Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vlády prichádzajú s novou výhovorkou pre genocídu, ktorú páchajú: „Zrýchlené starnutie“ mladých je príčinou turbo rakovín


Print Friendly, PDF & Email

Vlády prichádzajú s novou výhovorkou pre genocídu, ktorú páchajú: „Zrýchlené starnutie“ mladých je príčinou turbo rakovín

(Natural News) Najnovší ohromujúci článok publikovaný novinami New York Post minulý utorok dokazuje, aké lži šíri globálna elita a jej úplatné mainstreamové médiá.

Článok vyšiel pod názvom „Podľa veľmi znepokojujúcej novej štúdie rastie výskyt rakoviny u mladých ľudí v dôsledku ich zrýchleného starnutia“.

Článok uvádza, že nový výskum prezentovaný minulý týždeň na výročnom stretnutí Americkej asociácie pre výskum rakoviny (AACR) v San Diegu v Kalifornii zistil, že „mladí“ teraz starnú oveľa rýchlejšie ako v minulosti, a preto sa oveľa častejšie potýkajú s problémami, ktoré sa kedysi zvyčajne spájali najmä so „staršími“.

Všimnite si, že títo globalistickí podvodníci sa opäť pokúšajú vymyslieť ospravedlnenie pre genocídu, ktorú páchajú a ktorá by mala byť v každej „spravodlivej spoločnosti“ potrestaná popravami vrahov za ich zločiny proti ľudskosti.

Pred „zrýchleným starnutím“, keď je biologický vek niekoho vyšší ako jeho kalendárny vek, čo zvyšuje riziko smrteľných rakovinových nádorov u „mladých“, varovala stránka allnewspipeline.com len niekoľko dní pred vyjdením článku v novinách New York Post.

Vo svojom článku uvádzali, že takzvané „turbo rakoviny“ priam explodovali medzi mladšími generáciami, pričom Dr. William Makis vydal varovanie, že niečo také vo svojej doterajšej praxi ešte nevidel.

A zatiaľ čo globalisti stále vymýšľajú jednu výhovorku za druhou pre túto „záhadnú explóziu“, ako napríklad „globálne otepľovanie“ alebo „baktérie v črevách spojené so spracovanými potravinami“, Dr. Makis spája tento obrovský nárast prípadov rýchleho šírenia rakoviny u mladých ľudí priamo s covidovými vakcínami.

Článok v New York Post sa NIKDY ani len náznakom nezmieňuje o „vakcínach“ ako potenciálnej príčine explodujúcej „turbo rakoviny“ u mladých ľudí, ani sa nikdy nezmieňuje o „vakcínach“ ako potenciálnej príčine „zrýchleného starnutia“.

Komentáre s najvyšším počtom lajkov k tomuto článku si nekládli servítku pred ústa. Najobľúbenejší komentár mal nasledujúce znenie:

„Títo ľudia sú číri klamári. Mali sme tu hromadnú očkovaciu kampaň s mRNA vakcínou. Floridský hlavný zdravotník pred touto situáciou varoval, no všetci hovorili, že je šarlatán. Teraz vidíme, ako sa čísla zvyšujú.“

Ďalší komentátor sarkasticky poznamenal:

„Samozrejme to nemá nič spoločné s nanútenou vakcínou proti covidu, nie, vôbec nič, ľudia. Verte mi, som z vlády a som tu preto, aby som vám pomohol.“

Áno, správne, jediná „pomoc“, ktorú dostávame od tých z „vlády“, sú tie ich „bezplatné“ jednosmerné lístky na genocídu, ktoré rozdávajú ľuďom, aby „preriedili stádo“.

Myslí si teda niekto, kto prečítal ten článok, že „zrýchlené starnutie“ je príčinou tohto výbuchu rakoviny? A ak je príčinou „zrýchlené starnutie“, bolo to spôsobené „vakcínou“?

Vyberáme úryvok z článku v New York Post:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Historicky boli rakovina aj starnutie vnímané predovšetkým ako obava pre staršiu populáciu,“ povedal Ruiyi Tian, ​​MPH, postgraduálny študent na Washingtonskej univerzite, Fakulte medicíny v St. Louis a jeden z výskumníkov štúdie, pre médium Fox News Digital.

„Zistenie, že rakovina a teraz aj predčasné starnutie sa v posledných desaťročiach stávajú významným problémom pre mladšiu demografiu, bolo neočakávané. V štúdii sa diagnózy u pacientov mladších ako 55 rokov považovali za rakovinu so skorým nástupom.

Výskumníci analyzovali údaje od 148 724 ľudí pomocou databázy UK Biobank. Biologický vek každej osoby odhadli pomocou deviatich biomarkerov v krvi a potom ich porovnali s ich chronologickým (kalendárnym) vekom.

Osoby s vyšším biologickým vekom mali o 42% vyššie riziko včasného nástupu rakoviny pľúc, boli o 22% náchylnejšie na skorý nástup rakoviny tráviaceho traktu a mali o 36 % vyššie riziko včasného nástupu rakoviny maternice.

Vedci tiež zistili, že ľudia narodení po roku 1965 mali o 17% vyššiu pravdepodobnosť zrýchleného starnutia ako tí, ktorí sa narodili v skorších desaťročiach.“

Ako zdôraznil ďalší komentátor s vysokým počtom lajkov pod článkom v New York Post:

„Neverím tomu. Nie je to náhodou tak, že za posledné 4 roky bola masám aplikovaná povinná netestovaná vakcína?“

Nikdy vo svojom článku nespomenuli celý výskum, ktorý robili ľudia ako Dr. William Makis, ktorý otvorene varoval o tomto obrovskom náraste prípadov rakoviny hneď po tom, ako vlády planéty spojili sily, aby prinútili svojich občanov očkovať sa ich patokmi, čo sa teraz ukázalo ako vojenská operácia.

