Odvolací súd v Portugalsku potvrdil, že PCR testy sú podvod a nedokážu diagnostikovať covid


Print Friendly, PDF & Email

Odvolací súd v Portugalsku potvrdil, že PCR testy sú podvod a nedokážu diagnostikovať covid

(Ethan Huff, Natural News) Portugalskí sudcovia opätovne potvrdili predchádzajúce rozhodnutie nižšieho súdu. Rozhodli, že štyria nemeckí dovolenkári boli počas „pandémie“ koronavírusu v Portugalsku nezákonne umiestnení do karantény na základe podvodného PCR testu, pri ktorom sa zistilo, že je nespoľahlivý z viac ako 97 percent.

Jeden zo štyroch Nemcov, ktorí navštívili Portugalsko počas dovolenky, bol „pozitívne“ testovaný na Covid-19 na základe PCR testu (polymerázová reťazová reakcia). O tomto teste teraz portugalský justičný systém definitívne rozhodol, že nie je platným spôsobom na zistenie prítomnosti covidu.

Pôvodný verdikt vynesený 11. novembra 2020 nasledoval po tom, čo štyria Nemci napadli na súde karanténne rozhodnutie, ktoré vydal Regionálny zdravotnícky úrad na Azoroch.

„Zdravotnícky úrad sa však následne odvolal proti verdiktu nižšieho súdu, ktorý dal za pravdu turistom, ktorí tvrdili, že boli nezákonne uväznení v hoteli bez ich súhlasu,“ uviedol Peter Andrews z RT.

„Turisti dostali príkaz zostať v hoteli počas leta po tom, čo jeden z nich mal pozitívny PCR test na koronavírus – ostatní traja boli označení za jeho blízke kontakty, a preto boli tiež v karanténe.“

(Súvisiace: PCR testovanie bolo od samého začiatku podvodom)

PCR testy na covid sú podvod

Odvolací súd v Lisabone nakoniec rozhodol, že Azorský regionálny zdravotnícky úrad porušil portugalské aj medzinárodné právo tým, že prinútil štyroch Nemcov, aby zostali izolovaní a uväznení v hoteli.

Sudcovia v prípade rozhodli, že chorobu môže človeku „diagnostikovať“ iba lekár, nie politici na základe pochybného PCR testu. Ukázalo sa, že pred nútenou karanténou nebol žiadny zo štyroch Nemcov nikdy riadne diagnostikovaný skutočným lekárom.

Sudcovia tiež kritizovali PCR testovanie vo všeobecnosti a v závere svojho 34-stranového rozsudku napísali, že testovací protokol je z vedeckého hľadiska nepochopiteľný.

„Vzhľadom na súčasné vedecké dôkazy sa tento test ukazuje ako neschopný bez akýchkoľvek pochybností určiť, že jeho pozitivita v skutočnosti zodpovedá infikovaniu človeka vírusom SARS-CoV-2,“ uviedli sudcovia v rozsudku.

Inými slovami, portugalský justičný systém práve stanovil, že „pozitívny“ PCR test nezodpovedá ochoreniu na covid, bez ohľadu na to, do akej miery médiá a politici tvrdia opak.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Spoľahlivosť PCR testu závisí od počtu použitých cyklov,“ napísali sudcovia. „Spoľahlivosť testu závisí od prítomnej vírusovej záťaže.“

V Spojených štátoch amerických a Európe bol typický „prah cyklu“ pre PCR testovanie nastavený na 35 až 45 cyklov (Mikas priznal, že na Slovensku bol rozsah dokonca 40 až 50 cyklov), ale odborníci tvrdia, že aj 35 je príliš vysoké na to, aby bol test presný.

Mnohí odborníci preto namiesto toho navrhujú nižšiu prahovú hodnotu cyklu v rozmedzí 25 až 30.

Údaje zverejnené z troch štátov USA – Massachusetts, New York a Nevada – ďalej ukazujú, že až 90 percent ľudí, ktorí sa počas „pandémie“ testovali na covid „pozitívne“, pravdepodobne nikdy nemalo vírus kvôli chybnému nastaveniu cyklov.

Portugalské súdy uznávajú, že ak je niekto „pozitívne“ testovaný na covid pri prahu cyklu 35 alebo vyššom, potom šanca, že sa u tejto osoby skutočne rozvinie infekcia, je menšia ako 3 percentá.

A naopak, súdy tiež povedali, že „pravdepodobnosť stanovenia falošne pozitívneho výsledku je 97% alebo vyššia“.

Prah cyklu, ktorý používali portugalské laboratóriá, nie je známy, čo len ďalej podporuje rozhodnutie súdu, že celá vec bola od samého začiatku v podstate podvodom. Aj na Slovensku hlavný hygienik Mikas (medzičasom už odvolaný) priznal vysoký prah cyklov až po opakovaných žiadostiach na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám.

„Testovanie, najmä PCR testovanie, bolo základom pre celý systém pandemických obmedzení, ktoré spôsobili zmätok na celom svete,“ píše Andrews.

„Z testovania pochádzali čísla prípadov. Z čísel prípadov pochádzalo ‚R číslo‘, teda rýchlosť, akou prenášač infikuje ostatných. Z obávaného R čísla prichádzali lockdowny a ďalšie obmedzenia.“

Covidový podvod je tu s nami aj viac ako štyri roky po jeho spustení. A pripravuje sa ďalší pandemický podvod s „chorobou X“. Viac sa dozviete na stránke Plague.info.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  A? ……Libtardov to nezaujíma, tí sa k tejto informácii nedostanú. Ak sa dostanú, tak drvivá väčšina z nich mávne rukou a povie … „HOAX….“….. Kto za to bude potrestaný? 0,1% z tých, ktorí v tom majú prsty? … Alebo ešte menej?
  Takže…asi tak…

  • Nejde ani tak o potrestanie (čo by bolo skvelé), ale o to, že keď nabudúce zasa budú chcieť roztočiť podobné divadlo, tak im to rozhodnutie súdu o PCR testoch treba začať „búchať o hlavu“.

   • No len ako preonačiť tú zhypnotizovanú bandu prokorporátnych „lekárov“. Rozhodnutie súdu v Portugalsku uverejnené na „hoax“ Badatelovi? Jedna vec je váha pravdy a druhá vec je váha moci! Teraz ide o to, že PCR stále umožňujú podvod s vtáčou „chrípkou“ a smerovanie k hladomoru – likvidáciou chovov hydiny. No veď preto – v nemocnici – zabili Kary Mullisa, vynálezcu PCR testov, ktorý sám popieral ich využitie na špecifickú diagnostiku. On sám tvrdil, že maximálna kumulácia hľadaného zápalu je 18 cyklov a Mikasov úrad nariaďoval 45! Nájde sa vôbec na Slovensku jediný lekár, ktorý by – v zmysle profesionálnej cti spochybnil diagnostiku PCR testov v súvislosti so špecifickým ochorením? Haló – Bukovský – ty naštudovaný výživový poradca?! Wikipédia ti nefunguje?

