Slovensko upadá do fašizmu: 100 zdravých ľudí väznených pre COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Slovensko upadá do fašizmu: 100 zdravých ľudí väznených pre COVID-19

Ak ste si mysleli, že gulagy či ilegálne väznice existujú len niekde na Guantanáme, v Severnej Kórei či inom totalitnom štáte, tak vedzte, že jednu takú máme práve teraz tu na našom Slovensku.

Štát Slovenská republika momentálne protiprávne zadržiava v ubytovni pri Nitre zhruba 100 ľudí v karanténe kvôli údajnému ochoreniu COVID-19. Problém je, že tak činí aj u ľudí, ktorí mali opakované negatívne testy na COVID-19.

Ak sa domnievate, že vás sa to netýka, tak ste na veľkom omyle. Kedykoľvek vám totiž môžu na vaše dvere zaklopať polícia s pracovníkmi Úradu verejného zdravotníctva a oznámiť vám, že ste mohli byť v kontakte s niekým nakazeným.

A aj keď vám následne vyjdu negatívne testy, i tak môžete na celé týždne či dokonca mesiace skončiť v karanténe.

Ako je to možné?

To si vysvetlíme v dnešnom článku a tiež si rozoberieme možnosti, ako sa proti tomu chrániť.

Ako to celé začalo

Poďme sa najprv pozrieť na to, ako k tejto situácii došlo. Začalo sa to vskutku nevinne a väčšina v súčasnosti uväznených ľudí si ani vo sne nepomyslela, že by sa to mohlo takto vyvŕtbiť.

Dňa 17. júla 2020 zistili u 6 Srbov ubytovaných v ubytovni pri Nitre nákazu COVID-19. Týchto šiestich nakazených úrady vzali preč, no pre zvyšných okolo 100 ubytovaných (z toho asi 20 slovenských občanov), vrátane matiek s deťmi, vyhlásili karanténu.

Odvtedy už prešiel presne mesiac, no všetci títo ľudia sú stále protiprávne a proti svojej vôli držaní v predmetnej ubytovni, ktorú 24 hodín denne stráži armáda a polícia.

Teraz sa určite pýtate, ako je to možné, veď predsa karanténa trvá 14 dní a nie jeden mesiac?

To presne nevieme ani my, ale pokúsime sa vám vysvetliť, ako úrady zrejme uvažujú a nájsť logiku tam, kde žiadna nie je.

Prečo úrady držia zdravých ľudí už mesiac

Úrady pravdepodobne predpokladali, že tí ľudia, ktorí boli na COVID-19 pôvodne negatívni, tak niektorí z nich môžu byť nakazení, no momentálne sa nachádzajú ešte len v inkubačnej dobe.

O niekoľko dní (predpokladáme, že asi po 10 dňoch, keďže doteraz mali 2 testovania) urobili úrady testy znova a našli ďalšieho nakazeného. Toho odviedli, no znova predpokladali, že od neho sa mohli nakaziť ďalší, ktorí sú teraz v inkubačnej dobe.

Už asi šípite, odkiaľ vietor fúka…

Ak by sa testovalo každých 10 dní a počas nich by sa nakazil od predošlého infikovaného vždy jeden ďalší človek, tak týmto spôsobom by ich tam teoreticky mohli držať 10 (počet dní medzi testami) x 100 ľudí = 1000 dní, čiže takmer 3 roky.

Teraz určite vravíte, že takéto niečo nie je možné, že úrady by mali zabezpečiť, aby jednotliví ľudia neprichádzali vzájomne do styku a zabránilo sa tak ich reťazovému infikovaniu sa jeden od druhého.

Áno, presne to by úrady mali urobiť. Lenže oni to neurobili. Všetkých 100 ľudí nechali v tej istej ubytovni. Majú síce zakázané sa navzájom stýkať, no to je ťažko realizovateľné, keďže tam majú spoločné sociálne zariadenia.

No a na zlyhanie úradov teraz dopláca okolo 100 ľudí, ktorých tam protiprávne zadržujú ako v nejakom koncentračnom tábore. Dokonca, podľa správ jednej ženy s chorou nohou, im neposkytujú ani zdravotnú starostlivosť, pretože do uzavretej karantény lekári vraj nesmú vstupovať.

Ako sme už uviedli, pri súčasnom spôsobe „riadenia“ karantény ich tam teoreticky môžu držať aj tri roky. Prípadne aj viac, ak by pri COVID-19 mohlo dochádzať k opätovnej re-infekcii (čo zatiaľ nevieme, no existujú isté náznaky).

Video jednej zo zadržaných žien

Obyvatelia ubytovne tam nesadia mesiac len tak so založenými rukami. Pokúšali sa o svojej hroznej situácii informovať média ako TV Joj, Markíza a ďalšie. Tie im údajne mali prisľúbiť pomoc, no nakoniec sa na nich všetky vykašľali.

Pred pár dňami sa preto obrátili na slovenského europoslanca Milana Uhríka, ktorý s jednou takto zadržiavanou ženou urobil rozhovor cez telefón.

Záznam tohto rozhovoru si môžete pozrieť v nasledovnom videu:

Ako môžete pomôcť protiprávne väzneným ľuďom

Keď sme túto informáciu zverejnili na našej Facebookovej stránke, niektorí z vás ste sa nás pýtali, ako by sa týmto ľuďom dalo pomôcť.

Tak ako to už na Slovensku býva zvykom, veci sa začnú riešiť až vtedy, keď sa okolo nich urobí mediálny rozruch. Preto pomôcť sa dá tak, ak budete kontaktovať príslušné orgány a pýtať sa, prečo protiprávne zadržiavajú vyše 100 ľudí v ubytovni pri Nitre.

