Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

O Slovensku už píše aj zahraničie: Podriaďte sa fašizmu alebo zomrite


Print Friendly, PDF & Email

O Slovensku už píše aj zahraničie: Podriaďte sa fašizmu alebo zomrite

Aj vy ste tvrdým prívržencom korona-fašizmu? Medzi nami je totiž veľa ľudí, ktorí sa po objavení nového koronavírusu odhalili ako takí malí Hitlerovia.

Sú to všetci tí obľubovači lockdownov, tí, čo chcú tvrdšie protipandemické opatrenia, tí, ktorí chcú pozatvárané školy a napokon tí, ktorí chcú, aby očkovanie proti COVID-19 bolo pre každého povinné.

Malí Hitlerovia v hysterickom ošiali

Hneď po tom, ako sa objavili prvé správy, že začiatkom budúceho roka bude k dispozícii vakcína proti koronavírusu, všetci tí malí Hotlerovia začali vo vytržení doslova šalieť.

Nebudeme ich tu menovať, no ľahko ich spoznáte v televízii či na Facebooku. Navrhujú, aby všetci tí, ktorí odmietnu očkovanie, tak aby im bola odopretá zdravotná starostlivosť, zamestnanie či dokonca vzdelanie pre ich deti.

Takže sa na chvíľku zamyslíme. Preskočilo sa viacero fáz testovania bezpečnosti vakcín, preskočil sa riadny schvaľovací proces, preskočilo sa presviedčanie i vzdelávanie a prešlo sa priamo k smrti.

Áno, odmietači vakcín (ako nás budú isto nazývať) by mali zomrieť. Vyplýva to totiž z toho, čo títo malí Hitlerovia navrhujú.

Predstavte si matku novorodičku počas pôrodu, ktorá potrebuje transfúziu krvi alebo akútnu hysterektómiu (vyoperovanie maternice), no nebola zaočkovaná. Kovidoví fašisti vravia, že by mala byť ponechaná zomrieť na operačnom stole.

Alebo sa niekde stala veľká hromadná nehoda na diaľnici a zranení ľudia volajú o pomoc. Možno by sme tiež mali mať systém, pomocou ktorého by záchranári dokázali rýchlo identifikovať zaočkovaných, niečo ako elektronický vakcinačný preukaz.

Tým, ktorí vakcínu mali, sa pomoci dostane. No a všetci ostatní by mali byť ponechaní, nech sa zadusia vlastnou krvou.

Ministri zdravotníctva zatiaľ údajne nechcú ísť cestou povinného očkovania. Avšak môžu všetkým, ktorí sa nedajú zaočkovať, trošku znepríjemniť život. Tak trošku, že to očkovanie bude de-fakto povinné.

Bude vám zabránené cestovať lietadlom, odoprú vám vstup do reštaurácií alebo kín či dokonca vám možno nebude dovolené ani len opustiť váš domov.

Najnovší návrh malých Hitlerov inšpirovalo Slovensko

Britský tím pre skúmanie ľudského správania (BIT – Behavioural Insights Team) najnovšie navrhol, že tí, ktorí sú negatívne testovaní na Covid, by mali nosiť na rukách náramky. Tie im umožnia voľne sa pohybovať.

Ako sa píše v denníku Independent:

„Ľudia vo Veľkej Británii s negatívnym testom na koronavírus by mali dostať náramky, ktoré pomôžu v identifikácii, že nie sú nakazení, odporúča vládna agentúra.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Umožnenie voľnejšieho pohybu ľuďom s náramkom by pomohlo krajine rýchlejšie sa zotaviť, navrhuje Tím pre skúmanie ľudského správania.“

Tento nápad pochádza z bývalej komunistickej krajiny Slovenska, kde každý človek s negatívnym výsledkom testu dostal certifikát, ktorý mu umožnil vyhnúť sa pandemickým reštrikciám.

Myslím si, že ide o skvelý nápad, no nezachádza dostatočne ďaleko. Podľa mňa tí, ktorí nemajú negatívny test alebo očkovanie, by mali nosiť nejaký druh visačky. Vlastne nie, hviezda, hviezda je lepšia, niečo žlté. Už to tu raz bolo a osvedčilo sa.

Vôbec to neznie hrozivo, keď vládna agentúra s názvom „Tím na skúmanie ľudského správania“ vyhlási, že: „Kľúčovou lekciou zo Slovenska je, že ľuďom sa musí poskytnúť silná motivácia na to, aby sa dali testovať.“

Napríklad tak, že im dáte väčšiu slobodu zo zákazu vychádzania, ak budú mať negatívny test.

Typický znak fašizmu: Obrátenie odmeny a trestu

Všimli ste si, čo v tomto prípade na Slovensku spravili?

Obrátili odmenu a trest. Toto však platí len vo fašistických štátoch, kde štandardom je obmedzenie slobody a zmierňovanie obmedzení je vnímané ako „odmena“.

Žiadne doklady, žiadna sloboda.

No a toto sa potom už ľahko premietne do nejakej aplikácie, ktorou sa budete musieť na rôznych miestach preukazovať.

Chcete totálnu dystópiu (diktatúru budúcnosti)?

Vláda vás stále môže prinútiť nainštalovať si vo svojom dome skener, na ktorý budete prikladať vládou vydaný náramok. A vyjsť z domu budete môcť len vtedy, ak budete kovid-negatívni, prípadne zaočkovaní. V opačnom prípade budete stíhaní.

Vlastne, ono nie je nič hrozivé na tom, keď súčasťou vlády je agentúra, ktorá vyhľadáva spôsoby ako fundamentálne kontrolovať a meniť správanie sa verejnosti.

Ak vás nenechajú vykrvácať na smrť na kraji cesty preto, lebo ste sa nedali zaočkovať, tak vám aspoň znemožnia opustiť svoj domov, pretože ste sa nenechali otestovať.

Oni sa s nami nezahrávajú. Toto už nie je žiadna generálka. Toto je reálny fašistický štát.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: conservativewoman.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. elena mraz

  Naramky ? Ja navrhujem „kariky“ do nosa
  Dufam, ze moj navrh prejde !!!!!!!!!!!

 2. Jednoduchá

  …NEMÁM SLOV !…..Ľudia spamätajte sa, nedajte so sebou ,,mávať“, ako sa komu zachce!…..Vy ste každý 1 zodpov.sami za seba a ako sa ku tomu ,,postavíme“, tak to aj bude pokračovať!…….

 3. Náš min. zdrav. Krajčí rozhodol, že sa ide v decembri očkovať depopulačnou vakcínou od Pfizer a začne od domovov dôchodcov (veď sa ušetria dôchodky). Pán Krajčí sa navonok hraje na veriaceho ale teraz mu vôbec nevadí, že ide vraždiť dôchodcov.
  Veď sme mali možnosť prečítať články aké strašné vedľajšie účinky má táto vakcína.
  Depopulácia začala – tak ako to naplánovali Rockefellerovci. A peniaze nesmrdia, politici sa dajú podplatiť. Pochopiteľne oni si vybavia výnimky na očkovanie tak isto ako Bill Gates (čo nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať).
  Plakala by som.
  Včera na naturalnews.com bol článok, že vakcínu od AstraZeneca USA nekúpia, lebo nesplnila ani minimum pri odskúšaní. Ale pán Krajčí ju Slovákom „dopraje“.

  • Smutné je aj to,že koľko máme na Slovensku plagiátorov a doposial
   nikto nevie opísať nejaký slušný „Pandemický plán“ od štátov kde to
   funguje. Doteraz ho nemáme.

 4. Dnešný článok na naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-25-bill-gates-designed-fraudulent-election-software-dominion.html
  Preklad nadpisu:
  Obhajca depopulačnej vakcíny Bill Gates tiež navrhol podvodný volebný softvér použitý Dominion-nom.

