Po akomkoľvek ďalšom pokuse o zavedenie rúšok, respirátorov alebo lockdownu musí nasledovať okamžité zatknutie a uväznenie iniciátorov!

Klamú o všetkom: počtoch denných prípadov, hospitalizáciách i úmrtiach. Prečo to robia?

Print Friendly, PDF & Email

Klamú o všetkom: počtoch denných prípadov, hospitalizáciách i úmrtiach. Prečo to robia?

Ministerstvo zdravotníctva a vláde prisluhujúce médiá nás na dennej báze zásobujú množstvom rôznych čísel, ktoré majú údajne vyjadrovať aktuálny priebeh pandémie. Dovolíme si tvrdiť, že bezostyšne klamú, a to takmer vo všetkom.

Svojimi lžami tak vytvárajú zdanie pandémie, ktorá tu v skutočnosti žiadna nie je. Následne, na základe tejto masovej halucinácie, potom vláda zavádza obmedzenia a likviduje ekonomiku. Alebo povedané v krátkosti – páchajú úmyselnú sabotáž štátu. Vlastizradu. Hrdelný zločin.

Poďme sa teraz pozrieť, akými spôsobmi falšujú rôzne ukazovatele. Následne v druhej časti článku si rozoberieme aj to, prečo to robia a akú majú pre likvidáciu ekonomiky a životov ľudí motiváciu.

1. Falšovanie počtov nových denných prípadov covidu

Nové denné prípady sa počítajú na základe počtu pozitívnych PCR testov. A tu je pes zakopaný, pretože PCR testy sú až do špiku svojich imaginárnych kostí podvodom.

Po prvé, už samotný vynálezca PCR metódy, laureát Nobelovej ceny Kary Mullis tvrdil, že nie sú vhodné na diagnostiku infekčných ochorení, pretože pri ich (ne)vhodnom nastavení môžete nájsť prakticky čokoľvek v hocikom. (zdroj)

Po druhé, PCR testy majú vysokú mieru falošnej pozitivity, to znamená, že ukážu pozitívny výsledok, aj keď žiadny vírus sa vo vzorke nenachádza. Jediné, čo stačí urobiť, je nastaviť privysoký počet cyklov amplifikácie pri vyhodnocovaní testu.

Odporúča sa menej ako 28 cyklov. Hlavný hygienik USA povedal, že všetko nad 35 už nemá výpovednú hodnotu. (zdroj – hovorí to od približne 40. sekundy videa)

No a hádajte, koľko cyklov sa používa? Mikas písomne potvrdil, že je to 40 až 50 cyklov. (zdroj) Inými slovami, hodenie mincou má vyššiu výpovednú hodnotu ako takto nastavené PCR testy.

Po tretie, PCR testy nevedia rozlíšiť chrípku od covidu. Hádajte, aké je teraz obdobie? Správne, práve teraz sa nachádzame v chrípkovom období.

Čiže počty chrípok a iných respiračných ochorení stúpajú a mnohé z nich úrady na základe falošných PCR testov klasifikujú ako „covid“. Tu máte odpoveď na otázku, kde minulý rok zmizla chrípka a zápaly pľúc – boli preklasifikované na Covid-19!

Presne o tom píše aj známy britský aktivista David Icke vo svojom článku, ktorý sme vám nedávno preložili (zdroj).

Inak vedeli ste, že štát udelil Pavlovi Čekanovi vysokú dotáciu na vývoj testov, ktoré by to vedeli odlíšiť? (zdroj) Pavol Čekan to je ten veľký vedec, ktorý sa odnikadiaľ, ako prízrak z jasného neba, zrazu zázračne objavil začiatkom „pandémie“.

Od udelenia dotácie je však podozrivé „ticho po pěšinke“. Tie testy vraj napokon vyvinul, no úrady odmietajú odpovedať na otázku, či sa dnes u nás používajú PCR testy, ktoré dokážu odlíšiť chrípku od covidu. No a kto mlčí, ten svedčí. Takže asi nedokážu.

Okrem toho, pred časom dokonca aj portugalský súd zrušil ľuďom karanténu s odôvodnením, že PCR testy nedokážu spoľahlivo detegovať infekciu Covid-19. (zdroj)

Suma sumárom, ministerstvo zdravotníctva si pomocou manipulácie cyklov môže nastavovať PCR testy ako chcú – keď chcú viac prípadov, cykly zvýšia, keď menej, tak znížia. Ako gombíkom hlasitosti na rádiu.