Môžete kontaktovať nasledovné úrady:

1. Úrad verejného zdravotníctva

2. Ministerstvo zdravotníctva

3. Prezídium policajného zboru

Stop Candida

4. Generálna prokuratúra

Tu sa žiada poznamenať, že slovenské úrady sa tuto zrejme dopúšťajú trestného činu obmedzovania osobnej slobody a trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa.

Okrem kladenia otázok im preto treba pri každom kontakte pripomínať aj toto. Možno sa zľaknú pred dôsledkami, ktoré pre nich môže mať ich konanie a protizákonnú karanténu ukončia a väznených ľudí pustia domov.

Ako sa brániť proti svojvôli úradov

Mnohí sa teraz určite pýtate, ako sa proti takejto svojvôli úradov brániť, aby sa niečo podobné neprihodilo aj vám.

V nasledujúcom texte vám dáme zopár rád, ktoré by bolo možné charakterizovať aj ako „občiansku neposlušnosť“. Na tú máte mimochodom podľa ústavy právo a nejde o nič nezákonné.

Za normálnych okolností by sme to zrejme neodporúčali, pretože by sa to mohlo považovať aj ako „nezodpovedné správanie“. Avšak v situácii, keď štát začína vážnym spôsobom porušovať vlastné zákony a ľudské práva, iná možnosť už asi neostáva.

Aj v medicíne pri aplikovaní liečby sa vždy zvažujú riziká ochorenia oproti rizikám konkrétnej liečebnej metódy.

Ak by mala liečebná metóda predstavovať pre pacienta vyššie riziko poškodenia zdravia ako samotná choroba, potom by sa takáto liečebná metóda neaplikopvala.

Podobná situácia nastala aj teraz s ilegálnou karanténou, keď samotné protiprávne väznenie spôsobuje ľuďom väčšiu ujmu, ako by znamenalo samotné ochorenie. Navyše, u týchto ľudí ani nie je možné hovoriť o rizikách ochorenia, pretože ide o zdravých ľudí, ktorí majú už 2 negatívne testy na COVID-19 za sebou.

Takže, poďme sa pozrieť na to, ako sa môžete pred svojvôľou úradov brániť.

1. Nedovoliť, aby vás testovali

Ukazuje sa, že pozitívny (a dokonca aj negatívny) test na COVID-19 sa stáva doslova vstupenkou do pekla.

Okrem toho, súčasné testy sú nanajvýš problematické a nespoľahlivé, pretože môžu vykazovať vysoké percento „falošne pozitívnych prípadov“ – čiže ukážu ochorenie u tých, ktorí sú v skutočnosti úplne zdraví a nie sú infikovaní koronavírusom.

Nedávno sme zverejnili podrobný článok o tom, prečo sú testy na COVID-19 z vedeckého hľadiska bezcenné.

Takže, prečo ísť na test, ktorý vám akurát vyrobí peklo zo života? Tam, kde niet testu, niet ani ochorenia.

A áno, odmietnuť testovanie je úplne legálne. Nikto vás do testu nútiť nemôže. Na to existujú medzinárodné zákony, ktoré zakazujú nútiť niekoho do akejkoľvek liečby, vrátane testov.

Tak, ako nikto nemôže vodičovi nanútiť test krvi na alkohol (potom sa považuje, že má 1 promile), tak nikto nemôže ani vám nanútiť test na COVID-19. A izolácia (karanténa) sa podľa zákona povoľuje len u chorých, nie zdravých.

Oni vás síce do izolácie dať môžu aj tak (už teraz to protizákonne robia), ale bez testu potvrdzujúceho ochorenie je to bod proti nim, ak neskôr na nich bude podané trestné oznámenie.

Ak budete mať podozrenie, že ste nakazení koronavírusom, tak radšej zostaňte doma v dobrovoľnej izolácii bez testu ako s testom a kopou štátnej buzerácie k tomu.

2. Nekomunikovať s Úradom verejného zdravotníctva

Ide hlavne o prípady takzvaného dohľadávania kontaktov. Napríklad niekto, s kým ste v posledných dňoch boli v kontakte, bol diagnostikovaný na COVID-19 a uviedol vás, že ste sa spolu stretli.

Nasledovať bude to, že vás zrejme bude kontaktovať Úrad verejného zdravotníctva, aby vás objednal na testy, prípadne vám nariadil izoláciu.

Urobte im to čo najťažšie vás kontaktovať:

 • nezdvíhajte utajené ani neznáme telefónne čísla
 • ak náhodou zdvihnete a predstavia sa ako Úrad verejného zdravotníctva, hneď im zložte
 • ak vám bude niekto cudzí klopať na dvere, neotvárajte
 • ak otvoríte a zistíte o koho ide, zatajte sa, povedzte, že danú osobu nepoznáte a zatvorte im dvere, nerozvíjajte s nimi komunikáciu
 • doporučené zásielky z Úradu verejného zdravotníctva nepreberajte

Jednoducho povedané, snažte sa kontaktu s Úradom verejného zdravotníctva za každú cenu vyhýbať. Nemáte žiadnu zákonnú povinnosť s nimi komunikovať telefonicky či osobne, iba písomne.

Ak ich zásielku predsa len preberiete, tak vás môžu predvolať na úrad. Preto ju preberte posledný možný deň (18 dní leží na pošte). Je však málo pravdepodobné, že budú s vami komunikovať písomne, keďže v tejto dobe im ide hlavne o čas a rýchlosť.

