Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Marek Soun: Ako môžu neočkovaní jednoducho za 10 dní povaliť vládu


Print Friendly, PDF & Email

Marek Soun: Ako môžu neočkovaní jednoducho za 10 dní povaliť vládu

Od pondelka 22.11.2021 schválila vláda sprísnenie protipandemických opatrení, ktoré dostali ľudový názov „lockdown pre nezaočkovaných“. Ich podstata spočíva v obmedzení prístupu neočkovaných do obchodov a zavedenie testovania zamestnancov na pracoviskách.

Ako to už býva pri tejto neschopnej vláde zvykom, testovanie zamestnancov sa napokon odsunulo, lebo ho nestihli organizačne pripraviť. Netreba však predčasne oslavovať, nakoľko skôr či neskôr testovanie zrejme aj tak zavedú.

Ako položiť vládu smrti na kolená

Takže, vláda smrti sa rozhodla ďalej stupňovať teror zavádzaním prísnejšej segregácie a apartheidu voči polovici obyvateľstva.

Čo s tým?

Známy vloger (video bloger) a aktivista Marek Soun prišiel v jednom zo svojich videí s nápadom, ako jednoducho a len za 10 dní položiť túto fašistickú vládu na kolená.

Jeho video si môžete pozrieť nižšie. Pod videom nájdete našu voľnú interpretáciu jeho nápadov, ku ktorým sme pridali aj zopár komentárov.

6 krokov k povaleniu vlády za 10 dní

Takže, pán Soun navrhuje nasledovné veci:

1. Vyberte peniaze z banky

Banky vydávajú klientom nižšie sumy peňazí zvyčajne ihneď. Väčšie sumy musia ľudia nahlásiť a banka je povinná ich vyplatiť do 10 dní.

Nás nezaočkovaných je vyše 2,5 milióna. Vyberme z bánk svoje peniaze. Všetky! Banky toľko peňazí samozrejme nemajú, lebo ich popožičiavali iným klientom na úvery. Takže by to bol pre nich veľký problém.

A neplaťte ani bankomatovými kartami. Používajte len hotovosť.

Čo spravia banky?

Pravdepodobne začnú tlačiť na vládu, aby s tým niečo robila. Mohli by si tiež požičať napríklad od Národnej banky, no ani to by im zrejme nepomohlo. Bankový sektor by sa dostal na okraj kolapsu a s ním aj samotná vláda.

Na desiaty deň, keď budú musieť banky vyplatiť peniaze (ktoré nemajú), čo sa asi stane? Štát jednoducho kľakne.

2. Nakupujte len naozaj nevyhnutné veci

Chcú obmedziť našu spotrebu? Dobre, obmedzíme si ju aj sami a uvidíme, čo to spraví.

Najbližších 10 dní kupujte len naozaj to najnevyhnutnejšie. Obchodníci zaplačú, výber DPH zaplače, príjem štátnej kasy zaplače.

Keď už budete nakupovať nevyhnutné veci, uprednostnite lokálne malé obchody, nie supermarkety.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Štatisticky jeden Slovák minie 20 Eur za deň. A teraz máme 2,5 milióna ľudí, ktorí za deň neminú ani 1 Euro. To je každý deň strata pre ekonomiku 50 miliónov Eur!

Po 10 dňoch nás nezaočkovaných začne vláda doslova prosiť, aby sme začali znova nakupovať.

3. Netestujte sa v práci aj za cenu neplateného voľna

Chcú, aby ste sa v práci pravidelne 2-krát do týždňa testovali? Tak nepríďte do práce 10 dní. Vezmite si dovolenku alebo prípadne aj neplatené voľno.

Čo sa stane po 10 dňoch, ak do práce nepríde 2,5 milióna ľudí (podľa nás by úplne stačil aj pol milióna)? Kľakne štát!

Garantujeme, že vám budú z práce volať a prosiť, aby ste prišli. A už ich ani len nenapadne niekedy v budúcnosti vás chcieť v práci opäť testovať.

4. Vypnite televíziu, médiá, nekupujte noviny

Keď sa nič nedozviete, nemusíte nič robiť. Jednoducho, keď nebudete poznať ich nariadenia, nemusíte ich ani dodržiavať.

Oni vám príkazy domov neposlali. A nie je predsa povinnosť sledovať médiá!

5. Maximálne obmedzte pohyb

Keď sa nebudeme hýbať my, kto bude roznášať covid? No jedine zaočkovaní.

Kto iný by to mohol byť, ak my neočkovaní si obmedzíme pohyb?

6. Posielajte otázky úradom

Napríklad regionálnym úradom verejného zdravotníctva, ministerstvu vnútra, ministerstvu zdravotníctva, ministerstvu obrany, atď.

Ak len 100 000 ľudí pošle každý deň jednu akúkoľvek otázku, za 10 dní to je milión otázok, na ktoré musia odpovedať. A žiadajte to poslať písomne na vašu domácu adresu, aby museli ešte aj poštovné zaplatiť.

Úrady budú natoľko zahltené odpisovaním na vaše otázky, že nebudú mať šancu rozmýšľať o nejakom šikanovaní ľudí.

Ako to robiť, sme už rozoberali v našom nedávnom článku ohľadne regionálnych úradov verejného zdravotníctva.

Záver

Ak by sa polovica obyvateľov rozhodla takto ničiť (vlastne nie ničiť, len dodržiavať lockdown, ktorý si však spravíme po svojom), tak za 10-15 dní môžeme takto povaliť vládu.

Bez protestov, bez násilia. Jednoduchým tvrdým samo-lockdownom nezaočkovaných. Budeme robiť len to, čo od nás už aj tak teraz chcú. Potom si vláda dobre rozmyslí, či ešte bude chcieť v budúcnosti robiť nezaočkovaným lockdown.

Tak čo, milá vláda, ešte stále chcete ten „tvrdý“ lockdown? Chcete vojnu? Budete ju mať! Ale podľa našich pravidiel.

Stop Candida

Zdroj: YouTube.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Stačí jedno opatrenie – „lockdown“ – ako Generálny Štrajk.
  Nazval by som to vedomý „Pôst“. Problém – myslíte si, že neočkvaní sú zároveň na jednej vlne?

  No – dalo by sa to – podprahovo. Máme v rukách technológiu na Timing? Teória Eventu vychádza z existencie jediného impulzu, na ktorý zareagujú všetci ako na samozrejmosť. Stop! V čom je problém!

  Že ide opäť o REAKCIU – nie vlastnú iniciatívu!
  Každý občan môže parciálne povaliť systém sám za seba. Otázka – koľko občanov sa naučilo systém využívať a teda – koľkí sú na ňom závislí?!