A ako všetci vieme, úlohou armády NIE JE zachraňovať životy, ale brať životy. Naozaj si myslíte, že by si tieto „vakcíny“ vymysleli preto, aby predĺžili ľudské životy, keď všetci globálni eugenici veria, že svet je nesmierne preľudnený, takže musia nejako „preriediť stádo“?

Stále viac dôkazov ukazuje, že „cielia“ na „vyhladenie“ najmladších a najnevinnejších členov spoločnosti. Z tohto nového článku Dr. Williama Makisa sa dozvieme pravdu, ktorú sa nikdy nedozvieme od vlád sveta ani od mainstreamových médií:

„Deti sú naďalej zabíjané mRNA vakcínami proti Covidu-19.

Nový dokument z Brazílie dokumentuje doposiaľ najmladšie úmrtie na myokarditídu spôsobenú mRNA vakcínou Pfizer u 7-ročného chlapca.

Napísal som list premiérke Alberty Danielle Smithovej, v ktorom som ju vyzval, aby okamžite zastavila očkovanie proti Covidu-19 u detí všetkých vekových kategórií.“

P.S. A čo naša ministerka zdravotníctva Dolinková? Tá tiež pokračuje v ponúkaní covidových vakcín deťom!

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroje: naturalnews.com, allnewspipeline.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prestávam rozumieť – syntax vám niečo hovorí? Akože sme Hotentóti?

  • Vychádzam z toho. že sme Hotentoti Butatoti no nebud z toho aj ty
   Hotentot či Butatot

   • Boža – pokiaľ máš medzi nohami hotentótsku zástavu a si čierna/hnedá – tak si Hotentótka. Inak si butatótka – lebo jediný Slovák v maďarskom sneme bol Tóth.

    Takže bližšie. Zhruba začiatkom 80.-tych rokov som študoval v Brne, kde bol bohovský antikvariát s lacnými knihami. A tam boli špeciálne – unikátne – cestopisy – od Pavla Hlavsu – pôsobil okolo rokov 1900 – na internete nenájdeš o ňom ani zmienku! Bohovské čítanie o Madagaskare, o Berberoch, o Krovákoch.

    Hlavsa vtedy situoval Hotentótov ako malú skupinu tesne pred vymretím – vtedy asi posledných 20 ľudí /pred WW2/ – na ostrove na východ od Južnej Afriky – smerom k Madagaskaru. To už neboli ľudia – to boli tiene. „Bieli“ – židáci, anglosasi ich vyhladili alkoholom! To s nimi neurobili búri – holandskí osadníci – tí sa snažili v cudzom prostredí splývať a učiť sa od miestnych – búri nemali žiadne konflikty s Krovákmi. Skrátim! Pre arogantných anglosasov predstavovali Hotentóti opice! Akože nerozumieš ničomu, lebo nerozumieš anglicky! Ale ku čomu mierim. Hotentótske ženy mali špeciálny anatomický znak – 15 cm stydké pysky – čomu sa hovorí v paleontológii „hotentótska zástava“. Nejaký význam to malo – napr. boli to zberačky morských plodov a existujú parazity napadajúce vo vode pohlavné orgány. Inak Hotentót, keď chcel trtkať – musel si otvoriť knižku.

    Hotentóti v podstate už neexistujú. Niektorí etnológovia sa za nich pokúšajú označiť. tzv. východných Krovákov. Lenže Hotentóti boli morským národom – niečo ako vodní Cigáni. V podstate boli vyhubení ani nie kvôli zdrojom /juhoafrické pobrežné zlato napr./ – ale z vysloveného pohŕdania. Mierumilovní priateľskí ľudia – len vyzerali inak.

 2. Títo mladí sa nachádzajú v pravý čas na pravom mieste. Je ich tam vyše 20 tisíc, z toho 10 tisíc z celého sveta.

  https://m.youtube.com/watch?v=f_JVrdWKv1Q

  • Viera v dobro v druhých presahuje všetko čím riadia Globalisti tuto planétu. A na tomto spoločnom stretnutí je to vidieť. Darmo je tu čokoľvek vytýkať – nejaké tie mýlky u ľudí, ktoré sa dajú predsa len vypozorovať, tu u ľudí prevažuje a spája ich dobro a žiadne Globalistické či sionistické čachry – machry.
   Je dobré, že na tejto planéte sú v dnešnej dobe ešte takéto veľké svetlé stretnutia.

 3. No, budú musieť seriózne cinknúť štatistiky. Ak bude pokračovať rýchly odchod mladých do večnosti, skráti sa priemerná doba života tak, že nebude šanca dožiť sa dôchodkového veku. S tým mimochodom súvisí povinnosť a ZMYSEL platenia odvodov do sociálky (na dôchodok).
  No a ešte k článku: determinizmus (kauzálna príčinnosť) je obrátená naruby! Ale verte alebo nie, možné to je! Je ožné že prvý je následok, a až potom príčina…
  Napríklad keď v pohrebnom sprievode ide za rakvou zosnulého(následok) doktor, ktorý liečil zosnulého (príčina).

  • Aká rakva, aký sprievod! Čo ti drbe! Umieranie za pochodu! Budeš kráčať za bagrom! Posledný bude nalievať naftu!

 4. Objektivne

  Pre mladých sa čas naozaj zrýchluje.