Zdá sa, že momentálne šponujú cykly do výšav a počty „pozitívnych“ prípadov tak utešene rastú. Podľa nás je to celé obrovský podvod!

2. Falšovanie počtov hospitalizácií

Poviete si, no dobre, pozitívne prípady možno falšujú, ale ako dokážu oklamať počty chorých v nemocniciach, veď tí pacienti sú tam reálne chorí?!

Otázka však nie je, či sú chorí, ale na čo sú chorí? Keď máte falošný PCR test, tak nie je nič ľahšie, ako si vyrobiť aj pacientov chorých na covid.

Pamätáte, je práve chrípková sezóna. Aj po minulé roky bolo v nemocniciach veľa ľudí s chrípkou alebo zápalom pľúc. Dnes, keď otestujú týchto ľudí falošným PCR testom, tak z časti chorých na chrípkou a zápal pľúc sú zrazu chorí na covid. Aké jednoduché!

Nezabúdajte, že celkový počet lôžok v našich nemocniciach je okolo 30 tisíc. Priemerná obsadenosť je okolo 10 až 15 tisíc. To sú pacienti hospitalizovaní na rôzne ochorenia – srdce, cievy, žlčník, črevá, rakovinu, respiračné ochorenia, atď.

No a teraz vezmite ten falošný PCR test a otestujte všetkých hospitalizovaných, čo sa dnes reálne robí pred vstupom do nemocnice. Ak otestujete 10 000 ľudí a falošná pozitivita testu je 20%, tak zrazu máte 2 000 „covidových“ pacientov. Opäť, aké jednoduché! A šaráda sa môže začať.

Toto však nie je jediný spôsob, ako sa falšujú počty hospitalizovaných.

Nedávno sme priniesli článok (zdroj) s odhalením toho, ako počas druhej vlny presúvaním pacientov z oddelenia na oddelenie alebo z nemocnice do inej nemocnice znásobovali počty hospitalizovaných, lebo každý príjem sa počítal ako samostatná hospitalizácia.

Týmto spôsobom z 1 covidového pacienta kľudne vyrobili aj 4 či 5 hospitalizovaných pacientov. No a zdá sa, že v súčasnej tretej vlne v tejto praxi pokračujú, o čom vypovedá aj lekár MUDr. Čičala vo svojom statuse na Facebooku. (zdroj)

3. Falšovanie počtov úmrtí

Teraz už asi správne tušíte, že podobným spôsobom, ako vyrábajú falošných hospitalizovaných, zrejme vyrábajú aj falošné úmrtia. Teda falošné nie v zmysle, že tí ľudia neumreli, ale na čo umreli. Alfa a omega je aj v tomto prípade falošný PCR test.

Ľudia umierajú každý deň – na srdcovodcievne ochorenia (infarkty, mŕtvice), rakovinu, ochorenia tráviacej sústavy, respiračné ochorenia, atď. V priemere zomrie u nás každý deň okolo 150 ľudí.

Ak však disponujete falošným PCR testom s povedzme 20% falošnou pozitivitou a týmto testom otestujete 150 nebožtíkov, zrazu máte 30 úmrtí na covid!

No povedzte, nie je to geniálne? Jediná vec, ktorú potrebujete na zinscenovanie podvodnej pandémie je obyčajný falošný PCR test. Všetko ostatné už do seba zapadne ako ozubené kolieska v hodinkách.

A to sa nebudeme púšťať do témy, že počet úmrtí na „covid“ viete umelo zvýšiť napríklad aj tak, že budete pacientom odopierať účinnú liečbu (ivermektín), predpisovať im smrteľné lieky (remdesivir) alebo ich intubovať na ventilátory. (zdroj)

Tých možností, ako vyrábať v nemocnici klientov pohrebných služieb, je vskutku takmer neobmedzene. Stačí si len vybrať a prípadne ich pravidelne striedať, aby to nezačalo byť niekomu podozrivé.

Takže, milí čitatelia, ako vidíte, celá táto tragikomédia s názvom „pandémia“ je jeden obrovský kolosálny podvod.

