Patent chce ľudí digitálne sledovať a potom očkovať podľa ich sociálneho skóre


Print Friendly, PDF & Email

Patent chce ľudí digitálne sledovať a potom očkovať podľa ich sociálneho skóre

(Tom Parker, renegadetribune.com) – Právnici zaoberajúci sa patentovým právom Dr. Gal Ehrlich a Dr. Maier Fenster si nechali nedávno schváliť patent pre technológiu, ktorá chce digitálne sledovať aktivitu ľudí a následne im prideliť sociálne skóre.

Toto skóre má definovať pre každého jednotlivca „potenciálnu úroveň jeho aktivity ako super-šíriteľa“ a na tomto základe sa má potom stanoviť požiadavka na očkovanie daného človeka.

Patent navrhuje zbieranie širokého spektra osobných informácií zo zariadení ako sú smartfóny, aplikácie, sociálne médiá, záznamy o zamestnaní či vládne alebo súkromné monitorovacie kamery.

Ide napríklad o zber nasledovného typu informácií:

 • presné údaje o polohe
 • dĺžka času, ktorý ľudia strávia na navštívených miestach
 • miera vetrania vzduchu na navštívených miestach
 • snímky ľudí dívajúcich sa obrazovky svojich smartfónov
 • zvuky z mikrofónov nachádzajúcich sa v osobných zariadeniach
 • dáta na rozoznávanie tvárí

Ako by mal prebiehať zber údajov

Patent ďalej navrhuje použitie viacerých sledovacích aplikácií pre získavanie dát.

Chce napríklad zisťovať, kedy ľudia používajú verejnú dopravu pomocou geolokácie a tiež pomocou sledovania vzorca pohybu a zastavovania, typického pre hromadnú mestskú dopravu.

Dokonca zachádza do takých detailov, ako je umývanie rúk analyzované podľa zvukov tečúcej vody alebo pohybov ruky, na ktorej sú smarthodinky.

Zisťovať sa má aj to, či má človek nasadené rúško, a to pomocou analyzovania fotiek urobených počas telefonovania, prípadne pozerania sa do smartfónu.

Po získaní dát ich bude patentovaná technológia následne analyzovať a priraďovať majiteľovi zariadenia skóre, podľa ktorého sa určí „potenciálna úroveň super-šíriteľskej aktivity“ pre každého sledovaného jedinca.

Táto technológia sa nesnaží iba odporúčať, kedy má byť človek očkovaný, ale snaha je urobiť tieto aplikácie povinné.

Počíta sa, že vláda bude môcť svojim občanom prikázať nainštalovať si príslušné aplikácie do svojich telefónov alebo iných zariadení ako sú tablety, smarthodinky či smartokuliare.

Toto má následne pomôcť vláde s logistikou vakcín a očkovacími procedúrami.

(Poznámka: Patent nespomína, či samotné vlastnenie smartfónu má byť povinné, pretože toto zatiaľ povinné nie je a vymáhať sa bude asi ťažko.)

Neustále sledovanie polohy ľudí a ich kontaktov

Patent ďalej uvádza, že v rámci tohto „povinného systému“ je zariadenie nastavené tak, aby neustále zaznamenávalo a informovalo o užívateľovej polohe a tiež, aby komunikovalo s pridruženými zariadeniami (napríklad cez Bluetooth) a zaznamenávalo interakcie medzi ľuďmi.

V častiach venovaných určovaniu skóre, na základe ktorého sa má jednotlivec očkovať, patent navrhuje v kalkulácii použiť údaje o zamestnaní, zdravotné záznamy, druh a povahu navštívených miest či frekvenciu návštev a dĺžku pobytu na týchto miestach.

Ako sa v patente uvádza:

„V niektorých prípadoch, keď človek je častým návštevníkom náboženských alebo sekulárnych podujatí, ako napríklad synagóg, kostolov či mešity alebo diskoték, kde sú ľudia blízko seba a rozprávajú sa, modlia, spievajú alebo hlboko dýchajú či majú iné interakcie, tak dostane vyššie skóre (kvôli takejto osobe alebo podujatiu) ako ten, ktorý sa takýchto podujatí nezúčastňuje.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Patent bol schválený 31.8.2021, teda počas doby, kedy vlády na celom svete zavadzajú kvôli pandémii Covid-19 stále drakonickejšie opatrenia na sledovanie ľudí pomocou aplikácií na rozoznávanie tvárí, karantén či covid pasov zameraných na vylučovanie skupín obyvateľov z ekonomických a sociálnych aktivít.

Záver: Ako sa brániť sledovaciemu systému

Známy austrálsky aktivista Max Igan, ktorý musel nedávno kvôli stupňujúcej sa totalite v Austrálii ujsť do Mexika, už vyše roka upozorňuje ľudí, že hlavným nástrojom zotročovania ľudí v budúcnosti budú naše vlastné smartfóny.

Jeho video kanál nájdete na platforme Bitchute.

Ako sa ukazuje, zrejme mal pravdu. Vo svojich videách neustále odporúča, aby sa ľudia zbavili svojich smartfónov. Ako uvádza, tieto „hračky“ síce poskytujú svojmu užívateľovi mnoho možností, no zároveň sú to novodobé sledovacie zariadenia.

U nás sa už minulý rok dokonca uskutočnila pilotná skúška ich nasadenia na sledovanie ľudí. Pamätáte sa ešte na štátnu karanténu?

Jednou z možností, ako sa jej dalo vyhnúť, bolo nainštalovanie si do telefónu aplikáciu, ktorá cez GPS sledovala vašu polohu a na vyzvanie ste sa do nej museli odfotiť, aby ste dokázali, že sa zdržiavate doma.

Aplikácia aj štátna karanténa boli síce medzičasom zrušené, no neznamená to, že sa nemôžu kedykoľvek v budúcnosti vrátiť.

Odporúčame preto buď nevlastniť smartfón, alebo zatajiť jeho vlastnenie. Ani to však nemusí vždy pomôcť. Minulý rok musel cestujúci zo zahraničia, ktorý nevlastnil smartfón, ísť povinne do štátnej karantény. Smartfón so štátnou aplikáciou fungoval ako priepustka domov.

Aj keď je to momentálne neaktuálne, pripomeňme si, čo teoreticky treba robiť v takom prípade. Vtedy je lepšie priznať vlastníctvo smartfónu (najlepšie nejakého záložného) a aplikáciu si tam nainštalovať, no celý proces sabotovať.

Ak vás napríklad tá aplikácia vyzve, aby ste sa odfotili, tak to ignorujte a neskôr sa vyhovoríte, že ste nemali kredit na dáta, nefungovala vám doma wifi, alebo vám aplikácia nechcela naskenovať tvár.

V takom prípade by k vám domov zrejme poslali policajtov na kontrolu. Lepšie je ale mať policajnú kontrolu a byť doma, ako byť niekoľko týždňov zavretý niekde v štátnej karanténe.

Navyše, ak takéto sabotovanie aplikácie urobí veľa ľudí naraz, tak by to značne vyťažilo policajtov, ktorí by nerobili nič iné, len chodili domov kontrolovať občanov v karanténe. Veľmi rýchlo by na to nemali kapacity a pravdepodobne by došlo k zrušeniu takejto aplikácie.

