Talianska štúdia zistila, že krv zaočkovaných ľudí je skazená


Print Friendly, PDF & Email

Talianska štúdia zistila, že krv zaočkovaných ľudí je skazená

(Ethan Huff, Natural News) Nový výskum z Talianska naznačuje, že každý, kto bol „plne zaočkovaný“ proti ochoreniu Covid-19, má teraz skazenú krv poznačenú záhadnými časticami rôznych veľkostí a tvarov.

Štúdia publikovaná v International Journal of Vaccine Theory, Practice and Research (IJVTPR), ktorá sa začala v marci 2021, skúmala vzorky krvi od 1 006 pacientov, ktorí boli zabodnutí a následne sa u nich rozvinuli rôzne zdravotné poruchy.

Všetci pacienti dostali mRNA vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech, ktoré údajne obsahujú malé množstvo skutočného hrotového proteínu z vírusu SARS-CoV-2 – aj keď vieme, že tieto vakcíny spôsobujú, že telo si vytvára svoj vlastný hrotový proteín.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď sa spoločnosť Pfizer pokúsila zmeniť značku svojej covidovej vakcíny, aby bol pre potenciálnych príjemcov atraktívnejší?)

Covidové vakcíny od spoločnosti Pfizer obsahujú celý rad cudzorodých komponentov, ktoré talianski vedci opísali ako „kovové predmety“. Predpokladá sa, že jedným z nich je grafén, vodivá látka používaná v rádiofrekvenčnej elektronike.

Z 1 006 analyzovaných účastníkov štúdie, iba 58 z nich, alebo 5,77%, vykazovalo po mikroskopickej analýze normálnu hematológiu – čo znamená, že ich krv bola zdravá (poznámka redakcie: Títo asi dostali placebo, nie ostrú vakcínu).

U ostatných 94,23% vzoriek sa zistilo, že obsahujú cudzie predmety „nejasného pôvodu“.

„Vedci poukázali na zvýšenú agregáciu erytrocytov (červených krviniek) a v tmavom poli tiež zistili exogénne bodové a samoluminiscenčné častice,“ vysvetľuje článok.

„Luminiscencia (svietivosť) týchto častíc bola výrazne vyššia ako u okysličených stien červených krviniek.

Až 948 prípadov ukázalo tubulárne/vláknité formácie a často aj kryštalické a lamelárne formácie s extrémne zložitými, ale konzistentne podobnými morfológiami u všetkých pacientov s abnormálnymi vzorkami krvi.“

Každý, kto bol zabodnutý vakcínou od spoločnosti Pfizer, má teraz cudziu, „prechodnú“ krv

Práca talianskych vedcov kopíruje prácu tímu kórejských lekárov, ktorí predtým analyzovali oveľa väčšiu vzorku krvi očkovancov a urobili podobné objavy. Stručne povedané, toto sú čokoľvek, len nie tradičné „vakcíny“ a pravdepodobne to vôbec nie sú vakcíny.

„Zdá sa byť dosť jasné, že metalické častice pripomínajúce oxid grafénu a možno aj iné kovové zlúčeniny, ako napríklad tie, ktoré objavili Gatti a Montanari (Montanari & Gatti, 2016; Gatti & Montanari, 2012, 2017, 2018), boli zahrnuté do vakcínového koktailu.  

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Výrobcovia tam zamiešali veci, ktoré považovali za vhodné vložiť do takzvaných mRNA vakcín,“ pokračuje dokument.

„Podľa našich skúseností ako dlhoročných lekárov sú tieto mRNA „vakcíny“ veľmi odlišné od tradičných vakcín a ich výrobcovia podľa nášho názoru potrebujú objasniť, čo je v tých preparátoch a prečo to tam je.“

Je zaujímavé, že štúdia používa slovo „prechodná“ na opis stavu krvi človeka pred a po covidovom očkovaní.

Pred prechodom krv vyzerala a mala „dokonalú normálnosť… so sprievodnou hemolýzou“, zatiaľ čo po prechode bolo „viditeľné zhlukovanie a hromadenie červených krviniek v spojení s tvorbou gigantických konglomerátových cudzích štruktúr, z ktorých niektoré vyzerali ako grafénové nadstavby“.

Vedci nazvali túto zmenu „bezprecedentnou“ a dospeli k záveru, že prechodná krv, čiže krv očkovancov, „nie je kompatibilná s normálnym prietokom krvi, najmä na úrovni kapilár“.