    Hľadajme spôsob, ako túto PCR-covid diagnostiku zrušiť z moci úradnej! Koľko je za týmj prachov? Mrcha Peková z toho žije od samého začiatku! Dokonca to ešte „vylepšila“!

    https://www.science.org › content › article › how-pandemic-made-virologist-unlikely-cult-figure
    How the pandemic made this virologist an unlikely cult figure
    The COVID-19 pandemic has made German virologist Christian Drosten an unlikely cult figure. Christian Drosten admits the pandemic surprised him, despite having worked on coronaviruses for 17 years. VOLKER LANNERT. Science’s COVID-19 reporting is supported by the Pulitzer Center. BERLIN— On a recent Monday morning, Christian Drosten said …

 2. No konečne! Je to precedens! Len povedz to svojmu obvodnému lekárovi!

  • Obvodný lekvár má finančný limit od poisťovne, ktorý si naplní tak či tak, takže ho názor pacienta nezaujíma.

  • Krv netečie pri ochrannej veste: https://www.youtube.com/watch?v=Qq2hkTaeuZs

  • Maroš, poprosím ťa. Ty si robil v minulosti pokusy s reakciou blesku a odsunutie ho polievaním octu na chodník, alebo tak nejak. Napíš, ak môžeš k tejto téme nejaké zaujímavé nové poznatky. Ďakujem.

   • Vladimír – odkedy mi v roku 2018 vymietlo strechu – cca 5m2, tak som sa rozhodol to vyskúšať. Z podstaty veci /a to som o. i. chemik – a možno uvažovanie na škodu/ – ten ocot nefunguje ako chémia, ale ako zdroj elektrónov. Odbočím – energia nulového bodu – že šálka kávy by dokázala vypariť všetky oceány. Čiže – vyleješ ocot niekde pred dvere – a môže aj pršať, a hneď sa ti – rýchlosťou vodivosti atmosféry – čo je rýchlosť blesku – vytvorí vektorový elektrónový kužel do výšky búrkového potenciálu – 6 až 12 km. No a teraz si predstav plochu toho „dáždnika“ /goniometrické funkcia 90 st. kužela/ – a máš km štvorcové nad svojím domom. No a tým, že vyrovnáš potenciály – nehrozí – možno nad celou dedinou – úder blesku, navyše rozpustia sa aj krúpy, navyše sa zmierni aj tlak vzduchu – vetra, pretože už dnes je známe, že burky a výchrica sa dajú vyrobiť EMG žiarením – HAARP napr. Údajne 5 litrov octu takto dokáže ochrániť až 40 km2. Ja mám doma batériu octu a celé leto ho dokupujem. Niečo v noci zabrble – preventívne vylejem ocot – a burka je preč. Niečo zaprší, ale nie je to devastujúce. A chrániš aj úrodu. Aj susedov, ktorí v to neveria, ale keď už sú vysraní – zapaľujú hromničky. Maximálne som minul na frontálnu búrku – cca 4 hodiny – 3 litre octu. 3 x 55 cemtov = 1,65 eura, aby som nemal škody.

    Napr. ide aj o takú vec – ak nemáš každé 2 roky odbornú prehliadku a skúšku bleskozvodu /23 až 40 Ohm/ – tak ťa poisťovňa pošle do prdele a je vysoko pravdepodobné, že nefunkčný bleskozvod /kvôli suchám napr./ skôr pritiahne blesk na tvoj dom – a ten ti povalu preorie.

    • Ďakujem za odborný výklad, určite si tvoju prínosnú informáciu zoberú k srdcu aj ostatní a pomôže nám jednoduchým spôsobom sa ochrániť proti HAARP a ostatným útokom globalistov.

  • Galaxia andromeda

   To nie su lekari žijete v nevedomosti oni neliečia to su doktori oni dodržuju doktrinu!!!

 3. Marek Košice

  Ku atentátu na Fica…….
  1. Na žiadnom dostupnom videu/videách z udalosti nebolo vidno ani kvapku krvi…
  2. Na žiadnej fotke z udalosti nebolo vidieť ani kvapku krvi…
  3. Po dvoch týždňoch prepustili Fica z nemocnice do domáceho prostredia, už dokonca schopného jesť klasickou cestou (cez ústa)…A to so zraneniami, ktoré si vyžadujú niekoľkomesačný pobyt v nemocnici…
  4. Všetko nasvedčuje tomu, že FICO mal neprestrieľnú vestu, všetko bolo zinscenované (aj keď to znie protichodne – pretože Cintula & veľký fanúšik Čaputovej, zakladateľ spoku „Dúha“), A FICO MOŽNO TAK ABSOLVOVAL OPERÁCIU SRDCA, kde ho po dvoch týždoch od jej vykonania už mohli pustiť domov….

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 ……………… AJ BY SOM TOMU VERIL!!! Pravdepodobné to je, až veľmi.

  • Hovoríte nezmysly. Ale keby to aj tak bolo, tak vždy radšej Ficov „false flag“ ako Matovičove reálie.

   • Fico nás oficiálne oddelil od vojny s Ruskom! Bodka!

    „Vladimir Putin pohrozil České republice a zemím v Pobaltí, že jsou to malé země s vysokou hustotou obyvatelstva a neměly by si zahrávat s výzvami na údery raketami hluboko v ruském vnitrozemí! Výhrůžka padla poté, co Petr Fiala podpořil návrhy generálního tajemníka NATO na použití západních raket k úderům na cíle uvnitř Ruska! Operace ve směru na Charkov je splněním hrozby, kterou Putin vyslal před půl rokem!“
    https://aeronet.news/vladimir-putin-pohrozil-ceske-republice-a-zemim-v-pobalti-ze-jsou-to-male-zeme-s-vysokou-hustotou-obyvatelstva-a-nemely-by-si-zahravat-s-vyzvami-na-udery-raketami-hluboko-v-ruskem-vnitrozemi/
    ——————-
    To video s Putinom si pozrite – Čechom ide o držku. Je zaujímavá predpoveď, že Česko má zaniknúť – ako súčasť /pokračujúcej/ nacistickej fronty 3. ríše – Pjakin. No a o to sa stará Nazi Fiala každý deň. A toho nemá nikto snahu odpratať.

    https://aeronet.news/pokud-rusove-prolomi-ukrajinske-linie-na-vychode-vysleme-na-ukrajinu-sve-vojaky-polsko-a-pobaltske-staty-to-uvedly-na-konferenci-v-tallinnu-litevsky-parlament-prislibil-vyslani-vojsk-k-vycviku/

    Otázka – prečo nerozstrielali toho idiota pred Pellegriniho domom? Zrejme niekto dostáva príkazy – aby to zastrašovanie pokračovalo. Sympatické je to, že to docvaklo všetkým poslancom SNR – že tu hráme o Slovensko.

