Kedysi bolo chválené za najvyššiu mieru zaočkovanosti, dnes má Portugalsko najvyššiu mieru nadmerných úmrtí


Print Friendly, PDF & Email

Kedysi bolo chválené za najvyššiu mieru zaočkovanosti, dnes má Portugalsko najvyššiu mieru nadmerných úmrtí

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Portugalsko má podľa štatistických dát Oxfordskej univerzity uložených na portáli „Our World in Data“ najvyššiu zaočkovanosť proti Covid-19 na svete, pričom takmer 100 percent oprávnených občanov starších ako 12 rokov je dvakrát zaočkovaných.

Táto mimoriadna štatistika znamená, že Portugalsko je priam dokonalou prípadovou štúdiou o tom, ako experimentálne mRNA vakcíny fungovali – a aké majú následky.

Zatiaľ čo Bill Gates, mainstreamové médiá a kartel farmaceutických firiem tvrdia, že čím viac ľudí je zaočkovaných, tým je spoločnosť zdravšia, v skutočnosti presný opak je pravdou.

Pozrite si nižšie dva nadpisy z novín:

Prvý nadpis hovorí: „Portugalsko má najvyššiu mieru zaočkovanosti proti covidu na svete“.

Druhý nadpis hovorí: „Portugalsko zaznamenalo najvyššiu mieru nadmerných úmrtí v Európe“.

Mimoriadna miera zaočkovanosti v Portugalsku spôsobila podľa lekárskych expertov mnoho problémov, no azda najvýraznejším výsledkom v tejto krajine Pyrenejského polostrova je nadmerná úmrtnosť, ktorá dokonca medziročne zrýchľuje.

Liečba osteoporózy

„Podľa údajov z Instituto Ricardo Jorge, ktoré boli zverejnené minulý štvrtok v časopise Expresso, došlo medzi 18. decembrom 2023 a 14. januárom 2024 k 28% nadmernej úmrtnosti,“ vysvetľuje Gustavo Tato Borges, prezident Národnej asociácie lekárov verejného zdravotníctva.

Lekári sú zmätení z toho, že portugalskí občania naďalej zomierajú v počtoch, ktoré sa predtým považovali za nemysliteľné. Napríklad, v januári tohto roku zomrelo viac ako 2 800 občanov nad základnou úrovňou.

V roku 2024 zomiera toľko ľudí, že nemocnice a pohotovostné zdravotnícke zariadenia sú úplne preťažené.

„Národné združenie lekárov verejného zdravotníctva sa domnieva, že preplnenie pohotovostných oddelení môže ohroziť poskytovanie efektívnej zdravotnej starostlivosti pacientom a prispieť k už aj tak vysokej úrovni úmrtnosti,“ povedal Gustavo Tato Borges.

Rastúca nadmerná úmrtnosť šokuje celý portugalský národ, no vláda opakovane zablokovala šíriace sa výzvy na oficiálne vyšetrenie príčin.

Vyšetrovatelia by totiž mohli skonštatovať, že Portugalsko sa môže pochváliť najvyššou zaočkovanosťou proti covidu na svete a zároveň najvyššou nadmernou úmrtnosťou v Európe.

Niekedy korelácia priamo implikuje príčinnú súvislosť. Tej sa zrejme portugalskí politici boja ako čert kríža, pretože po oficiálnom priznaní príčiny by takmer určite nasledovali trestnoprávne postihy.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Sophia, Jake a Quinn jsou zdravé neočkované děti [mini dokument] – CZ DABING
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/sophia-jake-a-quinn-jsou-zdrave-neockovane-deti-mini-dokument-cz-dabing:d

  • Marek Kosice

   Ja ti neviem, Maros…. TENTO MINI DOKUMENT ROBI AKURAT MEDVEDIU SLUZBU NEOCKOVANIU…….Pretoze tie deti su FYZICKY ZDEFORMOVANE….Pozri ake su skarede….Pritom ich rodicia vyzeraju uplne normalne….Dievca vyzera v tvari a usami ako netopier, starsi chlapec ako skarede dievca, (naj)mladsi chlapec je tak isto skaredy…. Najst take skarede/zdeformovane deti v mojom okoli je vcelku problem…….
   Ukaz toto „provaxerom“ (pre nich je mini dokument primarne urceny), A ABSOLUTNE ICH TO NEPRESVEDCI (az na mikrovynimky)…
   Povedia si „Preco su tie deti take skareducke, pricom maju uplne normalne vyzerajucich rodicov a su neockovane – a teda by mali byt praveze este nadpriemerne pekne, kedze v ich telach nie su jedy po vakcinach, ktore by im zasahovali do vyvoja?“….

   TO SA UZ NA TAKY MINIDOKUMENT NENASLA RODINA, KTORA MA NEOCKOVANE DETI KTORE NEVYZERAJU ZDEFORMOVANE?…
   TAKTO TO SPRAVI LEN MEDVEDIU SLUZBU!!!!!