Predstavivosti sa medze nekladú. Odpor voči systému je možné robiť buď otvoreným odmietnutím rešpektovať opatrenia, alebo aj rôznymi spôsobmi záškodníctva.

Príkladom takéhoto záškodníctva je spomínané sabotovanie sledovacej aplikácie, ale môže ním byť aj podávanie rôznych sťažností, žiadostí o informácie alebo trestných oznámení na štátne orgány, vyťažovanie telefónnych liniek ministerstiev a úradov (nie núdzových liniek!) a podobné aktivity „zahlcovania systému“.

V konečnom dôsledku je však vždy lepšie priame odmietanie, ako obchádzanie opatrení.

Pre niekoho môže byť napríklad výhodné si zaobstarať falošný covid pas, no v takom prípade jeho používaním človek podporuje a legitimizuje samotný systém.

Na dosiahnutie zrušenia covid pasov by bolo oveľa lepšie, ak by ich nikto nepoužíval, než keď sa budú obchádzať falšovaním.

Akceptovanie covid pasov totiž pomôže k tomu, aby sa časom ešte viac rozšírili a zároveň sa môže v budúcnosti posilniť ich kontrola (sťažiť falšovanie) a potom už ani človek s falošným pasom systému neunikne.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Tom Parker, Zdroj: renegadetribune.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Viac ako hrozné. Ale aj to vieme, že „elity“ sveta plánujú depopuláciu touto vakcínočkou na pol miliardu a kto tu ešte ostane – ich obslužný personál bude stále pod ich kontrolou takýmito všelijakými aplikáciami. V Číne v niekoľkých mestách už niečo takéto podobné je spustené – sociálny kreditný systém.
  Ale to je zaujímavé, že tých niekoľko rodín čo diriguje (ovláda) túto zemeguľu, nedajú sa očkovať a na nich tento elektronický koncentrák sa nebude aplikovať.
  Ak sa ovečky nevzbúria je koniec nášho života na tejto zemeguli.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-11-10-triathlete-in-constant-pain-following-covid-jab.html
  ‘We are an uncomfortable truth’: Former triathlete in constant and extreme pain following COVID jab
  „Sme nepríjemná pravda“: Bývalý triatlonista s neustálymi a extrémnymi bolesťami po COVID vakcíne

 3. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nejnovejsim-resenim-al-gora-pro-zmenu-klimatu-je-masove-sledovani/
  Nejnovějším „řešením“ Al Gora pro změnu klimatu je masové sledování

  Při projevu na setkání majitelů soukromých tryskáčů a super jachet, známém jako summit COP 26, Al Gore představil své nejnovější řešení, jak omezit emise uhlíku, a to masový dohled prostřednictvím satelitů, senzorů a umělé inteligence.

  V rozhovoru s Andreou Mitchellovou z MSNBC Gore prohlásil, že technologie vytvořená takzvanou koalicí Climate TRACE bude monitorovat emise skleníkových plynů a odhalovat viníky.

  “Data získáváme důsledně z 300 existujících satelitů, více než 11 000 pozemních, vzdušných a námořních senzorů, mnoha internetových datových toků a pomocí umělé inteligence,” vysvětlil Gore a dodal…

  “Všechny tyto informace se zkombinují, viditelné světlo, infračervené záření a všechny další informace, které se k nám dostanou, a my nyní můžeme přesně určit, odkud emise skleníkových plynů pocházejí.”

  • svatoslav butora

   Prajem pekný deň. Skleníkový efekt je pre životné procesy na Zemi nevyhnutný a potrebný a užitočný. V podmiekach tepelného vyžarovania Slnka na všetkých vlnových dĺžkach v daných podmienkach tepelnej rovnováhy zemskej atmosféry v danom prostredí obežnej dráhy Zeme okolo Slnka je vytváraný absorbciou tepelného vyžarovania v interakcii prijatého žiarenia zo Slnka a odrazeného tepla od povrchu Zeme jednotlivými plynmi atmosféry následovne:
   asi 75% efektu vytvára vodná para rozpustená v atmosfére
   asi 25% efektu vytvárajú spolu všetky ostatné plyny atmosféry: dusík N2, kyslík O2, argón Ar a veľmi nepodstatné objemy „veľmi hriešnych“ plynov kysličníka uhličitého CO2 a metánu CH4. Vplyv uhlíkatých plynov na generovanie skleníkového efektu v atmosfére je takmer zanedbateľný.
   Tzv. „globálne oteplenie“ nemá takmer žiadnu spojitosť s uhlíkatými plynmi CO2 a CH4. Má spojitosť s dianím na Slnku a v Slnečnej sústave a má spojitosť s klima-tickými cyklami známymi napr. ako striedanie ľadových období s teplejšími prestávkami ; ale to je hlásateľom svetovládneho Idiotizmu neznáme.

   Celá metodika a koncepcie OSN a WEF a nimi idiotizovaných vládnych štruktúr v tzv. EU a vo svete ohľadne boja „s globálnym oteplovaním a s CO2 a s kovidom“ sú nevedecké a bláznivé a hlavne pre celý Svet Ľudí nebezpečné. Pracujú ako Idioti na zničení ľudstva aj vo sfére debilizovaného zdravotníctva (úradmi riadená kovidná vankcinačná besnota) aj vo sfére energetiky (zelený idiotizmus) aj vo sfére nimi riadenej migrácie (anticivilizačná degradácia národov). Tieto sparchantelé nevedecké bláznivé inštitúcie riadené Svetovládnymi Idiotmi do Sveta Ľudí nepatria a musia byť zrušené. Nie sú zárukou ani pokroku ani právneho statusu národov a ani mieru. Nie sú zárukou ničoho.

   • Vypočujte si dnešnú 11.11.2021 Infovojnu s Ing.Rudom Huliakom o rozkrádaní Slovenských prírodných zdrojov cez „ochranu“ prírody!

   • Jožko Fazuľa

    Viete je mám vážnu obavu, že problém je, aby tieto sparchantelé nevedecké bláznivé inštitúcie riadené Svetovládnymi Idiotmi ako ste ich nazval , mal kto zlikvidovať, veď keď nefunguje zákon na úrovni štátov, kto urobí poriadok ak Haag rozhodne, že sú to zásahy do ľudských práv a koho vlastne chcú odsúdiť? Tohoto alebo hen toho, tá chobotnica je po celom svete a ľudia sa sami k týmto zločincom pridávajú a konajú v ich prospech. Tu je totálna absencia morálky, ľuďom sa majú alebo otvárajú oči, ale dajú si respirátor, idú do radu v obchode alebo do práce -tolerujú to aj tí s otvorenými očami. Rád by som počul nejaké východisko z tejto situácie, pretože ak naozaj nevymrie pol sveta a možno i viac, tak sa asi nič nezmení. Lesk peňazí ovládol všetko aj zákon, pokiaľ nepríde sudca Roy Bean, tak to ľudia nespravia. Mali sme svojich zákonodarcov veliteľov štátu a čo celú dobu urobili aby ochránili štát a našich ľudí, predpokladali a včasnými krokmi zamedzili takémuto stavu? Dnes už zase všetci kvičia Fico naspäť ! a keď tam bol, prečo tomuto nezabránil? Koľko schopných Roy Beanov mal okolo seba, veď tam bol 12 rokov aby to zabezpečil a nastavil ! Toto celé je o kolektívnom morálnom vedení a nie videní skutočnej situácie, pretože za 1,5 roka už majú všetci dosť informácii, no sami zo sebou nedokážu spraviť nič, zmeniť sa k lepšiemu, pomáhať si a byť jednotní ? to už vôbec.

