Portugalský súd rozhodol, že PCR testy sú nespoľahlivé, zrušil ľuďom karanténu


Print Friendly, PDF & Email

Portugalský súd rozhodol, že PCR testy sú nespoľahlivé, zrušil ľuďom karanténu

Nariadiť ľuďom karanténu, respektíve domácu izoláciu, len čisto na základe „pozitívneho“ PCR testu je odteraz v Portugalsku vďaka rozhodnutiu súdu nelegálne.

Súd totiž potvrdil, že výsledky PCR testov sú inherentne nespoľahlivé, čiže podvodné pre účely nariaďovania karanténnych opatrení.

Rozhodnutie súdu ohľadne PCR testov

Portugalský súd sa uzniesol na tom, že PCR testy produkujú rozdielne výsledky v závislosti na vírusovej náloži testovaných jednotlivcov a tiež na počte amplifikácií, teda cyklov množenia génových sekvencií vírusu z odobranej vzorky.

Vo svojom záverečnom uznesení píše:

„Ak je niekto testovaný PCR testom ako pozitívny pri 35 a viac cykloch amplifikácie (čo je pravidlo vo väčšine krajín EÚ a v USA), potom šanca, že daný človek je skutočne nakazený, predstavuje len 3%. Zvyšných 97% je pravdepodobnosť, že ide o falošne pozitívny výsledok testu.“

(Poznámka: Čím je vyšší počet amplifikácii, tým je viac falošne pozitívnych výsledkov. Pri istej hranici by všetky testy vyšli ako pozitívne.)

Inými slovami, ľudia, ktorí sa testujú PCR testami, majú obrovskú pravdepodobnosť, že dostanú nepresný výsledok, zvyčajne falošne pozitívny. Čiže sú zdraví, ale test im ukáže, že sú nakazení.

To nasvedčuje tomu, že výsledky testovania na nový koronavírus SARS-CoV-2 sú skreslené a zobrazujú pandémiu v horšom svetle ako v skutočnosti je.

Zaujímavé tiež je, že do rozhodnutia súdu nikto v Portugalsku nevedel, aký počet amplifikácii sa pri PCR testoch používa. Preto sa dnes ani nedá určiť, koľko bolo chybných výsledkov, a teda, koľko ľudí muselo neprávom zostať v karanténe.

Napríklad v Indii sa používa 37 až 40 cyklov, čo znamená, že spoľahlivosť testov je ešte menej ako 3% a miera falošne pozitívnych výsledkov je viac ako 97%!

PCR testy nikdy neboli určené na detekciu celých vírusov

Súdny spor v Portugalsku vznikol po tom, čo tamojší regionálny úrad verejného zdravotníctva nariadil štyrom osobám odísť do nútenej karantény. Pritom len jedna z nich mala PCR test, ostatné boli vedené ako „vysoko rizikové dohľadané kontakty“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Úrad rozhodol, že všetci štyria sú infekční, a že musia ostať v izolácii 14 dní (niektoré vlády nariaďujú 14 dní, iné len 10 dní).

Títo ľudia zažalovali vládu za obmedzovanie ich osobnej slobody na základe pseudovedy. A vyhrali. Týmto stanovili precedens pre PCR testy, ktoré dúfajme, že budú čoskoro označené za šarlatánstvo.

Dokonca aj denník The New York Times povedal pravdu, keď uviedol, že ľudia testovaní PCR testami ako pozitívni sú v skutočnosti negatívny a zdraví. Podľa dát zozbieraných zo štátov Massachusetts, New York, Nevada a inde sa totiž ukázalo, že vyše 90% ľudí testovaných ako pozitívni, sú úplne zdraví a bez nákazy.

Vo svojom rozsudku portugalský súd ďalej dodáva:

„Vzhľadom na množstvo vedeckých pochybností vyjadrených expertmi, ktorým záleží na spoľahlivosti PCR testov, vzhľadom na nedostatok informácií o parametroch týchto testov a vzhľadom na absenciu lekárskej diagnózy podporujúcej existenciu infekčného rizika, nie je možné povedať, či prvá osoba je nositeľom SARS-CoV-2 vírusu, ani či zvyšné tri osoby predstavujú vysoké riziko vystavenia sa tomuto vírusu.“

Záver

„Je dôležité mať na pamäti, že PCR testy neboli nikdy určené ako metóda na kopírovanie genetického materiálu za účelom testovania na prítomnosť infekčných vírusov.

