Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Japonsko chce zakázať ľuďom zaočkovaným proti covidu darovať „skazenú krv“


Print Friendly, PDF & Email

Japonsko chce zakázať ľuďom zaočkovaným proti covidu darovať „skazenú krv“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Japonsko navrhlo zakázať ľuďom, ktorí boli zaočkovaní proti Covid-19, darovať krv kvôli nebezpečným vedľajším účinkom mRNA vakcín.

Tím špičkových japonských vedcov vyzval vládu, aby okamžite postavila mimo zákon mRNA vakcíny a zakázala každému, kto bol nimi zaočkovaný, darovať krv.

Výskumníci publikovali svoju zatiaľ nerecenzovanú (predprintovú) štúdiu, ktorá poukazuje na vážne riziká spojené s používaním krvi znečistenej mRNA vakcínami na transfúzie.

Portál Shtfplan.com uvádza:

Výskumníci tvrdia, že „poškodenie zdravia spôsobené genetickými terapiami (nesprávne označovanými ako „vakcíny“) sú už teraz mimoriadne vážne a je najvyšší čas, aby krajiny a príslušné organizácie spoločne podnikli konkrétne kroky na identifikáciu rizík, ich kontrolu a nájdenie riešení“.

Mnohé krajiny po celom svete, nielen Japonsko, uvádzajú, že takzvané genetické vakcíny, ako napríklad tie, ktoré používajú modifikovanú mRNA kódujúcu hrotový proteín a nanolipidy ako systém na dodávanie liečiva, viedli k mnohým prípadom trombóz po očkovaní.

Okrem toho boli zaznamenané prípady postvakcinačných kardiovaskulárnych poškodení, ako aj široké spektrum ochorení zahŕňajúcich všetky orgány a telesné systémy, vrátane nervového systému.

V závere svojej štúdie o krvi „očkovaných“ autori napísali:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Vplyv týchto genetických vakcín na krvné produkty a skutočné škody nimi spôsobené nie sú v súčasnosti známe.

Preto, aby sme sa vyhli týmto rizikám a zabránili ďalšiemu rozšíreniu kontaminácie krvi a ďalšiemu skomplikovaniu  situácie, dôrazne žiadame, aby bola očkovacia kampaň s použitím genetických vakcín prerušená a aby sa čo najskôr vykonalo vyhodnotenie škôd a prínosov.

Ako sme už viackrát uviedli, poškodenia zdravia spôsobené genetickým očkovaním sú už teraz mimoriadne vážne a je najvyšší čas, aby krajiny a príslušné organizácie spoločne podnikli konkrétne kroky na identifikáciu rizík, ich dostanie pod kontrolu a nájdenie riešení.“

Pod uvedenou výzvou ohľadne obáv týkajúcich sa transfúzií krvných produktov získaných od príjemcov genetických vakcín a návrhom konkrétnych opatrení sú podpísaní vedci Jun Ueda, Hideyuki Motohashi, Yuriko Hirai, Kenji Yamamoto, Yasufumi Murakami, Masanori Fukushima a Akinori Fujisawa.

Nerecenzovaná verzia štúdie bola publikovaná 15. marca 2024.

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Švýcarský historik Dr. Daniele Ganser: PRAVDA, která byla cenzurována a zakázána (video+kniha)

  https://nase-pravda.net/wp-content/uploads/2022/10/2023-05-28-01.mp4?_=1

  zdroj: https://nase-pravda.net/2022-10-31-02/

 2. Na Slovensku ministerke zdravotníctva Dolinkovej viac záleží na ničení dobrej krvy ako zastavenie darcovstva očkovanými. Však už dala zelenú na očkovanie mRNA jedmi aj deťom, namiesto úplne zakázať túto biologickú zbraň! A celá vláda je s tým ok, aj celá vládna koalícia ! Tak ktože nám to naozaj vládne??? NImi nepohne NIČ ! Za prachy a kariéru všetko !!! Ani takéto správy : https://cz24.news/the-expose-v-anglii-zemrelo-temer-7-krat-vic-ockovanych-proti-covidu-nez-neockovanych-oficialni-data/ !

  • Marek Košice

   V Matrixe v ktorom žijeme sú tieto informácie (na ktoré si dal odkaz) pre libtardov proste NEEXISTUJÚCE… Vyslovene sú naprogramovaní tak, aby ich proste NEVIDELI… Aby ich vnímali ako nejaké staroveké hieroglify alebo čínske znaky. Pozrú, vidia, ale neodnesú si z toho žiadnu informáciu. Keď tento fakt pochopíš a prijmeš, bude ti ľahšie. Ja som to pochopil (už dávno) a prijal (až podstatne neskôr), a je mi lepšie…

  • Preto za prezidenta ani do europarlamentu nevoliť menšie zlo. Zlo je zlo.

   • Marek Košice

    Ale keď nebudeš voliť to menšie zlo (Harabín), tak prezidentom bude väčšie zlo (Pellegrini), alebo najväčšie zlo (Korčok).

  • Miroslav Čižmár

   Ak žije v Anglicku 7 krát viac očkovaných než neočkovaných, potom logicky aj zomrie 7 krát viac očkovaných než neočkovaných.

   • Galaxia andromeda

    Prosim? Co to trepete zapichani su zapichani prave preto ze nemaju zomierat a maju byt imunni!!!
    Haloo prave ste potvrdil ze sa o ziadne ockovanie neslo haloo viete co je vyrokova logika?
    Otazka znie teda co im to pichali? Vakcina to jednoznacne nebola preco sa vlastne dali pichat? Aby zomreli?
    Nemal zomriet ani jeden!!!
    Tak to funguje u besnoty!
    Kongitivna disonancia postupuje extremne rychlo.

    • Miroslav Čižmár

     Kde je napísané, že očkovaní nemajú zomierať? Načo sa potom dali zaočkovať? Na nesmrteľnosť?

  • Stav na Slovensku je taký, že Nemocnica v Trenčíne „nevie“, či krv pripravená na transfúziu je od očkovaného, alebo neočkovaného darcu. Šlo o konkrétny prípad pred operáciou…

   • 3 týždne pred operáciou si treba nechať odoberať vlastnú krv.

    • https://www.antidoping.sk › data › files › 490_krvny-doping.pdf
     S2. M1. Krv – Úvod
     Krvný doping a použitie synteticky vyrobeného (rekombinantného) EPO zvyšuje počet červených krviniek. Umelé alebo prirodzené zvýšenie hodnoty hematokritu na 60% a viac je spojené s akútnymi zdravotnými rizikami. Prietokové vlastnosti krvi sa zhoršia, čím sa zvýši
     ———-
     Nejde o doping ako taký, ale o riziko zhoršenia prietokových vlastností. A teraz – správne to narieď – vykrvácaš, alebo zrazeniny.

     https://www.unilabs.sk › clanky-invitro › hematologia-transfuziologia-tajomstvo-ukryte-v-krvi
     Hematológia a transfúziológia – tajomstvo ukryté v krvi | Unilabs
     Podstatou štúdie bolo overiť predpoklad, že podanie transfúzie dlhodobo skladovanej krvi významne zvyšuje pacientsku mortalitu. 9,1 % zomrelých pacientov po transfúzii čerstvej krvi v porovnaní s 8,7 % pacientov zomrelých po transfúzii dlhodobo skladovanej krvi nepreukázal tento predpokladaný negatívny efekt.