    • Jožko Fazuľa

     Všetci chceme riešiť situáciu zákonnou cestou, zákony však nikto nedodržiava zo zločincov a postavili ho proti nám, preto aj Haag ak rozhodne v náš prospech, dopadne rovnako ako naše referendum, nie je moc/vojsko/, ktoré ho vykoná a ak zaočkujú aj americkú armádu a iné vo svete, už nebude prekážky a sme v totálnej p… Ak nepovstane americká domobrana aj s armádou kým je čas, tak je koniec- vojaci aj policajti prisahajú vlasti, zaujímalo by ma ktorej, tej čo vedú zločinci, alebo tej čo sú aj ich otcovia matky ? Ako ich to ku..va vychovali, keď to okamžite to tu nepozatýkajú a nepostrkajú aj s celým parlamentom do mrazákov-bez výnimky. Vojenský súd a vybavené, toto je nepochopiteľné aká lúza obraňuje našu vlasť a toto nám vychovala aj ficova,aj dzurindova aj mečiarova vláda. Ak máme takúto armádu tak sme rovnaký ako oni, nesieme rovnakú zodpovednosť-prebudení,neprebudení,schovaní, neschovaní ..idem. Hra na schovávačku..

     • Ich medicína pre nás je darwinizmus – treba im ju dať ochutnať!

      Na jednom staršom videu z chicagskeho /nie haagskeho/ bitúnku som videl majstrov mäsiarov ufiknúť hlavu ošípanej jedným rezom – tak do 2 sekúnd! Fascinovala ma tá presnosť a ľahkosť a vôbec, že sa to dá /bez sekery/, lebo keď sa snažím oddeliť kosti na krkovičke, ktorá má jednoduchšiu anatómiu ako „zámková“ krkavica – obvykle to vzdám a kosti obrezané od mäsa opečiem a zjem – nožíkom oberiem – ako v celku. To šmik a hlava preč je pre mňa záhadou.

      Myslím, že sme veľa zručností zabudli, a preto CHUCPE zločincom narástli rohy.
      https://i.pinimg.com/736x/ae/51/b5/ae51b5a241c58719ec99a331bccc0662–meat-packing-design-history.jpg

     • Jožko Fazuľa

      Ja stále hladám ako z toho von, no nikto to nechce vyriešiť- jednoduchý a historicky overený, funkčný vojenský prevrat, nič lepšieho ma nenapadlo… Keď to prekotia v jednej krajine, tak to pôjde ako lavína a to si píš.

     • svatoslav butora

      Riešením je naštartovať proces obnovy národných štátov a odstránenie nadradenosti zákonov tzv. EU. Národné štáty sú schopné obnoviť platnosť zákonov Sveta Ľudí ktoré sa riadia rozumom. Tzv.EU je neriaditeľná svorka mocou opitých debilných štruktúr, ktorých ciele neriadi Rozum. To je ich diagnóza. Rozpustením tzv.EU zanikne aj moc kovidných aj imigračných aj zelených aj energetických anti-uhlíkových Svetovládnych Idiotov, ktorí obsadili štruktúry tzv.EU a OSN a OSN-WHOa WEF a MMF.

     • Ako z toho von – ako funguje mechanizmus valcovacieho stroja zloženého z ľudských súčiastok?

      Elimináciou jeho súčiastok – inak sa nazývajú kádre. A veruže sú mnohé nenahraditeľné a veruže ide potom Timing stroja do riti!

    • Jozko vieme kolko ludi zomrie do 2025,je to asi 812 millionov,najhorsie bude na tom Anlicko,kde zostane len 15% obyvatelstva,2 nemecko zahynie 52 Million,3 USA vyse 200 millionov,atd,podla deagle report,Rockefeller Foundation,cau

   • Vazeny Pan Butora vyborny clanok,bravo,vlastne ak by sa oteplilo,tak by sa vytvorili priaznive podmienky pre polnohospodarstvo,a mnoho inych,Janko

 4. https://otevrisvoumysl.cz/belgie-antverpy-100-pacientu-na-jip-jsou-ockovani-proti-covidu/
  Belgie-Antverpy: 100 % pacientů na JIP jsou očkovaní proti covidu

  Ve zkratce…
  V belgických zprávách zazněla zpráva od lékaře z nemocnice GZA v belgických antverpách o tom, že na rozdíl od doby před několika týdny jsou nyní jejich jednotky intenzivní péče plné očkovaných lidí.

 5. https://www.infovojna.sk/article/zlocinecka-vlada-schvalila-navrh-zakona-ktorym-sa-budu-nutit-zamestnanci-preukazovat-v-praci-potvrdenim-o-ockovani-alebo-testom-obcania-stale-ticho-toleruju-apartheid-zo-strany-hegero-matovicovho-rezimu
  Zločinecká vláda schválila návrh zákona, ktorým sa budú nútiť zamestnanci preukazovať v práci potvrdením o očkovaní alebo testom. Občania stále ticho tolerujú apartheid zo strany Hegero-Matovičovho režimu

 6. A na ktoré Vianoce mi kúpia tie smarthodinky? …alebo aspoň ten mobil čo sa doň ťuká prstom. Nemám ho, je nepraktický… Potrebovala by som mať voľné obe ruky na SMS.

 7. Evropa je jediným kontinentem na světě, kde v souvislosti s onemocněním covid-19 nadále přibývá nakažených i zemřelých. Už šestý týden v řadě křivka nakažených stoupá a počet úmrtí za minulý týden vzrostl o 10 procent, uvedla v pravidelném reportu Světová zdravotnická organizace (WHO).
  https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/pandemie-covidu-ve-svete-ustupuje-krome-evropy-40377641#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40377641&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 8. No – redakcia – takto cez rok sa možno prelúskate aj k SMART Meter Killers – smartmetrom na kontrolu odberu elektriny, vody, plynu a – meta dát z mobilov a PC, s perimetrom 75 metrov, teda váš aj pre susedov a susedov aj pre vás. SMART metre zabijaci musia byť frekvenčne diaľkovo modulovateľné a prakticky môžu ako EMWeapon eliminovať konkrétnu osobu! Skúste si elektrickú distribučnú po namontovaní SMART hodín požiadať o vyhlásenie o zhode! MLČANIE!

  Ako naordinovať každému sledovacie zariadenie? Tak ako občiansky preukaz! Oni ešte zakážu aj nosenie tieniacich prvkov – Faradayova klietka – hliníkové puzdrá. Total Control vďaka infantilite ľudí posadnutých „hračkami“! Za WW2 boli hračky pre deti – bábiky, písacie perá a iné – zhadzované ako nástražné výbušné systémy – teraz sú to mobily!

  K článku a k nastrčeným autorom patentov /právnici?!/ – ja už začínam vymýšľať patent na enzymatické rozpúšťanie takýchto voyerských úchylných ko.otov!