Reakcie ľudí na zistenia talianskych vedcov

„Zdá sa, že na týchto vakcínach nie je nič dobré,“ napísal komentátor o zisteniach štúdie. „Zostaňte prirodzene zdraví.“

„Najprv tlačili očkovanie, teraz SKUTOČNE tlačia chrobáčiky,“ napísal ďalší skeptický komentátor voči novej kampani zameranej na konzumácia cvrčkov namiesto mäsa. „Aké je chemické zloženie cvrčka? Môže konzumácia chrobákov ‚kŕmiť‘ zrazeniny?“

„Covid-5G celý čas – hovoril som ti!“ poznamenal ďalší o tom, ako sú teraz opichanci „chodiace veže“ prenosového frekvenčného signálu.

„Kovové komponenty sa pravdepodobne samy skonštruujú do nejakého druhu Bluetooth vysielača a prijímača,“ dodal ďalší, špekulujúci o povahe tohto „prechodu“, ktorým prechádzajú plne zaočkovaní ľudia.

Ďalšie spravodajstvo o ničivom vplyve covidových „vakcín“ na ľudskú krv nájdete na stránke VaccineInjuryNews.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Zaujímavé, že krv zaočkovaných ľudí je skazená, a oni aj napriek tomu športujú, chodia do práce a normálne fungujú. Čo potom znamená to „skazená“? Je to podľa všetkého len „novinárska kačica“ z alternatívnej strany. KLAME AJ JEDNA, AJ DRUHÁ STRANA. Bohužiaľ.

  • Niektorí športujú a ešte žijú, iní padajú mŕtvi k zemi. Za posledný rok narástli úmrtia športovcov o nejakých 1700%. Jední padnú skôr, druhí neskôr.

   • Israismael

    Pfaizer má stovky a stovky šarží …nie každá má jed a pod..no a športovcom iste nadaju ,,jedovaté“ ..však keby každý padal na športoviskách ako hruška tak by to bolo sakra napadne ..napr ani politici a všelijakí iní vyvolení iste nedostali také sarze kde sú jedovaté latky
    Tu nájdete všetky sarze s údajmi a aj tú vašu kto si dal,či už chcel alebo nátlakom a pod ..hore je tabuľka pfaizer mimo USA ,kliknúť na to a hľadať tu svoju ..číslo sarze máte zrejme každý na papieri iba zadaj do ťabulky a vynajde to údaje …
    https://howbad.info/index.html
    Použiť prekladac

    • O tom, že (j)elity, politici a ostatní zmrdi dostali pred očami novinárov a kamier placebá či vitamínové roztoky netreba samozrejme diskutovať. Ale ako by bolo možné vedieť a vôbec to zorganizovať, že daná osoba má dostať určitú dávku v čase, keď sa ovčania vopred nemuseli registrovať na vax ? V čase keď bolo veľa génových roztokov na skladoch a záujem verejnosti o ne opadal. Keď stačilo len prísť do vax-centra a vyhrnúť rukáv? Ako by o ňom opichávací team mohol vedieť, že je teda napríklad športovec? Asi taký človek neprišiel do vax-centra a po predložení občianskeho nepovedal, niečo v zmysel „ja som aktívny športovec, tak Vás prosím pekne o bezpečnú šaržu, ďakujem…“ Prečo napríklad v minulom roku 18x narástol počet úmrtí očkovaných pilotov? Piloti ako kategoria zamestnancov, ktorí majú najlepšiu zdravotnú starostlivosť a stále musia chodiť na prehliadky, nesmú brať drogy a pod. Tí piloti asi tiež nemali dobrovoľne na výber či si vyberú bezpečnú šaržu alebo depopulačku.

     • Dobre – vieme koľko % ľudí sa objednávalo a čo pri tom uvádzalo do dotazníkov? Isto – boli aj hromadné opichávačky v obciach – tam to organizovali zmrdi starostovia – agilní straníci podľa nôt ich bossov – teda presadzovali túto agendu – „aby to mali ľudia pohodlnejšie“ – pekne domenko!

      Fakt, že zomiera veľa športovcov, môže súvisieť s ich vysokou potrebou mobility – že sú ako záujmová skupina opichaní vo väčšej miere. Ďalšia súvislosť – šport súvisí s reklamou a reklama s vysokou spotrebou – a vysoku spotrebu chcú globalisti znížiť kvôli ochrane ICH zdrojov do budúcna. Zabíjajú športovcov ako ostatné činitele agendy konzumu! „Futbal je masová podívaná, ako sa hrajú na ihrisku milionári!“

      Piloti – detto mobilita – sú to kočovníci – pendleri. Koľko letušiek skolabovalo? Zaujímalo by ma – ako sú na tom železničiari – rušňovodiči, sprievodcovia, stevardi. Vodiči autobusov. „Už mám dve – a dám si aj tretiu!“ – ohúril ma svojou nadšenou idiociou chlapík, ktorého som za volantom autobusu poznal ako rozumného. No – keď nemusím, do ním riadeného autobusu nenastúpim. On mi nehovoril že musel – on to priamo chcel! Vybral si stranu – ako v rakovinotvornej debate v nedeľu „O 5 minút 12“. „Odteraz budem veriť tomuto!“