 5. Krytý krtko

  Pripravuje sa tetovanie na identifikáciu pretože papier, certifikát sa neosvedčil s čím sa rátalo. Zaočkovany dostanú tetovanie na pravú ruku z čiarovým kódom. Tetovanie nebude vidieť voľným okom. Tým sa predíde falšovaniu certifikátov alebo kópií náramkov.

  • Možno už pri tetovaní nás pre istotu obdaria aj nanobotmi (keďže už aj bledomodré rúška z lekární sú tajne obdarené RFID-implantátmi). Ovčania sa preberajú z hlbokého spánku, a tak treba rýchlo-prerýchlo preventívne konať. Lebo čo ak sa vďaka prebudeným – exovciam – očipovať celú Slovač už nestihne? Takú kolosálnu prehru by narcistické ego sionského boha a jeho prisluhovačov sotva prežilo.
   Obdivujem Stvoriteľa, že takéhoto sadistického potkana tu ešte trpí…no, darmo, skutočná Láska odpúšťa donekonečna. Však aj Ježiš – na kríži odpustil ešte aj vrahom. Čiže aj tomu bezcitnému, arogantnému „bohu“ – preto si on odnepamäti dovoľuje týrať ľudstvo do bezvedomia. Stojí mu to za tú kolosálnu hanbu, ktorú nakoniec, po veľkom odhalení zožne? Myslím, že budeme všetci veľmi prekvapení, keď sa ukáže, kto každý sa pod týmto falošným pseudonymom skrýva…

   • Ježiš odpustil, ale jednu podstatnú vec si vynechala! Odpustil tomu, kto sa kajal a o odpustenie požiadal!!!

    • V takom prípade by právo na život stratil každý, kto náhle, nečakane zomrel a predtým sa nekajal. Pritom hriešni sme úplne všetci. Kto si myslí, že nie je, nech „hodí kameňom“.
     Ktorý milujúci rodič by mal chuť žiť večne, ak by vedel, že svoje – hoc´aj neposlušné – dieťa (čo sú hádam všetky) navždy stratí, že ho už nikdy neuvidí?
     Neraz sa stalo, že matka schizofrenička usmrtila svoje dieťa – „lebo ho chcela ochrániť…“ Na Slovensku žiadny štátny orgán, ani nekompromisný súd takúto ženu ešte neposlal za mreže; navrhol psychiatrickú liečbu. Odsúdil by ju snáď Ježiš alebo Stvoriteľ?
     Mohol by, Janaz, pri Tebou uvedenej striktnej, neľútostnej podmienke – a súčasne pri troche zdravej sebakritiky – očakávať záchranu z nás ľudí vôbec niekto? Ja o tom pochybujem.

     Otázka na záver: Môže iba sám jedinec za to, že je taký, aký je? Aké potraviny jeme? Akú vodu pijeme? Aký vzduch dýchame? Aké látky náš nekompromisný štátno-verejný systém pchá do našich potravín aj do nás od nášho príchodu na svet až po hrob?
     …do organizmu pritom stačí dodať jednu jedinú substanciu a človek sa môže razom premeniť na zver. Aj to bolo predpovedané. Dôsledky sa očakávajú hrozné. Až do nechutných podrobností to rozpitváva Zjavenie Jána. A mám pocit, že od naplnenia tejto svetovej skazy nás v súčasnosti delí už iba krok…

     • „A ak sa odvoláme na akýsi spoločenský či judikačný konsenzus, ten bude vždy len výsledkom rozhodnutia konkrétnych ľudí v konkrétnej dobe – ktorá môže byť ochrane života a právu naň naklonená alebo despotická a prudko výberová v otázke toho, kto sa pre život hodí a koho život už nie je hodný žitia. História nám ponúka plno príkladov, keď sa ľudia zo života vylučovali, lebo nespĺňali nejaké kritériá. Nedostatočnú fyzickú zdatnosť, nesprávne pohlavie alebo nie „čistá“ rasa. Prečo potom chceme tentoraz zo života vylučovať ľudí kvôli veku? A to nehovoríme len o potratoch, ale aj o eutanázii – oficiálnej či skrytej.

      A nech už sú to ľudské práva ktorejkoľvek generácie, sú bezpredmetné, ak je človeku upreté právo prvé, základné, nevyhnutné. Bez jeho ochrany, bez jeho garancie, človek nemôže uplatňovať žiadne iné zo svojich práv.“
      „Právo na život človeku teda nevzniká z rozhodnutia štátu či schválením zákona. Naopak – zákon vychádza z prirodzených práv, ktoré človeku patria.

      Ani tá najzvrátenejšia spoločnosť totiž zabitie iného pre vlastný prospech nepovažuje za dobro, ale prinajmenšom za nevyhnutné zlo. A ak sa dnes vyhlasuje takéto zabíjanie za ľudské právo, môžeme sa ešte vôbec nazývať civilizovanými ľuďmi?“
      https://www.postoj.sk/57540/ak-zivot-nie-je-ludskym-pravom-nie-je-nim-nic

      Inak – medzinárodne stále platí, že právo na ochranu života nie je obsahom medzinárodného práva! Ak by bolo – nemohli by sa viesť ani vojny! Nepliesť si ochranu už zrodeného života života za právo na život – to by mohli chcieť „moje spermie život večný“. Skús rozkázať semiačkam vzísť v jalovej zemi a bez vody!
      Život je príležitosť – nie právo na jackpot! Koniec koncov – o vzniku Života v plnej kvalite rozhoduje Stvoriteľ Dychom života – nie nejaký vedec so skúmavkami. Život nie je hmota – život je Duch a Dych stvorenia.

      Humanitárne a ľudské práva v medzinárodnom práve
      http://files.fpjj-externisti.webnode.sk/200000020-64b6e66ac2/humanitarne%20pravo.pdf

      Čiže pojmovo – ľudia si mýlia ochranu života za právo na život. Preto môže byť niekto – vrah, nepriateľ aj celé ľudstvo zbavené života, pretože zločinci nerešpektujú právo na ochranu života, keďže sú si vedomí a presvedčení, že právo na život neexistuje! Tak srať na jeho ochranu!

      To je pojmovo rozdielne, ako vnímanie cti ako čestnosti – schopnosti „byť fér“ a vedieť vnútorne rozlišovať medzi podlosťou a etickou správnosťou, a vnímanie „ctihodnosti“ – ako spoločenskej dôležitosti, rešpektu ostatných, či aj úprimnej úcty ostatných v dobrom prípade /lekár, duchovný, učiteľ, ktorý ozaj pomáha všetkým/, pretože ctihodnosti sa domáhajú hlavne rôzni bossovia a ľudia pri moci – hoci nimi spoločnosť pohŕda. Ctihodný človek je zásadne skromný, mierny, prívetivý, altruistický – a múdry, súcitný, prajný, všímavý k okoliu, pracujúci pre obec, pre ľudstvo – a ďalších 50 vlastností.

      Matovič nemá ani česť, ani ctihodnosť – prirodzenú úctu obyvateľstva. Ako každý egocentrický narcistický podliak!

      „Komu česť – tomu večná Sláva!“

     • Oprava „právo na ochranu života nie je obsahom medzinárodného práva“ – správne PRÁVO NA ŽIVOT NIE JE OBSAHOM MEDZINÁRODNÉHO PRÁVA – ochrana života áno.

