Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Každý národ, ktorý neochráni svoje deti pred démonickými vakcínami, zažije hnev Boží


Print Friendly, PDF & Email

Každý národ, ktorý neochráni svoje deti pred démonickými vakcínami, zažije hnev Boží

(Mike Adams, Natural News) – Aj keď sa naša stránka zvyčajne nevenuje náboženským témam, v dnešnom článku odcitujeme zopár pasáží zo Starého zákona, ktoré sú nanajvýš aktuálne pre dnešnú dobu a ochranu detí pred rituálnym obetovaním Satanovi.

Leviticuse Boh prostredníctvom Mojžiša vysvetľuje, že detská obeta je nielen diabolským hriechom, ale komunity majú doslova povinnosť zastaviť rodičov, ktorí chcú svoje dieťa obetovať Molochovi.

Všetky ľudské spoločenstvá, ktoré takýmto odporným rituálnym praktikám nezabránia, čaká hnev Boží.

Boh varoval Izraelitov pred obetovávaním detí

Tu je citácia z Leviticusa 20:2-5:

„Hovorím Izraelitom: Každý Izraelita alebo každý cudzinec pobývajúci v Izraeli, ktorý obetuje akékoľvek svoje dieťa Molochovi, bude odsúdený na smrť. A členovia komunity ho majú ukameňovať.

Ja sám sa postavím proti nemu a odrežem ho od jeho ľudí. Za to, že obetoval dieťa Molochovi, poškvrnil moju svätyňu a znesvätil moje meno.

A ak členovia komunity zažmúrili oči, keď ten človek obetovával niektoré zo svojich detí Molochovi a ak ho nezabijú, ja sám sa proti nemu a jeho rodine postavím a odrežem ho od jeho ľudí, spolu so všetkými, ktorí ho nasledovali v zapredaní sa Molochovi.“

Ako môžete vidieť, Boh volá po prísnom potrestaní rodičov, ktorí obetujú svoje dieťa.

V Exoduse Boh taktiež hovorí, že je ochotný rozpútať pohromy aj na celé národy, ktoré nenasledujú jeho učenie. A tie pohromy sú o to ničivejšie, o čo viac sa jeho učenie ignoruje.

V Exoduse Boh prikazuje faraónovi oslobodiť Izraelitov. Faraón odmieta, až dokým desiata pohroma napokon nezmení jeho názor.

Zo zmienok je jasné, že minimálne dve z týchto pohrôm boli útoky biologickými zbraňami (choroba dobytka a epidémia kiahní). Ďalšie pohromy uvalené na Egypt boli kobylky, muchy, parazity, žaby a napokon masové úmrtia všetkých prvorodených synov.

Hrotové proteíny vakcín sú biologické zbrane zacielené na deti

Vakcíny proti covidu obsahujú inštrukcie v podobe mRNA kódov na výrobu hrotového proteínu bunkami tela.

Tento, vlastným telom vyrobený hrotový proteín, potom napáda telo zvnútra a dokonca môže poškodzovať aj opravné mechanizmy DNA, ktorá sa nachádza v jadre buniek.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Inými slovami, covidové vakcíny sú biologické zbrane používané na ničenie ľudských životov.

Keď je obsah uvedených vakcín vstreknutý do detí so súhlasom ich rodičov, títo rodičia de-fakto obetovávajú svoje deti a odsudzujú ich na smrť.

A Boh sa jasne vyjadril, že ak rodičia obetujú svoje vlastné deti a moderná spoločnosť tomuto medicínskemu násiliu páchanému na deťoch nezabráni, tak zošle na národy súčasného sveta svoj hnev.

Ako ten hnev môže vyzerať?

Biblia je plná početných príkladov – pohromy, zemetrasenia, mor, ekonomický kolaps, vojna či iné masové ľudské utrpenie.

Národy, ktoré sa odklonia od Boha, sa vydajú na cestu úplnej deštrukcie a jediná cesta, ako sa môžu zachrániť, je, ak sa navrátia k učeniu Boha a dospelí začnú svoje deti chrániť.

(Mimochodom, na čele Ameriky je v súčasnosti perverzný úchylák, ktorý rád oňucháva deti. Uvedomme si, aké to má spirituálne dôsledky.)

Masové očkovanie detí látkami, ktoré vyvolávajú v tele produkciu hrotového proteínu, nemá žiadne vedecké ani medicínske odôvodnenie. Zdá sa, že jeho jediným cieľom sú zisky farmaceutických firiem za súčasného zabíjania mladých ľudských bytostí.

Deti na celom svete budú nasledujúce mesiace a roky umierať na myokarditídy, srdcové infarkty, imunologické (autoimunitné) choroby a dokonca na rakoviny.

Dnes už je jasné, že ľudstvo bolo zapojené do celoplanetárneho rituálu obetovania detí Molochovi, ktorý rozdúchali diablom posadnutí antihumanisti ako napríklad Anthony Fauci (americký mix Mikasa, Lengvarského a Krčméryho).

Záver

Každý rodič, ktorý obetuje svoje dieťa Molochovi, odmieta Boha a na večnosť si rezervuje svoje miesto v pekle. Nebude to pre nich pekný zážitok.

Tí z nás, ktorí rozumieme učeniu Boha, musíme teraz pokojne pracovať na zastavení rituálnych obetí našich detí a dokázať tak Bohu, že chránime nevinných.

Ak sa nám týmto spirituálnym zverstvám nepodarí zamedziť, budeme všetci (tvrdo) súdení samotným Bohom.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Veľmi smutné, keď sa kvôli zisku farmaceutických firiem idú vraždiť nevinné deti.

  • ???
   „ale komunity majú doslova povinnosť zastaviť rodičov, ktorí chcú svoje dieťa obetovať Molochovi.“ ???
   Starý zákon?!

   Viete, čo je sekta abrahamitov? Abrahamiti?
   Vychádzajú práve zo Starého zákona doboha!
   Povinnosťou rodičov je zabiť svoje prvorodené – ako obetu pre záchranu celej komunity! Avšak právo – aj povinnosť toto urobiť má len otec! ???
   Ten, kto toto neurobí – toho má právo komunita zabiť!

   Potom to funguje tak, že druhorodené dieťa okrem svojho prvého mena dostáva aj druhé meno – po otcovi a po prvorodenom.

   Teda – prvorodené by sa malo po otcovi normálne zvykovo volať napr. Ján – teda syn Ján, dcéra Jana. Druhé dieťa tak dostane meno napr. Gabriel-Ján, Gabriela Jana XY-lónová.

   V Rusku napr. potomkova majú druhé meno po otcovi Vasiľovi – Vladimír Vasilič, Vladimíra Vasilevna – ale to je iný kontext.

   U Abrahamitov je druhé meno u druhorodeného potomka menom po zabitom prvorodenom a po otcovi – vrahovi!

   Toto je prvopodstata tzv. židovskej rituálnej vraždy, z ktorej sa postupne vyvinula „miernejšia forma“ – rituálna vražda cudzieho obetného dieťaťa – avšak narodeného ako gójima!
   ————————————
   Takže ďakujte za článok! Fuj! Dokedy ešte!

   • Upokojte sa, choďte na prechádzku. Dnes bolo krásne jesenné chladné počasie 🙂

    • Včera mi stačilo pešibusom 16 kilákov vynútených – s károu pre špeci veci. Dnes sychravo a inverzia. Ideálne počko na fruktifikáciu hlivy ustricovitej. Minuloročný lockdown – Matovič mi posral celú sezónu! O týždeň idem na to!