    VIDEO: Pred bydliskom zvoleného prezidenta Petra Pellegriniho sa odohral incident so zbraňou namierenou na jeho dom zamaskovanou osobou. Šéf rezortu vnútra Šutaj Eštok neveril vlastným očiam, keď uvidel, že 2 týždne po atentáte na Roberta Fica môže niekto v šírení nenávisti a vyhrážkami smrťou pokračovať takýmto spôsobom aj naďalej
    https://www.infovojna.bz/article/video-pred-bydliskom-zvoleneho-prezidenta-petra-pellegriniho-sa-odohral-incident-so-zbranou-namierenou-na-jeho-dom

    • Marek Košice

     A čo keď to chlapča s fotrom v BMW-čku pred Pellegriniho domom je DIVADLO? Niečo také ako v prípade českej republiky, kde došlo k tomu masakru (ktorý bol ale skutočný), ale kde NIE JE JEDINÝ DôKAZ vo forme videa a fotografie (a ostatné „dôkazy“ sa dajú jednoducho vytvoriť ako scenár) ŽE BY ŠLO O DÁVIDA KOZÁKA……… V dobe dronov polícia nemala záujem o exkluzívne zábery masového vraha točené ako z filmu? 😀 😀 :D……Na streche totiž NEBOL Dávid Kozák……….

     A čo je cieľom tohto divadla s Ficom? ……..
     1. Vyjsť z toho ako HRDINA, NA KTORÉHO BOL SPÁCHANÝ ATENTÁT, ALE PREŽIL…..
     2. Väčšie šance smeráckych kandidátov do Europarlamentu…..
     3. PRIŠKRTENIE PRÁV SLOVÁKOV na základe toho atentátu, tých falošných nahlásení bômb školách a podobne (a ČR pôjde tú istú „lajnu“, akurát má smerovanie na západ). EŠTE LEN UVIDÍŠ, Maroš……… Fico a celá koalícia IDÚ TO ČO AJ PS-KO A ZÁPAD, akurát s rozdielom, že majú bližšie k Rusku (to je to isté ako ZÁPAD, aurát bez LGBTI) a chcú NWO bez LGBTI…………..DIGITÁLNE EURO, SOCIÁLNY KREDITNÝ SYSTÉM, „INTERNET PASS“ ATĎ………..TO ISTÉ TI DÁ NA TÁCKE AJ FICO (aj Putin svojmu Rusku), nie len PS-ko (keby bolo pri moci), takže………………ASI TAK 😀 😀 😀 😀

     • Ja si myslím, že všetko je inak!
      Fico momentálne nie je na tej strane ako myslíš, je pre Slovensko momentálne záchrana a možno pre celý tento región, kope za nás, na rozdiel od iných, spolu s orbánom a práve preto je nepohodlný.
      Nevnímaš čo sa vo svete deje, ako sú práve nepohodlní “ odcházení“.
      Myslím, že sa raz možno dozvieme pravdu, ale bude skôr v pozitívnom duchu.

     • Zabudol si na Green Deal.

      Pred útokom v Handlovej Fico potvrdil koniec áut na benzín a naftu
      https://odysee.com/@Kotlebovci:8/pred-%C3%BAtokom-v-handlovej-fico-potvrdil:1
      ——————-
      Je zaujímavé, že automobilové korporácie už otáčajú – ľudia prestávajú mať záujem o elektromobilitu, ale globalisti chcú primárne znížiť mobilitu! Takže na ziskoch nezáleží, na zamestnanosti nezáleží, na zasraní životného prostredia líthiovými bateriámi nezáleží, nezáleží na zdevastovanom prostredí pri ťažbe líthia, v roku 2030 nás má byť polovica, v 2050 len zlatá miliarda. Fico zrejme nemá pojem o výkone traktora /traktor dron/ bez ktorého nemôžeš obrábať pôdu. Ale však v pláne je hladomor. Pozitívum u Fica, že odmietol vstup slovenských vojakov do vojny s Ruskom. A vieme my, ako už niekto nakreslil delenie sveta a kam máme patriť?

      https://www.thedrive.com/content/archive-images/446441.jpg
      ——————
      Ešte ku tomu prirátaj baterky a zabráň udusávaniu pôdy. Toto už nie je vec hlúposti a nevedomosti – ale sofistikovaný úmysel – keď chceš zničiť niečo a ide o každý detail s následkami. Momentálne sme v situácii totálnej deštrukcie technologickej civilizácie. A na to treba ciele, doktríny, agendy a aktivizmus! „Kultúrny“ marxizmus. Aby verejnosť dala súhlas s 3. svetovou vojnou a ešte než začne – aby ľudia začali skákať z útesu!

      Inak – všimol som si, že ešte pred atentátom mal mal Fico nejako pomútené oči – isto starosti – tiež nespávam z toho, čo nás čaká. Neviem, ako funguje Putin, pretože po 3 bezsenných nociach je už každý grogy. Keď vieš, že sa ťa niekto chystá vyhubiť – budeš si posielať smajlíky? Mne tvrdíš, že ja nemám rozum lebo Lívia – ale čo tie tvoje grafické emotikony – veď takto sa správa len infantilný – nedospelý človek.

      Lívia chce bojovať – tak nech bojuje a je mi jedno, či je ku.va za 300 éčiek. Na Slovensko sa nasúvajú stovky španielskych vojakov, pretože Slováci už neznášajú amíkov. Prostitútky si prídu na svoje. Je to aj o tom, akú ligu hráš.
      https://www.inenoviny.sk/kalinak-plni-sny-vyrobcov-zbrani-na-slovensku-bude-niekolko-stoviek-spanielskych-vojakov-aj-s-technikou/
      ——————
      Dosť dôležité pravidlo – tzv. vysokopostavený štátny činiteľ nikdy nechodí na návštevu k nízko postavenému štátnemu činiteľovi v zahraničí.

      A ešte staré ruské pravidlo – „Keď nechceš živiť svojich vojakov – budeš živiť cudzích vojakov!“

      Veď si znovu spomente, že amíci nepodliehajú pod našu jurisdikciu! A tí španielski čo? Budú pomáhať pri povodniach? Pri zbere kapusty?

      Veľmi skrátene – Fica skúste brať ako systém bŕzd a protiváh Globálneho prediktora. Človek – politik – ako nástroj.