Tiež neboli nikdy určené ako diagnostický nástroj,“ uvádzajú noviny Great Game India.

„Dokonca aj vtedy, keď sú vírusy už dávno mŕtve, PCR test na koronavírus môže vyjsť pozitívny, pretože tieto testy namnožia aj úplne miniatúrnu časť vírusového genómu“.

Dúfajme, že aj na Slovensku čoskoro začnú súdne žaloby na štát pre nezákonné zatváranie zdravých ľudí do izolácie. Ak sa k tomu pridružia aj žaloby o vymáhanie vzniknutých škôd, tak to si ani nechceme predstaviť, kto to všetko zaplatí.

Zrejme aj to je dôvod, prečo súčasná vláda napriek deklarovaného záujmu zaviesť hmotnú zodpovednosť politikov, tak doteraz neurobila.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroje: naturalnews.com, portugalresident.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Definitiva

  Rozhodnutie jedného súdu je záväzné aj pre ostatné súdy, v USA to platí. Ale netešte sa. V EÚ bordeli platí to, čo povie Brusel. A na Slovensku platí to, čo povie Vantajm na príkaz USA.

  Ohľadne PCR testov je divočina, každý štát pomnožuje AG inak, niekto 25x, iný 45x, úmerne narastá aj pozitivita, rozdiely sú 30% a viac. Pri pomnožení AG nad 45 násobok sú pozitívne všetky testy, lebo ľudský organizmus produkuje tiež RNA časticu, na ktorú test reaguje.
  Kto hľadá, ten nájde a najväčšie filcky, ak chcú, tak korona RNA zaručene nájdu. Treba k tomu len dostatok financií a slovenskí daňovníci sú štedrí.

  Psychopat Vantajm ovbvinil národ z hodenia salám párky na testovanie. Následok je povinné testovanie.
  Odmietnite testovanie, rúška, prestaňte plniť príkazy psychopata, všetko toto koná nezákonne. Ak odmietnete povinné testovanie, tak Matoviťč musí odstúpiť. Máte druhú šancu zbaviť sa rýchlo a nekrvavo diktátora. Garantujem vám, že chorobnosť bude v bežnej norme, nebudete viac chorí, ako doteraz. WHO zrušila pandémiu, zrušila vlstný podvod.
  Občania, vráťte život do normálu, vaše deti to potrebujú. Korona existuje len na pozitivite testov, nie na skutočne chorých s klinickými príznakmi.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku, za ďalšie odhaľovanie tohto obrovského podvodu.
  Len aj to vieme, že tá 0.0001 percentná elita čo ovláda túto zemeguľu ovláda cca 98 percent médii celosvetovo. Alternatívnych médii je málo, google, youtube – všetko maže čo nie je podľa scenára týchto „vyvolených“ niekoľkých rodín čo ovláda túto zemeguľu.
  Ale my vieme ako to Rockefellerovci naplánovali. Ich dokument bol uvedený na http://www.infowars.com v marci tohto roku a bohužiaľ zatiaľ ide všetko podľa ich plánu.
  Ja naivná sa pýtam – nikto to nevie zastaviť?
  Znovu opakujem čo sme mohli v marci prečítať:
  Scenarios for the future of technology and international development, strana 18 Lockstep Guarantee and Curfews.
  Jedným slovom Covid je nástroj na zotročenie ľudstva, na depopuláciu tou pripravovanou vakcínou a tí čo ostanú budú pod stálou kontrolou tejto nevolenej „elity“.

 3. Dnešný článok z naturalblaze.com:
  https://www.naturalblaze.com/2020/11/more-than-2-3rds-of-americans-oppose-mandatory-covid-19-vaccinations.html
  Prekladám názov:
  Viac ako dve tretiny Američanov sú proti povinným vakcinaciam proti Covidu-19.