Prečo vláda a ministerstvo zdravotníctva vyrábajú falošnú pandémiu

Teraz sa isto pýtate, prečo by to vláda celé robila? Čo by z toho mali? Veď takéto niečo by bola predsa sabotáž, či dokonca vlastizrada!

Áno, presne o to sa jedná a jedného dňa sa za tieto zločiny aj budú zodpovedať. Máme také zlé tušenie, že sa tu možno raz budú oprašovať šibenice či gilotíny v múzeách.

Nateraz však tresty za tieto zločiny proti ľudskosti nechajme bokom a poďme sa pozrieť, prečo to vlastne robia, aký môžu mať motív. Treba si uvedomiť, že tu nejde len o problém našej krajiny. Agenda podvodnej pandémie je celosvetová.

Tunajší politici sú len bábky a o opatreniach rozhodujú len naoko. V skutočnosti dostávajú príkazy zo zahraničia – z EÚ, Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Svetového ekonomického fóra (WEF) a ďalších lobistických skupín.

Následne tieto príkazy od svojich bábkovodičov už potom len transformujú do domácich zákonov, vyhlášok a nariadení.

Za falošnou pandémiou sú dva základné motívy – ekonomický a mocenský. Toto by bola téma na samostatný článok či sériu článkov. Pokúsime sa však čo možno najstručnejšie ozrejmiť tieto dva motívy.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

1. Ekonomické motívy falošnej pandémie

Pandémia je v podstate prezlečená kríza kapitalizmu. Totiž na to, aby sa kapitalizmus udržal pri živote, potrebuje neustále rásť (ako rakovina). Keď sa zastaví rast, kapitalizmus skolabuje.

V 80-tych rokoch 20. storočia boli na pokraji ekonomického kolapsu tak Spojené štáty, ako aj Sovietsky zväz. Spojené štáty (a západný blok) pre krízu kapitalizmu a vyčerpanie zdrojov rastu, Sovietsky zväz pre iné príčiny (vysoké výdavky na zbrojenie, jednostranne zameraná štruktúra ekonomiky a dlho pretrvávajúce nízke ceny vývozných surovín).

V podstate bola len otázka, kto padne prvý. No a prvý padol Sovietsky zväz a celý východný blok, ktorý bol naň naviazaný. Západu sa tak otvoril nový „životný priestor“ pre rast – získal nové trhy a príležitosti na drancovanie bývalých socialistických krajín.

Po čase sa však aj tento nový zdroj rastu vyčerpal. Surovinové zdroje sú obmedzené a ďalšie teritóriá na drancovanie došli tiež. Neskoršie vojny v Iraku, Afganistane, Líbyi či Sýrii boli hlavne o získaní ďalších surovinových zdrojov, no nestačilo to.

Zdroje rastu kapitalizmu sa vyčerpali a v roku 2008 prišla kríza odštartovaná pádom Lehman Brothers. Táto kríza nikdy neskončila a v podstate pretrváva dodnes. Kolaps západu bol oddialený masívnym tlačením peňazí a udržiavaním takmer nulových úrokových sadzieb.

Nulové sadzby centrálnych bánk a jednopercentné sadzby hypoték však nie sú normálne, a to aj napriek tomu, že mnoho ľudí si na ne už časom zvyklo. Normálne sadzby centrálnych bánk sú možno 2% až 5% a sadzby hypoték 3% až 7%.

Takéto udržiavanie systému pred kolapsom fungovalo od roku 2008 takmer 12 rokov (viac ako by človek veril, že to dokážu naťahovať). Večne to však trvať nemohlo.

V roku 2020 sa situácia na finančných trhoch výrazne zhoršila a opäť hrozil pád systému s následnou hyperinfláciou. Preto prišiel ďalší spôsob, ako pád ešte na chvíľu oddialiť. Zabrániť sa mu totiž nedá – „Čo prísť má, to prísť musí“.

Tým spôsobom na oddialenie pádu a zabránenie hyperinflácie bolo utlmenie ekonomickej aktivity. A sme pri jadre veci!

Otázka: Ako celosvetovo utlmiť ekonomickú aktivitu?

Odpoveď: Zinscenovaním falošnej pandémie a s ňou spojených lockdownov.

Ďalej už viete, ako to celé prebiehalo. Problém je, že aj tento nástroj je len dočasný a pádu systému spojeného s hyperinfláciou nezabráni. Svedkami sme toho dnes, keď začali ceny všetkého raketovo stúpať.