Ako sme už však povedali, vy nemáte žiadnu zákonnú povinnosť s nimi komunikovať ani ústne, ani telefonicky, ani osobne (okrem osobného dostavenia sa na úrad po predošlej písomnej výzve).

3. Zapierať, zapierať, zapierať

Ak už vás Úrad verejného zdravotníctva nejako „vymákne“, tak im nič nehovorte. Všetko zaprite, prípadne oveľa jednoduchšie a čistejšie je povedať im, že si na nič nespomínate.

Neviete s kým ste boli posledných 14 dní, kde ste boli, koho ste stretli, s kým ste hovorili. Proste si nič nepamätáte.

Je to úplne čisté. Pri klamaní by vás teoreticky mohli žalovať za zavádzanie, ale pri „amnézii“, čiže strate pamäti, proti vám nič nezmôžu.

Záver

Uvedené odporúčania sa niekomu môžu zdať prisilné, neetické či dokonca ako navádzanie na nekalú činnosť. A za normálnych okolností by tomu tak bolo.

Lenže na Slovensku momentálne nepanujú normálne okolnosti. Štát v súčasnosti otvorene porušuje slovenské zákony, medzinárodné dohovory o ľudských právach a dokonca, podľa nášho názoru, sa dopúšťa trestných činov.

A preto, pohnutá doba si bohužiaľ vyžaduje aj pohnuté činy.

Držíme palce všetkým 100 protiprávne väzneným ľuďom v ubytovni pri Nitre a želáme im skorý návrat domov k ich rodinám. A vás prosíme, pomôžte im kontaktovaním vyššie spomenutých úradov a trochou „rozvírením“ hladiny.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za tento článok. Aj toto video je dobre vypočuť (resp. prečítať preklad)
  https://zemavek.sk/video-co-sa-skutocne-deje-na-pozadi-globalnej-pandemie/

  • Definitiva

   To video nerozlišuje milióny mŕtvych na ochorenie Covid, alebo milióny mŕtvych s Covidom. WHO presne preto zakázala pitvy, aby sa nezistilo, že na Covid sa nezomiera. Vid aj video Dr. Bukovského s hlavným patológom SR. To video som nedopozeral, možno autor príčinu Covid úmrtí a nebezpečenstvo Covid zmenil.

 2. To, že testy vykazujú vysoké percento „falošne pozitívnych prípadov“ by mohlo znamenať aj to, že samotné testy sú nositeľom a šíriteľom vírusu.
  Veď ako inak by bola pozitivita dokázaná v ovocí, v motorovom oleji, alebo v teste, ktorý šiel bez výteru s vymysleným menom testovaného.
  Apelujem na svedomie a na kresťanské hodnoty, ktorými sa zaštiťujú viacerí ministri tejto vlády.
  Nerobte to ľuďom. Pamätajte, že raz sa každému v š e t k o vráti. To dobré i to zlé, čo posielame iným, sa nám vráti ako chlieb“ pustený po vode“…

 3. Definitiva

  Pre úplnosť. Fašizmus je prvotne definovaný ako spolupráca autority, štátu, s mocou, korporáciami, v prospech moci a v neprospech občanov, svetovláda cez korporácie kolonizuje slabších. Čiže štátny zamestnaci, politici, sú žalovateľný za zavedenie fašistického režimu na Slovensku, lebo korona je záujmom korporácií, ktoré korumpujú politikov. EÚ, ES, od svojho založenia funguje ako fašistická organizácia na presadzovanie ekonomických cieľov korporácií.
  Existuje korona vírus prírodný, ten v celých dejinách ľudstva doktori samostane nediagnostikovali, lebo keď nie je choroba, tak nie je ani dôvod.
  Druhým je vírus biologická zbraň, tá je možno použitá v USA na porážku Trumpa, čím viac korona, tým horší Trump, boj o prežitie štátnej mafie USA, Clinton, Bush, Obama, udržanie svetovej moci.
  Tretím je vírus politický, kde korporácie, farmaceuti, chemici, teda aj petrochémia a Rockefeller, v duchu tradície štátnej mafie terorom, násilím a korupciou nútia politikov k podvodu korona pandémie.
  Ako vírusy rozpoznať. Prírodným sa nezaoberáme, ani ho nerozlišujeme od iných slabých respiračných ochorení.
  Biologická zbraň v USA, podľa svedkov do 24 hod. od výteru vás postihne ťažké respiračné ochorenie, vysoké teploty…
  Politická korona je všetko ostatné, t.j. pozitívny test bez klinických príznakov a následný teror štátu vopči občanom v rozpore s chartou Ľudských práv OSN a ústavami národných štátov o právach občanov.
  Nexistuje pandémia, ani epidémia, ba ani maličká okresná nákaza, všetko je vyhlasované v rozpore s platnými medzištátnymi dohodami a zákonmi, na čele teroru stojí WHO, čiže OSN, ktorá dokonca zakazuje pitvu zomretých, aby doktori nezistili pravdu.
  Zistené RNA v teste nie je dôkazom prítomnosti živého korona vírusu a bez klinických príznakov, teplota, kašel, bolesti… teda neexistuje ani choroba. PCR test bol vyvinutý pre vedu, kde sa po zistení RNA v teste následne x-krát vzorka očkuje na živé bunky a hľadá sa živý vírus.
  Zistené protilátky v tele a zase bez klinických príznakov, hovoria o tom, že človek sa s vírusom stretol a vytvoril si, alebo si práve vytvára protilátky proti vírusu, podľa toho, či titer stúpa, alebo je vyrovnaný, alebo klesá.
  Človek s protilátkami a bez klinických príznakov je zdravý človek so silnou imunitou!
  Požiadavka korporácií je celosvetové očkovanie pod hrozbou zo strachu z korobna neexistujúcej nákazy. Cena vakcíny krát 7 mld. ľudí je biznis ako sviňa, ale Gates je už ďalej, jedna, a možno ani dve dávky vakcíny nebudú stačiť.