    • Marek Košice

     Maroš, píšeš : „Otázka – prečo nerozstrielali toho idiota pred Pellegriniho domom? Zrejme niekto dostáva príkazy – aby to zastrašovanie pokračovalo. “ ….
     Maroš, máš istotu ROVNÚ 100%, že to zastrašovanie nie je priamo z dieľne koalície (napr. SMER, HLAS)? Podobne, ako keď si USA samo nechalo zničiť dvojičky a obvinili z toho Bin Ladina? Akurát že v prípade Slovenska sa nikomu nič nestalo, pretože atrapa zbrane mieriaca na v dome zalezeného Pellegriniho nikomu neublíži, a to že Fico bol postrieľaný JE LEN OTÁZKOU VIERY…. Nevideli sme kvapku krvi, jeho zdravotný stav do médii poskytovali len Kaliňák a Šutaj-Eštók (kde bol doktor??????), sú rôzne nejasnosti okolo celého toho prípadu (dobre rozpísané na inenoviny.sk) + „čerešnička na záver“ – Fico prepustený po dvoch týždňoch z nemocnice po strele do brucha (ale aj kĺbu, atď) zbraňou, ktorá z dvoch metrov podľa odborníkov PRESTRELÍ telo, a ktorá by mu z brucha spravila polokašu… Redakcia to ale nevie pochopiť, tá dáva rovnítko medzi mäsovú „polokašu“ a pokus o jej „danie dohromady“ a krásne rozrezané mäso následne ukážkovo prišité k sebe (cisársky rez). 😀

     • Marek Košice

      Ešte doplním : Keď Kuciak a Kušnírová boli odstránení vtedajšou opozíciou (ktorá je opozíciou aj teraz), prečo by súčasné divadlo nemohlo byť z dieľne terajšej koalície, ktorá by si takto chcela týmto spôsobom „vydobiť“ pre seba lepšie „istoty“ politickej budúcnosti, nakoľko je na ňu poľované opozíciou, EU a USA tak, ako asi v prípade žiadnej inej súčasnej európskej koalície?

     • bože, ja síce nie som maroš (ten je oveľa múdrejší), ale zdá sa že máš vypnuté logické myslenie ľavej hemisféry, no hlavne že si dal zo seba von a uľavilo sa ti.

     • Lebo keby zabili to decko – tak bude z toho policajná brutalita – a zase rozklad štátu! V tom je tá rafinovanosť, že každú alternatívu použijem proti tebe! Toto bolo symbolické zastrašovanie Pellegriniho, kvôli sniperovi by sa zbavili Eštóka. Poker! V ktorom ti bankár rozdáva svoje karty! Vždy nejaký výsledok vedúci k jeho cieľu!

      Cielená provokatívna činnosť, ktorá monitoruje, ako je systém obrany-ochrany pripravený brániť štát. Myslíš, že Izraelci by sa srali s nejakým palestínskym deckom, ktoré drží „atrapu“ zbrane?

     • Marek Košice

      Maroš : Ale to decko by nezabili NIKDY, KEBY to bolo proste dopredu narafičené koalíciou….Už chápaš, Maroš? … Ak si racionálny, nemôžeš 100% vylúčiť aj túto možnosť. Či si hádam začal 100% veriť koalícii? Hádam nie, pre kristove rany…

     • Postreh – len ťa popravím – logika a kognitivita zodpovedá za prežitie – pravá hemisféra. Ľavá hemisféra zodpovedá za tzv. abstrakt – fantázie, teda aj emócie. Čiže kreativita – ktorú musí uviesť do života kognitivita. „Toto som vymyslel a takto to urobím!“ Alebo nie. Uteč, alebo bojuj! Keď chceš bojovať – OK – adrenalín sa pre zúrivosť zíde – ale lepšie sa bojuje kognitívne – s rozvahou a odhodlaním. Preto to aj amíci volajú dobrá práca.

      To, čo brzdí našu kognitivitu sú tie strachy a dezilúza. Ten, kto sa chystá do vojny nesmie byť živený tak strachom zo smrti, ako aj radosťou zomrieť „za“. Treba to presunúť do kognitivity a preto sa to volalo vojenská povinnosť. Tak ako je povinnosť narúbať drevo, niečo vypestovať, uvariť večeru, oprať, urobiť poriadok. Preto nás stále strašia, aby nás vyradili z kognitivity. A tak nám začína drbať!

      Kedysi som bol dávno dávno na psychologickom vyšetrení – úrad práce mal nejaké projekty. Dopadol som tak, že mám vyrovnané obe hemisféry. Lenže ja si myslím, že už ich po 20 rokoch nemám! Lebo už viem, že existuje nejaké sociálne inžinierstvo – sociálna lobotómia. Čo spravil s ľuďmi kovid teror? Teraz inak. Za socíku na gympli sme mali občiansku výchovu. Vtedy platila definícia, že štát je organizovaný teror! ???
      Keď bol kovid teror – nikomu nevadilo, že policajti ťa „pacifikovali“ kvôli rúšku niekde v supermarkete. Dnes? Príznakom rozkladu štátu je – že už nie je organizovaný! A teda ani to nevyhnutné násilie. Ako začal rozklad Švédska? Že policajtom zobrali zbrane a tí prestali chodiť do no go zón. Útok na Fica nebol len útok na Fica, ale prieskum bojom – na akej úrovni ešte chránime Slovenskú republiku! A vyzerá to dosť nahovno!

     • Marek Košice

      Maroš, neustále si mýliš pravú a ľavú hemisféru. Veď si to over hoci prostredníctvom internetu, že čo prináleží k hemisfére ľavej (majú ju až priveľmi aktivovanú napr. matematici, IT-čkári) a čo k pravej (umelci, svetci…).
      K tomu Ficovi – kým neuvidím jazvy po tých devastačných zraneniach od strelnej zbrane, neuverím že bol naozaj zasiahnutý. A raz uvidieť mi stačiť nebude. Dôkaz je skutočným dôkazom vtedy, ak je možnosť predložiť ho viac než len 1 krát. A predložiť ho NÁM, BEŽNÝM OBČANOM SLOVENSKA….. Totižto keby predsalen ukázal jazvy (resp. určité znetvorenie) svojho tela ako následok atentátu, tak v prípade že by to malo byť len jednorazovo by si kľudne mohol dať špeciálnym (filmovým) maskérom spraviť jazvy, chrasty (ak by to malo byť niekedy v dohľadnej dobe)….. Ale byť takto „pripravený“ kedykoľvek, to by bolo NEMOŽNÉ. Preto s úplne zdravým úsudkom (poučený, veľmi racionálne založený, bez slepej viery) tvrdím, že jednorazové ukázanie zranenia (resp. jaziev po ňom) NIČ NEZNAMENÁ…… No nedal by si ho „vyrobiť“ maskérom ak by išlo o jeho povesť PRED CELÝM SVETOM? DAL……..