Takže zhrnutie – ekonomickou príčinou falošnej pandémie je kríza kapitalizmu spojená s vyčerpaním zdrojov rastu. A bez rastu kapitalizmus skolabuje.

2. Mocenské motívy falošnej pandémie

Po celý čas ľudskej histórie, keď chceli mocní získať viac moci či bohatstva, tak napadli iné štáty. Tým získali cudzí kapitál a tiež ľudské zdroje, ktoré následne vykorisťovali.

S rozvojom vedy a zdokonaľovaním zbraňových systémov však vojny boli čoraz brutálnejšie, s väčším počtom obetí a hlavne sa pri nich ničila aj infraštruktúra – viď posledná Druhá svetová vojna.

V dnešných časoch pri existencii atómových zbraní by celosvetový konflikt znamenal vyhladenie úplne celého ľudstva, teda vrátane tých mocných.

Takže klasická vojna medzi štátmi v súčasnosti už nie je možná.

Medzičasom tiež došlo ku globalizácii. Mocní dnes vlastnia takmer všetko naprieč svetom. Klasická vojna by tiež znamenala, že si mocní budú ničiť svoj majetok (infraštruktúru) v inom štáte. To pre nich nie je príliš lákavé.

Ďalšia vec, ktorá sa udiala, bola revolúcia v technickom pokroku a robotizácii.

Dnes už mocní nepotrebujú toľko ľudí ako v minulosti. Dnes si už v mnohom vystačia s robotmi, umelou inteligenciou a minimom „obslužného personálu“. Na to nepotrebujú 7,8 miliardy ľudí. Vystačili by si aj s miliardou či dokonca s polovicou miliardy.

Za posledných 100 rokov narástla populácia z asi 2 miliárd na dnešných takmer 8 miliárd ľudí a s tým je spojené aj nadmerné využívanie „ich“ vzácnych zdrojov a rôzne ekologické problémy (znečistenie, zmena klímy, atď.).

No a teraz si vezmime skupinu extrémne mocných a bohatých tvoriacich 1% populácie (možno len 0,01%), ktorí vlastnia 99% všetkého bohatstva na planéte. Vlastniť sa už viac príliš nedá (len to zvyšné 1%).

Ak ste natoľko bohatí, že vlastníte všetko (stovky obrovských haciend, luxusné autá, jachty, súkromné triskáče či všetky významné nadnárodné firmy na svete), o peniaze vám potom už nejde. Ide vám hlavne o moc a tiež o „kvalitu vášho života“.

Tí najbohatší na planéte usúdili, že zvyšných 99% „neužitočných jedákov“, ktorí vlastnia jeden byt na sídlisku a jedno 10-ročné auto, spotrebovávajú príliš veľa z „ich“ vzácnych zdrojov a navyše ešte aj znečisťujú „ich“ planétu množstvom odpadu.

No a keďže na vykorisťovanie už vďaka spomínanému technickému pokroku nepotrebujú toľko ľudí ako v minulosti, tak sa tých „neužitočných jedákov“ rozhodli zbaviť.

Ale ako sa zbaviť takého množstva ľudí?

Samozrejme postupne. Ak by to urobili naraz, to by si plebs mohol všimnúť, že ho chcú vyhubiť.

Plán je tak na 5 až 10 rokov – pomocou falošnej pandémie, smrteľných vakcín, ekonomickej devastácie, hladomoru a možno satanisti neodolajú a prikročia aj k nejakým lokálnym krvavým občianskym vojnám.

Po plánovanej depopulácii falošnou pandémiou majú v budúcnosti väčšinu práce pre bohatých vykonávať roboti, umelá inteligencia a na zvyšné obslužné činnosti im bude stačiť možno 5% až 10% súčasnej populácie.

Avšak tí, čo prežijú, už nebudú slobodní ľudia. Má vzniknúť novodobá technokratická totalita, kde budú ľudia pod neustálym dohľadom. Preto teraz zavadzajú tie covid pasy. Neskôr ich chcú rozšíriť o digitálnu menu, zdravotné záznamy, školské záznamy, pracovné záznamy a ďalšie veci.