  Ad headline „Patent chce ľudí digitálne sledovať “ – to chcete dokedy zamieňať subjekt vôle a objekt vôle? Odkedy môže „patent“ niečo „chcieť“?! Váš redakčný odľudštený newspeak ma zase ako obvykle nasiera!
  Už doboha pochopte, čo je vlnová genetika, reč ako programovanie! Ste infantili vyrastení na ujovi Mašinkovi?! Lebo už je z neho buzerant!
  https://g.cz/sites/default/files/styles/gflex_landscape_large/public/field/image/2018/masinka-tomas.jpg?itok=dXCx2hE7

  maxim turbulenc – jede jede masinka.mp3
  https://ulozto.net/file/9A0tKkNo44iz/maxim-turbulenc-jede-jede-masinka-mp3#

  • Keď už mašinka a keďže už autá končia. Akurát batéria môže byť drahšia ako celý stroj…
   https://air-wheel.sk/elektricky-chopperR-40km/h-1500w-model-lt-019_a_black/p207332

  • Titulky majú svoju odporúčanú maximálnu dĺžku, preto sa často okresávajú. Iste, mohli by sme robiť titulky dlhé ako odstavce (ako to robí napríklad Aeronet), ale robiť to nechceme. Cieľom titulky je vyvolať v čitateľovi záujem a nie dodávať terminologicky presné definície.

   • Lenže vaši čitatelia sú už (aj vašou zásluhou) citliví na newspeak, tak to prosím berte do úvahy a nenapodobňujte metódy presstitútov. Znižuje to pre nás vašu dôveryhodnosť a to asi nechcete. Aeronet to zrejme nerobí len tak zo srandy. Stačí dať menší font a hneď je viac miesta na seriózne znejúcu titulku, vďaka.

    • Neide len o miesto na stránke. Titulky sa zobrazujú v obmedzenom počte znakov napríklad aj na Google alebo na sociálnych sieťach a keď je tam titulka v polovici vety odseknutá, tak to nie je príliš užívateľsky príjemné.

  • Nový spôsob riadenia, keď do riadiacej roly je ustanovený predmet bez duše.
   S predmetom sa nedá vyjednávať ani dohadovať. Predmet za svoju činnosť nezodpovedá – ideálny riadiaci prvok. Predmet sa nevolí a ťažko ho odvolať.
   Nedá sa s ním ani súdiť, niet nádeje na opravu, nápravu, potrestanie .
   Dehumanizovaný COVID-AUTOMAT… my nič, to automat !
   Toto bude pre zmenu dehumanizovaný PATENT…pre nás niečo neviditeľné, niečo ako vzduch…čiže na pohľad to bude v pohode. Neskôr, až sa „vykľuje šidlo z vreca“
   výsledky v pohode nebudú.
   Ale až neskôr a cesta späť bude zarúbaná.
   NEPÁČI sa mi to a chcem sa mýliť.

   • Správne – redakcia preberá tento dehumanizačný newspeak, čím nepriamo takúto dehumanizáciu uvádza „k životu“ – v informačnom poli. A vyhovára sa na „skratku“.

    Ešte k obsahu článku – mám a možno už len mal som kamaráta – ktorý je posadnutý týmito zotročujúcimi technikáliami. Po ich násilnom nasadení on bude mať pocit, že „predbehol dobu“!

    K headline článku – „Všetko potrebné pre život sa človek naučí ešte na pieskovisku!“

    Redakcia – na tento jednoduchý názov článku rozhodne nepotrebujete znalosti copywritingu! Stačí sa len oddeliť od umelej inteligencie AI!

    „PatenOVANOU TECHNOLÓGIOU chcÚ ľudí digitálne sledovať a potom očkovať podľa ich sociálneho KREDITU!“

  • Marek Košice

   Maroš, a pripravuješ svoje telo k tomu, aby v bez nejakých vážnejších dôsledkov prežilo vnútenú vakcináciu? Alebo len výkričníkuješ „ostošesť“?

   • Na hlúpu otázku neviem odpovedať áno – nie. Ja mám svojho ducha a myseľ pripravenú ODPOROVAŤ aJ násílNÉMU OČKOVANIU – odpoviem násilím a pomstou – ako by mi kto ukladal o život! Moje telo nemá s „prípravou“ na tvoje pi.oviny nič spoločné! Ja už mám rakovinu za sebou, takže so smrťou som vyrovnaný. Déja vu!

    Poviem ti na rovinu – keby si mal byť v mojom tíme – už nie si vôbec. Osobne tebou pohŕdam.

    • Marek Košice

     Milujem tvoje du(c)hovno, Maroš, tú kľudnú myseľ, tvoju lásku k nám, čo máme 80-90% názorov spoločných s tebou na rozdiel od väčšiny iných ľudí. A som nešťastný, že by si ma nechcel do tvojho tímu, do ktorého sa hrnie skoro každý z tohto fóra, len ich tam nechceš pustiť…. Ja som veľmi chcel byť v tíme, ktorý by viedol (alebo by tam bol v nejakej vedúcej pozícii) taký v pohode človek ako si ty…ktorého tu má rád ak nie každý, tak väčšina ľudí…Ach….premysli si to radšej, Maroško…. 🙂
     Aj redakcia ťa má rada, vieš oceniť jej prácu zo všetkých nás najviac…
     CMUK (keď som ironický/sarkastický, tak to znamená, že som s tebou skončil…Spamätaj sa a drž sa ;-)….)

     • Mal by si už ukončiť tú svoju trápnu misionársku polohu a vyčisť tie matrace, medzi ktoré si sa odbavil, a na zodretého vtáka si daj Framykoin.

  • čiteťeľ

   Vyrábaj sa elektrinu sám a kašli na smartmetre, ktoré vyžarujú asi ako dvierka mikrovlnky.

  • Pred par rokmi mi chceli namontovat smart meter,samozrejme ze som to odmietol,stalo ma to vyse 300 dolarov,aby som to nemusel mat.Priatelova zena bola z toho vazne chora,on im zavolal a okamzite mu to zobrali,odvtedy je zena zdrava,true story

 9. https://www.naturalnews.com/2021-11-10-indians-starvation-bill-gates-food-rationing-biometrics.html
  Indians DROP DEAD from starvation thanks to Bill Gates’ food rationing biometrics system
  Indovia PADAJÚ MŔTVI od hladu vďaka biometrickému systému prideľovania potravín od Billa Gatesa

  One of the goals of “covid” is to usher in a global system of social credit scoring
  Jedným z cieľov „covidu“ je uviesť do života globálny systém hodnotenia sociálneho kreditu

  The latest news about Bill Gates can be found at Evil.news.
  Najnovšie správy o Billovi Gatesovi nájdete na Evil.news.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-11-10-world-starting-to-notice-how-many-young-athletes-are-dying-after-covid-vaccination.html
  The world is starting to notice how many young athletes are DYING after taking covid vaccines
  Svet si začína všímať, koľko mladých športovcov UMIERA po očkovaní proti covidu

  Long list of young vaccinated athletes coming down with heart problems and cardiac arrest
  Dlhý zoznam mladých očkovaných športovcov, ktorí majú problémy so srdcom a zástavu srdca

