Keď vakcíny zlyhali, zaviedli Japonci ivermektín a za mesiac porazili pandémiu


Print Friendly, PDF & Email

Keď vakcíny zlyhali, zaviedli Japonci ivermektín a za mesiac porazili pandémiu

(Lance D Johnson, Natural News) – Japonsko práve „sploštilo“ svoju doposiaľ najväčšiu pandemickú krivku. Dokázalo to pomocou legalizácie a hromadného zavedenia ivermektínu.

V takmer každej inej krajine sa počty prípadov a denné úmrtia s každou nasledujúcou vlnou pandémie zvyšovali. Lockdowny, izolácie, rúška a masové očkovacie programy nepomáhali a len situáciu s chorobnosťou a hospitalizáciami zhoršovali.

Obmedzovanie dostupnosti účinných liekov je možné považovať za zločin proti ľudskosti. Jeho následkom je ochromenie schopnosti ľudstva vyrovnať sa s obyčajnou respiračnou chorobou.

V Japonsku však svitla nová nádej. Tam totiž namiesto neliečenia a šikanovania ľudí sprístupnili ivermektín pre širokú verejnosť. Ten následne pomohol ľuďom nielen vyliečiť sa z covidu, ale zároveň aj získať lepšiu a dlhotrvajúcejšiu prirodzenú imunitu.

Japonsko sa obáva farma firiem, je si vedomé škôd, ktoré páchajú na ľudských životoch

Keď príde na dôveru vo farmaceutické firmy, Japonsko je jedným z najopatrnejších národov na svete.

Po tom, čo sa dostali na trh vakcíny od Pfizer/BioNTech, Japonsko čakalo ďalšie extra 2 mesiace, kým ich sprístupnilo verejnosti.

Historicky sú Japonci celkovo otvorenejší pri priznávaní poškodení po očkovaní (narozdiel od nás, kde úrady všetko tvrdošijne zatĺkajú). Zároveň sú omnoho rýchlejší v ochrane svojho obyvateľstva pred toxickými vakcínami.

Napríklad, aj pri detskom očkovaní do 1. roku veku odporúčajú Japonci svojim deťom oveľa menšie množstvo vakcín než ostatné krajiny.

Nie je preto prekvapením, že Japonsko dosahuje tretiu najnižšiu mieru novorodeneckej úmrtnosti zo všetkých rozvinutých krajín. Nejde o žiadnu náhodu. Medzinárodná štúdia z 34 rozvinutých krajín zistila, že detská úmrtnosť klesá s počtom podávaných vakcín.

Vakcíny pandémiu nepotláčajú

Skôr ako Japonsko sprístupnilo svojmu obyvateľstvu vakcínu Pfizer, stále pracovali na vlastnom liečebnom protokole a v januári 2021 sa potĺkali s takmer 9000 novými prípadmi denne.

Začiatkom februára tiež zaznamenávali okolo 100 úmrtí denne. V tom období vlády ostatných krajín vyvíjali na Japonsko silný tlak, aby prestalo vakcíny testovať, rýchlo ich schválilo a bezodkladne zahájilo očkovaciu kampaň.

Po zavedení vakcín sa na zhruba 2 mesiace zdalo, že nové prípady infekcie ustupujú. Avšak už 12. mája 2021 dosiahla pandémia nového vrcholu s približne 7000 novými prípadmi infekcie denne. No a 25. mája 2021 už mali opäť zhruba 100 úmrtí denne.

Súčasne sa zrýchľovalo aj masové očkovacie úsilie. Začiatkom júla 2021 podávali v Japonsku okolo 1,5 milióna dávok denne. To je akoby 23-krát menšie Slovensko podávalo 65 000 dávok denne (v súčasnosti sa v priemere podáva len asi 1000 až 2000 dávok).

No a koncom augusta 2021 dosiahlo Japonsko zaočkovanosť približne 70% spôsobilej populácie (57,5% celkovej populácie).

Zbohom vysoký krvný tlak

Napriek tomu, vysoká miera zaočkovanosti mala negatívne výsledky. Pred rokom, dňa 20. augusta 2020, keď sa ešte neočkovalo, malo Japonsko 832 nových denných prípadov infekcie. O rok neskôr, po masívnom očkovaní, malo 22. augusta 2021 rekordných 22 301 prípadov Covid-19 za jediný deň!

No a počet úmrtí v auguste 2021 bol v priemere 5-krát vyšší ako rok predtým, keď ešte neboli k dispozícii vakcíny.

Ivermektín pomohol Japonsku sploštiť covidovú krivku

Zdá sa, že vakcínami posilnená pandémia sa vymkla spod akejkoľvek kontroly. Japonsko sa však rozhodlo urobiť niečo iné ako USA, EÚ a ďalšie zlyhávajúce štáty, ktoré sa spoliehajú výhradne na rúška a vakcíny.

V septembri 2021 krajina masovo zaviedla ivermektín a pacientov začala liečiť dôstojnejšie.

Netrvalo dlho a počty nových prípadov Covid-19 prudko klesli. Do polovice októbra 2021 sa znížili z augustových vyše 25 000 na 600. Koncom októbra to už je len okolo 300 prípadov denne, čo je najnižší počet za posledný rok.

Agentúra Associated Press (AP) sa pokúsila pripísať zásluhy za tento rýchly úspech vakcínam a rúškam, napriek tomu, že tieto dve veci zlyhávali po celý predchádzajúci rok.

Ako sa postupne viac a viac Japoncov vyliečilo, počet vykonaných denných testov klesol na tretinu a ich pozitivita taktiež klesla – z pôvodných vyše 25% v polovici augusta 2021 na menej než 1% v strede októbra 2021.