 4. Aký „peknučký“ článok teraz nabehol na naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-22-pfizer-demands-emergency-authorization-fda-covid19-vaccine.html#
  Prekladám názov:
  Phizer požaduje „pohotovostnú“ autorizáciu od FDA pre experimentálnu Covid-19 vakcínu.
  Poobede to v kľude prečítam.

 5. https://www.naturalnews.com/2020-11-22-covid-5g-no-laughing-matter.html#
  V tomto článku je vysvetlená súvislosť medzi 5G a Covidom vytvoreným bioinžinierstvom.

 6. https://www.naturalnews.com/2020-11-22-covid-5g-no-laughing-matter.html#
  Prekladám názov tohto článku:
  Delingpole: Veľký reset nie je konšpiračná teória.

  • Milý pán Jarčuška, platený farmaceutickým priemyslom prehovoril v Rádiožurnáli – chce väčšie trasovanie (v preklade ešte väčší prílev peňazí od farmaceutického priemyslu).

 7. https://zemavek.sk/video-danska-studia-o-ruskach-konecne-zverejnena/
  Prekopírovala som jednu vetu z tohto článku:
  Vidíme, že tu nemáme žiadnu štatistickú významnosť a to znamená, že medzi týmito skupinami nie je žiadny rozdiel, takže nosenie alebo nenosenie rúška nemá žiadny vplyv na mieru infekcie. Je to veľmi jednoznačné.

 8. https://banned.video/watch?id=5fbb2672212bfe47ece0b0a6
  Bill Gates Software Ran The Entire US Election
  18,894 views
  Prekladám:
  Softvér Billa Gatesa zabezpečoval celé Americké voľby.
  Ja dodávam: Aký je ten náš milučký Bill Gates, ktorý chce zaočkovať povinne celú zemeguľu so svojou depopulačnou vakcínou, človek čo nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať tak teraz vidíme že ON mal pod palcom aj Americké voľby. Darmo, Bill Gates, hovorca Rockefellerovcov je veľmi usilovný – ale je za to aj štedro odmeňovaný, vieme aký majetok vlastní.
  No comment – bez komentára.

 9. Toto som prekopírovala ako sa vyjadrila pani Cigániková z SAS o očkovaní:
  „Myslíme si, že keď im to dáme ako príkaz, tak skôr vzbudíme nedôveru ako dôveru. Napríklad tá RNA vakcína, ktorá sa vytvára, tak tam logicky sa dá vysvetliť, že tam hrozba nejakých následkov je viac-menej žiadna, ale treba to tým ľuďom vysvetľovať,“ hovorí Cigániková.

  Nemám slov – ozajstní odborníci na vakcíny (napr. na web stránke MUDr. Mercolu) tvrdia presný opak, RNA vakcína nám bude stále a stále meniť naše DNA, budú sa stále vytvárať nové a nové autoimunitné ochorenia, rakovina atď.

  Ale idú nám vymývať mozgy cez mienkotvorné média.

 10. Definitiva

  JUDr. Krajníková, čo robiť, prišla vám SMS správa o potvrdení vašej objednávky na testovanie, ktorú ste nikdy nezadali. Hra na rúška a papier. Ak prijmete rúška, tak prijmete aj ďalší teror, vakcínu…
  https://www.facebook.com/advokatka.sk/videos/vb.1230909503631198/357250198688834/?type=2&theater

  • Krajníková „logicky“ smeruje do politiky – zakladá stranu – aby mohla niečo zmeniť – v zmysle záujmu – ako politikum. „Vyvoláme problém – a ponúkneme jeho riešenie.“ ??? Základ je mať iniciatívu! Protokoly!