 11. https://www.naturalnews.com/2021-11-10-british-agency-deletes-study-covid-jabs-infections.html
  RIGGED: British health agency deletes study that found COVID jabs substantially increase infection risk
  ZMANIPULOVÉ: Britská zdravotnícka agentúra vymazáva štúdiu, ktorá zistila, že COVID vakcíny podstatne zvyšujú riziko infekcie

 12. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/11/does-the-covid-vaccine-prevent-infection.aspx
  COVID Vaccines Do Not Impact Infection
  COVID vakcíny neovplyvňujú infekciu

  Higher Vaccination Rates Linked to Higher Caseloads
  Vyššia zaočkovanosť je spojená s vyšším počtom prípadov

 13. Toto celé sa oplatí prečítať:
  https://cz24.news/nemocnice-v-antverpach-prolomila-tabu-a-priznala-ze-vsechny-jipky-ma-obsazeny-pouze-ockovanymi-pacienty-nejvyssi-zidovsky-rabinsky-soud-v-new-yorku-naridil-absolutni-zakaz-ockovani/
  NEMOCNICE V ANTVERPÁCH PROLOMILA TABU A PŘIZNALA, ŽE VŠECHNY JIPKY MÁ OBSAZENY POUZE OČKOVANÝMI PACIENTY! NEJVYŠŠÍ ŽIDOVSKÝ RABÍNSKÝ SOUD V NEW YORKU NAŘÍDIL “ABSOLUTNÍ ZÁKAZ” OČKOVANÍ MRNA INJEKCEMI VŠEM ŽIDŮM NA CELÉM SVĚTĚ!! ZAKÁZAL DOKONCE I PROPAGACI A REKLAMU MRNA COVID INJEKCÍ! CO NA TO ČESKÝ KNESSET – SNĚMOVNA?

 14. http://www.nwoo.org/2021/11/10/nova-kniha-george-soros-multimilionar-jeho-globalni-sit-a-konec-sveta-ktery-zname/
  Nová kniha: George Soros – Multimilionář, jeho globální síť a konec světa, který známe.

  • Marek Košice

   Tá kniha má zlý názov… Soros je miliardár, nie multimilionár…. Multimilionár (z pohľadu meny „dolár“, alebo „euro“) môže mať majetok do jednej miliardy dolárov/eur…..

 15. Chřipka i covid u chlapce (7) poprvé v Česku? Rodiče, chraňte své děti, vzkazují lékaři

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695314/chripka-i-covid-u-chlapce-7-poprve-v-cesku-rodice-chrante-sve-deti-vzkazuji-lekari.html

  Mám dotaz – ona už existuje diagnostika, která toto dokáže rozlišit?

  • Ten kto kovyt už v prekonal pôjde osobne k lekárovi a lekár ho už nepošle na pcr ale mu rovno vystaví PN na chrípku.

   Aj keď poznám prípad, že to mal niekto 2x.

 16. VLASTIZRADNÁ FAŠISTICKÁ HEGERO-MATOVIČOVA VLÁDA PRÁVE NAKROČILA K OBČIANSKEJ VOJNE!

  Zločinecká vláda schválila návrh zákona, ktorým sa budú nútiť zamestnanci preukazovať v práci potvrdením o očkovaní alebo testom. Občania stále ticho tolerujú apartheid zo strany Hegero-Matovičovho režimu
  https://www.infovojna.sk/article/zlocinecka-vlada-schvalila-navrh-zakona-ktorym-sa-budu-nutit-zamestnanci-preukazovat-v-praci-potvrdenim-o-ockovani-alebo-testom-obcania-stale-ticho-toleruju-apartheid-zo-strany-hegero-matovicovho-rezimu

  MOR HO!

 17. Čísla koronovírusovej pandémie dosiahli dnes v Nemecku nový rekord. Nemecké zdravotnícke úrady oznámili Inštitútu Róberta Kocha (RKI) čísla na koronavírus novo infikovaných za jeden deň: rekordných 50 196 nových prípadov. Čísla, ktoré zverejnil Inštitút Róberta Kocha dnes o 3:40 ráno, potvrdili, že 4. vlna je už v plnom prúde

  https://www.hlavnespravy.sk/sokujuce-spravy-z-nemecka-napriek-672-plnej-zaockovanosti-viac-ako-50-000-novych-kovidovych-infekcii-za-jeden-jediny-den-pretazeniu-jednotiek-intenzivnej-starostlivosti-sa-uz-vyhnut-neda/2749332

  kolik jnich je – bez očkování, s jedním očko, se dvěma očko, se třemi, a se čtyřmi…….

 18. Kaliňák sa podelil aj s osobnou skúsenosťou s koronavírusom. Sám ochorenie prekonal a je aj zaočkovaný. „A od zaočkovania mám problémy s tlakom, ktoré som predtým nemal,“ priznáva.

  Keďže očkovanie nemá len benefity ale prináša zo sebou aj vedľajšie účinky, je podľa Kaliňáka potrebné nechať ľudí vybrať si. „Očkovanie nie je cesta z pandémie,“ dodáva s tým, že jediný efekt vakcín je, že sa posunul priemerný vek pacientov.

  https://www.hlavnespravy.sk/erik-kalinak-o-utajenych-zmluvach-s-vyrobcami-vakcin-a-o-problemoch-ktore-ma-po-druhej-davke/2749326

  • Marek Košice

   K*k*telko mladý Kaliňák KLAME………….. Určite NIE JE zaočkovaný, ani on, ani jeho strýko Kali Senior. Akurát si takto udržujú aliby typu „Keby ste si mysleli že sme neočkovaní a chceli nás náslne zaočkovať, tak už viete že očkovaní sme, inak by sme to nehovorili do médií“….. Navyše streknúť v ambulancii očkovaciu látku do umývadla a vytvoriť tak situáciu typu „Dobrovoľný/nedobrovoľný služobník farmamafie sa najedol a pritom neovečka, ktorá potrebovala preukaz, no má zdravý rozum, je celá“… Som presvedčení, že Kaliňákovci budú práve tento prípad. Na jednej strane super, že sa nedali zaštiepiť, na druhej strane trapas (alebo úbohosť?), že o sebe tvrdia, že sa dali…

 19. Nekonečný príbeh pokračuje aneb sliby se slibujú a hloupí se radují…
  https://plus.noviny.sk/642345-platnost-covid-pasov-pomaly-konci-cestovat-bez-tretej-davky-moze-byt-velky-problem-upozornuje-statny-tajomnik-klus !
  Začína nekonečné očkovanie???

 20. https://cz24.news/slovensky-poslanec-mazurek-vlada-so-svojimi-odbornikmi-zavadza-teror-ockovania-ktore-vobec-nefunguje/
  Slovenský poslanec Mazurek: Vláda so svojimi odborníkmi zavádza teror očkovania ktoré vôbec nefunguje!

  Preočkované Dánsko vracia opatrenia
  Veď vládni super experti ako Sabaka nás uisťovali, že všetko to skončí, len čo sa všetci zaočkujeme…“ pýta sa Mazurek.

  Treba sa sústrediť na liečbu a prevenciu

  „Priatelia, ak sa nezobudíme a nepostavíme na odpor, toto nikdy neskončí. Život v strachu, chronickom strese a ochromenej ekonomike nás zničí všetkých. Zničí nás omnoho efektívnejšie ako vírus,“ končí Milan Mazurek.