  Run na banku?! Stačí hodina – a ostatní sú bez peňazí!
  Nie banky bez peňazí! Bankárom je u prdele run na banku! „Až do vypredania zásob!“ Ste schopní vybrať všetky „svoje“ peniaze zo 4 svetových bánk, ktoré držia svetové peniaze?!

  Sedláci u Chlumce!

  • Daniel Landa už začal se svým špendlíkem. A má to úspěch.

  • Pavelkovych Milan

   Nájde sa dosť ľudí čo by sa pridali. No tak isto sa nájde veľa ľudí, čo sa nechcú dať opichat tým chemickým koktailom z rôznych dôvodov, ale pre nezáujem o verejné dianie a hlavne preto že ich je kopa hypo otrokov, tak takýto sa nezúčastnia. Čiže z toho balíku nezaočkovaných ľudí je len max 1/3 ochotná niečo spraviť. A tu časť nemá kto zorganizovať, nemá ich kto dat do kopy, do ucelenej masy ľudí. Je to môj subjektívny názor. To sa nevyjadrujem k mamankom, k hermafroditom a ostatným z ich košiara.

  • Mária Hajašová

   Ja už vyberám dávno, nakupujem len to najnutnejšie, televíziu nepozerám, noviny nekupujem. Žijem už hodne rokov a keď ma bude chcieť zamestnávateľ testovať, tak do práce neprídem. Prečo ? Lebo táto cesta ktorou nás nútia ísť títo sociopati nie je dobrá pre mňa, ani mojich potomkov. Tak som začala od seba.

   • SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ

    Velmi správně, nikdo nemá právo ani zákonem nás NUTIT DO NĚČEHO, ZA CONIKDO NERUČÍ, TEDY JE TO NA SVOBODNÉ VŮLI, TAK JAKO JDU SPÁT, JÍST, KDY JÁ CHCI A POTŘEBUJI A NE, ŽE MI TO BUDE NĚKDO DIKTOVAT VIVAT,KDYŽ BOJ TAK BOJ!!!!!

   • jednoduche riesenie existuje ale nikto nema na to odvahu! jednoducho nepozerat a necitat tie ich halucinacie!
    staci vypnut tv srackomety, neposluchat ich prikazy a za 21 dni je tato sekta na konci. pri dobrej karme mozno v base nadozivotie. staci 21 dni pachat obciansku neposlusnost, 21 dni sediet doma a neposluchat prikazy z centra tejto sekty. ked su taki slavni bratia v lozi nech si tie sialenosti robia sami na sebe a na svojich detoch!! ved ziju iba z dani ovcanov!! za genocidu spachanu na narode musia byt potrestani!

 2. Niečo pre fanúšikov: https://www.bystricoviny.sk/sport/petra-vlhova-zamyslite-sa-ludia-a-zaockujte-sa-prosim/ ! Neviem či si ju kúpili alebo je tiež vymletá…

 3. Je vidieť, že dotyčný si to predstavuje príliš jednoducho.

  1.Až začne run na banky, tak banky vyhlásia mimoriadnu situáciu ako v Grécku pri bankrote a schvália si s požehnaním fašistickej chunty, že si každý može vybrať len 100 EUR denne, alebo iný limit. A nekľaknú, pretože ich posilnia zo zahraničia matky, nakoľko nemáme ani jednu slovenskú banku v SR. A možné je aj to, že im štát plne odpustí aj dane, aby si „vykompenzovali“ problémy..
  2.Zahraničné reťazce neskrachujú, len malé podniky a práve tie chce chunta zničiť.
  3. Nestane sa, neočkovaní nie sú jednotní a mnohí si také niečo nemožu dovoliť, radšej postúpia špajdlovačku.
  4.Smiešne, neznalosť zákonov neomlúva.
  5.Kdeže, chunta to vždy hodí na neočkovaných a aj zapredané fašistické médiá.
  6.Nemusia, chunta vydá nariadenie, že „dezoláti“ úrady obťažujú…Vyhlásia len všeobecne odpovede na otázky, až bude treba chunta aj zmení zákony.

  Jediné, čo tu zaberie je ozbrojenie ľudí a ozbrojený odpor státisícov ľudí voči chunte.Podľa článku 32 Ústavy SR.Vytvorenie ozbrojenej domobrany a lokálne návštevy fašistov v danej oblasti, vrátane poslancov a entít, čo fašistické zákony a nariadenia schvaľujú. Až chuntu chráni armáda a polícia, tak okrádaná vačšina nemá šancu, len ozbrojený odpor a to slávny autor ani nespomenul.
  Chunta už dokázala, že na keci a demoštrácie serie. Armáda a polícia začne brať ľudí vážne JEDINE VTEDY, až budú ozbrojený, organizovaní, s vodcami a plánom, v obrovskom množstve a budú požadovať od vlády určité požiadavky a tie bude musieť vláda splniť…

  • 1. Ak by banky obmedzili výbery, tak by sa do tlaku na nich zapojili aj všetci ostatní. Už len to, že by zaviedli takéto obmedzenia, by sa dalo považovať za malé víťazstvo a naštrbenie systému.

   2. Práve preto sa uvádza, že je treba uprednostniť malé obchody pred reťazcami.

   3. Nemusia sa toho zúčastniť všetci z 2,5 milióna neočkovaných. Efekt by malo aj 0,5 milióna ľudí. Tu nejde o „všetko alebo nič“. Aj čiastkový úspech je úspech. Viacero čiastkových úspechov spolu vytvoria synergický efekt a to môže položiť systém.

   4. Neznalosť zákona neospravedlňuje, ale neznalosť vyhlášky áno. Zistite si, čo znamená „fikcia znalosti práva“.

   5. To môžu, ale už teraz to majú ťažké, potom to budú mať ešte ťažšie. A navyše, už im aj tak nikto neverí.

   6. Nech kľudne zmenia zákony, ale tým sa úplne demaskujú. V zálohe sú aj ďalšie spôsoby zahlcovania úradov. Teraz ich nebudeme špecifikovať, tie prídu na rad, ak by zrušili zákon o slobodnom prístupe k informáciám.

   Tento článok prezentuje nenásilné formy odboja. Ak by sa však chunta odhodlala k brutalite, nástroje odboja sa dajú časom prehodnotiť.