  • Pre šúchačov mobilov sa čas zrýchľuje?! Stále nabitá baterka v kolobežke. Stále oprané legíny – lebo mamina! Aké zrýchľovanie času?

  • Čas stojí, neplynie nikam, jednoducho stojí.
   Všetko živé vo vesmíre sa hýbe a tým vytvára zdanie času. Avšak všetok život vesmírny vrátane vyvijajucich sa ľudí na planétach nieje jediný pohyb vo vesmíre voči stojacemu času. Ak by tak bolo tak by sme my – živé bytosti boli pánmi vesmíru. Lenže to tak nieje – niesme pánmi vo vesmíre a ani nikdy nebudeme. Ten smerodajný faktor, ktorý pôsobí na všetko vo vesmíre a určuje sa nachádza vo vyšších úrovniach ako je celý hmotný Vesmír. Preto z Vyššej úrovne – Zhora v rámci Božieho Zámeru je z vyšších úrovní zvýšiť tlak Sily, ktorá dokáže urýchliť všetko vesmírne dianie a tiež dokáže tlačiť na podstatu človeka jak z vonka – z okolností života tak aj na všetky jeho zložky existencie.
   To potom urýchli rozhodovanie sa a zaradenie každého na stranu rezonujúcou so Silou Zhora alebo zlomenie toho čo sa už nedokáže narovnať do prirodzenosti. Preto rýchlosť akou prebiehajú deje vo vesmíre určuje Boh – tým aj určuje koľko „času“ zostáva a to úplne všetkému čo v hmote – vo vesmíre existuje.
   Človek sa musí v tomto dianí správne rozhodovať aby sa zaradil na správnu stranu, nepotrebuje tlačiť nijakú svoju agendu – stačí sledovať pohyb okolo seba a nachádzať v ňom pohyb – odkazy Zhora a nielen analyzovať procesy v spoločnosti spustené odpadlikmi – Parazitmi – to mu pre jeho konečnú záchranu – spásu jeho ducha nepomôže.

   • Objektívne

    Len by som poopravil… Aj všetko neživé sa hýbe, keďže sa hýbu najzákladnejšie stavebné kamene hmoty. Je to možné povedať aj tak, že čas neexistuje, akurát mnohí nevedia ako je to myslené. Povedal by som, že Boh má najpresnejšie hodiny aké môžu existovať a tikajú konštatnou rýchlosťou. Nazývame to Planckový čas. Ak by to tak nebolo, tento vesmír by neexistoval. Jeho fungovanie je závislé na určitých konštantách.

    • „Boh má najpresnejšie hodiny“.

     Určite, že áno – veď úplne VŠETKO sa pohybuje len v medziach pôsobenia Jeho Zákonov – Jeho vôle.

     • Marek Košice

      Boh je programátor bez citu a súcitu, a zároveň batéria, ktorá sa (asi) nikdy nevybije. Všetky deje vo svete tomu nasvedčujú.

     • Objektívne

      Marek Košice

      Môže sa to tak javiť ako píšeš. Je to podobné tomu, keď rodičia svojmu neposlušnému dieťaťu dajú jednu výchovnú za ucho, pretože mnoho krát povedať, že sa niečo nemá robiť nepomáha.

     • Marek Košice

      Objektívne : Nehnevaj sa, ale ty si na hlavu padnutý (snažil som sa nebyť vulgárny)……“jednu za ucho“ porovnávaš s vraždou, utýraním, znásilnením s doživotnými psychickými následkami, znásilnením zo smrteľnými následkami, atď, atp…………SI ZMAGORENÝ, ZBABELEC GLORIFIKUJÚCI STVORITEĽA TOHTO SVETA.

     • Objektívne

      Marek Košice

      Zdá sa, že si nepochopil pointu. Boh prispôsobuje udalosti v priebehu jedného svetového veku tak, aby to na konci vyšlo ako ON chce.

     • provokater

      Achjakon

   • Israismael

    Porovnajme čas a deje ako plynu u nás na Zemi v hrubohmotnom vesmíre,kde sa teraz nachádzame my ako pozemskí ľudia a ako plynu deje v duchovnych svetoch ( v duchovnom vesmíre)…
    Všetko čo sa nachádza v hrubej hmote ,a teda na hrubohmotnej zemi sa pohybuje omnoho lenivejsie a pomalšie ako v ľahkých a svetlejšich svetoch .My žijeme v súcastnej dobe v stave ťažkej a absolútnej hrubej hmoty (ABDRUSHIN VO SVRTLE PRAVDY,tam v Tom diele sa človek dozvie aj túto skutočnost).Tu na Zemi na planéte keď máme nejakú myšlienku,vychádzajúcu z predného mozgu , tak trvá určitý čas pokým sa dosiahne viditeľný výsledok a účinok …Napr skrsne človeku myšlienka ,že chceme cestovať z bodu A napr z Bratislavy do bodu B napr do Košíc ..Musí prejsť zákonite určitý čas aby sme sa dostali čo i len k realizácii myšlienky ….a kde je ešte ta samotná cesta a čas pokiaľ sa dostaneme z bodu A do bodu B…To sú zákony božie plynuce pre planétu a hrubohmotnu Zem v ťažkohmotnosti vesmíru ..Inak je to v ľahkých svetoch duchovna ,nehovoriac už o tých veľmi ľahkých svetoch božích úrovni ,pretože tam sa myšlienka stáva ihneď činom !! .(Abdrushin =Duch Pravdy a jeho dielo Vo svetle Pravdy ,tam je to vysvetlené )