Na následujúcom grafe si pozrite priebeh pandémie v Japonsku od jej vypuknutia po koniec októbra 2021:

Záver

Ivermektín priniesol rýchle zotavenie krajiny z pandémie. Japonsku sa podaril najdramatickejší zvrat situácie v strede ich najhoršej vlny.

To samozrejme neznamená, že Japonsko je už za vodou. Ak aj však prídu nové vlny v budúcnosti, dnes už vedia, ako sa s nimi rýchlo a účinne popasovať.

No a ponaučenie pre našich covidových „expertov“ z vlády a konzília „odborníkov“?

Radšej, než sa držať starých zlyhaných riešení (vakcíny, rúška) alebo vymýšľaní nových atómových bômb (plošné testovanie), mali by si zobrať príklad z Japoncov, lebo ako sa vraví:

„Múdry sa učí z chýb (a úspechov) iných, len hlupák z chýb vlastných.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Aj tento článok je na túto tému:
  https://www.naturalnews.com/2021-10-31-ivermectin-is-horse-dewormer-for-regular-americans-first-choice-for-congress.html
  IVERMECTIN: It’s called “horse de-wormer” for any American taking it for Covid, but for Congress, it’s their FIRST CHOICE for prevention and treatment
  IVERMECTIN: Nazýva sa „odčervovač koní“ pre každého Američana, ktorý ho berie na Covid, ale pre Kongres je to ich PRVÁ VOĽBA na prevenciu a liečbu

 2. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-cdc-deaths-injuries-covid-vaccines-fda-emergency-use-pfizer-kids/
  FDA Grants Emergency Use of Pfizer Vaccine for Kids 5 to 11, as Reports of Injuries After COVID Vaccines Near 840,000
  FDA udeľuje núdzové použitie vakcíny Pfizer pre deti vo veku 5 až 11 rokov, keď správy o zraneniach po vakcínach proti COVID sú takmer 840 000

 3. Nechápem, ako si Japonci dovolili splošťovať covid-krivku?
  Nikto im za to ešte neklepol po prstoch, či nezbúral mrakodrap, vyvolal tsunami či tornádo???

 4. ozaj, neviete čo je na tom pravdy, že Grécko vystúpilo z EU?
  je to hoax čo sa šíri v krčme?

  • Tarch priniesol zaujímavú správu, konkrétne: Grécko údajne oznámilo vystúpenie z EU ak pravda, tak s EU je už teraz koniec (mám to potvrdené vydavateľom tohto spravodaja s tým, že oni odišli aj z NATO t.j. brať ako 90% pravdu). Dodávam, že Grécko nemusí sa vrátiť okamžite k Drachme a môže používať € tak dlho, ako chce lebo Montenegro/Čierna Hora tiež používa € a nemá vlastnú menu, El Salvador a Panama tiež používajú US$ bez toho aby mohli ju vydávať.
   https://oracle911blog.wordpress.com/2021/10/26/oznamy-a-sprava/

   • Vďaka…po preklikaní info som sa aj potešila 👍

    • Aj tí, ktorí garantujú grécky Euroval sú potešení!
     Gréci sa za to vyzbrojili nemeckými zbraňami – teda prachy sa preliali Nemecku! Splácať to budeme aj my. Otázka znie – čo sa chystá medzi Gréckom a Macedónskom – vojna mala byť už v roku 2017. Soros a syn chystajú vznik Balkánskej únie!

   • Cierna Hora sice pouziva euro ako menu, ale nie je zapojena do Target 2 systemu pre zuctovanie jednotlivych transakcii vramci EMU, kdezto GR je. A to znamena, ze by museli sa GR odpojit (alebo byt odpojeni ECB). A druha vec je, aky zmysel ma vystupenie z EU, ked ostane mena, nad ktorou nema vlada ziadnu kontrolu a pritom straca vsetky benefity z ucasti na EMU? Pre Ciernu Horu ma to benefity stabilnej meny, nakolko ide o malicky stat nieco ako Brno s okolim, tam nema mozno ani ekonomicky zmysel to riesit inak. Ale Grecko-10 mil. obyvatelov je uz na inom stupni. Ak ich odpoja z EMU, tak im ostava potom obchodovat v euro len s tym co maju (a maju toho pomerne malo). Nevylucujem, ze sa tak stane, ale ak to nastane, tak sa to spoji v jednom….teda Grecko odide a ustanovi svoju novu/staru menu…..vsetky dlhopisy emitovane vladou budu nutene konvertovane na domacu menu (inak by GR okamzite zazilo bankrot) a potom uz sa to posype.

  • Počuli sme to aj my. Nevieme, čo je na tom pravdy. Zlé jazyky vravia, že sa to tutlá, aby vevyšlo najavo, že z EÚ sa dá vystúpiť aj z večera do rána a nie iba štýlom Veľkej Británie, ktorá sa 2 roky dohadovala na podmienkach.

 5. ÚVZ potvrdilo v 250 vzorkách covid v odpadových vodách (zdroj titulky ta3 bez zvuku)

  ..to isto robili vzorky, kde si ľudia hromadne prali rúška či respirátory … nechcem byť dnes morbídna, ale možno aj kúpali covid-mŕtvoly??

  • Spíš kde dělali lidi základní potřebu-čůrali…to je dost děsné co se ještě bude dít a konec světa nebo-li tohoto systému je na obzoru..už nám pomůže jen Pán Bůh…

 6. https://cz24.news/patrik-sloboda-prepajanie-zaujmov-rodinnych-klanov-gates-a-rockefeller/
  Patrik Sloboda: PREPÁJANIE ZÁUJMOV RODINNÝCH KLANOV GATES A ROCKEFELLER

  Znižovať populáciu: priamym, alebo nepriamym spôsobom?