   • mariankosnac

    Keďže darovať krv chodia hlavne ovce a liberálni lepšoľudia, dá sa predpokladať že všetka darovaná krv je od očkok*tov. Na druhú stranu svinstvo z vakcín bude v krvi zrejme iba dočasne takže nejaké veľké riziko v tom už asi nebude.

 3. Marek Košice

  Neviem ako vy, ale ja idem voliť Harabína…. Je to totálny narcis, extrémne ctižiadostivý, ale hoci NEVERÍM že by bol schopný zmeniť chod „dopredu plánvaných“ udalostí na území Slovenska (to by bol zázrak), ASPOŇ NECH (v prípade že vyhrá) spôsobí zbáznenie sa liberálom. Tí by Pelleho ešte ako-tak prekusli, ale Harabína ani omylom. Následkom toho by mohol aspoň jeden PS-ák (politik) zinfarktovať… 😀

  Nechcem som voliť nikoho, bol som na betón rozhodnutý. Lenže Korčok je slizský had, Pelle je „nemastný-neslaný“, a ja by som oveľa radšej chcel za prezidenta Harabína…

  • Kindervajce

   podržpytlík.

   Nevoľ nikoho.

   Nezbavuj sa svojej integrity.

   Harabín verí v bipolaritu, ktorá neexistuje.

   Uteč po plochej Zemi na guľu a pokračuj vo svojich pohonkávacích rituáloch.

   Pred niekoľkými dňami si sa znova vyhrážal útekom z tohto diskusného fóra. Znova si nedodržal svoje slovo komunity lgbti+- podržpytlík C++.

   Nedávno si obcoval ďaľším komentárom, v ktorom si sa oduševnene ukájal nad správnosťou rozhodnutia nezúčasťnovať sa diskusií. V ňom si tvrdil, ako sa ti uľavilo a ako si naskočil na novú životnú vlnu kľudu.

   A, znova si zlyhal. Znova sa nikto z nás dezolátov nemôže zpoľahnúť na slovo nášho teamleadera.

   Akým príkladom nám ideš?

   Si predsa náš vajcoideológ.

   • Marek Košice

    Kindervajce, z akého ústavu si ušiel?
    Tie EZOŽVÁSTY typu „bipolarita neexistuje“… Vieš načo tie žvásty (ktorým si naletel) slúžia? ……….NA TO, ABY NEVEDEL ROZLIŠOVAŤ DOBRO OD ZLA…….
    Mimochodom, ja píšem v kľude….Kde som napísal, že som tu neprišiel na návštevu na 2-3 dni či týždeň, a neodídem znova na mesiac, dva, tri?… Načo vlastne riešiš MŇA AKO OSOBU? Nad tým sa skús zamyslieť… Tvoja možná reakcia na tento môj komentár ma zaujímať nebude, takže si ju môžeš rovno ušetriť. Pomätenec, ktorý verí tomu že NA ZEMI neexistuje bipolarita mi za obsiahlejšiu diskusiu nestojí. Keby ti vystrieľali rodinu a potom ťa mesiac (až do smrti) mučili v mučiarni, veľmi rýchlo by si pochopil že to čo sa ti stalo je ZLO, a nie „neutrálny údel života“. Ťuťmákvajce.

    • Tvoje meno je nikto

     to si cely ty, clovek pise o voze a ty tliapes o koze. Co ma spolocne to, ze dostanes facku, s tym, ako si Harabin mysli, ze to Rusko nie je sucastou vybudovaneho systemu kolektivnej moci. V skutocnosti nie je ziadna strana, len jeden tah na branu. Pysny cloviecik z Ke.

     • Takých je tu viac°°

     • Marek Košice

      Tvoje meno je nikto : Nájdi jediného kandidáta na prezidenta ktorý sa ním môže reálne stať (umiestnil by sa v top 3), z akéhokoľvek európskeho či amerického štátu, ktorý by tvrdil, že „Celý svet je skazený“. Nenájdeš. A tomu sa treba prispôsobiť, pokiaľ nechceš, aby prezidentom bol Korčok alebo Pele (hoci jeden z nich už naisto bude). Ty nedomýšľavý „nikto“.

     • Neúplný mozog z Kosíč

      Volia otroci, ktori sa volebnym aktom zbavili zodpovednosti za svoj zivot.

  • Áno, vol Harabina. Sú aj také názory z osobností alternatívy, že Pelle je priechodný pre všetkých ale je tu riziko, že sa národ Slovenský neprebudí a v tom kľude – čo ponúka Pelle ho agresia USA ešte viac utopí v ich vyjednávačmi – vojnovej mašinérii.
   Tak nech sa teda ten národ Slovenský ujme svojho aj celkovo nepripravený – nech dozrie za pochodu keď bude Harabin robiť politiku jak pre tých čo ho tam dostali ale hlavne tú, ktorú má vo svojej hlave lebo to sú 2 rozdielne veci. A on sa tej svojej nikdy nevzdá – to by už nebol Harabinom. A tak poďme na to, nech to Harabin rozjede, my už to nejako dáme. Je čas kedy sa každý štát a národ bojí odtrhnúť od POŠAHANÝCH SIONNEOKONOV ale iná možnosť dnes nieje ako kašľať na nich aj keď robia bububu pretože neodtrhnúť sa a svetu neukázať, že niesme s nimi nás približuje k jadrovej vojne do ktorej budeme všetci vtiahnutí.

  • mariankosnac

   Ja voliť nejdem politiku mám v paži, len si myslím že Pelle to nedá. Pretože na prezidenta proste asi nemá. Navyše nie som si istý či Slováci chcú byť prvou krajinou ktorá má teplého prezidenta. Keď si predstavím Korčoka vedľa Pellegriniho, Korčok proste vyzerá odbornejšie – to bol veľmi dobrý ťah dať mu tie falošné okuliare. Treba dostať Harabína do druhého kola inak bude p-rezidentom Korčok šedivý klon toho šediváka Petra Pavla.