 11. http://www.nwoo.org/2020/11/22/dalsi-duvody-pro-testovani-na-koronavirus-a-i-pro-ty-rousky/
  Prekopírovala úvod tohto článku:
  Že PCR test na koronu je další fraška a podvod, jeden z mnoha, by měl dnes už každý vědět. Tam kde se testuje, tam je korona; tam kde se netestuje, korona není. To proto, že co PCR test hledá je RNA materiál. A pochopitelně, taky ho najde, protože každý z nás ho máme, je to součást našeho biologického systému. Ale i v tom je test pochybný, že sice hledaný materiál najde, ale nerozpozná ho.

  • Ďalšia veta z tohto článku:
   Mnohé vědecké studie dokázaly, že roušky jsou nebezpečné. Škodí mozku a celému lidskému organismu. Někdo si dal tu práci, že nashromáždil skoro třicet těchto studií ZDE.

 12. Robert Fico sa takto vyjadril k očkovaniu proti Covidu:
  Dodal, že aj v otázke očkovania, bude jeho strana podporovať „výlučne dobrovoľné očkovanie“. Uviedol, že osobne by nešiel na očkovanie „proti tejto pandémii“. Uviedol, že ak sleduje expertov, ktorí sa ku vakcínam vyjadrujú, tak to je „šialené“.

 13. Odkaz biskupa Sojku všetkým Slovákom

  https://www.youtube.com/watch?v=u0qIEzC6ozc

  • „Toto video bolo odstránené, pretože porušuje zmluvné podmienky služby YouTube.“

   Čoho sa boja??

   • A prečo „blbci“ neustále vešajú svoje vyjadrenia na platformu kontrolovanú Billom Gatesom? You Tube? Gmail?! To je tá „open society“ – zakiaľ čo títo elitárski zmrdi vytvárajú tajné spoločenstvá! Biskup Sojka? A nie je náhodou cirkev organizovaná ako armáda? Čo to bol – príhovor pre ovečky?

    • Momentálne sa neviem dostať tak na You Tube, tak na Aktuality.sk – pretože si vymáhajú právo okrem cookies – prehliadať moje strojové zariadenie! No nie – až tak zvedavý nie som!