      Inak tí starostovia – dôvod, prečo nepôjdem ku komunálnym voľbám – nie preto, že s tým prd spravím „politicky“! Ja viem, že sa tí zmrdi zvolia vďaka blbcom znovu, ale – nič neurobili proti zákonu na obmedzenie volebných práv neopichaných, aktívne presadzujú globalistickú agendu /úloha obecnej moci podľa Protokolov Sionu/, celkovo sú to agilní karieristickí zmrdi, manipulovaní očakávaním, že keď toto presadia – ich stranícky boss ich nominuje do parlamentných volieb. Ale to podstatné – všeobecne – aj miestni poslanci – to sú idioti, ktorí sa nevzdelávajú, nepotrebujú nič vedieť o podstate riadenia ani toho najmenšieho sociálneho systému – a je im jedno, že o 10 rokov vyľudnia polovicu obce! Skrátka – voliť nepôjdem, pretože zmrdom a blbcom už NEDÁM MANDÁT KVÔLI VÝHRADE SVOJHO SVEDOMIA!

     • K tým voľbám.
      Za komančov, keď boli povinné voľby – som to robil tak, že som do obálky vložil rozrthnuté lístky. Tí debili dávali za plenty obyčajné ceruzky – guličkové perá nie! To prvé človeku napadne, že to môžu vygumovať, ale ja som to rozthol kvôli tumu, že som žiadneho z tých kandidátov-nominantov nepoznal – no – pár z tabule „cti“.

      Nevoliť je tiež voľba. Ale už teraz si myslím, že MEDZI NEBOM A ZEMOU – je rozdiel v tom – neísť voliť, lebo čo s tým zmením, a neísť voliť z dôvodu výhrady svedomia – že im to NEDÁM! Nedám to priamo im – nechcem – odmietam! A to už je cieľ – to nie je rezignácia! ODMIETAM ICH PRIAMO! A na toto už vesmír reaguje! Vesmír nereaguje na ľahostajnosť, neaktívnosť. Čiže nepôjdem voliť len kvôli tomu, že by sa mi nechcelo tam ísť zabíjať čas. Ja tým zmrdom VEDOME už v živote nedám mandát – ja tých zmrdov tu odmietam!

     • Odstúp z hry – technika na opätovné získanie nadhľadu

      „Táto technika je pre tých ktorý už vedia, že žijeme v matrixe a naša realita nie tak úplne reálna.

      Zároveň sa občas, či častejšie nechá zatiahnúť do tejto hry až po uši a zabudne aký je jej pravý účel. Nechá sa stiahnuť do deštruktívnejších vôd matrixu, sám sa cíti vysílený a nevie “kudy kam”.

      Technika je veľmi jednoduchá. Najťažšie na nej je, aby sme si vôbec na ňu v potrebnej chvíli spomenuli. Prebúdza kreativitu, aby sme začali konštruktívne premýšlať.

      Metóda pomáha nastoliť potrebný odstup od problému. Pomáha k rozpomenutiu, že máme byť za každých okolností viac kreatívny, než emotívny, hysterický. Určite stojí zmienka o tom, že je potrebné pri tom myslieť aj na ľudskú stránku. Predsa hráme hru o vzostupe civilizácie, ľudstva. Máme tu zákony vesmíru, ktoré platia na každého. A každá ľudská bytosť je v hre rovnocenným hráčom.“
      „Spomente si na konkrétnu situáciu, kvôli ktorej ste sa ponorili do deštruktívnych pocitov či myšlienok. Predstavte si ju ako úlohu v hre, ktorú momentálne musíte vyriešiť aby ste sa mohli posunúť ďalej. Všetky predmety a možnosti okolo vás. Čo môžem urobiť práve teraz? Už som sa kvôli tomu rozčúlil, vyplakal, nahneval…. dobre, tak čo ovplyvním a čo nie? Ako sa posuniem ďalej? Presne ako keď hráme hru. Aký je ďalší krok? Ktorým smerom sa chcem vydať?

      Táto technika je výborná aj vo veľmi napätých situáciach. Dodáva nadhľad nad vašími emóciami a silu a vôľu k tomu, aby ste sa mohli zachovať tak, aby ste to neskôr nemuseli ľutovať.“
      https://tadesco.org/odstup-z-hry-technika-na-opatovne-ziskanie-nadhladu/

     • Israismael

      Skôr to bolo myslene na tych športovcov, ktorí sú stredobodom pozornosti vo vysielaní v TV a pod.. Však keby to ľudia videli v priamom prenose ako padajú napr futbalisti premiér líg ci našej ligy ako muchy na trávnik no tak to by už naozaj muselo byt napadne a prezradzujuce.. Myslím ze organizovať na očkovanie v jednom čase také skupiny ľudí keď museli byť zaočkovaný vakcínou covid19 nebol problém.. No a tam iste nedostali ťažké jedovaté sarze.. Asi tak nejak na vysvetlenie..