   • Volá sa to „šmé“ . Toto urobili aj s protikandidátom Zemana Drahošom
    https://www1.teraz.sk/usercontent/photos/4/a/f/4-4afe60658bea2e48286809665ead99723bf9324f.jpg
    —————
    Voliť som nešiel, pretože už v noci mi nejaký hlások hovoril, že to bude na bicykli nebezpečné – lebo hlavná cesta – tak som sa po x dňoch zimnice vybral na nákup opačným smerom – a policajti mi dali fúkať! Cítil som za sebou /ich/ auto – a akurát na úrovni šípkových krov pri ceste – tak aby som nemusel do toho, tak som zoskakoval z bicykla. Dnes jazdili po cestách len debili! O dva kiláky ďalej vypálil jeden autom do protismeru, lebo obchádzal výtlk – stočil to 2-3 metre predo mnou! Dupol som na brzdu – a jebla mi reťaz a zasekla sa do kolesa. A to som mal šťastie, že sa mi to nestalo na stopke pred hlavnou. Takže kilometre tlačiť tam – kilometre späť. Po 3 dňoch potenia sa z prechladnutia v posteli som mal miernu závrať a od námahy na vracanie. Domov som prišiel v stave na omdletie. Oprel som bicykel a dotackal sa do postele. Potom som si dal trochu minerálky. Potom trochu vína – a povracal sa medzi kolená už stiahnutých nohavíc. Vyšiel zo mňa liter nápoja z kokosového mlieka šlahnutého nejakou fermentovanou ryžou a jeden pomaranč – všetko zahlienené, ako by som vyblval úhora. Okamžite mi bolo dobre. Toto neodporúčam – potraviny úplne mimo našu zónu. Dodrbete si mikrobióm. Takže dnes pre mňa žiadne voľby.

    No a dnes som stretol originál čmúda – som myslel že cigáň z dediny – zvyknem zdraviť každého pocestného – ale tento bol 2x tmavší ako cigáň, mal hustú čiernu lesklú bradu, nižšieho vzrastu, celkom dobre turisticky oblečený, s batôžkom. Neodzdravil. Inak Vietnamec aj Číňam ma odzdravia bežne. Pozdrav je tzv. bezkonfliktná komunikácia. Takže niekto nás nemojká. A ešte počasie sa úplne zhoršilo, takže pre mňa je po voľbách.

    https://www.travelistan.sk › kambodza-za-vlady-cervenych-kmerov-1975-1979
    Kambodža za vlády Červených Kmérov 1975 – 1979 – Travelistan
    Červení Kméri systematicky likvidovali inteligenciu (učitelia, lekári, umelci, proste VŠ vzdelaní ľudia). Lekári boli popravovaní a na ich miesta boli menovaní nevzdelaní roľníci. Trest smrti bol vykonávaný aj za nosenie okuliarov.

  • Marek Košice, súhlasím s tebou.

 4. Zeby očkovanie – sloboda aj v tomto prípade: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/princezna-kate-ukoncila-spekulace-a-oznamila-ze-ma-rakovinu/ ??? Nikdy ma britská kráľovská rodinka nezaujímala, ale niečo sa tam deje…

  • Marek Košice

   Bože, ty si ale meganaivný keď si myslíš, že Kate sa dala očkovať….
   Myslíš, že rakovina prvotne vzniká ako? Z POCITU HLBOKEJ VINY… Z pocitu hlbokej ľútosti (za nejaké svoje činy alebo „nečiny“), zlyhania a podobne… Kate kľudne môže vedieť „ako sa veci majú“ nie len vo svete, ale aj v kráľovskej rodine (rituály, atď), a kľudne môže cítiť brutálny pocit viny napr. za to, že o tom všetko neinformuje verejnosť (lebo nemôže)…

   • Na : aktax.cz je článok z 21. 3 . – že je údajne už mŕtva

   • Myslis, ze tu niekoho zaujimaju tvoje primitivne komentare? Odpoved je NIE !!!

    • Marek Košice

     Oľga : Primitívne v tom, že neobsahujú SLEPÚ/MECHANICKÚ/EMOCIONÁLNU VIERU v niekoho/niečo? Nevieš vystáť moju ničím nepodmienenú slobodu v uvažovaní? Asi nie.

     • Mechanická viera

      Slobodu v uvažovaní máš. Nemáš len správne vedomosti.

      Len si emociónalne pohltený podráždením, keď si konfrontovaný s názormi, ktoré sa nezakladajú na tvojej viere.

      Neuvedomuješ si svoje obmedzené poznanie a odborný rozsah vedomostí, pretože si narazil na svoje možnosti, ktoré vo svojej pýche považuješ za maximálne poznanie.

      Ale my, dezoláti, to vidíme a manipulujeme tebou na cez rôzne úrovne, ktoré sme ti vštepili do kuracinky, prostredníctvom analýzy tvojich strachov a inklinácie k strane.

     • Marek Košice

      Mechanická viera : Kým neuvedieš v čom sa mýlim, sú to len tvoje zbytočné výkriky do tmy. PS : ak niečo „máš“, píš pod nový článok. Toto už nikto nebude čítať, a ja nebudem mrhať odpoveďou na to, aby to čítali traja ľudia dokopy…

   • Stredoneslávny vinalicizmus

    Bože, ty si aký naivný, keď si myslíš, že rakovina vzniká z pocitu hlbokej viny. Ty sám nechceš dieťa a citíš hlbokú vinu k ľudom, ktorí ti robia zle až v takom rozsahu, že ťa prinútili žiť v samote.

    Ak si svoju samotu neuvedomuješ, je to len otázka času a potom si dávaj pozor na prehľbenie pocitu viny k druhým, lebo ak už nemáš kvôli pocitu hlbokej viny rakovinu teraz, dostaneš ju neskôr.

    Čiže len rozširuješ ďaľšie náboženstvo. Viera vo vinu.

    My, dezoláti, necítime žiadnu vinu. My, naše výsosti, cítime len nenávisť a tešíme sa z nej.

    • Marek Košice

     Hlupák čo každý príspevok uvádza pod iným nicko A MENÍ SI AJ I.P. ADERSU (no prezradil sa vetou v oboch príspevkoch „My, dezoláti, ….“) ……..Ty ma tu moralizuješ? S takým konaním? 😀 Sebakritika nula bodov…
     Mimochodom, ja nemám hlboký pocit viny. Ale ty by si bol zjavne rád, keby som mal. Si tak duchovne „na výšinách“, že by si sa potešil keby som odkvecol. Na rozdiel odo mňa. Ja by som sa nepotešil, keby niekto z tejto diskusie odkvecol (inak než na starobu).

     • Ján Krstiteľ

      Duchovno je vymysel ludskeho nedokonaleho mozgu. Priroda je o sutazi prezitia. Ty s prirodou vyjednavaj duchovnym sposobom. My budeme sutazit. Kto v prirode vzdy vyhra?

      Hlupak rozvinie ducha, pricetny sutazi. A ked sa ti to nepaci, tak sa poddaj, ale nevnucuj ostatnym tvoje duchovno.

      Pochop, adaptuj sa, vyuzi. Alebo sa sklon a posluchaj. Prirodu nikdy neoklames.

