Uznávaná odborníčka na biologické zbrane vyjadruje obavy ohľadne mRNA vakcín


Print Friendly, PDF & Email

(Phillip Schneider, wakingtimes.com) – Oceňovaná spinálna chirurgička a niekdajšia prezidentka Asociácie amerických lekárov a chirurgov je presvedčená o tom, že súčasné vakcíny proti koronavírusu môžu byť potenciálne nebezpečné.

Dr. Lee Merrittová počas svojej deväťročnej služby ortopedičky vo Vojenskom námorníctve Spojených štátov skúmala biologické zbrane, bola členkou správnej rady Arizonskej lekárskej asociácie a publikovala početné odborné štúdie.

Na čo upozorňuje Dr. Lee Merrittová

Dr. Merrittová je presvedčená, že v súčasnosti distribuované mRNA vakcíny proti koronavírusu zasahujú do nášho genetického kódu takým spôsobom, že to môže ľudí spraviť zraniteľnejšími voči neskoršiemu druhému vírusu.

 „Začiatkom februára som bola presvedčená, že ide o biologicky upravenú biologickú zbraň, pretože v tej chvíli prišli všetci s dátami naznačujúcimi, že boli cenzurované,“ povedala v rozhovore pre The New America.

Na základe toho, koľko času strávila vo výskume biologických zbraní je Merrittová presvedčená, že žijeme v ére „zbraní piatej generácie“, v ktorej sú namiesto používania zbraní na bojisku na zmenu pomeru síl medzi národmi najúčinnejšie tajné biologické prostriedky, ekonomické sankcie a propaganda.

 „Za tie roky sme mali veľa biologických zbraní a tou, ktorá mi robila najviac starostí, boli kiahne. Väčšinu tých biologických zbraní však bolo buď ťažké distribuovať, alebo proti nim existoval liek,“ povedala Dr. Merrittová.

„Podľa mňa existuje celý rad dôkazov dokazujúcich, že koronavírus je prirodzene sa vyskytujúci, veľmi benígny vírus, z ktorého väčšina ľudí ani neochorie. Zväčša sa u vás prejaví len bežné nachladnutie.“

Vakcíny sú podľa nej najúčinnejšie pri použití proti neliečiteľnému a smrtiacemu vírusu.

Kým ochorenia ako kiahne a detská obrna sa účinne liečili imunizáciami, na začiatku pandémie objavili vedci sľubné lieky na koronavírus, ako sú hydroxychlorochín a intravenózny vitamín C.

 „Ak sa práve teraz nachádzame v biologickej vojne ako súčasť tejto multidimenzionálnej vojny, ak máte v zadnom vrecku liek, nemôžu vás terorizovať vírusmi a to je dôležité, pretože… ako sami priznali, vakcína prenosu nezabraňuje.“ – Dr. Lee Merrittová

Načo očkovať, keď existujú lieky?

Hoci prevencia a liečba potrebu vakcíny znižujú, také informácie sú rutinne cenzurované spoločnosťami sociálnych sietí a démonizované mainstreamovými médiami.

Ešte aj Sharyl Attkissonovej, bývalej žurnalistke CBS, dali z YouTube odstrániť jednu z jej správ kvôli uverejneniu informácií, ktoré boli v protiklade s oficiálnym stanoviskom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

 „Vakcíny máme preto, lebo sme nemali lieky na kiahne a to bola veľmi smrtiaca choroba. Mať vakcínu dávalo zmysel. Nemali sme liek na obrnu, takže dávalo zmysel mať vakcínu.

Ale toto? Ešte aj keď nerobíme vôbec nič, tak toto ochorenie má u mladších 99,991%-nú šanca prežitia… na rozdiel od bežnej sezónnej vírusovej chrípky, kde je to 99,992%.“ – Dr. Leeová

Čísla koronavírusu sa však vo veľkom spochybňujú. Celý rad lekárov a vedcov po väčšinu roka hovorí o nepomerne väčšej škode spôsobovanej lockdownami a povinným nosením rúšok.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Jeden kanadský výskumník odhaduje, že dlhodobé náklady lockdownov až desaťnásobne presiahnu náklady samotného vírusu.

Zásadný rozdiel medzi bežnými a mRNA vakcínami

Merrittová vysvetľuje rozdiel medzi vakcínami proti koronavírusu a pravidelnými očkovaniami.