    • Marek Košice

     Hlupáčik, existujú knihy aj o lete na Mesiac a podobne…Tam sa na stovkách stranách vysvetľuje ako tam leteli, aké problémy nastali, atď….. ALE JE TO LEN FANTÁZIA, PRÍBEH, „TEORETICKÝ MODEL“……… CIEĽ JE JEDNODUCHÝ : VYKRESĽOVAŤ SVET AKO SPRAVODLIVÝ………………Aby sa ZBABELCOM lepšie žilo…….Ale čo je spravodlivé na tom, že kukučka nakladie vajíčka do cudzích hniezd (atentátnička) a jej mláďatá povyhadzujú mláďatá (ktoré sú DEŤMI tých vtákov, čo ich budú kŕmiť) z hniezda (bomba)??? ………..Čo je spravodlivé na tom, že zvieratá v prírode neumierajú na starobu, ale buď na zožratie iným predátorom, alebo na nejakú infekciu ČI NA HLAD??? ……..Čo zlé urobili, aký „dedičný hriech“???????????????? ŽIADEN…………..

     Lenže ty si MEGAZBABELEC, radšej budeš čítať množstvo teórií, ktoré GLORIFIKUJÚ Boha Stvoriteľa, aby si náhodou nezačal od nešťastia chlastať, alebo aby si nespáchal samovraždu…

     PRETO SA S NIKÝM REÁLNE NEKAMARÁTIM, PRETOŽE VŠADE BUĎ ATEISTA, ALEBO BOHA MILUJÚCA OVCA………….. A ja neviem vystáť tupcov za kamarátov.

     • Dlho ťa sledujem a po tomto tvojom príspevku to vidím tak, že problém je v tom že všetci sú blázni, len ty si lietadlo. A pán doktor je sviňa lebo ťa naháňa s kazajkou.

     • Israismael

      Hlupacik ..ty si stratený ..Mňa nazyvas hlupacikom ,všakže v poriadku tvoja vec ,tvoj názor ..tvoj rozumcek nechápe ,prepestovany tvoj rozumcek ani nemôže chápať veci ktoré ma pochopít duch a nie rozum ,,Pochopí v tomto pozemskom priestore a čase .. Nie si sám hlupacik ,pretože žiaden rozum nemoze
      pochopít vesmírne a duchovné záležitosti a zákony a pod ,pokiaľ nemá vyvinuté vyššie JA, čiže ľudského ducha Nepochopíš že ? ,že môže byť niečo na Zemi čo osvieti a prekoná rozum vsunutý do pozemského tela z hmoty tejto zeme ..Áno všetky tela a aj rozum sú z latkovosti tejto pozemskej hmoty ty pomylenec rozumu .Tvoje litánie sú čisté bachorky pomyleneho rozumu zo zlata im rôznej literatúry.. Je však len jedno vysoko hodnotné dielo z Ducha Pravdy napusane ..Ty sa k nemu nedostaneš ,to by sa musel stať zázrak ak by si sa dostal ….Nemôžeš to ale ty bezduchy tvor pochopiť ,že čo je naozajstným dielom z Najvyšších miest .,…Akoby aj ..Pre teba je výrok Ježiša, že keď príde On Duch Pravdy na konci časov uvedie vás ľudí v každú Pravdu(to čo bolo prekrútené temnom je už opäť na správnej miere ) .Pre teba to je však nula bodov taký výrok ,že? Veď je to aj v knihách zaznamenané ,v biblii aj vo filmoch…To hádam nebudeš popierať hlupacik že Boží syn bol pred dvetisíc rokmi a ,existoval a hovoril Slovo Božie preto aby ešte Zem a človek na nej mohol existovať ,pretože hrozila skaza podobne ako dnes …Nechápeš hlupacik však? Nemôžeš lebo si bezduchy v zmysle NEVYVINUTY …DUCHOVNE NEVYVINUTY ,BEZDUCH

     • Ty , melieš si stálesi mudrc, myslíš si o sebe akoby si zožral všetku múdrost sveta a šalamúnovi riť taký ako ty zostanú nakoniec blbí blbší najblbší nevieš si zrátat ani kolko je 1+1 taký si ty mudrc škoda ti je aj písat melieš si dokola to isté čo nemá nič spoločné s týmto svetom
      krasavec . nalinkoval si si život podla seba ži si ho tak aby si sa nepotkol pri ……butlavej vŕbe a skončil v nej ako truhlík °°

     • Israismael

      Ty z Košíc ani len v minimálnom ponímaní nesledujes ze ja nepíšem staťe z náboženského katechizmus, ci iných cirkevných spisov!? Jak to ze si tak slepý a aspoň v malom priezor si nezbadal ze ja píšem o niečom úplne inom ako sú naučené katolícke alebo iné spisy.. To ta ani kúsok netrkne porozmýšľať, ze to nemôže byť fantázia človeka vedieť o zákonitostiach vo vesmire,ze aké sú naozaj tie Zákony (božia vôla) a ako pôsobia vo vesmire a aj na našej Zemi.. Namiesto toho aby si sa zaujímal ze ako to funguje, lebo ma to vedieť časom každý človek, ktorý obstojí súdny čas, resp Očistu Zeme a ty aj tak budeš rapotat to svoje a spinit človeka … Je mi jasné že ty sa aj tak nemôžeš dostať k Pravde, pretože ty si nezmeniteľný fantasmagor a skeptik a ty by si poprel všetko čoby si sa mohol dozvediet o Božej prozretelnosti a jeho Najvyšších Zákonoch vesmíru… Nemôžeš to jednoducho spoznať a a ani ti to nebude zrejme dovolené.. Nikdy.. Leda by si sa zvrtol o 360 stupňov a to nepredpokladám pri tvojom rozume a pri tvojej bez duchosti (duch spi a je úplne vlažný=akoby mŕtvym a ide do zrútenia a do zániku).. Ľudský duch je totiž hlavný človek a nie viditeľné telo z mäsa a krvy, ktoré je obalom pre ľudského ducha

 5. Ku kavicke:
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/04/v-japonsku-vypukly-masove-protesty-proti-pandemicke-smlouve-who-a-zmenam-mezinarodnich-zdravotnich-predpisu-video/ ! V nasich media a z ust vladnych politikov mrtve ticho o WHO a jej dohode! Preco asi??? Za koho kope Dolinkova, Raši a spol?