 7. z diskuze, jak to skutečně je v českých špitálech:

  Zdravim vsechny statecne na Tadescu,
  Lidicky tlak je cim dal vyssi. Za chvili bez ockovani nebudeme moci do prace. Jak se branit? Modlim se, aby k tomu nedoslo a nase prava zvitezila. Nebo vyjdeme do ulic? Je tezke byt v klidu, kdyz nejste svym sefem. Jinak dcera me kolegyne studuje na doktorku a plne nemocnice ockovanych. Ve zpravach je vse otoceno na neockovane. Uz i lekari zuri, jak v tv lzou. Ale neumime se spojit, proc vsichni mlčí? Co dal? Generalni stavka?

  • A vraj kto verejne pustí info , že v špitali sú opichanci, tak vrchnosť ide po ňom.

   • v česku s tím má zkušenosti třeba soňa peková, která řekla, že vir byl upraven v laboratoři!

    • Tá to povedala hneď na začiatku cirkusu.

    • Ako uz mohol byt vir upraveny v laboratoriu, ked sakra dodnes nebol vedecky samostatne izolovany‼️‼️‼️😠

     • spíše bych řekl, že byl v laboratoři vyrobený; vezme se běžný vir chřipky třeba typu A a do toho se v laboratoři vloží genom něčeho/někoho jiného.
      Když si v USA vyžádaly laboratoře použité PCR testy a antigenní testy pro zpětnou kontrolu, zjistily, že se krom jiného tam nachází bežný chřipkový vir typu A, B. Nikdy tam nenašly COVID.
      Vir, který zde je šířen, je izolován pouze v počítačové simulaci (v počítači). Pokud by se objevil skutečně čistý izolát (což dodnes se nestalo) musel by mít určitou délku asi 40 000 jednotek (řekněme milimetrů-pro lepší představu). Na serveru otevri svou mysl cz, byl rozhovor „Dr Fulmicha“ s jedním američanem, který dělá různé laboratorní testy, zažádal o izolát COVID (SARS cov 2), obdržel cca 0.5 ml, což je na provedení testů velmi málo; dal ho do jednoho přístroje a přístroj mu sdělil, že se rozhodně nejedná o čistý izolát, byly tam krevní destičky,….tento izolát obdržel od CDC nebo FDA.
      *****
      jednoduše řečeno objevují se části tzv. COVID (odůvodňují to velmi rychlou mutací; chřipka typ A má 18 mutací a jsou známé!), pokud by se objevila celá potřebná sekvence, která by se dala nazvat čistý izolát, mohlo by se zjistit, z čeho všeho byl tento COVID sestaven.

  • Dagmar Vypušťáková

   Najděte si na fcb. „Zákony bohatství“. Tomáš Lukavec si na přání posluchačů zve hosty jako Soňa Peková, JUDr. Jana Zwyrtek Hamplová atd. S poslední jmenovanou si pusťte rozhovor. Velmi doporučuji a tam se dozvíte, jak se bránit a na co nemá zaměstnavatel žádné právo… Vyžadovat očkování, hrozit výpovědí atd.
   A jak porazit covidové šílenství? Hamplová doporučuje ne rivalitu očkovaných a neočkovaných, ale jejich spojení. Táhnutí za jeden provaz. Ta jejich hra není medicínská, ale politická!!!!! V jednotě je síla. Jedině tak můžeme toto šílenství společně ukončit.

   • jenže to by prvně museli očkovaní pochopit, že stojí na stejné palubě jako neočkovaní a že je potřeba tahnou za špagát na stejné straně.

  • Podľa mňa nie strajkami, lebo obyc.nespokojny národ s inými názormi nazvú dezolatmi, ale v práci kolegialitou a odmietnutím Držať jeden s druhým a v obchodoch jeden rusko dole , druhý , tretí a tak ďalej … spoločne Ja nechodím a sem tam vidím tiež
   Ale zas ani tlupovo ako v PD v Lidli
   Úmysel dobrý ale zle to vypálilo

  • k revolte všetko speje, no Soroš sa len smeje
   škotskú si ráno naleje a buduje galeje
   chechce sa vo svojom ranči, tešte sa očkovanci

 8. Podstatné informace k situaci ohledně „pandemie“ – MUDr. Soňa Peková a profesor MUDr. Jan Žaloudík (VIDEO CZ, 51min)
  https://cz24.news/podstatne-informace-k-situaci-ohledne-pandemie-mudr-sona-pekova-a-profesor-mudr-jan-zaloudik-video-cz-51min/
  *****
  SLOVENSKO: Podľa I. Bukovského je covid automat len prostriedkom vlády na vynucovanie očkovania. Vláda hrozí čiernou farbou a nevedeckými, vymyslenými kritériami vydiera občanov, aby ich donútila dať sa očkovať. Bukovský vidí zo súčasnej situácie len jedno východisko.
  https://cz24.news/dr-igor-bukovsky-covid-semafor-je-zalozeny-na-vymyslenych-a-nevedeckych-kriteriach/

 9. Nuž čo, našimi covidovými expertmi (až na výnimky) je ivermektín stále zatracovaný. Ak vám ho lekár predpíše, tak len na vašu osobnú zodpovednosť. Bolo by dobré vedieť, koľkým z tých takmer 13000 mŕtvych na Slovensku bol počas „liečby“ podaný. Zo zdravotných záznamov sa to dá zistiť aj dnes, pokiaľ ich neskartovali.

  • Naši ho už povolili.

   • Ktovie, o čo ho „obohatili“.

    • o 9€

     • A kromě vyšší ceny, obsahuje lék identické složky nebo tam je něco jiného? Anebo jiné poměrové složení?

