Právnici a lekári varujú, že nemocnice už viac nie sú bezpečné miesta


Print Friendly, PDF & Email

Právnici a lekári varujú, že nemocnice už viac nie sú bezpečné miesta

(Brian Shilhavy, Health Impact News) – Nedávno Dr. Elizabeth Lee Vlietová publikovala článok o tom, že prijímacie procedúry do nemocníc sa stali ako prijímacie procedúry do väzníc.

Išlo o majstrovsky spracovaný článok, ktorý poukázal na v súčasnosti zavedené programy nanucujúce pacientom takzvané nemocničné covidové protokoly. Výsledkom týchto protokolov býva často predčasná smrť a eutanázia pacientov starších ako 50 rokov.

Dr. Vlietová nedávno tiež zverejnila tlačovú konferenciu s názvom „Zastavte očkovanie – Prichytený na videu“, kde sa rozprávala s viacerými lekármi a právnikmi bojujúcimi proti súčasnému nemocničnému systému, ktorý doslova zabíja ľudí.

Ide o 90 minútové video, ktoré môžete nájsť na platforme Rumble.

Bol urobený aj zostrih tohto videa podľa jednotlivých rečníkov do kratších úsekov a nahratý na platformy BitchuteRumble.

Mnohí z účinkujúcich lekárov sami stratili svojich milovaných, ktorí boli držaní v nemocniciach ako väzni a následne nemocnicou zabití.

Rozhodli sa preto podeliť so svojimi zážitkami a radami pre ostatných, aby sa ľudia vedeli pripraviť na pobyt v nemocnici, ak nastane takáto potreba.

Všetci rečníci svorne súhlasia s tým, že každý by sa mal brániť pobytu v dnešných nemocniciach, pretože podľa nich doslova vraždia ľudí tým, že im nanucujú covidové protokoly, často proti vôli pacienta alebo jeho rodiny.

Ak si myslíte, že niečo také by sa nikdy nemohlo stať v USA (alebo u nás), tak potom váš život a životy vašich blízkych sú momentálne ohrozené.

Rady a vedomosti, ktoré získate z týchto rozhovorov, môžu doslova znamenať rozdiel medzi životom a smrťou.

Advokát Thomas Renz: „Tieto nemocnice vraždia ľudí a oni to dobre vedia.“

Advokát Thomas Renz v súčasnosti pripravuje federálnu žalobu proti vláde za zamlčiavanie informácií pred verejnosťou o tom, ako nebezpečné sú vakcíny proti Covid-19, ktoré zabíjajú a poškodzujú množstvo ľudí.

V rozhovore s doktorkou Vlietovou rozpráva o svojej práci a vysvetľuje, ako vlastné dáta americkej vlády zo systému Medicare ukazujú, že liek remdesivir zabíja 25% pacientov a tiež, že 85% pacientov napojených na ventilátory dlhšie než 96 hodín napokon zomiera.

Podľa jeho názoru ide o úmysel, nie náhodu a zdravotníci v nemocniciach veľmi dobre vedia, že sa to deje:

„Pacienti hovoria lekárom ‘prosím nedávajte mi remdesivir‘ a oni im ho napokon aj tak podajú. Toto je dorážanie ľudí!“

Lekárom pracujúcim v týchto nemocniciach odkazuje, že ich osobne bude brať na zodpovednosť za vraždy.

Video s výpoveďou advokáta Thomasa Renza si môžete pozrieť tu:

Dr. Bryan Ardis: „Musíme zastaviť tento vražedný protokol. Život každého je teraz ohrozený.“

Dr. Bryan Ardis nedávno prišiel o svokra v nemocnici, ktorá mu nanútila covidový protokol.

Po tejto udalosti sa intenzívne oboznámil so štúdiami ohľadne remdesiviru a kriminálnymi aktivitami Anthony Fauciho (americký mix Mikasa a Lekvarského) v pretláčaní tohto nebezpečného lieku, kým iné, efektívnejšie a bezpečnejšie lieky, sa zakazovali.

Dr. Adris verí, že používanie nebezpečného remdesiviru je príčinou úmrtí č.1 na covidových oddeleniach nemocníc, nie covid samotný. Taktiež tvrdí, že nemocnice sú finančne motivované na používanie remdesiviru namiesto iných liekov.

Ďalej varuje ľudí, aby sa v súčasnosti snažili nemocniciam vyhýbať, nakoľko nemocnice medicínsky a zločinne „unášajú“ ľudí.

Rozhovor s Dr. Ardinom si môžete vypočuť tu:

Advokátka Ali Shultzová: „Izolácia v nemocnici je rovnaká ako nezákonné uväznenie a mučenie, teda zločin proti ľudskosti.“

Ali Shultzová bola hlavná právnička pre organizáciu Americký lekári prvej línie (America’s Frontline Doctors). Momentálne žije v štáte Arizona. Nedávno prišla svoju svokru, ktorú pomocou covid protokolu zavraždila Mayo klinika v meste Scottsdale.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Vďaka jej intervencii bola schopná zachrániť svokra, ktorého Mayo klinika prepustila skôr, než ho tam stihli zabiť.

Dnes Ali Shultzová pomáha ostatným ľuďom, ako podať trestné oznámenia na nemocnice, ktoré aplikáciou covidových protokolov vraždia ľudí.

Rozhovor s ňou nájdete tu:

Advokátka Lauren Martelová: „Covidový protokol vám môžu nanútiť, aj keď nemáte covid.“

Advokátka Lauren Martelová spolupracovala s Dr. Vlietovou na viacerých prípadoch pacientov v Severnej Karolíne, kde ich držali ako väzňov.

Hovorí o tom, ako sú vedúci zdravotníci v týchto nemocniciach zodpovední za zadržiavanie život zachraňujúcich liekov na Covid-19. Spomína tiež whistleblowera (interného vyzrádzača), podľa ktorého existuje plán na odmietnutie poskytnúť účinné lieky aj vtedy, keď si ich pacienti vyslovene vyžiadajú.

Zaoberá sa nielen právnymi krokmi ochrany pacientov, ale aj spôsobmi, ako by mohli orgány činné v trestnom konaní zastaviť tieto vražedné praktiky, ktoré sa dnes dejú v nemocniciach.

Advokátka Martelová spomína tiež hrozivé prípady ľudí, ktorí išli na jednotky intenzívnej starostlivosti (JIS-ky) bez žiadnych príznakov covidu či iných respiračných ochorení, urobili im PCR test, ten vyšiel pozitívne, následne im boli nasadené covidové protokoly, vrátane remdesiviru a o týždeň na to zomreli.

Výpoveď advokátky Martelovej si môžete vypočuť tu:

Maryann: „Vojnový veterán, bývalý policajt a otec zomrel ako medicínsky väzeň.“

V ďalšom emotívnom rozhovore spovedá Dr. Vlietová ženu menom Maryann, ktorá len nedávno prišla o svojho otca, ktorý zomrel ako medicínsky väzeň v nemocnici.

Maryann vyšla so svojim príbehom na verejnosť, aby varovala ostatných.