    • Polovina pelotonu klání Kolem Švýcarska (slouží jako příprava na Tour) do cíle nedojela….Ze 152 cyklistů, kteří závod zahájili, dokončilo pouhých 75…. fotbaloví hráči v různých klubech padají jak mouchy (někdo přežije a někdo ne), tenisoví hráči mají problémy, plavci jak by smet….mnozí mladí a nadějní sportovci, připravující se na vrcholovou dráhu a po kolapsu žijí, nebo spíše přežívají, mají takové potíže, že jim bylo řečeno lékařem,že sport už jen pro radost a opatrně,ale vrcholově už bohužel ne…..a to vám není nápadné?
     A totéž se děje i mimo sportovní sféru…..kolik známých lidí v posledním roce odešlo do věčných lovišť…..naposledy Hanka Zagorová….řekla to na plnou hubu Marta Kubišová…..https://www.facebook.com/100004203588295/videos/360712446277586 a mluví i o sobě….protože má v poslední době taky zdravotní potíže…..ale reportérka ji velmi rychle utne….proč asi?….za to,že říká pravdu…..!!!

   • Nechce mi to preložiť.
    „Personally, I think Gates has just proven he is a psychopath. He just admitted that 700,000 people would die from his vaccine and that’s OK, its collateral damage I suppose.“
    Videá…
    https://www.armstrongeconomics.com/world-news/corruption/gates-admits-700000-people-may-die-from-his-vaccine/

    • Aj ste si pozreli to video, čo naozaj povedal? Alebo len prečítali článok? Lebo povedal, že 700 tis. ľudí má vedľajšie účinky, nie že zomrie. Je asi trochu rozdiel ak ťa dva dni bolí ruka, máš jeden deň zvýšenú teplotu alebo ak zomrieš 😉

     • A zároveň hovoril o odškodňovaní následkov vládami. Pre bolesti ruky by vlády neodškodňovali.

     • Nejaká časť mohla byť aj vážnejšie následky, ale určite nie 700 tis. úmrtí ako sa píše v článku. Len poukazujem na to, že tieto články sú často klamlivé. Ak by napísali napríklad reálny počet úmrtí alebo vážnych následkov, dalo by sa o tom ďalej baviť, takto je to len klamlivý článok, nič viac.

   • K článku.

    Štatistická významnosť
    streda, 09. máj 2012, 18:42 — HPI
    „Štatistická významnosť vyjadruje mieru pravdepodobnosti, že zistený výsledok platí pre základnú populáciu v danom pásme odchýlok. Štatisticky významný je výsledok vtedy, ak je pravdepodobné, že nevznikol náhodne. V praxi sa často používa 95 % hladina významnosti.“ /Toto napísal think-thankový chuj!/
    https://www.hpi.sk/2012/05/statisticka-vyznamnost/
    ——————————
    Poznámka.
    Na VŠ „hnojarine“ v Brne v 80. rokoch sme mali ročníkový predmet „štatistika“. Išlo o výuku metodík na spracovanie údajov pri vedeckých prácach, ale aj v praxi – keď hospodár spolupracuje na nejakom praktickom výskume, a musí vedieť a chápať správnosť spracovávania údajov.

    Ide však o to, že každý odbor činnosti má inak nastavené kritériá – súvisí to jednak s premennými – jednak s prípustnosťou odchyliek. Napr. sem patrí aj hodnotenie chybovosti strojov, automatov, materiálov – záleží na počtoch cyklov a zlyhaní – aj vzhľadom na účel použitia a kritérium bezpečnosti.

    Od tých čias sa terminológia zmenila – resp. sa posunula do technologického newspeaku. Za „mojich“ študentských čias sa najviac používali termíny – štatistická preukázateľnosť a štatistická významnosť. A ajhľa – čo som sa dočítal!
    Že došlo k zámene pojmov štatistickej významnosti za štatistickú preukázateľnosť! ???

    Vysvetlím na niekdajších medicinálnych kritériách. Ony sú teraz rozvláčené po príbalových letákoch liekov, ale ľudia nechápu, kde je zakopaný pes!