   • Deti vyzerajú rovnako ako ich rodičia.
    https://www.zaujimavysvet.sk/mutacie-v-dosledku-incestu/

    • Marek Košice

     Uff….. Rumcajz, trošku „silné kafé“ naznačiť, že by tie deti mohli byť splodené bratom a sestrou, nemyslíš?… Zle si to určite nemyslel (veď aj tak vieš, že ľudia v tom videu si nikdy neprečítajú túto diskusiu), ale nalejme si čistého vína – aká je pravdepodobnosť, že rodičia tých detí (všetci sú v tom minidokumente) sú súrodenci? Prakticky nulová?… Ktorí súrodenci čo spolu splodili deti (okrem degenerovaných c*gánov z osád) by sa vôbec ukázali na kameru so svojimi (v určitom zmysle zdeformovanými) deťmi? Veď by sa minimálne v ich štáte (či skôr v celých USA) rozšírilo čo spôsobili……

     • To je dedičný hriech. Incest mohol byť niekoľko generácií predtým. Po svetovej vojne mohla byť radiácia aj incest. Určite boli poškodené gény a už sa stým nedá nič robiť.

   • MzK – mne na tom videu vadilo to, že tie deti mali veľmi ploché záujmy, že ich rodičia chválili za banality – USA štandard. Ale – tí rodičia majú možno iný pohľad – zo svojho okolia, kde možno pozorujú očkované deti, ktoré – aj ked by USA štandard zdebilizované – nevedia byť ani šťastné. A čo teba konkrétne bezdetného – serie, že iné očkované deti sú krajšie, a tie neočkované vyzerajú – podľa teba – ako degeši? Vždy vieš byť mimo misu.

 2. Marek Kosice

  Takze to znamena, ze v januari 2024 zomrelo priblizne 0,025% portugalcanov „navyse“. A teda priblizne kazdy 4000-ty portugalcan z tych co zomriet nemali, zomrel. To je prilis male percento na to, aby to s portugalcanmi „pohlo“. Hlavne ked tam zomiera mesacne.

  Jeden zo 4000 (3999 prezije) umrie na nasledky „covid vakciny“ za jeden mesiac…. KEBY portugalci boli inak nesmrtelni (zabit by ich dokazala len „vakcina proti covid“), tak za 4000 mesiacov (okolo 333,3 roka) by portugalci UPLNE VYHYNULI (pokial by boli inak nesmrtelni a pokial by sa od tohto momentu uz ziaden portugalec nenarodil).

  • Marek Kosice

   Si plna hnevu a nenavisti NA TYCH, KTORYM SA TVOJ MILOVANY BOH rozhodol (podla tomu bludu ktoremu veris) dat slobodnu volu, a ich GIGAZLO riesit az „posmrtnym Peklom“…

   AK JE PODLA TEBA TVOJ MILOVANY BOH SPRAVODLIVY, tak PRECO v sebe podnrcujes hnev a nenavist voci ludskym hyenam???

   ZEBY PRETO, LEBO SI SCHYZOFRENICKA AKO 99,X% VERIACICH? 😀 …..

   (!!!) V HLBKE DUSE VIES, ZE ZIADNE PEKLO PO SMRTI TELA NEEXISTUJE (lebo dusa mimo Zem a telo sa NEDA potrestat). V TOM JE „PES ZAKOPANY“. (!!!)

   • Marek Kosice

    Vy pomätenci na kednej strane hovorite ze „Boh dal kazdemu slobodnu volu, PRETO nezasahuje do diania na Zemi a tresta ludske hyeny az PEKLOM po smrti tela“, na druhej strane pisete a hovorite „Boh ochranuj deti/Slovensko/tuto a tuto osobu, atd…“…
    😂😂😂

    Nikomu z vas nedoslo ze trpite psychiatrickou poruchou?

  • Tyhle typy mlátící plechový bubínek a pochodující tvrdší pořadový krok není třeba oslovovat, nepochopí. (mk) Ještě potom víc mlátí do bubínku. 🙂
   https://www.facebook.com/watch/?v=786007290309729

  • Anthony Morava

   Hmm, nepoznám chemický prvek grafen ani sloučeninu grafen. Do boha, nemalo by sa hovoriť „zoxidovaný grafen“?
   Ide mi o terminologiu, aby sa vaxxer company nevysmála článku pre formálnú) nesmyselnost.

 3. Marek Kosice

  Mainstream generuje v ludstve strach z „covidu“, alternativne media generuju v ludstve strach z „vakcin proti covidu“.

  Mainstream cez strach zdravotne poskodil (nocebo) miliony (netrufam si odhadnut kolko) ludi, alternativa statisice…

  „GRATULUJEM“…Cierna magia na oboch stranach barikady….

 4. Gatesovi to nevychádza s covid vakcínou zatiaľ nezabila ani tých 15% co chcel a hovoril na Tede

  • Počítal si to?

   • Marek Kosice

    Rumcajz : Retard, takze tvrdis, se si vsimas ako 15% populacie z tvojho okolia zrazu umrelo/prepadlo sa pod zem, ANO!????