Podobne ako ostatní ľudia v tejto tlačovej konferencii, aj Maryann varuje ostatných ľudí, aby sa držali mimo nemocníc a radšej sa o svojich rodinných príslušníkov starali doma.

Rozhovor s Maryann nájdete tu:

Dr. Peter McCullough: „Správna včasná liečba vám pomôže vyhnúť sa nemocnici“

Dr. Peter McCullough je hlavným medicínskym poradcom pre Nadáciu Pravda v zdraví a často ho vídavať v alternatívnych médiách.

Dr. McCullough je zrejme najväčšou svetovou autoritou na správne včasné protokoly liečby Covid-19, ktoré, ak sa zavedú včas, dokážu človeka ochrániť pred nemocnicou.

Dôrazne upozorňuje na fakt, že vo väčšine nemocníc sú covidové oddelenia „uzavreté jednotky“, dokonca aj v nemocnici kde on sám pracuje, a že je nemožné presne vedieť, čo tam robia a aké protokoly používajú.

Jeho vlastné protokoly boli široko publikované a majú históriu účinnosti i bezpečnosti.

Výpoveď Dr. McCullougha si môžete vypočuť tu:

Záver

Sme veľkými dlžníkmi doktorke Elizabeth Vlietovej za to, že nám priniesla výpovede týchto lekárov a právnikov a upovedomila verejnosť o hrozných podmienkach, ktoré v súčasnosti panujú v nemocniciach v USA a určite aj inde vo svete.

Je hrozné počuť, že inštitúcie, ktoré majú v prvom rade liečiť a zachraňovať ľudí, robia dnes pravý opak – zabíjajú alebo väznia svojich pacientov.

Preto je nanajvýš užitočné vedieť, ako sa proti týmto zločincom brániť.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Brian Shilhavy, Zdroj: healthimpactnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-10-30-german-city-stops-tracking-covid-vaccine-deaths.html
  German city stops tracking covid vaccine deaths in order to suppress the truth about how many people are being KILLED by vaccines
  Nemecké mesto prestane sledovať úmrtia kvôli covid vakcíne, aby potlačilo pravdu o tom, koľko ľudí je ZAVRAŽDENÝCH vakcínami

  • U nas sa to vobec nerobi…urad nad dohľadom zdrvotnictva to potvrdil, ze im to iaden zakon neprikazuje….

 2. https://www.naturalnews.com/2021-10-30-sugata-das-cockpit-video-shows-last-moments.html
  Dr. Sugata Das: disturbing cockpit video shows last moments of cardiologist’s life before he crashed his private plane near San Diego, killing one other person
  Dr. Sugata Das: znepokojivé video z kokpitu ukazuje posledné chvíle kardiológovho života predtým, ako havaroval so svojím súkromným lietadlom neďaleko San Diega a zabil jedného ďalšieho človeka

  Bol zaočkovaný.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-10-29-japan-ends-vaccine-induced-pandemic-legalizing-ivermectin.html
  Japan ends vaccine-induced pandemic by legalizing IVERMECTIN, while pharma-controlled media pretends masks and vaccines were the savior
  Japonsko ukončilo pandémiu vyvolanú očkovaním legalizáciou IVERMECTINU, zatiaľ čo farmaceutmi kontrolované médiá predstierajú, že masky a vakcíny boli spasiteľom

  Japan is wary of vaccine companies, more aware of the damage they cause to human life
  Japonsko je opatrné voči spoločnostiam vyrábajúcim vakcíny, viac si uvedomuje škody, ktoré spôsobujú ľudskému životu

  Pandemic not nullified by vaccines
  Pandémia nebola anulovaná vakcínami

  Ivermectin helps flatten Japan’s largest covid curve
  Ivermektín pomáha vyrovnať najväčšiu japonskú krivku covidu

  Japan has hope with a better treatment plan.
  Japonsko má nádej na lepší plán liečby.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-10-29-facebook-youtube-censor-brazilian-president-jair-bolsonaro.html
  Facebook, YouTube censor Brazilian President Jair Bolsonaro for pointing out that covid vaccines destroy immune function
  Facebook a YouTube cenzurovali brazílskeho prezidenta Jaira Bolsonara za to, že poukázal na to, že vakcíny proti covidu ničia imunitné funkcie

  Over 32,000 Brazilians died following COVID-19 vaccination
  Po očkovaní proti COVID-19 zomrelo viac ako 32 000 Brazílčanov

 5. …je to veľmi smutný príbeh o tom zaočk.kardiológovi…práve ,,vďaka koronocirkusu“ a jeho ,,účinn.opatreniam“ 🙁 sa mnohí ľudia obávajú ísť do nemocnice…možno na 1 dň.vyšetrenie ešte, no na dlhšie radšej nie….

 6. Ďakujeme tímu bádateľa za preloženie ďalšieho článku. To je hrozné, že namiesto Ivermectínu podávajú Remdesivir, ktorý ľudí zavraždí.
  Aj to vieme, že nemocnice v USA aby dostali peniaze od poisťovne ľudí dajú na umelú ventiláciu (aj keď vedia, že ich tým zavraždia a aj keď to tí pacienti nepotrebujú). Ak dobre pamätám tak za pacienta ktorého dajú na umelú ventiláciu nemocnice dostanú US D 38 000.
  Prebieha vraždenie kvôli peniazom.

 7. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/janov-verona-a-terst-italove-se-dale-bouri-proti-covid-pasum/
  Janov, Verona a Terst. Italové se dále bouří proti covid pasům

  Naše média běžně nereflektují podstatné dění stále stoupající nespokojenosti občanů s koronavirovými opatřeními.

  V různých koutech Itálie stále probíhají proti covid pasu a diskriminačním opatřením současné italské vlády.

  • Aj Ja to tak vidím a vedia to aj doktory…je to potom ale vraždiaci kolotoč….Zamerali sa na dôchodcov a ludí v ustavoch sa nik nezastane. Hamba tak likvidovať seniorov , deti kvôli biznisu! Dúfam ,že ich spravodlivosť dobehne včas.

 8. https://otevrisvoumysl.cz/dr-michael-palmer-o-toxicite-mrna-vakcin/
  Dr. Michael Palmer – O toxicitě mRNA vakcín

  Ve zkratce…
  Dr. Michael Palmer v tomto krátkém videu vysvětluje problematiku toxicity mRNA vakcín proti covidu, a proč jsou tyto vakcíny velmi rizikové.

  https://otevrisvoumysl.cz/rumunsky-europoslanec-cristian-terhes%cc%a6-mluvi-v-evropskem-parlamentu-musime-bojovat-za-svobodu/
  Rumunský europoslanec Cristian Terheș mluví v Evropském parlamentu: „Musíme bojovat za svobodu”

  Ve zkratce…
  Rumunský europoslanec mluví v Evropském parlamentu, kde kritizuje farmaceutické společnosti, jejich netransparentnost, odebírání lidských práv evrospkých občanů, a další. Více ve videu.