   • Israismael

    No presne tak ..súhlasím redakcia ..Ale že by to bol false flag ,tak to sa mi nechce veriť ..Lebo kto sa díval správne na pár videí z Handlovej musel by to vylúčiť ..Pretože taký ostrý nafingovany kotrmelec pri tej streľbe by Fico v prípade sfalšovaného atentátu neurobil ,aj keď on je celkom zdatny športovec..Čiže boli to naozaj náboje do ,,živého“ a nie do vesty ,ktoré ho museli pri Tom ostrom kotrmelcovom páde zložiť na zem.. ..Nepredpokladám že by si to natrénovali spoločne premiér so strelcom ..To odozva je pre Mareka ..

    • Marek Košice

     Tak mi povedz kde bola krv… A HLAVNE KDE BOLA DIERA PO GUĽKE v jeho torze/trupe……….. 😀 Alebo v jeho inej časti tela kde ju mal schytať…. Neporušený oblek, neporušená košeľa, žiadna krv na oblečení, na zemi…. A k tomu ešte po dvoch týždňoch domov po 4násobnom strelnom zranení…. Ehmm…. A K TOMU EŠTE vyjadrenia ohľadom jeho zdravotného stavu len z úst Kaliňáka a Šutaj-Eštóka (ako keby žiaden doktor nechcel krivo rozprávať o neexistujúcom Ficovom zranení, a chopili by sa toho len jeho poskoci)….

     • Israismael

      Ja ti mám povedat kde bola krv ?..keď neboli ani poriadne zábery na Fica ako padá na zem , a čo bolo vidieť teda v zábere kamier,tak to boli len nohy ako mu vystrelili Ja som teda videl len kúsok záberu ako sa kotrmelcovo zosunul..Ja neviem či si videl ty Marek aj nejaké iné videá .ako by som teda mohol vidieť ja krv alebo ty, keď nebol k dispozícii žiadny poriadny zaber z miesta kde ležal?? ..a ako ti mám povedať o tele či košeli či tam bol priestrel ,keď opäť nebol priamy záber na neho ? Navyše mal na sebe ešte aj sako …

     • Marek Košice

      Israismael : Boli tam aj ľudia ktorí mali mobili, foťáky….Prečo ale nikto z nich nedal video z ich kamerových zariadenia na internet? Neboli to „herci“? Vylúčené to nie je, pretože to čo sa stálo má celosvetový ohlas….
      1. Niečo také sa stalo „v civilizovanom svete“ po X desiatkach rokov…
      2. Žiadna krv vo videu či na fotke (na ch*ja je rok 2024, keď je to rovnako ako by to bolo v roku 1980… 😀 😀 :D)
      3. Fico prepustený po dvoch týždňoch po „devastačnom zranení“ do domáceho liečenia, A TO AJ KEĎ JE OSLABENÝ TÝM, že má bypassy na srdci… HOTOVÝ TERMINÁTOR……..
      4. O jeho zdravotnom stave dávajú hlásenia len Kaliňák a Šutaj-Eštók, pretože….asi ŽIADEN DOKTOR sa nechce namočiť do takého obrovského klamstva (na ktoré sú politici zvyknutí)….????

      A mohol by som pokračovať….

      Také „náhody“ neexistujú… A pravdu v tejto veci sa MOŽNO nikdy nedozvieme….

     • Israismael

      Marek ja ti neviem ..nik nič nedal do médií ,alebo na stránky niekam …žiadne fota ..tak preto je to take ,že nevieme presne povedať z dôkazov či tam bola/nebola krv a pod … ,iba ak by to ozrejmili ľudia v blízkosti čo to videli ..ale nik sa nehlási ..

    • Pre MzK – k pravej hemisfére /lobotómii/ židov – už nebohý Zaznobin.
     https://www.youtube.com/watch?v=rRvMeW1CxL0

  • Inak nie je pravda, že po takej operácii človek musí byť mesiace v nemocnici. Žena po cisárskom reze, keď má rozrezanú a pozošívanú brušnú stenu a maternicu, je schopná do týždňa samostatne bez bariel chodiť. Takže Fico po 15 dňoch s barlami nie je žiadny „zázrak“.

   • Miroslav Čižmár

    Fico mal zasiahnutý bedrový kĺb, a to je na dlho.

    • Bedrový kĺb sa lieči niekoľko rokov. Ak bude o pár týždňov chodiť, je to fake.

     • Israismael

      Nie je to tak že niekoľko rokov ..Dnes sa už predsa bedrový kĺb dá vymeniť operačne,.a dĺžka PN je cca 3 mes.. predpokladám že o 3- 4 mes môže byť premiér v úrade a celkom v pohode ..Samozrejme už nie úplne tak v pohode ako pred atentátom ale bude môcť pracovať

     • Marek Košice

      Kým premiér neukáže jazvy viac než jeden krát (jednorazovo by si to mohol pripraviť za pomoci špeciálneho maskéra – VEĎ AJ PREČO NIE, keď by šlo o jeho povesť pred celým svetom a keby sa prišlo na to že klamal, tak by bol odsúdený), tak je to LEN A LEN O VIERE. A on ich s najväčšou pravdepodobnosťou neukáže ani jeden krát…. Ani o mesiac, ani o rok… 😉

 4. Tu nám eskalujú ešte iné veci – ale povedz to chujovi s nákupným vozíkom v Kauflande. To, čo nás zabije je idiocia!

  „V podstatě tak v Tallinnu zazněla odpověď na to, co Landsbergis řekl Gončarenkovi, že Litva vyšle své vojáky, když tomu někdo další bude velet. A to by bylo právě Polsko, které spolu s pobaltskými zeměmi na konferenci v Tallinnu prohlásilo, že když Rusové postoupí a obsadí více než jen vesnice, ale i nějaké velké město na východě (Kupjansk, Slavjansk, Kramatorsk), tak to spustí invazi zemí NATO na Ukrajinu podle divokého scénáře, kdy USA budou stát vzadu, zatímco malé země EU pod velením větších zemí, jako je Polsko nebo Francie, spustí na Ukrajině vojenskou misi zemí NATO.“

  “Nechceme vidět maďarské lidi na frontové linii ukrajinsko-ruské války a nechceme, aby maďarští mladí lidé byli odvedeni na Ukrajinu, protože to není naše válka a my s ní nemáme nic společného.” Země EU se minulé úterý rozhodly použít zisky ze zmrazených aktiv ruské centrální banky na pomoc Ukrajině – především vojenskou. Podle prohlášení Rady EU (složené z ministrů EU) budou peníze použity na podporu ukrajinské armády, posílení ukrajinského obranného průmyslu a obnovu země. Ministr zahraničí uvedl, že na pondělní schůzce jeho kolegové pozitivně hovořili o iniciativě, aby “členské státy NATO sestřelovaly ruské rakety nad Ukrajinou“.“