     • V tomto kontexte – ochrana života, či právo na život je možné pochopiť celú depopulačnú zločineckú stratégiu!
      1/ Starých budú likvidovať ako prvých – ako neproduktívnych ale spotrebujúcich – a mladých presvedčia, že je to tak správne – aby sa mladí mali lepšie – ten egoizmus a sociálna vylízanosť a rozvrat generácií tu už je! Toto je porušenie práva na ochranu života.
      2/ Mladých dospelých budú likvidovať tak, že im poškodia zdravie a ekonomickú sebestačnosť, takže už nebudú chcieť mať deti – lebo ich neuživia. Toto je porušenie práva na ochranu života.
      3/ Mladým nedospelým zmenia DNA – a zároveň ich urobia sterilnými /Bill Gates v Afrike/, takže jedni mladí už deti mať nebudú, a iní mladí ak áno – už budú potomkom odovzdávať len zmenené gény!
      4/ Keďže živých rapídne ubudne – zníži sa produkcia spoločnosti a civilizácie tak, že tí, ktorí tiež zostarnú a ochorejú – nebude sa o nich mať kto postarať – a zahynú v biede a utrpení. Archóni budú mať z utrpenia ľudstva energetickú hostinu. To, kto bude žiť a ďalej plodiť biorobotov bude vecou ďalšieho genetického inžinierstva. Lebo právo na život neexistuje! Toto je útok na Božie Stvorenie – Človeka – všeobecne. Depopulačná eugenika sebaVyvolenými degenerovanými „elitami“.
      5/ Zlatá miliarda je plán postavený na princípe hubenia premnožených /importovaných z Británie – kolísky diabolskej eugeniky – kvôli zisku a poľovačkám/ králikov v Austrálii – myxomatózou. Bohatí majú bohatstva toľko, že už bohatší byť nemôžu – takže tých otrokov už toľko nepotrebujú. Všimnite si procesy NWO, ktoré prebiehajú v Austrálii – je to lov na slobodných ľudí na vidieku, či v buši, kde dokážu prežiť nezávisle od štátu a odkiaľ ich vyháňajú požiarmi do miest – králikarní.

      „Evropský králík divoký (Oryctolagus cuniculus) se sice do Austrálie dostává už v roce 1788 s prvními kolonisty, jenže ti ho většinou drží v kleci jako zdroj potravy. Ač se lokální potíže s jejich přemnožením objeví už počátkem 19.

      století, to pravé peklo začne v roce 1859. Tehdy si Thomas Austin (1815–1871) vzpomene, že doma v Británii býval vášnivým lovcem a protože se mu zasteskne, nechá si jich 24 poslat z Anglie od synovce Williama Austina. Hodlá se ke své zálibě vrátit a vytvořit si vlastní populaci oblíbených terčů.

      V říjnu je vypustí na svém pozemku ve Viktorii a nabije pušku. Králíci se však nehodlají nechat jen tak postřílet, z pozemku utečou a začnou se množit… jako králíci. „Jde o nejrychlejší šíření savce, které kdy bylo na zemi zaznamenáno,“ tvrdí australský biolog Brian Cooke. Mají k tomu ideální podmínky. Mírné zimy, nízké porosty, kterými zemědělci nahradí původní lesy. Do konce 19. století se přemnoží tak, že ohrožují celý kontinent. Spásají vegetaci tak, že po nich zůstává jen holá zem.

      Dochází ke korozi půdy a odplavování úrodné půdy, potrava chybí dobytku i původním druhům, které nemají šanci přežít a téměř celá osmina jich nenávratně vymírá.

      Postaví plot, povolají lišky

      I když je v těžkých dobách pro mnohé užitečný – jako jídlo, krmení pro psy i zdroj peněz za kožky – uvědomují si Australané, že to začíná být buď oni nebo králíci. Jenže pasti a pušky se brzy ukazuje nestačí a vláda v roce 1887 nabízí vysokou odměnu za návrh na úspěšnou likvidaci ušáků.

      Komise obdrží 1456 návrhů, od použití buldozerů a pluhů, přes výbušniny až po zaplynování nor. Všechny zkusí (a dodnes se používají), ale na králíky nestačí. Když je jasné, že místní dravci si s nimi neporadí, zkusí lidé do boje povolat jejich odvěké nepřátele, lišky a kočky.

      Vysazení do terénu se však ukazuje jako hloupý nápad. „Oba druhy se přemnožily stejně jako králíci a začaly decimovat populace původních druhů, které se ukázaly mnohem snazší kořistí,“ říká Cooke. Nepomůže ani plot, jehož stavba začne v roce 1893.

      Dlouhý je 1833 kilometrů a táhne od jižního pobřeží k severnímu. Jenže když je v roce 1907 dokončen, jsou už králíci všude. Přesto je dodnes udržován, aby bránil migraci divokých psů a králíků.

      Dalším nápadem jsou viry

      Vláda jich testuje několik desítek a většinu zavrhne. V roce 1918 navrhuje brazilský mikrobiolog Henrique Aragao (1879–1956) virus myxomatózy. Ač funguje, tak ne dost rychle, takže je i tento pokus zastaven.

      Znovu se k němu zoufalí Australané vrací v padesátých letech, kdy už kontinent likviduje na 600 milionů nenažraných králíků. Zpočátku je nový myxoma virus Franka Fennera (1914–2010) uspokojivě účinný.

      Vyhubí téměř půl miliardy králíků. Jenže ten zbytek si s pomocí mutujícího viru vypěstuje odolnost. A začne se opět vesele množit, tentokrát s potomstvem, kterému je virus k smíchu. A tak to pokračuje dodnes.

      Virologové něco vymyslí, ono to chvíli funguje, pak se králík přizpůsobí a za chvíli je situace tam kde byla.“
      https://epochaplus.cz/kdy-invaze-kraliku-temer-znicila-australii/

      TAKŽE ZÁKLAD JE – ZNIČIŤ NÁŠ IMUNITNÝ SYSTÉM NÁS – „KRÁLIKOV“ – a sterilizácia nás – „králikov“. A osvedčený hladomor! A na to nás treba napchať a zavrieť do králikární a nedovoliť nám sa nažrať!

    • pri tých slávnych slovách-odpusti im,lebo nevedia,čo činia,sa nikto nedožadoval odpustenia-len kričali ukrižovať

     • Vlado, presne tak.
      „Ukrižovať“ kričali židia. Tu krásne vidieť, že ukrižovaný Ježiš hlásajúci Pravdu a Lásku (a rušiaci všetkých cirkvou vynucovaných „desatoro“) nemá nič spoločného s nasledujúcim židovským kristom. Toho narýchlo vyrobili do „3 dní“ po usmrtení Pravého Ježiša, aby v mene zabitej, na kríž pribitej Pravdy a Lásky ovečkám podsunuli Lož a otroctvo.

  • krtko…na pravú ruku NIEEEEE… na čelo by mohli
   niekto by mal na čele vrásky, niekto kerku

 6. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/11/25/cdc-says-covid19-vaccine-side-effects-are-_1820_no-walk-in-the-park_1920_.aspx
  CDC sa vyjadrilo, že vedľajšie účinky vakcíny proti Covidu-19 „nebude prechádzka záhradou“.
  V slovenčine povieme, že to nebude prechádzka ružovou záhradou.
  V Amerike CDC (Centrum pre kontrolu chorôb a prevencie).
  Je tam napísané ako sa majú „vymývať mozgy“ aby ľudia prišli aj po druhú vakcínu, pre druhú dávku.
  Takže ako vidíme tento obrovský podvod pokračuje a pokračuje.