     • musím pozrieť príbal.leták a dám vedieť …

     • Čítal niekto príbalový leták niektorej z covidvakcín? Je medzi „vedľajšími“ účinkami uvedená smrť?

     • vedľajším účinkom akéhokoľvek lieku či vakcíny nemôže byť uvedená smrť, lebo by ho/ju EMA nepovolila…ani dočasne
      (aj keď viem ako si to myslela)

     • mne je jasné, ametyst, že v čítaní medzi riadkami aj vo vnímaní tzv. jemne pejoratívnej irónie si „doma“ a nezneužiješ diskutujúceho na hladkanie si svojho ega (ako poniektorí…ešte aj s takými vieš naložiť s nadhľadom a možno aj s úsmevom na perách – mýlim sa?🙂)
      Vieme, že EMA je zločinecká organizácia zamlčiavajúca skutočnosti, ovce poslušne kráčajú na bitúnok, vlády ticho súhlasia, opozície nie a nie sa odhodlať k urobeniu ráznych protikrokov… …ani tie psy nebrešú dosť hlasno, a karavána sa rúti – kam?? – a dokedy ešte?

   • Ale nie na covid.

 10. Mám otázku… ak sa niekto otestuje AG testom a je pozit., tak ho dochtor pošle na PCR. Tam mu to „vytočia“ a je zase pozit.
  Takže do štatistiky je za dve pozit.osoby???

 11. Prečítajte si aj toto: https://www.infovojna.sk/article/video-scenar-pandemie-spars-v-letech-2025-2028 !!! Už sa netaja svojimi plánmi hajzlíííci satanistickí! Všetko je koordinované slobodomurármi… ktorí od Francúzskej revolúcie likvidujú všetko čo je kresťanské, národné,… Začali likvidáciou kresťanských monarchií, potom sekularizácia…. a teraz sa nachádzame v ďalšej etape na ceste totálneho zotročenia !

 12. BONUS: niečo pre rozšírenie obzorov a lepšie pochopenie fungovania súčasného sveta a toho čo sa deje, plánuje, spolu súvisí a pod.:
  https://www.slovanskenoviny.sk/pyramida-hierarchie-svetovej-moci-strucny-prehlad-pre-zaciatocnikov/ !

 13. K článku – najdôležitejšia info je, že Japonsko má dlhodobo najnižšiu zaočkovanosť detí a zároveň najnižšiu chorobnosť detí – čím je vyvrátený hoax o kolektívnej imunite prostredníctvom vakcín – bodka!
  —————————————–
  K dávnejšej téme a obsahu klonov zárodočných buniek vo vakcínach – písal som o možnosti autoimunitnej reakcie proti vlastným zárodočným buňkám a ich telomerám – a skracovaní života.

  Film – Čas /Old/ 2021
  „Pro rodinu s dvěma malými dětmi to měla být dokonalá dovolená. Luxusní hotel v tropickém ráji a hoteliérův tip na tajnou pláž coby potřebná špetka dobrodružství. Na první pohled ta pláž opravdu nemá chybu – je nádherně písčitá, obklopená skalami a blankytně modré moře láká k tomu, abyste do něj okamžitě skočili. Na druhý pohled už to tak ideální není, protože z přítomnosti dalších opalujících se turistů je jasné, že podobný „tajný“ tip dostalo mnohem víc lidí, i když pořád nejde o nic, co by mělo rekreanty znepokojovat. Trable v ráji se projeví až ve chvíli, kdy děti na pláži najdou opuštěné věci patřící jiným hostům hotelu a z moře vytáhnou mrtvolu. Než se z prvotního šoku vzpamatují, čeká je mnohem větší otřes – všichni náhle nevysvětlitelně rapidně stárnou, což je patrné zejména na dětech. Tam, kde před chvílí stáli dva prckové, jsou teď vyděšení teenageři na prahu dospělosti. Všem na pláži je záhy jasné, že pokud se chtějí dožít večera, musí okamžitě vypadnout. Jenže to nějak nejde… “
  https://www.freefilm.to/film/cas-l1

  • V závere filmu Čas môžete videť „originál“ zmrda Jarčušku – typologicky fiziognomicky dvojča!
   Pointa filmu – farmaceutická firma objavila pláž s časovou anomáliou, na ktorej skúša zrýchlený proces účinkov svojich liekov – podvedení ľudia tam v priebehu jedného dňa zostarnú o desaťročia! Celé sa to prrevalí, keď dvom „deťom“ – súrodencom sa podarí prežiť a ujsť ako skoro 50-tnikom – vďaka spojencovi – malému kamarátovi v bezpečnej dstinácii, odkiaľ ich na pláž vylákal „Jarčuška“. Film je aj na Uložto.net

   A teraz si to porovnajte s návrhom na skrátenie skúšok vakcín v prípade pandémie z 300 na 100 dní!!!
   Tento lacný film Čas – Old, je jednoznačne prípravou informačného pola!

 14. Mit stale alkalicke stravy, stavy z citronu, limetek, pak melatonin 3mg jak se noci vzbudis; pak take ZOONO nano desinfekce do nosanku a nadechnout.
  , Nano Stribro v nejhorsim.
  Soros mladsi ma za manzelku dcerku Chelsea Clintonova obe vystudovali Anglickou Oxford, „vedy na depopulace a zachrany planet.l
  Nemeli by ono prave zacit sami se sebou at nam take s Gatesem daji priklad k depopulaci …
  Japonsko ma velice vazny problem s mladistvymi, vymiraji. Japonci jsou prepracovany a Japonky vetsinou znechuceny si velice rtady berpou muze EU vychovani… nejsou to pry Samurajove? V Brne jich par asi studuje na JAMU Leose Janacka ktery je v Japonsku #1!

  http://www.mtany.org; t.me/CovidShotActivists.
  https://childrenshealthdefense.org/take-action/no-vaccine-mandates/; www:judicalwatch.org;

  Pro vetsinu muslimu v USA ockovani neplati a nikdo je kvuli tomu mema silu nutit, jak jasne prohlasuji: Koram/Allah nam neco takoveho zakazuje a konec diskuze!