  „Evropská branná povinnost je však obyčejnou konceptuální reakcí na realitu pozice Evropy, kdy globalisté i neoconi jsou ochotni pro dosažení svých protichůdných cílů prostě obětovat rozpoutáním III. světového konfliktu na území Evropy. To je bohužel drsná konceptuální realita, která z toho vyplývá.“
  https://aeronet.news/pokud-rusove-prolomi-ukrajinske-linie-na-vychode-vysleme-na-ukrajinu-sve-vojaky-polsko-a-pobaltske-staty-to-uvedly-na-konferenci-v-tallinnu-litevsky-parlament-prislibil-vyslani-vojsk-k-vycviku/

  A znovu sem dávam!
  Zidovska nevyhlasena valka lidstvu
  https://odysee.com/@ZLO%C4%8CINY_SIONISTOV:8/Zidovska-nevyhlasena-valka-lidstvu-:3

 5. Sudcovia ako vzdy podvodnici => polopravda = loz.
  Keby chceli realne vystavit pravdu na slnecne svetlo, tak by narovinu priznali, ze ziaden virus nie je

 6. Šírenie nenávisti v Spoločnosti dospelo do bodu, odkiaľ je už len krôčik k občianskym nepokojom.

  Je to presne ten Moment, ktorý zatrasie celou Spoločnosťou a v prípade vybičovaných emócií môže prísť veľmi nežiadúca reakcia davu. Ocitli sme sa na Križovatke dejín.

  Súčasný liberalizmus je iba falošným prevlekom pravého fašizmu. Fašizmu v jeho najhoršej podobe, ktorá je ukrytá v samotnej podstate súčasného liberalizmu.

  Čelní predstavitelia tohto liberalizmu spoločnosť účelovo rozdeľujú na názorovo čistých a nečistých. Na dobrých a zlých. Na správnych a nesprávnych. Každý, kto má peniaze, si myslí, že má aj pravdu a každý, kto ide s hlavným prúdom si myslí, že stojí na správnej strane dejín.

  Je to opäť kolosálny podvod na celej našej Spoločnosti. Liberalizmus v jeho súčasnej podobe, je iba novou a horšou formou fašizmu.

  Bodka!

  • Israismael

   Poviem to Ajsa ešte aj z línie duchovného sveta ..Lebo máš plnú pravdu ohľadne toho liberalizmu ,že to čo je viditeľne na zemi je vždy jasné a aj v prípade týchto pozemských temnôt..ľudia už chápu aký extrém predstavuje liberálny systém demokracie ,že áno to je vlastne podvod na ľuďoch ,ktorí sa dali chytiť do ich pasce zmýšľania a konania …
   Z hľadiska duchovna je písané v biblii to : napíšem to vlastnými slovami, nie presne ako je to v biblii, ale význam bude ten istý ….že na konci vekov (éry) príde podvod zlého ,ktorý bude značiť ,že ľudia ktorí sa dajú nachytať týmto podvodom( liberálov )pôjdu do konečného zatratenia lebo sú to ľudia ktorí nikdy nemilovali Pravdu ,nikdy neboli zapísaní v knihe života ,nikdy neboli pravými ľuďmi …Každý očakával podvod, že príde priamo od Antikrista v ľudskej podstate a podobe ,..Podvod nejakého zloducha jednotlivca..Nie ….ten podvod plynie práve v dnešných časoch , a od dnešných nepravých ľudí spojených s temnom ..Oni majú moc zasahovať do systémov štátov ,ľudí aj jednotlivcov a vnucovať ľuďom sveta ich vôľu ,ktorá pochádza z vôle temna ..Doslova a do písmena..

  • Galaxia andromeda

   Pravda je to tak su to odporní fašisti!

   • Áno, sú násilní. A pritom sú to zároveň idioti, ktorí sami likvidujú západný svet na ktorý nedajú dopustiť.

 7. Bodnutie do brušnej dutiny, ak nie je zadiahnutá žila, hneď nekrváca, treba trosku aj premýšľať…

  • Solium: Si typický troll. Niečo tvrdíš a hľadanie dôkazu necháš na druhých. Čo som pozeral videá bodnutia a rezania, vždy bola vidieť krv.

   • Israismael

    Ak dôjde k veľkému šoku nemusí to byť vždy tak ,že vidieť krv ..a naozaj pokiaľ nie sú zasiahnuté tepny či žily a ide ako v prípade premiéra o priestrel dutiny brušnej a teda nejde o reznú ranu, tak tá krv netečie prúdom.Ked vidíš na bojisku vojakov ako ležia mŕtvy v kalužiach krvy ,tak väčšinou sú prestrelene tepny alebo žily ..No proste šťastie v nešťastí stalo u premiéra ..alebo vyššia moc ?

  • Solium: Krv netečie pri ochrannej veste: https://www.youtube.com/watch?v=Qq2hkTaeuZs

  • Marek Košice

   Solium, presne, treba trošku aj premýšľať……..TEBE……… Skús si sám vystreliť napr. do hovädzieho mäsa konkrétnou zbraňou (ktorá mala byť použitá na Fica) a do toho istého mäsa bodnúť nožom……. Uvidíš dve fatálne rozdielne druhy deštrukcie. Strela časť zasiahnutého mäsa roztrhá na padrť, nôž po vytiahnutí zanechá po sebe uzučkú (hoci hlbokú) ranu, ktorá sa dočasne stiahne a preto často nebude hneď krvácať. TOTO IDEŠ POROVNÁVAŤ, TY TROLL? 😀

 8. 2024-05-31 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-05-31-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
  ——————-
  Tretia svetová vojna je otázkou možno krátkej doby. Zastaviť to môžeme 8.6.2024 voľbou promierových a proruských /proslovanských/ poslancov. Ja mám vyhliadnutého Slotu z Republiky /reálne dobré vzťahy s RF/ a mladú Líviu.

  George Friedman: Místem války bude Evropa /2014/
  https://outsidermedia.cz/george-friedman-mistem-valky-bude-evropa/

  • Elity sa pokúsia prežiť v Antarktíde. Nebude kvôli cirkulácii atmosféry zasiahnutá rádioaktívnym spádom. Tiež tam prežívajú aj nie ľudské entity. Do Antarktídy sa dá dostať len na špeciálne povolenie a v určitom ročnom období. Žiaden turizmus.

   35 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
   https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/35Hoax:e

   Inak riadiace centrum EU Galileo je v Prahe! Čiže okamžitý cieľ v prípade európskeho útoku na Rusko.

