom diele Epistulae (Listy). Potom, čo ho roku 1784 Immanuel Kant spomenul vo svojej eseji – Odpoveď na otázku: Čo je to Osvietenstvo? A Sapere aude – je považované za motto – Osvietenstva. V preklade to – znamená: „Odvážiť sa byť – múdrym“, v prenesenom význame – „Maj odvahu používať vlastný rozum“! Toľko na vysvetlenie!

  P.S. Tá myšlienka – založiť stranu pre Nevakcinovaných – nemusí byť – úplne že – márna! Je tu cca 55% „čistých“ a to z voličskej základne SK 4 400 tis., znamená – 2 400 tis. ľudí. A týchto občanov – NIEČO – spoločné spája. A nie je toho až tak málo! Proste – neboja sa hľadať, pátrať, vzdelávať sa, čítať, rešeršovať, kompilovať, filtrovať, mnoho-krát ísť proti Systému, používať svoj „sedliacky“ rozum, ale hlavne intuíciu, nasledovať svoju Dušu, Boha, a to všetko z dôvodu – nájsť – akú-takú, ale predsa len – pozemskú PRAVDU, týkajúcu sa Žitia a Prežitia – v týchto sociálne a inak – napätých Časoch.
  Uvidíme, aký budú mať Program a Kto – za nimi bude stáť!

 18. Verbung – Na tú svatú Katerinu

  „Na tu svatú Katerinu, katerinskú nedělu,
  na tu svatú Katerinu, katerinskú nedělu,
  zverbovali šohajíčka na vojnu,
  zverbovali šohajíčka na vojnu.
  Sama královna, sama královna
  ceduličku psala, ceduličku psala,
  aby šohajka, aby šohajka
  na vojnu dostala, na vojnu dostala.
  Čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj,
  čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj,
  čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj,
  bogaj, bogaj, bogaj, bogaj, čáry nebogaj.“
  2.
  „Prečo ste ma zverbovali, zverbovali v nedělu,
  prečo ste ma zverbovali, zverbovali v nedělu.
  Prečo ste to něnechali na stredu?
  prečo ste to něnechali na stredu?
  Sama královna, sama královna
  ceduličku psala, ceduličku psala,
  aby šohajka, aby šohajka
  z vojny dom dostala, z vojny dom dostala.
  Čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj,
  čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj,
  čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj,“

  He he heé!
  Alexandrovci – Na tu svatú Katerinu (BRNO ).mp4
  https://ulozto.net/file/kq41CoRfy25V/alexandrovci-na-tu-svatu-katerinu-brno-mp4#!ZJAuZQR2AQEyAQt0MJIvAmLjAwNmL1L1ZaxmESEdpTWxE2IvAt==

  „Stane sa, čo sa má stať!“ Generácie, ktoré dlho nezažili vojnu – zrazu túžia po vojnovom „dobrodružstve“!

  Novým českým prezidentom sa stal Petr Pavel
  https://spravy.rtvs.sk/2023/01/novym-ceskym-prezidentom-sa-stal-petr-pavel/
  Místem války bude Evropa, 2015 (Nick Branham,George Friedman) CZtit 12min dokument (Radio Tillenberg Thrue Story Film).avi
  https://ulozto.net/file/hWRysDNEQqDa/mistem-valky-bude-evropa-2015-avi#!ZJEyMQR1AQWzL2EyMQqxAwywBTV0LHEkHHx5HGLloxckZzSx

  „Zhruba po dvoch generáciách po najväčších svetových hrôzach – akoby sa ľuďom zatemnil mozog a znovu začnú páchať zverstvá.“ – voľná citácia z filmu Nástupca.

 19. Bratia Česi, tentokrat ste to fakt poslali. Myslite si ze ten Vas prezident bude chodit za detickami do skolok, ale do zahradnictiev pozerat ako rastu kvetinky…?! Ja o tom velmi pochybujem. Dostane rozkaz a zrazi opatky. Bodka.

  • bolo dávno rozhodnuté

   Češi s tým nemajú nič spoločné. Prezidenta vybral americký software domination. Voľby a referendá sa falšujú.
   Generála Pavla potrebujú američania aj na masívny presun tisíce tankov Abrams na Ukrajinu. Minulé roky sa preto spevňovali mosty. Ide sa podľa plánu.

   • Súhlasím, čo sa týka volebných podvodov – viď môj koment: 28/01/2023 at 16:36

    A zdieľam aj Tvoj názor, čo sa týka vojenskej oblasti. Je rozhodnuté, že na UA sa má presunúť 321 tankov zo štátov NATO. A v rámci celej tej koordinácie tohto vojnového štvania, bude tým satanistom – generál Pavel – veľmi dobre slúžiť.

   • Delenie koristi…
    1/ Jedno tebe – jedno mne.
    2/ Dve tebe – DVE mne.
    3/ Tri tebe – TRI mne.
    —————–
    Tri tebe – šesť mne!

 20. Pro Úsměv,taky jsem dlouho hledala,jedno jsem našla,ale už nevím kde.Chtěla jsem vidět jestli je to s těma zápalnýma bombám pravda.Těch videí je plno..Pamatuji si jak ještě za totáče nám pouštěli o tom dokumentální film.Lítalo tam víc letadel a padalo plno bomb až pak se objevil hřib..Už tehdy jsem se divila,proč tolik výbuchů, když za tohle vše mohl jen jeden atomový hřib. Tady je trošku vidět,že je tam víc výbuchů,ale video s více letadly a se shazováním zápalných bomb nemohu najít.https://youtu.be/8b7L5dwGKuc

 21. Vidim to že treba pokračovať ako bosoráci alternatívnou medicínou 🙏😃…. Aj tak keď sem prídu neštudovany lekári z Ukrajiny tak…. 🤣🤣🤣🤣Neee
  Pardon treba zostať zdravý 😘

 22. Môže sa zísť…
  Sun’cu – Umenie vojny /“Obchod je vojna!“ – japonské príslovie./
  umenie vojny audio kniha .zip
  https://ulozto.net/file/Pw4E6YEfLlUN/umenie-vojny-audio-kniha-zip#!ZGHjLGR2AmNlL2LlMzR5ZQLjZQp1Zx5IoRkioJAMp0f4ZGVmZj==

Pridajte komentár

*