  • Korán vymysleli jezuiti v roku 370. Uvedenie do života prebehlo vďaka indoktrinácii XY jezuistkou matkou a vízii jeho podoby získanej v jaskyni.

   Otázka – je v ňom zadefinová vakcína ako taká, alebo prijímanie jedovatých látk do tela – alkohol napr. Ale čo doháń? Zaujíma ma tá definícia a jej implementácia na dnešnú situ. V konečnoom dôsledku ide o presadzovanie práva šária. ???

   No a od toho sme krok v presadzovaní zákonov korporácií – lebo tiež politikum ako politický islám. ???

   • Jezuiti boli založení v roku 1534, zakladateľ bol šialený Bask Iňaki z Loyoly. Ak niekto z katolíkov inicioval vznik islamu, neboli to SJ.

    • Neviem, či je to ten matroš od Riveru – pôvodný názov už neviem nájsť.

     Vznik ISLÁMU & tajné dějiny Jezuitů OVLÁDANÉ ŘÍMSKOU …
     [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=166WkJxhza8
     Jste připraveni na setkání s Králem králů a Pánem pánů s jediným živým Božím Synem Ježíšem Kristem? Je vaše srdce zaplněno úzkostí? Jsi vystrašen až na smrt …

     PRAVDA O ISLÁMU / TAJNÉ DĚJINY JEZUITŮ – YouTube
     [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=c-FjCfZleZA
     Šokující příběh o tom, jak vznikl ISLÁM.

     Vznik islámu a tajné dějiny křesťanství aneb jak katolická …
     [Prehľadávať doménu ragauian.cz] http://www.ragauian.cz › vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam
     Co by asi říkaly ovečky, které bojují za militantní sektu zvanou islám » kdyby tak věděly, že ve vzniku islámu má také prsty papežský Vatikán, potažmo onen biblický Drak? 35.2 Židé a pohanský Řím. Dr. Rivera v knize Tajné dějiny jezuitů (TDJ) v kap. 35.2 vysvětluje, proč jsou Židé vždy středem „zájmu …

 15. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/01/pfizer-contracts.aspx
  Pfizer Is Calling the Shots to Jab Kids
  Spoločnosť Pfizer vyzýva aby deti boli očkované

  Public Citizen has reviewed and published the secret contracts between Pfizer and Albania, Brazil, Colombia, Chile, Dominican Republic, the European Commission, Peru, the U.S. and the U.K. The contracts reveal nations have handed over unprecedented power to Pfizer, and in virtually all scenarios, Pfizer’s interests come first
  Public Citizen (Verejný Občan) preskúmal a zverejnil tajné zmluvy medzi Pfizerom a Albánskom, Brazíliou, Kolumbiou, Čile, Dominikánskou republikou, Európskou komisiou, Peru, USA a Spojeným kráľovstvom. V scenároch sú záujmy spoločnosti Pfizer na prvom mieste

  Pfizer — Master of Disaster Profiteering
  Pfizer – Majster v katastrofálnom prospechárstve (šmelinárstve)

  Pfizer Study Shows Increased Mortality
  Štúdia spoločnosti Pfizer ukazuje zvýšenú úmrtnosť

  • vždy ten, kto tvorí zmluvu (akúkoľvek) robí to vždy v záujme seba … a druhá strana buď berie alebo nechá tak

 16. Proč se nechat přeočkovat 3. dávkou?
  Podání posilovací dávky pravděpodobnost případné nákazy a jejího závažného průběhu mnohonásobně sníží a zabezpečí tak vyšší ochranu zdraví u rizikových osob. Některé studie uvádějí, že po aplikaci posilovací dávky se hladina ochranných protilátek zvýší dokonce pět až jedenáctkrát více než po podání druhé dávky.

  Navíc k tomuto posílení imunity dojde velmi rychle, obvykle během dnů. Po první dávce trvá až tři týdny, než tělo zareaguje na očkování tvorbou protilátek. Samotná protilátková odpověď však není pro posouzení účinnosti vakcín dostatečná, a proto je třeba vyčkat na výsledky klinických studií.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/694391/manual-ke-3-davce-proti-covidu-kdo-a-jak-se-muze-registrovat-a-proc-je-to-treba.html?kapitola=2174388

  • jirik, prečo potom očkovanci nemajú odolnosť, či je to chyba lávky, či priestor do desiatej dávky, to by už mali mať dosť

 17. https://www.hlavnespravy.sk/v-nemecku-hlasia-umrtia-deti-a-ochorenia-srdca-po-korona-ockovani/2736934
  V Nemecku hlásia úmrtia detí a ochorenia srdca po korona očkovaní

  Je tiež nápadné, že bolo nahlásených viacero ochorení srdca ako sprievodný jav po korona očkovaní, a to nielen vakcínou BionTech-Pfizer, ale aj vakcínou Moderna.