 14. Příliš demokracie nás dnes dostane leda na pitevnu. Nechte vládnout lékaře!, říká Doležal. (Ve vede a inzenyrstvi odborniky v oborech, ne korupcni politiky, pravniky a veskere parazity z chvilek Satanovych Synagog… )
  LENKA PETRÁŠOVÁ 10. DUBNA 2020 • 06:00
  Jako vojenský lékař zažil epidemii tyfu v Československu, současnou pandemii ale považuje za něco bezprecedentního. „Viry tu prostě jsou a budou a my se s nimi musíme naučit žít. Podstatné je chovat se jako smečka, semknout se a přežít,“ říká dvaadevadesátiletý nestor českých porodníků Antonín Doležal v rozhovoru pro INFO.CZ.
  Pamatujete leccos, mimo jiné epidemii tyfu v někdejším Československu. Co říkáte na současnou pandemii a na to, jak k ní přistupujeme?
  To, co se dnes děje, nemá prakticky obdobu. Je to poprvé, kdy díky globalizaci světa nějaká infekce ve velkém a prakticky naráz zachvátila celou zeměkouli. Takže takové ty chytré řeči, že příště budou potřeba miliardy roušek a že se musíme lépe zásobit… To je přece něco, na co se nikdo nemohl připravit předem. A ano, jako vojenský lékař jsem řešil tyfus a to byla tehdy tak tvrdá opatření včetně zacházení s vodou a jejími zásobami, že si to dnes neumíme představit. Jsme skoro jako v bavlnce v domácí poloizolaci. Ale tehdy se to dotýkalo všech, podniků, dodavatelů i subdodavatelů, nemluvě o obyčejných lidech. Přitom to byla velmi malá omezená epidemie, to se s dneškem vůbec nedá srovnat. Přesto se tehdy nikdo s nikým nebavil a přijala se velmi přísná opatření.
  Takže autoritářský režim ke zvládnutí epidemie?
  Víte, mikrobi, včetně virů, se nebojí nikoho, a jsou velmi demokratičtí. Jim je jedno, jestli je někdo ministerský předseda, nebo královský princ. Boj proti infekci je sice stejně důležitý jako ten za demokracii, ale jakou budeme mít demokracii, když vymřeme kvůli mikrobům? To vám bude celá demokracie už jedno. Takže ve chvíli, kdy je to nutné, je něco jako polovojenský režim důležité, abychom vůbec přežili. Jinak ale – co se týče infekcí – jsem pro iatrokracii, tedy pro vládu lékařů, aby do toho prostý lid moc nekecal, protože tomu stejně jako politici, prostě nerozumí.
  Maďarsko sice nejde cestou lékařů, ale určitou vládou pevné ruky ano. To je podle vás cesta?
  V Maďarsku nežiji, takže tu situaci tam podrobně neznám. Jen říkám, že si myslím, že se v kritických dobách nediskutuje, ale jedná, nicméně tu moc mají mít v rukou lékaři. Když vidím u nás ty lidi politické, co stojí u těch pultíků a vyprávějí, co se zrovna děje a bude dít, tak na nich čtu, jak už jsou unavení, rádi by už dělali něco jiného. Stokrát radši by byli sto mil odtamtud, kde zrovna jsou. A ono jim opravdu není co závidět, při tom všem, co mají na krku. Fakt, že se toho u nás nakonec chopil lékař a voják zároveň (epidemiolog Roman Prymula – pozn. redakce), to považuji za velkou výhodu a je to jen dobře, jak je ostatně vidět i na výsledcích, že se koronavirus u nás daří zvládat. On evidentně ví, co dělá a co je v momentální chvíli to podstatné. Na rozdíl od politiků.
  Takže nevidíte žádné zásadní pochybení v tom, jak u nás pandemii zvládáme?
  To, že se ministrovi nepovedlo dodat roušky, tak to mi vážně nevadí a kritiku by za to schytávat neměl. Maršál Žukov přece taky zodpovídal za výsledek, ne za to, že se nějakému vojákovi na frontě zasekne kulomet. Nevyčítejme těm lidem něco, za co nemohou, toto opravdu nikdo nemohl předvídat. A ještě mi vadí, jak řešíme ekonomiku. Teď je každý přesvědčený, že to jeho kadeřnictví nebo tetovací salon je pupkem světa. Ne, není. Viděla jste Čapkovo Ze života hmyzu? Tak kutálet si to své hovínečko zrovna teď není dobře, teď přežije jen semknutá smečka. Nezasekněme se proto na věcech, které nejsou důležité. Odlišme politické běsnění od objektivní reality a denně si to připomínejme. Jenže u nás mám pocit, že politici jaksi zapomněli na heslo Jana Lucemburského, krále českého, který říkal: „Já sloužím“. To přece není nic hanebného, naopak. Objektivní realitu asi málokdo dokáže nahlédnout. A upřímně se nedivím, že živnostníci se bojí, co bude a jak se uživí dál, když museli zavřít krám.
  Znáte předpis A 1.1.? Ten praví, že „kázeň je hrdé vědomí vojáka o podřízení vůle vlastní vůli vyšší odpovědné“. To není ze současného Maďarska, ale z Československa z první republiky. Trochu toho podřizování se je zkrátka nutné. Přílišná demokracie se v době krize nehodí, protože jinak dříve než dodiskutujeme o nejlepších řešeních, nás odvezou na pitevnu.
  Jak z toho ven?