    Štatistická VÝZNAMNOSŤ – je to priamo nastavené kritérium – koľkým ľuďom – v promile – v zlomkoch promile – môže liek spôsobiť ujmu na zdraví, ba aj smrť, aby bol prínosom pre 10 tisc užívateľov. V neletálnych prípadoch, teda ak poškodenie nevedie k smrti – môže ísť o vyššie číslo, ale ja si pamätám zo socíku, že smrť bola prípustná cca 2 na 10.000 – vyššie číslo vyraďovalo liek ako neprípustný
    Ťažké poškodenie, ale nie smrť cca 1-2 z 1.000.

    Štatistická preukázateľnosť musí byť nastavená tiež – napr. pomer vyliečených k neliečeným, pomer vyliečených a nevyliečených – obvykle ide o viac ako 50%, ale v prísne letálnych prípadoch to môže byť nastavené nižšie – napr. pomer zachránených pri 90% popálenín 3. stupńa – ako „zázrak“.

    Problém v dnešnej dobe je ten, že nikto tu nezverejňuje tieto kritériá nastavenia! My sa len dozvedáme akési interpretácie stavu, ktorý nie je ani pravdivo ani riadne – metodologicky – zdokumentovaný! Mediálne hausnumerá!! Pritom aj to zabijácke prasa Kill Gates dopredu pripravuje verejnosť na obrovské straty na životoch z vakcín – pretože kamufluje-nafukuje realitu ohrozenia – a podvádza s letálnosťou bioinžinierskych zbraní hromadného ničenia! A už sa mnohí odborníci ozývajú s podozrením, že „vakcíny“ proti covid 19 zabili a poškodili viac ľudí, ako táto vymyslená počítačová chrípka!

    Teda – 2 základné otázky pre porovnanie:
    1/ Koľko ľudí zomrelo PREUKÁZATEĽNE = pitva, mikroskopiské a serologické vyšetrenie – na covid 19, a
    2/ koľko ľudí zomrelo PREUKÁZATEĽNE ₌ pitva, mikroskopické a serologické vyšetrenie – na mRNA „vakcíny“ proti covid 19, a detto – koľko bolo trvalo poškodených preukázateľne covidom a koľko bolo preukázateľne poškodených „vakcínou“.

    No lebo ide o takú maličkosť – na celom svete prebehla oficiálna a nedobrovoľná štúdia. Ale nikto sa neunúva – a robí sa to metodikami prieskumu verejnej mienky /dokonca sa nedodržiava ani tých 1441 mediálnych respondentov/. Či – začnú s tým páni až po roku 2023? Budú exhumácie?

    REPLAY – „V praxi sa často používa 95 % hladina významnosti.“ – to znamená – podľa tohto zasraného thing thanku, že keď zomrie na niečo /remdesivir/ polovica /54%/ ľudí – nie je to štatisticky významné!
    Ale – že žomrelo menej ľudí na PCR kamuflovaný „covid 19“ ako na chrípku – to už štatisticky „významné“ na realizáciu globálneho podvodu s „pandémio“ – bolo!

    • Odhadujem, že tomuto príspevku nebude 60% čitateľov vôbec rozumieť. Tým nechcem povedať že nemáš písať (ja vysoko oceňujem tvoj príspevok), len píšem z vlastnej skúsenosti. Keď nenapíšem bulvárne a vedeco-populárne, reakcia je nulová… väčšina asi nepochopí…
     A tipujem, že poznáš najhorší pocit – pocit bezmocnosti. Vysvetľuješ, snaží sa… Nepatríš k “blaženým nevedomým”. Vidíš veci z nadhľadu a nenechávajú ťa chladným. Ovšem nič s tým nedokážeš urobiť. Tieto pocity blažení nevedomí nemajú. Preto sú blažení.
     Robíš tú istú chybu ako ja – vsádzaš na rozumnosť iných. Pritom ale v skutočnosti fungujú len emócie…

     • Kde fungujú emócie – nefungujú fakty – takto vždy začínali vojny – po prvej kvapke krvi. Tu krv netečie! Doslova netečie! Viditeľná krv je symbolom unikajúceho života – desí – horor mortis! Ľudia odpadávajú – až umierajú – len pri predstave smrti! Zároveň sú zvedaví – kto to tu pri autonehode zomrel – nie ja? Úf!
      He – v novodobej spoločnosti – vďaka akčným filmom a CNN TV správam z vojny v priamom prenose – symbolom smrti sa stalo čierne vrece! Otázka „do Košíc“ – keďže ľudia nekapú na „kvakcíny“ ako muchy po muchotrávke – koľko mŕtvol sa váľalo po košických uliciach, koľko sanitiek húkalo, koľko susedov odvážali mimoni v skafandroch – keď kurva bolo treba sa nechať opichať?! A predtým vyšpachtlovať?!