Všetko bude centralizované a bežní ľudia pod absolútnym dohľadom. A ak by niekto rebeloval, tak ho jednoducho vypnú – zablokujú mu digitálny pas, bez ktorého sa nikam nedostane, nič nenakúpi, nikto ho nezamestná, atď. – predstavu zrejme máte.

Tiež si všimnite tie celosvetové snahy presúvať ľudí preč z vidieka do miest, napríklad aktuálne u nás vyhlasovaním nových národných parkov a chránených území. Podobné aktivity však prebiehajú celosvetovo, je to centrálne riadený proces.

To preto, lebo v mestách sa budú ľudia ľahšie kontrolovať, nič si nedopestujú ani nič nedochovajú. Inými slovami, budú úplne závislí na systéme.

No a vidiek bude rezervovaný pre „elitu“. Tam budú mať svoje haciendy a prírodné rezervácie, čistú nedotknutú prírodu len sami pre seba, nebudú sa s ňou musieť deliť s plebsom.

Plebs uväznia v mestách, každých pár mesiacov sa bude musieť očkovať „posilňujúcou dávkou“, nebude nič vlastniť a bude šťastný. Určite ste už to motto počuli, autorom je Klaus Schwab zo Svetového ekonomického fóra, ktorý povedal:

„V roku 2030 nebudete nič vlastniť a budete šťastný.“

Záver

Takže teraz už v kocke viete, o čo v tejto falošnej pandémii ide a máte dve možnosti:

Možnosť prvá – byť poslušný a nechať sa v priebehu najbližších pár rokov vyhubiť. Ak náhodou so šťastím prežijete, tak zvyšok života budete vy i vaše deti žiť ako otroci v globálnej technokratickej totalite.

Možnosť druhá – vzbúriť sa, kým sa to ešte dá a nenechať sa vyhubiť ani zotročiť. Odpor a občianska neposlušnosť voči tyranii je momentálne jediná cesta, priam občianska povinnosť!

Začať môžete s bojkotom protizákonných opatrení. Ostatné veci prídu potom, teraz však treba hlavne s odporom začať.

Už nie je čas na okolky a pekné reči. Sme vo vojne. Vo vojne zvrhlých a parazitických „elít“ proti zvyšku ľudstva. Preto je načase, aby ste sa adekvátne tomu aj správali.

A všetci covidoví zločinci, kolaboranti elít a vlastizradcovia si môžu byť istí, že bude s nimi nemilosrdne naložené.

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vďaka za článok. Zaujímalo by ma do akej miery sa na tomto podieľajú farmaceutické spoločnosti.
  Dovolím si domnievať sa, že už za vtáčou a prasačou chrípkou, na ktoré sa medzičasom akosi pozabudlo, bola snaha ovládať a vlastniť. Nevyšlo to vtedy hlavne preto, lebo svet ešte nebol tak úzko spojení médiami, internetom a technikou, aby sa mohol dostatočne zmanipulovať.
  Autor knihy Nežiadúci účinok smrť- John Virapen, bývalé farmaceutické „zviera“ (medzičasom už zomrel, keby videl teraz čo sa deje….) v dávnej diskusii ( http://janochinfo.cz/nemoci/john_virapen.html ) citujem z rozhovoru :

  Určite ste počuli o prasacej chrípke.

  Iste.

  Minulý rok som bol v Belgicku na stretnutí so sekretárom ministerstva zdravotníctva. Počas stretnutia na chvíľu opustil miestnosť a ja som si na jeho stole všimol dokumenty. Nedalo mi to a prezrel som si ich. V tých dokumentoch jasne stálo, že spoločnosť GlaxoSmithKline (štvrtá najväčšia farmaceutická spoločnosť na svete pozn. -jš-) jedná s belgickou vládou o cene vakcíny proti prasacej chrípke. A to bolo v januári 2009. Debata o potrebe očkovania proti tejto chrípke začala v máji 2009.

  Takže sa pripravovali na potenciálnu epidémiu, o ktorej ešte nikto ani nevedel?

  Asi tak. Nejaký bacil sa “náááhodou” objavil v Mexiku. Oni ho tam doviezli. Ale nikdy sa z toho nestala pandémia. Rozumiete?

  Hm, ale to sa mohlo ľahko stať, nie? Nie je to príliš nebezpečné, zahrávať sa takto s nebezpečnými vírusmi? Čo ak by naozaj vypukla pandémia?