 6. CBDC
  vyrieši všetky problémy
  veľmi rýchlo
  Koniec kapitalizmu všetko rozvráti natoľko, že nikoho nebude zaujímať, koľko mladých/očkovaných zařve.
  Koniec kapitalizmu bude znamenať prirodzenú depopuláciu z dôvodu rozvratu ekonomicko/výrobných (kapitalistických) vzťahov – bude masový hladomor, masové epidémie všetkého možného.
  Mladí nebudú nikoho zaujímať, lebo o svojej rakovine sa ani nedozvedia z dôvodu kolapsu zdravotníctva

  • Marek Košice

   Stále sa nájde nejaký kretén, ktorý aj v takom prípade (keď poumierajú stámilióny ak nie miliardy ľudí) bude velebiť BIBLICKÉHO BOHA, či BOHA, KTORÝ STVORIL TENTO SVET? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ……. Pár miliónov svíň sa postará o skonanie stámiliónov, a primitívni pánbičkári to nazvú „slobodná vôľa, do ktorej milujúci Boh nezasahuje, a tak to má byť“……. TAKÝM ĽUĎOM BY SOM VZAL OBČIANSKY PREUKAZ A STERILIZOVAL ICH.

   • Jediny kreten si tu zrejme ty, aspon podla tvojich tupych nazorov. Ale to uz vacsina citatelov davno vie.

    • Marek Košice

     Samozrejme sa ozvala SLEPO A MECHANICKY VERIACA Oľga, ktorá nemá ako preargumentovať to čo píšem, preto sa zmôže jedine na nadávku na mňa – BEZ TOHO, aby k nej pridala aj argumenty, ktoré by ma vyviedli z omylu (lenže v tejto veci sa proste nemýlim). Hanba ti, Oľga. Si obyčajná tupá ovca, akurát si na tej opačnej strane v porovnaní s ateistickými libtardmi. NEMÁŠ ZDRAVÝ ROZUM, patríš do sekty, kde spochybňovanie (ktoré pomáha nachádzať pravdu) je zakázané. Je mi ťa ľúto.

     • Israismael

      Zákony Božie MzK , veruže zákony a tvoja neznalosť ťa frustruje zmýšľať tak ako zmyslaš (a tiež je to neznalosť miliardy iných )!!!! ..Na základe vesmírnych zákonov sa človek TRESTÁ alebo ODMEŇUJE ..Nechápačka že?? …3 veľké zákony : Zákon spätného navrátenia AKCIA REAKCIA , ,Zákon TIAŽE a Zákon ROVNORODOSTI .Prvý z tých ZAKONOV pôsobí priamo na Zemi a volá sa to ľudovo , že karma človeka(čo ty neuznávaš ja viem) ,ďalšie dva ZAKONY pôsobia hlavne po smrti pozemského človeka …chápem že si to asi nevieš vysvetliť ale to treba študovat a bádať ,aby sa otvorili oči človeku =ak da Boh..lebo nie každému sa otvoria oči ..Vymenované TRI ZAKLADNE ZAKONY ,ktoré POSOBIA samocinne
      a RIADIA SVET ,sú nastavené od samého začiatku vesmíru ,od samej prvotnej existencie vesmíru a teda od samého okamihu ako nastalo SLOVO PANA – BUDIZ SVETLO ..BOLO TO PRED MILIARDAMI ROKOV ,KED NASTAL PRECHOD SVETLA Z HRANICE BOZEJ NA NOVE HRANICE DUCHOVNYCH SVETOV ,KED DO TMY VESMIRU SA ROZLAHLO SVETLO ,NIZSIE OD POVODU SVETLA ,NIZSIE OD BEZPRECEDENTNEHO VYZAROVACIEHO TLAKU SVETLA A TEPLOTY= TEJ OBROVSKEJ TVORIACEJ ENERGIE …ZEM VTEDY ESTE NEBOLA,TVORILA SA POZDEJSIE V POTUPNOSTI A NIZSIE OD DUCHOVNYCH SFER A SVETOV ..ISLO TEDA NAJSKOR O DUCHOVNY DEJ VYLIATIA BOZEJ ENERGIE ZA BOZIU HRANICU=BUDIZ SVETLO )..
      A ak by si to neveril MzK čo píšem o tých zákonoch Najvyššieho ,čiže o tých kozmických vesmírnych zákonoch , tak si predstav len samotnú TIAZ ako veličinu zo Zákona Božieho.,Nevidíš ju a predsa vieš že existuje ..Takže prosím neopieraj sa o skutočnosť, že keď je niečo neviditeľné že to nie je preto existujúce …Lebo rozumar ,mudrlant a špekulujúci s rozumom sa opiera práve o takúto skutočnost!

     • Israismael

      * OPRAVA: postupnosti ,nie POTUPNOSTI,..preklep

     • Navstiv prosim odborníka z oblasti psychiatrie, mozno este nie je neskoro a pomoze ti. Inak no commet, ty zakomplexovany dobracisko.