    • …no ja som sa od sion-boha začala odkláňať už pri čítaní ťažko stráviteľných kníh Mojžišových, keď tento „nadčlovek“ prikázal Abrahámovi obetovať svojho syna Izáka. A je jedno, že to potom zrušil – už len vystaviť nehoráznemu stresu rodiča milujúceho svoje dieťa je bezbrehá tyrania… Čo si takouto absurdnou požiadavkou boh Sionu potreboval dokázať? Ktorý normálny otec by „skúšal“ svojho syna žiadaním až takejto obludnosti?
     Bez ohľadu na to, či scenár biblie má predstavovať skutočnosť alebo ide len o fikciu, tento zaznamenaný narcistický typ „skúšky poslušnosti“ je úchylný. Choré, choré, choré…

     • A vôbec – Izák sa vtedy vratil dole s otcom? Ups!

     • Emily, Boha, jeho spravodlivosť nemožeš posudzovať ľudským rozumom, pretože nemáš dostatočné poznanie. Boh uplatňuje vlastnú Božskú spravodlivosť a nie je povinný uplatňovať tú ľudskú. Rovnako jeho skutky a ich charakter a dovody nemože bežný človek, pokiaľ mu Boh nedá osobitné poznanie, správne pochopiť.. Nemysli si, že ľudský intelekt sa može s Božím porovnávať…A z toho vyplýva nepochopenie Boha.

     • holistický prístup

      Július,

      KONy Všehomíra sú záväzné pre všetky bytosti a entity – či už Svetla, alebo Temna – teda aj pre „bohov“ – podľa toho je vidieť, KTO je KTO – ide o prenos viny z vinníka na obet – teda „niekto“ vydá pokyn ku skutkom proti KONom a zodpovednosť preberá na seba ten, KTO to vykoná!!!! – to je ako s tými kadejakými záKONami, vyhláškami, …, ktoré sú PROTI KONom … a zodpovednosť preberie za zločin ten, KTO to dodržiava.

     • Július, keď našu planétu navštívil Človek (nie duch) menom Ježiš, hovoril, že robí „TO, čo videl u svojho Otca, ktorý je v nebi“. Požadoval Ježiš čo i len od jediného rodiča, aby „obetoval“ svoje dieťaťa?
      „Boh“ Sionu žije po celý čas tu, na Zemi – tento akože „boh“ nemá s mimozemským Ježišovým Otcom spoločnú ani jedinú myšlienku, ani jediný skutok.

     • Ešte dodám – Ježiš prišiel na Zem preto, aby OČISTIL meno svojho Otca, s ktorým žil spolu na inej, pred nami dosiaľ utajenej planéte. Ježiš o ukrižovanie predsa nežiadal; práve naopak; prosil svojho Otca, aby „odňal od neho tento kalich…“
      Ježiš nebol svojím MIMOzemským Otcom obetovaný. Ježiš bol POzemským „bohom“ Sionu zavraždený.

     • Pre kompletnosť zopakujem hlavné poslanie všetkých náboženstiev, ktoré boli vytvorené len a len preto, aby sa ľudia medzi sebou hádali, osočovali, nenávideli a predovšetkým rozdeľovali:
      Rím (Pilát Pontský) Ježiša na smrť odsúdil a židovský národ ho v tejto krutosti pokrikmi podporil. Toľko vyplýva zo „svätej“ biblie, v ktorej je každé malé zrnko Pravdy prekryté obrovským nánosom nezmyslov a Lží.

     • provokater

      všetky cirkvi sú svinstvo a výmysel, kapišto!!! Ešte vám to nedošlo???

    • Ander Kixa

     Tanto článok ste si moc nerozmysleli… Ak nie je čo tak radšej nič.

    • holistický prístup

     redakcia,

     prekonávate všetky medze – Maroš má úplnú pravdu – v tomto stojím za ním … nech už sa medzi nami udialo čokoľvek …baránok „boží“ – to je to obetované dieťa ne-judaistu – po zavedí nového termínu vraj ne-žida … akože „gojima“ … možno mnoho popísať … ale načo?!? – to je zároveň rituál, kedy na zavraždené dieťa (v krajnej núdzi zvieraťa a ne-žid je židom považovaný za zviera v ľudskej koži) prenášajú vlastné viny za zločiny nimi páchané – krvou obetí sa akože „očisťujú“ …

     redakcia, čo vy vôbec čítate?!? … čo to vôbec stvárate?!? … alebo je to PRIZNANIE FARBY?!?

     • holistický prístup

      To je ten „baránok boží“, ktorý sníma HRIECHY židovského sveta – zmiluj sa nad židmi … chce sa mi z vás vracať – opakovane …

     • Toto jasne popísal Jan Kozák v prednáške Judaizmus 1/2 a 2/2, že tzv obetovanie sa Ježiša Kriista za – aj hriechy budúce = plánované zločiny – je cielené vytváranie kriminálneho prostredia, t. j. prostredia, ktoré praje zločinu „lebo Kristus si to všetko dopredu odsral na kríži“, t. j. – vy.ebaná zločinecká chucpe galérka nám bude robiť zle a my im to budeme odpúšťať!

      Choďte už do pi.e so židobiblickým projektom!
      —————————
      Chucpe
      Skočit na navigaci
      Skočit na vyhledávání

      Chucpe (hebrejsky, jidiš: חוצפה) je specifický druh drzosti[1] či opovážlivosti, ať v negativním, nebo případně i pozitivním smyslu. Slovo pochází z jazyka jidiš (jazyk Židů východní Evropy), kam se dostalo z hebrejštiny. Používáním ve společenském a politickém kontextu nabylo prostřednictvím filmu, literatury a televize širšího významu. Pojem byl do češtiny přejat přes němčinu (die Chuzpe), kolísá mezi středním a ženským rodem.

      Ačkoli pojem chucpe původně označoval zápornou vlastnost, získal zejména v angličtině (kde je standardní pravopis chutzpah) i pozitivní konotace. Zatímco původní chucpe se používá rozhořčeně k popisu někoho, kdo překročil hranice přijímaného zdvořilého chování ze sobeckých důvodů, v angličtině výrazu chutzpah může být použito v obdivu k nekonformní, ale nebojácné sebejistotě.

      Leo Rosten v knize Jidiš pro radost chucpe charakterizuje jako: „Zlost, otrlost, cynismus, nepochopitelná kuráž, dovolenost spojená s arogancí, prostě něco, co žádné slovo v žádném jazyce nemůže plně vyjádřit.“ (překlad Oty Ornesta, Jidiš pro radost, Academia, Praha 1998)

      Chucpe se často ilustruje takto: „Mladík je souzen pro vraždu svých rodičů a žádá soud o shovívavost, protože je sirotek.“

      Slovo se často používá k popisu chování bezskrupulózních politiků.[2]
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Chucpe

     • Ander Kixa

      maximálne chucpe: žid na trestnej lavici za vraždu rodičov prosí súd o zhovievavosť, keďže sa stal sirotou

    • holistický prístup

     Július,

     KTO je boh a KTO je ČLOVEK?!?