 9. https://www.banned.video/watch?id=617c7902b94a4725101d3e47
  Insider: Vatican Meeting in Secret to Discuss AI and Transhumanism
  Zasvätenec: Tajné stretnutie vo Vatikáne s cieľom diskutovať o umelej inteligencii a transhumanizme

 10. https://www.banned.video/watch?id=617c319b01a85922d642114d
  Leo Zagami – Biden Meets With Pope To Progress Satanic Agenda
  Leo Zagami – Biden sa stretáva s pápežom, aby napredoval v satanskej agende

 11. https://zemavek.sk/novy-rakusky-premier-je-zo-stareho-slobodomurarskeho-rodu/
  Nový rakúsky premiér je zo starého „slobodomurárskeho“ rodu

  Rotariánsky tajomník ministerstva zahraničných vecí Martin Klus (SaS), ako je už u plagiátorov zvykom, našiel inšpiráciu v tyranomurárskom prístupe susedov a navrhuje pri zhoršení „pandemických“ čísel nariadiť neočkovaným zákaz vychádzania.

  Takisto len neuveriteľnou náhodou sa po vypuknutí škandálu a následnom odstúpení rakúskeho premiéra Alexandra Kurza stal jeho nástupcom práve slobodomurársky minister Schallenberg.
  Je úžasné mať priateľov nezištne pomáhajúcich zaviesť celosvetový apartheid, zvýhodňujúci slabochov a prostáčikov s experimentálnou krvou. Naozaj môže byť usvedčený plagiátor Klus hrdý, že je súčasťou takej veľkej tyranomurárskej rodiny. Koncom mája v nej navyše privítal prírastok, 3-kilogramového syna Leonarda. Nuž, všetkého dočasu.

  • Ander Kixa

   Mohol by pán Sebastian Kurz naskočiť tak rýchlo na takú závratnú politickú kariéru bez toho aby bol muládežnícky murár?
   Je to divadlo.

 12. Naučte sa z vakcíny odpadávať správne!

  https://m0.her.ie/wp-content/uploads/2015/10/29222939/MJ-gif.gif

  https://blog.giddyup.io/wp-content/uploads/2019/07/miamifl-november-29-2013-michael-jackson-ss-featured-750×420.jpg
  https://e3.365dm.com/18/05/1096×616/skynews-michael-jackson-fake-dance-move_4317990.jpg?20180523113610
  https://webcooltips.com/wp-content/uploads/2010/10/MJ-gravity-defying-dance.jpg

  Zdravie bez komentára…
  FBI agent’s gun discharges during dance floor backflip …
  https://abogado.com.ph/wp-content/uploads/2018/06/Untitled-1-12.jpg

  Zadným vchodom – Hospital funeral Protocol…
  https://www.rcinet.ca/en/wp-content/uploads/sites/3/2020/06/cp17723317-e1593529206905.jpg
  —————————–
  K článku…
  Nozokomiálne nákazy (NN) | RÚVZDK
  [Prehľadávať doménu ruvzdk.sk] https://www.ruvzdk.sk › ?page_id=892
  Nozokomiálne nákazy (NN) sú nákazy exogénneho i endogénneho pôvodu, ktoré vznikli v príčinnej súvislosti s pobytom osôb v zdravotníckom zariadení (nemocnica, ambulancia) alebo pri zdravotníckom výkone. NN sú: o jednou z hlavných príčin zvyšujúcej sa chorobnosti a úmrtnosti. o priamou a nepriamou príčinou rastu nákladov …

  Nemocničná nákaza – Wikipédia
  [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Nemocničná_nákaza
  Nemocničná nákaza, odborne nozokomiálna nákaza (skr.NN; gr. nosokomeion = nemocnica, nosos = choroba, komeo = starať sa) je prenosné ochorenie vonkajšieho alebo vnútorného pôvodu, ktoré vzniklo v súvislosti s pobytom osôb v zdravotníckom zariadení. Za nemocničnú nákazu sa považuje aj nákaza, ktorá sa s ohľadom na svoj inkubačný čas prejaví po prepustení pacienta zo …
  ———————–
  Čiže kto /okrem mojej matky – tá miluje nemocničné prostredie – zatiaľ, čo sa iný teší na dovolenku v tramtárii – ona sa teší do nemocnice – to je jej „hotel“, destinácia, kde jej konečne niekto ako „celoživotnej obeti niekoho iného“ – venuje pozornosť! – dostať sa po známosti do nemocnice – boha jeho – to je jackpot!/ kedy tvrdil, že nemocnica je bezpečné prostredie?! A tie ku.vy zdravoťácke aj privatizačné teraz môžu svoju zasratú nozokomiálnu nemocničnú „neviditeľnú“ špinu zvalovať na kovid!

 13. https://www.banned.video/watch?id=617db9d6fd6cd5283c2af2b3
  Emergency Saturday Broadcast! Plan To Spray Magnetic Nano Particles On Global Food Supply Announced
  Núdzové sobotné vysielanie! Oznámený plán rozprašovania magnetických nanočastíc na globálne dodávky potravín

  The U.N. led program states that humanity will be forcibly implanted with quadrillions of tiny transmitting microchips
  Program pod vedením OSN uvádza, že ľudstvu budú násilne implantované kvadrilióny malých vysielacích mikročipov

 14. https://www.banned.video/watch?id=617da556fd6cd5283c264665
  Fight Back Now Or You Will Be Treated Like LIVESTOCK
  Postavte sa na odpor teraz, inak sa s vami bude zaobchádzať ako so ZVIERATAMI

 15. https://cz24.news/nehorazne-predrazenie-slovenskej-ucasti-na-expo-dubaj-2020-kto-sa-nabalil/
  Nehorázne predraženie slovenskej účasti na Expo Dubaj 2020. Kto sa nabalil?

 16. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/10/31/catherine-austin-fitts-slavery-or-freedom.aspx
  The Only Choice Left: Slavery or Freedom
  Jediná voľba zostáva: otroctvo alebo sloboda

 17. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/silenstvi-neuveritelny-zaznam-jak-fda-schvaluje-pouziti-vakcin-pro-deti-ve-veku-5-11-let/
  Neuvěřitelný záznam, jak FDA schvaluje použití vakcín pro děti ve věku 5-11 let

  Co je nejvíce zarážející? Následující vyjádření jednoho z panelistů, Dr. Rubena:
  „Nikdy se nedozvíme, jak bezpečná je vakcína, dokud ji nezačneme podávat. Tak to prostě chodí.“
  Dr. Ruben, FDA

 18. https://www.hlavnespravy.sk/dr-peter-mccullough-moj-pacient-zomrel-na-covid-vakcinu/2736380
  Dr. Peter McCullough: Môj pacient zomrel na COVID vakcínu

  V rozhovore pre Centre for Research on Globalization Dr. Peter McCullough povedal, že jeden z jeho pacientov zomrel v dôsledku covid očkovania. Povedal tiež, že štátne zdravotnícke a regulačné agentúry nie sú transparentné, pokiaľ ide o bezpečnosť vakcíny

 19. Ruský prezident Vladimir Putin vyzval země G20, aby co nejdříve vyřešily otázku vzájemného uznávání certifikátů o provedeném očkování proti covidu-19. Uvedl to během svého vystoupení na videokonferenci na summitu organizace.
  Podle jeho slov je navíc velmi aktuální otázka, aby Světová zdravotnická organizace urychlila proces prekvalifikace (posouzení kvality bezpečnosti a účinnosti) nových vakcín a léků.
  „Jsem si jistý, že čím dříve se to udělá, tím snazší bude obnovení globálního podnikání a včetně nejvíce postiženého cestovního ruchu,“ řekl Putin.
  Upozornil také na skutečnost, že koronavirus neustále mutuje, proto je nutné vyvinout mechanismy pro systémovou a rychlou obnovu vakcín.
  https://cz.sputniknews.com/20211030/putin-vyzval-g20-k-urychlenemu-reseni-otazky-uznavani-vakcin-proti-koronaviru-v-jednotlivych-zemich-16344927.html
  *****
  A některé druhy globálního podnikání funkgují i přes zákazy COVID – viz třeba supermarkety, které vlastní KLAUS NWO SCHWAB a konkurenti krachují.