   • Naivný?! Prečo? Pozri si staršie správy, kto po očkovaní zomrel z kráľovskej rodiny… nebola by prvá, keďže aj medzi nimi je boj! Zabudli sme dejiny, ako sa neraz medzi sebou vraždili a v U.K. majú v tomto v kráľovskej rodine skutočne bohatú tradíciu. Mne je to však jedno, ja som nebol naivný ani keď sa očkovalo, takže už len sledujem vývoj… :-)))

    • Marek Košice

     Krista pána…. Fakt si myslíš že sú v kráľovských rodinách takí tupci, že by si dali pichať vakcíny??? …Myslíš, že takú obrovskú moc by mali tak nevedomí ľudia? …

     • Debil zostane vzdy debilom, vsak Marek z Kosic! Si nepoucitelny pysny, ale chudak!

     • Marek: já také nevěřím, že by tato elita dala naočkovat. Oni to vymýšlejí pro svůj byznys a pro satana obětují lidi, oni ví co to je za svinstvo na ničení nás obyčejných lidí. Oni se nebojí virů, oni ví, že neexistují a že je musí uměle vyrábět a vpichovat do lidí, prášit do atmosféry nebo vkládat do vody či potravin.. Oni žijí a jedí zdravě, mají svoje pole, svoje rolníky, svoje vrty vody a nikdy, nikdy nic nevpichují sobě ani svým dětem. A myslím, že tato zpráva v mediích je nějaká kamufláš, nějaká manipulace, která má určitý cíl..uvidíme ještě jaký..Možná to bude cílit ma další vakcinaci. Řeknou-podívejte i elita se zdravou výživou trpí nemocemi,tak zdravá strava nestačí, musíte se podrobit další vakcinaci, jinak se to více rozmůže a kdo ne, bude vyřazen z běžného života. No konec tohoto systému se už blíží a jenom náš Stvořitel nás může zachránit..jen nechává tyto události dojít do krajnosti, aby bylo vidět kam až dospěla tato civilizace, která si chtěla vládnout sama, bez Boha. A my budeme prosit,aby už přišel, aby nás všechny nezamordovali..

    • Marek Košice

     Ty si mudrlant, ktorý si nevšimol, že polka článkov na badatel.net (rovnako ako aj inde na alternatíve, samozrejme na mainstreame je to nie len polka ale drvivá väčšina) sú proste bludy….

  • mariankosnac

   Už pred niekoľkými rokmi keď som videl fotky Kate z pláže v bikinách vravel som si že nevyzerá až tak moc dobre, taká vyschnutá – takto vidím vegetariánky alebo ľudí ktorí majú rakovinu. Tak podľa mňa nebola v poriadku už dlhšiu dobu navyše rakovina vzniká aj z prepracovania a stresu takže nič divné, že ju má toľko celebrít.

 5. Marek Košice

  NOCEBO……………………… To je negatívna informácia, ktorú keď si človek pripustí k srdcu, tak mu uškodí. A to aj v prípade, že je založená NA PODVODE, na príbehu, bez reálnej existencie v realite.

  Už len to ako pred štyrma rokmi vypukla „fake plandémia“ a médiá živili v ľuďoch strach, spôsobilo zdravotné problémy a úmrtia u ľudí, KTORÍ SA NECHALI NAPROGRAMOVAŤ NOCEBOM…. Stačilo ochorieť na chrípku (o to ľahšie, že mali strach z toho aby neochoreli…tak si to privolali), tú doktori FALOŠNE (lebo dôverovali podvodnému systému) preklasifikovali na covid, a …….“na covid sa umiera oveľa častejšie než na chrípku, takže naprogramujem svoje telo aby chrípku znášalo oveľa ťažšie, proste tak, ako by to bol covid…“…..
  ***************ZAKLÍNANIE DUŠÍ A TIEL INFORMÁCIAMI****************** Zakliať sa nechá len ten, kto si informácie pripustí.
  Koľko miliónov ľudí zažilo nežiadúce účinky liekov len preto, pretože si prečítali príbalový leták s nežiadúcimi účinkami? Koľko miliónov ľudí predčasne zomrelo preto, lebo im doktor povedal „ostáva vám už len zhruba rok života…“? …

  Ak oklamete človeka že zjedol otrávenú potravinu (a on vám uverí, lebo to podáte veľmi dôveryhodne), bude mať príznaky otravy… Ak mu poviete že požil smrteľný jed (a on vám uverí), v extrémnych prípadoch môže dokonca umrieť…

  VŠETKO JE LEN „INFORMÁCIA“…. Bunky sú informácie, koža je informácia, orgány sú informácia…Informácia nie je podávaná len zvukom, svetlom, písmom, slovom….

  SLOVÁ SÚ MÁGIOU….. Môžu byť ako čiernou mágiou, tak bielou mágiou.

  ČIERNA MÁGIA však na nás útočí NIE LEN z mainstreamových médií, ale aj z alternatívnych médií….
  Čo myslíte, koľkým zavaxovaným ľuďom zhoršili zdravotný stav LEN A IBA INFORMÁCIE o tom aké sú vakcíny škodlivé (nepíšem, že nie sú), a bez tej informácie (ktorej uverili) by nemali problémy (alebo ich mali podstatne menšie)???? …. Koľkí z takých ľudí, čo dostali „placebo“ vakínu „proti covid“ nakoniec „expresne“ dostali nejaké choroby, ktoré alternatívne médiá pripisujú k vedľajším účinkom „vakcín proti covid“??? PRIVOLALI SI ICH……..Nepíšem že všetci, ale významné percento….
  V TAKOM PRÍPADE ALTERNATÍVNÉ SPRAVODAJSTVÁ operovali/operujú za pomoci čiernej mágie. Rovnako aj doktori, ktorí rozširovali/rozširujú informácie o smrteľných účinkoch vakcín. NAČO TO ROBIA EŠTE AJ V SÚČASNOSTI!!!!!!!!!!!!!??????????….. už sa proti covidu predsa neočkuje, nie??? Takže už nemajú koho odhovoriť od vakcín….. Neočkuje sa proti „covidu“ už koľko? Približne dva roky? TAK NAČO?????????????????????????? Načo sa píšu články o škodlivosti vakcín „proti covidu“???????? LEBO ČIERNA MÁGIA…………. Tá existuje a používa sa na oboch stranách barikády….
  Čo robí AERONET (V.K.)? ČIERNU MÁGIU…………. A id*oti mu za to platia finančné príspevky…… Čítajú jeho články, sú nešťastní z ich obsahu, nabúrava to chod ich organizmu (negatívne emócie škodia telu)…….a ešte za to platia…………

  MATRIX AKO VYŠITÝ………..