 7. Ku tomuto videu o Pláne likvidácie Deep State pomocou sledovacieho informačného systému NSA treba pristupovať s odstupom – je to zápas Globalistov – gnostických illuminátov s neokonmi Cabal – Deep State – o moc na planéte. Pre bežných ľudí opäť žiadna výhra – depopulácia a geoinžinierstvo je stále agenda „globalčikov“ /Pozn. – aj keď T.M. a spol. z Tadesco sa tvária, že to tak nie je./.
  https://scontent-mia3-2.xx.fbcdn.net/v/t66.36240-6/10000000_396466388400581_4545304532149866489_n.mp4?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_ohc=1sEGjrAgoJ8AX9UpWIM&_nc_ht=scontent-mia3-2.xx&oh=ffc2c35fbf0ae0f136e8419b89359f3f&oe=5FE2CA6F

  „Pokud zastáváte lockdowny, nesete spoluvinu v rozdělování rodin, máte svoji vinu na obrovském utrpení milionů lidí po celém světě. Nesete spoluvinu na uvalení těch nejchudších a nejzranitelnějších lidí v naší společnosti do ještě větší chudoby. Nesete spoluvinu na vraždě.“

  „Ti, co zastávají lockdowny, viděli, jaké škody a úmrtí ta nařízení tento rok způsobila. Momentálně to prožíváme. Nejen, že jsou lidé v důsledku lockdownů ochuzováni o své živobytí, a jsou nuceni žít v chudobě, ale nyní je nepopiratelnou pravdou, že pokud zastáváte lockdowny, zastáváte to, že určitá část populace bude odsouzena k smrti. Tohle už není diskutabilní. Dokonce Světová zdravotnická organizace, i když příliš pozdě, to už otevřeně přiznává.

  Prof. David Nabarro (WHO): Chci znovu říct… my ve Světové zdravotnické organizaci nezastáváme lockdown jako hlavní prostředek k ovládnutí tohoto viru. Příští rok se může zdvojnásobit míra chudoby na světě. Podvyživenost dětí se přinejmenším zdvojnásobí, protože děti nedostávají jídla ve školách a jejich rodiče, z chudých rodin, si je nemohou dovolit. Tohle je ve skutečnosti otřesná globální katastrofa. Vyzýváme všechny světové vůdce: přestaňte používat lockdown jako svoji hlavní metodu řízení. Vytvořte k tomu lepší systémy. Spolupracujte a navzájem se od sebe učte. Ale pamatujte, že lockdowny mají jeden důsledek, který nikdy nesmíte znevažovat. A tím je: dělání chudých lidí mnohem chudšími.“

  Poznámka – David Icke to už začiatkom roka nazval globálnou agendou výroby hladovej populácie.
  https://www.infovojna.sk/article/video-co-nikdo-nerika-o-lockdownech

  • nejde mi spustiť vyššie uvedená stránka. Môžete mi poradiť ako sa tam dostanem?

   • Mne ide, ale odporúčam ísť na ich hlavnú stránku http://www.zemavek.sk

    Keďže záleží, odkiaľ sa kto prihlasuje, takže môžete natrafiť na server, ktorý filtruje pripojenia na tzv. problémové weby – dá sa to obísť tak, že sa najprv prihlásim na nejaký český web a odtiaľ na hľadaný web.

    Možný problém – skôr určite – je v tom, že ak máte operačný systém Windovs 10 a v ňom nastavenie filtovanie-blokovanie problémových stránok, ako napr. porno, brutálne filmy – systém môže byť kontaminovaný programčekom, ktorý do tejto funkcie zaradí aj niektoré „problémové“ stránky, o ktorých ani netušíte – „však prečo, ak ich doteraz nezrušili“. Nie je to tak – je to útok na dané stránky cez cenzúru vášho PC!

    Zdroje tejto cenzúry pochádzajú minimálne z používania Facebooku, Googlu, You Tube! Treba si všimnúť, že tieto stránky okrem súhlasu „s uschovávaním vašich IT osobných údajov – cookies“ – vyžadujú súhlas aj k prístupu K VÁŠMU STROJOVÉMU ZARIADENIU! Ak ste už raz tento súhlas udelili – ich spy systém vám už neponúkne možnosť zrušiť tento súhlas pri každej návšteve stránok, takže ho nemáte ako zrušiť! Google a Microsoft sú navzájom prepojené spoločnosti, ktoré od samého začiatku museli umožniť tajnej službe vliezť vám do PC! Postupne takto nabúravajú aj Linux – o ktorého vývoji rozhodujú tiež len ľudia, ale Linux ešte ako tak odoláva útokom – hlavne jeho staršie verzie – ešte neupgradované neznámymi balíčkami programov. Dať súhlas s prístupom k strojovému zariadeniu je to isté – zjednodušene – ako dať súhlas s otvorením Firewallu – ktorý si Microsoft a spol otvoria kedy chcú. Teda – odporúčam si napáliť na DVD vybranú verziu free Linuxu a inštalovať ho ako jediný operačný systém – teda nie v kombinácii Linux aj Windovs. Staršiu verziu neupgradovať, ale bude nutné upgradovať Firefox – ktorý vám inak neumožní stiahnuť si doplnkový softvér na staršej verzii. Je to výhodnejšie, ako používanie Internet Explorer, čo je spy prasa, ktorého odinštalovanie zablokuje aj niektoré funkcie Windovsu – je to zámer, podobne aj v mobiloch, v ktorých je používanie viazané so sledovacím systémom GPS či Bluetooth.

    Odporúčam – navštíviť
    Mozilla.sk » Na prevzatie
    [Prehľadávať doménu http://www.mozilla.sk/download/%5D https://www.mozilla.sk/download/
    Mozilla.sk – základňa slovenskej lokalizačnej komunity. Slovenské inštalačné balíky. Tu sa nachádzajú aktuálne vydania programov kompletne v slovenskom jazyku.

    Nainštalovať si Firefox a v doplnkoch balíky – Translator a DownloadHelper na sťahovanie.
    Treba si prelúskať nastavenie Firefox.

    Stiahnuť si a nainštalovať
    Download | BleachBit
    [Prehľadávať doménu http://www.bleachbit.org/download%5D https://www.bleachbit.org/download
    The BleachBit source code is copyrighted under the GNU General Public License version 3. Unless otherwise noted, the web page content is licensed under the Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 license and screenshots of BleachBit as public domain. The logo is copyrighted under the GPL.

    Je to program, ktorý maže logy – záznamy o jednotlivých krokoch v počítači, maže aj postupne importované zložky malvéru, ktoré sa v určitom okamihu spoja a začnú fungovať. To je každodenná hygiena PC – niekoľko krát za deň, vrátane neustáleho mazania histórie vo Firefox!
    Pozor – na BleacBit nikdy nevyužite ponuku „prepísať voľné miesto na disku? Lebo ste v prdeli – to treba ihneď zablokovať – nezostane vám voľné miesto na chod PC. Samozrejme – treba si nastaviť nastavenia na mazanie potrebného.

    Odbočím – na Linuxe netreba antivírusový program – je súčasťou OS. Na Windovse používať antivírus je ako mať dieru v plote. Kedysi funkčný Free Commodo sa už podarilo hacknúť a nabúrať, takže vo Win neexistuje spoľahlivá ochrana plus z PC vynášajú hlavy procesora – pokúša sa o to aj Firefox – pri jeho štartovaní najprv prekutráva obsah PC a až potom začína plniť funkciu internetového prehliadača – je to cena za to „zadarmo“. Na všetkých free softvéroch teba pri inštalácii zakázať „posielanie správy o stave softvéru“! A zásadne treba takýto free softvér nikdy neinštalovať priamo zo zdroja, ale si ho najprv stiahnuť do PC, potom zavrieť prehliadač, vypnúť Wifi a vytiahnuť sa zo siete! Až potom inštalovať! Teda – aj prevziať Firefox – ako uložiť do PC, potom bez pripojenia nainštalovať /aj pri inštalácii Linux nebyť v sieti = mimo Wifi, mimo káblu a Linux tam nainštaluje aj Firefox automaticky/ – nastaviť /zakázať nejaké veci a Firefox nastaviť ako predvolený – teda zrušiť predvolenosť Internet Explorer – pozor! – nie ho odinštalovať! – a v nastaveniach IE zrušiť to, čo logicky treba aby zostal v systéme, ale aby nemal priority – intuitívne/ – a až potom sa pripojiť do siete a spustiť Firefox ako prehliadač, ktorý vás cez Google = vyhľadávač!!! prepojí akože s internetom. Tu si treba vyhľadať VYHĽADÁVAČ, KTORÝ VÁS NESLEDUJE – https://duckduckgo.com/ a nainštalovať si ho priamo zo siete – v slovenskej verzii, pozrieť nastavenia /ikonka knižky na sebe vpravo hore/, a vo Firefox nastaveniach „možnosti“ – Duckduckgo nastaviť ako predvolený a zároveň ako domovskú stránku. Potom v nastaveniach Firefox opačným spôsobom zrušiť Google – aj z ponuky vyhľadávačov. Na Google sa bude dať znovu pripojiť vyhľadaním jeho stránky Google.sk

    Duckduckgo – na rozdiel od Google – ponúka to, čo hľadáte – Google ponúka to, čo on má dohodnuté ako svoju korporátnu ponukovú prioritu – takže to vaše môže byť až na mnohých ďalších stránkach, alebo vôbec.