  Korona tzv. pandémia je akcia korporácií, ktoré sú vykonnou zložkou svetovej moci, v tomto prípade klanu Rockefeller, ktorý cez ropu vlastní a ovláda skoro celý farmaceutický a chemický priemysel.

  Verejné vyhlásenia svetovlády sú o NWO, nový organizačný poriadok, depopulácia planéty, kontrola spotreby a pohybu každého jedinca /už realizované v Číne/, realizované ako program boja proti neexistujúcemu klima otepľovaniu /dnes už iba klima zmenám/, chemtrailsový terorizmus, ktorý otepľuje planétu cez skleníkový fefekt /v noci až o 8 st.C/, klima otepľovanie je falošnou vlajkou na skrytie otepľovania po chemtrails. Ďalej čipovanie každého jedinca pod hlavičkou nových výhodných služieb, existujú mozgové čipy, verejné vyhlásenie hovorí, že ľudská reč nebude dôležitá, o komunikáciu sa postará mozgový čip, čo je štádium biorobota bez vlastnej vôle a úsudku, ľudského otroka.

  Faktom je, že tzv. korona nákaza prepukla všade tam, kde sa spustila do prevádzky sieť 5G. Nikto nerozlišuje medzi chorobou a príznakmi z 5G nedostatku kyslíka, dusenie čkloveka a zápalovými respiračnými príznakmi, ktoré spôsobuje infekčný agens /dodnes nedokázaný korona vírus/. Čiže niekto skrýva účinky 5G za korona pandémiu. 5G sú vojenská technológia, dopad na zdravie nebol skúmaný, je zavádzaná plošne aj za podpory financií EÚ!!!,. povinne, inak dotácie EÚ neuvidíte. Okrem 5G sú dotácie EÚ viazané aj na zelený program pre bohatých, napr. dotácia na elektrinu pri nabíjaní elktromobilov a iný terorizmus, ako napr. emisné povolenky, licencie a zdražovanie celej ekonomiky.

  Čiže korona tzv. pandémiu je nutné vidieť v celej mozaike udalostí vo svete a záujmov svetovlády. Nedá sa v krátkosti písať všetko, napr. neplodnosť, rakovina, HIV po Gatesových vakcínach, Sorosove /bývalý fašista/ a Epsteinove záujmy vo vakcíne proti Covid a farma priemysel…

  Každá štátna moc využíva korona ja na svoje vlastné mocenské záujmy, ale vždy v súlade s notami svetovlády.

  Pamätajte, každá konšpirácia trvá mesiac, dnes aj kratšie, potom sa stáva pravdou. Hlavným cieľom svetovlády, ktorá je pri moci /tá dnešná/ už min 2000 rokov, je depopulácia a udržanie moci nad ľudstvom na princípe sociálneho pararzitizmu, nedovoliť koncept Spoločenskej bezpečnosti, mierovej dobrovoľnej, obojstranne výhodnej spolupráce demokratických národných štátov, kde záujem spoločnosti je prvoradý nad jedincom a udržať jestvujúci sociálno parazitický kapitalizmus, kde záujem jedinca, zisk ihneď a za každú cenu, stojí nad všetkými právami spoločnosti, národa, štátu.

  Na záver: Všetko zlo dnešné aj budúce vyplýva z pasivity a neinformovanosti občanov, všetko zlo sa deje so súhlasom občanov, ktorí vo voľbách potvrdia vláídu zločincov. Občan musí žiadať priamu demokraciu. Občan musí trvať na zmene koncepcie existencie ľudstva, na Koncepcii spoločenskej bezpečnosti,. kde, spoločnosť je nadradená záujmom jedinca, na zmene morálky, zmene náboženstva v súklade s božím zámerom, prežitie človeka na Zemi.

  Zdravie a politika úzko súvisia, x-krát som písal o civilizačných chorobách a nezdravej výžive, o supermarketoch, ktoré vyrábajú populácie chronicky chorých ľudí a o farmaceutoch a doktoroch, ktorých záujem je doživotne predpisovať „chorým“, ľuďom otráveným potravinami chemické lkieky. Čiže záujem potravinárov a farmaceutov, ich špinavý zisk, je príčinou všetkých civilizačných ochorení, príčinou nevedomosti a hlúposti ľudstva, jeho chorôb, bolesti a krátkeho života. A sme zase v politike. Biblické náboženstvá slúžia záujmom politiky, fakty svedčia jednoznačne, ale to už by bolo asi veľa aj pre Bádateľa.