  • Marek Košice

   Pamätáte si na informácie o tzv. „SHADINGU“? ……. „Prenášanie mRNA očkovaného človeka na neočkovaného za pomoci dychu, potu“……

   VEĎ TO BOL OJ*B JAK TRAKY………………. To by sme už všetci boli „mRNA pozitívni“…..
   Nanopílky vo vakcínach, atď………………NEBOLA TO LEN NAŠA SLEPÁ DôVERA V ALTERNATÍVU???? Niečo také ako „Biden je zlý, tak Putin musí byť hrdina, lebo je proti nemu…“????

   Pohybujúce sa modré „robotické vlásočnice“ v rúškach, atď………
   ČO JE VÝSLEDOK TOHO VŠETKÉHO? … Ja neviem, okolo mňa vidím kopu libtardov, a nikto z nich (čo ich evidujem a nie sú starcami nad hrobom) neumrel ani sa nestal vozíčkarom….

   OJ*BALI NÁS…… Alternatíva VÝRAZNE preháňala…. Šlo o to vytvoriť v ľuďoch STRACH, BEZNÁDEJ, HNEV…………. A postaral sa o to ako mainstream, tak alternatíva. OVCA SI VŽDY VYBERIE NIEČO Z TOHO…. Inteligentný človek je NAD TÝM VŠETKÝM.

   • Inteligentný človek sa to všetko snaží prežiť. Tu sa nedá ísť ani k cvokárovi s korporátnymi a mainstreamovými vedomosťami. Niet sa s kým vôbec porozprávať. Lekári a duchovní úplne zlyhali. A nič sa nezmení. Sloboda myslieť nie je to isté čo sloboda vedieť. Preto nás odrbali – lebo oni to vedia – reaktívna psychológia – sme klbká televíznych alebo internetových nervov. Ľudia sú – napriek vojnám – nastavení na spoluprácu a tá vyžaduje dôveru. No – neviem či budem voliť s dôverou, alebo s nádejou – ani ani. Naši predkovia bojovali s vonkajším nepriateľom – nie s vnútorným – izmom. A vysrať sa na všetko nedá ani na záhrade. Preto nás chcú o ne obrať.

    https://www.topky.sk › cl › 10 › 2074905 › VIDEO-Najbizarnejsie-konspiracne-teorie-o-COVIDE–Niektore-HOAXY-su-neuveritelne-
    VIDEO Najbizarnejšie konšpiračné teórie o COVIDE: Niektoré HOAXY sú …
    Psychológovia a virologička pôsobiaci na pôde SAV v tomto súvise opísali hoaxy, ktoré považujú za najbizarnejšie. Psychológ Jakub Šrol považuje za veľmi bizarnú konšpiráciu napríklad tú, že koronavírus vlastne nejestvuje. „Pripadá mi neuveriteľné, koľko ľudí, politikov, vedcov, lekárov, novinárov po celom svete by …

    https://www.hlavnydennik.sk › 2021 › 03 › 23 › po-covide-pride-dalsia-pandemia-varuje-odbornik
    Inteligentný človek sa to všetko snaží prežiť. Tu sa nedá ísť ani k cvokárovi s korporátnymi a mainstreamovými vedomosťami. Niet sa s kým vôbec porozprávať. Lekári a duchovní úplne zlyhali. A nič sa nezmení. Sloboda myslieť nie je to isté čo sloboda vedieť. Preto nás odrbali – lebo oni to vedia – reaktívna psychológia – sme klbká televíznych alebo internetových nervov. Ľudia sú – napriek vojnám – nastavení na spoluprácu a tá vyžaduje dôveru. No – neviem či budem voliť s dôverou, alebo s nádejou – ani ani. Naši predkovia bojovali s vonkajším nepriateľom – nie s vnútorným – izmom. A vysrať sa na všetko nedá ani na záhrade. Preto nás chcú o ne obrať.

    https://www.topky.sk › cl › 10 › 2074905 › VIDEO-Najbizarnejsie-konspiracne-teorie-o-COVIDE–Niektore-HOAXY-su-neuveritelne-
    VIDEO Najbizarnejšie konšpiračné teórie o COVIDE: Niektoré HOAXY sú …
    Psychológovia a virologička pôsobiaci na pôde SAV v tomto súvise opísali hoaxy, ktoré považujú za najbizarnejšie. Psychológ Jakub Šrol považuje za veľmi bizarnú konšpiráciu napríklad tú, že koronavírus vlastne nejestvuje. „Pripadá mi neuveriteľné, koľko ľudí, politikov, vedcov, lekárov, novinárov po celom svete by …

    https://www.hlavnydennik.sk › 2021 › 03 › 23 › po-covide-pride-dalsia-pandemia-varuje-odbornik
    Po Covide príde ďalšia pandémia, varuje odborník | Hlavný Denník
    Akútny stres. Keď sa hovorí o kríze, hovorí sa o akútnom strese, tvrdí psychológ s tým, že akútny stres dnes zažívame dlhodobo a nevieme, kedy to skončí. „Ja sa obávam, že po pandémii tu budeme mať ďalšiu pandémiu psychických ťažkostí, nechcem, aby to znelo tragicky.

    V pohode sú tu len psychopati a idioti – tak sa ničí ľudstvo z podstaty. Zbytočné je vyhadzovať televízor, keď ho nevyhodia všetci.

   • Galaxia andromeda

    A preco Ta to trapi? Nedal som si pichnut jed a tymto pre mna skoncilo je mi uplne jedno co v tom bolo. Ak chces preniest nieco krvou treba si dat transfuzku suloz alebo pokrvneho brata!
    Tak ako s AIDS doteraz to tak funguje.

   • Zlo je s tebou

    Ako ťa mohli dezoláti o*ebať? Teba nikto a nikdy ne*jebe. Fuj, toto priznanie spôsobí rozklad priestoru, lebo o pár rokov pochopíš, že žiješ na inej Zemi, ako si teraz vo svojej kačacinke myslíš.

    Už sme ti zobrali sebadôveru, prejavilo sa to u teba zriekmutím si vytvoriť rodinu.

    Čo ak ti o pár rokov povieme, že sme si vymysleli teótiu o plochej Zemi?

    Pozor na pocit viny, hrozí naboženská rakovina.

    • Marek Košice

     Zlo je s tebou : Máš psychickú poruchu veľkého rangu, keďže každý príspevok píšeš z inej IP-čky a pod iným menom…Už len to ťa diskvalifikuje.
     Po ďalšie – to že nechcem rodinu len značí, že nie som naprogramovaný ako zviera. Samozrejme ty to nepochopíš, a si určite celý šťastný, že žiješ v tomto pekle kde musíš otročiť na telo každý deň, kde starneš, a kde umrieš pravdepodobne v utrpení – ako väčšina ľudí. A to chceš dožičiť aj tvojim potomkom (preto si ich splodil alebo splodíš). Fakt si „pochopil“ o čom je žiot na Zemi…. Nejak ti uniklo, že je to VäZENIE. A tým, kto do toho väzenia nechce priniesť život, tým opovrhuješ… v celej svojej hlúposti. 🙂

     • Zver z Košíka

      Som rád, ze si priznal prislusnost tvojej matky a otca k zvery. Zo zvery si vznikol, zver si. Zivot je o narodeni, ziti a smrti. Bud v mentalnom vazeni aj nadalej.