 18. Na základe vlastnej skúsenosti odporúčam Ivermectín. V našich lekárňach ho mali a majú, ale od 8,10,2021 mali nariadenie z MZ, že ho nesmú predávať. Ja som si ho ešte stihla kúpiť na recept. Každý lekár Vám ho nechcel predpísať, lebo sa báli sankcií z hora. Môj obvodný lekár mi povedal, že nie sú dokázané účinky. covid som nemala, ale každý rok bývam 1x chorá na hnisavý zápal horných, dolných dýchacích ciest a dutín. Tento rok som si nasadila sama Ivermectín a za 5 dní som bola vyliečená. Hlavná vec, že môj obvodný lekár ma každý rok liečil a aj teraz by ma bol liečil silnými antibiotikami, po ktorých som vždy ostala na gastre pre silný zápal žalúdka od antibiotík. Takto nás liečia a lekárom je to jedno. Oni si pre seba zabezpečili Ivermectín a nás informujú o tom, že nie sú dokázané účinky Ivermectínu, viem aj o tom, že ho berú každých 15 dní jednu tabletku, aby Covid nedostali.

 19. Vaše živé debaty o ivermectine mi pripomínajú tajné chodenie komunistov niekde do vzdialeného kostola, kde ich nikto nepoznal – síce v Boha /a už vôbec nie Bohu/ neverili, ale „pre istotu čo keby“!
  Takto prebiehali aj voľby v roku 1946, keď poniektorí podnikatelia finančne podporovali miestne stranícke organizácie – tak demokratov, ako aj komunistov. Pre istotu po voľbách.

  Koronavírus ako taký existuje – má ho každá mačka, v prostredí teda je – a? A viete čo ešte ďalšie je v prostredí – a?

  Mať ivermectin = mať koronavírus stále v hlave! Každodenná priorita! Každodenný ovládač!

  Doboha! Všimli ste si, ako vás už nezaujíma nič iné, čo sa deje na Zemi? Celá Zem sa vám scvrkla do jednej malej pojebanej guličky s „tykadlami“ alebo čo to je!
  Váš obraz o svete sa vám scvrkol do x-palcovej obrazovky mobilného „priestoru“! Ak čas môže existovať len v priestore – aj ten mentálny čas sa prispôsobuje mentálnemu priestoru! Čím menší priestor vôbec – tým menší je aj mentálny priestor! A ten zmenšuje aj mentálny čas! „Nemám čas“! Hovno!

  Ste dementní ostarkovia! A žijete v chlieve s orientačnými bodmi – covid-vakcína-ivermectin-mobil!

  Vás netreba zatvárať! Vy ste ako papagáj, ktorý vyrástol v komunistickej klietke, a ktorý si vie za sebou zavrieť dvierka – aby sa cítil bezpečne! Ste Dementi – už ako živočíšny druh – Homo marxist dementis!

 20. Oplatí sa pozrieť obrázok v tomto článku:
  https://www.ac24.cz/premium/co-je-to-globalni-verejno-soukrome-partnerstvi-a-jaky-vliv-ma-na-nase-zivoty/
  Co je to „Globální veřejno-soukromé partnerství“? A jaký vliv má na naše životy?

  Globální veřejno-soukromé partnerství (GPPP) je celosvětová síť zainteresovaných kapitalistů a jejich partnerů. (Foto: WEF, Hlavy OSN a WEF (Davosu) podepisují „rámec strategického partnerství“, New York 2019)

 21. https://www.naturalnews.com/2021-11-01-swedish-study-covid-jabs-no-lasting-protection.html
  Bombshell Swedish study finds covid jabs provide no lasting protection, immunity plunges to ZERO in mere months
  Švédska štúdia zistila, že očkovanie proti covidu neposkytuje žiadnu trvalú ochranu, imunita klesá na NULU za pár mesiacov

 22. https://www.naturalnews.com/2021-11-01-fascism-fda-committee-members-financial-ties-pfizer.html
  FASCISM IN ACTION: Multiple FDA committee members who green-lighted Pfizer “vaccines” for children have financial ties to Pfizer
  FAŠIZMUS V AKCII: Viacerí členovia výboru FDA, ktorí dali zelenú „vakcínam“ Pfizer pre deti, majú finančné väzby na Pfizer

  The FDA is an absolute joke
  FDA je absolútny vtip

  More related news about the corrupt FDA can be found at FDA.news.
  Ďalšie súvisiace správy o skorumpovanej FDA nájdete na FDA.news.

 23. Japonsko super… ovšem za pár dní bude vše jinak, jako vždy a všude… až obrží šéf zdravotnictví a ještě další lidé z ministerstva příkaz od elit, že budou dělat to a to, jinak, že bohužel už neuvidí svoji rodinu a že osobně budou mít na bankovních kontech mínus? … Takto funguje i covidstrategie naprosto přesně, jestli je to Japonsko, nebo USA, Česko… tak funguje strategie1000 let vládou mocných. A my stádo tady diskutujeme o tom, co by bylo a nebylo, všichni politici z vlády ví naprosto přesně, že je vše založeno na lžích, násilí, všechny údaje, čísla, statistiky atd. jsou lži, vše je předem naplánované a zmanipulované dopředu…
  jak jeden z našich šašků v masce prohlašuje – „vážení občané…mě jde jen a jen o vaše zdraví“… Lži, lži, lži… z toho se mi chce zvracet, ještě zvracet z toho, jak mu to stádo baští. Co už ale většina nevidí, že jde jen a jen o tři skutkové pojmy, “ Image, peníze a moc“

  • holistický prístup

   Vaclave,

   áno – ide IM o naša ZDRAVIE a naše ŽIVOTY – ICH cieľom a úlohou je nám zničiť ZDRAVIE a likvidovať ŽIVOTY všetkých, ktorých majú na zoznamoch – ONI v podstate „vravia“ pravdu … len ju treba vidieť, rozkľúčovať, … a nie – to nie je o ICH „image“, o ICH „moci“, o ICH „peniazoch“ – sú to len psychopati s otrockou psyché (tiež určení na likvidáciu) dosadení páničkom na vykonanie beštialít – ide o PRENOS ZLOČINU systémom padajúceho ho-na zo zločinca na jeho obete – obete to potvdia svojim podpisom a krvou … súhlasia so zničením ZDRAVIA a so ZAVRAŽDENÍM …

   • holistický prístup

    Upresním:

    ide o PRENOS VINY za zločiny zo ZLOČINCA – cez medzistupne (tiež ZLOČINCI) – na OBETE zločinu.