    Pokiaľ sa rozhodnete preinštalovať Linux – pokiaľ budete sťahovať OS – odporúčam zdroj James Madison University USA – určite nie z českého zdroja. Potom napáliť na DVD ako Obraz disku = inštalačné DVD. Treba vedieť, aké máte v PC zbernice – či 32 bit, alebo 64 bit, lebo 32 bit neumožní inštaláciu OS pre 64 bit. Kto nerozumie – cez 32 ide „balíček“ rozrezaný na 2 krát, cez 64 ide naraz. 32 bit sú staršie pomalšie PC – vyrobené odhadom do roku 2005. Najnovšia verzia Linux Mint /najobľúbenejší/ 20 „Ulyana“ je už len v 64 bit verzii
    https://www.linuxmint.com/edition.php?id=281

    Staršie verzie 32 a 64 bit
    https://duckduckgo.com/?q=Linux+Mint+old+version+download&atb=v236-1&ia=web

    Odporúčam

    Linux Mint 19.3 „Tricia“ – Cinnamon (32-bit)
    https://linuxmint.com/edition.php?id=273
    Linux Mint 19.3 „Tricia“ – Cinnamon (64-bit)
    https://linuxmint.com/edition.php?id=274
    Všetky verzie „Trície“
    https://linuxmint.com/release.php?id=36

    Ďalšia dôležitá vec – ak chcete zabráneniu vynášaniu a sťahovaniu z PC – napríklad cez Wifi a Bluetooth – musíte v MS DOS nastaveniach PC zrušiť SMART nastavenie HDD – dostanete sa tam tak, že keď štartujete PC – ihneď stlačíte a podržíte klávesu F2 – a nabehne vám prehľad o stave a zostave PC a ponuka SETUP.

    Tieto opatrenia treba urobiť, ak nechcete byť na internete úplne nahí!

    • Oprava – v prvom linku na Mozillu – http://www.bleachbit.org/download%5D je chyba – druhý link za ním https://www.mozilla.sk/download/ funguje

    • Pre menej zručných vo vyhľadávaní sem dávam celý balík potrebný na reinštaláciu PC na Linux a Firefox na bezpečnejšiu prevádzku.

     Odporúčaná verzia OS Linux Mint – sťahovať z James Madison University – napáliť inštalačné DVD ako obraz disku – vložiť disk – vypnúť PC – zapnúť PC – spustiť inštaláciu zároveň preformátovanie disku. A rozmýšľať pri tom. Budete potrebovať 2 heslá – pre PC ako taký a pre vás ako užívateľa. Úkony vyžadujúce potom nejaké nastavenia cez prístupové heslo vyžadujú heslo užívateľa – nie heslo do PC. Keď niečo poseriete /jazyk slovenský za sloviensky/ – preinšalujete OS znovu – trvá to asi hodinu a pol plus užívateľské nastavenia. Linux je intuitívny OS – za jeden deň ste v obraze a môžete mať na háku Windovs aj Billom Gatesom. Linux spustili nasraní odídenci z Microsoftu.

     Editions for Linux Mint 19.3 „Tricia“
     https://www.linuxmint.com/release.php?id=36
     Linux Mint 19.3 „Tricia“ – Cinnamon (64-bit)
     https://linuxmint.com/edition.php?id=274

     Odporúčaný internetový free prehliadač Firefox

     https://www.mozilla.sk/download/
     https://www.mozilla.sk/download/slovenske-jazykove-baliky/

     Slovenčina pre Firefox
     https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/slovak-sk-language-pack/

     Doplnky
     https://addons.mozilla.org/sk/firefox/

     DovnloadHelper – sťahovač videí.
     https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/video-downloadhelper/?utm_source=addons.mozilla.org&utm_medium=referral&utm_content=featured

     DuckduckGo – vyhľadávač, ktorý vás nesleduje /namiesto Google/.
     https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/duckduckgo-for-firefox/?utm_source=addons.mozilla.org&utm_medium=referral&utm_content=homepage-collection-featured

     Google Translator for Firefox – aj keď Googlu podáva správu o navštívenej sránke – funguje veľmi spoľahlivo.
     https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/google-translator-for-firefox/

     Staršie verzie Firefoxu – najspoľahlivejšia bola verzia 32.0 a 44.0 – mohli ste mať pri nej otvorené množstvo okien. Ešte neprekutrávali hlavu procesora. Pri ich inštalácii vám už Firefox neumožní stiahnuť si nové verzie doplnkov a staré už neuvádza, takže ste nútení prevziať novú verziu Firefox. Na internete je inak plne funkčná – pokiaľ chcete mať otvorených viac stránok naraz a kompilovať obsah do spoločného produktu – článku. Stiahnuť sa už nedajú.
     https://www.mozilla.sk/download/archiv-firefoxu/

     Stiahnutie free softvéru BleachBit = Viktor Čistič v PC! Treba prelúskať ponuku – pre operačný systém Linux. Pre verziu Linux Mint formát pre príslušnú, resp. príbuznú verziu – formát tar.gz /Ubuntu majú iný formát/.

     https://www.bleachbit.org/download

     Na inštalovanom Linuxe potom prelúskať doplnkový softvér – odporúčam inštalovať – tor – menič IP adresy – aj keď nie cielený ako pri Tor originál nastaviteľnom. V ponuke pri spúšťaní PC – vypnúť wifi manažéra.
     HDD v MS DOS – cez F2 pri štarte a cez SETUP – nastaviť ako SMART hardisk nenastavený. Zatiaľ stačí, lebo guláš v hlave.

     Tento text si prekopírujte do Word dokumentu a uložte na Plochu. Po prekopírovaní urobte za každým linkom Enter – vznikne tak hypertextový odkaz /modrý/ na zdrojové stránky. Odíďte z internetového prehliadača – zatvorte Internet Explorer! Ostaňte pripojení na sieť káblom – WiFi vypnite. A cez linky v dokumente môžete začať zvolený OS Linux sťahovať – pre akú zbernicu zistíte po prelúskaní nastavení v MS DOS /cez F2 a Setup/. Zo všetkého sa dá dostať cez klávesnicu Esc, resp. po zmene nastavení potvrdiť a exit. Keď sa niečo poserie – dá sa to jednoducho nastaviť vybratím batérie pre CMOS = tvrdý reset SETUP na továrenské nastavenie – v odkrytovanom vypnutom PC a vytiahnutom kábli z PC a monitora!!! – a štartovať PC bez nej – potom nastaviť SETUP ponuku v MS DOS a batériu za živa vložiť znova späť a zakrytovať. To len pre zručnejších, ktorí majú doma klasický PC. Nič tam nekope – napätie je max 5 a 12 V a keď nepichnete šrobovák do krytu transformátora pod prúdom – nič sa vám nemôže stať. Výmena prvkov – káble, HDD, CD -ROM, karty, atď. – zásadne pri vypnutom PC a zásadne pri vybratom – inak možný skrat. PC je len elektrický stroj. Do notebooku sa takto neserte! Milujem svoje staré PC, lebo si ho viem opraviť – ako laik embéčku „kladivom“. PC s Linuxom má zásadnú výhodu – nevyžaduje štart /bootovanie/ ani vypýnanie korektným spôsobom ako pri Windovs – PC s Linuxom sa dá a aj má vypnúť aj zapnúť vzadu natvrdo gombíkom vypínača na transformátore, takže nie ste v režime stand by – a nikto sa vám nemôže v tomto úspornom režime hrabať v počítači! Lebo zmrdi sa hrabú a dokážu si ho „korektným“ spôsobom na diaľku aj zapnúť a vypnúť – vrátane periférií. Aj tieto technické veci patria k IT gramotnosti – nielen surfovanie na nete. Stručnejší už byť nemôžem. Pochopíte, keď vám budú lietať policajné drony nad hlavami.