   • redakcia :
    1.Nie, všetci sa nezapoja, taká jednota neexistuje ani medzi neočkovanými..
    3. Tieto nádeje som stratil, keď som videl, ako sa ľudia postavili k atómovej bombe vantajma na prvú špajdlovačku, ako otroci.
    4.Ošetrili si to úpravou zákona ako iste viete, myslím špajdlovačka 2x do týždňa a buzerovanie neočkovaných. Vyhláška to len upresní a zákon nie je možné jednoducho obísť, aj keď je protiústavný. Iste dobre viete, že keď vyjde v Zbierke zákonov v SR je platný, bez ohľadu na ústavnosť a v takom prípade neznalosť zákona neomlúva a podľa toho sa bude správať polícia, súdy, zamestnávatelia.
    5.Fašistická chunta serie na to, že jej ľudia neveria, kým má moc a chráni ju armáda a polícia.
    6. Urobia to, až sa vytvorí tlak a bez hanby a médiá ich v tom podporia.

    Bude nutné prehodnotiť formy odboja, na fašizmus platí len sila, nič iné a vyše 25 miliónov ruských vojakov, ktorí padli v boji sú toho dokazom…

    • “ a budú požadovať od vlády určité požiadavky a tie bude musieť vláda splniť“ – v tomto štádiu by už takáto vláda existovať nemala – nechcem opakovať, „že s teroristami sa nevyjednáva“ – toto pravidlo je pravidlo bezohľadnej sily. Pravidlo jasného víťaza.

    • Práveže protidemokratický, protiústavným, nacistický zákon je povinnosťou nedodržať a ignorovať!

    • julo kde by sa tu v slowakistane zobralo 14500 mrtvol na chripocku? preco testovanie obden dookola!
     staci pochopit 2 veci: tie testy nie su testy a vakciny nie su vakciny. je to vsetko podvod!
     sachmatelko pred rokom spustil plandemiu plosnymi testami hromadnymi pokusmi na 3,5 milione ovcanov.
     zbytok dokonali jeho ministri, soros rezidentka, zaplateni herci + lekari, nefunkcna opozicia, korporatne tv prenosy a nepretrzita propaganda na vakciny! samozrejme svoju ulohu ma aj strach a naivita ovcanov!
     kolotoc bezi dalej show musi pokracovat !!

   • holistický prístup

    redakcia,

    vytvárať sami na seba zoznamy „odbojárov“ a na zlatej tácke – vykladanej životami a dušami svojimi a svojich rodinných príslušníkov – ich dávať k dispozícii VRAHOM … nooo …

    Niečo z toho možno aplikovať … ja to činím trvalo .. ale ako celok je to veeeľmi zlé …

  • Marek Košice

   Július, napísal si to PERFEKTNE.

  • Plny suhlas a okamzite uskutocni zakrok,ako kedysi proti Ceskym Panom,ked ich vsetkych nastvani ludia povyhadzovali z Hradu,takze ani slucky okolo krku nebolo treba

  • Naprosty suhlas! Toto je jedina mozna cesta na prezitie! Nemozeme len prikyvovat a ustupovat! Uz je toho moc!

  • tiez si myslim, ze v realnej praxi z roho nic nejde realizovat. Kedze je nas uz mensina, nemame ani fyzicku ani moralnu silu. Pozrite sa na tie vypatlane mozgy okolo seba! Dobiju nas capicami v mene kovidu! Boh nam zehnaj!

   • Mária Hajašová

    Ak človek ide do niečoho s tým, že aj tak s toho nič nebude, tak s toho naozaj nič nebude. Moja kamarátka je očkovaná, chcela sa dať ostrihať, na dverách že OTP. Tak sa zvrtla na päte so slovami : „Moja ty neostriháš ani moju pi…., nie to moju hlavu, ja nikomu nič ukazovať nebudem.“ Inak je slušná, ale toto bolo veľa aj na ňu. Takže aj niektorí očkovaní majú ten istý názor. Moja kolegyňa 2x očkovaná je tiež proti tomuto teroru.

  • Máte pravdu, bez organizovaného ozbrojeného odporu to nepôjde.

  • Presne tak,to je jediná naša spása.

  • SNĚHURKA A 7 TRPASLÍKŮ

   PŘESNĚ TAK jULIUS, fIALA V PRAZE UŽ PROHLÁSIL, ŽE NAŘÍDÍ POVINNST OČKOVÁNÍ SENIORŮ! SENIOŘI TAKŘKA Ě ROKYDŘEPÁKUJÍ DOMA, NECHAJÍSI VŠEPŘIVÉZT RODINAMI, NEBO SLUŽBAMI NÁKUPY APOD. , VYJDOU VEN SKUTEČNĚ POMALU JEN VEČER ZA TMY SE SVÝMI MAZLÍČKY NA VENČENÍ, S ROUŠKAMI DENNĚ PRATELNÝMI, TAKŽE JSOU JINAK DOMA V OKNECH, NA BALKONECH, ZAHRÁDKÁCH, ALE PODÍVEJME SE NA MHD,METRA, VLAKY, FESTIVALY, RESTAURACE, SHROMAŽDIŠTĚ 17.11., A NYNÍ SVÁTKY JAKÉ SE NOSÍ HADRY NA HUBÁCH Ě ROKY NEPRANÉ, V TAŠKÁCH S BRAMBORAMI, VIDÍM TO DENNĚ V NARVANÝCH AUTOBUSECH PŮL HODINY CESTA S LIDMI VHNUSNÝCH ROUŠKÁCH ZAMOŘENÝCH VIRY A BACILY A TO NIKOHO NENAAPADLO, ŽE TA VLNA „NAKAŽENÝCH “ JE Z TĚCHTO NECHUTNÝCH HADRŮ, KTERÉ POŠKOZUJI DÝCHACÍ CESTY, DALŠÍ BYZNYS PRO NOSNÍ,UŠNÍ,KRČNÍ, TO TEPRVE ZAČNE PARÁDA, TUDÍŽ JE NA MÍSTĚ UŽ TUHLE KAMUFLÁŽ Z OBLIČEJŮ ZLIKVIDOVAT SE VŠEMI PŘÍKAZY A ZÍKAZY, KDO DODRŽUJE STRIKTNĚ HYGIENU, TAK JE ZDRAVÝ, KDO JE PRASE, TAKDO HOSPODY A RESTAURACÍ A VŠUDE BUDE CHODIT S HUMUSEM NA HUBĚ TAK DLOUHO, DOKUD MU TO NESPADNE SAMO, NEBO ZTRATÍ!!!!!!!

 4. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Rada počúvam videa Mareka Souna na youtube.com
  Mnohé veci uvedené v tomto článku ja už dodržiavam, napr. nakupujem v malých obchodoch kde ma poznajú a slušne sa aj ku mne správajú a pochopiteľne veľmi uprednostňujem veci vyrobené na Slovensku.