   • Об основных техниках контроля сознания в деструктивных сектах — специально для «PravLife» Виктор Чернышев, профессор Киевской духовной академии.
    https://pravlife.org/ru/content/ostorozhno-sekta-put-k-uspehu-na-slovah-i-put-k-rabstvu-na-dele

    PhDr. Hellmut Schramm – Zidovska ritualni vrazda.pdf
    https://ulozto.net/file/QlJP5RzEcrfV/phdr-hellmut-schramm-zidovska-ritualni-vrazda-pdf#!ZGMvBGR2ZzZmZ2L0AQqyZGIzZmRjL1MzpzAQMzcCqSccpJV5AD==

    G. Utikal – Židovská rituální vražda.pdf
    https://ulozto.net/file/DFjaFle63poL/g-utikal-zidovska-ritualni-vrazda-pdf#!ZGp1LGR2Z2H5LwMwAzV5AQAvMwqzZxkipQAyZz9Cqxf2GJWxAD==

    Grigorij Klimov – o vyhnanstve židov.mp4
    https://ulozto.net/file/yAvaEjF5AugW/grigorij-klimov-o-vyhnanstve-zidov-mp4#!ZGV0ZwR2Z2RkMwD2ATIzZwAyMQplZyqaqHSYFTq+JKE4YzIxAj==

   • Maroš,

    spamataj sa.Abrahamiti sú len sekta, ktorá prekrútila Starý zákon a nie, že idú podľa Starého zákona. To, že Boh žiadal od Abraháma skúšku obetovania vlastného syna, nakoniec však ho aj tak Boh zachránil, neznamená, že obetovanie provrodeného syna je prikázané v Starom zákone…
    Nepoznáš Starý zákon a ani Nový a potom píšeš bludy.

    • Júlies – máš červené-kabal súkno pred očami! Jehovisti tiež vychádzajú z biblie a podľa prof.Weitha ju pozmenili cca 120 krát.

     „Abrahamiti sú len sekta, ktorá prekrútila Starý zákon “ – pre mňa stále znamená, že VYCHÁDZAJÚ zo Starého zákona! Alebo zo starého záchoda?! Ku.va už logika nepustí!

     Kontrolná otázkka – tak teda ten Izák zišiel z hory spolu s otcom zdravý, alebo nie?! Lebo zmienky o tom niet! Židia boli z mesta Ur vyhnaní práve kvôli týmto rituálom, sodomii, atď! A kto lepšie pozná Starý zákon, ako židia?! Ty – židokresťan, ktorému tam pridali Nový zákon – aby si to celé strávil?!

     • Maroš ma v tomto jasno. Ostatní tuším spíte. Július tebe sa nezdá zvrátené ze boh žiadal krvavú obetu a im sa to nezdalo neobvyklé? Proste by isli a Podrezali ho? A ako ho boh zachránil? Takže ja keď ťa pichne m nožom a potom ta ošetriť som ta akože zachránil? Krásne zidokrestanske vymáhanie nezrelé ch mysli

    • holistický prístup

     Július,

     o tom, kto čo nepozná a zná možno polemizovať – ale priznávaš, že máš v tom psíčkovsko-mačičkovský guláš … alebo si sivý …

     Tzv. „biblický“ „nový záKON“ je NAPLNENÍM „starého záKONa“ – teda je to záKON, ktorý doslovne prikazuje všetkým bytostiam preberať zodpovednosť za ohavné beštiálne skutky – HRIECHY „domu“ JEHOVU (to sú hlinení – siví – ľudia – vymodelovaní na PODOBU JEHOVU!!!!) – je to jasne napísané … to je to celé „kresťanstvo“ – „moja VINA, moja VINA, moja VINA (počúvaj „vyvolenú vrchnosť“, …) … celá „biblia“ je paškvil – LOŽ, PODVOD, ABRAKA-DABRA – jedna z „kníh“, ktorými TEMNÍ MÁGOVIA ovládajú bytosti SVETLA … a tých verzií je obrovské množstvo … POZNANIE sťa smrteľný hriech = KON Všehomíra prevrátený …

    • Július, príspevok o príkaze „boha“ Abrahámovi, aby mu obetoval svojho syna Izáka, som písala ja, nie Maroš (hoci on to vidí rovnako) – takže tu ti uvádzam ten tebou vyžiadaný citát absurdnej božej požiadavky :
     „A stalo sa po tých udalostiach, že Boh skúšal Abraháma a riekol mu: ´…nože vezmi svojho syna, toho svojho jediného, ktorého miluješ, Izáka, a idi do zeme Morija a obetuj ho tam v zápalnú obeť na jednom z tých vrchov, o ktorom ti poviem.´“ 2. Mojžišova 22:1-2

   • Kamarát. Abrahamiti bola sekta a robila to čo robila to je pravda. Lenže Abrahamiti vznikli z pokresťančených Sionistov. Ako dobre vieš Sionisti sú potomkovia Chazarov ktorý prijali Jevrejstvo no zároveň si ho hneď upravili pre svoje potreby. Dnes je potrebne presne rozlišovať čo sú Sionisti a čo Jevreji. Dnes si Jevreji na tom istom rebríčku ako Slovania je ich potrebne vyhladiť. Sioni sa ich snažia začistiť. Zober si štát Izrael. Až na ortodoxných pravoverných Jevrejov sú všetci Židia zaočkovaný. Ortodoxných Jevrejov sa snažia izolovať presne tak isto ako to urobilo Lotyšsko a Austrália zo svojimi občanmi, alebo sa o to snaží Rakúsko a predpokladám, že to preberie čoskoro Slovensko.
    Môj známy bol niekoľko krát v Iráne. Ver tomu je to najbezpečnejšia krajina pre život Jevrejov. V Iráne žije viac Jevrejov ako v samotnom Izraeli. Majú vlastnú políciu a Jevreji sú najodhodlanejšou častou regulárnej Iránskej armády. Preto Izrael tak nenávidí Irán a Irán Izrael. Keď Irán hovorí o zničení Izraelu tak hovorí o zničení Sionistického Izraela ako štátu nie od boha. Irán nikdy nehovoril o vyvraždení Jevrejov.

    • Abrahamiti sú sekta stará cca 670 p.n.l:!

     Sú! Nie boli!

     „Abrahamiti vznikli z pokresťančených Sionistov“ – čo to splietaš! Judaizovanie Chazarov prebehlo presne v období Cyrila a Metoda – keď agent Ríma Cyril bol robiť PR v Chazarskom kaganáte, ktorý vyhlásil konkurz na oficiálne náboženstvo, a vybrali si nie kresťanskú doktrínu, pretože rodenému gangstrovi, výpalníkovi a úžerníkovi Chazarovi vyhovovala doktrína vyvolenosti a úžerník rozhodne nikomu nič neodpúšťa! Im judaizmus vyhovuje z ich nátury!

     Izrael preto vyhlásil sionizmus ako štátnu doktrínu! Je to doktrína totálneho nacizmu – Chazarov proti všetkým!

     Sionizmus vznikol už ako aplikácia talmudu v situácii, keď „bieli“ /inak stále turkistické plemeno/ Chazari nenápadne prežili pogromy semitských „čiernych“ nosatých židov a prenikli sobášmi a peniazmi do feudálnych štruktúr moci a potom aj do ostatných štruktúr.

     Teda doboha! Sionizmus vznikol, keď židom povolili účasť v slobodomurárskych lóžach! Takže prenikli až medzi Illuminátov!

     Krvavá sekta abrahamitov, ktorá v presvedčení, že sa im vlastnými krvavými obeťami podarí obnoviť priazeň Molocha – nemohla v roku 670 pred kristom vzniknúť z pokresťančených sionistov! Väčšiu ko.otinu si napísať už nemohol!