„Vakcíny proti koronavírusu vám nedávajú patogén… to, čo robia, je programovanie mRNA. mRNA je ako DNA, je to však mediátorová RNA. Tá vo vašom tele vytvára bielkoviny.

Je niečo ako počítačový čip, ktorý vložíte do 3D tlačiarne, potom jej poviete, čo má vyrobiť a ona to vytlačí. Máme ho v strojárstve a toto je jeho biologický ekvivalent.

„Takže, v tomto prípade vyrobili kus tejto mRNA na to, aby v každej bunke vášho tela vytvorili ten hrotový proteín (alebo aspoň jeho časť) a ten patogén si vo svojom tele vlastne vytvárate vy.“ – Dr. Lee Merrittová

Keď si idete dať zaočkovať vakcínou proti koronavírusu, tak v skutočnosti nedostávate vakcínu, akú sme vždy poznali.

Namiesto nej vám do tela zavádzajú mediátorovú RNA, ktorá potom mení váš genetický kód, aby začal vytvárať svoju vlastnú modifikovanú verziu koronavírusu, s ktorým sa potom teoreticky učí bojovať váš imunitný systém.

Podľa Merrittovej neboli ukončené žiadne dlhodobé štúdie na overenie bezpečnosti tejto formy vakcinácie u ľudí a výsledky u zvierat viedli k tomu, čo nazýva „na protilátke závislým zosilnením“, kedy vírus vstupuje do tela neodhalený, pretože imunitný systém ho teraz vníma ako súčasť tela, spôsobiac nakoniec takmer okamžitú smrť.

 „Nikdy sme úspešne nedokončili štúdiu na zvieratách na tento druh vírusu. Nikdy predtým sme toto nerobili u ľudí,“ hovorí.

„Vôbec najdlhšie sme po podaní vakcíny pozorovali ľudí dva mesiace. Viete, to nie je dosť času na zistenie toho, či nebudeme mať ten problém so zosilnením protilátok.“ – Dr. Lee Merrittová

Merrittová sa zamýšľa nad tým, že tento druh postupu je presne ten, aký by použil cudzí protivník, keby chcel proti svojim nepriateľom použiť tajnú biologickú zbraň tak, aby ho nebolo možné vystopovať.

„Toto je dokonalá binárna zbraň. Neexistuje spôsob, ako môžem presne zistiť, na čo je mRNA naprogramovaná a nedokážete to ani vy, ani väčšina lekárov. Lekári sa nevedia dostať k dátam. Tie sú pre ľudí na samom vrchole tohto projektu…

Keby som bola Čínou a chcela zničiť našu armádu, tak by som len jednoducho vytvorila mRNA, o ktorej viem, že neexistuje v prírode, aby nikto nezomrel na vakcínu a potom, o dva roky neskôr, vypustím to, čo som vyrobila… a čo spôsobuje túto smrť z imunitného zosilnenia.“ – Dr. Lee Merrittová

Záver

Hoci Dr. Merrittová nepodáva odporúčanie, či by sa človek mal alebo nemal dať zaočkovať, jednu povzbudzujúcu radu predsa len má.

 „Ak sa chcete hneď teraz vymaniť z pandémie, je to naozaj ľahké. Vypnite televízor, zložte si rúško, otvorte znovu svoju prevádzku a žite svoj život.“

Liečba osteoporózy

Autor: Phillip Schneider, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://zemavek.sk/video-test-zdravotneho-respiratora-a-saturacia-kyslikom-v-krvi-pomocou-oximetra/
  Video: Test zdravotného respirátora a saturácia kyslíkom v krvi pomocou oximetra

 2. https://zemavek.sk/video-vieden-protestuje-na-mega-corona-demonstracii/
  VIDEO: Viedeň protestuje na Mega Corona demonštrácii

  • Ja som pochopila ze RNA spôsobí „výrobu bielkovín, – vieme keď je ich v tele priveľa mozu spôsobiť zapaly, záleží od indivindi organizmu. Toto všetko prejde a uvedomimé si co všetko sme zanedbali lebo život ide aj tak dalej

 3. tá Teta vie, čo hovorí „..tak by som len jednoducho vytvorila mRNA, o ktorej viem, že neexistuje v prírode, aby nikto nezomrel na vakcínu a potom, o dva roky neskôr, vypustím to, čo som vyrobila… a čo spôsobuje túto smrť z imunitného zosilnenia.“

 4. Definitiva

  Ak zvládnete tento článok, ktorý vôbec nie je výmysel, tak nadobudnete duševné zdravie a dokážete riešiť aj Covid a partokraciu.
  https://www.czechfreepress.cz/miro-suja/velkoslovenska-rise.html

  • Hm,pěkný článek,možná by se uvedené zrealizovalo pokud bychom se dostali opět pod Rusko ,jak js nedávno někde četl,že se tak může stát.Zdraví čechoslovák -po rodičích.