     • Marek Košice

      Israismael : „Zákony božie“…………………..TU TUPÝ TĹK……………….. Ty a tebe podobné naivné ovce ste si NEUVEDOMILI, že tie „zákony božie“ (typu „každý má slobodnú vôľu a Boh preto nemôže zasiahnuť“) sú len VÝHOVORKOU buď pre v skutočnosti BEZCITNOSŤ BOHA STVORITEĽA SVETA & TYRANA, alebo jasným dôkazom toho, že BOH STVORIL LEN DUŠU, a Zem spolu s telami (a teda všetkým hmotne sa javiacim) stvoril SATAN………..

      AKO MÁLO (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) STAČÍ, ABY ĽUDIA VYPLI SVOJ ZDRAVÝ ROZUM A ZDRAVÝ ÚSUDOK………..Stačí do POONDIATEJ knihy (možno Biblie, možno inej) napísať, že „božie zákony nedovoľujú uchrániť malé deti pred kradnutím, znásilnením, týraním, zabíjaním“, A TUPCI AKO TY A TEBE PODOBNÍ V MILIÓNOCH TOMU BEZBREHO UVERIA…………..

      OĽGA : Psychiatrou sa tu oháňaš TY? 😀 😀 😀 :D… Povedz psychiatrovi že veríš v to že ľudské svine pôjdu po smrti tela do Pekla, a predpíše ti liečiky………….

     • Israismael

      Prestaň sa Marek z Košíc oháňať rečou diabla ..Si zakomplexovaný ..Máš reči ako jedovatý Had a každého by si rád uštipnúť svojim jedovatým stiplavym jazyciskom .Urazas kazdeho kto s tebou nesúhlasí alebo kto má iný názor ,neuvedomujúc si že môže byť ten iný aj správny …

     • Israismael

      Ty degradovana duša /duch …Marek z východu z Košíc,ty si uvedomuješ ako si protirečis? A ako urazas Boha STVORITEĽA,ktorý stvoril všetko božské ,duchovne ,aj hmotné a aj teba ako človeka Protirečis si myšlienkami s telom a dušou ..Ty si ani neuvedomujes čo píšeš ..napr toto ,citujem ta ty Košický judas (sorry za výraz ale už si moc dovoľujes nazývať niekoho tupcom a pod) ..teda tvoj výplod je takýto : BOH STVORIL LEN DUŠU, …a Zem spolu s telami (a teda všetkým hmotne sa javiacim) stvoril SATAN…

      1 ..Nevieš rozdiel medzi dušou čo to je a pozemským telom,,nauč sa to lebo inak si bezduchy tvor pokiaľ sa to nenaučis..
      2 ..Nevieš ďalšiu vec , a nech mi je Boh svedok čo ti píšem ,že žiadne telo nemôže fungovat na tejto Zemi bez živého ľudského ducha ..Žiadne telo…. rozumieš ty bezduchy tlk s rečami satana ? DUCH TOTIZ OZIVUJE TELO ABY SA MOHLO HYBAT TU NA ZEMI ,INAK BEZ DUCHA BY BOLO UPLNE BEZDUCHE A NEHYBNE ..Boh mi je svedok čo píšem a ako zmyslam a čo hovorím a Boh bude svedok aj vzhľadom k tvojmu životu na konci tvojej životnej éry ..zdá sa mi že budeš škrípať zubami aj keď ja nemôžem súdiť ,nie som sudca ale všetko tomu nasvedčuje kam smerujes
      3 ..Nauč sa ty tllčík a trud ,že Boh by nemohol podľa zákona vytvoriť ducha ,živú iskru a nechať tvoriť satana nezávisle pozemského telo človeka ..To je absolútne proti zákonu a nemysliteľné aby dva protiklady Svetlo a Tma tvorili človeka z ducha a z mäsa a krvy …prosím ťa ty urážať Najvyššieho tvorcu ,tými hovadinami čo vytváras. Hanbí sa pred Bohom a boj sa ..mne nadávaj keď chces ,ja ti to maximálne môžem iba slovné a písomné vrátiť ..ale urážať Boha a Ducha Svätého (DUCHA PRAVDY )to je koniec pre človeka ..
      4 ..Nauč sa aj to, že pozemské telo je iba obalom v hmote tejto pozemskosti pre každého jednotliveno ducha ..Telo nie je hlavný človek ale iba obal ,.Nauč sa to ty kreatúra ..a nebryzgaj na ľudí ..zbohom ..Nepíš viac

     • Marek Košice

      Israismael : NIJAK si neprotirečím. To len ty čítaš NEPOZORNE…

      Ak je Boh stvoriteľom LEN DUŠE, tak logicky NEBUDE všemohúci, pretože duša sídli v tele na Zemi (ktorú on tiež nestvoril), lebo je tu VTIAHNUTÁ (do tela) Satanom…………ALE BIBLIA TVRDÍ, že Boh stvoril aj Zem a telá, takže v tomto prípade Biblia KLAME………

      Ak je Boh stvoriteľom DUŠE, TIEL A ZEME (a všetkého čo vidíme na oblohe, atď), tak je to BEZCITNÝ KKT, ktorého každý DOBROTIVÝ človek PREVYŠUJE vo všetkom okrem schopnosti „dať život“….

      To ty ničomu nerozumieš, stal si sa služobníkom niekoho, kto to akurát tak ZNEUŽIJE na to, aby získal viac energie.