     7-seven trpaslíkov ide v zástupe lesom. Zrazu prvý zastaví a šeptom upozorní – „Stopa!“
     A tak to ide ďalej dozadu – „stopa, stopa, stopa, stopa, stopa!“
     Odzadu sa ozve – „Aká, aká, aká, aká, aká, aká!“
     Zpredu -„Zajačia!“ – „zajačia, zajačia, zajačia, zajačia, zajačia!“
     Odzadu – „A prečo kvôli tomu šepkáš! – atď.
     Zpredu – „Lebo som zachrípnutý!“

 2. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/17/man_1920_s-skin-peels-off-after-johnson–johnson-covid19-jab.aspx
  Man’s Skin Peels Off After Johnson & Johnson COVID-19 Jab
  Mužská koža sa odlupuje po vakcíne Covid-19 od Johnson & Johnson

 3. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/16/woman-shares-_1820_horrific_1920_-experience-with-pfizer-jab.aspx
  Woman Shares ‘Horrific’ Experience With Pfizer Jab
  Žena zdieľa „strašnú“ skúsenosť s vakcínou od Pfizeru

  A woman who suffered severe neurological damage after taking the Pfizer shot shows in a video how her legs convulse so badly they shake the bed.
  Žena, ktorá utrpela vážne neurologické poškodenie po tom, čo prijala vakcínu od Pfizeru, na videu ukazuje, ako sa jej nohy krútia tak silno, že otriasajú posteľou.

 4. https://www.hlavnespravy.sk/boj-proti-diskriminacii-dosiahol-v-usa-dalsi-vrchol-belocha-zamestnaju-len-na-zvlastne-povolenie/2756090
  „Boj proti diskriminácii“ dosiahol v USA ďalší vrchol! Belocha zamestnajú len na „zvláštne povolenie“

 5. Ten obrázok sa mi tam nepáči. Koho to je dieťa a kto dal súhlas na zverejnenie jeho fotky?

 6. Lekár vysvetľuje aký je rozdiel medzi očkovaným a neočkovaným…
  – Môžu obaja dostať Covid? – Áno!
  – Môžu obaja prenášať Covid? – Áno!
  – Môžu sa obaja dostať kvôli Covidu na JIS? – Áno!
  – Môžu mať obaja veľmi ťažký priebeh ochorenia? – Áno!
  – Môžu obaja zomrieť na Covid? – Áno!
  Tak aký je potom rozdiel ???
  – Neočkovaní nemôžu zomrieť na vakcínu !!!

 7. Pavel Smutny

  Aj ked nie najlepsi cas, ked papalasi z koalicie sedia doma, lebo je volno,..predsa narod dal vediet, ze nechce byt obetovany vcelku pre zvolu miliardarov iluminatosatanistov ktori zorganizovali pandemiu, tuto 3. svetovu vojnu,.. Len Black Rock-financna skupina B. Gatesa-Windows, Bezosa- Amazon, Facebook-Zuckerberg, Google Brin,.. spolumajitelia aj s Faucim,..Moderny,..a Astry Zenecy, Johnson and J. Moderny, Pfizera Biontech zarobili za posledne 2 roky cca 2500 MILIARD DOLAROV,.. My platime, chudobnieme a oni prostred. uplatenych politikov aj v nasej vlade, pandem. komisii,..pomocou ich medii takto zbohatli. A este nas chcu najprv 15percent rozumnou ock. politikou eliminovat, znizit stav populacie a casom az 9/10,.. vid. https://www.facebook.com/paul.sad.73/videos/848651615800486

 8. https://www.naturalnews.com/2021-11-17-vaccine-passports-deactivated-french-fail-third-shot.html
  Vaccine passports DEACTIVATED for French citizens who fail to get THIRD shot… the obedience demands never end
  Očkovacie pasy DEAKTIVOVANÉ pre francúzskych občanov, ktorým sa nepodarí dostať TRETIU vakcínu… požiadavky poslušnosti nikdy nekončia

  Up-to-date vaccine passports needed in France to buy, sell
  Aktuálne (Obnovené) očkovacie pasy potrebné vo Francúzsku na nákup a predaj

  The latest news about Chinese Virus “vaccine passport” tyranny can be found at Fascism.news.
  Najnovšie správy o tyranii „vakcinačného pasu“ čínskeho vírusu možno nájsť na Fascism.news.

  • Pavel Smutny

   Hoci je to vsetko take priehladne, dokazatelne,..stale tretina naroda veri tymto zapredancom a masovym vrahom,…Vytahuju peniaze od ludi za ruska, respiratory, ag, pcr testy, vakciny, vitaminy a ine podporne tabletky a teraz Pfizer chce predavat zazracne tabletky,..mozno kopie ivermektinu co stoji v rozvoj. krajinach 60centov,..oni zapytaju mozno aj 100EUr,….tak ako sa platilo za nefunkcny remdesicvir 2000 dolarov,..A nakoniec ked uz 9/10 ludstva nebude mat cim platit poslu ich co sa uz aj deje skratkou na druhy svet,..POKIAL IM TO DOVOLIME

 9. https://www.naturalnews.com/2021-11-17-vaccidents-people-dying-traffic-accidents-fewer-miles-vaccines.html
  VACCIDENTS GALORE: More people are dying in traffic accidents despite traveling fewer miles – is it the “vaccines?”
  MNOŽSTVO NEHOD: Viac ľudí zomiera pri dopravných nehodách napriek tomu, že cestujeme menej kilometrov – sú to „vakcíny“?

  Ever since the Wuhan coronavirus (Covid-19) was announced by the government and the media, traffic fatalities have soared despite most people traveling far fewer miles on average.
  Odkedy vláda a médiá ohlásili Wuhanský koronavírus (Covid-19), počet úmrtí v doprave prudko vzrástol, hoci väčšina ľudí cestuje v priemere oveľa menej kilometrov.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-11-17-top-10-signs-that-covid-vaccines-are-bioweapons.html
  Top 10 signs that Covid vaccines are BIOWEAPONS and much more lethal than Covid-19 itself
  Top 10 znakov, že vakcíny proti Covidu sú BIOZBRANE a oveľa smrteľnejšie ako samotný Covid-19

  Top 10 signs that Covid vaccines are BIOWEAPONS being used for genocide and depopulation
  10 top znakov, že Covid vakcíny sú BIOZBRANE, ktoré sa používajú na genocídu a depopuláciu

  #1. Autopsies of the Covid-vaccinated reveal billions of spike proteins throughout the vascular system, polluting vital cleansing organs and the brain.

  #2. Nano-particle injections are causing myocarditis because the heart is straining to pump blood past all the microscopic “clots.”

  #3. Healthy people, including athletes and military members, are dropping dead from “unidentifiable causes” within hours or days after getting the China Flu jabs.

  #4. Vaccinated people are slowly and methodically losing their immune system function and suffering from antibody-dependence enhancement syndrome (ADE) and AIDS-like debilitation of white blood cells.

  #5. The virus was made in a laboratory in Communist China and the vaccines are being pushed on the populace Nazi-style.

  #6. Deaths from Covid-19 are still prominent among “fully vaccinated” people.

  #7. Rare blood clots and aggressive cancer tumors are popping up in strange places in the Covid-vaccinated.

  #8. The globalists who outwardly speak of depopulation using vaccines are the ones promoting the Covid jabs the most right now.

  #9. The unvaccinated are being treated like the Jews of Nazi Germany; ostracized, blamed for everything that’s wrong, and deprived of jobs and normal living.

  #10. Even the FDA and CDC admit the Covid vaccines do not keep you from catching Covid or transmitting it to others, so what’s their REAL purpose?