     • Oprava – „Výmena prvkov – káble, HDD, CD -ROM, karty, atď. – zásadne pri vypnutom PC a zásadne pri vybratom“ elektrickom kábli zo zásuvky aj od PC aj od monitora – elektrického aj dátového – v monitore sa hromadí určité napätie – aj statické – ako v televizore. Odporúčam mať vypnutý aj kábel od internetu, lebo moddem-router je tiež napájaný transformovaným prúdom 5 V – inak možný skrat „niečoho“ v elektronike.

     • tak lm je na ubuntu, ktore ma rovnako sledocie casti ako windows.
      firefox je od mozilla org, ktori namiesto riesenia sw riesia blm, ngo a pod.
      ked linux tak bez systemd (antix) s brave browserom alebo chromium.
      pouzitie bleachbit nespravnym sposobom rozbije os.
      smart monitor v biose vypinat je zbytocne.
      nepouzivanie baterie sposobi neulozenie nastaveni v pc,to uz hranici z poskodzovanim cudzej veci.

      ked anonymita, nepouzivat internet.

 8. Geneticky modifikovaní zdravotníci
  https://vimeo.com/483931311
  mRNA vakcína
  https://vimeo.com/483876251

 9. Stanislav Na.

  Ste v omyle Fico nám objednal očkovacie sérum z Ruska máme to potvrdené.
  U6 je to tu masky majú čipy. A o nás už vedia aj na mesiaci.
  https://t.me/Accepted4valuechat/17966

  • asi začnem jesť viac ryže a príspevok na stravné od zamestnávateľa použijem na korekciu očí made in china

 10. Nikdy som nebol v „strane“ ale jediné čo ma teraz napadlo že takéto svinstvá by komanči s nami neboli chopní robiť.Zatiaľ je to len v rovine úvah ale som presvedčený že 60-70% Slovákov nedá zo seba robiť pokusné myši!

  • Štátna mafia je tu stále od roku 1948! V ZSSR od roku 1918, detto v Rusku dodnes. Akurát zvádzajú mocenský boj o sféru a úroveň vplyvu. Odporúčam vypočuť si z archívu Infovojny.sk dnešné /26.11.2020/ Dopoludnie s Adrianom.

   Seriál – Vysoké hry ruskej mafie – 4 diely. Dávam sem link len na prvý.
   https://www.mojevideo.sk/video/1a21a/vysoke_hry_ruskej_mafie_cast1_(dokument).html

   Čo tomu predchádzalo – vrátane objednávky marxizmu a darwinizmu.
   Prof. Antony C. Sutton DrSc. – Řád Skull & Bones 322 – Bratrstvo Smrti CZ titulky
   19 897 zhliadnutí
   •11. 1. 2012
   Poznámka – zatiaľ to videlo katastrofálne málo ľudí. Táto lóža vznikla v roku 1832 – iniciovala „konflikt“ – stret dvoch alternatív – „súťaž“ medzi kapitalizmom a komunizmom, resp. neskôr medzi nacionálnym socializmom a internacionálnym socializmom, dnes medzi ľavicovým liberálnym neomarxizmom – liberálnym fašizmom a „konzervatívnym“ neomarxizmom – „sociálnou“ demokraciou. Táto lóža „vlastní“ všetkých hráčov!
   https://www.youtube.com/watch?v=92Bi7l3BqPk

   Video s osadenými titulkami
   https://www.mojevideo.sk/video/2e626/antony_c_sutton_wall_street_a_bolsevicka_revoluce_1917_cz.html

   Bez Suttonovych interwiev z 80-tych rokov nie je možné pochopiť ani vznik komunizmu! Ide len o jednu priečku v slobodomurárskej hierarchii – približne v strede pyramídy.

  • Bohužiaľ, veľa ľudí si neštuduje informácie. Sú pohodlní a z pohodlnosti si pozrú iba správy večer na TV alebo si niečo vypočujú v rozhlase.

 11. Navrhujem, každému zaočkované mu na ucho nacvaknuť plastovú blombu , z ďaleká viditeľnú,akú vidíme na ušiach hovädzieho dobytka,aby nás vedeli selektovať,veď nás aj tak predstavitelia momentálnej vlády považujú za zvieratá- nejaké OPICE !

  • Nosenie kruhovej náušnice v uchu má 2 korene.
   1/ Čínski námorníci si v konkrétnom akupunktúrnom bode /z 300/ prepichnutím ucha a osadením náušnice zvyšovali ostrosť zraku.
   2/ V južných Čechách – známi Psohlavci – strážcovia hraníc – mohli nosiť krúžok v uchu – na znak slobodníckeho stavu – oslobodení od nevoľníctva.

   Piráti to nosili v uchu z oboch dôvodov. Mať to „v uchu“ znamená mať to symbolicky „na háku“ – určitá forma protestu. Ale práve kvôli tým 300 akupunktúrnym bodom, ktorých nesprávne dráždenie môže spôsobiť aj chorobu – nechávať prepichovať dievčatkám ušká kvôli náušniciam je hrubá nevedomosť – keď tak u čínskeho akupunkturistu a po odrastení a s presným zámerom. Prepichovať bábätku ucho – to je ako kupírovať psovi uši a chvost kvôli móde. Však sa vyplače – resp. ešte nemá vyvinuté cievy, nervy aj akupunktúrne body. Dospelý človek môže vykrvácať aj z roztrhutého ucha. Na dobytku to samozrejme nevadí.

   • Dnes som v autobuse videla mladého muža čo mal v obidvoch ušiach väčšie kolečká a veľká diery v ušiach. V sebe som si povedala: hrozné veď koľko akupunktúrnych bodov tam je.

 12. S každým ďalší medzikrokom sa sťahuje viac slučka možností občana v SR, vždy je to sprevádzané množstvami každodenných nejasností, neistôt ak niekto sleduje, čo navrhujú mocnári; konečné tresty a príkazy vynesené – zverejnené vždy dôsledne na poslednú chvílu či až dodatočne (súčasť tyranie), aj tie prekáračky medzi členmi štábu, vlády, ministrami, prezidentskými vlažne ohradzujúcimi sa PR sú len hrané, a všetko je to takto zámerne navrhnuté (nejakou umelou inteligenciou zvrhlých NWO ťahačov za povrázky), cez nás sa to „len“ aplikuje cez chaos a strach.
  Nejakej „hlave štátu“je tiež jedno, že plno ľudí (bez náležitých kontaktov, schopností prežiť, bez ďalších ochotných ľudí) môže zomrieť od nedostatku potravy, či liekov, zdravotnej opatery; bez vychádzania z domu kvôli zákazu lebo človek si dovolil ostať bez testu, očkovania.
  Sú to marionety vopred vybrané a dohodnuté zlikvidovať.