 5. https://blog.hlavnespravy.sk/26035/vakciny-pcr-testy-bill-gates-lockdowny-a-fakty-o-nich/
  Vakcíny, PCR testy, Bill Gates, lockdowny a fakty o nich

 6. https://afinabul.wordpress.com/2021/03/06/robert-f-kennedy-jr-hitler-mohol-ukazovat-na-zidov-a-hovorit-ze-sa-ich-musime-bat-my-na-to-dnes-mame-strach-z-pandemii/
  Robert F. Kennedy Jr.: Hitler mohol ukazovať na Židov a hovoriť, že sa ich musíme báť, my na to dnes máme strach z pandémií

 7. Vypočujte si túto reláciu – https://www.youtube.com/watch?v=30b_ufw48QE

 8. Bill Gates je hlavným svetovým dealerom vakcín. Obchodovaním s vakcínami zdvojnásobil svoj majetok z 50 miliárd dolárov na viac než 100 miliárd. Z tohto obchodu niečo kvapne aj Prymulovi v Čechách a u nás Jarčuškovi. Ten je naviac dealerom drahého remdesiviru, preto lacné lieky mu nevoňajú. Po hromadnom celosvetovom očkovaní bude nasledovať predpisovanie liekov proti vedľajším účinkom a na tom sa zase nabalia iné farma firmy. Napr. Rockeffeler, ktorý ovláda svetový chemoterapeutický biznis. Kruh ziskov z obchodu na ľudskom zdraví sa takto pekne uzavrie. Diabolsky vymyslené.

  • Pani Hansi, veľmi presne ste to napísali. Bill Gates je fakticky hovorca (vykonávateľ) rodiny Rockefellerovcov. Na internete sú videa ako Rockefellerovci prišli k majetku, bolo o tom písané aj v časopise Zem a vek (akými podvodmi).
   Myslím na banned.video bolo video kde ukázali aký majetok má Bill Gates a v akej hodnote.

 9. https://otevrisvoumysl.cz/serial-utopie-2020-vakciny-maji-sterilizovat-populaci-a-zabranit-prelidneni/
  Seriál Utopie (2020) – „Vakcíny mají sterilizovat populaci a zabránit přelidnění”
  Ve zkratce…
  V tomto klipu z nového seriálu Utopie uvidíme, k čemu mají skutečně sloužit vakcíny a co je cílem lidí, kteří chtějí ovládat svět. Určitě „jen náhoda” a „konspirace”… nebo tzv. prediktivní programání aneb ukazování lidem to, co je v plánu? Posuďte sami.

 10. Začala som počúvať toto video (neuveriteľné) od David Icke:
  https://www.banned.video/watch?id=6042230d052edb2e7b971fbc
  Global Apartheid – With Sabbatian-Ruled Israel Leading The Way – David Icke Dot-Connector Videocast
  Celosvetový apartheid – pomocou Sabbatian-cov ktorý vládnu Izraelu

  David Icke v tomto videu vysvetľuje, kedy vznikol Sabbatian kult – okolo r. 1600. Je to časť židovskej populácie. Od nich je aj rodina Rothchilldova. Netanyhu (premiér Izraela), pápež František, kráľovská rodina Saudskej Arábie je z tohto kultu je od Sabbatian.
  Teraz už predstavitelia kráľovskej rodiny Saudskej Arábie vyhlásili, že kto sa nedá zaočkovať nemôže ísť do Mekky.
  Pápež František chce zaočkovať celú zemeguľu.
  V Izraeli sú už neskutočné reštrikcie. Deti v škole v rúškach, nonstop sú testované.
  Už v štáte Izrael nezaočkovaný si nesmie sadnúť na lavičku na pláži…
  Ich plán je stále nás očkovať novými a novými vakcínami.
  Izrael sa teraz používa ako ľudské laboratórium.
  Aj Dr. Mengele robil pokusy na židoch v koncentračnom tábore počas druhej svetovej vojny. Bol od Sabbatian -cov. Potom Dr. Mengeleho Sabbatian-ci vyslobodili a odviezli do Južnej Ameriky.
  Netanhaju predal ľudí Izraela farmaceutickej firme Pfizer ako lacný produkt.
  V Izraeli je psychológ ktorý radí Billovi Gatesovi ako presvedčiť celú zemeguľu.
  Sabbatian government – death toll government – tvrdí David Icke
  S týmto experimentom sa narušuje Norimberský kódex.
  Sabbatians nenávidia židovský ľud

  Neskôr to celé vypočujem
  ….