  • A Putin sa odkopal…

   • Rusko žije taky převážně z turistického ruchu. USA a Česká republika jsou vedeni jako nepřátelé RF, k tomu nějaké předchozí vláda zakázala vydávat víza čechům, kteří chtějí cestovat do ruska (asi 2 roky zpátky), jak je to nyní netuším, ale co jsem četl jeden příspěvěk, tak rusi létící do československa musí letět do budapešti a pak po vlastní ose do slovenska nebo česka.

    • Ander Kixa

     ak ide o cestovný ruch tak by stačilo aby Rusko jednostranne akceptovalo všetky certifikáty odkiaľ chodia turisti. Načo by podporovali cestovanie Rusov do zahraničia čo vytvára negatívnu bilanciu v cestovnom ruchu ?
     Čiže cestovný ruch z toho kľudne môžeš vynechať.
     Áno, Pitin sa odkopáva stále viac a už mu vidno viac ako ponožky.

     • provokater

      Kixo, nejebaj do Putina.

     • provokatér: Liliputin je rovnaký politik ako ostatní. Nebyť silného odporu rusov, boli by kovidpasy aj v tam. Politici sù správcovia kolónií.

 20. V Glasgowe sa v nedeľu začína klimatický summit OSN, ktorý potrvá do 12. novembra. Na konferencii sa očakáva účasť približne 20.000 politikov, diplomatov a aktivistov. Prísť má aj americký prezident Joe Biden, generálny tajomník OSN António Guterres, predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová či švédska aktivistka Greta Thunbergová, uvádza denník The Scotsman

  https://www.hlavnespravy.sk/v-glasgowe-sa-zacina-klimaticky-summit-cop26/2736402
  *****
  Tam kdyby naběhlo zatýkací komando, to by byly žně!

 21. ..milá Jean, vďaka za kopec dobrých príspevkov a aj tímu Bádateľa za ozaj dobrú prácu. ….Vatikán sa ,,vyfarbuje“, mnohí ľudia stále ,,idú do radu“, nemocnice sa ,,stávajú horor.miestom“…tiež je zaujímavé, že ešte stále tam niek.ľudia radi idú, presne ako bolo spomenuté- miesto hotel.izby :-(… a je veľmi smutné, čo sa tu všetko deje …ten príspevok o správnom odpadávaní z vakcíny ma ozaj pobavil :-), no takto asi nikto odpadávať nebude :-(… aj Putin sa už ,,takto nastavil“ ? som nemilo prekvapená, myslela som si, že aj vďaka nemu to môže ísť k lepšiemu…veľmi ma sklamal…… tak to sa musíme ozaj postaviť na odpor, napr.aj práve tými zrkadl.protestami…, predsa to musí mať iný koniec, nie taký ako chcú globalisti… musíme myslieť nielen na seba, ale aj naše deti a vnúčatá, tak sa pristavujme a berme si príklad z našej krásnej slovens.hymny…..

 22. https://www.youtube.com/watch?v=qKKbH-gdoQI
  Milan Mazurek : Ostré slová na Sulíka, Matoviča a Remišovú

 23. Asi dvadsiati, zrejme dohodnutí občania si v obchode sňali rúška a odmietli si ich nasadiť. Predavači namiesto toho, aby ich čím skôr nechali zaplatiť a odísť, ich odmietli vybaviť a zavolali na nich políciu. Niekoľko hodín bol supermarket takto paralyzovaný (písali sme o tom tu ).

  Revolúcia prievidzských tvárových nudistov sa začala iba ako drobný prehrešok proti nejakej vyhláške, ktorá nemá oporu v zákone a už vôbec nie v Ústave. Reakcia tvárových „textilákov“ bola však až fanaticky tvrdá: tých ľudí predavačky neobslúžili, radšej dopustili škodu na tovare, škandál za účasti polície a dočasné zatvorenie predajne.

  Išlo v prípade tejto vzbury naozaj o rúška? Do akej miery rúška fungujú a ovplyvňujú prenos nákazy, to bolo už predmetom mnohých vášnivých sporov. Ich zástancovia sú presvedčení, že štatisticky pomáhajú, ich odporcovia sú naopak toho názoru, že sú zbytočné a dokonca škodia. V tomto prípade je však úplne jasné, že nešlo o rúška: tie boli iba bezprostrednou zámienkou pre vyventilovanie hnevu ľudí, a to z oboch strán barikády.
  https://www.hlavnespravy.sk/co-to-stvarali-tvarovi-nudisti-v-supermarkete-lidl-v-prievidzi-a-preco-tam-boli-kuklaci-aj-psovodi/2736552

  tu škodu na tovare, nechal zaměstnavatel zaměstnancům uhradit? Třeba v českých řetězcích bylo (možná ještě je), že když zboží prochází zárukou, je zaměstnanec daného úseku povinnen si toto zboží odkoupit!

 24. Rumunský europoslanec Cristian Terheș mluví v Evropském parlamentu: „Musíme bojovat za svobodu”
  A cituji z článku Euroactive z 22. ledna 2021, kde se píše tohle: Smlouva podepsaná mezi farmaceutickou společností a Evropskou komisí v listopadu 2020, byla zpřístupněna europoslancům v úterý v limitované formě poté, co společnost souhlasila s otevřením smlouvy pro podrobné přezkoumání. Cože? Cože? Takže vy evropským občanům vnucujete lékařský produkt, aniž by věděli, co je obsahem této smlouvy? Nejen, že to neví oni, my to nevíme. My to nevíme. Takže po hodně tlaku na parlament, článek říká, tyto smlouvy nám a veřejnosti byly zveřejněny. A já vám chci ukázat některé stránky té smlouvy. Řekněte mi, jestli je tohle v pořádku, aby evropští občané byli vystaveni této situaci, kdy nemohou chodit do práce, nemohou chodit do obchodů, nemohou své děti posílat do školy, kdy se nemohou svobodně pohybovat z jedné země do druhé. Pokud nejsou očkovaní jedním z těchto produktů. Takže tohle jsou smlouvy, které Komise zveřejnila se schválením společnosti. Tohle je neslýchané. Ukážu vám stránky. Tohle jsou ty stránky.

  https://otevrisvoumysl.cz/rumunsky-europoslanec-cristian-terheș-mluvi-v-evropskem-parlamentu-musime-bojovat-za-svobodu/

 25. holistický prístup

  Diskusný príspevok z iného webu:

  RadekM
  Ve světle nových událostí kdy je od 1.11 zrušeno proplácení testů a jako bonus je zkrácena jejich platnost, tak jsem připravil jednoduchý právní rozbor situace, která nás čeká a jak se tím nenechat zaskočit.