  • Marek, žiadny Matrix neexistuje ale ten AEmatrix áno – to ti musím uznať! Tam človeka chcú obrať o všetky pravé ideály. Nemám však úplne jasno kam tie sviňe čo stoja za AE tou svojou falošnou antižidovskou kampaňou mieria – celé to ich pôsobenie vykazuje znaky nie popletených či chorých jedincov ale veľmi dobre a koordinovanú prácu vo veľkom rozsahu keďže tých ohnísk, ktoré sú založené na antižidovstve je na alternatíve dosť – v článkoch a hlavne v diskusiách. Nieje to nenávisti k Židom, je za tým ešte niečo.
   A k tým niektorým „alternatívnym“ stránkam – súbežne s neplánovaným začatím SVO sa aj ďalšie „alternatívne“ stránky predviedli čo sú zač, dovtedy trepali dve na tri a tvárili sa ako tí čo sú s luďmi. Jak ale začala protiruská hystéria tak šikovne obratne začali kaliť vody infopriestoru aby čo najviac ľudí nepochopilo kto je agresor a kto napadnutý a že všetko je komplikovanejšie ako sa zdá. Houby je to komplikovanejšie! Agresor je na Ruskom území s cieľom jeho plnej likvidácie.
   A s tými tonami informácií okolo vakcín to je tiež zaujímavé keďže alternatíva sa nezaoberá podstatou celého diania a cieľmi vakcinácie. Maximálne podáva informácie o transumanizme, biorobotoch, depopulácii ale prečo sa to deje – ten úplný cieľ – plán zla odkiaľ to prišlo, že prečo – k čomu to vôbec je – tak to nepodáva pretože tam už nemá žiadne znalosti a tiež záujem o ne.
   Potom to ale vyzerá tak, že nás burcuje z nejakého iného dôvodu než z čisto nezištných pohnútok. Je to na prd že ten hyenyzmus je snáď všade a ak by si mal možnosť vidieť celú sieť – systém že kto je kto a na čo sa za PC hrá tak by si mu najradšej zakrútil krkom.

   • Marek Košice

    Súhlasím so všetým, až na to, že žiaden Matrix neexistuje.

   • Achnaton, ja mám pocit, že aj súčasný a rozrastajúci sa počet pohlaví môžu mať na svedomí tzv. lekári s ich dlhodobými a neprestajnými chemickými pokusmi priamo na ľuďoch. Už pridlho sa zahrávajú s našimi osudmi a mali by sa konečne k svojim poľutovaniahodným skutkom postaviť čelom!

  • Objektívne

   Presne tak, všetko je len informácia. Všetky chemické prvky a zlúčeniny sú vytvorené z informácií (ktoré sú niekde uložené) a majú elektromagnetickú signatúru nakoľko proces tvorenia prvkov má vlnový charakter. Každý prvok má svoju vlastnú frekfenciu. Lieky sú zložené z chemických prvkov. Liečia, a/alebo aj poškodzujú v závislosti na tom akú elektrickú polaritu má bunka (napr.vír) s ktorou sa stretne. To isté je možné urobiť aj vedomým procesom myslenia, čo sa označuje ako samoliečenie. Veľká väčšina ľudí ani netuší, že by mohla mať túto schopnosť, preto sa spolieha na farmaceutický priemysel. Mágia posiluje túto schopnosť opačným (deštruktívnym) spôsobom, pretože aj slovo sú vibrácie (frekfencie).

 6. Výborný film o totálnej beznádeji a totálnom odhodlaní – „zhodou“ okolností Američana nemeckého pôvodu. Na také niečo sa treba narodiť.
  https://www.filmuj.tv/pasca-v-dzungli/

 7. Proud národní hrdosti – Y. Rychtaříková.

  Putin o jaderené válce, vyjednávání s Kyjevem, dělení Ukrajiny aj. Výňatek z předvolebního rozhovoru. (CZ audio, dĺžka 1:01:53).

  https://m.youtube.com/watch?v=wuv2zrZAZIg

  • Jadrová vojna sa dá prežiť a vyhrať.
   V 60-tych rokoch bolo odpálených 2000 jadrových bômb. A žijeme.

   • … áno, ale dnes už niesú 60 te roky a zbraňové systémy si dnes už inde.
    No a degeneráti v USA vo Washingtone + liberidioti v Moskovských kanceláriách = veľmi výbušná zmes.

 8. Marek Košice

  Čo si myslíte o tom masakri v Moskve?
  Možno niektorých šokujem, ale ja si myslím, že to spáchali samotní RUSI.
  Poznáte ma tu, viete, že nie som „proukrajinský“, ani náhodou.
  Mám dojem, že to spáchali samotní rusi. Nie bežní občania, resp. možno to vykonali bežní občania, ale zrodilo sa to v hlave „ruským elitám“… Aby bola zámienka na väčšie krviprelievanie s Ukrajinou, čo môže potom vyústiť do veľkého východo-stredoeurópskeho vojenského konfliktu………

  KURVA, ĽUDSTVO SA NEPOUČILO……. Aeornet (V.K.) pred X mesiacmi tvrdil (ešte keď som to čítal), že zanedlho (jar tohto roku) s veľkou pravdepodobnosťou skončí vojna na Ukrajine. H*VNO……..teraz len začína…..
  AKÁ ŠKODA, že táto virtuálna realita (& život na Zemi) sa zdá tak reálna…..pretože je citeľná na tele (ale to je aj tak len PROGRAM…úder v počítačovej hre nie je reálny, ale pocítime ho, keď máme na sebe špeciálne oblečenie na virtuálnu realitu)….

  • Marek Košice

   aha, príspevok som omylom písal z „inkognito“ prehliadača, preto „Your comment is awaiting moderation.“… (odkaz pre redakciu)

   • Nejde o inkognito prehliadač, ale o vulgárne slová, ktoré ste použili – kvôli nim systém pozdržal komentár. Nemusíte sa báť, nesledujeme vás.

   • Putin a židáci v Rusku zrejme potrebujú zámienku na niečo „väčšie“,podobne,ako sionista Netanjahu v Izraeli.Zrejme budeš mať pravdu.Uvidíme,čo sa bude diať ďalej…

    • Terorizmus a hrozba terorizmom sú riadiace nástroje /detto vojna a hrozba vojnou/. Všetko zatiaľ zapadá pod Total Control. A úplne u prdele je, kto zodpovedá za taktické detaily, keď ide o ciele. „USA varovali Putina“ ??? Lebo spoločný záujem je Totaql Control! Totalita v mene boja proti terorizmu.