 21. https://cz24.news/uzitecny-idiot-vojtech-nechtene-priznal-pravdu-diky-vysoke-proockovanosti-pfizerem-je-na-tom-nemecko-nejhure/
  Užitečný idiot Vojtěch nechteně přiznal pravdu: Díky vysoké proočkovanosti (Pfizerem) je na tom Německo nejhůře!

 22. https://cz24.news/gates-ktoreho-mnohi-prirovnavaju-k-antikristovi-hovori-o-buducom-ockovani-s-tetovanim/
  Gates, ktorého mnohí prirovnávajú k antikristovi, hovorí o budúcom očkovaní s tetovaním

 23. https://www.infovojna.sk/article/video-pandemia-polopravd-a-klamstiev-a-definitivna-odpoved-ci-je-ockovanie-farmabiznis-alebo-nie
  VIDEO: Pandémia poloprávd a klamstiev a definitívna odpoveď, či je očkovanie farmabiznis alebo nie

 24. https://www.protiproud.cz/politika/6126-200-tisic-padlych-vakcinacni-teror-v-americke-armade-stonozka-ostrelujici-si-nohy-nejsilnejsi-armadu-sveta-kosi-ockovani-podplukovnice-ma-zatracenou-pravdu-dalsi-a-dalsi-pouceni-pro-nas.htm
  200 tisíc padlých: Vakcinační teror v americké armádě. Stonožka ostřelující si nohy. Nejsilnější armádu světa kosí očkování. Podplukovnice má zatracenou pravdu. Další a další poučení pro nás

 25. https://www.banned.video/watch?id=618ce09511848a4172602a87
  Anthony Fauci: A Maniacal Sadist Who’s Achieved Levels of Evil Beyond Comprehension | David Icke: The Dot Connector
  Anthony Fauci: Šialený sadista, ktorý dosiahol úroveň zla za hranicou chápania | David Icke: The Dot Connector

  David Icke discusses Anthony Fauci’s horrifying past and sinister track record.
  David Icke hovorí o hrôzostrašnej minulosti Anthonyho Fauciho a o hrozivej histórii.

 26. https://www.banned.video/watch?id=618c577bec8dc93f16cd38d3
  UN Docs Detail Planned Collapse of the Economy and Takeover of the Supply Chain
  Dokumenty OSN podrobne opisujú plánovaný kolaps ekonomiky a prevzatie dodávateľského reťazca

  Alex Jones breaks down how the globalists have wargamed the collapse of the economy and the takeover of society.
  Voľný preklad:
  Alex Jones rozoberá, ako globalisti pripravovali kolaps ekonomiky a ovládnutie (prevzatie) spoločnosti.

 27. https://www.infowars.com/posts/despite-vaccine-passport-schemes-covid-cases-surging-across-europe/
  Despite Vaccine Passport Schemes, COVID Cases Surging Across Europe
  Napriek systémom očkovacích pasov sa prípady COVIDU v celej Európe množia

  One place where COVID cases and deaths remain low compared to other European countries is Sweden, which never imposed a hard lockdown and has no vaccine passport scheme or mask mandate.
  Jedným z miest, kde sú prípady a úmrtia na COVID v porovnaní s inými európskymi krajinami nízke, je Švédsko, ktoré nikdy neuvalilo tvrdú karanténu a nemá žiadnu schému očkovacích pasov alebo masky.

 28. NEMECKO: Mainstream tvrdí, že narastajúci počet falošných očkovacích pasov spôsobí zosilnenie pandémie v Nemecku – súvisí to s tým, že ich výrobcovia, ako aj majitelia si môžu byť istí, že po prípadnom zistení, že taký certifikát je len sfalšovaným certifikátom, nehrozí trest ani výrobcovi ani jeho užívateľovi. Nemecké zákony neumožňujú v tomto prípade zavedenie trestného stíhania. Tlak na neočkovaných narastá, ale prevažná časť z nich očkovanie naďalej odmieta.

  https://cz24.news/v-nemecku-nie-je-trestne-predlozit-a-pouzit-sfalsovany-otrokarsky-ockovaci-pas-ako-je-to-mozne/

  • Marek Košice

   A u nás je trestné predložiť a použiť sfalšovaný očkovací pas? Pýtam sa, neviem…
   Ďakujem za prípadnú odpoveď.

   • Tři roky za falešné potvrzení o covidu. Pandemii začali …
    [Prehľadávať doménu seznamzpravy.cz] https://www.seznamzpravy.cz › clanek › tri-roky-za-falesne-potvrzeni-o-covidu-pandemii-zacali-resit-i-zalobci-180135
    Podle Nejvyššího státního zastupitelství je covid certifikát v mobilu nebo v papírové podobě veřejná listina, a tudíž jeho pozměnění nebo padělání je trestný čin s až tříletou sazbou. Policie zatím příliš takových případů neřeší.

 29. https://www.infowars.com/posts/bolsonaro-confronts-who-chief-people-are-dying-after-the-second-dose/
  Bolsonaro Confronts WHO Chief: ‘People Are Dying After the Second Dose’
  Bolsonaro konfrontuje šéfa WHO: „Ľudia zomierajú po druhej dávke“

  A new clip has emerged of Brazilian President Jair Bolsonaro confronting WHO head Tedros Adhanom about COVID-19 restrictions and asking why people are still dying of COVID after the second dose of the vaccine.
  Objavil sa nový klip, v ktorom brazílsky prezident Jair Bolsonaro konfrontuje šéfa WHO Tedrosa Adhanoma o obmedzeniach COVID-19 a pýta sa, prečo ľudia stále zomierajú na COVID po druhej dávke vakcíny.

  The discussion took place during the recent G20 summit of global leaders in Rome.
  Diskusia sa uskutočnila počas nedávneho summitu globálnych lídrov G20 v Ríme.

 30. https://www.infowars.com/posts/bill-gates-says-mrna-vaccines-dont-block-transmission-thursday-live/
  Bill Gates Says mRNA Vaccines Don’t “Block Transmission” – Thursday Live
  Bill Gates hovorí, že mRNA vakcíny „neblokujú prenos“ – štvrtok naživo

  Bill Gates just admitted that the Pfizer and Moderna mRNA vaccines don’t work well.
  Bill Gates práve priznal, že mRNA vakcíny Pfizer a Moderna nefungujú dobre.

 31. Marek Košice

  Tí, čo viac-menej s radosťou prijímali „covid vakcínu“ možno aj v polovici prípadov sú až natoľko J*BNUTÍ, že na neustále zvyšovanie sa počtu nakazených „na covid“ či chorých všeobecne (oba prípady myslené u vakcinovaných „proti covid“) môžu NEVAKCÍNOVANÍ…… Ich totálne primitívna „logika“ vytvára asi takéto prehlásenia : „Vakcína proti covid je naša spása, ALE ona funguje len vtedy, keď je zaočkovaní takmer každý, alebo ideálne každý človek v štáte, v ktorom žijeme…. Ak je polovica neočkovaných, tak vakcína je pre nás vakcinovaných tak nebezpečná, že sme na živote ohrození viac než tí, ktorí si vakcínu pichnúť nedali…… Stále trváme na tom že vakcína je naša jediná záchrana, ALE TIE TUPELÁ DEZOLÁTNE ktoré sa nedali vakcínovať, ju takto menia na smrtiacu zbraň proti nám…….Preto SME ZA TO, aby vakcína bola POVINNÁ…….“………..