  Takže pokud jde o vstup do restaurace nebo obecně nějaké budovy vč. zaměstnání platí následující jak je uvedeno v článku.

  Nikdo není oprávněn znát vaše osobní informace o zdravotním stavu. Nicméně pro ty z vás co nechtějí jít do konfliktu klidně řekněte, když se vás někdo zeptá, že očkovaný jste i když nejste. Nebo sebou třeba noste v mobilu certifikát někoho jiného a ten ukažte:) Lidí ochotných nechat ho dát ofotit, mám okolo sebe spoustu a vy určitě také:) Vtip je v tom, že nikdo není oprávněn si ověřit, že to co říkáte je pravda. Musel by mu váš doktor sdělit vaše zdravotní údaje a to je protizákonné a žádný doktor to neudělá.

  V případě, že vás na místě vyhmátne nějaký státní ouřada tak platí.

  Policie – ta nemá právo znát vaše osobní informace o zdr. stavu, takže těm v souvislosti s vaším zdr. stavem nesdělujte vůbec nic už z principu. Policie vás smí pouze legitimovat a dát vám zákonnou výzvu, aby jste opustili prostor. Tu doporučuji poslechnout, aby vás nevyvedli násilím, jak je dnes bohužel zvykem.

  Dále se můžete setkat s úředníkem hygieny. Ten se vám hned na začátku kontroly musí prokázat svým služebním průkazem a dokumentem, který ho opravňuje k vaší kontrole viz § 5 odst 2 písm b) z.č. 255/2012 kontrolní řád.
  https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2012-255?text=kontroln%C3%AD%20z%C3%A1kon#f4747129

  Nicméně jak se píše v článku zákony jsou dnes jen trhací kalendář takže doporučuji postupovat takto. Prostě jen řekněte, že využíváte svého práva nevypovídat dle § 53 odst. 2 a 55 odst. 4 správního řádu z.č. 500/2004 a odmítněte předkládat jakékoliv důkazy (certifikát, potvrzení) a už vůbec nic nevypovídejte. Vypovídáte totiž vlastně proti sobě. Nic tedy nevysvětlujte, neargumentujte zákony, prostě jen oznamte, že využíváte svého práva nevypovídat a nepředkládat žádné důkazy. Pouze si ublížíte ať řeknete cokoliv jiného!!! Na místě také odmítněte cokoliv platit. Ať to dají do přestupkového řízení.

  Na řízení pak jen zopakujte, že využíváte svého práva nevypovídat a nic nepředkládat na svou obhajobu (§53 a 55 viz výše). Tedy když vy sami na sebe nic neřeknete, tak to jsou oni, kdo musejí prokázat vám, že v době kontroly jste neměli platné očkování nebo test. A tím se dostanou do důkazní nouze, protože to by jim musel někdo sdělit vaše osobní informace o zdravotním stavu a to se nesmí:) Sdílet moje os. informace o zdravotním stavu s 3 osobou je nezákonné. Museli by na to mít papír od soudu a ten jim ho nedá, protože opatření, nařízení… bude opět zrušeno jako protizákonné, protože přesně to je.

  Nenechte se tedy vyděsit a rozhodit státní kontrolou. V klidu a s rozvahou prostě jen oznamte, že využíváte svého práva nevypovídat a dál nic nekomentujte.
  V případě, že vás policista legitimuje na žádost ouřady z hygieny, pouze si nahrajte na mobil, že jste policistu informovali, že nesouhlasíte podle GDPR s tím, aby komukoliv dalšímu sdělil vaše osobní údaje o vaší totožnosti, zejména ne tomu z hygieny:). Tohle si opravdu zdokumentujte. Pak to můžete využít jako další zbraň proti nim.

  Všem přeji mnoho odvahy a pevné nervy.

  • ešte nám prezraď, či si citoval české zákony alebo slovenské?

   • holistický prístup

    ametyst,

    ďalší úplne zbytočný komentár od TEBA … 🙂

    SK záKONy sú podobné … priam totožné – diktované z jediného TEMNÉHO centra … ČR, SK, …, – sú len pobočky jedinej firmy …

    PS: Čo Ťa núti takto trápne sa zviditeľňovať?!? … si sama – úplne sama … opustená aj sama sebou … už si bola na tom PIVE?!?

    • SS – ty kedy chceš ísť k tomu zubárovi?
     http://lowres.cartoonstock.com/medical-holistic-holistic_dentists-holistic_medicines-alternative_medicines-alternative_treatments-smb081129_low.jpg

     Alebo radšej na plastiku – spustiť aspoň jedno Kinder vajco do prázdneho mieška?
     https://cdn.psychologytoday.com/sites/default/files/styles/image-article_inline_full_caption/public/field_blog_entry_images/Cryptorchidism%20Types.jpg?itok=benUBSNN
     ————————————————–
     ametyst – SS troll sem vnáša – pod zámienkou preberania komentárov – už asi 3.-4. krát – rádoby bububu korporátne zákony. Lebo chaos je jeho náplň práce! Na Slovensku určite zatiaľ neexistuje možnosť, aby nejaký pičus z hygieny kontroloval zdravotný status občana vo verejne prístupmom priestore, resp. aj v inak neverejnom priestore s režimom vstupu!
     Hygiena môže – v prevádzkárňach kontrolovať úroveň hygieny práce a sociálnych zariadení a vo vybraných prevádzkárňach – potravinárstvo a iné služby blízkeho fyzického kontaktu – zdravotnú spôsobilosť personálu, čo je okrem bezinfekčnosti v zmysle prenášania konkrétne určených chorôb, aj kontrola odbornej spôsobilosti – napr. predavačka, resp. jej zamestnávateľ musia predložiť doklad o absolvovaní školenia o správnom nakladaní s potravinárskym tovarom, masér svoju spôsobilosť – aby nepoškodil klienta nesprávnym postupom, kaderníčky – spôsobilosť pri nakladaní s nebezpečnými látkami, ako je peroxida iné, spôsobilosť poskytnutia prvej pomoci, a iné. Toto je to, čo sa obchádza. teda neexistuje, aby ma nejaká hygiena kontrolovala ako hotelového hosťa, či som očkovaný! To už by bolo presadzovanie korporátnych záujmov farmakomafie! V Česku – vďaka idiotom, ktorí si zvolili vakcinačnú juntu to snažia presadiť – čiže sociálny experiment a takéto blogy sú súčasťou vytvárania informačného pola – že „už to platí – takto sa bráňte!“ Hovno!

     „a) požadovat prokázání totožnosti fyzické osoby, jež je přítomna na místě kontroly, jde-li o osobu, která plní úkoly kontrolované osoby, nebo osobu, která může přispět ke splnění účelu kontroly,“

     REPLAY – “ která plní úkoly kontrolované osoby“ ‚zamestnávateľ, zamestnanec v kontrolovanej prevádzkárni, resp. v objekte podliehajúcom kontrole!