    • provokater

     Achjakon

 7. Marek Košice

  BOH NEUCHRÁNI NEVINNÝCH PRED UTÝRANÍM, ZABITÍM, ATĎ (ani maličké deti) PRE TIETO DôVODY :

  1. JE TO BEZCITNÝ TYRAN, ALEBO BEZCITNÝ PROGRAM (ktorý nemá „srdce“, charakter, súcit, cit)

  2. BOH STVORIL LEN DUŠU, a nemá absolútne žiaden dosah na dianie na Zemi. V takom prípade duše boli stiahnuté do tela SATANOM (totálnym TUPCOM stačí na „dôkaz“ toho že sa mýlim LEN TO, žE V POONDIATEJ KNIHE bolo napísané, že Satan nevie tvoriť…..SLEPÁ VIERA NEINTELIGENTNÝCH OVIEC), a zažívajú si UTRPENIE na Zemi. Aj v totálnom MIERI a dobrote celého ľudstva MUSÍTE každý deň (alebo takmer každý deň) jesť, piť, spať, mať strechu nad hlavou, regenerovať, presúvať sa, pracovať, atď………..LEN PRETO, LEBO MÁME TELÁ, A TIE SÚ KAZAJKOU……….Duša bez tela NEPOTREBUJE robiť tieto veci.

  TUPCI STE NEPOCHOPILI ŽE PEKLOM JE TELO……………………A iné peklo NEEXISTUJE. Len kvôli telu nás niekto môže zabiť (zabiť telo, rodina a blízki smútia), vyhladovať, týrať/utýrať……….. UŽ TO POCHOPTE, ZBABELÍ TUPCI, ktorí si pred týmto faktom zakrývajú oči, lebo keby zistili že je to naozaj tak, SPÁCHALI BY SAMOVRAŽDU ZO SKLAMANIA Z ICH KRESŤANSKÉHO PÁNA BOŽKA, KTORÝ V TAKEJ PODOBE A S TAKÝMI VLASTNOSŤAMI NEEXISTUJE.

  • Marek Košice

   Ja som nad vecou 100x viac než VY, pretože ja si ABSOLÚTNE nezakrývam oči pred REALITOU. To čo píšem nepovažujete za realitu LEN PRETO, PRETOŽE VÁM NEVYHOVUJE ABY TO BOLA REALITA…………………..Ste rovnakí ZBABELCI ako stámilióny iných kresťanov (či prívržencov iných „romantických“ náboženstviev), a podporujete jeden druhého vo vašich BLUDOCH………. ZBABELOSŤ NAD ZBABELOSŤ. Preto tento svet vyzerá tak ako vyzerá. A VY SI MYSLÍTE, ŽE ROBÍTE SVETU NEJAKÚ SLUŽBU…………… 😀 😀 😀 ……….áno……….MEDVEDIU.

   • Israismael

    Pýcha predchádza pád MzK

    • Marek Košice

     Israismael : Aká pýcha? To že neglorifikujem Boha/Stvoriteľa zo mňa robí pyšného? Zbláznil si sa, Israismael. Ale to nie je nič nové…

   • Marek Košice Máš pravdu. Ľahšie je ale dať zodpovednosť nejakému bohovi ako sa pozrieť realite do očí. To zvládne málokto.

    • Marek Košice

     Evik, oni dávajú zodpovednosť ĽUĎOM, „všemohúcemu Bohu“ zodpovednosť BERÚ………..On má podľa nich len výsadu UVALIŤ duše do Pekla po smrti, ale za života nepomôže nikomu, dokonca neochráni ani hlboko veriacich pred tým, aby ich niekto utýral, vypálil, rozstrieľal………………. TIE TUPÉ OVCE (israismael a podobne) povedia, že „Boh tie svine porieši po smrti…..Tu na Zemi nezasahuje, pretože dal slobodnú vôľu….“………….. Ja tie HOAXY opravím : Tu na Zemi nezasahuje PRETOŽE MU ZLO VYHOVUJE, alebo preto (ale v tom prípade NESTVORIL Zem ani telá), LEBO TO NEDOKÁŽE……… Tretia možnosť neexistuje. Tretia možnosť (glorifikujúca stvoriteľa Zeme a tiel) je len výplodom tupej hlavy.

     • Israismael

      Počúvaj ty tupelo košické..núti ťa niekto vykonávať to alebo hento v živote? Núti niekto človeka na zemi a nebodaj Boh sám , aby sa ľudia zabíjali ,strieľali a robili vojenské výpady jeden na druhého ,jeden štát na druhý a pod? Núti niekto aby sa človek obzieral ,píl ,fajčil a ničil si zdravie aby nakoniec dostal rakovinu a pod zle choroby???! ..všetko je to na základe vole človeka čo vykoná .veď trošku sleduj aj svoje pochody vo vnútry a navonok a nebuď ako tela z konice..Do mozgu si dáš myšlienku a buď ju vykonás na zemi alebo zájde ta myšlienka a vyprchne …alebo chces povedať že ťa niekto núti z HORA? . Do tvojich myšlienok sa ponorujes sa, a že potom vykonás skutok? Nuž to je už na tebe či vykonás alebo nie ..nik ťa nenúti a ani Boh sám nie No ale ak si moc temným, tak áno ,vypocujes tiché šepkanie temneho mozgu a rozumu a v konečnom dôsledku sa ty stávas zlého aktu či vykonávateľ deja ..rozumieš ty tupelo tupé košické? prznis ľudí a Boha samotného A to všetko z nepochopenia a neznalosti lebo si pyšný vo svojom egu a nemôžeš spolknut to čo je Pravda ..