    • holistický prístup

     To isté sa deje pri tzv. „voľbách“ – „dem. voľbách“ nech sú akékoľvek – už samotná účasť znamená prijatie HRY a vhodením svojho HLASU do URNY (si mŕtvy a spálený – preto URNA – bez HLASU – vykonal si to sám a dobrovoľne!!!!) preberáš vo Večnosti zodpovednosť za ich zločiny.

  • provokater

   áno, Václave, ale treba dať riešenie a to môže dať iba sila, Putin a pod….či?

  • provokater

   z múdrosti našich predkov KLIN SA KLINOM VYBIJA

 24. Ešte dodám, že na Slovensku žiadnu ivermektínovú terapiu nechystajú. Sledoval som nedávno reláciu Téma dňa na TA3, kde profesor Krčméry povedal, že väčšinu nezaočkovaných zrejme nepresvedčia a tak bude potrebné napríklad prestať preplácať testy a zvážiť povinné očkovanie pre niektoré skupiny obyvateľstva. Vraj si to môže dovoliť povedať, lebo nie je politik, atď., atď. V ČR to vraj zabralo a denný počet zaočkovaných stúpol …

 25. ČESKO: Není očkovaný a „přes veškerou snahu“ se nenakazil covidem-19. Vědec v oboru biochemie, profesor a ministr školství v Rusnokově vládě Dalibor Štys popsal, proč se vakcinovat nemíní. Ve svém okolí má řadu příkladů neblahých dopadů očkování a o účinnosti současných vakcín pochybuje. „Po pravdě, je to horší, než jsem čekal,“ řekl. Volá po zavedení kvalitních testů protilátek a vyzývá, aby neočkované nad 60 let stát už nechal být. „Pokud zemřou, nikomu tím neuškodí,“ uvedl jasně.

  Netajíte se tím, že jste se proti nemoci covid-19 nenechal očkovat. Mnohé autority nás z televize i odjinud naopak přesvědčují, abychom to udělali. Jaké důvody vedly vás, vědce, abyste se rozhodl opačně?

  https://cz24.news/vedec-dalibor-stys-neni-ockovany-a-pres-veskerou-snahu-se-nenakazil-covidem-19-ani-se-nemini-ockovat-ockovani-lide-jsou-v-nemocnicich-a-to-i-s-nejtezsimi-prubehy/

 26. Výborný článok a informácie, len mini poznámka k tomu učeniu našej vlády ,to nie je ani múdre učenie,ani hlúpe učenie, oni sú ďalej, oni sa vôbec neučia, veď to tak robili už na školách.

 27. Na Slovensku pribudlo 1 856 prípadov nákazy novým koronavírusom a 11 obetí, takáto informácia nič nové stále ide……

  Keď bola pred rokmi chrípka aj vtedy pribúdali nakazení vírusom. A liečili sa po domácky, alebo vyhľadali lekára, ktorý nasadil liečbu.

  Toto neustále testovanie je zamerané len, aby sa vyhľadávali pozitívni ani nie tak chorí. Lebo pozitivita ešte neznamená, že je prepuknutá choroba.
  A samozrejme potom sa robia nezmyselné opatrenia,ktoré sú horšie ako keby tento testovací cirkus neexistoval.
  Je zameraný jednoznačne len aby bola vnucovaná vakcinácia. A ako vidieť aj tá je k ničomu,lebo aj títo sú prenášačmi vírusu

  A ak porovnám tak vládnutie je jednoduchšie,lebo obstarávanie sa nerobí a idú si három fárom. A ľahké sú aj úniky miliónov eur do rajov. Ľahká je aj buzerácia ľudí.

  Denodenne nás všetky média otravujú s očkovaním, pozitivitou s úmrtnosťou.

  Pred tým než nebola táto plándémia, umieralo podľa štatistických údajov denodenne 180-200 ľudí. A údaje boli rozšpecifikované podľa veku, podľa toho na akú chorobu ap. A dnes to iné není iba odporné slovo covid.

  Takže naveky ostane táto vláda iba ako vláda COVID -19. A naši COVID premieri a ministri tak budú v dejinách zapísaní ako vírusoví priekopníci,ktorí denodenne otravujú život obyvateľom.
  No a nakoniec budú mať sólo s Jarčuškom Krčméry,Sabaka,Mikas atď……
  To budú potom tanečky……………..

 28. V Amerike sa chystajú veľké štrajky
  MASS WALKOUTS announced for Nov 3, and Nov 8 – 11
  Take back your freedom, your dignity and your health
  HROMADNÉ ŠTRAJKY ohlásené na 3. novembra a 8. – 11. novembra
  Vezmi si späť svoju slobodu, svoju dôstojnosť a zdravie

 29. https://www.brighteon.com/d292ba4a-a04a-4d50-851d-a9515f420b50
  Robert Kennedy compares Democrats to Nazis…
  Robert Kennedy prirovnáva demokratov k nacistom…

  Robert F. Kennedy makes a desperate plea to the world to resist the tyranny being implemented in the name of Covid warning we are now in Nazi territory.
  I don’t know why people (mostly on the left) that is going along with this don’t see what’s happening
  Robert F. Kennedy zúfalo prosí svet, aby odolal tyranii, ktorá sa zavádza v mene Covid, varuje, že sme teraz na nacistickom území.
  Neviem, prečo ľudia (väčšinou vľavo), ktorí s tým idú, nevidia, čo sa deje