     No – a toto je zákonná platforma, ktorú sa pokúšajú zmeniť pre uplatnenie prokorporátneho gestapa! Pokúšajú!

     S týmto trollom si tu ešte užijete!

     • holistický prístup

      Správne, Chrobáčik Truhlíček – si TROLL a všade, kde sa nanominuješ, si to skutočne užívajú až do Tvojho zablokovania … 😀

 26. Radikální odpůrci očkování na Slovensku pronásledují lékaře, epidemiology i politiky. Naposledy si svůj vztek vybíjeli před domem žilinské županky Eriky Jurinové. Infektolog Vladimír Krčméry se dokonce musel skrývat v zahraničí. Antivaxeři je obviňují z genocidy.
  Své zkušenosti vylíčila Jurinová, která je příbuzná šéfa hnutí OĽaNO Igora Matoviče, na svém Facebooku. V pátek večer, když nebyla s manželem doma, se před jejím dvorkem „shromáždila skupina, zřejmě antivaxerů“. Doma tehdy byla podle jejích slov 82letá maminka „s podlomeným zdravím“ a nejmladší dcera.
  https://cz.sputniknews.com/20211031/slovensko-zacali-terorizovat-agresivni-antivaxeri-kvuli-nim-uz-musel-zasedat-ustredni-krizovy-stab-16349683.html

 27. Mesík: malú prevádzku scedia z krvi, Jarčuškovi, ktorý zarába u farmakofiriem, udelili pokutu 250 Eur.
  Juraj Mesík sa vracia k udalostiam okolo infektológa Jarčušku. Upozorňuje, že zatiaľ čo malého podnikateľa za porušenie nariadení štát zoderie z kože, „náš človek“ Jarčuška dostal smiešnu pokutu. Pritom berie veľké prachy od farmaceutických spoločností.

  Takto presne sa postupuje voči občanom,ktorí si nechcú nasadiť rúška do obchodov a ONI kasta covid vyvolených sa nám smejú za chrbtom. To je pre Jarčušku čo?, Treba ho vyhodiť, treba ho odstrániť z komisie a zamedziť mu tak rozhodovať o NÁS. Iných potrestajú zatvorením prevádzok, obmedzovaním ap.

  Už sa pripravujú na lockdown, lebo opozícia chystá protesty,však ako im inak zabrániť.
  Už aj sestra Matoviča sa nemôže pozerať na niektoré veci, ktoré ON kritizoval a teraz robí to isté a ešte horšie.

  A prezidentka keď otvorí ústa tak všetko negatívne len voči opozícii a kryje všetky prešľapy tejto bandy. Sme zvedaví ako sa dorieši napr.24 miliónov eur uniknutých do rajov. Aby toto spáchali nejaké jednoduché úradníčky toto môžu rozprávať iba „blbcom“. Takto s nami manipulujú vo všetkom. A ešte sa uvidí ako prezidentka naloží s petíciou za predčasné voľby. Asi tušíme, pretože s vládou by asi išla do zabudnutia aj ONA. Uvidíme v tomto prípade jej spravodlivý rešpekt a vyhlási predčasné voľby.
  Lebo ak sa niekto niečoho bojí ako čert kríža, tak marí čo sa dá!

 28. https://cz24.news/mudr-pollert-jestli-ma-nekdo-pozitni-test-tak-to-neznamena-ze-je-nemocny-s-covidem-video-cz-2min/
  MUDr. Pollert: Jestli má někdo pozitní test, tak to neznamená, že je nemocný s covidem (VIDEO CZ, 2min)

 29. https://cz24.news/poslanec-lubos-blaha-pribuda-obeti-ockovania-na-jeho-nasledky-zomrel-aj-nas-priatel-ex-poslanec-jaro-paska-a-ludia-ktori-maju-obavy-z-ockovania-su-zbavovani-ludskych-prav-a-slobody/
  Poslanec Ľuboš Blaha: „PRIBÚDA OBETÍ OČKOVANIA, NA JEHO NÁSLEDKY ZOMREL AJ NÁŠ PRIATEĽ EX-POSLANEC JARO PAŠKA. A ĽUDIA, KTORÍ MAJÚ OBAVY Z OČKOVANIA, SÚ ZBAVOVANÍ ĽUDSKÝCH PRÁV A SLOBODY!”

 30. viete, či neviete, dobre či zle je na druhom svete, keď sa tam nehrniete, no očkovanci sú v dobrej šanci…

  • Šanca – to je obranný val!
   A vlna za vlnou sa valí!
   Tretia vlna už ten prvý val valí!
   Na ten druhý – neočkovanci zastali!
   Stojte očkovanci!!! Šance nemáte!
   Bo už v tom prvom vale zhnijete!

 31. ČESKO: Ministerstvo zdravotníctva ČR sa rozhodlo spáliť ďalšie desiatky tisíc proticovidových vakcín od spoločnosti AstraZeneca, ktorým na konci októbra končí dátum spotreby. Vyplýva to zo zistení stanice Rádiožurnál Českého rozhlasu (ČRo), ktorý o tom informoval v sobotu na svojom webe.

  Väčšinu z uvedených vakcín však rezort zdravotníctva nemôže dohľadať. Podľa ministerstva je možné, že očkovacie látky sa nachádzajú v jednotlivých krajoch, v evidencii ich ale nemôže nájsť. Dátum spotreby totiž skončí 55 000 dávkam vakcín od AstraZenecy. Rádiožurnál o tom informoval už v prvej polovici septembra a ministerstvo zdravotníctva toto číslo potvrdzuje. Odvtedy zdravotníci podľa údajov na webe rezortu podali zhruba tisíc dávok tejto vakcíny. Do spaľovní by tak malo zamieriť 54-tisíc dávok.
  https://cz24.news/cesi-chcu-spalit-vakciny-astrazeneca-vacsinu-z-nich-vsak-nevedia-najst-spinave-ksefty-politikov-a-zdravotnikov/

 32. Země G20 uznávají nutnost dosažení globální uhlíkové neutrality do poloviny 21. století, uvádí agentura Reuters s odkazem na závěrečné komuniké.
  Reuters dále uvádí, že nejvyšší představitelé G20 vyzvali k opatřením, která by omezila nárůst globálního oteplování na úrovni 1,5 stupně Celsia.
  Vedoucí představitelé zemí G20 se zavazují zkrátit dobu vývoje nových vakcín proti různým nemocem v podmínkách pandemie ze 300 na 100 dní.
  Země G20 zajistí dostatečnou produkci vakcín proti koronaviru, budou usilovat o spravedlivou distribuci.
  https://cz.sputniknews.com/20211031/zeme-g20-prijaly-zaverecne-komunike-na-summitu-v-rime-16352711.html

 33. SLOVENSKO: Štefan Harabin je náš zrejme najznámejší bezrúškovec, na ktorého je zatiaľ krátka nielen polícia, ale aj kompetentné orgány. pretože v zákonoch sa vyzná.