  Ale aj sa trochu na sebe smejem (človek nad 70) nevedela som čo znamená slovo vloger. Teraz už viem, že je to video bloger. Nové a nové výrazy.

  Marek Soun

 5. https://www.banned.video/watch?id=619bcd80a59e0c5e232659c1
  The Deadliest Shots in Medical History- Interview with Steven Kirsch
  Najsmrteľnejšie vakcíny v lekárskej histórii – Rozhovor so Stevenom Kirschom

 6. https://www.banned.video/watch?id=619bf3d339ec2f5f01bffe26
  The Covid-Pass Is Enslavement By The Technocracy
  Covidový Pasj je zotročenie technokraciou

  Alex explains the system created in China that is to be rolled out across the world. It will be used to enslave us all in the name of safety.
  Alex vysvetľuje systém vytvorený v Číne, ktorý sa má zaviesť po celom svete. Použije sa na zotročenie nás všetkých v mene bezpečnosti.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-11-22-vaccine-pushing-doctors-dropping-like-flies-covid-jabbed.html
  TICK TOCK, DOC: Vaccine-pushing doctors “dropping like flies” after getting covid jabbed
  TICK TOCK, DOKUMNENT: Doktori, ktorí pretláčajú vakcínu, „padajú ako muchy“ po tom, čo dostali covid vakcínu

 8. https://www.naturalnews.com/2021-11-22-top-5-reasons-not-to-get-a-covid-booster-vaccine-ever.html
  Top 5 reasons NOT to get a Covid booster vaccine, ever
  5 hlavných dôvodov, prečo NEDOSTAŤ posilňovaciu vakcínu proti Covidu

  #1. It’s not really a vaccine, but rather a gene therapy shot that causes blood clots, myocarditis and cancer.

  #2. You’ll have to keep getting them every 4 to 6 months for the rest of your shortened life.

  #3. Each one increases your antibody dependence enhancement syndrome (ADE) that began with the first dose, weakening your immune system more and more each time.

  #4. Actual “safe” and “effective” vaccines take years to create, test and get a true and complete approval, so each booster is a total “shot in the dark,” like playing Russian roulette.

  #5. The CDC keeps changing the “facts” about Covid vaccines, including how they work, how long they work, which viruses they work for, and the scary warning labels.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-11-22-covid-testing-firm-selling-swabs-customer-dna.html
  GENETIC HARVESTING: Covid testing firm admits to selling covid swabs containing customer DNA to third parties
  GENETICKÝ ZBER: Firma na testovanie Covidu pripúšťa, že predáva tampóny (výtery) na covid obsahujúce zákaznícku DNA tretím stranám

 10. MUDr. Hnízdil „Brojím proti očkování na nádražích, v obchodních centrech nebo drive-in. Vakcinace je závažný medicínský úkon. Je nutné, aby ji poskytoval zkušený lékař, který posoudí zdravotní stav pacienta, hladiny protilátek, indikace a kontraindikace. Poučí ho o výhodách a rizicích. V případě nežádoucích účinků se na něj pacient obrátí. Kam mají jít lidé očkovaní na nádraží? Kdo nese zodpovědnost? Farmaceutické společnosti se jí zbavily. Propagátoři vakcinace a politici jakbysmet. Prý ji nese stát. Tedy my. Vakcíny se zaplatí z našich daní a v případě nežádoucích účinků si odškodnění zaplatíme sami – z našich daní. Vakcíny jsou schválené podmíněně, to znamená, že stále probíhají klinické studie. Ty první mají být uzavřeny asi za dva roky. Přesto se už očkují i děti. Co když se ukáže, že vakcíny nejsou tak účinné a bezpečné, jak se předpokládalo? Slib, že očkovaní lidé udělají za covidem tečku, se nenaplnil.“
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Novy-rad-Uz-neverim-ze-covid-je-nahoda-Zakazany-Hnizdil-pritvrdil-684195

 11. DJOKOVIČ: ODMIETAM POVINNÉ OČKOVANIE!

  Vedenie Australian Open rozhodlo – Novak Djokovič sa môže zúčastniť iba ako zaočkovaný. Srbský tenista ešte pred prestížnym turnajom vyhlásil, že očkovanie je jeho súkromná záležitosť. Svetová tenisová jednotka podľa vlastných slov nie je proti vakcíne, ale absolútne odmieta povinné očkovanie.
  https://www.extraplus.sk/clanok/djokovic-odmietam-povinne-ockovanie

  čo myslíte? dá sa opichať či nie? … ja si myslím, že NIE (teda ak to ešte bude ako podmienka aj v januári na Australian Open )

 12. Povaliť vládu týmito navrhovanými krokmi sa nepodarí, lebo všetci nezaočkovaní na to nebudú mať odvahu ani vôľu. Videl som dnes, ako ľudia pred Kauflandom poslušne stáli v rade s vozíkmi a čakali, až ich postupne vpustia dnu. Mohli sa otočiť a odísť, ale neurobili to.
  Vyberať hromadne peniaze z bánk by zrejme napomohlo globalistom zrušiť hotovostné platby, čo sa v blízkej budúcnosti aj stane (jeden z plánovaných krokov Total Control) ak túto vojnu vyhrajú.
  S iniciatívou posielať otázky úradom prišiel v ČR spevák Daniel Landa. Mnohí ľudia sa tejto iniciatívy zúčastnili, čo urobilo úradom (hygienikom) problémy. Zato bolo na Daniela Landu podané trestné oznámenie. Je iniciátorom akcie Zlatý špendlík. Covid -19 označil za pandémiu lži a nenávisti a okrem iného povedal, že v takomto svete žiť nechce.

 13. hľadač pravdy
 14. Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

  ze dne 22.11.2Q21

  „Ve většině západních zemí probíhá masivní útok proti satanské vládnoucí kabale. Projevuje se to masovými demonstracemi, vojenskými kroky a trestním stíháním.

  Podívejte se na tyto obrovské demonstrace v Itálii, Austrálii, Rakousku, Švýcarsku, Bruselu atd. Hodně to připomíná to, co se dělo těsně před pádem Berlínské zdi ve východní Evropě. ODKAZ, ODKAZ, ODKAZ

  Vzorec je stejný, vládnoucí třída – tváří v tvář bankrotu a lidovému povstání – zvyšuje represe vůči obyvatelstvu. Tím se vytváří negativní zpětná vazba, která vyvolává stále větší nespokojenost obyvatelstva, dokud se armáda a policie nepřipojí k lidem a nesvrhnou vládnoucí třídu.