 4. Vážený pán Definitíva, veľmi dobre ste nám to vysvetlili. Kto vie angl. je dobré počúvať videa na http://www.banned.video Slovo banned znamená zakázané. Práve počúvam video s názvom Bill Gates oznamuje koniec sveta. Všetko sa tu presne vysvetľuje…

 5. Jednoduchá

  Pre p.Definitívu – Bravúrne napísaný článok, tlieskam Vám za to ! :-)))…………Skutočne výstižný, pravdivý podľa terajšej situácie a ešte aj s ,,bonusom navyše“ ! A to radami pre nás bežných občanov ! vedela som, že sa tomu všetkému veľmi dobre rozumiete, no a teraz sa mi to len potvrdilo ! ĎAKUJEM za Váš mimoriadne skvelý príspevok, kiež by ľudí s takýmto zmýšľaním bolo čo najviac ! Želám pekný pohodový deň :-)……………

 6. Náš milý pán George Soros chce aby ľudia čo odmietnú vakcínu proti Korone boli daní do väznice, aby stratili prácu…
  https://www.naturalnews.com/2020-08-18-soros-bioethicist-says-refuse-coronavirus-vaccines-lose-job-jail.html

 7. Jednoduchá

  Pre p.Jean – Ďakujem za ďalšie aktuál.infor.ohľadom vakcín, je skvelé, že to pravidelne sledujete a nám ostat.to ,,preposielate“….takto máme prehľad aj my, už sa nám len treba riadiť podľa rád p.Definitívu. Nech sa nám v tom všetkým darí :-)……………….. ……………………………………………………..

 8. Samoliečba – vyskúšané mojou rodinou.
  Čo nám povedali o Covide 19:
  1. Je to „vzdušné“ ochorenie – (noste rúška)
  2. Vírus vniká do tela cez nos, ústa – (robia testy)
  3. Napadá pľúca, spôsobuje ich zápal – (lieky nemáme, pripoja ventiláciu)
  4. Ničí ho vysoká teplota (sterilizácia, vriaca voda, príp. dezinfekcia)

  Proti vírusu lieky nie sú, preto si pomáhajme sami:
  1. Po príchode zvonku umyť ruky a tvár mydlom v teplej vode.
  2. Pri akejkoľvek zmene zdravia (teplota, nevoľnosť, únava, slabosť‘,kýchanie, kašeľ, nádcha).
  IHNEĎ sa NAPAROVAŤ! =Do 1/2 l vody pridať 1 PL byliniek (harmanček,prip. repík, mätu), nechať zovrieť
  a vdychovať paru (pozor na jej horúcosť!) striedavo nosom a ústami asi 5-10 minút 3 x denne.=
  Zničiť vírus vysokou teplotou!
  3. Pri teplote a sťaženom dýchaní ľahnúť do postele a na prsia dať obklad s bravčovou masťou.
  Do 38,5 C som nedala žiadne antipyretikum ( iba studený obklad na čelo, príp. na zápästie).
  Veľa piť – odstátu vodu, bylinkové čaje a pridať C vitamin.

  P.S. Ako sa vyliečili tí ostatní, ktorých uvádzajú v denných správach?

  • vipmirka09

   Na koronu sú lieky, už čínski homeopati s tým uspešne liečili. Na začiatku ochorenia Gelsemium 30 ch, na kašel Bryonia 30 ch a v prípade že ide o veľmi ťažký stav – zápal plúc – tak Mercurium 30 ch.
   Ide o homeopatiká voľne kupované v lekárni v cene do 4 EUR. Gulička lieku sa dá do vody a popíja sa podla potreby.
   A vyskúšala som to na manželovi – (nebola to korona) ale zapal priedušiek – a hlásil 100 zlepšenie za 24 hodín.
   Dá sa to dohľadať aj na stránke SK homeopata – Vlada Petrociho.

 9. Ako sa násilnícky pretláča Korona biznis
  https://www.youtube.com/watch?v=T-NZucXYRZE

 10. Definitiva

  Dokončím konšpiráciu. Vakcinácia je krajné opatrenie, keď už zlyháva všetko ostatné, je to silný zásah do imunity jedinca. Vakcinovať sa má vtedy, keď hrozí riziko ťažkej a trvalej ujmy na zdravý, alebo smrti a to u veľkej časti populácie. Žiadne ochorenie, proti ktorému sa dnes vakcinuje, tam nepatrí. Imunita po vakcinácii je slabšia a trvá kratšie, ako imunita prirodzená, vakcinovaní jedinci sa stávajú zdrojom nákazy pre okolie, častejšie trpia na iné choroby. Vakcíny obsahujú desiatky cudzorodých látok,. ktoré ťažko a trvalo poškodzujú jedinca, napr. ortuť a hliník.

  IT korpoprácie, najsilnejšie odvetvie, zase Rockefeller, majú záujem inštalovať 5G, k tomu potrebujú prístup ku každému jedincovi, preto je nutné čipovanie celého ľudstva. Nikto nezverejnil prínos 5G pre človeka /chladnička objedná OTRAVINY, práčka komunikuje so žehličkou, autonómne auto vám 5G zastaví proti vašej vôli…/ a negatívne zdravotné dopady s doživotnými následkami /5G úmrtia skryté za korona príznaky…/.

  Vakcinácia, aj 5G ohrozuje život a zdravie ľudí, vyhovuje len tým, ktorí verejne vyhlasujú a presadzujú depopuláciu. 5G, vakcinácia a čipovanie sú akcie jednej stratégie, depopulácie a ovládnutia ľudstva. Procesy sa urýchľujú, niekomu tečie do čižiem, nemá čas a sme zase pri štátnej mafii USA s.r.o., Clinton, Bush, Obama, ktorí prestanú vládnuť svetu, ako aj klan Rockefeller.

  Aby sme Rothschilda nevynechali, tak toto monštrum riadi všetky centrálne bankly sveta cez FED. Kto odmietol centrálnu banku a nadvládu FEDu, ten bol bombardovaný.
  Trumpovi sa podarilo to, čo doteraz nikomu, podoriadil FED pod štáne riadenie USA.