  Ochota nosiť na tvári rúško je na Slovensku stále menšia a menšia. Ľudia sa búria a odmietajú ju argumentujúc na porušovanie zákonov aj Ústavy. A práve preto sa Štefan Harabin rozhodol na portáli Za slobodný život a zdravie na Slovensku zverejniť niekoľko platných zákonov i v rámci našej Ústavy a tiež Charty základných práv Európskej únie aMedzinárodného paktu OSN o občianskych a politických právach.
  https://cz24.news/existencia-uzneseni-vlady-sr-a-vyhlasky-uvz-su-pravne-nulitne-dolezite-pravne-rady-judr-harabina-ktore-vam-urcite-pomozu-pri-covidovom-sialenstve-a-kriminalnom-vladnych-zlocincov/
  *****
  Heger k incidentu v obchode: Týmto ľuďom sa musí jasne ukázať, že zákon platí pre každého
  Na vyhlásenie núdzového stavu ani na povinné očkovanie proti ochoreniu COVID-19 nie je na Slovensku politická vôľa. V nedeľnej politickej diskusnej relácii TA3 V politike to povedal predseda vlády Eduard Heger (OĽANO). Ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského (nominant OĽANO) zatiaľ meniť nechce
  https://www.hlavnespravy.sk/heger-k-incidentu-v-obchode-tymto-ludom-sa-musi-jasne-ukazat-ze-zakon-plati-pre-kazdeho/2736698

 34. Nařízení evropského parlamentu a rady Evropské unie 2021/953 ze dne 14. června 2021
  31.10.21

  Evropská unie:
  „Je nezbytné zabránit přímé i nepřímé diskriminaci osob, které nejsou očkovány, například z lékařských důvodů, protože nejsou součástí cílové skupiny, které se očkovací látka proti onemocnění covid-19 v současné době podává nebo pro niž je povolena, jako jsou děti, nebo protože dosud neměly příležitost se očkovat nebo se rozhodly nenechat očkovat. Výkon práva na volný pohyb nebo využívání přeshraničních služeb přepravy cestujících jako je letecká, vlaková, autokarová nebo trajektová doprava či jakékoli jiné druhy dopravy by proto neměly být podmíněny držením certifikátu o očkování nebo držením certifikátu o očkování očkovací látkou proti onemocnění covid-19. Toto nařízení navíc nelze vykládat tak, že zakládá právo či povinnost nechat se očkovat.“
  ______
  Jak je možné, že evropské protektoratní vlády, včetně té naší, nerespektuji rozkazy samotné věrchušky? Kde to jsme?
  http://zvedavec.org/vezkratce/18238/
  https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX:32021R0953

  • Myslím,že si pletiete EU a Radu Európy! To si pletie aj VK z Aeronetu.

   Rada Európy – Wikipédia
   [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Rada_Európy
   Rada Európy (po angl.Council of Europe, skratka COE) je medzinárodná (medzivládna) organizácia európskych štátov, ktorej hlavným cieľom je ochrana ľudských práv a posilňovanie pluralitnej demokracie, prispievanie k uvedomovaniu si a rozvoju európskej kultúrnej identity, harmonizácia práva európskych krajín, hľadanie riešenia problémov typu xenofóbia, menšiny, ochrana …
   A teraz kto je členom RE – Slovensko určite áno!

 35. Bukovský: covid semafor je založený na vymyslených a nevedeckých kritériách
  Podľa I. Bukovského je covid automat len prostriedkom vlády na vynucovanie očkovania. Vláda hrozí čiernou farbou a nevedeckými, vymyslenými kritériami vydiera občanov, aby ich donútila dať sa očkovať. Bukovský vidí zo súčasnej situácie len jedno východisko.

  Lekár Igor Bukovský uverejnil výzvu predsedovi vlády Eduardovi Hegerovi. Podľa Bukovského používa vláda na čele s Hegerom covid automat a čiernu farbu na ňom ako prostriedok vydierania a vyhrážok. „Vyzývate ľudí, aby sa dali očkovať,“ pripomína Bukovský a dáva najavo, že konanie vlády prekukol. Premiér využíva čiernu farbu na covid semafore len pre účel vyhrážok občanom.

  Covid semafor totiž podľa Bukovského nie je založený na serióznych vedeckých faktoch, „ale na subjektívnych názoroch a vymyslených kritériách a to z údajov ktoré sú veľmi nepresné a neprehľadné.“

  Heger podľa známeho lekára, ktorého pre jeho názory na internete blokujú, nielen, že nezvládol riešenie zdravotného problému ale „celú spoločnosť uvrhol do emocionálneho a právneho chaosu, ekonomickej krízy a rozvratu, aký si nikto v našich životoch nepamätá.“ Bukovský má obavy, žepokiaľ sa nepodarí toto deštruktívne pôsobenie čím skôr zastaviť, v našej spoločnosti môže vybuchnúť otvorené fyzické násilie. „Tomu treba za každú cenu zabrániť,“ hovorí.

  Bukovský preto požaduje, aby vláda dala výkonnú a politickú moc do rúk prezidentky; a aby tá bezodkladne vymenovala vládu odborníkov. Táto vláda obrazne povedané stratila mandát viesť Slovensko, pretože situáciu nezvládli a svoje šance premrhali.

  P. doktor stačí ak prezidentka vyhlási predčasné parlamentné volby, lebo výber odborníkov,ktorých by ONA navrhla, nemám dobrý pocit. Možno by tam dala nejakých Jarčuškov, Sabakov ap..,alebo kaviarenských liberálov,alebo by sa riadila istou ambasádou. Takže prezidentku by bolo dobré z vymenovania vlády neoslovovať. Veď vidíte koho postoje propaguje a obhajuje. Verili sme jej, ale sklamala na plnej čiare.

  • holistický prístup

   Bukovský priznal, čí je OTROK – odhodil masku.

  • Terno, ten záverečný odsek je priam dokonalý
   …teda s výnimkou poslednej vety (od začiatku bolo neprehliadnuteľné, kým bola príslušná kandidátka na prezidentskú pozíciu pretláčaná a prečo sa musel Mistrík vzdať svojej kandidatúry na jej prospech)

 36. Mesík pripomína výročie zákazu ambulantnej liečby covidu, čo viedlo k národnému masakru
  26.10.2021 MUDr. Juraj Mesík na svojom facebooku napísal:

  „Dnes je tomu presne rok, čo korupčno-plagiátorská vláda prikázala ambulantným lekárom neliečiť covid a do dusiacich sa potom v nemocniciach pumpovať neúčinný remdesivir po 2100 eur za balenie. Dokument sa volal ”Terapeutický manažment pacientov s COVID 19″ a bol pre slovenských lekárov záväzný hlboko do jari 2021.”