  A nikto poriadne nevie, čo funguje. Jedine masívne vzopretie sa tejto tyranii – jej odmietnutie- by mohlo ukázať, akú silu má národ a jeho vôľa nepodrobiť sa . Vrátane zamestnancov v silových zložkách, vrátane pracujúcich, aj zastanie sa ich rodičov – dôchodcov, Bez toho všetkého tu budú bežní ľudia (nie „naší“, nie „obyčajní“) postupne likvidovaní – aj ich zdravie, aj ich životy, a to „postupne“ rozhodne nebude nijak pomalým tempom, tu sa ide na nás neustále v zrýchlenom móde krutostí.

  • Ad „aj zastanie sa ich rodičov – dôchodcov“ – tomu najprv predchádzal rozvrat rodiny – začal emancipáciou žien, pokračoval „emancipáciou“ nezrelých mladých ľudí, ktorí začali zarábať nejaké peniaze, pokračuje „generačnými“ spormi v otázke tradícií a „hodnôt“ – čo u indiánov a „primitívnych“ kmeňov napríklad neexistuje – lebo ich tradície a hodnoty sa nemenia. Úcta k straším ako skúsenejším nefunguje s debilom-mobilom-googlom. Ďalej – motivácia dediť – ako jediný úžitok po starých-zbytočných, keď ti decká vychováva štát. Viem, v akom stave je rozvrat mojej rodiny a takých je tu viac ako priemer vychádzajúci z rozvodov a nekompletných rodín. Egoizmus – a „svoje vlastné starosti“. Koho zaujímajú dôchodcovia? Jedine tých v ešte normálnych rodinách.

 13. Prekopírovala som tento blog:
  Dr. Jarčuška, hlavný propagátor zastrašovania celoživotného nosenia rúšok, obmedzovania pohybu a práv neočkovaných je riaditeľom neziskovky Euromed pro, ktorá má medzi sponzormi firmu vyrábajúcu vakcíny aj na COVID – PFIZER.

 14. It’s Just A Mask My Version ✅ 1080p – YouTube

  listen wise words from senator;
  poslechnite moudrost …

 15. Malí Hitlerovia …naozaj? životné podst.meno by malo byť podľa vzoru chlap, či?
  Tak ako ste napísali „ministri“ a nie ministrovia, tak …?? sorry 🙂

 16. Infovojna.sk uverejnila jednoznačne proti“hoaxový“ PR článok vyfabrikovaný na objednávku polície, či min. vnútra – o údajnom postrelení toho 15-ročného chlapca „značkovacou farbou“. Komentáre pod článkom toto jednoznačne vyvracajú – aj v kontexte neexistujúcich okolností, ktoré sa autor snaží implantovať napriek množstvu svedkov. Ja to len zhrniem.

  1/ Dav vtedy a tam jednoznačne nehádzal žiadne dymovnice! Dymovnice sa hádžu, aby nebolo niečo vidieť – takže v prvom rade BY BOLO VIDIEŤ PRÁVE TIE ÚDAJNÉ DYMOVNICE!
  2/ Petardu na inom zábere hodil pod nohy svojmu kolegovi POLICAJT!
  3/ Strela mierila chlapcovi, ktorý sa nesprával agresívne – len nakrúcal – na hlavu! Ak by ho policajt trafil do tváre čo len sušenou slivkou – mohol ho oslepiť!
  4/ Tvrdenie, že išlo o farbiacu strelu neobstojí vzhľadom na pomer vytečenej krvi z poranenia oproti objemu farby a výraznosti farby z farbiacej kapsuli. Ktorá sa určite nedá ľahko zmyť ako krv – inak by nemala význam.
  5/ Pri painballových streleckých hrách sa používajú na označenie „mŕtvych“ farbiace strely s výrazne kriklavými farbami. Pokiaľ by polícia chcela použiť červenú – tak určite nie vo farbe krvi, nakoľko je dôležité vedieť, či je zasiahnutá osoba skutočne zranená, alebo len zafarbená. Autor článku argumentuje psychologickým momentom – že demonštrantov zásah červenou odrádza od ďalšej aktivity „predstava, že boli zranení“. Mňa by odradila predstava, „že ma práve prešla cisterna s vodným delom – keď som tak mokrý“. Paintballoví strelci pri hrách zásadne používajú ochranné okuiiare a štíty, pretože,
  6/ ak má strela s farbou „prežiť“ výmetný tlak v hlavni – musí byť dostatočne pevná, takže je to šupa! Skúste si predstaviť, že sa pokúšate vystreliť z muškety surové vajíčko a to by malo opustiť hlaveň v celku!
  7/ Na obrázku je údajná strela – odhadujem z polykarbamátu – kam patrí aj čínsky Lexan, z ktorého sa vyrábajú plexisklá v kokpitoch stíhačiek. Čo je zaujímavé – vpredu má náplň z drobných guličiek, ktoré pripomínajú drobné filigránové bročky. Odhadujem, že majú za úlohu stabilizovať strelu – ako badmintonový košíček – a v mieste dopadu strelu radiálne roztrieštiť – „rozprsknúť“. Strela má preto aj oslabené miesta a zároveň má stabilizačné „krídielka“ – takže ide o presnú strelu na relatívne krátku vzdialenosť medzi poriadkovými silami a demonštrantmi – takže ten policajt strelil tam, kam mieril – teda do hlavy odvráteného chlapca.
  8/ Na inom zábere je vidieť a počuť pukotanie viacerých striel – zrejme poplašných – takže žiadne hromadné značkovanie – takže by ma zaujímalo, prečo len tento jediný policajt použil „práve len na chlapca“ jedinú farbiacu strelu, keď mali byť zafarbení viacerí – ale nikto iný nebol.
  To si pri zásahu nabíja každý „čo chce“? Lebo v popravčej čate dostáva pár jednotlivcov slepé náboje, aby si mohli nahovárať, že oni asi nikoho nezastrelili. Toto bolo čo – opačné garde – ostatní slepými – ale jeden sa rozhodol nabiť „ostrým“?! Psycho? Policajt kvôli placke a zbrani?!
  9/ Článok má jednoznačne spochybniť informácie o incidente – smerom k ľuďom, ktorí tam neboli, čumia do telky a veria novinárom a svojej vláde. Tentoraz nejde o „spochybňovanie holokaustu“, ale o spochybňovanie policajnej brutality a zlej psychickej odolnosti a mentálnej výbavy jednotlivých policajtov.
  10/ V článku je obrázok „zachytávajúci strelu pol sekundy pred dopadom“ = pinpogová loptička? Neviem o tom, že by mali mobily rýchlosnímajúce kamery! Teda – žiadna sekvencia záberu pohybu strely – len obrázok – ako z hlapcovej hlavy vystrekuje spŕška čohosi červeného smerom proti smeru strely – ktorá by sa mala správne – ako farbiaca – rozprestrieť vejárovite okolo chlapcovej hlavy. Ale ten chlapec asi nemá guľatú hlavu a zátylok má ako lavór. Takže grafická úprava nejakým blbcom. Kriminalista zaoberajúci sa špeciálne charakteristikami rozstrekov krvi u obetí násilných vrážd by sa k tomu zrejme vedel vyjadriť presne.
  11/ Takže nabudúce – bez ochranného štítu tváre a základnej lekárničky a zababušení nelezte na demonštrácie. Hlavne tí, ktorí ste sa nenechali testovať.
  12/ Na záver len zamyslenie – čo sa bude diať, keď bude v našich uliciach nelegálne Libra strelivo? No lebo to preletí cez obrnené vozidlo, ale aj cez autobus či električku. Osobne si myslím, že práve policajné delobuchy a petardy sú dobrou príležitosťou pre ostreľovačov.
  https://www.infovojna.sk/article/video-ako-dokaz-chlapca-na-proteste-zasiahla-policajna-kapsula-s-cervenou-farbou

  https://www.infovojna.sk/article/ministrovi-obrany-nadovi-radi-v-dolezitych-veciach-clovek-obvineny-z-nebezpecneho-prenasledovania
  ———————————————————————————–
  Matovič znovu prehlásil, že ide o čipovanie NANOČIPMI
  https://www.bitchute.com/video/3MKwGMvNEl8A/