 11. https://www.naturalnews.com/2021-11-17-pfizer-lied-deaths-covid-vaccine-trial-fatalities.html
  BOMBSHELL: Pfizer lied about death count in key covid “vaccine” clinical trial – fatalities were MUCH higher
  BOMBA: Spoločnosť Pfizer klamala o počte úmrtí v kľúčovej klinickej štúdii „vakcíny“ na covid – úmrtnosť bola OVEĽA vyššia

  Pfizer lied, and potentially millions will die
  Pfizer klamal a potenciálne zomrú milióny

 12. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/18/woman-suffering-from-moderna-jab-reactions-goes-public.aspx
  Woman Suffering from Moderna Jab Reactions Goes Public
  Žena poškodená vakcínou od Moderny ide s tým na verejnosť

 13. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/18/scottish-lockdowns-vs-swedish-freedom.aspx
  Scottish Lockdowns Vs. Swedish Freedom — Who Won?
  Škótske Lockdowny vs. Švédska sloboda – kto vyhral?

  With half the population of Sweden, Scotland scored a higher excess death rate for 2020, with much more restrictive pandemic responses
  S polovičnou populáciou Švédska zaznamenalo Škótsko v roku 2020 vyššiu nadmernú úmrtnosť a oveľa prísnejšie reakcie na pandémiu

  Sweden: Fewer Excess Deaths With No Lockdowns
  Švédsko: Menej nadmerných úmrtí bez lockdownov

  Sweden did not mandate face masks at any point during the pandemic and, in July 2021, also dropped their “vague recommendation” to wear one at all
  Švédsko počas pandémie nikdy nenariadilo rúška na tvár a v júli 2021 tiež upustilo od svojho „nejasného odporúčania“, aby ich vôbec nosili.

 14. https://www.naturalblaze.com/2021/11/why-wont-the-media-report-on-vxx-injuries.html
  Why Won’t The Media Report On V@Xx Injuries?
  Prečo médiá neinformujú o zraneniach vakcínami?

 15. https://cz24.news/a-mate-to-cerne-na-bilem-nejvyssi-pravni-soud-ohledne-ockovani-zadny-zakonny-predpis-povinny-subjekt-neopravnuje-ani-mu-neuklada-takove-informace-o-zamestnancich-evidovat-zamestnavatel-nesmi-nic-ta/
  A MÁTE TO ČERNÉ NA BÍLÉM! NEJVYŠŠÍ PRÁVNÍ SOUD OHLEDNĚ OČKOVÁNÍ: ŽÁDNÝ ZÁKONNÝ PŘEDPIS POVINNÝ SUBJEKT NEOPRAVŇUJE ANI MU NEUKLÁDÁ TAKOVÉ INFORMACE O ZAMĚSTNANCÍCH EVIDOVAT. ZAMĚSTNAVATEL NESMÍ NIC TAKOVÉHO ZJIŠŤOVAT ANI EVIDOVAT!!! (CELÝ DOKUMENT NSS)

 16. https://cz24.news/video-protesty-v-bratislave-proti-totalitnej-hegero-matovicovskej-mafianskej-koalicii/
  Video: Protesty v Bratislave proti totalitnej Hegero-matovičovskej mafiánskej koalícii

 17. https://cz24.news/depopulacni-agenda-psychopatickych-elit/
  DEPOPULAČNÍ AGENDA PSYCHOPATICKÝCH „ELIT“

 18. https://www.banned.video/watch?id=6195a4cefdc3e6563c778f0f
  Hundreds Of Thousands Of Australians Rise Up Against Covid Tyranny
  Stovky tisíc Austrálčanov povstali proti Covidovej tyranii

 19. https://www.infovojna.sk/article/alexander-soros-v-predvecer-zavedeni-totalniho-lockdownu-v-rakousku-pro-neockovane-se-setkal-s-rakouskym-kanclerem-ministrem-zahranici-a-byvalym-kanclerem-sebastianem-kurzem
  Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se setkal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí a bývalým kancléřem Sebastianem Kurzem!

  Alexander Soros v předvečer zavedení totálního lockdownu v Rakousku pro neočkované se setkal s rakouským kancléřem, ministrem zahraničí a bývalým kancléřem Sebastianem Kurzem! Probírali otázky situace na Balkánu a rozvoj Středoevropské univerzity, která se přestěhovala z Budapeště do Vídně! Odtamtud mladý Soros zamířil do Paříže a setkal se s Macronem! Izrael přitom neziskovce George Sorose už zakázal vstup do země na základě varování Mossadu, že Soros usiluje o destabilizaci Izraele! Od kdy majitelé neziskovek mají audience u nejvyšších politických představitelů?

  Alexander Soros a Alexander Schallenberg, rakouský kancléř

 20. Ján TUNGLI
 21. Prosím redakciu Bádateľ, aby napísala názor na očkovaciu látku od firmy Novavax, ktorá údajne má iné zloženie a nehovorí o hrotovom proteíne, alebo je to ďalší podvod, aby sa ľudia dali zaočkovať. Zatiaľ nie je na Slovensku. Ďakujem

  • Názor?! O názor požiadaj astroturferov, ktorí trollujú za Novavax! Ty máš úplne nasraté v hlave?! Požiadaj si o to Novavax! Vieš vôbec, kto používa v názvoch firiem NOVA?!

  • Marto, všechny vakcíny na tzv, COVID mají stejný cíl, stejně léky budou také nějakým reklamím trikem;
   jak bylo kdesi v diskuzi z plánů ne/mocných: nejprve je infikujte a pak jim nabídněte řešení/léčbu a budou Vám vděčni za pomoc.

   Ale jak se říká, kdo chce kam…..

 22. Niečo som sem znovu prekopírovala, na pripomenutie:

  vse jede podle plánu, tieto dosadene zmrdi zacali plnit 5 faza:

  6. fáz Nového svetového poriadku od vzniku pandémie, po zrušenie dlhov, dematerializovania peňazí a aktivovanie „Veľkého resetu“

  27.10.2021
  Zdroj: Telegram / jnet.sk
  Koronavírus

  Telegram
  Diskusia na Discorde

  Nemecko poslúchlo šéfa
  Svetového ekonomického fóra a koncom minulého roka spustilo oficiálne
  fázu 3-ročného testovania nepodmienečného príjmu na skupine 122 osôb, ľudia budú po dobu 3 rokov dostávať mesačne 1200 EUR bez akýchkoľvek podmienok! Nie, to nemá nič spoločné so spravodlivejším svetom, to je nácvik na éru Nového svetového poriadku, kde prácu človeka prevezme robot, dôjde
  k zániku osobného vlastníctva, budú obmedzené ľudské práva, sloboda
  pohybu a hrozba straty nepodmienečného príjmu bude udržiavať ľudí na
  uzde! Buď dobrý, občan!

  Svet sa nikdy nevráti k normálu po pandémii COVID-19, je to príležitosť pre zmenu sveta do podoby, ktorá bude spravodlivejšia!

  – Klaus Schwab

  6. fáz nastolenia Nového svetového poriadku alebo inak povedané spustenie Veľkého resetu

  Fáza 1: Simulujte hrozbu a vyvolávajte strach (december 2019-marec 2020)

  vyvolať pandémiu v Číne

  zabiť desiatky tisíc starších ľudí

  zvýšenie počtu prípadov a úmrtí

  očkovanie od začiatku považujte za jediné riešenie.

  zamerajte všetku pozornosť na Covid-19.