  Rothschild ovláda svet cez biblickú úžeru, dlh a úver, celý svet je zotročený nesplatiteľným dlhom. Rothschild na korona „pandémii“ zbohatne a upevní si moc ešte väčším zadĺžením štátov. Lebo je vyhlásená povinnosť ozdraviť ekonomiku po pandémii a to novým a obrovským zadĺžením štátov, aj Slovenska a následným zvyšovabní daní, aby štát mal z čoho splácať. EÚ je iba nástroj, ktorý plní príkazy svetovlády a povinne nanúti dlhy štátom. Čiže korona uvrhne ľudstvo do ešte väčšej chudoby.

  Záver: korona „pandémia“, vakcinácia, 5G siete, úzko súvisia s politikou, jediný, kto má záujem presadiť depopuláciu a zotročenie ľudstva vakcináciou-čipovaním, 5G sieťami /kontrola spotreby a dohľad nad každým človekom/, falošnou pandémiou, sú korporácie IT, potravinári, farmaceuti, bankové domy a za týmito korporáciami sú skryté mená niekoľko málo jedincov, ktorí vládnu svetu a ktorí sa v mediách neukazujú. Gates, Soros, Epstein, Merkel, Macron, aj Putin /ten zatiaľ v dobrom/… sú len pešiaci na šachovnici. Dedičná moc a finančná oligarchia v spojení s mafiami vládnu svetu vyše 5000 rokov a teraz tvrdo siahajú na naše zdravie a slobodu, hrozia depopuláciou, ohrozujú existenciu človeka na Zemi, doviedli ľudstvo do doteraz najväčšej existenčnej, ekonomickej, ekologickej a spoločenskej krízy. Vzopreli sa samotnému Bohu /nie katolíckej falošnosti/, prírodným zákonom. A to sa im nesmie odpustiť.

  Človek musí zmeniť koncept existencie ľudstva z kapitalistického, kde jedinec je nad zákonom a sopoločnosťou, na KONCEPT SPOLOĆENSKEJ BEZPEĆNOSTI, kde spoločenská potreba stojí nad záujmom jednotlivca, nad jeho ziskom. Volič musí prevziať správu vecí verejných do vlastných rúk, a zaviesť priamu demokraciu.

  Zdôrazním. Všetky!!! civilizačné choroby sú spôsobené na prvom mieste nezdravou stravou, za tým stojí záujem korporácií potravinárov a farmaceutov. Doktori sú len dílery chcemických liekov, dobre zarábajú a nemajú prečo riešiť výživu pacientov, síce chytajú rakovinu ako málo kto, ale súvis im dodnes uniká.
  Za civilizačnými chorobami stoja korporácie a nimi riadené štáty, školstvo, vzdelanie. Zdravie a politika. Zdravie je najlepší kšeft na zbohatnutie, na hlúposti ľudí! Vzdelanie a informácie sú nám, odopreté!

 11. Pán Definitíva, ďakujeme, že nám otvárate oči. Máte neskutočné vedomosti. Ja som bohužiaľ neskoro zobudená, obeť očkovania, obeť lekárov, pojedla som tony liekov. Len teraz na starobu som dosiahla, že som na nula liekov, všetko sa snažím riešiť prírodnou cestou.
  Na web stránke naturalblaze.com boli články ako elity sveta idú zničiť poľnohospodárstvo, menšie farmy, aby sa pestovalo len gmo. Pán Bill Gates má nejakú firmu, ktorá bude vyrábať umelé mäso…
  Vážený pán Definitíva, môžete nám prezradiť na akých weboch „zbierate“ tieto vedomosti? Ja to len, kde – tu čítam. Ďakujeme za všetko.

  • Definitiva

   Začal som krízou 2008, náhody neexistujú, náhoda je ľudská nevedomosť. Čítal som všetky informácie a podrobil ich logike faktov, som človek závislý na informáciách, je to závislosť dobrá a každodenná. Nečítam názory, verím, myslím si, dúfam… je to manipulácie mysle a strata času. Venujem sa len faktom a udalostiam. Prispieval som do diskusií, učil sa málo slovami povedať podstatu, cvičí to mozog a šetrí čas. Ľudský život je veľmi krátky na na poznanie sveta a čas nás limituje. Nepozerám žiadnu TV, ani masmédiá, sú pod kontrolou svetvlády, čítam alternatívu a všetko podstatné je tam.
   Pravdu hovorí Putin, Lavrov, Šojgu, Si tin, Iránci, a ich svet. Celý Západ sa dejinami vyvinul v jeden obrovský podvod, blahobyt na dlh a svet nesplatiteľne zadĺžený, nekonečný ekonomický rast a zdroje pre život na Zemi tak zničené, že hrozí zánik civilizácie, klima otepľovanie-zmeny a licencie, emisné povolenky, to je skryté zdanenie, zelený program OSN okráda štáty o miliardy a tie končia vo vrecku svetovlády… Zatajovanie chemtrails a 5G, asi vedia prečo. Zdravie ľudstva sa stalo biznisom elít, pravda o zdravom spôsobe života je odopretá, Západní politici klamú 24 hod. denne, všetko, čo povedia si treba preveriť.

   https://cz.sputniknews.com, len to, čo povie Putin a Lavrov, Šojgu, je pravda. Ostátné sú drísty.
   https://aeronet.cz/news/category/ze-sveta/, roky som to čítal a porovnával info z ostatných zdrojov, dnes je to pre mňa konceptuálny zdroj o stave sveta, každá ich konšpirácia sa rovná pravde.
   https://www.czechfreepress.cz, https://www.protiproud.cz/politika/,http://www.stripkyzesveta.cz, http://www.nwoo.org, http://www.zvedavec.org/index.htm. Žiadny slovenský web, obraz biedy a utrpenia. Okrem Sputnika a Bádateľa som bol surovo vymazaný z diskusií, prestal som prispievať, žiadna diskusia, tvrdý diktát! Veľa dobrých webov je v odkazoch, v diskusných príspevkoch.