  Je neuveriteľné akí tupci to sú……………A takým prajem jedno jediné. Skorú smrť.
  A nikto súdny so zdravým rozumom sa mi nemôže diviť. Veď uznajte, chcete s „preživšími“ tohto druhu žiť vo svojom okolí do konca života? Títo primitívi nemajú páru o tom ako funguje svet, a to že sme im to hádzali rovno pred oči, pchali do uší, atď, to ich NIJAKO nezmenilo. Sú tak zaslepení, že sa dajú smelo nazvať „rakovinnou bunkou ľudstva“….. A taká je najlepšia vtedy, keď vykape. Potom ostanú len bunky zdravé….

  • Marek Košice

   *nemajú páru ako funguje svet, a vždy svojou OBROVSKOU TUPOTOU spôsobia LEN ZLO (voľbami do parlamentu, reklamami na zlé veci, mediálnym vychvaľovaním zlých vecí, rôznymi nepolitickými činmi, atď)….
   PS : Kto vymyslí modlitbu, ktorou by sme sa mohli modliť k nášmu stvoriteľovi, ktorým je BOHOSATAN? ……. Ja si myslím, že takáto by mohla byť fajn : „BohoSatan, tentoraz sa k tebe modlím prvý a posledný krát…..Si idiot, ktorý na jednej strane stvoril reinkarnáciu, no na druhej strane si NESTVORIL KARMU, pretože karma NEEXISTUJE….“

 32. https://www.infowars.com/posts/covid-negative-patients-are-overwhelming-hospitals-exactly-as-predicted-with-antibody-dependent-enhancement/

  Covid jabs are clearly and obviously what’s making people sick
  Je jasné a očividné, že Covid vakcíny spôsobujú, že ľudia sú chorí

  • Singapur pokračuje vo vytváraní nových rekordov v počte prípadov a úmrtí dva mesiace po úplnom zaočkovaní 80 % svojej populácie proti Covid-19.

   Niekoľko štátov USA 29. októbra podalo niekoľko federálnych žalôb proti Bidenovej administratíve za jej mandát na očkovanie proti Covid-19 pre federálnych pracovníkov a dodávateľov po tom, čo guvernér FL DeSantis oznámil, že žaluje administratívu kvôli rovnakému mandátu na očkovanie. Texas žaloval jednotlivo na federálnom súde v Galvestone. Ďalšia žaloba podaná na federálnom okresnom súde v Missouri sa týka Aljašky, Arkansasu, Iowy, Missouri, Montany, Nebrasky, New Hampshire, Severnej Dakoty, Južnej Dakoty a Wyomingu. Ďalšia žaloba podaná na federálnom okresnom súde v Gruzínsku sa týka Georgie, Alabamy, Idaho, Kansasu, Južnej Karolíny, Utahu a Západnej Virgínie.

   Guvernérka SD Kristi Noem podpísala výkonné nariadenie, o ktorom hovorí, že ochráni štátnych zamestnancov pred Bidenovým mandátom na očkovanie proti Covid tým, že im umožní ľahko získať lekárske a náboženské výnimky.

   Premiér Ontária (Kanada) Doug Ford oznámil, že nebude nariaďovať očkovanie proti ochoreniu Covid-19 pre nemocničných pracovníkov, pričom povedal, že „nie je pripravený ohroziť poskytovanie starostlivosti miliónom Ontárčanov“.

   Viac ako 26 tisíc pracovníkov NYC nedostalo vakcínu do piatkového termínu.

   Približne 12 tisíc príslušníkov letectva údajne odmietlo príkazy na očkovanie proti čínskemu koronavírusu napriek mandátu Pentagonu.

   viac https://www.disclosurenews.it/good-news-october-29-november-5-2021-edition-thinmint/

 33. https://www.naturalnews.com/2021-11-11-data-shows-excess-mortality-covid-vaccines.html
  Data show excess mortality all around the world due to covid “vaccines”
  Údaje ukazujú nadmernú úmrtnosť na celom svete v dôsledku „vakcín“ na covid

 34. https://www.naturalnews.com/2021-11-11-fauci-knew-covid-bioweapon-created-wuhan-lab.html
  Fauci KNEW COVID-19 is a biological weapon created in Wuhan lab but chose not to tell Trump – Brighteon.TV
  Fauci VEDEL COVID-19 je biologická zbraň vytvorená v laboratóriu vo Wu-chane, ale rozhodol sa to nepovedať Trumpovi – Brighteon.TV

 35. No – ako vám to.
  Byť v hypnóze a nevedieť o tom – je prúser. Byť v hypnóze vôbec je prúser, pretože ste otvorili dvere démonom a ich povelom. Otázka – je byť v tranze to isté, čo v hypnóze? Myslím, že zásadne nie – tranz je autohypnóza, v ktorom si tvoríme vlastný príbeh! Vlastný!

  Teraz inak. Mňa osobne – hoci som sa nenarodil na Podpoľaní – miestny folklór „Detva“ uvádza do tranzu. V ktorom snívam vlastný príbeh. Nikto ma nehypnotizuje – len snívam a teším sa! Zdôrazňujem to teším sa, teda že prežívam radosť – čo je presne PROTIPÓL STRACHU! A KEĎŽE TVORÍM SVOJ VLASTNÝ PRÍBEH – HYPNOTICKÍ DÉMONI MÔŽU ÍSŤ DO PI.E!

  Skrátim – objavil som /hľadaním, pátraním/ parádny kúsok „trans hypnotického“ hip hopu, v ktorom – pri snívaní – môžete vytvárať svoj vlastný príbeh radosti!

  Tak na toto sú všetky patenty IT-AI úplne v prdeli!
  Čeknite si

  2000s Hip Hop RnB Video Mix #01 _ Best of Oldschool Music – Dj StarSunglasses @Dj StarSunglasses.mp4
  https://ulozto.net/file/EYcI9VPcdop4/2000s-hip-hop-rnb-video-mix-01-best-of-oldschool-music-dj-starsunglasses-dj-starsunglasses-mp4#!ZGMyBGR2ZwD4BQH3ZJL4AGxlBTR3BGEjo2ESpl1EnJWwBTIuLt==
  ———————————–
  Vysvetlím ešte raz. Naša myseľ je nastavená do 4 kvadrantov emocionálneho stavu vzťahov ku! A zároveň je nastavená do ich 2 protipólov!
  1 – radosť a 2 – strach
  3 – nerozhodnosť a 4 – nezáujem

  Teda – rozhodujete sa medzi strachom a radosťou.
  Nerozhodnosť medzi strachom a radosťou je dipolarita, Nestabilita.
  Nezáujem o radosť alebo strach je nezávislosť!

  Áno – som človek závislý na radosti! Radosť zo života je jedným z 3 pilierov môjho života = svetonázor, motivácia, radosť.

  Ergo – nezávislosť – vo vyjadrení ako nezáujem o všetko – „mať na háku“ – sa môže javiť ako sloboda, ale mne sa javí ako bezvzťahová ničota! Nežitie, pretože život je o vzťhoch ku. Kam mierim?!