   • Treba si uvedomiť, že tu vládne kult smrti a psychopati strach nemajú.

    • svatoslav butora

     Kult smrti by na Slovensku a v Čechách stratil zázemie, keby tu nebol smrtiaci vplyv tzv.EU, ktorá v skutočnosti žiadnou Úniou nie je. Tzv.EU je len ohrada pre európske národy, ktoré majú stratiť vlastnú identitu pod velením svorky bačov a bačoviek, ktorí sú v službách cudzokrajných Ovládateľov. Žiadna Únia to nie je. Jediná téma, ktorá je pre tzv.EU príznáčná, je nenávisť voči Rusku. Kult smrti je príznačný pre nacizmus a fašizmus dnešných tvorcov nazi.IV.Anglosaskej Ríše (tzv.EU).

   • Proto odnesli ten kříž .

   • Niečo bližšie k Antarktíde. Bolo to pred 80 rokmi – teraz je to o inom. Dosť možné, že vojna s mimoňmi je vecou prežitia elít.

    tajne-nacisticke-zakladny-na-antarktide-a-operace-highjump
    https://odysee.com/@lalasallasz:e/tajne-nacisticke-zakladny-na-antarktide-a-operace-highjump:1

  • Marek Košice

   Maroš, rozum si potratil? Ideš voliť LÍVIU PLNÚ NENÁVISTI s asi tou najfalošnejšou mluvou, ktorá k tomu znie ako sadistka a má hnusné oči (oči sú pohľad do duše)? 😀 😀 😀
   Líviu, ktorá má vo svojom merchi na predaj hrnčeky s nápisom „Slzy liberálov“ a s namaľovanými slzami? … J*blinku, „tradičnú slovenku“ ktorá je často zmachlená ako k*rva, farbí si vlasy podľa nálady (blond, medené, atď), maľuje si papuľu na sýto červenú (krv), výrazne maľuje oči a vyzerá ako fanúšička BDSM? Túto ľompu ideš voliť? Zbohom zdravý rozum (ktorý vlastne…nemáš)… 😀

   • Marek Košice

    Lívia vyzerá úplne, ale úplne ako nejaká SS-áčka………Už len uniformu, helmu a strelnú zbraň do ruky, a vyhraje kasting na nejaký vojenský veľkofilm odohrávajúci sa počas druhej svetovej vojny……… Otrasný hlas, artikulácia, falošná afektovaná intonácia, odporný zlomyseľný úsmev (ženská verzia Mazureka)….A TY TO IDEŠ VOLIŤ…….. Ideš voliť nezrelé decko, ktoré si ešte pred X mesiacmi (potom to stiahla zo svojej stránky) účtovala ZA POKEC NAŽIVO NA KÁVE nejakých 300€ ako k*rva (videl som to na vlastné oči)………… Ach jaj, Maroš….naber rozum…. 🙂

    • Ďakujem za informáciu. Pôvodne som namiesto nej chcel voliť Huďa – má konceptuálne vedomosti a chápe súvislosti. Ale je nejaký utiahnutý – ako by bol vyhorený. A čo mi pekné povieš o zapredanej Beňovej. A prečo vlastne sleduješ Facebook osoby, ktorú neznášaš?

     Inak osobne som presvdčený, že ubykácie aj pracovne EU poslancov sú napichnuté, aby sa vedelo, koho treba presvedčiť. Čiže – treba ľudí, ktorí majú aj gule. 15 litrov mesačne a dôchodok – no nechci to. Voliť sa dá len jedna strana a nie jednotlivci a to je problém.
     https://www.inenoviny.sk/zakladatel-strany-smer-sd-flasik-bol-praktizujuci-zid-podobne-ako-benova-preto-ma-smer-sd-tiez-silne-vazby-na-izrael/

     • Marek Košice

      Maroš : Ja som nesledoval Líviin facebook…To mala na svojej stránke iného typu (neviem ako sa takej stránke hovorí), nebol to „facebookový kanál“, ale stránka čisto o nej, kde ľudia mohli prispieť „darom“ (čo nie je nič divné) aj za nejaké výhody, ale sumy boli „primarané“ (5, 10, 20€)…. A na tú stránku som našiel odkaz v jednej diskusii. Bola tam ale aj VIP možnosť, že „na kávu s Líviou“, tuším na 1-2 hodiny (čiže taká dlhšia káva) baviť sa o hocičom dotyčný/dotyčná chce… A za tú VÝSADU baviť sa s kráľovnou Líviou zaplatiť okolo 300€…. Po nejakom čase to Lívia stiahla, pretože určite za to dostala vlnku kritiky. Ale tak k*revnícke praktiky jej zjavne cudzie nie sú, predávala svoju spoločnosť NA KÁVE za okolo 300€… KULT OSOBNOSTI vrámci osoby, ktorá NIČ nedokázala, len kydať na liberálov (od ktorých sa v skutočnosti ani nelíši) prostredníctvom internetu.
      Inak teraz som bol v kuchyni (bolo zapnuté rádio, ja som ho nezapol) a tam sa bavil Takáč zo Smeru s tuším Viskupičom…… Viskupič kritizoval SMER/SNS za to, že chcú zavádzať na internete sprísňovanie pravidiel diskusií, atď (veď vieš o čo sa jedná)…A AKO TO BOLO V MINULEJ VLÁDE??? To čo teraz kritizuje Viskupič (a súčasná opozícia), to vtedy vtedajšia koalícia (Matovič, Heger a spol) CHCELA…..A SMER TO ODSUDZOVAL……..Teraz si vymenili garde v názoroch na to, pretože si vymenili garde aj vrámci koalície/opozície………….PROSTE JE ÚPLNE JEDNO KTO BUDE NA ČELE SLOVENSKA, PREMIÉROM, VO VLÁDE, pretože či už budeme pod USA, EU či pod RUSKOM (nemysli si, že nebudeme pod nikým), tak sa nevyhneme digitálnemu euru, internet passu, sociálnemu kreditu, a možno ani mRNA vakcinovaniu (jeho pokračovanie)……. LEN IDE O TO, či to bude mať pod záštitou Putin, Brusel alebo americký prezident, WHO……. V konečnom dôsledku je to jedno. Jediné čím si prilepšíme keď budeme „pod Ruskom“ bude to, že tu asi (ASI) neprepukne LGBTI…. TO BUDE JEDINÁ VÝHODA.