  Nezávislý analytik pripomína, že išlo o míľnik, z ktorého by sa bolo treba minimálne poučiť. V niektorých krajinách ako Brazília dokonca vyšetrovanie Senátu dospelo k obvineniu prezidenta Bolsonara zo zločinov proti ľudskosti. Mesík zavesil tento graf s poznámkou: „Uvidíme ako u nás…”

  Mesík ďalej dodáva: „Na Slovensku v priamom dôsledku príkazu vlády došlo k najväčšiemu masakru obyvateľstva od rokov druhej svetovej vojny. Zákaz lekárom liečiť vážne chorých ľudí nemá v ľudských dejinách obdobu. Domnievam sa, že odopretím existujúcej a vtedy už dobre známej a vysoko účinnej prevencie a liečby covidu (Zelenko, Marik, McCullough, Borody, Raoult a iné ťažké váhy skutočnej svetovej medicíny) občanom SR členovia vlády a “odborníci”, ktorí im radili, spáchali zločiny proti ľudskosti, ktoré sú – za predpokladu, že nedôjde k úplnému rozvratu právneho štátu a demokracie – nepremlčateľné.”……………čl. Zem a vek pokračuje.

  Tak toto je fakt silný argument na to aby sa v budúcnosti vyvodila zodpovednosť.

 37. https://www.protiproud.cz/duchovni-svet/6105-covid-a-velky-reset-epizoda-valky-mezi-bohem-a-satanem-zlocin-stovek-na-miliardach-bude-dalsi-norimbersky-proces-o-zdravi-neslo-nikdy-lide-se-musi-probudit-nelze-slouzit-dvema-panum-chceme-nenavist-a-tyranii.htm
  Covid a Velký reset: Epizoda války mezi Bohem a satanem. Zločin stovek na miliardách. Bude další Norimberský proces? O zdraví nešlo nikdy. Lidé se musí probudit. Nelze sloužit dvěma pánům. Chceme nenávist a tyranii?

 38. https://aeronet.cz/news/univerzitni-klinika-v-nemeckem-munsteru-zastavila-ockovani-svych-11-000-zamestnancu-posilovaci-3-davkou-kvuli-nezvykle-vysokemu-poctu-vedlejsich-priznaku-podle-nemeckych-zdroju-jde-o-vysoke-horecky/
  Univerzitní klinika v německém Münsteru zastavila očkování svých 11 000 zaměstnanců posilovací 3. dávkou kvůli nezvykle vysokému počtu vedlejších příznaků! Podle německých zdrojů jde o vysoké horečky přes 39 stupňů Celsia, nesnesitelné bolesti zubů, šlach a kloubů, což vede k imobilitě očkovaných a k vyřazení z pracovního procesu! Zemské vlády však přesto chystají lockdowny pro neočkované osoby, s výjimkou léků a potravin nebudou smět nic jiného nakupovat, na stole však leží otázka, jestli jim zakázat i chození do práce! Takový teror nepanoval v Německu ani za Hitlera vůči Židům!

  • A stejně jako v Německu a v Rakousku, snaha o zavírání neočkovaných do lockdownů přijde před Vánoci do ČR i na Slovensko. Na to můžete vzít jed. Vlády dostaly od globalistů nůž na krk a musí plnit úkoly. Vakcína v celé populaci, covidové pasy v celé populaci a zavedení Total Control jako základní platformy pro ustanovení sociálního kreditu okopírovaného od čínských soudruhů.

   • Trefný nadčasový seriál je – Vlak štěstí a naděje…

    Takže neočkovaní budou hačat doma! Lze předpokládat, že se to bude týkat i těch co mají jen jednu vakcínku nebo druhou, ale pro třetí si neěli?!
    Otázkou je jakým způsobem budou upravovat statistiky. Musíme předpokládat, že v neprospěch lidí, kteří se rozhodli žít bez očkování. A také v n eprospěch těch, kteří se rozhodli po první nebo druhé vakcínce již další neriskovat.

    • Polovica dospelých doma – to je dobrý základ na Generálny štrajk! Veď v pláne je aj tak kolaps hospodársva. Po týždni tu vypukne občianska vojna – aj tá je v pláne. A potom sa uvidí.

 39. „Český hydrometeorologický ústav potvrdil, že polární záře bude viditelná pouze pro očkované,“ zní nejpopulárnější tweet o české polární záři.
  Český hydrometeorolourologický ústav potvrdil, že polární záře bude viditelná pouze pro očkované… pic.twitter.com/0d3sXK8dJs

  — Oliver  (@OliverFromCzech) October 30, 2021
  https://cz.sputniknews.com/20211031/polarni-zare-bude-viditelna-pouze-pro-ockovane-v-noci-bude-druha-sance-spatrit-tento-prirodni-jev-16354198.html

 40. https://www.naturalnews.com/2021-10-31-hundreds-of-thousands-covid-vaccine-injuries-backlogged-not-entered-into-vaers.html
  Hundreds of thousands of covid vaccine injuries BACKLOGGED and not yet entered into VAERS … far greater numbers of injuries and deaths are still to come
  Státisíce zranení spôsobených vakcínou COVID je ZAHLTENÝCH a ešte nezaradených do VAERS … ešte len príde oveľa väčší počet zranení a úmrtí

  Serious adverse events and fatalities are occurring at magnitudes greater than what is recorded in the VAERS system
  Závažné nežiaduce udalosti a úmrtia sa vyskytujú vo väčšom rozsahu, ako je zaznamenané v systéme VAERS

 41. https://www.naturalnews.com/2021-10-31-burials-up-15-cremations-up-10-in-2021-compared-to-2020.html
  Burials up 15%, cremations up 10% in 2021 compared to 2020 when there were no covid “vaccines”
  Počet pohrebov vzrástol o 15 %, kremácie o 10 % v roku 2021 v porovnaní s rokom 2020, keď neexistovali žiadne „vakcíny“ na covid

 42. https://www.naturalnews.com/2021-10-31-covid-rapid-tests-contain-cancer-causing-ethylene-oxide-medical-sterilization.html
  Covid “rapid tests” found to contain cancer causing chemical ethylene oxide, used for medical sterilization
  Pri „rýchlych testoch“ Covidu sa zistilo, že obsahuje rakovinotvorný chemický etylén oxid, ktorý sa používa na lekársku sterilizáciu

  Even trace amounts of ethylene oxide far lower than what’s found in rapid tests cause cancer
  Dokonca aj stopové množstvá etylén oxidu oveľa nižšie, než aké sa nachádzajú v rýchlych testoch, spôsobujú rakovinu

  The European Chemicals Agency (ECA) says that ethylene oxide, which is used to coat and sterilize both the fraudulent PCR and rapid tests for the Chinese Virus, is toxic, mutagenic and carcinogenic when inhaled.
  Európska chemická agentúra (ECA) tvrdí, že etylénoxid, ktorý sa používa na poťahovanie a sterilizáciu podvodných PCR a rýchlych testov na čínsky vírus, je pri vdýchnutí toxický, mutagénny a karcinogénny.

 43. …Vladko, bolo by dobré, ak to ozaj vie….
  …očkovanci? ,,veľká“ šanci…:-(
  …neočkovanci? Super šanci …:-)
  …vlna za vlnou sa valí
  a nad nami veľký ? sa javí…
  …očkovanci zobuďte sa
  a neočkovanci – ,,posuňte sa „…
  …veď v JEDNOTE je SILA,
  aby sa v nás aj so SVETLOM pravdy zobudila a stále žila…..

Pridajte komentár

*