     Na Infovojne sú zavesené videá a myslím na prvom zvrchu je sekvencia – akoby z letišnej haly – kde jedni utekajú akože pred nebezpečenstvom a proti davu pokojne kráča pomerne vysoká postava v ružovej vetrovke a smeruje k inej osobe.

     Video čas 4:55 min – štúdio BAZA
     https://www.infovojna.bz/article/ambasada-usa-v-moskve-varovala-na-svem-webu-pred-teroristickym-utokem-na-koncertech-a-na-velkych-shromazdenich-ve-meste-s-predstihem-15-dni

     • A ešte na tej sekvencii BAZA – postava v ružovej vetrovke je podľa mňa mohutný chlap, a na pozadí zvuku je počuť akési mladé ženy – 2 – 3, ako sa bavia „ako v reštaurácii“, resp. ako členky nejakého réžijného tímu – pozorovateľky. Tiež na iných snímkoch vonku to majú „záchranári“ v paži – každý druhý tam pofajčieva. Britský premiér prejav v ružovej kravate. Sedadlá v koncertnej hale – staroružová. 22 je číslo Globálneho prediktora.

     • Marek Košice

      Maroš : Super postrehy…

  • Rusko nepotrebovala zabíjať vlastných civilistov, pretože už aj tak mali všetko – Putin získal historickú podporu vo voľbách a z hľadiska PR malo Rusko na svojej strane celý svet okrem kolektívneho Západu.

   • prd v prde

    co ty vies, ako funguju hry. ti tvoji milovani rusi su roznake zvierata ako slovaci a americania.. vies prd, co kto tym zamysla.

   • No zabudli ste, že v Rusku operuje 5 kolóna pod vedením Centrálnej banky Ruska – diverzno teroristickej organizácie riadenej zo Západu. Teroristické činy v Rusku má v drvivej väčšine prípadov na svedomí práve táto inštitúcia.
    Preto je dnes pre svet a Rusko ešte väčším nebezpečím táto 5 kolóna v Rusku ako samotný Západ, ktorý by si bez tých Vlasovsko – fašistických zapredancov ani necucol, ani nepípol.

    • S tím měl velký problém i Stalin Taky na něho hodili kdeco.Škoda,že po něm se tam dostal Chruščov.Člověk typu Brežněva by byl mnohem lepší.

 9. Teroristický útok: Streľba v koncertnej sále pri Moskve. Hlásia mŕtvych aj zranených.

  Najmenej traja ozbrojenci v bojových uniformách spustili streľbu v koncertnej sále v meste Krasnogorsk na západnom okraji Moskvy.
  Piatková streľba v moskovskej koncertnej sále Crocus City Hall si vyžiadala najmenej 40 mŕtvych, oznámila Federálna bezpečnostná služba Ruskej federácie (FSB). Ruský telegramový kanál udáva počet obetí už 140, pričom však nie je jasné, koľko ľudí z tohto počtu podľa neho zahynulo.
  Gubernátor Moskovskej oblasti Andrej Vorobiov uviedol, že na mieste zasahuje až 70 záchranárskych tímov.

  V sieni Crocus City Hall sa malo práve konať vystúpenie rockovej kapely Piknik. Hudobníkom sa podľa polície nič nestalo. Podľa ruskej agentúry RIA Novosti sú na mieste zranení a v budove vypukol požiar, informuje TASR.

  Muži strieľali z automatických zbraní. Podľa agentúry TASS v budove došlo aj k výbuchu. Ruské médiá uvádzajú, že jeden z podozrivých z teroristického útoku bol zadržaný.

  Podľa informácií časť budovy je v plameňoch vrátane strechy. Plamene uväznili v budove desiatky ľudí. V oblasti evakuujú obyvateľov. „Práve sme odtiaľ prišli, ledva sme sa dostali von… hrôza. Bežali sme a za nami sa ozvala streľba zo samopalu.“ Uviedol svedok.

  https://www.hlavnespravy.sk/strelba-v-koncertnej-sale-na-okraji-moskvi-hlasia-mrtvych-aj-zranenych/3442738

  P.S: Pred niekoľkými dňami „prebehla“ v MSM informácia, aby občania USA vycestovali z Ruska, kvôli vysokej pravdepodobnosti teroristických útokov na území RF.

 10. Žeby propagácia chemoterapie?
  Zdrvujúce slová princeznej Kate: Mám rakovinu! Vojvodkyňu čaká chemoterapia

  „Bojovníci Islamského štátu „zaútočili na veľké zhromaždenie… na predmestí ruského hlavného mesta Moskva,“ uviedla skupina vo vyhlásení na sociálnej sieti Telegram.

  Ruské médiá predtým písali o piatich bradatých útočníkoch v maskáčoch s automatickými zbraňami a granátmi, ktorí vpadli do koncertnej siene Crocus City Hall. Na sociálnych sieťach sa neskôr začali šíriť informácie, že útočníci nehovorili rusky a zrejme pochádzali z Ázie alebo oblasti Kaukazu.“ – Čas

  Možná súvislosť ako zamestnať FSB, GRU pred presunom francúzskych rakiet k Dnepru. ??? Nátlak na dohodu o rozdelení Ukrajiny?
  https://www.infovojna.bz/article/video-pochod-silenc-k-armageddonu-francouzska-televize-odvysilala-plan-na-rozmisteni-francouzskych-vojsk-na-ukrajine

 11. Takze mnamky zabrali a uz sa to zacina GLOBALNE prejavovat! Takze nie len narast nadumrti, ale aj vybuch neplodnosti!
  https://hnonline.sk/science/biologia-a-chemia/96137738-historicky-bod-zlomu-a-obrovske-dosledky-svetova-populacia-klesne-prvykrat-od-ciernej-smrti !

 12. Občas jsem v rámci porozumění angličtině poslouchala Vetřelce dávnověku.Česky a pak anglicky.Bohužel nevím,jak se ten díl jmenoval,ale pojednával o morových ranách.Prý lidé před propuknutím choroby viděli jakési podivné postavičky, které kolem sebe cosi rozhazovali.
  Asi se pohybovali někde,kde bylo víc lidí, protože před morem utíkali lidí na vesnice .
  A zřejmě ve městech panoval tvrdý lockdown a i zdraví lidé byli zavíráni v domech a umírali hlady a žízní.
  Dřív asi nebylo očkování.