      A k Huďovi, tam je jasné, že „vyhorieva“….. Má slabý (akoby trochu priteplený) hlas, vyzerá akoby mal nedostatok testosterónu (fúzy sa nepočítajú)….A JE TO AJ TAK LEN A IBA AKTIVISTA…. Ja asi nebudem voliť nikoho, lebo je to úplne jedno…… A VRAJ REPUBLIKA NEMÁ TAK ČI TAK ŽIADNE SLOVO v EU parlamente (z nejakého právneho dôvodu), ani mať nebude (aj keby sa tam dostal každý nominovaný od nich)…. Bolo mi povedané, že sa o tom bavila s Norom Dolinským tá (nesympatická) Romana Tabak v jeho relácii a tam to bolo vysvetlené……..

    • Galaxia andromeda

     Ty maš extremny problem so ženami tvoja nenavisť ma určite nejaky povod.Zajdi si k psychiatrovi možno Ti pomože. stači napisať že Ti je nesympaticka a nebudeš ju voliť. Maluje sa 95 percent žien a to kvoli mužom!
     Livia nie je problem problem skutočny problem bola čaputova a je uršula hovnova černochova a dalšie zrudy vo funkciach po celej europe najnovšie fašistka Meloniova!

 9. Estonský ministr obrany vyzývá Ukrajinu, aby zaútočila na Ruské cíle

  https://aktax.cz/estonsky-ministr-obrany-vyzyva-ukrajinu-aby-zautocila-na-ruske-cile/

 10. K voľbám do EU.
  Slovensko používa preferenčné hlasovanie, ktoré dáva voličom možnosť uviesť svoje preferencie v rámci hlasovacieho lístka strany, ktorú volia. Volič môže použiť maximálne dva preferenčné hlasy na hlasovacom lístku. Kandidáti, ktorí dostanú väčšinu preferenčných hlasov sa môžu dostať pred kandidátov, ktorí sú na zozname vyššie.
  Napr. ak je M.Beňová na prvom mieste kandidátky môže byť prehlasovaná inými hlasmi. Beňová by mala byť už nahradená niekým iným, už je tam príliš dlho a z jej názormi a chovaním sa úplne nestotožňujem. Každý sa slobodne rozhodne, ale hlavne by sa nemala dať šanca progresívcom.

  • Marek Košice

   Ono je to aj tak jedno kto tam bude, pretože „pronárodne“ & „protiEUrópsky“ bude hlasovať VŽDY LEN MALIČKÁ MENŠINA, takže výsledok to nezmení.

   • A o čom je referendum? Že malá menšina chce rozhodovať o väčšine! To jedno percento má rozhodnúť 51:49 – o tom, čo tých 49? To sú typické pravidlá korporácií a akcionárov! Podstata demokracie – právo slobodných vlastniť otrokov! Tvrdia, že jediné referendum, ktoré prešlo bolo to o vstupe do EU! Bolo sfalšované, pretože sa ho zúčastnilo len 48%, ale politickou dhodou /lebo o. i. eurofondy/ to „spoplatnili“ na 52% /Gašparovič – svedectvo/.

    Existuje tu taká stranička nosatých – Priama demokracia – akože priamy výkon moci ľudu – prostredníctvom referenda. Ako dopadne takéto referendum, keď všetky mienkotvorné médiá zblbnú ľudí, aby sa rozhodli takto? Zober si mravenisko a účinok feromónov! Priama cesta k moci – to je ich demokracia!

    https://www.sme.sk › ps › 4787 › pd
    PRIAMA DEMOKRACIA – politická strana – http://www.sme.sk
    Strana PRIAMA DEMOKRACIA – PD, vznikla v minulosti ako projekt predchádzajúceho vedenia strany pod vedením aj Mgr. Róberta Beňa, ktorí mali záujem presadzovať myšlienky riadenia štátu na základe väčšej kontroly občanmi formou referenda, presadzovali myšlienky rovnej dane a nepodmieneného

    Práca s ovcami!

    • Maroš s tými hemisférami si ma dobre opravil, máš pravdu ,dávno z kníh mám zistené že pravá hemisféra je racionálna, logická a ľavá ovplyvňuje emócie, nešlo mi to do hlavy, keď na nete je viacero článkov a píšu že je to opačne. Napadlo ma že niekto si to overí z netu a bude trvrdiť že to píšem zle, naopak.
     Stačí ak si človek predelí rukou tvár na polovicu a dá sa vidieť rozdiel. Bola urobená fotomontáž z fotografie, z dvoch ľavých a z dvoch pravých polovíc tváre, rozdiel bol viditeľný.
     V súčasnosti sa ale dejú vo svete dôležitejšie veci, čo môžeme očakávať od nasledujúcich udalostí, pražskom summite, napätá struna môže kedykoľvek prasknúť.

   • V tomto máš pravdu, oni majú viacej poslancov, preto je dôležité aby sa zachovalo aspoň právo veta. Už dávnejšie V.Klaus povedal „To, čo máme teraz, je európsky socializmus… Naša spoločnosť je regulovaná viac, ako sme si predstavovali v dobe pádu komunizmu,“ .
    A teraz po rokoch sme “ regulovaní“ ešte viac.

    • 1/ Prejavy utajovaného a uzavretého myšlienkového sveta sú perspektívou, z ktorej sa na Svet pozerajú veľmi úzko prepojené elitárske špičky, udržiavajúce si svoje tradície, kde sa vedomosti a moc odovzdávajú z generácie na generáciu. Ich úspech spočíva v mimoriadnej zomknutosti a koncentrácii, schádzajú sa v prísne utajovaných a uzavretých podmienkach elitných tajných spolkov a navonok hlásajú Otvorenú spoločnosť.

     2/ Vďaka nesmiernej majetkovej disproporcii, prostredníctvom ktorej ovládajú systém mediálnej moci, všetky mechanizmy monetárneho systému a tým elementárnu energiu, poháňajúcu chod sveta, je akákoľvek predstava o demokracii a spravodlivej koncepcii vlády, vytvorenej ľudom – absurdná fikcia. Systém politických strán a ich mechanizmus financovania, donorov a tým pádom tichých spoločníkov a vlastníkov zaručuje, aby sa najvýznamnejšie témy, ktorým čelíme, odsúvali mimo rámec pozornosti, kde ich samotní lídri (aj výrazných opozičných strán a frakcií) nemajú žiadnu šancu spoľahlivo meniť status quo.

     3/ Gro – politických strán je nástrojom v rukách globálneho kultu Molocha, ktorý ich stvoril a kde je o všetkom vopred rozhodnuté. O nás bez nás! Európsky parlament? Tragikomédia o účasti ľudu v systéme kontroly státisícov lobistov z Kartelu, ktorí vzišli z programu nacistov a ich potomkov. Takmer všetko, čo sa skrýva v ľudskom a najmä západnom, dualistickom presvedčení o zápase dobra so zlom vyplýva z projekcie, ktorá kladie to najlepšie pre človeka vždy do jeho budúcnosti a to – po smrti a po voľbách.

Pridajte komentár

*