  Poté, co se rakouský kancléř Alexander Schallenberg rozhodl zavřít neočkované lidi do vězení, policie a armáda oznámily, že ve jménu „svobody a lidské důstojnosti“ odmítnou kontrolu „zdravotních průkazů“.

  „Evropa padla. Rakousko bylo ztraceno a zbytek se zhroutí do konce roku,“ tvrdí MI6.

  Také v Severní Americe začala rozsáhlá vojenská akce proti kabale. V médiích se to projevuje velkými povodněmi, které odřízly kanadský Vancouver od zbytku země.

  „Jestli si někdo myslí, že za klimatickou bouří, která oddělila Vancouver od ROC, stálo něco jiného než armáda, jste hlupáci. Pravděpodobnost, že by byla uzavřena KAŽDÁ dálnice, se není pravděpodobné. Intenzita bouře se vzpírá přírodním zákonům dané oblasti. Šlo o meteorologickou válku a sesuvy půdy byly způsobeny zařízením, které v létě nasadila kanadská armáda s bednami výbušnin s označením Operace Atlas Strike 21. Viděli jsme, jak bedny vykládají z transportních letadel C17 Globemaster III v Kelowně,“ říká zdroj ze CIA.“
  https://tadesco.org/zapadni-svet-se-bouri-proti-satanske-vladnouci-tride-celici-bankrotu-a-lidovemu-povstani/

  • Podla Fulforda (agent CIA) utok proti kabale prebieha a je v zaverecnej faze uz 10 rokov. 😀 ten sa snad ani neunuva vymysliet nieco nove, len kazdy tyzden dava copy/paste.

   • holistický prístup

    Scipio

    BF je HOVORCA – jeho náplňou „práce“ je klamať, zahaľovať pravdu, podsúvať lživé informácie, miešať pravdu so lžou, manipulovať s davom a jednotlivcami, … – to je úloha každého „hovorcu“ – počúvať na slovo svojho PÁNA – len nahlas vraví slová jeho PÁNA … jeho úlohou je byť aj fackovacím panákom – dostávať a prijímať rany namiesto toho, komu verne slúži – niečo v zmysle „Malej morskej panny“, ktorá svoj hlas vymenila za možnosť byť človekom a získať si milovanú bytosť – stratila nielen svoj HLAS, ale aj celý svoj nesmrteľný ŽIVOT … samozrejme dobrovoľne (presne o tom istom sú úplne všetky „demokratické vraj voľby“ aj súčasné samovraždy biologickými zbraňami).

  • Keďže Fullford v článku spomína aj zmeny v Japonsku a „Covid-19“ JE NÁSTROJ GLOBÁLNEHO RIADENIA pomocou zámienky na nastolenie krízového menežmentu – mohlo by vás zaujať toto!
   „Covid spáchal seppuku!“

   „Virus se zahubil sám

   Což se zřejmě v Japonsku stalo. Virus na vrcholu srpnové vlny v zemi mutoval tak překotně, že se replikoval i s chybami. Nové mutace pak zřejmě ztratily schopnost jednotlivé odlišnosti opravit, a koronaviry proto začaly vlivem vlastního chování vymírat.

   „Byli jsme šokovaní, když jsme na to přišli,“ sdělil pro list The Japan Times Ituro Inoue z Národního institutu pro genetiku.“
   https://www.infovojna.sk/article/v-japonsku-zahadne-ubylo-nakazenych-na-covid-19-koronavirus-mutoval-tak-silne-az-se-sam-znicil
   ———————————————-
   Tak – a symbolické globálne odkazy Cabal!
   VEŽA + 33 plus ďalšie…

   K Zemi sa OBROVSKOU rýchlosťou rúti asteroid o veľkosti …
   [Prehľadávať doménu theworldnews.net] https://theworldnews.net › sk-news › k-zemi-sa-obrovskou-rychlostou-ruti-asteroid-o-velkosti-eiffelovky-hrozi-zrazka
   Asteroid s označením 2021 KT1 sa priblíži k Zemi. Jeho veľkosť sa odhaduje na cca 330 metrov (Eiffelovka v Paríži je vysoká 324 m). Vesmírny kolos k nám letí veľmi vysokou rýchlosťou, a to približne 64 000 km/h. K Zemi sa najviac priblíži v utorok približne o 16.24 hod. NASA však upokojuje, že k zrážke nedôjde.

 15. https://www.naturalnews.com/2021-11-22-worldwide-protests-erupt-against-deadly-vaccines-killing-alarming-rate.html
  Worldwide protests erupt against deadly vaccines that are KILLING people at an alarming rate
  Celosvetové protesty proti smrtiacim vakcínam, ktoré vraždia ľudí alarmujúcou rýchlosťou

  Hundreds of thousands protest for vax freedom, to put an end to this mandatory death sentence
  Státisíce ľudí protestujú za slobodnú voľbu očkovania , aby ukončili tento povinný rozsudok smrti

 16. https://www.naturalblaze.com/2021/11/fauci-says-babies-toddlers-eligible-for-covid-jabs-in-q1-2022.html
  Fauci Says Babies, Toddlers Eligible For COVID Jabs In Q1 2022
  Fauci hovorí, že dojčatá a batoľatá majú nárok (sú žiadúce) na COVID vakcíny v 1. štvrťroku 2022

 17. Geniálny nápad Mareka Šouna? Si robíte srandu v redakcii.

  • Máte lepší nápad?

   • Ander Kixa

    Ak platí že zaočkovaní do 5 rokov pomrú, tak máme 2 možnosti:
    1. bojovať za demokraciu a žiť s hlupákmi čo nám furt zvolia otrokárov
    2. počkať a uvidíme.
    V každom prípade pre tých čo prežijú zostane čistejší vzduch, poloprázdne nákupné centrá, žiadne zápchy, kvalitnejšie jedlo, žiadne hádky s voličmi SaS…
    v skratke: radšej v otrokárstve bez idiotov ako v demokracii s idiotmi. To nehovorím za seba, len všeobecne.

    • holistický prístup

     Ander Kixa,

     demokracia = OTROKÁRSTVO – to je presný význam toho slova

     démos = slobodný ľud VLASTNIACI OTROKOV

     Takže?!? … ako?!?

   • Ander Kixa

    Ak pomrú nezaočkovaní, čiže si akože chcú nechať slabých, hlúpych a poslusných, tak radšej smrť ako predstava toho života…

    • Treba si uvedomit, ze z belochov chcu vykantrit 100%. Takze po povinnom ocko kde bude pokuta a izolacia neocko budu nasledovat koncetraky a nasilna vakcinacia. A co ked nezomru do 5 ale do 20 rokov? Ked sme sa smiali zo Zidov, ze prezili v pivniciach 4 roky dokazeme my prezit 19? Mozno ano, mozno nie. Pre tych s kupenym ocko – skor ci neskor nejako ocko oznacia, nejakou latkou a potom koniec. Jedine co ostava je boj ako vzdy. Ste pripraveni? Ockovani nikdy neprecitnu, ved neprecitli ani pri prvej likvidacnej vakcinacii (spanielskej chripke).