 13. 2024-03-22 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-03-22-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Skutočný príbeh: Bordertown (2007)
  https://www.filmuj.tv/skutocny-pribeh–bordertown
  ——————
  K Trumpovi – film podľa skutočnej udalosti – o pomeroch na USA – Mexickej hranici. Korporácie so súhlasom postavili výrobne-montovne pozdĺž celej hranice, kam začali prúdiť tisíce mladých žien za prácou, pretože mexická vláda ich vyháňa daňami, ktoré nevedia platiť. Okamžite sa začali objavovať mŕtvoly stoviek žien, stovky zmizli – odhad je – do toho obdobia až 5 tisíc mŕtvych. Toto stačili spôsobiť len dvaja psychopati, vodiči autobusov – s prepojením na smotánku – zrejme satanisti. Pôvodnú objednanú reportáž denníka z Chicaga stopli vyššie kruhy. Vraždy pokračujú. Tzv. Mexicko-USA dohoda o voľnom pohybe je organizované otroctvo, a pripomína EU pravidlá o voľnom pohybe pracovnej sily atď, akurát namiesto Mexičanov tvoria lacnú pracovnú silu osoby z bývalého Východného bloku. Vo filme je doslova vykričané, že pravdivé správy už skončili, a namiesto nich bude už len propaganda a manipulácie a zábava. Sme 17 rokov po.
  Pre niekoho zase len film – ale reálna predikcia dnešnej doby. Demokrati a republikáni v USA fakticky okolo hranice regulujú ceny a to, čo smeruje na trh – globalizované korporátne praktiky. „Dane“ a zisky sa vyvážajú do daňových rajov.

 14. Proč vlastní Rothschild patent na testování COVID-19 z roku 2015?

  https://aktax.cz/proc-vlastni-rothschild-patent-na-testovani-covid-19-z-roku-2015/

 15. Putin obvinil Západní vůdce z pedofilie a kanibalismu

  https://aktax.cz/putin-obvinil-zapadni-vudce-z-pedofilie-a-kanibalismu/

 16. Britská královská rodina a reptiliáni

  https://aktax.cz/britska-kralovska-rodina-a-reptiliani/

 17. A s tímto uzavřou kruh nad „roboty bez úniku.

 18. Štatisticky v skratke – volebné výsledky (priebežné – sčítaných: 99,15%):

  Výsledky:
  0/ účasť: 51,72%,
  1/ Korčok: 42,13%
  2/ Pellegríny: 37,28%,
  3/ Harabín: 11,79%
  4/ Forro: 2,95%

  https://www.volbysr.sk/sk/vysledky_hlasovania_kolo1.html

  P.S. Tak – soudruzi, kdepak se nám stala chyba?! Žeby až tolik Slováku volilo neomarxistu – Korčoka?! Nenastal zde náhodou nejaký systémovo-programový „omyl“ při sčitavaní hlasů? (jako pri Čapútovej?) Jak to tedy je?!

  • Ad/ Výsledky prezidenta – ešte si dovolím krátky štatistický dodatok:

   Keď som si rozklikala výsledky podľa krajov a okresov a taký, akože – Bansko-Bystrický kraj, odkiaľ priamo pochádza – Pelle, tak tam „vybehli“ výsledky: B.B.: Korčok-47%, Pelle-39% ?! To akože fakt?

   Ďalej už ani nejdem, ako napr. na Oravu – Námestovo: Korčok: 41%, Pelle: 36%.

   P.S. Dnes (v nedeľu) popoludní vyhlási ŠÚ SR dané výsledky za konečné a je zaujímavé, že NIKTO v tomto štáte nemá žiadne „privilégia“ spätne skontrolovať dané výsledky volieb. Predĺženie o 1/2 hodiny moratória môže znamenať v živote IT – veľmi veľa Času..

   No nič! Je tu ešte II. kolo, takže – buďme disciplinovaní a neviem – asi tam treba ísť. Alebo – už je skutočne (ku*va) ROZHODNUTÉ?!

 19. Prvé kolo vyhral Korčok, zrejme sa už toho veľa na výsledkoch nezmení. Rozhodujúce bude druhé kolo, záleží koho podporia neúspešní kandidáti, či voliť Pellegriniho, pre niekoho to menšie zlo, alebo Korčoka. Neviem si predstaviť ako by štát fungoval-Korčok-progresívci plus celá opozícia a súčasná koalícia. To by znamenalo predčasné voľby, koalícia by to neustála. Korčok a Fico by nedokázali spolupracovať a vláda by nemala kľud pri presadzovaní nových zákonov.

  • Je úplne u prdele, či 2. kolo vyhrá Korčok, Pellegrini, „Harabín“ – celé je to o rovnakých nosatých procesoch riadenia, a zároveň o rýchlosti procesov globálneho riadenia! Pellegrinimu prajem, aby prehral, aby vyhral Korčok – a tým, aby prehral tak Pellegrini, ako aj Fico! Oni už zradili – srať na tieto marxistické ku.vy! Už som spomínal, že Fico mal šancu vyhrať prezidenta – a tak prevziať zodpovednosť za zastavenie nosatých procesov riadenia! Harabín – odkedy nosí tento necharizmatický ušatý troll symbolickú kravatu GP – čo je kombinácia červených a bielych pásikov?! Teraz inak!
   Keď Protokoly sionských mudrcov likvidujú judikatúru a výklad práva – teda kontrolujú Harabínovú špecializáciu sudcu – nie je tak náhodou Harabín pod kontrolou Protokolov Sionu?!

   Takže nám môže byť u pi.i – kto bude prezidentom SR – lebo posledeným prezidentom Slovákov bol Dr.Jozef Tiso! Bodka!

   • Rozumbrada

    Rozumbrada.

    Keby si sa stal prezidentom a chcel skoncovat s „nosatymi procesmi riadenia“, narazil by si rovnako tvrdo, ako keby si sa teraz postavil rozbehnutemu bykovi v arene do cesty a snazil sa ho zastavit rukami.

    Zramoval by ta, ci tu budes mat silaecke reci, ci nebudes. Aspon vidno, ze si neznaly veci, len silak, co ked chyti nervy, pise o nozikoch a zbraniach, ktorymi sa chce branit.

    Este stale na Slovensku nevyzrela osobnost, ktora by svojim prejavom a osobnostou prevalcovala verejnu mienku takym sposobom, o ktorom ty tu rozmyslas.

    A keby sa to stalo, potom by si uvidel toho byka, ktoreho som spemnul vyssie, ako by sa vrhol na svoju korist. Na statik menom Slovensko.

   • Priletelo dačo

    Jozef Tiso bol jezuita v sluzbe Vatikanu a priamo podriadeny Hitlerovi. Vrah, ktory zabijal ludi, deti, starcov, zeny svojimi prikazmi.

    Hore spominal Ander z Kosic, ze nerozlisujem medzi dobrom a zlom. Vy dvaja, ktori rozumiete vsetkemu a vzdy, keby ste viedli Slovensko, dosiahli by ste svoj skory koniec skor, ako by si ste stihli uvedomit, ze daco.. Nikdy nebudete schopni vnimat svojou obmedzenou inteligenciou, z kolkych stran by to daco priletelo.

    Starecka jesitnost by ti bola sudcom v tvojom nafukanom sebacentrickom posobeni na vyslni.

Pridajte komentár

*