  Výsledok, (takmer) všeobecná panika

  Fáza 2: Zasejte burinu a rozdelenie (marec 2020-december 2020)

  zavedenie mnohých zbytočných, libertínskych a protiústavných donucovacích opatrení

  paralyzovať obchod a ekonomiku

  sledujte podriadenosť väčšiny a odpor spurnej menšiny

  stigmatizovať rebelov a vytvoriť horizontálne rozdelenie

  cenzúra disidentských vodcov

  trestajte neposlušnosť

  zovšeobecnenie testov PCR

  vytvoriť zmätok medzi prípadmi, nakazenými, chorými, hospitalizovanými a mŕtvymi

  diskvalifikujte všetky účinné liečby

  nádej na záchrannú vakcínu

  Výsledkom je (takmer) všeobecná panika.

  Fáza 3: Prináša zradné a smrtiace riešenie (december 2020-jún 2021)

  ponúknite všetkým bezplatnú vakcínu

  sľubujú ochranu a návrat k normálu

  stanoviť cieľ zaočkovanosti stáda

  simulácia čiastočného oživenia ekonomiky

  skryť štatistiky nežiaducich účinkov a úmrtí na injekcie

  vydávanie vedľajších účinkov injekcií za „prirodzené“. účinky vírusu a choroby

  obnovte pojem varianty ako prirodzené mutácie vírusu

  odôvodniť zachovanie donucovacích opatrení tým, že sa neuplatní prah stádovej imunity

  trestať zdravotníkov za nezákonný výkon starostlivosti a liečenie

  Výsledkom sú pochybnosti a pocity zrady medzi očkovanými, odradenie odporcov.

  Fáza 4: Nainštalujte si aplikáciu Apartheid a QR kód (jún 2021-október 2021)

  dobrovoľne plánujte nedostatok

  zavedenie očkovacieho preukazu (QR kódu), ktorý bude odmeňovať očkovaných a trestať odolných

  vytvoriť apartheid privilegovaných proti ostatným

  odobrať právo pracovať alebo študovať tým, ktorí sa nevaxinovali

  odobrať základné služby tým, ktorí nie sú zaočkovaní

  zavedenie platených testov PCR pre osoby, ktoré nie sú očkované

  Výsledok, Prvá fáza digitálnej kontroly, ochudobnenie oponentov

  Fáza 5: Nastolenie chaosu a stanného práva (november 2021-marec 2022)

  využite nedostatok tovaru a potravín

  spôsobí ochromenie reálnej ekonomiky a uzavretie tovární a obchodov

  nechajte nezamestnanosť explodovať

  aplikujte tretiu dávku vakcíny (boostery)

  zaoberajte sa vraždou žijúcich starcov

  zavedenie povinného očkovania pre všetkých

  posilňujte mýtus o variantoch, účinnosti vakcíny a imunite stáda

  démonizovať odporcov vakcín a robiť ich zodpovednými za mŕtvych

  zatýkanie opozičných vodcov

  zavedenie digitálnej identity pre každého (QR kód): rodný list,
  občiansky preukaz, cestovný pas, vodičský preukaz, preukaz zdravotnej
  poisťovne

  zavedenie stanného práva, aby bola opozícia porazená

  Výsledok, Druhý stupeň digitálneho riadenia. Uväznenie alebo odstránenie oponentov.

  Fáza 6: Zrušte dlhy a dematerializujte peniaze (marec 2022 – september 2022)

  spustiť hospodársky, finančný a burzový kolaps, bankrot bánk

  záchrana strát bánk na účet ich klientov

  aktivujte „Veľký reset“

  dematerializácia peňazí

  zrušenie dlhov, pôžičiek a úverov

  zavedenie digitálneho portfólia (digitálna peňaženka)

  zabavenie nehnuteľností a pozemkov

  zakázať všetky globálne lieky

  potvrdiť povinnosť očkovania polročne alebo ročne

  zaviesť prídely potravín a stravu podľa Codex Alimentarius

  rozšíriť opatrenia na rozvíjajúce sa krajiny

  Výsledok, tretí stupeň digitálneho riadenia. Rozšírenie N.O.M. na celú planétu.

 23. holistický prístup

  Ach – jaj … takže na scéne je MONO-TEIZMUS … tak to je sila … vraj portál o zdraví – dokonca najobľúbenejší … to snáď ani pravda nie je … otázkou je, AKÉHO BOHA vyznávate a vzývate?!?!?!?! – pretože BOHOM všetkých náboženstiev je práve ten, ktorého ste v tomto článku pomenovali MOLOCH … každý, kto vie, to vidí … článok plný protirečení … to sa mi snáď len sníva …

 24. Pandémia sa dala zvládnuť hravo za rok. Stačilo počúvať odborníkov a nie premúdrelých idiotov. Takto sa to bude ťahať do nekonečna.

  • Peter, přečti si fázi 5 a 6 v příspěvku Jean
   18/11/2021 at 11:14
   vše je plán světového ekonomického fora KLAUSE SCHWABA….

   podívej se na otevrisoumysl.cz jsou tam zajímavá videa a rozhovory

  • Peter – globálny podvod nadnárodného zločineckého syndikátu v spolupráci s národnými zločineckými vládami a médiami a medicinálnou mafiou sa nedal zvládnuť za rok!

   • eugenicka elita ma velky problem. ovcania maju napriek 2 roky trvajucej eugenocide stale vela penazi v banke a pod madracom. ohlupnute stado tak skoro od hladu nepokape. tak oni stale pritvrdzuju, beru ovciam zbytky prav a slobod, preto treba do oviec napichat vcelicky a ine eugenicke dobroty.

  • Akých odborníkov? Každému by malo byť jasné, že v storočí, kedy sa pripravuje vstup človeka na Mars, by sa táto „pandémia“ ani nemohla vzniknúť. Tu nejde o medicínsky problém, ba ani komerčný, ale jednoznačne o zavedenie tvrdej pan-diktatúry. Na „Deň boja za slobodu a demokraciu“ sa mocipáni ľudským právam doslova vysmiali.

  • Peter, tá akože „pandémia“ nebola dlhodobo sionistickým „bohom“ naplánovaná a nakoniec aj zrealizovaná preto, aby sa za rok zvládla. Ona bola cieľom „od počiatku“.
   Boh Sionu je „nahý“. A koľkí aj napriek tomuto konečnému, absolútnemu odhaleniu jeho samoľúbosti a bezcitnosti sú ešte aj dnes, stále presvedčení o tom, že práve on je stvoriteľ vesmíru a nekonečná láska.

 25. holistický prístup

  Jeff Rense: Ti, kteří vakcínu nepotřebují, vás ohromí. Podívejte se, kdo je v USA osvobozen od povinného očkování!

  Všichni členové Kongresu a Senátu a jejich týmy, 6 000 zaměstnanců Bílého domu, 2 500 zaměstnanců Pfizer, 1 500 zaměstnanců Moderna, 120 000 Johnson a Johnson, 15 000 CDC, 14 000 FDA, 300 000 čínských studentů…
  Na druhou stranu jsme tu my, ovce!

  Publikováno 20.10.2021

  https://qactus.fr/2021/10/20/jeff-rense-ceux-qui-nont-pas-besoin-du-vaccin-vont-vous-etonner/

 26. https://aktax.cz/vybusne-priznani-dr-fauciho-vakciny-nefungovaly-tak-jak-bylo-propagovano-a-ockovani-jsou-dnes-ve-velkem-nebezpeci/
  Výbušné přiznání Dr. Fauciho: Vakcíny nefungovaly tak, jak bylo propagováno a očkovaní jsou dnes ve velkém nebezpečí

  Nyní by již mělo být jasné, že pandemie neskončí, dokud nebude Dr. Fauci odvolán a nahrazen. Dr. Fauci již více než rok blokuje úspěšnou léčbu a přehnaně propaguje neúčinné vakcíny. Velká farmaceutická společnost však alespoň dosáhla rekordních zisků.