    Neuzivas nahodou nejake drogy? Kludne aj tie psychiatricke…. Hmmm…?

   • Rumcajz,ohľadom toho grafénu vo vakcínach,ty predpokladáš…..,predpoklady bez dôkazov sú nič…. Neznamená, že keď je grafén v nevakcínach proti kovidu, musí hneď byť vo všetkom,ale v budúcnosti môže byť…Pred dvomi rokmi mi pichli štandardnú vakcínu na záškrt-tetanus a povedal som si, že to je posledný krát v živote,čo do mňa niečo pichli, pretože kdesi som čítal, že v budúcnosti majú byť všetky „vakcíny“ vyrábané na mRNA princípe, čiže depopulačné a genocídne svinstvo…

    • Anthony Morava

     Každopádně i bez grafenu mi mRNA vychází jako smrtící koktejl a nová autoimunitní choroba, kdy spiky budou napadat jednotlivé orgána a imunita tyto ničit.
     Jo už si taky nedám nic píchnout. Koneckonců jsem vakcinován Žalmem-91

     • Žiletkový grafen je tam na 100 %. Vidno ho pod UV svetlom pod silným mikroskopom. Sú tam aj iné nebezpečné veci. Dať si pichnúť neznámu tekutinu od niekoho kto prehlasuje že chce zabíjať je prejav hlúposti. Nechcieť vakcínu a nepodľahnúť tlaku sú rôzne levely.

 5. Bolo by dobré vrátiť sa k jednej diskusnej relácii M. Jílkovej „Máte slovo“, kde sa poukazovalo na to, ako úžasne sú na tom Portugalci vďaka vysokej zaočkovanosti. Oponenti covidových vakcín boli viac-menej zosmiešňovaní. Dnes by sme si mali brať príklad z koho (z Fínska?)??

  • „Bolo by dobré vrátiť sa k jednej diskusnej relácii M. Jílkovej – MULTIKULTI?“
   Meno toho debila profesora, ktorý propagoval svoje sexuálne prasačiny na verejnosti si už nepamätám.

  • Jilkova je krásny príklad manipulácie jak vytvoriť ilúziu nestrannej moderátorky/debaty. Ono to ide urobiť /pripraviť/zahrať aj tak že sama Jilkova a antivaxeri budú spolu bušiť do provax – hosťov a výsledok bude taký, že divák sediaci u TV to zhodnotí tak, že jediní normálni a hlavne zodpovední sú v tej debate len vaxeri.
   Také prepočítané ochmatiky na milión spôsobov – to je to – čo ľudia nechcú vnímať aj keď im to niekto kto vie ze je to hra vysvetľuje.

 6. Z aktuálnych komentárov na Infovojne

  samorost rozcestník
  2024-06-30 06:36:39

  Komentár k aktuálnemu dianiu – Rusko geopoliticky posilnilo.

  Xi Jinping prehral boj s trockistickým politbyrom ekonomicky a finančne zviazaným s Globalistami.
  Čína sa ukázala ako nespoľahlivý partner preto ju Rusko nahradí Severnou Kóreou (výroba vojenských komponentov) a Vietnamom (banky).
  V prípade konfliktu medzi Čínou a americkou štátnou elitou (nie Globalistami, ktorí sú predstaviteľmi finančného sektoru) Rusko Číne nepomôže.
  https://khazin.ru/kommentarij-k-tekushhim-sobytiyam-21-iyunya-2024/

 7. Namiesto toho, aby SK vláda začala uvádzať Fica do rozhodovacieho procesu – verejnosť nemá potuchy, kde Fico vôbec je. A tak tu máme náhradnú – zástupnú informáciu – ako to bolo pred 1 a pol mesiacom. Hneď som si všimol reč tela lekárky – zúfalo zopnuté /zakrývajúce/ ruky a zavreté oči. Ani to nemienim dopozerať.

  VIDEO: Šéfka banskobystrickej fakultnej nemocnice o hospitalizácii & liečbe Roberta Fica po atentáte na jeho osobu, o rozsahu jeho zranení, o tom, aký bol pacient, čo hovorí na konšpirácie, že premiér pri pokuse o jeho zavraždenie nebol zranený, ale aj tom, čo povedal, keď sa prebral po operácii
  30.06.2024 | 11:15
  https://www.infovojna.bz/article/video-sefka-banskobystrickej-fakultnej-nemocnice-o-hospitalizacii-liecbe-roberta-fica-po-atentate-na-jeho-osobu

 8. Anthony Morava

  Jako ve většině zdrojů, nemáme věkový profil těchto předčasných úmrtí. Pro stabilitu populace je rozhodující nakolik vymírají senioři, nakolik lidé, co už mají děti a nakolik mládež…

 9. holistický prístup

  Zrejme s „porozumením“ počúvali húfnicu ZUZANU (veľmi trefné pomenovanie – jedno aj druhé prináša SMRŤ) – teda NEBOJA sa umierať – „umierajú“ s radosťou …

Pridajte komentár

*