  No ak by naozaj vypukla, potom by samozrejme museli dodať nejaký reálne fungujúci liek, ale rozhodne by to nebola tá vakcína, ktorú bežne ponúkali. Spomínate si na vtáčiu chrípku?

  To asi každý. Ďalší hoax?

  Vtedy sa vyrobilo nepredstaviteľné množstvo vakcín, ale čo s nimi? Zaočkujú vtákov?

  Vakcína bola predsa určená ľuďom, nie?

  Áno, ale tá vakcína nebola neskutočným očkovaním. Lebo ani vtáčia chrípka v skutočnosti neexistovala!

  Tvrdíte, že vtáčia chrípka nebola nebezpečná, alebo že vôbec neexistovala?

  To druhé! Bol to celé jeden veľký podvod!

  A čo na to WHO (Svetová zdravotnícka organizácia)? Tým takéto maniere nevadia?

  WHO je banda k***v. A určite to tam napíšte!

  (smiech) Vidím, že ste presvedčený o zbytočnosti tejto organizácie…

  Absolútne! To, čo skutočne potrebujeme, sú nezávislé skupiny, ustanovené jednotlivými vládami, ktoré by vytvorili systém regulácie, ktorý by bol schopný kontrolovať, čo robia títo ľudia. „

 2. Mna neskutocne bavi tento web a tieto clanky :)))

  Zhrnme si to. Polici celeho sveta sa spykli a vymysleli si tuto pandemiu ?

 3. Čo tak kniha Noe od Sebastiána Fitzeka?

 4. Srandou je len to, ze ludia su si sami zodpovedny za vsetko v zivote. Aj teraz nikto nikoho nenutil do ziadneho ockovania, nosenia rusok alebo testovania. Poznam mnoho ludi co sa nezucastnili nicoho z toho. Ludia su si sami zodpovedny za svoju poslusnost. Keby mal kazdy rozum, tak sa nenecha manipulovat a bolo by. Nikto nam nedokaze nic vsunut do nasho zivota, lebo my si vsetko tvorime podla toho ako sa citime a ako myslime. No ak si vpustime do nasich mysli trojske kone v podobe nepriaznivych myslienok, tak stracame kontrolu nad svojim pocitom, sme v strachu a potom sa nam uz aj tieto trojske kone zhmotnuju v zivote.

 5. Sám 999 je na špagáte, je to lakmusový papier našej trpezlivosti. Sprostí sme my, tí chytrí sa nám smejú a možno ešte aj to by bol pre nás od nich prejav úcty. Tisíce zdravých ľudí čaká v hnusnom počasí, do ktorého psa by si nevyhnal, na špáranie v nose predmetom, ktorým psa by si netestoval a oni, tisíce ľudí to urobia lebo im to jeden 999 povedal. To u mňa nie je sprostosť, kdeže. Takéto dačo sa zatiaľ ešte v dejinách nevyskytlo. V zime, chlade, sychravom počasí. Muži, ženy a deti, úplne zdraví, na druhý deň nachladnutí, to je výsledok. Ten, čo im to nariadil sa škerí pekne v tepľúčku a státisíce prešľapujú vonku. Potom sa vysmeje pred kamerou, že ,,veď čo,, a ide sa ďalej. Ide sa ďalej? Ide sa ďalej. Státisíce zmarených plánov na základe nespoľahlivých tyčiniek, ľudia v karanténach, zdraví ľudia, ľudia bez príznakov, bez kašľa, bez horúčky, označovaní ,,áno,, a ,,nie,,. Jediní my na celej planéte a bez úžitku, jediní na planéte. Už to svedčí o všetkom. „Niet tam víťazov“ a boli sme jediný a prvý, všetci ostatní to robili inak a s lepším výsledkom, my stále najhoršie a čo je tragické – opäť je to tu a sú to tí istí, ktorí to boli aj minulý rok. Opäť nám nič nevysvetľujú, opäť máme akúsi vymaľovánku, opäť jediný na svete. Podľa nej sa náš bacil chová po 45.-tich kilometroch inak, vraj sleduje okresy. Pripomínam, znova to riadia celé tí istí, čo vlani. Ani už neviem, čo dodať … Skúste Vy, prosím. Prosím.

Pridajte komentár

*