      No ale odpoveď poznáme – keď stačí jedna mediálna kvapka krvi na rozpútanie vojny – stačí na sídlisku jeden vo vetre poletujúci čierny sáčok na odpadky /a kto kurva sa chce stať odpadom, že!/ – ako vo westerne – na rozpútanie hororum mirabeli – manipuláciu kurčaťa vyvolaná desom /1778/. Termín hororum mirabeli, ako psychologickú manipuláciu objavenú istým talianskym vedcom v roku 1778 – teda už po založení Bavorských illuminátov – nájdete len ako poznámku v knihe Veľká príručka hypnózy 992/ – inak bohovská kniha – jednu som odpásol, druhú máme niekde v rodine /ak ešte/ – ja už v rukách nie – a práve teraz by sa mi hodila. Je to o. i. kniha aj o samovyliečení sa z hypnóz matrixu. Sú v nej fakticky zhrnuté všetky manipulatívne postupy hypnóz a predhypnotických sugestívnych stavov. Ja som ju kedysi študoval kvôli copywritingu. Vďaka nej som prestal fajčiť zo dňa na deň – bez nutkania a „boja“ s cigaretami. Odporúčam! Existuje len vydanie z roku 1992.

      Werner J Meinhold:
      Veľká príručka hypnózy – Teória a prax hypnózy a samohypnózy
      Fontana Kiadó | 1992

      Na počiatku bolo slovo.“ Táto veta z biblických dejín stvorenia vyjadruje, že myšlienka je všemohúca. A slovo je mostom medzi myslením a konaním.
      Veľmi podrobná publikácia o použití hypnózy v medicíne, psychológii, pedagogike i v súkromnom živote od popredného nemeckého odborníka. Ako sanaučiť hypnotizovať? Ako využiť hypnózu v praxi atď.
      https://www.antikavion.cz/kniha/veka-prirucka-hypnozy-teoria-a-prax-hypnozy-a-samohypnozy-werner-j-meinhold-1992-130361

    • Toto iste robili v 1918 ked vypukla akoze Spanielska chripka. To bol dalsi podvod….👍👍

   • OBČIANSKY SNEM

    Správne!
    Táto genocída na planéte Zem prostredníctvo transchemikálií pod názvom vakcíny musí raz a navždy skončiť.
    PRIDAJTE SA AJ VY K PODPISU PETÍCIE PROTI POVINNÉMU OČKOVANIU A ZA VYHLÁSENIE REFERENDA ZA ODCHOD Z DIKTÁTORSKEJ EURÓPSKEJ ÚNIE.
    *** Petičný hárok stiahnite na webovej stránke http://www.DostojneSlovensko.eu ***
    NEMÁTE DOMA TLAČIAREŇ? NEVADÍ, POŠLITE NÁM NA E-MAIL [email protected] VAŠU KOREŠPONDENČNÚ ADRESU A MY VÁM HÁRKY POŠLEME POŠTOU.

   • Jana Doležálková

    PLNĚ S VÁMI SOUHLASÍM-A MOC DĚKUJI ZA VAŠE ČLÁNKY..

  • Čítal si pozorne? Vieš čo sú kapiláry? To chvíľu trvá, kým sa zanesú tak, že ti začne modrieť ruka alebo srdce… navyše každá šarža sračiek je iná. Whistlebloweri vyniesli info, že (logicky) farmafirmy skúšajú rôzne jej zloženia, dávkovanie… vieš si predstaviť tú hlúposť, že by použili rovnako smrteľnú sračku plošne? Veď by to bolo hneď jasné. Ty by si to asi, samozrejme, urobil tak. O tom nepochybujem. Ale oni nie sú sprostí! Oni sú len amorálni chrapúni. A tým sa dostávame k inej téme – prečo zo zlého anjela nemôže byť diabol. Nie je dosť dobrý, aby mohol byť dosť zlý! Nikdy nebude zo zlého zlodeja dobrý strážca majetku (a naopak) – nevie, akými rôznymi spôsobmi sa dá majetok ukradnúť!

   • Keď sa kapiláry zanesú tieto jemné tenučké cievočnice v našom tele je to alarmujú pre naše telo tieto kapiláry omodrievajú naše telo je vystavené na pohlad velmi zlle a nielen na pohľad

  • Vy ste ale nedockavy:). Ved este ani 2 roky od predpovede prof. Montagniera nepresli. A upotene polmozgove prasa povedalo o 5 rokov sa vakcinka naplno prejavi. Moj odhad je, ze nabuduce leto budete mat o polovicu kolegov v praci menej.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a už si si niekde pýtal dôkazy o tom,že či skutočne aj žiješ,,,,človek žije v paralele s realitou a nepoznaním,,,,a preto nmohé deje sú pre neho nepochopiteľné a nedávajú zmysel,,,,marek-ke už tu jedného kreténa máme,tak sa nesnaž mu tu robiť dvojníka k jeho sláve,,,,