     • scipo apokalypsa ma trvat iba 44 mesiacov vsetkych bielych nestihnu popichat satanskymi vcelickami!

    • zastepenci bostermi 1+2+3+4+5+xxx zomru na 99%. nezastepencov budu musiet pozabijat inymi eugenickymi dobrotami.

 18. Ander Kixa

  Vedel som že je to debil, napriek tomu som to ja idiot dočítal. Stane sa…

 19. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/23/_1820_the-covid-vax-aged-me-40-years-overnight_1920_.aspx
  ‘The COVID Vax Aged Me 40 Years Overnight’
  Vďaka COVID vakcíne som zostarla o 40 rokov za noc

  Now she is suffering numerous physical and neurological problems.
  Teraz trpí mnohými fyzickými a neurologickými problémami.

  She can’t concentrate or focus, and “it’s torture,” she says.
  Nemôže sa sústrediť ani zamerať na niečo „je to mučenie,“ hovorí.

  She has loud ringing in her ears and her body aches constantly, with no relief.
  Má hlasité zvonenie v ušiach a telo ju neustále bolí, bez úľavy.

 20. https://www.ac24.cz/blog/peter-weis-povinne-ockovani-proti-covid-19-nema-vedecky-zaklad/
  Peter Weis: Povinné očkování proti covid-19 nemá vědecký základ

 21. https://www.lifenews.sk/32964/arcibiskup-vigano-vakciny-z-fetalneho-tkaniva-su-ludskou-obetou-nevinnych-obeti
  Arcibiskup Viganò: Vakcíny z fetálneho tkaniva sú „ľudskou obetou nevinných obetí“

 22. K bodu 4:
  TV nemám, na TV se nekoukám, poplatky za TV jsem odhlásil. Mediální demagogii a cenzuru informační hnojárny ČT a TV HOVnA nepodporuji. 🙂 🙂 🙂
  Doporučuji každému. Filmy stahuji bez reklam a pouštím na monitoru.
  Věřejnoprávní TV není v rukou veřejnosti, kteří ji platí, nebo jejích volených zástupců.

 23. https://www.pokec24.cz/politika/who-vystoupila-proti-povinnemu-ockovani-a-lockdownu/
  WHO vystoupila proti povinnému očkování a lockdownu

  Mluvčí organizace Fadela Shaibová poznamenala, že očkování by nemělo být povinné.

 24. https://cz24.news/prieskum-takmer-67-percent-neopichanych-slovakov-nadalej-odmieta-smrtiacu-covid-injekciu-tretiu-davku-pseudovakciny-si-planuje-nechat-vpichnut-iba-45-percent-ockovanych-videa/
  Prieskum: Takmer 67 percent neopichaných Slovákov naďalej odmieta smrtiacu covid injekciu. Tretiu dávku pseudovakcíny si plánuje nechať vpichnúť iba 45 percent „očkovaných“ (VIDEÁ )

  • holistický prístup

   Teda viac, ako polovica z tých, ktorí prijali smrtiacu dávku, sa napriek tomu prebrali …

 25. https://cz24.news/skorumpovani-sudcovia-spolitizovaneho-ustavneho-sudu-sr-dobre-vidia-ako-velmi-slovensky-narod-trpi-pod-utlakom-fasistickej-vlady-napriek-tomu-ani-za-tristvrte-roka-nerozhodli-o-podani-ci-moze-sia/
  Skorumpovaní sudcovia spolitizovaného Ústavného súdu SR dobre vidia, ako veľmi slovenský národ trpí pod útlakom fašistickej vlády. Napriek tomu, ani za trištvrte roka nerozhodli o podaní, či môže šialený Mikas svojimi nezákonnými vyhláškami tyranizovať celé Slovensko

  • Predseda hnutia Republika Milan Uhrík uverejnil na svojom Facebooku príspevok, v ktorom vyzýva na vstup do generálneho štrajku, ktorý zvalí túto vládu a zastaví povinné očkovanie.

 26. https://cz24.news/v-holandsku-policie-proti-odmitacum-injekcni-eutanazie-pouzila-strelne-zbrane-vse-pod-vedenim-starosty-muslima-uhodnete-kdo-zapalil-policejni-auta/
  V Holandsku policie proti odmítačům injekční eutanazie použila střelně zbraně. Vše pod vedením starosty muslima. Uhodnete kdo zapálil policejní auta?

 27. https://cz24.news/mega-zlocinec-fauci-mrna-budeme-do-vas-vstrekovat-pravidelne-az-kym-nechcipnete-video/
  MEGA ZLOČINEC FAUCI: MRNA BUDEME DO VÁS VSTREKOVAŤ PRAVIDELNE AŽ KÝM NECHCÍPNETE! (VIDEO)

 28. https://www.infovojna.sk/article/kolosalni-financni-pyramida-blackrock-a-velky-reset-svetoveho-ekonomickeho-fora-v-davosu
  Kolosální finanční pyramida: BlackRock a „Velký Reset“ Světového ekonomického fóra v Davosu

 29. https://aeronet.cz/news/video-kanadska-firma-predstavila-ockovaciho-robota-s-bezjehlovym-vstrikovanim-vakcin-pro-hromadna-stadionova-ockovani-robota-nepujde-uplatit-potvrzeni-o-naockovani-se-zanese-do-statni-databaze/
  VIDEO: Kanadská firma představila očkovacího robota s bezjehlovým vstřikováním vakcín pro hromadná stadionová očkování! Robota nepůjde uplatit, potvrzení o naočkování se zanese do státní databáze jen po úspěšném vstříknutí vakcíny pod kůži člověka! Vyloučení lidského faktoru má vyloučit korupci a současně umožnit stadionová masová očkování! Orwell by se divil! Na Slovensku zmizelo od loňského roku více než 1700 plicních ventilací, vláda totiž tvrdí, že kapacita lůžek s ventilací je vyčerpána již při cca. 260 ventilacích a hrozí kolaps! Kam najednou zmizel zbytek přístrojů?