  Vytvárajte vťahy! Vytvárajte radosť! Porazíte strrach – porazíte ničotu! Amen!

  • Maroško to ako dnes ulievaš??…všetci sú ešte triezvi na tvoj sviatok 😀
   Čakala som, že všetci už budú pod stolom a oni zatiaľ len pod monitorom.

   • Ulievam si každý deň – aj kytkám občas.
    Maroš je moja prezývka – nie moje skutočné meno.
    Prezývok mám viac – z rôznych prostredí.
    „Kto nemá prezývku – akoby v skutočnosti nežil!“. Preto je aj pre indiána jeho duchovné medicinálne meno potvrdením jeho vzťahu k životu.
    „Maroš = ten, ktorý kope do riti“ – koho – už nezáleží. He – vždy zábavnejšie ako tancovať s vlkmi hip hop.

 36. V diskusnej relácii Fico – Kolíková Fico označil očkovanie za farmabiznis, načo Kolíková „múdro“ podotkla „Aj WHO je farmabiznis?“, načo už Fico nereagoval. Ani on nemal odvahu povedať, že práve prostredníctvom WHO presadzuje BigFarma svoj biznis, za ktorým sa skrývajú temné ciele mocibažných elít, teda aj tie, ktoré boli v tomto článku uvedené.

  • Fico neustále „občas“ vysiela signály smerom ku GMS – že je pripravený to a to! Len ľudia tieto je siknály ku neregistrujú, pretože im ani nenapadá nejaká existencia GMS! A na tom má obrovskú zásluhu aj Infovojna.sk, ktorá sa téme exstencie GMS – a pochopeniu, ku komu vôbec Fico vysiela nejaké signály – zásadne vyhýba! „Dnes zajtra pozajtra“ má Fico vysielať signály práve v Infovojna.sk!

 37. https://www.brighteon.com/1d1e694c-4fd3-4181-95db-a6be989025a2
  Situation Update, Nov 11, 2021 – Vaccine passports transform society into a dystopian NIGHTMARE, forcing unvaxxed to live like FUGITIVES
  Aktualizácia situácie, 11. novembra 2021 – Očkovacie pasy premieňajú spoločnosť na dystopickú NOČNÚ MORU, ktorá núti ľudí, aby žili ako UTEČENCI

 38. https://cz24.news/vedkyna-biologicka-pekova-v-tom-ma-jasno-netestovat-jej-hlas-najlepsej-expertky-vsak-nic-nezmeni-musela-by-vladnym-politikom-a-epidemiologom-zaplatit-viac-ako-im-plati-farmaceuticka-mafia/
  Vedkyňa, biologička Peková v tom má jasno: NETESTOVAŤ!!! Jej hlas najlepšej expertky však nič nezmení, musela by vládnym politikom a epidemiológom zaplatiť viac ako im platí farmaceutická mafia

  ČESKO: Česká molekulárna biologička Soňa Peková sa v obsiahlom rozhovore okrem iného vyjadrila, že by nezatvárala ekonomiku a prestala by ľudí testovať.

  • Keby sa netestovalo, ľudia by podľa nej ani nevedeli, že tu nejaký vírus je. Väčšina ľudí ani nevie, že vírus prekonala. Testovanie len stresuje spoločnosť. Výsledky testov potom zneužívajú politici.

   Podľa nej nie je nutné držať ľudí v klietkach a strašiť ich. Keby to záležalo od nej, nechala by covid ako bežné respiračné ochorenie plynúť, kým sa prirodzene neskončí.

 39. Dnes je 11.11. Deň portálu galaktickej aktivácie“ ( Pre hlbšie poznanie študujte mayské učenie).
  Slnko prijíma ešte silnejšiu energiu z Veľkého Centrálneho Slnka, ktorá je následne vyslaná na našu planétu.
  Buďte v pokoji a v Sebe.
  Namaste.

  • Plánuješ v pokoji v sebe masturbovať?

   Budem priamy – vyser sa na ezoterické vyriešenie znásilnenia nášho národa zločincami, ktorí už dávno majú mať po smrti!

  • holistický prístup

   fialka,

   cudzie je lepšíe?!? … alebo nie si naša?!? … vieš vôbec kto si a čia si?!? …

   • Maroš – áno
    HP – nie

    • holistický prístup

     lilavá,

     rozumiem – takže nie si naša a ani len netušíš kto si a čia si – alebo sa to dotýka toho cudzieho?!?

     • holistický prístup

      lilavá,

      odpoveď áno Marošovi je priam geniálna – teda plánuješ v pokoji v sebe masturbovať tlieskam …

    • páli ti to!!..kto by to o tebe povedal?

     • holistický prístup

      liluška,

      každý, kto má v dutine lebečnej – tzv. makovičke – aspoň jedinú bunku mozgovú – ani len netušíš, čo všetko si vyjadrila dvoma krátkymi slovami – áno a nie – koľko rôznych vrstiev – ale dosť bolo smiechu – už ma bolí bránica.

     • To som rada.. smiech lieči a temnota tie vibrácie nepozná.
      Kto iný by vás tu rozosmial pri tej morbídnosti??

 40. …priznám sa, najskôr som chcela písať len o tom, ako plánujete protestovať proti nov.nariadeniam, kt.sa chystajú….budem rada, ak mi niekto odpoviete priamo k tejto veci….
  …a ešte k 2.,,veci“….teraz večer som mimoriadne vypila ,,kávu“ ….som veľmi rada, že ,,sa konečne uvarila a aj podala“….vďaka nej som už ,,navštívila aj ,,kaviareň“…prečo ?
  …….z celkom jednod.dôvodu, aby som sa viac dozvedela …niečo som sa dozvedela, no niečo aj nie…zaujíma ma, či sa taká ,,viacdruh.“ káva dá ,,zmiešať aj s tou ,,jednodruh.“, ak áno, som za… verím tomu, že vychutnať by sa dala, no len s tým, že už by sa miešala už len s ,,jednodruhovou kávou…. inak nie, rozhodne…..
  …po vypití tej ,,kávy“ budú asi ,,nočné dialógy“ :-(…:-)…dobrú noc.

 41. …áno, vzťahy sú pre náš život dôležité….plný súhlas…

 42. …ametyst našťastie môžem…. a ,,nočné dialógy“ sú ako nočné dialógy…a máš pravdu, so smiechom je život krajší, deň, keď sa človek nezasmeje je veľmi smutný a je ako stratený …..

 43. Smartphone sice mám, ale často ho mám doma. Je to lepší, I z vypnutého smartphonu lze sledovat polohu. Jednou za čas si ho zapnu a podívám se na zprávy. A co se mi nelíbí, to smažu. U mě je nějaká sledovací aplikace nepoužitelná. Chodím si, kam chci, a to jsem dělala vždy. Nikomu do toho nic není. Stačí se jen nebát. Je to nutnost. Strach vede k poslušnosti a poslušnost k otroctví. To už je doufám, každému jasné.

 44. Samozřejmě, že nemám internet v mobilu. Je to bezpečnější pro soukromí a tím i pro svobodu, Když chci použít internet v mobilu, vezmu si s sebou malý modem. Jsem sice kvůli tomu někomu pro smích, ale za svobodu to stojí.

Pridajte komentár

*