  Prymula chce očipovat 10 milionů obyvatel ČR
  https://www.bitchute.com/video/PQLlJQTEMnJl/

  Protest ultras 17.11.2020
  https://www.bitchute.com/video/qH0n4JQ1542W/

  Varování pro lidstvo /vakcína na Covid-19/ – český dabing.
  https://www.bitchute.com/video/L2hpIgc6dJSa/

  „Zdá sa, že štát je špecialista na to, aby v boji s pandémiou zazmluvnil firmy, ktoré so zdravotníckym fachom nemajú nič spoločné. Tentokrát vláda odklepla miliónový biznis na dodanie tisícov ochranných oblekov. Práve tie množstvo zdravotníkov a dobrovoľníkov potrebuje napríklad pri testovaní osôb na Covid – 19 na odberných miestach. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by štát megakšeft neodklepol firme, ktorá sa špecializuje na predaj svietidiel. Prečo Správa štátnych hmotných rezerv, ktorá má nákup pomôcok pod palcom, dala zelenú firme, ktorá sa nepohybuje v zdravotníckom biznise?“
  „Na ďalšom webe priemyselnesvietidla.sk sú ako fakturačné údaje uvedená adresa firmy Solarprojekt s.r.o.. Zdá sa, teda, že Štofík je kovaný v biznise so svietidlami. Prečo teda padol do oka štátu a zásobuje pomôckami zdravotníkov v boji proti pandémii? Zaujímavosťou taktiež je samotné obsadenie spoločnosti. Firma, ktorá sa potešila miliónovému kšeftu, totiž podľa oficiálnych databáz má minimum zamestnancov. Podľa Finstatu má jedného zamestnanca a podľa ďalšej databázy dokonca žiadneho.“
  https://www.infovojna.sk/article/dalsi-kseft-pocas-vynimocneho-stavu-zdravotnicke-overaly-za-miliony-doda-predajca-svietidiel

 17. Libra snail a neschopní politici
  https://www.youtube.com/watch?v=vsKgAopfzXs

  „Kousajicí šnek: Libra Snail
  Zhruba před čtyřmi lety se v médiích objevilo několik reportáží o náboji Libra Snail, vyvinutém muničkou Libra Jevišovice. Sdělovací prostředky tehdy zreagovaly na únik několika tisíc kusů těchto nábojů na civilní trh. Část novinářů při té příležitosti obvinila muničku a jejího majitele z podpory terorismu. K tlaku na firmu se přidaly i tuzemské úřady, přestože náboj byl vyvíjen právě pro ozbrojené složky ČR. To vedlo nejen k definitivnímu pádu firmy, ale i likvidaci výroby naprosto jedinečného náboje. Co je to tedy za munici, která způsobila takovou paniku?“
  „Byla připravena výroba nábojů v ráži 9 mm Luger, kde se jednalo o střelu 6.5 gramu, určenou zejména na zastavování vozidel a střelu 2.9 gramu, určenou prioritně pro překonání balistické ochrany z tvrdého a křehkého materiálu – ocel, keramika, sklo…

  Další ráže byly 9 mm Makarov a 7,65 Br., neboť toto průbojné střelivo bylo vyvinuto na zakázku speciálních jednotek MV ČR.“ /MV ČR ju odmietlo!/

  „Konstrukce tohoto výjimečného náboje, který byl přihlášen k patentování asi v 60 zemích světa, byla utajovanou skutečností – avšak pouze do doby, kdy došlo k jeho úniku na civilní trh a náboj byl zapsán na seznam nežádoucího materiálu /detto český Semtex – bez zápachu – o to viac sa teroristami používa americká C4 a „nikomu to nevadí“ – to je ako v Rusku chcieť zrušiť výrobu kalašnikova AK 47 – a u nás Havlom zrušená výroba špeciálnych zbraní – predaj stotisíc samopalov vz.58 – trofejnej zbrane Američanov vo Vietname – á 10 eur – no nekúp to! – pozn./, společně i se svým konstruktérem a výrobcem.“ – firma funguje – orientuje sa na lovecké strelivo – nie na taktické strelivo.
  https://www.policista.cz/clanky/reportaz/kousajici-snek-libra-snail-286/
  http://gigconceptsinc.com/Libra-Snail.html

 18. Veľmi ma potešilo, že volebný podvod v Amerike chytili do rúk správni ľudia:

  https://www.hlavnespravy.sk/pravnicka-powellova-trump-vyhral-volby-s-naskokom-niekolko-milionov-hlasov/2359000

  Videli ste niekedy Trumpa s rúškom? Ja nie.
  Trump by potom, keď vyhodí vakcinátora Fauciho (ako sľúbil), mohol aj našim politikom vysvetliť, nech sa spamätajú a odhodia tie otrasné tvárové symboly otroctva a všetko, čo sa týka covid-megapodvodu, nech navždy pochovajú.

 19. AMEN

 20. Na Slovensku možu spravit poriadok iba bežný občania,vláda je fašistická,justícia a polícia skorumpovaná,na ministerstvách olaňáci,iba my musíme zobrat zbrane do rúk a zlikvidovat zlo,inak zničia nás ale nás je vätšina,možeme ich zničit.

 21. Zaujímavé, že na príspevky 27/11/2020 at 23:50 a predchádzajúce, nejde kliknúť Odpovedať.
  Takže otázka k uvedenému, body 1 – 5 a záver, je povinný človek sa tomuto podrobiť až do konca na celé roky, prežiť také trápenie, alebo ak zvolí dobrovoľnú kapituláciu, keď sa nič nezmení, bude to v niečom preňho rovnaké, či horšie než ak by prežíval už len ako chemicko – elektronická bábka na diaľkové ovládanie zvrátencov, od myslenia po ničené zdravie aj s vypínačom, zbavený všetkých ľudských práv?

  • Puhdys, vložením každej ďalšej odpovede sa priestor na nasledujúcu odpoveď o čosi zúži (princíp ruských drevených matriošiek, no tu iba plošne) – všímajte si ľavý okraj: 5 zvislých čiar vedľa seba na ľavej strane = 5 povkladaných textov jeden do druhého – vložiť ešte ďalšiu odpoveď by bolo priestorovo už dosť problematické. PRETO v tomto prípade už len voliť nové okno.

   Odpoveď na Vašu otázku – jednu z možností ponúka Samo Chalúpka:

   A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
   kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
   a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
   Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

   Ak však máme svoju rodinu alebo sme obklopení inými milujúcimi ľuďmi, tam sa asi treba rozhodovať srdcom, s ohľadom na nich…
   …no ak sa z nás stanú vďaka svetovému programu 666 divé šelmy – no ja neviem, či sa potom nevedome vyvraždíme medzi sebou navzájom – to vedia už iba autori svojho vyšinutého programu. Treba sa mu – pokiaľ možno – vyhnúť.

 22. Ľubomír

  Socialistický zdravotnícky systém ochrany životov a zdravia je nahradený novým : „ peniaze vládnu svetom „ Cyklické kapitalistické krízy majú nových pomocníkov udržania nadvlády sú to sluhovia kapitálu , ktorí stratili rozum.

 23. Nejsem otrok a nebudu si nic instalovat a samozřejmě budu chodit ven. O virus tu nejde. Věřím, že nebudu sama. Zavřená nebudu. Chce to jen odhodit strach. Situace, do které nás ženou, je situací, kdy už není co ztratit, kromě okovů. Poslušnost vede k otroctví, a to není o co stát. Snad už to konečně lidé pochopí. Kritizujeme Čínu, ale hrozí nám, že to na nás vyzkoušejí. Je třeba se vzepřít. Jiná cesta není.

Pridajte komentár

*