 2. Pokolra veluk

  Takto si to možte vyskúšať pomocou vášho smartfónu, aj na Slovensku hocikde, ktoré telá vysielajú Bluetooth frekvencie a MAC adresy:
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

  • „Website blocked due to a suspicious top level domain (TLD)

   pokolraveluk.info
   Malwarebytes Browser Guard blocked this page because it uses a suspicious top level domain (TLD). These are frequently used by scam or phishing sites, but can be used by legitimate websites as well. If you trust this website, please click CONTINUE TO SITE. Otherwise, choose GO BACK.“

 3. A povedený
  Postřeh z PL / …hmmm tržníci jdou na zisky jak upíři či „dijakhuman, plaketisti dárcovství krve jánských plaket? ve finále nakonec cálovali se všemi na jejich kšeft, to je možný jen u „mozkových atletů.
  / Přátelé, euroatlantická civilizace, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusečističskvrn, 25.8.2022 21:07:48
  už svět nezajímá. A jak to vypadá, brzy přestane zajímat i nás. Podívejme se na naši zemičku, podívejme se na její reprezentaci. To by i hladový pes zvracel! Recyklace zlodějů, alkoholiků, žvanilů, obžalovaných podvodníků, spekulantů, odkláněčů, křivopřísežníků a zrádců. Jeden jediný není schopen dodržet svou přísahu Slib poslance nebo slib člena vlády. O prezidentech bych se nezmiňoval vůbec, poněvadž je (stejně jako senát) naprosto nepotřebujeme.

 4. Na možný pravdivý fakt je napojených veľa výmyslov, takže žasnem.

 5. Povedzme rovno:
  Nové mRNA vakcíny nemajú žiadne žiadúce účinky.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tak ako existuje umelá inteligencia,tak existuje aj umelá demencia-ľudská demencia veriť,alebo neveriť,rešpektovať,alebo nerešpektovať-vírusy a vakcíny sú súčasťou vysoko inteligentného procesu a zámeru a prejavujú sa v rámci tohoto protiľudského teroru,alebo skôr odplaty ako ruská ruleta,prakticky dokonalá kamufláž zámeru-lebo je to mnohými spochybňované a zároveň mnohými akceptované-čím sa vytvára účelový chaos v neistote,,,,kto sa tomuto posmieva,alebo to spochybňuje-nielenže sa veľmi mýli,ale sa týmto dostáva aj do nevýhodnej pozície nepripraveného,,,,vírus nepochádza z tohoto sveta a vakcíny sú dielom spolupráce človeka s nečlovekom a toto všetko je určené človeku,,,,príjde čas veku staroby a všetci sa premeníte na schwaubov a rotčildov-švábov,,,,,

 7. …vďaka za zaujím.informácie…tá inform.Israismael-Vladimír je potrebná hlavne pre zaočkov., predpokladám, že na tejto stránke nie sú…pokiaľ by mal niekto záujem, bolo by dobré im to poskytnúť, inak nie….

 8. …Milá Katka- Israismael – Vladimír- mrzí ma, že som ťa min.týždeň trošku sklamala, no chcela som sa správne rozhodnúť…bolo to čisto kamarátske stretnutie, bez ,,zlých“ úmyslov… a teraz sa chcem hlavne poďakovať za to úžasné videjko- Milenka z Cesty ženy, upútalo ma, tak som predch.časti ,,preskočila“, no rozhodne sa k nim vrátim…pekné a milé od teba …