  Vakcína. To je jasné. Očkování zachránilo už mnohokrát lidstvo před likvidací. Jenže to je na několik generací, než všechny proočkujeme tak, aby se zvedla imunita lidstva jako celku. A v okamžiku, kdy se tak stane, se ten virus přizpůsobí a zmutuje, protože je to jeho přirozenost. Víte, bavíme se pořád o tom, že klekne celá ekonomika, přibude nezaměstnaných živnostníků, ale to je nesmysl. Budeme-li mrtví, tak nám může být celá ekonomika ukradená. Viry tu prostě jsou a budou a my se s nimi musíme naučit žít. S tím, že před nimi budeme mít respekt.
  Dělal jsem kdysi v sanatoriu na Prosečnici, kde byli soustředěni lidé s tuberkulózou. Všichni místní to samozřejmě věděli a chodili kolem velkým obloukem, jak se báli. Ten respekt jsme bohužel trochu ztratili. Říkal jsem kdysi svým medikům – dávejte si pozor na pazoury. A to jsem chodil do pitevny pitvat bez rukavic, a nikdy se nic nestalo, žádná nákaza, ani infekce. Jenže to bylo dáno tím, že my jsme byli vycvičení pořádně si mýt ruce a opravdu se bát mikrobů. Drhli jsme si ruce deset minut kartáčem a koupali je v desinfekci z čistého lihu, takže jsme měli hrubou popraskanou kůži, ale neumírali jsme na nákazu. Jak epidemie a pandemie ukazují, právem máme mít obavy z nedodržování hygieny. Jenže dnešek? Vezměte si, že my jsme vlastně jen taková zoologická zahrada. I tam musí fungovat logika a selský rozum a nutností je dodržování čistoty. V té zoo přece musíte vynášet hnůj a dát těm zvířatům možnost očisty. U lidí je to stejné.
  Zvířata v zoo nenosí roušky…
  Roušky? Ano, ty mají význam u lékařů, ale ti nosí zároveň i čepice. Ještě jako mladý člověk jsem na medicíně dělal kultivace mikrobů z vlasů a to byste nevěřila, kolik jich tam v době míru máte. Ne tak teď. Pokud tedy nosit roušku, tak bez pokrývky hlavy nemá moc smysl. Druhé pravidlo, jímž se můžeme odlišit od zvířat v ZOO, je nejen v době pandemie: boty musí zůstat mimo místnosti obytné. Na nich totiž zůstává veškerý zvířený prach s mikroby a my si je dobrovolně přineseme do bytu. Ne nadarmo Italové dezinfikovali i beton, virus je organismus odolný a dobře přežívá i na chodnících a silnicích. Stejně tak když si svléknete oblečení, ve kterém jste přišli zvenku, tak je pak nutné si umýt ruce znovu. Prostě to jsou základní pravidla, jaká dodržují chirurgové před a po operaci. A v takové realitě dnes jsme.
  Jaká jsou další pravidla přežití v době pandemie?
  Tak třeba tatínek u porodu je hezká věc, nikdy jsem proti tomu nebyl, ale to když je doba míru, to ať dělá na novorozeně ťuťuťu, ale ne prosím teď. Já trpím už jen tím, když vidím i v době bez pandemie všechny ty příbuzné, co se seběhnou k mamince do porodnice a chrchlají něžnosti nad novorozencem. To novorozeně je úplně bezbranné vůči mikrobům a nejprve se musí osídlit těmi od maminky, ta ať ho zlíbá. Ale ne od ostatních lidí. Prostě musíme s těmi mikroby neustále počítat, že projdou naším bakteriologickým filtrem a napáchají škody.
  A co máme dělat jako společnost? Vy se ve svých publikacích věnujete i těmto tématům coby darwinista.
  Ano, protože Charles Darwin objevil boj o život, který probíhá mezi druhy. To je prostě pravda, která existuje. Druhá je pravda, kterou zjistil anarchista Petr Kropotkin. Ten objevil sociogenezi, tedy společnou pomoc ve svém druhu. Stádo má zkrátka výhody proti jedincům, tlupa má výhody proti jedincům a vzhledem k tomu, že člověk je tvor společenský, je pro něj ta tlupa a to stádo dost podstatné. Spojenectví sociovazeb proti něčemu je vždycky důležité. A momentálně je nesmírně důležité, abychom posilovali spojenectví proti něčemu, tedy teď konkrétně proti viru. A jako země musíme posilovat pouze ty neziskové organizace, které to dávno pochopily a pomáhají, kde je třeba, ne jim ubírat peníze a stejně tak podpořit ze všech sil ty, co se starají o druhé. Základem člověka je sice dědičnost, ale stejně podstatné je to, co se z toho člověka „uděje“.Narodíte se jako člověk, ale co z vás bude, je výsledkem života. Fakt, že postavíme Národní divadlo, že budeme bojovat za ženská práva, a třeba i za sňatky homosexuálů, to už je jakási nadstavba. Ovšem ta biologická základna je jasná: přežít a rozmnožit se. Pro ni musíme v době krize udělat všechno. Jistě občas přijdou lidé, kteří to naruší, jako Adolf Hitler. Ale nežijme v iluzorním světě, udržme se v realitě. A ta teď velí, že podstatné je chovat se jako smečka, seknout se a přežít.
  A ještě něco: varoval bych před lidmi, kteří jsou schopni pouze nacházet chyby, ale už ne řešeni.
  Pozoroval jsem ty vybrane Satanisty z Depopulacni Synagogy, Bill Gates nejak vysyccha, asi ho jiz Certt bere? Ne, tak rychle chradne a je asi na ceste jiz do 1. tridy Peklicka, odkud jiz sve $biliony neuzije?