 30. https://www.protiproud.cz/politika/6147-dement-komsomolec-a-zednar-se-sesli-soudruzi-vytycili-nemale-cile-vakciny-sodomii-a-migranty-nacpeme-vsude-pravidelna-migrace-nas-bolsevicky-cil-humanitarni-bomby-pro-kazdeho-na-obzoru-obcanska-valka-nejen-v-usa.htm
  Dement, komsomolec a zednář se sešli: Soudruzi vytyčili nemalé cíle. Vakcíny, sodomii, a migranty nacpeme všude! Pravidelná migrace, náš bolševický cíl. Humanitární bomby pro každého. Na obzoru občanská válka nejen v USA?

  • boj proti klimatickým změnám, za rasovou rovnost, a rovnost pohlaví, podpora sexuálních menšin, podpora vakcinace, podpora migrantů a tak dále a tak dále.

 31. Krajania, citatelia, STOP!
  Na stranke tejto web site su clanky, ktore su prelozene z ineho jazyka do Slovenciny. Tento clanok sa tyka moznej strategie, ako celit situacii, kde sa moze stat, ze v blizkej buducnosti vas na ulicic zastavia a vaccinuju na fleku. To sa vraj stalo v Australii, kde zavaccinovali 28 000 deti bez rodicovskeho suhlasu. Vezmete ich na sud(?), a oni vedia , ze v priemere mate 2.4 roka na to aby ste ich doniesli na spravedlnost.Mozno ze aj 10, ale ako velmi chory clovek. Clovek, ked je chory sa uz nestara o politiku, nakolko sa nechciac, uz pripravuje na odchod z tejto krasnej planety, kde prisiel na navstevu a musi teraz ju – “pushed”(Potlaceny) – opustit.
  Ozva na clanok redakcie, do casu pisania tejto odpovede, cinila 66 clankov. Jean mala najviac. 16 prispevkov.. ( Vsetky clanocky extremne zaujimave, ale od veci temy redakcie. ) Iba v pripevku cislo 15 , ale spomenula pana Uhrika, ako on vyzyva na generalny strajk. Iba Monika a Hladac pravdy sa vyjadrili pozitivne k vyzve redakcie a jej clanku. Redakcia netrvdi, ze ma striebornu gulku, ktora vyriesi vsetko. Dala nam k dispozicii forum a v nom su clanky, ktore nas vyzyvaju k ich rieseniu.Vsetky prispevky boli negativne ku vsetkym bodom.
  Zamyslite sa ale nad bodom #!, kde Marek Sound vyzyva vybrat si svoje peniaza z banky. Pravda, nemusi to polozit banky, nakolko politici mozu zmenit velkost branky. Je tu ale skryty odkaz “medzi riadkami” Ak ku kolapsu dolara je tak blizko, ako Mike Adams hovori….( December 3? ) Ti co by si vybrali peniaze z banky, by boli jedini, co maju v rukach hotovost, ktoru by inac stratili, keby to nechali v banke. Cize tento bod je OK, AJ KED Z INEHO HLADISKA. Problem je, nasa nespolupraca jeden s druhym.
  Pamatate si z dejepisu: “Rozdel a panuj? “….Kral dobyte uzemie podelil svojej slachte a nadalej panoval. Teraz politici rozdielia obyvatelstvo na skupiny : farba pleti, nabozenstvo, jazyk, peniaze, atd. , a tak sa stane , ze neexistuje dat do kopy kolektivne rozhodnutie , Na Slovensku by to malo byt lahsie, ako tu v Kanade. Ale nie je. Zida, Cinania, Korjecania a aj Poliaci. drzia tak pokope, ze im zavidim. Mozu sa medzi sebou hryzt, ale ked pride k lamaniu chleba a proti ich communite, tak su vsetci na jednej strane. Povedal by som, ze aj Poliaci tu, su taki. Dokonca aj Cesi. No nie my – Slovaci! Toto forum umoznuje sa nam dat dokopy. Kolko dobrych napadov bolo prezentovanych na tento clanocek? Vsetko, az na par, boli negativne komenty. Nie je process , ako najst riesenie , rewarding? (Odmena?) Ake ine riesenia tu su? Naozaj ani jeden z vas nema ani stipku navrhu, ako to riesit? Riesit sa to musi, lebo co ak:
  =Co clovek urobi, ked pride doba, ze mu zaklopu na dvere a ked otvori, zisti, ze je tam 20 ludi, aj par
  dobre ozbrojenych, co chcu, aby dostal injekciu! Co budete robit potom? V Rakusku Policajti a vojaci sa postavili na stranu obcanov. Krajina pysna na svoju kulturu, vazi si svojich obcanov, je neutralna ( = a su mudri tiez!…ako vidiet….)……
  Predpokladate, ze to iste stane aj u nas na Slovensku? Jeden Slovensky historik- na videu som videl – povedal, ze 1/3 mladeze na Slovensku, je pre “vedu” stratena. ( Su jednocho pre buducnost statu odpisani ).Stat rozpredal a rozkradol statny majetok a teraz nema peniaze na nemocnice a skoly.Kakame si do vlastneho hniezda. Co poznam nasincov tu, kazdy rusi svoj odchod domov na Slovensko.
  OSOBNE MOJA ODPOVED NA 6 BODOV:
  #1 = Presne tak = vybrat vsetko! ( Pre ine dovody, ale vybrat !)
  # 2= nakup na 10 dni? Mozno , ze iba na 10 dni =ako strategia tohto hnutia. OSobne si myslim, ze nakup jedla na jeden rok je malo.Mike Adam sa domnieva, ze clovek by mal byt sebestacny v jedle, vode a inych veci – najmenej na 1.5 roka. ((Ak pride k dacomu, a nebude elektrika, nebudete schopni splachnut zachod! NEBUDE VODY!= zamyslite sa tu!!!)).
  #3=PERFEKT!
  #4= Tah geniusa!
  #5 = Ak ozaj tolko ludi zomrie, ako hovoria, treba sa na to psychicky pripravit. Vyuzijte tento cas sa pripravit na to najhorsie, naucit sa skills, ktoreho vysledky sa mozu pouzit v buducnosti, ako bartering. ( Bartering = vymena veci/sluzieb bez pritomnosti penazi ). Cakaju nas vsetkych tazke casy!