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,že SNP-slovenská vláda nemá žiadné morálne,ani ústavné právo celú spoločnosť staviať s akousi údajnou morálnou povinnosťou povinne proti ruskej federácii-ukrajina nebola členom Eu,ani členom Nato,ani súčasťou V4,či šengenu a preto nieje možné,aby kôli akejsi pomyselnej večšinovej časti nevedomých niekto nútil víznamný ostatok obyvateľstva sa proti svojej vôli a zdravému rozumu staviať proti tradičnému lokálnemu spojencovi v oblasti energetiky ako aj víznamnej historickej spoluúčasti na vývoji československa a neskôr slovenska v 90tých rokoch,,,,je to nehoráznosť ak o takýchto udalostiach rozhodujú politické strany vo vláde,kde ich členovia nezažili ani éru socializmu v dospelom veku či roky a obdobia 1968 a 1989,pretože v tomto období buď ešte neexistovali,alebo už tu boli a žili,ale iba ako deti či neplnoletí,,,,novodobí politici sú pod vplyvom mocenských štruktúr a záujmových skupín,ktoré tu diktujú kto je a kto nieje spojenec,či nepeiateľ,,,,dlhé desaťročia tu poniektoré spoločnosti profitovali z lacných energií dodávaných z ruska,dnes sú tieto energie dodávané postupne už z iných-akože náhradných zdrojov (možno iba zmena názvu výrobku?),kde sa takto deje za nevýhodných podmienok a občan ako rukojemník finančného teroru zbohatlíkov,je povinný znášať dôsledky centrálistického rozhodovania proti vôli značnej časti občanov,,,,nemienim znášať dôsledky rozhodovania nezodpovedných politikov,podotýkam,že obyčajný občan nemá nič spoločné s ukrajinou,pretože tam nemá žiadný víznamný majetok,nepodniká tam,nemá tam svoje investície,nemá tam žiadnu svoju firmu či pobočku,alebo tam nieje v dlhotrvajúcom pracovnom pomere,,,,upozorňujem,že mnoho zbohatlíkov zo slovenska v tichosti na ukrajine bohatlo,média mlčali a radšej sa zaoberali domácim odpadom ako je strana smer a spol,či iné kauzy,kde len malá časť previnilcov bola usvedčená a možno aj primerane potrestaná,,,,nieje možné,aby tresty za kauzy boli na úrovni rybačke bez povolenia,alebo jazdy pod vplyvom alkoholu či drog,či predaja drog,,,,na slovensku sa nikto nedočká trestov previnilcov,ako napríklad v prípade černáka,či iných pomocníkov býv.štb a tajných služieb,,,,na slovensku nefunguje princíp milosti-amnestie,nefunguje princíp spravodlivosti pred zákonom,princíp rovnosti prim prijímaní pomoci zo strany štátu,,,,tento štát je feudalistická pijavica,kde politkov-podnikateľov a ich spojencov a sponzorov klub-500 zaujíma,kedy nastúpite na ich prevádzky a koľko vydržíte makať,,,,klub-500 je treba rozpustiť a vyhlásiť za záujmový a mocenský spolok zneužívajúci politickú scénu a občanov vo svoj prospech,ako pre spoločnosť neprijateľný-podobne ako bola snaha rozpustiť stranu ľsns,čo smer,alebo iné pokusy o zlikvidovanie oponentov,inak skončíte ako za baťovej éry,či v stredoveku,,,,pozor na uctievanie histórie a monarchie,nepodporujte šľachtické rody a neuctievajte ich pamiatku či nepomáhajte pri opravách ich sídiel-toto je doslova uctievanie vykorisťovateľov-pánov z hradov a zámkov,,,,ctite si v plnej vážnosti a hrdosti svoju slobodu,česť,pôvod a názor a za nič ich nevymieňajte!,pretože meniť z vami bude iba satanov sluha-ako čert a ten nemá dobré úmysly,,,,nedopustite,aby vaši synovia boli otrokmi,či vaše dcéry otrokyňami,,,,uniformy sú iba nevedomích a nevážiacich si vlastný život v službách pánov v čistučkých sakách za výhody,,,,SNP nieje nič-a pritom to niečo bolo k ponaučeniu,,,,

 10. … zaujím.tip na získanie nadhľadu, ok. …..

 11. Zaočkovaní sú začipovaní

 12. Z mojich 300 známych a kamaratiek, mi zostalo tak 10, čo sa nenechali zmanipulovat. Všetci ostatní, sa nechali zaočkovať väčšinou z dôvodu “aby mali pokoj”, aby mohli cestovať, aby mali prácu a podobne. Mám už pomaly pocit, že všetci okolo mna sú napichani. Najhoršie je, že si musím dávať pozor na jazyk, pretože už len tak slobodne niečo povedat sa nedá v tejto spoločnosti. Rada by som spoznala nových ľudí, čo čítame tuto a podobne stránky, vďaka ktorých vieme, že naša intuícia je správna a chránime si naše zdravie pred bielou mafiou.
  Pomôžme si navzájom a kontaktujme sa. Tieto komentáre sú anonymne, preto pripájam svoj mail, je nás malo, ale stále verím, že sme aspoň polovica uvedomelých ľudí. A redakcii zároveň dakujem.
  [email protected]

 13. …,,Israismael“ ´dakujem pekne za vysvetlenie, vysvetlila som si to ináč, už viem… no nechápem, čo znamená ,,smol.príspevok“ od teba ,,Maroš“….Lucia je to od teba milé, no teba som tu doteraz ,,nezbadala“…ak chceš, môžeme si napísať aj tu, či ?…

  • Israismael

   Človek má preskúmať vlastným poznaním čo je dobro a čo zlo ..ti čo neskúmali ľahko vzali vakcínu lebo si mysleli že je to pre ich zdravie …tieto časy si vyžadujú vlastne skúmanie aby sa človek nedal oklamať …

Pridajte komentár

*