     • Mzk, ja už začínam mať pocit, že za Mzk nieje taký mešuge ale za ním je nejaký platený chtrolín za Pc.
      Ak za Mzk nestojí žiadny inteligentný s zároveň zvrhlý chytrolín tak klobúk dole (ale v tom negatívnom zmysle!) pretože taký mišung, ktorý tu prezentuješako pohľad na svet sa úplne vymyká môjmu chápaniu – a naviac aj v tom zmysle, že či je vôbec možné aby popletenýc človek mohol vo svojej hlave nosiť také obludnosti.
      Ale aby som bol úprimný tak nejaký stopový prvok snahy zaoberať sa nevšednými vecami u teba nachádzam a tiež pochybovanie o všetkom možnom, žiaľ ale aj o tom o čom nepochybuje normálny človek.
      Neviem…ale cesty informačnej vojny proti ľuďom majú rôznu podobu.. keďže dnes sa počíta absolútne všetko čo akokoľvek nalomí/rozptýli/vyruší človeka z rovnováhy.

    • Israismael

     Zodpovedný je vždy iba človek sám za seba,každý jednotlivo , pretože každý pozemský človek má slobodnú vôľu a musí sa rozhodovať sám čo urobí ,čo povie a aj čo nakoniec vykoná ..až potom nastupuje zodpovednosť podľa toho čo človek urobí .a nikto neujde a nemôže ujsť zodpovednosti Evik..Pred pozemským sudcom niekde na okresnom či najvyššom súde môže ujsť že mnohé zamlci a pod ,..ale pred tým HORE nie..To nie je strašenie ,ako to robia a robili učenia slepych cirkví a slepých oviec , že takto si omotali ľudí aby im slúžili toľko storočí…to čo píšem ja je znalosť a Pravda …každý sa o Tom presvedčí až príde jeho čas …a príde čas určite ,to je jediná jedna istota že príde ..Treba skúsiť premýšľať kedy príde ten čas človeka ,ako a kde sa to stane v akom čase a pod !!

 8. Konspirace o chemtrailes se staly realitou: Korporátní média prodávají geoinženýrství jako řešení změny klimatu

  https://aktax.cz/konspirace-o-chemtrailes-se-staly-realitou-korporatni-media-prodavaji-geoinzenyrstvi-jako-reseni-zmeny-klimatu/

 9. Vlastimil Mádlo
  ·
  Pro ignoranty, zatemněnce, chytrolíny, chytráky a hlupáky je tu matka moudrosti – opakování! Poslechněte si znovu audio dokument Vítka Jirase, ve kterém se dozvíte zda geoinženýrství potažmo „chemtrails“ je výmysl konspiračních teoretiků, či pěkně v pečená konspirace globálního prediktora!
  1. díl
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-15-1-2-porucime…/
  2. díl
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-17-2-2-porucime…/
  Alternativně 1. díl na YouTube
  https://youtu.be/CCitSEL7hyg?si=jLPoLXb35Sxm0fqe
  Alternativně 2. díl na YouTube
  https://youtu.be/y4yWqhpopEI?si=T7xMdRlg9YOFU0ve
  https://scontent.fprg3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425749553_448918211133363_2035801921875258495_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=hJbXBqHHkscAb5lrhf3&_nc_ht=scontent.fprg3-1.fna&oh=00_AfB96GLE2eEyYG0ut_WJ69TKRCZ6W-nBk4WzWTOGRzwz3A&oe=6621D183

  • Marek Košice

   cool : Odkáž tomu hlupákovi Vlastimilovi Mádlovi, že OPAKOVANIE JE MATKOU UČENIA, A NIE MATKOU MÚDROSTI……………… Keď bude človek opakovať (slovne, konaním, atď) NEZMYSLY, zmúdrie? NIE….LEN SA NAUČÍ PLYNULEJŠIE TIE NEZMYSLY ROZPRÁVAŤ, ALEBO PLYNULEJŠIE A VYCHYTANEJŠIE TIE NEZMYSLY KONAŤ…………

 10. Israismael

  Tvoj rozum bol myslený ,že je ukrutnou pýchou a o chvíľu sa zrúti ,.tvoje ego splasne a budu pretrhnuté nitky od centrál spájajúce sa s tvojim rozumom a ostane iba holý a bezbranný duch v tvojom pozemskom tele ..bezradný a bez života ..To bude tvoj súd ,a nechcel by som byť tebou po toľkých urážkach Boha ..nazvať ho kkt to si už naozaj prehnal..pokiaľ píšem o STVORITELOVY tak si to určite prehnal ,pretože píšem k Ňom a jeho zákonoch vesmíru a iných záležitostiach a bola to tvoja reakcia síce na moje slovo ale to slovo má určitú spojitosť o ktorej nemáš ani páru ani slichu aká je to spojitosť ! Achnaton to napríklad vie aká spojitosť ..Nuž veľa šťastia v ďalších dňoch ,mesiacoch a rokoch ..ale hovorím nechcel by som byť v tvojej koži ..

 11. provokater

  Achjakon vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 12. Galaxia andromeda

  O ano ciiire klamstva pre bezduchyych. Film idiokracia je len slaby odvar toho co sa deje v realite.
  Ked uveria zvierata ze rusi vyberaju čipy s pračiek a oni to vazne takto informuju sme na najlepsej ceste do pekla anie do 5D. Z ludi sa stavaju zvierata a druh homo sapiens prudko vymiera ostavaju len zvierata vlastne este menej lebo zvierata nemaju 200 pohlavi
  Skaza ludstva prichadza z vnutra prestavaju byt ludia!

 13. holistický prístup

  Odporná diskusia zahltená tmármi udržiavajúcimi a tvoriacimi temnú „realitu“ ukrytú za DOGMY.

Pridajte komentár

*