 27. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/rakousko-povstane-megademonstraci-proti-zdravotni-diktature-pridat-se-ma-udajne-policie-i-armada/
  Rakousko povstane megademonstrací proti „zdravotní diktatuře“. Přidat se má údajně policie i armáda

  Policie a údajně i armáda odmítají ve jménu “svobody a lidské důstojnosti” kontrolovat zdravotní průkazy. Připojí se k velké demonstraci proti povinnému věznění, která se uskuteční 20. listopadu 2021 ve Vídni.

 28. https://cz24.news/farmafirmy-dosahuju-na-vakcinach-zisk-1-000-dolarov-kazdu-sekundu-umoznili-to-neskutocna-pazravost-a-skorumpovanost-politikov-a-strach-hlupost-znacnej-casti-populacie/
  FARMAFIRMY DOSAHUJÚ NA VAKCÍNACH ZISK 1 000 DOLÁROV KAŽDÚ SEKUNDU!!! UMOŽNILI TO NESKUTOČNÁ PAŽRAVOSŤ A SKORUMPOVANOSŤ POLITIKOV A STRACH/HLÚPOSŤ ZNAČNEJ ČASTI POPULÁCIE

 29. https://cz24.news/the-new-york-times-vybusne-priznani-dr-fauciho-ockovani-jsou-dnes-ve-velkem-nebezpeci-tzv-mrna-vakciny-nefunguji-bill-gates-take-konecne-priznava-selhani-vakcin-video/
  The New York Times: VÝBUŠNÉ PŘIZNÁNÍ DR. FAUCIHO: OČKOVANÍ JSOU DNES VE VELKÉM NEBEZPEČÍ! TZV. MRNA „VAKCÍNY“ NEFUNGUJÍ! BILL GATES TAKÉ KONEČNĚ PŘIZNÁVÁ SELHÁNÍ „VAKCIN“ (VIDEO)

 30. https://www.banned.video/watch?id=61967a77fdc3e6563c7c07c9
  The Real Anthony Fauci- Interview with Robert F. Kennedy Jr.
  Skutočný Anthony Fauci – Rozhovor s Robertom F. Kennedym Jr.

  • In this interview, Robert F. Kennedy Jr., an environmental activist and attorney turned ultimate freedom fighter, discusses his latest book, “The Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health,” which is a must-read if you want to know more about the behind-the-scenes of this giant fraud. We could talk for hours and not cover but a fraction of what’s in this book, which Kennedy calls a “devastating indictment of Tony Fauci.”

   • Fauci is the highest-paid federal employee in the U.S., and 68% of his $437,000 a year salary comes from bioweapons research • Instead of safeguarding public health, Dr. Anthony Fauci turned the National Institutes of Health into an incubator for pharmaceutical products, and essentially sold the entire country to the drug industry • Fauci has had a hand in creating the vaccine gold rush. In 2000, he met with Bill Gates, who asked to partner with the NIH in an agreement to vaccinate the world with a battery of new vaccines. In 2009, this agreement was rebranded as “The Decade of Vaccines,” the objective of which was to implement mandatory vaccinations for every adult and child on the planet by the year 2020 • One of the darkest stains on Fauci’s career, aside from his role in the COVID pandemic, was his handling of the HIV epidemic. Suppressing the use of repurposed drugs, Fauci zeroed in on AZT, a toxic drug that has killed an estimated 300,000 AIDS patients • The similarities between the AZT scandal and what’s happening today with the COVID jab and remdesivir are striking. Again, Fauci has suppressed all treatments using inexpensive and nontoxic drugs. U.S. taxpayers have paid for research, while drug companies have raked in the profits, all while having zero liability for injuries and deaths

   PS Kto vie angl. nech prečíta aký kriminálnik a vrah je Dr. Fauci

   • holistický prístup

    Janka,

    je to verný „obraz“ svojej matere tzv. „svätej MATKY TEREZY“ a samotného diabla.

 31. Dobre! Vyzývam TU – hocikoho – na rešerše – oponentúru „analýzy“ – KTO JE PUTIN Č.2 – ak vieme, že tak Lenin, tak Stalin, tak Putin č. 1 – ako „polojewreji“, ale po matkách jewreji – napriek tomu, že prisahali slúžiť svetovej jewrejskej revolúcii na ovládnutie sveta – nakoniec sa do svojej obeti – Ruska – zamilovali, a zradili svetovú revolúciu, a preto boli jewrejmi zavraždení – odbočím – po zrade Lenina a Stalina jewreji už logicky museli počítať so zradou Putina č. 1 – takže otázka – kto je väčší, resp. skutočný nepriateľ Ruska – jewrej Putin zamilovaný do Ruska /ako Lenin Stalin/, alebo gojimský Rus Putin č.2 slúžiaci jewrejom teraz?!
  Lebo súčasný Putin nie je jewrej Putin č. 1!

  Analogicky to platí aj pre Slovensko!

  • mozno ze je to reinkarnovany rasputin alebo mutant z hororu (Invaze zlodějů těl, Horor / Thriller / Sci-Fi / Mysteriózní USA, 1978, 115 min) https://www.csfd.cz/film/5021-invaze-zlodeju-tel/prehled/

   alebo novsi horor The Invasion USA / Austrálie, 2007, 99 min , Thriller / Sci-Fi
   https://www.csfd.cz/film/221327-invaze/prehled/

   • enika – takto – môžno viac pochopíš z vtipu.

    Na strome blízko kravskej pašienky sedia dvaja vrabci „tínejdžeri“. Jeden z nich má potrebu sa vystatovať!

    „Kokso! Vidíš tú čierno-strakatú?! Stav sa, že ju po.ebem!“ A nečaká a urobí nálet.
    Kravka – netušiac nič – práve potrebovala kakať, tak zdvihla chvost a fúúč – zrazila chudáka vrabca v tom najlepšom k zemi lajnom!

    A čo sa nestalo! Hliadkujúci sokol pár sto metrov odtiaľ zbadal čosi pechoriť sa z lajna, a poďho – vrabca si uchmatol!

    Aké z toho plynie ponaučenie?

    1/ Nie každý, kto ťa oserie je tvoj nepriateľ!
    2/ Nie každý, kto ťa z toho hovna vytiahne, je tvoj priateľ!

    Putin č. 1 – Putin č. 2

 32. Marek Košice

  Žiadny národ nezažije hnev Boží, pretože Boh je BOH A SATAN ZÁROVEŇ. Jeho Satanská tvár (prvá strana mince) stvorila nám hmotne sa javiaci svet, jeho Božská tvár (druhá strana mince) stvorila dušu.

 33. Kde bolo tam bolo, na jednej malej zemi, kde ľudia chemikálie jedli a namiesto liečenia si nechali ubližovať, zvádzal temný princíp všetkých ľudí. Jeho cieľom bolo človeka zotročiť a zviesť, viac nepotreboval. Keď už pre neho človek nebol užitočný, už sa o neho nestaral. Mal ostré lakte, ľuďom našepkával a posúval im svoje zdanlivo dobré rady. Tí ktorí sa nechali zviesť a podľa toho konali, cítili sa ochudobnení a prežívali vnútornú prázdnotu. Ináč však konať nevedeli a mysleli si, že je to správne.

  https://kralicianora.org/2021/11/17/rozpravka-s-rozpravkovym-koncom/

  rozprávka stojí za přečtení!