 15. Je pry nekolik druhu vakcin ktera a pro koho a za jakym ucinkem.
  V USA se nabizi odmena $1000 pro dospeleho kdyz si nechaji dat vakcinu, neb ortel smrti v predem planovanem case.
  Na podporach treba svobodna matka treba s 3 detma…. a jiz se da lakat, a nco dal kdo dalsi. Dle pry planu chteji take likvidovat casti zdravotniho – neposlusneho personalu? Vse predem vymysleno, vse se roznasi take malymi letadly na rozehrate skaly a pak cccccc’esty kolem sveta, jako Guliverovy?

  Vladimir Purtin chrani svoji zem take pred HAARP nesmi do vzdusneho prostoru Ruske Federace a GMO a dalsi… Jsem prekvapen kolik pozitivnich zprav o Rusku z Madarska!

 16. https://cz24.news/;
  https://cz24.news/

  Dalsi zpravy a informace…

 17. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za výborné príspevky, kiežby si ich mohlo pozrieť čo najviac ľudí !!!…..
  pre xy …odkaz od biskupa Sojku sa mi už nedal načítať:-(….
  pre Aarona J -presne toto som si len myslela, keď ,,veľaváž.p.KRČMÉRY“ zmenil taktiku a úplne sa prispôsobil ,,Matelkovi“ ! a tu sa mi to len potvrdilo !!! je to OTRASNÉ a ešte sa bude ukazovať, ako pomáhal v kraj.3.sveta…a ako aj im vlastne pomáhal ??? pár ľuďom možno áno, a tej väčšine, na kt.,,zarobil tie špin.peniaze“ možno pomohol akurát tak na 2.svet! je to človek bez chrb.kosti, aj s Jarčuškom!!!…
  Milá p.Jean- máte opäť kopec výbor.prísp., ste zlatá, že tak hľadáte a posúvate ďalej:-)……
  Pre p.Definitívu- máte výbor.názor, plne sa s tým stotožňujem., kade chodím, tade hovorím či už rod., koleg. alebo známym, ABY NIKTO NEŠIEL UŽ na to TESTOVANIE !…všetko toto sa deje len preto, ABY SA PÁR ĽUDÍ OBOHATILO, vrátane tu na SLOVENSKU !!!….je to úplne CHORÉ, hl.vec, že sa všetci úžasne pretvarujú, ako nám všetkým idú svojimi nápadmi – test.a očkov.pomáhať – ÚBOHÉ !chcú pomáhať akurát SAMI SEBE a to plnením svojich účtov !!!:-(….NEDAJME sa ZASTRAŠIŤ a snažme sa stáť si za tým- IGNOROVAŤ všetky testovania !!!….. nech sa nám v tom darí! :-)…….
  Želám dobrú noc všet.skut.bádajúcim…….

  • Milá pani Jednoduchá, je to pekné, že tieto vedomosti posúvate ďalej. Aj ja to fakticky robím aj keď niekedy dostanem „po nose“.

 18. Jednoduchá

  …hm, milá p.Jean, tak to sme potom dve :-(…..:-)……no aj tak si treba ,,stáť“ za svojím názorom…….

Pridajte komentár

*