 30. https://cz24.news/covid-a-zlocinci-v-bilem-plasti-zlociny-proti-lidskosti/
  COVID A ZLOČINCI V BÍLÉM PLÁŠTI: ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI

 31. https://cz24.news/nemecky-paul-ehrlich-institut-pei-oznamil-pocetne-umrtia-deti-a-ochorenia-srdca-po-korona-ockovani/
  Nemecký Paul Ehrlich Institut (PEI) oznámil početné úmrtia detí a ochorenia srdca po Korona očkovaní

 32. https://cz24.news/christine-anderson-v-evropskem-parlamentu-nenecham-se-ponizit-na-pouheho-pokusneho-kralika-tim-ze-se-necham-ockovat-experimentalnim-lekem/
  Christine Anderson v Evropském parlamentu: „Nenechám se ponížit na pouhého pokusného králíka tím, že se nechám očkovat experimentálním lékem….“

 33. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ani-za-komunismu-jsme-tak-daleko-nedosli-okomentoval-cesky-leakr-povinne-kontroly-hostu/
  Ani za komunismu jsme tak daleko nedošli, okomentoval český lékař povinné kontroly hostů

  Ode dneška se zpřísňují protikoronavirová opatření vlády, která mají motivovat občany k očkování.

 34. https://tadesco.org/melissa-mcatee-informarka-z-pfizeru-lahvicky-sviti-konspirace-jsou-pravdive/
  Melissa McAtee, informátorka z Pfizeru: Lahvičky svítí, „konspirace“ jsou pravdivé

  „Složky nalezené v těchto smrtících injekcích zničí vaši krev na buněčné úrovni, fyzicky, duchovně, duševně a emocionálně.

  Přijít přes noc o všechna svá lidská práva takzvanými satanskými zákony. Být vlastněn státem, s patentovanou DNA. Být připraven být otrokem systému a věčné smrti.

  Nechte si dát smrtící injekci a vaše duše bude vytržena z vašeho 3D těla. Příroda, stvořitel ani vesmír už vás nebudou poznávat.

  Mluvíme o nanotechnologii s oxidem grafenu, luciferáze, mRNA (genová terapie DNA), trans-humanismu, více než 47 patogenech, zvířecí DNA, lidských plodových buňkách, spike proteinech, HIV.

  Nezapomeňte, že vir nemůžete chytit, ale může být vpraven injekčně.“

 35. ČESKO: Pro ČRo v Ostravě promluvil o očkování a jeho možných nežádoucích účincích internista Radan Gocál. Podle něho je důležité lidi s možnými vedlejšími účinky vakcíny seznámit, než se rozhodnou se nechat očkovat. V americkém systému evidence je například dohledatelných 5000 případů nervové paralýzy po vakcinaci. Hotové prý nejsou ani všechny studie. Pro podzim a zimu doporučuje lékař dostatek vitamínů. Svým rozhovorem už však popudil novináře a zastánce očkování, Vojtěcha Gibiše.
  https://cz24.news/uz-zacal-rev-5000-paralyz-po-vakcinach-padlo-v-rozhlase-a-jeste-vic/
  Podotkl, že zaslali dotaz společnosti Pfizer, zda je schopna sdělit nežádoucí účinky. A ta odpověděla, že první studie budou dokončeny v roce 2023. Gocál řekl, vakcíny jsou tedy stále schváleny v nouzovém režimu, studie budou prý u Pfizeru a Moderny dokončeny na konci roku 2023. Podle něho je otázkou lékařské etiky lidem o nežádoucích účincích říct. Krátkodobé jsou už částečně známy z dat z Izraele či z Velké Británie a USA. Například v americkém systému VAERS, který shromažďuje data o negativních reakcích na vakcíny. „Jenom ve VAERS bylo do konce července hlášeno jenom asi 5000 závažných onemocnění nervové paralýzy, které jsou velice vážné, s nutností hospitalizace, některé končí i smrtí,“ uvedl a dodal, že se jedná o oficiálně zjištěné a dohledatelné informace.

 36. Heredoš: Covid automat nepovažujeme za legitímny. Kto zavrie, už neotvorí. Žiadne štátne kompenzácie ani štátna pomoc sa nechystá

  Miroslav Heredoš- predstaviteľ hnutia Republika, ktorý stojí aj za projektom “Voľná zóna” na sociálnej sieti uviedol, že Covid automat nepovažujú spolu s podnikateľmi riadiacimi sa platnými zákonmi za legitímny, platný spôsob riadenia štátu a regiónov, nakoľko vznikol na fóre nikým nevolených štátnych úradníkov, ktorí podľa ich názoru nemajú žiadne oprávnenie takýto automat tvoriť a navrhovať
  https://www.hlavnespravy.sk/heredos-covid-automat-nepovazujeme-ako-volna-zona-a-vsetci-podnikatelia-riadiaci-sa-platnymi-zakonmi-za-legitimny/2737218

 37. …milá Jean, ďakujeme za mnohé cenné informácie, podobne aj iným diskut. priamo k tejto téme….

 38. Priemerné ľudské telo obsahuje 380 000 000 000 vírusov a 60 000 000 000 baktérií, ktoré žijú v symbióze s ľudskými bunkami. Baktérie pomáhajú hlavne pri trávení potravy a vírusy hlavne pri likvidácií odumretých buniek. Väčšina ľudských vírusov v tele človeka má pri zväčšení tvar korónky. Takže korónkovité vírusy máme od narodenia všetci, ináč by sme nemohli existovať. Ale SARS cov 2 to nie je.

 39. Áno,múdry sa učí z chýb iných a hlavne nevraždí vlastaných spoluobčanov!!!

Pridajte komentár

*