  • Jožko Fazuľa

   Ladislav, ja s tebou súhlasím a aj tu niečo podobné – riešenie prezentujem a aj keď si nemyslím, že u nás to bude tak drastické ako v Austrálii alebo Rakúsku pripúšťam aj tento scenár. Nie sme schopní Slováci sa tak zjednotiť aby sme to dali na zbrane ako píšu niektorí vyššie, ani SNP nebolo o celoslovenskom odboji, ale len o časti obyvateľstva. Jednota sa na Slovensku asi nepodarí, aj keby to bolo skvelé, ale ani vo videu nie je konkrétny termín/ napr. o14 dní/ tzn., že 10 dní je pre každého iný termín-opäť nejednota. Som rád, že sa tu zapájajú ľudia čo sú mimo Slovensko a cítia, že je to dobrá podpora. Moja celá časť rodiny z manželkinej strany úspešne zvládla 3 dávku a nepríde im nič podozrivé, čo by mali riešiť. Asi chápete v akej situácii sa tu nachádzame a teraz si predstavte, že ich pred voľbami či v inom prípade proste na diaľku prepnú a idú-urobia čo je potrebné…

   • hľadač pravdy

    Jožko Fazuľa,
    k tej poslednej vete – niečo bolo naznačené už v predošlom článku
    https://www.badatel.net/vaxivrazda-ako-globalisti-presvedcili-miliardy-ludi-aby-sa-dali-dobrovolne-vyhubit/#comment-117831

    No mňa skôr napadol iný text, kde k tomuto bolo už v roku 2002 a v zaktualizovanej verzii niekedy v roku 2013 niečo uvedené.
    Je známe, že oficiálna veda je za tou neoficiálnou pozadu nejakých 50 rokov.
    Podľa môjho názoru ,,odtiaľto vietor fúka“ a odpoveď na otázku, prečo svetovládcovia chcú nasilu ,,očkovať“ celé ľudstvo je v štúdii na ktorú tu odkážem (na jej menšiu časť).
    Možno poniektorí zachytili správu, že aj do odľahlých oblastí amazonského pralesa (!) v Peru odišiel tím zdravotníkov, v ktorom sú aj pracovníci Medzinárodného červeného kríža (je verejne známe, že túto organizáciu založili slobodomurári) a takýto tím doplával s ,,vakcínami“ k miestemu kmeňu… (https://www.zvedavec.org/vezkratce/18299/).

    Tá štúdia z r.2002 a aktualizovaná v r.2013 bol súbor statí – častí na takmer 40 stranách. V jej 8. časti, ktorú som dohľadal je uvedené:

    8. TECHNOLOGIE KOMPLEMENTÁRNÍ S MIKROČIPOVÝMI IMPLANTÁTY
    8.1 Kybernetika a transhumanismus
    8.2 Nanotechnologie
    8.3 Biometrie
    8.4 Technologie HAARP
    8.5 Vakcíny z tekutých krystalů a nanovakcíny
    8.6 Chemtrails
    8.7 Další prostředky, jak utlačovat nebo zotročovat lidské bytosti.

    Upozorňujem najmä na bod 8.2 a 8.5
    Štúdia bola pôvodne myslím vo worde, možno aj v pdf, no dohľadal som nateraz aspoň článok na tú uvádzanú stať:
    https://www.spolocnostsbm.com/clanky/clanky/8.-technologie-komplementarni-s-mikrocipovymi-implantaty.html

 32. https://www.banned.video/watch?id=619c401b0eed5a61139814bc
  BREAKING: Australian Army Rounding Up COVID Patients And Putting Them Into Camps
  Austrálska armáda zhromažďuje pacientov s COVIDOM a umiestňuje ich do táborov

  Australia has now gone full tyranny as they announce they will round up the healthy unvaxxed and send them to concentration camps.
  Austrália teraz prešla na úplnou tyraniu, keď oznámili, že pozbierajú zdravých nezaočkovaných a pošlú ich do koncentračných táborov.

 33. ČESKO: Policejní šéf Jan Švejdar v úterý varoval před zaváděním povinného očkování pro vybrané profese. Upozornil na to, že by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, kteří očkování dosud odmítají.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/policejni-sef-se-boji-povinneho-ockovani-odejde-nam-10-tisic-lidi-40378877#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40378877&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 34. lasip ot ramos

  Je to neuveriteľné.

 35. Pěkný proslov poslance SK …
  https://fb.watch/9sjLRTS5Sg/

 36. V antike bol otrok len hovoriacim nástrojom pre otrokárov a ten ho mohol aj zabiť. V zhnitom liberálnom kapitalizme , je pracujúci tovarom na trhu práce. Deje sa to na základe dopyt ponuka. Synergickými procesmi prichádza u nás čas tvrdých interakcií. To sa nedá zastaviť.

 37. … ja osobne poznám mnoho rozumných ľudí, ktorí takto žijú už dávno, ale žiaľ, je to stále málo… väčšina sa prispôsobuje a ťahá spoločnosť ku dnu… pohodlnosť, neznalosť, hlúposť, nevedomosť, naivita?… asi všetko dokopy…. Slováci musia padnúť na hubu, aby sa prebrali, aj to, nie som si istá, či pomôže…

 38. V tejto téme dnes vyhráva Jean… dala 22 príspevkov 🙂 dakujeme

 39. nagualista

  Co by zabralo a zabere ?

  Časově neomezená generální stávka , která je vyhlášena v Rakousku a Německu , nyní i v ČR a na Slovensku od 1.12.2021, dokud covid mafie nepadne.

  Dále pak zastavit platbu zdravotního a sociálního pojištění .

  A mezi tím vším si do jara nakoupit, potraviny , páč budou prázdné regály a dojde k vypnutí všech sítí .

 40. …ďakujem Portál Bádateľovi za mimoriadne prínosný článok, vďaka za všetky rady…. mám 1 otázku, vybrali by ste aj peniaze z dlhodob.sporenia ? Ďakujem vopred za každú prínosnú odpoveď.

 41. …Mária H. ohľadom tej práce – plne súhlasím….

 42. …tiež tv + bež.denníky – nie sú potrebné k môjmu životu….

 43. roztomile ake je ten Psoun hlupy. Po jeho opatreniach by klakli ako prvy ludia, hned na to ako by bol vyhlaseny statny bankrot 😀

  • Štátny bankrot by kvôli tomu vyhlásený nebol. Len by to zakymácalo so systémom a ten by musel povoliť uzdy.

   • aj v argentine a chile a x dalsich krajinach sa jedneho dna ludia rozhodli ze si vyberu skoro vsetky uspory. akurat ich nevybrali. banky vyhlasili default stat nemal na pokrytie bankovych zaruk a jedine co sa stalo bolo totalne znehodnotenie vkladov, ktore obyvatelia mali v bankach a neschopnost vybrat akukolvek hotovost.

 44. KukoZPodteSNami

  2. 12. – 10 dni prešlo. A štát „nekľakol“.

 45. provokater

  veď vláda, to je pár sračov, invazia či sunami ich poššle do pekla za pár minút

Pridajte komentár

*