 34. Ľudia, nepočuli ste niečo o tom, že sa vraj v Rakúsku chystajú veľké demonštrácie proti opatreniam vlády, a že podporu demonštrantom prisľúbila aj polícia a armáda?
  Viem, že pred pár dňami mal po EU turné Soros mladší a bol aj v Rakúsku, kde sa stretol so súčasným a aj predchádzajúcim premiérom – Kurzom, čo len potvrdilo komu od začiatku slúžia. Vzhľadom na uvedené neviem, čo si o tom všetkom teraz myslieť…

 35. https://www.naturalnews.com/2021-11-18-franklin-graham-pericarditis-heart-surgery-covid-vaccines.html
  Evangelist Franklin Graham develops pericarditis, undergoes heart surgery after aggressively pushing covid “vaccines” on Christians
  Evanjelista Franklin Graham dostal perikarditídu, podstúpil operáciu srdca po tom ako agresívne pretláčal „vakcínu“ proti Covidu kresťanom

  Franklin Graham accepted the lie and spread it to his followers
  Franklin Graham prijal lož a rozširoval ju medzi svojich nasledovníkov

 36. https://www.naturalnews.com/2021-11-18-flu-infections-sweep-through-fully-vaccinated-university.html
  FLU infections sweep through fully vaccinated University of Michigan, shocking the CDC… vaccines destroy the immune system, enhancing vulnerability to EVERY infection
  Infekcie chrípky sa šíria cez plne zaočkovanú Michiganskú univerzitu, čo šokuje CDC… vakcíny ničia imunitný systém a zvyšujú zraniteľnosť voči KAŽDEJ infekcii

 37. https://www.naturalnews.com/2021-11-18-pfizer-biontech-moderna-65000-minute-covid-vaccines.html
  Pfizer, BioNTech, Moderna each make $65,000 PER MINUTE on covid “vaccine” scam while people suffer from food shortages, collapsing supply chains
  Pfizer, BioNTech, Moderna zarábajú každý 65 000 USD ZA MINÚTU na podvode s „vakcínou“ proti Covidu, zatiaľ čo ľudia trpia nedostatkom potravín a kolabujúcimi dodávateľskými reťazcami

  Pfizer, BioNTech, Moderna all subsidized by taxpayers to the tune of more than $8 billion
  Pfizer, BioNTech, Moderna, všetky dotované daňovými poplatníkmi vo výške viac ako 8 miliárd dolárov

 38. https://www.naturalnews.com/2021-11-18-cdc-no-proof-naturally-immune-spread-covid.html
  CDC admits it has ZERO evidence of naturally immune individuals spreading COVID-19
  CDC pripúšťa, že má NULOVÉ dôkazy, že by prirodzene imúnne jedince šírili COVID-19

  In contrast, there are dozens of documents showing cases of vaccinated individuals becoming infected and transmitting the virus to others.
  Naproti tomu existujú desiatky dokumentov, ktoré ukazujú prípady, keď sa očkovaní jedinci nakazili a preniesli vírus na iných.

 39. Tohle je rozjetý moloch,který nemáte šanci zastavit ..opět něco přebírám,pro pro dovysvětlení..V ČR se vyočkovalo 12,6 milionu dávek vakcíny. Jedna dávka Pfizeru, který je u nás nejrozšířenější (10m dávek) stojí (po posledním zvýšení cen) 497 korun. To je krásných 6,2 miliardy korun. Pro koho ptáte se? Inu kromě Pfizeru a dalších i pro firmu Avenier miliardáře Chrenka, v jejímž představenstvu sedí jistý pan Prymula a donedávna i jistý pan Maďar. Pan Prymula je mimochodem také ředitelem v nemocnici Agel v Říčanech, která taky patří panu Chrenkovi. Avenier dostane za centrální distribuci vakcín 150 milionů.

  Kromě toho dostávají za očkování jedné dávky cca 300 korun také lékaři a očkovací centra (které také vlastní Avenier). V Česku má jeden praktický lékař průměrně 1700 pacientů. Když tedy průměrný praktický lékař naočkuje dvěma dávkami 60% svých pacientů, vydělá si podle všeho 600 000 korun.

  Kromě toho ovšem praktici od pojišťoven dostávají ještě motivační poplatek „za přemluveného důchodce nad 65 let“. 380 korun. Naočkuje li lékař třeba 200 důchodců, přivydělá si dalších krásných 76 tisíc. Tomu říkám motivace zapojit se do boje s pandemií. Tím to ale nehasne. Máme tu totiž třetí dávku! A když se naplní vize, které už pronáší kupříkladu Flégr a další, tedy že bude potřeba si dát i čtvrtou a dost možná i pravidelně, tak z těch 4,5 miliard se stane pravidelná každoroční renta. Tomu už říkám důvod lobbovat za povinné očkování pro všechny. I ty kteří mají imunitu po prodělané nemoci. I pro děti, které to nepotřebují..

  Jak kdosi moudrý pravil : sledujte tok peněz…

  • myšodlaku – nič v zlom – ja chápem tvoj spôsob čecháčkovského intelektualizmu – ale v slovenskom prostredí, ktoré je dynamické, tak je to únavné pre tých, ktorí toto chápu, a nepochopiteľné pre tých, ktorí nechápu!

   Na rovinu – toto nie je platforma priaznivá intelektuálnym NEURČITKOM!

   • Spíš bych to nazval odkrývání karet, a tam myslím není podstatné, jestli je to u nás, na Slovensku nebo jinde… Rád bych všem pomáhal poodkrýt oponu toho hnusu. Jen je zrovna u tohoto příspěvku škoda, že mi nebyl zaslán i s linkem… A chápu i Váš postoj.

 40. https://otevrisvoumysl.cz/dr-bailey-a-dr-bevan-smith-podvod-s-nazvem-covid-19-valka-proti-lidstvu-1-cast/
  Dr. Bailey a Dr. Bevan-Smith: Podvod s názvem COVID-19 & Válka proti lidstvu (1. část)

  Ve zkratce…
  Dr. Mark Bailey a Dr. John Bevan-Smith právě publikovali dokument s názvem „Podvod COVID-19 a válka proti lidstvu”. Popisují vše, co se za podvodem skrývá – včetně aktérů, PCR, virologie, modelování a dalšího. Tohle je první část doprovodného videa. Celý (psaný) dokument, jakmile jeho překlad a korektura bude u konce, naleznete pod videem.

  • ano je to neviditelna apokalypsa, je to 3. www biologicka vojna.
   1.armada satana bojuje na 100%, klame, vrazdi, likviduje, nici nepriatela. porazila uz 40% populacie.
   problemom je ze 2 armada nic netusi, doveruje, poslucha, nebojuje a dobrovolne ide na smrt.

 41. …Jean, ten príspevok o vojne proti ľudstvu sa mi ,,dostal“ do mailu, zaujímavé…je veľmi dobré si ho prečítať, vďaka za upozorn.aj od teba…Daniela, presne o tomto tu včera písal Jirík, dobre si mi pripomenula….a od teba máme dnes zaujím.,,rozprávk.“príbeh, svoje dojmy o ňom som už napísala, je mimor.aktuálny….a ešte k článku od Bádateľa…očkov.nás dosp.je dosť hrozivé a pre deti? ani pomyslieť….ľudia, zdravie a život máme len jedno jediné, tak si ich chráńme….

 42. Po covide maju v umysle vypustit dalsi virus,ktory podla nich a ich posluhovacnych medii bude este nebezpecnejsi a nim budu vysvetlovat hromadne zomieranie zavrahcinovanych.

Pridajte komentár

*