   Zásadné informácie o dejinách ľudstva, o riadení ľudských spoločenstiev, o dejinách náboženstva sú na http://leva-net.webnode.cz, čítanie na dlhé mesiace. Ako aj týždenné otázky odpovede Pjakin. Na leva net treba čítať najskôr DVTR a KSB.
   Bol tam jedinečný text učenia Ježiša o zdraví, originál vo Vatikáne, a u Habsburgov, preložil to Rumun, v Biblii to nenájdete a farárari to nevedia, oni nepoznajú ani dejiny náboženstva. Ježiš písal príznakoch ochorení zo zlej stravy a tie príznaky presne zodpovedali dnešným civilizačným ochoreniam, slepota, bolesti, choré črevo, vysoký tlak, upchaté cievy, infarkty, mozgové porážky. Niekto v dávnej minulosti vládol poznaniu, ktoré nám je dodnes odopreté, Vatikán to iste vie. PS: Veriaci musia rozlišovať medzi kresťanstvom do r. 325 a po ňom. Všetky biblické cirkvy sú produktom sociálneho parazita, nástrojom riadenia ľudstva a poznanie ľudstva je v nich rozbité na kaleidoskop, súvislosti neexistujú. Porovnaj harmóniu a kontinuitu ázijských báboženstiev. Poznanie približuje človeka ku skutočnému, pravdivému Bohu.

   O zdravom spôsobe života získate zásadné vedomosti z kníh: Campbell, Čínska štúdia, naučíte sa zdravo myslieť a odhalíte podvodníkov v politike, ktorý ničia ľudstvo. Kushi, Makrobiotikou ke skutečnému zdraví, konkrétny návod a recepty na zdravý a dlhý život, v súlade s faktami z Čínskej štúdie. Je toho veľa, ale tieto dve knihy sú základ poznania. Na SK je jedine dobrý Dr. Bukovský-video, ale ten politke rozumie selektívne a konceptuálne riadenie spoločnosti nepozná vôbec, ale informácie o zdraví má dobré a preverené, aj keď v makrobiotike málo využiteľné, lebo makrobiotika je fantasticky komplexná zdravá výživa a všetky svetové informácie a módne trendy sú fakticky od vekov súčasťou makrobiotiky.

   Dôležité, v Ázii je najdôležitejšia kontinuita a harmónia, čo vo výžive a zdraví vyústilo za tisíce rokov do makrobiotiky. Západ pozná len kontinuitu sociálneho parazitizmu, biblickej úžery, dlhu a úroku a harmóniu vojen, revolúcií a ekonomických kríz. Západ, vrátane zdravia a výživy, sa dostal na hranu existencie, ide proti prírodným zákonom a tie sa nedajú ovládnuť, tie treba poznať a byť s nimi v harmónii. Západ zanikne, Vesmír je silnejší.

   Základom makrobiotiky je priemyselne nespracovaná strava s prírodnou vysokou vlákninou, vitamínmi a minerálmi, celozrnné obiloviny, listová a koreňová zelenina, málo ovocia, strukoviny. Strava sa konzumuje v celku, listy, kerene, buľvy, plody, aj so šupami, ak sú stráveteľné /plevy nejesť/. Vláknina v čreve je základ imunity, žiadne Gatesove očkovanie. Priemysel živiny energiu, a bielkoviny koncentruje, koncentráty škodia a v starobe už totálne, tuky, oleje, cukry, škroby, mlieko, syry, vajcia…
   Priemysel odstraňuje vlákninu a s ňou aj vitamíny a minerály, konzervovaním teplom a chémiou znehodnocuje to, čo tam ostalo a pridáva farbivá a arómy na oblbnutie vašich peňaženiek, nič o zdraví tam nehľadajte.

   Výživa zvierat je spracovaná do detailov, človek o výžive nevie nič a je odsúdený na chorobu. Vekom sa nároky na živiny prudko znižujú, až 3x, ľudská prax je presne opačná.

   V makrobiotike nesmiete konzumovať, pro a prebiotiká, ani vitamíny a minerály, lebo si narušíte jemné ladenie funkcií v tele, harmónia, presvedčíte sa o tom rozborom krvi, nič vám nebude chýbať. Výrazne to šetrí peňaženku. Výnimka sa nájde, ale až po lekárskom posudku, doktori tomu nerozumejú, čiže radšej bez výnimky.

   Súčasťou poznania je sebavedomie a dôvera vo svoje poznatky, preto treba ovládať aj pravdivé slovanské-slovenské dejiny a oficiálne zdroje sú rovnako klamné a úmyselne podvodné, ako celý Západ. Študovaní historici hlásajú politiku. Amatérski bádatelia dejín poznávajú pravdu: V. Timura, A.Dolog, O.Cvengrosch, R.Sudecký… Naše, aj ruské dejiny písali Nemci a deti sa ich dones učia v škole.
   1. Nárok na územie má ten národ, ktorý ho osídlil ako prvý.
   2. Prvý boli všade Nemci a hneď po nich Maďari, tí si privlastnili kompletné slovenské-uhorské dejiny, lebo vlastné nemajú, lebo Maďari sú geneticky totožní so Slovákmi-Slovanmi. Veľkí maďarskí dejatelia sa narodili na Slovensku a chodili do slovenských škôl. Maďari ukradli vtáka Turula Turkom, maďarčina je najviac podobná turečtine a nie Ugrofíncom. Politika rozdelila Slovanov a postavila ich proti sebe a to v celej Európe. Levanet vám prezradí, kto je za tým.