 11. http://www.nwoo.org/2021/03/05/p-c-roberts-druhy-holokaust-izraelsky-ministr-zdravotnictvi-konstatuje-ze-vakcina-pfitzer-je-smrtelnejsi-nez-sam-covid-19/
  P.C.Roberts: Druhý holokaust? Izraelský ministr zdravotnictví konstatuje, že vakcína Pfitzer je smrtelnější než sám Covid-19

  Nová analýza izraelského ministerstva zdravotnictví oznamuje, že vakcína firmy Pfitzer proti Covidu zabila „asi 40 krát vice starších lidí než by to v posledním pětitýdenním očkovacím období dokázala učinit choroba sama“, a že ve stejném období zabila tato vakcína 260 krát více mladých lidí, než kteří by zemřeli po prostém nakažení Covidem.

 12. https://www.hlavnespravy.sk/dolne-rakusko-po-umrti-zaockovanej-zdravotnej-sestry-stahuje-z-obehu-tuto-vyrobnu-sarzu-vakciny-astrazeneca/2461020
  Dolné Rakúsko po úmrtí zaočkovanej zdravotnej sestry sťahuje z obehu túto výrobnú šaržu vakcíny AstraZeneca
  Zdravotná sestra zomrela 10 dní po očkovaní. Jej kolegyňa po očkovaní skončila v nemocnici s pľúcnou embóliou

  Prekopírovala som jeden blog pod týmto článkom
  U nás ňou budú očkovať 60-70 ročných. Ďalšia úspora pre dôchodkový systém.

  • Ďalší „zaujímavý“ blog pod týmto článkom:
   V koncentrákoch posielali ľudí do plynu…a nás na vakcináciu, ktorá je neoverená…neodskúšaná…ale vakcína je sloboda…a zodpovednosť….pane na nebi….

   • Prekopírujem ďalší blog:
    Žiadna vakcína nie schválená .. majú podmienečnú registráciu .. to znamená, že sa musia každý mesiac dopĺňať údaje .. v júly sa to bude vyhodnocovať .. a potom sa uvidí či sa schváli alebo nie ..

   • Lidi do plynu neposílali…jedna z dalších historických lží…viz.revizionismus holokaustu

 13. V Prahe ľudia demonštrovali, keby toto bolo na Slovensku už sú vodné delá v pohotovosti. Ale aj tí čo Čechom a Slovákom teraz vládnu aj ONI boli raz takí ako MY a aj budú, tak nech počítajú s tým, že časy sa aj pre nich vrátia do stavu aký máme my, tak dúfam, že budú už raz navždy držať huby a rešpektovať kto im čo
  v budúcnosti nariadi. A ak len písknu, tak by pre nich mal existovať najprísnejší trest, pretože čo nariaďovali iným nech si potom tvrdo znášajú a to rešpektovaním každého slova, nariadenia ap.
  Dúfam, že už nebude žiadne Bonaparte, Francúzsko a nech ostane už navždy kľud od tých čo nám teraz vládnu.

 14. Oľga Surovčíková

  Súhlasím s očkovaním cez telefón.

 15. existujú funkčné lieky na rôzne príznaky Corony
  vyliečenie trvá tak do 2 dni max
  sú to homeopatiká, mám zoznam
  aj v tejto situácii sa ľudia vysmievajú a idú si radšej nechať pichnúť vakcínu s neznámym obsahom, namiesto toho aby aspoň pripustili, že to vyskúšajú
  toto myslenie asi nikdy nepochopím
  ja som navštívila homeopata keď lekári nevedeli, čo s mojou chorobou, aj keď popravde tiež som bola skeptická
  asi to bola náhoda, ale hneď prvý liek zabral a choroba zmizla
  poskytnem zoznam v prípade záujmu

 16. Agreed with you

 17. Correct

Pridajte komentár

*