   Ak chceme žiť zdravo a slobodne, tak musíme pomenovať zlo, zničiť ho, musíme sa Slovania zjednotiť do sily väčšej, ako to zlo. Jedinou silou a zárukou na zjednotenie je Rusko, jeho zdroje na prežitie a kultúrne tradície. A čo robia naši politici? Rusko je pre nich nepriateľ, podporujú korporácie a všetko zlo z EÚ a USA. Elity likvidujú vlastný národ, činia to už tisíc rokov. Zdravie a politika, jedno bez druhého neexistuje. Kto chce prežiť, ten musí bojovať.

   • Vážený pán Definitíva, veľmi pekne ďakujem za odpoveď, za vysvetlenie.
    Čo sa týka stravy to je hrozné, že vždy niečo iné „letí“. Teraz napr. Healthy Keto (zdravé keto) čo propaguje napr. Dr. Eric Berg, ktorého videa roky počúvam, ale mám tam aj „nadhľad“.
    To, že Vy veríte makrobiotike, p. Kushi (viac jeho videi som vypočula – mnohí sa napr. vyliečili z rakoviny pomocou makrobiotiky…) Ako viem v Amerike je Kushi institute. Ale keď rozmýšľame logicky, makrobiotika je tu už veľmi dávno a má veľmi dobré výsledky. Musím to viac preštudovať.
    Ešte raz ďakujem pekne.

   • Stručné, jasné, prehľadné, výstižné. A objektívne. Super.

 12. Jednoduchá

  pre p.Jean -…hm, dala ste p.Definitívovi ozaj správnu otázku, takú mám ,,na neho“ aj ja :-)……verím tomu, že sa p.Definitíva vyjadrí :-)……
  pre p.Definitívu – …SUPER príspevok,má hlavu aj pätu, ako vždy! -)……………………….
  no predsa len by som sa Vás okrem vyše spomen.otázky rada spýtala ešte na jednu………..a to konkrétne, že prečo tých lekárov ,,hádžete všetkých do 1 vreca“ ? :-(……. to Vám v živote žiadny z nich nijako nepomohol ? Ja Vás úplne chápem, viem ako myslíte to, čo ste napísal, no určite aj medzi nimi sú ľudia, kt. sa určite snažia pomáhať iným :-)……alebo máte potom s nimi dáku mimoriadne negatívnu skúsenosť……..
  Vopred ďakujem za odpovede, želám dobrú noc :-)……………..

 13. Jednoduchá

  pre p.Definitívu – Úžasne skvelý príspevok, som z neho milo prekvapená !!! :-)…..máte mimoriadny prehľad či už ohľadom zdravia, kultúry národov, prehľadom terajších udalostí, zdravej výživy, näboženstva !….no proste skoro vo všetkom ! klobúk dolu, len veľmi málo ľudí sa tak intenzívne a celoplošne zaujíma o toto všetko ! máte môj obdiv! :-)))……..priznám sa, Váš článok som čítala viac x, je v ňom kopec zaujím.infor., určite sa k nemu budem vracať :-)….no nielen to, momentálne ja osobne ,,riešim stravovanie“, dali ste tam ďalšie ,,tipy“ ohľadom makrob.stravy, verím tomu, že sa mi to podarí a v zdraví a pohode sa dožijem aspoň 100rokov :-)))… 1 knižku o stravovaní od p.Campbellovej som si už kúpila, aj čítala, no musím ju viac x aj s poznámkami, príp.podčiarkov.dôlež.vecí, aby som to všetko ,,prevzala do praxe“ , to je to najdôležitejšie – AJ PODĽA TOHO ROBIŤ, nielen to čítať….verím tomu, že sa mi to podarí :-)…..tú kúpenú knižku mi tu 1 p.radila, presne na tomto portáli, som veľmi vďačná ,,Bádateľovi“, že si to môžeme prečítať :-)…………
  Ako ste napísal, náhody neexistujú…..od urč.času na tieto 2 slová ,,verím aj ja“…..vesmír je tak veľký, a dokonale usporiadaný, že my to svoj.chápaním nie vždy všetko správne ,,skladáme do skladačky“, ale o tom je život,, riešiť rébusy,, a prechádzať ,,skúškami“, kt.nás posúvajú ku nášmu lepš.ja po každej stránke …..
  Okrem Vašich názorov na zdravie a celk.dianie vo svete sa mi páčia aj Vaše názory na náboženstvo + dianie v cirkvi – sú dosť ,,netradičné“ ale práve to je v poriadku! vyjadrujete sa priamo a ,,bez obalu“, viete si povedať svoj názor aj napriek inému ,,väčšinov.názoru“, stojíte si za svojím a to sa mi ráta! :-)))……aj keď ste mi priamo neodpovedal na moju 2.otázku, myslím, že tá odpoveď je ,,vysvetlená a prepojená“ s viac.myšlienkami v príspevku……….. ĎAKUJEM moc za Váš príspevok aj za Vaše priložené ,,stránky“ s bližšími informáciami. Vážim si to. Budem podobne ako p.Jean ešte viac študovať tú makrob.stravu, no samozrejme, nielen to :-)………………
  Želám dobrú noc všetkým ,,skutočne bádajúcim“ :-)……………………….

Pridajte komentár

*